Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Śląskiego

Spośród 85 187 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w marcu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskały 4033 firmy z województwa śląskiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 100 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Śląskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Jastrzębie-Zdrój 10131,2
2 Tokai Cobex Polska Sp. z o.o. Racibórz 8086,7
3 GRUPA ŻYWIEC S.A. Żywiec 7169,5
4 AZ Asset S.A. Katowice 6514,2
5 Brembo Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 6268,3
6 FCA Poland S.A. Bielsko-Biała 6078,4
7 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5152,1
8 Juroszek Investments Sp. z o.o. Cieszyn 5115
9 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 4783,2
10 JSW Koks S.A. Zabrze 4575,4
11 CMC Poland Sp. z o.o. Zawiercie 4570,3
12 FAMUR S.A. Katowice 3909,2
13 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 3836,9
14 Agata S.A. Katowice 3549,4
15 ALUPROF S.A. Bielsko-Biała 3529,8
16 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3308,9
17 Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. Tychy 3250,2
18 Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o. Gliwice 3117,9
19 ŻYWIEC-ZDRÓJ S.A. Cięcina 2803,1
20 TDJ S.A. Katowice 2786,5
21 ATAL S.A. Cieszyn 2705,8
22 STS S.A. Katowice 2597,9
23 AVIO POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 2555,5
24 Mokate Sp. z o.o. Żory 2285,7
25 Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 2205
26 Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 2194,1
27 CEZ Chorzów S.A. Chorzów 2145,3
28 TAMEH POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 2013,9
29 Tenneco Silesia Sp. z o.o. Stanowice 1991,3
30 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 1953,6
31 Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Rybnik 1903,9
32 Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1873,9
33 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1865,7
34 Politechnika Śląska Gliwice 1790,2
35 Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. Katowice 1789,5
36 STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A. Mysłowice 1738,3
37 Ppg Cieszyn S.A. Cieszyn 1633,8
38 Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Cieszyn 1633,7
39 Press Glass S.A. Nowa Wieś 1574,2
40 Suport Sp. z o.o. S.K. Katowice 1543,9
41 Auto Partner S.A. Bieruń 1493,9
42 EKO-OKNA S.A. Kornice 1491,1
43 Engie Zielona Energia Sp. z o.o. Katowice 1459,5
44 Huta Cynku MIASTECZKO ŚLĄSKIE S.A. Miasteczko Śląskie 1459,3
45 Farmacol S.A. Katowice 1382,5
46 KENO Sp. z o.o. Gliwice 1382,4
47 Purmo Group Poland Sp. z o.o. Rybnik 1346,4
48 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy 1346
49 Tauron Sprzedaż GZE Sp. z o.o. Gliwice 1324,5
50 Kost-Bet Sp. z o.o. S.K. Miedźno 1218,7
51 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 1198,6
52 KLINGSPOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1165,1
53 Uniwersytet Śląski Katowice 1138,2
54 FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 1096,2
55 Sest – Luve – Polska Sp. z o.o. Gliwice 1096
56 Stoelzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 1068,4
57 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1065,9
58 PRYMAT Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1044,1
59 Hegelmann Transporte Sp. z o.o. Częstochowa 1037,6
60 Gkz Sp. z o.o. Żory 1023,6
61 TAURON Ciepło Sp. z o.o. Katowice 997,9
62 NIFCO Korea Poland Sp. z o.o. Żory 981,6
63 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 970,2
64 Moris Sp. z o.o. Chorzów 966,1
65 MWS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 932,7
66 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 922
67 DP Metal Processing Sp. z o.o. Tychy 889,2
68 Paccor Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 886,6
69 Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o. Tychy 886,5
70 Mapei Polska Sp. z o.o. Gliwice 864,5
71 KONTAKT SIMON S. A. Czechowice-Dziedzice 859,9
72 Mangata Holding S.A. Bielsko-Biała 833,5
73 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEMAR Marek Dewódzki Mstów 833,3
74 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice 824
75 Instanta Sp. z o.o. Żory 812,1
76 Ekoland Sp. z o.o. Tychy 807,5
77 BIOAGRA – OIL S.A. Tychy 772,8
78 MANULI HYDRAULICS POLSKA S. A. Mysłowice 768,8
79 ALSTOM KONSTAL S.A. Chorzów 755,3
80 Elplast Europe Sp. z o.o. Żory 737,9
81 Stokson sp.j. Henryk Stokłosa i Wspólnicy Chorzów 736
82 Lentex S.A. Lubliniec 733,1
83 Scanfil Poland Sp. z o.o. Mysłowice 729,3
84 WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o. Piekary Śląskie 712,9
85 Petek Sp. z o.o. S.K. Zabrze 683
86 Shiloh Industries Sp. z o.o. Bielsko-Biała 682
87 Zmb Capital Sp. z o.o. Ustroń 680,1
88 Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. Katowice 671,9
89 Prezero Recycling Południe Sp. z o.o. Knurów 667
90 Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Katowice 661,8
91 ELGÓR+HANSEN S.A. Chorzów 642,6
92 Neoprofil sp.j. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 641,7
93 Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ciasna 629,2
94 Capek – Sp. z o.o. Skrzyszów 628,2
95 Moto-Profil Sp. z o.o. Chorzów 627,3
96 Kuźnia Polska S.A. Skoczów 623,2
97 Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o.o. Strumień 618,8
98 Martes Sport Sp. z o.o. Bielsko-Biała 600,8
99 Betplay International Sp. z o.o. Katowice 600,3
100 Kamsoft S.A. Katowice 579,2
101 URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 575,7
102 Norma Polska sp. z o.o. Sławniów 575,2
103 Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 571,7
104 BITRON POLAND Sp. z o.o. Sosnowiec 568,9
105 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 565,6
106 Ti Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 563,1
107 Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 558,6
108 Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 556,9
109 LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o. Ruda Śląska 556,5
110 Lys Fusion Poland Sp. z o.o. Istebna 554,5
111 ALUFORM Sp. z o.o. Tychy 554
112 American Heart of Poland S.A. Ustroń 545,4
113 NEMAK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 544,6
114 Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Piasek 541,2
115 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. S.K. Sosnowiec 538,6
116 Rosomak S.A. Siemianowice Śląskie 535,7
117 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 534,1
118 Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. Katowice 533,6
119 Davis Poland Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 532,7
120 Partner S.A. Bielsko-Biała 530,6
121 Garbarnia Szczakowa S.A. Jaworzno 530,3
122 Timken-Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 529,2
123 Ma Polska S.A. Tychy 528,9
124 ORZEŁ BIAŁY S.A. Piekary Śląskie 527,5
125 Konsorcjum Stali S.A. Zawiercie 525,5
126 Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k. Żory 519,2
127 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 514,2
128 Mdm Nt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 513,2
129 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sosnowiec 507,5
130 DREWBET Grzyb – Kotynia – Rogaczewski S.J. Kłobuck 502,2
131 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Katowice 496,5
132 BMZ Poland Sp. z o.o. Gliwice 491,9
133 Minova Ekochem S.A. Siemianowice Śląskie 489,8
134 Sokpol Sp. z o.o. Myszków 484,9
135 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nik-Pol Sp. z o.o. Ruda Śląska 479,7
136 Kiepurex sp.j. A.,P.,P.Kiepurowie Wapiennik 475,8
137 POLMOTORS Sp. z o.o. Mazańcowice 473,1
138 Cognor Holding S.A. Poraj 472,5
139 Autoneum Poland Sp. z o.o. Katowice 464
140 LEIBER – POLAND Sp. z o.o. Ruda Śląska 462,5
141 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu Bieruń 462,2
142 Optirem Sp. z o.o. I Spółka – Spółka Komandytowa Katowice 457,7
143 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 457,3
144 Farmacol Serwis S.A. Katowice 454,7
145 Optopol Technology Sp. z o.o. Zawiercie 449,2
146 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 447
147 Politechnika Częstochowska Częstochowa 445,4
148 Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Katowice 441,4
149 ZSRG Sp. z o.o. Żory 437,6
150 Eniq Sp. z o.o. Katowice 431,6
151 Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. Tychy 431,2
152 PPH Temar Sp. z o.o. sp.k. Katowice 430,8
153 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 430,2
154 LEAR CORPORATION POLAND II Sp. z o.o. Tychy 428,8
155 JAS – FBG S.A. Katowice 425,9
156 BECKER – WARKOP Sp. z o.o. Świerklany 425,7
157 Classen Floor Systems Sp. z o.o. Zwonowice 423,4
158 MaXgear Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bieruń 416,1
159 Jbg-2 Sp. z o.o. Warszowice 415,1
160 Mostostal Zabrze S.A. Gliwice 412
161 Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 410,1
162 Markbud Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 409,7
163 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 402,3
164 Atal Construction Sp. z o.o. Cieszyn 402
165 H.B.Crab sp.j., Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak Krzysztof Rybnik 397,7
166 Alba Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 393,3
167 VITKOVICE MILMET S.A. Sosnowiec 391,1
168 Auto-Boss Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 388
169 Lotos Biopaliwa Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 386,9
170 Lilen Sp. z o.o. Czaniec 386,2
171 Paneltech Sp. z o.o. Chorzów 381,6
172 Nefrolux Lucjan Sobieraj,Wojciech Kamiński sp.j. Siemianowice Śląskie 374,1
173 Chemet S.A. Tarnowskie Góry 373,9
174 Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. Gliwice 370,1
175 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 368,6
176 Polmos Bielsko-Biała S.A. Bielsko-Biała 368,5
177 AIUT Sp. z o.o. Gliwice 365,3
178 Vg-Orth Polska Sp. z o.o. Jaworzno 363,5
179 Aqua S.A. Bielsko-Biała 360
180 NITROERG S.A. Bieruń 359,9
181 Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. Tychy 359,7
182 Gtb Invest Sp. z o.o. S.K. Katowice 359,1
183 Cross Bud S.A. Bielsko-Biała 357,5
184 PATENTUS S.A. Pszczyna 352,7
185 WKRĘT-MET Sp. z o.o. S.K. Kuźnica Kiedrzyńska 351,3
186 Hager Polo Produkcja Sp. z o.o. Tychy 350,9
187 Invado Sp. z o.o. Dzielna 350,3
188 Hewalex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czechowice-Dziedzice 345
189 Arcelormittal Service Group Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 344,2
190 Zok Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 343,6
191 Budpol Sp. z o.o. Częstochowa 343,4
192 KŁOS Sp. z o.o. S.K. Zabrze 341,9
193 Danish Farming Consultants Sp. z o.o. Gliwice 340,1
194 Cofinco-Poland Sp. z o.o. Katowice 339,9
195 Greif Poland Sp. z o.o. Rybnik 339,8
196 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 339,1
197 Lightnet Sp. z o.o. Kobiernice 338,6
198 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Katowice 332
199 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 330,8
200 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 330,6
201 Cognor S.A. Poraj 329
202 Hucz Sp. z o.o. sp.k. Boronów 328,5
203 Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Patucha i Jagiełło sp.j. Jaworzno 327,6
204 Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOMAX Boronów 327,5
205 Stalexport Autostrady S.A. Mysłowice 326,7
206 Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A. Tychy 326,6
207 TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o. Skoczów 326,5
208 Top-Thimm Opakowania Sp. z o.o. Sp.k. Tychy 323,2
209 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 321,6
210 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 320,3
211 Protor Sp. z o.o. S.K. Zabrze 317,4
212 Ludwig Czekolada Sp. z o.o. Skoczów 316,3
213 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 315,5
214 Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 315,1
215 P.U.H. Nobiles 2 S.C. Zawisza Adam, Gorzawska Anna, Czebotar Grzegorz Tychy 310,6
216 Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 310,4
217 Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. Katowice 310,3
218 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 309,6
219 Indyk-Śląsk Sp. z o.o. Wieszowa 309,5
220 Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A. Dąbrowa Górnicza 308,2
221 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 306,9
222 Martex Sp. z o.o. Rybnik 306
223 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Węglohut sp.j. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 305,2
224 PHU CORA Adam Sikora Piekary Śląskie 303,6
225 Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o. Tychy 303
226 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice 301,8
227 Polskie Mięso i Wędliny Łukosz Sp. z o.o. Chybie 300,2
228 Thermosilesia Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 300
229 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Drogopol-Zw Sp. z o.o. Katowice 298,9
230 ASK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 298,5
231 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha Goleszów 297,9
232 Murapol Projekt Sp. z o.o. 3 S.K. Bielsko-Biała 296,8
233 Hotele Diament S.A. Gliwice 296,2
234 Novichem Sp. z o.o. Chorzów 294
235 Adamex Baby Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 293,2
236 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Przyszowice 293
237 Extral Sp. z o.o. Żory 290,8
238 Nitrex Metal Sp. z o.o. Sosnowiec 288,8
239 Farby Kabe Polska Sp. z o.o. Katowice 288,1
240 USTRONIANKA Sp. z o.o. Ustroń 287,8
241 Thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 285,8
242 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 284,7
243 ERG Bieruń Folie Sp. z o.o. Bieruń 284,6
244 Kanlux S.A. Radzionków 283,5
245 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Katowice 283,5
246 Farlo M. Grudzka sp.j. Jastrzębie-Zdrój 283,3
247 KONSHURT Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 282,9
248 Conexio Sp. z o.o. sp.k. Katowice 282,2
249 Sia Severstal Distribution (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Sosnowiec 280,5
250 Emix sp.j. Torbus Tychy 280,3
251 Sopra Steria Polska Sp. z o.o. Katowice 280
252 Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 278,7
253 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 278
254 FLUOR S.A. Gliwice 277,4
255 Instal Sp. z o.o. Świętochłowice 275,5
256 PLASTIC OMNIUM AUTO EXTERIORS Sp. z o.o. Gliwice 274,2
257 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 273,8
258 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Larix Sp. z o.o. Lubliniec 271,1
259 TIM S.A. Bielsko-Biała 269,7
260 APERAM STAINLESS SERVICES & SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 268,9
261 Fronius Polska Sp. z o.o. Gliwice 267,2
262 Makar Bakalie Sp. z o.o. S.K. Katowice 266,6
263 Wesob Sp. z o.o. Strumień 266,2
264 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rybnik 266,1
265 Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 263,9
266 Infinite Dreams Sp. z o.o. Gliwice 263,8
267 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Ruda Śląska 263,8
268 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 263,4
269 ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 263,4
270 Flightscope Sp. z o.o. Żernica 261,4
271 Sokpol Holding Sp. z o.o. Myszków 261,2
272 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 260,8
273 Jiffy Packaging Sp. z o.o. Gliwice 259,6
274 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 257,8
275 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Bocar Sp. z o.o. Korwinów 257,2
276 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Promus Ruda Śląska Sp. z o.o. Ruda Śląska 257,1
277 SEWS – CABIND POLAND Sp. z o.o. Żywiec 256,1
278 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 254,6
279 FINAL S.A. Dąbrowa Górnicza 254,5
280 Karwala Sp. z o.o. S.K. Szarlejka 254
281 Link Mobility Poland Sp. z o.o. Gliwice 253,1
282 TGS Przemysław Stoń Ruda Śląska 252,8
283 Zakłady Chemiczne RUDNIKI S.A. Rudniki 252,4
284 Mega – Met Polska Sp. z o.o. Sp.K. Łazy 249,7
285 BOLIX S.A. Żywiec 249,6
286 Gekoplast S.A. Krupski Młyn 248,2
287 Mas Sp. z o.o. Mikołów 247,5
288 CGR Polska Sp. z o.o. Częstochowa 246,3
289 Przedsiebiorstwo Hydromel Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 245,8
290 Arsanit Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 242,8
291 Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 241,9
292 Incobex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 240,2
293 HALDEX S.A. Katowice 239,6
294 PRO – Cars Group Sp. z o.o. Tychy 239,4
295 PH ALFA – ELEKTRO Sp. z o.o. Katowice 237,6
296 Integra Malirz, Zwierzycki sp. j. Gliwice 237
297 PPI Chrobok S.A. Bojszowy 236,6
298 Exchange Exg Sp. z o.o. Exchange Group S.K. Częstochowa 234,2
299 Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski Rudniki 232,3
300 DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice 232,1
301 3S S.A. Katowice 231,8
302 Sosnowieckie Wodociągi S.A. Sosnowiec 231,1
303 Manuli Hydraulics Manufacturing Sp. z o.o. Mysłowice 230,9
304 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 230,3
305 Pureko Sp. z o.o. Myszków 229
306 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 225,5
307 Galeria Galena Sp. z o.o. Gliwice 225,2
308 SFW Energia Sp. z o.o. Gliwice 224,9
309 Walcownia Metali DZIEDZICE S.A. Czechowice-Dziedzice 224,7
310 MOKATE S.A. Ustroń 223,4
311 ABAKON Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 223,2
312 Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. Mikołów 222,8
313 AUTOROBOT STREFA Sp. z o.o. Gliwice 219,5
314 Multi – Form II Sp. z o.o. Tychy 219,2
315 Murapol Projekt Sp. z o.o. Deweloper sp.k. Bielsko-Biała 218,4
316 Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny Szczekociny 217,6
317 OEM Energy Sp. z o.o. Chorzów 217,3
318 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 217,1
319 Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 216,6
320 Eltek Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 215,8
321 HYDROTECH S.A. Rybnik 215,4
322 Elkol Sp. z o.o. Bytom 214,2
323 Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. Żywiec 213,9
324 Rytm-L Sp. z o.o. Tychy 213,5
325 Metal Service Center Sp. z o.o. Zabrze 213,3
326 Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy Sp. z o.o. Gliwice 213,2
327 PPUH GAL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 212,8
328 Adac-Lewar Sp. z o.o. Przystajń 212,3
329 Nieruchomości Aib Sp. z o.o. S.K. Knurów 212,1
330 Salus International Sp. z o.o. Katowice 211,9
331 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz 211,3
332 GPP Business Park S.A. Katowice 210,8
333 Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 210,1
334 De Pronobel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 210
335 Pzom Strach Sp. z o.o. sp.k. Konopiska 209,4
336 Icb Pharma Tomasz Świętosławski,Paweł Świętosławski sp.j. Jaworzno 209
337 Zakłady Produkcyjne B-D S.A. Zawiercie 207,7
338 STALMAG Sp. z o.o. Ruda Śląska 207,6
339 Fincon Sp. z o.o. Tychy 206,8
340 Katowickie Wodociągi S.A. Katowice 206
341 Clarios Poland Sp. z o.o. Katowice 205,9
342 Pulverit Polska Sp. z o.o. Tychy 205,8
343 Argus Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 205,7
344 Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 204,8
345 SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 203,4
346 Adatex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 203,3
347 Wagner-Service Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 202,6
348 Enka Ślosarczyk O. sp.j. Zabrze 202,4
349 Famur Finance Sp. z o.o. Katowice 201,8
350 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok sp.j. Nowe Bojszowy 201,6
351 NKT S.A. Warszowice 201,6
352 Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 201,2
353 SL Poland Sp. z o.o. Żory 201
354 ZAKŁAD TECHNICZNO HANDLOWO USŁUGOWY TECHPOL BOGUSŁAW TREPKA Zawiercie 200,3
355 ENERSYS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 199,1
356 Agropak sp.j. Brzeziński i Wspólnicy Jaworzno 198,6
357 Kolsatpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 198,5
358 QL Controls Sp. z o.o., Sp.K. Kobielice 198,3
359 Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 198,2
360 Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. Będzin 197,7
361 Fruktus Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Wąsosz Dolny 197,1
362 MP SOLAR GROUP Sp. z o.o. Ruda Śląska 196,5
363 Celma Indukta S.A. Cieszyn 196,3
364 Elplast + Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 195,9
365 Odlewnia Zawiercie S.A. Zawiercie 195,9
366 Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno 195,7
367 Inelo Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 194,8
368 Sobreko Sp. z o.o. Sobuczyna 194,7
369 Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Kamil Kamil Gawliński Import-Eksport Sp. z o.o. Cięcina 194,6
370 Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Katowice 194,6
371 Wegar Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 194,5
372 Olek Motocykle Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 194,1
373 DROG – BUD Sp. z o.o. Lubojenka 193,3
374 Euro-Med Sp. z o.o. Tychy 192,8
375 Hydro Znphs Sp. z o.o. Bielsko-Biała 191,4
376 Zarys International Group Sp. z o.o. S.K. Zabrze 191,3
377 Czanieckie Makarony Sp. z o.o. Czaniec 191,1
378 HUF POLSKA Sp. z o.o. Tychy 190,7
379 Betamed S.A. Katowice 190,1
380 Trakt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 189,7
381 Batna Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 189,4
382 HILTON FOODS LTD Sp. z o.o. Tychy 188,9
383 ELEKTROMETAL S.A. Cieszyn 188,9
384 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Atut Sp. z o.o. Katowice 188,8
385 Silesia Invest Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 188,4
386 Promus Katowice Sp. z o.o. Sosnowiec 186,6
387 BULTEN Polska S.A. Bielsko-Biała 186,1
388 RESTYL Sp. z o.o. Ruda Śląska 184,3
389 Alan Systems Sp. z o.o. S.K. Rybnik 184,2
390 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZOF – STAL WOJCIECH WÓJCIK Tychy 183,4
391 IZOBLOK S.A. Chorzów 183,3
392 Gst Automotive Safety Poland Sp. z o.o. w likwidacji Częstochowa 182,7
393 Formed Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Żywiec 182,7
394 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 182
395 Johnson Electric Poland Sp. z o.o. Będzin 181,5
396 Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 181,4
397 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor Sp. z o.o. Zawiercie 181,3
398 Ungarex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 180,9
399 Elektrometal Sp. z o.o. S.K. Jasienica 180,5
400 Rectus Polska Sp. z o.o. Gumna 180,5
401 ETP S.A. Katowice 180,4
402 Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. S.K. Katowice 180
403 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gliwice 179,7
404 Man-Trans Sp. z o.o.,sp.k. Tychy 179,2
405 Kopalnia Dolomitu Rek Sp. z o.o. sp.k. Tychy 179,2
406 Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j. Tarnowskie Góry 179,1
407 Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. Gliwice 179
408 Tesko Steel Sp. z o.o. Rybnik 178,5
409 Delta Trans Transporte Sp. z o.o. Świętochłowice 178,3
410 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 177,6
411 SPM Poland Sp. z o.o. Tychy 176,6
412 Sigma Group DK Sp. z o.o. S.K. Katowice 176,3
413 Nowodworski sp.j. Częstochowa 176
414 Główny Instytut Górnictwa Katowice 176
415 Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 175,6
416 Produkcja Elementów Złącznych Connector sp.j. Marek Kociok, Wojciech Konieczko Bytom 175
417 Vtg Rail Logistics Polska Sp. z o.o. Chorzów 172,9
418 OPA-ROW Sp. z o.o. Rybnik 172,6
419 Z.S.E. OSPEL S.A. Wierbka 172,5
420 Malowany Dworek Sp. z o.o. Bielsko-Biała 171,6
421 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 170,6
422 MERAWEX Sp. z o.o. Gliwice 170,4
423 BIMARO Sp. z o.o. Cieszyn 170,1
424 Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. Bielsko-Biała 170
425 Dewro Wróbel sp.j. Bestwinka 170
426 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Dąbrowa Górnicza 169,3
427 Wrazidło Sp. z o.o. Sumina 168,4
428 M -Logistic Sp. z o.o. Tychy 168,2
429 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. Sosnowiec 168,1
430 Pietrzak B. B. Beata Pietrzak Bogdan Pietrzak S.J. Katowice 168,1
431 HL Display Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 167,4
432 FORCH-POLSKA Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 166,6
433 Synergia Południe Sp. z o.o. sp.k. Katowice 166,2
434 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Semex Fertacz, Huszno sp.j. Częstochowa 166,1
435 INPOL-PAPIER Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 166,1
436 PragmaGO S.A. Katowice 165,2
437 AUTO-FORM Sp. z o.o. i Wspólnik S.K. Sosnowiec 164,8
438 Grupa Taurus Sp. z o.o. S.K. Chorzów 164,5
439 DREWBET – S.J. Elżbieta i Dariusz Rogaczewscy, Jolanta i Zbigniew Grzybowie Lipie 164,5
440 Veolia Południe Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 163,6
441 Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. Częstochowa 163
442 San Development Sp. z o.o. Gliwice 162,7
443 Meiko Trans Polska Sp. z o.o. Gliwice 162,1
444 Tamir sp.j. T. i M. Kuśnierz Pszczyna 161,9
445 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 161,8
446 JSW IT Systems Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 161,8
447 Qt Swiss Engineering Sp. z o.o. Gliwice 161,7
448 Sila Poland Sp. z o.o. Częstochowa 161,1
449 Corona Serwis Sp. z o.o. S.K. Katowice 160,9
450 Frank-Cars Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 159,6
451 Way2web Sp. z o.o. sp.k. Myszków 159,4
452 Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. Gliwice 159,3
453 Action Poland Sp. z o.o. Katowice 159,2
454 Dalkia Polska Energia S.A. Katowice 158,9
455 Zakład Usługowo-Handlowy MIXPOL Łodygowice 158,4
456 Marco Sp. z o.o. Gliwice 158,2
457 Pamar Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 158
458 Clyde Bergemann Polska sp. z o.o. Tychy 157,5
459 Bozzetto Polska Sp. z o.o. Zabrze 157,5
460 Włodar Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 157,5
461 NICROMET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bestwinka 157,4
462 ID Logistics Polska S.A. Katowice 157,2
463 Konko S.A. Mysłowice 156,4
464 MCS Sp. z o.o. Żory 156
465 Roux Center Sp. z o.o. S.K. Katowice 155,4
466 Bogusław Zwierzchowski Centralny Ośrodek Szkoleń Tezaurus Chorzów 155,1
467 CZ DWTZ Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 155,1
468 Aristar Sp. z o.o. S.K. Katowice 154,8
469 METALFER POLONIA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 154,5
470 EthosEnergy Poland S.A. Lubliniec 154,4
471 NMC Polska Sp. z o.o. Zabrze 154,2
472 INTER CARGO Sp. z o.o. Katowice 154,2
473 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. Tarnowskie Góry 154
474 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 153,9
475 Advertise Group Sp. z o.o. Sp.K. Gliwice 152,9
476 Ctc Sp. z o.o. Ruda Śląska 152,6
477 Wapps Sp. z o.o. S.K. Chorzów 152,5
478 Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. Gliwice 152,2
479 Hydromirex Sp. z o.o. S.K. Poraj 152,1
480 Eloros Sp. z o.o. Chorzów 152,1
481 Propoint Sp. z o.o. S.K. Gliwice 151,1
482 Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 150,8
483 Librus Sp. z o.o. sp.k. Katowice 150,5
484 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Gacmet Pelagia Gacka, Gizela Gacka S.J. Miedary 150,4
485 Lubo Tech Sp. z o.o. S.K. Pyskowice 150
486 Budtor Bestwina Sp. z o.o. sp.k. Bestwina 149,4
487 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 148,9
488 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pionex Piotr Gabryś Bielsko-Biała 148,6
489 Zakład Odmetanowania Kopalń Zok II Sp. z o.o. Rybnik 148,3
490 PPUH Henryk Kowalczyk Dziewki 148,3
491 ECOL Sp. z o.o. Rybnik 147,9
492 Pasze Bios Rafał Głowa sp.j. Kochanowice 147,8
493 Oriens Bijou Sp. z o.o. Katowice 147,6
494 P.U.H.P. Inst-Gaz M.Kasztelan, J.Nawracała, S.Jałowiecki sp.j. Jaskrów 147,3
495 Demarko Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 147,2
496 PPUH TRANSCOM Sp. z o.o. Katowice 147,1
497 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aro Karoń sp.j. Częstochowa 147
498 Trans-Truck-Serwis Drob sp.j. Tychy 146,4
499 Zelkot – Brzezina, Urzynicok sp.j. Nowy Dwór 146,3
500 Bruk Sp. z o.o. Czyżowice 146,1
501 Aleksandria Sp. z o.o. sp.k. Aleksandria Pierwsza 145,5
502 DELTA Zbigniew Różycki Katowice 144,8
503 Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o. Bytom 144,7
504 Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o. Chorzów 144,4
505 WC Serwis Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 143,8
506 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 143,3
507 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Jastrzębie-Zdrój 143,3
508 Ekamedica Sp. z o.o. S.K. Kozy 143,3
509 Diehl Metering Sp. z o.o. Bażanowice 142,7
510 Nalco Polska Sp. z o.o. Tychy 142,5
511 Akademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku – Białej Bielsko-Biała 142,5
512 Mauser Poland Sp. z o.o. Gliwice 142,2
513 Metrocars Sp. z o.o. S.K. Rybnik 141,9
514 Hydrostal Sp. z o.o. Dankowice 141,7
515 Zaw sp.j. Caban, Zając Bielsko-Biała 141,5
516 Rehegoo Music Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 140,8
517 Nortech In Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 140,6
518 Leadec Sp. z o.o. Gliwice 140,5
519 Asotra Polska Sp. z o.o. Będzin 140,2
520 Lumiko Trade Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 139,9
521 Marketing Krystian Gdowka, Artur Ostręga sp.j. Gliwice 139,8
522 HICS Sp. z o.o. Tychy 139,8
523 Emtel Śliwa sp.k. Zabrze 139,6
524 Plastimex Sp. z o.o. Psary 139,4
525 Poltech Werk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowskie Góry 139,1
526 Karen Dariusz Czerniak sp.j. Racibórz 138,9
527 Cafe+Co Delikomat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 138,8
528 Fh Karolina S.C. Justyna Dydak, Jarosław Dydak Woźniki 138,8
529 P.B. INBUD Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 138,6
530 Aneks Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 137,3
531 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 137,1
532 Przedsiębiorstwobudowlane Anbud Sp. z o.o. Będzin 136,9
533 Rosinski Sp. z o.o. Bielsko-Biała 136,8
534 Rawona Jolanta Piórko, Rafał Piórko sp.j. Pszczyna 136,8
535 Beumer Group Poland Sp. z o.o. Gliwice 136,6
536 Śrubena Unia Sp. z o.o. Żywiec 136,4
537 JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 135,8
538 ARTINSTAL Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. S.K. Pogórze 135,7
539 Apator Mining Sp. z o.o. Katowice 135,2
540 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz sp.j. Kleśniska 135,2
541 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 134,9
542 Grupa Cargo Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 134,5
543 Firma OAZA Jan Świerczek Rybarzowice 134,5
544 JKM Trade Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 134,2
545 Nowak-Mosty Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 133,7
546 Prosperpro Sp. z o.o. Rybarzowice 133,3
547 PIAST Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 133
548 Ista Shared Services Polska Sp. z o.o. Gliwice 132,9
549 Wega-Mikołów Sp. z o.o. S.K. Mikołów 132,7
550 Borkomet Sp. z o.o. S.K. Szczekociny 132,7
551 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o. Gliwice 132,7
552 EURO – LOCKS Sp. z o.o. Ruda Śląska 132,7
553 Wafelek Supermarkety Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 132,5
554 Coig S.A. Katowice 132
555 Grupa Drogopol Sp. z o.o. Katowice 131,8
556 Inter Deventer Sp. z o.o. Sosnowiec 131,4
557 Arpex Sp. z o.o. Gliwice 130,9
558 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 130,4
559 DIE TECH Sp. z o.o. Tychy 130,4
560 Zamel Sp. z o.o. Pszczyna 130,4
561 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sprint Florian Jagodziński, Dariusz Tietz sp.j. Jastrzębie-Zdrój 129,6
562 Kj Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Chorzów 129,4
563 Firma Handlowa ROLNIK S.J. Mikołów 129,2
564 Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Zabrze 128,5
565 BGH Polska Sp. z o.o. Katowice 128
566 Technika Chłodzenia Sp. z o.o. Zabrze 127,3
567 Itpunkt Sp. z o.o. Ruda Śląska 127,2
568 Millenium Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 126,3
569 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto Gazda Michał Gazda Pszczyna 126,2
570 Carbospec M. Jaśniok sp.j. Paniówki 125,8
571 Almi Polska Sp. z o.o. Tychy 125,7
572 Chiron Polska Sp. z o.o. Paniówki 125,3
573 Hydrosolar Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Żory 124,7
574 Ksk Sp. z o.o. Ruda Śląska 124,7
575 Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 124,2
576 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Komobex-Inel Sp. z o.o. Częstochowa 123
577 JWW Invest S.A. Katowice 122,9
578 Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J. Radzionków 122,6
579 Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o. Gliwice 122,5
580 Zakład Produkcji Spożywczej Jamar Szczepaniak sp.j. Albertów 121,7
581 E-Commerce Partners Sp. z o.o. Częstochowa 121,4
582 Universal-Stal Sp. z o.o. Gliwice 121,3
583 Alumero Metal Components Sp. z o.o. Chorzów 120,9
584 Franciszkańskie Sp. z o.o. Katowice 120,9
585 Arco Paweł Nagły, Jacek Dudak sp.j. Katowice 120,8
586 Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego Katowice 120,7
587 Nexter Color-System Sp. z o.o. Mikołów 120,5
588 Cornaglia Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 119,5
589 BATERPOL S.A. Katowice 119,4
590 Centrum Szkoleniowo-Doradcze Dr Kurnicki sp.k. Zabrze 119,2
591 Farmacol Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 119,1
592 Faxtel Chrzanowski sp.j. Katowice 119
593 MESSER POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 118,9
594 Zabi Sp. z o.o. Czaniec 118,7
595 Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o. Bytom 118,3
596 Bestland Sp. z o.o. Katowice 117,8
597 JACQUET POLSKA Sp. z o.o. Mysłowice 117,8
598 Lenz-Urządzenia Dla Elektroniki F.Gorol sp.j. Tychy 117,6
599 BSK RETURN S.A. Zawiercie 117,5
600 A-Z Bud Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 117,4
601 Poltech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 117,4
602 Pro Sp. z o.o. Bielsko-Biała 117,4
603 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Roxy D.Piszczek, E.Piszczek sp.j. Gierałtowice 117,3
604 Browar Zamkowy Sp. z o.o. Racibórz 116,7
605 KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WISŁA S.A. Wisła 116,6
606 BCUBE Sp. z o.o. Sosnowiec 115,8
607 Firma Produkcyjno-Handlowa Multipak sp.j. T.Iwanicki, Z.Legierski i Wspólnicy Palowice 115,6
608 Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. Gierałtowice 114,9
609 Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 114,6
610 Murapol Projekt Sp. z o.o. 15 S.K. Bielsko-Biała 114
611 JP Food Ingredients Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 113,9
612 Auto Design Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 113,8
613 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Sp. z o.o. Żory 113,7
614 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 113,4
615 Poll – Nussbaumer Sp. z o.o. Chałupki 113,3
616 Zakład Mechaniczny Rozkop Jaromin Eugeniusz i Wspólnicy sp.j. Imielin 113,2
617 HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. S.K. Katowice 113,2
618 P.A.T. Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 113,2
619 CONTEYOR POLAND Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 113
620 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 113
621 Czajka – Auto Sp. z o.o. Bytom 113
622 Sastrans Nova Sp. z o.o. S.K. Kawki 112,9
623 Machine Tools International Sp. z o.o. Rybnik 112,7
624 Eurocolor Sp. z o.o. Pyskowice 112,3
625 SPYRA-PRIMO POLAND Sp. z o.o. Mikołów 112,2
626 Wirplast Więcek S.J. Babienica 112,1
627 Bielbet Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 112
628 AFRISO Sp. z o.o. Szałsza 111,7
629 Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 111,3
630 Pas Katowice Sp. z o.o. Imielin 111,2
631 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stollido Lidia i Stanisław Kulejewscy sp.j. Panki 111
632 Polcab N. Gamoń sp.j. Rybnik 111
633 Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. Mikołów 110,9
634 Diagnostyka Sp. z o. o. S. K. Częstochowa Częstochowa 110,4
635 Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o. Pszczyna 110,3
636 Salony Fachowiec Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 110
637 Rector – Polska Sp. z o.o. Fugasówka 109,7
638 Orbitvu Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 108,8
639 Green Field Sp. z o.o. S.K. Mazańcowice 108,7
640 Invest Park Hajduki S.A. Chorzów 108,6
641 Tradea Sp. z o.o. Częstochowa 108,6
642 Sartech – M.Sarna i P.Jelonek sp.j. Jaworzno 108,4
643 Zok – Tech Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 108,2
644 Zakład Produkcji Ciepła Żory Sp. z o.o. Żory 108,2
645 Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. Zabrze 108,1
646 ECCO RAIL Sp. z o.o. Katowice 107,9
647 AUMA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 107,8
648 PROFIL NR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wojkowice 107,8
649 Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. Bytom 107,5
650 Silesian Pharma Sp. z o.o. Katowice 107,5
651 Macro Molds Polska Sp. z o.o. Tychy 106,9
652 Bielskie Zakłady Obuwia Befado S.A. Bielsko-Biała 106,6
653 Zakład Stolarsko-Tartaczny Ryszard Winecki i Wspólnicy sp.j. Puszczew 106,5
654 Unimet Automotive Sp. z o.o. S.K. Tychy 106,4
655 PASSEROTTI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 106,2
656 Fud-Men Jarosław Fudała, Lucjan Fudała, Leszek Fudała, Marta Fudała, sp.j. Jaworzno 106,1
657 Farmateka Sp. z o.o. Katowice 106,1
658 Lokofracht Sp. z o.o. S.K. Katowice 106,1
659 Jelux Polska Sp. z o.o. Żory 106,1
660 Mcd Electronics Sp. z o.o. Żywiec 105,9
661 Vds Czmyr Kowalik sp.k. Świętochłowice 105,5
662 Reha-Bed Sp. z o.o. Czeladź 105,4
663 SAG Sp. z o.o. Katowice 105,3
664 Zakład Konstrukcji Spawanych Ferrum S.A. Katowice 104,9
665 Wulkan S.A. Częstochowa 104,7
666 Stal-Bud Sp. z o.o. Skoczów 104,4
667 Takoni Sp. z o.o. Bielsko-Biała 104,2
668 EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o. Katowice 104,1
669 Profi M Tec Psg Silesia Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 104,1
670 Zakłady Tworzyw Sztucznych Izo-Erg Sp. z o.o. Gliwice 103,7
671 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 103,5
672 Tritem Sp. z o.o. sp.k. Katowice 103,4
673 Bodycote Polska Sp. z o.o. Częstochowa 103,4
674 Sanit-Trans Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 103,4
675 PERSPEKTYWA Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 103,1
676 Auto-Gazda Sp. z o.o. S.k. Pszczyna 103
677 Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp.j. Częstochowa 102,9
678 BERTANI POLAND Sp. z o.o. Bieruń 102,8
679 Grupa Drewhome Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 102,4
680 Enel-Pc Sp. z o.o. Przyszowice 102,4
681 ARCHIDOC S.A. Chorzów 102,1
682 Tech-Trading Sp. z o.o. Chorzów 102
683 Eco – Team Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 101,8
684 Norma Group Distribution Polska Sp. z o.o. Sławniów 101,8
685 Future Processing S.A. Gliwice 101,7
686 Inter-Car Silesia Sp. z o.o. Ruda Śląska 101,6
687 Śląska Fabryka Okien Kns Krzysztof Mędrala Norbert Cyran sp.j. Wodzisław Śląski 101,5
688 Hydromex Plus Sp. z o.o. S.k. Częstochowa 101,4
689 Comef Sp. z o.o. S.K. Katowice 101,4
690 Modena M.A. Tokarski sp.j. Bielsko-Biała 101,1
691 Browary Restauracyjne Sp. z o.o. Mysłowice 101
692 Henglein Gmbh Polska Sp. z o.o. Katowice 100,9
693 Łakoć Sp. z o.o. Bielsko-Biała 100,8
694 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Folmag Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 100,5
695 Amw Clover Sp. z o.o. S.K. Ożarowice 100,5
696 Renoplast Sp. z o.o. Żywiec 100,5
697 Remontex Grzegorz Piechaczek, Krystian Janulek, Michał Janulek sp.j. Rybnik 100,4
698 Kalla Sp. z o.o. Katowice 100
699 Uniserv S.A. Katowice 99,7
700 T – Media Polska Sp. z o.o. Lubliniec 99,4
701 Snap Outdoor Sp. z o.o. Zabrze 99,2
702 Synchrogop Marek Ciesielski sp.j. Katowice 99,2
703 Pm Construction Sp. z o.o. sp.k. Katowice 99,1
704 Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chorzów 99
705 ENGAS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 98,8
706 INDOS S.A. Chorzów 98,7
707 Gardenia Group Sp. z o.o. sp.k. Pszczyna 98,3
708 Ols Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 98,3
709 Tactica Pharmaceuticals Sp. z o.o. Gliwice 98,3
710 Chwołka Piotr Artech Rybnik 98,1
711 PW Metkom Sp. z o.o. Sp.K. Warszowice 98
712 KOTŁOMONTAŻ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Montażowe Siemianowice Śląskie 97,8
713 Rentel M. Bernaś P. Krzanowski sp.j. Zawiercie 97,8
714 Tauron Ubezpieczenia Sp. z o.o. Katowice 97,7
715 Centrum Transferu Technologii Emag Sp. z o.o. Katowice 97,2
716 Maksimum Sp. z o.o. Inwestum S.K.A. Ruda Śląska 97
717 Esab Polska Sp. z o.o. Katowice 96,9
718 Marbach Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 96,8
719 Vbcp Asset Management R.Witek sp.j. Katowice 96,7
720 Sikora -.Ac.- Sp. z o.o. Mikołów 96,3
721 Fortis Logistics Sp. z o.o. S.K. Katowice 96,2
722 Dom-Styr Z.Igies i Wspólnicy sp.j. Jaworzno 96,2
723 Novo S.A. Tychy 96,1
724 Dehak Sp. z o.o. sp.k. Katowice 96,1
725 Fis-Sst Sp. z o.o. Gliwice 96
726 Zakład Produkcyjny Aparatury Elektrycznej Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 95,9
727 Grafe Polska Sp. z o.o. Lubliniec 95,8
728 TK Tomasz Krywult Częstochowa 95,7
729 Eltel Katowice Sp. z o.o. S.K. Katowice 95,6
730 MK DACH SYSTEM Sp. z o.o. Gliwice 95,5
731 Mentor Graphics Polska Sp. z o.o. Katowice 95,2
732 Aquaren Sp. z o.o. S.K. Bytom 95,1
733 Rodeon Sp. z o.o. sp.k. Katowice 94,7
734 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Dombud Sp. z o.o. Będzin 94,7
735 Westerberg Sp. z o.o. Jaworzno 94,6
736 Saga Poland Sp. z o.o. Łaziska Górne 94,4
737 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Promag Sp. z o.o. Żelisławice 94,2
738 Elektroline S.A. Oddział W Polsce Częstochowa 94,2
739 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zawiercie 94,2
740 Cortina Poland Sp. z o.o. S.K. Katowice 94,1
741 Appl Sp. z o.o. w likwidacji Dąbrowa Górnicza 94
742 Racksystem Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 94
743 Włodar Trade Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 93,9
744 Bodeko Hotele Sp. z o.o. Wisła 93,8
745 A3 Producent Flag M. Szymura, M. Szymura sp.j. Gliwice 93,7
746 Medservice Pro Bis Sp. z o.o. S.K. Katowice 93,6
747 Mostostal Zabrze Biprohut S.A. Gliwice 93,6
748 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo sp.j. Ryskalok & S-Ka Jaworzno 93,5
749 Prevac Sp. z o.o. Rogów 92,8
750 Trans-Krusz Sp. z o.o. sp.k. Pszczyna 92,7
751 Eko M.Golik, J.Konsek, A.Serwotka sp.j. Rybnik 92,3
752 BUD Sp. z o.o. Przeds. Usług Górniczych i Budowlanych Częstochowa 92,3
753 Firma Legierski sp.j. Legierski Leszek, Legierski Zdzisław Istebna 92,2
754 OASIS EAST Sp. z o.o. Gliwice 92,1
755 Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 91,9
756 PRYMUS S.A. Tychy 91,6
757 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 91,3
758 Radiatym Sp. z o.o. Gliwice 91,2
759 DPM Industry Sp. z o.o. Gasenergy sp.k. Bytom 91,1
760 H.Z. TRANSPORT POLAND Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 91,1
761 Alas Utex Sp. z o.o. Tworków 91
762 Ekoenergia Silesia S.A. Katowice 90,9
763 Stal-Systems S.A. Siemianowice Śląskie 90,9
764 MAXCOM S.A. Tychy 90,9
765 Mtl Asco Sp. z o.o. Pyskowice 90,6
766 Zomax Sp. z o.o. sp.k. Poraj 90,6
767 CADesigner Engineering Sp. z o.o. Katowice 90,6
768 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Sigro II Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 90,6
769 Tramwaje Śląskie S.A. Chorzów 90,3
770 Armedical Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 90,3
771 Symbiotics Sp. z o.o. Bielsko-Biała 90,3
772 FRUTINA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Katowice 90,3
773 Zakład Wierceń, Kotwienia i Usług Górniczych BPW Sp. z o.o. Zabrze 90,2
774 Sobczyk Sokpol Dystrybucja S.K. Myszków 90,1
775 Jgk Inwestycje J. Kulawik, G. Kulawik S.J. Gliwice 90,1
776 Pbo Śląsk Sp. z o.o. Sosnowiec 89,9
777 Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik Katowice 89,9
778 Iturri Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 89,7
779 Aib Sp. z o.o. sp.k. Knurów 89,6
780 STRZECHA Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 89,6
781 Cornelius Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 89,6
782 Umakow Polska Sp. z o.o. Zabrze 89,4
783 Lontex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 89,4
784 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. Częstochowa 89,4
785 Procarbon Sp. z o.o. sp.k. Bytom 89,3
786 Instal Cymorek sp.j. Pierściec 89,3
787 Trytyt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 89,3
788 Dworkowa.Pl Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 89,1
789 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przełom Mikołów 89
790 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Eko-Montex Sp. z o.o. Mikołów 89
791 Eko-Light Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 88,9
792 Althea Polska Sp. z o.o. Mikołów 88,8
793 Gonar S.A. Katowice 88,7
794 Karbon 2 Sp. z o.o. Katowice 88,4
795 Zakład Masarski Więcek sp.j. Dariusz i Klaudiusz Więcek Psary 88,3
796 Brainhub Sp. z o.o. Gliwice 88,3
797 Multon Sp. z o.o. Koniecpol 88,1
798 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Omega Łukasz Sosnowski Bogusław Stempień, S.J. Szczekociny 87,9
799 Plan 40 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 87,8
800 Beprinż Strefa Sp. z o.o. Zabrze 87,7
801 Trepko Aseptic Sp. z o.o. Świerklany 87,6
802 Gascontrol Polska Sp. z o.o. Suszec 87,3
803 Kennametal Sp. z o.o. Żory 87,3
804 Ms Trademarks Sp. z o.o. Bielsko-Biała 87,2
805 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Żory 87,2
806 Bud-Expert Sp. z o.o. Knurów 87
807 Epione Sp. z o.o. Katowice 87
808 Industrie Maurizio Peruzzo Polowat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 86,9
809 BAJORLAND Ireneusz Bajor w spadku Wancerzów 86,9
810 Jarad Recycling Technology Sp. z o.o. Smolnica 86,9
811 Euroterminal Sławków Sp. z o.o. Sławków 86,8
812 Vlassenroot Polska Sp. z o.o. Gliwice 86,8
813 Granulat-Chmielarz sp.j. Częstochowa 86,8
814 Feniks Kareł i Wspólnik sp.j. Zabrze 86,6
815 Przedsiębiorstwo Ranal Sp. z o.o. Rudniki 86,5
816 Sosnowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sosnowiec 86,2
817 Ampq Pro Sp. z o.o. sp.k. Biery 86,1
818 Mesco sp. z o.o. Bytom 86
819 Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. Węgierska Górka 85,5
820 Fenzi Polska Sp. z o.o. Jaworzno 85,3
821 Firma Handlowa MASZ Dariusz Malinowski Gliwice 85,2
822 GTX HANEX PLASTIC Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 85,1
823 AGC Bytom Sp. z o.o. Bytom 84,8
824 SUNEX S.A. Racibórz 84,8
825 Boxpol Bochenek S.J. Dąbrowa Górnicza 84,8
826 Jak Szkło Żogała sp.j. Goczałkowice-Zdrój 84,6
827 Da Gama Sp. z o.o. Lubliniec 84,6
828 Amister Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 84,4
829 Luans Sp. z o.o. Żory 84,3
830 Viva Inwestycje Sp. z o.o. Pyskowice 84,2
831 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Imb-Podbeskidzie Sp. z o.o. Skoczów 84,2
832 MOJ S.A. Katowice 84,1
833 Denso Thermal Systems Polska Sp. z o.o. Tychy 84,1
834 Megaplot J.Wójcicki, M.Jagła sp.j. Sosnowiec 84
835 Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A. Bielsko-Biała 84
836 Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 83,9
837 Blumen Becker Polska Sp. z o.o. Katowice 83,9
838 KOSPAN Sp. z o.o. S.K. Ciasna 83,6
839 Rudex – J. Rudek, M. Rudek sp.j. Częstochowa 83,4
840 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. z o.o. S.K. Zawodzie 83,4
841 Vitroszlif Sp. z o.o. Częstochowa 83,3
842 RM Gastro Polska Sp. z o.o. Ustroń 83,3
843 Galfa OT Polska Sp. z o.o. Kaniów 83,2
844 Spółdzielnia Mieszkaniowa WSPÓLNOTA Będzin 83,1
845 Fundacja Unia Bracka Ruda Śląska 83
846 Rekord SI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 82,6
847 I2 Analytical Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce Ruda Śląska 82,3
848 HANDLOBUD Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 82,1
849 Murrelektronik Sp. z o.o. Katowice 81,9
850 Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 81,9
851 ESAB Sp. z o.o. Katowice 81,9
852 Drewnostyl Sp. z o.o. Skoczów 81,5
853 Zakład Cukierniczy Michaś A.Szymczyk, K.Chojnacka-Szymczyk sp.j. Częstochowa 81,4
854 Iso Software Systems Polska Sp. z o.o. Częstochowa 81,3
855 BOWIM S.A. Sosnowiec 81,3
856 Emt-Systems Sp. z o.o. Gliwice 81,2
857 Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. Bielsko-Biała 81,1
858 RCU Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 81,1
859 Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski sp.j. Tarnowskie Góry 81,1
860 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek sp.j. Buczkowice 81
861 Eccowood Sp. z o.o. Katowice 81
862 SGT S.A. Gliwice 81
863 Ams Metal Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 81
864 Shi Fw Energia Fakop Sp. z o.o. Sosnowiec 81
865 Beskidzka Spółdzielnia Ogrodnicza Bielsko-Biała 80,9
866 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna sp.j. Cieszyn 80,9
867 NOMA 2 Sp. z o.o. Katowice 80,8
868 Nobud Sp. z o.o. Sosnowiec 80,8
869 Odlewnia Kutno Sp. z o.o. Łaziska Górne 80,8
870 Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp.j. Zabrze 80,8
871 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ROAN Częstochowa 80,8
872 Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o. S.K. Chorzów 80,5
873 Dtr Vms Poland Sp. z o.o. Częstochowa 80,5
874 POLSKA SIEĆ HANDLOWA LIVIO S.A. Jastrzębie-Zdrój 80,4
875 Dpm Industry Sp. z o.o. sp.k. Bytom 80,4
876 Lucta Polska Sp. z o.o. Katowice 80,2
877 Rolling – Robotics Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 80,2
878 Grupa CZH S.A. Katowice 80,1
879 LB Therm Sp. z o.o. Mazańcowice 80
880 Ramsay sp. z o.o. Katowice 80
881 Nowrem Group Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 79,9
882 Kucza sp.j. Rybnik 79,8
883 EP Coal Trading Polska S.A. Czechowice-Dziedzice 79,8
884 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza Zabrze 79,8
885 Sar Recykling Sp. z o.o. Katowice 79,7
886 Mapro Polska S.A. Częstochowa 79,6
887 Bwf Orwat Poland Sp. z o.o. Mysłowice 79,3
888 Naprzód Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 79,2
889 Euvic Sp. z o.o. Gliwice 79,2
890 Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 79,2
891 Edicta Capital Polska Sp. z o.o. Katowice 79,2
892 Honesta Inkaso Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 79,2
893 Zarząd Budynków Miejskich i Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 79,2
894 KOREA FUEL-TECH POLAND Sp. z o.o. Zabrze 79
895 Koleje Śląskie Sp. z o.o. Katowice 79
896 Ocrk Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 78,9
897 MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o. Zabrze 78,8
898 Kubala Sp. z o.o. Ustroń 78,7
899 Thorlinings Sp. z o.o. S.K. Przyszowice 78,7
900 Chem Trans Logistic Haldex S.A. Sosnowiec 78,4
901 Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Katowice 78,3
902 PAKS’D Sp. z o. o. Tychy 78,2
903 Prointegra S.A. Katowice 78,2
904 Casp System Sp. z o.o. Jaworzno 78,1
905 Hotel Klimczok Sp. z o.o. Szczyrk 78
906 EXG Group Sp. z o.o. EXG Capital S.K. Częstochowa 77,7
907 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie Goleszów 77,2
908 Mad-Mobil sp.j. D. Oszek, M. Gawałek, A. Oszek Rybnik 77,2
909 Krotrans Logistics Sp. z o.o. Tychy 77
910 Maco Polska Sp. z o.o. Gliwice 77
911 J.B.R. Rogowiec sp.j. Bielsko-Biała 76,9
912 Andromeda Sp. z o.o. Częstochowa 76,7
913 Steinzeug – Keramo Sp. z o.o. Piekary Śląskie 76,7
914 Racontrols Sp. z o.o. Katowice 76,6
915 Econ Trader Sp. z o.o. Wojkowice 76,6
916 ZEKON Sp. z o.o. Ruda Śląska 76,5
917 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Drogpol Sp. z o.o. Poraj 76,4
918 Ekomex-Pilśniak Sp. z o.o. sp.k. Panki 76,3
919 Transbed Sp. z o.o. Pyrzowice 76,1
920 Improdex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 75,8
921 Grupa Niekotrans – Nova Sp. z o.o. sp.k. Nieborowice 75,7
922 Konsek Janusz, Konsek Ewa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konsek Sp. J. Żory 75,7
923 Arw Baltic Sp. z o.o. Sosnowiec 75,5
924 Neotherm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 75,3
925 JY Poland Sp. z o.o. Skoczów 75,2
926 Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych GZUT S.A. Gliwice 75,2
927 Kubara Sp. z o.o. Częstochowa 75,1
928 ORNO-POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 75,1
929 Technet Invest Sp. z o.o. S.K. Wisła 74,8
930 Lasertec S.A. Tychy 74,8
931 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARAD Wołczyk, Szpak S.J. Katowice 74,7
932 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 74,6
933 Retos Transport Lampel Czapka sp.j. Skoczów 74,6
934 Siemag Tecberg Polska Sp. z o.o. Katowice 74,5
935 Oczyszczalnia Ścieków Warta S.A. Częstochowa 74,5
936 Promienne.Pl Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 74,2
937 Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 74
938 SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak Katowice 74
939 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 73,9
940 Iks 2 Mucha sp.j. Mikołów 73,9
941 PUH SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J. Żywiec 73,9
942 PPHU WĘGLO-STAL Waldemar Biskupek Gliwice 73,6
943 Spółdzielnia Mieszkaniowa PÓŁNOC Częstochowa 73,5
944 SM Hydro Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 73,4
945 Elmiko Sp. z o.o. Mikołów 73,3
946 Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Chorzów 73,3
947 Elmax-Hurt Żywicki sp.j. Tychy 73,1
948 Telvis Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sp. z o.o. Katowice 73
949 Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. Kaniów 72,8
950 Market Budowlany Format Sp. z o.o. Zawiercie 72,7
951 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bytom 72,5
952 Jkk Pro-Moto Sp. z o.o. S.K. Katowice 72,4
953 Glutenfree24 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 72,3
954 Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o. Cieszyn 72,1
955 Adanex – Sp. z o.o. Radlin 72
956 Bramster Sp. z o.o. sp.k. Nakło Śląskie 71,9
957 Garmory Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 71,9
958 ELBAR – KATOWICE Sp. z o.o. Katowice 71,8
959 Spółdzielnia Mieszkaniowa Załęska Hałda Katowice 71,8
960 Ferox-Energy-Systems Sp. z o.o. Katowice 71,8
961 For Light Jarosław Klicki, Małgorzata Klicka s.c. Bytom 71,6
962 MAAG Polska Sp. z o.o. S.K. Zabrze 71,6
963 Eprus Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 71,5
964 Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 71,2
965 Auto-Zięba Sp. z o.o. Katowice 71
966 Techniki Lakiernicze Sołtysiak S.J. Bieruń 70,9
967 TST ECO Sp. z o.o. S.K. Mikołów 70,7
968 Wtórbet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 70,7
969 Piekarnia Ciastkarnia Jasiek sp.j. Marian i Ewa Jasiek Pszczyna 70,6
970 P.T.H.U. Matuszek S.J. Wodzisław Śląski 70,5
971 Tech-Pol Sp. z o.o. Rydułtowy 70,5
972 Z&Z Motoart Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marian Zdziebło & Krzysztof Zawodniak sp.j. Sosnowiec 70,5
973 Hydrokrak Sp. z o.o. Bielsko-Biała 70,3
974 WPBK Tunnelling Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 70,3
975 Benski Sp. z o.o. sp.k. Solarnia 70,1
976 Nzoz Euromedic Kliniki Specjalistyczne S.A. Katowice 70
977 PUMAR Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 70
978 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budomont-7 Sp. z o.o. Ruda Śląska 70
979 Azis – Mining Service Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 69,9
980 Centrum Handlowe Stara Kablownia Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 69,8
981 REMONTEX R. ŚLIWA, K. ŚLIWA S.J. Siemianowice Śląskie 69,6
982 Drogomax Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 69,6
983 ESA S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gliwice 69,5
984 PONAR Sp. z o.o. Żywiec 69,4
985 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich Sp. z o.o. Piekary Śląskie 69,3
986 Reflex 2 K.Nowak sp.j. Świętochłowice 68,8
987 Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. Tychy 68,8
988 Code Concept Sp. z o.o. Gliwice 68,7
989 Plaston – P Sp. z o.o. Chorzów 68,7
990 Jerzy Musialik Zakład Odlewniczy Metali Nieżelaznych PRESS Lgota-Nadwarcie 68,6
991 ALINOX Sp. z o.o. Mysłowice 68,5
992 Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 68,4
993 Rak And Roll sp.j. Rybnik 68,3
994 Kolejowe Zakłady Automatyki S.A. Katowice 68,3
995 Zrem-Bud Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 68,1
996 Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 68,1
997 Multi Polymers Sp. z o.o. S.K. Lędziny 68
998 Talmex Sp. z o.o. Jaworzno 67,8
999 Haso Sp. z o.o. S.K. Tychy 67,7
1000 Abex Media Sp. z o.o. sp.k. Goczałkowice-Zdrój 67,7
1001 HYDRO-TECH-SORT Sp. z o.o. Gliwice 67,6
1002 Klimasystem Filtry Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 67,5
1003 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Martech-Plus Marcin Mistarz sp.j. Ruda Śląska 67,5
1004 Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych Pro Novum Sp. z o.o. Katowice 67,5
1005 Nexans Polska Sp. z o.o. Racibórz 67,4
1006 Mb Eko S.A. Sosnowiec 67,3
1007 Exira Gamma Knife Sp. z o.o. Katowice 67,3
1008 Kłos M. Kurzyca sp.j. Katowice 67,2
1009 Aster Re Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 67,1
1010 DGK Instal Sp. z o.o. Chorzów 67,1
1011 Badaj.To Sp. z o.o. Zabrze 67,1
1012 Wawrosz sp.j. Bielsko-Biała 67,1
1013 Kołoczek I. T. S. sp.k. Bełsznica 67
1014 Candy Floss Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 67
1015 ZIAD BIELSKO – BIAŁA S.A. Bielsko-Biała 66,9
1016 FLEXIDER POLAND Sp. z o.o. Bieruń 66,8
1017 Algas Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 66,8
1018 Krono-Plast Januszka sp.j. Kłobuck 66,7
1019 Energo-Komplex Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 66,7
1020 Oriontec Sp. z o.o. sp.k. Mazańcowice 66,7
1021 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Prodrex Sp. z o.o. Rudołtowice 66,6
1022 Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. Racibórz 66,6
1023 Eco Trade Sp. z o.o. Gliwice 66,5
1024 Mt-Eco Sp. z o.o. Imielin 66,3
1025 Centrum Badawczo-Rozwojowe Glokor Sp. z o.o. Gliwice 66,3
1026 Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek sp.j. Sosnowiec 66,2
1027 Omega Transport Sp. z o.o. Poraj 66,2
1028 Uniflora Sp. z o.o. Częstochowa 66,2
1029 Huta Katowice Zakład Transportu Samochodowego Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 66,1
1030 Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K. Mazańcowice 66,1
1031 Copco Plus Sp. z o.o. Imielin 66
1032 Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik Kozy 66
1033 New Construction Concept Sp. z o.o. sp.k. Katowice 66
1034 Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 65,9
1035 Akson Sp. z o.o. S.K. Katowice 65,9
1036 TPL Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 65,9
1037 VIXX Sp. z o.o. sp.k. Orzesze 65,8
1038 Kwe AB Energy Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 65,7
1039 Polmak Piotr Krawczyński,Leszek Malczewski sp.j. Częstochowa 65,7
1040 Artel Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 65,7
1041 Horyzont sp.j. Arkadiusz Burdzik Mikołów 65,7
1042 Dospel Sp. z o.o. Częstochowa 65,6
1043 Castolin Sp. z o.o. Gliwice 65,4
1044 BART Sp. z o.o. Sosnowiec 65,2
1045 Kas-Bud Katowice Sp. z o.o. Katowice 65,2
1046 Kolektor Weltech Sp. z o.o. Mysłowice 65
1047 Vtm Holding Sp. z o.o. Pszczyna 64,9
1048 Seifert Polska Sp. z o.o. Mysłowice 64,9
1049 Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. Gliwice 64,9
1050 MEDICOM Sp. z o.o. Zabrze 64,9
1051 Wtg Holding Sp. z o.o. Najdziszów 64,6
1052 Urządzenia i Konstrukcje S.A. Żory 64,5
1053 Górbud Sp. z o.o. Mikołów 64,5
1054 BMP Sp. z o.o. sp.k. Racibórz 64,4
1055 Frigipol Sp. z o.o. Częstochowa 64,3
1056 Spółdzielnia Mieszkaniowa Silesia Katowice 64,3
1057 Anepol Harciarek sp.j. Dąbrowa Górnicza 64,3
1058 Marrodent Sp. z o.o. Bielsko-Biała 64,3
1059 Zakład Zaopatrzenia Technicznego ARMA-POMP Grzegorz Marzec Zabrze 64,2
1060 Astar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 64,2
1061 Aas Recruitment Sp. z o.o. Częstochowa 64,2
1062 Odrzańskie Ogrody Sp. z o.o. Gliwice 64,1
1063 Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o. Pilica 64,1
1064 Śląska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Katowice 64
1065 SERTOP Sp. z o.o. Tychy 64
1066 Kar-Tel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 64
1067 GP Eco Sp. z o.o. Racibórz 64
1068 Cft Polska Sp. z o.o. Tychy 64
1069 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmor sp.j. Waldemar Moryń Rafał Moryń Częstochowa 63,9
1070 Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 63,8
1071 IBC Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ustroń 63,8
1072 Mechanic System Sp. z o.o. Dziewki 63,7
1073 Ajinomoto Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 63,7
1074 Energy – Mont Sp. z o.o. Żarki-Letnisko 63,6
1075 Meta International Sp. z o.o. Szczyrk 63,5
1076 Pulire Sp. z o.o. Katowice 63,5
1077 Linter Tour S.A. Istebna 63,4
1078 Cukiernia Bajka Baszczyńska i Baszczyński sp.j. Górki Wielkie 63,4
1079 Petek i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. Zabrze 63,3
1080 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Komers – Mag H.Jarczok, K.Moc – sp.j. Międzyrzecze Dolne 63,2
1081 Champland Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 63,2
1082 Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Siemianowice Śląskie 63,1
1083 Selleo Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 63,1
1084 Bako Sport G. Baran, R. Koziołek sp.j. Dąbrowa Górnicza 63
1085 Blowtherm Polska Sp. z o.o. Piekary Śląskie 63
1086 Polmarkus Sp. z o.o. Pyskowice 63
1087 Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 62,9
1088 Vitech Sp. z o.o. Jankowice 62,8
1089 Nsteel Sp. z o.o. Myszków 62,8
1090 Rpm Ph Sp. z o.o. Lubliniec 62,7
1091 Global Work Sp. z o.o. Zabrze 62,7
1092 Infinet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 62,6
1093 Autorobotics Sp. z o.o. Racibórz 62,6
1094 VERTEX S.A. Czechowice-Dziedzice 62,5
1095 As Vending Sp. z o.o. sp.k. Żory 62,4
1096 CORAX Sp. z o.o. Częstochowa 62,4
1097 Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurów 62,3
1098 Wektor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 62,2
1099 Dms Sp. z o.o. Rybnik 62,2
1100 Alto Computers M.Borowiak, R.Wróbel sp.j. Zabrze 62,1
1101 Ekowent sp.j. M. Płaczek, R. Dziech Bielsko-Biała 62,1
1102 Ottimo Systems Sp. z o.o. S.K.A. Lubliniec 62
1103 Naar Technik Polska Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 62
1104 Czwarta Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 62
1105 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Tor Sp. z o.o. Mysłowice 61,8
1106 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Adamus Jerzy Adamus, Agata i Rafał Dobija sp.j. Meszna 61,8
1107 Cyganek sp.j. Skoczów 61,7
1108 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Katowice 61,7
1109 EMKA Polska Sp. z o.o. Mysłowice 61,6
1110 Metar Sp. z o.o. Gliwice 61,6
1111 Universal Energy Sp. z o.o. Mysłowice 61,5
1112 Frank-Cars Sp. z o.o. Częstochowa 61,4
1113 NEOMET Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 61,4
1114 Energo-Eko-System Sp. z o.o. Katowice 61,3
1115 Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o. Gliwice 61,3
1116 Works 11 Sp. z o.o. Katowice 61,3
1117 Wuwer Sp. z o.o. Ruda Śląska 60,9
1118 DGP Security Partner Sp. z o.o. Katowice 60,8
1119 Hermes Reply Polska Sp. z o.o. Katowice 60,7
1120 Aluron Sp. z o.o. Zawiercie 60,7
1121 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Tychy 60,7
1122 Mirai Motors Sp. z o.o. S.K. Zabrze 60,6
1123 TERUMO BCT POLSKA Sp. z o.o. Katowice 60,5
1124 Wieland Industry Sp. z o.o. Zabrze 60,5
1125 Eurobud Asfalty Sp. z o.o. Mysłowice 60,2
1126 Kamex II Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 60,2
1127 Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZA PRACA Częstochowa 60,2
1128 Firma Produkcyjno Handlowa Mikea II Krzysztof Mikosza Dominik Mikosza S.J. Tychy 60,1
1129 Komplido Sp. z o.o. Katowice 59,9
1130 Drewnopark Sp. z o.o. S.K. Skoczów 59,9
1131 AMTRA Sp. z o.o. Sosnowiec 59,9
1132 Fabryka Domów Spomet S.A. Bielsko-Biała 59,8
1133 Efekt T.Makuch M.Mitas M.Monastyrski sp.j. Tychy 59,8
1134 Komsta Okna i Drzwi S.A. Pyskowice 59,8
1135 Aesseal Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 59,8
1136 Rur-Dan Marian, Danuta Misztal i Synowie sp.j. Częstochowa 59,8
1137 Tradevision Poland Sp. z o.o. S.K. Tychy 59,7
1138 Infomex Sp. z o.o. Żywiec 59,7
1139 Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych Intergaz Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 59,7
1140 Zakład Usługowy Rosa Sp. z o.o. Tychy 59,7
1141 Rowis System sp.j. M.Siemiński i St.Wilk Będzin 59,6
1142 Ruland Engineering&Consulting Sp. z o.o. Tychy 59,6
1143 BERG HOLDING S.A. Katowice 59,6
1144 Łubinowa Sp. z o.o. sp.k. Katowice 59,4
1145 Maxima Trade Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 59,4
1146 Murapol Jaśkowa Dolina Sp. z o.o. Bielsko-Biała 59,4
1147 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zlem Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 59,4
1148 Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. Chorzów 59,4
1149 Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Mysłowice-Rema Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 59,4
1150 Asten Group Sp. z o.o. Częstochowa 59,3
1151 PM Partners Dariusz Duch S.K. Mysłowice 59,2
1152 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. Tychy 59,1
1153 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Alfa Sosnowscy sp.j. Nowa Wieś 59,1
1154 Novum-Servis Sp. z o.o. Zabrze 59
1155 Primus Sp. z o.o. Brudzowice 58,9
1156 Bitum Sp. z o.o. Lipie Śląskie 58,9
1157 Rafbol BRW S.J. Żernica 58,8
1158 Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomograf Sp. z o.o. Tychy 58,7
1159 Ekoinstal Holding Sp. z o.o. S.K. Katowice 58,7
1160 SEVITEL Sp. z o.o. Katowice 58,7
1161 Etat-Hr Sp. z o.o. S.K. Rybnik 58,6
1162 Przedsiębiorstwo Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia ELVITA – JAWORZNO III Sp. z o.o. Jaworzno 58,6
1163 CMI Polska Sp. z o.o. Myszków 58,5
1164 Sante Clinic Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 58,5
1165 Laerdal Medical Poland Sp. z o.o. Katowice 58,4
1166 Eurobolt Industry Sp. z o.o. , sp.k. Bielsko-Biała 58,3
1167 Veolya Sp. z o.o. Zabrze 58,3
1168 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ofi K.A. Michaliszyn sp.j. Dąbrowa Górnicza 58,2
1169 Investment Partner Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 58,2
1170 Pw Pasek sp.j. Będzin 58,2
1171 PWP Katowice Sp. z o.o. Mysłowice 58,2
1172 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Kbi Sp. z o.o. Katowice 58,2
1173 Retos Czapka sp.j. Skoczów 58
1174 Office4u sp.j. M.Kubiczek, R.Kałuża Bielsko-Biała 58
1175 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 58
1176 Euro-Centrum S.A. Katowice 57,9
1177 Korlab Laboratoria Medyczne Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 57,8
1178 Carbomech Sp. z o.o. Ruda Śląska 57,8
1179 Fortus Fortune Europe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 57,7
1180 Novi Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 57,7
1181 Protech Motors Industrial Services Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 57,7
1182 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. Chorzów 57,6
1183 METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 57,4
1184 Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A. Gliwice 57,4
1185 Printline Grzegorz Sobczyński, Krzysztof Rajkowski, Wojciech Wolski sp.j. Częstochowa 57,2
1186 Glimat Sp. z o.o. Gliwice 57,2
1187 Wmb Drogbud Sp. z o.o. Lubojenka 57,1
1188 Gemed Elias sp.j. Chorzów 57
1189 Airtificial Intelligent Robots Poland Sp. z o.o. Tychy 57
1190 Max-Invest Sp. z o.o. Sosnowiec 56,9
1191 Firma Handlowa Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o. Jaworzno 56,9
1192 Instytut Zdrowia Medicall Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 56,8
1193 3Soft S.A. Katowice 56,8
1194 Elsil sp.j. Andrzej Błaszczyk Marcin Stępień Siemianowice Śląskie 56,7
1195 Gestin Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 56,7
1196 Jacek Bara Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski Boguchwałowice 56,6
1197 MISTAL Sp. z o.o. Katowice 56,6
1198 Weiss sp.k. Chorzów 56,5
1199 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZ DOM Ruda Śląska 56,3
1200 KERN-LIEBERS POLAND Sp. z o.o. Sp.K. Myszków 56,3
1201 Egzotech Sp. z o.o. Gliwice 56,3
1202 Bruk S.A. Lisów 56,3
1203 ELQ S.A. Częstochowa 56,2
1204 Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. S.K. Czernichów 56,2
1205 Na Rondzie Dorota Strzeżyk, Roman Strzeżyk sp.j. Żory 56,2
1206 Direkta A. Pęciak S. Supernak sp.j. Częstochowa 56,1
1207 B.H.Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 56,1
1208 Filigran S.A. Herby 56
1209 Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. Częstochowa 56
1210 Laser-Atl Anna Lech, Tomasz Lech sp.j. Częstochowa 55,9
1211 Elmax Żywicki Sp. z o.o. Tychy 55,8
1212 FDP Sp. z o.o. Katowice 55,8
1213 Jamicon D.Leszczyński sp.j. Katowice 55,8
1214 S Plastic Sp. z o.o. Studzienice 55,7
1215 Hansen Electric Polska Sp. z o.o. Tychy 55,7
1216 Eurotherm Poland Sp. z o.o. Tychy 55,7
1217 CANTONI MOTOR S.A. Cieszyn 55,7
1218 Elmontaż Sp. z o.o. Żywiec 55,6
1219 Browar Na Jurze – Ewa Piątek sp.j. Zawiercie 55,5
1220 Perfect Level Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 55,5
1221 Tresso Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 55,4
1222 Esl Gaming Polska Sp. z o.o. Katowice 55,4
1223 Eltec Global Electric Sp. z o.o. Jaworzno 55,3
1224 LP Bud Sp. z o.o. S.K. Herby 55,3
1225 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agro-Mas Sp. z o.o. Sierakowice 55,2
1226 Fabryka Czapek i Kapeluszy Kaszkiet Grajcar i Szmidla sp.j. Częstochowa 55,2
1227 Technical Sealing System Poland Sp. z o.o. Czeladź 55,2
1228 Simtech Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. S.K. Gliwice 55,1
1229 Zakład Produkcyjno-Handlowy Jawo Czerwiński, Dziembor sp.j. Częstochowa 55
1230 Index Biuro Podróży Sp. z o.o. sp.k. Katowice 54,9
1231 Budownictwo Kamiński Sp. z o.o. S.K. Gliwice 54,8
1232 Eko-Wtór Sp. z o.o. Wilamowice 54,8
1233 Zakłady Mechaniczne GLIMAG S.A. Gliwice 54,8
1234 Callida Sp. z o.o. Częstochowa 54,7
1235 Węglo Smyk Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 54,6
1236 Hwasung Corporation Sp. z o.o. Cieszyn 54,6
1237 Proof-Tech Sp. z o.o. Szałsza 54,6
1238 ART-MARK Sp. z o.o. S.K. Żywiec 54,5
1239 Pawar Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 54,4
1240 Radex-Stal Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 54,4
1241 Przedsiębiorstwo Prefabet-Łagisza S.A. Będzin 54,4
1242 Zannini Poland Sp. z o.o. Czeladź 54,3
1243 Matbex Sp. z o.o. Rybnik 54,3
1244 Druga Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 54,3
1245 Korczyk Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 54,2
1246 PB Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 54,2
1247 TRAFTA Sp. z o.o. Myszków 54,2
1248 Termglas Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 54,1
1249 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krzanowice Krzanowice 54,1
1250 Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zabrze 54,1
1251 Milimex S.A. Siemianowice Śląskie 53,9
1252 Polstal sp.j. Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec Sosnowiec 53,9
1253 Adp Popiołek Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Katowice 53,9
1254 Test Systemy Uszczelniające J.,W.Okularczyk M.,M.Stępień sp.j. Częstochowa 53,8
1255 Firma Handlowa Pik sp.j. Hubert i Krystyna Piksa Świerklany 53,8
1256 Erion Sp. z o.o. Bystra 53,8
1257 Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bytom 53,7
1258 Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. Kłomnice 53,6
1259 Antra Sp. z o.o. Ruda Śląska 53,6
1260 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 53,5
1261 HUTNIK Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Częstochowa 53,5
1262 Azot Sp. z o.o. Jaworzno 53,5
1263 Kancelaria Radców Prawnych Jga Ginckaj, Morawiec, Olszewski, Stankiewicz sp.p. Katowice 53,5
1264 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Socar Sp. z o.o. S.K. Żarki-Letnisko 53,4
1265 Thermal Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 53,3
1266 Farmacol ITB Sp. z o.o. Katowice 53,1
1267 GSU S.A. Gliwice 53,1
1268 Dąbrowscy Sp. z o.o. Zabrze 53
1269 Eq Systemtechnology Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 53
1270 Roll sp.j. J. Post, D. Mulka Bielsko-Biała 52,9
1271 Media Sp. z o.o. Katowice 52,8
1272 Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J. Bytom 52,6
1273 Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 52,6
1274 Terminale Przeładunkowe Sławków-Medyka Sp. z o.o. Sławków 52,5
1275 Plurimo Sp. z o.o. Stanisławice 52,5
1276 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa CHEMPEST S.A. Racibórz 52,5
1277 Elektromonter – Jaworzno Sp. z o.o. Jaworzno 52,4
1278 Przedsiębiorstwo Finansowo Handlowo Usługowe Framar Maria Jagusiak I Franciszek Jagusiak sp.j. Kalety 52,4
1279 DIGITREE GROUP S.A. Rybnik 52,3
1280 EHN S.A. Jankowice 52,3
1281 Red App Sp. z o.o. Pszów 52,2
1282 Andersen Tax&Legal Srokosz i Wspólnicy sp.k. Katowice 52,2
1283 Spółdzielnia Mieszkaniowa HUTNIK Sosnowiec 52,2
1284 Whitepress Sp. z o.o. Bielsko-Biała 52,2
1285 Energowent sp.j. A.Blachut, A.Malkusz, A.Świstek Zabrze 52,1
1286 Armada Bytom Sp. z o.o. Bytom 52,1
1287 Etqa Sp. z o.o. Częstochowa 52,1
1288 Biznes Invest Sp. z o.o. Katowice 52,1
1289 EXG Investments S.A. Częstochowa 52
1290 Lakma Sp. z o.o. Cieszyn 52
1291 Siltor Sp. z o.o. S.K. Tychy 51,9
1292 II-Inwestycje CL S.A. Katowice 51,9
1293 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 51,8
1294 GALTEX S.A. Poraj 51,8
1295 Devel-Bud Sp. z o.o. – sp.k. Cieszyn 51,8
1296 Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A. Kuźnia Raciborska 51,8
1297 Zwukso Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 51,7
1298 Gmp Trasporti Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 51,5
1299 Dr N.Med.Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. Katowice 51,5
1300 Murapol Projekt Sp. z o.o. 14 S.K. Bielsko-Biała 51,5
1301 Prez-Met Sp. z o.o. S.K. Romanów 51,5
1302 Euro-Cart Sp. z o.o. Częstochowa 51,5
1303 EL-SYSTEM Sp. z o.o. S.K. Zawiercie 51,4
1304 Roof Sp. z o.o. Katowice 51,4
1305 CARTONPLAST POLSKA Sp. z o.o. Mysłowice 51,3
1306 Polmag Sp. z o.o. PPH Katowice 51,3
1307 Van Leeuwen Distribution Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 51,3
1308 Mmcité4 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 51,3
1309 A4 Office Sp. z o.o. Katowice 51,3
1310 Firma Handlowo Usługowa Banasik sp.j. Sosnowiec 51,2
1311 Farm Center Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 51,2
1312 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowoczesna Racibórz 51,1
1313 Marar Sp. z o.o. Gliwice 51,1
1314 Eurofins GSC Poland Sp. z o.o. Katowice 51,1
1315 Isko Sp. z o.o. Grupa Sbs Jastrzębie-Zdrój 51,1
1316 Eco-Stal Sp. z o.o. Katowice 51,1
1317 LNG – Silesia Sp. z o.o. Katowice 51
1318 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Maxtop A. Malasiewicz, J. Maleta, R. Maleta S.J. Sławków 51
1319 Elprosys Sp. z o.o. Gliwice 51
1320 Cosmo J.Brzyski,J.Stępień sp.j. Siemianowice Śląskie 51
1321 Pewag Polska Sp. z o.o. Buczkowice 51
1322 Świerkot Sp. z o.o. Studzionka 50,9
1323 ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. Zakłady Pomiarowo – Badawcze Energetyki Gliwice 50,8
1324 Weindich sp.j. Chorzów 50,8
1325 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Gliwice 50,8
1326 Śląski Rynek Hurtowy Obroki Sp. z o.o. Katowice 50,8
1327 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jastrzębiu Zdroju Jastrzębie-Zdrój 50,8
1328 Zrd Sp. z o.o. sp.k. Radzionków 50,7
1329 G I A Sp. z o.o. Sp.K. Lędziny 50,6
1330 Eco – World Plastics Recycling Sp. z o.o. sp.k. Masłońskie 50,5
1331 Parkland Inwestycje B.G. Ciepiela sp.j. Częstochowa 50,4
1332 Zakład Produkcji Cukierniczej Cymes Jerzy Klecha, Witold Klecha sp.j. Kłobuck 50,4
1333 Dogma Sp. z o.o. Tychy 50,3
1334 Biuro Studiów, Projektów i Realizacji ENERGOPROJEKT – KATOWICE S.A. w Katowicach Katowice 50,3
1335 Basco 1 B. Pęczkowski i Wspólnicy sp.j. Bieruń 50,3
1336 Projekt D16 Sp. z o.o. Katowice 50,3
1337 Muchaauto Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 50,3
1338 Geobid Sp. z o.o. Katowice 50,3
1339 Wiarus Gunia Marta, Gunia Leszek i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 50,2
1340 Ptm Construction Sp. z o.o. Katowice 50,1
1341 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Jedność Częstochowa 50,1
1342 POL-EKO-APARATURA S.J. A. Polok-Kowalska, S. Kowalski Wodzisław Śląski 50,1
1343 KSM Zeman Sp. z o.o. Pszczyna 50,1
1344 TGD Management Sp. z o.o. S.K. Zabrze 50,1
1345 Enco Sp. z o.o. Rybnik 50,1
1346 Rail Rent Service Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 50
1347 Bud-Bet Andrzej Kopiec, Bogdan Grychnik sp.j. Wodzisław Śląski 50
1348 Stomatologia Sypień Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 50
1349 Pancerpol Galewski,Trzopek sp.j. Dąbrowa Górnicza 49,9
1350 Askom Sp. z o.o. Gliwice 49,9
1351 LAKMA STREFA Sp. z o.o. Warszowice 49,9
1352 Nova-Bud Sp. z o.o. Piekary Śląskie 49,9
1353 Ecom Sp. z o.o. Katowice 49,9
1354 Metatech Sp. z o.o. Orzesze 49,7
1355 Linea-Trans Sp. z o.o. Cieszyn 49,6
1356 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Prodrex-Poland Sp. z o.o. Rudołtowice 49,6
1357 Artmar Itl Sp. z o.o. S.K. Wrzosowa 49,6
1358 Śląskie Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Katowice 49,6
1359 Dabi S.Budny, M.Budny S.J. Czechowice-Dziedzice 49,5
1360 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe James Sp. z o.o. Bielsko-Biała 49,4
1361 Hemar Family Sp. z o.o. sp.k. Wola Hankowska 49,4
1362 Jm Elektronik Sp. z o.o. Gliwice 49,4
1363 Arche Consulting Sp. z o.o. S.K. Katowice 49,3
1364 Dka Logistics Sp. z o.o. Katowice 49,3
1365 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wader-Woźniak Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 49,2
1366 TRIBAG S.A. Siewierz 49,2
1367 A-G Sp. z o.o. S.K. Skoczów 49,2
1368 Kaform Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 49,2
1369 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bracia Olbrich S.J. Ruda Śląska 49,1
1370 Pulire Group Sp. z o.o. Katowice 49
1371 Korczyk Plus Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 49
1372 Novum-Med Sp. z o.o. S.K. Lubomia 49
1373 Fina Sp. z o.o. Woźniki 48,9
1374 Stan-Szkło Bis Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 48,9
1375 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 4 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 48,8
1376 Zakłady Mechaniczne Wiromet S.A. Mikołów 48,8
1377 Widlatex Sp. z o.o. Katowice 48,8
1378 HMSTEEL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 48,8
1379 Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli Metalowych Medros Sp. z o.o. Kobielice 48,8
1380 Siro – Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 48,7
1381 Gór – Karbo Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 48,6
1382 ITIB Poland Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 48,6
1383 Galwah Sp. z o.o. S.K. Herby 48,5
1384 TRANSPOLAND Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Spedycyjno – Transportowe Skoczów 48,5
1385 Auto Gaz Czech sp.j. Cieszyn 48,4
1386 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pawłowice Pawłowice 48,4
1387 Jgk J.Kulawik, G.Kulawik sp.j. Gliwice 48,4
1388 Klimors Sp. z o.o., S.K. Kozy 48,3
1389 Tank Petrol Sp. z o.o. sp.k. Kobiór 48,3
1390 Trend Lisowska sp. j. Częstochowa 48,2
1391 Grafmet HT Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 48,2
1392 Associated Medical Clinical Science Services Sp. z o.o. Ruda Śląska 48,2
1393 PSS SPOŁEM Katowice 48,1
1394 Ab-Development Sp. z o.o. Gliwice 48,1
1395 Metalcon Marek Cieliński, Stanisław Paruzel i Wspólnicy Sp. J. Gliwice 48,1
1396 Budosprzęt Sp. z o.o. Bytom 48
1397 MDJ Electronic Sp. z o.o. Mikołów 48
1398 Gobor Sp. z o.o. Boronów 48
1399 Zakład Piekarniczo – Cukierniczy B.M. Michalscy sp.j. Katowice 48
1400 Stowarzyszenie E- Południe Bytom 47,9
1401 HERKULES Sp. z o.o. Rydułtowy 47,9
1402 Anro Firma Poligraficzno-Handlowa Sp. z o.o. Zawiercie 47,9
1403 Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej sp.j. Katowice 47,8
1404 Colop Polska Sp. z o.o. Bytom 47,8
1405 Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Lędziny 47,8
1406 SUBOPOL Sp. z o.o. Łaziska Górne 47,7
1407 PGB-POLSKA Sp. z o.o. Zabrze 47,7
1408 TEL – MET Sp. z o.o. Katowice 47,6
1409 Grupa Efekt Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 47,6
1410 Ivia S.A. Katowice 47,5
1411 Voltar System Sp. z o.o. Tychy 47,5
1412 Falkon G.Sokół i S-Ka – sp.j. Sosnowiec 47,4
1413 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Bytom 47,4
1414 Eksplo-Tech Sp. z o.o. Suszec 47,4
1415 P.P.H.U. Maciej Grot Sp. z o.o. Sosnowiec 47,4
1416 Landl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 47,4
1417 Dorel Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 47,3
1418 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień w Ogrodzonej Ogrodzona 47,3
1419 Trans Project Klimczyk sp.j. Mikołów 47,3
1420 Nadwozia-Partner S.A. Sosnowiec 47,3
1421 KAJA – Budownictwo Modułowe Bogdan Bańczyk Mikołów 47,3
1422 Ebz Automation – Engineering Sp. z o.o. Gliwice 47,3
1423 Polski Beton Sp. z o.o. sp.k. Katowice 47,3
1424 Medicare-Galenica Sp. z o.o. Mysłowice 47,2
1425 Skyrise.Tech Sp. z o.o. sp.k. Katowice 47,2
1426 BIPROMET S.A. Katowice 47,2
1427 Galeria Wodzisław Karuzela Sp. z o.o. Rybnik 47,2
1428 Ritpol Spyrzyński sp.j. Psary 47,1
1429 Armex Sp. z o.o. Rybnik 47,1
1430 Prescott Service Sp. z o.o. Katowice 47,1
1431 Lemar Electric Sp. z o.o. Mysłowice 47,1
1432 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Banimex Sp. z o.o. Będzin 47,1
1433 Trendi Marek Wawrzyczek sp.j. Kończyce Wielkie 47,1
1434 Libet 2000 Sp. z o.o. Żory 47,1
1435 Kapadora Sp. z o.o. Żory 47
1436 DROSOL Krzysztof Puz i Wspólnicy S.J. Będzin 47
1437 JAS – MOS Spółdzielnia Mieszkaniowa Jastrzębie-Zdrój 46,9
1438 Plaut Consulting Polska Sp. z o.o. Gliwice 46,8
1439 Techgór Sp. z o.o. Suszec 46,7
1440 John Crane Poland Sp. z o.o. Buczkowice 46,7
1441 Tandem – Truck Sp. z o.o. Katowice 46,7
1442 Mesa Inżynierowie i Architekci Sp. z o.o. sp.k. Bytom 46,5
1443 Eurokadra Sp. z o.o. Zabrze 46,5
1444 Carbo Energia Włosik & Wasilewski S.J. Mikołów 46,5
1445 Eko-Trans A.Rafalik, J.Rafalik, A.Budziński sp.j. Jastrzębie-Zdrój 46,4
1446 Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.K. Ruda Śląska 46,4
1447 Hl Distribution Center Europe Sp. z o.o. Kleszczów 46,4
1448 Delta Plus Polska Serwis Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 46,3
1449 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gemark Sp. z o.o. Katowice 46,2
1450 Enitec Sp. z o.o. Katowice 46,2
1451 Adegis Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 46,2
1452 Man-Trans Sp. z o.o. Tychy 46,1
1453 GEO GLOBE POLSKA Sp. z o.o. S.K Mikołów 46,1
1454 Dora-Food Sp. z o.o. S.K. Chorzów 46
1455 Biowęgiel Sp. z o.o. Katowice 46
1456 Rem-Bud Comfort Sp. z o.o. sp.k. Katowice 46
1457 Sisfin Poland Sp. z o.o. Zabrze 45,9
1458 Erbis sp.j. Piotr Słociński, Ewa Bąk Koziegłowy 45,8
1459 Zakład Usługowo – Handlowy Zmirob Rolnik, Ząbek sp.j. Tychy 45,8
1460 Farmpartner Sp. z o.o. S.K. Zabrze 45,8
1461 3S Data Center S.A. Katowice 45,7
1462 Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. Ustroń 45,7
1463 Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j. Częstochowa 45,6
1464 Pakon Kwiatkowski i Spółka – sp.j. Racibórz 45,6
1465 Flora Bis Sp. z o.o. Krzepice 45,5
1466 Ocynkowania Pokój Sp. z o.o. Ruda Śląska 45,5
1467 D. Cyran, R. Sasiak i Wspólnicy Spółka Komandytowa Katowice 45,5
1468 Epo-Trans Logistic S.A. Tychy 45,4
1469 Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski Ernestyn Janeta Lubomia 45,4
1470 Drabpol S.J. Mykanów 45,4
1471 PRIMO PROFILE Sp. z o.o. Żory 45,3
1472 Agencja Ochrony Osób i Mienia Garda Sp. z o.o. Sosnowiec 45,2
1473 Megis Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 45,2
1474 Ecosteel Sp. z o.o. PPU Zawiercie 45,2
1475 Kurita Polska Sp. z o.o. Katowice 45,2
1476 Hotele Diament S.A. i Wspólnik Sp.k. Zabrze 45,2
1477 Stako-Stanisław Kowalczyk i Katarzyna Kowalczyk sp.j. Kłobuck 45,1
1478 Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tychy 45,1
1479 Akwos Michał Bogusz i Artur Pękała sp.j. Żory 44,9
1480 Valmet Automation Sp. z o.o. Gliwice 44,8
1481 Polskie Biuro Podróży Primapol Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 44,7
1482 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 44,7
1483 Altra M.Jamrozik, K.Kościuk, J.Urbańczyk sp.j. Katowice 44,7
1484 Hermon Sp. z o.o. Racibórz 44,7
1485 Zakład Usług Budowlano-Montażowych Budomont Mgr Anna Lotko- Habdas, Mgr Danuta Lotko sp.j. Bielsko-Biała 44,7
1486 Management Company S.A. Katowice 44,6
1487 Konstrukcje Żywiec Sp. z o.o. Węgierska Górka 44,5
1488 Dako Job Center Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Gliwice 44,5
1489 ZETA PRO OFFICE S.A. Chorzów 44,5
1490 Sw Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 44,5
1491 Kwadrat Sp. z o.o. Zabrze 44,4
1492 Abex Technologie Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 44,4
1493 Polkad Transport&Forwarding Sp. z o.o. sp.k. Katowice 44,4
1494 Ameplus Sp. z o.o. Gliwice 44,3
1495 Safer J.Sbeczka G.Sbeczka sp.j. Tworków 44,3
1496 M – Tech Poland Sp. z o.o. Zabrze 44,3
1497 Vacat Sp. z o.o. Rybnik 44,3
1498 Atepaa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 44,2
1499 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Termokop Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 44,2
1500 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edmir-Pol J. i M. Hutnik sp.j. Chorzów 44,2
1501 Biuro Ochrony Scorpion Sp. z o.o. Katowice 44,1
1502 Pbmh Modern-Bud Sp. z o.o. S.K. Starokrzepice 44,1
1503 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Dumat J.B. Dudek sp.j. Mysłowice 44,1
1504 Kata Sp. z o.o. S.K. Tychy 44,1
1505 Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 44
1506 Hauser Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 44
1507 Fabrykawentylatorów Fawent S.A. Chełm Śląski 44
1508 Chrześcijańska Fundacja Życie i Misja Ustroń 44
1509 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 43,9
1510 Hurtownia Instalacyjna Inmet Zębik i Wspólnicy sp.j. Cieszyn 43,9
1511 Bs Sojka i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Chorzów 43,9
1512 Wilga Sp. z o.o. Częstochowa 43,9
1513 Prosat Fojcik S.J. Racibórz 43,9
1514 Lumatech Sp. z o.o. Mikołów 43,9
1515 Intex Group Sp. z o.o. Sosnowiec 43,9
1516 Control Project Sp. z o.o. S.K. Katowice 43,9
1517 Wobis Maszyny Budowlane Sp. z o.o. S.K. Zabrze 43,8
1518 Regulus-System Wójcik sp.j. Bielsko-Biała 43,8
1519 Zph Zab – Bud Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 43,8
1520 Wiarus-Bis Haręża D., Rydzik E., Pakieła A. sp.j. Mazańcowice 43,8
1521 Twój Dom Sp. z o.o. Żywiec 43,8
1522 Zeman Hdf Sp. z o.o. Świętochłowice 43,7
1523 Velo Sp. z o.o. Gliwice 43,7
1524 Bemar Sp. z o.o. Gliwice 43,7
1525 Termo Profil Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 43,7
1526 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Minec Sp. z o.o. Świętochłowice 43,6
1527 Przedsiębiorstwo Euro-Kas S.A. Katowice 43,6
1528 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe w Świętochłowicach Bytom 43,6
1529 Gomix Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43,5
1530 Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla Zabrze 43,5
1531 Eksploatacja Dźwignic Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 43,4
1532 Admitex Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 43,4
1533 Signify Poland Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43,4
1534 Centrum Medyczne Zjednoczenia sp.j. Urovita Sp. z o.o. i Wspólnicy Chorzów 43,3
1535 Dental Centrum – Stomatologia, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia Sp. z o.o. sp.k. Mysłowice 43,3
1536 Kaba Property Sp. z o.o. sp.k. Międzyrzecze Górne 43,3
1537 Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j. Żywiec 43,3
1538 Cream Serwis Sp. z o.o. Katowice 43,3
1539 On Time Ubezpieczenia S.A. Ruda Śląska 43,2
1540 In Farm Jargan – Szklorz Sp.J. Sosnowiec 43,2
1541 Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif sp.j. Rudzica 43,2
1542 Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poczesna 43,1
1543 Inergis S.A. Częstochowa 43,1
1544 AQUA-SYSTEM Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43
1545 Konfederacja Związków Zawodowych Górnictwa w Polsce Katowice 43
1546 Jwm Energia Sp. z o.o. Katowice 43
1547 Przedsiębiorstwo Nexter Sp. z o.o. Przyszowice 43
1548 Zakład Robót Górniczych GÓRREM Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 42,9
1549 Zakład Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych Pozyton Sp. z o.o. Częstochowa 42,9
1550 Muzeum Śląskie Katowice 42,9
1551 Timber Bolek i Gryczman sp.j. Cieszyn 42,9
1552 Fitness Club 24 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 42,9
1553 Viasani Group Sp. z o.o. Katowice 42,8
1554 Ażur Małgorzata i Mirosław Miś sp.j. Bestwinka 42,8
1555 Kiesow Polska Sp. z o.o. Zabrze 42,8
1556 International Visa Service Sp. z o.o. S.K. Katowice 42,8
1557 Zakład Handlowo-Usługowy IWONA Tomasz Kotynia S.K.A. Popów 42,8
1558 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm – Szczecin S.A. S.K.A. Katowice 42,7
1559 Unistar Sp. z o.o. Pyskowice 42,7
1560 Abraservice Polska Sp. z o.o. Gliwice 42,7
1561 Pw Invest-Bud Sp. z o.o. Żory 42,7
1562 DEMETRIX Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 42,6
1563 Kuka Cee Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Tychy 42,6
1564 Masarnia Borowe J. B. Pluta sp.j. Borowe 42,5
1565 Aksel Sp. z o.o. Rybnik 42,4
1566 Gebar Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 42,4
1567 Nitrogen Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 42,4
1568 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żorach Żory 42,4
1569 Enckel Sp. z o.o. Częstochowa 42,4
1570 Fortress Invest Sp. z o.o. Katowice 42,4
1571 Marbet Wil Sp. z o.o. Gliwice 42,3
1572 Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM. Pl S.A. Dąbrowa Górnicza 42,3
1573 Odlewnia Cema-Mystal Sp. z o.o. Myszków 42,3
1574 Polting S.A. Gliwice 42,2
1575 Thomas sp.j. Tomasz Sztejnwald Gliwice 42,2
1576 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Semako Sp. z o.o. Łany Wielkie 42,2
1577 Infra-Bud Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 42,2
1578 Firma Art Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 42,1
1579 Sanimex 1 Sp. z o.o. S.K. Gliwice 42
1580 Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska Częstochowa 42
1581 5d Sp. z o.o. Katowice 42
1582 Awd Interior sp.j., B. Rajewska i S-Ka Bielsko-Biała 41,9
1583 Tktex Sp. z o.o. Częstochowa 41,9
1584 Portal Games Sp. z o.o. Knurów 41,8
1585 Simtec Sp. z o.o. Katowice 41,8
1586 D13 Wm Projekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 41,8
1587 Ślusarstwo Józef Niemiec Sp. z o.o. S.K. Goleszów 41,7
1588 Jamax Piotr Jastrzębski, Tomasz Świątek sp.j. Bielsko-Biała 41,7
1589 Gtb Metropolis Sp. z o.o. Katowice 41,7
1590 Transgór S.A. Mysłowice 41,7
1591 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zawiercie Zawiercie 41,6
1592 Dentica 24 Sp. z o.o. Racibórz 41,6
1593 Dpmtech Sp. z o.o. Rybnik 41,6
1594 J.T.C. S.A. Będzin 41,6
1595 Piekarnia-Cukiernia Łubowski Sp. z o.o. S.K. Lubliniec 41,6
1596 Damo Ubezpieczenia Sp. z o.o. Katowice 41,6
1597 Murapol Projekt 59 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 41,5
1598 Instytut Immunomedica Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 41,4
1599 Zakład Remontowo-Budowlany Wiaduk Wojdyła-Kolanko sp.j. Dąbrowa Górnicza 41,4
1600 Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A. Częstochowa 41,4
1601 Śląskie Centrum Logistyki S.A. Gliwice 41,4
1602 Maranello Motors Sp. z o.o. Katowice 41,4
1603 Automex Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 41,4
1604 Przedsiębiorstwo Modernizacji Technicznych Multicon Sp. z o.o. Gliwice 41,4
1605 Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 41,3
1606 Sajdsystem Sp. z o.o. S.K. Katowice 41,3
1607 Baltimpex Telecom Group S.A. Katowice 41,3
1608 Firma Mik-Stal Sp. z o.o. S.K. Łojki 41,3
1609 Pesmetal Sp. z o.o. Mysłowice 41,2
1610 Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON w Raciborzu Racibórz 41,2
1611 Agrobakal A.Curyło, E.Szczotka sp.j. Pyskowice 41,1
1612 Orange Logistics Sp. z o.o. Katowice 41,1
1613 Ivel Electronics Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 41
1614 Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. Cieszyn 41
1615 Infarmex Jargan-Szklorz S.J. Sosnowiec 41
1616 Silesia Oil Sp. z o.o. Łaziska Górne 40,9
1617 Grang Sp. z o.o. Zawiercie 40,8
1618 Profil-Met sp.j. Jasiński,Leiter Ruda Śląska 40,8
1619 Bumet Januszka, Nocoń sp.j. Kłobuck 40,8
1620 Pierwsza Śląska Grupa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 40,7
1621 Mariusz Grzelczak, Dariusz Zuber S.J., Przedsiębiorstwo Handlowe DAR-POL-STAL Tarnowskie Góry 40,7
1622 Take Sp. z o.o. S.K. Katowice 40,7
1623 Amio Sp. z o.o. Zabrze 40,7
1624 INTERPLAST PLASTIC PRODUCTS Sp. z o.o. Bytom 40,7
1625 Sigma – Bi Jacek Zamłyński sp.j. Bytom 40,6
1626 Knauf Service Sp. z o.o. Jaworzno 40,6
1627 Fud-Men Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 40,6
1628 Marani Sp. z o.o. Zabrze 40,6
1629 JSU Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 40,6
1630 Wzd Sp. z o.o. Pszczyna 40,6
1631 Andrzej Paszenda Zupil S.J. Rybnik 40,5
1632 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Best-Pest Małgorzata Świętosławska, Jacek Świętosławski sp.j. Jaworzno 40,4
1633 Select-Style Sp. z o.o. Ruda Śląska 40,4
1634 Global Post Box’S Service Sp. z o.o. Tychy 40,4
1635 Lubar S.A. Rybnik 40,3
1636 Awax-Plast Sp. z o.o. Żory 40,3
1637 Nowak Transport Benedykt Nowak Radzionków 40,2
1638 Pro-Car Katowice Sp. z o.o. Construction S.K. Katowice 40,2
1639 Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej w Jastrzębiu Zdroju Jastrzębie-Zdrój 40,2
1640 Pralnia Wod-Chem Mandryk sp.j. Częstochowa 40,1
1641 Probet S.A. Katowice 40,1
1642 Stawowy Sp. z o.o. Bielsko-Biała 40,1
1643 Hadex Development Sp. z o.o. sp.k. Jastrzębie-Zdrój 40,1
1644 Apteka Na Górnym Borze Michał Konior i Wspólnicy sp.j. Jaworze 40
1645 Marhan Sp. z o.o. Kobiernice 40
1646 City Car Sp. z o.o. Gliwice 40
1647 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Telpol sp.j. Adam Kleszcz, Bożena Kleszcz Zawiercie 40
1648 MIFAMA OPA CARBO Sp. z o.o. Tychy 40
1649 Quattro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Praszczyki 39,9
1650 Procosmed Sp. z o.o. Sp.K. Świętochłowice 39,9
1651 NORDFLAM Sp. z o.o. S.K. Cieszyn 39,9
1652 PACK-CENTER Kołodziej i Wspólnicy S.J. Katowice 39,9
1653 XDEEP Sp. z o.o. Sp.K. Góra 39,9
1654 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o. Zabrze 39,9
1655 Spółdzielnia Rolnicza Smugi Kopiec 39,8
1656 Promet Sp. z o.o. Rybnik 39,8
1657 Zakład Mechaniczny BUMAR MIKULCZYCE S.A. Zabrze 39,8
1658 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Rysiek sp.j. – S.Pokwap, B.Pokwap Żelisławice 39,8
1659 Wład-Trans Logistics Sp. z o.o. sp.k. Łaziska Górne 39,8
1660 Novum Stone Expert Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 39,8
1661 Spółdzielnia Mieszkaniowa Orłowiec Rydułtowy 39,8
1662 Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny Pałac Kamieniec Sp. z o.o. Kamieniec 39,8
1663 Zett Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 39,8
1664 Südpack Kłobuck Sp. z o.o. Kłobuck 39,8
1665 Pro-Wellness Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak sp.j. Katowice 39,8
1666 Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Katowice 39,7
1667 ETA Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 39,7
1668 Pol Invest Group Sp. z o.o. Sosnowiec 39,7
1669 AGRO-SUR Sp. z o.o. i Wspólnicy S. K. Rogoźnik 39,6
1670 Big Car J. i W. Krawczyk sp.j. Zabrze 39,6
1671 Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności Im. Gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. Ustroń 39,5
1672 Budowlanka Marek Słowik sp.j. Żywiec 39,5
1673 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo w Jasienicy Jasienica 39,5
1674 Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica Gliwice 39,4
1675 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Komobex-Inel Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 39,4
1676 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kornicy Kornice 39,3
1677 Constantia ColorCap Sp. z o.o. Jejkowice 39,3
1678 Spółdzielnia Mieszkaniowa ROW Wodzisław Śląski 39,3
1679 AMUN Sp. z o.o. Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i Nogami Racibórz 39,3
1680 Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. Katowice 39,3
1681 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eskulap M.Furyk, J.Matłosz sp.j. Gliwice 39,2
1682 Spółdzielnia Pokój Bielsko-Biała 39,2
1683 Dabex Sp. z o.o. Zawiercie 39,2
1684 Dorado Chłodnie Sp. z o.o. Bielsko-Biała 39,2
1685 Macarthur-Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 39,1
1686 Zowner FS Sp. z o.o. Wisła 39,1
1687 Promot – Zakłady Metalowe Sp. z o.o. Cieszyn 39,1
1688 MDJ Koniaków Sp. z o.o. S.K. Koniaków 39,1
1689 Pharmacon Partner Sp. z o.o. S.K. Żory 39
1690 Ekenerghia Sp. z o.o. Likwidacji Katowice 39
1691 Przedsiębiorstwo Stor Sp. z o.o. Mikołów 39
1692 Ulex Hygien Quality Packaging Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 39
1693 GRM Silesia Sp. z o.o. Chorzów 38,9
1694 Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. Bielsko-Biała 38,8
1695 Ekofol Bugaj sp.j. Bieruń 38,8
1696 Lams Sp. z o.o. S.K. Tychy 38,7
1697 Rabat Detal Sp. z o.o. Katowice 38,7
1698 CM MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 38,7
1699 Gregor Grzegorz Barczyński sp.j. Częstochowa 38,6
1700 Spółka Mieszkaniowa Kamionka Sp. z o.o. Zabrze 38,5
1701 KG Industry Sp. z o.o., S.K. Goleszów 38,5
1702 Oman Sp. z o.o. Racibórz 38,5
1703 Traffic Services Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 38,4
1704 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Golik, Pażuch, Fortunka, Pytlarz Agjat sp.j. Szczekociny 38,4
1705 Fabryka Żarówek Helios Sp. z o.o. Katowice 38,4
1706 Talis Polska Sp. z o.o. Świętochłowice 38,4
1707 Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o. Świętochłowice 38,4
1708 Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik Jaworzno 38,3
1709 Olbet Sp. z o.o. S.K. Łękawica 38,3
1710 Imeka Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 38,3
1711 Bio – Ekos Sp. z o.o. S.K. Nowe Chechło 38,3
1712 Rytm Trade Sp. z o.o. Tychy 38,3
1713 Szpital Miejski w Tychach Sp. z o.o. Tychy 38,3
1714 Mostal Sp. z o.o. S.K. Krzyżowice 38,3
1715 Viola.Kobiela sp.j. Ruda Śląska 38,2
1716 Inter-Plast Z. Bodziachowska – Kluza sp.j. Częstochowa 38,2
1717 Canea.pl Sp. z o.o. Ogrodzona 38,1
1718 Soflab Technology Sp. z o.o. Katowice 38,1
1719 Thermo Systems Sp. z o.o. Katowice 38
1720 WOMIR-SPA Sp. z o.o Rzeniszów 38
1721 EL – ZAK Sp. z o.o. Sp.K. Bieruń 38
1722 Progress Pharm Mariusz Sierka, Mieczysław Stępień sp.j. Sosnowiec 38
1723 Sego Sp. z o.o. Rybnik 38
1724 Alians Gwóźdź & Dziedzic sp.j. Katowice 38
1725 Wodociągi Siemianowickie Aquasprint Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 37,9
1726 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Chemia Katowice S.A. Katowice 37,9
1727 Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o. Księży Las 37,9
1728 Siltruck Sp. z o.o. Skoczów 37,9
1729 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Drim Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 37,8
1730 Firma Handlowo-Produkcyjna Goldegs J.Baydak A.Rybak sp.j. Częstochowa 37,8
1731 Sanen Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 37,8
1732 Lm Technic Sp. z o.o. sp.k. Jastrzębie-Zdrój 37,8
1733 DÖLLKEN Sp. z o.o. Sosnowiec 37,7
1734 Mbj Investment Sp. z o.o. Zawiercie 37,7
1735 Inżbud Tt Sp. z o.o. Rybnik 37,7
1736 Przedsiębiorstwo Energetyczne Megawat Sp. z o.o. Gliwice 37,6
1737 TOPCON POLSKA Sp. z o.o. Siewierz 37,6
1738 Przedsiębiorstwo Projektowo-Instalacyjne VRG Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 37,5
1739 Hubertus Design Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 37,5
1740 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Zimnem Magdalena Grodzka sp.j. Ruda Śląska 37,5
1741 Przedsiębiorstwo Gresan Sp. z o.o. S.K. Ustroń 37,4
1742 Olmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tarnowskie Góry 37,4
1743 Vein Żyła sp.j. Jankowice 37,4
1744 Instech Sp. z o.o. S.K. Zabrze 37,3
1745 Kontur Polska Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 37,3
1746 Rollico Rolling Components Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 37,3
1747 Sls Sp. z o.o. Żory 37,3
1748 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.K. Tychy 37,2
1749 Sumitomo (Shi) Demag Plastics Machinery Polska Sp. z o.o. Częstochowa 37,2
1750 P.A. Nova Invest 1 Sp. z o.o. Gliwice 37,2
1751 Jan Trochimczyk i S-ka Linea Trade Import-Export S.J. Zabrze 37,1
1752 Mixbud Kontrakty Sp. z o.o. Ruda Śląska 37,1
1753 Polimet S.Kij sp.j. Bielsko-Biała 37,1
1754 CEZ Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o. Chorzów 37,1
1755 Gamma Plus Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 37
1756 Montomet Sp. z o.o. Zawiercie 37
1757 Przeds. Remontowo-Budowlane A.Piaskowski i Spółka Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 36,9
1758 Lewiatan Śląsk Sp. z o.o. Sosnowiec 36,8
1759 AD Astra Sp. z o.o. Świętochłowice 36,8
1760 Lord Poland Tabacco Andrzej Buda Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 36,8
1761 Eurotrex Sp. z o.o. Biskupice 36,8
1762 DARPIN Sp. z o.o. S.K.A. Gliwice 36,7
1763 Centralna Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 36,7
1764 Śląskie Towarzystwo Wiertnicze Dalbis Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 36,7
1765 Lepsod Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 36,7
1766 Tradepol Sp. z o.o. Turza 36,7
1767 Eurofins Obikś Polska Sp. z o.o. Katowice 36,6
1768 Verocargo Sp. z o.o. S.K. Gliwice 36,6
1769 CARBONEX Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 36,6
1770 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Profit Ryszard Kentzer, Andrzej Czarnota sp.j. Gliwice 36,6
1771 Agencja Reklamy Fux Sp. z o.o. Gliwice 36,6
1772 Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych Sanel Sp. z o.o. Ruda Śląska 36,6
1773 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kreg Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 36,5
1774 Puchałka Sp. z o.o. Pszczyna 36,5
1775 Bielska Fabryka Dźwigów Befard Sp. z o.o. Bielsko-Biała 36,5
1776 Centrum Innowacji i Wdrożeń Bio-Inwest Sp. z o.o. Tychy 36,5
1777 Proweld Sp. z o.o. S.K. Gliwice 36,4
1778 Mirum Poland Sp. z o.o. Chorzów 36,4
1779 MP Project Invest Sp. z o.o. Katowice 36,4
1780 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hallo Fadom Gustaw Staniek i Stefan Wach sp.j. Tychy 36,4
1781 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. Zabrze 36,3
1782 COSMO Sp. z o.o. Kobiernice 36,3
1783 Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Katowicach RADIO KATOWICE S.A. Katowice 36,2
1784 Polygen Sp. z o.o. Gliwice 36,2
1785 Drukarnia Piga. Pl Sp. z o.o. Tychy 36,2
1786 Proinvest Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 36,2
1787 Wopak Kozieł, Jurczyk S.J. Kobiernice 36,2
1788 Constel Sp. z o.o. Katowice 36,1
1789 EP Cargo Polska S.A. Czechowice-Dziedzice 36,1
1790 Rex – Pol Sp. z o.o. Chorzów 36
1791 Centrum Medyczne św. Łukasza Sp. z o.o. Częstochowa 35,8
1792 Centrum Handlowe Domus 2 Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 35,8
1793 A8 Sp. z o.o. Katowice 35,8
1794 Zakład Produkcyjno-Handlowy Aga-Holtex sp.j. Agata Holcman- Kos, Waldemar Kos Czechowice-Dziedzice 35,8
1795 Primus-Farm Frączek&Wypiór sp.j. Brudzowice 35,8
1796 Leon Telekom Sp. z o.o. S.K. Rybnik 35,8
1797 Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o. Racibórz 35,7
1798 Zakłady Mięsne Haga Plus Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 35,7
1799 Voxel Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 35,7
1800 Ostrowski Sp. z o.o. Książenice 35,7
1801 Karo Elektro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 35,7
1802 E&C Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 35,7
1803 Eko-Star Muszyński S.J. Grodzisko 35,7
1804 Adam Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy Chabrzyk i Wspólnicy sp.j. Szczyrk 35,7
1805 Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski, Dorota Adamus, Daniel Zalski, Anna Werk sp.j. Zwierzyniec Pierwszy 35,7
1806 Przedsiębiorstwo Eko-Bud Sp. z o.o. Żory 35,7
1807 Mirola Miszka sp. j. Orzesze 35,6
1808 Aurum Sp. z o.o. Chemicals Sp.K. Katowice 35,6
1809 Handlog Sp. z o.o. S.K. Czeladź 35,6
1810 Carbon S.A. Mysłowice 35,6
1811 Imdc Sp. z o.o. Sosnowiec 35,6
1812 Newag Inteco DS S.A. Gliwice 35,5
1813 Eliko Mońka sp.j. Konopiska 35,5
1814 Efekt-Automatyka Sp. z o.o. Ruda Śląska 35,5
1815 Mysłowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Mysłowice 35,4
1816 Hireright Poland Sp. z o.o. Katowice 35,4
1817 Cs Poland Centrum-Sport Sp. z o.o. Brenna 35,4
1818 Rmi Invest Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 35,4
1819 Kompania Narzędziowa Hermes Sp. z o.o. Bielsko-Biała 35,4
1820 Eticod Sp. z o.o. Katowice 35,4
1821 Ekosun Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 35,4
1822 Gh Invest Sp. z o.o. Racibórz 35,3
1823 RPM S.A. Lubliniec 35,3
1824 Mosty Katowice Sp. z o.o. Katowice 35,3
1825 Blockhaus Sp. z o.o. Łaziska Górne 35,3
1826 Kabeltech Sp. z o.o. sp.k. Katowice 35,2
1827 ELGO Sp. z o.o. S.K. Mazańcowice 35,2
1828 Dltech Sp. z o.o. Mysłowice 35,2
1829 Pol-Bruk Sp. z o.o. Poczesna 35,2
1830 Moretto East Europe Sp. z o.o. Częstochowa 35,1
1831 ZOWER Sp. z o.o. Rybnik 35,1
1832 Quicko Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 35,1
1833 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elektrometal Krawczyk, Wilk, Zwolińscy sp.j. Zabrze 35
1834 Zakład Masarski Seget sp.j. Lubomia 35
1835 Plus Logistics Sp. z o.o. S.K. Radzionków 35
1836 Medimart Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 35
1837 Sundoor Sp. z o.o. S.K. Chorzów 35
1838 PROBET Sp. z o.o. Chorzów 35
1839 Prewenta Sp. z o.o. Mikołów 35
1840 Kll Adam Litner, Artur Litner sp.j. Bielsko-Biała 35
1841 Silesia Asfalty Sp. z o.o. Gliwice 34,9
1842 Zem Łabędy Sp. z o.o. Gliwice 34,9
1843 A 21 Sp. z o.o. Żory 34,8
1844 REFLEX – POLSKA Sp. z o.o. Ruda Śląska 34,8
1845 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Harpex Sp. z o.o. Bytom 34,7
1846 International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. Rudno 34,6
1847 HYDRO-INSTAL Zakład Instalacji Sanitarnych Homa – Homa S.J. Mazańcowice 34,6
1848 Zakład Inżynierii Ruchu – W.Sylwestrzak i Spółka sp.j. Bytom 34,6
1849 Wirex sp.j. Jerzy, Jan Wirek Będzin 34,6
1850 IFM Electronic Sp. z o.o. Katowice 34,6
1851 Spółdzielnia Mieszkaniowa Miechowice Bytom 34,6
1852 Klk Consulting Sp. z o.o. sp.k. Katowice 34,5
1853 ARMIR Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 34,5
1854 Laboratorium Spawalnicze Gamma-Montex Sp. z o.o. Częstochowa 34,4
1855 Prb Monolit Sp. z o.o. Czeladź 34,4
1856 Remondis Tarnowskie Góry Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 34,4
1857 Ds-T Sp. z o.o. Bielsko-Biała 34,4
1858 Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe Euro Sp. z o.o. Bytom 34,3
1859 Kbk Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. Częstochowa 34,3
1860 Job Center Mega-Invest Poland Sp. z o.o. Bytom 34,3
1861 Ulter-Sport Sp. z o.o. Węgierska Górka 34,3
1862 Toplift Sp. z o.o. sp.k. Katowice 34,3
1863 Zakład Pracy Chronionej Megan Bania Zielińska sp.j. Gliwice 34,2
1864 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Tychy 34,2
1865 Tectocom Sp. z o.o. Katowice 34,2
1866 Amidel Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 34,1
1867 Mako – IP Sp. z o.o. Jaskrów 34,1
1868 Mario International Technology & Service Sp. z o.o. Gliwice 34,1
1869 Dombud Beton Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 34
1870 BŁYSK Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 34
1871 Senetic Global Services Sp. z o.o. Katowice 34
1872 Termospec Sp. z o.o. Żory 33,9
1873 Kunzman Sp. z o.o. S.K. Mikołów 33,9
1874 W-Z Sp. z o.o. Gliwice 33,8
1875 Infonet Projekt S.A. Bielsko-Biała 33,8
1876 Gong Sp. z o.o. Gliwice 33,7
1877 INTRAVI Sp. z o.o. S.K. Żywiec 33,7
1878 Yakudo Plus Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 33,7
1879 Ekobud Glinica Sp. z o.o. sp.k. Glinica 33,7
1880 Foxberg Sp. z o.o. Częstochowa 33,7
1881 Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. Mysłowice 33,5
1882 Firma Handlowo-Usługowa Wyleżałek i Wyleżałek sp.j. Marek i Jarosław Wyleżałek Siemianowice Śląskie 33,5
1883 Elmax-Gliwice sp.j. Pietkiewicz, Jurczak Gliwice 33,5
1884 Żwir-Prom sp.j. Drzyzga i Wspólnicy Glinica 33,5
1885 FORTINO Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 33,4
1886 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek Tarnowskie Góry 33,4
1887 Kawido Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Ruda Śląska 33,4
1888 Flow Control Sp. z o.o. Wyry 33,4
1889 Polting Foam Sp. z o.o. Gliwice 33,4
1890 Firma Handlowa Anna Sieracka, Cygan i Wspólnicy sp.j. Częstochowa 33,4
1891 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.J. Tychy 33,3
1892 Aikon Distribution Sp. z o.o. S.K. Bytom 33,3
1893 Flagowa Kraina Sp. z o.o. Skrzyszów 33,2
1894 Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 33,2
1895 CZECHOWICKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Czechowice-Dziedzice 33,2
1896 Auro Sp. z o.o. Gliwice 33,2
1897 24 Centrum Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 33,1
1898 Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. Częstochowa 33,1
1899 Joan Elektronic Sp. z o.o. Piekary Śląskie 33,1
1900 Ipg Photonics Sp. z o.o. Gliwice 33
1901 Fpuh Mokate Sp. z o.o. Ustroń 33
1902 Ribbon Systems Poland Sp. z o.o. Gliwice 32,9
1903 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gemark Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 32,9
1904 Auto Salon Margo – Szczotok sp.j. Rybnik 32,8
1905 Nowodvorski II Sp. z o.o. Częstochowa 32,8
1906 Heatex Gałązka, Mazurkiewicz sp.j. Tarnowskie Góry 32,8
1907 Bartex Kluza sp.j. Częstochowa 32,8
1908 Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Izabella Żyglicka i Wspólnicy Katowice 32,8
1909 TRI – MAR Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 32,7
1910 Przedsiębiorstwo Handlowe Ewmar – Ness Sp. z o.o. Sosnowiec 32,7
1911 JSB -TUR Sp. z o.o. Skoczów 32,7
1912 MostmarPal Sp. z o.o. Zarzecze 32,6
1913 Allergopharma – Nexter Sp. z o.o. Przyszowice 32,6
1914 Limitedbuy Sp. z o.o. sp.k. Tychy 32,5
1915 Pb Serwis Poland Sp. z o.o. Pszczyna 32,5
1916 Smart Plus Sp. z o.o. Tychy 32,5
1917 Nausa Sp. z o.o. Częstochowa 32,5
1918 Von Schaewen Polska Sp. z o.o. Świętochłowice 32,5
1919 Consonni Sp. z o.o. S.K. Kamyk 32,5
1920 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Knurów 32,4
1921 Top Pharm Jargan-Szklorz sp.j. Sosnowiec 32,4
1922 CB Tetris Sp. z o.o. S.K. Katowice 32,4
1923 Tritex Investment Sp. z o.o. Piekary Śląskie 32,3
1924 Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa Holdimex Sp. z o.o. Katowice 32,3
1925 Zakład Przetwórstwa Mięsnego TOMASZNY S.C. Gerard Tomaszny, Adam Tomaszny, Aleksandra Machnik Wodzisław Śląski 32,3
1926 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Żywcu Sp. z o.o. Żywiec 32,3
1927 Janmet Sp. z o.o. S.K. Strumień 32,2
1928 Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Ruda Śląska 32,2
1929 Technologie Ndt Sp. z o.o. Zabrze 32,2
1930 Ecomal Poland Sp. z o.o. Gliwice 32,1
1931 Zakład Urządzeń Lakierniczych i Budownictwa Technicznego Tech-Mal Sp. z o.o. Częstochowa 32,1
1932 Anga Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. Kozy 32,1
1933 Zdt-Glimag Sp. z o.o. Mikołów 32,1
1934 Elpros Ys Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 32,1
1935 ARH+ Sp. z o.o. Katowice 32,1
1936 Conexx Sp. z o.o. Myszków 32
1937 Cromo-Stal Sp. z o.o. Katowice 32
1938 Marcina Park Sp. z o.o. Katowice 32
1939 PM – Strefa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31,9
1940 Centrum Zaopatrzenia Budowlanego HADEX Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 31,9
1941 P.H.U. Tompress Tomasz Demidow, Renata Podsiadło – Demidow sp.j. Czeladź 31,9
1942 Miebach Consulting Sp. z o.o. Gliwice 31,8
1943 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji W Czechowicach – Dziedzicach Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 31,8
1944 Zakłady Usługowe EZT S.A. Sosnowiec 31,8
1945 F-Bud Sp. z o.o. sp.k. Wodzisław Śląski 31,8
1946 St Truck Sp. z o.o. Radlin 31,8
1947 Crynoline Sp. z o.o. Katowice 31,7
1948 Klimczak Sp. z o.o. Wrzosowa 31,7
1949 Cadence Design Systems Gazdasági Szolgátató Korlátolt Felelősségű Társaság (Sp. z o.o.) Oddziałw Polsce Katowice 31,6
1950 Alfafiber Sp. z o.o. Częstochowa 31,6
1951 Farma 2 Sp. z o.o. Tychy 31,6
1952 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31,6
1953 B-Project Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 31,6
1954 Torkol Sp. z o.o. Tychy 31,6
1955 Planetfan Sp. z o.o. sp.k. Imielin 31,6
1956 Spółdzielnia Mieszkaniowa Imieniem Ignacego Jana Paderewskiego Katowice 31,6
1957 Dom100eu Sp. z o.o. S.K. Gliwice 31,6
1958 FABUD Wytwórnia Konstrukcji Betonowych S.A. Siemianowice Śląskie 31,5
1959 Mixpol Czyżowice Sp. z o.o. S.K. Czyżowice 31,4
1960 Golec Fabryka Sp. z o.o.-sp.k. Milówka 31,4
1961 Polspaw Sawiccy sp.j. Krzepice 31,4
1962 Instal-Tradex Sp. z o.o. Pszczyna 31,4
1963 Studio Format Bis Sp. z o.o. S.K. Bytom 31,4
1964 Grupa Producentów Rolnych Bakss Sp. z o.o. Sosnowiec 31,4
1965 ENERGOAPARATURA S.A. Katowice 31,3
1966 Bs Polska M. Sasiak S.K. Katowice 31,3
1967 EKO-PROFIL Sp. z o.o. S.K. Katowice 31,3
1968 Stekla Investment S.K.A. Bielsko-Biała 31,3
1969 Libra Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31,2
1970 Bomar Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 31,2
1971 Kozbud Group Sp. z o.o. Chorzów 31,2
1972 Gazelo Sp. z o.o. Częstochowa 31,2
1973 Spółdzielnia Mieszkaniowa przy Politechnice Śląskiej Gliwice 31,2
1974 Tec Engineering Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 31,2
1975 Hurtownia Kwiatów Róża Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 31,1
1976 Wytwórnia Pasz Błotnica Sp. z o.o. Jaworze 31,1
1977 Eko-Tech Sp. z o.o. S.K. Kalety 31,1
1978 Nanochem Sp. z o.o. Sosnowiec 31,1
1979 FFT Sp. z o.o. Mysłowice 31,1
1980 Przychodnia Lekarska Szombierki Sp. z o.o. Bytom 31,1
1981 ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o. Gliwice 31
1982 Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm.J.Bieńkowski sp.j. Częstochowa 31
1983 Arcelormittal Commercial Long Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 31
1984 Intercraft Sp. z o.o. Piasek 31
1985 Chemoform Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 30,9
1986 Chemeko Sp. z o.o. Gliwice 30,9
1987 Inis Sp. z o.o. Rybnik 30,8
1988 Klima-Bytom sp.j. Jarosław Szczerba Rafał Szczerba Bytom 30,8
1989 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Akwa J. Biskup, S. Owczarek sp.j. Zabrze 30,8
1990 Dawid Mularski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Strada Nazwa Skrócona: P.W. Strada Pyrzowice 30,8
1991 LEKCITO Sp. z o.o. Rybnik 30,8
1992 Neotherm System Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 30,8
1993 Progresja S.A. Katowice 30,8
1994 Perfekt-Developer Sp. z o.o. Świętochłowice 30,7
1995 Grupa Etna Sp. z o.o. S.K.A. Tarnowskie Góry 30,7
1996 Hotel Zimnik Sp. z o.o. sp.k. Lipowa 30,7
1997 Nowa Trans Sp. z o.o. Zabrze 30,7
1998 Galeria Kluczbork Sp. z o.o. Gliwice 30,7
1999 Janus Sp. z o.o. Sosnowiec 30,6
2000 Port Sp. z o.o. Żywiec 30,6
2001 Hennlich Sp. z o.o. Knurów 30,6
2002 Przedsiębiorstwo SAVPOL Sp. z o.o. S.K. Gliwice 30,6
2003 Ren-Car Sp. z o.o. Rybnik 30,6
2004 Agricomm sp.j. Tarnowskie Góry 30,6
2005 Opus Macha-Nawrat i S-Ka sp.j. Gliwice 30,5
2006 Ptwp Event Center Sp. z o.o. Katowice 30,5
2007 Mikropal Sp. z o.o. Katowice 30,5
2008 Przedsiębiorstwo Budowlane Hb-Unibud S.A. Czechowice-Dziedzice 30,5
2009 OPA Bytom Sp. z o.o. Bytom 30,5
2010 Interhall Sp. z o.o. Katowice 30,4
2011 Metalzbyt-Hurt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 30,4
2012 Mk Business Solutions Sp. z o.o. Katowice 30,4
2013 Bog-Mar Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 30,4
2014 Dynamiks Sp. z o.o. Gliwice 30,4
2015 Ekomax Sp. z o.o. Gliwice 30,3
2016 Af Polska Sp. z o.o. Zabrze 30,3
2017 Invenio Sp. z o.o. Tychy 30,3
2018 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marcel Radlin 30,3
2019 Elfag – Grzywocz sp.j. Jastrzębie-Zdrój 30,3
2020 Ms-Progress Sp. z o.o. Rudzica 30,3
2021 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe RETRUS Andrzej Długosz i Ilona Długosz Sp.J. Częstochowa 30,3
2022 Aseka Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 30,3
2023 Nexa Sp. z o.o. S.K. Katowice 30,2
2024 Nt Paper Sp. z o.o. Kalety 30,2
2025 David Vasco Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 30,2
2026 Budmax-Metal Sp. z o.o. Piekary Śląskie 30,2
2027 Remondis Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 30,2
2028 Polnetcom Sp. z o.o. Tychy 30,2
2029 Stach Sp. z o.o. Piekary Śląskie 30,1
2030 Emiter Sp. z o.o. Katowice 30,1
2031 INVESTMENT S.A. Katowice 30,1
2032 Zte Katowice Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 30,1
2033 Waga Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 30,1
2034 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe And Sp. z o.o. Bytom 30,1
2035 Biuro Projektów KOKSOPROJEKT Sp. z o.o. Zabrze 30
2036 Efaflex Polska – Bramy Przemysłowe Szybkie Sp. z o.o. Częstochowa 30
2037 Haberkorn Sp. z o.o. Skrzyszów 30
2038 Metalofaktura Sp. z o.o. Jaworzno 30
2039 Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie Częstochowa 29,9
2040 Roter Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 29,9
2041 Sorplex Sp. z o.o. Częstochowa 29,9
2042 Ventix Sp. z o.o. Jaworzno 29,9
2043 Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum Częstochowa 29,9
2044 Tex Line Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 29,8
2045 Donaco Sp. z o.o. Racibórz 29,7
2046 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Katowice 29,7
2047 Eur – Med Polska Sp. z o.o. Katowice 29,7
2048 Likpol Sp. z o.o. Bytom 29,6
2049 Abastran Sp. z o.o. Tychy 29,6
2050 Beprinż Strefa Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 29,6
2051 MD INVEST GROUP Sp. z o.o. Katowice 29,6
2052 Knauf IT Services Polska Sp. z o.o. Katowice 29,6
2053 EUROTEL Sp. z o.o. Gliwice 29,6
2054 Pohl & Pohl Sp. z o.o. Racibórz 29,6
2055 ALTERIS S.A. Katowice 29,5
2056 Anitex Sp. z o.o. Częstochowa 29,5
2057 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Formatex Lewandowscy sp.j. Częstochowa 29,5
2058 Loja Trucks Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 29,5
2059 SPED TRANS POLSKA Sp. z o.o. Katowice 29,4
2060 Benericetti Polska Sp. z o.o. Częstochowa 29,4
2061 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pro sp.j., Z. Mróz, Bielsko-Biała 29,4
2062 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krzyżanowice 29,4
2063 Marat Sp. z o.o. Rybnik 29,4
2064 Globo-Inves T Sp. z o.o. Opatów 29,3
2065 Instytut Techniki Górniczej KOMAG Gliwice 29,3
2066 Ajax Sp. z o.o. Jaworzno 29,3
2067 Przedsiębiorstwo Budowlane MOLBUD Sp. z o.o. S.K. Goczałkowice-Zdrój 29,3
2068 Schuller Eh’klar Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 29,3
2069 Twardzik – sp.j. Katowice 29,2
2070 Węglokoks Kraj Serwis Sp. z o.o. Piekary Śląskie 29,2
2071 Beskidzki Hurt Towarowy S.A. Bielsko-Biała 29,2
2072 GALIA S.A. Dąbrowa Górnicza 29,2
2073 Computers & Control Sp. z o.o. Katowice 29,1
2074 Computer Controls Sp. z o.o. Bielsko-Biała 29,1
2075 Amar Sp. z o.o. Pszów 29,1
2076 Urovita Sp. z o.o. Chorzów 29,1
2077 Spółdzielnia Mieszkaniowa Parkitka Częstochowa 29,1
2078 Calderys Polska Sp. z o.o. Gliwice 29
2079 Fabryka Materacy Janpol Sp. z o.o. Orzesze 29
2080 Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. Częstochowa 29
2081 Multi Assets Sp. z o.o. Tychy 29
2082 Wingdoor Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 28,9
2083 Noma Tools Sp. z o.o. Wyry 28,9
2084 Ngplast Sp. z o.o. Piekary Śląskie 28,9
2085 Gozdawa Sp. z o.o. Sosnowiec 28,9
2086 Galon Sp. z o.o. Chorzów 28,9
2087 EQ System Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 28,8
2088 Hostersi Sp. z o.o. Rybnik 28,8
2089 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom w Bytomiu Bytom 28,8
2090 Emet-Impex S.A. Katowice 28,7
2091 PPHU MEGA – TRANS Sp. z o.o. Myszków 28,7
2092 Ait Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 28,7
2093 Frauscher Polska Sp. z o.o. Katowice 28,7
2094 Csw Totem Sp. z o.o. S.K. Chorzów 28,7
2095 Ósma Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 28,6
2096 Mazur Żurawie Sp. z o.o. Katowice 28,6
2097 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hydraulik Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 28,6
2098 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum Bytom 28,5
2099 Automotive Logistics Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 28,5
2100 Juwena Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 28,5
2101 Cutiron Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 28,5
2102 Mundivie S.A. Jasienica 28,4
2103 Firma Handlowa Mueller-Janoszka, Alfred Mueller, Krzysztof Janoszka S.J. Zbrosławice 28,4
2104 Ślązak, Zapiór i Wspólnicy – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Katowice 28,4
2105 Marbach Budowa Form Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 28,3
2106 Zakład Usługowo-Handlowy sp.j. Okrzesik Kolonko Żywiec 28,3
2107 Tjt Żak i Spółka. sp.j. Bielsko-Biała 28,3
2108 Olimpo Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 28,3
2109 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 28,2
2110 PPUH DOLOMIT S.A. Kopalnia Ząbkowice Dąbrowa Górnicza 28,2
2111 Polska Sieć Handlowa Livio Plus Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 28,2
2112 Kupiec Ge-Es Sp. z o.o. Wilamowice 28,1
2113 Fuks Group Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 28,1
2114 PRO Familia Altera Sp. z o.o. Katowice 28,1
2115 RBC International Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 28,1
2116 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Przem-Bud Sp. z o.o. Sosnowiec 28,1
2117 ALDEC – ADT Sp. z o.o. Katowice 28,1
2118 Gamon Trucks Sp. z o.o. Rybnik 28,1
2119 Wikal Plast Sp. z o.o. S.K. Chorzów 28,1
2120 Azmar M. Frys, M. Rajca sp.j. Katowice 28,1
2121 Dromena Sp. z o.o. Wręczyca Mała 28
2122 U Brzęczka Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 28
2123 President Elektronics Poland Sp. z o.o. Częstochowa 28
2124 Wróż i Wspólnicy sp.j. Częstochowa 27,9
2125 Pmg Silesia Sp. z o.o. Katowice 27,9
2126 Dl Invest Group XI Sp. z o.o. Katowice 27,8
2127 Maxima Brokers Group Sp. z o.o. Częstochowa 27,8
2128 Polkoks Elektronics Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 27,8
2129 Dakar – Trans S. Rugała Sp. z o.o. S.K. Katowice 27,8
2130 Przedsiębiorstwo Pik J.Klimsa, M.Pająk sp.j. Mikołów 27,8
2131 Sklepy Plusik D.J.Mirek sp.j. Bielsko-Biała 27,8
2132 Jt Stal Serwis Sp. z o.o. Zabrze 27,7
2133 Niedax Kleinhuis Polska sp. z o.o. Tarnowskie Góry 27,7
2134 Wika Sp. z o.o. Gliwice 27,7
2135 KwangDuck Poland Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 27,7
2136 Cyroń Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 27,7
2137 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Bielsko-Biała 27,6
2138 Loja Poland Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 27,6
2139 PK Sp. z o.o. Salon Rybnik S.K. Katowice 27,6
2140 Ruta Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 27,5
2141 Zielonetarasy Aero Home Sp. z o.o. sp.k. Katowice 27,5
2142 Gasso Polska Sp. z o.o. S.K. Wilamowice 27,5
2143 Led-Pol Sp. z o. o. S. K. Bielsko-Biała 27,5
2144 Solveere Sp. z o.o. Ogrodzieniec 27,5
2145 Exenpl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 27,5
2146 Tyszanka Sp. z o.o. sp.k. Tychy 27,4
2147 Biuro Projektowe Sankat Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 27,4
2148 Aurator Sp. z o.o. Gliwice 27,4
2149 Wawelktfs Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 27,3
2150 Hmedia Sp. z o.o. S.K. Gliwice 27,3
2151 Firma Handlowo-Usługowa Profit Krystyna Ostrowska, Henryk Ostrowski, Łukasz Ostrowski sp.j. Pawonków 27,2
2152 Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Czeladź 27,2
2153 Medyk Sp. z o.o. Rybnik 27,2
2154 Siltec Polska Sp. z o.o. Cieszyn 27,2
2155 Paligatech Sp. z o.o. sp.k. Świerklaniec 27,2
2156 Powergate Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 27,2
2157 PH Baron Sp. z o.o. sp.k. Tychy 27,2
2158 Asat Sp. z o.o. Czeladź 27,2
2159 Alumast S.A. Wodzisław Śląski 27,1
2160 A.M. Steel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 27,1
2161 Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jaworzno 27
2162 Zmh Group Sp. z o.o. sp.k. Katowice 27
2163 Medikol Sp. z o.o. Rybnik 27
2164 Inter-Jkz Sp. z o.o. Częstochowa 27
2165 RUE-RZN Sp. z o.o. Rybnik 27
2166 TSL Silesia Sp. z o.o. Bytom 26,9
2167 Gosław Sport Center Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 26,9
2168 Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o. Myszków 26,9
2169 Uibs Teamwork Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 26,9
2170 LWW Śląska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 26,9
2171 Rednt S.A. Katowice 26,9
2172 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inwestkeler Ltd sp. j. Racibórz 26,9
2173 Proximetry Poland Sp. z o.o. Katowice 26,9
2174 Grouptech Sp. z o.o. Sp.K. Bielsko-Biała 26,8
2175 Ktkm Sp. z o.o. Racibórz 26,8
2176 Medikatha Sp. z o.o. Bioprime S.K. Katowice 26,8
2177 Centrum Medyczne Sp. z o.o. Rybnik 26,7
2178 Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 26,7
2179 New Age Welding Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 26,7
2180 Polon Bodziony, Kapral Sp.J. Katowice 26,7
2181 Ambet Sp. z o.o. sp.k. Bytom 26,7
2182 Ms Logistics Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 26,6
2183 Amg Silesia Sp. z o.o. Chorzów 26,6
2184 Mega Farm Jargan-Szklorz S.J. Sosnowiec 26,6
2185 Monitrans Sp. z o.o. sp.k. Katowice 26,6
2186 L?emir I.Juszczyk, H.Juszczyk Sp. J. Dąbrowa Górnicza 26,6
2187 Wmw Sp. z o.o. Rybarzowice 26,6
2188 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Instal-Art sp.j. Stanisław Rudzki,Wojciech Rudzki,Alicja Rudzka,Janusz Gajewski,Alicja Gajewska Czaniec 26,6
2189 Przeds. Budownictwa, Modernizacji i Handlu Dekadex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 26,6
2190 Joker Kubica, Leksowski, Mosińska sp.j. Zabrze 26,6
2191 Dl Invest Group V Sp. z o.o. Katowice 26,6
2192 PHU Marex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chorzów 26,5
2193 Arinet Sp. z o.o. Gliwice 26,5
2194 Turbo Tec Sp. z o.o. Jaworzno 26,5
2195 Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Racibórz 26,5
2196 EASTCHEM Sp. z o.o. Zawiercie 26,5
2197 Unionstal Sp. z o.o. Katowice 26,5
2198 A-Zet Centrum Pompowe Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 26,5
2199 Global Coffee Group Sp. z o.o. Ustroń 26,5
2200 New Zinc Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 26,4
2201 ESALES Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Katowice 26,4
2202 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Bobrek sp.j. J.Małek, B.Macianty Dąbrowa Górnicza 26,4
2203 Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Chorzów 26,4
2204 MTD Woźniak AS Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 26,4
2205 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ponięcice 26,4
2206 Altrend Investment Sp. z o.o. Katowice 26,4
2207 P.H.U. Szczęśniak i Bratek S.J. Sosnowiec 26,3
2208 GVG Aluminium Sp. z o.o. S.K. Rybnik 26,3
2209 Gmt Sp. z o.o. Mysłowice 26,2
2210 Power. Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 26,2
2211 Crux Sp.J. D. Zając, P. Wolny Katowice 26,2
2212 Szósta Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 26,2
2213 Max Apteka Sp. z o.o. Katowice 26,2
2214 DICTADOR EUROPE Sp. z o.o. Katowice 26,2
2215 Erbud Industry Południe Sp. z o.o. Będzin 26,2
2216 Specol Sp. z o.o. Chorzów 26,2
2217 Huber Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 26,1
2218 Chapel Parket Polska Sp. z o.o. Racibórz 26
2219 Spółdzielnia Mieszkaniowa Świętochłowice 26
2220 Windex Holding Sp. z o.o. Zabrze 26
2221 Siko Sp. z o.o. Mysłowice 26
2222 Fundusz BPC S.A. Bielsko-Biała 26
2223 Twj Sp. z o.o. Żory 26
2224 Siódma Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 26
2225 Instalbudotech Sp. z o.o. S.K. Kamienica 25,9
2226 Visa Bell Sp. z o.o. Pszczyna 25,9
2227 Japi-Bud Duda sp.j. Piasek 25,9
2228 Zakład Usług Elektroenergetycznych Fonon Sp. z o.o. Częstochowa 25,9
2229 Zakład Gospodarki Odpadami S.A. Bielsko-Biała 25,9
2230 LVL Group Sp. z o.o. S.K. Katowice 25,9
2231 Professional Service Provider Świerkot Invest Sp. z o.o. sp.k. Studzionka 25,8
2232 I4tech Sp. z o.o. Chorzów 25,8
2233 System – Barosz Gwimet Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 25,8
2234 Carbon Studio S.A. Chorzów 25,8
2235 Exbud Development Sp. z o.o. Poraj 25,8
2236 Asco Equipment Sp. z o.o. Katowice 25,8
2237 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domator w Gliwicach Gliwice 25,7
2238 Techniplast Sp. z o.o. Skoczów 25,7
2239 Metal-Bet Sp. z o.o. Łaziska Górne 25,7
2240 Szumilas At sp.j. Anna Szumilas Tadeusz Szumilas Zawiercie 25,7
2241 Famex-Bis Sp. z o.o. Cieszyn 25,7
2242 Super Market Gama Bogusława Pyrek-Rączka, Jan Rączka sp.j. Buczkowice 25,6
2243 Zakłady Remontowe Energetyki Elko Sp. z o.o. Racibórz 25,6
2244 Salkonbud Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25,6
2245 Auto Dealer Sp. z o.o. Katowice 25,6
2246 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bojszowach Bojszowy 25,5
2247 Gardia Broker Sp. z o.o. Gliwice 25,5
2248 BDF System Sp. z o.o. Katowice 25,5
2249 Hs Outsourcing Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 25,5
2250 Setmil Sp. z o.o. Zabrze 25,5
2251 Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Trans-Zak Sp. z o.o. Zawiercie 25,5
2252 Wenmar Budownictwo Sp. z o.o. Świnna 25,5
2253 Dromar Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 25,5
2254 Radioster Sp. z o.o. Katowice 25,5
2255 Sadi Polska – Agencja Celna Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25,5
2256 Silesia Work Sp. z o.o. Pszów 25,4
2257 Janusz Kosica Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25,4
2258 ARC-HEAT Sp. z o. o. Bytom 25,4
2259 Europejskie Technologie Górnicze Sp. z o.o. Sławków 25,3
2260 Anga-Serwis Sp. z o.o. Kozy 25,3
2261 Waps-Kart Sp. z o.o. sp.k. Bytom 25,3
2262 Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlo w O-Usługo we Elite L Sp. z o.o. Katowice 25,3
2263 Technica Group Sp. z o.o. S.K. Ochaby Małe 25,3
2264 Joker-Herby Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Sp. z o.o. Herby 25,3
2265 Lenko S.A. Wilkowice 25,2
2266 Mototechnika Józef Zborowski sp.j. Jasienica 25,2
2267 Bracka Park Sp. z o.o. Katowice 25,1
2268 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spa-Met sp.j. Sylwia Skrzypiciel,Radosław Skrzypiciel Podzamcze 25,1
2269 FP Instruments Sp. z o.o. Gliwice 25,1
2270 Mdj Sp. z o.o. Gliwice 25,1
2271 Hoger Mb Sp. z o.o. Lubliniec 25,1
2272 Zakłady Mięsne Berger Irena i Bonifacy Berger sp.j. Rydułtowy 25,1
2273 Zakład Remontowo Budowlany Micro-Max Sp. z o.o. Gliwice 25
2274 CHIMIMECA POLSKA Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 25
2275 Keller Sp. z o.o. Gliwice 25
2276 Prestige Investments Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 25
2277 Pietrzak Sp. z o.o. Katowice 25
2278 POLLENA – SAVONA Sp. z o.o. Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej Katowice 25
2279 Terawat Serwis Sp. z o.o. Bytom 24,9
2280 Centrum Projektowo-Szkoleniowe Sp. z o.o. Bytom 24,9
2281 Grupa E Sp. z o.o. Tychy 24,9
2282 Certech Sp. z o.o. Wilamowice 24,9
2283 Wenga Sp. z o.o. Katowice 24,9
2284 Feronos Sp. z o.o. Częstochowa 24,9
2285 Osiedle Paryskie Sp. z o.o. S.K. Zabrze 24,9
2286 Zakład Budowlano-Montażowy Probud Sp. z o.o. Żywiec 24,9
2287 Honasco-Polska Sp. z o.o. Kłobuck 24,8
2288 Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi Bielsko-Biała 24,8
2289 Belfood Sp. z o.o. Katowice 24,8
2290 Centrum Przedsiębiorczości Polonia Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 24,8
2291 Best-Eko Sp. z o.o. Żory 24,8
2292 ARMAX Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 24,8
2293 Contractor WMB Sp. z o.o. Częstochowa 24,8
2294 OPTIBELT POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 24,8
2295 Ekonorm Pro Sp. z o.o. sp.k. Katowice 24,8
2296 Backerei Dahlhoff Polonia Sp. z o.o. Katowice 24,7
2297 ZDT Top Poręba Sp. z o.o. S.K. Poręba 24,7
2298 Kopalnia Imielin Sp. z o.o. Imielin 24,7
2299 ŚRODULA Spółdzielnia Mieszkaniowa Sosnowiec 24,7
2300 Smakosz Sp. z o.o. Ustroń 24,7
2301 Invest DM Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 24,7
2302 Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o. Gliwice 24,6
2303 Przedsiębiorstwo Budowlane Modular Sp. z o.o. Żywiec 24,6
2304 K P B Intra Polska Sp. z o.o. Tychy 24,6
2305 Zmirob Sp. z o.o. sp.k. Tychy 24,6
2306 Zakład Dostaw Nośników Energetycznych Sp. z o.o. Rybnik 24,6
2307 Kragum Sp. z o.o. Sosnowiec 24,6
2308 Smartt Sp. z o.o. Kobielice 24,5
2309 K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o. Katowice 24,5
2310 Pivexin Technology Sp. z o.o. Babice 24,5
2311 Studio Atrium Lelek, Godlewski sp.j. Bielsko-Biała 24,5
2312 Aviomechanika Sp. z o.o. Kozy 24,5
2313 WEGAR J., K. Węglarz – S.J. Wodzisław Śląski 24,5
2314 EMI Sp. z o.o. Dębowiec 24,5
2315 Emmepi Polska Sp. z o.o. sp.k. Katowice 24,5
2316 Polska Grupa Zakupowa Kupiec Sp. z o.o. Żory 24,5
2317 Bonotex sp.j. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal Jaworze 24,5
2318 Mokrosz Sp. z o.o. Racibórz 24,5
2319 PP Group Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 24,4
2320 PORTWEST Polska Sp. z o.o. Czeladź 24,4
2321 Provema Sp. z o.o. Katowice 24,4
2322 Rs Logistics S.Rożeński, M.Sitarz sp.j. Chorzów 24,4
2323 Al Trans Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 24,4
2324 Euro Quality Sp. z o.o. S.K. Katowice 24,3
2325 Saturn Eko Sp. z o.o. Orzesze 24,3
2326 Nosag Polska Sp. z o.o. Tychy 24,3
2327 Mmb System Sp. z o.o. Częstochowa 24,2
2328 Texa Poland Sp. z o.o. Mysłowice 24,2
2329 P.A. Nova Parki Handlowe Bis Sp. z o.o. Gliwice 24,2
2330 GH Cranes Sp. z o.o. Kłobuck 24,2
2331 Śląskie Centrum Recyklingu Sp. z o.o. Gliwice 24,1
2332 Ceramo Sp. z o.o. Gliwice 24,1
2333 Tom-Sanit Sp. z o.o. Zabrze 24,1
2334 Jbb International Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 24
2335 Faktoria AB Sp. z o.o. Golasowice 24
2336 Fruktuz Sp. z o.o. Wąsosz Dolny 24
2337 Firma Antończyk sp.j. Jastrzębie-Zdrój 23,9
2338 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adamex Kp Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,9
2339 Pmd Sp. z o.o. Piekary Śląskie 23,9
2340 Dombud Mintex Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,9
2341 Weilandt Elektronik Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 23,9
2342 Anmar Met Sp. z o.o. sp.k. Kłobuck 23,9
2343 Instad Sp. z o.o. Rybnik 23,9
2344 Rail & Sea Logistics Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,9
2345 POWEN S.A. Zabrze 23,8
2346 Klimek – TFP Sp. z o.o. sp.k. S.K.A. Częstochowa 23,8
2347 Delta Immobiliare S.R.L.(Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Katowice 23,8
2348 Best Now Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,8
2349 Akpe Group Sp. z o.o. Katowice 23,8
2350 Inter?Co Sp. z o.o. Smolnica 23,8
2351 Paparazzi Fashion Sp. z o.o. Korwinów 23,8
2352 EFD Induction Sp. z o.o. Gliwice 23,7
2353 Simplex sp. z o.o. Mikołów 23,7
2354 Konior Firma Projektowo Budowlana sp.j. Katowice 23,7
2355 Hurtownia Artchem Sikora & Lang sp.j. Ustroń 23,7
2356 PTWP-Online Sp. z o.o. Katowice 23,7
2357 Rbc International Sp. z o.o. Gliwice 23,7
2358 Przedsiębiorstwo Bilt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,7
2359 PPHU Pestanpol Stanisław Dunat, Paweł Piecuch sp.j. Biery 23,7
2360 Max sp.j. Majchrzak Racibórz 23,6
2361 Jumpworld Sp. z o.o. S.K. Katowice 23,6
2362 Musiorski Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 23,6
2363 Maria Ziębińska, Stanisław Ziębiński Ice Mastry sp.j. Czaniec 23,5
2364 Gros Sp. z o.o. Rybnik 23,5
2365 Amp Source Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 23,5
2366 Enizo Sp. z o.o. Katowice 23,5
2367 Enter BPO Sp. z o.o. S.K. Gliwice 23,5
2368 Pol-Lab Sp. z o.o. sp.k. Wilkowice 23,5
2369 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rybnik 23,5
2370 Jawi Przedsiębiorstwo Usług Detektywistycznych I Ochrony Mienia Sp. z o.o. Tychy 23,5
2371 Auto-Eko-Gaz Maciejkowicz Elżbieta, Gancarczyk Iwona Gancarczyk Władysław – sp.j. Mysłowice 23,4
2372 Roll Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,4
2373 Areus Sp. z o.o. Gliwice 23,4
2374 Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. Chorzów 23,4
2375 Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik . Zawiercie 23,4
2376 Stim Sp. z o.o. sp.k. Bytom 23,3
2377 Klinica 2000 K. Mróz sp.j. Katowice 23,3
2378 Sneyton Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 23,3
2379 Elipsa Sp. z o.o. Gliwice 23,3
2380 Dymek Sp. z o.o. S.K. Ogrodzieniec 23,3
2381 Flota Logistic Bis Sp. z o.o. sp.k. Tychy 23,3
2382 Protech Sp. z o.o. Paniówki 23,3
2383 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Marcus Marek Bartoszek Myszków 23,3
2384 Biuro Perfekt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 23,3
2385 Apteki Sieciowe Rp Sp. z o.o. S.K. Chorzów 23,3
2386 Complex Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 23,3
2387 El-Mar Sp. z o.o. Lubliniec 23,3
2388 Balviten Sp. z o.o. Katowice 23,3
2389 Profis24 Sp. z o.o. Katowice 23,2
2390 Stal-Hart Sp. z o.o. Bujaków 23,2
2391 Atria Med Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,2
2392 Intex Sp. z o.o. Gliwice 23,2
2393 Wats Piasecki i Wspólnicy sp.j. Mysłowice 23,2
2394 FP Atid Sp. z o.o. Sp.K. Ruda Śląska 23,2
2395 Nowy Roździeń Sp. z o.o. sp.k. Katowice 23,2
2396 Zakład Mięsny Rajcza Ewa, Józef i Jacek Barcik sp.j. Rajcza 23,2
2397 Aga Kompozyty Sp. z o.o. S.K. Pisarzowice 23,2
2398 Szpital Świętego Łukasza S.A. Bielsko-Biała 23,2
2399 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Budomont-6 Sp. z o.o. Ruda Śląska 23,1
2400 HMK Sp. z o.o. Pszczyna 23,1
2401 Chemokor Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 23,1
2402 Hocs International Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 23,1
2403 I-Cona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Siemianowice Śląskie 23,1
2404 B.T.B. – Inżynieria Budownictwo Instalacje Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,1
2405 POLBET S.A. Katowice 23,1
2406 Nieruchomości-Cis Strefa Sp. z o.o. sp.k. Tychy 23
2407 Savepol Poliuretany Sp. z o.o. S.K. Kalety 23
2408 Proweld Woronecka Sp.K. Częstochowa 23
2409 Stanmot Sp. z o.o. Poczesna 23
2410 Semix Sp. z o.o. Krzanowice 23
2411 Auto Keller Sp. z o.o. Gliwice 22,9
2412 Art Invest Sp. z o.o. Pszczyna 22,9
2413 Polma Sp. z o.o. Częstochowa 22,9
2414 Kadja Sp. z o.o. Zawiercie 22,9
2415 Centrum Pediatrii Im.Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o. Sosnowiec 22,9
2416 Przedsiębiorstwo Mięsne Hanna i Tomasz Wilczek sp.j. Cieszyn 22,9
2417 Biuro Handlowe Per-Med Ryszard, Jarosław i Przemysław Ziora sp.j. Skoczów 22,9
2418 R.M.P Sp. z o.o. Antoniów 22,9
2419 Puk Katowice Sp. z o.o. Katowice 22,9
2420 Jcommerce Sp. z o.o. Katowice 22,8
2421 Zakład Meblowy Fornit Marek Pieczara Jaworzno 22,8
2422 Mtj Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 22,8
2423 Elbis Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22,8
2424 Rudsped Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 22,8
2425 Intex Sp. z o.o. Katowice 22,8
2426 Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22,8
2427 ITALMEC Sp. z o.o. Katowice 22,8
2428 Giebel Sp. z o.o. Ornontowice 22,8
2429 Apteka Centrum Sp. z o.o. Zawiercie 22,7
2430 Mostostal Będzin Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo – Budowlane Będzin 22,7
2431 Agropunkt – Stara Wieś sp.j. Mateusz Mynarski Stanisław Mynarski Stara Wieś 22,7
2432 Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. Katowice 22,7
2433 Przeds. Tramp S.J. Przyszowice 22,7
2434 Pflege Work Center Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 22,7
2435 Puls-Med Sp. z o.o. Katowice 22,7
2436 Matix Sp. z o.o. Częstochowa 22,6
2437 Votana Sp. z o.o. Katowice 22,6
2438 Halfar sp.j. Jarosław I Sylwester Halfar Wodzisław Śląski 22,6
2439 Straag Sp. z o.o. Będzin 22,6
2440 Kefebe-Management Sp. z o.o. Katowice 22,6
2441 Urban-Metal Sp. z o.o. Rachowice 22,6
2442 Profis Group Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 22,5
2443 Elektronika Maszyny Montaż Automatyka – Ośrodek Pomiarów Sp. z o.o. Cieszyn 22,5
2444 Strażak Mikołów Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Mikołów 22,5
2445 Glass Produkt Sp. z o.o. Pyskowice 22,5
2446 Polonia Logistyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Myszków 22,5
2447 Myszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Myszków 22,5
2448 CWCC.CON Sp. z o.o. sp.k. Katowice 22,5
2449 All – Instal Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 22,5
2450 Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja- sp.j. Jaworzno 22,5
2451 NSJ Sp. z o.o. Mikołów 22,4
2452 Jan-Pol sp.j. Jan i Krzysztof Czapla Nowa Wieś 22,4
2453 Zarząd Budynków Mieszkaniowych-Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zabrze 22,4
2454 Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowe Concret Sp. z o.o. S.K. Tychy 22,4
2455 G&L Technologies S.R.O. (Sp. z o.o.) Oddział W Polsce Chorzów 22,4
2456 Scarlett Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22,4
2457 UTM. Expert Sp. z o.o. S.K. Zabrze 22,4
2458 No-El sp.j. Ryszard Nowak, Barbara Musiałek Katowice 22,4
2459 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Częstochowa – Rząsawa Częstochowa 22,3
2460 Pamacolor Sp. z o.o. S.K. Katowice 22,3
2461 Aco-Tec Adam Litner, Artur Litner sp.j. Bielsko-Biała 22,3
2462 MG Wires Sp. z o.o. S.K. Chybie 22,3
2463 Metal Union Sp. z o.o. Częstochowa 22,3
2464 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emeres-Produkt Ryszard Malman, Jan Orzechowski sp.j. Sosnowiec 22,3
2465 Brasco Integrator Sp. z o.o. Sp.K. Zabrze 22,3
2466 My Center S.A. Gliwice 22,2
2467 PPHU STAMAR Włodarczyk i Wspólnicy S.J. Nowa Wieś 22,2
2468 Serwis System Eugeniusz Słowik Sp.K. Chorzów 22,2
2469 Energokontrakt Sp. z o.o. Bytom 22,2
2470 Rodox Sp. z o.o. Tychy 22,2
2471 Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia Ustroń Sp. z o.o. Ustroń 22,2
2472 ACE Instal Sp. z o.o. Katowice 22,2
2473 Taxor M. Rubiszewski sp.j. Żywiec 22,1
2474 Plafor Sp. z o.o. Kobiernice 22,1
2475 Hurtownia Opon Misztal sp.j. Świętochłowice 22,1
2476 Luna Polska Sp. z o.o. Katowice 22,1
2477 INOXA Sp. z o.o. Jaworzno 22
2478 European Steel Group Sp. z o.o. Katowice 22
2479 Inter Silesia Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa Górnicza 22
2480 Moto Wektor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
2481 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Adw Sp. z o.o. Wyry 22
2482 Leviatan-Poligrafia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
2483 Transbud – Wulkan Sp. z o.o. Będzin 22
2484 Provel Sp. z o.o. Gruszewnia 22
2485 CEGELEC Sp. z o.o. Katowice 22
2486 Zpuh Centrochem Kotuła sp.j. Tarnowskie Góry 22
2487 Grupa Kmk Sp. z o.o. Katowice 21,9
2488 KR CENTER Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 21,9
2489 Prodesk Sp. z o.o. Żory 21,9
2490 Nbit Jarosław Jenczmionka Sp. z o.o. Gliwice 21,9
2491 Elwatt Sp. z o.o. Kozy 21,9
2492 Best Pharm Jargan – Szklorz sp.j. Sosnowiec 21,9
2493 Spółdzielnia Mieszkaniowa ŚRÓDMIEŚCIE Gliwice 21,9
2494 Mostostal Będzin Import Export Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 21,8
2495 Enerlink Sp. z o.o. Katowice 21,8
2496 Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. S.K. Katowice 21,8
2497 Pro Produkcja Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,8
2498 Instytut Podstaw Inżynierii Środowiska Polskiej Akademii Nauk Zabrze 21,8
2499 Amv Bundza sp.k. Mikołów 21,8
2500 Flexin Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,8
2501 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ads Sośnica Gliwice 21,8
2502 Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. Jaworzno 21,8
2503 Irex.G.Czarniecki,W.Ilkiewicz.sp.j. Bielsko-Biała 21,7
2504 Lonwerd Sp. z o.o. sp.k. Kłobukowice 21,7
2505 Edokumenty Sp. z o.o. Bytom 21,7
2506 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Częstochowie Sp. z o.o. Częstochowa 21,7
2507 Jastrzębskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 21,7
2508 Serwis-Rozwój Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach Katowice 21,7
2509 J.B.P. Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 21,7
2510 Low & Bonar Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 21,7
2511 Polcargo-Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 21,7
2512 AMERI-POL TRADING Ltd. Sp. z o.o. Katowice 21,7
2513 Z + M Service Sp. z o.o. Cieszyn 21,7
2514 Bm Aqua Sp. z o.o. sp.k. Będzin 21,6
2515 DL Invest Group Sp. z o.o. Katowice 21,6
2516 Bazylia 4U Sp. z o.o. S.K. Katowice 21,6
2517 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Pszczyna Sp. z o.o. Jankowice 21,6
2518 Hansped Transport i Spedycja A.Hanusiak sp.j. Katowice 21,6
2519 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lepszy Byt Pawonków 21,6
2520 Elhand Transformatory Sp. z o.o. Lubliniec 21,5
2521 Ergo Plus Polska Sp. z o.o. Miasteczko Śląskie 21,5
2522 ALTIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,5
2523 Hybryd Sp. z o.o. Pyskowice 21,5
2524 Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. Katowice 21,5
2525 Indra Jargan – Szklorz sp.j. Sosnowiec 21,5
2526 Nomax Trading Sp. z o.o. Piekary Śląskie 21,5
2527 LINTER S.A. Katowice 21,4
2528 Przedsiębiorstwo Elektroprofit Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 21,4
2529 Mikołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Mikołów 21,4
2530 Sundoor Tech Sp. z o.o. Chorzów 21,4
2531 Auto-Centrum Sikora Sp. z o.o. Mikołów 21,4
2532 Instytut Gospodarki Nieruchomościami Katowice 21,4
2533 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych I Bytowych Sp. z o.o. Gliwice 21,4
2534 Jacpol Sp. z o.o. Mysłowice 21,4
2535 ARCESE POLSKA Sp. z o.o. Będzin 21,3
2536 Osiedle Fazaniec Gtb Invest Sp. z o.o. S.K. Katowice 21,3
2537 Jang Sp. z o.o. Rybnik 21,3
2538 Probet Group S.A. Chorzów 21,3
2539 STEFANIA Kempski i Wspólnicy S.J. Tychy 21,3
2540 Piekarnia Max Grażyna Makselon sp.j. Poniszowice 21,3
2541 MARAD ENERGIA Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 21,3
2542 Familia Med Lekarze Brosz, Garus, Głosz, Gliklich Spółka Parnerska Przyszowice 21,3
2543 Apiss – Invest Sp. z o.o. Katowice 21,3
2544 Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Kazimierz Zawada Sp. z o.o. Pszczyna 21,3
2545 Kulinaria S.A. Tychy 21,3
2546 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Drobud Sp. z o.o. Żywiec 21,2
2547 Suez Bielsko-Biała S.A. Bielsko-Biała 21,2
2548 Bodtech Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 21,2
2549 Przedsiębiorstwo Budowlane Mazur Sp. z o.o. S.K. Jankowice 21,2
2550 Powerjobs Sp. z o.o. Katowice 21,2
2551 Przedsiębiorstwo Handlowe Jacek Rzońca sp.j. Dąbrowa Górnicza 21,2
2552 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o. Częstochowa 21,1
2553 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eska Sp. z o.o. Zabrze 21,1
2554 Jonatan III sp.j. – Szymura Piotr, Książek Wioleta Rybnik 21,1
2555 Śląska Grupa Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. S.K. Bytom 21,1
2556 Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chorzów 21,1
2557 Grafit Silesia Sp. z o.o. Sosnowiec 21,1
2558 Ht&L Fitting Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,1
2559 Mech Serwis Sp. z o.o. Radzionków 21
2560 Steel Trans Logistic Sp. z o.o. Katowice 21
2561 Ema-Brzezie Sp. z o.o. Racibórz 21
2562 Żywieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Żywiec 21
2563 Optyka Oxys sp.j. P.Gołębiowski, M.Kulas Będzin 21
2564 KELVIN Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21
2565 Drut – Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o. Katowice 20,9
2566 Pulire Warehouse Sp. z o.o. Katowice 20,9
2567 Domo-Styl A.Kobylec, A.Kulig sp.j. Gliwice 20,9
2568 Jte Prefarch Sp. z o.o. Jaworzno 20,9
2569 Profish 2 Sp. z o.o. sp.k. Racibórz 20,9
2570 Wipax Sp. z o.o. Świętochłowice 20,9
2571 Renmar Sp. z o.o. Pszczyna 20,9
2572 Loma Polska Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 20,9
2573 Multipit Sp. z o.o. S.K. Gliwice 20,9
2574 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe A/B/C Bogdan Serafin, Piotr Graca sp.j. Bielsko-Biała 20,9
2575 Tonato Sp. z o.o. Katowice 20,9
2576 Spółdzielnia Ogrodnicza W Katowicach Katowice 20,8
2577 Komin-Flex Sp. z o.o. Pszczyna 20,8
2578 Consensus Company Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 20,8
2579 Mm Cars Sp. z o.o. Katowice 20,8
2580 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Sursys Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 20,7
2581 Kts Import Export Gmbh Sp. z o.o. Drogomyśl 20,7
2582 Ultex – Pol Sp. z o.o. Częstochowa 20,7
2583 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska NORD MED Sp. z o.o. Częstochowa 20,7
2584 Artivent Sp. z o.o. Gliwice 20,7
2585 Cyberlevel Sp. z o.o. Katowice 20,7
2586 DEKOR Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 20,7
2587 Zakłady Badań i Atestacji Zetom Im. Prof. F.Stauba w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 20,6
2588 Visolis Sp. z o.o. sp.k. Katowice 20,6
2589 Larix 2 Piotr Brukiewicz,Michał Ligacz S.J. Katowice 20,6
2590 Agencja Promocji Redux Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 20,6
2591 Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,6
2592 Cabwell Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kalety 20,6
2593 Ośrodek Pielęgniarstwa Pomoc w Zdrowiu i w Chorobie Sp. z o.o. Ruda Śląska 20,6
2594 Czah-Pomiar Sp. z o.o. Katowice 20,6
2595 Btc Czapka sp.j. Skoczów 20,6
2596 Wb Mureco Sp. z o.o. sp.k. Tychy 20,6
2597 TIO Sp. z o.o., S.K. Cieszyn 20,5
2598 Cgi Sp. z o.o. Katowice 20,5
2599 Commled Solutions Sp. z o.o. Gliwice 20,5
2600 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych AA REMEDIUM Awramienko Sp.J. Pyskowice 20,5
2601 SGH Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,5
2602 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Brodzik sp.j. Zawiercie 20,5
2603 Aldach Sp. z o.o. Szczekociny 20,5
2604 Cp-Service A.S. S.A. Oddział w Polsce Cieszyn 20,5
2605 Felder Group Polska Sp. z o.o. Żory 20,5
2606 Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji INWET S.A. Chorzów 20,5
2607 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Radzionków 20,5
2608 Copos Sp. z o.o. Zabrze 20,4
2609 Doosan Babcock Energy Polska S.A. Rybnik 20,4
2610 Fedrecht Sp. z o.o. Bojszowy 20,4
2611 Sas – sp.j. Sabela i Pęciak Wodzisław Śląski 20,4
2612 Consultant Sp. z o.o. Gliwice 20,4
2613 Biuro Podróży Tęcza B.Dąbrowska, J.Handzlik sp.j. Bielsko-Biała 20,4
2614 Żwirkol Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 20,4
2615 Nicre Sp. z o.o. S.K. Zabrze 20,3
2616 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Lekfarm Sp. z o.o. Ruda Śląska 20,3
2617 Zdrowia Smak Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 20,3
2618 Furaż sp.j. – Borkowska Marietta, Borkowski Zbigniew, Borkowski Mateusz Rybnik 20,2
2619 Minkon Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 20,2
2620 Redor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,2
2621 Dan-Mar sp.j. Danuta Selwiet, Maria Gulińska Katowice 20,2
2622 Apteka Św. Łukasza Maria Janiszewska – Bociańska I Spółka – sp.j. Częstochowa 20,2
2623 Pionenergia Sp. z o.o. Mikołów 20,2
2624 MGR Recykling Sp. z o.o. Katowice 20,1
2625 Grupa Aptek Rp Sp. z o.o. S.K. Chorzów 20,1
2626 Droś-Sawicki Sp. z o.o. sp.k. Przystajń 20,1
2627 Affect Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,1
2628 Dystrybucja Mięsa i Wędlin Agata Szatan Dariusz Szatan sp.j. Sosnowiec 20,1
2629 Dumat Sp. z o.o. Mysłowice 20,1
2630 Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o. Gliwice 20,1
2631 Centrum Fotelików Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 20,1
2632 Palian Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Tychy 20
2633 F/X Kamińska, Cisowski sp.j. Częstochowa 20
2634 Wibo Silesia Sp. z o.o. Gliwice 20
2635 Wexler Development Sp. z o.o. Katowice 20
2636 SPOŁEM P S S Zawiercie 20
2637 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Dzieci i Dorosłych -Szpital Im.I.Mościckiego Sp. z o.o. Chorzów 20
2638 Unifet Sp. z o.o. Gliwice 20
2639 Polska Hokej Liga Sp. z o.o. Katowice 20
2640 Pramet Sp. z o.o. Sosnowiec 20
2641 Firma Handlowa Pigwa J.Mucha i Wspólnicy sp.j. Katowice 20
2642 Zakład Instalacji Budowlanych Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 19,9
2643 Firma Dax Agnieszka Gębka, Zbigniew Gębka sp.j. Katowice 19,9
2644 EBD Development Sp. z o.o. Kalety 19,9
2645 Ice Group Sp. z o.o. Rybnik 19,9
2646 Tavrida Electric Polska Sp. z o.o. Tychy 19,9
2647 Corrado Leporatti-Poland Sp. z o.o. Katowice 19,9
2648 Elco Ict Sp. z o.o. Katowice 19,8
2649 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Makowie Maków 19,8
2650 Przedsiębiorstwo Usługowe Tombor Celina Toman Jerzy Toman sp.j. Katowice 19,8
2651 Norman Sp. z o.o. Radzionków 19,8
2652 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 19,8
2653 Computer Service Support – Beskidy Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,8
2654 Johannson Sp. z o.o. Kuźnia Raciborska 19,8
2655 Green Logistic Sp. z o.o. Cieszyn 19,8
2656 Motomus Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 19,8
2657 Czekamet Pl Sp. z o.o. S.K. Czekanów 19,8
2658 Bubała,Majer,sp.j. Katowice 19,8
2659 Uliarczyk Sp. z o.o. Rybnik 19,7
2660 Autostrada II Sp. z o.o. Katowice 19,7
2661 Orzeszyna Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,7
2662 KAREL 2 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,7
2663 IR – BUD Targosz Sp. z o.o. S.K. Las 19,7
2664 Millenium P.Płoskoń, K.Lasoń S.J. Katowice 19,7
2665 Starkam Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19,7
2666 Apa Sp. z o.o. Gliwice 19,7
2667 Kuźnia-Trans Sp. z o.o. Katowice 19,7
2668 Poolsystem Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 19,7
2669 AB-Projekt Invest Sp. z o.o. Tychy 19,7
2670 Budmont Sp. z o.o. Tychy 19,6
2671 Eltrex Sp. z o.o., S.K. Goleszów 19,6
2672 Radio 90 Sp. z o.o. Rybnik 19,6
2673 Szwajcar Sp. z o.o. Mikołów 19,6
2674 Przedsiębiorstwo Handlowe Ikbud K.Burczyk I.Mrachacz sp.j. Tarnowskie Góry 19,6
2675 Goldenpeak Sp. z o.o. Istebna 19,6
2676 Poland Optical Sp. z o.o. Cieszyn 19,6
2677 Zakład Wielobranżowy Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Simet Sp. z o.o. Tworóg 19,6
2678 Crede Experto Praha Sp. z o.o. Oddział Polska Katowice 19,6
2679 Proacct Jamróz S. K. Cieszyn 19,6
2680 Silesia Pet S.A. Dąbrowa Górnicza 19,5
2681 Sushi – DO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 19,5
2682 Jm Group Sp. z o.o. Mikołów 19,5
2683 Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny Koszęcin 19,5
2684 Kaspersky Store Sp. z o.o. Częstochowa 19,5
2685 Filtromex Sp. z o.o. Czernica 19,5
2686 Biuro Techniczno-Handlowe Testing Sp. z o.o. Katowice 19,5
2687 Alpol Sp. z o.o. Katowice 19,5
2688 Mega – Niezgoda i Sulik sp.j. Gliwice 19,5
2689 Ibexa Poland Sp. z o.o. Katowice 19,5
2690 Farmacja i My. E. Siwy – Kamińska S.J. Chorzów 19,4
2691 Transimex Sp. z o.o. Gliwice 19,4
2692 Westor Invest Sp. z o.o. w likwidacji Katowice 19,4
2693 Max-Trans Sp. z o.o. Żywiec 19,4
2694 Jp Instalacje Irena Patryn Jarosław Patryn sp.j. Chorzów 19,4
2695 P.M. International Sp. z o.o. Katowice 19,3
2696 Inestate Investments Sp. z o.o. S1 Mysłowice sp.k. Bielsko-Biała 19,3
2697 CSK Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Katowice 19,3
2698 Elbit B.J.P. Śliwińscy, M.J. Sucharkiewicz, M.Żabicki sp.j. Czeladź 19,3
2699 Andrzej Maziarz Przedsiębiorstwo Jastrzębie-Zdrój 19,3
2700 Karaś Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 19,3
2701 Airclean Sp. z o.o. S.K. Chorzów 19,3
2702 Dysten Sp. z o.o. Zabrze 19,3
2703 Millenium Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Katowice 19,3
2704 Kolej Linowa Czantoria Sp. z o.o. Ustroń 19,2
2705 Gudel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,2
2706 Testchem Sp. z o.o. Pszów 19,2
2707 Insolutions Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 19,2
2708 Apteka Pod Lwem Sp. z o.o. Ruda Śląska 19,2
2709 Filtertech Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 19,2
2710 PREF-BUD Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 19,2
2711 Metalix Sp. z o.o. Rybnik 19,2
2712 Syrion Sp. z o.o. Żory 19,2
2713 Sempre Farby Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,1
2714 Przedsiębiorstwo Budowlane Latusek Gj Invest Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19,1
2715 Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Pszczyna 19,1
2716 Poltime Sp. z o.o. Katowice 19,1
2717 Miejska Spółka Sko-Eko Sp. z o.o. Skoczów 19,1
2718 Xcel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zaborze 19,1
2719 Centrum Tanich Leków Knapik i Spółka sp.j. Myszków 19,1
2720 R.T.P. Paganoni Polska Sp. z o.o. Tychy 19,1
2721 Incobex – Elplast Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,1
2722 Partner Nieruchomości Komercyjne Sp. z o.o. Świętochłowice 19,1
2723 PPUH ELEKTROMONT Leszek Gorol S.J. Woźniki 19
2724 OMG Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19
2725 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Trex-Hal Sp. z o.o. Rybnik 19
2726 Grupa LEW S.A. Częstochowa 19
2727 Zakład Inżynierii Ruchu-Systemy Sterowania Ruchem – W. Dumnicki i Spółka – sp.j. Bytom 19
2728 Sponsor Plus Sp. z o.o. Bytom 19
2729 El Paso Sp. z o.o. Częstochowa 19
2730 Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Prointech Sp. z o.o. Chorzów 19
2731 Siltegro Sp. z o.o. S.K. Raszczyce 19
2732 TESSA B. Puszczewicz S.J. Czeladź 19
2733 Elektro-Bud Pro Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 19
2734 Grupa KBR Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19
2735 Sprint – Golemo Sp. z o.o. Tychy 19
2736 Dom Polska Sp. z o.o. Częstochowa 19
2737 Made Polska Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 18,9
2738 Radiowa Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Gliwice 18,9
2739 Global Water Sp. z o.o. Czeladź 18,9
2740 Hoger Sp. z o.o. Lubliniec 18,9
2741 S2 WM Projekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 18,9
2742 Desidea Sp. z o.o. Mikołów 18,9
2743 Kombat Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 18,9
2744 Firma Agros Sp. z o.o. Lubsza 18,9
2745 Kwadrat Polska Sp. z o.o. S.K. Gliwice 18,9
2746 Sinmed Sp. z o.o. Przyszowice 18,8
2747 IFT Polska Sp. z o.o. Częstochowa 18,8
2748 Master Pack Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 18,8
2749 Grisbi Sp. z o.o. Mikołów 18,8
2750 Lipowe Wzgórza Sp. z o.o. Lipowa 18,8
2751 Chesterton International Polska Sp. z o.o. Katowice 18,8
2752 Kbs Sp. z o.o. Tychy 18,8
2753 Galanteria Modelarska I Odlewnicza Noram Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 18,7
2754 AOW FAKTORING S.A. Częstochowa 18,7
2755 Prb Budo-Mat Sp. z o.o. sp.k. Czeladź 18,7
2756 Coma-Sport Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 18,7
2757 Komplet Sp. z o.o. Pyrzowice 18,7
2758 Firma Handlowo-Usługowa Kotula, sp.j. Genowefa i Witold Kotula Świerklany 18,7
2759 4turbo Sp. z o.o. Katowice 18,7
2760 Firma Handlowo Usługowa Milago Sp. z o.o. Chorzów 18,7
2761 Paktor Sp. z o.o. Ruda Śląska 18,7
2762 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie Sp. z o.o. Mysłowice 18,7
2763 3w Investment Sp. z o.o. Ruda Śląska 18,7
2764 Team Prevent Poland Sp. z o.o. Pszczyna 18,7
2765 Ekopol Górnośląski Holding S.A. Piekary Śląskie 18,7
2766 Inter Chem Trading Sp. z o.o. Katowice 18,7
2767 Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. Częstochowa 18,6
2768 Zj-Invest Sp. z o.o. Cieszyn 18,6
2769 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowo-Usługowe Pog-Tech Sp. z o.o. Gliwice 18,6
2770 Hurtownia Artykułów Elektrotechnicznych Elektra Jan Bieniek, Marcin Bieniek sp.j. Zabrze 18,6
2771 Ns Zoz Neuro-Med. Centrum Terapii Nerwic, Depresji i Uzależnień Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 18,6
2772 EKOBUD Sp. z o.o. Katowice 18,6
2773 Rimsa Plus Sp. z o.o. Piekary Śląskie 18,6
2774 Displaylink (Poland) Sp. z o.o. Katowice 18,6
2775 F-Med Sp. z o.o. S.K. Czeladź 18,6
2776 Nenufar sp.j. Krześniak Wichary Zabrze 18,6
2777 BM Sp. z o.o. S.K. Zabrze 18,6
2778 Negotrust Sp. z o.o. Sosnowiec 18,6
2779 Fox Security Sp. z o.o. Katowice 18,6
2780 Bacha Sport Sp. z o.o. Gliwice 18,6
2781 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Hydrotechnicznego Inżbud Sztuka, Wojs sp.j. Ustroń 18,6
2782 Hemitech Sp. z o.o. Gliwice 18,6
2783 Berndorf Baderbau Sp. z o.o. Jaworze 18,5
2784 Anguilla Investment Sp. z o.o. Zabrze 18,5
2785 NYSTAL S.A. Katowice 18,5
2786 Górnośląskie Konsorcjum Handlowe Sp. z o.o. Rybnik 18,5
2787 Baltic Investment Ttk Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 18,5
2788 Królmet Sp. z o.o. Zawiercie 18,5
2789 Boerger Polska Sp. z o.o. Gliwice 18,5
2790 Petrobit Sp. z o.o. Katowice 18,5
2791 Ep Centrum Finansowe Sp. z o.o. Katowice 18,4
2792 Sagan Sp. z o.o. Firma Handlowa Kłobuck 18,4
2793 Development ZBH Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 18,4
2794 Deltaoils – Plus Sp. z o.o. Czeladź 18,4
2795 Pressure Systems S.A. Świętochłowice 18,4
2796 RIKO Sp. z o.o. S.K. Kłobuck 18,4
2797 Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. Prof-Med S.K. Katowice 18,4
2798 Rema – Pol Sp. z o.o. Piekary Śląskie 18,4
2799 PEDMO S.A. Tychy 18,4
2800 Msds Legal Szczotka Szczygieł S.K. Bielsko-Biała 18,4
2801 Covina Investments Sp. z o.o. Tychy 18,4
2802 Euromedic Kliniki Specjalistyczne Sp. z o.o. Katowice 18,4
2803 Bsh Trading Partners Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 18,4
2804 Jst Sp. z o.o. Częstochowa 18,3
2805 Nawi Solutions Sp. z o.o. sp.k. Katowice 18,3
2806 A Gro-W Odzisła w Sp. z o.o. sp.k. Wodzisław Śląski 18,3
2807 Riser Sp. z o.o. Jaworzno 18,3
2808 Bart Serwis Sp. z o.o. Sosnowiec 18,3
2809 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony S.j. Zawiercie 18,3
2810 Dl Invest Group III Sp. z o.o. Katowice 18,3
2811 Zrd i Tz Romus Jerzy Musiał,Maciej Rotyński sp.j. Katowice 18,3
2812 Dtś S.A. Katowice 18,3
2813 Gazda Group Sp. z o.o. Pszczyna 18,3
2814 Limatherm Components Sp. z o.o. Chorzów 18,2
2815 TD Invest Sp. z o.o. Świerklaniec 18,2
2816 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Suszec 18,2
2817 Romar II Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa R.Bojarowicz, M.Żakowski sp.j. Gliwice 18,2
2818 Skład W-Handel 2 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 18,2
2819 APR Sp. z o.o. Katowice 18,2
2820 Przedsiębiorstwoprodukcyjno-Handlowo-Usługowe Pmx Sp. z o.o. Łaziska Górne 18,2
2821 Koimbra Sp. z o.o. Knurów 18,2
2822 Instal-Mar Serwis Sp. z o.o. Pszczyna 18,2
2823 Grandpi Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 18,2
2824 South Stream Gaz Sp. z o.o. S.K. Bytom 18,1
2825 Rigit Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 18,1
2826 B. i J. Sp. z o.o. Chybie 18,1
2827 Farex Sp. z o.o. Mnich 18,1
2828 Rozgłośnia Radiowa Rezonans Sp. z o.o. Sosnowiec 18,1
2829 PAPROCANY Sp. z o.o. Tychy 18,1
2830 Elektro-Invest Hurt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 18
2831 Carpetstone Sp. z o.o. Żywiec 18
2832 Dl Invest Group XVI Sp. z o.o. Katowice 18
2833 Osiedle Brzoskwiniowa Sp. z o.o. Katowice 18
2834 Aspekt Sp. z o.o. Radzionków 18
2835 Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. Mikołów 18
2836 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Cieszynie Cieszyn 18
2837 PPH Terlecki S.J. Częstochowa 18
2838 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zawada Książęca Ciechowice 18
2839 Global Farm Jargan Szklorz S.J. Sosnowiec 18
2840 Astar ABR Aleksander Jędrzejowski, Robert Dziendziel S. J. Bielsko-Biała 18
2841 Raj-Pol Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 17,9
2842 F.H.U. Tampa Sp. z o.o. Skoczów 17,9
2843 Gli-Therm Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 17,9
2844 Spółdzielnia Mieszkaniowa Donata w Gliwicach Gliwice 17,9
2845 Inter-Mirex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 17,9
2846 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Żwirki i Wigury Gliwice 17,9
2847 Kost Kościelnicki Stefaniak sp.j. Częstochowa 17,9
2848 Bud Serwis sp.k. Łuków Śląski 17,9
2849 Le Mans Sp. z o.o. Przyszowice 17,9
2850 Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał Siemianowice Śląskie 17,9
2851 Firma Handlowo – Usługowa MB – MI Sp. z o.o. sp.j. Brenna 17,9
2852 Partner Jarosław Pączyński, Władysław Puczka sp.j. Bielsko-Biała 17,8
2853 Firma Handlowo-Usługowa Sanex Sp. z o.o. Katowice 17,8
2854 Atrium sp.j. M.T. Piechowicz Siemianowice Śląskie 17,8
2855 D & D Sp. z o.o. Gliwice 17,8
2856 Infimed Sp. z o.o. Żywiec 17,8
2857 Premedia S.A. Tarnowskie Góry 17,8
2858 Code Horizon S.A. Katowice 17,8
2859 Bekuplast S.A. Łaziska Górne 17,8
2860 Albudex Kała Minkisiewicz sp.j. Częstochowa 17,7
2861 Hth – Novotech Sp. z o.o. Katowice 17,7
2862 Wpbk-Bis-Export Sp. z o.o. Częstochowa 17,7
2863 Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Katowice 17,7
2864 Śląskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 17,7
2865 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wod-Rem Sp. z o.o. Dankowice 17,7
2866 Abe Sp. z o.o. PHU Piekary Śląskie 17,7
2867 Itamar Group Sp. z o.o. Gliwice 17,7
2868 Greg Print Sp. z o.o. S.K. Gliwice 17,7
2869 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jaw II sp.j. Janusz Stachowicz Katowice 17,6
2870 Camel Sped Sp. z o.o. Chorzów 17,6
2871 Artur Bojarski, Katarzyna Bojarska AR-TEK Ubój i Przetwórstwo Mięsa S.J. Koniecpol 17,6
2872 Maxxinwest Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 17,6
2873 Inżynieria Ruchu Drogowego Sp. z o.o. Częstochowa 17,6
2874 Kosbud Sp. z o.o. Leszna Górna 17,6
2875 Awax-Dia Sp. z o.o. Przyszowice 17,6
2876 EOP Hoka Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 17,6
2877 Metalpietrzyk Sp. z o.o. Skoczów 17,5
2878 NCS Silesia Sp. z o.o. Częstochowa 17,5
2879 Europlastik sp.j. Władysław Borutko, Adrian Borutko, Sylwia Gandor Bielsko-Biała 17,5
2880 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Matbud Sp. z o.o. Żywiec 17,5
2881 Biuro Handlowo-Doradcze J&W Sp. z o.o. Rybnik 17,5
2882 H.K. – Produkcyjny Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o. Katowice 17,5
2883 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Spawalnictwa Gliwice 17,5
2884 BJS Invest Sp. z o.o. w likwidacji Katowice 17,5
2885 ETA Trade Bud Sp. z o.o. sp.k. Katowice 17,5
2886 JC Services Siemieński sp.j. Katowice 17,5
2887 C&Z Caputa i Zając Sp. z o.o. Leśna 17,5
2888 M3. Net Sp. z o.o. S. K. Bielsko-Biała 17,5
2889 Dmont Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 17,5
2890 Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 17,5
2891 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ryszard Ryszard Flak I Hanna Flak sp. j. Siemonia 17,5
2892 AWAX OKNA Sp. z o.o. Tychy 17,4
2893 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Voigt Sp. z o.o. Zabrze 17,4
2894 Aquafit Sp. z o.o. Mysłowice 17,4
2895 Promet Sp. z o.o. Bestwina 17,4
2896 Herbud Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 17,4
2897 Dtr Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Rybnik 17,3
2898 Intermop Sp. z o.o. Chorzów 17,3
2899 Anw Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 17,3
2900 Ines Construction Sp. z o.o. Rybnik 17,3
2901 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stare Gliwice Gliwice 17,3
2902 Etermo-Inwest M. Kurkiewicz-Klęk, P. Purzyński, G. Klęk sp.j. Gliwice 17,3
2903 Elstan Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 17,2
2904 Grupa Silesia Sp. z o.o. Bytom 17,2
2905 Lamitec Composites Sp. z o.o. S.K. Jaworze 17,2
2906 Mila Sp. z o.o. Częstochowa 17,2
2907 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe FAZI Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 17,2
2908 Balzen-Plast Maria Balejko,Zenon Balejko sp.j. Katowice 17,2
2909 Dawpol A.Dziwiński, K.Szyda sp.j. Częstochowa 17,2
2910 Plus/Minus Sp. z o.o. Bełk 17,2
2911 Demos Trade Sp. z o.o. Katowice 17,2
2912 Borim Sp. z o.o. Pszczyna 17,2
2913 Aurum Vitae Sp. z o.o. Kalety 17,2
2914 Konkret Polska Sp. z o.o. Mikołów 17,2
2915 La Strada Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 17,2
2916 Data Auto Grzegorz Data, Krzysztof Data sp.j. Tychy 17,2
2917 Risk Partner Sp. z o.o. Tychy 17,2
2918 Kennametal Produkcja Sp. z o.o. Żory 17,1
2919 Farmar Kozak sp.j. Bielsko-Biała 17,1
2920 Brigadon Sp. z o.o. Jaworzno 17,1
2921 Faktoria Polska Sp. z o.o. S.K. Gierałtowice 17,1
2922 CASTORI Sp. z o.o. Bytom 17,1
2923 Kosma – Farm Sp. z o.o. Tychy 17,1
2924 Energo-Mar Sp. z o.o. Pszczyna 17,1
2925 Kancelaria Ubezpieczeniowa A.Śliwa Spółka Komandytowa Zabrze 17,1
2926 Luminex sp.j. Mrożek i Wspólnicy Częstochowa 17,1
2927 For Help Sp. z o.o. Sosnowiec 17,1
2928 Wodociągi-Esox Sp. z o.o. Radlin 17,1
2929 Azot Biznes Park Sp. z o.o. Jaworzno 17,1
2930 G&L TECHNOLOGIES S.R.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA Katowice 17,1
2931 Agro-Hurt Gromada-Kowalczyk-Zdanowski sp.j. Czeladź 17,1
2932 Firma Handlowo-Usługowa Durest J.duda, K.restel sp.j. Krzanowice 17
2933 Kancelaria Radców Prawnych Gała i Wspólnicy sp.k. Łaziska Górne 17
2934 Ezt Serwis Sp. z o.o. Sosnowiec 17
2935 Metalart Sp. z o.o. Częstochowa 17
2936 TUV Nord Polska Sp. z o.o. Katowice 17
2937 Verder Polska Sp. z o.o. Katowice 17
2938 Mastmax Sp. z o.o. Będzin 17
2939 Pewima Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 17
2940 Spółdzielnia Mieszkaniowa Strzecha w Lublińcu Lubliniec 17
2941 Recykling Południe Sp. z o.o. Radlin 17
2942 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Metpol Wieczorek sp.j. Wilcza 17
2943 Grupa Speed Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 16,9
2944 Stego Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 16,9
2945 Karpińska i Wspólnicy sp.j. Imielin 16,9
2946 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Piekary Śląskie 16,9
2947 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Blamed Sp. z o.o. Blachownia 16,9
2948 SOMAR S.A. Katowice 16,9
2949 Osada Zdrowia Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 16,9
2950 Gana Food International Sp. z o.o. Chorzów 16,9
2951 Spraying Systems Co sp. z o.o. Oddział w Polsce Gliwice 16,8
2952 Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A. Jastrzębie-Zdrój 16,8
2953 Eko-Pro Sp. z o.o. Jaworzno 16,8
2954 Torserwis Sp. z o.o. Ruda Śląska 16,8
2955 Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Tychy 16,8
2956 BEZALIN S.A. Bielsko-Biała 16,8
2957 G-Top House Sp. z o.o. sp.k. Mysłowice 16,8
2958 Eko-Jumir Sp. z o.o. Jaworzno 16,8
2959 Inter Color Partner Sp. z o.o. Piekary Śląskie 16,8
2960 Premium Business Partner Sp. z o.o. S.K. Katowice 16,8
2961 Bequick Sp. z o.o. Krzanowice 16,7
2962 Nexus Sp. z o.o. Bytom 16,7
2963 ASP Group PL Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 16,7
2964 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Martik sp.j. Marek Kucypera Grzegorz Klimczak Sosnowiec 16,7
2965 Apteka Pod Kwiatami B. Gawlik i A. Potyka sp.j. Katowice 16,7
2966 Mtb Janusz Jasiński i Spółka sp.j. Bielsko-Biała 16,7
2967 Arenda sp.j. H.Sz.P.Wałach A.R.Zawada Katowice 16,7
2968 Yard Polska Sp. z o.o. S.K. Imielin 16,7
2969 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 16,7
2970 Arcelormittal Flat Carbon Europe Oddział W Polsce Dąbrowa Górnicza 16,7
2971 Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. Katowice 16,7
2972 Welte Cardan Service Sp. z o.o. Mysłowice 16,7
2973 Fireup Software Sp. z o.o. Rybnik 16,7
2974 Gomex Bhp Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 16,7
2975 Trafeco sp.j. Artur Strug – Mirosław Łukiewski Boronów 16,7
2976 Elinteh Sp. z o.o. Jaworzno 16,6
2977 Premont Sp. z o.o. Katowice 16,6
2978 Gem Poland S.J. Grzegorz Razowski Czechowice-Dziedzice 16,6
2979 Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej Sp. z o.o. Bytom 16,6
2980 Forma3d Sp. z o.o. S.K. Goczałkowice-Zdrój 16,6
2981 Mind Of Solutions Sp. z o.o. Częstochowa 16,6
2982 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe El Spyra sp.j. Mysłowice 16,6
2983 Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilkowice 16,6
2984 Agrol Matejka sp.j. Pawłów 16,6
2985 Archinstal Expres B. Jarkowski J. Baran sp.j. Katowice 16,6
2986 Rezonans Sp. z o.o. Gliwice 16,5
2987 Laser Machine Service Sp. z o.o. Imielin 16,5
2988 CIS Sp. z o.o. sp.k. Łojki 16,5
2989 Przedsiębiorstwo Handlowe Ewant 2 A.P. Woźniak S.J. Kozy 16,5
2990 BRAZCO MANUFACTURING Sp. z o.o. Gliwice 16,5
2991 Centrum Kultury Smaku Sekwens Sp. z o.o. Racibórz 16,5
2992 A. WEBER Sp. z o.o. Żory 16,5
2993 Europet Sp. z o.o. Rybnik 16,5
2994 Partner Plus Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 16,5
2995 Robelit Sp. z o.o. Częstochowa 16,5
2996 Inn Sp. z o.o. Zabrze 16,5
2997 Notra Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 16,5
2998 Tax Solution Sp. z o.o. Rybnik 16,5
2999 F.R. Veristo Piotr Stojek, Dominik Stojek, Szymon Stojek – sp.j. Kłobuck 16,5
3000 MMG Sp. z o.o. Bytom 16,5
3001 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Świętochłowicach Sp. z o.o. Świętochłowice 16,4
3002 Akademia Sportu Stawiki Sp. z o.o. Sosnowiec 16,4
3003 Metal – Market G.Kupczyńska J.Cycoń sp.j. Sosnowiec 16,4
3004 Apteka Pod Lwem Ryszard Rezner sp. z o.o. Rybnik 16,4
3005 Ultrasonografia Wieloprofilowa Pracownia Diagnostyczno-Lekarska Sp. z o.o. Zawiercie 16,4
3006 Megahossa Sp. z o.o. S.K. Radzionków 16,4
3007 Centrum Innowacyjnej Profilaktyki Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 16,4
3008 Plas.co.tech Poland Sp. z o.o. Zabrze 16,4
3009 Firma Malejka sp.j. Mysłowice 16,4
3010 Agencja Turystyczna Jan Zgajewski I Kopczyńscy S.J. Chorzów 16,4
3011 Przedsiębiorstwo Projektów Górniczych i Wierceń Geologicznych DMM Sp. z o.o. w likwidacji Czeladź 16,4
3012 Sw Armatura Sp. z o.o. Warszowice 16,4
3013 Eco-Solution Sp. z o.o. Mikołów 16,4
3014 Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 16,4
3015 Logitra Rożdżyńska I Wspólnicy S.J. Katowice 16,4
3016 Wiper Sp. z o.o. Mikołów 16,4
3017 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Edpol Edward i Krzysztof Gosławscy sp.j. Częstochowa 16,3
3018 Lifor Sp. z o.o. Bytom 16,3
3019 Zakład Produkcyjno-Handlowy Global Andrzej Dębowski sp.j. Popów 16,3
3020 Rontok Sp. z o.o. sp.k. Goczałkowice-Zdrój 16,3
3021 Deva Poland Sp. z o.o. Cieszyn 16,3
3022 Górnośląska Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 16,3
3023 Barg Laboratorium Budowlane Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 16,3
3024 Abra Wojciech Zdziebło sp.j. Żory 16,3
3025 Krywałd-Plast Sp. z o.o. Knurów 16,3
3026 Transland TSL Sp. Z O.O. S.K. Chorzów 16,3
3027 Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych Bytom 16,3
3028 Sol Investment Sp. z o.o. S.K. Hanusek 16,3
3029 Drew – Lux Sp. z o.o. S.K. Łaziska Górne 16,3
3030 Kacper Global Sp. z o.o. Poraj 16,3
3031 FVZ Deli – Meat Polska Sp. z o.o. Orzesze 16,3
3032 Arcen Polska Sp. z o.o. Żory 16,3
3033 Javro 2 Sp. z o.o. Katowice 16,2
3034 Nextcom Sp. z o.o. S.K. Katowice 16,2
3035 Przedsiębiorstwo Innowacyjne Spectra Sp. z o.o. Międzybrodzie Bialskie 16,2
3036 PPUH Triada Sp. z o.o. Rybnik 16,2
3037 ZARGES POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 16,2
3038 Atria Kłobukowski, Tomecki sp.j. Katowice 16,2
3039 Zespół Lecznictwa Otwartego Sp. z o.o. Jaworzno 16,2
3040 Ennpro Sp. z o.o. S.K. Gliwice 16,2
3041 Kogutex Sp. z o.o. Żuraw 16,2
3042 ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. Tychy 16,2
3043 Piomet Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 16,2
3044 KFG Mining Group Sp. z o.o. Wyry 16,1
3045 Pro-Industry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 16,1
3046 NOVATECH POLSKA Sp. z o.o. Orzesze 16,1
3047 Grupa Format Sp. z o.o. S.K. Żory 16,1
3048 Przedsiębiorstwo Spółdzielcze Budoprojekt w Katowicach Katowice 16,1
3049 Ksibb.pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 16,1
3050 Nika Trans Sp. z o.o. Pilchowice 16,1
3051 Tiger Star Sp. z o.o. Sp.K. Łojki 16,1
3052 Administrator MC Sp. z o.o. Katowice 16,1
3053 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pszczyna-Brzeźce Brzeźce 16,1
3054 Polimer Inno Tech Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 16,1
3055 Vivasto S.A. Bytom 16,1
3056 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Machbud sp.j. Tadeusz Machalski, Robert Machalski Częstochowa 16,1
3057 Dlubal Software Sp. z o.o. Katowice 16
3058 Spółdzielnia Mieszkaniowa Teresa Tychy 16
3059 Cote Azur Parfum Daniel sp.j. Zabrze 16
3060 Elsat Sp. z o.o. Ruda Śląska 16
3061 Median Polska S.A. Mysłowice 16
3062 Chatteris Investments Sp. z o.o. Katowice 16
3063 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Makra Sp. z o.o. Katowice 16
3064 Zakład Serwisu Urządzeń Klimatyzacyjnych i Medycznych Klimatech Sp. z o.o. Gliwice 16
3065 Linter Mining Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 16
3066 Grupa Kapitałowa Andi Sp. z o.o. Katowice 16
3067 Centrum Filtracji i Klimatyzacji KLIMA Malkiewicz i Wspólnicy S.J. Dąbrowa Górnicza 16
3068 Itcomp Sp. z o.o. Zawiercie 16
3069 Ridera Polska Sp. z o.o. Zabrze 16
3070 Przedsiębiorstwo Usługowe Borbud Sp. z o.o. Racibórz 16
3071 Europejska VII Sp. z o.o. Czeladź 15,9
3072 Galileo Logistic Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,9
3073 KLL Systemy Informatyczne Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 15,9
3074 Śląski Fundusz Inwestycyjny Promoney Sp. z o.o. Świętochłowice 15,9
3075 Psb Budulec Sp. z o.o. Myszków 15,9
3076 Symphony Wealth Management Sp. z o.o. Ruda Śląska 15,9
3077 CNC KIZO Sp. z o.o. S.K. Katowice 15,9
3078 Kwadrant Polska Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 15,9
3079 VALBRUNA POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,9
3080 Hut-Trans Katowice Sp. z o.o. Świętochłowice 15,9
3081 KRB Polska Sp. z o.o. Katowice 15,9
3082 Spółdzielnia Handlowa Szczyrk Buczkowice 15,9
3083 Auto-Elements Maria i Adrian Sklorz sp.j. Katowice 15,9
3084 Uni-Sport Sp. z o.o. Katowice 15,9
3085 Primo Property Sp. z o.o. Żory 15,9
3086 Vollmer Polska Sp. z o.o. Zabrze 15,9
3087 Zeusmet Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 15,9
3088 Kimla Sp. z o.o. Częstochowa 15,9
3089 Bauplatz Sp. z o.o. Połomia 15,8
3090 Carmen Sp. z o.o. Jasienica 15,8
3091 Stelonex-Góreccy sp.j. Sosnowiec 15,8
3092 Termo-Zedbud Sp. z o.o. Pszczyna 15,8
3093 Przedsiębiorstwo U S Ł U Gowo-Produkcyjne Montanex Sp. z o.o. Chełm Śląski 15,8
3094 HORN & CO POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 15,8
3095 Remondis Aqua Toszek Sp. z o.o. Toszek 15,8
3096 Asteco Polska Sp. z o.o. Rybnik 15,8
3097 Energoobsługa Kądziela,Kulpa sp.j. Pszczyna 15,8
3098 Saternus Distribution Sp. z o.o. S.K. Chorzów 15,8
3099 KEBE POLAND Sp. z o.o. Częstochowa 15,8
3100 Jerzy Sp. z o.o. Dzięgielów 15,8
3101 Myjki.Com Sp. z o.o. S.K. Rędziny 15,8
3102 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chemik Tarnowskie Góry 15,8
3103 Sbd Invenit Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 15,8
3104 Parkiet Profesional Sp. z o.o. Sosnowiec 15,8
3105 Abas Business Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 15,7
3106 Galeria Kutno Sp. z o.o. S.K. Katowice 15,7
3107 Medipoz Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 15,7
3108 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Espri Sp. z o.o. Czeladź 15,7
3109 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM Sosnowiec 15,7
3110 Kl Construction Sp. z o.o. Katowice 15,7
3111 Olmed Sp. z o.o. Częstochowa 15,7
3112 Ensta Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K. Myszków 15,7
3113 Apteka Klimczok A. Skiba i A. Kramarczyk sp.j. Bielsko-Biała 15,7
3114 Raciborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Racibórz 15,7
3115 Gmp Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 15,7
3116 …Domaro Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 15,7
3117 SLV-GSI Polska Sp. z o.o. Zabrze 15,7
3118 Connecto Sp. z o.o. Sosnowiec 15,7
3119 Mpl Group Antosz Sacher sp.j. Zabrze 15,7
3120 Maugo Poland Sp. z o.o. Wieszowa 15,7
3121 HDA Work Sp. z o.o. Katowice 15,7
3122 Budopol Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,6
3123 Centrum Medyczne- Graniczna Sp. z o.o. Katowice 15,6
3124 Red Office Sp. z o.o. Katowice 15,6
3125 B8b Sp. z o.o. Katowice 15,6
3126 Matrix Company Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,6
3127 Firma Handlowa Tobi sp.j. Sławomir Tobiczyk Halina Tobiczyk Gogołowa 15,6
3128 Dom Handlowy Ikar A.C. Salich Sp. z o.o. Gliwice 15,6
3129 Engie Elektromontaż Sp. z o.o. Gliwice 15,6
3130 Trans – Bruk Sp. z o.o. Pyskowice 15,6
3131 Grupa-Am Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,6
3132 Master Security Sp. z o.o. Rybnik 15,6
3133 Budex Geosyntetyki Sp. z o.o. Pisarzowice 15,6
3134 Przedsiębiorstwo Budowlane Sigma Tadeusz Buczek, Stanisław Rzońca sp.j. Mysłowice 15,6
3135 Ege Food Sp. z o.o. Jaskrów 15,6
3136 RKD Sp. z o.o. Łaziska Górne 15,6
3137 Kaya Kamila Żerdzińska Spółka Komandytowa Tychy 15,6
3138 Business Side Sp. z o.o. Kłobuck 15,6
3139 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Racibórz 15,5
3140 Parafinus Sp. z o.o. Blachownia 15,5
3141 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Klimowicz Sp. z o.o. Paczyna 15,5
3142 Bipromet Ecosystem Sp. z o.o. Katowice 15,5
3143 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Prinż Cieszyn Sp. z o.o. Cieszyn 15,5
3144 Górniczy Klub Sportowy Krupiński-Suszec Suszec 15,5
3145 Dima Sp. z o.o. Katowice 15,5
3146 Ciepły Dom F.U.H. Sp. z o.o. Racibórz 15,5
3147 PROBIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,5
3148 CONCORDIA 1833 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,5
3149 Sk Dom Sp. z o.o. Czyżowice 15,5
3150 Carbo-Graf Sp. z o.o. Racibórz 15,5
3151 Roman Somerlik S. K. Zebrzydowice 15,5
3152 FLUKAR Sp. z o.o. Katowice 15,5
3153 Pośrednictwo Finansowe Kaniafinanse Sp. z o.o. sp.k. Cieszyn 15,5
3154 ATID Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,5
3155 Sara Plus Sp. z o.o. sp.k. Kolonia Poczesna 15,5
3156 Wichary Technic Sp. z o.o. Zabrze 15,5
3157 Martex Logistics Sp. z o.o. Rybnik 15,4
3158 Lubricant Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 15,4
3159 Marion Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,4
3160 3j Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 15,4
3161 Tmb Sp. z o.o. Częstochowa 15,4
3162 Spółdzielnia Brenna Brenna 15,4
3163 Tradiss Piotrowski-Iwaniuk sp.j. Katowice 15,4
3164 Waro Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,4
3165 Sajara Sp. z o.o. Katowice 15,4
3166 Inwestycje Ekochron Sp. z o.o., S.K. Ogrodzona 15,4
3167 Jawel-Centrum Sp. z o.o. Jaworzno 15,3
3168 Ftl-Bud Sp. z o.o. Baby 15,3
3169 Zakład Detali Medycznych Demed Sp. z o.o. Mikołów 15,3
3170 Alutrio Sp. z o.o. Sosnowiec 15,3
3171 Cngvitall Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 15,3
3172 Magurka Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 15,3
3173 Bts Południe Sp. z o.o. Mikołów 15,3
3174 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe S.K.K. Sp. z o.o. w likwidacji Ustroń 15,3
3175 Hartmann Sp. z o.o. Świerklaniec 15,2
3176 Moto Sp. z o.o. Katowice 15,2
3177 Polonia Logistyka Sp. z o.o. Myszków 15,2
3178 Elbo Logistyka Sp. z o.o. Wieprz 15,2
3179 BUD – CERT Sp. z o.o. Zabrze 15,2
3180 Matbud Sp. z o.o. Będzin 15,2
3181 Krisbut Sp. z o.o. sp.k. Myszków 15,2
3182 Eversped Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 15,2
3183 Elite Lab Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 15,2
3184 Energo-Moc Wzorcownia, Sp. z o.o. Gliwice 15,2
3185 REICH-CK Sp. z o.o. Bytom 15,2
3186 Promitel Sp. z o.o. sp.k. Katowice 15,2
3187 SKAAP Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 15,2
3188 Persona Sp. z o.o. Knurów 15,2
3189 Envirotech Sp. z o.o. Katowice 15,2
3190 Mechabud Sp. z o.o. Pyskowice 15,1
3191 J.B.G. Sp. z o.o. Katowice 15,1
3192 Indsoft Sp. z o.o. Tychy 15,1
3193 Polonus Tel Sp. z o.o. Katowice 15,1
3194 Jkm Sp. z o.o. Mikołów 15,1
3195 Sar Group Sp. z o.o. Częstochowa 15,1
3196 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Fenix 1 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,1
3197 Nedpol Truck Service Sp. z o.o. Romanów 15,1
3198 Remstal M. i K. Siegel sp.j. Tarnowskie Góry 15,1
3199 Gatner Technology Group Sp. z o.o. Przyszowice 15,1
3200 Bomet Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 15,1
3201 Motozeg – Diagnostyka Sp. z o.o. Gliwice 15
3202 Km-Metal Machoń sp.j. Blachownia 15
3203 Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Ogólnobudowlanych Zbigniew Szydlik Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15
3204 Tempish Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 15
3205 Stalkowent Sp. z o.o. Zabrze 15
3206 MILO-SPORT M.i E. Kwaśniewscy S.J. Dąbrowa Górnicza 15
3207 DOSTER Sp. z o.o. Kobiór 15
3208 Mpl Energy Sp. z o.o. Zabrze 15
3209 Rajbit sp.j. Chlebek Rajba Bystra 15
3210 Błysk Investment Group Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 15
3211 Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. Zbrosławice 15
3212 Norma Katowice Sp. z o.o. S.K. Katowice 15
3213 Koło Basenu Sp. z o.o. Rydułtowy 15
3214 Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalurg Dąbrowa Górnicza 14,9
3215 Elco Energy Sp. z o.o. Katowice 14,9
3216 Polsoft Engineering Sp. z o.o. Katowice 14,9
3217 Soning Sp. z o.o. Rybnik 14,9
3218 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekop Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 14,9
3219 Emx Sp. z o.o. Tychy 14,9
3220 Vero Logistics Solutions Sp. z o.o. Sosnowiec 14,9
3221 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Strzyżowice Strzyżowice 14,9
3222 Protech Motors Industrial Services Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,9
3223 Ice Gastro Sp. z o.o. Jaworzno 14,9
3224 Aptus.Pl Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14,9
3225 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dabud Sp. z o.o. Chorzów 14,9
3226 MERIM Sp. z o.o. S.K. Brzeziny-Kolonia 14,8
3227 Emprojekt Sp. z o.o. Katowice 14,8
3228 Wizjanet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,8
3229 Am Game Studios Sp. z o.o. Katowice 14,8
3230 Tan Work Sp. z o.o. Katowice 14,8
3231 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Remexbud Piekarski, Karolak sp.j. Dąbrowa Górnicza 14,8
3232 Webteam Telekomunikacja Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 14,8
3233 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Igum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,8
3234 Idea Logistyka Sp. z o.o. S.K. Katowice 14,8
3235 Spółdzielnia Mieszkaniowa Fenix Dąbrowa Górnicza 14,8
3236 U Przewoźnika Sp. z o.o. S.K. Tychy 14,8
3237 TMS Poland Sp. z o.o. Chorzów 14,8
3238 Stalex-Recmanik Sp. z o.o. Biery 14,8
3239 Auroland Sp. z o.o. Bytom 14,8
3240 Integrascreen sp. z o.o. Katowice 14,8
3241 Comfortel Sp. z o.o. Tychy 14,8
3242 Energetyka Solarna Ensol Sp. z o.o. Racibórz 14,8
3243 Grupa Lesthezone Sp. z o.o. Chorzów 14,8
3244 Jaro – Trans sp.j. Damian Jarocki, Dominik Jarocki Dankowice 14,8
3245 Lumedekor Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14,8
3246 Centrum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,7
3247 Niko Transport Sp. z o.o. S.K. Będzin 14,7
3248 Avimed Sp. z o.o. Piekary Śląskie 14,7
3249 Evegs Sp. z o.o. Racibórz 14,7
3250 Przedsiębiorstwo Żywiec-Perła Pękala Andrzej i Helena sp.j. Żabnica 14,7
3251 Mw Eurobut Sp. z o.o. sp.k. Przyszowice 14,7
3252 Materiały Termoizolacyjne i Ogniotrwałe Jamar Sp. z o.o. Częstochowa 14,7
3253 Energocenter Sp. z o.o. Katowice 14,7
3254 JW Budownictwo Sp. z o.o. Katowice 14,7
3255 Grabo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Chłodnie Składowe G.Mędrek – B.Gałuszka sp.j. Bielsko-Biała 14,7
3256 Trawipol-Az Sp. z o.o. Zabrze 14,7
3257 Reha-Fit Sp. z o.o. Będzin 14,6
3258 OL.BA. POLAND Sp. z o.o. Myszków 14,6
3259 D & i Sp. z o.o. Ruda Śląska 14,6
3260 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Jaj-Pol Sp. z o.o. Stanowice 14,6
3261 AMG Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 14,6
3262 Steelko Sp. z o.o. S.K. Zabrze 14,6
3263 Hurtownia Long Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa Górnicza 14,6
3264 Firma Realizacyjna Bazet Sp. z o.o. S.K. Pawłowice 14,6
3265 Brema Development Sp. z o.o. Katowice 14,6
3266 Polifarb-Market Sp. z o.o. Cieszyn 14,6
3267 Expres Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 14,6
3268 Jaremar Sp. z o.o. S.K. Chorzów 14,6
3269 Imgn.Pro Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 14,6
3270 Laboratoria Badań Batory Sp. z o.o. Chorzów 14,6
3271 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Zawiercie 14,6
3272 Aj Tools Sp. z o.o. Mikołów 14,6
3273 Ensta Sp. z o.o. Myszków 14,6
3274 Promus Nieruchomości Gliniecki S.K. Ruda Śląska 14,6
3275 Bagier-Kowalik, Mączka i Wspólnicy S.K. Katowice 14,6
3276 Zamet – Budowa Maszyn S.A. Tarnowskie Góry 14,5
3277 ARTECH RYBNIK Sp. z o.o. Rybnik 14,5
3278 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elstal E. Gruchel, J. Gruchel sp.j. Ruda Śląska 14,5
3279 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysło w E A Gr Omax Sp. z o.o. Racibórz 14,5
3280 Batech Piotr Barski Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,5
3281 Habitat 2000 Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Rybnik 14,5
3282 Derya Sp. z o.o. Tychy 14,5
3283 Producent Łańcuchów Dolzamet Sp. z o.o. Częstochowa 14,5
3284 Ika-Bud Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 14,5
3285 Ezt Sp. z o.o. Sosnowiec 14,5
3286 Przedsiębiorstwo Hutniczo-Odlewnicze Myszków Sp. z o.o. Myszków 14,5
3287 Bellator24 Sp. z o.o. sp.k. Tychy 14,5
3288 Frakcja Sp. z o.o. Brenna 14,5
3289 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszynianka w Cieszynie Cieszyn 14,5
3290 Robin Investments Sp. z o.o. Rybnik 14,5
3291 Silesia – Gór Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 14,5
3292 Odlewnia Żeliwa Terlecka-Gradoń Sp. z o.o. sp.k. Gruszewnia 14,4
3293 Przychodnia Sikornik Sp. z o.o. Gliwice 14,4
3294 K-J-METALE Sp. z o.o. Żory 14,4
3295 Pro Inwest Sp. z o.o. Katowice 14,4
3296 Hp2 Sp. z o.o. Odchów i Hodowla Drobiu sp.k. Palowice 14,4
3297 2brally Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 14,4
3298 Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. Zabrze 14,4
3299 Bsk Technika Zamocowań Sp. z o.o. Katowice 14,4
3300 Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej Prefrow Sp. z o.o. Rybnik 14,4
3301 Michl Polska Sp. z o.o. Katowice 14,4
3302 Alton Group Sp. z o.o. Poraj 14,4
3303 Ankra Sp. z o.o. Zabrze 14,4
3304 Polmark Logistic Sp. z o.o. S.K. Katowice 14,4
3305 Sirio Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,3
3306 Zakład Projektowania i Doradztwa Technicznego Gorprojekt Sp. z o.o. Gliwice 14,3
3307 Pracownia Architektoniczna Czora i Czora Sp. z o.o. Katowice 14,3
3308 Kafka, Nikończuk I Wspólnicy Sp. K. Bielsko-Biała 14,3
3309 Jarmex Adam Kasprzak sp.j. Częstochowa 14,3
3310 Polfendo Sp. z o.o. Mysłowice 14,3
3311 Chemi Kam Sp. z o.o. Będzin 14,3
3312 Mm Cars Kościuszki Sp. z o.o. Katowice 14,3
3313 Biuro Steward Security Grup Sp. z o.o. Chorzów 14,3
3314 Hatex Ogrody Zimowe Sp. z o.o. Bytom 14,3
3315 Fob-Decor Sp. z o.o. Turza 14,3
3316 Lift Profil Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 14,3
3317 Eldom – Sp. z o.o. Katowice 14,3
3318 Hmr Invest Sp. z o.o. Lędziny 14,3
3319 Millenium Sport Sp. z o.o. Katowice 14,2
3320 Perfection Business Group Sp. z o.o. Katowice 14,2
3321 Rubra Sp. z o.o. S.K.A. Katowice 14,2
3322 EDS Polska Sp. z o.o. Żory 14,2
3323 RUTEX Sp. z o.o. Częstochowa 14,2
3324 UC Transports Polska Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 14,2
3325 Robinson Europe S.A. Bielsko-Biała 14,2
3326 Przedsiębiorstwo Serwisowo Projektowe Proserw-Zgoda Sp. z o.o. Świętochłowice 14,1
3327 Aldo Sp. z o.o. Puńców 14,1
3328 Sonia Draga Sp. z o.o. Katowice 14,1
3329 Hidrofilt Sp. z o.o. Gliwice 14,1
3330 And Investment Sp. z o.o. Katowice 14,1
3331 B.J.G. Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 14
3332 Palaro Sp. z o.o. Rydułtowy 14
3333 Tolino Sp. z o.o. Katowice 14
3334 Grund i Synowie Sp. z o.o. S.K. Katowice 14
3335 Rozmus Sp. z o.o. Sosnowiec 14
3336 Koga Sp. z o.o. Zamarski 14
3337 Patio-Park 1 Sp. z o.o. Katowice 14
3338 Amk Glass Sp. z o.o. Sosnowiec 14
3339 The Software House Sp. z o.o. Gliwice 14
3340 Plakat XL Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14
3341 Akma Sp. z o.o. Tychy 14
3342 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zuzanna Tychy 14
3343 Posta Sp. z o.o. Gliwice 14
3344 Przychodnia Nr. 4 Sp. z o.o. Tychy 14
3345 Travaini Pompy Polska sp. z o.o. Katowice 13,9
3346 Elanstil Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13,9
3347 Altus Sp. z o.o. S.K. Gliwice 13,9
3348 Ntm Sp. z o.o. Gliwice 13,9
3349 Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o. Częstochowa 13,9
3350 Ag-Rolbud Anna Wyrwol Gabriel Mateja sp.j. Radzionków 13,9
3351 Stabilo Sp. z o.o. Bytom 13,9
3352 Kawon sp.j. Wiesława, Michał i Paweł Kłósek Żelisławice 13,9
3353 Proerg Sp. z o.o. S.K. Chorzów 13,9
3354 Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o. Katowice 13,9
3355 Leocode Sp. z o.o. Katowice 13,9
3356 Klimek – Plast Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 13,9
3357 Dom – Mar Sp. z o.o. S.K. Żory 13,9
3358 Karmello Chocolatier Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,9
3359 Unijny Ośrodek Szkolenia Kierowców Sp. z o.o. Jarząbkowice 13,9
3360 Tetenal Polska Sp. z o.o. Katowice 13,9
3361 Capsilon Software Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,9
3362 Batist Medical Polska Sp. z o.o. Katowice 13,8
3363 Darma Sp. z o.o. Gumna 13,8
3364 Entees Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,8
3365 Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j. Poraj 13,8
3366 Wod-Chem Rental Sp. z o.o. Częstochowa 13,8
3367 Biopolonia Sp. z o.o. S.K.A. Częstochowa 13,8
3368 New Energy Cieszyn Sp. z o.o. w Restrukturyzacji Ogrodzona 13,8
3369 Pottker-Polska Sp. z o.o. Piekary Śląskie 13,8
3370 PUMECH Sp. z o.o. Bytom 13,8
3371 Flesh – Farby Lakiery Sp. z o.o. S.K. Katowice 13,8
3372 B-Trans Sp. z o.o. Sławków 13,8
3373 Miles Sp. z o.o. Sosnowiec 13,8
3374 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola Wola 13,8
3375 Przedsiębiorstwo Budowlane Kompleks – Krzysztof Króliczek i Wspólnicy sp.j. Jastrzębie-Zdrój 13,8
3376 Intralogic Sp. z o.o. sp.k. Tarnowskie Góry 13,8
3377 FCA Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,8
3378 Polterm Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,7
3379 Top Sport Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 13,7
3380 Alchipolska Sp. z o.o. Katowice 13,7
3381 Enginiety Sp. z o.o. Gliwice 13,7
3382 Fundacja Integracji Społecznej Feniks Częstochowa 13,7
3383 AIM Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 13,7
3384 Park Pamięci Sp. z o.o. Ruda Śląska 13,7
3385 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kk Kwant Sp. z o.o. Żory 13,7
3386 CDC PL Sp. z o.o. Katowice 13,7
3387 Euromed Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. Częstochowa 13,7
3388 Przedsiębiorstwo Wenta Sp. z o.o. S.K.A. Gostyń 13,7
3389 Mlu Sp. z o.o. Katowice 13,7
3390 Euro – Energia S.A. Ruda Śląska 13,7
3391 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Promet Kazimierz Gabryś, Ewa Gabryś-Staszałek sp.j. Bestwina 13,7
3392 Grupa Orion Sp. z o.o. Katowice 13,6
3393 Spółdzielnia Mieszkaniowa Barbara Chorzów 13,6
3394 Stowarzyszenie Kreowania Edukacji Finansowej Jaworzno 13,6
3395 Ricotherm Sp. z o.o. Ustroń 13,6
3396 Devpol Sp. z o.o. Katowice 13,6
3397 Global Sp. z o.o. Szczyrk 13,6
3398 Euroexpert Group Sp. z o.o. Katowice 13,6
3399 NORFI POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 13,6
3400 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota Skoczów 13,6
3401 Partner Haus Sp. z o.o. Mysłowice 13,6
3402 Pharmix Sp. z o.o. Ruda Śląska 13,6
3403 Blu Marine Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,6
3404 Industrial-Tapes-Systems Sp. z o.o. Gliwice 13,6
3405 Luka Sp. z o.o. Katowice 13,6
3406 Tomra Sorting Sp. z o.o. Katowice 13,6
3407 MGM Mining & Construction Sp. z o.o. Katowice 13,6
3408 Edm-Stal Sp. z o.o. Bytom 13,6
3409 Arrow Sp. z o.o. Katowice 13,5
3410 Rafs Sp. z o.o. Bytom 13,5
3411 Tracor Sp. z o.o. Katowice 13,5
3412 Dom Techniczno-Handlowy Cieślar Sp. z o.o. Gliwice 13,5
3413 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu Racibórz 13,5
3414 Zmuw Engineering S.A. Sosnowiec 13,5
3415 Integral Sp. z o.o. Katowice 13,5
3416 Spekom Sp. z o.o. Katowice 13,5
3417 Fachhandel Polska Sp. z o.o. Gliwice 13,5
3418 San-Medical Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13,5
3419 IMAC Sp. z o.o. Częstochowa 13,5
3420 Szerwal 2014 Sp. z o.o., S.K. Bielsko-Biała 13,4
3421 Grosley Sp. z o.o. Rzuchów 13,4
3422 Allnet Sp. z o.o. S.K. Bełk 13,4
3423 TAMTRON S.A. Katowice 13,4
3424 Woal Trans Sp. z o.o. S.K. Rybnik 13,4
3425 HMB Greszta Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa Górnicza 13,4
3426 Grupa Berg Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,4
3427 Silesian Electronics Team Sp. z o.o. Sosnowiec 13,4
3428 Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna sp.k. Katowice 13,4
3429 Offisio Sp. z o.o. Bytom 13,4
3430 Lotte Immobilien Sp. z o.o. Tychy 13,4
3431 PW Lemar Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 13,4
3432 Murapol Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,4
3433 Hlogistyka Sp. z o.o. Gliwice 13,4
3434 Operis Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 13,3
3435 Funghi-Pol Sp. z o.o. Studzienice 13,3
3436 Hodl Sp. z o.o. sp.k. Katowice 13,3
3437 Przedsiębiorstwo Gospodarcze Cross Sp. z o.o. Chorzów 13,3
3438 Mavex-Rekord Vasuti Jarmu Es Alkatresz Gyarto, Forgalmazo Es Ingatlanforgalmazo Korlatolt Felelossegu Tarsasag sp. z o.o. Oddział w Polsce Racibórz 13,3
3439 Spinbud Sp. z o.o. S.K.A. Chorzów 13,3
3440 Zakłady Tapicersko-Meblowe Aspol Arkadiusz Magdziarz, Anna Magdziarz sp.j. Częstochowa 13,3
3441 Ammega Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,3
3442 Adiuvat Sp. z o.o. Gliwice 13,3
3443 KSC Aluminium Sp. z o.o. Mysłowice 13,3
3444 Solidbau Sp. z o.o. Tychy 13,3
3445 Zielona Krowa Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 13,3
3446 ARJA Investment Sp. z o.o. S.K. Chorzów 13,3
3447 Bio Term Sp. z o.o. Wojkowice 13,3
3448 Odeon Iluminacje Sp. z o.o. Gliwice 13,3
3449 Zaz-En Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 13,3
3450 Furman Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,3
3451 Europharma M.Rachtan Sp. z o.o. Katowice 13,3
3452 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Euro-Mix Sp. z o.o. Żory 13,2
3453 Amb Sp. z o.o. Zabrze 13,2
3454 Maad Sp. z o.o. Częstochowa 13,2
3455 ZRE Katowice Serwis Sp. z o.o. Katowice 13,2
3456 Packsystem Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 13,2
3457 Arret Sp. z o.o. Zabrze 13,2
3458 Crw Opinion Sp. z o.o. Katowice 13,2
3459 Spero Contracting Sp. z o.o. Lubliniec 13,2
3460 Fione Sp. z o.o. S.K. Racibórz 13,2
3461 Tomhal Sp. z o.o. Zabrze 13,2
3462 ENKO S.A. Gliwice 13,1
3463 Budkop S.A. Mysłowice 13,1
3464 Qvver Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,1
3465 Canis Majoris Development M.Kamiński i Wspólnicy S.J. Częstochowa 13,1
3466 GFS Engineering Sp. z o.o. Katowice 13,1
3467 Towarzystwo Św. Pawła – Edycja Św. Pawła Częstochowa 13,1
3468 Wampol Sp. z o.o. Mysłowice 13,1
3469 Duraj?S Wood Sp. z o.o. S.K. Wieprz 13,1
3470 Instytut Kształcenia Zawodowego Polonia Sp. z o.o. Mikołów 13,1
3471 PHU Stanieczko Sp. z o.o. S.K. Tychy 13,1
3472 Projchłod Sp. z o.o. Gliwice 13,1
3473 Gmin – Med Sp. z o.o. Dobieszowice 13
3474 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bieńkowicach Bieńkowice 13
3475 Synergia Nieruchomości B.Gruszka, A.Smagoń sp.j. Katowice 13
3476 MARMATOR MATEUSZ IWAŃSKI Bieruń 13
3477 Arche Consulting Solutions Sp. z o.o. S.K. Katowice 13
3478 Firma Axel Orthopedic Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 13
3479 Ekspert Południe Sp. z o.o. S.K. Międzyrzecze Górne 13
3480 Borgy Pl Sp. z o.o. Katowice 13
3481 Cyniarska Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13
3482 Dormada Sp. z o.o. Katowice 13
3483 C.R.S. Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,9
3484 Alma sp.j. St. i M.Smolorz Pszczyna 12,9
3485 Shar-Pol Sp. z o.o. Gliwice 12,9
3486 D4PRO Sp. z o.o. Sp.K. Knurów 12,9
3487 Endeco Sp. z o.o. Katowice 12,9
3488 Tatrapet Polska Sp. z o.o. Paniówki 12,9
3489 H&S Steel Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 12,9
3490 Gemm Putur sp.j. Częstochowa 12,9
3491 Gnom S.J. Jaworzno 12,9
3492 Gsf Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12,9
3493 Hamerlak Alicja i Henryk Hamerlak sp.j. Bielsko-Biała 12,9
3494 MAX Logistic Sp. z o.o. Sp.K. Mikołów 12,9
3495 SBS Investment Group Sp. z o.o. Katowice 12,9
3496 PS Investment Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,9
3497 El-Instal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,9
3498 Eurorest Sp. z o.o. Katowice 12,9
3499 Fiori Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12,9
3500 Er Grupa Sp. z o.o. Katowice 12,9
3501 Interaktywny Dom Sp. z o.o. Katowice 12,8
3502 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ustroniu – Sp. z o.o. Ustroń 12,8
3503 Ab Personal Consulting Sp. z o.o. Częstochowa 12,8
3504 Geektech Sp. z o.o. Katowice 12,8
3505 Lux-Med Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,8
3506 Fd Finance Development Sp. z o.o. Pszczyna 12,8
3507 Jobspol Sp. z o.o. sp.k. Żory 12,8
3508 Akwib Sp. z o.o. sp.k. Lipie 12,8
3509 Tex Company Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12,8
3510 Upd Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Doradcze Sp. z o.o. Chorzów 12,8
3511 Bozigórski Sp. z o.o. Chałupki 12,8
3512 Ecco Tech Sp. z o.o. Baby 12,8
3513 Sport Vita Sp. z o.o. Gliwice 12,8
3514 Firma Handlowo-Usługowa Mag Marcin Kierszniok i Wspólnicy sp.j. Radzionków 12,7
3515 HBT Roltrac Sp. z o.o. S.K. Cieszyn 12,7
3516 Inko Sp. z o.o. Rybnik 12,7
3517 Einstal East Sp. z o.o. Mikołów 12,7
3518 Infini Systems Sp. z o.o. Katowice 12,7
3519 Proof-Tech Inwest Sp. z o.o. sp.k. Szałsza 12,7
3520 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Libra J.Skoczylas T.Skoczylas sp.j. Bielsko-Biała 12,7
3521 Pds Inwestycje Sp. z o.o. Sosnowiec 12,7
3522 Bloom Of Investments Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,7
3523 Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,7
3524 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Fire-System Ł.Wnuk, A.Kuźnik sp.j. Mszana 12,7
3525 IREX – GAZ Sp. z o.o. Chorzów 12,7
3526 Examobile S.A. Bielsko-Biała 12,7
3527 Janowiec Group Sp. z o.o. S.K. Tychy 12,7
3528 Jawi Security & Cleaning Sp. z o.o. Katowice 12,6
3529 Burian Logistic Sp. z o.o. Jaworze 12,6
3530 Netizens Sp. z o.o. Katowice 12,6
3531 Zakład Instalacji Elektrycznych Zrep sp.j. Peseł Eugeniusz Wons Damian Bytom 12,6
3532 Value Added Logistics sp. z o.o. Gliwice 12,6
3533 C.M.F. Sp. z o.o. Częstochowa 12,6
3534 Export Pack Polska Sp. z o.o. Zabrze 12,6
3535 Endurance Sp. z o.o. Częstochowa 12,6
3536 Oleum Sp. z o.o. Cieszyn 12,6
3537 Hr Investment Sp. z o.o. Sosnowiec 12,6
3538 Eko-System Bis Sp. z o.o. S.K. Konopiska 12,6
3539 Nextin Sp. z o.o. Tychy 12,6
3540 Printex Łapot Sp. z o.o. Żory 12,6
3541 Fedalab Sp. z o.o. Katowice 12,5
3542 Scapol Sp. z o.o. Częstochowa 12,5
3543 Ład-Komplex Sp. z o.o. Rybnik 12,5
3544 Lemonum Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 12,5
3545 SZAR S.A. Częstochowa 12,5
3546 Slovpol Wood Sp. z o.o. Lekartów 12,5
3547 Gomba Sp. z o.o. sp.k. Wisła Wielka 12,5
3548 Techweld Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,5
3549 Shiji Poland Sp. z o.o. Katowice 12,5
3550 Afk Instalacje Sp. z o.o. Katowice 12,5
3551 Nzoz Panaceum Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,5
3552 Worknow Sp. z o.o. S.K. Żywiec 12,5
3553 Omega Engineering Sp. z o.o. Mazańcowice 12,5
3554 Alvico Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 12,5
3555 Rampex K.Termin, T.Termin sp.j. Tychy 12,5
3556 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zachodnia Gliwice 12,5
3557 Agrofit Polska Sp. z o.o. S.K. Gliwice 12,5
3558 CMC PUTEX Sp. z o.o. Zawiercie 12,5
3559 Al-Con Sp. z o.o. Rybnik 12,4
3560 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Delta Sp. z o.o. Katowice 12,4
3561 Centrum Medyczne Żwaków Sp. z o.o. Tychy 12,4
3562 K-Construction Sp. z o.o. Katowice 12,4
3563 Gtb Metropolis Nieruchomości Sp. z o.o. Katowice 12,4
3564 Hydro-Rem Sp. z o.o. sp.k. Szczejkowice 12,4
3565 Agro – Sorb Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 12,4
3566 Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j. Katowice 12,4
3567 Helipoland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,4
3568 POLBRASS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,4
3569 Seguro AG Sp. z o.o. Mysłowice 12,4
3570 Ibs Sp. z o.o. Gliwice 12,4
3571 Lubański Sp. z o.o. Porąbka 12,4
3572 Sz Invest Sp. z o.o. Sosnowiec 12,4
3573 Eko-Grandel Sp. z o.o. Kościelec 12,4
3574 E-Call Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,4
3575 Centrum Opieki Salus Sp. z o.o. Rybnik 12,4
3576 Janeczka Sp. z o.o. S.K. Wisła 12,4
3577 Czapla Sp. z o.o. Częstochowa 12,4
3578 3cargo Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością sp.k. Czechowice-Dziedzice 12,4
3579 Malaya Sp. z o.o. Racibórz 12,4
3580 Apteka Floriańska Sp. z o.o. Chorzów 12,4
3581 Bomet Sp. z o.o. Częstochowa 12,4
3582 Marlan Sp. z o.o. Bytom 12,3
3583 Kompresja Sp. z o.o. Katowice 12,3
3584 Naster MS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,3
3585 PPHU DOMUS Sp. z o.o. Gliwice 12,3
3586 Galifruit Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 12,3
3587 Kldiscovery Ontrack Sp. z o.o. Katowice 12,3
3588 Trans-Win Urszula Kruk, Wiesław Kruk sp.j. Mikołów 12,3
3589 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Majmex Józef Maj, Beata Maj sp.j. Częstochowa 12,3
3590 Ag Foods Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 12,3
3591 Specdom Budownictwo Sp. z o.o. Miedźna 12,3
3592 Art-Met Narzędzia sp.j. Angelika Bystroń, Robert Łaciok Bielsko-Biała 12,3
3593 Tayama Sp. z o.o. S.K. Katowice 12,3
3594 Przesiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DIMEX Sp. z o.o. Katowice 12,3
3595 Interpharma Sp. z o.o. Gliwice 12,3
3596 Montec PL Sp. z o.o. Tychy 12,3
3597 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. Rogów 12,3
3598 Nocon Sp. z o.o. Sosnowiec 12,3
3599 Euro Faro Poland Sp. z o.o. Częstochowa 12,3
3600 Drukarnia Wydruk J. i B. Baran sp.j. Katowice 12,3
3601 Przedsiębiorstwo Gumitex Sp. z o.o. Toszek 12,3
3602 Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Usług Medycznych Trauma-Dent Andrzej Partyka S.K. Pszczyna 12,3
3603 Evolution Brand Sp. z o.o. S.K. Zabrze 12,3
3604 Megatex Auto Sp. z o.o. Imielin 12,3
3605 Insbud Spółka z Ograniczomną Odpowiedzialnością Rybnik 12,3
3606 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Golik sp.j. Istebna 12,2
3607 Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 12,2
3608 Mk Techbud Sp. z o.o. Syrynia 12,2
3609 Sigma Polska Sp. z o.o. Gliwice 12,2
3610 Gees – Krupa Roman i Joachim sp.j. Toszek 12,2
3611 Centrum Medyczne Eskulap Sp. z o.o. Racibórz 12,2
3612 Mazowsze Medi Spa Sp. z o.o. Ustroń 12,2
3613 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Avicold sp.j. – Rychlik P.K.M.J., Rucka M. Cieszyn 12,2
3614 K3 Telecom Sp. z o.o. Wola 12,2
3615 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Texbud Sp. z o.o. Rybnik 12,2
3616 Tomex sp.j., Tomasz Halama, Wojciech Halama Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Bielsko-Biała 12,2
3617 Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. Gliwice 12,2
3618 Eurokadra Fs Sp. z o.o. Zabrze 12,2
3619 Pilchowickie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pilchowice 12,2
3620 Itp – System Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,2
3621 Connecto Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 12,2
3622 Manus sp. z o.o. Katowice 12,2
3623 Medico-Ząbkowice Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,2
3624 Losentech Sp. z o.o. Rybnik 12,2
3625 Mogyi Polska Sp. z o.o. Katowice 12,2
3626 B.H. Idea Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 12,2
3627 Dacavi Construction Sp. z o.o. Żory 12,2
3628 Insbudex sp. z o.o. Rybnik 12,2
3629 Empiria Duo Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 12,2
3630 Qxk Rolmetal Sp. z o.o. Sosnowiec 12,1
3631 Sematech – Południe S.A. Zabrze 12,1
3632 Karex sp.j. Andrzej Olszewski i Wspólnicy Częstochowa 12,1
3633 Paint-Serwis – Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,1
3634 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik Częstochowa 12,1
3635 Wojewódzkie Przedsiebiorstwo Robót Drogowych S.A. Katowice 12,1
3636 K.A.R. Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12,1
3637 Przychodnia Na Witosa Sp. z o.o. Katowice 12,1
3638 Gambella Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12,1
3639 EIP HR Sp. z o.o. Katowice 12,1
3640 Grupa Ekoprojekt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,1
3641 Spółdzielnia Mieszkaniowa Premil Sosnowiec 12,1
3642 Pbkr – Export Sp. z o.o. Częstochowa 12,1
3643 Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno – Wiertniczych Sp. z o.o. Sosnowiec 12,1
3644 Yota Sp. z o.o. Katowice 12,1
3645 Vitalis Cabak sp.j. Katowice 12,1
3646 PPUH REMKOKS Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,1
3647 Carbotrans Sp. z o.o. Zabrze 12,1
3648 Nubisoft Sp. z o.o. Gliwice 12,1
3649 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ela Med Clinic Sp. z o.o. S.K. Gorzyce 12,1
3650 Olender Clinic Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 12,1
3651 Proelmed Sp. z o.o. Przeds. Usług Medycznych Łaziska Górne 12,1
3652 Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. Zabrze 12,1
3653 MRW Budowa Maszyn Sp. z o.o. sp.k. Zwierzyniec Drugi 12,1
3654 Max Elektro S.A. Katowice 12,1
3655 Rybnet Sp. z o.o. S.K. Rybnik 12
3656 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Dźwigi Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 12
3657 Silesia Promotion Sp. z o.o. S.K. Katowice 12
3658 Rombor Sp. z o.o. Częstochowa 12
3659 Silbo Sp. z o.o. Żory 12
3660 Tak Cranes Sp. z o.o. Ruda Śląska 12
3661 Wokan Sp. z o.o. Sosnowiec 12
3662 Hitin Sp. z o.o. Katowice 12
3663 Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. Zabrze 12
3664 Ecoplastol Sp. z o.o. Malinowice 12
3665 Oksydan Sp. z o.o. Gliwice 12
3666 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Myszków 12
3667 Schinkel Sp. z o.o. Knurów 12
3668 S Mont Sp. z o.o. Katowice 12
3669 Ios Sp. z o.o. Będzin 12
3670 Budmag Sp. z o.o. Niezdara 12
3671 SENETIC S.A. Katowice 12
3672 Draftel Sp. z o.o. S.K.A. Zabrze 12
3673 Nowiny Sp. z o.o. Rybnik 12
3674 Abisal Sp. z o.o. Bytom 11,9
3675 Invest-Artbud Sp. z o.o. Sosnowiec 11,9
3676 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szybex A.Ossoliński, B.Wilkosz sp.j. Częstochowa 11,9
3677 Scrap-Metal Sp. z o.o. Sosnowiec 11,9
3678 Chromet II Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,9
3679 Vatra Group Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 11,9
3680 Airclean Sp. z o.o. Chorzów 11,9
3681 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BI – MED, Apteka Leśna Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11,9
3682 Mte Technologia Sp. z o.o. Orzesze 11,9
3683 Mirander Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,9
3684 B.R.B. – Hydromont Sp. z o.o. Bytom 11,9
3685 Śląski Dom Brokerski Sp. z o.o. Świętochłowice 11,9
3686 Spółdzielnia Mieszkaniowa Saturn Czeladź 11,9
3687 Rmr Modern Fashion Group Sp. z o.o. Jaworze 11,9
3688 Ga-Ma Gaz Sp. z o.o. Rybnik 11,9
3689 Centrum Klinkieru Sp. z o.o. Katowice 11,9
3690 Jartrans Sp. z o.o. S.K. Zabrze 11,9
3691 Braider Sp. z o.o. Bieruń 11,9
3692 Nieruchomości Jm Sp. z o.o. Częstochowa 11,9
3693 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Pas Sp. z o.o. Rybnik 11,9
3694 Arte Sp. z o.o. Częstochowa 11,9
3695 Fundacja Edukacji i Wspomagania Rozwoju Evolver Chorzów 11,9
3696 Albox Sp. z o.o. Gliwice 11,8
3697 Przedsiębiorstwo Handlowe Indrax , K.Wszołek, K.Lasoń, sp.j. Zabrze 11,8
3698 Pracownia Drogowa Pylon Sp. z o.o. Katowice 11,8
3699 Przedsiębiorstwo Ocen i Inżynierii Środowiska Sozoprojekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,8
3700 Mr Construction Sp. z o.o. Gliwice 11,8
3701 Arkadia Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 11,8
3702 Winged IT Sp. z o.o. Katowice 11,8
3703 Ever Group Sp. z o.o. Chorzów 11,8
3704 JS2 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 11,7
3705 Jastrzębskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Daszek Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,7
3706 Inżbud Sp. z o.o. Rybnik 11,7
3707 Janosh Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 11,7
3708 Seban Sp. z o.o. Katowice 11,7
3709 Pimont Sp. z o.o. Blachownia 11,7
3710 World Pharm Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 11,7
3711 Telkom – Projekt Sp. z o.o. Katowice 11,7
3712 PAN – GAZ Częstochowa S.A. Częstochowa 11,7
3713 Group – On – Vet Sp. z o.o. Ludwinów 11,7
3714 Cam Technology Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,7
3715 Wydawnictwo Farmacom Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 11,7
3716 Dld Sp. z o.o. Jaworzno 11,7
3717 Senoma Sp. z o.o. Katowice 11,7
3718 Przychodnia Arnika Sp. z o.o. S.K. Zabrze 11,7
3719 Electrical Components International Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,6
3720 Polger Logistics Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 11,6
3721 Ce Sp. z o.o. Lubliniec 11,6
3722 Remondis Medison Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 11,6
3723 Elikor Sp. z o.o. Gródczanki 11,6
3724 Las Huberta Sp. z o.o. Rudy 11,6
3725 Remex Sp. z o.o. Tychy 11,6
3726 Komet-Kom Sp. z o.o. Mikołów 11,6
3727 2bits Sp. z o.o. Katowice 11,6
3728 Ltj Investment Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 11,6
3729 Prokom Construction Sp. z o.o. Sosnowiec 11,6
3730 Bema Sp. z o.o. sp.k. Kośmidry 11,6
3731 IDF Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,6
3732 Handel Materiałami Sypkimi i Opałowymi S.J. Agnieszka Golonka Mysłowice 11,6
3733 Marpol Sp. z o.o. Wierzbie 11,6
3734 Centrum Medyczne Hipokrates Sp. z o.o. Tychy 11,6
3735 Darmann Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 11,6
3736 SAR S.J. Bytom 11,6
3737 Mifarma Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,6
3738 Complex Projekt Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Konsultingowe Katowice 11,6
3739 Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsku-Białej Bielsko-Biała 11,5
3740 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Księżycowa Sp. z o.o. Częstochowa 11,5
3741 EXG Group Sp. z o.o. EXG Capital Bis S.K. Częstochowa 11,5
3742 Centrala Zbytu Węgla Węglozbyt S.A. Katowice 11,5
3743 Dabpol Sp. z o.o. S.K. Mikołów 11,5
3744 Bakard Energia Sp. z o.o. Tychy 11,5
3745 Ferrum Marketing Sp. z o.o. Katowice 11,5
3746 Ledger Sp. z o.o. S.K. Tychy 11,5
3747 Kwalita Sp. z o.o. Gliwice 11,5
3748 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sikornik Gliwice 11,5
3749 Przedsiębiorstwo Racjonalizacji Użytkowania Paliw i Energii Energosystem Sp. z o.o. Katowice 11,5
3750 Aj Invest Group Sp. z o.o. Gliwice 11,5
3751 Huta Sp. z o.o. S.K. Węgierska Górka 11,4
3752 ADBOR BOROWIECCY S.J. Kamyk 11,4
3753 3mps Sp. z o.o. Żywiec 11,4
3754 Niezależny Serwis Forda Bytom Nowy Dwór Sp. z o.o. S.K. Bytom 11,4
3755 Odlewnia Rafamet Sp. z o.o. Kuźnia Raciborska 11,4
3756 P&R Venture Sp. z o.o. Rybnik 11,4
3757 Arcoff Tomasz Rakowski Spółka Komandytowa Goleszów 11,4
3758 Altis Sp. z o.o. S.K. Bytom 11,4
3759 Renowo Sp. z o.o. Jaworzno 11,4
3760 MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 11,4
3761 Polcar Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 11,4
3762 Kraj Sp. z o.o. Katowice 11,4
3763 INOSTALEX Sp. z o.o. S.K. Bytom 11,4
3764 Izolbud F.Nycz K.Kania sp.j. Bielsko-Biała 11,4
3765 Gtw Inwestycje Sp. z o.o. Podzamcze 11,4
3766 Laboratorium Anteo Poland Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 11,4
3767 Catering24.Pl Sp. z o.o. S.K. Chorzów 11,4
3768 Klub Sportowy ROW Rybnik S.A. Rybnik 11,4
3769 Jagiełło i Smolarek Kancelaria Adwokacka Sp.k. Częstochowa 11,3
3770 Paryt Renobud Sp. z o.o. Ruda Śląska 11,3
3771 Techniserv It Sp. z o.o. w likwidacji Wisła 11,3
3772 Redpal Sp. z o.o. Katowice 11,3
3773 Fach Work Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11,3
3774 Browar Pinta Sp. z o.o. Wieprz 11,3
3775 Mark Polska Sp. z o.o. Częstochowa 11,3
3776 JM LABUS Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,3
3777 Orient Travel Spółka z Ograniczon Odpowiedzialnością Katowice 11,3
3778 Fabmet Sp. z o.o. Bytom 11,3
3779 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Stella Tychy 11,3
3780 Arena-Bau Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,3
3781 Hemleccy Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 11,3
3782 Admirał Sp. z o.o. Lędziny 11,3
3783 Sanus Sp. z o.o. Częstochowa 11,3
3784 Przedsiębiorstwo Odmetanowania Kopalń Zachód Sp. z o.o. Ruda Śląska 11,3
3785 Kubara Components Sp. z o.o. Częstochowa 11,3
3786 Remontex – Sp. z o.o. Rybnik 11,3
3787 Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa Pilsko Jeleśnia 11,3
3788 Mar & Montania Sp. z o.o. S.K. Szczyrk 11,3
3789 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Builder Sp. z o.o. Gliwice 11,3
3790 Relt Sp. z o.o. Bytom 11,3
3791 Polimal sp.j. A.Sanetra, J.Sanetra Czeladź 11,2
3792 Bieruńskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. Bieruń 11,2
3793 CALVERO Sp. z o.o. S.K. Wrzosowa 11,2
3794 S&K Family Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11,2
3795 Remid-Plast Jarząb, Strojek, Zbrańska sp.j. Częstochowa 11,2
3796 Zakład Produkcyjno-Handlowy Wojna Sp. z o.o. Dąbrowa 11,2
3797 He Wi Term Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 11,2
3798 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarków Gliwice 11,2
3799 Euro Trader Sp. z o.o. Mikołów 11,2
3800 Impacta Sp. z o.o. Katowice 11,2
3801 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bytom Bytom 11,2
3802 Skała Tychy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 11,2
3803 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Rolchem Alojzy Lesiak, Brunon Nowok sp.j. Ćwiklice 11,2
3804 Sil-Pack Sp. z o.o. Będzin 11,2
3805 Dziewiąta Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 11,2
3806 Stavbau Development Sp. z o.o. Kalety 11,2
3807 Mag – Mar Sp. z o.o. Częstochowa 11,2
3808 Polskie Biuro Podróży Primapol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,2
3809 Carbo Asecura S.A. Pszczyna 11,2
3810 Spedycja Pawbud Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,2
3811 Centrum Handlowe Folwark Podlipki Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 11,2
3812 Voice Sp. z o.o. Cieszyn 11,2
3813 Rafnar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,2
3814 Pol-Sana-Med Sp. z o.o. Będzin 11,2
3815 Ars- Med Sp. z o.o. Pszczyna 11,2
3816 Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo – Remontowy Częstochowa 11,2
3817 Pxp Company Sp. z o.o. Częstochowa 11,2
3818 PPUH Bratek Sp. z o.o. Kozy 11,1
3819 Sadex Sp. z o.o. Rybnik 11,1
3820 TRAKT Sp. z o.o. Gliwice 11,1
3821 Admar sp.j. Izabela Hampel Piotr Hampel Racibórz 11,1
3822 Budmax Ciepło Bis Sp. z o.o. Tychy 11,1
3823 Park Kościuszki Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 11,1
3824 Drewpol sp.j. Stanisław i Alicja Pękala Węgierska Górka 11,1
3825 Termoprojekt Sp. z o.o. Ruda Śląska 11,1
3826 KTM Weld Tomasz Mryka i Wspólnicy S.K. Ruda Śląska 11,1
3827 Inpro Electric Sp. z o.o. Katowice 11,1
3828 Baril Coatings Polska Ttk Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 11,1
3829 Jk Box Sp. z o.o. Cieszyn 11,1
3830 Piosenka Plus Sp. z o.o. Katowice 11,1
3831 GUT sp. z o.o. Czeladź 11,1
3832 Budohit Sp. z o.o. Katowice 11,1
3833 Ita Trade Sp. z o.o. Katowice 11,1
3834 Conclusive Engineering Sp. z o.o. Katowice 11,1
3835 Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A. Katowice 11,1
3836 Aba Wiktorczyk Sp. z o.o. Czarków 11,1
3837 Zakład Projektowo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Budokop Sp. z o.o. Mysłowice 11,1
3838 Puls Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,1
3839 Gedeon Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
3840 Fram sp.j. Edward Nowak Mikołów 11
3841 Softiq Sp. z o.o. Gliwice 11
3842 Rolleri Polska Sp. z o.o. S.K. Chorzów 11
3843 Zakład Produkcyjny Tartacznictwo i Wyroby z Drewna Dawid Bryja i Wspólnicy sp.j. Ujsoły 11
3844 Intermal-Opakowania sp.j. Marcin Malewski, Ewelina Malewska Sosnowiec 11
3845 Jawoplast sp.j. Janusz Wojtasiewicz Rudołtowice 11
3846 A. Stodolak J. Klon MAGNETO Sp.J. Czyżowice 11
3847 Ecojura Sp. z o.o. Częstochowa 11
3848 Polimerplast Sp. z o.o. Wysoka 11
3849 GAMA Sp. z o.o. Jaworzno 11
3850 Kalt And Szron Sp. z o.o. Pszów 11
3851 Cc Trade Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 11
3852 Profi Credit Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
3853 Adamar ABG Sp. z o.o. S.K. Katowice 11
3854 Kotal Sp. z o.o. Orzech 11
3855 Venit Ewa Przybył, Dariusz Zboiński Sp. z o.o. Gliwice 11
3856 Bowling Zone Sp. z o.o. S.K. Katowice 11
3857 Ppe Poland Sp. z o.o. Świętochłowice 11
3858 Rb Poland Sp. z o.o. Tychy 11
3859 Movack Logistics Sp. z o.o. Katowice 11
3860 STALEXPOL S.A. Katowice 10,9
3861 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych Jaf Sp. z o.o. Rybnik 10,9
3862 Rnb Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
3863 Cini Sp. z o.o. Czeladź 10,9
3864 Orange Peak Sp. z o.o. Będzin 10,9
3865 Rent Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
3866 Dobra Apteka Sp. z o.o. Centrumtanich Leków sp.k. Koniecpol 10,9
3867 Eva Minge Design Sp. z o.o. Katowice 10,9
3868 Syntezis Sp. z o.o. Chorzów 10,9
3869 Nowak – Nowak Roman, Nowak Arkadiusz sp.j. Żelisławice 10,9
3870 Śląskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych Katowice 10,9
3871 Kkmt Sp. z o.o. Sosnowiec 10,9
3872 Arnika Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
3873 Flstech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 10,9
3874 Inmatex Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,9
3875 Trabem Sp. z o.o. S.K. Mikołów 10,9
3876 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Quadro Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10,8
3877 Speed Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 10,8
3878 HH POLAND S.A. Gliwice 10,8
3879 Net Free System Sp. z o.o. Katowice 10,8
3880 Mega Sport A.K. Strykowski sp.j. Bielsko-Biała 10,8
3881 Dotkom Sp. z o.o. Tychy 10,8
3882 Gtl-Service Sp. z o.o. Pyrzowice 10,8
3883 DR-TECH Sp. z o.o. Imielin 10,8
3884 Koma-1 Sp. z o.o. Świbie 10,8
3885 Eco-Beef Sp. z o.o. Rzeniszów 10,8
3886 Kon – Spaw Sp. z o.o. sp.k. Świętoszowice 10,8
3887 Geneus Polska Sp. z o.o. Kozy 10,8
3888 RG Bogdanka Sp. z o.o. Chorzów 10,8
3889 Energo-Puls Sp. z o.o. Zbrosławice 10,8
3890 Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. S.K. Przystajń 10,8
3891 Badimex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10,8
3892 Emulan Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 10,8
3893 Infrax Sp. z o.o. Bojszowy 10,8
3894 Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Poch Sp. z o.o. Zabrze 10,8
3895 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe MIX Urszula i Zdzisław Broda sp.j. Żory 10,8
3896 Pralnia Silesia Sp. z o.o. Katowice 10,8
3897 Supracon Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 10,8
3898 Korporacja Medyczna Kmk Sp. z o.o. Rybnik 10,8
3899 Nikol-Tech Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 10,8
3900 Polskie Maszyny Górnicze S.A. Katowice 10,8
3901 Balcer Sp. z o.o. Gliwice 10,8
3902 AMS Jaworzno Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 10,7
3903 Vita Farm II Sp. z o.o. Katowice 10,7
3904 Optimum Consulting Sp. z o.o. Katowice 10,7
3905 Nejd Transport Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10,7
3906 Mbprojekt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,7
3907 Centrum Opieki i Rehabilitacji Zdrowie Sp. z o.o. Częstochowa 10,7
3908 Endox Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,7
3909 Pf Electronic Sp. z o.o. Gliwice 10,7
3910 Grupa Zed Sp. z o.o. Zabrze 10,7
3911 Apteka Św.Barbary Matera i Matera sp.j. Knurów 10,7
3912 Keystone Business Advisory Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,7
3913 Afs-Pomiary Optyczne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,7
3914 Belamed Sp. z o.o. Katowice 10,7
3915 Poli-Med Bielsko Sp. z o.o. Galena S.K. Bielsko-Biała 10,7
3916 Recon Consulting Sp. z o.o. Chorzów 10,7
3917 Margo Technologis Sp. z o.o. Racibórz 10,7
3918 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Elektrowni Rybnik Rybnik 10,7
3919 Aurinko Sp. z o.o. Gliwice 10,7
3920 Tms Design Sp. z o.o. Gołkowice 10,7
3921 Aponte Sp. z o.o. Chorzów 10,7
3922 Quattro QF Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,7
3923 Puls Sp. z o.o. Sosnowiec 10,7
3924 Reamed Sp. z o.o. Tychy 10,7
3925 X Deft Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,7
3926 Ceramot Motyka, Pawlica sp.j. Buków 10,6
3927 Nasze Zdrowie Sp. z o.o. Zabrze 10,6
3928 Eltrans S.J. Chorzów 10,6
3929 Grupa Dynamic Sp. z o.o. sp.k. Zawiercie 10,6
3930 Concept Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,6
3931 Mekmed II Sp. z o.o. S.K. Katowice 10,6
3932 Toxlab Sp. z o.o. Katowice 10,6
3933 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Konsum Robotniczy w Cieszynie Cieszyn 10,6
3934 G.B. GARAŻE Sp. z o.o. Częstochowa 10,6
3935 Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Sp. z o.o. Katowice 10,6
3936 Apteka Św.Krzyża Zbigniew Torbus sp.j. Sosnowiec 10,6
3937 Zigler Polska Sp. z o.o. Jaworzno 10,6
3938 Arko Arkadiusz i Tomasz Mrozińscy sp.j. Częstochowa 10,6
3939 KNOR Sp. z o.o. Gliwice 10,6
3940 WRĘBOWA Sp. z o.o. Rybnik 10,5
3941 Szpital Zaborze Sp. z o.o. Zabrze 10,5
3942 Bogdan Pietrzak Piotr Pietrzak sp.j. Katowice 10,5
3943 Tol Lech Dzierzkowski, Zbigniew Warzecha sp.j. Katowice 10,5
3944 Domus Adam Chromik i Wspólnicy sp.j. Czechowice-Dziedzice 10,5
3945 Supra-Med Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,5
3946 VR Technology Sp. z o.o. Gliwice 10,5
3947 Vita Med Sp. z o.o. Tychy 10,5
3948 Elektrozłom Sp. z o.o. Ślemień 10,5
3949 Heyguys Sp. z o.o. Sosnowiec 10,5
3950 Elbah II Sp. z o.o. Bytom 10,5
3951 Piastowska-Med Sp. z o.o. Częstochowa 10,5
3952 P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk sp.j. Częstochowa 10,5
3953 Nuss Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,5
3954 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Ekobud Ganczarski, Wianecki, Marzec sp.j. Piekary Śląskie 10,5
3955 Van Leeuwen Rury Sp. z o.o. Sosnowiec 10,5
3956 Kancelaria Prawnicza Argos Adwokat Wojciech Lubelski i Wspólnicy sp.k. Katowice 10,5
3957 PH PAK-OIL Sp. z o.o. Boronów 10,5
3958 Drevo Haus Sp. z o.o. Jaworze 10,4
3959 Croco Group Sp. z o.o. Katowice 10,4
3960 Arpus Sp. z o.o. Gliwice 10,4
3961 CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA S.A. Częstochowa 10,4
3962 KAR-BUD Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 10,4
3963 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sonic G.I M. Sojscy sp.j. Koziegłowy 10,4
3964 Grupa Biuro-Land Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 10,4
3965 Nasza Przychodnia Sp. z o.o. Częstochowa 10,4
3966 Ciachomania Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,4
3967 Bielbet Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,4
3968 Drogerie Polskie Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 10,4
3969 Euteris Sp. z o.o. Szałsza 10,4
3970 Kaiser Pipes Sp. z o.o. Bytom 10,4
3971 Papirus Czechowice Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,4
3972 Mesago Italia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,4
3973 Alwood Sp. z o.o. Sosnowiec 10,4
3974 Semper Power Sp. z o.o. S.K. Krupski Młyn 10,4
3975 Buh Blue Berry Service Sp. z o.o. S.K. Tychy 10,4
3976 Filharmonia Śląska Im.Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach Katowice 10,3
3977 Tove Sp. z o.o. Katowice 10,3
3978 Mandam Sp. z o.o. Gliwice 10,3
3979 Agape Finanse Sp. z o.o. Jaworze 10,3
3980 METINVEST POLSKA Sp. z o.o. Katowice 10,3
3981 Slavi Sp. z o.o. S.K. Lędziny 10,3
3982 Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe Sosnowiec 10,3
3983 Amber-Glass Sp. z o.o. Chorzów 10,3
3984 Ekolenergia Sp. z o.o. Zabrze 10,3
3985 Zakład Usług Komunalnych-Twaróg Sp. z o.o. Tworóg 10,3
3986 Econnect4u Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 10,3
3987 Zakład Produkcyjno-Handlowy Jonczyk sp.j. Koszęcin 10,3
3988 Hufgard Polska Sp. z o.o. Częstochowa 10,3
3989 Perfekt Sp. z o.o. Rydułtowy 10,3
3990 Euro-Elektro Polska Sp. z o.o. S.K. Katowice 10,3
3991 Famur Institute Sp. z o.o. Katowice 10,3
3992 Markus Dystrybucja Sp. z o.o. Ruda Śląska 10,3
3993 Pamar Sp. z o.o. Pszczyna 10,3
3994 Profinet S.A. Tychy 10,3
3995 Leda Sp. z o.o. Pszczyna 10,3
3996 Czora&Czora Inwestycje sp.j. Katowice 10,2
3997 ULTRA-GASTRO Jachimowski, Zawiszewski S.K. Częstochowa 10,2
3998 Proxima Inwesting Sp. z o.o. Mikołów 10,2
3999 Sigit Poland Sp. z o.o. Skoczów 10,2
4000 Dombud Rp Śląsk Sp. z o.o. Strumień 10,2
4001 Laser Solutions Sp. z o.o. S.K.A. Katowice 10,2
4002 Solar Eko Trade Sp. z o.o. Zabrzeg 10,2
4003 Polski Serwis Floty Sp. z o.o. Katowice 10,2
4004 Eurofix Polska Sp. z o.o. Tychy 10,2
4005 Abies Polska Sp. z o.o. Pszów 10,2
4006 Lokotrain S.R.O., Oddział w Polsce Czechowice-Dziedzice 10,2
4007 Businesscar-Grupa Ren Car Sp. z o.o. S.K. Rybnik 10,2
4008 Procertiv Sp. z o.o. Katowice 10,2
4009 Przychodnia Troclik Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,2
4010 Dorex sp.j. Piotr Chabzda Dąbrowa Górnicza 10,2
4011 Linmot Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 10,2
4012 Emis Misztal S.J. Częstochowa 10,1
4013 Welding Alloys Polska Sp. z o.o. Gliwice 10,1
4014 Marciniszyn Zakład Mięsny Pniów sp.j. Pniów 10,1
4015 Cogito Sp. z o.o. Zabrze 10,1
4016 Security Group Sp. z o.o. Sosnowiec 10,1
4017 Stalpoldrew Długosz, Piekarski S.J. Bytom 10,1
4018 WT Resources Sp. z o.o. Tychy 10,1
4019 Raventech Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 10,1
4020 Madex D&E Sp. z o.o. Zawiercie 10,1
4021 Recycling Logo Group Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 10,1
4022 Piterparts Sp. z o.o. Jaworzno 10,1
4023 Aluwood Sp. z o.o. Katowice 10,1
4024 B+M Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,1
4025 Inter Global Sp. z o.o. Rybarzowice 10,1
4026 Strong Steel Poland Sp. z o.o. S.K. Bytom 10,1
4027 Jenflor Bis Sp. z o.o. S.K. Świbie 10,1
4028 Meden Sp. z o.o. Gliwice 10,1
4029 During Polska Sp. z o.o. Katowice 10,1
4030 Cynkpol Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 10,1
4031 Gulajski Sp. z o.o. sp.k. Kopienica 10,1
4032 Weldpro Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,1
4033 Magnus Sp. z o.o. Piekary Śląskie 10,1

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. Zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. Zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. Zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2,
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.
Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej. Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk ? Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Miasto Przyjazne Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. Zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa
Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy