Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Podkarpackiego

Spośród 56 456 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w lutym 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 uzyskały 653 firmy z województwa podkarpackiego, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.
W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji z Krajowego Rejestru Sądowego.
Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm na koniec marca 2019 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.
Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2019.
Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2019 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2019, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Podkarpackiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2019 r. w mln zł
1 Asseco Poland S.A. Rzeszów 4296
2 Pratt & Whitney Rzeszów S.A. Rzeszów 1611
3 Firma Oponiarska Dębica S.A. Dębica 1593
4 Kronospan Mielec Sp. z o.o. Mielec 1550
5 KM Sp. z o.o. Mielec 1408
6 Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. Gorzyce 1360
7 KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o. Mielec 1242
8 BorgWarner Poland Sp. z o.o. Jasionka 1232
9 Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. Rzeszów 1154
10 Sanok Rubber Company S.A. Sanok 1150
11 POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE Sp. z o.o. Mielec 1105
12 Merkury Market S.A. Krosno 624
13 Merkury Market Sp. z o.o. sp.k. Krosno 593
14 Nowy Styl Sp. z o.o. Krosno 580
15 Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o. Krosno 542
16 Orlen Paliwa Sp. z o.o. Widełka 531
17 Asseco South Eastern Europe S.A. Rzeszów 515
18 BURY Sp. z o.o. Mielec 474
19 Merkury Market Sp. z o.o. Land S.K.A. Krosno 458
20 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 445
21 Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 436
22 Kronospan OSB Sp. z o.o. Mielec 394
23 TARMAX Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 383
24 Cell-Fast Sp. z o.o. Stalowa Wola 371
25 Park Handlowy Rzeszów Studio CTP 1 Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 365
26 Ciech Sarzyna S.A. Nowa Sarzyna 362
27 Olimp Laboratories Sp. z o.o. Pustynia 331
28 Froneri Polska Sp. z o.o. Mielec 330
29 TIKKURILA POLSKA S.A. Dębica 324
30 Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 317
31 O-I Poland S.A. Jarosław 314
32 Adr Polska S.A. Zagórz 313
33 Bausch Health Poland Sp. z o.o. Rzeszów 276
34 MAJSTER S.A. Rzeszów 260
35 Raben Real Estate Poland Sp. z o.o. Rzeszów 254
36 Can-Pack Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. Dębica 251
37 Fenix Metals Sp. z o.o. Chmielów 249
38 NSG Finance Sp. z o.o. S.K.A. Krosno 228
39 ATI ZKM FORGING Sp. z o.o. Stalowa Wola 223
40 Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 214
41 LERG S.A. Pustków 214
42 Inglot Sp. z o.o. Przemyśl 199
43 Polwax S.A. Jasło 197
44 Hotel Arłamów S. A. Arłamów 197
45 POLIKAT S.A. Brzozów 194
46 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rzeszów 194
47 GAMRAT S.A. Jasło 183
48 AUTOMET GROUP Sp. z o.o. S.K. Sanok 179
49 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Rzeszów 173
50 Voster Sp. z o.o. S.K. Zarzecze 169
51 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie Rzeszów 168
52 Eurometal S.A. Stalowa Wola 163
53 Kronospan HPL Sp. z o.o. Mielec 162
54 MB Aerospace Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 148
55 UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. Ropczyce 141
56 Rauch Polska Sp. z o.o. Przeworsk 136
57 Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. Pilzno 135
58 Nsg Tm Sp. z o.o. Krosno 133
59 VGH Steel Trading S.A. Krosno 132
60 BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 130
61 Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzeszów 129
62 Arkus & Romet Group Sp. z o.o. Podgrodzie 127
63 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 122
64 Metall-Expres Sp. z o.o. Rzeszów 122
65 Develop Investment Sp. z o.o. Rzeszów 122
66 Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Rzeszów 121
67 Galicja Tomaszek Sp. z o.o. Łańcut 120
68 Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 114
69 Malta Assets Sp. z o.o. Mielec 114
70 Elektrociepłownia Mielec Sp. z o.o. Mielec 113
71 BALTIC WOOD S.A. Jasło 113
72 AES S.A. Grupa SBS Jasło 112
73 Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 111
74 Firma TARAPATA Sp. z o.o. Mielec 106
75 Rymatex Sp. z o.o. Rymanów 105
76 Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. Nowa Dęba 105
77 Tasta Armatura Sp. z o.o. Stalowa Wola 103
78 Mondi Bags Mielec Sp. z o.o. Mielec 103
79 Unimet Sp. z o.o. Rzeszów 102
80 Alta-Trans Transport-Spedycja-Logistyka Wójcik S.J. Żyraków 101
81 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Partynia 101
82 BIMEX – BOLLHOFF Sp. z o.o. Krzemienica 100
83 W.P.S. Sp. z o.o. Zagórz 99
84 Splast Sp. z o.o. Krosno 98
85 Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie Res-Drob Sp. z o.o. Rzeszów 98
86 MUZEUM – ZAMEK w Łańcucie Łańcut 98
87 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z o.o. Rudna Mała 97
88 Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. Jasło 97
89 Interphone Service Sp. z o.o. Mielec 97
90 Kazar Group Sp. z o.o. Przemyśl 97
91 Styrobud B.T.K. Radomscy sp.j. Trzeboś 96
92 ENESTA Sp. z o.o. Stalowa Wola 96
93 Galicja Sp. z o.o. Brzeźnica 96
94 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Alkor Jacek Wołk i Jerzy Szott sp.j. Przemyśl 95
95 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o. Krosno 94
96 Firma Exportowo-Importowa Serwis Kop Wacław Rędziniak sp.j. Rzeszów 94
97 Darco Sp. z o.o. Dębica 94
98 Mielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Mielec 93
99 Adler International Sp. z o.o. S.K. Dąbrówki 93
100 Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. Mielec 92
101 Ravi Sp. z o.o. Brzeźnica 92
102 ZM INVEST S.A. Ropczyce 92
103 Bud-Hrd Fms Sp. z o.o. sp.k. Tarnobrzeg 91
104 Weldon Sp. z o.o. Brzezówka 91
105 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 91
106 Solvera Gawel Technology S.A. Łąka 90
107 Panmar Czekańska Szmyd sp.j. Krosno 87
108 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Iwona i Stanisław Cymbor Sp. z o.o. Dębica 87
109 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 85
110 RSTECHNOLOGY Adam Rachfał Gniewczyna Tryniecka 85
111 Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 84
112 Makarony Polskie S.A. Rzeszów 83
113 VP Valeant Sp. z o.o. S.J. Rzeszów 83
114 PH-U AUTORAK Arkadiusz Rak Tarnobrzeg 82
115 Omega Silesia Sp. z o.o. Pilzno 81
116 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Przemyśl 80
117 SURET Sp. z o.o. Dębica 80
118 Teknia Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 80
119 Spółdzielnia Zodiak Rzeszów 79
120 A.Baran Sp. z o.o. S.K. Iwierzyce 79
121 Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych w Rzeszowie Sp. z o.o. Rzeszów 78
122 BMF Polska Sp. z o.o. Leżajsk 75
123 Halmar Sp. z o.o. Stalowa Wola 75
124 Rado Sp. z o.o. Ławnica 74
125 Greinplast Plus Sp. z o.o. S.K. Krasne 73
126 Greinplast Sp. z o.o. Krasne 73
127 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe BOMI Michalina Kołcz Przemyśl 72
128 Stek-Rol Andrzej Barszcz S.J. Dębica 71
129 PIOTRUŚ PAN Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Przemyśl 70
130 Transhandrol Marek Kiełb sp.j. Padew Narodowa 70
131 WELDING STAR Wojciech Staroń Dębica 70
132 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 69
133 ML System S.A. Zaczernie 69
134 B&P Engineering Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przeworsk 69
135 Tryumf Sp. z o.o. Stalowa Wola 69
136 Symbiofarm Sp. z o.o. Nowa Wieś 69
137 HALMAR A. Mysior, W. Gąsiorski Sp. Komandytowa Stalowa Wola 69
138 Developres Sp. z o.o. Rzeszów 68
139 Zaltech Polska Sp. z o.o. Rzeszów 68
140 Transsystem S.A. Łańcut 68
141 Dakar Sp. z o.o. Świlcza 68
142 EXTRANS Szeliga Zbigniew Sędziszów Małopolski 68
143 Zakład Produkcyjno-Handlowy Hurtownia Części Zamiennych Jan Tarapata Tuszów Narodowy 67
144 Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 66
145 Lotos Infrastruktura S.A. Jasło 66
146 Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. Mielec 66
147 Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarnobrzeg 64
148 Remog Polska Sp. z o.o. Mielec 64
149 Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R & G S.A. Mielec 63
150 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Mielec 62
151 Stalprzem Sp. z o.o. Stalowa Wola 62
152 SYLVECO Radosław Piela Łąka 61
153 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 61
154 Iwamet Sp. z o.o. Stalowa Wola 61
155 Hortino Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Leżajsk Sp. z o.o. Leżajsk 60
156 Stal – Systems S.A. Wólka Pełkińska 60
157 Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Sanok 60
158 Tarkon Sp. z o.o. Tarnobrzeg 60
159 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Niwa Jan Niwa S.K. Ropczyce 59
160 Basco 2 Sp. z o.o. sp.k. Mielec 59
161 Zelmotor Sp. z o.o. Rzeszów 58
162 AUTOPART S.A. Mielec 58
163 P W Karabela Sp. z o.o. Tarnobrzeg 57
164 Formaplan Komponenty Sp. z o.o. Mielec 57
165 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Autocentrum Maziarz, Krawiec – sp.j. Wola Mielecka 57
166 SOLBET KOLBUSZOWA S.A. Kolbuszowa 54
167 Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o. Rzeszów 54
168 Odlewnia KAW-MET Marek Kawiński Orły 54
169 Frac Handel Sp. z o.o. Auto Market S.K.A. Rzeszów 54
170 Rofa Polska Sp. z o.o. Rzeszów 54
171 Przedsiębiorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Rzeszów 54
172 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elżbieta i Jerzy Pater Sp. z o.o. Brzeźnica 53
173 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 53
174 Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych PIOTROWICE II Sp. z o.o. Tarnobrzeg 52
175 PPUH Autopart Jacek Bąk Sp. z o.o. Mielec 52
176 Władyslaw Chrobak Firma WALTER Pustyny 52
177 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Pigonia w Krośnie Krosno 51
178 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Jasło 50
179 Transsped Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 50
180 Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL S.A. Boguchwała 50
181 Polkemic Sp. z o.o. Rzeszów 49
182 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. ks Bronisława Markiewicza Jarosław 49
183 Mcm Czuchra, Serafin sp.j. Brzozów 49
184 Unimet Józef Jemioła, Jacek Jemioła sp.j. Rzeszów 48
185 Onduline Polska Sp. z o.o. Mielec 47
186 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Do – Met Dominik Wyciszkiewicz Sanok 47
187 DOBROWOLSCY Sp. z o.o. Wadowice Górne 47
188 Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie Sp. z o.o. Krosno 46
189 Hydrosolar Sp. z o.o. Podkarpacie S.K. Rzeszów 46
190 Lancerto S.A. Łańcut 46
191 ORION Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 46
192 PACK SYSTEM M. Piwowar S.J. Ropczyce 46
193 GAMRAT Sp. z o.o. Zakład Produkcji Specjalnej Jasło 45
194 Iwona Cymbor i Stanisław Cymbor sp.j. Dębica 44
195 Nowe Miasto Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rzeszowie Rzeszów 44
196 Wtór-Steel Sp. z o.o. Stalowa Wola 44
197 Polimarky Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 43
198 SCHOLLGLAS POLSKA Sp. z o.o. Tarnobrzeg 43
199 Hsw – Kuźnia Stalowa Wola Sp. z o.o. Stalowa Wola 43
200 Zakład Artykułów Ściernych Armes Sławomir Zadrużniak Nisko 43
201 Argali Property Sp. z o.o. Mielec 43
202 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Kobex Rembisz Stanisław Kamień 43
203 Patwik Barbara i Roman Oskroba sp.j. Radomyśl nad Sanem 43
204 Marmax Jurzysta sp.j. Czudec 43
205 Mont – Inox Sp. z o.o. Sanok 43
206 Firma Handlowo-Usługowa Szik – H. Szydełko sp.j. Tyczyn 43
207 Chde Polska S.A. Rzeszów 42
208 Eco Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 42
209 Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych Wtórstal Sarna Krzysztof, Moskal Stanisław, Jarosz Jerzy sp.j. Stalowa Wola 42
210 F M E Food Machinery Europe Sp. z o.o. Czudec 42
211 Energia Euro Park Sp. z o.o. Mielec 41
212 SPEC Sp. z o.o. S.K. Dąbrówki 41
213 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Regamet Krzysztof Boroń, Wacław Tryba sp.j. Mielec 41
214 Spiroflex Sp. z o.o. Mielec 41
215 Styropianex Transport Sp. z o.o. Sp.K. Stare Miasto 41
216 Cobi Factory S.A. Mielec 41
217 Krośnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krosno 40
218 Dreweko Sp. z o.o. Iwierzyce 40
219 Poltra Sp. z o.o. Stalowa Wola 40
220 Cyfrowa Foto Sp. z o.o. Zaczernie 40
221 ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Rzeszów 40
222 PW WENTA Sp. z o.o. Frysztak 40
223 Pkp Cargo Terminale Sp. z o.o. Żurawica 40
224 REST Usługi Remontowo-Budowlane i Specjalistyczne M.Jamróz, J.Nowak S.J. Rzeszów 39
225 Solbet Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola 39
226 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dankros Sp. z o.o. Ustjanowa Górna 39
227 Duet Sp. z o.o. Dębica 39
228 Firma Handlowa BOZ S.A. Rzeszów 39
229 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomont Sp. z o.o. Rzeszów 38
230 Yasa Motors Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Mielec 38
231 Firma Handlowo-Usługowa Jazgot Jan Krzywdzik sp.j. Łąka 38
232 Algeo Sp. z o.o. Grabownica Starzeńska 38
233 Ivopol Sp. z o.o. Świlcza 38
234 Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Jasło 38
235 Huta Szkła w Jaśle S.A. Jasło 38
236 Elan Sp. z o.o. S.K. Brzozów 37
237 Markizeta Witold, Henryk Solarscy sp.j. Skopanie 37
238 Centrum Medyczne Medyk Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 37
239 Leobert Sp. z o.o. S.K. Nisko 37
240 SILVA Sp. z o.o. Mielec 37
241 MULTIFARB Sp. z o.o. Rzeszów 37
242 Wash Serwis Dorota i Artur Szczupak sp.j. Stalowa Wola 37
243 Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych Tywent Sp. z o.o. Tyczyn 37
244 Biss Sp. z o.o. S.K. Jarosław 37
245 Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. S.K. Kolbuszowa 36
246 Lift Rzeszów Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 36
247 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 36
248 Tabor Rail Sp. z o.o. Dębica 36
249 R&G Plus Sp. z o.o. Mielec 35
250 TABOR DĘBICA Sp. z o.o. Dębica 35
251 KMG Investments Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 35
252 Hensfort Sp. z o.o. Przemyśl 35
253 Pelmet, Eugeniusz Pelczar i Kazimierz Pelczar sp.j. Krościenko Wyżne 35
254 Metcap Sp. z o.o. Rzeszów 35
255 Zakład Poligraficzny OFFSET DRUK Adam Motyka Rogoźnica 35
256 Gran Pik Liwocz Sp. z o.o. S.K. Brzozów 34
257 KFM-FURNITURE Sp. z o.o. Kolbuszowa 34
258 Mobus Sp. z o.o. Łańcut 34
259 Leologistics Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 34
260 STAL IMPEX Sp. z o.o. Krosno 34
261 Vipo Sp. z o.o. S.K. Łańcut 34
262 Pro-Fund Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowa Dęba 34
263 Meritum 24 Sp. z o.o. S.K. Ziempniów 33
264 BRAMMER S.A. Kolbuszowa 33
265 Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sanok 33
266 Remet S.A. Stalowa Wola 33
267 Silvexcraft Sp. z o.o. sp.k. Tyczyn 32
268 Polska Grupa Farmaceutyczna Aptekarz Sp. z o.o. Rzeszów 32
269 SIPEKO Sp. z o.o. Makowisko 32
270 Unidex J.Kania J.Wiktor – sp.j. Straszęcin 32
271 FIBRIS S. A. Przemyśl 32
272 Plastbud Sp. z o.o. Pustków 32
273 Banfi Sp. z o.o. Jasionka 32
274 Spółdzielnia Mieszkaniowa Siarkowiec W Tarnobrzegu Tarnobrzeg 31
275 Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa Rzeszów 31
276 Res-Gastro Sp. z o.o. sp.k. Kolbuszowa 31
277 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarosławiu Sp. z o.o. Jarosław 31
278 Melex Sp. z o.o. Mielec 31
279 Firma Usługowa Błysk Sp. z o.o. Dębica 30
280 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wojciech Tycner Mielec 30
281 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Budomax Biały, Kuźniar sp.j. Rzeszów 30
282 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle Jasło 30
283 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Jana Grodka Sanok 30
284 Stalmax Sp. z o.o. Wadowice Górne 30
285 Glasmark Sp. z o.o. Krosno 29
286 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna 29
287 Zakłady Automatyki POLNA S.A. Przemyśl 29
288 Nutrifarm Sp. z o.o. Pustynia 29
289 Auto Centrum Sp. z o.o. Krosno 29
290 fallklandy Stanisław i Edward Fal sp.j. Sanok 29
291 Polsal Sp. z o.o. Brzozów 29
292 Massiv-Holz Sp. z o.o., S.K.Massiv-Holz Sp. z o.o., S.K. Sędziszów Małopolski 29
293 Rega Yacht Babicz & Królikowski Sp.J. Ropczyce 29
294 FIRMA Codogni S. J. Stalowa Wola 28
295 Polskie Składy Budowlane – Stalmet Sp. z o.o. Stalowa Wola 28
296 Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Vortumnus Sp. z o.o. Lisów 28
297 EURO24 Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 28
298 Cis Sp. z o.o. Pogwizdów 28
299 Firma Handlowa Walor A.Nowak, W.Fryc sp.j. Kolbuszowa 28
300 Firma Handlowo-Usługowa – Kograko Grażyna i Krzysztof Kozak, sp.j. Dębica 28
301 Grokam Gbl Sp. z o.o. Mielec 28
302 Piotrów Ewa AGRIMPEX Jarosław 28
303 Sonima Sp. z o.o. Rudna Mała 28
304 Valeant Sp. z o.o. Europe S.J. Rzeszów 27
305 Nowe Techniki Medyczne Szpital Specjalistyczny Imienia Świętej Rodziny Sp. z o.o. Rudna Mała 27
306 Złom – Biała Sp. z o.o. Rzeszów 27
307 ZPRE Jedlicze Sp. z o.o. Jedlicze 27
308 ECO LINE Piotr Potocki Krosno 27
309 Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Orzech Sp. z o.o. Kolbuszowa 27
310 PHU DOMAR Sp. z o.o. Rzeszów 27
311 FA Krosno S.A. S.K. Krosno 27
312 Retech Sp. z o.o. Mielec 26
313 KROSGLASS S.A. Krosno 26
314 Stomet Sp. z o.o. Sanok 26
315 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Corpores Sp. z o.o. Rzeszów 26
316 Metalpol Sp. z o.o. Mielec 26
317 GEYER & HOSAJA Sp. z o.o. Zakłady Gumowe w Mielcu Mielec 26
318 Uzdrowisko Rymanów S.A. Rymanów-Zdrój 26
319 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Stalowa Wola 26
320 Wodociągi Dębickie Sp. z o.o. Dębica 26
321 Heating-Instgaz Sp. z o.o. Rzeszów 26
322 Samdex Sp. z o.o. Mielec 26
323 Eba Sp. z o.o. Krosno 26
324 Fabryka Firanek WISAN S.A. Skopanie 26
325 Flotex Polska II Sp. z o.o. Sp.K. Rzeszów 26
326 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Geodeci w Rzeszowie Rzeszów 26
327 IGLOOCAR Sp. z o.o. Dębica 26
328 Promis P.Misiura sp.j. Kraczkowa 26
329 Firma Handlowa Ria Sp. z o.o. S.K. Jamnica 26
330 Sonia Sp. z o.o. Rzeszów 26
331 Aluteam-Alumeco Sp. z o.o. Rzeszów 26
332 Firma Handlowa Domicela Sp. z o.o. Jasło 26
333 Ivs Grupa Sp. z o.o. Dębica 25
334 Van Berde Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tuszów Narodowy 25
335 STYROPIANEX Produkcja Sprzedaż Styropianu Eugeniusz Bucior Leżajsk 25
336 Gospodarstwo Rybackie w Starzawie Sp. z o.o. Starzawa 25
337 Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Dom-Trans Mariusz Lis sp.j. Straszęcin 25
338 INTOP Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 25
339 Widamid Sp. z o.o. Łańcut 25
340 HSW – Wodociągi Sp. z o.o. Stalowa Wola 25
341 Lestello Sp. z o.o. Cmolas 25
342 Seron Kołodziejczyk sp.j. Stalowa Wola 24
343 Szerbud Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 24
344 SANGLASS S.A. Mielec 24
345 Remost Sp. z o.o. Dębica 24
346 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Stalowej Woli Stalowa Wola 24
347 Bester Medical System Sp. z o.o. Nowa Dęba 24
348 Trans Południe Sp. z o.o. Podgrodzie 24
349 Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM Ryszard Musz Przemyśl 24
350 AJ PROFIBUD Sp. z o.o., S.K. Chmielnik 24
351 Zakład GRABO Waldemar Irzyk Grabownica 23
352 Watkem Sp. z o.o. Rzeszów 23
353 Fanum Sp. z o.o. sp.k. Wielopole Skrzyńskie 23
354 Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk Rzeszów 23
355 Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki w Dębnie Dębno 23
356 Targum Mielec Sp. z o.o. sp.k. Mielec 23
357 SLOVRUR Sp. z o.o. Stalowa Wola 23
358 Polsko Koreańskie PPH JOONGPOL Sp. z o.o. Mielec 23
359 Zakład Obsługi Leśnictwa Hanna Skrodzka-Bałata, Piotr Bałata sp.j. Tarnobrzeg 23
360 Hydromet Sp. z o.o. Rogoźnica 23
361 Rosco Steel Sp. z o.o. Rzeszów 23
362 Izomet Stalowa Wola Sp. z o.o. Stalowa Wola 23
363 ATM Sp. z o.o. Tarnobrzeg 23
364 Kopacz sp.j. Krosno 23
365 Investmax Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 23
366 Alures Sp. z o.o. Boguchwała 22
367 Uniserv Jarosław Sp. z o.o. Jarosław 22
368 Zakład Transportu Kolejowego SIARKOPOL Sp. z o.o. Tarnobrzeg 22
369 Sanitex Sp. z o.o. Tryńcza 22
370 FORBET- MAREK MAŁECKI Tarnobrzeg 22
371 BDI Poland Sp. z o.o. Straszęcin 22
372 Cell-Fast Słabik i Słabik sp.j. Stalowa Wola 22
373 Przedsiębiorstwo Produkcji Maszyn i Urządzeń Plasmet Sp. z o.o. Przemyśl 22
374 Koma Sp. z o.o. Stalowa Wola 22
375 Centrum Handlowe Polam , J.Karczewski,W.Goclan – sp.j. Pogwizdów Nowy 22
376 Drukarnia Jasło Kosiba sp.j. Jasło 22
377 Whynottravel Sp. z o.o. sp.k. Kielnarowa 22
378 BOZ Development Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 21
379 Moto-Hurt S. A. Rzeszów 21
380 Waran K.M.A.G. Żebrakowscy sp.j. Rzeszów 21
381 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Leżajsku Leżajsk 21
382 Terez Performance Polymers Sp. z o.o. Rogoźnica 21
383 Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. Leżajsk 21
384 Bog Mar Sp. z o.o. Rymanów 21
385 Armatura Woda Kanalizacja Sp. z o.o. Jasło 21
386 Stare Miasto-Park Sp. z o.o. Wierzawice 21
387 Reconal Sp. z o.o. Rzeszów 21
388 Delta Skowroński i Skowroński sp.j. Kolbuszowa 21
389 Exall D. Sobieszczańska, T. Wapiński, J. Skawiński sp.j. Rzeszów 21
390 Kisan Sp. z o.o. Kańczuga 20
391 Klimatech-Rzeszów Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 20
392 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szron Sp. z o.o. Jarosław 20
393 Chema – Elektromet Spółdzielnia Pracy Rzeszów 20
394 Kim Kuźma sp.j. Jarosław 20
395 Rol-Mech Grażyna i Jan Grześko Sp. z o.o. Radymno 20
396 Remondis Medison Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 20
397 Enformatic Sp. z o.o. Rzeszów 20
398 Fhc-2 Sp. z o.o. Krosno 20
399 Hartbex Development Sp. z o.o. Rzeszów 20
400 Reslogistic Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 20
401 P.P.H.U. PRO-ONE Piotr Krztoń Trzebownisko 20
402 Węglomattrzciana Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 20
403 Deweloper CUS Sp. z o.o. S.K. Mielec 20
404 GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o. Zarzecze 19
405 T i A Sp. z o.o. Przeworsk 19
406 Mbm-Invest Sp. z o.o. S.K. Radymno 19
407 Synerte Sp. z o.o. Rzeszów 19
408 Piekarnia-Cukiernia Szelców Lesko sp.j. Halina, Andrzej, Maria, Romualda Szelc Lesko 19
409 Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o. Rzeszów 19
410 Bioconcept Capital Sp. z o.o. Kańczuga 19
411 Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak Pustków 19
412 Zakład Tworzyw Sztucznych ARTGOS S.A. Brzozów 19
413 Ideo Sp. z o.o. Rzeszów 19
414 Niwex Plus Sp. z o.o. Jarosław 19
415 FRAC S.A. Rzeszów 19
416 Alta – Sieć Handlowa Sp. z o.o. Brzozów 18
417 Auto Premium Rzeszów Sp. z o.o. Świlcza 18
418 Mcs-Metal Cleaning Service Sp. z o.o. Stalowa Wola 18
419 Admill Sp. z o.o. Kolbuszowa 18
420 Womar Food Sp. z o.o. S.K. Krosno 18
421 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu Sp. z o.o. Przemyśl 18
422 Bratex Dachy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dębica 18
423 Firma Handlowo-Usługowa Gal-Pol Paluch Piotr, Knurek Wiesław sp.j. Sanok 18
424 BDS Instal Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 18
425 Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów 18
426 MDM Mechanical Installation Sp. z o.o. Sp.K. Bobrówka 18
427 Hurtownia Narzędzi Seger Zygmunt, Ozga sp.j. Dębica 18
428 Sicon Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 18
429 Giewont Sp. z o.o. Rzeszów 18
430 Tropicana Sp. z o.o. Krosno 18
431 Firma Transportowa Suwała Sp. z o.o. Humniska 18
432 Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej, J.Drzał, E.Selwa sp.j. Rzeszów 18
433 Bbc Company Czaja i Wspólnicy sp.j. Nagawczyna 18
434 Petrosoft.Pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. Rzeszów 18
435 Fullfarb – M.Łuczyk,S.Sasiela sp.j. Raniżów 18
436 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. Krosno 17
437 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Mkt Serwis Maziarz – sp.j. Wola Mielecka 17
438 Przedsiębiorstwo Molter Sp. z o.o. Rudna Mała 17
439 BS Deweloper Sp. z o.o. Świlcza 17
440 Reg Form Sp. z o.o. S.K. Mielec 17
441 PHUP Putz – System S.J. Rzeszów 17
442 360 Circus Sp. z o.o. Rzeszów 17
443 Fabryka Farb, Lakierów i Klejów Chemstal Sp. z o.o. Dębica 17
444 KLIMAR Marek Kawula, Paweł Kozłowski S.J. Rudna Mała 17
445 Klimar Sp. z o.o. Rudna Mała 17
446 KM Invest Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 17
447 SSC Sp. z o.o. sp.k. Mielec 17
448 Robertech Piotr Mazur & Robert Socha S.J. Pilzno 17
449 PZL Dębica S.A. – Wytwórnia Urządzeń Chłodniczych Dębica 17
450 Zakład Metalowy Wb Produkcja, Handel, Usługi Wiesław Bożek, Maria Bożek sp.j. Wola Mielecka 17
451 Podłogi Sp. z o.o. Łańcut 17
452 Dripol Sp. z o.o. Trzciana 17
453 Stowarzyszenie B-4 Rzeszów 17
454 KANWIL Sp. z o.o. Firma Produkcyjno – Handlowa Dębica 17
455 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dębicy Dębica 17
456 Dakar – Toyota Rzeszów Sp. z o.o. Świlcza 17
457 MEGA MOLD Sp. z o.o. Jasionka 17
458 Instalbud – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 17
459 Stal-Rol Michno sp.j. Czarna 17
460 Stelmet sp.j. Stec i Gątarski Pstrągowa 17
461 Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. z o.o. Lubaczów 17
462 Fibrax Sanok Sp. z o.o. Sanok 16
463 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 16
464 Elektrozel Sp. z o.o. Rzeszów 16
465 CHEMIFARB S.A. Rzeszów 16
466 ABL – Technic Sp. z o.o. Stalowa Wola 16
467 Bowim – Podkarpacie Sp. z o.o. Rzeszów 16
468 Hotele Grupy Marma Sp. z o.o. Rzeszów 16
469 Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Supon Sp. z o.o. Rzeszów 16
470 Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o. Stalowa Wola 16
471 Biuro Projektów NAFTA GAZ Sp. z o.o. Jasło 16
472 Deserto Sp. z o.o. Przeworsk 16
473 Gumotiv Sp. z o.o. S.K. Mielec 16
474 Starco Polska Sp. z o.o. Mielec 16
475 Metpol Sp. z o.o. Mielec 16
476 Sarna Architekci Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 16
477 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wietlin III Wietlin Trzeci 16
478 RBS Media Sp. z o.o. S.K. Mielec 16
479 Gospodarstwo Rolne w Górze Ropczyckiej Sp. z o.o. Góra Ropczycka 16
480 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łańcucie Łańcut 16
481 TELTAR Kobielski I Sech Sp.J. Chmielów 16
482 Bester Sklejki Sp. z o.o. S.K. Wysoka 16
483 Wytwórnia Szablonów Kreślarskich – Leniar sp.j. Rzeszów 16
484 WRW S C JUCHA URBANEK BLICHARCZYK Zręcin 16
485 Czarnik Sp. z o.o. Rzeszów 16
486 Waldrex Sp. z o.o. S.K. Mielec 16
487 Tanis K.T.M.A. Pyzara sp.j. Stalowa Wola 16
488 Sfm Sp. z o.o. Strzyżów 16
489 Kramer-Opakowania Przemysłowe A.Kania J.Kiełb sp.j. Sokołów Małopolski 15
490 Bws Polska Sp. z o.o. Zaczernie 15
491 Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe MATEO Stanisław Cabaj Dębica 15
492 Geo Sp. z o.o. Radymno 15
493 Centrum Plus Sp. z o.o. Kolbuszowa 15
494 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. Dębica 15
495 Mariusz Zając i Maciej Zając Centrum Rolniczo Ogrodnicze sp.j. Wierzbna 15
496 Metaltec Sp. z o.o. Gorzyce 15
497 AGROHURT S.A. Podkarpackie Centrum Hurtowe Rzeszów 15
498 Dezako Sp. z o.o. Dębica 15
499 AXTONE HSW Sp. z o.o. Stalowa Wola 15
500 Progres-Stal Sp. z o.o. Stare Miasto 15
501 Woodstyle Kopacki sp.j. Dynów 15
502 Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Krystian Szczepański sp.k. Przemyśl 15
503 Hekobentonity Sp. z o.o. Korzeniów 15
504 Goodferry Transport Sp. z o.o. Rzeszów 15
505 Linker Europa Sp. z o.o. Tyczyn 15
506 R&G Plast Sp. z o.o. Mielec 15
507 Ost – West – Stahl Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 15
508 Firma Elmat Adam Seweryn, Andrzej Wójtowicz sp.j. Stalowa Wola 15
509 Unidez Sp. z o.o. Nowa Dęba 14
510 Przedsiębiorstwo Handlowe Famix S i G Tarnowscy sp.j. Rzeszów 14
511 Wyroby Cukiernicze Keks A. Śliż, S. Gorczyca, S. Maciejowski, D. Skrzyszowska sp.j. Sławęcin 14
512 LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. Rogoźnica 14
513 RS-Druk Sp. z o.o. Rzeszów 14
514 Andmar A.Habrat, M.Wojtowicz sp.j. Krosno 14
515 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Reno-Dach – Prync sp.j. Krosno 14
516 BK Glass Sp. z o.o. Tarnobrzeg 14
517 SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Rzeszowie Rzeszów 14
518 Eurotech Sp. z o.o. Mielec 14
519 Tekpud Sp. z o.o. Jasło 14
520 Firma Dubiel Sp. z o.o. Ruda 14
521 Zakład Chemiczny SILIKONY POLSKIE Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 14
522 Spółka Przewozowa Trans Krupa sp.j. Mielec 14
523 Sanwil Polska Sp. z o.o. Przemyśl 14
524 Vidok Sp. z o.o. Rudna Mała 14
525 Prometal Mielec Sp. z o.o. Mielec 14
526 EUROPEL Sp. z o.o. Korczyna 13
527 Technid Sp. z o.o. Rzeszów 13
528 Jawit A.I J. Białas, L.I W. Lampara sp.j. Krosno 13
529 INFORES POBO Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 13
530 Infores Management Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 13
531 Misiek sp.j. Rzeszów 13
532 Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. Jasionka 13
533 Scala Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 13
534 Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Chorzelów Sp. z o.o. Chorzelów 13
535 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg 13
536 Budowa Dróg i Mostów, Gospodarstwo Agroturystyczne Swoboda Sp. z o.o. Hawłowice 13
537 Vissavi Sp. z o.o. Rzeszów 13
538 Agrobaza Sp. z o.o. S.K. Mielec 13
539 TIS Tomasz Anioł Pilzno 13
540 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Renex J. Ryczek sp. j. Dębica 13
541 Bajeko Sp. z o.o. Rzeszów 13
542 ADAMET – NIEMET Sp. z o.o. Tajęcina 13
543 Chemipetrol Sp. z o.o. Jasło 13
544 Igmar Ramut sp.j. Dąbrówka 13
545 Autonix M. Czernicka i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 13
546 Agro-Bis Barszcz sp.j. Mielec 13
547 Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Hurtownia Ogrodnicza Ogród Sanocki i Wspólnicy sp.j. Jasło 13
548 Szkolenia i Edukacja Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 13
549 Ines Sp. z o.o. Rzeszów 13
550 Abl Technic Polska Sp. z o.o. Stalowa Wola 13
551 Fabryka Mebli Meblo-System Sp. z o.o. Zabajka 13
552 Greinplast Podkarpacie Sp. z o.o. Krosno 13
553 Erbud Operations Sp. z o.o. Jasionka 13
554 Vita Sp. z o.o. Sp.K. Jarosław 13
555 Argali Investment Sp. z o.o. Mielec 13
556 Wyrób Artykułów z Tworzyw Sztucznych Grzyb Bożena i Wspólnicy sp.j. Straszęcin 12
557 Trans Ng Sanok Sp. z o.o. Sanok 12
558 Raf Ekologia Sp. z o.o. Jedlicze 12
559 Almed Sp. z o.o. Jarosław 12
560 Reg Benz Sp. z o.o. sp.k. Mielec 12
561 Sanex Sp. z o.o. w Łowcach Łowce 12
562 Biotech Sp. z o.o. Rzeszów 12
563 Jan Szudy, Wojciech Szudy Energopal Produkty Naftowe – sp.j. Jasło 12
564 ENMS Polska Sp. z o.o. Chorzelów 12
565 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórczo-Usługowa w Głuchowie Głuchów 12
566 NZOZ Sokrates Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 12
567 Fhu Relax Bobula sp.j. Jasło 12
568 Smak Serwis Sp. z o.o. Łańcut 12
569 Firma Handlowo-Usługowa Instal Socha sp.j. Jasło 12
570 Castra Sp. z o.o. Chałupki Dębniańskie 12
571 Sturm Polska Sp. z o.o. Rzeszów 12
572 Centrum Rozwoju Społeczno – Ekonomicznego Sielec 12
573 Moeschle Polska Sp. z o.o. Dynów 12
574 Remet Cnc Technology Sp. z o.o. Łowisko 12
575 Zakład Drzewny T.B Sp. z o.o. Pustków 12
576 Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Rzeszów 12
577 Alfa Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 12
578 Zakład Produkcji Maszyn i Urządzeń Rsm Sp. z o.o. Mielec 12
579 Akces-Med Sp. z o.o. Jasionka 12
580 BUD-PIS Sp. z o.o. S.K. Mielec 12
581 Yanko Sp. z o.o. Rogoźnica 12
582 Spółdzielnia Telekomunikacyjna WIST w Łące Łąka 12
583 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Leżajsku Leżajsk 12
584 Ultratech Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 12
585 Geo-Eko Sp. z o.o. Sanok 12
586 Eko-Styl Rental Sp. z o.o. S.K. Leżajsk 12
587 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sigma-Car Sp. z o.o. Rzeszów 12
588 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Rzeszów 12
589 MTLD Sp. z o.o. S.K. Mielec 12
590 PPHU BAMAL Sp. z o.o. Przeworsk 12
591 O-I Jarosław Centrum Serwisowe Maszyn Sp. z o.o. Jarosław 11
592 Pjoro Sp. z o.o. Rzeszów 11
593 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Mielcu Mielec 11
594 Masterprofi Sp. z o.o. Rzeszów 11
595 Aksil Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych Sp. z o.o. Pustków 11
596 Donegal Sp. z o.o. Rzeszów 11
597 Polbit Krzysztof Bąk sp.j. Grabiny 11
598 Gumat Sp. z o.o. sp.k. Sędziszów Małopolski 11
599 Agencja Ochrony Osób i Mienia Perfekcja Sp. z o.o. Dębica 11
600 Eae Elektronik Sp. z o.o. Sanok 11
601 Solgam Sp. z o.o. Jasło 11
602 Spółdzielnia Mieszkaniowa Autosan Sanok 11
603 Hurt-Papier Ryszard Cebula sp.j. Rzeszów 11
604 Voice Net S.A. Rzeszów 11
605 SPAR Polska S.A. Rzeszów 11
606 Habys Sp. z o.o. Jasło 11
607 Bogdan Duplaga Instalatorstwo Sp. z o.o. Racławówka 11
608 Miejski Zakład Komunalny Nisko Sp. z o.o. Nisko 11
609 Hsw – Lorresta Sp. z o.o. Stalowa Wola 11
610 Chigo Polska Sp. z o.o. S.K. Krasne 11
611 Euro-Rama Sp. z o.o. Ulanów 11
612 Przedsiębiorstwo Handlowe Dobis Sp. z o.o. Trzciana 11
613 Stek-Rol Sp. z o.o. Dębica 11
614 Primo Sole Sp. z o.o. Zielonka 11
615 Spółdzielnia Rolniczo – Wytwórcza w Nizinach Niziny 11
616 Zakład Produkcyjno-Handlowy Argo Sp. z o.o. Łańcut 11
617 Sawel Sp. z o.o. S.k. Rzeszów 11
618 Kukułka Transport sp.j. Zawada 11
619 Biuro Usług Komputerowych Softres Sp. z o.o. Rzeszów 11
620 Karo Usługi Transportowe Handel Kazimierz Bródka i Robert Bródka sp.j. Zbydniów 11
621 Wepa Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 11
622 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Krospol Stachura sp.j. Krosno 11
623 Bipv System Sp. z o.o. Rzeszów 11
624 NTB Sp. z o.o. Głogów Małopolski 11
625 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Przeworsku Przeworsk 10
626 Euro-Trans sp.j. Danuta i Stanisław Początek Lecka 10
627 Samtel Sp. z o.o. sp.k. Tarnobrzeg 10
628 Waldrom Usługi Transportowe Rzeszutek sp.j. Mielec 10
629 Sierosławscy Jan Sierosławski sp.j. Przecław 10
630 Chemipol Co Sp. z o.o. Pustków-Osiedle 10
631 Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Odrzechowa Sp. z o.o. Odrzechowa 10
632 Zakład Gospodarki Komunalnej Nowa Sarzyna Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 10
633 K&B Development E.Barczak, Ł.Kloc sp.j. Głogów Małopolski 10
634 Uzdrowisko Iwonicz S.A. Iwonicz-Zdrój 10
635 Daal Sp. z o.o. Lubaczów 10
636 Track Tec Lipa Sp. z o.o. Lipa 10
637 Spektrum Sp. z o.o. Rzeszów 10
638 ELMAK Sp. z o.o. Rzeszów 10
639 Firma Handlowa Soft Marta Mazur, Mariusz Mazur sp.j. Rzeszów 10
640 PPUH BORIMEX Zygmunt Krupa Borowa 10
641 Infast Sp. z o.o. Rzeszów 10
642 Zakład Mięsny Smak-Górno Sp. z o.o. Górno 10
643 Spółdzielnia Telekomunikacyjna Ost Nazwa Skrócona: OST Tyczyn 10
644 Rywal Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 10
645 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Świlczy Świlcza 10
646 Axces Production Sp. z o.o. Młyny 10
647 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pex-Pool Katarzyna Weryńska-Kania, Janusz Kania Sp. J. Dębica 10
648 Krośnieńskie Fabryki Mebli Krofam Sp. z o.o. Krosno 10
649 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Transportowe KRUCZEK Paweł Kruczek Brzozów 10
650 Wytwórnia Zespołów Kooperacyjnych Sp. z o.o. Mielec 10
651 Intur Sp. z o.o. Rzeszów 10
652 RWT Sp. z o.o. Ropczyce 10
653 Spółdzielnia Mieszkaniowa Igloopol Dębica 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2016-2017,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. Zł w 2017 roku,

3. Zysk netto w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.

4. Kapitał własny w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.
Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowane jest w porównaniu do spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu  marcu 2019 r.: C/Z:  14,8, a  C/WK: 1,15.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2019 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2019 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2017 r.  I wskaźnika C/Z w końcu marca 2019 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2017 r.  I wskaźnika C/Wk w końcu marca 2019 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w końcu marca 2019 roku.

Informacje o Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytucie Europejskiego Biznesu

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza.  Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Brylanty Polskiej Przedsiębiorczości, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. Zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.

Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:

Łukasz Krajewski

lukasz.krajewski@europejskafirma.pl

tel. 536 303 088, (22) 77 14 200