Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Śląskiego

Spośród 68 812 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w listopadzie 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 3469 firm z województwa śląskiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Śląskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Jastrzębie-Zdrój 10131,2
2 Tokai Cobex Polska Sp. z o.o. Racibórz 8086,7
3 GRUPA ŻYWIEC S.A. Żywiec 7169,5
4 AZ Asset S.A. Katowice 6514,2
5 Brembo Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 6268,3
6 FCA Poland S.A. Bielsko-Biała 6078,4
7 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5152,1
8 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 4783,2
9 JSW Koks S.A. Zabrze 4575,4
10 CMC Poland Sp. z o.o. Zawiercie 4570,3
11 FAMUR S.A. Katowice 3909,2
12 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 3836,9
13 Agata S.A. Katowice 3549,4
14 ALUPROF S.A. Bielsko-Biała 3529,8
15 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3308,9
16 Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. Tychy 3250,2
17 Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o. Gliwice 3117,9
18 ŻYWIEC-ZDRÓJ S.A. Cięcina 2803,1
19 TDJ S.A. Katowice 2786,5
20 ATAL S.A. Cieszyn 2705,8
21 AVIO POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 2555,5
22 Mokate Sp. z o.o. Żory 2285,7
23 Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 2205
24 Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 2194,1
25 CEZ Chorzów S.A. Chorzów 2145,3
26 TAMEH POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 2013,9
27 Tenneco Silesia Sp. z o.o. Stanowice 1991,3
28 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 1953,6
29 Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Rybnik 1903,9
30 Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1873,9
31 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1865,7
32 Politechnika Śląska Gliwice 1790,2
33 Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. Katowice 1789,5
34 STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A. Mysłowice 1738,3
35 Ppg Cieszyn S.A. Cieszyn 1633,8
36 Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Cieszyn 1633,7
37 Press Glass S.A. Nowa Wieś 1574,2
38 Suport Sp. z o.o. S.K. Katowice 1543,9
39 Auto Partner S.A. Bieruń 1493,9
40 EKO-OKNA S.A. Kornice 1491,1
41 Engie Zielona Energia Sp. z o.o. Katowice 1459,5
42 Huta Cynku MIASTECZKO ŚLĄSKIE S.A. Miasteczko Śląskie 1459,3
43 Farmacol S.A. Katowice 1382,5
44 KENO Sp. z o.o. Gliwice 1382,4
45 Purmo Group Poland Sp. z o.o. Rybnik 1346,4
46 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy 1346
47 Tauron Sprzedaż GZE Sp. z o.o. Gliwice 1324,5
48 Kost-Bet Sp. z o.o. S.K. Miedźno 1218,7
49 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 1198,6
50 Uniwersytet Śląski Katowice 1138,2
51 Sest – Luve – Polska Sp. z o.o. Gliwice 1096
52 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1065,9
53 PRYMAT Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1044,1
54 Hegelmann Transporte Sp. z o.o. Częstochowa 1037,6
55 TAURON Ciepło Sp. z o.o. Katowice 997,9
56 NIFCO Korea Poland Sp. z o.o. Żory 981,6
57 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 970,2
58 Moris Sp. z o.o. Chorzów 966,1
59 MWS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 932,7
60 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 922
61 Paccor Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 886,6
62 Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o. Tychy 886,5
63 Mapei Polska Sp. z o.o. Gliwice 864,5
64 KONTAKT SIMON S. A. Czechowice-Dziedzice 859,9
65 Mangata Holding S.A. Bielsko-Biała 833,5
66 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice 824
67 Instanta Sp. z o.o. Żory 812,1
68 Ekoland Sp. z o.o. Tychy 807,5
69 BIOAGRA – OIL S.A. Tychy 772,8
70 MANULI HYDRAULICS POLSKA S. A. Mysłowice 768,8
71 ALSTOM KONSTAL S.A. Chorzów 755,3
72 Stokson sp.j. Henryk Stokłosa i Wspólnicy Chorzów 736
73 Lentex S.A. Lubliniec 733,1
74 Scanfil Poland Sp. z o.o. Mysłowice 729,3
75 WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o. Piekary Śląskie 712,9
76 Petek Sp. z o.o. S.K. Zabrze 683
77 Shiloh Industries Sp. z o.o. Bielsko-Biała 682
78 Zmb Capital Sp. z o.o. Ustroń 680,1
79 Prezero Recycling Południe Sp. z o.o. Knurów 667
80 Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Katowice 661,8
81 ELGÓR+HANSEN S.A. Chorzów 642,6
82 Neoprofil sp.j. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 641,7
83 Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ciasna 629,2
84 Capek – Sp. z o.o. Skrzyszów 628,2
85 Moto-Profil Sp. z o.o. Chorzów 627,3
86 Kuźnia Polska S.A. Skoczów 623,2
87 Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o.o. Strumień 618,8
88 Martes Sport Sp. z o.o. Bielsko-Biała 600,8
89 Kamsoft S.A. Katowice 579,2
90 URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 575,7
91 Norma Polska sp. z o.o. Sławniów 575,2
92 Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 571,7
93 BITRON POLAND Sp. z o.o. Sosnowiec 568,9
94 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 565,6
95 Ti Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 563,1
96 Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 558,6
97 Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 556,9
98 LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o. Ruda Śląska 556,5
99 ALUFORM Sp. z o.o. Tychy 554
100 American Heart of Poland S.A. Ustroń 545,4
101 NEMAK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 544,6
102 Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Piasek 541,2
103 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. S.K. Sosnowiec 538,6
104 Rosomak S.A. Siemianowice Śląskie 535,7
105 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 534,1
106 Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. Katowice 533,6
107 Davis Poland Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 532,7
108 Garbarnia Szczakowa S.A. Jaworzno 530,3
109 Timken-Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 529,2
110 ORZEŁ BIAŁY S.A. Piekary Śląskie 527,5
111 Konsorcjum Stali S.A. Zawiercie 525,5
112 Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k. Żory 519,2
113 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 514,2
114 Mdm Nt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 513,2
115 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sosnowiec 507,5
116 DREWBET Grzyb – Kotynia – Rogaczewski S.J. Kłobuck 502,2
117 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Katowice 496,5
118 BMZ Poland Sp. z o.o. Gliwice 491,9
119 Minova Ekochem S.A. Siemianowice Śląskie 489,8
120 Sokpol Sp. z o.o. Myszków 484,9
121 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nik-Pol Sp. z o.o. Ruda Śląska 479,7
122 Kiepurex sp.j. A.,P.,P.Kiepurowie Wapiennik 475,8
123 POLMOTORS Sp. z o.o. Mazańcowice 473,1
124 Cognor Holding S.A. Poraj 472,5
125 Autoneum Poland Sp. z o.o. Katowice 464
126 LEIBER – POLAND Sp. z o.o. Ruda Śląska 462,5
127 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu Bieruń 462,2
128 Optirem Sp. z o.o. I Spółka – Spółka Komandytowa Katowice 457,7
129 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 457,3
130 Farmacol Serwis S.A. Katowice 454,7
131 Optopol Technology Sp. z o.o. Zawiercie 449,2
132 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 447
133 Politechnika Częstochowska Częstochowa 445,4
134 Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Katowice 441,4
135 ZSRG Sp. z o.o. Żory 437,6
136 Eniq Sp. z o.o. Katowice 431,6
137 Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. Tychy 431,2
138 PPH Temar Sp. z o.o. sp.k. Katowice 430,8
139 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 430,2
140 LEAR CORPORATION POLAND II Sp. z o.o. Tychy 428,8
141 JAS – FBG S.A. Katowice 425,9
142 BECKER – WARKOP Sp. z o.o. Świerklany 425,7
143 Classen Floor Systems Sp. z o.o. Zwonowice 423,4
144 MaXgear Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bieruń 416,1
145 Jbg-2 Sp. z o.o. Warszowice 415,1
146 Mostostal Zabrze S.A. Gliwice 412
147 Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 410,1
148 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 402,3
149 Atal Construction Sp. z o.o. Cieszyn 402
150 H.B.Crab sp.j., Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak Krzysztof Rybnik 397,7
151 Alba Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 393,3
152 VITKOVICE MILMET S.A. Sosnowiec 391,1
153 Auto-Boss Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 388
154 Lotos Biopaliwa Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 386,9
155 Lilen Sp. z o.o. Czaniec 386,2
156 Paneltech Sp. z o.o. Chorzów 381,6
157 Nefrolux Lucjan Sobieraj,Wojciech Kamiński sp.j. Siemianowice Śląskie 374,1
158 Chemet S.A. Tarnowskie Góry 373,9
159 Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. Gliwice 370,1
160 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 368,6
161 Polmos Bielsko-Biała S.A. Bielsko-Biała 368,5
162 AIUT Sp. z o.o. Gliwice 365,3
163 Vg-Orth Polska Sp. z o.o. Jaworzno 363,5
164 Aqua S.A. Bielsko-Biała 360
165 NITROERG S.A. Bieruń 359,9
166 Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. Tychy 359,7
167 Cross Bud S.A. Bielsko-Biała 357,5
168 PATENTUS S.A. Pszczyna 352,7
169 WKRĘT-MET Sp. z o.o. S.K. Kuźnica Kiedrzyńska 351,3
170 Hager Polo Produkcja Sp. z o.o. Tychy 350,9
171 Invado Sp. z o.o. Dzielna 350,3
172 Hewalex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czechowice-Dziedzice 345
173 Arcelormittal Service Group Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 344,2
174 Zok Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 343,6
175 Budpol Sp. z o.o. Częstochowa 343,4
176 KŁOS Sp. z o.o. S.K. Zabrze 341,9
177 Danish Farming Consultants Sp. z o.o. Gliwice 340,1
178 Greif Poland Sp. z o.o. Rybnik 339,8
179 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 339,1
180 Lightnet Sp. z o.o. Kobiernice 338,6
181 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Katowice 332
182 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 330,8
183 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 330,6
184 Cognor S.A. Poraj 329
185 Hucz Sp. z o.o. sp.k. Boronów 328,5
186 Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Patucha i Jagiełło sp.j. Jaworzno 327,6
187 Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOMAX Boronów 327,5
188 Stalexport Autostrady S.A. Mysłowice 326,7
189 Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A. Tychy 326,6
190 TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o. Skoczów 326,5
191 Top-Thimm Opakowania Sp. z o.o. Sp.k. Tychy 323,2
192 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 321,6
193 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 320,3
194 Protor Sp. z o.o. S.K. Zabrze 317,4
195 Ludwig Czekolada Sp. z o.o. Skoczów 316,3
196 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 315,5
197 Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 315,1
198 P.U.H. Nobiles 2 S.C. Zawisza Adam, Gorzawska Anna, Czebotar Grzegorz Tychy 310,6
199 Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 310,4
200 Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. Katowice 310,3
201 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 309,6
202 Indyk-Śląsk Sp. z o.o. Wieszowa 309,5
203 Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A. Dąbrowa Górnicza 308,2
204 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 306,9
205 Martex Sp. z o.o. Rybnik 306
206 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Węglohut sp.j. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 305,2
207 Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o. Tychy 303
208 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice 301,8
209 Polskie Mięso i Wędliny Łukosz Sp. z o.o. Chybie 300,2
210 Thermosilesia Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 300
211 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Drogopol-Zw Sp. z o.o. Katowice 298,9
212 ASK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 298,5
213 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha Goleszów 297,9
214 Murapol Projekt Sp. z o.o. 3 S.K. Bielsko-Biała 296,8
215 Hotele Diament S.A. Gliwice 296,2
216 Novichem Sp. z o.o. Chorzów 294
217 Adamex Baby Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 293,2
218 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Przyszowice 293
219 Extral Sp. z o.o. Żory 290,8
220 Nitrex Metal Sp. z o.o. Sosnowiec 288,8
221 Farby Kabe Polska Sp. z o.o. Katowice 288,1
222 USTRONIANKA Sp. z o.o. Ustroń 287,8
223 Thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 285,8
224 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 284,7
225 ERG Bieruń Folie Sp. z o.o. Bieruń 284,6
226 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Katowice 283,5
227 Farlo M. Grudzka sp.j. Jastrzębie-Zdrój 283,3
228 Conexio Sp. z o.o. sp.k. Katowice 282,2
229 Sia Severstal Distribution (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Sosnowiec 280,5
230 Emix sp.j. Torbus Tychy 280,3
231 Sopra Steria Polska Sp. z o.o. Katowice 280
232 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 278
233 FLUOR S.A. Gliwice 277,4
234 Instal Sp. z o.o. Świętochłowice 275,5
235 PLASTIC OMNIUM AUTO EXTERIORS Sp. z o.o. Gliwice 274,2
236 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 273,8
237 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Larix Sp. z o.o. Lubliniec 271,1
238 TIM S.A. Bielsko-Biała 269,7
239 APERAM STAINLESS SERVICES & SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 268,9
240 Fronius Polska Sp. z o.o. Gliwice 267,2
241 Makar Bakalie Sp. z o.o. S.K. Katowice 266,6
242 Wesob Sp. z o.o. Strumień 266,2
243 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rybnik 266,1
244 Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 263,9
245 Infinite Dreams Sp. z o.o. Gliwice 263,8
246 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Ruda Śląska 263,8
247 ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 263,4
248 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 263,4
249 Sokpol Holding Sp. z o.o. Myszków 261,2
250 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 260,8
251 Jiffy Packaging Sp. z o.o. Gliwice 259,6
252 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 257,8
253 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Bocar Sp. z o.o. Korwinów 257,2
254 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Promus Ruda Śląska Sp. z o.o. Ruda Śląska 257,1
255 SEWS – CABIND POLAND Sp. z o.o. Żywiec 256,1
256 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 254,6
257 FINAL S.A. Dąbrowa Górnicza 254,5
258 Link Mobility Poland Sp. z o.o. Gliwice 253,1
259 Zakłady Chemiczne RUDNIKI S.A. Rudniki 252,4
260 BOLIX S.A. Żywiec 249,6
261 Gekoplast S.A. Krupski Młyn 248,2
262 Mas Sp. z o.o. Mikołów 247,5
263 CGR Polska Sp. z o.o. Częstochowa 246,3
264 Przedsiebiorstwo Hydromel Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 245,8
265 Arsanit Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 242,8
266 Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 241,9
267 Incobex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 240,2
268 HALDEX S.A. Katowice 239,6
269 PRO – Cars Group Sp. z o.o. Tychy 239,4
270 PH ALFA – ELEKTRO Sp. z o.o. Katowice 237,6
271 Integra Malirz, Zwierzycki sp. j. Gliwice 237
272 PPI Chrobok S.A. Bojszowy 236,6
273 Exchange Exg Sp. z o.o. Exchange Group S.K. Częstochowa 234,2
274 Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski Rudniki 232,3
275 DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice 232,1
276 3S S.A. Katowice 231,8
277 Sosnowieckie Wodociągi S.A. Sosnowiec 231,1
278 Manuli Hydraulics Manufacturing Sp. z o.o. Mysłowice 230,9
279 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 230,3
280 Pureko Sp. z o.o. Myszków 229
281 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 225,5
282 Galeria Galena Sp. z o.o. Gliwice 225,2
283 SFW Energia Sp. z o.o. Gliwice 224,9
284 Walcownia Metali DZIEDZICE S.A. Czechowice-Dziedzice 224,7
285 MOKATE S.A. Ustroń 223,4
286 ABAKON Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 223,2
287 AUTOROBOT STREFA Sp. z o.o. Gliwice 219,5
288 Multi – Form II Sp. z o.o. Tychy 219,2
289 Murapol Projekt Sp. z o.o. Deweloper sp.k. Bielsko-Biała 218,4
290 Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny Szczekociny 217,6
291 OEM Energy Sp. z o.o. Chorzów 217,3
292 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 217,1
293 Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 216,6
294 Eltek Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 215,8
295 HYDROTECH S.A. Rybnik 215,4
296 Elkol Sp. z o.o. Bytom 214,2
297 Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. Żywiec 213,9
298 Rytm-L Sp. z o.o. Tychy 213,5
299 Metal Service Center Sp. z o.o. Zabrze 213,3
300 Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy Sp. z o.o. Gliwice 213,2
301 PPUH GAL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 212,8
302 Nieruchomości Aib Sp. z o.o. S.K. Knurów 212,1
303 Salus International Sp. z o.o. Katowice 211,9
304 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz 211,3
305 GPP Business Park S.A. Katowice 210,8
306 Pzom Strach Sp. z o.o. sp.k. Konopiska 209,4
307 Icb Pharma Tomasz Świętosławski,Paweł Świętosławski sp.j. Jaworzno 209
308 Zakłady Produkcyjne B-D S.A. Zawiercie 207,7
309 STALMAG Sp. z o.o. Ruda Śląska 207,6
310 Katowickie Wodociągi S.A. Katowice 206
311 Clarios Poland Sp. z o.o. Katowice 205,9
312 Pulverit Polska Sp. z o.o. Tychy 205,8
313 Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 204,8
314 SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 203,4
315 Adatex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 203,3
316 Wagner-Service Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 202,6
317 Enka Ślosarczyk O. sp.j. Zabrze 202,4
318 Famur Finance Sp. z o.o. Katowice 201,8
319 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok sp.j. Nowe Bojszowy 201,6
320 NKT S.A. Warszowice 201,6
321 Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 201,2
322 SL Poland Sp. z o.o. Żory 201
323 ENERSYS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 199,1
324 Agropak sp.j. Brzeziński i Wspólnicy Jaworzno 198,6
325 Kolsatpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 198,5
326 QL Controls Sp. z o.o., Sp.K. Kobielice 198,3
327 Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 198,2
328 Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. Będzin 197,7
329 Fruktus Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Wąsosz Dolny 197,1
330 Celma Indukta S.A. Cieszyn 196,3
331 Elplast + Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 195,9
332 Odlewnia Zawiercie S.A. Zawiercie 195,9
333 Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno 195,7
334 Inelo Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 194,8
335 Sobreko Sp. z o.o. Sobuczyna 194,7
336 Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Katowice 194,6
337 DROG – BUD Sp. z o.o. Lubojenka 193,3
338 Euro-Med Sp. z o.o. Tychy 192,8
339 Hydro Znphs Sp. z o.o. Bielsko-Biała 191,4
340 Zarys International Group Sp. z o.o. S.K. Zabrze 191,3
341 Czanieckie Makarony Sp. z o.o. Czaniec 191,1
342 HUF POLSKA Sp. z o.o. Tychy 190,7
343 Betamed S.A. Katowice 190,1
344 Trakt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 189,7
345 ELEKTROMETAL S.A. Cieszyn 188,9
346 HILTON FOODS LTD Sp. z o.o. Tychy 188,9
347 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Atut Sp. z o.o. Katowice 188,8
348 Promus Katowice Sp. z o.o. Sosnowiec 186,6
349 BULTEN Polska S.A. Bielsko-Biała 186,1
350 RESTYL Sp. z o.o. Ruda Śląska 184,3
351 Alan Systems Sp. z o.o. S.K. Rybnik 184,2
352 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZOF – STAL WOJCIECH WÓJCIK Tychy 183,4
353 IZOBLOK S.A. Chorzów 183,3
354 Formed Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Żywiec 182,7
355 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 182
356 Johnson Electric Poland Sp. z o.o. Będzin 181,5
357 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor Sp. z o.o. Zawiercie 181,3
358 Ungarex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 180,9
359 Elektrometal Sp. z o.o. S.K. Jasienica 180,5
360 ETP S.A. Katowice 180,4
361 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gliwice 179,7
362 Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j. Tarnowskie Góry 179,1
363 Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. Gliwice 179
364 Tesko Steel Sp. z o.o. Rybnik 178,5
365 Delta Trans Transporte Sp. z o.o. Świętochłowice 178,3
366 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 177,6
367 SPM Poland Sp. z o.o. Tychy 176,6
368 Sigma Group DK Sp. z o.o. S.K. Katowice 176,3
369 Nowodworski sp.j. Częstochowa 176
370 Główny Instytut Górnictwa Katowice 176
371 Vtg Rail Logistics Polska Sp. z o.o. Chorzów 172,9
372 OPA-ROW Sp. z o.o. Rybnik 172,6
373 Z.S.E. OSPEL S.A. Wierbka 172,5
374 Malowany Dworek Sp. z o.o. Bielsko-Biała 171,6
375 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 170,6
376 MERAWEX Sp. z o.o. Gliwice 170,4
377 BIMARO Sp. z o.o. Cieszyn 170,1
378 Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. Bielsko-Biała 170
379 Dewro Wróbel sp.j. Bestwinka 170
380 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Dąbrowa Górnicza 169,3
381 Wrazidło Sp. z o.o. Sumina 168,4
382 M -Logistic Sp. z o.o. Tychy 168,2
383 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. Sosnowiec 168,1
384 Pietrzak B. B. Beata Pietrzak Bogdan Pietrzak S.J. Katowice 168,1
385 FORCH-POLSKA Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 166,6
386 Synergia Południe Sp. z o.o. sp.k. Katowice 166,2
387 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Semex Fertacz, Huszno sp.j. Częstochowa 166,1
388 PragmaGO S.A. Katowice 165,2
389 AUTO-FORM Sp. z o.o. i Wspólnik S.K. Sosnowiec 164,8
390 DREWBET – S.J. Elżbieta i Dariusz Rogaczewscy, Jolanta i Zbigniew Grzybowie Lipie 164,5
391 Grupa Taurus Sp. z o.o. S.K. Chorzów 164,5
392 Veolia Południe Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 163,6
393 Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. Częstochowa 163
394 San Development Sp. z o.o. Gliwice 162,7
395 Meiko Trans Polska Sp. z o.o. Gliwice 162,1
396 Tamir sp.j. T. i M. Kuśnierz Pszczyna 161,9
397 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 161,8
398 JSW IT Systems Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 161,8
399 Corona Serwis Sp. z o.o. S.K. Katowice 160,9
400 Frank-Cars Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 159,6
401 Way2web Sp. z o.o. sp.k. Myszków 159,4
402 Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. Gliwice 159,3
403 Action Poland Sp. z o.o. Katowice 159,2
404 Dalkia Polska Energia S.A. Katowice 158,9
405 Zakład Usługowo-Handlowy MIXPOL Łodygowice 158,4
406 Marco Sp. z o.o. Gliwice 158,2
407 Pamar Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 158
408 Bozzetto Polska Sp. z o.o. Zabrze 157,5
409 Włodar Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 157,5
410 Clyde Bergemann Polska sp. z o.o. Tychy 157,5
411 NICROMET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bestwinka 157,4
412 ID Logistics Polska S.A. Katowice 157,2
413 Konko S.A. Mysłowice 156,4
414 MCS Sp. z o.o. Żory 156
415 Roux Center Sp. z o.o. S.K. Katowice 155,4
416 CZ DWTZ Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 155,1
417 Aristar Sp. z o.o. S.K. Katowice 154,8
418 METALFER POLONIA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 154,5
419 EthosEnergy Poland S.A. Lubliniec 154,4
420 INTER CARGO Sp. z o.o. Katowice 154,2
421 NMC Polska Sp. z o.o. Zabrze 154,2
422 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. Tarnowskie Góry 154
423 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 153,9
424 Advertise Group Sp. z o.o. Sp.K. Gliwice 152,9
425 Ctc Sp. z o.o. Ruda Śląska 152,6
426 Wapps Sp. z o.o. S.K. Chorzów 152,5
427 Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. Gliwice 152,2
428 Hydromirex Sp. z o.o. S.K. Poraj 152,1
429 Eloros Sp. z o.o. Chorzów 152,1
430 Propoint Sp. z o.o. S.K. Gliwice 151,1
431 Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 150,8
432 Librus Sp. z o.o. sp.k. Katowice 150,5
433 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Gacmet Pelagia Gacka, Gizela Gacka S.J. Miedary 150,4
434 Lubo Tech Sp. z o.o. S.K. Pyskowice 150
435 Budtor Bestwina Sp. z o.o. sp.k. Bestwina 149,4
436 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 148,9
437 PPUH Henryk Kowalczyk Dziewki 148,3
438 Zakład Odmetanowania Kopalń Zok II Sp. z o.o. Rybnik 148,3
439 ECOL Sp. z o.o. Rybnik 147,9
440 Oriens Bijou Sp. z o.o. Katowice 147,6
441 P.U.H.P. Inst-Gaz M.Kasztelan, J.Nawracała, S.Jałowiecki sp.j. Jaskrów 147,3
442 Demarko Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 147,2
443 PPUH TRANSCOM Sp. z o.o. Katowice 147,1
444 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aro Karoń sp.j. Częstochowa 147
445 Trans-Truck-Serwis Drob sp.j. Tychy 146,4
446 Zelkot – Brzezina, Urzynicok sp.j. Nowy Dwór 146,3
447 Bruk Sp. z o.o. Czyżowice 146,1
448 Aleksandria Sp. z o.o. sp.k. Aleksandria Pierwsza 145,5
449 Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o. Bytom 144,7
450 Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o. Chorzów 144,4
451 WC Serwis Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 143,8
452 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Jastrzębie-Zdrój 143,3
453 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 143,3
454 Ekamedica Sp. z o.o. S.K. Kozy 143,3
455 Diehl Metering Sp. z o.o. Bażanowice 142,7
456 Nalco Polska Sp. z o.o. Tychy 142,5
457 Akademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku – Białej Bielsko-Biała 142,5
458 Mauser Poland Sp. z o.o. Gliwice 142,2
459 Metrocars Sp. z o.o. S.K. Rybnik 141,9
460 Hydrostal Sp. z o.o. Dankowice 141,7
461 Zaw sp.j. Caban, Zając Bielsko-Biała 141,5
462 Rehegoo Music Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 140,8
463 Nortech In Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 140,6
464 Asotra Polska Sp. z o.o. Będzin 140,2
465 Lumiko Trade Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 139,9
466 HICS Sp. z o.o. Tychy 139,8
467 Emtel Śliwa sp.k. Zabrze 139,6
468 Plastimex Sp. z o.o. Psary 139,4
469 Poltech Werk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowskie Góry 139,1
470 Karen Dariusz Czerniak sp.j. Racibórz 138,9
471 Cafe+Co Delikomat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 138,8
472 P.B. INBUD Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 138,6
473 Aneks Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 137,3
474 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 137,1
475 Rawona Jolanta Piórko, Rafał Piórko sp.j. Pszczyna 136,8
476 Rosinski Sp. z o.o. Bielsko-Biała 136,8
477 Beumer Group Poland Sp. z o.o. Gliwice 136,6
478 Śrubena Unia Sp. z o.o. Żywiec 136,4
479 JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 135,8
480 ARTINSTAL Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. S.K. Pogórze 135,7
481 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz sp.j. Kleśniska 135,2
482 Apator Mining Sp. z o.o. Katowice 135,2
483 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 134,9
484 Grupa Cargo Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 134,5
485 Firma OAZA Jan Świerczek Rybarzowice 134,5
486 JKM Trade Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 134,2
487 Nowak-Mosty Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 133,7
488 Prosperpro Sp. z o.o. Rybarzowice 133,3
489 PIAST Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 133
490 Ista Shared Services Polska Sp. z o.o. Gliwice 132,9
491 Wega-Mikołów Sp. z o.o. S.K. Mikołów 132,7
492 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o. Gliwice 132,7
493 Borkomet Sp. z o.o. S.K. Szczekociny 132,7
494 EURO – LOCKS Sp. z o.o. Ruda Śląska 132,7
495 Coig S.A. Katowice 132
496 Grupa Drogopol Sp. z o.o. Katowice 131,8
497 Inter Deventer Sp. z o.o. Sosnowiec 131,4
498 Arpex Sp. z o.o. Gliwice 130,9
499 DIE TECH Sp. z o.o. Tychy 130,4
500 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sprint Florian Jagodziński, Dariusz Tietz sp.j. Jastrzębie-Zdrój 129,6
501 Firma Handlowa ROLNIK S.J. Mikołów 129,2
502 Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Zabrze 128,5
503 BGH Polska Sp. z o.o. Katowice 128
504 Technika Chłodzenia Sp. z o.o. Zabrze 127,3
505 Itpunkt Sp. z o.o. Ruda Śląska 127,2
506 Millenium Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 126,3
507 Carbospec M. Jaśniok sp.j. Paniówki 125,8
508 Chiron Polska Sp. z o.o. Paniówki 125,3
509 Hydrosolar Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Żory 124,7
510 Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 124,2
511 JWW Invest S.A. Katowice 122,9
512 Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J. Radzionków 122,6
513 Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o. Gliwice 122,5
514 Zakład Produkcji Spożywczej Jamar Szczepaniak sp.j. Albertów 121,7
515 E-Commerce Partners Sp. z o.o. Częstochowa 121,4
516 Alumero Metal Components Sp. z o.o. Chorzów 120,9
517 Franciszkańskie Sp. z o.o. Katowice 120,9
518 Arco Paweł Nagły, Jacek Dudak sp.j. Katowice 120,8
519 Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego Katowice 120,7
520 Nexter Color-System Sp. z o.o. Mikołów 120,5
521 Cornaglia Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 119,5
522 BATERPOL S.A. Katowice 119,4
523 Centrum Szkoleniowo-Doradcze Dr Kurnicki sp.k. Zabrze 119,2
524 Farmacol Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 119,1
525 Faxtel Chrzanowski sp.j. Katowice 119
526 MESSER POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 118,9
527 Zabi Sp. z o.o. Czaniec 118,7
528 Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o. Bytom 118,3
529 Bestland Sp. z o.o. Katowice 117,8
530 Lenz-Urządzenia Dla Elektroniki F.Gorol sp.j. Tychy 117,6
531 BSK RETURN S.A. Zawiercie 117,5
532 Poltech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 117,4
533 Pro Sp. z o.o. Bielsko-Biała 117,4
534 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Roxy D.Piszczek, E.Piszczek sp.j. Gierałtowice 117,3
535 Browar Zamkowy Sp. z o.o. Racibórz 116,7
536 KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WISŁA S.A. Wisła 116,6
537 BCUBE Sp. z o.o. Sosnowiec 115,8
538 Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. Gierałtowice 114,9
539 Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 114,6
540 Murapol Projekt Sp. z o.o. 15 S.K. Bielsko-Biała 114
541 Auto Design Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 113,8
542 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Sp. z o.o. Żory 113,7
543 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 113,4
544 Poll – Nussbaumer Sp. z o.o. Chałupki 113,3
545 P.A.T. Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 113,2
546 Zakład Mechaniczny Rozkop Jaromin Eugeniusz i Wspólnicy sp.j. Imielin 113,2
547 HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. S.K. Katowice 113,2
548 Czajka – Auto Sp. z o.o. Bytom 113
549 CONTEYOR POLAND Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 113
550 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 113
551 Sastrans Nova Sp. z o.o. S.K. Kawki 112,9
552 Machine Tools International Sp. z o.o. Rybnik 112,7
553 Eurocolor Sp. z o.o. Pyskowice 112,3
554 SPYRA-PRIMO POLAND Sp. z o.o. Mikołów 112,2
555 Wirplast Więcek S.J. Babienica 112,1
556 AFRISO Sp. z o.o. Szałsza 111,7
557 Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 111,3
558 Pas Katowice Sp. z o.o. Imielin 111,2
559 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stollido Lidia i Stanisław Kulejewscy sp.j. Panki 111
560 Polcab N. Gamoń sp.j. Rybnik 111
561 Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. Mikołów 110,9
562 Diagnostyka Sp. z o. o. S. K. Częstochowa Częstochowa 110,4
563 Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o. Pszczyna 110,3
564 Salony Fachowiec Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 110
565 Rector – Polska Sp. z o.o. Fugasówka 109,7
566 Orbitvu Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 108,8
567 Green Field Sp. z o.o. S.K. Mazańcowice 108,7
568 Invest Park Hajduki S.A. Chorzów 108,6
569 Sartech – M.Sarna i P.Jelonek sp.j. Jaworzno 108,4
570 Zok – Tech Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 108,2
571 Zakład Produkcji Ciepła Żory Sp. z o.o. Żory 108,2
572 Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. Zabrze 108,1
573 ECCO RAIL Sp. z o.o. Katowice 107,9
574 PROFIL NR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wojkowice 107,8
575 AUMA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 107,8
576 Silesian Pharma Sp. z o.o. Katowice 107,5
577 Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. Bytom 107,5
578 Bielskie Zakłady Obuwia Befado S.A. Bielsko-Biała 106,6
579 Zakład Stolarsko-Tartaczny Ryszard Winecki i Wspólnicy sp.j. Puszczew 106,5
580 Unimet Automotive Sp. z o.o. S.K. Tychy 106,4
581 PASSEROTTI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 106,2
582 Lokofracht Sp. z o.o. S.K. Katowice 106,1
583 Fud-Men Jarosław Fudała, Lucjan Fudała, Leszek Fudała, Marta Fudała, sp.j. Jaworzno 106,1
584 Jelux Polska Sp. z o.o. Żory 106,1
585 Mcd Electronics Sp. z o.o. Żywiec 105,9
586 Vds Czmyr Kowalik sp.k. Świętochłowice 105,5
587 Reha-Bed Sp. z o.o. Czeladź 105,4
588 SAG Sp. z o.o. Katowice 105,3
589 Zakład Konstrukcji Spawanych Ferrum S.A. Katowice 104,9
590 Wulkan S.A. Częstochowa 104,7
591 Stal-Bud Sp. z o.o. Skoczów 104,4
592 Takoni Sp. z o.o. Bielsko-Biała 104,2
593 EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o. Katowice 104,1
594 Zakłady Tworzyw Sztucznych Izo-Erg Sp. z o.o. Gliwice 103,7
595 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 103,5
596 Sanit-Trans Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 103,4
597 Bodycote Polska Sp. z o.o. Częstochowa 103,4
598 Tritem Sp. z o.o. sp.k. Katowice 103,4
599 PERSPEKTYWA Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 103,1
600 Auto-Gazda Sp. z o.o. S.k. Pszczyna 103
601 BERTANI POLAND Sp. z o.o. Bieruń 102,8
602 Enel-Pc Sp. z o.o. Przyszowice 102,4
603 Grupa Drewhome Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 102,4
604 ARCHIDOC S.A. Chorzów 102,1
605 Tech-Trading Sp. z o.o. Chorzów 102
606 Future Processing S.A. Gliwice 101,7
607 Inter-Car Silesia Sp. z o.o. Ruda Śląska 101,6
608 Śląska Fabryka Okien Kns Krzysztof Mędrala Norbert Cyran sp.j. Wodzisław Śląski 101,5
609 Hydromex Plus Sp. z o.o. S.k. Częstochowa 101,4
610 Comef Sp. z o.o. S.K. Katowice 101,4
611 Modena M.A. Tokarski sp.j. Bielsko-Biała 101,1
612 Browary Restauracyjne Sp. z o.o. Mysłowice 101
613 Henglein Gmbh Polska Sp. z o.o. Katowice 100,9
614 Łakoć Sp. z o.o. Bielsko-Biała 100,8
615 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Folmag Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 100,5
616 Renoplast Sp. z o.o. Żywiec 100,5
617 Amw Clover Sp. z o.o. S.K. Ożarowice 100,5
618 Remontex Grzegorz Piechaczek, Krystian Janulek, Michał Janulek sp.j. Rybnik 100,4
619 Kalla Sp. z o.o. Katowice 100
620 Uniserv S.A. Katowice 99,7
621 T – Media Polska Sp. z o.o. Lubliniec 99,4
622 Snap Outdoor Sp. z o.o. Zabrze 99,2
623 Synchrogop Marek Ciesielski sp.j. Katowice 99,2
624 Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chorzów 99
625 ENGAS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 98,8
626 INDOS S.A. Chorzów 98,7
627 Ols Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 98,3
628 Gardenia Group Sp. z o.o. sp.k. Pszczyna 98,3
629 PW Metkom Sp. z o.o. Sp.K. Warszowice 98
630 Rentel M. Bernaś P. Krzanowski sp.j. Zawiercie 97,8
631 KOTŁOMONTAŻ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Montażowe Siemianowice Śląskie 97,8
632 Tauron Ubezpieczenia Sp. z o.o. Katowice 97,7
633 Maksimum Sp. z o.o. Inwestum S.K.A. Ruda Śląska 97
634 Marbach Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 96,8
635 Vbcp Asset Management R.Witek sp.j. Katowice 96,7
636 Sikora -.Ac.- Sp. z o.o. Mikołów 96,3
637 Dom-Styr Z.Igies i Wspólnicy sp.j. Jaworzno 96,2
638 Novo S.A. Tychy 96,1
639 Dehak Sp. z o.o. sp.k. Katowice 96,1
640 Fis-Sst Sp. z o.o. Gliwice 96
641 Zakład Produkcyjny Aparatury Elektrycznej Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 95,9
642 Grafe Polska Sp. z o.o. Lubliniec 95,8
643 Eltel Katowice Sp. z o.o. S.K. Katowice 95,6
644 MK DACH SYSTEM Sp. z o.o. Gliwice 95,5
645 Mentor Graphics Polska Sp. z o.o. Katowice 95,2
646 Aquaren Sp. z o.o. S.K. Bytom 95,1
647 Rodeon Sp. z o.o. sp.k. Katowice 94,7
648 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Dombud Sp. z o.o. Będzin 94,7
649 Westerberg Sp. z o.o. Jaworzno 94,6
650 Saga Poland Sp. z o.o. Łaziska Górne 94,4
651 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zawiercie 94,2
652 Elektroline S.A. Oddział W Polsce Częstochowa 94,2
653 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Promag Sp. z o.o. Żelisławice 94,2
654 Cortina Poland Sp. z o.o. S.K. Katowice 94,1
655 Racksystem Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 94
656 Włodar Trade Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 93,9
657 Bodeko Hotele Sp. z o.o. Wisła 93,8
658 A3 Producent Flag M. Szymura, M. Szymura sp.j. Gliwice 93,7
659 Mostostal Zabrze Biprohut S.A. Gliwice 93,6
660 Medservice Pro Bis Sp. z o.o. S.K. Katowice 93,6
661 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo sp.j. Ryskalok & S-Ka Jaworzno 93,5
662 Prevac Sp. z o.o. Rogów 92,8
663 Trans-Krusz Sp. z o.o. sp.k. Pszczyna 92,7
664 Eko M.Golik, J.Konsek, A.Serwotka sp.j. Rybnik 92,3
665 BUD Sp. z o.o. Przeds. Usług Górniczych i Budowlanych Częstochowa 92,3
666 PRYMUS S.A. Tychy 91,6
667 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 91,3
668 Radiatym Sp. z o.o. Gliwice 91,2
669 H.Z. TRANSPORT POLAND Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 91,1
670 DPM Industry Sp. z o.o. Gasenergy sp.k. Bytom 91,1
671 Alas Utex Sp. z o.o. Tworków 91
672 Ekoenergia Silesia S.A. Katowice 90,9
673 Stal-Systems S.A. Siemianowice Śląskie 90,9
674 MAXCOM S.A. Tychy 90,9
675 Zomax Sp. z o.o. sp.k. Poraj 90,6
676 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Sigro II Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 90,6
677 Mtl Asco Sp. z o.o. Pyskowice 90,6
678 FRUTINA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Katowice 90,3
679 Tramwaje Śląskie S.A. Chorzów 90,3
680 Symbiotics Sp. z o.o. Bielsko-Biała 90,3
681 Zakład Wierceń, Kotwienia i Usług Górniczych BPW Sp. z o.o. Zabrze 90,2
682 Jgk Inwestycje J. Kulawik, G. Kulawik S.J. Gliwice 90,1
683 Sobczyk Sokpol Dystrybucja S.K. Myszków 90,1
684 Pbo Śląsk Sp. z o.o. Sosnowiec 89,9
685 Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik Katowice 89,9
686 Iturri Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 89,7
687 Aib Sp. z o.o. sp.k. Knurów 89,6
688 STRZECHA Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 89,6
689 Cornelius Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 89,6
690 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. Częstochowa 89,4
691 Umakow Polska Sp. z o.o. Zabrze 89,4
692 Lontex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 89,4
693 Procarbon Sp. z o.o. sp.k. Bytom 89,3
694 Instal Cymorek sp.j. Pierściec 89,3
695 Trytyt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 89,3
696 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przełom Mikołów 89
697 Eko-Light Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 88,9
698 Althea Polska Sp. z o.o. Mikołów 88,8
699 Gonar S.A. Katowice 88,7
700 Karbon 2 Sp. z o.o. Katowice 88,4
701 Brainhub Sp. z o.o. Gliwice 88,3
702 Zakład Masarski Więcek sp.j. Dariusz i Klaudiusz Więcek Psary 88,3
703 Multon Sp. z o.o. Koniecpol 88,1
704 Plan 40 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 87,8
705 Beprinż Strefa Sp. z o.o. Zabrze 87,7
706 Trepko Aseptic Sp. z o.o. Świerklany 87,6
707 Gascontrol Polska Sp. z o.o. Suszec 87,3
708 Kennametal Sp. z o.o. Żory 87,3
709 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Żory 87,2
710 Ms Trademarks Sp. z o.o. Bielsko-Biała 87,2
711 Bud-Expert Sp. z o.o. Knurów 87
712 Epione Sp. z o.o. Katowice 87
713 Industrie Maurizio Peruzzo Polowat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 86,9
714 BAJORLAND Ireneusz Bajor w spadku Wancerzów 86,9
715 Vlassenroot Polska Sp. z o.o. Gliwice 86,8
716 Granulat-Chmielarz sp.j. Częstochowa 86,8
717 Euroterminal Sławków Sp. z o.o. Sławków 86,8
718 Feniks Kareł i Wspólnik sp.j. Zabrze 86,6
719 Przedsiębiorstwo Ranal Sp. z o.o. Rudniki 86,5
720 Sosnowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sosnowiec 86,2
721 Ampq Pro Sp. z o.o. sp.k. Biery 86,1
722 Mesco sp. z o.o. Bytom 86
723 Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. Węgierska Górka 85,5
724 Fenzi Polska Sp. z o.o. Jaworzno 85,3
725 GTX HANEX PLASTIC Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 85,1
726 AGC Bytom Sp. z o.o. Bytom 84,8
727 SUNEX S.A. Racibórz 84,8
728 Boxpol Bochenek S.J. Dąbrowa Górnicza 84,8
729 Amister Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 84,4
730 Viva Inwestycje Sp. z o.o. Pyskowice 84,2
731 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Imb-Podbeskidzie Sp. z o.o. Skoczów 84,2
732 Denso Thermal Systems Polska Sp. z o.o. Tychy 84,1
733 MOJ S.A. Katowice 84,1
734 Megaplot J.Wójcicki, M.Jagła sp.j. Sosnowiec 84
735 Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A. Bielsko-Biała 84
736 Blumen Becker Polska Sp. z o.o. Katowice 83,9
737 Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 83,9
738 KOSPAN Sp. z o.o. S.K. Ciasna 83,6
739 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. z o.o. S.K. Zawodzie 83,4
740 Rudex – J. Rudek, M. Rudek sp.j. Częstochowa 83,4
741 Vitroszlif Sp. z o.o. Częstochowa 83,3
742 Galfa OT Polska Sp. z o.o. Kaniów 83,2
743 Spółdzielnia Mieszkaniowa WSPÓLNOTA Będzin 83,1
744 Fundacja Unia Bracka Ruda Śląska 83
745 Rekord SI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 82,6
746 HANDLOBUD Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 82,1
747 Murrelektronik Sp. z o.o. Katowice 81,9
748 Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 81,9
749 ESAB Sp. z o.o. Katowice 81,9
750 Drewnostyl Sp. z o.o. Skoczów 81,5
751 Zakład Cukierniczy Michaś A.Szymczyk, K.Chojnacka-Szymczyk sp.j. Częstochowa 81,4
752 BOWIM S.A. Sosnowiec 81,3
753 Iso Software Systems Polska Sp. z o.o. Częstochowa 81,3
754 Emt-Systems Sp. z o.o. Gliwice 81,2
755 Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. Bielsko-Biała 81,1
756 RCU Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 81,1
757 Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski sp.j. Tarnowskie Góry 81,1
758 SGT S.A. Gliwice 81
759 Ams Metal Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 81
760 Eccowood Sp. z o.o. Katowice 81
761 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek sp.j. Buczkowice 81
762 Shi Fw Energia Fakop Sp. z o.o. Sosnowiec 81
763 Beskidzka Spółdzielnia Ogrodnicza Bielsko-Biała 80,9
764 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna sp.j. Cieszyn 80,9
765 Odlewnia Kutno Sp. z o.o. Łaziska Górne 80,8
766 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ROAN Częstochowa 80,8
767 NOMA 2 Sp. z o.o. Katowice 80,8
768 Nobud Sp. z o.o. Sosnowiec 80,8
769 Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp.j. Zabrze 80,8
770 Dtr Vms Poland Sp. z o.o. Częstochowa 80,5
771 Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o. S.K. Chorzów 80,5
772 POLSKA SIEĆ HANDLOWA LIVIO S.A. Jastrzębie-Zdrój 80,4
773 Dpm Industry Sp. z o.o. sp.k. Bytom 80,4
774 Rolling – Robotics Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 80,2
775 Lucta Polska Sp. z o.o. Katowice 80,2
776 Grupa CZH S.A. Katowice 80,1
777 LB Therm Sp. z o.o. Mazańcowice 80
778 Ramsay sp. z o.o. Katowice 80
779 Nowrem Group Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 79,9
780 EP Coal Trading Polska S.A. Czechowice-Dziedzice 79,8
781 Kucza sp.j. Rybnik 79,8
782 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza Zabrze 79,8
783 Mapro Polska S.A. Częstochowa 79,6
784 Bwf Orwat Poland Sp. z o.o. Mysłowice 79,3
785 Euvic Sp. z o.o. Gliwice 79,2
786 Honesta Inkaso Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 79,2
787 Edicta Capital Polska Sp. z o.o. Katowice 79,2
788 Zarząd Budynków Miejskich i Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 79,2
789 Koleje Śląskie Sp. z o.o. Katowice 79
790 KOREA FUEL-TECH POLAND Sp. z o.o. Zabrze 79
791 Ocrk Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 78,9
792 MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o. Zabrze 78,8
793 Thorlinings Sp. z o.o. S.K. Przyszowice 78,7
794 Kubala Sp. z o.o. Ustroń 78,7
795 Chem Trans Logistic Haldex S.A. Sosnowiec 78,4
796 Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Katowice 78,3
797 Prointegra S.A. Katowice 78,2
798 PAKS’D Sp. z o. o. Tychy 78,2
799 Casp System Sp. z o.o. Jaworzno 78,1
800 Hotel Klimczok Sp. z o.o. Szczyrk 78
801 EXG Group Sp. z o.o. EXG Capital S.K. Częstochowa 77,7
802 Mad-Mobil sp.j. D. Oszek, M. Gawałek, A. Oszek Rybnik 77,2
803 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie Goleszów 77,2
804 Maco Polska Sp. z o.o. Gliwice 77
805 Krotrans Logistics Sp. z o.o. Tychy 77
806 J.B.R. Rogowiec sp.j. Bielsko-Biała 76,9
807 Andromeda Sp. z o.o. Częstochowa 76,7
808 Steinzeug – Keramo Sp. z o.o. Piekary Śląskie 76,7
809 Racontrols Sp. z o.o. Katowice 76,6
810 Econ Trader Sp. z o.o. Wojkowice 76,6
811 ZEKON Sp. z o.o. Ruda Śląska 76,5
812 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Drogpol Sp. z o.o. Poraj 76,4
813 Ekomex-Pilśniak Sp. z o.o. sp.k. Panki 76,3
814 Transbed Sp. z o.o. Pyrzowice 76,1
815 Improdex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 75,8
816 Grupa Niekotrans – Nova Sp. z o.o. sp.k. Nieborowice 75,7
817 Arw Baltic Sp. z o.o. Sosnowiec 75,5
818 Neotherm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 75,3
819 JY Poland Sp. z o.o. Skoczów 75,2
820 Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych GZUT S.A. Gliwice 75,2
821 Kubara Sp. z o.o. Częstochowa 75,1
822 ORNO-POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 75,1
823 Technet Invest Sp. z o.o. S.K. Wisła 74,8
824 Lasertec S.A. Tychy 74,8
825 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARAD Wołczyk, Szpak S.J. Katowice 74,7
826 Retos Transport Lampel Czapka sp.j. Skoczów 74,6
827 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 74,6
828 Oczyszczalnia Ścieków Warta S.A. Częstochowa 74,5
829 Siemag Tecberg Polska Sp. z o.o. Katowice 74,5
830 Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 74
831 SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak Katowice 74
832 PUH SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J. Żywiec 73,9
833 Iks 2 Mucha sp.j. Mikołów 73,9
834 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 73,9
835 Spółdzielnia Mieszkaniowa PÓŁNOC Częstochowa 73,5
836 SM Hydro Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 73,4
837 Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Chorzów 73,3
838 Elmax-Hurt Żywicki sp.j. Tychy 73,1
839 Telvis Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sp. z o.o. Katowice 73
840 Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. Kaniów 72,8
841 Market Budowlany Format Sp. z o.o. Zawiercie 72,7
842 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bytom 72,5
843 Glutenfree24 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 72,3
844 Adanex – Sp. z o.o. Radlin 72
845 Garmory Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 71,9
846 Bramster Sp. z o.o. sp.k. Nakło Śląskie 71,9
847 Ferox-Energy-Systems Sp. z o.o. Katowice 71,8
848 Spółdzielnia Mieszkaniowa Załęska Hałda Katowice 71,8
849 ELBAR – KATOWICE Sp. z o.o. Katowice 71,8
850 MAAG Polska Sp. z o.o. S.K. Zabrze 71,6
851 Eprus Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 71,5
852 Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 71,2
853 Auto-Zięba Sp. z o.o. Katowice 71
854 Techniki Lakiernicze Sołtysiak S.J. Bieruń 70,9
855 TST ECO Sp. z o.o. S.K. Mikołów 70,7
856 Wtórbet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 70,7
857 Piekarnia Ciastkarnia Jasiek sp.j. Marian i Ewa Jasiek Pszczyna 70,6
858 Z&Z Motoart Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marian Zdziebło & Krzysztof Zawodniak sp.j. Sosnowiec 70,5
859 Tech-Pol Sp. z o.o. Rydułtowy 70,5
860 P.T.H.U. Matuszek S.J. Wodzisław Śląski 70,5
861 WPBK Tunnelling Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 70,3
862 Hydrokrak Sp. z o.o. Bielsko-Biała 70,3
863 Benski Sp. z o.o. sp.k. Solarnia 70,1
864 Nzoz Euromedic Kliniki Specjalistyczne S.A. Katowice 70
865 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budomont-7 Sp. z o.o. Ruda Śląska 70
866 PUMAR Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 70
867 Azis – Mining Service Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 69,9
868 Centrum Handlowe Stara Kablownia Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 69,8
869 REMONTEX R. ŚLIWA, K. ŚLIWA S.J. Siemianowice Śląskie 69,6
870 Drogomax Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 69,6
871 ESA S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gliwice 69,5
872 PONAR Sp. z o.o. Żywiec 69,4
873 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich Sp. z o.o. Piekary Śląskie 69,3
874 Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. Tychy 68,8
875 Reflex 2 K.Nowak sp.j. Świętochłowice 68,8
876 Code Concept Sp. z o.o. Gliwice 68,7
877 ALINOX Sp. z o.o. Mysłowice 68,5
878 Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 68,4
879 Rak And Roll sp.j. Rybnik 68,3
880 Kolejowe Zakłady Automatyki S.A. Katowice 68,3
881 Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 68,1
882 Zrem-Bud Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 68,1
883 Multi Polymers Sp. z o.o. S.K. Lędziny 68
884 Haso Sp. z o.o. S.K. Tychy 67,7
885 Abex Media Sp. z o.o. sp.k. Goczałkowice-Zdrój 67,7
886 HYDRO-TECH-SORT Sp. z o.o. Gliwice 67,6
887 Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych Pro Novum Sp. z o.o. Katowice 67,5
888 Klimasystem Filtry Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 67,5
889 Nexans Polska Sp. z o.o. Racibórz 67,4
890 Exira Gamma Knife Sp. z o.o. Katowice 67,3
891 Mb Eko S.A. Sosnowiec 67,3
892 Kłos M. Kurzyca sp.j. Katowice 67,2
893 Aster Re Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 67,1
894 DGK Instal Sp. z o.o. Chorzów 67,1
895 Badaj.To Sp. z o.o. Zabrze 67,1
896 Wawrosz sp.j. Bielsko-Biała 67,1
897 Kołoczek I. T. S. sp.k. Bełsznica 67
898 Candy Floss Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 67
899 ZIAD BIELSKO – BIAŁA S.A. Bielsko-Biała 66,9
900 Algas Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 66,8
901 Oriontec Sp. z o.o. sp.k. Mazańcowice 66,7
902 Energo-Komplex Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 66,7
903 Krono-Plast Januszka sp.j. Kłobuck 66,7
904 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Prodrex Sp. z o.o. Rudołtowice 66,6
905 Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. Racibórz 66,6
906 Eco Trade Sp. z o.o. Gliwice 66,5
907 Centrum Badawczo-Rozwojowe Glokor Sp. z o.o. Gliwice 66,3
908 Mt-Eco Sp. z o.o. Imielin 66,3
909 Uniflora Sp. z o.o. Częstochowa 66,2
910 Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek sp.j. Sosnowiec 66,2
911 Huta Katowice Zakład Transportu Samochodowego Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 66,1
912 Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K. Mazańcowice 66,1
913 Copco Plus Sp. z o.o. Imielin 66
914 New Construction Concept Sp. z o.o. sp.k. Katowice 66
915 Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 65,9
916 Akson Sp. z o.o. S.K. Katowice 65,9
917 TPL Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 65,9
918 VIXX Sp. z o.o. sp.k. Orzesze 65,8
919 Kwe AB Energy Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 65,7
920 Polmak Piotr Krawczyński,Leszek Malczewski sp.j. Częstochowa 65,7
921 Artel Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 65,7
922 Horyzont sp.j. Arkadiusz Burdzik Mikołów 65,7
923 Castolin Sp. z o.o. Gliwice 65,4
924 BART Sp. z o.o. Sosnowiec 65,2
925 Kas-Bud Katowice Sp. z o.o. Katowice 65,2
926 Kolektor Weltech Sp. z o.o. Mysłowice 65
927 Vtm Holding Sp. z o.o. Pszczyna 64,9
928 Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. Gliwice 64,9
929 MEDICOM Sp. z o.o. Zabrze 64,9
930 Seifert Polska Sp. z o.o. Mysłowice 64,9
931 Wtg Holding Sp. z o.o. Najdziszów 64,6
932 Urządzenia i Konstrukcje S.A. Żory 64,5
933 Górbud Sp. z o.o. Mikołów 64,5
934 BMP Sp. z o.o. sp.k. Racibórz 64,4
935 Marrodent Sp. z o.o. Bielsko-Biała 64,3
936 Spółdzielnia Mieszkaniowa Silesia Katowice 64,3
937 Frigipol Sp. z o.o. Częstochowa 64,3
938 Anepol Harciarek sp.j. Dąbrowa Górnicza 64,3
939 Aas Recruitment Sp. z o.o. Częstochowa 64,2
940 Astar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 64,2
941 Odrzańskie Ogrody Sp. z o.o. Gliwice 64,1
942 Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o. Pilica 64,1
943 Śląska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Katowice 64
944 SERTOP Sp. z o.o. Tychy 64
945 Kar-Tel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 64
946 Cft Polska Sp. z o.o. Tychy 64
947 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmor sp.j. Waldemar Moryń Rafał Moryń Częstochowa 63,9
948 IBC Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ustroń 63,8
949 Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 63,8
950 Ajinomoto Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 63,7
951 Mechanic System Sp. z o.o. Dziewki 63,7
952 Energy – Mont Sp. z o.o. Żarki-Letnisko 63,6
953 Pulire Sp. z o.o. Katowice 63,5
954 Meta International Sp. z o.o. Szczyrk 63,5
955 Linter Tour S.A. Istebna 63,4
956 Cukiernia Bajka Baszczyńska i Baszczyński sp.j. Górki Wielkie 63,4
957 Petek i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. Zabrze 63,3
958 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Komers – Mag H.Jarczok, K.Moc – sp.j. Międzyrzecze Dolne 63,2
959 Selleo Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 63,1
960 Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Siemianowice Śląskie 63,1
961 Bako Sport G. Baran, R. Koziołek sp.j. Dąbrowa Górnicza 63
962 Blowtherm Polska Sp. z o.o. Piekary Śląskie 63
963 Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 62,9
964 Vitech Sp. z o.o. Jankowice 62,8
965 Nsteel Sp. z o.o. Myszków 62,8
966 Rpm Ph Sp. z o.o. Lubliniec 62,7
967 Global Work Sp. z o.o. Zabrze 62,7
968 Infinet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 62,6
969 VERTEX S.A. Czechowice-Dziedzice 62,5
970 Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurów 62,3
971 Wektor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 62,2
972 Alto Computers M.Borowiak, R.Wróbel sp.j. Zabrze 62,1
973 Ekowent sp.j. M. Płaczek, R. Dziech Bielsko-Biała 62,1
974 Naar Technik Polska Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 62
975 Czwarta Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 62
976 Ottimo Systems Sp. z o.o. S.K.A. Lubliniec 62
977 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Adamus Jerzy Adamus, Agata i Rafał Dobija sp.j. Meszna 61,8
978 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Tor Sp. z o.o. Mysłowice 61,8
979 Cyganek sp.j. Skoczów 61,7
980 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Katowice 61,7
981 EMKA Polska Sp. z o.o. Mysłowice 61,6
982 Metar Sp. z o.o. Gliwice 61,6
983 Universal Energy Sp. z o.o. Mysłowice 61,5
984 NEOMET Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 61,4
985 Frank-Cars Sp. z o.o. Częstochowa 61,4
986 Energo-Eko-System Sp. z o.o. Katowice 61,3
987 Works 11 Sp. z o.o. Katowice 61,3
988 DGP Security Partner Sp. z o.o. Katowice 60,8
989 Hermes Reply Polska Sp. z o.o. Katowice 60,7
990 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Tychy 60,7
991 Mirai Motors Sp. z o.o. S.K. Zabrze 60,6
992 TERUMO BCT POLSKA Sp. z o.o. Katowice 60,5
993 Wieland Industry Sp. z o.o. Zabrze 60,5
994 Kamex II Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 60,2
995 Eurobud Asfalty Sp. z o.o. Mysłowice 60,2
996 Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZA PRACA Częstochowa 60,2
997 Firma Produkcyjno Handlowa Mikea II Krzysztof Mikosza Dominik Mikosza S.J. Tychy 60,1
998 Komplido Sp. z o.o. Katowice 59,9
999 Drewnopark Sp. z o.o. S.K. Skoczów 59,9
1000 Efekt T.Makuch M.Mitas M.Monastyrski sp.j. Tychy 59,8
1001 Rur-Dan Marian, Danuta Misztal i Synowie sp.j. Częstochowa 59,8
1002 Fabryka Domów Spomet S.A. Bielsko-Biała 59,8
1003 Komsta Okna i Drzwi S.A. Pyskowice 59,8
1004 Aesseal Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 59,8
1005 Zakład Usługowy Rosa Sp. z o.o. Tychy 59,7
1006 Infomex Sp. z o.o. Żywiec 59,7
1007 Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych Intergaz Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 59,7
1008 Tradevision Poland Sp. z o.o. S.K. Tychy 59,7
1009 BERG HOLDING S.A. Katowice 59,6
1010 Ruland Engineering&Consulting Sp. z o.o. Tychy 59,6
1011 Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. Chorzów 59,4
1012 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zlem Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 59,4
1013 Murapol Jaśkowa Dolina Sp. z o.o. Bielsko-Biała 59,4
1014 Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Mysłowice-Rema Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 59,4
1015 Maxima Trade Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 59,4
1016 Asten Group Sp. z o.o. Częstochowa 59,3
1017 PM Partners Dariusz Duch S.K. Mysłowice 59,2
1018 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. Tychy 59,1
1019 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Alfa Sosnowscy sp.j. Nowa Wieś 59,1
1020 Novum-Servis Sp. z o.o. Zabrze 59
1021 Primus Sp. z o.o. Brudzowice 58,9
1022 Rafbol BRW S.J. Żernica 58,8
1023 Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomograf Sp. z o.o. Tychy 58,7
1024 Ekoinstal Holding Sp. z o.o. S.K. Katowice 58,7
1025 SEVITEL Sp. z o.o. Katowice 58,7
1026 Etat-Hr Sp. z o.o. S.K. Rybnik 58,6
1027 Przedsiębiorstwo Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia ELVITA – JAWORZNO III Sp. z o.o. Jaworzno 58,6
1028 CMI Polska Sp. z o.o. Myszków 58,5
1029 Eurobolt Industry Sp. z o.o. , sp.k. Bielsko-Biała 58,3
1030 Veolya Sp. z o.o. Zabrze 58,3
1031 Pw Pasek sp.j. Będzin 58,2
1032 PWP Katowice Sp. z o.o. Mysłowice 58,2
1033 Investment Partner Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 58,2
1034 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ofi K.A. Michaliszyn sp.j. Dąbrowa Górnicza 58,2
1035 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 58
1036 Office4u sp.j. M.Kubiczek, R.Kałuża Bielsko-Biała 58
1037 Retos Czapka sp.j. Skoczów 58
1038 Euro-Centrum S.A. Katowice 57,9
1039 Carbomech Sp. z o.o. Ruda Śląska 57,8
1040 Protech Motors Industrial Services Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 57,7
1041 Novi Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 57,7
1042 Fortus Fortune Europe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 57,7
1043 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. Chorzów 57,6
1044 METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 57,4
1045 Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A. Gliwice 57,4
1046 Printline Grzegorz Sobczyński, Krzysztof Rajkowski, Wojciech Wolski sp.j. Częstochowa 57,2
1047 Glimat Sp. z o.o. Gliwice 57,2
1048 Wmb Drogbud Sp. z o.o. Lubojenka 57,1
1049 Airtificial Intelligent Robots Poland Sp. z o.o. Tychy 57
1050 Gemed Elias sp.j. Chorzów 57
1051 Firma Handlowa Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o. Jaworzno 56,9
1052 3Soft S.A. Katowice 56,8
1053 Gestin Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 56,7
1054 MISTAL Sp. z o.o. Katowice 56,6
1055 Weiss sp.k. Chorzów 56,5
1056 KERN-LIEBERS POLAND Sp. z o.o. Sp.K. Myszków 56,3
1057 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZ DOM Ruda Śląska 56,3
1058 Bruk S.A. Lisów 56,3
1059 ELQ S.A. Częstochowa 56,2
1060 Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. S.K. Czernichów 56,2
1061 Na Rondzie Dorota Strzeżyk, Roman Strzeżyk sp.j. Żory 56,2
1062 Direkta A. Pęciak S. Supernak sp.j. Częstochowa 56,1
1063 B.H.Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 56,1
1064 Filigran S.A. Herby 56
1065 Laser-Atl Anna Lech, Tomasz Lech sp.j. Częstochowa 55,9
1066 Jamicon D.Leszczyński sp.j. Katowice 55,8
1067 Elmax Żywicki Sp. z o.o. Tychy 55,8
1068 FDP Sp. z o.o. Katowice 55,8
1069 S Plastic Sp. z o.o. Studzienice 55,7
1070 CANTONI MOTOR S.A. Cieszyn 55,7
1071 Hansen Electric Polska Sp. z o.o. Tychy 55,7
1072 Elmontaż Sp. z o.o. Żywiec 55,6
1073 Browar Na Jurze – Ewa Piątek sp.j. Zawiercie 55,5
1074 Tresso Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 55,4
1075 Esl Gaming Polska Sp. z o.o. Katowice 55,4
1076 LP Bud Sp. z o.o. S.K. Herby 55,3
1077 Eltec Global Electric Sp. z o.o. Jaworzno 55,3
1078 Technical Sealing System Poland Sp. z o.o. Czeladź 55,2
1079 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agro-Mas Sp. z o.o. Sierakowice 55,2
1080 Simtech Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. S.K. Gliwice 55,1
1081 Zakład Produkcyjno-Handlowy Jawo Czerwiński, Dziembor sp.j. Częstochowa 55
1082 Index Biuro Podróży Sp. z o.o. sp.k. Katowice 54,9
1083 Zakłady Mechaniczne GLIMAG S.A. Gliwice 54,8
1084 Budownictwo Kamiński Sp. z o.o. S.K. Gliwice 54,8
1085 Eko-Wtór Sp. z o.o. Wilamowice 54,8
1086 Callida Sp. z o.o. Częstochowa 54,7
1087 Hwasung Corporation Sp. z o.o. Cieszyn 54,6
1088 Proof-Tech Sp. z o.o. Szałsza 54,6
1089 Węglo Smyk Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 54,6
1090 ART-MARK Sp. z o.o. S.K. Żywiec 54,5
1091 Radex-Stal Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 54,4
1092 Pawar Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 54,4
1093 Matbex Sp. z o.o. Rybnik 54,3
1094 Zannini Poland Sp. z o.o. Czeladź 54,3
1095 Korczyk Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 54,2
1096 TRAFTA Sp. z o.o. Myszków 54,2
1097 PB Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 54,2
1098 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krzanowice Krzanowice 54,1
1099 Termglas Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 54,1
1100 Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zabrze 54,1
1101 Polstal sp.j. Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec Sosnowiec 53,9
1102 Adp Popiołek Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Katowice 53,9
1103 Milimex S.A. Siemianowice Śląskie 53,9
1104 Firma Handlowa Pik sp.j. Hubert i Krystyna Piksa Świerklany 53,8
1105 Erion Sp. z o.o. Bystra 53,8
1106 Test Systemy Uszczelniające J.,W.Okularczyk M.,M.Stępień sp.j. Częstochowa 53,8
1107 Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bytom 53,7
1108 Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. Kłomnice 53,6
1109 Antra Sp. z o.o. Ruda Śląska 53,6
1110 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 53,5
1111 HUTNIK Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Częstochowa 53,5
1112 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Socar Sp. z o.o. S.K. Żarki-Letnisko 53,4
1113 Thermal Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 53,3
1114 GSU S.A. Gliwice 53,1
1115 Eq Systemtechnology Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 53
1116 Dąbrowscy Sp. z o.o. Zabrze 53
1117 Roll sp.j. J. Post, D. Mulka Bielsko-Biała 52,9
1118 Media Sp. z o.o. Katowice 52,8
1119 Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 52,6
1120 Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J. Bytom 52,6
1121 Plurimo Sp. z o.o. Stanisławice 52,5
1122 Terminale Przeładunkowe Sławków-Medyka Sp. z o.o. Sławków 52,5
1123 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa CHEMPEST S.A. Racibórz 52,5
1124 Przedsiębiorstwo Finansowo Handlowo Usługowe Framar Maria Jagusiak I Franciszek Jagusiak sp.j. Kalety 52,4
1125 Elektromonter – Jaworzno Sp. z o.o. Jaworzno 52,4
1126 DIGITREE GROUP S.A. Rybnik 52,3
1127 Andersen Tax&Legal Srokosz i Wspólnicy sp.k. Katowice 52,2
1128 Whitepress Sp. z o.o. Bielsko-Biała 52,2
1129 Spółdzielnia Mieszkaniowa HUTNIK Sosnowiec 52,2
1130 Biznes Invest Sp. z o.o. Katowice 52,1
1131 Energowent sp.j. A.Blachut, A.Malkusz, A.Świstek Zabrze 52,1
1132 Armada Bytom Sp. z o.o. Bytom 52,1
1133 Lakma Sp. z o.o. Cieszyn 52
1134 EXG Investments S.A. Częstochowa 52
1135 Siltor Sp. z o.o. S.K. Tychy 51,9
1136 II-Inwestycje CL S.A. Katowice 51,9
1137 Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A. Kuźnia Raciborska 51,8
1138 Devel-Bud Sp. z o.o. – sp.k. Cieszyn 51,8
1139 GALTEX S.A. Poraj 51,8
1140 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 51,8
1141 Dr N.Med.Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. Katowice 51,5
1142 Prez-Met Sp. z o.o. S.K. Romanów 51,5
1143 Murapol Projekt Sp. z o.o. 14 S.K. Bielsko-Biała 51,5
1144 Gmp Trasporti Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 51,5
1145 Roof Sp. z o.o. Katowice 51,4
1146 EL-SYSTEM Sp. z o.o. S.K. Zawiercie 51,4
1147 Mmcité4 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 51,3
1148 A4 Office Sp. z o.o. Katowice 51,3
1149 Polmag Sp. z o.o. PPH Katowice 51,3
1150 CARTONPLAST POLSKA Sp. z o.o. Mysłowice 51,3
1151 Van Leeuwen Distribution Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 51,3
1152 Firma Handlowo Usługowa Banasik sp.j. Sosnowiec 51,2
1153 Farm Center Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 51,2
1154 Eurofins GSC Poland Sp. z o.o. Katowice 51,1
1155 Isko Sp. z o.o. Grupa Sbs Jastrzębie-Zdrój 51,1
1156 Eco-Stal Sp. z o.o. Katowice 51,1
1157 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowoczesna Racibórz 51,1
1158 LNG – Silesia Sp. z o.o. Katowice 51
1159 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Maxtop A. Malasiewicz, J. Maleta, R. Maleta S.J. Sławków 51
1160 Elprosys Sp. z o.o. Gliwice 51
1161 Pewag Polska Sp. z o.o. Buczkowice 51
1162 Cosmo J.Brzyski,J.Stępień sp.j. Siemianowice Śląskie 51
1163 Świerkot Sp. z o.o. Studzionka 50,9
1164 Śląski Rynek Hurtowy Obroki Sp. z o.o. Katowice 50,8
1165 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Gliwice 50,8
1166 ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. Zakłady Pomiarowo – Badawcze Energetyki Gliwice 50,8
1167 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jastrzębiu Zdroju Jastrzębie-Zdrój 50,8
1168 G I A Sp. z o.o. Sp.K. Lędziny 50,6
1169 Parkland Inwestycje B.G. Ciepiela sp.j. Częstochowa 50,4
1170 Zakład Produkcji Cukierniczej Cymes Jerzy Klecha, Witold Klecha sp.j. Kłobuck 50,4
1171 Geobid Sp. z o.o. Katowice 50,3
1172 Biuro Studiów, Projektów i Realizacji ENERGOPROJEKT – KATOWICE S.A. w Katowicach Katowice 50,3
1173 Dogma Sp. z o.o. Tychy 50,3
1174 Projekt D16 Sp. z o.o. Katowice 50,3
1175 Basco 1 B. Pęczkowski i Wspólnicy sp.j. Bieruń 50,3
1176 Wiarus Gunia Marta, Gunia Leszek i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 50,2
1177 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Jedność Częstochowa 50,1
1178 POL-EKO-APARATURA S.J. A. Polok-Kowalska, S. Kowalski Wodzisław Śląski 50,1
1179 Enco Sp. z o.o. Rybnik 50,1
1180 Ptm Construction Sp. z o.o. Katowice 50,1
1181 Stomatologia Sypień Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 50
1182 Rail Rent Service Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 50
1183 Bud-Bet Andrzej Kopiec, Bogdan Grychnik sp.j. Wodzisław Śląski 50
1184 Askom Sp. z o.o. Gliwice 49,9
1185 Nova-Bud Sp. z o.o. Piekary Śląskie 49,9
1186 LAKMA STREFA Sp. z o.o. Warszowice 49,9
1187 Ecom Sp. z o.o. Katowice 49,9
1188 Pancerpol Galewski,Trzopek sp.j. Dąbrowa Górnicza 49,9
1189 Metatech Sp. z o.o. Orzesze 49,7
1190 Linea-Trans Sp. z o.o. Cieszyn 49,6
1191 Artmar Itl Sp. z o.o. S.K. Wrzosowa 49,6
1192 Śląskie Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Katowice 49,6
1193 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Prodrex-Poland Sp. z o.o. Rudołtowice 49,6
1194 Dabi S.Budny, M.Budny S.J. Czechowice-Dziedzice 49,5
1195 Hemar Family Sp. z o.o. sp.k. Wola Hankowska 49,4
1196 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe James Sp. z o.o. Bielsko-Biała 49,4
1197 Jm Elektronik Sp. z o.o. Gliwice 49,4
1198 Dka Logistics Sp. z o.o. Katowice 49,3
1199 Arche Consulting Sp. z o.o. S.K. Katowice 49,3
1200 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wader-Woźniak Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 49,2
1201 Kaform Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 49,2
1202 TRIBAG S.A. Siewierz 49,2
1203 A-G Sp. z o.o. S.K. Skoczów 49,2
1204 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bracia Olbrich S.J. Ruda Śląska 49,1
1205 Pulire Group Sp. z o.o. Katowice 49
1206 Korczyk Plus Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 49
1207 Novum-Med Sp. z o.o. S.K. Lubomia 49
1208 Stan-Szkło Bis Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 48,9
1209 Fina Sp. z o.o. Woźniki 48,9
1210 Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli Metalowych Medros Sp. z o.o. Kobielice 48,8
1211 Zakłady Mechaniczne Wiromet S.A. Mikołów 48,8
1212 HMSTEEL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 48,8
1213 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 4 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 48,8
1214 Siro – Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 48,7
1215 Gór – Karbo Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 48,6
1216 ITIB Poland Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 48,6
1217 Galwah Sp. z o.o. S.K. Herby 48,5
1218 TRANSPOLAND Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Spedycyjno – Transportowe Skoczów 48,5
1219 Jgk J.Kulawik, G.Kulawik sp.j. Gliwice 48,4
1220 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pawłowice Pawłowice 48,4
1221 Auto Gaz Czech sp.j. Cieszyn 48,4
1222 Tank Petrol Sp. z o.o. sp.k. Kobiór 48,3
1223 Klimors Sp. z o.o., S.K. Kozy 48,3
1224 Trend Lisowska sp. j. Częstochowa 48,2
1225 Associated Medical Clinical Science Services Sp. z o.o. Ruda Śląska 48,2
1226 Grafmet HT Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 48,2
1227 Metalcon Marek Cieliński, Stanisław Paruzel i Wspólnicy Sp. J. Gliwice 48,1
1228 PSS SPOŁEM Katowice 48,1
1229 Gobor Sp. z o.o. Boronów 48
1230 MDJ Electronic Sp. z o.o. Mikołów 48
1231 Zakład Piekarniczo – Cukierniczy B.M. Michalscy sp.j. Katowice 48
1232 Budosprzęt Sp. z o.o. Bytom 48
1233 Anro Firma Poligraficzno-Handlowa Sp. z o.o. Zawiercie 47,9
1234 HERKULES Sp. z o.o. Rydułtowy 47,9
1235 Stowarzyszenie E- Południe Bytom 47,9
1236 Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej sp.j. Katowice 47,8
1237 Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Lędziny 47,8
1238 Colop Polska Sp. z o.o. Bytom 47,8
1239 PGB-POLSKA Sp. z o.o. Zabrze 47,7
1240 SUBOPOL Sp. z o.o. Łaziska Górne 47,7
1241 Grupa Efekt Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 47,6
1242 Voltar System Sp. z o.o. Tychy 47,5
1243 Ivia S.A. Katowice 47,5
1244 Falkon G.Sokół i S-Ka – sp.j. Sosnowiec 47,4
1245 Landl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 47,4
1246 Eksplo-Tech Sp. z o.o. Suszec 47,4
1247 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Bytom 47,4
1248 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień w Ogrodzonej Ogrodzona 47,3
1249 Nadwozia-Partner S.A. Sosnowiec 47,3
1250 KAJA – Budownictwo Modułowe Bogdan Bańczyk Mikołów 47,3
1251 Dorel Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 47,3
1252 Polski Beton Sp. z o.o. sp.k. Katowice 47,3
1253 Galeria Wodzisław Karuzela Sp. z o.o. Rybnik 47,2
1254 BIPROMET S.A. Katowice 47,2
1255 Medicare-Galenica Sp. z o.o. Mysłowice 47,2
1256 Trendi Marek Wawrzyczek sp.j. Kończyce Wielkie 47,1
1257 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Banimex Sp. z o.o. Będzin 47,1
1258 Libet 2000 Sp. z o.o. Żory 47,1
1259 Lemar Electric Sp. z o.o. Mysłowice 47,1
1260 Ritpol Spyrzyński sp.j. Psary 47,1
1261 Armex Sp. z o.o. Rybnik 47,1
1262 DROSOL Krzysztof Puz i Wspólnicy S.J. Będzin 47
1263 Kapadora Sp. z o.o. Żory 47
1264 JAS – MOS Spółdzielnia Mieszkaniowa Jastrzębie-Zdrój 46,9
1265 Plaut Consulting Polska Sp. z o.o. Gliwice 46,8
1266 Techgór Sp. z o.o. Suszec 46,7
1267 John Crane Poland Sp. z o.o. Buczkowice 46,7
1268 Tandem – Truck Sp. z o.o. Katowice 46,7
1269 Eurokadra Sp. z o.o. Zabrze 46,5
1270 Mesa Inżynierowie i Architekci Sp. z o.o. sp.k. Bytom 46,5
1271 Carbo Energia Włosik & Wasilewski S.J. Mikołów 46,5
1272 Eko-Trans A.Rafalik, J.Rafalik, A.Budziński sp.j. Jastrzębie-Zdrój 46,4
1273 Delta Plus Polska Serwis Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 46,3
1274 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gemark Sp. z o.o. Katowice 46,2
1275 Enitec Sp. z o.o. Katowice 46,2
1276 Adegis Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 46,2
1277 GEO GLOBE POLSKA Sp. z o.o. S.K Mikołów 46,1
1278 Dora-Food Sp. z o.o. S.K. Chorzów 46
1279 Rem-Bud Comfort Sp. z o.o. sp.k. Katowice 46
1280 Biowęgiel Sp. z o.o. Katowice 46
1281 Sisfin Poland Sp. z o.o. Zabrze 45,9
1282 Zakład Usługowo – Handlowy Zmirob Rolnik, Ząbek sp.j. Tychy 45,8
1283 3S Data Center S.A. Katowice 45,7
1284 Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. Ustroń 45,7
1285 Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j. Częstochowa 45,6
1286 Pakon Kwiatkowski i Spółka – sp.j. Racibórz 45,6
1287 D. Cyran, R. Sasiak i Wspólnicy Spółka Komandytowa Katowice 45,5
1288 Flora Bis Sp. z o.o. Krzepice 45,5
1289 Ocynkowania Pokój Sp. z o.o. Ruda Śląska 45,5
1290 Drabpol S.J. Mykanów 45,4
1291 Epo-Trans Logistic S.A. Tychy 45,4
1292 Agencja Ochrony Osób i Mienia Garda Sp. z o.o. Sosnowiec 45,2
1293 Ecosteel Sp. z o.o. PPU Zawiercie 45,2
1294 Kurita Polska Sp. z o.o. Katowice 45,2
1295 Megis Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 45,2
1296 Hotele Diament S.A. i Wspólnik Sp.k. Zabrze 45,2
1297 Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tychy 45,1
1298 Stako-Stanisław Kowalczyk i Katarzyna Kowalczyk sp.j. Kłobuck 45,1
1299 Valmet Automation Sp. z o.o. Gliwice 44,8
1300 Hermon Sp. z o.o. Racibórz 44,7
1301 Zakład Usług Budowlano-Montażowych Budomont Mgr Anna Lotko- Habdas, Mgr Danuta Lotko sp.j. Bielsko-Biała 44,7
1302 Altra M.Jamrozik, K.Kościuk, J.Urbańczyk sp.j. Katowice 44,7
1303 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 44,7
1304 ZETA PRO OFFICE S.A. Chorzów 44,5
1305 Sw Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 44,5
1306 Abex Technologie Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 44,4
1307 Polkad Transport&Forwarding Sp. z o.o. sp.k. Katowice 44,4
1308 Kwadrat Sp. z o.o. Zabrze 44,4
1309 Ameplus Sp. z o.o. Gliwice 44,3
1310 Safer J.Sbeczka G.Sbeczka sp.j. Tworków 44,3
1311 Vacat Sp. z o.o. Rybnik 44,3
1312 M – Tech Poland Sp. z o.o. Zabrze 44,3
1313 Atepaa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 44,2
1314 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edmir-Pol J. i M. Hutnik sp.j. Chorzów 44,2
1315 Kata Sp. z o.o. S.K. Tychy 44,1
1316 Pbmh Modern-Bud Sp. z o.o. S.K. Starokrzepice 44,1
1317 Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 44
1318 Chrześcijańska Fundacja Życie i Misja Ustroń 44
1319 Fabrykawentylatorów Fawent S.A. Chełm Śląski 44
1320 Hauser Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 44
1321 Wilga Sp. z o.o. Częstochowa 43,9
1322 Bs Sojka i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Chorzów 43,9
1323 Hurtownia Instalacyjna Inmet Zębik i Wspólnicy sp.j. Cieszyn 43,9
1324 Prosat Fojcik S.J. Racibórz 43,9
1325 Intex Group Sp. z o.o. Sosnowiec 43,9
1326 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 43,9
1327 Lumatech Sp. z o.o. Mikołów 43,9
1328 Control Project Sp. z o.o. S.K. Katowice 43,9
1329 Regulus-System Wójcik sp.j. Bielsko-Biała 43,8
1330 Wiarus-Bis Haręża D., Rydzik E., Pakieła A. sp.j. Mazańcowice 43,8
1331 Wobis Maszyny Budowlane Sp. z o.o. S.K. Zabrze 43,8
1332 Zph Zab – Bud Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 43,8
1333 Twój Dom Sp. z o.o. Żywiec 43,8
1334 Zeman Hdf Sp. z o.o. Świętochłowice 43,7
1335 Velo Sp. z o.o. Gliwice 43,7
1336 Termo Profil Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 43,7
1337 Przedsiębiorstwo Euro-Kas S.A. Katowice 43,6
1338 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Minec Sp. z o.o. Świętochłowice 43,6
1339 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe w Świętochłowicach Bytom 43,6
1340 Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla Zabrze 43,5
1341 Eksploatacja Dźwignic Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 43,4
1342 Admitex Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 43,4
1343 Signify Poland Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43,4
1344 Cream Serwis Sp. z o.o. Katowice 43,3
1345 Centrum Medyczne Zjednoczenia sp.j. Urovita Sp. z o.o. i Wspólnicy Chorzów 43,3
1346 Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j. Żywiec 43,3
1347 Kaba Property Sp. z o.o. sp.k. Międzyrzecze Górne 43,3
1348 Dental Centrum – Stomatologia, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia Sp. z o.o. sp.k. Mysłowice 43,3
1349 In Farm Jargan – Szklorz Sp.J. Sosnowiec 43,2
1350 On Time Ubezpieczenia S.A. Ruda Śląska 43,2
1351 Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif sp.j. Rudzica 43,2
1352 Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poczesna 43,1
1353 AQUA-SYSTEM Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43
1354 Jwm Energia Sp. z o.o. Katowice 43
1355 Konfederacja Związków Zawodowych Górnictwa w Polsce Katowice 43
1356 Przedsiębiorstwo Nexter Sp. z o.o. Przyszowice 43
1357 Timber Bolek i Gryczman sp.j. Cieszyn 42,9
1358 Zakład Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych Pozyton Sp. z o.o. Częstochowa 42,9
1359 Viasani Group Sp. z o.o. Katowice 42,8
1360 Kiesow Polska Sp. z o.o. Zabrze 42,8
1361 Zakład Handlowo-Usługowy IWONA Tomasz Kotynia S.K.A. Popów 42,8
1362 Ażur Małgorzata i Mirosław Miś sp.j. Bestwinka 42,8
1363 Unistar Sp. z o.o. Pyskowice 42,7
1364 Pw Invest-Bud Sp. z o.o. Żory 42,7
1365 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm – Szczecin S.A. S.K.A. Katowice 42,7
1366 Kuka Cee Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Tychy 42,6
1367 DEMETRIX Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 42,6
1368 Masarnia Borowe J. B. Pluta sp.j. Borowe 42,5
1369 Nitrogen Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 42,4
1370 Gebar Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 42,4
1371 Enckel Sp. z o.o. Częstochowa 42,4
1372 Fortress Invest Sp. z o.o. Katowice 42,4
1373 Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM. Pl S.A. Dąbrowa Górnicza 42,3
1374 Marbet Wil Sp. z o.o. Gliwice 42,3
1375 Odlewnia Cema-Mystal Sp. z o.o. Myszków 42,3
1376 Infra-Bud Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 42,2
1377 Polting S.A. Gliwice 42,2
1378 Thomas sp.j. Tomasz Sztejnwald Gliwice 42,2
1379 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Semako Sp. z o.o. Łany Wielkie 42,2
1380 Firma Art Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 42,1
1381 Sanimex 1 Sp. z o.o. S.K. Gliwice 42
1382 5d Sp. z o.o. Katowice 42
1383 Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska Częstochowa 42
1384 Awd Interior sp.j., B. Rajewska i S-Ka Bielsko-Biała 41,9
1385 Simtec Sp. z o.o. Katowice 41,8
1386 D13 Wm Projekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 41,8
1387 Portal Games Sp. z o.o. Knurów 41,8
1388 Ślusarstwo Józef Niemiec Sp. z o.o. S.K. Goleszów 41,7
1389 Gtb Metropolis Sp. z o.o. Katowice 41,7
1390 Transgór S.A. Mysłowice 41,7
1391 Jamax Piotr Jastrzębski, Tomasz Świątek sp.j. Bielsko-Biała 41,7
1392 Damo Ubezpieczenia Sp. z o.o. Katowice 41,6
1393 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zawiercie Zawiercie 41,6
1394 Dentica 24 Sp. z o.o. Racibórz 41,6
1395 Dpmtech Sp. z o.o. Rybnik 41,6
1396 J.T.C. S.A. Będzin 41,6
1397 Murapol Projekt 59 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 41,5
1398 Automex Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 41,4
1399 Przedsiębiorstwo Modernizacji Technicznych Multicon Sp. z o.o. Gliwice 41,4
1400 Zakład Remontowo-Budowlany Wiaduk Wojdyła-Kolanko sp.j. Dąbrowa Górnicza 41,4
1401 Śląskie Centrum Logistyki S.A. Gliwice 41,4
1402 Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A. Częstochowa 41,4
1403 Instytut Immunomedica Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 41,4
1404 Maranello Motors Sp. z o.o. Katowice 41,4
1405 Baltimpex Telecom Group S.A. Katowice 41,3
1406 Firma Mik-Stal Sp. z o.o. S.K. Łojki 41,3
1407 Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON w Raciborzu Racibórz 41,2
1408 Agrobakal A.Curyło, E.Szczotka sp.j. Pyskowice 41,1
1409 Infarmex Jargan-Szklorz S.J. Sosnowiec 41
1410 Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. Cieszyn 41
1411 Ivel Electronics Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 41
1412 Silesia Oil Sp. z o.o. Łaziska Górne 40,9
1413 Bumet Januszka, Nocoń sp.j. Kłobuck 40,8
1414 Profil-Met sp.j. Jasiński,Leiter Ruda Śląska 40,8
1415 Grang Sp. z o.o. Zawiercie 40,8
1416 Mariusz Grzelczak, Dariusz Zuber S.J., Przedsiębiorstwo Handlowe DAR-POL-STAL Tarnowskie Góry 40,7
1417 Pierwsza Śląska Grupa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 40,7
1418 Amio Sp. z o.o. Zabrze 40,7
1419 INTERPLAST PLASTIC PRODUCTS Sp. z o.o. Bytom 40,7
1420 Take Sp. z o.o. S.K. Katowice 40,7
1421 Marani Sp. z o.o. Zabrze 40,6
1422 Fud-Men Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 40,6
1423 JSU Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 40,6
1424 Knauf Service Sp. z o.o. Jaworzno 40,6
1425 Wzd Sp. z o.o. Pszczyna 40,6
1426 Sigma – Bi Jacek Zamłyński sp.j. Bytom 40,6
1427 Andrzej Paszenda Zupil S.J. Rybnik 40,5
1428 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Best-Pest Małgorzata Świętosławska, Jacek Świętosławski sp.j. Jaworzno 40,4
1429 Select-Style Sp. z o.o. Ruda Śląska 40,4
1430 Lubar S.A. Rybnik 40,3
1431 Awax-Plast Sp. z o.o. Żory 40,3
1432 Nowak Transport Benedykt Nowak Radzionków 40,2
1433 Hadex Development Sp. z o.o. sp.k. Jastrzębie-Zdrój 40,1
1434 Probet S.A. Katowice 40,1
1435 Pralnia Wod-Chem Mandryk sp.j. Częstochowa 40,1
1436 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Telpol sp.j. Adam Kleszcz, Bożena Kleszcz Zawiercie 40
1437 MIFAMA OPA CARBO Sp. z o.o. Tychy 40
1438 City Car Sp. z o.o. Gliwice 40
1439 Marhan Sp. z o.o. Kobiernice 40
1440 Apteka Na Górnym Borze Michał Konior i Wspólnicy sp.j. Jaworze 40
1441 XDEEP Sp. z o.o. Sp.K. Góra 39,9
1442 Quattro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Praszczyki 39,9
1443 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o. Zabrze 39,9
1444 PACK-CENTER Kołodziej i Wspólnicy S.J. Katowice 39,9
1445 Procosmed Sp. z o.o. Sp.K. Świętochłowice 39,9
1446 NORDFLAM Sp. z o.o. S.K. Cieszyn 39,9
1447 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Rysiek sp.j. – S.Pokwap, B.Pokwap Żelisławice 39,8
1448 Wład-Trans Logistics Sp. z o.o. sp.k. Łaziska Górne 39,8
1449 Novum Stone Expert Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 39,8
1450 Pro-Wellness Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak sp.j. Katowice 39,8
1451 Spółdzielnia Rolnicza Smugi Kopiec 39,8
1452 Zakład Mechaniczny BUMAR MIKULCZYCE S.A. Zabrze 39,8
1453 Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny Pałac Kamieniec Sp. z o.o. Kamieniec 39,8
1454 Promet Sp. z o.o. Rybnik 39,8
1455 Zett Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 39,8
1456 Südpack Kłobuck Sp. z o.o. Kłobuck 39,8
1457 Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Katowice 39,7
1458 ETA Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 39,7
1459 Big Car J. i W. Krawczyk sp.j. Zabrze 39,6
1460 Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności Im. Gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. Ustroń 39,5
1461 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo w Jasienicy Jasienica 39,5
1462 Budowlanka Marek Słowik sp.j. Żywiec 39,5
1463 Constantia ColorCap Sp. z o.o. Jejkowice 39,3
1464 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kornicy Kornice 39,3
1465 Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. Katowice 39,3
1466 Spółdzielnia Mieszkaniowa ROW Wodzisław Śląski 39,3
1467 AMUN Sp. z o.o. Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i Nogami Racibórz 39,3
1468 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eskulap M.Furyk, J.Matłosz sp.j. Gliwice 39,2
1469 Spółdzielnia Pokój Bielsko-Biała 39,2
1470 Dabex Sp. z o.o. Zawiercie 39,2
1471 Dorado Chłodnie Sp. z o.o. Bielsko-Biała 39,2
1472 Zowner FS Sp. z o.o. Wisła 39,1
1473 Macarthur-Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 39,1
1474 MDJ Koniaków Sp. z o.o. S.K. Koniaków 39,1
1475 Promot – Zakłady Metalowe Sp. z o.o. Cieszyn 39,1
1476 Przedsiębiorstwo Stor Sp. z o.o. Mikołów 39
1477 Ulex Hygien Quality Packaging Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 39
1478 Pharmacon Partner Sp. z o.o. S.K. Żory 39
1479 GRM Silesia Sp. z o.o. Chorzów 38,9
1480 Ekofol Bugaj sp.j. Bieruń 38,8
1481 Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. Bielsko-Biała 38,8
1482 Lams Sp. z o.o. S.K. Tychy 38,7
1483 CM MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 38,7
1484 Rabat Detal Sp. z o.o. Katowice 38,7
1485 Gregor Grzegorz Barczyński sp.j. Częstochowa 38,6
1486 KG Industry Sp. z o.o., S.K. Goleszów 38,5
1487 Oman Sp. z o.o. Racibórz 38,5
1488 Fabryka Żarówek Helios Sp. z o.o. Katowice 38,4
1489 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Golik, Pażuch, Fortunka, Pytlarz Agjat sp.j. Szczekociny 38,4
1490 Talis Polska Sp. z o.o. Świętochłowice 38,4
1491 Traffic Services Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 38,4
1492 Mostal Sp. z o.o. S.K. Krzyżowice 38,3
1493 Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik Jaworzno 38,3
1494 Olbet Sp. z o.o. S.K. Łękawica 38,3
1495 Szpital Miejski w Tychach Sp. z o.o. Tychy 38,3
1496 Bio – Ekos Sp. z o.o. S.K. Nowe Chechło 38,3
1497 Imeka Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 38,3
1498 Rytm Trade Sp. z o.o. Tychy 38,3
1499 Viola.Kobiela sp.j. Ruda Śląska 38,2
1500 Inter-Plast Z. Bodziachowska – Kluza sp.j. Częstochowa 38,2
1501 Canea.pl Sp. z o.o. Ogrodzona 38,1
1502 EL – ZAK Sp. z o.o. Sp.K. Bieruń 38
1503 Sego Sp. z o.o. Rybnik 38
1504 Progress Pharm Mariusz Sierka, Mieczysław Stępień sp.j. Sosnowiec 38
1505 Siltruck Sp. z o.o. Skoczów 37,9
1506 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Chemia Katowice S.A. Katowice 37,9
1507 Wodociągi Siemianowickie Aquasprint Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 37,9
1508 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Drim Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 37,8
1509 Firma Handlowo-Produkcyjna Goldegs J.Baydak A.Rybak sp.j. Częstochowa 37,8
1510 Mbj Investment Sp. z o.o. Zawiercie 37,7
1511 DÖLLKEN Sp. z o.o. Sosnowiec 37,7
1512 Inżbud Tt Sp. z o.o. Rybnik 37,7
1513 TOPCON POLSKA Sp. z o.o. Siewierz 37,6
1514 Przedsiębiorstwo Energetyczne Megawat Sp. z o.o. Gliwice 37,6
1515 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Zimnem Magdalena Grodzka sp.j. Ruda Śląska 37,5
1516 Przedsiębiorstwo Projektowo-Instalacyjne VRG Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 37,5
1517 Hubertus Design Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 37,5
1518 Vein Żyła sp.j. Jankowice 37,4
1519 Olmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tarnowskie Góry 37,4
1520 Przedsiębiorstwo Gresan Sp. z o.o. S.K. Ustroń 37,4
1521 Rollico Rolling Components Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 37,3
1522 Sls Sp. z o.o. Żory 37,3
1523 Kontur Polska Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 37,3
1524 Instech Sp. z o.o. S.K. Zabrze 37,3
1525 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.K. Tychy 37,2
1526 Sumitomo (Shi) Demag Plastics Machinery Polska Sp. z o.o. Częstochowa 37,2
1527 P.A. Nova Invest 1 Sp. z o.o. Gliwice 37,2
1528 CEZ Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o. Chorzów 37,1
1529 Jan Trochimczyk i S-ka Linea Trade Import-Export S.J. Zabrze 37,1
1530 Montomet Sp. z o.o. Zawiercie 37
1531 Gamma Plus Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 37
1532 Przeds. Remontowo-Budowlane A.Piaskowski i Spółka Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 36,9
1533 Eurotrex Sp. z o.o. Biskupice 36,8
1534 Lewiatan Śląsk Sp. z o.o. Sosnowiec 36,8
1535 AD Astra Sp. z o.o. Świętochłowice 36,8
1536 Lord Poland Tabacco Andrzej Buda Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 36,8
1537 DARPIN Sp. z o.o. S.K.A. Gliwice 36,7
1538 Śląskie Towarzystwo Wiertnicze Dalbis Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 36,7
1539 Centralna Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 36,7
1540 Tradepol Sp. z o.o. Turza 36,7
1541 Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych Sanel Sp. z o.o. Ruda Śląska 36,6
1542 Agencja Reklamy Fux Sp. z o.o. Gliwice 36,6
1543 CARBONEX Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 36,6
1544 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Profit Ryszard Kentzer, Andrzej Czarnota sp.j. Gliwice 36,6
1545 Eurofins Obikś Polska Sp. z o.o. Katowice 36,6
1546 Verocargo Sp. z o.o. S.K. Gliwice 36,6
1547 Centrum Innowacji i Wdrożeń Bio-Inwest Sp. z o.o. Tychy 36,5
1548 Puchałka Sp. z o.o. Pszczyna 36,5
1549 Bielska Fabryka Dźwigów Befard Sp. z o.o. Bielsko-Biała 36,5
1550 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kreg Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 36,5
1551 MP Project Invest Sp. z o.o. Katowice 36,4
1552 Mirum Poland Sp. z o.o. Chorzów 36,4
1553 Proweld Sp. z o.o. S.K. Gliwice 36,4
1554 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hallo Fadom Gustaw Staniek i Stefan Wach sp.j. Tychy 36,4
1555 COSMO Sp. z o.o. Kobiernice 36,3
1556 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. Zabrze 36,3
1557 Polygen Sp. z o.o. Gliwice 36,2
1558 Wopak Kozieł, Jurczyk S.J. Kobiernice 36,2
1559 Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Katowicach RADIO KATOWICE S.A. Katowice 36,2
1560 Proinvest Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 36,2
1561 EP Cargo Polska S.A. Czechowice-Dziedzice 36,1
1562 Constel Sp. z o.o. Katowice 36,1
1563 Rex – Pol Sp. z o.o. Chorzów 36
1564 Primus-Farm Frączek&Wypiór sp.j. Brudzowice 35,8
1565 Zakład Produkcyjno-Handlowy Aga-Holtex sp.j. Agata Holcman- Kos, Waldemar Kos Czechowice-Dziedzice 35,8
1566 Leon Telekom Sp. z o.o. S.K. Rybnik 35,8
1567 Centrum Handlowe Domus 2 Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 35,8
1568 Centrum Medyczne św. Łukasza Sp. z o.o. Częstochowa 35,8
1569 A8 Sp. z o.o. Katowice 35,8
1570 Ostrowski Sp. z o.o. Książenice 35,7
1571 Zakłady Mięsne Haga Plus Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 35,7
1572 Voxel Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 35,7
1573 E&C Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 35,7
1574 Przedsiębiorstwo Eko-Bud Sp. z o.o. Żory 35,7
1575 Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski, Dorota Adamus, Daniel Zalski, Anna Werk sp.j. Zwierzyniec Pierwszy 35,7
1576 Karo Elektro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 35,7
1577 Eko-Star Muszyński S.J. Grodzisko 35,7
1578 Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o. Racibórz 35,7
1579 Adam Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy Chabrzyk i Wspólnicy sp.j. Szczyrk 35,7
1580 Handlog Sp. z o.o. S.K. Czeladź 35,6
1581 Mirola Miszka sp. j. Orzesze 35,6
1582 Aurum Sp. z o.o. Chemicals Sp.K. Katowice 35,6
1583 Carbon S.A. Mysłowice 35,6
1584 Efekt-Automatyka Sp. z o.o. Ruda Śląska 35,5
1585 Eliko Mońka sp.j. Konopiska 35,5
1586 Newag Inteco DS S.A. Gliwice 35,5
1587 Rmi Invest Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 35,4
1588 Kompania Narzędziowa Hermes Sp. z o.o. Bielsko-Biała 35,4
1589 Hireright Poland Sp. z o.o. Katowice 35,4
1590 Cs Poland Centrum-Sport Sp. z o.o. Brenna 35,4
1591 Blockhaus Sp. z o.o. Łaziska Górne 35,3
1592 Mosty Katowice Sp. z o.o. Katowice 35,3
1593 RPM S.A. Lubliniec 35,3
1594 ELGO Sp. z o.o. S.K. Mazańcowice 35,2
1595 Kabeltech Sp. z o.o. sp.k. Katowice 35,2
1596 Pol-Bruk Sp. z o.o. Poczesna 35,2
1597 Quicko Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 35,1
1598 ZOWER Sp. z o.o. Rybnik 35,1
1599 Moretto East Europe Sp. z o.o. Częstochowa 35,1
1600 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elektrometal Krawczyk, Wilk, Zwolińscy sp.j. Zabrze 35
1601 Medimart Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 35
1602 Sundoor Sp. z o.o. S.K. Chorzów 35
1603 Plus Logistics Sp. z o.o. S.K. Radzionków 35
1604 Prewenta Sp. z o.o. Mikołów 35
1605 Kll Adam Litner, Artur Litner sp.j. Bielsko-Biała 35
1606 PROBET Sp. z o.o. Chorzów 35
1607 Zakład Masarski Seget sp.j. Lubomia 35
1608 Silesia Asfalty Sp. z o.o. Gliwice 34,9
1609 Zem Łabędy Sp. z o.o. Gliwice 34,9
1610 A 21 Sp. z o.o. Żory 34,8
1611 REFLEX – POLSKA Sp. z o.o. Ruda Śląska 34,8
1612 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Harpex Sp. z o.o. Bytom 34,7
1613 IFM Electronic Sp. z o.o. Katowice 34,6
1614 Wirex sp.j. Jerzy, Jan Wirek Będzin 34,6
1615 HYDRO-INSTAL Zakład Instalacji Sanitarnych Homa – Homa S.J. Mazańcowice 34,6
1616 Zakład Inżynierii Ruchu – W.Sylwestrzak i Spółka sp.j. Bytom 34,6
1617 Spółdzielnia Mieszkaniowa Miechowice Bytom 34,6
1618 International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. Rudno 34,6
1619 ARMIR Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 34,5
1620 Klk Consulting Sp. z o.o. sp.k. Katowice 34,5
1621 Laboratorium Spawalnicze Gamma-Montex Sp. z o.o. Częstochowa 34,4
1622 Ds-T Sp. z o.o. Bielsko-Biała 34,4
1623 Remondis Tarnowskie Góry Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 34,4
1624 Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe Euro Sp. z o.o. Bytom 34,3
1625 Kbk Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. Częstochowa 34,3
1626 Job Center Mega-Invest Poland Sp. z o.o. Bytom 34,3
1627 Ulter-Sport Sp. z o.o. Węgierska Górka 34,3
1628 Zakład Pracy Chronionej Megan Bania Zielińska sp.j. Gliwice 34,2
1629 Tectocom Sp. z o.o. Katowice 34,2
1630 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Tychy 34,2
1631 Amidel Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 34,1
1632 Mario International Technology & Service Sp. z o.o. Gliwice 34,1
1633 Dombud Beton Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 34
1634 Senetic Global Services Sp. z o.o. Katowice 34
1635 Termospec Sp. z o.o. Żory 33,9
1636 Kunzman Sp. z o.o. S.K. Mikołów 33,9
1637 Infonet Projekt S.A. Bielsko-Biała 33,8
1638 W-Z Sp. z o.o. Gliwice 33,8
1639 Gong Sp. z o.o. Gliwice 33,7
1640 Yakudo Plus Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 33,7
1641 INTRAVI Sp. z o.o. S.K. Żywiec 33,7
1642 Foxberg Sp. z o.o. Częstochowa 33,7
1643 Firma Handlowo-Usługowa Wyleżałek i Wyleżałek sp.j. Marek i Jarosław Wyleżałek Siemianowice Śląskie 33,5
1644 Elmax-Gliwice sp.j. Pietkiewicz, Jurczak Gliwice 33,5
1645 Żwir-Prom sp.j. Drzyzga i Wspólnicy Glinica 33,5
1646 Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. Mysłowice 33,5
1647 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek Tarnowskie Góry 33,4
1648 Firma Handlowa Anna Sieracka, Cygan i Wspólnicy sp.j. Częstochowa 33,4
1649 Flow Control Sp. z o.o. Wyry 33,4
1650 FORTINO Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 33,4
1651 Polting Foam Sp. z o.o. Gliwice 33,4
1652 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.J. Tychy 33,3
1653 Auro Sp. z o.o. Gliwice 33,2
1654 CZECHOWICKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Czechowice-Dziedzice 33,2
1655 Flagowa Kraina Sp. z o.o. Skrzyszów 33,2
1656 Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. Częstochowa 33,1
1657 Joan Elektronic Sp. z o.o. Piekary Śląskie 33,1
1658 24 Centrum Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 33,1
1659 Ipg Photonics Sp. z o.o. Gliwice 33
1660 Fpuh Mokate Sp. z o.o. Ustroń 33
1661 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gemark Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 32,9
1662 Ribbon Systems Poland Sp. z o.o. Gliwice 32,9
1663 Heatex Gałązka, Mazurkiewicz sp.j. Tarnowskie Góry 32,8
1664 Bartex Kluza sp.j. Częstochowa 32,8
1665 Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Izabella Żyglicka i Wspólnicy Katowice 32,8
1666 Nowodvorski II Sp. z o.o. Częstochowa 32,8
1667 Przedsiębiorstwo Handlowe Ewmar – Ness Sp. z o.o. Sosnowiec 32,7
1668 JSB -TUR Sp. z o.o. Skoczów 32,7
1669 TRI – MAR Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 32,7
1670 Allergopharma – Nexter Sp. z o.o. Przyszowice 32,6
1671 MostmarPal Sp. z o.o. Zarzecze 32,6
1672 Pb Serwis Poland Sp. z o.o. Pszczyna 32,5
1673 Smart Plus Sp. z o.o. Tychy 32,5
1674 Von Schaewen Polska Sp. z o.o. Świętochłowice 32,5
1675 Nausa Sp. z o.o. Częstochowa 32,5
1676 Limitedbuy Sp. z o.o. sp.k. Tychy 32,5
1677 Consonni Sp. z o.o. S.K. Kamyk 32,5
1678 CB Tetris Sp. z o.o. S.K. Katowice 32,4
1679 Top Pharm Jargan-Szklorz sp.j. Sosnowiec 32,4
1680 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Knurów 32,4
1681 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Żywcu Sp. z o.o. Żywiec 32,3
1682 Tritex Investment Sp. z o.o. Piekary Śląskie 32,3
1683 Zakład Przetwórstwa Mięsnego TOMASZNY S.C. Gerard Tomaszny, Adam Tomaszny, Aleksandra Machnik Wodzisław Śląski 32,3
1684 Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa Holdimex Sp. z o.o. Katowice 32,3
1685 Janmet Sp. z o.o. S.K. Strumień 32,2
1686 Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Ruda Śląska 32,2
1687 Technologie Ndt Sp. z o.o. Zabrze 32,2
1688 Zdt-Glimag Sp. z o.o. Mikołów 32,1
1689 Elpros Ys Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 32,1
1690 Anga Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. Kozy 32,1
1691 Ecomal Poland Sp. z o.o. Gliwice 32,1
1692 ARH+ Sp. z o.o. Katowice 32,1
1693 Zakład Urządzeń Lakierniczych i Budownictwa Technicznego Tech-Mal Sp. z o.o. Częstochowa 32,1
1694 Marcina Park Sp. z o.o. Katowice 32
1695 Conexx Sp. z o.o. Myszków 32
1696 Cromo-Stal Sp. z o.o. Katowice 32
1697 Centrum Zaopatrzenia Budowlanego HADEX Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 31,9
1698 P.H.U. Tompress Tomasz Demidow, Renata Podsiadło – Demidow sp.j. Czeladź 31,9
1699 PM – Strefa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31,9
1700 Miebach Consulting Sp. z o.o. Gliwice 31,8
1701 St Truck Sp. z o.o. Radlin 31,8
1702 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji W Czechowicach – Dziedzicach Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 31,8
1703 Zakłady Usługowe EZT S.A. Sosnowiec 31,8
1704 F-Bud Sp. z o.o. sp.k. Wodzisław Śląski 31,8
1705 Crynoline Sp. z o.o. Katowice 31,7
1706 Klimczak Sp. z o.o. Wrzosowa 31,7
1707 Farma 2 Sp. z o.o. Tychy 31,6
1708 Dom100eu Sp. z o.o. S.K. Gliwice 31,6
1709 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31,6
1710 Spółdzielnia Mieszkaniowa Imieniem Ignacego Jana Paderewskiego Katowice 31,6
1711 Alfafiber Sp. z o.o. Częstochowa 31,6
1712 Planetfan Sp. z o.o. sp.k. Imielin 31,6
1713 Torkol Sp. z o.o. Tychy 31,6
1714 Cadence Design Systems Gazdasági Szolgátató Korlátolt Felelősségű Társaság (Sp. z o.o.) Oddziałw Polsce Katowice 31,6
1715 FABUD Wytwórnia Konstrukcji Betonowych S.A. Siemianowice Śląskie 31,5
1716 Golec Fabryka Sp. z o.o.-sp.k. Milówka 31,4
1717 Grupa Producentów Rolnych Bakss Sp. z o.o. Sosnowiec 31,4
1718 Polspaw Sawiccy sp.j. Krzepice 31,4
1719 EKO-PROFIL Sp. z o.o. S.K. Katowice 31,3
1720 Stekla Investment S.K.A. Bielsko-Biała 31,3
1721 Bs Polska M. Sasiak S.K. Katowice 31,3
1722 ENERGOAPARATURA S.A. Katowice 31,3
1723 Tec Engineering Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 31,2
1724 Gazelo Sp. z o.o. Częstochowa 31,2
1725 Libra Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31,2
1726 Bomar Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 31,2
1727 Spółdzielnia Mieszkaniowa przy Politechnice Śląskiej Gliwice 31,2
1728 Wytwórnia Pasz Błotnica Sp. z o.o. Jaworze 31,1
1729 Eko-Tech Sp. z o.o. S.K. Kalety 31,1
1730 FFT Sp. z o.o. Mysłowice 31,1
1731 Hurtownia Kwiatów Róża Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 31,1
1732 Przychodnia Lekarska Szombierki Sp. z o.o. Bytom 31,1
1733 Intercraft Sp. z o.o. Piasek 31
1734 ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o. Gliwice 31
1735 Chemeko Sp. z o.o. Gliwice 30,9
1736 Klima-Bytom sp.j. Jarosław Szczerba Rafał Szczerba Bytom 30,8
1737 Dawid Mularski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Strada Nazwa Skrócona: P.W. Strada Pyrzowice 30,8
1738 Neotherm System Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 30,8
1739 Inis Sp. z o.o. Rybnik 30,8
1740 Progresja S.A. Katowice 30,8
1741 Grupa Etna Sp. z o.o. S.K.A. Tarnowskie Góry 30,7
1742 Perfekt-Developer Sp. z o.o. Świętochłowice 30,7
1743 Hotel Zimnik Sp. z o.o. sp.k. Lipowa 30,7
1744 Galeria Kluczbork Sp. z o.o. Gliwice 30,7
1745 Nowa Trans Sp. z o.o. Zabrze 30,7
1746 Hennlich Sp. z o.o. Knurów 30,6
1747 Przedsiębiorstwo SAVPOL Sp. z o.o. S.K. Gliwice 30,6
1748 Janus Sp. z o.o. Sosnowiec 30,6
1749 Port Sp. z o.o. Żywiec 30,6
1750 Ren-Car Sp. z o.o. Rybnik 30,6
1751 Przedsiębiorstwo Budowlane Hb-Unibud S.A. Czechowice-Dziedzice 30,5
1752 Opus Macha-Nawrat i S-Ka sp.j. Gliwice 30,5
1753 Ptwp Event Center Sp. z o.o. Katowice 30,5
1754 OPA Bytom Sp. z o.o. Bytom 30,5
1755 Bog-Mar Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 30,4
1756 Interhall Sp. z o.o. Katowice 30,4
1757 Dynamiks Sp. z o.o. Gliwice 30,4
1758 Mk Business Solutions Sp. z o.o. Katowice 30,4
1759 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe RETRUS Andrzej Długosz i Ilona Długosz Sp.J. Częstochowa 30,3
1760 Ekomax Sp. z o.o. Gliwice 30,3
1761 Invenio Sp. z o.o. Tychy 30,3
1762 Af Polska Sp. z o.o. Zabrze 30,3
1763 Elfag – Grzywocz sp.j. Jastrzębie-Zdrój 30,3
1764 Aseka Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 30,3
1765 Polnetcom Sp. z o.o. Tychy 30,2
1766 David Vasco Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 30,2
1767 Budmax-Metal Sp. z o.o. Piekary Śląskie 30,2
1768 Remondis Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 30,2
1769 Nexa Sp. z o.o. S.K. Katowice 30,2
1770 Stach Sp. z o.o. Piekary Śląskie 30,1
1771 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe And Sp. z o.o. Bytom 30,1
1772 INVESTMENT S.A. Katowice 30,1
1773 Emiter Sp. z o.o. Katowice 30,1
1774 Waga Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 30,1
1775 Haberkorn Sp. z o.o. Skrzyszów 30
1776 Metalofaktura Sp. z o.o. Jaworzno 30
1777 Ventix Sp. z o.o. Jaworzno 29,9
1778 Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum Częstochowa 29,9
1779 Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie Częstochowa 29,9
1780 Roter Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 29,9
1781 Tex Line Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 29,8
1782 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Katowice 29,7
1783 Donaco Sp. z o.o. Racibórz 29,7
1784 Pohl & Pohl Sp. z o.o. Racibórz 29,6
1785 Beprinż Strefa Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 29,6
1786 Likpol Sp. z o.o. Bytom 29,6
1787 MD INVEST GROUP Sp. z o.o. Katowice 29,6
1788 Knauf IT Services Polska Sp. z o.o. Katowice 29,6
1789 Abastran Sp. z o.o. Tychy 29,6
1790 ALTERIS S.A. Katowice 29,5
1791 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Formatex Lewandowscy sp.j. Częstochowa 29,5
1792 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krzyżanowice 29,4
1793 SPED TRANS POLSKA Sp. z o.o. Katowice 29,4
1794 Benericetti Polska Sp. z o.o. Częstochowa 29,4
1795 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pro sp.j., Z. Mróz, Bielsko-Biała 29,4
1796 Marat Sp. z o.o. Rybnik 29,4
1797 Ajax Sp. z o.o. Jaworzno 29,3
1798 Globo-Inves T Sp. z o.o. Opatów 29,3
1799 Schuller Eh’klar Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 29,3
1800 Instytut Techniki Górniczej KOMAG Gliwice 29,3
1801 GALIA S.A. Dąbrowa Górnicza 29,2
1802 Beskidzki Hurt Towarowy S.A. Bielsko-Biała 29,2
1803 Twardzik – sp.j. Katowice 29,2
1804 Węglokoks Kraj Serwis Sp. z o.o. Piekary Śląskie 29,2
1805 Computer Controls Sp. z o.o. Bielsko-Biała 29,1
1806 Computers & Control Sp. z o.o. Katowice 29,1
1807 Amar Sp. z o.o. Pszów 29,1
1808 Spółdzielnia Mieszkaniowa Parkitka Częstochowa 29,1
1809 Calderys Polska Sp. z o.o. Gliwice 29
1810 Fabryka Materacy Janpol Sp. z o.o. Orzesze 29
1811 Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. Częstochowa 29
1812 Multi Assets Sp. z o.o. Tychy 29
1813 Ngplast Sp. z o.o. Piekary Śląskie 28,9
1814 Gozdawa Sp. z o.o. Sosnowiec 28,9
1815 Galon Sp. z o.o. Chorzów 28,9
1816 Noma Tools Sp. z o.o. Wyry 28,9
1817 EQ System Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 28,8
1818 Hostersi Sp. z o.o. Rybnik 28,8
1819 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom w Bytomiu Bytom 28,8
1820 Ait Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 28,7
1821 Csw Totem Sp. z o.o. S.K. Chorzów 28,7
1822 Frauscher Polska Sp. z o.o. Katowice 28,7
1823 PPHU MEGA – TRANS Sp. z o.o. Myszków 28,7
1824 Emet-Impex S.A. Katowice 28,7
1825 Mazur Żurawie Sp. z o.o. Katowice 28,6
1826 Cutiron Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 28,5
1827 Automotive Logistics Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 28,5
1828 Juwena Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 28,5
1829 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum Bytom 28,5
1830 Firma Handlowa Mueller-Janoszka, Alfred Mueller, Krzysztof Janoszka S.J. Zbrosławice 28,4
1831 Mundivie S.A. Jasienica 28,4
1832 Ślązak, Zapiór i Wspólnicy – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Katowice 28,4
1833 Olimpo Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 28,3
1834 Tjt Żak i Spółka. sp.j. Bielsko-Biała 28,3
1835 Marbach Budowa Form Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 28,3
1836 Zakład Usługowo-Handlowy sp.j. Okrzesik Kolonko Żywiec 28,3
1837 PPUH DOLOMIT S.A. Kopalnia Ząbkowice Dąbrowa Górnicza 28,2
1838 Polska Sieć Handlowa Livio Plus Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 28,2
1839 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 28,2
1840 ALDEC – ADT Sp. z o.o. Katowice 28,1
1841 Fuks Group Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 28,1
1842 Gamon Trucks Sp. z o.o. Rybnik 28,1
1843 PRO Familia Altera Sp. z o.o. Katowice 28,1
1844 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Przem-Bud Sp. z o.o. Sosnowiec 28,1
1845 Wikal Plast Sp. z o.o. S.K. Chorzów 28,1
1846 Kupiec Ge-Es Sp. z o.o. Wilamowice 28,1
1847 Azmar M. Frys, M. Rajca sp.j. Katowice 28,1
1848 U Brzęczka Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 28
1849 President Elektronics Poland Sp. z o.o. Częstochowa 28
1850 Dromena Sp. z o.o. Wręczyca Mała 28
1851 Wróż i Wspólnicy sp.j. Częstochowa 27,9
1852 Polkoks Elektronics Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 27,8
1853 Dl Invest Group XI Sp. z o.o. Katowice 27,8
1854 Jt Stal Serwis Sp. z o.o. Zabrze 27,7
1855 Cyroń Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 27,7
1856 KwangDuck Poland Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 27,7
1857 Wika Sp. z o.o. Gliwice 27,7
1858 PK Sp. z o.o. Salon Rybnik S.K. Katowice 27,6
1859 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Bielsko-Biała 27,6
1860 Gasso Polska Sp. z o.o. S.K. Wilamowice 27,5
1861 Solveere Sp. z o.o. Ogrodzieniec 27,5
1862 Exenpl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 27,5
1863 Ruta Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 27,5
1864 Led-Pol Sp. z o. o. S. K. Bielsko-Biała 27,5
1865 Biuro Projektowe Sankat Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 27,4
1866 Tyszanka Sp. z o.o. sp.k. Tychy 27,4
1867 Hmedia Sp. z o.o. S.K. Gliwice 27,3
1868 Wawelktfs Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 27,3
1869 Powergate Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 27,2
1870 PH Baron Sp. z o.o. sp.k. Tychy 27,2
1871 Paligatech Sp. z o.o. sp.k. Świerklaniec 27,2
1872 Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Czeladź 27,2
1873 Firma Handlowo-Usługowa Profit Krystyna Ostrowska, Henryk Ostrowski, Łukasz Ostrowski sp.j. Pawonków 27,2
1874 Siltec Polska Sp. z o.o. Cieszyn 27,2
1875 Medyk Sp. z o.o. Rybnik 27,2
1876 A.M. Steel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 27,1
1877 Alumast S.A. Wodzisław Śląski 27,1
1878 Inter-Jkz Sp. z o.o. Częstochowa 27
1879 Medikol Sp. z o.o. Rybnik 27
1880 Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jaworzno 27
1881 Gosław Sport Center Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 26,9
1882 Proximetry Poland Sp. z o.o. Katowice 26,9
1883 LWW Śląska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 26,9
1884 TSL Silesia Sp. z o.o. Bytom 26,9
1885 Rednt S.A. Katowice 26,9
1886 Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o. Myszków 26,9
1887 Medikatha Sp. z o.o. Bioprime S.K. Katowice 26,8
1888 Ambet Sp. z o.o. sp.k. Bytom 26,7
1889 Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 26,7
1890 Centrum Medyczne Sp. z o.o. Rybnik 26,7
1891 New Age Welding Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 26,7
1892 Polon Bodziony, Kapral Sp.J. Katowice 26,7
1893 L?emir I.Juszczyk, H.Juszczyk Sp. J. Dąbrowa Górnicza 26,6
1894 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Instal-Art sp.j. Stanisław Rudzki,Wojciech Rudzki,Alicja Rudzka,Janusz Gajewski,Alicja Gajewska Czaniec 26,6
1895 Ms Logistics Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 26,6
1896 Dl Invest Group V Sp. z o.o. Katowice 26,6
1897 Mega Farm Jargan-Szklorz S.J. Sosnowiec 26,6
1898 Monitrans Sp. z o.o. sp.k. Katowice 26,6
1899 Przeds. Budownictwa, Modernizacji i Handlu Dekadex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 26,6
1900 Joker Kubica, Leksowski, Mosińska sp.j. Zabrze 26,6
1901 Wmw Sp. z o.o. Rybarzowice 26,6
1902 PHU Marex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chorzów 26,5
1903 A-Zet Centrum Pompowe Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 26,5
1904 Global Coffee Group Sp. z o.o. Ustroń 26,5
1905 Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Racibórz 26,5
1906 Unionstal Sp. z o.o. Katowice 26,5
1907 Arinet Sp. z o.o. Gliwice 26,5
1908 EASTCHEM Sp. z o.o. Zawiercie 26,5
1909 ESALES Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Katowice 26,4
1910 Altrend Investment Sp. z o.o. Katowice 26,4
1911 New Zinc Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 26,4
1912 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ponięcice 26,4
1913 MTD Woźniak AS Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 26,4
1914 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Bobrek sp.j. J.Małek, B.Macianty Dąbrowa Górnicza 26,4
1915 Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Chorzów 26,4
1916 P.H.U. Szczęśniak i Bratek S.J. Sosnowiec 26,3
1917 Crux Sp.J. D. Zając, P. Wolny Katowice 26,2
1918 Power. Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 26,2
1919 Specol Sp. z o.o. Chorzów 26,2
1920 Max Apteka Sp. z o.o. Katowice 26,2
1921 Erbud Industry Południe Sp. z o.o. Będzin 26,2
1922 Gmt Sp. z o.o. Mysłowice 26,2
1923 Huber Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 26,1
1924 Twj Sp. z o.o. Żory 26
1925 Chapel Parket Polska Sp. z o.o. Racibórz 26
1926 Fundusz BPC S.A. Bielsko-Biała 26
1927 Siko Sp. z o.o. Mysłowice 26
1928 Spółdzielnia Mieszkaniowa Świętochłowice 26
1929 Windex Holding Sp. z o.o. Zabrze 26
1930 LVL Group Sp. z o.o. S.K. Katowice 25,9
1931 Zakład Usług Elektroenergetycznych Fonon Sp. z o.o. Częstochowa 25,9
1932 Zakład Gospodarki Odpadami S.A. Bielsko-Biała 25,9
1933 Japi-Bud Duda sp.j. Piasek 25,9
1934 Instalbudotech Sp. z o.o. S.K. Kamienica 25,9
1935 Visa Bell Sp. z o.o. Pszczyna 25,9
1936 Asco Equipment Sp. z o.o. Katowice 25,8
1937 I4tech Sp. z o.o. Chorzów 25,8
1938 Carbon Studio S.A. Chorzów 25,8
1939 Professional Service Provider Świerkot Invest Sp. z o.o. sp.k. Studzionka 25,8
1940 System – Barosz Gwimet Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 25,8
1941 Szumilas At sp.j. Anna Szumilas Tadeusz Szumilas Zawiercie 25,7
1942 Famex-Bis Sp. z o.o. Cieszyn 25,7
1943 Metal-Bet Sp. z o.o. Łaziska Górne 25,7
1944 Techniplast Sp. z o.o. Skoczów 25,7
1945 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domator w Gliwicach Gliwice 25,7
1946 Auto Dealer Sp. z o.o. Katowice 25,6
1947 Super Market Gama Bogusława Pyrek-Rączka, Jan Rączka sp.j. Buczkowice 25,6
1948 Zakłady Remontowe Energetyki Elko Sp. z o.o. Racibórz 25,6
1949 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bojszowach Bojszowy 25,5
1950 Dromar Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 25,5
1951 Wenmar Budownictwo Sp. z o.o. Świnna 25,5
1952 Gardia Broker Sp. z o.o. Gliwice 25,5
1953 BDF System Sp. z o.o. Katowice 25,5
1954 Hs Outsourcing Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 25,5
1955 Setmil Sp. z o.o. Zabrze 25,5
1956 Radioster Sp. z o.o. Katowice 25,5
1957 Sadi Polska – Agencja Celna Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25,5
1958 Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Trans-Zak Sp. z o.o. Zawiercie 25,5
1959 ARC-HEAT Sp. z o. o. Bytom 25,4
1960 Silesia Work Sp. z o.o. Pszów 25,4
1961 Janusz Kosica Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25,4
1962 Technica Group Sp. z o.o. S.K. Ochaby Małe 25,3
1963 Joker-Herby Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Sp. z o.o. Herby 25,3
1964 Anga-Serwis Sp. z o.o. Kozy 25,3
1965 Waps-Kart Sp. z o.o. sp.k. Bytom 25,3
1966 Europejskie Technologie Górnicze Sp. z o.o. Sławków 25,3
1967 Lenko S.A. Wilkowice 25,2
1968 Mototechnika Józef Zborowski sp.j. Jasienica 25,2
1969 Bracka Park Sp. z o.o. Katowice 25,1
1970 Hoger Mb Sp. z o.o. Lubliniec 25,1
1971 Mdj Sp. z o.o. Gliwice 25,1
1972 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spa-Met sp.j. Sylwia Skrzypiciel,Radosław Skrzypiciel Podzamcze 25,1
1973 Zakłady Mięsne Berger Irena i Bonifacy Berger sp.j. Rydułtowy 25,1
1974 CHIMIMECA POLSKA Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 25
1975 Zakład Remontowo Budowlany Micro-Max Sp. z o.o. Gliwice 25
1976 POLLENA – SAVONA Sp. z o.o. Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej Katowice 25
1977 Pietrzak Sp. z o.o. Katowice 25
1978 Prestige Investments Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 25
1979 Keller Sp. z o.o. Gliwice 25
1980 Osiedle Paryskie Sp. z o.o. S.K. Zabrze 24,9
1981 Centrum Projektowo-Szkoleniowe Sp. z o.o. Bytom 24,9
1982 Terawat Serwis Sp. z o.o. Bytom 24,9
1983 Wenga Sp. z o.o. Katowice 24,9
1984 Feronos Sp. z o.o. Częstochowa 24,9
1985 Zakład Budowlano-Montażowy Probud Sp. z o.o. Żywiec 24,9
1986 Certech Sp. z o.o. Wilamowice 24,9
1987 Grupa E Sp. z o.o. Tychy 24,9
1988 Best-Eko Sp. z o.o. Żory 24,8
1989 OPTIBELT POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 24,8
1990 Honasco-Polska Sp. z o.o. Kłobuck 24,8
1991 ARMAX Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 24,8
1992 Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi Bielsko-Biała 24,8
1993 Belfood Sp. z o.o. Katowice 24,8
1994 Ekonorm Pro Sp. z o.o. sp.k. Katowice 24,8
1995 Kopalnia Imielin Sp. z o.o. Imielin 24,7
1996 Invest DM Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 24,7
1997 ŚRODULA Spółdzielnia Mieszkaniowa Sosnowiec 24,7
1998 Smakosz Sp. z o.o. Ustroń 24,7
1999 ZDT Top Poręba Sp. z o.o. S.K. Poręba 24,7
2000 Backerei Dahlhoff Polonia Sp. z o.o. Katowice 24,7
2001 Zakład Dostaw Nośników Energetycznych Sp. z o.o. Rybnik 24,6
2002 K P B Intra Polska Sp. z o.o. Tychy 24,6
2003 Przedsiębiorstwo Budowlane Modular Sp. z o.o. Żywiec 24,6
2004 Zmirob Sp. z o.o. sp.k. Tychy 24,6
2005 Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o. Gliwice 24,6
2006 Kragum Sp. z o.o. Sosnowiec 24,6
2007 EMI Sp. z o.o. Dębowiec 24,5
2008 K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o. Katowice 24,5
2009 Aviomechanika Sp. z o.o. Kozy 24,5
2010 Smartt Sp. z o.o. Kobielice 24,5
2011 Studio Atrium Lelek, Godlewski sp.j. Bielsko-Biała 24,5
2012 WEGAR J., K. Węglarz – S.J. Wodzisław Śląski 24,5
2013 Pivexin Technology Sp. z o.o. Babice 24,5
2014 Polska Grupa Zakupowa Kupiec Sp. z o.o. Żory 24,5
2015 Mokrosz Sp. z o.o. Racibórz 24,5
2016 Emmepi Polska Sp. z o.o. sp.k. Katowice 24,5
2017 Bonotex sp.j. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal Jaworze 24,5
2018 PORTWEST Polska Sp. z o.o. Czeladź 24,4
2019 Al Trans Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 24,4
2020 Provema Sp. z o.o. Katowice 24,4
2021 Nosag Polska Sp. z o.o. Tychy 24,3
2022 Saturn Eko Sp. z o.o. Orzesze 24,3
2023 Euro Quality Sp. z o.o. S.K. Katowice 24,3
2024 GH Cranes Sp. z o.o. Kłobuck 24,2
2025 Mmb System Sp. z o.o. Częstochowa 24,2
2026 Texa Poland Sp. z o.o. Mysłowice 24,2
2027 Ceramo Sp. z o.o. Gliwice 24,1
2028 Tom-Sanit Sp. z o.o. Zabrze 24,1
2029 Śląskie Centrum Recyklingu Sp. z o.o. Gliwice 24,1
2030 Faktoria AB Sp. z o.o. Golasowice 24
2031 Jbb International Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 24
2032 Anmar Met Sp. z o.o. sp.k. Kłobuck 23,9
2033 Instad Sp. z o.o. Rybnik 23,9
2034 Rail & Sea Logistics Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,9
2035 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adamex Kp Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,9
2036 Pmd Sp. z o.o. Piekary Śląskie 23,9
2037 Dombud Mintex Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,9
2038 Weilandt Elektronik Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 23,9
2039 Firma Antończyk sp.j. Jastrzębie-Zdrój 23,9
2040 Klimek – TFP Sp. z o.o. sp.k. S.K.A. Częstochowa 23,8
2041 Paparazzi Fashion Sp. z o.o. Korwinów 23,8
2042 Akpe Group Sp. z o.o. Katowice 23,8
2043 Simplex sp. z o.o. Mikołów 23,7
2044 Przedsiębiorstwo Bilt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,7
2045 EFD Induction Sp. z o.o. Gliwice 23,7
2046 Hurtownia Artchem Sikora & Lang sp.j. Ustroń 23,7
2047 PPHU Pestanpol Stanisław Dunat, Paweł Piecuch sp.j. Biery 23,7
2048 PTWP-Online Sp. z o.o. Katowice 23,7
2049 Max sp.j. Majchrzak Racibórz 23,6
2050 Musiorski Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 23,6
2051 Jumpworld Sp. z o.o. S.K. Katowice 23,6
2052 Enter BPO Sp. z o.o. S.K. Gliwice 23,5
2053 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rybnik 23,5
2054 Gros Sp. z o.o. Rybnik 23,5
2055 Pol-Lab Sp. z o.o. sp.k. Wilkowice 23,5
2056 Jawi Przedsiębiorstwo Usług Detektywistycznych I Ochrony Mienia Sp. z o.o. Tychy 23,5
2057 Enizo Sp. z o.o. Katowice 23,5
2058 Amp Source Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 23,5
2059 Maria Ziębińska, Stanisław Ziębiński Ice Mastry sp.j. Czaniec 23,5
2060 Roll Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,4
2061 Areus Sp. z o.o. Gliwice 23,4
2062 Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik . Zawiercie 23,4
2063 Auto-Eko-Gaz Maciejkowicz Elżbieta, Gancarczyk Iwona Gancarczyk Władysław – sp.j. Mysłowice 23,4
2064 Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. Chorzów 23,4
2065 Flota Logistic Bis Sp. z o.o. sp.k. Tychy 23,3
2066 Complex Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 23,3
2067 Klinica 2000 K. Mróz sp.j. Katowice 23,3
2068 Biuro Perfekt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 23,3
2069 Dymek Sp. z o.o. S.K. Ogrodzieniec 23,3
2070 El-Mar Sp. z o.o. Lubliniec 23,3
2071 Stim Sp. z o.o. sp.k. Bytom 23,3
2072 Apteki Sieciowe Rp Sp. z o.o. S.K. Chorzów 23,3
2073 Protech Sp. z o.o. Paniówki 23,3
2074 Elipsa Sp. z o.o. Gliwice 23,3
2075 Sneyton Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 23,3
2076 Balviten Sp. z o.o. Katowice 23,3
2077 Aga Kompozyty Sp. z o.o. S.K. Pisarzowice 23,2
2078 Atria Med Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,2
2079 Szpital Świętego Łukasza S.A. Bielsko-Biała 23,2
2080 Wats Piasecki i Wspólnicy sp.j. Mysłowice 23,2
2081 Intex Sp. z o.o. Gliwice 23,2
2082 Zakład Mięsny Rajcza Ewa, Józef i Jacek Barcik sp.j. Rajcza 23,2
2083 FP Atid Sp. z o.o. Sp.K. Ruda Śląska 23,2
2084 Nowy Roździeń Sp. z o.o. sp.k. Katowice 23,2
2085 Stal-Hart Sp. z o.o. Bujaków 23,2
2086 Profis24 Sp. z o.o. Katowice 23,2
2087 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Budomont-6 Sp. z o.o. Ruda Śląska 23,1
2088 I-Cona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Siemianowice Śląskie 23,1
2089 B.T.B. – Inżynieria Budownictwo Instalacje Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,1
2090 Chemokor Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 23,1
2091 HMK Sp. z o.o. Pszczyna 23,1
2092 POLBET S.A. Katowice 23,1
2093 Hocs International Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 23,1
2094 Semix Sp. z o.o. Krzanowice 23
2095 Proweld Woronecka Sp.K. Częstochowa 23
2096 Savepol Poliuretany Sp. z o.o. S.K. Kalety 23
2097 Polma Sp. z o.o. Częstochowa 22,9
2098 Art Invest Sp. z o.o. Pszczyna 22,9
2099 Centrum Pediatrii Im.Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o. Sosnowiec 22,9
2100 Kadja Sp. z o.o. Zawiercie 22,9
2101 R.M.P Sp. z o.o. Antoniów 22,9
2102 Puk Katowice Sp. z o.o. Katowice 22,9
2103 Przedsiębiorstwo Mięsne Hanna i Tomasz Wilczek sp.j. Cieszyn 22,9
2104 Auto Keller Sp. z o.o. Gliwice 22,9
2105 Jcommerce Sp. z o.o. Katowice 22,8
2106 Elbis Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22,8
2107 Rudsped Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 22,8
2108 ITALMEC Sp. z o.o. Katowice 22,8
2109 Mtj Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 22,8
2110 Giebel Sp. z o.o. Ornontowice 22,8
2111 Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. Katowice 22,7
2112 Agropunkt – Stara Wieś sp.j. Mateusz Mynarski Stanisław Mynarski Stara Wieś 22,7
2113 Pflege Work Center Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 22,7
2114 Puls-Med Sp. z o.o. Katowice 22,7
2115 Apteka Centrum Sp. z o.o. Zawiercie 22,7
2116 Przeds. Tramp S.J. Przyszowice 22,7
2117 Straag Sp. z o.o. Będzin 22,6
2118 Kefebe-Management Sp. z o.o. Katowice 22,6
2119 Votana Sp. z o.o. Katowice 22,6
2120 Halfar sp.j. Jarosław I Sylwester Halfar Wodzisław Śląski 22,6
2121 Matix Sp. z o.o. Częstochowa 22,6
2122 Urban-Metal Sp. z o.o. Rachowice 22,6
2123 Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja- sp.j. Jaworzno 22,5
2124 Elektronika Maszyny Montaż Automatyka – Ośrodek Pomiarów Sp. z o.o. Cieszyn 22,5
2125 Profis Group Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 22,5
2126 Glass Produkt Sp. z o.o. Pyskowice 22,5
2127 Strażak Mikołów Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Mikołów 22,5
2128 Polonia Logistyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Myszków 22,5
2129 All – Instal Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 22,5
2130 Myszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Myszków 22,5
2131 Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowe Concret Sp. z o.o. S.K. Tychy 22,4
2132 Zarząd Budynków Mieszkaniowych-Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zabrze 22,4
2133 No-El sp.j. Ryszard Nowak, Barbara Musiałek Katowice 22,4
2134 G&L Technologies S.R.O. (Sp. z o.o.) Oddział W Polsce Chorzów 22,4
2135 NSJ Sp. z o.o. Mikołów 22,4
2136 Jan-Pol sp.j. Jan i Krzysztof Czapla Nowa Wieś 22,4
2137 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Częstochowa – Rząsawa Częstochowa 22,3
2138 Metal Union Sp. z o.o. Częstochowa 22,3
2139 Brasco Integrator Sp. z o.o. Sp.K. Zabrze 22,3
2140 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emeres-Produkt Ryszard Malman, Jan Orzechowski sp.j. Sosnowiec 22,3
2141 Aco-Tec Adam Litner, Artur Litner sp.j. Bielsko-Biała 22,3
2142 ACE Instal Sp. z o.o. Katowice 22,2
2143 My Center S.A. Gliwice 22,2
2144 Serwis System Eugeniusz Słowik Sp.K. Chorzów 22,2
2145 Rodox Sp. z o.o. Tychy 22,2
2146 Energokontrakt Sp. z o.o. Bytom 22,2
2147 PPHU STAMAR Włodarczyk i Wspólnicy S.J. Nowa Wieś 22,2
2148 Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia Ustroń Sp. z o.o. Ustroń 22,2
2149 Hurtownia Opon Misztal sp.j. Świętochłowice 22,1
2150 Luna Polska Sp. z o.o. Katowice 22,1
2151 Taxor M. Rubiszewski sp.j. Żywiec 22,1
2152 Plafor Sp. z o.o. Kobiernice 22,1
2153 CEGELEC Sp. z o.o. Katowice 22
2154 European Steel Group Sp. z o.o. Katowice 22
2155 Inter Silesia Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa Górnicza 22
2156 Provel Sp. z o.o. Gruszewnia 22
2157 Leviatan-Poligrafia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
2158 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Adw Sp. z o.o. Wyry 22
2159 Zpuh Centrochem Kotuła sp.j. Tarnowskie Góry 22
2160 INOXA Sp. z o.o. Jaworzno 22
2161 Moto Wektor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
2162 Best Pharm Jargan – Szklorz sp.j. Sosnowiec 21,9
2163 Prodesk Sp. z o.o. Żory 21,9
2164 Elwatt Sp. z o.o. Kozy 21,9
2165 Grupa Kmk Sp. z o.o. Katowice 21,9
2166 Spółdzielnia Mieszkaniowa ŚRÓDMIEŚCIE Gliwice 21,9
2167 KR CENTER Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 21,9
2168 Mostostal Będzin Import Export Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 21,8
2169 Flexin Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,8
2170 Enerlink Sp. z o.o. Katowice 21,8
2171 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ads Sośnica Gliwice 21,8
2172 Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. Jaworzno 21,8
2173 Amv Bundza sp.k. Mikołów 21,8
2174 Pro Produkcja Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,8
2175 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Częstochowie Sp. z o.o. Częstochowa 21,7
2176 Lonwerd Sp. z o.o. sp.k. Kłobukowice 21,7
2177 Low & Bonar Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 21,7
2178 Irex.G.Czarniecki,W.Ilkiewicz.sp.j. Bielsko-Biała 21,7
2179 J.B.P. Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 21,7
2180 Z + M Service Sp. z o.o. Cieszyn 21,7
2181 Polcargo-Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 21,7
2182 Jastrzębskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 21,7
2183 Edokumenty Sp. z o.o. Bytom 21,7
2184 DL Invest Group Sp. z o.o. Katowice 21,6
2185 Bm Aqua Sp. z o.o. sp.k. Będzin 21,6
2186 Hansped Transport i Spedycja A.Hanusiak sp.j. Katowice 21,6
2187 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Pszczyna Sp. z o.o. Jankowice 21,6
2188 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lepszy Byt Pawonków 21,6
2189 Elhand Transformatory Sp. z o.o. Lubliniec 21,5
2190 ALTIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,5
2191 Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. Katowice 21,5
2192 Nomax Trading Sp. z o.o. Piekary Śląskie 21,5
2193 Hybryd Sp. z o.o. Pyskowice 21,5
2194 Indra Jargan – Szklorz sp.j. Sosnowiec 21,5
2195 LINTER S.A. Katowice 21,4
2196 Mikołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Mikołów 21,4
2197 Jacpol Sp. z o.o. Mysłowice 21,4
2198 Przedsiębiorstwo Elektroprofit Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 21,4
2199 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych I Bytowych Sp. z o.o. Gliwice 21,4
2200 Instytut Gospodarki Nieruchomościami Katowice 21,4
2201 Sundoor Tech Sp. z o.o. Chorzów 21,4
2202 Auto-Centrum Sikora Sp. z o.o. Mikołów 21,4
2203 ARCESE POLSKA Sp. z o.o. Będzin 21,3
2204 Jang Sp. z o.o. Rybnik 21,3
2205 Piekarnia Max Grażyna Makselon sp.j. Poniszowice 21,3
2206 Osiedle Fazaniec Gtb Invest Sp. z o.o. S.K. Katowice 21,3
2207 Apiss – Invest Sp. z o.o. Katowice 21,3
2208 STEFANIA Kempski i Wspólnicy S.J. Tychy 21,3
2209 Familia Med Lekarze Brosz, Garus, Głosz, Gliklich Spółka Parnerska Przyszowice 21,3
2210 MARAD ENERGIA Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 21,3
2211 Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Kazimierz Zawada Sp. z o.o. Pszczyna 21,3
2212 Probet Group S.A. Chorzów 21,3
2213 Powerjobs Sp. z o.o. Katowice 21,2
2214 Przedsiębiorstwo Handlowe Jacek Rzońca sp.j. Dąbrowa Górnicza 21,2
2215 Bodtech Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 21,2
2216 Suez Bielsko-Biała S.A. Bielsko-Biała 21,2
2217 Przedsiębiorstwo Budowlane Mazur Sp. z o.o. S.K. Jankowice 21,2
2218 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Drobud Sp. z o.o. Żywiec 21,2
2219 Ht&L Fitting Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,1
2220 Jonatan III sp.j. – Szymura Piotr, Książek Wioleta Rybnik 21,1
2221 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eska Sp. z o.o. Zabrze 21,1
2222 Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chorzów 21,1
2223 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o. Częstochowa 21,1
2224 Grafit Silesia Sp. z o.o. Sosnowiec 21,1
2225 Steel Trans Logistic Sp. z o.o. Katowice 21
2226 Mech Serwis Sp. z o.o. Radzionków 21
2227 Żywieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Żywiec 21
2228 Optyka Oxys sp.j. P.Gołębiowski, M.Kulas Będzin 21
2229 Ema-Brzezie Sp. z o.o. Racibórz 21
2230 Drut – Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o. Katowice 20,9
2231 Jte Prefarch Sp. z o.o. Jaworzno 20,9
2232 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe A/B/C Bogdan Serafin, Piotr Graca sp.j. Bielsko-Biała 20,9
2233 Profish 2 Sp. z o.o. sp.k. Racibórz 20,9
2234 Wipax Sp. z o.o. Świętochłowice 20,9
2235 Loma Polska Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 20,9
2236 Domo-Styl A.Kobylec, A.Kulig sp.j. Gliwice 20,9
2237 Tonato Sp. z o.o. Katowice 20,9
2238 Multipit Sp. z o.o. S.K. Gliwice 20,9
2239 Pulire Warehouse Sp. z o.o. Katowice 20,9
2240 Komin-Flex Sp. z o.o. Pszczyna 20,8
2241 Mm Cars Sp. z o.o. Katowice 20,8
2242 Spółdzielnia Ogrodnicza W Katowicach Katowice 20,8
2243 Consensus Company Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 20,8
2244 Artivent Sp. z o.o. Gliwice 20,7
2245 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska NORD MED Sp. z o.o. Częstochowa 20,7
2246 Kts Import Export Gmbh Sp. z o.o. Drogomyśl 20,7
2247 Cyberlevel Sp. z o.o. Katowice 20,7
2248 Ultex – Pol Sp. z o.o. Częstochowa 20,7
2249 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Sursys Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 20,7
2250 DEKOR Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 20,7
2251 Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,6
2252 Zakłady Badań i Atestacji Zetom Im. Prof. F.Stauba w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 20,6
2253 Cabwell Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kalety 20,6
2254 Btc Czapka sp.j. Skoczów 20,6
2255 Visolis Sp. z o.o. sp.k. Katowice 20,6
2256 Agencja Promocji Redux Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 20,6
2257 Larix 2 Piotr Brukiewicz,Michał Ligacz S.J. Katowice 20,6
2258 Wb Mureco Sp. z o.o. sp.k. Tychy 20,6
2259 Czah-Pomiar Sp. z o.o. Katowice 20,6
2260 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych AA REMEDIUM Awramienko Sp.J. Pyskowice 20,5
2261 Cp-Service A.S. S.A. Oddział w Polsce Cieszyn 20,5
2262 Commled Solutions Sp. z o.o. Gliwice 20,5
2263 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Radzionków 20,5
2264 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Brodzik sp.j. Zawiercie 20,5
2265 TIO Sp. z o.o., S.K. Cieszyn 20,5
2266 SGH Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,5
2267 Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji INWET S.A. Chorzów 20,5
2268 Cgi Sp. z o.o. Katowice 20,5
2269 Biuro Podróży Tęcza B.Dąbrowska, J.Handzlik sp.j. Bielsko-Biała 20,4
2270 Consultant Sp. z o.o. Gliwice 20,4
2271 Copos Sp. z o.o. Zabrze 20,4
2272 Doosan Babcock Energy Polska S.A. Rybnik 20,4
2273 Żwirkol Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 20,4
2274 Fedrecht Sp. z o.o. Bojszowy 20,4
2275 Sas – sp.j. Sabela i Pęciak Wodzisław Śląski 20,4
2276 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Lekfarm Sp. z o.o. Ruda Śląska 20,3
2277 Zdrowia Smak Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 20,3
2278 Nicre Sp. z o.o. S.K. Zabrze 20,3
2279 Pionenergia Sp. z o.o. Mikołów 20,2
2280 Dan-Mar sp.j. Danuta Selwiet, Maria Gulińska Katowice 20,2
2281 Minkon Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 20,2
2282 Furaż sp.j. – Borkowska Marietta, Borkowski Zbigniew, Borkowski Mateusz Rybnik 20,2
2283 Redor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,2
2284 Apteka Św. Łukasza Maria Janiszewska – Bociańska I Spółka – sp.j. Częstochowa 20,2
2285 Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o. Gliwice 20,1
2286 Grupa Aptek Rp Sp. z o.o. S.K. Chorzów 20,1
2287 Droś-Sawicki Sp. z o.o. sp.k. Przystajń 20,1
2288 Dystrybucja Mięsa i Wędlin Agata Szatan Dariusz Szatan sp.j. Sosnowiec 20,1
2289 MGR Recykling Sp. z o.o. Katowice 20,1
2290 Dumat Sp. z o.o. Mysłowice 20,1
2291 Wexler Development Sp. z o.o. Katowice 20
2292 Palian Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Tychy 20
2293 Wibo Silesia Sp. z o.o. Gliwice 20
2294 Pramet Sp. z o.o. Sosnowiec 20
2295 SPOŁEM P S S Zawiercie 20
2296 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Dzieci i Dorosłych -Szpital Im.I.Mościckiego Sp. z o.o. Chorzów 20
2297 Firma Handlowa Pigwa J.Mucha i Wspólnicy sp.j. Katowice 20
2298 Polska Hokej Liga Sp. z o.o. Katowice 20
2299 Ice Group Sp. z o.o. Rybnik 19,9
2300 Firma Dax Agnieszka Gębka, Zbigniew Gębka sp.j. Katowice 19,9
2301 Zakład Instalacji Budowlanych Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 19,9
2302 EBD Development Sp. z o.o. Kalety 19,9
2303 Tavrida Electric Polska Sp. z o.o. Tychy 19,9
2304 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Makowie Maków 19,8
2305 Computer Service Support – Beskidy Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,8
2306 Czekamet Pl Sp. z o.o. S.K. Czekanów 19,8
2307 Johannson Sp. z o.o. Kuźnia Raciborska 19,8
2308 Motomus Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 19,8
2309 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 19,8
2310 Elco Ict Sp. z o.o. Katowice 19,8
2311 Bubała,Majer,sp.j. Katowice 19,8
2312 Przedsiębiorstwo Usługowe Tombor Celina Toman Jerzy Toman sp.j. Katowice 19,8
2313 Norman Sp. z o.o. Radzionków 19,8
2314 Millenium P.Płoskoń, K.Lasoń S.J. Katowice 19,7
2315 Autostrada II Sp. z o.o. Katowice 19,7
2316 AB-Projekt Invest Sp. z o.o. Tychy 19,7
2317 Starkam Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19,7
2318 Uliarczyk Sp. z o.o. Rybnik 19,7
2319 KAREL 2 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,7
2320 Orzeszyna Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,7
2321 Poolsystem Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 19,7
2322 Apa Sp. z o.o. Gliwice 19,7
2323 Radio 90 Sp. z o.o. Rybnik 19,6
2324 Crede Experto Praha Sp. z o.o. Oddział Polska Katowice 19,6
2325 Zakład Wielobranżowy Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Simet Sp. z o.o. Tworóg 19,6
2326 Eltrex Sp. z o.o., S.K. Goleszów 19,6
2327 Przedsiębiorstwo Handlowe Ikbud K.Burczyk I.Mrachacz sp.j. Tarnowskie Góry 19,6
2328 Goldenpeak Sp. z o.o. Istebna 19,6
2329 Szwajcar Sp. z o.o. Mikołów 19,6
2330 Budmont Sp. z o.o. Tychy 19,6
2331 Poland Optical Sp. z o.o. Cieszyn 19,6
2332 Alpol Sp. z o.o. Katowice 19,5
2333 Biuro Techniczno-Handlowe Testing Sp. z o.o. Katowice 19,5
2334 Kaspersky Store Sp. z o.o. Częstochowa 19,5
2335 Filtromex Sp. z o.o. Czernica 19,5
2336 Silesia Pet S.A. Dąbrowa Górnicza 19,5
2337 Mega – Niezgoda i Sulik sp.j. Gliwice 19,5
2338 Jp Instalacje Irena Patryn Jarosław Patryn sp.j. Chorzów 19,4
2339 Max-Trans Sp. z o.o. Żywiec 19,4
2340 Inestate Investments Sp. z o.o. S1 Mysłowice sp.k. Bielsko-Biała 19,3
2341 Airclean Sp. z o.o. S.K. Chorzów 19,3
2342 Andrzej Maziarz Przedsiębiorstwo Jastrzębie-Zdrój 19,3
2343 Dysten Sp. z o.o. Zabrze 19,3
2344 Millenium Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Katowice 19,3
2345 P.M. International Sp. z o.o. Katowice 19,3
2346 Elbit B.J.P. Śliwińscy, M.J. Sucharkiewicz, M.Żabicki sp.j. Czeladź 19,3
2347 Karaś Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 19,3
2348 CSK Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Katowice 19,3
2349 Gudel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,2
2350 Metalix Sp. z o.o. Rybnik 19,2
2351 Filtertech Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 19,2
2352 PREF-BUD Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 19,2
2353 Kolej Linowa Czantoria Sp. z o.o. Ustroń 19,2
2354 Testchem Sp. z o.o. Pszów 19,2
2355 Przedsiębiorstwo Budowlane Latusek Gj Invest Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19,1
2356 Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Pszczyna 19,1
2357 Xcel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zaborze 19,1
2358 Sempre Farby Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,1
2359 Miejska Spółka Sko-Eko Sp. z o.o. Skoczów 19,1
2360 Centrum Tanich Leków Knapik i Spółka sp.j. Myszków 19,1
2361 R.T.P. Paganoni Polska Sp. z o.o. Tychy 19,1
2362 Partner Nieruchomości Komercyjne Sp. z o.o. Świętochłowice 19,1
2363 Poltime Sp. z o.o. Katowice 19,1
2364 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Trex-Hal Sp. z o.o. Rybnik 19
2365 PPUH ELEKTROMONT Leszek Gorol S.J. Woźniki 19
2366 Grupa KBR Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19
2367 El Paso Sp. z o.o. Częstochowa 19
2368 Siltegro Sp. z o.o. S.K. Raszczyce 19
2369 Dom Polska Sp. z o.o. Częstochowa 19
2370 TESSA B. Puszczewicz S.J. Czeladź 19
2371 Grupa LEW S.A. Częstochowa 19
2372 Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Prointech Sp. z o.o. Chorzów 19
2373 Sponsor Plus Sp. z o.o. Bytom 19
2374 Zakład Inżynierii Ruchu-Systemy Sterowania Ruchem – W. Dumnicki i Spółka – sp.j. Bytom 19
2375 OMG Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19
2376 Made Polska Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 18,9
2377 Global Water Sp. z o.o. Czeladź 18,9
2378 Firma Agros Sp. z o.o. Lubsza 18,9
2379 Desidea Sp. z o.o. Mikołów 18,9
2380 Hoger Sp. z o.o. Lubliniec 18,9
2381 S2 WM Projekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 18,9
2382 Radiowa Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Gliwice 18,9
2383 Kombat Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 18,9
2384 Kwadrat Polska Sp. z o.o. S.K. Gliwice 18,9
2385 IFT Polska Sp. z o.o. Częstochowa 18,8
2386 Chesterton International Polska Sp. z o.o. Katowice 18,8
2387 Sinmed Sp. z o.o. Przyszowice 18,8
2388 Master Pack Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 18,8
2389 Kbs Sp. z o.o. Tychy 18,8
2390 Lipowe Wzgórza Sp. z o.o. Lipowa 18,8
2391 Galanteria Modelarska I Odlewnicza Noram Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 18,7
2392 Firma Handlowo-Usługowa Kotula, sp.j. Genowefa i Witold Kotula Świerklany 18,7
2393 Inter Chem Trading Sp. z o.o. Katowice 18,7
2394 Paktor Sp. z o.o. Ruda Śląska 18,7
2395 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie Sp. z o.o. Mysłowice 18,7
2396 4turbo Sp. z o.o. Katowice 18,7
2397 3w Investment Sp. z o.o. Ruda Śląska 18,7
2398 Ekopol Górnośląski Holding S.A. Piekary Śląskie 18,7
2399 AOW FAKTORING S.A. Częstochowa 18,7
2400 Team Prevent Poland Sp. z o.o. Pszczyna 18,7
2401 Coma-Sport Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 18,7
2402 Firma Handlowo Usługowa Milago Sp. z o.o. Chorzów 18,7
2403 F-Med Sp. z o.o. S.K. Czeladź 18,6
2404 Hurtownia Artykułów Elektrotechnicznych Elektra Jan Bieniek, Marcin Bieniek sp.j. Zabrze 18,6
2405 Displaylink (Poland) Sp. z o.o. Katowice 18,6
2406 Ns Zoz Neuro-Med. Centrum Terapii Nerwic, Depresji i Uzależnień Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 18,6
2407 EKOBUD Sp. z o.o. Katowice 18,6
2408 Zj-Invest Sp. z o.o. Cieszyn 18,6
2409 Hemitech Sp. z o.o. Gliwice 18,6
2410 Negotrust Sp. z o.o. Sosnowiec 18,6
2411 Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. Częstochowa 18,6
2412 BM Sp. z o.o. S.K. Zabrze 18,6
2413 Rimsa Plus Sp. z o.o. Piekary Śląskie 18,6
2414 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowo-Usługowe Pog-Tech Sp. z o.o. Gliwice 18,6
2415 NYSTAL S.A. Katowice 18,5
2416 Boerger Polska Sp. z o.o. Gliwice 18,5
2417 Baltic Investment Ttk Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 18,5
2418 Górnośląskie Konsorcjum Handlowe Sp. z o.o. Rybnik 18,5
2419 Królmet Sp. z o.o. Zawiercie 18,5
2420 Petrobit Sp. z o.o. Katowice 18,5
2421 Berndorf Baderbau Sp. z o.o. Jaworze 18,5
2422 Anguilla Investment Sp. z o.o. Zabrze 18,5
2423 Pressure Systems S.A. Świętochłowice 18,4
2424 Rema – Pol Sp. z o.o. Piekary Śląskie 18,4
2425 Ep Centrum Finansowe Sp. z o.o. Katowice 18,4
2426 Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. Prof-Med S.K. Katowice 18,4
2427 Euromedic Kliniki Specjalistyczne Sp. z o.o. Katowice 18,4
2428 RIKO Sp. z o.o. S.K. Kłobuck 18,4
2429 Development ZBH Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 18,4
2430 Deltaoils – Plus Sp. z o.o. Czeladź 18,4
2431 Sagan Sp. z o.o. Firma Handlowa Kłobuck 18,4
2432 Bsh Trading Partners Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 18,4
2433 Msds Legal Szczotka Szczygieł S.K. Bielsko-Biała 18,4
2434 Covina Investments Sp. z o.o. Tychy 18,4
2435 PEDMO S.A. Tychy 18,4
2436 Jst Sp. z o.o. Częstochowa 18,3
2437 Dl Invest Group III Sp. z o.o. Katowice 18,3
2438 Gazda Group Sp. z o.o. Pszczyna 18,3
2439 A Gro-W Odzisła w Sp. z o.o. sp.k. Wodzisław Śląski 18,3
2440 Nawi Solutions Sp. z o.o. sp.k. Katowice 18,3
2441 Dtś S.A. Katowice 18,3
2442 Zrd i Tz Romus Jerzy Musiał,Maciej Rotyński sp.j. Katowice 18,3
2443 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony S.j. Zawiercie 18,3
2444 Riser Sp. z o.o. Jaworzno 18,3
2445 Bart Serwis Sp. z o.o. Sosnowiec 18,3
2446 TD Invest Sp. z o.o. Świerklaniec 18,2
2447 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Suszec 18,2
2448 Grandpi Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 18,2
2449 Przedsiębiorstwoprodukcyjno-Handlowo-Usługowe Pmx Sp. z o.o. Łaziska Górne 18,2
2450 Limatherm Components Sp. z o.o. Chorzów 18,2
2451 Skład W-Handel 2 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 18,2
2452 Rigit Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 18,1
2453 Farex Sp. z o.o. Mnich 18,1
2454 Rozgłośnia Radiowa Rezonans Sp. z o.o. Sosnowiec 18,1
2455 PAPROCANY Sp. z o.o. Tychy 18,1
2456 B. i J. Sp. z o.o. Chybie 18,1
2457 South Stream Gaz Sp. z o.o. S.K. Bytom 18,1
2458 Global Farm Jargan Szklorz S.J. Sosnowiec 18
2459 Elektro-Invest Hurt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 18
2460 Aspekt Sp. z o.o. Radzionków 18
2461 Astar ABR Aleksander Jędrzejowski, Robert Dziendziel S. J. Bielsko-Biała 18
2462 PPH Terlecki S.J. Częstochowa 18
2463 Dl Invest Group XVI Sp. z o.o. Katowice 18
2464 Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. Mikołów 18
2465 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Cieszynie Cieszyn 18
2466 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zawada Książęca Ciechowice 18
2467 Le Mans Sp. z o.o. Przyszowice 17,9
2468 Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał Siemianowice Śląskie 17,9
2469 Inter-Mirex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 17,9
2470 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Żwirki i Wigury Gliwice 17,9
2471 Firma Handlowo – Usługowa MB – MI Sp. z o.o. sp.j. Brenna 17,9
2472 Raj-Pol Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 17,9
2473 Gli-Therm Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 17,9
2474 Bud Serwis sp.k. Łuków Śląski 17,9
2475 Partner Jarosław Pączyński, Władysław Puczka sp.j. Bielsko-Biała 17,8
2476 D & D Sp. z o.o. Gliwice 17,8
2477 Bekuplast S.A. Łaziska Górne 17,8
2478 Firma Handlowo-Usługowa Sanex Sp. z o.o. Katowice 17,8
2479 Infimed Sp. z o.o. Żywiec 17,8
2480 Atrium sp.j. M.T. Piechowicz Siemianowice Śląskie 17,8
2481 Code Horizon S.A. Katowice 17,8
2482 Abe Sp. z o.o. PHU Piekary Śląskie 17,7
2483 Wpbk-Bis-Export Sp. z o.o. Częstochowa 17,7
2484 Hth – Novotech Sp. z o.o. Katowice 17,7
2485 Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Katowice 17,7
2486 Itamar Group Sp. z o.o. Gliwice 17,7
2487 Albudex Kała Minkisiewicz sp.j. Częstochowa 17,7
2488 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wod-Rem Sp. z o.o. Dankowice 17,7
2489 Greg Print Sp. z o.o. S.K. Gliwice 17,7
2490 EOP Hoka Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 17,6
2491 Awax-Dia Sp. z o.o. Przyszowice 17,6
2492 Maxxinwest Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 17,6
2493 Camel Sped Sp. z o.o. Chorzów 17,6
2494 Artur Bojarski, Katarzyna Bojarska AR-TEK Ubój i Przetwórstwo Mięsa S.J. Koniecpol 17,6
2495 Inżynieria Ruchu Drogowego Sp. z o.o. Częstochowa 17,6
2496 Kosbud Sp. z o.o. Leszna Górna 17,6
2497 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jaw II sp.j. Janusz Stachowicz Katowice 17,6
2498 M3. Net Sp. z o.o. S. K. Bielsko-Biała 17,5
2499 Biuro Handlowo-Doradcze J&W Sp. z o.o. Rybnik 17,5
2500 ETA Trade Bud Sp. z o.o. sp.k. Katowice 17,5
2501 H.K. – Produkcyjny Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o. Katowice 17,5
2502 Europlastik sp.j. Władysław Borutko, Adrian Borutko, Sylwia Gandor Bielsko-Biała 17,5
2503 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Spawalnictwa Gliwice 17,5
2504 NCS Silesia Sp. z o.o. Częstochowa 17,5
2505 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ryszard Ryszard Flak I Hanna Flak sp. j. Siemonia 17,5
2506 C&Z Caputa i Zając Sp. z o.o. Leśna 17,5
2507 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Matbud Sp. z o.o. Żywiec 17,5
2508 Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 17,5
2509 Metalpietrzyk Sp. z o.o. Skoczów 17,5
2510 JC Services Siemieński sp.j. Katowice 17,5
2511 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Voigt Sp. z o.o. Zabrze 17,4
2512 AWAX OKNA Sp. z o.o. Tychy 17,4
2513 Promet Sp. z o.o. Bestwina 17,4
2514 Herbud Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 17,4
2515 Intermop Sp. z o.o. Chorzów 17,3
2516 Dtr Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Rybnik 17,3
2517 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stare Gliwice Gliwice 17,3
2518 Etermo-Inwest M. Kurkiewicz-Klęk, P. Purzyński, G. Klęk sp.j. Gliwice 17,3
2519 Plus/Minus Sp. z o.o. Bełk 17,2
2520 Balzen-Plast Maria Balejko,Zenon Balejko sp.j. Katowice 17,2
2521 Aurum Vitae Sp. z o.o. Kalety 17,2
2522 Elstan Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 17,2
2523 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe FAZI Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 17,2
2524 Mila Sp. z o.o. Częstochowa 17,2
2525 La Strada Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 17,2
2526 Konkret Polska Sp. z o.o. Mikołów 17,2
2527 Risk Partner Sp. z o.o. Tychy 17,2
2528 Borim Sp. z o.o. Pszczyna 17,2
2529 Data Auto Grzegorz Data, Krzysztof Data sp.j. Tychy 17,2
2530 Dawpol A.Dziwiński, K.Szyda sp.j. Częstochowa 17,2
2531 Kancelaria Ubezpieczeniowa A.Śliwa Spółka Komandytowa Zabrze 17,1
2532 CASTORI Sp. z o.o. Bytom 17,1
2533 Energo-Mar Sp. z o.o. Pszczyna 17,1
2534 For Help Sp. z o.o. Sosnowiec 17,1
2535 Wodociągi-Esox Sp. z o.o. Radlin 17,1
2536 Kennametal Produkcja Sp. z o.o. Żory 17,1
2537 G&L TECHNOLOGIES S.R.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA Katowice 17,1
2538 Agro-Hurt Gromada-Kowalczyk-Zdanowski sp.j. Czeladź 17,1
2539 Brigadon Sp. z o.o. Jaworzno 17,1
2540 Luminex sp.j. Mrożek i Wspólnicy Częstochowa 17,1
2541 Farmar Kozak sp.j. Bielsko-Biała 17,1
2542 Azot Biznes Park Sp. z o.o. Jaworzno 17,1
2543 Kosma – Farm Sp. z o.o. Tychy 17,1
2544 Mastmax Sp. z o.o. Będzin 17
2545 Firma Handlowo-Usługowa Durest J.duda, K.restel sp.j. Krzanowice 17
2546 Verder Polska Sp. z o.o. Katowice 17
2547 Pewima Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 17
2548 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Metpol Wieczorek sp.j. Wilcza 17
2549 Metalart Sp. z o.o. Częstochowa 17
2550 Spółdzielnia Mieszkaniowa Strzecha w Lublińcu Lubliniec 17
2551 TUV Nord Polska Sp. z o.o. Katowice 17
2552 Kancelaria Radców Prawnych Gała i Wspólnicy sp.k. Łaziska Górne 17
2553 Ezt Serwis Sp. z o.o. Sosnowiec 17
2554 Grupa Speed Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 16,9
2555 Stego Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 16,9
2556 Gana Food International Sp. z o.o. Chorzów 16,9
2557 SOMAR S.A. Katowice 16,9
2558 Karpińska i Wspólnicy sp.j. Imielin 16,9
2559 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Piekary Śląskie 16,9
2560 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Blamed Sp. z o.o. Blachownia 16,9
2561 Inter Color Partner Sp. z o.o. Piekary Śląskie 16,8
2562 Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A. Jastrzębie-Zdrój 16,8
2563 Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Tychy 16,8
2564 BEZALIN S.A. Bielsko-Biała 16,8
2565 G-Top House Sp. z o.o. sp.k. Mysłowice 16,8
2566 Trafeco sp.j. Artur Strug – Mirosław Łukiewski Boronów 16,7
2567 Welte Cardan Service Sp. z o.o. Mysłowice 16,7
2568 Fireup Software Sp. z o.o. Rybnik 16,7
2569 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 16,7
2570 Bequick Sp. z o.o. Krzanowice 16,7
2571 Gomex Bhp Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 16,7
2572 Arenda sp.j. H.Sz.P.Wałach A.R.Zawada Katowice 16,7
2573 Nexus Sp. z o.o. Bytom 16,7
2574 Apteka Pod Kwiatami B. Gawlik i A. Potyka sp.j. Katowice 16,7
2575 Mtb Janusz Jasiński i Spółka sp.j. Bielsko-Biała 16,7
2576 Arcelormittal Flat Carbon Europe Oddział W Polsce Dąbrowa Górnicza 16,7
2577 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Martik sp.j. Marek Kucypera Grzegorz Klimczak Sosnowiec 16,7
2578 ASP Group PL Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 16,7
2579 Forma3d Sp. z o.o. S.K. Goczałkowice-Zdrój 16,6
2580 Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej Sp. z o.o. Bytom 16,6
2581 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe El Spyra sp.j. Mysłowice 16,6
2582 Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilkowice 16,6
2583 Gem Poland S.J. Grzegorz Razowski Czechowice-Dziedzice 16,6
2584 Tax Solution Sp. z o.o. Rybnik 16,5
2585 Przedsiębiorstwo Handlowe Ewant 2 A.P. Woźniak S.J. Kozy 16,5
2586 MMG Sp. z o.o. Bytom 16,5
2587 Partner Plus Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 16,5
2588 Laser Machine Service Sp. z o.o. Imielin 16,5
2589 A. WEBER Sp. z o.o. Żory 16,5
2590 Notra Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 16,5
2591 CIS Sp. z o.o. sp.k. Łojki 16,5
2592 Centrum Kultury Smaku Sekwens Sp. z o.o. Racibórz 16,5
2593 F.R. Veristo Piotr Stojek, Dominik Stojek, Szymon Stojek – sp.j. Kłobuck 16,5
2594 Inn Sp. z o.o. Zabrze 16,5
2595 Robelit Sp. z o.o. Częstochowa 16,5
2596 Ultrasonografia Wieloprofilowa Pracownia Diagnostyczno-Lekarska Sp. z o.o. Zawiercie 16,4
2597 Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 16,4
2598 Agencja Turystyczna Jan Zgajewski I Kopczyńscy S.J. Chorzów 16,4
2599 Eco-Solution Sp. z o.o. Mikołów 16,4
2600 Metal – Market G.Kupczyńska J.Cycoń sp.j. Sosnowiec 16,4
2601 Plas.co.tech Poland Sp. z o.o. Zabrze 16,4
2602 Wiper Sp. z o.o. Mikołów 16,4
2603 Logitra Rożdżyńska I Wspólnicy S.J. Katowice 16,4
2604 Firma Malejka sp.j. Mysłowice 16,4
2605 Centrum Innowacyjnej Profilaktyki Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 16,4
2606 Sw Armatura Sp. z o.o. Warszowice 16,4
2607 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Świętochłowicach Sp. z o.o. Świętochłowice 16,4
2608 Apteka Pod Lwem Ryszard Rezner sp. z o.o. Rybnik 16,4
2609 Rontok Sp. z o.o. sp.k. Goczałkowice-Zdrój 16,3
2610 Barg Laboratorium Budowlane Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 16,3
2611 Abra Wojciech Zdziebło sp.j. Żory 16,3
2612 FVZ Deli – Meat Polska Sp. z o.o. Orzesze 16,3
2613 Arcen Polska Sp. z o.o. Żory 16,3
2614 Transland TSL Sp. Z O.O. S.K. Chorzów 16,3
2615 Krywałd-Plast Sp. z o.o. Knurów 16,3
2616 Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych Bytom 16,3
2617 Górnośląska Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 16,3
2618 Lifor Sp. z o.o. Bytom 16,3
2619 Kacper Global Sp. z o.o. Poraj 16,3
2620 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Edpol Edward i Krzysztof Gosławscy sp.j. Częstochowa 16,3
2621 Drew – Lux Sp. z o.o. S.K. Łaziska Górne 16,3
2622 Przedsiębiorstwo Innowacyjne Spectra Sp. z o.o. Międzybrodzie Bialskie 16,2
2623 Kogutex Sp. z o.o. Żuraw 16,2
2624 Javro 2 Sp. z o.o. Katowice 16,2
2625 ZARGES POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 16,2
2626 Nextcom Sp. z o.o. S.K. Katowice 16,2
2627 Zespół Lecznictwa Otwartego Sp. z o.o. Jaworzno 16,2
2628 Atria Kłobukowski, Tomecki sp.j. Katowice 16,2
2629 Ennpro Sp. z o.o. S.K. Gliwice 16,2
2630 ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. Tychy 16,2
2631 PPUH Triada Sp. z o.o. Rybnik 16,2
2632 Polimer Inno Tech Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 16,1
2633 KFG Mining Group Sp. z o.o. Wyry 16,1
2634 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pszczyna-Brzeźce Brzeźce 16,1
2635 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Machbud sp.j. Tadeusz Machalski, Robert Machalski Częstochowa 16,1
2636 Vivasto S.A. Bytom 16,1
2637 Nika Trans Sp. z o.o. Pilchowice 16,1
2638 Ksibb.pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 16,1
2639 NOVATECH POLSKA Sp. z o.o. Orzesze 16,1
2640 Grupa Format Sp. z o.o. S.K. Żory 16,1
2641 Przedsiębiorstwo Spółdzielcze Budoprojekt w Katowicach Katowice 16,1
2642 Tiger Star Sp. z o.o. Sp.K. Łojki 16,1
2643 Pro-Industry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 16,1
2644 Administrator MC Sp. z o.o. Katowice 16,1
2645 Chatteris Investments Sp. z o.o. Katowice 16
2646 Zakład Serwisu Urządzeń Klimatyzacyjnych i Medycznych Klimatech Sp. z o.o. Gliwice 16
2647 Itcomp Sp. z o.o. Zawiercie 16
2648 Cote Azur Parfum Daniel sp.j. Zabrze 16
2649 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Makra Sp. z o.o. Katowice 16
2650 Spółdzielnia Mieszkaniowa Teresa Tychy 16
2651 Elsat Sp. z o.o. Ruda Śląska 16
2652 Przedsiębiorstwo Usługowe Borbud Sp. z o.o. Racibórz 16
2653 Ridera Polska Sp. z o.o. Zabrze 16
2654 Median Polska S.A. Mysłowice 16
2655 Dlubal Software Sp. z o.o. Katowice 16
2656 Centrum Filtracji i Klimatyzacji KLIMA Malkiewicz i Wspólnicy S.J. Dąbrowa Górnicza 16
2657 Linter Mining Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 16
2658 Vollmer Polska Sp. z o.o. Zabrze 15,9
2659 Europejska VII Sp. z o.o. Czeladź 15,9
2660 Spółdzielnia Handlowa Szczyrk Buczkowice 15,9
2661 Hut-Trans Katowice Sp. z o.o. Świętochłowice 15,9
2662 VALBRUNA POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,9
2663 Uni-Sport Sp. z o.o. Katowice 15,9
2664 Primo Property Sp. z o.o. Żory 15,9
2665 Kimla Sp. z o.o. Częstochowa 15,9
2666 Kwadrant Polska Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 15,9
2667 Zeusmet Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 15,9
2668 Psb Budulec Sp. z o.o. Myszków 15,9
2669 Auto-Elements Maria i Adrian Sklorz sp.j. Katowice 15,9
2670 CNC KIZO Sp. z o.o. S.K. Katowice 15,9
2671 Symphony Wealth Management Sp. z o.o. Ruda Śląska 15,9
2672 KLL Systemy Informatyczne Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 15,9
2673 Sbd Invenit Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 15,8
2674 Przedsiębiorstwo U S Ł U Gowo-Produkcyjne Montanex Sp. z o.o. Chełm Śląski 15,8
2675 Energoobsługa Kądziela,Kulpa sp.j. Pszczyna 15,8
2676 Stelonex-Góreccy sp.j. Sosnowiec 15,8
2677 HORN & CO POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 15,8
2678 Termo-Zedbud Sp. z o.o. Pszczyna 15,8
2679 Remondis Aqua Toszek Sp. z o.o. Toszek 15,8
2680 Myjki.Com Sp. z o.o. S.K. Rędziny 15,8
2681 Jerzy Sp. z o.o. Dzięgielów 15,8
2682 Asteco Polska Sp. z o.o. Rybnik 15,8
2683 Parkiet Profesional Sp. z o.o. Sosnowiec 15,8
2684 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chemik Tarnowskie Góry 15,8
2685 Carmen Sp. z o.o. Jasienica 15,8
2686 KEBE POLAND Sp. z o.o. Częstochowa 15,8
2687 Mpl Group Antosz Sacher sp.j. Zabrze 15,7
2688 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Espri Sp. z o.o. Czeladź 15,7
2689 Olmed Sp. z o.o. Częstochowa 15,7
2690 Kl Construction Sp. z o.o. Katowice 15,7
2691 SLV-GSI Polska Sp. z o.o. Zabrze 15,7
2692 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM Sosnowiec 15,7
2693 …Domaro Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 15,7
2694 Raciborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Racibórz 15,7
2695 Maugo Poland Sp. z o.o. Wieszowa 15,7
2696 Apteka Klimczok A. Skiba i A. Kramarczyk sp.j. Bielsko-Biała 15,7
2697 Medipoz Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 15,7
2698 Abas Business Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 15,7
2699 HDA Work Sp. z o.o. Katowice 15,7
2700 Galeria Kutno Sp. z o.o. S.K. Katowice 15,7
2701 Ensta Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K. Myszków 15,7
2702 Connecto Sp. z o.o. Sosnowiec 15,7
2703 Ege Food Sp. z o.o. Jaskrów 15,6
2704 Red Office Sp. z o.o. Katowice 15,6
2705 Kaya Kamila Żerdzińska Spółka Komandytowa Tychy 15,6
2706 Engie Elektromontaż Sp. z o.o. Gliwice 15,6
2707 Matrix Company Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,6
2708 Trans – Bruk Sp. z o.o. Pyskowice 15,6
2709 Budopol Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,6
2710 Grupa-Am Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,6
2711 Centrum Medyczne- Graniczna Sp. z o.o. Katowice 15,6
2712 Przedsiębiorstwo Budowlane Sigma Tadeusz Buczek, Stanisław Rzońca sp.j. Mysłowice 15,6
2713 Budex Geosyntetyki Sp. z o.o. Pisarzowice 15,6
2714 Dom Handlowy Ikar A.C. Salich Sp. z o.o. Gliwice 15,6
2715 Firma Handlowa Tobi sp.j. Sławomir Tobiczyk Halina Tobiczyk Gogołowa 15,6
2716 B8b Sp. z o.o. Katowice 15,6
2717 Master Security Sp. z o.o. Rybnik 15,6
2718 Business Side Sp. z o.o. Kłobuck 15,6
2719 CONCORDIA 1833 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,5
2720 Parafinus Sp. z o.o. Blachownia 15,5
2721 FLUKAR Sp. z o.o. Katowice 15,5
2722 Wichary Technic Sp. z o.o. Zabrze 15,5
2723 Górniczy Klub Sportowy Krupiński-Suszec Suszec 15,5
2724 Dima Sp. z o.o. Katowice 15,5
2725 Bipromet Ecosystem Sp. z o.o. Katowice 15,5
2726 Carbo-Graf Sp. z o.o. Racibórz 15,5
2727 ATID Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,5
2728 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Racibórz 15,5
2729 Ciepły Dom F.U.H. Sp. z o.o. Racibórz 15,5
2730 Pośrednictwo Finansowe Kaniafinanse Sp. z o.o. sp.k. Cieszyn 15,5
2731 Sk Dom Sp. z o.o. Czyżowice 15,5
2732 Tmb Sp. z o.o. Częstochowa 15,4
2733 Spółdzielnia Brenna Brenna 15,4
2734 3j Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 15,4
2735 Lubricant Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 15,4
2736 Martex Logistics Sp. z o.o. Rybnik 15,4
2737 Sajara Sp. z o.o. Katowice 15,4
2738 Inwestycje Ekochron Sp. z o.o., S.K. Ogrodzona 15,4
2739 Tradiss Piotrowski-Iwaniuk sp.j. Katowice 15,4
2740 Waro Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,4
2741 Alutrio Sp. z o.o. Sosnowiec 15,3
2742 Cngvitall Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 15,3
2743 Zakład Detali Medycznych Demed Sp. z o.o. Mikołów 15,3
2744 Magurka Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 15,3
2745 Bts Południe Sp. z o.o. Mikołów 15,3
2746 Jawel-Centrum Sp. z o.o. Jaworzno 15,3
2747 Ftl-Bud Sp. z o.o. Baby 15,3
2748 Persona Sp. z o.o. Knurów 15,2
2749 SKAAP Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 15,2
2750 REICH-CK Sp. z o.o. Bytom 15,2
2751 Envirotech Sp. z o.o. Katowice 15,2
2752 Elbo Logistyka Sp. z o.o. Wieprz 15,2
2753 Eversped Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 15,2
2754 Energo-Moc Wzorcownia, Sp. z o.o. Gliwice 15,2
2755 Matbud Sp. z o.o. Będzin 15,2
2756 Gatner Technology Group Sp. z o.o. Przyszowice 15,1
2757 Sar Group Sp. z o.o. Częstochowa 15,1
2758 Remstal M. i K. Siegel sp.j. Tarnowskie Góry 15,1
2759 Bomet Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 15,1
2760 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Fenix 1 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,1
2761 Indsoft Sp. z o.o. Tychy 15,1
2762 Jkm Sp. z o.o. Mikołów 15,1
2763 J.B.G. Sp. z o.o. Katowice 15,1
2764 Nedpol Truck Service Sp. z o.o. Romanów 15,1
2765 Polonus Tel Sp. z o.o. Katowice 15,1
2766 MILO-SPORT M.i E. Kwaśniewscy S.J. Dąbrowa Górnicza 15
2767 Km-Metal Machoń sp.j. Blachownia 15
2768 Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Ogólnobudowlanych Zbigniew Szydlik Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15
2769 Mpl Energy Sp. z o.o. Zabrze 15
2770 Motozeg – Diagnostyka Sp. z o.o. Gliwice 15
2771 Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. Zbrosławice 15
2772 Koło Basenu Sp. z o.o. Rydułtowy 15
2773 Norma Katowice Sp. z o.o. S.K. Katowice 15
2774 DOSTER Sp. z o.o. Kobiór 15
2775 Ice Gastro Sp. z o.o. Jaworzno 14,9
2776 Elco Energy Sp. z o.o. Katowice 14,9
2777 Protech Motors Industrial Services Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,9
2778 Vero Logistics Solutions Sp. z o.o. Sosnowiec 14,9
2779 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Strzyżowice Strzyżowice 14,9
2780 Emx Sp. z o.o. Tychy 14,9
2781 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekop Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 14,9
2782 Soning Sp. z o.o. Rybnik 14,9
2783 Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalurg Dąbrowa Górnicza 14,9
2784 Polsoft Engineering Sp. z o.o. Katowice 14,9
2785 Aptus.Pl Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14,9
2786 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dabud Sp. z o.o. Chorzów 14,9
2787 TMS Poland Sp. z o.o. Chorzów 14,8
2788 Jaro – Trans sp.j. Damian Jarocki, Dominik Jarocki Dankowice 14,8
2789 Lumedekor Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14,8
2790 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Igum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,8
2791 Energetyka Solarna Ensol Sp. z o.o. Racibórz 14,8
2792 Am Game Studios Sp. z o.o. Katowice 14,8
2793 Emprojekt Sp. z o.o. Katowice 14,8
2794 Spółdzielnia Mieszkaniowa Fenix Dąbrowa Górnicza 14,8
2795 MERIM Sp. z o.o. S.K. Brzeziny-Kolonia 14,8
2796 Stalex-Recmanik Sp. z o.o. Biery 14,8
2797 Comfortel Sp. z o.o. Tychy 14,8
2798 Auroland Sp. z o.o. Bytom 14,8
2799 Webteam Telekomunikacja Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 14,8
2800 Wizjanet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,8
2801 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Remexbud Piekarski, Karolak sp.j. Dąbrowa Górnicza 14,8
2802 U Przewoźnika Sp. z o.o. S.K. Tychy 14,8
2803 Integrascreen sp. z o.o. Katowice 14,8
2804 Niko Transport Sp. z o.o. S.K. Będzin 14,7
2805 Mw Eurobut Sp. z o.o. sp.k. Przyszowice 14,7
2806 Przedsiębiorstwo Żywiec-Perła Pękala Andrzej i Helena sp.j. Żabnica 14,7
2807 Evegs Sp. z o.o. Racibórz 14,7
2808 Avimed Sp. z o.o. Piekary Śląskie 14,7
2809 Trawipol-Az Sp. z o.o. Zabrze 14,7
2810 Energocenter Sp. z o.o. Katowice 14,7
2811 Centrum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,7
2812 Grabo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Chłodnie Składowe G.Mędrek – B.Gałuszka sp.j. Bielsko-Biała 14,7
2813 AMG Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 14,6
2814 Firma Realizacyjna Bazet Sp. z o.o. S.K. Pawłowice 14,6
2815 Laboratoria Badań Batory Sp. z o.o. Chorzów 14,6
2816 Aj Tools Sp. z o.o. Mikołów 14,6
2817 Promus Nieruchomości Gliniecki S.K. Ruda Śląska 14,6
2818 Expres Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 14,6
2819 Steelko Sp. z o.o. S.K. Zabrze 14,6
2820 Ensta Sp. z o.o. Myszków 14,6
2821 Jaremar Sp. z o.o. S.K. Chorzów 14,6
2822 D & i Sp. z o.o. Ruda Śląska 14,6
2823 Reha-Fit Sp. z o.o. Będzin 14,6
2824 Polifarb-Market Sp. z o.o. Cieszyn 14,6
2825 Hurtownia Long Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa Górnicza 14,6
2826 Imgn.Pro Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 14,6
2827 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Jaj-Pol Sp. z o.o. Stanowice 14,6
2828 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Zawiercie 14,6
2829 Bagier-Kowalik, Mączka i Wspólnicy S.K. Katowice 14,6
2830 ARTECH RYBNIK Sp. z o.o. Rybnik 14,5
2831 Batech Piotr Barski Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,5
2832 Habitat 2000 Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Rybnik 14,5
2833 Frakcja Sp. z o.o. Brenna 14,5
2834 Derya Sp. z o.o. Tychy 14,5
2835 Silesia – Gór Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 14,5
2836 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszynianka w Cieszynie Cieszyn 14,5
2837 Przedsiębiorstwo Hutniczo-Odlewnicze Myszków Sp. z o.o. Myszków 14,5
2838 Ezt Sp. z o.o. Sosnowiec 14,5
2839 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elstal E. Gruchel, J. Gruchel sp.j. Ruda Śląska 14,5
2840 Bellator24 Sp. z o.o. sp.k. Tychy 14,5
2841 Ika-Bud Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 14,5
2842 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysło w E A Gr Omax Sp. z o.o. Racibórz 14,5
2843 Producent Łańcuchów Dolzamet Sp. z o.o. Częstochowa 14,5
2844 Robin Investments Sp. z o.o. Rybnik 14,5
2845 Zamet – Budowa Maszyn S.A. Tarnowskie Góry 14,5
2846 Odlewnia Żeliwa Terlecka-Gradoń Sp. z o.o. sp.k. Gruszewnia 14,4
2847 K-J-METALE Sp. z o.o. Żory 14,4
2848 Przychodnia Sikornik Sp. z o.o. Gliwice 14,4
2849 Alton Group Sp. z o.o. Poraj 14,4
2850 2brally Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 14,4
2851 Michl Polska Sp. z o.o. Katowice 14,4
2852 Ankra Sp. z o.o. Zabrze 14,4
2853 Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. Zabrze 14,4
2854 Bsk Technika Zamocowań Sp. z o.o. Katowice 14,4
2855 Hp2 Sp. z o.o. Odchów i Hodowla Drobiu sp.k. Palowice 14,4
2856 Pro Inwest Sp. z o.o. Katowice 14,4
2857 Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej Prefrow Sp. z o.o. Rybnik 14,4
2858 Polmark Logistic Sp. z o.o. S.K. Katowice 14,4
2859 Jarmex Adam Kasprzak sp.j. Częstochowa 14,3
2860 Fob-Decor Sp. z o.o. Turza 14,3
2861 Pracownia Architektoniczna Czora i Czora Sp. z o.o. Katowice 14,3
2862 Lift Profil Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 14,3
2863 Chemi Kam Sp. z o.o. Będzin 14,3
2864 Eldom – Sp. z o.o. Katowice 14,3
2865 Zakład Projektowania i Doradztwa Technicznego Gorprojekt Sp. z o.o. Gliwice 14,3
2866 Biuro Steward Security Grup Sp. z o.o. Chorzów 14,3
2867 Mm Cars Kościuszki Sp. z o.o. Katowice 14,3
2868 Sirio Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,3
2869 Kafka, Nikończuk I Wspólnicy Sp. K. Bielsko-Biała 14,3
2870 Polfendo Sp. z o.o. Mysłowice 14,3
2871 RUTEX Sp. z o.o. Częstochowa 14,2
2872 EDS Polska Sp. z o.o. Żory 14,2
2873 Perfection Business Group Sp. z o.o. Katowice 14,2
2874 UC Transports Polska Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 14,2
2875 Millenium Sport Sp. z o.o. Katowice 14,2
2876 Robinson Europe S.A. Bielsko-Biała 14,2
2877 Hidrofilt Sp. z o.o. Gliwice 14,1
2878 Aldo Sp. z o.o. Puńców 14,1
2879 And Investment Sp. z o.o. Katowice 14,1
2880 Amk Glass Sp. z o.o. Sosnowiec 14
2881 Akma Sp. z o.o. Tychy 14
2882 Koga Sp. z o.o. Zamarski 14
2883 Rozmus Sp. z o.o. Sosnowiec 14
2884 B.J.G. Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 14
2885 Tolino Sp. z o.o. Katowice 14
2886 The Software House Sp. z o.o. Gliwice 14
2887 Plakat XL Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14
2888 Grund i Synowie Sp. z o.o. S.K. Katowice 14
2889 Przychodnia Nr. 4 Sp. z o.o. Tychy 14
2890 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zuzanna Tychy 14
2891 Altus Sp. z o.o. S.K. Gliwice 13,9
2892 Karmello Chocolatier Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,9
2893 Ntm Sp. z o.o. Gliwice 13,9
2894 Dom – Mar Sp. z o.o. S.K. Żory 13,9
2895 Stabilo Sp. z o.o. Bytom 13,9
2896 Tetenal Polska Sp. z o.o. Katowice 13,9
2897 Leocode Sp. z o.o. Katowice 13,9
2898 Unijny Ośrodek Szkolenia Kierowców Sp. z o.o. Jarząbkowice 13,9
2899 Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o. Katowice 13,9
2900 Capsilon Software Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,9
2901 Klimek – Plast Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 13,9
2902 Elanstil Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13,9
2903 Travaini Pompy Polska sp. z o.o. Katowice 13,9
2904 Wod-Chem Rental Sp. z o.o. Częstochowa 13,8
2905 Flesh – Farby Lakiery Sp. z o.o. S.K. Katowice 13,8
2906 Miles Sp. z o.o. Sosnowiec 13,8
2907 PUMECH Sp. z o.o. Bytom 13,8
2908 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola Wola 13,8
2909 Biopolonia Sp. z o.o. S.K.A. Częstochowa 13,8
2910 Batist Medical Polska Sp. z o.o. Katowice 13,8
2911 Pottker-Polska Sp. z o.o. Piekary Śląskie 13,8
2912 Intralogic Sp. z o.o. sp.k. Tarnowskie Góry 13,8
2913 Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j. Poraj 13,8
2914 Przedsiębiorstwo Budowlane Kompleks – Krzysztof Króliczek i Wspólnicy sp.j. Jastrzębie-Zdrój 13,8
2915 FCA Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,8
2916 B-Trans Sp. z o.o. Sławków 13,8
2917 Przedsiębiorstwo Wenta Sp. z o.o. S.K.A. Gostyń 13,7
2918 Mlu Sp. z o.o. Katowice 13,7
2919 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kk Kwant Sp. z o.o. Żory 13,7
2920 Enginiety Sp. z o.o. Gliwice 13,7
2921 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Promet Kazimierz Gabryś, Ewa Gabryś-Staszałek sp.j. Bestwina 13,7
2922 Euromed Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. Częstochowa 13,7
2923 Fundacja Integracji Społecznej Feniks Częstochowa 13,7
2924 Park Pamięci Sp. z o.o. Ruda Śląska 13,7
2925 Alchipolska Sp. z o.o. Katowice 13,7
2926 Polterm Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,7
2927 AIM Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 13,7
2928 CDC PL Sp. z o.o. Katowice 13,7
2929 Tomra Sorting Sp. z o.o. Katowice 13,6
2930 Blu Marine Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,6
2931 Spółdzielnia Mieszkaniowa Barbara Chorzów 13,6
2932 Global Sp. z o.o. Szczyrk 13,6
2933 MGM Mining & Construction Sp. z o.o. Katowice 13,6
2934 Luka Sp. z o.o. Katowice 13,6
2935 Industrial-Tapes-Systems Sp. z o.o. Gliwice 13,6
2936 Grupa Orion Sp. z o.o. Katowice 13,6
2937 Devpol Sp. z o.o. Katowice 13,6
2938 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota Skoczów 13,6
2939 Edm-Stal Sp. z o.o. Bytom 13,6
2940 Pharmix Sp. z o.o. Ruda Śląska 13,6
2941 Stowarzyszenie Kreowania Edukacji Finansowej Jaworzno 13,6
2942 San-Medical Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13,5
2943 Tracor Sp. z o.o. Katowice 13,5
2944 Dom Techniczno-Handlowy Cieślar Sp. z o.o. Gliwice 13,5
2945 Integral Sp. z o.o. Katowice 13,5
2946 Arrow Sp. z o.o. Katowice 13,5
2947 Rafs Sp. z o.o. Bytom 13,5
2948 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu Racibórz 13,5
2949 IMAC Sp. z o.o. Częstochowa 13,5
2950 Fachhandel Polska Sp. z o.o. Gliwice 13,5
2951 Spekom Sp. z o.o. Katowice 13,5
2952 Zmuw Engineering S.A. Sosnowiec 13,5
2953 Woal Trans Sp. z o.o. S.K. Rybnik 13,4
2954 Silesian Electronics Team Sp. z o.o. Sosnowiec 13,4
2955 Grupa Berg Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,4
2956 Grosley Sp. z o.o. Rzuchów 13,4
2957 TAMTRON S.A. Katowice 13,4
2958 PW Lemar Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 13,4
2959 Hlogistyka Sp. z o.o. Gliwice 13,4
2960 Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna sp.k. Katowice 13,4
2961 Allnet Sp. z o.o. S.K. Bełk 13,4
2962 Offisio Sp. z o.o. Bytom 13,4
2963 Lotte Immobilien Sp. z o.o. Tychy 13,4
2964 Murapol Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,4
2965 Przedsiębiorstwo Gospodarcze Cross Sp. z o.o. Chorzów 13,3
2966 Funghi-Pol Sp. z o.o. Studzienice 13,3
2967 Hodl Sp. z o.o. sp.k. Katowice 13,3
2968 Mavex-Rekord Vasuti Jarmu Es Alkatresz Gyarto, Forgalmazo Es Ingatlanforgalmazo Korlatolt Felelossegu Tarsasag sp. z o.o. Oddział w Polsce Racibórz 13,3
2969 Adiuvat Sp. z o.o. Gliwice 13,3
2970 Ammega Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,3
2971 Europharma M.Rachtan Sp. z o.o. Katowice 13,3
2972 Operis Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 13,3
2973 Odeon Iluminacje Sp. z o.o. Gliwice 13,3
2974 Zaz-En Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 13,3
2975 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Euro-Mix Sp. z o.o. Żory 13,2
2976 ZRE Katowice Serwis Sp. z o.o. Katowice 13,2
2977 Crw Opinion Sp. z o.o. Katowice 13,2
2978 Tomhal Sp. z o.o. Zabrze 13,2
2979 Amb Sp. z o.o. Zabrze 13,2
2980 Fione Sp. z o.o. S.K. Racibórz 13,2
2981 Duraj?S Wood Sp. z o.o. S.K. Wieprz 13,1
2982 Canis Majoris Development M.Kamiński i Wspólnicy S.J. Częstochowa 13,1
2983 PHU Stanieczko Sp. z o.o. S.K. Tychy 13,1
2984 Projchłod Sp. z o.o. Gliwice 13,1
2985 ENKO S.A. Gliwice 13,1
2986 Qvver Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,1
2987 Wampol Sp. z o.o. Mysłowice 13,1
2988 Budkop S.A. Mysłowice 13,1
2989 Gmin – Med Sp. z o.o. Dobieszowice 13
2990 Ekspert Południe Sp. z o.o. S.K. Międzyrzecze Górne 13
2991 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bieńkowicach Bieńkowice 13
2992 Borgy Pl Sp. z o.o. Katowice 13
2993 Dormada Sp. z o.o. Katowice 13
2994 Arche Consulting Solutions Sp. z o.o. S.K. Katowice 13
2995 Firma Axel Orthopedic Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 13
2996 Synergia Nieruchomości B.Gruszka, A.Smagoń sp.j. Katowice 13
2997 MARMATOR MATEUSZ IWAŃSKI Bieruń 13
2998 Cyniarska Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13
2999 Tatrapet Polska Sp. z o.o. Paniówki 12,9
3000 Er Grupa Sp. z o.o. Katowice 12,9
3001 Fiori Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12,9
3002 Alma sp.j. St. i M.Smolorz Pszczyna 12,9
3003 H&S Steel Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 12,9
3004 PS Investment Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,9
3005 Hamerlak Alicja i Henryk Hamerlak sp.j. Bielsko-Biała 12,9
3006 El-Instal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,9
3007 MAX Logistic Sp. z o.o. Sp.K. Mikołów 12,9
3008 Shar-Pol Sp. z o.o. Gliwice 12,9
3009 SBS Investment Group Sp. z o.o. Katowice 12,9
3010 Eurorest Sp. z o.o. Katowice 12,9
3011 D4PRO Sp. z o.o. Sp.K. Knurów 12,9
3012 Endeco Sp. z o.o. Katowice 12,9
3013 Gsf Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12,9
3014 Gnom S.J. Jaworzno 12,9
3015 Ecco Tech Sp. z o.o. Baby 12,8
3016 Ab Personal Consulting Sp. z o.o. Częstochowa 12,8
3017 Jobspol Sp. z o.o. sp.k. Żory 12,8
3018 Interaktywny Dom Sp. z o.o. Katowice 12,8
3019 Bozigórski Sp. z o.o. Chałupki 12,8
3020 Akwib Sp. z o.o. sp.k. Lipie 12,8
3021 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ustroniu – Sp. z o.o. Ustroń 12,8
3022 Sport Vita Sp. z o.o. Gliwice 12,8
3023 Upd Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Doradcze Sp. z o.o. Chorzów 12,8
3024 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Libra J.Skoczylas T.Skoczylas sp.j. Bielsko-Biała 12,7
3025 Bloom Of Investments Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,7
3026 HBT Roltrac Sp. z o.o. S.K. Cieszyn 12,7
3027 Proof-Tech Inwest Sp. z o.o. sp.k. Szałsza 12,7
3028 Pds Inwestycje Sp. z o.o. Sosnowiec 12,7
3029 Firma Handlowo-Usługowa Mag Marcin Kierszniok i Wspólnicy sp.j. Radzionków 12,7
3030 Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,7
3031 Janowiec Group Sp. z o.o. S.K. Tychy 12,7
3032 Einstal East Sp. z o.o. Mikołów 12,7
3033 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Fire-System Ł.Wnuk, A.Kuźnik sp.j. Mszana 12,7
3034 Examobile S.A. Bielsko-Biała 12,7
3035 Inko Sp. z o.o. Rybnik 12,7
3036 IREX – GAZ Sp. z o.o. Chorzów 12,7
3037 Infini Systems Sp. z o.o. Katowice 12,7
3038 Endurance Sp. z o.o. Częstochowa 12,6
3039 Zakład Instalacji Elektrycznych Zrep sp.j. Peseł Eugeniusz Wons Damian Bytom 12,6
3040 Eko-System Bis Sp. z o.o. S.K. Konopiska 12,6
3041 C.M.F. Sp. z o.o. Częstochowa 12,6
3042 Nextin Sp. z o.o. Tychy 12,6
3043 Value Added Logistics sp. z o.o. Gliwice 12,6
3044 Burian Logistic Sp. z o.o. Jaworze 12,6
3045 Jawi Security & Cleaning Sp. z o.o. Katowice 12,6
3046 Hr Investment Sp. z o.o. Sosnowiec 12,6
3047 Oleum Sp. z o.o. Cieszyn 12,6
3048 Printex Łapot Sp. z o.o. Żory 12,6
3049 Techweld Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,5
3050 Agrofit Polska Sp. z o.o. S.K. Gliwice 12,5
3051 Fedalab Sp. z o.o. Katowice 12,5
3052 Worknow Sp. z o.o. S.K. Żywiec 12,5
3053 Omega Engineering Sp. z o.o. Mazańcowice 12,5
3054 Ład-Komplex Sp. z o.o. Rybnik 12,5
3055 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zachodnia Gliwice 12,5
3056 Lemonum Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 12,5
3057 Scapol Sp. z o.o. Częstochowa 12,5
3058 SZAR S.A. Częstochowa 12,5
3059 Gomba Sp. z o.o. sp.k. Wisła Wielka 12,5
3060 Rampex K.Termin, T.Termin sp.j. Tychy 12,5
3061 Shiji Poland Sp. z o.o. Katowice 12,5
3062 Slovpol Wood Sp. z o.o. Lekartów 12,5
3063 Nzoz Panaceum Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,5
3064 CMC PUTEX Sp. z o.o. Zawiercie 12,5
3065 E-Call Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,4
3066 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Delta Sp. z o.o. Katowice 12,4
3067 Hydro-Rem Sp. z o.o. sp.k. Szczejkowice 12,4
3068 Bomet Sp. z o.o. Częstochowa 12,4
3069 Lubański Sp. z o.o. Porąbka 12,4
3070 Centrum Opieki Salus Sp. z o.o. Rybnik 12,4
3071 Ibs Sp. z o.o. Gliwice 12,4
3072 Helipoland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,4
3073 3cargo Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością sp.k. Czechowice-Dziedzice 12,4
3074 Al-Con Sp. z o.o. Rybnik 12,4
3075 Centrum Medyczne Żwaków Sp. z o.o. Tychy 12,4
3076 Agro – Sorb Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 12,4
3077 Seguro AG Sp. z o.o. Mysłowice 12,4
3078 Janeczka Sp. z o.o. S.K. Wisła 12,4
3079 Apteka Floriańska Sp. z o.o. Chorzów 12,4
3080 Czapla Sp. z o.o. Częstochowa 12,4
3081 Eko-Grandel Sp. z o.o. Kościelec 12,4
3082 POLBRASS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,4
3083 K-Construction Sp. z o.o. Katowice 12,4
3084 Naster MS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,3
3085 Przedsiębiorstwo Gumitex Sp. z o.o. Toszek 12,3
3086 Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Usług Medycznych Trauma-Dent Andrzej Partyka S.K. Pszczyna 12,3
3087 Ag Foods Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 12,3
3088 PPHU DOMUS Sp. z o.o. Gliwice 12,3
3089 Przesiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DIMEX Sp. z o.o. Katowice 12,3
3090 Art-Met Narzędzia sp.j. Angelika Bystroń, Robert Łaciok Bielsko-Biała 12,3
3091 Kldiscovery Ontrack Sp. z o.o. Katowice 12,3
3092 Trans-Win Urszula Kruk, Wiesław Kruk sp.j. Mikołów 12,3
3093 Interpharma Sp. z o.o. Gliwice 12,3
3094 Tayama Sp. z o.o. S.K. Katowice 12,3
3095 Euro Faro Poland Sp. z o.o. Częstochowa 12,3
3096 Evolution Brand Sp. z o.o. S.K. Zabrze 12,3
3097 Megatex Auto Sp. z o.o. Imielin 12,3
3098 Drukarnia Wydruk J. i B. Baran sp.j. Katowice 12,3
3099 Insbud Spółka z Ograniczomną Odpowiedzialnością Rybnik 12,3
3100 Kompresja Sp. z o.o. Katowice 12,3
3101 Specdom Budownictwo Sp. z o.o. Miedźna 12,3
3102 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Majmex Józef Maj, Beata Maj sp.j. Częstochowa 12,3
3103 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. Rogów 12,3
3104 Marlan Sp. z o.o. Bytom 12,3
3105 Itp – System Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,2
3106 B.H. Idea Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 12,2
3107 Mk Techbud Sp. z o.o. Syrynia 12,2
3108 K3 Telecom Sp. z o.o. Wola 12,2
3109 Gees – Krupa Roman i Joachim sp.j. Toszek 12,2
3110 Centrum Medyczne Eskulap Sp. z o.o. Racibórz 12,2
3111 Sigma Polska Sp. z o.o. Gliwice 12,2
3112 Manus sp. z o.o. Katowice 12,2
3113 Empiria Duo Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 12,2
3114 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Avicold sp.j. – Rychlik P.K.M.J., Rucka M. Cieszyn 12,2
3115 Eurokadra Fs Sp. z o.o. Zabrze 12,2
3116 Connecto Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 12,2
3117 Tomex sp.j., Tomasz Halama, Wojciech Halama Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Bielsko-Biała 12,2
3118 Pilchowickie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pilchowice 12,2
3119 Losentech Sp. z o.o. Rybnik 12,2
3120 Insbudex sp. z o.o. Rybnik 12,2
3121 Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 12,2
3122 Dacavi Construction Sp. z o.o. Żory 12,2
3123 Mogyi Polska Sp. z o.o. Katowice 12,2
3124 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Golik sp.j. Istebna 12,2
3125 Medico-Ząbkowice Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,2
3126 Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. Gliwice 12,2
3127 Max Elektro S.A. Katowice 12,1
3128 Nubisoft Sp. z o.o. Gliwice 12,1
3129 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik Częstochowa 12,1
3130 MRW Budowa Maszyn Sp. z o.o. sp.k. Zwierzyniec Drugi 12,1
3131 Przychodnia Na Witosa Sp. z o.o. Katowice 12,1
3132 Carbotrans Sp. z o.o. Zabrze 12,1
3133 Karex sp.j. Andrzej Olszewski i Wspólnicy Częstochowa 12,1
3134 Wojewódzkie Przedsiebiorstwo Robót Drogowych S.A. Katowice 12,1
3135 Spółdzielnia Mieszkaniowa Premil Sosnowiec 12,1
3136 Proelmed Sp. z o.o. Przeds. Usług Medycznych Łaziska Górne 12,1
3137 Vitalis Cabak sp.j. Katowice 12,1
3138 Qxk Rolmetal Sp. z o.o. Sosnowiec 12,1
3139 Pbkr – Export Sp. z o.o. Częstochowa 12,1
3140 Sematech – Południe S.A. Zabrze 12,1
3141 Paint-Serwis – Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,1
3142 Gambella Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12,1
3143 Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. Zabrze 12,1
3144 Grupa Ekoprojekt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,1
3145 PPUH REMKOKS Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,1
3146 K.A.R. Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12,1
3147 EIP HR Sp. z o.o. Katowice 12,1
3148 Yota Sp. z o.o. Katowice 12,1
3149 Silesia Promotion Sp. z o.o. S.K. Katowice 12
3150 Draftel Sp. z o.o. S.K.A. Zabrze 12
3151 Hitin Sp. z o.o. Katowice 12
3152 Budmag Sp. z o.o. Niezdara 12
3153 Rybnet Sp. z o.o. S.K. Rybnik 12
3154 Nowiny Sp. z o.o. Rybnik 12
3155 Silbo Sp. z o.o. Żory 12
3156 Rombor Sp. z o.o. Częstochowa 12
3157 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Myszków 12
3158 SENETIC S.A. Katowice 12
3159 Ios Sp. z o.o. Będzin 12
3160 Tak Cranes Sp. z o.o. Ruda Śląska 12
3161 Wokan Sp. z o.o. Sosnowiec 12
3162 Schinkel Sp. z o.o. Knurów 12
3163 Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. Zabrze 12
3164 Ecoplastol Sp. z o.o. Malinowice 12
3165 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Dźwigi Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 12
3166 Centrum Klinkieru Sp. z o.o. Katowice 11,9
3167 Mirander Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,9
3168 Chromet II Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,9
3169 Vatra Group Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 11,9
3170 Invest-Artbud Sp. z o.o. Sosnowiec 11,9
3171 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BI – MED, Apteka Leśna Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11,9
3172 Braider Sp. z o.o. Bieruń 11,9
3173 Rmr Modern Fashion Group Sp. z o.o. Jaworze 11,9
3174 Scrap-Metal Sp. z o.o. Sosnowiec 11,9
3175 Ga-Ma Gaz Sp. z o.o. Rybnik 11,9
3176 B.R.B. – Hydromont Sp. z o.o. Bytom 11,9
3177 Spółdzielnia Mieszkaniowa Saturn Czeladź 11,9
3178 Śląski Dom Brokerski Sp. z o.o. Świętochłowice 11,9
3179 Jartrans Sp. z o.o. S.K. Zabrze 11,9
3180 Mte Technologia Sp. z o.o. Orzesze 11,9
3181 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szybex A.Ossoliński, B.Wilkosz sp.j. Częstochowa 11,9
3182 Abisal Sp. z o.o. Bytom 11,9
3183 Arte Sp. z o.o. Częstochowa 11,9
3184 Nieruchomości Jm Sp. z o.o. Częstochowa 11,9
3185 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Pas Sp. z o.o. Rybnik 11,9
3186 Airclean Sp. z o.o. Chorzów 11,9
3187 Winged IT Sp. z o.o. Katowice 11,8
3188 Przedsiębiorstwo Ocen i Inżynierii Środowiska Sozoprojekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,8
3189 Pracownia Drogowa Pylon Sp. z o.o. Katowice 11,8
3190 Arkadia Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 11,8
3191 Albox Sp. z o.o. Gliwice 11,8
3192 Ever Group Sp. z o.o. Chorzów 11,8
3193 Mr Construction Sp. z o.o. Gliwice 11,8
3194 Dld Sp. z o.o. Jaworzno 11,7
3195 Pimont Sp. z o.o. Blachownia 11,7
3196 Jastrzębskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Daszek Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,7
3197 Inżbud Sp. z o.o. Rybnik 11,7
3198 Group – On – Vet Sp. z o.o. Ludwinów 11,7
3199 Cam Technology Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,7
3200 PAN – GAZ Częstochowa S.A. Częstochowa 11,7
3201 World Pharm Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 11,7
3202 Janosh Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 11,7
3203 Telkom – Projekt Sp. z o.o. Katowice 11,7
3204 Seban Sp. z o.o. Katowice 11,7
3205 Przychodnia Arnika Sp. z o.o. S.K. Zabrze 11,7
3206 Senoma Sp. z o.o. Katowice 11,7
3207 Wydawnictwo Farmacom Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 11,7
3208 JS2 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 11,7
3209 Centrum Medyczne Hipokrates Sp. z o.o. Tychy 11,6
3210 Komet-Kom Sp. z o.o. Mikołów 11,6
3211 Marpol Sp. z o.o. Wierzbie 11,6
3212 Electrical Components International Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,6
3213 Ce Sp. z o.o. Lubliniec 11,6
3214 Las Huberta Sp. z o.o. Rudy 11,6
3215 Polger Logistics Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 11,6
3216 Elikor Sp. z o.o. Gródczanki 11,6
3217 Prokom Construction Sp. z o.o. Sosnowiec 11,6
3218 Handel Materiałami Sypkimi i Opałowymi S.J. Agnieszka Golonka Mysłowice 11,6
3219 IDF Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,6
3220 Ltj Investment Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 11,6
3221 Remondis Medison Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 11,6
3222 Remex Sp. z o.o. Tychy 11,6
3223 SAR S.J. Bytom 11,6
3224 Bema Sp. z o.o. sp.k. Kośmidry 11,6
3225 Darmann Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 11,6
3226 2bits Sp. z o.o. Katowice 11,6
3227 Complex Projekt Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Konsultingowe Katowice 11,6
3228 Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsku-Białej Bielsko-Biała 11,5
3229 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sikornik Gliwice 11,5
3230 Bakard Energia Sp. z o.o. Tychy 11,5
3231 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Księżycowa Sp. z o.o. Częstochowa 11,5
3232 EXG Group Sp. z o.o. EXG Capital Bis S.K. Częstochowa 11,5
3233 Centrala Zbytu Węgla Węglozbyt S.A. Katowice 11,5
3234 Ledger Sp. z o.o. S.K. Tychy 11,5
3235 Przedsiębiorstwo Racjonalizacji Użytkowania Paliw i Energii Energosystem Sp. z o.o. Katowice 11,5
3236 Ferrum Marketing Sp. z o.o. Katowice 11,5
3237 Kwalita Sp. z o.o. Gliwice 11,5
3238 ADBOR BOROWIECCY S.J. Kamyk 11,4
3239 Huta Sp. z o.o. S.K. Węgierska Górka 11,4
3240 Renowo Sp. z o.o. Jaworzno 11,4
3241 Niezależny Serwis Forda Bytom Nowy Dwór Sp. z o.o. S.K. Bytom 11,4
3242 Gtw Inwestycje Sp. z o.o. Podzamcze 11,4
3243 MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 11,4
3244 INOSTALEX Sp. z o.o. S.K. Bytom 11,4
3245 Polcar Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 11,4
3246 Kraj Sp. z o.o. Katowice 11,4
3247 Catering24.Pl Sp. z o.o. S.K. Chorzów 11,4
3248 Klub Sportowy ROW Rybnik S.A. Rybnik 11,4
3249 P&R Venture Sp. z o.o. Rybnik 11,4
3250 Altis Sp. z o.o. S.K. Bytom 11,4
3251 Odlewnia Rafamet Sp. z o.o. Kuźnia Raciborska 11,4
3252 Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa Pilsko Jeleśnia 11,3
3253 JM LABUS Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,3
3254 Fach Work Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11,3
3255 Paryt Renobud Sp. z o.o. Ruda Śląska 11,3
3256 Arena-Bau Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,3
3257 Hemleccy Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 11,3
3258 Mar & Montania Sp. z o.o. S.K. Szczyrk 11,3
3259 Redpal Sp. z o.o. Katowice 11,3
3260 Jagiełło i Smolarek Kancelaria Adwokacka Sp.k. Częstochowa 11,3
3261 Relt Sp. z o.o. Bytom 11,3
3262 Sanus Sp. z o.o. Częstochowa 11,3
3263 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Builder Sp. z o.o. Gliwice 11,3
3264 Admirał Sp. z o.o. Lędziny 11,3
3265 Kubara Components Sp. z o.o. Częstochowa 11,3
3266 Browar Pinta Sp. z o.o. Wieprz 11,3
3267 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Stella Tychy 11,3
3268 Remontex – Sp. z o.o. Rybnik 11,3
3269 Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo – Remontowy Częstochowa 11,2
3270 CALVERO Sp. z o.o. S.K. Wrzosowa 11,2
3271 Stavbau Development Sp. z o.o. Kalety 11,2
3272 Remid-Plast Jarząb, Strojek, Zbrańska sp.j. Częstochowa 11,2
3273 Zakład Produkcyjno-Handlowy Wojna Sp. z o.o. Dąbrowa 11,2
3274 Polimal sp.j. A.Sanetra, J.Sanetra Czeladź 11,2
3275 Bieruńskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. Bieruń 11,2
3276 Pol-Sana-Med Sp. z o.o. Będzin 11,2
3277 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Rolchem Alojzy Lesiak, Brunon Nowok sp.j. Ćwiklice 11,2
3278 S&K Family Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11,2
3279 Skała Tychy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 11,2
3280 Carbo Asecura S.A. Pszczyna 11,2
3281 Mag – Mar Sp. z o.o. Częstochowa 11,2
3282 Ars- Med Sp. z o.o. Pszczyna 11,2
3283 Spedycja Pawbud Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,2
3284 Voice Sp. z o.o. Cieszyn 11,2
3285 He Wi Term Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 11,2
3286 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarków Gliwice 11,2
3287 Euro Trader Sp. z o.o. Mikołów 11,2
3288 Centrum Handlowe Folwark Podlipki Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 11,2
3289 Polskie Biuro Podróży Primapol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,2
3290 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bytom Bytom 11,2
3291 Jk Box Sp. z o.o. Cieszyn 11,1
3292 PPUH Bratek Sp. z o.o. Kozy 11,1
3293 Aba Wiktorczyk Sp. z o.o. Czarków 11,1
3294 GUT sp. z o.o. Czeladź 11,1
3295 Sadex Sp. z o.o. Rybnik 11,1
3296 Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A. Katowice 11,1
3297 Baril Coatings Polska Ttk Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 11,1
3298 Park Kościuszki Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 11,1
3299 Budmax Ciepło Bis Sp. z o.o. Tychy 11,1
3300 Drewpol sp.j. Stanisław i Alicja Pękala Węgierska Górka 11,1
3301 Inpro Electric Sp. z o.o. Katowice 11,1
3302 Termoprojekt Sp. z o.o. Ruda Śląska 11,1
3303 Admar sp.j. Izabela Hampel Piotr Hampel Racibórz 11,1
3304 Conclusive Engineering Sp. z o.o. Katowice 11,1
3305 TRAKT Sp. z o.o. Gliwice 11,1
3306 Piosenka Plus Sp. z o.o. Katowice 11,1
3307 Puls Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,1
3308 Zakład Projektowo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Budokop Sp. z o.o. Mysłowice 11,1
3309 Budohit Sp. z o.o. Katowice 11,1
3310 Zakład Produkcyjny Tartacznictwo i Wyroby z Drewna Dawid Bryja i Wspólnicy sp.j. Ujsoły 11
3311 Adamar ABG Sp. z o.o. S.K. Katowice 11
3312 Movack Logistics Sp. z o.o. Katowice 11
3313 Ppe Poland Sp. z o.o. Świętochłowice 11
3314 Softiq Sp. z o.o. Gliwice 11
3315 Intermal-Opakowania sp.j. Marcin Malewski, Ewelina Malewska Sosnowiec 11
3316 Kotal Sp. z o.o. Orzech 11
3317 Rolleri Polska Sp. z o.o. S.K. Chorzów 11
3318 Cc Trade Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 11
3319 Fram sp.j. Edward Nowak Mikołów 11
3320 A. Stodolak J. Klon MAGNETO Sp.J. Czyżowice 11
3321 Bowling Zone Sp. z o.o. S.K. Katowice 11
3322 GAMA Sp. z o.o. Jaworzno 11
3323 Gedeon Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
3324 Rb Poland Sp. z o.o. Tychy 11
3325 STALEXPOL S.A. Katowice 10,9
3326 Rnb Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
3327 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych Jaf Sp. z o.o. Rybnik 10,9
3328 Cini Sp. z o.o. Czeladź 10,9
3329 Kkmt Sp. z o.o. Sosnowiec 10,9
3330 Śląskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych Katowice 10,9
3331 Arnika Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
3332 Rent Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
3333 Dobra Apteka Sp. z o.o. Centrumtanich Leków sp.k. Koniecpol 10,9
3334 Eva Minge Design Sp. z o.o. Katowice 10,9
3335 Flstech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 10,9
3336 Inmatex Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,9
3337 Trabem Sp. z o.o. S.K. Mikołów 10,9
3338 Nowak – Nowak Roman, Nowak Arkadiusz sp.j. Żelisławice 10,9
3339 Polskie Maszyny Górnicze S.A. Katowice 10,8
3340 Speed Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 10,8
3341 Badimex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10,8
3342 Emulan Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 10,8
3343 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe MIX Urszula i Zdzisław Broda sp.j. Żory 10,8
3344 Energo-Puls Sp. z o.o. Zbrosławice 10,8
3345 RG Bogdanka Sp. z o.o. Chorzów 10,8
3346 Gtl-Service Sp. z o.o. Pyrzowice 10,8
3347 Infrax Sp. z o.o. Bojszowy 10,8
3348 HH POLAND S.A. Gliwice 10,8
3349 Dotkom Sp. z o.o. Tychy 10,8
3350 Kon – Spaw Sp. z o.o. sp.k. Świętoszowice 10,8
3351 Supracon Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 10,8
3352 Eco-Beef Sp. z o.o. Rzeniszów 10,8
3353 Korporacja Medyczna Kmk Sp. z o.o. Rybnik 10,8
3354 Net Free System Sp. z o.o. Katowice 10,8
3355 DR-TECH Sp. z o.o. Imielin 10,8
3356 Koma-1 Sp. z o.o. Świbie 10,8
3357 Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. S.K. Przystajń 10,8
3358 Geneus Polska Sp. z o.o. Kozy 10,8
3359 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Quadro Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10,8
3360 Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Poch Sp. z o.o. Zabrze 10,8
3361 Balcer Sp. z o.o. Gliwice 10,8
3362 Mega Sport A.K. Strykowski sp.j. Bielsko-Biała 10,8
3363 Puls Sp. z o.o. Sosnowiec 10,7
3364 Endox Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,7
3365 Reamed Sp. z o.o. Tychy 10,7
3366 Quattro QF Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,7
3367 Aurinko Sp. z o.o. Gliwice 10,7
3368 Margo Technologis Sp. z o.o. Racibórz 10,7
3369 Pf Electronic Sp. z o.o. Gliwice 10,7
3370 Tms Design Sp. z o.o. Gołkowice 10,7
3371 Belamed Sp. z o.o. Katowice 10,7
3372 Apteka Św.Barbary Matera i Matera sp.j. Knurów 10,7
3373 Mbprojekt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,7
3374 Aponte Sp. z o.o. Chorzów 10,7
3375 Centrum Opieki i Rehabilitacji Zdrowie Sp. z o.o. Częstochowa 10,7
3376 Poli-Med Bielsko Sp. z o.o. Galena S.K. Bielsko-Biała 10,7
3377 X Deft Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,7
3378 Keystone Business Advisory Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,7
3379 Nejd Transport Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10,7
3380 AMS Jaworzno Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 10,7
3381 Vita Farm II Sp. z o.o. Katowice 10,7
3382 Afs-Pomiary Optyczne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,7
3383 Grupa Zed Sp. z o.o. Zabrze 10,7
3384 G.B. GARAŻE Sp. z o.o. Częstochowa 10,6
3385 Arko Arkadiusz i Tomasz Mrozińscy sp.j. Częstochowa 10,6
3386 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Konsum Robotniczy w Cieszynie Cieszyn 10,6
3387 Apteka Św.Krzyża Zbigniew Torbus sp.j. Sosnowiec 10,6
3388 KNOR Sp. z o.o. Gliwice 10,6
3389 Grupa Dynamic Sp. z o.o. sp.k. Zawiercie 10,6
3390 Nasze Zdrowie Sp. z o.o. Zabrze 10,6
3391 Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Sp. z o.o. Katowice 10,6
3392 Mekmed II Sp. z o.o. S.K. Katowice 10,6
3393 Zigler Polska Sp. z o.o. Jaworzno 10,6
3394 Ceramot Motyka, Pawlica sp.j. Buków 10,6
3395 Toxlab Sp. z o.o. Katowice 10,6
3396 Supra-Med Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,5
3397 Elektrozłom Sp. z o.o. Ślemień 10,5
3398 PH PAK-OIL Sp. z o.o. Boronów 10,5
3399 Nuss Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,5
3400 Van Leeuwen Rury Sp. z o.o. Sosnowiec 10,5
3401 Vita Med Sp. z o.o. Tychy 10,5
3402 Domus Adam Chromik i Wspólnicy sp.j. Czechowice-Dziedzice 10,5
3403 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Ekobud Ganczarski, Wianecki, Marzec sp.j. Piekary Śląskie 10,5
3404 WRĘBOWA Sp. z o.o. Rybnik 10,5
3405 Bogdan Pietrzak Piotr Pietrzak sp.j. Katowice 10,5
3406 Kancelaria Prawnicza Argos Adwokat Wojciech Lubelski i Wspólnicy sp.k. Katowice 10,5
3407 Piastowska-Med Sp. z o.o. Częstochowa 10,5
3408 VR Technology Sp. z o.o. Gliwice 10,5
3409 Elbah II Sp. z o.o. Bytom 10,5
3410 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sonic G.I M. Sojscy sp.j. Koziegłowy 10,4
3411 Arpus Sp. z o.o. Gliwice 10,4
3412 Bielbet Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,4
3413 Grupa Biuro-Land Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 10,4
3414 Drevo Haus Sp. z o.o. Jaworze 10,4
3415 Nasza Przychodnia Sp. z o.o. Częstochowa 10,4
3416 Euteris Sp. z o.o. Szałsza 10,4
3417 Croco Group Sp. z o.o. Katowice 10,4
3418 Kaiser Pipes Sp. z o.o. Bytom 10,4
3419 CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA S.A. Częstochowa 10,4
3420 KAR-BUD Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 10,4
3421 Papirus Czechowice Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,4
3422 Ciachomania Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,4
3423 METINVEST POLSKA Sp. z o.o. Katowice 10,3
3424 Famur Institute Sp. z o.o. Katowice 10,3
3425 Pamar Sp. z o.o. Pszczyna 10,3
3426 Profinet S.A. Tychy 10,3
3427 Euro-Elektro Polska Sp. z o.o. S.K. Katowice 10,3
3428 Leda Sp. z o.o. Pszczyna 10,3
3429 Hufgard Polska Sp. z o.o. Częstochowa 10,3
3430 Zakład Produkcyjno-Handlowy Jonczyk sp.j. Koszęcin 10,3
3431 Ekolenergia Sp. z o.o. Zabrze 10,3
3432 Amber-Glass Sp. z o.o. Chorzów 10,3
3433 Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe Sosnowiec 10,3
3434 Econnect4u Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 10,3
3435 Agape Finanse Sp. z o.o. Jaworze 10,3
3436 Tove Sp. z o.o. Katowice 10,3
3437 Slavi Sp. z o.o. S.K. Lędziny 10,3
3438 Perfekt Sp. z o.o. Rydułtowy 10,3
3439 Zakład Usług Komunalnych-Twaróg Sp. z o.o. Tworóg 10,3
3440 Mandam Sp. z o.o. Gliwice 10,3
3441 Dorex sp.j. Piotr Chabzda Dąbrowa Górnicza 10,2
3442 Proxima Inwesting Sp. z o.o. Mikołów 10,2
3443 Abies Polska Sp. z o.o. Pszów 10,2
3444 Sigit Poland Sp. z o.o. Skoczów 10,2
3445 Przychodnia Troclik Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,2
3446 ULTRA-GASTRO Jachimowski, Zawiszewski S.K. Częstochowa 10,2
3447 Dombud Rp Śląsk Sp. z o.o. Strumień 10,2
3448 Polski Serwis Floty Sp. z o.o. Katowice 10,2
3449 Businesscar-Grupa Ren Car Sp. z o.o. S.K. Rybnik 10,2
3450 Procertiv Sp. z o.o. Katowice 10,2
3451 Laser Solutions Sp. z o.o. S.K.A. Katowice 10,2
3452 Linmot Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 10,2
3453 Czora&Czora Inwestycje sp.j. Katowice 10,2
3454 Marciniszyn Zakład Mięsny Pniów sp.j. Pniów 10,1
3455 Cogito Sp. z o.o. Zabrze 10,1
3456 Weldpro Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,1
3457 Gulajski Sp. z o.o. sp.k. Kopienica 10,1
3458 Jenflor Bis Sp. z o.o. S.K. Świbie 10,1
3459 During Polska Sp. z o.o. Katowice 10,1
3460 Aluwood Sp. z o.o. Katowice 10,1
3461 Piterparts Sp. z o.o. Jaworzno 10,1
3462 Cynkpol Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 10,1
3463 Inter Global Sp. z o.o. Rybarzowice 10,1
3464 Welding Alloys Polska Sp. z o.o. Gliwice 10,1
3465 Stalpoldrew Długosz, Piekarski S.J. Bytom 10,1
3466 Meden Sp. z o.o. Gliwice 10,1
3467 Recycling Logo Group Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 10,1
3468 Magnus Sp. z o.o. Piekary Śląskie 10,1
3469 B+M Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,1

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2,
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.
Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej. Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk ? Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Miasto Przyjazne Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa
Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy