Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Pomorskiego

Spośród 99 705 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 2476 firm z województwa pomorskiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Pomorskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 GRUPA LOTOS S.A. Gdańsk 21905,6
2 Energa – Operator S.A. Gdańsk 13746
3 LPP S.A. Gdańsk 10366,8
4 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 6367,1
5 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Insbud Jerzy Filipczak i Marian Zardzewiały- sp.j. Kwidzyn 6260,5
6 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 5288,6
7 Lotos Paliwa Sp. z o.o. Gdańsk 4834,6
8 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 4742,5
9 DCT GDAŃSK S.A. Gdańsk 4491,2
10 International Paper – Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 3731,8
11 JYSK Sp. z o.o. Gdańsk 2690,1
12 Torus Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 2584,8
13 International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 2452,9
14 JABIL POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 2416,3
15 B8 Sp. z o.o. Baltic S.K.A. Gdańsk 2352,2
16 DRUTEX S.A. Bytów 2288,1
17 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew 2278,1
18 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 2015,1
19 VECTRA S.A. Gdynia 1972,7
20 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 1708,5
21 GALEON Sp. z o.o. S.K. Straszyn 1678,8
22 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 1646,1
23 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk 1633,4
24 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 1540,3
25 POLBRUK S.A. Gdańsk 1489,1
26 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 1436,9
27 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 1394
28 Euro Styl S.A. Gdańsk 1299,8
29 Lotos Petrobaltic S.A. Gdańsk 1298,3
30 Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 1285,8
31 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 1219,3
32 FLEXTRONICS INTERNATIONAL POLAND sp. z o.o. Tczew 1096,1
33 WIKĘD Sp. z o.o. S.K. Luzino 1080,7
34 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 1078,6
35 Gemini Polska Sp. z o.o. Gdańsk 1064,9
36 Elis Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 1062,8
37 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 1055,1
38 Satel Sp. z o.o. Gdańsk 1018,9
39 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 989,9
40 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn 930,6
41 Wibo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 926,8
42 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 920,9
43 Baltis Investment S.A. Gdynia 899,1
44 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 888,6
45 Politechnika Gdańska Gdańsk 884,3
46 Dovista Polska Sp. z o.o. Wędkowy 874,9
47 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 835
48 Plichta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wejherowo 816,8
49 Porta Kmi Poland S.A. Bolszewo 802
50 Nowotna Farma Wiatrowa Sp. z o.o. Gdańsk 773,9
51 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 773,8
52 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 756,1
53 Intertoll Polska Sp. z o.o. Pelplin 736,7
54 INPRO S.A. Gdańsk 714,9
55 AIC S.A. Gdynia 678,2
56 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 662,6
57 PAULA FISH Sławomir Gojdź S.J. Słupsk 656,2
58 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 649,1
59 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 597
60 Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 588,5
61 Dekpol S.A. Pinczyn 588,3
62 ELFEKO S.A. Gdynia 584,1
63 GRAAL S.A. Wejherowo 578,6
64 TRIADA AUGUSTO POMORZE D I T ALEKSANDROWICZ sp. j. Chwaszczyno 571,6
65 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Sopot 558,6
66 Orplast Sp. z o.o. S.K. Sopot 543,3
67 PROCAM POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 542,2
68 BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o. Gdynia 541,9
69 Zakłady Mięsne Skiba S.A. Chojnice 541
70 Eurobud Chajewscy sp.j. Starogard Gdański 535,1
71 BBK S.A. Kowale 534,3
72 Montex Shipyard Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 531,9
73 GAS Storage Poland Sp. z o.o. Dębogórze 525,2
74 Oktan Brzeski, Grzenkowicz Sp. z o.o. Słupsk 519,3
75 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo 516,5
76 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 515,2
77 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 514,8
78 PCC INTERMODAL S.A. Gdynia 513,2
79 Asseco Data Systems S.A. Gdynia 505,1
80 Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. Gdynia 495,4
81 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 484,8
82 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 484,7
83 Etos S.A. Gdańsk 476,5
84 Algeco Polska Sp. z o.o. Gdańsk 469,1
85 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 461
86 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 458,5
87 TAN-VIET International S.A. Łęgowo 456,6
88 APATOR METRIX S.A. Tczew 448,4
89 WESTPOL – TEEUWISSEN Sp. z o.o. Rzeczenica 437,5
90 DLF Sp. z o.o. Gdynia 437,5
91 NFM Production Sp. z o.o. Lębork 428,8
92 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 428,4
93 Efficient Insurance Solutions Sp. z o.o. Sopot 427,3
94 Zoeller Tech Sp. z o.o. Rekowo Górne 424
95 MILAREX Sp. z o.o. Słupsk 419,8
96 Prefabet Osława Dąbrowa S.A. Osława-Dąbrowa 413,9
97 Flügger Poland Sp. z o.o. Gdańsk 401,2
98 J-Home S.A. Gdańsk 394,4
99 Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o. Kartuzy 390,6
100 Skat Transport Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 388,5
101 Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 385,3
102 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 382,8
103 Leca Polska Sp. z o.o. Gniew 380,4
104 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 367,7
105 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 365,6
106 Oceanic S.A. Sopot 365
107 Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych FOSFORY Sp. z o.o. Gdańsk 363,9
108 EUROTEL S.A. Gdańsk 360,1
109 NRF POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 354,9
110 MGA ENTERTAINMENT POLAND sp. z o.o. Słupsk 354
111 Thales Dis Polska Sp. z o.o. Tczew 353,9
112 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 346,5
113 Ndi Sp. z o.o. Sopot 345,1
114 Mercor S.A. Gdańsk 343
115 BLUE MEDIA S.A. Sopot 339,9
116 Oktan – B i R Brzescy – sp.j. Miechucino 338,1
117 Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 337,7
118 PIPELIFE POLSKA S.A. Kartoszyno 333,9
119 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o. Gdańsk 329,6
120 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 327,3
121 Dnv Poland Sp. z o.o. Gdynia 316,7
122 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 314,6
123 Olivia 4 S.A. Gdańsk 314,1
124 Perla Polska Sp. z o.o. sp.k. Głobino 312,4
125 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 308,1
126 Kazimierz Ginter ZAKŁAD PRODUKCJI MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ Chojnice 307,1
127 Sirius Investments Sp. z o.o. Gdańsk 300
128 Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o. Wielki Klincz 299,7
129 Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp.j. Kobylnica 297,7
130 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 295,9
131 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 295
132 Best Foods Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 290,4
133 Anro-Trade sp.j. Eksport – Import R. Walder i T. Walder Chwaszczyno 277,6
134 VGL Group Sp. z o.o. Gdynia 273,8
135 SMI Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 273,7
136 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 273,2
137 Angielska Grobla Górski Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 272
138 Epf Alchemia Sp. z o.o. Gdańsk 271,7
139 Hes Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o. Gdynia 271,2
140 SF Dental Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 269,6
141 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp. Komandytowa Gdańsk 266,9
142 Terma Sp. z o.o. Czaple 264,9
143 Amazon Development Center Poland Sp. z o.o. Gdańsk 262,6
144 Gemini Hütter Sp. z o.o. Wejherowo 259,3
145 Firma Handlowa Bat Sp. z o.o. Sierakowice 259,2
146 Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 259
147 ODDK Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 256,5
148 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 256,5
149 GMINA CEDRY WIELKIE Cedry Wielkie 256,3
150 Radmor S.A. Gdynia 254,2
151 CRIST S.A. Gdynia 253,3
152 Eaton Electric Sp. z o.o. Gdańsk 252,1
153 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 252,1
154 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 251,4
155 TP Sp. z o.o. Tczew 246,9
156 Dellner Sp. z o.o. Gdynia 246,8
157 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 246,7
158 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 245,5
159 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 241,3
160 Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Gdańsk 239,6
161 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 236,7
162 Elhurt – Sp. z o.o. Gdańsk 236,4
163 ALLER AQUA POLSKA sp. z o.o. Nożynko 235,4
164 Atlantic Sp. z o.o. Lulemino 235,3
165 Llentab Sp. z o.o. Gdańsk 235
166 Asist Sp. z o.o. Starogard Gdański 233
167 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 231,4
168 Futurum Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 229
169 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 227,6
170 Masters Sp. z o.o. Straszyn 225,5
171 Sylva Sp. z o.o. Wiele 225,1
172 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Wojciech Zieliński i S-Ka Sp. J. Kwidzyn 225,1
173 Bohanza Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 224,6
174 Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k. Karwia 223,7
175 Invest AL Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. S.K. Karwia 222,1
176 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 221,3
177 TREFL S.A. Sopot 220,6
178 C1 Marketing Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 220,2
179 Par Bakuła sp.j. Gdańsk 219,5
180 VTS Sp. z o.o. Gdańsk 219,5
181 AS-PL Sp. z o.o. Gdańsk 216,1
182 Wakacje. Pl S.A. Gdańsk 216
183 Westpol-Teeuwissen Pharma Sp. z o.o. Rzeczenica 214,8
184 Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. Gdańsk 214,3
185 Getresponse Sp. z o.o. Gdańsk 213,8
186 Spartez Sp. z o.o. sp. k. Gdańsk 211,6
187 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Dromos Sp. z o.o. Kartuzy 211,2
188 Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna Sp. z o.o. Sopot 211,2
189 Activa AP Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 208,3
190 Lotos Air Bp Polska Sp. z o.o. Gdańsk 207,6
191 Sibelco Poland Sp. z o.o. Gdańsk 206,8
192 Auto-Partner Holding Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 206,5
193 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 205,2
194 Materbud Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 205
195 Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Ustka 204,7
196 ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 203,6
197 ROCKFIN Sp. z o.o. Małkowo 201,4
198 Ligentia Sp. z o.o. Gdynia 200,5
199 Intercorp Media Sp. z o.o. sp.k. Włynkówko 199,9
200 Techno Marine Sp. z o.o. Sp.K. Malbork 199,3
201 CTL Północ Sp. z o.o. Gdynia 198,4
202 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 197,9
203 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 197,3
204 Jakusz Sp. z o.o. Kościerzyna 195,6
205 Prywatne Przedsiębiorstwo ELWOZ Kazimierz Woźniak Szklana 195,3
206 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 195
207 Mip Pharma Polska Sp. z o.o. Gdańsk 193,9
208 POLHOZ Sp. z o.o. Szymankowo 192,8
209 Auto-Hak Sp. z o.o. Słupsk 191,5
210 Chmara S.A. Sopot 191,4
211 LEANN STAŃCZYK S.A. Słupsk 191
212 Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki Sp. z o.o. Gdańsk 190,4
213 Matbet Sp. z o.o. Słupsk 190,3
214 Ostrowski-Pilachowski sp.j. Gdynia 189,9
215 Zdrojewscy Sp. z o.o. S.K. Stężyca 189,8
216 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 189,8
217 Firma Budowlano – Drogowa MTM S.A. Gdynia 187,3
218 Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 186,9
219 Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku Sopot 186,7
220 Euro – Weld J. Wenerski – M. Wenerski sp.j. Pszczółki 186,5
221 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe S.A. Sopot 186,4
222 Izopanel Sp. z o.o. Gdańsk 186
223 Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o. Gniew 185,5
224 Biotee Polska Sp. z o.o. Rzeczenica 184,7
225 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 184,5
226 KORAL S.A. Tczew 183,6
227 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 181,7
228 Plichta sp.j. Wejherowo 181,6
229 SEKO SPÓŁKA AKCYJNA Chojnice 179,5
230 Assel Holding Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 178,4
231 SPIE ELBUD Gdańsk S.A. Gdańsk 177,8
232 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych PLAST – BOX S.A. Słupsk 177,2
233 CAFE SATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 177
234 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 175,7
235 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 175,7
236 Mahalo Media Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 175,6
237 Hydromechanika Sp. z o.o. S.K. Piaskowiec 175,4
238 Styropian Plus Sp. z o.o. Czarne Dolne 174,7
239 Jeppesen Poland Sp. z o.o. Gdańsk 174,6
240 DS Development Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 174,3
241 CBMAX Sp. z o.o. Sp.K. Władysławowo 173,7
242 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Broker Sp. z o.o. Starogard Gdański 173,2
243 Marba-Sport Sp. z o.o. sp.k. Miszewko 172
244 Łużycka Park Investment Sp. z o.o. Gdynia 171,1
245 SCHAAP – POL Sp. z o.o. Puck 170,3
246 J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia 169,9
247 Tad-Met Sp. z o.o. sp.k. Kościerzyna 169,2
248 Gospodarstwo Rolne i Wylęgarnia Drobiu Wiesława Wąsikowska-Lewandowska Czarne 168,7
249 Bituminium Sp. z o.o. Linia 168,2
250 ORLEX Danuta Gębarowska Wejherowo 167,9
251 Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. Kowale 167,6
252 Zafer Taahhut Insaat Ve Ticaret Anonim Sirketi S.A. Oddziałw Polsce Słupsk 165,7
253 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 165,4
254 Przedsiębiorstwo Produkcyjne POLSTYR Sp. z o.o. Człuchów 165,4
255 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 164,1
256 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 163,7
257 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 163,6
258 Batory Investments Sp. z o.o. Gdynia 163,2
259 Baks Alina Borucka Restauracje Mcdonald`S Słupsk 162,6
260 Galeria Neptun Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Starogard Gdański 162,1
261 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 162
262 Poko-Al Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 160,2
263 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 160
264 Taurus Sea Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 159,9
265 Kabarpol7 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 157,3
266 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 157,2
267 Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdańsk 157,1
268 Jubitom Kazimierz Tomasiewicz Rumia 154,4
269 Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński Kościerzyna 154,2
270 Kooperol Sp. z o.o. Zduny 152,7
271 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 152,5
272 Johnnybros Sp. z o.o. Gdańsk 151,5
273 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 151,1
274 Baltazar Kompozyty Sp. z o.o. Straszyn 150,9
275 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. Gdańsk 149
276 JANTAR sp. z o.o. Słupsk 148,3
277 Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j. Człuchów 147,6
278 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki sp.j. Sopot 147,5
279 Dellner Components Sp. z o.o. Gdynia 147,4
280 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 147,4
281 LAMINOPOL Sp. z o.o. Redzikowo 147
282 CMA CGM Polska Sp. z o.o. Gdynia 146,6
283 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 146,5
284 PORT SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 145,2
285 Mewo S.A. Straszyn 145,2
286 Forever Entertainment S.A. Gdynia 144,8
287 Jap Sp. z o.o. Gdańsk 144,8
288 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 144,7
289 Merkop Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 144,2
290 Portowy Zakład Techniczny Sp. z o.o. Gdynia 143,9
291 Farmpol Sp. z o.o. Gdańsk 143,8
292 Fortune Sp. z o.o. Cieszymowo 141,1
293 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 141
294 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Kartoszyno 140,8
295 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 140,1
296 Browar Amber Sp. z o.o. S.K. Bielkówko 139,6
297 Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. Rumia 138,7
298 LUFTHANSA Systems Poland Sp. z o.o. Gdańsk 138,4
299 A J Fabryka Mebli Sp. z o.o. Redzikowo 137,9
300 SIM Gdynia Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chwaszczyno 137,4
301 Domax Sp. z o.o. Łężyce 136,8
302 Ref-Con Service A.Ostrowski & Wspólnicy sp.j. Gdynia 136,1
303 RADPOL S.A. Człuchów 136
304 Marion Sp. z o.o. Gdynia 135,9
305 Suez Północ Sp. z o.o. Gdańsk 135,9
306 INBET Sp. z o.o. Kolbudy 135,2
307 Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 134,6
308 Dynatrace Sp. z o.o. Gdańsk 133,5
309 Wędzenie i Przetwórstwo Ryb Rafa Stanisławski Janusz, Ustarbowski Andrzej, Trendel Antoni, Struk Edmund sp.j. Władysławowo 132,2
310 Bota Technik Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 132
311 Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K. Gościcino 132
312 C. Hartwig Gdynia S. A. Gdynia 131,9
313 Długosz Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 131
314 Ekocel Sp. z o.o. Rekowo Górne 130,7
315 VTS POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 130,2
316 Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Gdańsk 129,4
317 Mado Systemy Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 129,3
318 Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 128,6
319 WE-MET Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Wenta Kamienica Królewska 128
320 Bertrand Sp. z o.o. sp.k. Luzino 127,9
321 IHS Global Sp. z o.o. Gdańsk 127,8
322 BAŁTYK Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 127,5
323 Zakład Usługowo-Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 127
324 A.W. Klima Sp. z o.o. S.K. Rumia 126,4
325 Kropek Sp. z o.o. S.K. Zblewo 126,4
326 D & H ENGINEERING POLAND Sp. z o.o. Niezabyszewo 125,8
327 Bvt Components Sp. z o.o. Żukowo 124,9
328 Trident Bmc Sp. z o.o. Gdańsk 124,8
329 Aste Sp. z o.o. Kowale 124,6
330 Mowi Lębork Sp. z o.o. Lębork 123,7
331 Fanex Trade Sp. z o.o. S.K. Reda 122,8
332 Partnex Szarejko sp.j. Gdańsk 122,8
333 MARKOS Sp. z o.o. Głobino 121,8
334 Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdynia 121,7
335 ROGER Sp. z o.o. S.K. Gościszewo 121,2
336 Lasertechnika Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 120,6
337 Seargin R Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 120,3
338 VGL ROAD Sp. z o.o. Gdynia 118,8
339 Kegar Sp. z o.o. Kępice 118,7
340 PPHU GINTER Bernard Ginter Wyczechy 118,6
341 Przedsiębiorstwo Przemysłu Drzewnego Poltarex Sp. z o.o. Lębork 118,4
342 SCANIA Production Słupsk S.A. Słupsk 117,9
343 Mjb M.Mierzejewska, T.J.Brzezińscy sp.j. Nicponia 117,6
344 Sam 34 Marek Theus sp.j. Gdańsk 117,1
345 Elwoz Eco Sp. z o.o. Sierakowice 116,5
346 COLMEC Sp. z o.o. Rudno 116,4
347 Protea Sp. z o.o. Gdańsk 116,2
348 SESCOM S.A. Gdańsk 116
349 Quiza Sp. z o.o. Gdynia 115,9
350 Sunreef Venture S.A. Gdańsk 115,8
351 KRAM S.A. Dzierzgoń 115,5
352 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 115,1
353 PPU ZIELEŃ Sp. z o.o. Gdańsk 115,1
354 Termika – Sp. z o.o. Gdańsk 114,7
355 Dioryt Sp. z o.o. Skórcz 114,4
356 Instytut Maszyn Przepływowych Im.Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk Gdańsk 114,4
357 Żegluga Gdańska Sp. z o.o. Gdańsk 114,1
358 Gruba Recykling Sp. z o.o. Gościcino 114
359 Fimal Psb Sp. z o.o. Słupsk 113,5
360 Iglotech Sp. z o.o. Kwidzyn 113,3
361 Livisto Sp. z o.o. Gdynia 113,2
362 PORT CONSULTANTS Jacek Parysek i Paweł Parysek S.J. Gdynia 113,2
363 Pol-Mare Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 113,2
364 Fcpk Bytów Sp. z o.o. Bytów 112,8
365 Esotiq & Henderson S.A. Gdańsk 112,6
366 Apator Telemetria Sp. z o.o. Słupsk 112,4
367 Polski Rejestr Statków S.A. Gdynia 112,3
368 SAD OIL F H U JANUSZ SADECKI Rumia 112,1
369 Villa Baltica Sp. z o.o. S.K. Sopot 112
370 FEMAX Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 111,9
371 GDAŃSKDIS Sp. z o.o. Gdańsk 111,8
372 PAN DRAGON Sp. z o.o. Gdańsk 111,3
373 RTB Developer Sp. z o.o. Gdańsk 110,9
374 Intertoll Construction Sp. z o.o. Gdańsk 110,8
375 Amma R. Kozak, A. Siwczyński sp.j. Gdańsk 110,7
376 ROBOD S.A. Gdańsk 109,6
377 Ast Group Sp. z o.o. Karwieńskie Błoto Pierwsze 109,3
378 Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. Gdańsk 108,1
379 Ekofinn-Pol Sp. z o.o. Banino 107,5
380 Ubojnia Drobiu Gosz Sp. z o.o. Sierakowice 107,5
381 Taranko Sp. z o.o. Gdańsk 107
382 ARGO S.A. Gdańsk 106,6
383 Kaminski, Krotofil Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 106,2
384 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski Starogard Gdański 106
385 GBG Gołębiewski Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 105,5
386 Allcon Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 105,4
387 Stocznia Wisła Sp. z o.o. Gdańsk 105,4
388 Vincent Sp. z o.o. Gdańsk 105,3
389 Heatpex Sp. z o.o. Gdańsk 105,1
390 Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o. Lębork 105,1
391 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Motława Sp. z o.o. Gdańsk 105,1
392 PUCKIE HOSPICJUM P W ŚW OJCA PIO Puck 105,1
393 Invicta Sp. z o.o. Gdańsk 105
394 Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 104,7
395 Pctruck.Pl Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 104,5
396 Maxima Kustusz, Kyrcz sp.j. Gdańsk 103,5
397 Kruszywo Sp. z o.o. Linia 103,3
398 Sunparadise Sp. z o.o. Malbork 103,2
399 GDYŃSKA FUNDACJA DOM MARZEŃ Gdynia 103,1
400 GREGOR TRANS GRZEGORZ CHUDZIK NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ POGOTOWIE RATUNKOWE I TRANSPORT Starogard Gdański 103,1
401 Zdunek Premium Sp. z o.o. Gdańsk 102,7
402 Jedliński, Bierecki i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Gdynia 102,5
403 Secespol Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 102,3
404 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Morena Gdańsk 101,7
405 P P U Komnino Sp. z o. o. Komnino 101,7
406 K&K PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Krzysztof Wojtanowicz Wejherowo 101,2
407 B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska Pruszcz Gdański 101,1
408 P&P Sp. z o.o. Orle 100,5
409 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Complex Sp. z o.o. Gdańsk 100,2
410 Jasna – Pol Sp. z o.o. Jasna 100,1
411 VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa Gdańsk 99,7
412 Budkon Sp. z o.o. Gdańsk 99,4
413 OOCL Poland Limited Sp. z o.o. Gdynia 99,3
414 Simbesco Polska Sp. z o.o. Janin 98
415 ABP Bus & Coach Sp. z o.o. S.K. Włynkówko 98
416 EUROCAST Sp. z o.o. Strzebielino 97,1
417 PLAST TEAM POLAND Sp. z o.o. Słupsk 97,1
418 Kamaro Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 97
419 Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Strzelbud Sp. z o.o. Kwidzyn 96,8
420 Techno Service S.A. Gdańsk 96,8
421 Piekarnia Janca sp.j. Smołdzino 96,4
422 Biovico Sp. z o.o. Gdynia 96
423 Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe Darżyno Sp. z o.o. Gdańsk 96
424 Meyn Polska Sp. z o.o. Lębork 96
425 Erontrans Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 95,8
426 Mowi Poland Sales S.A. Gdańsk 95,4
427 Refrigas Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 95,4
428 Ulenberg Sp. z o.o. Główczyce 94,9
429 KIM Sp. z o.o. sp.k. Sopot 94,8
430 MOSTOSTAL POMORZE S.A. Gdańsk 94,4
431 Gdańskie Młyny Sp. z o.o. Gdańsk 94,3
432 Hotel FALTOM Tomasz Falkowski Rumia 94,2
433 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 94,2
434 Bik Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 94,1
435 Maximus Trading Sp. z o.o. Sztumskie Pole 94
436 Mikrokasa S.A. Gdynia 94
437 Łużycka Plus Investment Sp. z o.o. Gdynia 93,8
438 Ms Więcej Niż Okna Sp. z o.o. Słupsk 93,5
439 Metrix Metal Sp. z o.o. Tczew 93
440 Edoradca Sp. z o.o. sp.k. Tczew 92,7
441 Margo H.D. Kuźmiccy sp.j. Gdańsk 92,6
442 Gospodarstwo Rolne Ferma Suchorze Sp. z o.o. Suchorze 92,3
443 Radix Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 92,2
444 Fabryka Turas Sp. z o.o. Słupsk 92,1
445 Flowair Głogowski i Brzeziński sp.j. Gdynia 92
446 CSA Sp. z o.o. Stężyca 91,9
447 Swarovski Global Business Services Sp. z o.o. Gdańsk 91,8
448 Trend Projekt Sp. z o.o. S.K. Mokry Dwór 91,5
449 Litus Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 91,5
450 Pol Trade Sp. z o.o. S.K. Gdynia 91,4
451 BALTA S.A. Gdańsk 91,4
452 DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A. Gdynia 91,1
453 Omida Sea And Air S.A. Gdynia 91
454 Sadowa Sp. z o.o. Gdańsk 90,9
455 Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki Gdańsk 90,7
456 Narzędzia Sp. z o.o. Gdańsk 90
457 Cs Natura Tour Sp. z o.o. / Cs Natura Tour Sp. z o.o. Gdańsk 89,9
458 Maszrol Bis Sp. z o.o. sp.k. Siwiałka 89,9
459 Atlanta Poland S.A. Gdańsk 89,5
460 Base Group Sp. z o.o. Koszwały 89,3
461 PPU ROBEX Sp. z o.o. Lębork 89,3
462 Awis Handel Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 89,1
463 ATC Cargo S.A. Gdynia 89
464 ULENBERG Mirosław Ulenberg Główczyce 88,9
465 K2 Dystrybucje Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 88,8
466 Biofeed Sp. z o.o. Rajkowy 88,6
467 Gdyńska Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska w likwidacji Gdynia 88,6
468 Remontowa Electrical Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 88,5
469 GPEC System Sp. z o.o. Gdańsk 88,5
470 EKOLAN S.A. Sopot 88,1
471 Coltex Rogala sp.j. Gdańsk 88,1
472 Romed Sp. z o.o. Jantar 87,1
473 GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o. Gdynia 87,1
474 Przetwórstwo Rybne Łosoś Sp. z o.o. Włynkówko 86,8
475 Matland Sp. z o.o. Miłocin 86,7
476 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz Słupsk 86,7
477 At-Port Sp. z o.o. Kowale 85,7
478 Fabryka Okien Pcv Forest M.Świercz, P.Bożek sp.j. Malbork 85,4
479 MARCIN JANUSZ HANDEL RYBAMI I PRZETWORAMI RYBNYMI PRZETWÓRSTWO RYB MAR POL Władysławowo 85,3
480 Indusco Sp. z o.o. S.K. Straszyn 85
481 Cloud Planet S. A. Gdańsk 85
482 Grupa Volf Sp. z o.o. Sopot 84,9
483 Adva Optical Networking Sp. z o.o. Gdynia 84,8
484 DC Nowak Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 84,7
485 Mmb Drives Sp. z o.o. Gdańsk 84,6
486 Amar i Maj Sp. z o.o. sp.k. Kolbudy 84,5
487 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 84,5
488 Transplanner Sp. z o.o. Banino 84,4
489 FAST S.A. Gdynia 84,3
490 Polmed S.A. Starogard Gdański 84,2
491 Zakład Usług Inżynierskich Eldro-Fl Sp. z o.o. Żukowo 84
492 Vectra Toruń Sp. z o.o. Gdynia 83,8
493 Eurogaz Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 83,8
494 Almond Sp. z o.o. Pinczyn 83,5
495 P.P.H.U. AS KOMIS AGD, RTV Tomasz Duma, Robert Ciepłucha S.C. Gdańsk 83,5
496 Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 83,4
497 Latis Sp. z o.o. S.K. Gdynia 83,4
498 WPŻ Elbud Gdańsk Sp. z o.o. Owśnice 83,3
499 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 83,2
500 Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o. Gdańsk 83,1
501 Arka Bud Sp. z o.o. Dąbrówka 83
502 Beckmann Volmer Technology Sp. z o.o. Żukowo 82,9
503 Baltrade Sp. z o.o. Gdańsk 82,9
504 Fast Shipyard Services Sp. z o.o. Gdynia 82,5
505 TM Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 81,7
506 Immogdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 81,7
507 INTERPLASTIC Roger Żółtowski Gdynia 81,2
508 BERO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 81
509 Elomatic Sp. z o.o. Gdańsk 81
510 Cukiernia – Piekarnia B & M Wenta sp.j. Lębork 80,2
511 Hotel Gdańsk Brovarnia Sp. z o.o. Sopot 80,2
512 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JAREKS Wiesław Fajtek Kościerzyna 80
513 MIK FOOD MARCIN POBŁOCKI MICHAŁ POBŁOCKI sp. j. Gdynia 79,3
514 GAMMA Sp. z o.o. S.K. Tczew 79,2
515 PHP BAGIETKA Sp. z o.o. Chojnice 79
516 Topq Bucior Bukowski sp.j. Gdańsk 78,7
517 Unisystem Sp. z o.o. Gdańsk 78,6
518 Visline Sp. z o.o. Gdynia 78,6
519 Proma Lech, Koriat, Kiełbasiński sp.j. Gdynia 78,3
520 Deck – Dry Polska Sp. z o.o. Gdańsk 78,1
521 Garnizon Sp. z o.o. Gdańsk 77,9
522 Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. Łubiana 77,9
523 Banco Sp. z o.o. Rusocin 77,7
524 Voestalpine Signaling Poland Sp. z o.o. Sopot 77,7
525 Wartsila Polska Sp. z o.o. Gdańsk 77,6
526 ZDUNEK NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o. Gdańsk 77,3
527 Fratria Sp. z o.o. Gdynia 77,2
528 TALEX Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 76,9
529 Jan Kulczyk Gdańsk 76,4
530 SAFE SHIPPING Sp. z o.o. Gdynia 76,3
531 Wielobranżowa i Projektowa Sp. z o.o. Monat Gdańsk 76,1
532 TNS Design Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 76,1
533 Stabilizator Maszyny Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 76,1
534 Hotel Mikołajki Sp. z o.o. Gdańsk 76
535 PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. Gdynia 75,9
536 AMGS Group Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 75,8
537 Ship Service Polska Sp. z o.o. Gdańsk 75,5
538 MARSZAL Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 74,9
539 Exposite Polska Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 74,8
540 PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO USŁUGOWO HANDLOWE WANT KAROL NARLOCH BARTŁOMIEJ DOMPKE S C Tczew 74,5
541 Lbiotica Sp. z o.o. Sopot 74,4
542 Zamech Marine Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 74,4
543 DSV Sp. z o.o. S.K. Gdynia 74,1
544 Gospodarstwo Siejnik Sp. z o.o. Tczew 74
545 Stal Complex Sp. z o.o. Gdynia 73,9
546 Cafe Aperitif Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 73,8
547 Dental Sense Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 73,8
548 Impladent MDC Sp. z o.o. Sp.K. Kowale 73,8
549 Kainos Software Poland Sp. z o.o. Gdańsk 73,7
550 Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o. Żukowo 73,6
551 Franklin Sp. z o.o. S.K. Szydlice 73,4
552 Budrem – Rybak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Luzino 73,3
553 Mirko Sp. z o.o. Głobino 72,9
554 Mw Kontrakt Sp. z o.o. sp.k. Reda 72,5
555 Firma AJTEL S.J. Waldemar i Jarosław Ajtel Gdańsk 72,4
556 Sulmin Borkowski Sp. z o.o. sp.k. Kawle Dolne 72,3
557 Przedsiębiorstwo Comal Sp. z o.o. Gdańsk 72,3
558 Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów Pks Gdańsk-Oliwa S.A. Gdańsk 72,1
559 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Duet Jolanta Kucharska i Henryk Kaszuba sp.j. Człuchów 72
560 ECO PLAN S.A. Słupsk 71,8
561 Eco Plan S.A. Słupsk 71,8
562 Gillmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 71,7
563 An-Elec Sp. z o.o. Gdynia 71,7
564 ZDZISŁAW BONKOWSKI A B C – Zdzisław Bonkowski Kościerzyna 71,6
565 Cleanroom Technika Pomiarów Pomieszczeń Czystych Sp. z o.o. S.K. Radogoszcz 71,6
566 Spedman Global Logistics Sp. z o.o. Gdynia 71,3
567 Baltic Spares Service Sp. z o.o. Gdańsk 71,2
568 Tiger Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 70,9
569 Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o. Gdynia 70,8
570 Inwestycje Mielewczyk sp.k. Koleczkowo 70,5
571 Witman Sp. z o.o. Gdańsk 70,4
572 Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 70,3
573 Techmarine Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 69,7
574 Aseco Container Seruices Sp. z o.o. Gdynia 69,7
575 Gotkowicz, Kosmus, Kuczyński i Partnerzy – Adwokaci Gdańsk 69,5
576 IZOHAN Sp. z o.o. Gdynia 69,5
577 Studio 1:1 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 69,2
578 Ad 1990 Sp. z o.o. Sopot 69,2
579 Bronisław Gwiździel Transport Krajowy i Międzynarodowy Chojnice 69,1
580 Zespół Basenów Rekreacyjnych w Redzie Sp. z o.o. Gdynia 69
581 Drawex Sp. z o.o. sp.k. Małkowo 69
582 Elstar Fats Sp. z o.o. Stare Pole 68,5
583 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny Gdynia 68,4
584 CEDAT Sp. z o.o. Gdańsk 68,4
585 Dabew Sp. z o.o. S.K. Świątkowo 68,4
586 Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j. Gdańsk 68,2
587 Engie Ec Serwis Sp. z o.o. Słupsk 68,1
588 Pakiet Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 68,1
589 Lokum Wiśniewski, Frost sp.j. Gdańsk 68
590 Malteurop Polska Sp. z o.o. Gdańsk 67,9
591 Dks Sp. z o.o. Kowale 67,7
592 Ambit Jan Zielonkowski i Wspólnicy sp.j. Gdańsk 67,7
593 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o. Gdynia 67,4
594 DINEX POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 67,3
595 Eko – Laser Sp. z o.o. sp.k. Bożepole Małe 66,8
596 Trans Polonia S.A. Tczew 66,7
597 Limes Sp. z o.o. Gdańsk 66,4
598 Cps – Iep Sp. z o.o. Mareza 66,3
599 B & W Partners Samochody Luksusowe Sp. z o.o. S.K. Straszyn 66,2
600 Variosteel Sp. z o.o. Lębork 66,1
601 Słoneczne Wzgórza Sp. z o.o. Gdańsk 65,7
602 Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy S.J. Kościerzyna 65,7
603 Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska Ekomel Sp. z o.o. Chojnice 65,6
604 Eco Point Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 65,6
605 Texo Invest Sp. z o.o. S.K. Rumia 65,5
606 Prąd Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 65,4
607 Global Propulsion Service Sp. z o.o. S.K. Trutnowy 65,3
608 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Tczewie Tczew 64,9
609 Polska Meat S.A. Gdynia 64,9
610 Morex Sp. z o.o. Gdynia 64,6
611 Pro Alex Sp. z o.o. sp.k. Sopot 64,6
612 Medyk Roman Gaik S.J. Jantar 64,6
613 Hotel Sopot Sp. z o.o. S.K. Sopot 64,5
614 Lauda Audio Adamowicz sp.j. Sopot 64,4
615 Biproraf Sp. z o.o. Gdańsk 64,4
616 CARTER Sp. z o.o. Gdańsk 64,2
617 Klocek Sp. z o.o. Gdynia 64,2
618 Sempre Pizza Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 64,2
619 Interdrex Sp. z o.o. Bieszkowice 64,2
620 Wodnik Barbara I Krzysztof Ringwelscy S.J. Krojanty 63,9
621 Expertsender Sp. z o.o. Gdynia 63,8
622 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zdunek Sp. z o.o. Gdańsk 63,8
623 Fokus Premium Sp. z o.o. Gościcino 63,7
624 METZŁOM Ligęza S. J. Słupsk 63,7
625 Oval Sp. z o.o. sp.k. Malbork 63,5
626 Technozbyt – Witan sp.j. Gdańsk 63,3
627 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 63,3
628 Fines S.A. Sopot 63,2
629 OPTILUM Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 63,2
630 Flewo – Pol Sp. z o.o. Stegna 63,1
631 Pomorskie Centrum Mięsne K&K Sp. z o.o. Hurtownia sp.j. Gdańsk 63,1
632 Rezydencja Wintera Sp. z o.o. Gdynia 63
633 Stal Nowicki sp.j. Gdańsk 62,9
634 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 62,8
635 Shipco Transport Sp. z o.o. Gdynia 62,7
636 Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud sp.j. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska Gdynia 62,6
637 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szopińscy Sp. z o.o. Chojnice 62,4
638 Promeco S.A. Gościcino 62,3
639 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j. Słupsk 62,2
640 Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Renawa Kwidzyn 62,2
641 Kapeo Sp. z o.o. Mściszewice 62
642 Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o. Gdynia 61,9
643 STANISŁAW BORSKI PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO BUDOWLANE B O R S K I Gdynia 61,9
644 M & MR TRADING POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 61,8
645 Anc System Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 61,6
646 Aplitt Sp. z o.o. Gdańsk 61,2
647 WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o. Ustka 61
648 Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Handlowe Megatransport Leszek Lewicki Zblewo 60,9
649 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Modex Sp. z o.o. Kwidzyn 60,6
650 Soxo Sp. z o.o. S.K. Sopot 60,5
651 Taskteams Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 60,4
652 Daas Polska Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 60,4
653 Caldena Sp. z o.o. S.K. Trępnowy 60,2
654 Vacu Activ Sp. z o.o. Bolesławice 60,1
655 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 59,9
656 Kamir Sp. z o.o. Słupsk 59,8
657 BAŁTYKGAZ Sp. z o.o. Rumia 59,8
658 MEDPHARMA Z. O. Z. S. A. Starogard Gdański 59,8
659 Nordipol Sp. z o.o. S.K. Banino 59,6
660 Volt Polska Sp. z o.o. Sopot 59,5
661 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Eko sp.j. B.Brzęczek Z.Wójcik Gdynia 59,5
662 VGL CUSTOMS AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdynia 59,5
663 DGT Sp. z o.o. Straszyn 59,4
664 Instytut Oceanologii PAN Sopot 59,3
665 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lęborku w likwidacji Lębork 59,3
666 Plasmet Czechowicz sp.j. Widzino 59,3
667 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 59,1
668 Landsberg Sp. z o.o. S.K. Wolental 59,1
669 Uni – Logistics Sp. z o.o. Gdynia 59,1
670 LST Sp. z o.o. Sopot 59
671 Makax Sp. z o.o. Sopot 59
672 Logistal Sp. z o.o. Reda 58,9
673 AMG Sp. z o.o. PPH Lębork 58,7
674 Mielewczyk Sp. z o.o. Dzierżążno 58,6
675 Gran Sp. z o.o. Głobino 58,4
676 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto Grama Hanna Gramatowska Starogard Gdański 58,3
677 Avalia Sp. z o.o. Sopot 57,9
678 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Drewa-Hydroinstal Sp. z o.o. Bolszewo 57,9
679 Arrow Services Sp. z o.o. Gdańsk 57,9
680 Vector Solutions Sp. z o.o. Gdynia 57,9
681 FPT Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 57,7
682 Unisoft Sp. z o.o. Gdynia 57,7
683 Kostbet Sp. z o.o. Gdańsk 57,6
684 Poszukiwacze Przygód Pająk Kochanowski sp.j. Gdańsk 57,5
685 Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa CZYN Słupsk 57,3
686 Cerko Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 57,3
687 Sanet J. A. Szostak Sp. j Gdańsk 57,3
688 Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 57,3
689 Konwer Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 57,2
690 Klimor Sp. z o.o. Gdynia 57,2
691 Swiss Credit Support Sp. z o.o. Gdańsk 57,2
692 SOLWIT S.A. Gdańsk 57,2
693 Erontrans – Agencja Celna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 57,1
694 Gdańska Fabryka Okien Sp. z o.o. Gdańsk 57,1
695 ELFEKO INWESTYCJE Feil, Piwko S.J. Gdynia 56,9
696 NORD CAPITAL Sp. z o.o. Rekowo Górne 56,7
697 Fes Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 56,6
698 Bik Brokers Sp. z o.o. Gdańsk 56,6
699 WOBET Sp. z o.o. S.K. Miłowo 56,5
700 Omida S.A. Gdańsk 56,4
701 Aval-Consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy sp.p. Gdańsk 56,1
702 Piekarnia Sambor Sp. z o.o. S.K. Tczew 56,1
703 Liberty Metal Recycling Europe Sp. z o.o. Gdańsk 56,1
704 Myfood Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 55,7
705 Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel sp.j. Sopot 55,6
706 Euro Farm Sp. z o.o. Wyczechy 55,6
707 Future Północ Sp. z o.o. Starogard Gdański 55,6
708 Koryb Sp. z o.o. sp.k. Puck 55,6
709 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żukowie Żukowo 55,5
710 Drywa Sp. z o.o. Gdańsk 55,4
711 Aveko Sp. z o.o. Łężyce 55,3
712 Karolex Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 55,2
713 Stesar Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 55,1
714 Eltel Adam i Krzysztof Górzyńscy sp.j. Rychnowy 55,1
715 Damet – Dańko, Jaksina sp.j. Tuchom 55,1
716 Akademia Sztuk Pięknych Gdańsk 55,1
717 Dmp Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 55,1
718 Hoster Sp. z o.o. Wejherowo 54,8
719 Bmg Goworowski Sp. z o.o. Gdynia 54,8
720 TARGO S.A. Gdynia 54,7
721 Przychodnia Rogowscy Sp. z o.o. sp.k. Tczew 54,6
722 Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. Gdańsk 54,6
723 Ravenol Polska Sp. z o.o. Starogard Gdański 54,6
724 MDP Engineering Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 54,5
725 DUO sp. z o.o. sp.k. Stężyca 54,5
726 TM Nord S.J. Gdańsk 54,4
727 Ksebek Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 54,3
728 Record R. Nowak; M. Sawicki; M. Choszcz Sp. J. Słupsk 54,2
729 POLFARM S.A. Chwaszczyno 54,2
730 Spółka Rolna Dretyń Sp. z o.o. Dretyń 54,2
731 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 54,2
732 EUROTAXPOL K. Pokrzykowski, M. Rachubka S.J. Gdańsk 54
733 MH Automatyka Sp. z o.o. Gdańsk 53,8
734 Agencja Eventowa IKA Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 53,8
735 7 Anna Group Sp. z o.o. Gdańsk 53,6
736 Lew Transport Sp. z o.o. S.K. Gdynia 53,5
737 K.T.D. Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o. Gdynia 53,3
738 Rato Industrial Solutions Sp. z o.o. S.K. Rumia 53,3
739 Dom Moich Marzeń Sp. z o.o. sp.k. Lębork 53
740 Spółdzielnia Mieszkaniowa Janowo Rumia 52,9
741 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 52,7
742 Flavourtec Sp. z o.o. Gdańsk 52,7
743 It – Logistics Sp. z o.o. Gdynia 52,5
744 AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. Gdańsk 52,3
745 MIKROSTYK S.A. Gniew 52,2
746 Wwglass Sp. z o.o. S.K. Gościcino 52,1
747 Pameni Polska Sp. z o.o. Gdańsk 51,9
748 Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 51,8
749 Jd Kulej Sp. z o.o. Gdynia 51,8
750 Submet Sp. z o.o. Tczew 51,8
751 Pk Sp. z o.o. Chojnice 51,6
752 Tco Trading Company sp.j. Wiesława Ryznar-Wojak i Spółka Rokocin 51,6
753 Inventive Logic Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 51,6
754 Nosta Logistik Sp. z o.o. Sopot 51,5
755 St. Rąbała Sp. z o.o. Bielawki 51,4
756 Michna Meat Sp. z o.o. S.K. Ropuchy 51,3
757 Pierre Rene Sp. z o.o. Ustka 51,3
758 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Centrum Sp. z o.o. Gdańsk 51,3
759 Perla Produkcja Sp. z o.o. Sp.K. Słupsk 51,3
760 PKS GDYNIA S.A. Gdynia 51,2
761 Sekret Sp. z o.o. Słupsk 51
762 Mgk Construction Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 51
763 Avena Sycewice Sp. z o.o. Sycewice 51
764 Gpec Tczew Sp. z o.o. Tczew 50,9
765 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Morena Sp. z o.o. Gdańsk 50,8
766 Riverdi Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 50,8
767 1 Piekarnia Cukiernia Sławomir Mielnik 2 Nieruchomości Sławomir Mielnik Straszyn 50,7
768 PHU MART S.A. Bytów 50,6
769 EKOWIK Sp. z o.o. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Władysławowo 50,5
770 Nomos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rekcin 50,5
771 Venus Commodities Sa Sp. z o.o. sp.k. Pruszcz Gdański 50,4
772 Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. sp.k. Stobiec 50
773 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karol Agnieszka Ligęza, Jacek Ligęza – sp.j. Pęplino 50
774 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 49,6
775 Zakład Ogólnobudowlany Józef Urbaniak Chojnice 49,6
776 A.M.A. Usługi Sp. z o.o. Tczew 49,5
777 West-Pol Sp. z o.o. Chojnice 49,4
778 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz Gdańsk 49,4
779 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer sp.j. Kobylnica 49,4
780 GRIZ POLAND sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 49,3
781 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. Sopot 49,1
782 Hptech Sp. z o.o. Gdańsk 49,1
783 Jbs Beauty Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 49
784 GDA Sp. z o.o. Gdańsk 48,9
785 Spółdzielnia Mieszkaniowa ROZSTAJE Gdańsk 48,8
786 Huber + Suhner Sp. z o.o. Tczew 48,7
787 DIGITEX Sp. z o.o. S.K. Sopot 48,7
788 Upside Property Sp. z o.o. Gdańsk 48,7
789 H&S Construction Sp. z o.o. Sopot 48,6
790 Broker MS Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 48,5
791 Meblomak Sp. z o.o. Rumia 48,4
792 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 48,3
793 SEVENET S.A. Gdańsk 48,3
794 Botrans Sp. z o.o. Kościerzyna 48,2
795 Bruno Tassi Północ Sp. z o.o. Gdańsk 48,2
796 Security Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 48,1
797 Profit4you Sp. z o.o. Gdańsk 47,9
798 Bau-Form Sp. z o.o. S.K. Przodkowo 47,9
799 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Czarnylas 47,8
800 Konstbau Sp. z o.o. Gdańsk 47,7
801 Przedsiębiorstwo Budowlane Granit Sp. z o.o. Kartuzy 47,7
802 Megadex Expo Sp. z o.o. Gdynia 47,7
803 Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 47,6
804 Zakład Remontowo-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Nicponia 47,5
805 Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o. Gdańsk 47,4
806 Anga Sp. z o.o. Gdańsk 47,4
807 Gardner Aerospace Tczew Sp. z o.o. Tczew 47,3
808 Seaonics Polska Sp. z o.o. Gdańsk 47,3
809 Weldtech Industry Service Sp. z o.o. Gdynia 47,2
810 Eclisse Polska Sp. z o.o. Rokitki 47,2
811 Jit Team Sp. z o.o. Gdynia 47,2
812 Duko Sp. z o.o. Gdynia 47
813 Gdynia 8 Sp. z o.o. Gdańsk 46,9
814 Almarina Trade Sp. z o.o. S.K. Gdynia 46,8
815 2 Sun Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 46,8
816 Buda sp.j. Koteże 46,7
817 Megamini Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 46,6
818 Galport Sp. z o.o. sp.k. Sopot 46,6
819 Dg Sp. z o.o. Cieplewo 46,6
820 Adro Adam Rymarski, Jolanta Darznik sp.j. Rumia 46,5
821 HOSPICJUM POMORZE DZIECIOM Gdańsk 46,5
822 Rai Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 46,4
823 Geopartner Inżynieria Sp. z o.o. Gdańsk 46,4
824 Dom Zdrojowy Sp. z o.o. Gdańsk 46,4
825 J – Marine Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 46,3
826 Mm Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 46,1
827 S & P Services Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 46,1
828 TKG Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 46,1
829 Radunia-Containers K.Pich & Wspólnicy sp.j. Gdynia 46
830 Miejskie Wodociągi Sp. z o.o. Chojnice 46
831 Batory Property Sp. z o.o. S.K. Gdynia 45,9
832 Siled Sp. z o.o. Gdańsk 45,7
833 Colway J. Zych, N. Zych sp.j. Koleczkowo 45,6
834 Ogólnopolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 45,5
835 Słowiński Park Narodowy Smołdzino 45,5
836 Impress Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 45,5
837 Trefl Toys Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 45,4
838 Firma Handlowo-Usługowa RAFALEX Rafał Wons Wilcze Błota Kościerskie 45,3
839 Target S.A. Kartoszyno 45,3
840 Jakusz Spacetech Sp. z o.o. Szymbark 45,3
841 Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno – Spożywcze S.A. Gdańsk 45,3
842 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Słupsk 45,2
843 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 45,2
844 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 45,2
845 Trigon International Sp. z o.o. S.K. Gdynia 45,1
846 Arenda Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp.j. Gdynia 45,1
847 GEBWELL Sp. z o. o. Chwaszczyno 45
848 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Komuny Paryskiej Gdynia 45
849 Ma Trail Sp. z o.o. S.K. Lichnowy 44,8
850 Inwestycje Sp. z o.o. Człuchów 44,8
851 Drabik sp.j. Gdańsk 44,8
852 SPUTNIK II Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 44,8
853 Sportowa Centrum Sp. z o.o. Gdynia 44,7
854 Omega 34 T.A.K. Szweda, E.Hering sp.j. Gdynia 44,5
855 Legalis Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Komar-Komarowscy, Piotrowska, Sulima, Felska-Pela i Partnerzy Sopot 44,4
856 Michna Sp. z o.o. sp.k. Ropuchy 44,4
857 Atm Lighting Sp. z o.o. Gdańsk 44,4
858 Dock-Pol Sp. z o.o. Gdańsk 44,3
859 Synergia 99 Sp. z o.o. Gdańsk 44,2
860 Hotele Haffner Sp. z o.o. Sopot 44,1
861 Erontrans S.J. Henryk i Karin Eron Pruszcz Gdański 44
862 APTE.PL A.T. Hinz S.J. Reda 44
863 Centrum Medyczne Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 44
864 Dro-Bet Sp. z o.o. Chojnice 44
865 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J. Gdynia 44
866 Pol-Swed Projekt Sp. z o.o. Sopot 43,9
867 Dobry Hotel Sp. z o.o. sp.k. Sopot 43,9
868 Info Projekt Sp. z o.o. Gdańsk 43,6
869 LTE Polska Sp. z o.o. Gdynia 43,6
870 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Chemco Sp. z o.o. Sobowidz 43,5
871 Energo-Remont Sp. z o.o. Kwidzyn 43,5
872 THC Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 43,5
873 Piwna47 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 43,4
874 Viking Energy sp.j. Marianna Mazur, Marek Dawidowski Słupsk 43,3
875 Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy Gdynia 43,3
876 Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. S.K. Rusocin 43,3
877 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. Bąkowo 43,2
878 Bruchpol Sp. z o.o. S.K. Pączewo 43,1
879 Przedsiębiorstwo Handlowe Hamar sp.j. B. i H. Grzesiak Gdynia 43,1
880 DREW-TRANS II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o. Chojnice 43,1
881 MEGA S.A. Gdynia 43,1
882 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 43
883 Portjastar Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 43
884 Hoch Systemy Kominowe Sp. z o.o. S.K. Nowy Barkoczyn 42,9
885 Emmco Pomorze Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 42,9
886 Renbud Sp. z o.o. Linia 42,8
887 Europapier Polska Sp. z o.o. Tczew 42,7
888 Sondex Poland Sp. z o.o. Koleczkowo 42,6
889 LANDZBERG S.J. Brzeźno Wielkie 42,5
890 Handel i Minerały Nowak Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 42,2
891 Agrosec Polska Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 42,1
892 Soltec Services Sp. z o.o. Gdańsk 42,1
893 Aluminium Plus i Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 42,1
894 Firma Handlowa Saks sp.j. Richert Mirosław i S-Ka Pruszcz Gdański 41,9
895 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tczew 41,9
896 Sim Architekci Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 41,8
897 Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o. Wolny Dwór 41,8
898 RW Dekret Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. S.K. Gdynia 41,8
899 Logisfera Nova Sp. z o.o. Sopot 41,8
900 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELGRUNT Marian Mielewczyk Gdynia 41,7
901 Silny & Salomon Sp. z o.o. Gdynia 41,7
902 Oiler S.A. Tczew 41,7
903 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD GDAŃSK S.A. Gdańsk 41,5
904 Firma Handlowo Usługowa MAJA Jacek Knitter Kościerzyna 41,5
905 Silver Investment Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 41,4
906 MS Sp. z o.o. Straszyn 41,4
907 Bol – Trans Sp. z o.o. S.K. Rybaki 41,4
908 Inter TP Sp. z o.o. S.K.A. Tczew 41,3
909 Haco Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 41,2
910 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Rarytas J. i R. Markowscy sp.j. Malbork 41,2
911 Biotec Lasers Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 41,1
912 Remus T.Studziński, M.Ciesiółka sp.j. Sopot 41,1
913 KOLANKO Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 40,9
914 Mgj – Sp. z o.o. Leśniewo 40,9
915 Agriana Sp. z o.o. Szymankowo 40,9
916 Delkom 2000 Sp. z o.o. Wejherowo 40,8
917 Nova Jakub Kiersnowski S.K. Słupsk 40,8
918 Grant Sp. z o.o. Łęgowo 40,7
919 Szubarga Building Group Sp. z o.o. Sopot 40,7
920 Elbudrem S.J. Gdańsk 40,7
921 Bauhaus Investment Sp. z o.o. Sopot 40,6
922 Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 40,6
923 Metsä Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 40,6
924 TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o. Gdańsk 40,5
925 Nordic Services Sp. z o.o. Gdańsk 40,5
926 Kornix Sp. z o.o. Skarszewy 40,4
927 Zakłady Odzieżowe WYBRZEŻE Spółdzielnia Inwalidów Gdynia 40,2
928 Pb Eko Sp. z o.o. Gdańsk 40,2
929 ENTRA Sp. z o.o. Juszkowo 40,2
930 KOCIEWIE Spółdzielnia Mieszkaniowa Starogard Gdański 40,1
931 Enervert Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 40,1
932 P H U AUTO DAREX PRZEDSIĘBIORSTWO PRYWATNE DARIUSZ SZCZEPAŃSKI Gdynia 40
933 Polfracht Sp. z o.o. Gdynia 40
934 Wprd Gravel Sp. z o.o. Gdańsk 39,8
935 Baltictest Sp. z o.o. S.K. Gdynia 39,8
936 Dekom Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 39,7
937 Loxy Poland Sp. z o.o. Rumia 39,7
938 Ae Solution Sp. z o.o. Gdańsk 39,7
939 Bollore Logistics Poland Sp. z o.o. Gdynia 39,6
940 Marine Service Repair And Construction Sp. z o.o. Różyny 39,6
941 Duraj sp.j. Przywidz 39,4
942 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Mirex K. i H. Mirek sp.j. Człuchów 39,4
943 Al Ponte Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzailnością S.K. Gdańsk 39,3
944 Anko Sp. z o.o. Drewnica 39,3
945 Remontowa Offshore Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 39,3
946 Versus Sp. z o.o. S. K. Gdańsk 39,2
947 Fb-Jelcz Sp. z o.o. Chwaszczyno 39,1
948 Wejherowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wejherowo 39,1
949 Aj Food Sp. z o.o. Lębork 39
950 Legendhotels Polska Sp. z o.o. Sopot 39
951 W.C.T. Haase Władysław, Czesław, Tadeusz Haase, sp.j. Pępowo 38,9
952 Resolutions Sp. z o.o. Sopot 38,9
953 Delta Dettlaff I Wspólnicy S. J. Krokowa 38,8
954 Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o. Gdańsk 38,8
955 Clima Gold Sp. z o.o. Rumia 38,8
956 Spółdzielnia Mieszkaniowa Suchanino Gdańsk 38,7
957 Royal-Baltic M.W.Burzyńscy sp.j. Ustka 38,6
958 Pandora Cognitive Cybersecurity Sp. z o.o. Gdynia 38,6
959 Przedsiębiorstwo Nan Andrzej Nelson Małgorzata Nelson sp.j. Zajączkowo 38,5
960 Bp Trading Sp. z o.o. Kolbudy 38,5
961 Zakład Naprawy Środków Transportu-Roman Polak, Marian Wolbrecht, Cezary Żbik, sp.j. Tczew 38,4
962 Silco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 38,3
963 VGL Distribution Services Sp. z o.o. Gdańsk 38,2
964 Anna Rogowska S.K.A. Sopot 38,2
965 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau sp.j. Gdańsk 38,2
966 ELTES Sebastian Tessmar S.K. Bojano 38,2
967 S+c Sp. z o.o. sp.k. Starogard Gdański 38,1
968 Acxiom Global Service Center Polska Sp. z o.o. Gdańsk 38,1
969 Rina Poland Sp. z o.o. Gdańsk 38,1
970 Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o. Sopot 38
971 E.P.T. Master Sp. z o.o. Suchy Dąb 37,9
972 Eura-Tech Sp. z o.o. Wejherowo 37,9
973 Remontowa Lng Systems Sp. z o.o. Rumia 37,9
974 Vectra Serwis Sp. z o.o. Gdynia 37,9
975 Comex S.A. Gdańsk 37,8
976 Force Sp. z o.o. Kartuzy 37,8
977 Dzieci Probier Leasing Sp. z o.o. sp.k. Kowale 37,8
978 Top-Design Chwaszczyno Chudzyński, Stupnicki sp.j. Chwaszczyno 37,8
979 Starmedica Sp. z o.o. Gdańsk 37,7
980 Alfa Forwarding LTD Sp. z o.o. Gdynia 37,7
981 Południe Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 37,7
982 Alkor Sp. z o.o. Gdańsk 37,7
983 Magnes Sp. z o.o. Tupadły 37,6
984 Swederm Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 37,5
985 Ks Sport Sieć Sklepów M. Kujawa M. Krawczyk sp.j. Malbork 37,5
986 Abatec Sp. z o.o. Słupsk 37,5
987 Sten Sp. z o.o. S.K. Żukowo 37,4
988 LOTOS SERWIS Sp. z o.o. Gdańsk 37,4
989 Romgaz Rs Sp. z o.o. sp.k. Konarzynki 37,4
990 Dartomeks Lichnerowicz sp.j. Rudno 37,3
991 Sondex Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 37,3
992 4IB Sp. z o.o. Gdańsk 37,2
993 El-Star M. Erbel, A. Erbel sp.j. Gdańsk 37,2
994 Biall Sp. z o.o. Gdańsk 37,2
995 VM Media Sp. z o.o. – VM Care Spółka Komandytowa Gdańsk 37,2
996 Zwar – Bud Sp. z o.o. Gdańsk 37,1
997 CELBUD – PRZEMYSŁÓWKA Przeds. Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o. Kwidzyn 37,1
998 Firma Produkcyjno – Handlowa Art-Metal Jolanta Dobrodziej, Grzegorz Dobrodziej sp.j. Łapino Kartuskie 37,1
999 Dorota & Kazik Sp. z o.o. S.K. Trzy Rzeki 37,1
1000 Deltamarin Sp. z o.o. Gdańsk 37
1001 Peko Spedycja Międzynarodowa W. Jankowski, P. Stachura sp.j. Gdańsk 36,9
1002 Olimpia Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 36,9
1003 Van Den Blocke.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bąkowo 36,8
1004 Auto-Sport Sp. z o.o. S.K. Cieszenie 36,7
1005 Asmet Sp. z o.o. Czersk 36,7
1006 GESTRA POLONIA Sp. z o.o. Gdańsk 36,6
1007 Iq Pl Sp. z o.o. Gdańsk 36,6
1008 Tenistal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 36,6
1009 Eksploatator Sp. z o.o. Rotmanka 36,6
1010 Ts – Transport Service – Sp. z o.o. Gdynia 36,6
1011 FLORET Sp. z o.o. Malbork 36,5
1012 Wytwórnia Wędlin Sobolski Sp. z o.o. Bolszewo 36,5
1013 Golden sp.j. Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz Malbork 36,5
1014 Aryton Sp. z o.o. Chmielno 36,5
1015 Parlament – Tomasz Bożyczko, Tomasz Czerwiński, Mariusz Kaliszczak, Piotr Zboiński -sp.j. Gdańsk 36,4
1016 CNC-Projekt Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 36,3
1017 MIROSŁAW WIECKI I PRYWATNE PPHU SAGA Gdynia 36,3
1018 Roxtec Poland Sp. z o.o. Gdynia 36,3
1019 Progres Hr International Sp. z o.o. Gdańsk 36,3
1020 Przedsiębiorstwo Usługowe Poż-Pliszka Sp. z o.o. Gdańsk 36,3
1021 Eko Color Sp. z o.o. Bytów 36,3
1022 Axis – Sp. z o.o. Gdańsk 36,2
1023 I.C.E. Transport Poland Sp. z o.o. Gdynia 36,2
1024 Climarem Sp. z o.o. Gdynia 36,2
1025 Aquanord Sp. z o.o. Somonino 36,2
1026 Heveliusa 11 Sp. z o.o. Gdańsk 36,2
1027 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot 36,1
1028 JF Hillebrand Poland Sp. z o.o. Gdynia 36,1
1029 Langowski Logistics Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 36,1
1030 Online Venture Sp. z o.o. Gdańsk 35,9
1031 Mag-Ma Sp. z o.o. S.K. Gdynia 35,9
1032 Przedsiębiorstwo Handlowo Turystyczne Lemax – Tour Sp. z o.o. Stegna 35,9
1033 Wip sp.j. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 35,9
1034 Krajowa Izba Producentów Ryb Ustka 35,8
1035 Ergo Energy Sp. z o.o. Gdynia 35,8
1036 Gpec Starogard Sp. z o.o. Starogard Gdański 35,7
1037 Koma Ps Sp. z o.o. Gdynia 35,7
1038 Euro Dent C.S. Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 35,7
1039 Champion Color Plus P. Lelito sp.j. Połchowo 35,6
1040 MERITUM SERVICES ICB S.A. Gdańsk 35,6
1041 Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupsk 35,3
1042 Terma Artur, Dariusz i Helena Szymaniuk sp.j. Słupsk 35,3
1043 100sw Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 35,2
1044 Nl-Leasing Polska Sp. z o.o. Gdańsk 35,2
1045 Gdańskie Wody Sp. z o.o. Gdańsk 35,1
1046 EET Europarts Sp. z o.o. Gdańsk 35,1
1047 Mat – Bud Mosty Sp. z o.o. S.K. Dzierzgoń 35,1
1048 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 35,1
1049 Alfa Izored Sp. z o.o. Reda 35
1050 AJM Sp. z o.o. Gdańsk 35
1051 Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 35
1052 Messis Corleonis Sp. z o.o. sp.k. Rumia 35
1053 Torfowisko Biały Bór Sp. z o.o. Gościcino 34,9
1054 Vgl Sp. z o.o. Gdynia 34,9
1055 Nkm Sp. z o.o. Kartuzy 34,8
1056 Presto Sp. z o.o. Bielkówko 34,8
1057 S T F Sp. z o.o. Chojnice 34,8
1058 Santander Global Operations S.A. S.A. Oddział w Polsce Gdynia 34,8
1059 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Lichnowy 34,8
1060 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 34,7
1061 Paw Sp. z o.o. Miszewko 34,7
1062 Robi Robert Olszewski Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 34,7
1063 Aga A.Abłażewicz sp.j. Pruszcz Gdański 34,6
1064 Beditom-Z.Bednarczyk sp.j. Gdynia 34,6
1065 EKOOPAŁ Ossowski, Stenka – S.J. Starogard Gdański 34,5
1066 Radiolex Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 34,5
1067 Apella S.A. Gdynia 34,4
1068 Lohmann Polska Sp. z o.o. Gdynia 34,4
1069 FUNDACJA HOSPICYJNA Gdańsk 34,4
1070 Alter Investment S.A. Gdańsk 34,4
1071 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. Gdańsk 34,3
1072 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o. Gdynia 34,3
1073 ARLA GLOBAL SHARED SERVICES sp. z o.o. Gdańsk 34,3
1074 Hasco-Service&Consulting Sp. z o.o. Kępice 34,3
1075 Usługi Samochodowe Grupa Janisz S.A. S.K. Pruszcz Gdański 34,3
1076 Q-Glasstech Sp. z o.o. Zblewo 34,2
1077 Arbud-Nieruchomości Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 34,2
1078 3City Invest Sp. z o.o. S.K. Gdynia 34,1
1079 Mikołajczyk & Wielgus Transport Spedycja Sp.j. Potęgowo 34
1080 Softcom Sp. z o.o. Gdańsk 34
1081 Nordmedic Sp. z o.o. Gardna Wielka 34
1082 OKE Poland Sp. z o.o. Gdańsk 33,9
1083 PROFIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Słupsk 33,8
1084 Unitest Marine Simulators Sp. z o.o. Gdynia 33,8
1085 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 33,7
1086 Mastpol Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 33,7
1087 Przedsiębiorstwo Dech-Pol Sp. z o.o. Gdynia 33,6
1088 Delta Krokowa Sp. z o.o. S.K. Krokowa 33,6
1089 FERMA DROBIU Bożepole Małe Bożepole Małe 33,6
1090 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kaszuby Kartuzy 33,5
1091 Kolejarz Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 33,5
1092 Platanove Sp. z o.o. sp.k. Sopot 33,5
1093 Glass-Serwis Sp. z o.o. Zblewo 33,4
1094 Poleko Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 33,4
1095 Eurofins Dermscan Poland Sp. z o.o. Gdańsk 33,4
1096 Xgiełda Sp. z o.o. Gdynia 33,4
1097 Vogen Sp. z o.o. Gdynia 33,3
1098 Sysone Sp. z o.o. S.K. Gdynia 33,2
1099 Masar W. J. Januszewscy i J. Szyszka Sp. J. Chojnice 33,2
1100 Banqsoft Sp. z o.o. Gdańsk 33,2
1101 Altosun Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 33,2
1102 Solace Sp. z o.o. Gdańsk 33,2
1103 CYFROWE.PL Sp. z o.o. Gdańsk 33,1
1104 BELL-DOM Sp. z o.o. S.K. Kolonia 33,1
1105 Ms Okna i Drzwi Sp. z o.o. Słupsk 33,1
1106 Navitest Sp. z o.o. Gdańsk 33,1
1107 Prodom sp.j. R. Karpiński M. Wójcicki Gdynia 33
1108 Dekpol Serwis Sp. z o.o. sp.k. Pinczyn 33
1109 Wind And Water Sp. z o.o. Krzemienica 33
1110 Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o. Glincz 33
1111 Towarzystwo Gospodarcze SAMBOR S.A. Tczew 32,9
1112 Vita-Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o. Gdynia 32,9
1113 Jk Prorol Sp. z o.o. Czernin 32,9
1114 Automix Energetyka Sp. z o.o. Gdańsk 32,9
1115 Masterlease Sp. z o.o. Gdańsk 32,9
1116 Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 32,8
1117 Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Grom Sp. z o.o. Gdańsk 32,8
1118 Krzyżagórska Łoboda i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Gdańsk 32,8
1119 Jd Kulej Sopot Sp. z o.o. Gdynia 32,6
1120 Pomorski Puch Sp. z o.o. Borcz 32,5
1121 Gdańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 32,5
1122 Live Sp. z o.o. Gdańsk 32,4
1123 Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn sp.j. Reda 32,4
1124 T.T.U. Urbanowicz Zdzisław Sp. z o.o. Gdańsk 32,4
1125 Projmors Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. Gdańsk 32,4
1126 PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o. Gdynia 32,4
1127 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SZARAFIN Tomasz Szarafin Skórcz 32,1
1128 Ruda Tadeusz Sosnowski, Krzysztof Szeląg sp.j. Prabuty 32,1
1129 Soldevelo Sp. z o.o. Gdynia 32,1
1130 Unipiek M. Kwaśniak Spółka Komandytowa Kwidzyn 32,1
1131 Saferoad Kabex Sp. z o.o. Gdańsk 32
1132 Wetcab Sp. z o.o. Gdańsk 32
1133 Grzegorz Sztandera i Aneta Sztandera Hurtownia Erwin sp.j. Wejherowo 31,9
1134 Kamena C.D. Sp. z o.o. Gdynia 31,9
1135 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 31,9
1136 Niviss PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 31,9
1137 Awis Sp. z o.o. Borzytuchom 31,9
1138 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe BUDROS Sp. z o.o. Gdańsk 31,8
1139 Handsoncode Sp. z o.o. Gdynia 31,8
1140 Eimskip Poland Sp. z o.o. Gdynia 31,8
1141 BET BUD Transport Sp. z o.o. Gdańsk 31,7
1142 Ks Sport M.Kujawa, M.Krawczyk sp.j. Malbork 31,7
1143 Firma Handlowa Kolanko sp.j. Marek Papierski Janusz Skawiński Chwaszczyno 31,6
1144 AP Logistics Sp. z o.o. Gdynia 31,6
1145 Salus Sp. z o.o. Chojnice 31,6
1146 Wracam Do Zdrowia 2 Sp. z o.o. Gdynia 31,5
1147 Farmjug Sp. z o.o. Dzierżążno 31,5
1148 A – Lakiernia Sp. z o.o. Lębork 31,5
1149 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chojnicach Chojnice 31,4
1150 Bio Energy Systems Sp. z O.O Sp. z o.o. Gdańsk 31,4
1151 Ciecholewski-Wentylacje Sp. z o.o. Koźmin 31,3
1152 Drago Sp. z o.o. Gdańsk 31,3
1153 Lewinski Sp. z o.o. Strzelęcino 31,3
1154 Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. w Nowym Dworze Gdańskim Nowy Dwór Gdański 31,3
1155 Elszyk Sp. z o.o. Gdańsk 31,2
1156 AQUA – SOPOT Sp. z o.o. Sopot 31,2
1157 Tk Medica Sp. z o.o. Starogard Gdański 31,2
1158 Albus Sp. z o.o. Rumia 31,1
1159 Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 31,1
1160 Fundacja – Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Gdańsk 31
1161 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o. Sopot 31
1162 Firma Marbruk Sp. z o.o. sp.k. Charzykowy 31
1163 Via Medica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 31
1164 Westpol-Teeuwissen Casings Sp. z o.o. Rzeczenica 30,9
1165 Alu International Sp. z o.o. Gdańsk 30,8
1166 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 30,8
1167 GSC Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 30,8
1168 British International School Pl Sp. z o.o. Gdańsk 30,8
1169 Kram Kapitał Sp. z o.o. Dzierzgoń 30,8
1170 Hope AP Sp. z o.o. Starogard Gdański 30,8
1171 Krężel Sp. z o.o. Kobylnica 30,8
1172 OZE – Biomar Sp. z o.o. Gdynia 30,7
1173 Ultrafog Service Sp. z o.o. Tuchom 30,7
1174 Hydrolab Sp. z o.o. Sp.K. Straszyn 30,6
1175 Optimum Sp. z o.o. Bytów 30,6
1176 Legis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 30,6
1177 Ultramare Sp. z o.o. Szemud 30,6
1178 WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gnojewo 30,6
1179 Sword Sp. z o.o. S.K. Gdynia 30,6
1180 Alprof Sp. z o.o. Gdańsk 30,5
1181 Profit Farmakon Sp. z o.o. sp.j. Lębork 30,5
1182 DLS-Trans Ltd Sp. z o.o. Gdynia 30,5
1183 Nord Ships Group Sp. z o.o. Gdańsk 30,3
1184 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirex Sp. z o.o. Kobylnica 30,3
1185 Apteka Starowiejska sp.j. Stefan Wolniewicz Filip Wolniewicz Ewa Wolniewicz Kamila Wolniewicz Rumia 30,3
1186 Elektro-Cal Sp. z o.o. Zajączkowo 30,2
1187 Zibi Steel Sp. z o.o. S.K. Brusy 30,2
1188 Benox B. Kaszubowski sp.j. Kamień 30,2
1189 Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. Gdańsk 30,1
1190 DE Graaf Poland Sp. z o.o. Pelplin 30
1191 Firma Budowlana Efak Andrzej Kotecki, Edmund Figurski sp.j. Gdańsk 30
1192 Swissmed Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 30
1193 Jotun Polska Sp. z o.o. Kowale 29,9
1194 Azuro Sp. z o.o. Malbork 29,9
1195 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Kros Sp. z o.o. Iłownica 29,8
1196 Edelweiss Industries Sp. z o.o. Gdynia 29,8
1197 Virtus Logistics Sp. z o.o. Gdynia 29,8
1198 Aku Sp. z o.o. Tczew 29,7
1199 Maxiecu Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 29,7
1200 Markisol International Ltd Sp. z o.o. Gościcino 29,6
1201 Avrora Sp. z o.o. Gdańsk 29,6
1202 Electro Ship Service & Production Sp. z o.o. Gdańsk 29,5
1203 Apro Budownictwo Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 29,5
1204 Spółdzielnia Mieszkaniowa Orunia Gdańsk 29,5
1205 LUXORO INVEST sp. z o.o. sp.k. Słupsk 29,4
1206 Prino-Plast Sp. z o.o. Joint Venture Produkcja Artykułów Higienicznych Malbork 29,4
1207 GT Poland LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 29,2
1208 Euro-Klima Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 29,2
1209 Netvest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 29,2
1210 Merkury Ateliers Sp. z o.o. Gdynia 29,1
1211 Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego i Miejskiego Sp. z o.o. Gdańsk 29,1
1212 Insbud Wybrzeże Sp. z o.o. Gdynia 29,1
1213 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Żuchliński – G.A.P. Żuchlińscy – sp.j. Gdynia 29,1
1214 Majka Reinhardt Sp. z o.o. Glincz 29,1
1215 Sekam Sp. z o.o. Kobylnica 29,1
1216 Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski, Pigoń sp.p. Gdańsk 29
1217 Aldek 34-M.Witulski sp.j. Gdynia 29
1218 Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór Gdańsk 29
1219 Knedler Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer sp.k. Jantar 29
1220 ECOL UNICON Sp. z o.o. Gdańsk 29
1221 Brabank Sp. z o.o. Sp.K. Gdynia 28,9
1222 Maremix Sp. z o.o. Narkowy 28,9
1223 Freight Agency Poland Sp. z o.o. Gdynia 28,9
1224 Dekpol Inwestycje Sp. z o.o. Development sp.k. Pinczyn 28,8
1225 2P Solution Sp. z o.o. Gdańsk 28,7
1226 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 28,6
1227 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wik Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 28,6
1228 LKW Transport Gruba sp.j. Reda 28,6
1229 Timor sp.j. Z.Bach, M.Buch Gdańsk 28,6
1230 Thyssenkrupp Group Services Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 28,5
1231 Steelcon Sp. z o.o. Warblewo 28,5
1232 Elmot Sp. z o.o. Kopytkowo 28,4
1233 Harat Sp. z o.o. S.K. Miastko 28,4
1234 Kapeo Polska Sp. z o.o. Mściszewice 28,4
1235 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Nordtechnik Sp. z o.o. Sopot 28,4
1236 Zakład Przetwórstwa Mięsnego sp.j. Jan i Irena Wnuk Lipińscy w Konarzynach Konarzyny 28,4
1237 Chemia Sp. z o.o. Kowale 28,4
1238 Optembau Sp. z o.o. Gdańsk 28,4
1239 Cmt Chojnice Sp. z o.o. Chojnice 28,3
1240 Fol-Plast II M. A. Gostomscy, M. Szczypior sp.j. Skarszewy 28,3
1241 Katmet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 28,3
1242 Spedycja Pomorze B. Ziemba, R. Sadecki sp.j. Miastko 28,3
1243 Astemi Sp. z o.o. Gdynia 28,3
1244 Samolej ZTS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włynkówko 28,3
1245 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o. Gdańsk 28,3
1246 Dobre Jachty Sp. z o.o. Gdynia 28,3
1247 Marc Kolor Sp. z o.o. Gdynia 28,1
1248 Garda Sp. z o.o. Gdańsk 28,1
1249 HADEX S.A. Gdynia 28,1
1250 Robs Assembly Sp. z o.o. sp.k. Tczew 28,1
1251 HERMES Sp. z o.o. Gdynia 28
1252 Zarząd Portu Morskiego Hel Sp. z o.o. Hel 28
1253 C-L Sp. z o.o. Redzikowo 28
1254 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 27,9
1255 GCH Property Sp. z o.o. Gdynia 27,9
1256 Sigma Bk Sp. z o.o. sp.k. Kielno 27,9
1257 Bwg Polska Sp. z o.o. Gdynia 27,9
1258 Simbhp Sławomir Małecki, Ireneusz Mikucki sp.j. Słupsk 27,9
1259 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Kurzelewscy i Niedźwiedź sp.j. Człuchów 27,8
1260 Lenmar Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 27,8
1261 Inżtor. Adam Pokorski. Janusz Pokorski. sp.j. Gdynia 27,7
1262 Synopsys Poland Sp. z o.o. Gdańsk 27,7
1263 Torell-Danuta Wingert i Wspólnicy Sp. J. Pruszcz Gdański 27,7
1264 Estimet Sp. z o.o. Miechucino 27,7
1265 Kg Profit Sp. z o.o. Tczew 27,7
1266 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Człuchów 27,6
1267 Marine Projects Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 27,6
1268 Solor Bioenergy Polska S.A. Chojnice 27,6
1269 Metrox – Service Sp. z o.o. Tczew 27,6
1270 Wt Bonsai Sp. z o.o. Gdańsk 27,6
1271 Fam – M.Gabryołek sp.j. Gdynia 27,5
1272 ARMA-TECH Sp. z o.o. S.K. Borkowo 27,4
1273 Resler Plus Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Łucja Resler Chojnice 27,4
1274 Fancyfon S.A. Gdańsk 27,4
1275 Greencomm Development Sp. z o.o. Gdynia 27,4
1276 Mpl Techma Sp. z o.o. Gdynia 27,4
1277 City Apart Management Sp. z o.o. Pinczyn 27,4
1278 BUDOWNICTWO-W Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 27,4
1279 Balticply Sp. z o.o. Pawlice 27,3
1280 Batory Giżycko Sp. z o.o. Gdynia 27,3
1281 VVG Arenz Sp. z o.o. Człuchów 27,3
1282 Medyczne Laboratoria Diagnostyczne Invicta Sp. z o.o. Sopot 27,3
1283 Neptun – Hydraulika Siłowa Sp. z o.o. Gdańsk 27,3
1284 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żabianka Gdańsk 27,3
1285 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji STAR-WIK Sp. z o.o. Starogard Gdański 27,3
1286 Big – Autohandel Sp. z o.o. Gdańsk 27,3
1287 Bap Polska Sp. z o.o. Gdynia 27,3
1288 Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp.j. Gdańsk 27,2
1289 BUDOWLANI Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 27,2
1290 Matthias Sp. z o.o. Gdańsk 27,1
1291 Hotel Orle K. Podkówka M. Zdanowski sp.j. Gdańsk 27,1
1292 Metropolis Polmetro Sp. z o.o. sp.k. Jastarnia 27,1
1293 Pralnia Kroso Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 27,1
1294 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o.o. Gdynia 27,1
1295 Panaceum – Sp. z o.o. Rumia 27,1
1296 Izipak Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 26,9
1297 Nordkam Sp. z o.o. w likwidacji Gdynia 26,9
1298 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 26,9
1299 Pekazet Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 26,9
1300 Tyszkiewicz Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 26,8
1301 Eurostandard Sp. z o.o. sp.k. Topole 26,8
1302 Amber Apple Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 26,8
1303 Hurtownia Nabiałowo-Spożywcza Trynieccy Serkol Sp. J. Słupsk 26,7
1304 Delikatesy Maciej Mroziński S.K. Sopot 26,7
1305 STBU Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Sopot 26,7
1306 Jerzy Miąsko Malbork 26,7
1307 Przedsiębiorstwo Dróg I Zieleni W Sopocie Sp. z o.o. Sopot 26,6
1308 Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 26,5
1309 Safe Co Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 26,5
1310 Mentor Sp. z o.o. Koleczkowo 26,5
1311 Gospodarstwo Rolne Łan Sp. z o.o. Wielogłowy 26,4
1312 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pomezaniaw Kwidzynie Kwidzyn 26,4
1313 ELEWATOR JABŁOWO Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Obsługi Rolnictwa Jabłowo 26,4
1314 Bonamed Sp. z o.o. Jarcewo 26,4
1315 Polaszek Meble Sp. z o.o. Zagórki 26,3
1316 Sn Strukton Sp. z o.o. Gdańsk 26,2
1317 Banglob Sp. z o.o. Gdynia 26,2
1318 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Transfer Niedzielski sp.j. Skarszewy 26,2
1319 Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. Gdynia 26,2
1320 Scandinavian Steel Products Sp. z o.o. Gdynia 26,1
1321 I-Med M. Pacer – sp.j. Suchy Dwór 26,1
1322 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE MIRRA SEBASTIAN MYSZKE Linowiec 26,1
1323 Kolanko Transport Sp. z o.o. S.K. Borkowo 26,1
1324 Alfa Investment Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 26
1325 Tapi Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. Gdańsk 26
1326 Energo-Eko Sp. z o.o. Tczew 26
1327 F H SP FOOD SŁAWOMIR PACZKOWSKI Mosty 25,9
1328 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o. Gdańsk 25,9
1329 Protek – System Sp. z o.o. Gdynia 25,8
1330 Sumabud Zakład Usług Inwestycyjnych Roman Małkiewicz S.J. Słupsk 25,8
1331 Apteki Pomorskie Sp. z o.o. Gdańsk 25,8
1332 Currenda Sp. z o.o. Sopot 25,8
1333 GST Steel Sp. z o.o. Bąkowo 25,7
1334 Alfa Instalacje Sp. z o.o. Kobylnica 25,7
1335 Baltico Sp. z o.o. Słupsk 25,7
1336 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 25,7
1337 Figel Sp. z o.o. Gdańsk 25,7
1338 FUNDACJA POMORSKA INICJATYWA HISTORYCZNA Gdynia 25,7
1339 Jet Star International Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 25,6
1340 Dds Poland Sp. Z O.O. sp.k. Gdańsk 25,6
1341 Interbis Sp. z o.o. Gdańsk 25,6
1342 Nordamar Sp. z o.o. S.K. Gdynia 25,6
1343 Auto Miras Autoryzowany Serwis Samochodowy Sp. z o.o. Pępowo 25,5
1344 HALA TARGOWA sp. z o.o. Słupsk 25,5
1345 Maximus A.Domalik sp.j. Gdańsk 25,5
1346 Havyard Design And Engineering Poland Sp. z o.o. Sopot 25,5
1347 Inter Play Kamil Kwietniak S.K. Sopot 25,5
1348 Softgent Sp. z o.o. Gdańsk 25,5
1349 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Koszałka Jan i Stefan – sp.j. Kartuzy 25,5
1350 Watkowice Sp. z o.o. Watkowice Małe 25,4
1351 J.S. Hamilton Quality Services Sp. z o.o. Gdynia 25,4
1352 Europrojekt Gdańsk S.A. Gdańsk 25,4
1353 Transrem Sp. z o.o. Gdańsk 25,4
1354 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 25,4
1355 Sietom Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 25,4
1356 Fast Gritblasting Sp. z o.o. Gdynia 25,3
1357 S & P Polska Sp. z o.o. Malbork 25,3
1358 Klimawent S.A. Gdynia 25,2
1359 BMT PRO Sp. z o.o. Straszyn 25,2
1360 Morskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Gdańsk 25,2
1361 Invest Klima Krzysztof Diakowski sp.k. Gdynia 25,2
1362 Jaruga Design Sp. z o.o. Gdańsk 25,2
1363 Idoneum Sp. z o.o. S.K. Gdynia 25,2
1364 Damen Marine Components Gdańsk – Sp. z o.o. Gdańsk 25,2
1365 Arvensis Sp. z o.o. S.K. Słupsk 25,2
1366 Rws Rental Park Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 25,1
1367 Damor Serwis Sp. z o.o. Kosakowo 25,1
1368 Bus Factory Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 25,1
1369 GIA Polska Sp. z o.o. Gdańsk 25,1
1370 Przedsiębiorstwo Cemet Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 25,1
1371 Crist Shipyard Sp. z o.o. Gdynia 25,1
1372 Optem Sp. z o.o. Gdańsk 25,1
1373 Matter Electro Sp. z o.o. Sopot 25
1374 Merkury Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 25
1375 Dl Energia Sp. z o.o. sp.k. Wałdowo 25
1376 Cloud Services Sp. z o.o. Sopot 25
1377 Progres Hr Poland Sp. z o.o. Gdańsk 25
1378 Emmarol Sp. z o.o. Głobino 24,9
1379 Triton Poland Sp. z o.o. Gdynia 24,9
1380 Elektronika S.A. Gdynia 24,8
1381 Vt Real Estate Sp. z o.o. Łęgowo 24,8
1382 Mettap Sp. z o.o. Stare Pole 24,8
1383 Klimazbyt Sp. z o.o. Gdynia 24,8
1384 Convess Sp. z o.o. S.K. Gdynia 24,8
1385 A&M Sp. z o.o. Knybawa 24,7
1386 R.S. Glove Company Sp. z o.o. Sopot 24,7
1387 Kemira Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 24,7
1388 Lotus Sp. z o.o. Koleczkowo 24,7
1389 Banger Sp. z o.o. Łęgowo 24,7
1390 Bet-Bud Kruszywa Sp. z o.o. Wiślinka 24,6
1391 Polish Baltic Company Phz N.Kuzniecow, K.Smoleń sp.j. Gdańsk 24,6
1392 PPHU HYD-MET Import-Export S.J. Henryk Gudalewski Czesław Bach Mariusz Gudalewski Gdańsk 24,5
1393 PEC Sp. z o.o. Pruszczańskie Przeds. Ciepłownicze Pruszcz Gdański 24,5
1394 Naviga Krzysztof Makowski Sp. z o.o. Gdynia 24,5
1395 Macrotec Sp. z o.o. Gdańsk 24,5
1396 Hodowca Sp. z o.o. Straszyn 24,4
1397 Towarzystwo Inwestycyjne Construction Sp. z o.o. Gdańsk 24,4
1398 Larsson Polska Sp. z o.o. Gdańsk 24,4
1399 Akustyk Mont Sp. z o.o. Kowale 24,4
1400 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno- Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o. Kijno 24,4
1401 Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o. Krzyżanowo 24,4
1402 Mr Dom Sp. z o.o. Gdynia 24,3
1403 Wellu Sp. z o.o. Gdynia 24,3
1404 Jwb Sp. z o.o. Sopot 24,3
1405 Vimex Center Sp. z o.o. Gdańsk 24,3
1406 Ackurat Ornplast Sp. z o.o. Gdańsk 24,2
1407 Talent Investment S.A. Gdańsk 24,2
1408 Prandelli Polska Sp. z o.o. Gdańsk 24,2
1409 Mmc Ship Design & Marine Consulting Sp. z o.o. Gdynia 24,2
1410 Zemar Dorota Jaroń, Marcin Jaroń sp.j. Załęże 24,2
1411 Blesa sp.j. Bil i Wspólnicy Sztum 24,2
1412 Przedsiębiorstwo Budowlane Narloch Sp. z o.o. Kościerzyna 24,2
1413 Cosco Shipping Lines (Poland) Sp. z o.o. Gdynia 24,1
1414 Przychodnia U Źródła Marii Sp. z o.o. Gdynia 24,1
1415 Aura Medic Sp. z o.o. Gdynia 24,1
1416 RWS Investment Group Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 24,1
1417 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Trójbet Sp. z o.o. Łebunia 24,1
1418 Faros Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 24,1
1419 Abacosun G. Cichocka sp.j. Gdynia 24
1420 PUH RAJBUD Sp. z o.o. Szymbark 23,9
1421 Firma Handlowa Bat Tadeusz Bigus, Andrzej Bigus sp.j. Sierakowice 23,9
1422 Steel Welding Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23,9
1423 Hotel Lubicz Sp. z o.o. Ustka 23,9
1424 Santi Sp. z o.o. Gdynia 23,9
1425 NS Kangaz Sp. z o.o. Gdańsk 23,8
1426 Przedsiębiorstwo Tencom-Pol Kazimierz Łangowski Sp. z o.o. S.K. Kaliska Kościerskie 23,8
1427 Kanwas Sp. z o.o. Tczew 23,8
1428 Eldro Budowa Sp. z o.o. Żukowo 23,8
1429 Sprzedaż Hurt Detal Przetwórstwo Ryb Ryby Mielewczyk Jan i Wspólnicy sp.j. Kartuzy 23,7
1430 Mmi Sp. z o.o. Zbyszewo 23,7
1431 Laguna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 23,7
1432 Ygos Shipping Sp. z o.o. S.K. Gdynia 23,7
1433 Pendulum Instruments Sp. z o.o. Banino 23,7
1434 Aspida Comms Uzdrowski sp.k. Gdynia 23,7
1435 Remedia Sp. z o.o. Władysławowo 23,6
1436 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Inrem Sp. z o.o. Gdańsk 23,6
1437 GLG sp. z o.o. Rumia 23,6
1438 Astor Systems Sp. z o.o. Gdańsk 23,5
1439 Niemann Polska Sp. z o.o. Rekcin 23,5
1440 Ecohouse Sp. z o.o. Invest S.K. Miszewo 23,5
1441 BUD-INVEST Sp. z o.o. Tczew 23,5
1442 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 23,5
1443 TAK – REM Sp. z o.o. Gdańsk 23,5
1444 Esentra Sp. z o.o. Gdynia 23,4
1445 WP Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 23,4
1446 Kom-Bis Sp. z o.o. Gdańsk 23,4
1447 Dom&House Sp. z o.o. S.K. Sopot 23,4
1448 IKA-KOLOR Mariola Szoszorowska i Spółka – S.J. Gdańsk 23,4
1449 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 23,3
1450 Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. sp.k. Kolbudy 23,3
1451 M&M Sp. z o.o. Gdańsk 23,3
1452 Beta Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 23,2
1453 ORBIT ONE Sp. z o.o. Prabuty 23,2
1454 PC Invest Sp. z o.o., S.K. Wejherowo 23,2
1455 Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23,2
1456 Laguna Ustarbowski Tadeusz, Rekowski Sylwester sp.j. Łebcz 23,2
1457 JM Service Sp. z o.o. S.K. Sopot 23,1
1458 Evi-Med Sp. z o.o. Gdynia 23,1
1459 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 23,1
1460 Irko Sp. z o.o. Gdańsk 23,1
1461 Cefarm Śląski Sp. z o.o. Gdynia 23,1
1462 Torendi Sp. z o.o. Przodkowo 23
1463 Adrent Sp. z o.o. Gdańsk 23
1464 Byfal Sp. z o.o. Niezabyszewo 23
1465 Polservice Development Sp. z o.o. Gdynia 23
1466 Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o. Bytów 22,9
1467 Prim Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,9
1468 Ensono Sp. z o.o. Gdańsk 22,9
1469 Tojan Sp. z o.o. Lubań 22,8
1470 Lux-Pak Sp. z o.o. Starogard Gdański 22,8
1471 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Abar sp.j. Ryszard Bronk – Andrzej Reuter Nowa Wieś Lęborska 22,8
1472 Saferoad RRS Polska Sp. z o.o. Gdańsk 22,8
1473 KMA Sp. z o.o. S.K. Sopot 22,7
1474 Puckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. S.K. Puck 22,7
1475 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. Bielecki Kwidzyn 22,7
1476 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik C. Cebela, R. Żywiecka sp.j. Gdańsk 22,7
1477 Bpo Champions Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 22,7
1478 Grupa Doradczo-Inwestycyjna Konsultant Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,6
1479 Ttitc Sp. z o.o. Gdańsk 22,6
1480 Tdf Sp. z o.o. Rudno 22,6
1481 Optimus – System Choromańscy sp.j. Gdynia 22,6
1482 Betonox Construction Sopot S.A. sp.k. Sopot 22,6
1483 Apteka Orłowska E. Borowska, K. Borowski S.J. Gdynia 22,6
1484 AP-Pol Andrzej Pastuszka S.J. Pruszcz Gdański 22,6
1485 Met-Service Sp. z o.o. Gdańsk 22,5
1486 Amex Coal Sp. z o.o. Sopot 22,5
1487 Mg Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,5
1488 Zakład Ogólno-Budowlany Maxbud Sp.J. Krzysztof Szychowski i S-Ka Reda 22,5
1489 Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury Kos-Eko Sp. z o.o. Kościerzyna 22,5
1490 Stolarka Sp. z o.o. sp.k. Mojusz 22,5
1491 Santis Płocicki sp.j. Chwaszczyno 22,4
1492 Busprestige Premium Sp. z o.o. S.K. Kębłowo 22,4
1493 A1 Sorter Sp. z o.o. Topole 22,4
1494 Immo Park Sp. z o.o. Gdańsk 22,4
1495 BALTICON S.A. Gdańsk 22,3
1496 Kancelaria Radców Prawnych Kozikowski Kaszewski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 22,3
1497 Bella Pharma Sp. z o.o. Gdańsk 22,2
1498 Jt Mebel Sp. z o.o. Kartuzy 22,2
1499 XXL Palettenworld Sp. z o.o. Sopot 22,2
1500 PROMETEUSZ sp. z o.o. Gdańsk 22,2
1501 MARBUD Sp. z o.o. S.K. Gdynia 22,2
1502 Mgk Construction Service Sp. z o.o. sp.k. Nowy Dwór Gdański 22,1
1503 Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Gdańsk 22,1
1504 Hartog Sp. z o.o. Stegna 22,1
1505 Knb System Sp. z o.o. Gdynia 22,1
1506 Nordic Frigo Sp. z o.o. Glincz 22,1
1507 Dehoplast Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 22
1508 Nordwood Sp. z o.o. Gdynia 22
1509 Family Partners Sp. z o.o. sp.k. Przodkowo 22
1510 Pronaw Sp. z o.o. Gdańsk 22
1511 Profobet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 22
1512 Polfracht Agencja Żeglugowa Sp. z o.o. Gdynia 21,9
1513 BIURO OBSŁUGI INWESTYCJI LEVEL WITOLD SZYMAŃSKI Gdańsk 21,9
1514 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Draco Lesiński sp.j. Gdańsk 21,9
1515 Gpec Energia Sp. z o.o. Gdańsk 21,9
1516 Bes-Blum Environmental Services Sp. z o.o. Gdańsk 21,9
1517 Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju Dynamo Gdańsk 21,8
1518 Przychodnia Baltimed Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 21,8
1519 Repiński Sp. z o.o. Kościerzyna 21,8
1520 Como Polska Sp. z o.o. Sopot 21,7
1521 PGS Group Sp. z o.o. S.K. Lębork 21,7
1522 Nov-Weld Sp. z o.o. Miszewko 21,7
1523 Ciecholewski Wentylacje Montaż Sp. z o.o. Koźmin 21,7
1524 BB Expedit Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21,7
1525 Zakład Prefabrykacji Barkoczyn Sp. z o.o. Nowy Barkoczyn 21,7
1526 Prp Mors W.B. Michalak sp.j. Bydlino 21,7
1527 United European Investment Establishment 2 Sp. z o.o. Gdynia 21,7
1528 Alumontaż Sp. z o.o. Koleczkowo 21,6
1529 PPUH COMPANY Ltd. Sp. z o.o. Lębork 21,6
1530 Felix Infra Sp. z o.o. Trade sp.k. Gdańsk 21,5
1531 Fit Office Sp. z o.o. Otomin 21,5
1532 Industria Structure Sp. z o.o. Gdańsk 21,5
1533 Zakład Budowlany – Dzida i Zaręba – sp.j. Lębork 21,5
1534 Martship Sp. z o.o. Work Access sp.k. Gdańsk 21,4
1535 Ppu Omega Sp. z o.o. Gdańsk 21,4
1536 Gospodarstwo Rolne Rędzina Sp. z o.o. Wieszyno 21,4
1537 Poldan Net Sp. z o.o. Słupsk 21,4
1538 INHAUS Sp. z o.o. S.K. Rumia 21,4
1539 Albinos Sp. z o.o. Gdynia 21,4
1540 P. H. U. PIASTPOL J. L. ŁANGOWSKI SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 21,4
1541 Conection Sp. z o.o. Reda 21,4
1542 Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego LODMOR S.A. Gdańsk 21,4
1543 Radiologica Pomorze Sp. z o.o. Rumia 21,4
1544 COMPACT Sp. z o.o. Dobrzewino 21,4
1545 Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. Żuławka 21,3
1546 Hotel Klif Jk Inwest-Hel Sp. z o.o. sp.k. Chłapowo 21,3
1547 Bemakor Sp. z o.o. Gdańsk 21,3
1548 Ectron Sp. z o.o. Gdańsk 21,3
1549 Domo A.Żochowski sp.j. Straszyn 21,3
1550 Mp 59 Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp.j. Gdynia 21,3
1551 Żurawie24 Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 21,2
1552 Prestige24h Sp. z o.o. S.K. Sopot 21,2
1553 LP Chmielna Sp. z o.o. Gdańsk 21,2
1554 FIRMA BUDOWLANA LOGGIA PIOTR SACHAJKO sp. j. Gdańsk 21,2
1555 Arion Shipping Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 21,2
1556 NM-D Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21,1
1557 DAMI Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21,1
1558 Tes Sp. z o.o. Kowale 21,1
1559 NST Polska Sp. z o.o. Gdynia 21,1
1560 Eko Tekton Sp. z o.o. Laski 21,1
1561 Jd Kulej Olsztyn Sp. z o.o. Gdynia 21
1562 Apteka Starowiejska sp.j. Wolniewicz i Wspólnicy Rumia 21
1563 Spółdzielnia Mieszkaniowa Korab w Ustce Ustka 21
1564 Malborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Malbork 21
1565 Marlep Trans Sp. z o.o. Kościerzyna 21
1566 Panlink Sp. z o.o. Rokitki 20,9
1567 Kj Automobil Sp. z o.o. Kowale 20,9
1568 Otik Sp. z o.o. Gdynia 20,9
1569 POL-LEVANT Linie Żeglugowe Sp. z o.o. Gdynia 20,9
1570 Sea-Logistics Sp. z o.o. Suchy Dwór 20,9
1571 Wybrzeże Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Gdańsk 20,8
1572 OLGRUM Sp. z o.o. Gdańsk 20,8
1573 Przychodnia Lekarska Jasień Sp. z o.o. Gdańsk 20,8
1574 Malborska Fabryka Obrabiarek PEMAL S.A. Malbork 20,8
1575 Moodo Urban Fashion Mode Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 20,8
1576 BRS Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 20,8
1577 Royal Seafood Sp. z o.o. Mosty 20,8
1578 Zakład Usług Dźwigowych Remdźwig M.Bąkowski, J.Krężoch sp.j. Gdańsk 20,8
1579 Lonza-Nata Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 20,8
1580 Helena Transport-Spedycja H.J. Burek sp.j. Gościcino 20,7
1581 Elastyczny Klinkier Sp. z o.o. Gdańsk 20,7
1582 Wolne Miasto Sp. z o.o. Gdańsk 20,7
1583 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kamienny Potok w Sopocie Sopot 20,7
1584 Firma Budowlana Granit Sp. z o.o. Kartuzy 20,7
1585 Sima Sp. z o.o. S.K. Słupsk 20,6
1586 Sulitech Sp. z o.o. S.K. Kolbudy 20,6
1587 EPG Sp. z o.o. Sopot 20,6
1588 Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j. Gdańsk 20,6
1589 Grupa Progres Sp. z o.o. Gdańsk 20,5
1590 Saska Bis Sp. z o.o. S.K. Kolbudy 20,5
1591 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TEX-2 Sp. z o.o. S.K. Kwidzyn 20,5
1592 Przedsiębiorstwo J.A.T – Sp. z o.o. Gdańsk 20,5
1593 MICROSERV Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Gdynia 20,4
1594 Weinhaus Jakob Gerhardt-Polonia Sp. z o.o. Gdańsk 20,4
1595 PPH Has – Rokadex – Haro Sp. z o.o. Stegna 20,4
1596 Networked Energy Services Sp. z o.o. Gdańsk 20,4
1597 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stogi Sp. z o.o. Gdańsk 20,4
1598 Jeka Investments Sp. z o.o. Gdynia 20,4
1599 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Pogórze Sp. z o.o. Gdynia 20,4
1600 Bosch Centrum Agares Barbara i Jerzy Schmidt sp.j. Gdańsk 20,4
1601 Anmar-Display Design Sp. z o.o. Gdynia 20,3
1602 My Capital Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 20,3
1603 FURGES Sp. z o.o. Kończewo 20,3
1604 Nevion Sp. z o.o. Gdańsk 20,3
1605 Krj Sp. z o.o. Rumia 20,3
1606 Fario Ewa Iwanowska-Balcerzyk, Ryszard Balcerzyk – sp.j. Żochowo 20,3
1607 Vard Engineering Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 20,2
1608 Nava Sp. z o. o. Przeds. Projektowo- Usługowe Gdańsk 20,2
1609 Wireland Sp. z o.o. Bytów 20,2
1610 Im Solutions Sp. z o.o. Gdynia 20,2
1611 Primagran Sp. z o.o. Żuławki 20,1
1612 Grupa Cztery Sp. z o.o. Gdynia 20,1
1613 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Prabutach Prabuty 20,1
1614 Allcon Osiedla Mieszkania Sp. z o.o. Gdynia 20,1
1615 Z 27 Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 20,1
1616 Osiedle Zielone Kazimierz Kotłowski sp.j. Gdynia 20,1
1617 Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 20,1
1618 Agro-Max Sp. z o.o. Sycewice 20,1
1619 Malborska Spółdzielnia Mieszkaniowa Malbork 20
1620 Unitherm sp.j. Jerzy Iwicki, Andrzej Piskała Gdańsk 20
1621 Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe Kopytkowo Sp. z o.o. Smętowo Graniczne 20
1622 Przedsiębiorstwo Rekom Sp. z o.o. Gdańsk 20
1623 Stowarzyszenie Mieszkańcy Dzieciom Karczemki 20
1624 Hotton Hotel Sp. z o.o. Gdynia 20
1625 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zis Sp. z o.o. Rumia 20
1626 Nowak Lease Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 20
1627 INVESTO sp. z o.o. Luzino 20
1628 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szadółki Gdańsk 19,9
1629 Chojnicka Spółdzielnia Socjalna Chojnice 19,9
1630 Victoria-Sport Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,9
1631 TIMORO Sp. z o.o. Gdynia 19,9
1632 Ecu Worldwide Polska Sp. z o.o. Gdynia 19,9
1633 Qwantum – Systemy Zarządzania Sp. z o.o. Sopot 19,9
1634 Nge Polska Sp. z o.o. Gdańsk 19,9
1635 LAGO LOGISTICS sp. z o.o. Gdynia 19,8
1636 Immobilus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,8
1637 Transfennica Polska Sp. z o.o. Gdynia 19,8
1638 Baltic Diving Solutions Sp. z o.o. Rumia 19,8
1639 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Gdynia 19,8
1640 Navart Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,8
1641 Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Gdańsk 19,7
1642 Motor Centrum Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością Gdańsk 19,7
1643 AMG Chemicals S.A. Malbork 19,6
1644 Nord Security Sp. z o.o. Gdańsk 19,6
1645 Meva-Pol Sp. z o.o. Gdańsk 19,6
1646 Idego Group Sp. z o.o. Gdynia 19,6
1647 Jamir S.A. Sopot 19,6
1648 Frontier C/B Systems Sp. z o.o. Gdańsk 19,6
1649 HARTUNA Sp. z o.o. Skarszewy 19,6
1650 Odejewski-Odan Sp. z o.o. Sieroczyn 19,5
1651 Starmedica Diagnostics Sp. z o.o. Gdańsk 19,5
1652 RUDNICCY MAGETRA Sp. z o.o. Gdańsk 19,5
1653 Promotor-JP Ponikowscy S.J. Gdańsk 19,4
1654 FUME Sp. z o.o. – Sp.K. Gdańsk 19,4
1655 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eter-Med Sp. z o.o. Gdańsk 19,3
1656 Art Hotel Gdańsk Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,3
1657 A.B.C. Family Med Sp. z o.o. Sopot 19,3
1658 Pbm Saturn Sp. z o.o. Gdańsk 19,3
1659 Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,3
1660 Biotrans Sp. z o.o. w likwidacji Wysoka 19,3
1661 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o. Kobylnica 19,3
1662 Hvdc Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 19,3
1663 Agro-Jasna Sp. z o.o. Jasna 19,2
1664 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 19,2
1665 Activ Invest Sp. z o.o. Pszczółki 19,2
1666 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot Dolny Sopot 19,1
1667 Hapag-Lloyd Polska Sp. z o.o. Gdańsk 19,1
1668 Man Energy Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 19,1
1669 Elus Sp. z o.o. Kartuzy 19,1
1670 Aksis Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski sp.j. Gdańsk 19,1
1671 Hurtownia Elektryczna BYCHOWO-HEL Wiesław Harackiewicz S.K. Kwidzyn 19,1
1672 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Elektronika Sp. z o.o. Słupsk 19,1
1673 Radpol Display Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Wejherowski 19,1
1674 Adamowscy Sp. z o.o. Starogard Gdański 19
1675 HTI BP Sp. z o.o. Północ S.K. Gdańsk 19
1676 Koga-Maris Sp. z o.o. Hel 19
1677 Alarmtech Polska Sp. z o.o. Gniew 19
1678 Stalko Sp. z o.o. Gdańsk 18,9
1679 FINSA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 18,9
1680 VWR International Sp. z o.o. Gdańsk 18,9
1681 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Nort Sp. z o.o. Szymankowo 18,9
1682 Rzeźnia Mięspol Sp. z o.o. S.K. Żuromino 18,9
1683 Jmh Michael Hrakovsky S.K. Gdynia 18,8
1684 Ndi Development Sp. z o.o. Sopot 18,8
1685 Radio Rada Sp. z o.o. Gdynia 18,8
1686 Stauff Polska Sp. z o.o. Miszewko 18,7
1687 ZUK Sp. z o.o. Glincz 18,7
1688 Pezal Product Line Sp. z o.o. Gdańsk 18,7
1689 Majkowski – Bau Inwestycje Sp. z o.o. Kościerzyna 18,7
1690 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 18,7
1691 Cekol Sp. z o.o. Gdańsk 18,7
1692 Alkemie Group Sp. z o.o. S.K. Gdynia 18,7
1693 Zakład Zieleni i Dróg Acer sp.j. – J.Kapuściński, E.Duffek Borkowo 18,7
1694 Sosnowski Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,6
1695 Tejst Wingert i Wspólnicy sp.j. Gdańsk 18,6
1696 Mac House Group Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 18,6
1697 PPHU PARTNER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Czersk 18,6
1698 PPH TEX – 1 Adam Cichowlaz Kwidzyn 18,6
1699 Danpol Sp. z o.o. Delowo 18,6
1700 Global Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 18,6
1701 Klm Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,5
1702 Billy`S American Restaurants Sp. z o.o. Gdańsk 18,5
1703 Almoni Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,5
1704 Aircool Sp. z o.o. Chwaszczyno 18,5
1705 Prm Group Sp. z o.o. sp.k. Wejherowo 18,5
1706 P-System Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 18,5
1707 Mithril Sp. z o.o. Gdańsk 18,5
1708 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Przychodnia Mickiewicza Sp. z o.o. Gdańsk 18,4
1709 Proelco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,4
1710 Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw Gdańsk 18,4
1711 Budmix-3 Sp. z o.o. Gdańsk 18,4
1712 Ndi Apartamenty Sp. z o.o. Sopot 18,3
1713 LIPOWA sp. z o.o. Czersk 18,3
1714 Home-Deweloper Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 18,3
1715 Przembud Gdańsk S.A. Gdańsk 18,3
1716 LIR Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Borkowo 18,3
1717 Wracam Do Zdrowia 8 Sp. z o.o. Gdynia 18,3
1718 Zakład Meblowy Werxal A.J.Wałdoch – sp.j. Nowa Wieś 18,3
1719 Baltic Sea Logistics – Sp. z o.o. Gdynia 18,3
1720 Navigo Services Sp. z o.o. Gdańsk 18,3
1721 Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export-Import Sp. z o.o. Tralewo 18,2
1722 Tysand sp.j. J.Krawczykiewicz, J. Sowiński Gdańsk 18,2
1723 Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Gdańsk 18,2
1724 Sonpap J. K. P. Sondej S.J. Gdańsk 18,2
1725 Ramzes Sp. z o.o. Ustka 18,1
1726 FKP Sp. z o.o. Pomieczyno 18,1
1727 Nord – Import – Eksport LTD Sp. z o.o. Dziemiany 18,1
1728 Park Handlowy Pruszcz Gdański Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 18,1
1729 AMERYKAŃSKO POLSKIE STOWARZYSZENIE OŚWIATOWE Gdynia 18,1
1730 Hotel Gdański Sp. z o.o. Gdańsk 18,1
1731 Suwrem Sp. z o.o. Kamień 18,1
1732 Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o. Sopot 18
1733 Jantar 2 Sp. z o.o. Słupsk 18
1734 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych El-System Sp. z o.o. Słupsk 18
1735 Malam Andrzej Malinowski i Michał Malinowski – sp.j. Lębork 18
1736 Cumulus Sp. z o.o. Gdynia 18
1737 Firma Budowlano-Drogowa Rubikon Sp. z o.o. Gdańsk 18
1738 IGIS Sp. z o.o. S.K. Brusy 18
1739 Marinko Sp. z o.o. Gdańsk 18
1740 Ap-P0l Sp. z o.o. Gdańsk 18
1741 Domart Sp. z o.o. S.K. Żukowo 18
1742 Qualitel Service Sp. z o.o. Gdańsk 17,9
1743 Morad Sp. z o.o. Kartuzy 17,9
1744 Interactivo Sp. z o.o. Gdańsk 17,9
1745 M & W Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 17,9
1746 Nordbeton Sp. z o.o. Kobylnica 17,9
1747 Dragonplast Sp. z o.o. sp.k. Tuchom 17,9
1748 Atut Sp. z o.o. Gdynia 17,8
1749 PORTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowo Transportowych Gdańsk 17,8
1750 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Kwidzyn 17,8
1751 Pb Logistic Sp. z o.o. Gdańsk 17,8
1752 POLSKIE LINIE OCEANICZNE S.A. Gdynia 17,8
1753 Eskulap Sp. z o.o. Chojnice 17,8
1754 MS Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Koleczkowo 17,8
1755 Image Silver Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 17,8
1756 Licentia Medica Sp. z o.o. Tczew 17,7
1757 Speednet Sp. z o.o. Gdynia 17,7
1758 Żwirownia Pręgowo Sp. z o.o. sp.k. Ostróżki 17,7
1759 Ned-Project Sp. z o.o. Gdańsk 17,7
1760 Union Invest Spółka z Ograniczoną Odpowiedzilanością Lipusz 17,7
1761 Solidplast Sp. z o.o. Kartuzy 17,7
1762 Ekobudex Sp. z o.o. Gdańsk 17,7
1763 Bluebyte Sp. z o.o. Banino 17,6
1764 Bestlog Sp. z o.o. sp.k. Lębork 17,6
1765 Igielski Ochrona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 17,6
1766 Consteel Services Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 17,6
1767 Rs Controls Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 17,6
1768 WODJAR Sp. z o.o. Somonino 17,6
1769 Seatech Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 17,6
1770 Fert, Sp. z o.o. Łapino 17,6
1771 Brinkpol Sp. z o.o. Topole 17,6
1772 VT Development Sp. z o.o. Łęgowo 17,5
1773 Firma Usługowo-Handlowa Dombud Pryczkowski sp.j. Łapalice 17,5
1774 Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o. Gdynia 17,5
1775 Altro-Marine Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,5
1776 Korol Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 17,5
1777 Handel Arti 34 sp.j. Sławomir Kisiel Artur Rzeppa Gdańsk 17,5
1778 Certigo Sp. z o.o. S.K. Gdynia 17,5
1779 WIHA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 17,4
1780 Pucka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Puck 17,4
1781 Dierre Północ Sp. z o.o. Gdańsk 17,4
1782 Ph Brent Sp. z o.o. Słupsk 17,4
1783 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 17,4
1784 Tradycyjna Sp. z o.o. Reda 17,4
1785 Etmal Sp. z o.o. Gdynia 17,4
1786 Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,3
1787 Cmc Logistics Poland Sp. z o.o. Gdynia 17,3
1788 Origami Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,3
1789 Inomed Polska Sp. z o.o. Rokitnica 17,3
1790 Neko Sp. z o.o. S.K. Miastko 17,3
1791 Ambra Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 17,3
1792 HJR Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,2
1793 Euro-Car Sp. z o.o. Gdynia 17,2
1794 Arkada M. i T. Kwidzińscy sp.j. Lębork 17,2
1795 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec Gdynia 17,2
1796 Boterm Sp. z o.o. Burchardztwo 17,2
1797 Zakład Usług Informatycznych Z.Koza Spółka Komandytowa Sztum 17,1
1798 Celsped Sp. z o.o. Gdynia 17,1
1799 Mg Schweisstechnik Sp. z o.o. sp.k. Strzebielino 17,1
1800 Kwartał S Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 17,1
1801 Astra – Technologia Betonu Sp. z o.o. Straszyn 17,1
1802 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe IZOBUD Sp. z o.o. Gdańsk 17
1803 Hyperpharm Dorota Regosz sp.j. Szemud 17
1804 Polterm Instalacje Budynków Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 17
1805 Inwestycje Ł.Jakobschy i Wspólnicy – sp.j. Gdańsk 17
1806 Vantage Polska Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 17
1807 Stocznia Cesarska Management Sp. z o.o. Gdańsk 16,9
1808 Altana Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16,9
1809 Allcon Osiedla 2 Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1810 Biuro Doradztwa Gospodarczego Hm Sp. z o.o. Rumia 16,9
1811 Pharma Poland Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1812 Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych Arex Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1813 STUCCO Sp. z o.o. Dąbrowa 16,9
1814 Przedsiębiorstwo Handlowe Biedronka Wiesława Klimas, Krzysztof Klimas, Tomasz Klimas sp.j. Gdańsk 16,9
1815 Bytowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bytów 16,9
1816 Bernhard Schulte Shipmanagement Poland Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1817 Ocean Professional Logistics Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1818 Fakt Dystrybucja Sp. z o.o. Gdynia 16,9
1819 Nova Sp. z o.o. Kościerzyna 16,8
1820 Marwid Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16,8
1821 Darekon Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 16,8
1822 Pake Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Wejherowo 16,8
1823 Arkom Sp. z o.o. Słupsk 16,8
1824 Dg Sp. z o.o. Gdynia 16,8
1825 Certus Zkb Sp. z o.o. Gdańsk 16,8
1826 Eurotrans Sp. z o.o. Gdańsk 16,8
1827 Fogia Furniture Sp. z o.o. Maks 16,8
1828 Grupa Doradczo-Audytorska Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,8
1829 Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych Sowa-Med Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
1830 Menegon Sp. z o.o. Mokry Dwór 16,7
1831 Uniteam Poland Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
1832 Bl Inwestycje Sp. z o.o. Stare Pole 16,7
1833 Aluship Technology Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
1834 Instal Progres Sp. z o.o. Gdynia 16,7
1835 Aksamit Global Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
1836 Zakład Handlowo-Usługowy AGA Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,7
1837 Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o. Pępowo 16,7
1838 Remontowa Coating & Equipment Sp. z o.o. Gdańsk 16,6
1839 Black Pearls VC S.A. Gdańsk 16,6
1840 Przedsiębiorstwo Usług Ogrodniczych Malwa Sp. z o.o. Chwaszczyno 16,6
1841 CH Technika Chłodnicza Sp. z o.o. Kolbudy 16,6
1842 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Instal Sp. z o.o. Nieżychowice 16,6
1843 Blue Land Sp. z o.o. Gdynia 16,6
1844 Exelen Sp. z o.o. S.K. Dobrzewino 16,6
1845 Geopartner Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16,5
1846 Marpol Aleksandra Szur i Wspólnicy sp.j. Reda 16,5
1847 Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Sp. z o.o. Wejherowo 16,5
1848 Suma Sp. z o.o. S.K. Chojnice 16,5
1849 Ulkem Dönerproduktion Sp. z o.o. Wybudowanie 16,5
1850 Przedsiębiorstwo Komunalne Mierzeja Sp. z o.o. Stegna 16,5
1851 Cygnus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,5
1852 JR Okna Sp. z o.o. sp.k. Słupsk 16,4
1853 Continental Goebel sp.j. Słupsk 16,4
1854 Bora Wentylacje Sp. z o.o. Sopot 16,4
1855 Atlas Poland Sp. z o.o. Rumia 16,4
1856 Imk Piping Company Sp. z o.o. Nowy Świat 16,4
1857 Primet S.A. Sztum 16,4
1858 Kartcenter Sp. z o.o. Gdańsk 16,4
1859 Bl Holdings Sp. z o.o. Stare Pole 16,4
1860 Burzak Okoń I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa Gdynia 16,4
1861 Pawel Liszewski Limited sp.k. Gdynia 16,4
1862 Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tczew 16,4
1863 GTS sp. z o.o. Gdynia 16,4
1864 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Ola Sp. z o.o. Kaliska 16,4
1865 Escal Sp. z o.o. S.K. Kiełpino 16,4
1866 Ciklum Sp. z o.o. Gdańsk 16,3
1867 Dom Seniora Dworek Sp. z o.o. Dąbie 16,3
1868 Munters Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 16,3
1869 Spartan Domy Sp. z o.o. Suchy Dwór 16,3
1870 Elsik Sp. z o.o. Żukowo 16,3
1871 Trojmiasto.pl Sp. z o.o. Gdańsk 16,2
1872 Pretor Sp. z o.o. Gdańsk 16,2
1873 Partnerzy Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 16,2
1874 Eur Consulting Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 16,2
1875 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAKONICZYN Gdańsk 16,2
1876 Nordvik Krzysztof Wróbel i Synowie sp.j. Reda 16,1
1877 KOMA NORD Sp. z o.o. Gdynia 16,1
1878 RWS Propertus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,1
1879 Pomerania Services Group Sp. z o.o. Miastko 16,1
1880 Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. Gdynia 16,1
1881 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o. Nieżywięć 16,1
1882 Opaliński Sp. z o.o. Bolesławice 16
1883 Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe Zajączkowo – Sp. z o.o. Zajączkowo 16
1884 Vigo Sp. z o.o. Gdańsk 16
1885 El-Pro Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 16
1886 Mongird Sp. z o.o. Gdańsk 16
1887 ECO Malbork Sp. z o.o. Malbork 16
1888 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 16
1889 Roka Budownictwo Sp. z o.o. Starogard Gdański 16
1890 Partner Systems Sp. z o.o. Człuchów 16
1891 Mukka C.Sawera, D.Szarwińska, M.Konkol sp.j. Gdynia 16
1892 Aguas Limpias Sp. z o.o. Bożepole Wielkie 16
1893 Dwór Oliwski Sp. z o.o. w upadłości Gdańsk 16
1894 Karub Meble i Profile Giete Sp. z o.o. Kiełpino 16
1895 Przedsiębiorstwo Produkcji Okrętowej Holm Construction Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 15,9
1896 TAMARK S.A. Kartoszyno 15,9
1897 Techmeco Home Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,9
1898 Gorem Sp. z o.o. Gdańsk 15,9
1899 BMC Invest Sp. z o.o. 5 S.K. Gdańsk 15,9
1900 Transport Ciężarowy Mariusz Kulczyk Gdańsk 15,9
1901 Intech Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 15,9
1902 Centrum Klinkieru Schutz – sp.j. Nowa Wieś Rzeczna 15,9
1903 Regalux Wózki Widłowe Sp. z o.o. sp.k. Topole 15,9
1904 Kamex Service Sp. z o.o. Tczew 15,9
1905 Querco Property Sp. z o.o. Gdańsk 15,9
1906 Komunal Express Sp. z o.o. Jankowo Gdańskie 15,9
1907 Kupiec Pomorze Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15,8
1908 Q-Install Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 15,8
1909 Genloxa Sp. z o.o. Rzucewo 15,8
1910 Centrum Innowacji Stb Sp. z o.o. sp.k. Tczew 15,8
1911 Energy Profit Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,8
1912 Bright Inventions Sp. z o.o. Gdańsk 15,8
1913 Mgb Pompy Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 15,8
1914 Ratherm Sp. z o.o. Żukowo 15,8
1915 Nadmorskie Centrum Opieki Zdrowotnej Bursztyn Sp. z o.o. Stegna 15,7
1916 Pol – Supply Sp. z o.o. Gdynia 15,7
1917 Storm International LTD Sp. z o.o. Gdańsk 15,7
1918 Spółdzielnia Produkcyjno – Handlowa Samopomoc Chłopska Kolbudy 15,7
1919 Mega Music Sp. z o.o. Sopot 15,7
1920 Moldrew Literski S.K.A. Trąbki Wielkie 15,7
1921 Radunia Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszcz Gdański 15,7
1922 Maciej Pudełko Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 15,7
1923 PBH Jumar Sp. z o.o. sp.k. Pruszcz Gdański 15,7
1924 Mikron J.V. Sp. z o.o. Starogard Gdański 15,6
1925 Lancet Sp. z o.o. Lębork 15,6
1926 Polibox Sp. z o.o. Kwidzyn 15,6
1927 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał sp.j. Malbork 15,6
1928 Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 15,6
1929 Artpol Koc, Szymański sp.j. Gdańsk 15,6
1930 Polan Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Gdańsk-Wieniec Sp. z o.o. Gdańsk 15,6
1931 Wadamed Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,6
1932 Mol Sp. z o.o. Gdynia 15,6
1933 Zdunek Kmj Sp. z o.o. Gdańsk 15,6
1934 Agro-Belpol Sp. z o.o. Bolesławice 15,6
1935 Prime Rental Sp. z o.o. Gdańsk 15,5
1936 Cleanair Sp. z o.o. Miszewko 15,5
1937 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku Gdańsk 15,5
1938 SOILTECH Sp. z o.o. Gdańsk 15,5
1939 Ekod Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,5
1940 Tfb Sako Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 15,4
1941 Tai Work Invest Sp. z o.o. Gdańsk 15,4
1942 D.S. Kochanowscy sp.j. Gdynia 15,4
1943 Markbud Sp. z o.o. Nowy Tuchom 15,4
1944 Reknica Sp. z o.o. Kolbudy 15,4
1945 Multa Sp. z o.o. Puck 15,4
1946 Techno-Tex Sp. z o.o. Tczewskie Łąki 15,4
1947 Danzige Pflege Sp. z o.o. Gdańsk 15,4
1948 Spółdzielnia Mieszkaniowa Brzeźno Gdańsk 15,4
1949 TSE Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 15,3
1950 G Investments Sp. z o.o. Gdańsk 15,3
1951 Gospodarstwo Rolne w Szałwinku Sp. z o.o. Szałwinek 15,3
1952 Gospodarstwo Rolne Gurcz Sp. z o.o. Gurcz 15,3
1953 P63 Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
1954 Pestar Sp. z o.o. Starogard Gdański 15,2
1955 Gazdom Sp. z o.o. Gdynia 15,2
1956 Eu-Consult Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
1957 Design And Business Sp. z o.o. Sopot 15,2
1958 Gosz Sp. z o.o. S.K. Barwik 15,2
1959 GR Inspection Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
1960 Deutscher Senior Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15,2
1961 Strategia 360 Sp. z o.o. Gdańsk 15,1
1962 Costa Project Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,1
1963 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Sp. z o.o. Kościerzyna 15,1
1964 Przeds. Robót Portowych Doker Sp. z o.o. Gdynia 15,1
1965 Argopompy Sp. z o.o. Borkowo 15
1966 Ram Invest II Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15
1967 Stark Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 15
1968 Powel Sp. z o.o. Gdańsk 15
1969 T&C sp. z o.o. Sopot 15
1970 Loper Poland Sp. z o.o. Sopot 15
1971 Car-Express Sp. z o.o. Gdynia 15
1972 Hotel Continental Sp. z o.o. Krynica Morska 15
1973 Rdl Hydraulics Sp. z o.o. Miszewko 15
1974 Nelton Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15
1975 Creo Sp. z o.o. sp.k. Bąkowo 15
1976 SCANDIQ Sp. z o.o. Gdynia 15
1977 Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. Gdańsk 14,9
1978 Ajtech Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 14,9
1979 Nord Security Group Sp. z o.o. Gdańsk 14,9
1980 Dick Inter S.A. Gdańsk 14,9
1981 RWS Verus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,9
1982 Alltech Sp. z o.o. Kartoszyno 14,9
1983 Ateco Systemy Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,9
1984 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kaszuby Sp. z o.o. Wejherowo 14,9
1985 Centrum Magazynowe Hutnicza Sp. z o.o. Gdynia 14,8
1986 Polish Connection Sp. z o.o. Gdynia 14,8
1987 Mds Sp. z o.o. Główczyce 14,8
1988 O’Chikara- M. Kwiatkowski i D. Kowalski sp.j. Gdańsk 14,8
1989 Cezos Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 14,8
1990 Nil Sp. z o.o. Gdańsk 14,7
1991 Awaz-Ab Origine Sp. z o.o. Gdańsk 14,7
1992 Olbud Straszyn Sp. z o.o. Straszyn 14,7
1993 POLSTARTER PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO HANDLOWO PRODUKCYJNE LESZEK UZARCZYK Gdańsk 14,7
1994 Ocean-Tech Sp. z o.o. Chwaszczyno 14,7
1995 Marea Sp. z o.o. Gdynia 14,7
1996 Inspicon Sp. z o.o. Górki 14,7
1997 Summit Polska S.A. Gdańsk 14,7
1998 Radbur Sp. z o.o. Somonino 14,7
1999 Hadart – Project Sp. z o.o. Gdańsk 14,7
2000 Optykon Sp. z o.o. Tczew 14,7
2001 Przewierty Sp. z o.o. Gdynia 14,6
2002 Komin Sp. z o.o. Gdańsk 14,6
2003 Ost-West Sp. z o.o. Gdynia 14,6
2004 Rab-Pol Sp. z o.o. Siemianice 14,6
2005 Spawmet Sp. z o.o. Chojnice 14,6
2006 Oltrans – Składy Budowlane Sp. z o.o. Mrzezino 14,6
2007 Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Jasień Gdańsk 14,6
2008 D&H Manufacturing Poland S.A. Niezabyszewo 14,6
2009 Net-Cargo Sp. z o.o. Pogórze 14,5
2010 Imogen Sp. z o.o. Starogard Gdański 14,5
2011 Drukarnia Wejherplast Sp. z o.o. Wejherowo 14,5
2012 Sunnet Sp. z o.o. Gdańsk 14,5
2013 Przedsiębiorstwo Chłodniczo-Klimatyzacyjne Prorem-Agro Sp. z o.o. Gdańsk 14,5
2014 APAC Sp. z o.o. S.K. Kowale 14,5
2015 Profos Wentylacja Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 14,5
2016 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Empec Sp. z o.o. Ustka 14,5
2017 Apteka Ustecka Sp. z o.o. Tczew 14,5
2018 Market Sokół Markowski i Wspólnicy sp.j. Sztum 14,4
2019 Świętego Ducha Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,4
2020 Eurowind Poland Sp. z o.o. Gdańsk 14,4
2021 Pliszka Sprinkler Engineering Sp. z o.o. Gdynia 14,4
2022 FHU MOTO-JACK II Sabinasz Piotr, Sabinasz Jacek S.J. Starogard Gdański 14,4
2023 AKU Sp. z o.o. S.K. Zajączkowo 14,4
2024 Zielke Sp. z o.o. Buszkowy 14,4
2025 Technical Ship Management Sp. z o.o. Gdańsk 14,4
2026 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Agro-Piaski Eksport-Import Sp. z o.o. Piaski Sztumskie 14,4
2027 Amarila Sp. z o.o. Pogórze 14,4
2028 DRUK EKSPRES Sp. z o.o. Kwidzyn 14,3
2029 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lębork 14,3
2030 Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
2031 Proal Ltd Sp. z o.o. Wejherowo 14,3
2032 Kristal Marin Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
2033 Mb1 Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
2034 JS Fabryka Przekładni Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bierkowo 14,3
2035 Piekarnia-Ciastkarnia U Karola Sp. z o.o. Gniew 14,3
2036 Miejski Zakład Komunikacji Wejherowo Sp. z o.o. Wejherowo 14,3
2037 AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o. Łupawa 14,3
2038 Biuro Handlowe Kaspo Sp. z o.o. Gdańsk 14,2
2039 Stalmarket Sp. z o.o. Gdynia 14,2
2040 Savino Del Bene Poland Sp. z o.o. Gdynia 14,2
2041 Tkmatik Sp. z o.o. Gdańsk 14,2
2042 Inter Szyk J. Kozikowski S.J. Gdańsk 14,2
2043 Mtt Sp. z o.o. Gdańsk 14,2
2044 Przedsiębiorstwo Handlowe Andrzej Kiedrowski, Michał Stoltman, Jan Szyca – sp.j. Lipnica 14,2
2045 Nextgen-Tech.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 14,1
2046 Eurowax Sp. z o.o. Gdańsk 14,1
2047 Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Szemud Sp. z o.o. Szemud 14,1
2048 Actum Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 14,1
2049 LS Contracting Sp. z o.o. Lębork 14,1
2050 Igmar Ad Sp. z o.o. Słupsk 14,1
2051 Przedsiębiorstwo Agro-Stanowo Sp. z o.o. Stanowo 14,1
2052 Columbus Invest Sp. z o.o. sp.k. Ustka 14,1
2053 Ams Group Sp. z o.o. Gdynia 14,1
2054 Grupa Producentów Owoców I Warzyw Polfarm Sp. z o.o. Chwaszczyno 14
2055 Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lębork 14
2056 Kono Stal Servis Sp. z o.o. Gdańsk 14
2057 Agro-Ursus Lemańczyk i Wspólnicy sp.j. Chojnice 14
2058 Vtd Sp. z o.o. Gdynia 14
2059 Vinci Energies Polska Sp. z o.o. Gdynia 14
2060 Paktainer Sp. z o.o. Starogard Gdański 14
2061 Przedszkole i Żłobek Bocianowo Sp. z o.o. S.K. Żukowo 14
2062 Lenap Hale Sp. z o.o. Gowino 13,9
2063 Tamit Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,9
2064 Sentigo Sp. z o.o. S.K. Gdynia 13,9
2065 Dobry Dach Sp. z o.o. S.K. Brusy 13,9
2066 Conexion Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,8
2067 Bassano Collection Poland A. Gierszewski sp.j. Gdynia 13,8
2068 Wracam Do Zdrowia 7 Sp. z o.o. Czersk 13,8
2069 Zespół Opieki Zdrowotnej Medical Sp. z o.o. Turze 13,8
2070 Navimor Oxer Sp. z o.o. Sopot 13,8
2071 Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Chojnice 13,8
2072 Epcido Sp. z o.o. Gdańsk 13,8
2073 Spółdzielnia Mieszkaniowa Reda Reda 13,8
2074 Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. Tczew 13,8
2075 Nawrocki Clinic Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,8
2076 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aquamar Sp. z o.o. Pasieka 13,7
2077 Mowi Strzelino Sp. z o.o. Strzelino 13,7
2078 Centrum Medycyny Pracy Zakład Leczniczo-Profilaktyczny Sp. z o.o. Kwidzyn 13,7
2079 Dataline Automation Support Sp. z o.o. Kwidzyn 13,7
2080 Trakt Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,7
2081 North Electric Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,7
2082 Abes Sp. z o.o. Leźno 13,7
2083 Gdańska Sportowa Szkoła z Przedszkolem Sp. z o.o. Gdańsk 13,7
2084 Wama Polska Sp. z o.o. Sopot 13,7
2085 Zaczytani Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 13,7
2086 Plichta Sp. z o.o. Wejherowo 13,7
2087 Mapeciaki Sp. z o.o. Dąbka sp.k. Wejherowo 13,6
2088 EURO TOURS DAMIAN KOSIK sp. j. Słupsk 13,6
2089 Przedsiębiorstwo Usług Leśnych Forest Sp. z o.o. Czarne 13,6
2090 Akademicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 13,6
2091 PRO-ACTIV J. Niemiera S.J. Gdynia 13,6
2092 M&Z Sp. z o.o. Gdynia 13,6
2093 Elmarco Technika Świetlna Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,6
2094 Inwesting Sp. z o.o. Gdańsk 13,6
2095 Ingeo – Sp. z o.o. Gdańsk 13,6
2096 Mecon Sp. z o.o. Gdynia 13,6
2097 Przedsiębiorstwo Informatyczno-Elektroniczne Inel Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
2098 Enyo Sp. z o.o. S.K. Lębork 13,5
2099 Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe Nawirem Henryk Kinder, Józef Ormańczyk sp.j. Gdańsk 13,5
2100 AM Construm Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
2101 Ratpol Sp. z o.o. Kartoszyno 13,5
2102 Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp. z o.o. Bytów 13,5
2103 El Technic Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
2104 Mido Sp. z o.o. Czaple 13,5
2105 Htc-System Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
2106 Przedsiębiorstwo Handlowe Rebis E. i E. Baranowscy sp.j. Słupsk 13,5
2107 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D.Rybicka, Z.Olko sp.j. Sopot 13,5
2108 Drotaru Polska Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
2109 Centrum Maszyn CNC Sp. z o.o. Sopot 13,5
2110 Plichta Cnp Sp. z o.o. Wejherowo 13,5
2111 Amber Pharm Sp. z o.o. Sopot 13,4
2112 PPH REMAL Sp. z o.o. Malbork 13,4
2113 Ecore Sp. z o.o. Słupsk 13,4
2114 Fide-Trans Ożóg sp.j. Gdynia 13,4
2115 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicenter Sp. z o.o. Kościerzyna 13,4
2116 Cetan Sp. z o.o. Gdynia 13,3
2117 R&R Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,3
2118 Loker Sp. z o.o. Rumia 13,3
2119 Arnon Sp. z o.o. Wejherowo 13,3
2120 Zakład Zagospodarowania Odpadów Czysta Błękitna Kraina Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 13,3
2121 Towarzystwo Budownictwa Społecznego-Abk Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,3
2122 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Nowy Dwór Gdański 13,3
2123 Get IT Dan Sp. z o.o. Gdynia 13,3
2124 Żuławska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w likwidacji Nowy Dwór Gdański 13,3
2125 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Almed Sp. z o.o. Malbork 13,3
2126 Koss-Development Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 13,3
2127 Eves Projects Sp. z o.o. Lębork 13,3
2128 Witków Sp. z o.o. Witków 13,3
2129 Supply Technologies Pln Sp. z o.o. Gdynia 13,3
2130 Avol Sp. z o.o. S.K. Gdynia 13,2
2131 Grahen Sp. z o.o. Demlin 13,2
2132 Radix-Bis Sp. z o.o. Rotmanka 13,2
2133 Rtclab Sp. z o.o. Gdańsk 13,2
2134 Practice Group Sp. z o.o. Solo S.K.A. Pruszcz Gdański 13,2
2135 Poznańska Spółka Wielobranżowa Sp. z o.o. Gdynia 13,2
2136 Kono Sp. z o.o. Gdańsk 13,2
2137 Olena Clean House Sp. z o.o. Gdynia 13,2
2138 Przychodnia Lekarska Witomino Sp. z o.o. Gdynia 13,2
2139 Grupa Konekt Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,1
2140 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Bbap-Electrics sp.j. Adam Bladowski Piotr Bobrowicz Pogórze 13,1
2141 Flexopack Polska Sp. z o.o. Tragamin 13,1
2142 WROŃSKI Sp.J. Kiełpino 13,1
2143 Tsl Expert Sp. z o.o. S.K. Gdynia 13,1
2144 Veroni Sp. z o.o. Czersk 13,1
2145 Firma Szank – El sp.j. Jarosław Gutfrański Arkadiusz Puczyński Kielno 13,1
2146 Beweship Polska Sp. z o.o. Gdynia 13,1
2147 Profitum Wealth Management Sp. z o.o. Gdynia 13
2148 Mikamed Sp. z o.o. Gdańsk 13
2149 Zakład Oczyszczania Miasta Zom Klawkowo Sp. z o.o. S.K. Klawkowo 13
2150 Labelpoland.com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 13
2151 Animar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 13
2152 Inter Starter Sp. z o.o. Kwidzyn 13
2153 Saybolt Poland Sp. z o.o. Gdynia 13
2154 Novissime Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 13
2155 Drób-Full Leszczyński i Tkaczyk sp.j. Malbork 13
2156 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Brusach Brusy 12,9
2157 Paliwa Maszk Sp. z o.o. Kościerzyna 12,9
2158 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 12,9
2159 Ships Service Rumia Sp. z o.o. Rumia 12,9
2160 Gildia Gdańska S.A. Gdańsk 12,9
2161 Euro Hale Sp. z o.o. Gowino 12,9
2162 ISN Sp. z o.o. Sopot 12,9
2163 Tecumseh Europe Sales & Logistics SAS (S.A.) Oddział w Polsce Rumia 12,9
2164 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Niciejewscy sp.j. Karolewo 12,9
2165 Profesjonalne Biuro Usług Inżynierskich Bud-El Sp. z o.o. Gdańsk 12,9
2166 Ponte Ferrum Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
2167 Business Consulting Enterprise Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
2168 Interlink Ltd Sp. z o.o. Gdynia 12,8
2169 BRYZA Sp. z o.o. Jastarnia 12,8
2170 Acel Office Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
2171 KIS TRANSPORT SPEDITION ROPEL KACZMAREK sp. j. Wejherowo 12,8
2172 Lewiatan Północ Sp. z o.o. Rumia 12,8
2173 Modent Sp. z o.o. S.K. Kwidzyn 12,8
2174 Monolit IT Sp. z o.o. Gdynia 12,8
2175 Honesta Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,8
2176 Mh Sp. z o.o. Rakowiec 12,8
2177 Plexiform Display Sp. z o.o. sp.k. Sopot 12,8
2178 Promus Sp. z o.o. Gdańsk 12,7
2179 Ibet Sp. z o.o. Reda 12,7
2180 Korina Sp. z o.o. Pogórze 12,7
2181 JN PACK Sp. z o.o. Gdynia 12,7
2182 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa w Kulicach Kulice 12,7
2183 Ecotone – Goc, Iliszko, Meissner sp.j. Sopot 12,7
2184 KK POLSKA sp. z o.o. Gdynia 12,7
2185 Tapptic Poland Sp. z o.o. Gdańsk 12,7
2186 Tekom Investments Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 12,7
2187 Invest-Alfa Park 5 Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 12,7
2188 Betel Investment Sp. z o.o. Słupsk 12,7
2189 Arp Sp. z o.o. Sopot 12,7
2190 Alte Sp. z o.o. Chojnice 12,6
2191 JON Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,6
2192 Drpharma Sp. z o.o. Gdynia 12,6
2193 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Puck 12,6
2194 Ctrl Flota Sp. z o.o. Sopot 12,6
2195 Matmarine Sp. z o.o. sp.k. Lubowidz 12,6
2196 B + K Agency Sp. z o.o. Sopot 12,6
2197 ALFRED H. Knight Poland Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
2198 Totum Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,6
2199 D2 RT Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
2200 Rotal Eco Sp. z o.o. Reda 12,5
2201 Forsell Sp. z o.o. Gdańsk 12,5
2202 Atom Service Krzysztof Gondek sp.j. Gdynia 12,5
2203 Central Trade Union Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 12,5
2204 Duet Kwidzyn K. Filarski, M. Anaczkowski, M. Rygielska, U. Rygielska sp.j. Rozpędziny 12,5
2205 Moebius Sp. z o.o. Gdańsk 12,5
2206 Mat-Bud Sp. z o.o. Kiełpino 12,5
2207 WEGA PROJEKT sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 12,5
2208 Industria Project Sp. z o.o. Gdańsk 12,4
2209 Mm Supply Sp. z o.o. sp.k. Łąkoć 12,4
2210 Jc Sp. z o.o. Gdynia 12,4
2211 Med-Oral – Sp. z o.o. Rumia 12,4
2212 Firma Handlowa – Grażyna i Sławomir Zgubińscy sp.j. Lębork 12,4
2213 EU Motors Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,4
2214 Fitness Authority Sp. z o.o. Otomin 12,4
2215 Gospodarstwo Rolne Wisła A Sp. z o.o. Trankwice 12,3
2216 Ecoinwest Sp. z o.o. Straszyn 12,3
2217 Pzz w Kwidzynie Sp. z o.o. Kwidzyn 12,3
2218 Food Planet Sp. z o.o. Gdańsk 12,3
2219 Frigo Speed Gdynia Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 12,3
2220 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nowiny Sp. z o.o. Nowiny 12,3
2221 SPEDRAPID Sp. z o.o. Gdynia 12,3
2222 Safe – Invest Sp. z o.o. Sopot 12,3
2223 Architekton Gda Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 12,2
2224 Remex Shiprepairers Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,2
2225 Mar-Yard Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
2226 POLWAR S.A. Gdańsk 12,2
2227 Polskie Składy Armatury Sp. z o.o. Chwaszczyno 12,2
2228 DOSCHEM Sp. z o.o. Rekcin 12,2
2229 Sec Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
2230 Desotec Polska Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
2231 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Isa Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
2232 Gaskopol Sp. z o.o. Mosty 12,2
2233 Baltic Rest Sp. z o.o. Chłapowo 12,2
2234 Polskie Północne Pierze I Puch Sp. z o.o. Borcz 12,2
2235 Zakład Wydobywczy Kruszywo Sp. z o.o. Gdynia 12,2
2236 Mawo Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 12,1
2237 Wracam Do Zdrowia 3 Sp. z o.o. Czersk 12,1
2238 Bałtycka Grupa Inwestycyjna S.A. Sopot 12,1
2239 Carlsson Drewno Sp. z o.o. Żelistrzewo 12,1
2240 Lignus Sp. z o.o. Gdańsk 12,1
2241 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o. Malbork 12,1
2242 Abm Touristic Sp. z o.o. Ustka 12,1
2243 Dargoleza Sp. z o.o. Dargoleza 12,1
2244 Atut Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 12,1
2245 Jupiter Shipping Services Sp. z o.o. Gdynia 12
2246 Euro Farm Dwa Sp. z o.o. Wyczechy 12
2247 Activia Sp. z o.o. Gdynia 12
2248 Stacja Pogotowia Ratunkowego Słupsk 12
2249 Terbibud Sp. z o.o. Gdańsk 12
2250 Tristar Technology Sp. z o.o. Gdańsk 12
2251 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud sp.j. J.Cholewa R.Gospodarek A.Kofluk Rumia 12
2252 Dorom Sp. z o.o. Charzykowy 12
2253 Conti Co Sp. z o.o. Gdańsk 12
2254 Feniks Sp. z o.o. Jastrzębia Góra 12
2255 Trimlogic Sp. z o.o. Gdynia 12
2256 Cardiopace Sp. z o.o. Sopot 12
2257 Amg Liquids Arkadiusz Półgrabski, Mariusz Miszta S.J. Nowy Staw 11,9
2258 Pos Systems Sp. z o.o. Dębogórze 11,9
2259 Polima Sp. z o.o. Kwidzyn 11,9
2260 PN Technika Grzewcza Sp. z o.o. Kościerzyna 11,9
2261 Exito Sp. z o.o. S.K. Pelplin 11,9
2262 Baltic Trans Sp. z o.o. Suchy Dwór 11,9
2263 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lęborku Lębork 11,9
2264 Insoft Consulting Sp. z o.o. Gdynia 11,9
2265 Mm-Tech Sp. z o.o. Gdańsk 11,9
2266 PHU SEPIX S.J. Stanisław, Daniela Sekuła Słupsk 11,9
2267 Personal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,9
2268 POMORSKA ORGANIZACJA PRODUCENTÓW ARKA sp. z o.o. Gdynia 11,9
2269 Internetowe Centrum Dystrybucji Sp. z o.o. Sopot 11,8
2270 Grand Sp. z o.o. Gdynia 11,8
2271 Pomorska Grupa Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 11,8
2272 Lubiana – Hurt Sp. z o.o. Łubiana 11,8
2273 Sporol Sp. z o.o. Koszwały 11,8
2274 Pro Internet Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,8
2275 Kornix Forest Sp. z o.o. Wejherowo 11,8
2276 Sea Power Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,8
2277 Tesoro Sp. z o.o. Sopot 11,8
2278 Wdb Sp. z o.o. Rumia 11,8
2279 Elektrotechnika Mors Sp. z o.o. w upadłości likwidacyjnej Gdynia 11,8
2280 ZRE Gdańsk S.A. Gdańsk 11,7
2281 Arlena Sp. z o.o. sp.k. Ługi 11,7
2282 Baltic Steel Poland Sp. z o.o. Gdynia 11,7
2283 Macar Sp. z o.o. Topole 11,7
2284 Pcp Logistics Sp. z o.o. Gdynia 11,7
2285 Future Company Sp. z o.o. Gdynia 11,7
2286 Centech Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
2287 SODRUGESTVO POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
2288 Pergopol – Bis Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
2289 Artnet Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
2290 Delphia Pisarska-Klinkosz, Klinkosz i Zagarów sp.j. Gdynia 11,6
2291 Firma El-Color Renata i Tadeusz Walińscy sp.j. Dobrogoszcz 11,6
2292 U Młynarza Sp. z o.o. Gołubie 11,6
2293 BLB Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,6
2294 Poland-Services Cold Store Sp. z o.o. Gdynia 11,6
2295 Europartner Marek Perzyński, Andrzej Śliwiński sp.j. Pruszcz Gdański 11,6
2296 Continental Auto Sp. z o.o. Słupsk 11,5
2297 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wiczlino Gdynia 11,5
2298 CCR Sp. z o.o. S.K. Rumia 11,5
2299 Alfa Osiedla Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
2300 Dawimax Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
2301 Viva Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
2302 Columbus Marine Services Sp. z o.o. S.K. Gdynia 11,5
2303 Jtt Sp. z o.o. Rumia 11,4
2304 Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom Sp. z o.o. Gdańsk 11,4
2305 Planbet Sp. z o.o. Gdańsk 11,4
2306 Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger sp.k. Gdynia 11,4
2307 EXXO Sp. z o.o. Gdańsk 11,4
2308 Wowbox Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 11,4
2309 Mbi Sp. z o.o. Sierakowice 11,4
2310 Agriburg Sp. z o.o. Trzcinisko 11,4
2311 Jmb Sp. z o.o. Reda 11,4
2312 Świat Dziecka Warszawa Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,3
2313 Avil Logistics Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
2314 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kamad Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością Sztum 11,3
2315 SEEGER DACH Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
2316 Newkey Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 11,3
2317 Przedsiębiorstwo Handlowe Duet Irena Tomasińska, Ewa Lubarska, Karol Tomasiński – sp.j. Słupsk 11,3
2318 Ena Went Sp. z o.o. Gdynia 11,3
2319 Kardiotel Sp. z o.o. Sopot 11,3
2320 Andreko Logistics Sp. z o.o. Rumia 11,3
2321 Klimat Sp. z o.o. P P U Gdynia 11,3
2322 Mille Sapori Due Sp. z o.o. Miszewo 11,3
2323 Mansolutions Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
2324 PIROMETAL sp. z o.o. Gdańsk 11,3
2325 Unitrade Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
2326 Else Technical And Research Service Co.Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
2327 Pbo Budownictwo Hydrotechniczne i Ogólne Sp. z o.o. Słupsk 11,3
2328 Modul Interior Services Sp. z o.o. Kwidzyn 11,3
2329 PEWIK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociagów, Kanalizacji i Ciepłownictwa Prabuty 11,2
2330 RR Media Sp. z o.o. Gdynia 11,2
2331 Techna Sp. z o.o. Gdynia 11,2
2332 Baltic Fish Piotr Chmiel, Arkadiusz Walkowicz sp.j. Duninowo 11,2
2333 Polmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 11,2
2334 Bmg Sp. z o.o. Gdynia 11,2
2335 Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o. Stary Targ 11,2
2336 Klj Sp. z o.o. Rudno 11,2
2337 Skae Sp. z o.o. Kwidzyn 11,2
2338 Hmm Agency (Poland) Sp. z o.o. Gdynia 11,2
2339 Graham z Sierakowic Buchacz sp.j. Sierakowice 11,2
2340 Yong Li Sp. z o.o. Czersk 11,2
2341 Trineo Sp. z o.o. Gdynia 11,2
2342 Śliwa Plastic Injection Moulding Sp. z o.o. Kielno 11,2
2343 Śląska Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 11,2
2344 Zakład Budowy Maszyn Zremb – Chojnice S.A. Chojnice 11,1
2345 Carboline Polska Sp. z o.o. Wiślina 11,1
2346 Gesso Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
2347 Fregata S.A. Gdańsk 11,1
2348 Al Piekarnia – Cukiernia Sp. z o.o. Karwia 11,1
2349 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11,1
2350 Krępa-Agro Sp. z o.o. Krępa Słupska 11,1
2351 CEMAROL Sp. z o.o. Kobylnica 11,1
2352 Offshore Research, Development And Training Centre Poland Sp. z o.o. Sopot 11,1
2353 DOMINIK MIĘSNY Ryszard Salawa Gdynia 11,1
2354 Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,1
2355 Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o. Straszyn 11,1
2356 Narodowe Muzeum Morskie Gdańsk 11
2357 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Rolpex Sp. z o.o. Szczytno 11
2358 A – Z BIJ Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 11
2359 AQ Wiring Systems STG Sp. z o.o. Linowiec 11
2360 Stalkone – Sp. z o.o. Gdynia 11
2361 Rolpol – Sp. z o.o. Zajączkowo 11
2362 Przedsiębiorstwo Hotele Sp. z o.o. Kwidzyn 11
2363 Scrol Sp. z o.o. Gdynia 11
2364 MAT Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Malbork 11
2365 Mapeciaki Sp. z o.o. Sucharskiego sp.k. Wejherowo 11
2366 VTS LC Sp. z o.o. Gdańsk 11
2367 D&D Invest Sp. z o.o. Bolszewo 11
2368 Maurisse Sp. z o.o. Gdynia 11
2369 Kohler Sp. z o.o. Gdynia 10,9
2370 SUPON S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne Straszyn 10,9
2371 SM im. J. I. Kraszewskiego w Sopocie Sopot 10,9
2372 Profarm Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutyczno – Kosmetycznej Lębork 10,9
2373 ANGUS S.A. Gdańsk 10,9
2374 Rintal Polska Sp. z o.o. Tczew 10,9
2375 Support-Am Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 10,9
2376 IQ Recycling Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 10,9
2377 Adviser Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,9
2378 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Lęborku Lębork 10,8
2379 Eam Service Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
2380 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Rolmasz Sp. z o.o. Słupsk 10,8
2381 Ares Service Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
2382 Dawicon Sp. z o.o. Gdynia 10,8
2383 Skybuild Sp. z o.o. Gdynia 10,8
2384 Energo-Rem Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
2385 Green Service Sp. z o.o. Sopot 10,8
2386 Db Star Sp. z o.o. Kąty Rybackie 10,8
2387 Swojski Smak Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
2388 Remont Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe M. Markiewicz i Wspólnicy sp.j. Słupsk 10,7
2389 Fastlift Sp. z o.o. Gdańsk 10,7
2390 Elwoz Energia Sp. z o.o. Szklana 10,7
2391 Europell Group Sp. z o.o. Gdańsk 10,7
2392 Mistral Chojnice Sp. z o.o. Chojnice 10,7
2393 Axtech Polska Sp. z o.o. Gdynia 10,7
2394 Zając Sp. z o.o. Pępowo 10,7
2395 Pomorzanin Sp. z o.o. Gdańsk 10,7
2396 Tracta Investments S.A. Gdańsk 10,7
2397 Telkab Sp. z o.o. Tczew 10,7
2398 Medializer Ltd sp.k. Gdynia 10,6
2399 Kartuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kartuzy 10,6
2400 Hdf Service Sp. z o.o. Gdynia 10,6
2401 Electrical Marine Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 10,6
2402 Przedsiebiorstwo Nogat Sp. z o.o. Malbork 10,6
2403 Karol Dunst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 10,6
2404 TPS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 10,6
2405 Spartan Jaworowe Wzgórze Sp. z o.o. Suchy Dwór 10,6
2406 Presto Dystrybucja Sp. z o.o. Gdańsk 10,6
2407 TEXTEL Sp. z o.o. PPUiH Wejherowo 10,6
2408 Albatros Sp. z o.o. Władysławowo 10,6
2409 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Czersku Czersk 10,6
2410 Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o. Jurkowice Pierwsze 10,6
2411 Wejher Solution Sp. z o.o. Wejherowo 10,6
2412 Kompas Spedycja Sp. z o.o. S.K. Wybudowanie Antoniewskie 10,6
2413 Trend Stal Sp. z o.o. Gdynia 10,6
2414 Primer Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. Gdynia 10,6
2415 Panta Sp. z o.o. Gdańsk 10,5
2416 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Spar-Meble A.Stucki, R.Stucki, S.Magnuszewski sp.j. Pawłówko 10,5
2417 Techtronic Sp. z o.o. Gdynia 10,5
2418 D.K.S. Sp. z o.o. Łebunia 10,5
2419 Damir Sp. z o.o. Gdańsk 10,5
2420 Richert Kurjerzy S.K. Gdańsk 10,5
2421 Asklepios – Sp. z o.o. Gdańsk 10,5
2422 Arktos Sp. z o.o. Gdańsk 10,5
2423 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Czersk Czersk 10,5
2424 Patronacka Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 10,5
2425 Family Service Polen Sp. z o.o. Bytów 10,4
2426 2mgroup Komunikacja Biznesowa Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 10,4
2427 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Nad Słupią Słupsk 10,4
2428 Meblik Sp. z o.o. Topole 10,4
2429 Martship Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
2430 Nzoz Medycyna Rodzinna Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
2431 Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
2432 Fabryka Zieleni Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,3
2433 Drypol Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,3
2434 PROJEKTOWANIE MASZYN W PIETRZYK P ŻABIŃSKI sp. z o.o. Pruszcz Gdański 10,3
2435 FIRSTPOINT POLAND sp. z o.o. Gdynia 10,3
2436 Verto-Audit Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
2437 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność w Jeldzinie Jeldzino 10,3
2438 Wracam Do Zdrowia 5 Sp. z o.o. Czersk 10,3
2439 Almoni Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
2440 Transport-System Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,3
2441 Wema Wenta Sp. z o.o. Bolszewo 10,3
2442 Imkop Sp. z o.o. Ciecholewy 10,3
2443 Eksus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,3
2444 Wejher Park Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 10,3
2445 Sadowski Sp. z o.o. Gdynia 10,3
2446 Eco-Constructions Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 10,3
2447 Kancelaria Rachunkowa P&D Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,3
2448 Straschu Elektro – Dystrybucja Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
2449 European Finance & Trade Corporation S.A. Gdańsk 10,2
2450 Ecol Sp. z o.o. Gdańsk 10,2
2451 Q Technic Sp. z o.o. Pelplin 10,2
2452 Maico Poland Sp. z o.o. Gdańsk 10,2
2453 Coldteam Sp. z o.o. Gdynia 10,2
2454 Altercol Polska Sp. z o.o. Gdynia 10,2
2455 Spółdzielnia Mieszkaniowa Błękitna Fala Gdańsk 10,2
2456 Mannaz Sp. z o.o. Gdańsk 10,2
2457 BAR CARGOLIFT-POLSKA- Sp. z o.o. Gdańsk 10,2
2458 Lentas Sp. z o.o. Gdańsk 10,2
2459 INTERDOOR sp. z o.o. Bieszkowice 10,2
2460 SDG Ventures Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10,1
2461 Most Sp. z o.o. Sopot 10,1
2462 Santi Odzież Robocza Sp. z o.o. Gdynia 10,1
2463 AVVS Sp. z o.o. Kartuzy 10,1
2464 Drewin Sp. z o.o. Łubna 10,1
2465 Rymipol Sp. z o.o. Kożyczkowo 10,1
2466 Stefship Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 10,1
2467 Tdk Trade Sp. z o.o. Kończewice 10,1
2468 Evrafish Sp. z o.o. Brusy 10,1
2469 Golden Trade Sp. z o.o. Piece 10,1
2470 Przedsiębiorstwo Rolne Gros-Rol Sp. z o.o. Małe Walichnowy 10,1
2471 Przystań Sp. z o.o. Dębki 10,1
2472 Ewkm Sp. z o.o. 2 sp.k. Chojnice 10,1
2473 Pracownia Inżynierska Creator Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10,1
2474 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W SZTUMIE Sztum 10,1
2475 Klub Żeglarski Klipper Sp. z o.o. Gdańsk 10,1
2476 Dtb Sp. z o.o. Tczew 10,1


Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie gospodarcze InfoCredit oraz Dun & Bradstreet

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Przedsiębiorcze Miasto, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy