Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Mazowieckiego

Spośród 56 456 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe e wrześniu 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 uzyskało 4941 firm z województwa mazowieckiego, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.
W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji z Krajowego Rejestru Sądowego.
Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm na koniec marca 2019 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.
Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2019.
Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2019 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2019, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Mazowieckiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2019 r. w mln zł
1 POLSKI KONCERN NAFTOWY ORLEN S.A. Płock 64513
2 PGE Polska Grupa Energetyczna S.A. Warszawa 58746
3 Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Warszawa 31190
4 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 15633
5 Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Konstancin-Jeziorna 12341
6 CYFROWY POLSAT S.A. Warszawa 11107
7 P4 Sp. z o.o. Warszawa 9142
8 Polskie Koleje Państwowe S.A. Warszawa 8681
9 Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Warszawa 8004
10 Globe Trade Centre S.A. Warszawa 7536
11 Deutsche Lufthansa S.A. Oddział w Polsce Warszawa 7322
12 POLKOMTEL Sp. z o.o. Warszawa 6007
13 CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 6006
14 TVN Media Sp. z o.o. Warszawa 5016
15 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A. Warszawa 4991
16 Pern S.A. Płock 4900
17 Aero 2 Sp. z o.o. Warszawa 4704
18 Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o. Płock 4480
19 Innogy Polska S.A. Warszawa 4417
20 Agencja Rezerw Materiałowych Warszawa 4379
21 Agencja Mienia Wojskowego Warszawa 4179
22 BUDIMEX S.A. Warszawa 4010
23 Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze Warszawa 3949
24 Agencja Rozwoju Przemysłu S.A. Warszawa 3850
25 Enea Wytwarzanie Sp. z o.o. Świerże Górne 3835
26 Polski Fundusz Rozwoju S.A. Warszawa 3793
27 PGNIG TERMIKA S.A. Warszawa 3786
28 PKP Intercity S.A. Warszawa 3736
29 T-Mobile Polska S. A. Warszawa 3666
30 Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. Radom 3586
31 INNOGY STOEN OPERATOR Sp. z o.o. Warszawa 3179
32 Polskie Linie Lotnicze LOT S.A. Warszawa 3053
33 Veolia Energia Polska S.A. Warszawa 2897
34 Totalizator Sportowy Sp. z o.o. Warszawa 2893
35 CIECH S.A. Warszawa 2836
36 Kampinoski Park Narodowy Izabelin C 2661
37 Centrum Światowida Sp. z o.o. Warszawa 2654
38 Telewizja Polsat Sp. z o.o. Warszawa 2611
39 Złote Tarasy Warsaw III S.Á R.L. S.J. Warszawa 2540
40 GE Power Sp. z o.o. Warszawa 2469
41 FTF Columbus S.A. Warszawa 2426
42 Castim Sp. z o.o. Warszawa 2409
43 PKP Energetyka S.A. Warszawa 2360
44 ORBIS S.A. Warszawa 2192
45 Auchan Polska Sp. z o.o. Piaseczno 2087
46 DOM Development S.A. Warszawa 2059
47 Avon Operations Polska Sp. z o.o. Garwolin 2018
48 NESTLE POLSKA S.A. Warszawa 1992
49 McDonald’ s Polska Sp. z o. o. Warszawa 1983
50 CD Projekt S.A. Warszawa 1962
51 Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o. Warszawa 1953
52 Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 1837
53 RECKITT BENCKISER (Poland) S.A. Nowy Dwór Mazowiecki 1836
54 TEVA Operations Poland Sp. z o.o. Warszawa 1807
55 Samsung Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 1785
56 Cargill Poland Sp. z o.o. Warszawa 1762
57 Danone Sp. z o.o. Warszawa 1751
58 BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. Warszawa 1751
59 Cedrob S.A. Ujazdówek 1744
60 Emirates (Rządowa Spółka Handlowa) Oddział w Polsce Warszawa 1738
61 Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus Warszawa 1724
62 Politechnika Warszawska Warszawa 1689
63 LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1688
64 Shell Polska Sp. z o.o. Warszawa 1679
65 Crystal Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 1652
66 Sanofi – Aventis Sp. z o.o. Warszawa 1549
67 Cement Ożarów S.A. Warszawa 1541
68 Stora Enso Poland S.A. Ostrołęka 1539
69 INTER CARS S.A. Warszawa 1498
70 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 1461
71 CEZ Polska Sp. z o.o. Warszawa 1446
72 NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1410
73 Sokołów S.A. Sokołów Podlaski 1398
74 SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o. Warszawa 1387
75 FERRERO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1342
76 Stora Enso Narew Sp. z o.o. Ostrołęka 1333
77 Polska Agencja Żeglugi Powietrznej Warszawa 1332
78 Polski Holding Obronny Sp. z o.o. Warszawa 1329
79 Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Skrót: Warszawskie Zakłady Farmaceutyczne Polfa S.A. Polfa Warszawa S.A Warszawa 1321
80 Nationale-Nederlanden Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 1308
81 Polski Holding Nieruchomości S.A. Warszawa 1308
82 VECTRA INVESTMENTS Sp. z o.o. S.J. Warszawa 1274
83 COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 1272
84 DPD Polska Sp. z o.o. Warszawa 1262
85 CNH Industrial Polska Sp. z o.o. Płock 1258
86 IMPEXMETAL S.A. Warszawa 1252
87 Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1227
88 Aapp Sp. z o.o. Warszawa 1219
89 Play 3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 1206
90 Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 1178
91 Hossanova Sp. z o.o. Warszawa 1159
92 Euro Net Sp. z o.o. Warszawa 1157
93 International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o. Radom 1153
94 Mondelez Polska Production Sp. z o.o. Warszawa 1152
95 Veolia Energia Warszawa S.A. Warszawa 1136
96 Uniwersytet Warszawski Warszawa 1123
97 Robyg S.A. Warszawa 1123
98 L ‚OREAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 1122
99 Polsat Media Biuro Reklamy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 1102
100 Reckitt Benckiser Production (Poland) Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 1100
101 PROVIDENT POLSKA S.A. Warszawa 1088
102 Air Products Sp. z o.o. Warszawa 1073
103 Einkaufs – Center Galeria Baltycka GmbH & Co. KG S.K. Warszawa 1050
104 ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o. Warszawa 1046
105 Panattoni Construction Europe Sp. z o.o. Warszawa 1041
106 Mercedes-Benz Polska sp. z o.o. Warszawa 1036
107 BORYSZEW S.A. Warszawa 1027
108 Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 1002
109 Unilever Polska S.A. Warszawa 992
110 BAYER Sp. z o.o. Warszawa 990
111 Urząd Dozoru Technicznego Warszawa 988
112 INGKA CENTRES POLSKA Sp. z o.o. Janki 986
113 GTC Galeria CTWA Sp. z o.o. Warszawa 980
114 Polimex Mostostal S.A. Warszawa 974
115 Benefit Systems S.A. Warszawa 959
116 LG ELECTRONICS MŁAWA Sp. z o.o. Mława 954
117 X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Warszawa 934
118 Grupa RMF Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 927
119 Panattoni Development Europe Sp. z o.o. Warszawa 924
120 Holding 1 S.A. S. K. Warszawa 923
121 KNS Krakau Neue Stadtmitte G.M.B.H. & Co. Kg sp.k. Warszawa 916
122 Carlsberg Supply Company Polska S.A. Warszawa 913
123 Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 909
124 Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Radom 894
125 Natwest Markets Plc S.A. Oddział w Polsce Warszawa 892
126 Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych eService Sp. z o.o. Warszawa 890
127 Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 877
128 Przewozy Regionalne Sp. z o.o. Warszawa 875
129 SCANIA POLSKA S.A. Stara Wieś 867
130 Vivus Finance Sp. z o.o. Warszawa 853
131 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce Warszawa 851
132 CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 837
133 Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o. Warszawa 835
134 Lufthansa Cargo S.A. Oddział w Polsce Warszawa 830
135 Hewlett Packard Enterprise Polska Sp. z o.o. Warszawa 827
136 Kwaśniewscy sp.j. Raszyn 824
137 Giełda Papierów Wartościowych S. A. Warszawa 810
138 Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 800
139 Mennica Polska S.A. Warszawa 797
140 Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników Warszawa 794
141 BMW Vertriebs GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 791
142 Inter Cars Marketing Services Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 781
143 Fabryki Mebli FORTE S.A. Ostrów Mazowiecka 780
144 Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o. Płock 778
145 Capgemini Polska Sp. z o.o. Warszawa 767
146 BASF Polska Sp. z o.o. Warszawa 741
147 ALTUS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 723
148 Powszechne Towarzystwo Emerytalne PZU S.A. Warszawa 722
149 Carlsberg Polska Sp. z o.o. Warszawa 721
150 Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 716
151 Pepsi-Cola General Bottlers Poland Sp. z o.o. Warszawa 713
152 Siemens Sp. z o.o. Warszawa 708
153 Mondelez Polska Sp. z o.o. Warszawa 705
154 Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import – Eksport Józef Bałdyga Łyse 703
155 Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k. Warszawa 684
156 DS Smith Polska Sp. z o.o. Warszawa 674
157 Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. Warszawa 672
158 GASPOL S.A. Warszawa 670
159 Lotte Wedel Sp. z o.o. Warszawa 669
160 Wolf Immobilien Polen S.A. Warszawa 662
161 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego Warszawa 660
162 Swiss International Air Lines S.A. Warszawa 649
163 PERI Polska Sp. z o.o. Płochocin 648
164 Towarowa Giełda Energii S.A. Warszawa 647
165 ROBERT BOSCH Sp. z o.o. Warszawa 647
166 H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o. Warszawa 640
167 PIEKARNIA OSKROBA S.A. Człekówka 626
168 Fusion Industrial Sp. z o.o. Warszawa 624
169 J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A. Ząbki 624
170 Trakcja PRKiI S.A. Warszawa 619
171 STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 617
172 Promedica24 Care Team De Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 615
173 3M POLAND Sp. z o.o. Kajetany 613
174 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 608
175 MLEASING Sp. z o.o. Warszawa 607
176 DOZ S.A. Warszawa 605
177 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Warszawa 599
178 Euronet Polska Sp. z o.o. Warszawa 598
179 Akademia Sztuk Pięknych Warszawa 597
180 Johnson & Johnson Poland Sp. z o.o. Warszawa 582
181 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 578
182 Nowa Era Sp. z o.o. Warszawa 576
183 REMONDIS Sp. z o.o. Warszawa 575
184 Metro Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 570
185 PKO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 566
186 AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 559
187 Biuro Informacji Kredytowej S.A. Warszawa 558
188 Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce Warszawa 555
189 Echo – Opolska Business Park Sp. z o.o. S.K. Warszawa 548
190 Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A. Warszawa 544
191 Witoplast Kisielińscy sp.j. Rudno 543
192 ILS Sp. z o.o. Swobodnia 536
193 Blue City Sp. z o.o. Warszawa 529
194 Agencja Oceny Technologii Medycznych i Taryfikacji Warszawa 518
195 Quad/Graphics Europe Sp. z o.o. Wyszków 518
196 POLMLEK Sp. z o.o. Warszawa 517
197 Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Lesznowola 517
198 DECATHLON Sp. z o.o. Warszawa 508
199 E.On Edis Energia Sp. z o.o. Warszawa 506
200 Metlife Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 504
201 LUX MED Sp. z o.o. Warszawa 504
202 Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. Warszawa 503
203 Frito Lay Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 500
204 Faurecia Automotive Polska S.A. Grójec 499
205 Galeria Kaskada Szczecin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 494
206 KNAUF Sp. z o.o. Warszawa 494
207 Lisala Sp. z o.o. Warszawa 489
208 Van Pur S.A. Warszawa 485
209 ELMET Sp. z o.o. Warszawa 482
210 BIOAGRA S.A. Warszawa 481
211 Chep Polska Sp. z o.o. Warszawa 480
212 FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 478
213 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 477
214 LILIUM Sp. z o.o. Warszawa 475
215 USP Zdrowie Sp. z o.o. Warszawa 473
216 Trei Real Estate Poland Sp. z o.o. Warszawa 467
217 Soho Development S.A. Warszawa 464
218 Inter Europol S.A. Marki 462
219 Siniat Sp. z o.o. Warszawa 459
220 ENTER AIR Sp. z o.o. Warszawa 457
221 Cinema City Poland Sp. z o.o. Warszawa 457
222 Celon Pharma S.A. Kiełpin 457
223 ELPRO DEVELOPMENT S.A. Warszawa 457
224 Essity Poland Sp. z o.o. Warszawa 456
225 Procter And Gamble Ds Polska Sp. z o.o. Warszawa 453
226 SEALED AIR POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 453
227 ArcelorMittal Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 453
228 Peek & Cloppenburg Sp. z o.o. Warszawa 450
229 SCHENKER Sp. z o.o. Warszawa 449
230 SWIRE Properties Capital Finance Sp. z o.o. Warszawa 441
231 First Data Polska S.A. Warszawa 436
232 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 431
233 Vicis New Investments S.A. Warszawa 429
234 M. Wilder i Wspólnicy sp.k. Warszawa 428
235 Lartiq Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 426
236 MONOLITH FILMS Sp. z o.o. Warszawa 419
237 MENNICA POLSKA OD 1766 SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 417
238 Wirtualna Polska Media S.A. Warszawa 415
239 FABRYKA FARB I LAKIERÓW ŚNIEŻKA S.A. Warszawa 413
240 NN Investment Partners Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 411
241 VISION EXPRESS SP Sp. z o.o. Warszawa 410
242 Husqvarna Poland Sp. z o.o. Warszawa 409
243 BAKS Wytwarzanie Osprzętu Instalacyjno-Elektrotech. Kazimierz Sielski nazwa skrócona: BAKS Kazimierz Sielski Karczew 406
244 Pko Agencja Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. Warszawa 406
245 Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A. Warszawa 405
246 Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Warszawa 404
247 P3 Piotrków Park Sp. z o.o. Warszawa 404
248 Takeda Pharma Sp. z o.o. Warszawa 403
249 Nokia Solutions And Networks Sp. z o.o. Warszawa 403
250 PCO S.A. Warszawa 400
251 Boston Ivy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 397
252 HANDEN Sp. z o.o. Warszawa 397
253 Leaseplan Fleet Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 396
254 ERGIS S.A. Warszawa 396
255 Pepsico Consulting Polska Sp. z o.o. Warszawa 395
256 SII Sp. z o.o. Warszawa 395
257 Scania Finance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 395
258 PKO BP FINAT Sp. z o.o. Warszawa 394
259 ENERGETYKA Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 392
260 Douglas Polska Sp. z o.o. Warszawa 392
261 Kingfisher Sourcing Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 392
262 Trumpf Huettinger Sp. z o.o. Zielonka 389
263 PRUSZYŃSKI Sp. z o.o. Warszawa 387
264 UPS Polska Sp. z o.o. Warszawa 387
265 Logicor President Polska Sp. z o.o. Warszawa 383
266 Distribution Park Portfolio Sp. z o.o. S.K. Warszawa 382
267 Sołtysiński Kawecki & Szlęzak Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Warszawa 380
268 MICROSOFT Sp. z o.o. Warszawa 376
269 TJX Poland Sp. z o.o. Warszawa 374
270 CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 373
271 ANPHARM Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne S.A. Warszawa 373
272 Victoria Dom S.A. Warszawa 371
273 Aryzta Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 368
274 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Telei Radiotechniczny Warszawa 368
275 Ledenby Investments Sp. z o.o. Wronia S.K.A. Warszawa 368
276 BMW Financial Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 367
277 ORLEN ASFALT Sp. z o.o. Płock 365
278 Millennium Service Sp. z o.o. Warszawa 364
279 ACCENTURE Sp. z o.o. Warszawa 363
280 Zara Polska Sp. z o.o. Warszawa 363
281 British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o. Warszawa 361
282 CLIFFORD CHANCE, Janicka, Krużewski, Namiotkiewicz i Wspólnicy S.K. Warszawa 359
283 Boro Sp. z o.o. S.K. Warszawa 359
284 Idea Money S.A. Warszawa 358
285 ECE Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Warszawa 353
286 AXA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 352
287 WB Electronics S.A. Ożarów Mazowiecki 351
288 MEDICOVER Sp. z o.o. Warszawa 349
289 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego Warszawa 349
290 Prime Warsaw Properties Sp. z o.o. Warszawa 349
291 Gedeon Richter Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 346
292 MULTICO Sp. z o.o. Warszawa 346
293 ARCHE Sp. z o.o. Warszawa 346
294 PRAGA Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 345
295 VFS Usługi Finansowe Polska Sp. z o.o. Warszawa 345
296 British Automotive Holding S.A. Warszawa 345
297 LARQ S.A. Warszawa 343
298 MOSTOSTAL SIEDLCE Sp. z o.o. S.K. Siedlce 343
299 Griffin Group S.A. Defence sp.k. Warszawa 341
300 Fal-Bruk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 339
301 MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o. Warszawa 335
302 Jacobs Douwe Egberts Pl Sp. z o.o. Warszawa 335
303 KOSMEPOL Sp. z o.o. Kanie 332
304 Stadler Polska Sp. z o.o. Siedlce 331
305 Novago Sp. z o.o. Mława 330
306 PIT-RADWAR S.A. Warszawa 328
307 Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o. Warszawa 328
308 Wirtualna Polska Holding S.A. Warszawa 326
309 Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o. Warszawa 325
310 Marvipol Tm Sp. z o.o. Warszawa 324
311 Schaeffler Polska Sp. z o.o. Warszawa 322
312 AMS S.A. Warszawa 322
313 Newbridge Romsey Sp. z o.o. Kraków sp.k. Warszawa 321
314 FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów 320
315 ZPR – EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 320
316 WARBUD S.A. Warszawa 319
317 RENAULT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 319
318 Marvipol Development 1 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 317
319 Ulma Construccion Polska S.A. Koszajec 317
320 Koleje Mazowieckie – Km Sp. z o.o. Warszawa 317
321 BUDMAT Bogdan Więcek Płock 316
322 MEDCOM Sp. z o.o. Warszawa 315
323 SEPHORA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 313
324 Selena Industrial Technologies Sp. z o.o. Warszawa 313
325 Technicolor Polska Sp. z o.o. Józefosław 312
326 Brunswick Marine In Poland Sp. z o.o. Warszawa 311
327 Rockwell Automation Sp. z o.o. Warszawa 311
328 Tchibo Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 308
329 British Airways Publiczna S.A. Warszawa 307
330 BEKO S.A. Warszawa 306
331 ZAP Sznajder Batterien S.A. Piastów 305
332 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych PZU S.A. Warszawa 302
333 Quercus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 301
334 P3 Błonie Park Sp. z o.o. Warszawa 301
335 Rhenus Logistics S.A. Warszawa 299
336 LEO BURNETT Sp. z o.o. Warszawa 299
337 Veolia Term S.A. Warszawa 298
338 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Salus Sp. z o.o. S.K. Płock 298
339 Olewnik Sp. z o.o. Drobin 297
340 Hermes Energy Group S.A. Warszawa 297
341 Cisco System Poland Sp. z o.o. Warszawa 296
342 Procter & Gamble Polska Sp. z o.o. Warszawa 296
343 AMBRA S.A. Warszawa 295
344 Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o. Warszawa 294
345 Grupa Inco S.A. Warszawa 294
346 ALTRAD-MOSTOSTAL Sp. z o.o. Siedlce 292
347 Bagpak Polska Sp. z o.o. Warszawa 292
348 Arval Service Lease Polska Sp. z o.o. Warszawa 292
349 BAKOMA Sp. z o.o. Warszawa 291
350 Dalkia Polska Sp. z o.o. Warszawa 291
351 DHL Express (Poland) sp. z o.o. Warszawa 289
352 Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A. Warszawa 288
353 Zakrzewscy S.J. Kosów Lacki 287
354 Pegas Nieruchomości Sp. z o.o. Jawczyce 285
355 Google Poland Sp. z o.o. Warszawa 285
356 Generali Investments Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 285
357 LIM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 284
358 Siemens Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 284
359 Meblomaster Gryglas, Kraszewski, sp.j. Węgrów 284
360 Zakłady Automatyki KOMBUD S.A. Radom 283
361 Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A. Warszawa 283
362 Neptune Annopol Sp. z o.o. Warszawa 283
363 Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 281
364 KBC 13 Sp. z o.o. Warszawa 280
365 Kajima Poland Sp. z o.o. Warszawa 280
366 Apple Poland Sp. z o.o. Warszawa 279
367 Kino Polska TV S.A. Warszawa 278
368 Flamingo 4 Sp. z o.o. Bainbridge Poland Warszawa S.K. Warszawa 277
369 Jungheinrich Polska Sp. z o.o. Bronisze 276
370 Izba Rozliczeniowa Giełd Towarowych S.A. Warszawa 275
371 Eurozet Sp. z o.o. Warszawa 273
372 Polimex Opole Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 273
373 Spółdzielnia Mieszkaniowa BRÓDNO Warszawa 273
374 POLMOS ŻYRARDÓW Sp. z o.o. Żyrardów 273
375 LS Airport Services S. A. Warszawa 273
376 Kwasa GBC A Sp. z o.o. Warszawa 272
377 Brown Forman Polska Sp. z o.o. Warszawa 272
378 Rapid Finance Polska Sp. z o.o. Warszawa 272
379 Rankomat Sp. z o.o. S.K. Warszawa 272
380 Lactalis Polska Sp. z o.o. Warszawa 270
381 DE LAGE LANDEN LEASING POLSKA S.A. Warszawa 269
382 Dantex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 265
383 ADIDAS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 264
384 Zakłady Magnezytowe ROPCZYCE S.A. Warszawa 262
385 SAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 262
386 Polski Bank Komórek Macierzystych S.A. Warszawa 260
387 Holding Liwa Sp. z o.o. Warszawa 260
388 Newbridge Romsey Sp. z o.o. Toruń sp.k. Warszawa 260
389 Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 259
390 Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 259
391 Narodowe Centrum Badań Jądrowych Otwock 258
392 Ponzio Polska Sp. z o.o. Cekanowo 257
393 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana JARY Warszawa 256
394 Fuste Polska Sp. z o.o. Warszawa 255
395 Polenergia Farma Wiatrowa 1 Sp. z o.o. Warszawa 254
396 GD2 Sp. z o.o. Wólka Kosowska 254
397 Greiner Packaging Sp. z o.o. Teresin 252
398 Warszawski Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Bronisze 251
399 Discovery Polska Sp. z o.o. Warszawa 251
400 CHIPITA POLAND Sp. z o.o. Warszawa 251
401 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Sierpc 250
402 Jones Lang Lasalle Sp. z o.o. Warszawa 249
403 Warsaw Equity Investments Sp. z o.o. Warszawa 249
404 Amw Rewita Sp. z o.o. Warszawa 248
405 Domański Zakrzewski Palinka Sp. Komandytowa Warszawa 246
406 Deloitte Audyt Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 246
407 KPMG Tax M. Michna Spółka Komandytowa Warszawa 246
408 Jezierski Business Park sp.j. Radzymin 244
409 PEM Asset Management Sp. z o.o. Warszawa 244
410 Noble Funds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 244
411 Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. Piaseczno 243
412 ANIMEX – ANIMPOL SF Sp. z o.o. S.K. Warszawa 243
413 Wittchen S.A. Palmiry 242
414 TBV S.J. W. Dzioba, P. Bielecki Warszawa 242
415 KPMG Audyt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 241
416 Agrosimex Sp. z o.o. Błędów 240
417 Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 240
418 Polbilding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 240
419 APLISENS S.A. Warszawa 239
420 HBO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 237
421 Hunnebeck Polska Sp. z o.o. Łubna 237
422 Danfoss Poland Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 236
423 Frito Lay Sp. z o.o. Warszawa 236
424 Partner Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Partner Sp. J. Adam i Grażyna Wiącek Mińsk Mazowiecki 236
425 GTV Poland Sp. z o.o. S.K. Pruszków 234
426 Dekada S.A. Warszawa 234
427 Unilever Polska Sp. z o.o. Warszawa 233
428 ERBUD S.A. Warszawa 232
429 MFO S.A. Sochaczew 231
430 Deloitte Doradztwo Podatkowe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 231
431 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piasecznie Sp. z o.o. Piaseczno 231
432 Continental Opony Polska Sp. z o.o. Warszawa 230
433 Louvre Hotels Group Sp. z o.o. Warszawa 230
434 Mill-Yon Sp. z o.o. Warszawa 230
435 Cabin Investments Sp. z o.o. Warszawa 229
436 ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A. Warszawa 228
437 RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A. Warszawa 228
438 Marka Sokołów Service Sp. z o.o. Sp.k. Sokołów Podlaski 228
439 Logicor (Husarian 1) Sp. z o.o. Warszawa 228
440 Waryński S.A. Grupa Holdingowa Warszawa 225
441 Balton Sp. z o.o. Warszawa 225
442 Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 224
443 P.H.U. KONSTANS – Konstanty Król Mińsk Mazowiecki 224
444 TOTAL Polska Sp. z o.o. Warszawa 223
445 Cetes Cosmetics Poland Sp. z o.o. Warszawa 222
446 SKARBIEC Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 222
447 Matexi Polska i Sp. z o.o. Kolska Sp.K. Warszawa 221
448 Penta Investments Sp. z o.o. Warszawa 221
449 EEZ Sp. z o.o. Warszawa 221
450 Ibm Polska Business Services Sp. z o.o. Warszawa 220
451 Valeo Service Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 220
452 Viking Malt Sp. z o.o. Sierpc 220
453 MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o. Warszawa 219
454 Paczóski Zbigniew Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TOPAZ Sokołów Podlaski 219
455 Firma Księgarska Olesiejuk Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 218
456 Pfizer Trading Polska Sp. z o.o. Warszawa 218
457 Ebejot Inwestycje Sp. z o.o. Skorosze XI S.K. Warszawa 217
458 Animex K4 Sp. z o.o. Warszawa 216
459 AS 24 POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 216
460 Korsze Wind Farm Sp. z o.o. Warszawa 214
461 GD Poland International Sp. z o.o. Wólka Kosowska 214
462 O.S.T.C. Limited sp.k. Warszawa 214
463 Aon Sp. z o.o. Warszawa 214
464 Zakład Produkcji Rolnej Miropasz M.Wiczyński sp.j. Mirowice 214
465 Suez Polska Sp. z o.o. Warszawa 214
466 Promedica Care Sp. z o.o. Warszawa 212
467 Piekarnia K.I A. Cichowscy , E. Federowicz sp.j. Warszawa 212
468 Dom Handlowy Renoma Investments Sp. z o.o. Warszawa 211
469 KIA Motors Polska Sp. z o.o. Warszawa 211
470 9livesdata Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 210
471 Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 210
472 Accenture Services Sp. z o.o. Warszawa 209
473 Linde Material Handling Polska Sp. z o.o. Warszawa 208
474 Proekspert Sp. z o.o. Warszawa 207
475 PKP Cargo Connect Sp. z o.o. Warszawa 207
476 Soudal Manufacturing Sp. z o.o. Pionki 206
477 A.Pikula i Wspólnicy sp.k. Warszawa 206
478 Skarbiec Holding S. A. Warszawa 206
479 Metro Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka sp.k. Warszawa 206
480 Telewizja Puls Sp. z o.o. Warszawa 206
481 GroupM Sp. z o.o. Warszawa 205
482 DEFRO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 204
483 ADECCO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 204
484 IVECO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 204
485 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. S.K. Majdan 203
486 Procter & Gamble Health Poland S.A. Warszawa 203
487 Alitalia-Societa Aerea Italiana S.P.A. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 203
488 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wyżyny Warszawa 203
489 MELVIT S.A. Warszawa 202
490 Sarantis Polska S.A. Piaseczno 202
491 BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 201
492 Green Factory Sp. z o.o. Zdunowo 201
493 Ardagh Metal Beverage Poland Sp. z o.o. Warszawa 201
494 Spółdzielnia Mieszkaniowa Służew Nad Dolinką Warszawa 201
495 Mondi Solec Sp. z o.o. Solec 201
496 ADDIT Sp. z o.o. Węgrów 201
497 Cloud Technologies S.A. Warszawa 201
498 Radius Projekt Nowy Raków Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 200
499 Fundusz Rozwoju Spółek S.A. Warszawa 200
500 SG Equipment Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 199
501 Akademia Obrony Narodowej Warszawa 199
502 Emilia Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 199
503 De Longhi Polska Sp. z o.o. Warszawa 198
504 Norgips Sp. z o.o. Warszawa 198
505 OCHOTA Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 197
506 INVESTORS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 197
507 Netcompany Poland Sp. z o.o. Warszawa 197
508 LINDAB Sp. z o.o. Wieruchów 197
509 Egida Consulting Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 196
510 Sandvik Polska Sp. z o.o. Warszawa 195
511 KROSS S.A. Przasnysz 195
512 FORMIKA Sp. z o.o. Parzniew 194
513 Biblioteka Narodowa Warszawa 193
514 Carsed Sp. z o.o. S.K. Siedlce 193
515 GRUPA TOPEX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 193
516 WAN S.A. Warszawa 192
517 HGC Gretna Investments Sp. z o.o. S.J. Warszawa 192
518 ALPIQ ENERGY SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Warszawa 192
519 EACC Sp. z o.o. Jabłonowo 192
520 Djchem Chemicals Poland S.A. Wołomin 191
521 Forte Brand Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 191
522 DAF TRUCKS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 190
523 TROUW NUTRITION POLSKA Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 189
524 Air China Limited S.A. Oddział w Polsce Warszawa 189
525 Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o. Warszawa 188
526 Gocław – Lotnisko Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 188
527 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Osiedle Kabaty Warszawa 188
528 H+H Polska Sp. z o.o. Warszawa 187
529 Zielone Arkady Sp. z o.o. Warszawa 187
530 Bakalion Sp. z o.o. Warszawa 187
531 Zibi S.A. Warszawa 187
532 ONICO SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa 186
533 Chemetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 186
534 AKZO Nobel Car Refinishes Polska Sp. z o.o. Warszawa 185
535 Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o. Warszawa 185
536 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o. Wiśniew 185
537 PKO BP Bankowy Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 185
538 PROFIX Sp. z o.o. Warszawa 185
539 Enea Trading Sp. z o.o. Świerże Górne 185
540 Air Canada S.A. Oddział w Polsce Warszawa 184
541 Arctic Navigations Sp. z o.o. Warszawa 184
542 BOEHRINGER INGELHEIM Sp. z o.o. Warszawa 184
543 DEVELEY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 183
544 Tuplex Sp. z o.o. Warszawa 183
545 Ronson Development Sp. z o.o. 2011 sp.k. Warszawa 182
546 POSNET POLSKA S.A. Warszawa 182
547 MYLAN EPD Sp. z o.o. Warszawa 182
548 Budimex S.A., Técnicas Reunidas S.A. – Turów s.c. Warszawa 182
549 EY Doradztwo Podatkowe Krupa sp.k. Warszawa 182
550 KDPW_CCP S.A. Warszawa 182
551 CEMET S.A. Warszawa 182
552 Satoria Group S.A. Warszawa 181
553 IBM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 180
554 Henkel Polska Operations Sp. z o.o. Warszawa 180
555 FESTO Sp. z o.o. Janki 179
556 KONE Sp. z o.o. Warszawa 179
557 Clean&Carbon Energy S.A. Warszawa 179
558 CAPITAL PARTNERS S.A. Warszawa 179
559 P3 Poznań Park Sp. z o.o. Warszawa 178
560 KNAUF Industries Polska Sp. z o.o. Adamowice 178
561 GTS Poland Sp. z o.o. Warszawa 178
562 SPRINTAIR S.A. Warszawa 178
563 KRKA – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 177
564 POLFLAM Sp. z o.o. Runów 176
565 Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Lotnictwa Warszawa 176
566 Cd Cargo Poland Sp. z o.o. Warszawa 175
567 I FUNDUSZ MISTRAL S.A. Warszawa 175
568 A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 175
569 PSA FINANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 174
570 Astadim. Astaldi S.p.a.,Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. s.c. Warszawa 174
571 Canpol Sp. z o.o. Warszawa 174
572 British Automotive Polska S.A. Warszawa 174
573 HERKULES S.A. Warszawa 173
574 Sante A.Kowalski sp.j. Warszawa 173
575 Cervia Sp. z o.o. S.K. Warszawa 172
576 Laris Investments Sp. z o.o. Warszawa 172
577 Coface Poland Factoring Sp. z o.o. Warszawa 172
578 Ochnik S.A. Garwolin 172
579 ENTER AIR S.A. Warszawa 172
580 Tm Investment Sp. z o.o. Warszawa 172
581 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 171
582 Verbis ETA Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 171
583 DHL GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o. Warszawa 171
584 Natur Produkt Pharma Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 171
585 SUN CHEMICAL Sp. z o.o. Marki 171
586 Wólczyńska Sp. z o.o. Warszawa 171
587 Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o. Radom 171
588 Alnor – Systemy Wentylacji Sp. z o.o. Warszawa 171
589 AWENTA E. W. A. Chomka S.J. Stojadła 170
590 Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 170
591 HILTI (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 170
592 MMC CAR POLAND Sp. z o.o. Warszawa 170
593 RYWAL-RHC Sp. z o.o. Warszawa 169
594 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. Zakroczym 169
595 Zakład Produkcji Folii Efekt Plus Sp. z o.o. Warszawa 168
596 Sawex S.A. Warszawa 168
597 SPV Impexmetal Sp. z o.o. Warszawa 167
598 PSG Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 167
599 Orlen Aviation Sp. z o.o. Warszawa 166
600 DUPONT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 166
601 Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego Mińsk Mazowiecki S.A. Mińsk Mazowiecki 165
602 Orlen Koltrans S.A. Płock 165
603 Gll Hana Private Real Estate Poznań Sp. z o.o. Warszawa 165
604 Eco-Classic Sp. z o.o. Warszawa 165
605 Ubezpieczenia Rankomat Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 164
606 Vershold Holding Poland Sp. z o.o. Warszawa 164
607 Kapsch Telematic Services Sp. z o.o. Warszawa 164
608 Fpg Sp. z o.o. Warszawa 164
609 Melica Sp. z o.o. Warszawa 164
610 Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Jaktorów 164
611 Vicis Marketing Sp. z o.o. Warszawa 163
612 Seen Holding Sp. z o.o. Warszawa 163
613 Suzuki Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 163
614 PLAYWAY S.A. Warszawa 163
615 Bogucki Folie Sp. z o.o. S.K. Jatne 162
616 CBRE Corporate Outsourcing Sp. z o.o. Warszawa 162
617 Estee Lauder Poland Sp. z o.o. Warszawa 161
618 INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 161
619 Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o. Warszawa 160
620 ITP S.A. Warszawa 160
621 Eastside-Bis Sp. z o.o. Warszawa 160
622 He Strykow 1 Sp. z o.o. Warszawa 160
623 Bog-Fran Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 160
624 Neptune Kraków Sp. z o.o. Warszawa 159
625 Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszków 159
626 Polservice Sp. z o.o. Warszawa 159
627 Gilead Sciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 159
628 Vimn Poland Sp. z o.o. Warszawa 158
629 CFE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 158
630 IDS – BUD S.A. Warszawa 158
631 SOLID SECURITY Sp. z o.o. Warszawa 158
632 Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. Warszawa 158
633 Wokas S.A. Łosice 158
634 The British School Sp. z o.o. Warszawa 157
635 Gontar Sp. z o.o. Warszawa 156
636 Mercurius Financial Advisors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 156
637 Wardyński i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 156
638 Polski Ogród Sp. z o.o. Warszawa 156
639 Bnp Paribas Group Service Center S.A. Warszawa 155
640 Pekaes Sp. z o.o. Błonie 155
641 Grill – Impex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sieluń 155
642 PROMAR Sp. z o.o. P P H Łomianki 154
643 Fabryka Narzędzi FANAR S.A. Ciechanów 153
644 Suszarnia Warzyw Jaworski sp.j. Bramki 153
645 Hotele Warszawskie Syrena Sp. z o.o. Warszawa 153
646 N&N Nadratowski sp.j. Bielsk 152
647 Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie Warszawa 152
648 Bergold Holding Sp. z o.o. Warszawa 152
649 Synoptis Pharma Sp. z o.o. Warszawa 152
650 Wojskowe Zakłady Elektroniczne S.A. Zielonka 152
651 Precision Machine Parts Poland Sp. z o.o. Radom 152
652 Linklaters C. Wiśniewski i Wspólnicy Sp. Komandytowa Warszawa 151
653 Transportowy Dozór Techniczny Warszawa 151
654 RCI Leasing Polska Sp. z o.o. Warszawa 151
655 Warszawska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa CHOMICZÓWKA Warszawa 151
656 Okam Incity Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 151
657 OMYA Sp. z o.o. Warszawa 151
658 Robyg Marina Tower Sp. z o.o. Warszawa 150
659 Nepentes Pharma Sp. z o.o. Warszawa 150
660 Agros Nova Food Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 149
661 Q222 Sp. z o.o. Warszawa 149
662 Diebold Nixdorf Sp. z o.o. Warszawa 149
663 Orange Szkolenia Sp. z o.o. Warszawa 148
664 Wtw Services Sp. z o.o. Warszawa 148
665 Fsmnw Warszawa 1 Sp. z o.o. Warszawa 147
666 Tyco Electronics Polska Sp. z o.o. Warszawa 147
667 HOCHTIEF POLSKA S.A. Warszawa 146
668 MFaktoring S.A. Warszawa 145
669 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ursus Warszawa 145
670 Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 145
671 KPMG Advisory Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 144
672 Seris Konsalnet Holding S.A. Warszawa 144
673 Hra Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 144
674 ALTA S.A. Warszawa 144
675 Rosewind Investments Sp. z o.o. Warszawa 144
676 Jeżyczki Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 143
677 Pandora Jewelry Cee Sp. z o.o. Warszawa 143
678 Peakside Capital Advisors Sp. z o.o. Warszawa 142
679 PUMA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 142
680 Lcp Estelle Investments Sp. z o.o. Warszawa 142
681 FHP-VILEDA Sp. z o.o. Warszawa 142
682 Starcom Sp. z o.o. Warszawa 142
683 IMIELIN Spółdzielnia Mieszkaniowo – Budowlana Warszawa 142
684 Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o. Warszawa 141
685 ATUT RENTAL Sp. z o.o. Warszawa 141
686 EPP Retail Zakopianka Sp. z o.o. Warszawa 141
687 Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 141
688 Eveline Cosmetics S.A. S.K. Lesznowola 141
689 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 141
690 Colgate – Palmolive (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 140
691 Paged Trade Sp. z o.o. Ip Sp.K. Warszawa 140
692 Hotel Narvil Sp. z o.o. Serock 140
693 Swm Poland Sp. z o.o. Warszawa 140
694 JOINCO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 140
695 Orbico Sp. z o.o. Warszawa 139
696 Tacit Investment S.A. Warszawa 139
697 FŁT Polska Sp. z o.o. Warszawa 139
698 CENEGA S.A. Warszawa 139
699 MILLENNIUM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 139
700 MS Waryński Development S.A. Warszawa 139
701 Smart City Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 138
702 AON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 138
703 Msd Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 138
704 Linaria Sp. z o.o. Warszawa 138
705 P P H U Specjał Sp. z o.o. Warszawa 138
706 Benefit IP Sp. z o.o. S.K. Warszawa 137
707 Etihad Airways PJSC S.A. Oddział w Polsce Warszawa 137
708 GTC KORONA S.A. Warszawa 136
709 Manpowergroup Sp. z o.o. Warszawa 136
710 DELL Sp. z o.o. Warszawa 136
711 Pcf Group S.A. Warszawa 136
712 Polski Holding Hotelowy Sp. z o.o. Warszawa 135
713 Pricewaterhousecoopers Polska Sp. z o.o. Audyt S.K. Warszawa 135
714 I.I.C. Retail Sp. z o.o. Warszawa 135
715 SUMI AGRO Poland Sp. z o.o. Warszawa 135
716 HBK 5 Sp. z o.o. Projekt Piekary Śląskie sp.k. Warszawa 135
717 TOI TOI Polska Sp. z o.o. Warszawa 134
718 Agmet Sp. z o.o. Warszawa 134
719 Putka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 134
720 REZAW-PLAST Ryszard Zawół Zaborów 134
721 KELLER POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 134
722 HONEYWELL Sp. z o.o. Warszawa 134
723 Dembud Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 134
724 Lu Polska Sp. z o.o. Warszawa 133
725 ERICSSON Sp. z o.o. Warszawa 133
726 Finco-Stal Serwis Sp. z o.o. sp.k. Nowa Bukówka 133
727 Omnicom Media Group Sp. z o.o. Warszawa 133
728 Budokrusz S.A. Odrano-Wola 133
729 Private Equity Managers S.A. Warszawa 133
730 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 132
731 Industrial Center 9 Sp. z o.o. Warszawa 132
732 Spółdzielnia Mieszkaniowa Mokotów Warszawa 132
733 Audio Klan Janusz Prządka sp.j. Warszawa 132
734 OTP S.A. Płock 132
735 Cer Motor Sp. z o.o. Warszawa 131
736 Ambassador Office Building Sp. z o.o. S.K. Warszawa 131
737 AMW Hotele Sp. z o.o. Warszawa 131
738 Instytut Fizjolgii i Patologii Słuchu Warszawa 130
739 Środowisko i Innowacje Sp. z o.o. Warszawa 130
740 Syntom Metal Recycling Sp. z o.o. Warszawa 130
741 Stalmech Bogumił Księżakowski Nowa Biała 130
742 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Siedlce 130
743 Sokratesa Development Sp. z o.o. Warszawa 130
744 LCN Nowaform (Pl) Sp. z o.o. Warszawa 129
745 Mercer (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 129
746 Wodociągi Płockie Sp. z o.o. Płock 129
747 Optifarma Sp. z o.o. S.K. Sokołów 128
748 Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o. Warszawa 128
749 Cargobull Finance Sp. z o.o. Warszawa 128
750 Opel Poland Sp. z o.o. Warszawa 127
751 Robyg Marketing i Sprzedaż Sp. z o.o. Warszawa 127
752 EDIPRESSE POLSKA S.A. Warszawa 127
753 Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o. Warszawa 127
754 Target Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 127
755 Effector Sp. z o.o. Warszawa 127
756 Marywilska 44 Sp. z o.o. Warszawa 127
757 EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o. Warszawa 126
758 Centrum Krokus Sp. z o.o. Warszawa 126
759 Infocam Sp. z o.o. S.K. Warszawa 126
760 ROLMEX S.A. Warszawa 126
761 Dacpol Sp. z o.o. Piaseczno 125
762 Flamingo 4 Sp. z o.o. Bainbridge Poland Warszawa II S.K. Warszawa 125
763 Multi – Co Sp. z o.o. Warszawa 125
764 Relax Wind Park I Sp. z o.o. Warszawa 125
765 Helio S.A. Wyględy 125
766 Unikost Sp. z o.o. S.K. Gołąbek 124
767 Nuctech Warszaw Company Limited Sp. z o.o. Warszawa 124
768 ZENTIS POLSKA Sp. z o.o. Żelków-Kolonia 124
769 MLP Pruszków II Sp. z o.o. Pruszków 124
770 Unilink S.A. Warszawa 124
771 NOVARTIS POLAND Sp. z o.o. Warszawa 124
772 MERCK Sp. z o.o. Warszawa 124
773 DR IRENA ERIS S.A. Piaseczno 123
774 AVIVA Sp. z o.o. Warszawa 123
775 Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o. Warszawa 123
776 Sirowa Poland Sp. z o.o. Warszawa 123
777 CBRE Sp. z o.o. Warszawa 123
778 Consulting And Implementation Solutions Poland Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 123
779 EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 123
780 SIMBA TOYS Polska Sp. z o.o. Warszawa 123
781 Finnair S.A. Oddział w Polsce Warszawa 123
782 DSM Nutritional Products Sp. z o.o. Mszczonów 122
783 Inter – Team Sp. z o.o. Warszawa 122
784 Warbud-Porr Szpital Kraków Prokocim S.C. Warszawa 122
785 Yareal Polska Sp. z o.o. Warszawa 122
786 Masspay S.A. Warszawa 122
787 Europa Systems Sp. z o.o. Warszawa 121
788 Sandoz Polska Sp. z o.o. Warszawa 121
789 Herbapol Warszawa Sp. z o.o. Pruszków 121
790 Linklaters Poland Sp. z o.o. Warszawa 121
791 Q-Service Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 121
792 VBH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 121
793 Suszarnia Warzyw Jaworski S.A. S.K. Bramki 121
794 Bzk Holding Sp. z o.o. Warszawa 120
795 Zignago Vetro Polska S.A. Trąbki 120
796 MONDI WARSZAWA Sp. z o.o. Mszczonów 120
797 Welcome Airport Services Sp. z o.o. Warszawa 119
798 CENTROMOR S.A. Warszawa 119
799 Amco Sp. z o.o. Dybów-Kolonia 119
800 Astellas Pharma Sp. z o.o. Warszawa 119
801 HE Marki 1 Sp. z o.o. Warszawa 119
802 Nordson Polska Sp. z o.o. Warszawa 119
803 Dr. Oetker Dekor Sp. z o.o. Płock 119
804 Millennium Dom Maklerski S.A. Warszawa 119
805 Emerson Electric Poland Sp. z o.o. Warszawa 119
806 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 119
807 MLP GROUP S.A. Pruszków 119
808 Airbus Poland S.A. Warszawa 119
809 Polit-Elektronik Sp. z o.o. S.K. Warszawa 118
810 Omnigena Michał Kochanowski i Wspólnicy sp.j. Święcice 118
811 Greenberg Traurig Grzesiak Sp.k. Warszawa 118
812 LS Asmet Sp. z o.o. S. K. A. Reguły 118
813 Polskie Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 118
814 ASMET Sp. z o.o. S.K. Reguły 118
815 Ciarko Sp. z o.o. Design sp.k. Warszawa 118
816 IMCD – Polska Sp. z o.o. Warszawa 118
817 Durham Sp. z o.o. Warszawa 118
818 Apsys Polska S.A. Warszawa 118
819 EcoWipes EWS Sp. z o.o. S.J. Warszawa 117
820 Mercedes Benz Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 117
821 KZB Legionowo Sp. z o.o. Legionowo 117
822 SMG Poland Sp. z o.o. Warszawa 117
823 Evobus Polska Sp. z o.o. Wolica 116
824 Ctdi Poland Sp. z o.o. Sękocin Stary 116
825 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Way – Pol Waś I Waś sp.j. Warszawa 116
826 Dla Piper Giziński Kycia sp.k. Warszawa 116
827 Hyundai Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 116
828 Ambra Brands Sp. z o.o. Warszawa 116
829 Igt Poland Sp. z o.o. Warszawa 116
830 Wssm Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 115
831 HB Reavis Construction PL Sp. z o.o. Warszawa 115
832 White & Case M. Studniarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 115
833 Pearson Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 115
834 GTC KONSTANCJA Sp. z o.o. Warszawa 115
835 Nuco E. i G. Kosyl sp. j. Wołomin 115
836 Verco S .A. Warszawa 115
837 Gerbrueder Peitz Polska Sp. z o.o. Warszawa 115
838 POLSKIE RADIO S.A. Warszawa 114
839 Laboratorium Kosmetyczne Joanna B. Górka, R. Korczak sp.j. Warszawa 114
840 J.M.Inwest Sp. z o.o. Warszawa 114
841 PRZY METRZE Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 114
842 Orlen Serwis S.A. Płock 114
843 Bebio Sp. z o.o. Warszawa 114
844 Portfel2 Ph5 Sp. z o.o. Warszawa 114
845 Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A. Warszawa 114
846 Phn Spv 33 Sp. z o.o. Warszawa 114
847 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Warszawa 114
848 Chl Cash Management Sp. z o.o. Warszawa 114
849 Port Praski Sp. z o.o. Warszawa 114
850 MDP Finance Sp. z o.o. Warszawa 114
851 IFIS Finance Sp. z o.o. Warszawa 114
852 OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 113
853 Nieruchomości Powiśle Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 113
854 Massimo Dutti Polska Sp. z o.o. Warszawa 113
855 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 113
856 Delta Optical Sp. z o.o. sp.k. Nowe Osiny 112
857 Tchibo Manufacturing Poland Sp. z o.o. Marki 112
858 Arkady Sobieskiego Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 112
859 Group One S.A. Warszawa 112
860 Nowel Sp. z o.o. Legionowo 112
861 Biesterfeld Chemia Specjalna Sp. z o.o. Warszawa 112
862 Canon Polska Sp. z o.o. Warszawa 112
863 Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC S.A. Radom 112
864 Thomson Reuters (Markets) Europe SA S.A. Oddział w Polsce Warszawa 112
865 Allianz Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 112
866 Cargotor Sp. z o.o. Warszawa 112
867 Sdv Polska Sp. z o.o. Warszawa 112
868 Arvato Polska Sp. z o.o. Warszawa 112
869 Wolw-Pol Sp. z o.o. Warszawa 112
870 Kino Świat Sp. z o.o. Warszawa 111
871 Bnp Paribas Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 111
872 ETravel S.A. Warszawa 111
873 Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 111
874 Shim-Pol A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka, A.Reszka sp.j. Izabelin 111
875 Zoetis Polska Sp. z o.o. Warszawa 110
876 Spółdzielnia Mieszkaniowa Na Skraju Warszawa 110
877 Enterprise 1 Sp. z o.o. Warszawa 109
878 DOHLER POLSKA Sp. z o.o. Kozietuły Nowe 109
879 Juki Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 109
880 OEX S.A. Warszawa 109
881 Spółdzielnia Mieszkaniowa GÓRCZEWSKA Warszawa 109
882 Instytut Hodowli i Aklimatyzacji Roślin Państwowy Instytut Badawczy Błonie 109
883 Opera Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 109
884 Jagiellońska Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Warszawa 109
885 Altmaster Bobula Gierałtowski sp.j. Józefosław 109
886 Giełda Praw Majątkowych VINDEXUS S.A. Warszawa 109
887 Fundacja Lux Veritatis Warszawa 109
888 Angelini Pharma Polska Sp. z o.o. Łazy 108
889 Fabryka Broni Łucznik – Radom Sp. z o.o. Radom 108
890 Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 108
891 Chodzeń Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 108
892 Centralny Szpital Kliniczny Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Warszawie Warszawa 108
893 Janssen – Cilag Polska Sp. z o.o. Warszawa 108
894 SMP POLAND Sp. z o.o. Warszawa 108
895 Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Płock 108
896 LAGARDERE TRAVEL RETAIL Sp. z o.o. Warszawa 107
897 Nordic Park Investments Sp. z o.o. Warszawa 107
898 BAXTER Polska Sp. z o.o. Warszawa 107
899 DSV International Shared Services Sp. z o.o. Duchnice 107
900 Expander Advisors Sp. z o.o. Warszawa 107
901 KONIG STAHL Sp. z o.o. Warszawa 107
902 West Gate Investments Sp. z o.o. Warszawa 107
903 Siedlecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Siedlce 107
904 NP 9 Sp. z o.o. Warszawa 107
905 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Euro-Trans Sp. z o.o. Warszawa 106
906 Muniak Sp. z o.o. S.K. Warszawa 106
907 Orbis Kontrakty Sp. z o.o. Warszawa 106
908 DDB Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 106
909 Louis Vuitton Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
910 Bristol – Myers Squibb Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
911 LYRECO POLSKA S.A. Sokołów 106
912 Mesgo Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
913 Impuls-Insurance Polska Sp. z o.o. Warszawa 106
914 BZK Group Sp. z o.o. Warszawa 106
915 Ogrodowa – Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 106
916 Ursynów Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Warszawa 105
917 ANWIM S. A. Warszawa 105
918 Drukpol.Flexo Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 105
919 Genexo Sp. z o.o. Warszawa 105
920 Euroservice sp.j. Marek Janowski-Józef Czech Warszawa 105
921 Esperanza S.J. Poterek Ożarów Mazowiecki 105
922 Omega Pharma Poland Sp. z o.o. Warszawa 105
923 Levi Strauss Poland Sp. z o.o Płock 105
924 MOSTVA Sp. z o.o. Ciemno-Gnojna 105
925 Metaltech Sp. z o.o. Czosnów 105
926 Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o. Marki 105
927 Schiessl Polska Sp. z o.o. Warszawa 105
928 Grupa Radiowa Agory Sp. z o.o. Warszawa 104
929 Bawaria Motors Sp. z o.o. Warszawa 104
930 Polenergia Farma Wiatrowa 4 Sp. z o.o. Warszawa 104
931 Pec Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 104
932 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Grenadierów Warszawa 104
933 Nicator Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Brzezinka 104
934 PPHU LAKTOPOL Sp. z o. o. Warszawa 104
935 Ronson Espresso Sp. z o.o. Warszawa 103
936 Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 103
937 Syngenta Polska Sp. z o.o. Warszawa 103
938 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny Im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu Radom 103
939 SARIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 103
940 PHILIPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 103
941 Carles Industrial Sp. z o.o. Warszawa 103
942 Iprospect Polska Sp. z o.o. Warszawa 103
943 LEGO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 102
944 Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce Warszawa 102
945 Ross 2 Sp. z o.o. Warszawa 102
946 SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny Warszawa 102
947 Royal Food Production Sp. z o.o. Kopytów 102
948 Egida It Solutions Sp. z o.o. Warszawa 102
949 Torwar Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Warszawa 102
950 Octa Quattro Sp. z o.o. Warszawa 101
951 Apollo Invest Sp. z o.o. Warszawa 101
952 Dawtona Frozen Sp. z o.o. Błonie 101
953 Grem Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Majdan 101
954 Multidekor Sp. z o.o. S.K. Piastów 101
955 WURTH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 101
956 ZIELEŃ MIEJSKA Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Pruszków 101
957 Casinos Poland Sp. z o.o. Warszawa 101
958 ESALIENS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 101
959 ELI LILLY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 101
960 Raczkowski Paruch sp.k. Warszawa 101
961 GRODNO S.A. Michałów-Grabina 100
962 GEFCO Polska Sp. z o.o. Warszawa 100
963 VIGO SYSTEM S.A. Ożarów Mazowiecki 100
964 Polskie Konsorcjum Gospodarcze S.A. Warszawa 100
965 Rajpol Sp. z o.o. Wola Łęczeszycka 100
966 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie Warszawa 99
967 PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 99
968 Havas Media Sp. z o.o. Warszawa 99
969 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Dom 82 Warszawa 99
970 OBI Centrala Systemowa Sp. z o.o. Warszawa 99
971 P3 Mszczonów Park Sp. z o.o. Warszawa 99
972 DSV AIR & SEA Sp. z o.o. Duchnice 99
973 NAREV INWESTYCJE Sp. z o.o. Ostrołęka 99
974 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom 99
975 Eastway Investments Sp. z o.o. Warszawa 98
976 Bonduelle Polska S.A. Warszawa 98
977 Unidevelopment S.A. Warszawa 98
978 Ernst & Young Sp. z o.o. Business Advisory sp. k. Warszawa 98
979 Rail Polska Sp. z o.o. Warszawa 98
980 RITTAL Sp. z o.o. Warszawa 98
981 Willis Towers Watson Polska Sp. z o.o. Warszawa 98
982 Robyg Project Management Sp. z o.o. Warszawa 98
983 Louis Dreyfus Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 98
984 Ingka Business Service Center Sp. z o.o. Janki 97
985 TETRA PAK Sp. z o.o. Warszawa 97
986 Pfizer Polska Sp. z o.o. Warszawa 97
987 Agencja Ochrony Juwentus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 97
988 Novisa Development Sp. z o.o. S.J. Warszawa 97
989 Wipro IT Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 97
990 AASA Polska S.A. Warszawa 97
991 Kredyt Inkaso S.A. Warszawa 97
992 Trecom S.A. sp.k. Warszawa 97
993 Ghelamco Poland Sp. z o.o. Warszawa 96
994 Tesla Recycling Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Mazowiecki 96
995 No Limit Sp. z o.o. Warszawa 96
996 Brüggen Polska Sp. z o.o. Warszawa 96
997 Fpw Lease Sp. z o.o. Warszawa 96
998 Deporium Inc. Sp. z o.o. Raszyn 96
999 Energomontaż Zachód Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 96
1000 HOOGWEGT POLAND Sp. z o.o. Warszawa 96
1001 Coca-Cola Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 96
1002 Dy Kot sp.j. Warszawa 95
1003 ISOURCE S.A. Warszawa 95
1004 Targban Sp. z o.o. Płochocin 95
1005 MARCATO Sp. z o.o. Rzakta 95
1006 MOSTOSTAL WARSZAWA S.A. Warszawa 95
1007 Volvo Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Młochów 95
1008 DROSED S.A. Siedlce 95
1009 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 95
1010 Webfleet Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 95
1011 Interfood Polska – Sp. z o.o. Warszawa 95
1012 Centren Sp. z o.o. Warszawa 94
1013 ATENDE S.A. Warszawa 94
1014 PGE Dom Maklerski S.A. Warszawa 94
1015 CD Locum Sp. z o. o. II S. J. Warszawa 94
1016 RAKOWIEC Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 94
1017 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego Warszawa 94
1018 Mantezja 3 Sp. z o.o. Warszawa 94
1019 ABBVIE Sp. z o.o. Warszawa 93
1020 Solan Investment Sp. z o.o. Warszawa 93
1021 BETA Sp. z o.o. Warszawa 93
1022 Zenith Poland Sp. z o.o. Warszawa 93
1023 Sovit Jarosław Buczkowski sp.j. Warszawa 93
1024 Amgen Sp. z o.o. Warszawa 93
1025 Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o. Warszawa 93
1026 Ferdinand Bilstein Polska Sp. z o.o. Warszawa 92
1027 PricewaterhouseCoopers Polska Sp. z o.o. Warszawa 92
1028 Sollers Consulting Sp. z o.o. Warszawa 92
1029 Falck Medycyna Sp. z o.o. Warszawa 92
1030 Neo – Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik sp.j. Warszawa 92
1031 GFK POLONIA Sp. z o.o. Warszawa 92
1032 Komtur Polska Sp. z o.o. Warszawa 92
1033 SOFRALUX Sp. z o.o. Warszawa 92
1034 Spółdzielnia Mieszkaniowa Starówka Warszawa 92
1035 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Mleks Sp. z o.o. Wyszków 92
1036 Artex II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Milanówek 92
1037 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Allianz Polska S.A. Warszawa 92
1038 CAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 92
1039 Aereco Wentylacja Sp. z o.o. Warszawa 91
1040 Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o. Warszawa 91
1041 Arc-Interiors Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 91
1042 Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 91
1043 Calz Polska Sp. z o.o. Warszawa 91
1044 MAL-BUD-1 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 91
1045 Vicar Management Sp. z o.o. Warszawa 91
1046 Freightliner Pl Sp. z o.o. Warszawa 91
1047 Schuco International Polska sp. z o.o. Siestrzeń 91
1048 W.W. Investment Wiśniewscy sp.j. Wołomin 91
1049 Wkb Wierciński, Kwieciński, Baehr sp.k. Warszawa 91
1050 Telestrada S.A. Warszawa 91
1051 Fitch Polska S.A. Warszawa 90
1052 AJS Parts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 90
1053 PSI Spółdzielczy Producent Sprężyn Siedlce 90
1054 Zarmen Fpa Sp. z o.o. Warszawa 90
1055 Wydawnictwo Albatros Sp. z o.o. Warszawa 90
1056 MAGO S.A. Rusiec 90
1057 PZU Pomoc S.A. Warszawa 90
1058 Berlin – Chemie Menarini Polska Sp. z o.o. Warszawa 89
1059 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Im. Prof. W. Orłowskiego Centrum medycznego Kształcenia Podyplomowego Warszawa 89
1060 Globis Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 89
1061 Atlas Copco Polska Sp. z o.o. Warszawa 89
1062 Teleperformance Polska Sp. z o.o. Warszawa 89
1063 DIAGEO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 89
1064 KLINKIER-BUD Przesiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Czesław Marek Penconek Konstancin-Jeziorna 89
1065 Produs Shop Services Sp. z o.o. Sękocin Nowy 89
1066 Polska Federacja Hodowców Bydła I Producentów Mleka Warszawa 89
1067 Lesznowolskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Lesznowola 89
1068 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Klub Dwustu Warszawa 89
1069 Solumus S.A. S.K.A. Płock 89
1070 WANZL Sp. z o.o. Nadarzyn 89
1071 Utc Hvac Polska Sp. z o.o. Warszawa 89
1072 WILO POLSKA Sp. z o.o. Lesznowola 89
1073 Ibcol Sp. z o.o. Warszawa 89
1074 NTT SYSTEM S.A. Zakręt 88
1075 LINK Sp. z o.o. Wiązowna 88
1076 Polenergia Farma Wiatrowa 6 Sp. z o.o. Warszawa 88
1077 MARBET LIPSKO Sp. z o.o. Sp. K. Lipsko 88
1078 FIEGE Sp. z o.o. Warszawa 88
1079 Plastan Kacprzyk sp.j. Stanisławów 88
1080 Laristechnologies Sp. z o.o. Warszawa 88
1081 Mardom Pro Sp. z o.o. S.K. Lipniki Stare 88
1082 EGIS Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 88
1083 PREMA S.A. Warszawa 88
1084 Galon-Polska Sp. z o.o. Warszawa 87
1085 Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Warszawa 87
1086 Stary Jarosław Wind Invest Sp. z o.o. Warszawa 87
1087 Fanex Sp. z o.o. Radonice 87
1088 Juan – E. Szałańska sp.j. Warszawa 87
1089 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Łomiankach Sp. z o.o. Łomianki 87
1090 Dim S.A. Warszawa 87
1091 ABB Business Services Sp. z o.o. Warszawa 87
1092 TEVA Pharmaceuticals Polska Sp. z o.o. Warszawa 87
1093 Progress XIII Sp. z o.o. Warszawa 87
1094 RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 87
1095 Związek Nauczycielstwa Polskiego Warszawa 86
1096 Autovista Polska Sp. z o.o. Warszawa 86
1097 British Automotive Centrum Sp. z o.o. Warszawa 86
1098 AbbVie Polska Sp. z o.o. Warszawa 86
1099 ProLogis Poland Management Sp. z o.o. Warszawa 86
1100 K&M Delikatesy Zdzisława Kalinowska Wesoła 86
1101 Euler Hermes Collections Sp. z o.o. Warszawa 86
1102 NIKE Poland Sp. z o.o. Warszawa 86
1103 Casino Sp. z o.o. Warszawa 86
1104 SKANSKA PROPERTY POLAND Sp. z o.o. Warszawa 86
1105 Knight Frank Sp. z o.o. Warszawa 86
1106 TECHNOKABEL S.A. Warszawa 85
1107 Komunikacja Plus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 85
1108 BIZEA Sp. z o.o. Tomice 85
1109 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 4 S.A. Warszawa 85
1110 Klima-Therm Sp. z o.o. Warszawa 85
1111 BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 85
1112 Kuchnie Świata S.A. Warszawa 84
1113 VOICETEL COMMUNICATIONS S.A. Warszawa 84
1114 Instytut Badawczy Leśnictwa Sękocin Stary 84
1115 European Commercial (EC) Investment Poland Sp. z o.o. Warszawa 84
1116 Fiat Chrysler Polska Sp. z o.o. Warszawa 84
1117 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz Centralny Warszawa 84
1118 Engel Polska Sp. z o.o. Warszawa 84
1119 Bejo Zaden Poland Sp. z o.o. Konotopa 84
1120 Drejk Kaźmierczak sp.j. Warszawa 84
1121 GEZE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 84
1122 ASO Mr Sp. z o.o. S.K. Radom 84
1123 Ilho Pl S.A. Warszawa 84
1124 Budmech Sp. z o.o. S.K. Warszawa 84
1125 Raf Trans Sp. z o.o. Warszawa 83
1126 KORPORACJA KGL S.A. Mościska 83
1127 BERICAP POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 83
1128 Nordmann, Rassmann Polska Sp. z o.o. Warszawa 83
1129 Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Warszawa 83
1130 Kaeser Kompressoren Sp. z o.o. Warszawa 83
1131 Azmet Radom Sp. z o.o. sp.k. Radom 83
1132 A.P.N. PROMISE S.A. Warszawa 83
1133 Pater Firma A.E. Daniluk sp.j. Warszawa 82
1134 Zielona Góra Property Sp. z o.o. Warszawa 82
1135 RADIO ESKA S.A. Warszawa 82
1136 Red Bull Sp. z o.o. Warszawa 82
1137 Exorigo-Upos S.A. Warszawa 82
1138 SOLGAR POLSKA Sp. z o. o. Warszawa 82
1139 MacMillan Polska Sp. z o.o. Warszawa 82
1140 Pl.2012+ Sp. z o.o. Warszawa 82
1141 Bureau Veritas Polska Sp. z o.o. Warszawa 81
1142 Omnires , Sp. z o.o. Warszawa 81
1143 STORCK Sp. z o.o. Warszawa 81
1144 ‚Metro’ Andrzej Lipka i Wspólnicy sp.j. Łazy 81
1145 WDX S.A. Warszawa 81
1146 Teatr Narodowy w Warszawie Warszawa 81
1147 GGG Sp. z o.o. Radom 81
1148 TOYOTA Motor Poland Company Limited Sp. z o.o. Warszawa 81
1149 POCZTYLION – ARKA Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A. Warszawa 81
1150 Grupa 1 Prestige PM Sp. z o.o. S.K.A. Piaseczno 81
1151 Gfi Poland Sp. z o.o. Warszawa 81
1152 Helukabel Polska Sp. z o.o. Radziejowice 81
1153 North Coast S.A. Pruszków 81
1154 Colliers International Poland Sp. z o.o. Warszawa 80
1155 Promedica24 Betreuung Plus Germany Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 80
1156 Polska Sieć Handlowa NASZ – SKLEP S.A. Warszawa 80
1157 Koree Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 80
1158 Mlekoma Sp. z o.o. Warszawa 80
1159 Live Nation Sp. z o.o. Warszawa 80
1160 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa STOKŁOSY Warszawa 80
1161 UCB PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 80
1162 BECTON DICKINSON POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 80
1163 Keter Poland Sp. z o.o. Warszawa 79
1164 Nexeo Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 79
1165 Płocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Płock 79
1166 Carpol Sp. z o.o. Warszawa 79
1167 Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 79
1168 Terra Recycling Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Mazowiecki 79
1169 Networks! Sp. z o.o. Warszawa 79
1170 WYDAWNICTWO C.H. BECK Sp. z o.o. Warszawa 79
1171 Probatus Sp. z o.o. Warszawa 79
1172 ELP Propco (Poland Lm) Sp. z o.o. Warszawa 79
1173 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VI sp.k. Warszawa 79
1174 Stowarzyszenie Księgowych w Polsce z Siedzibą w Warszawie Warszawa 79
1175 Transport Towarowy Samochodowy Marcin Słomka Konary 78
1176 ACERINOX POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 78
1177 HEADZ Marketing Sp. z o.o. Partner II S.K. Warszawa 78
1178 Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o. Warszawa 78
1179 Agro-Pool-Prima Sp. z o.o. Warszawa 78
1180 CRL Sp. z o.o. Radom 78
1181 Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Żoliborz Warszawa 78
1182 Kancelaria Prawnicza Forum Radca Prawny Krzysztof Piluś I Spółka – Spółka Komandytowa Warszawa 78
1183 UNIVERSAL MUSIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 78
1184 Metal Expert Sp. z o.o. sp. j. Warszawa 78
1185 GOODYEAR Dunlop Tires Polska Sp. z o.o. Warszawa 78
1186 Cramo Sp. z o.o. Warszawa 77
1187 Interdruk S.A. Warszawa 77
1188 Komagra Sp. z o.o. Warszawa 77
1189 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rozłogi Warszawa 77
1190 Interfood Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 77
1191 Parker Hannifin Manufacturing Poland Sp. z o.o. Warszawa 77
1192 Bell Capital Polska Sp. z o.o. Warszawa 77
1193 CAPAROL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 77
1194 Em & Em M. Pietrucha M. Deptuła sp.j. Warszawa 77
1195 Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o. Warszawa 77
1196 Stryker Polska Sp. z o.o. Warszawa 77
1197 Centrum Medyczne Kształcenia Podyplomowego Warszawa 77
1198 LDS Łazewski, Depo i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 76
1199 Dobra Forma 1 Bl Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 76
1200 Iow Trade Sp. z o.o. Warszawa 76
1201 J&J Holding Sp. z o.o. Warszawa 76
1202 Sokołów – Logistyka Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 76
1203 Logwin Poland Sp. z o.o. Piaseczno 76
1204 SPS HANDEL S.A. Warszawa 76
1205 Rework Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 76
1206 ASCO Numatics Sp. z o.o. Warszawa 76
1207 Haribo Sp. z o.o. Warszawa 76
1208 Krynica Vitamin S.A. Warszawa 76
1209 Técnicas Reunidas S.A. (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 76
1210 Pemes Gaca i Wspólnicy sp.j. Warszawa 76
1211 Dedra-Exim Sp. z o.o. Pruszków 76
1212 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 76
1213 Ochnik Development Sp. z o.o. Warszawa 76
1214 PWC Advisory Sp. z o.o. S.K. Warszawa 76
1215 Ewmaj Jędrzejczyk i Spółka sp.j. Chynów 76
1216 Otwocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Otwock 76
1217 Roko Sp. z o.o. Warszawa 76
1218 Mastercard Payment Transaction Services S.A. Warszawa 75
1219 BROWAR JABŁONOWO ZARZĄD Sp. z o.o. S.K. Jabłonowo 75
1220 Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Kozienice 75
1221 GSK Commercial Sp. z o.o. Warszawa 75
1222 Reprograf Grafikus S.A. Warszawa 75
1223 Smm Legal Maciak Mataczyński Adwokaci sp.k. Warszawa 75
1224 Integrated Solutions Sp. z o.o. Warszawa 75
1225 Topsil Sp. z o.o. S.K. Warszawa 75
1226 Akamai Technologies Poland Sp. z o.o. Warszawa 75
1227 GE Infrastruktura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 75
1228 Egmont Polska Sp. z o.o. Warszawa 75
1229 Lesznowola Sp. z o.o. Warszawa 74
1230 Ströer Polska Sp. z o.o. Warszawa 74
1231 Gruplast Gruba sp.j. Kołbiel 74
1232 Doxa Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 74
1233 Aminex Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 74
1234 PKB Inwest Budowa Sp. z o.o. S.K. Ząbki 74
1235 FLEXPOL Sp. z o.o. Płock 74
1236 NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe Warszawa 74
1237 Elhurt Sp. z o.o. Warszawa 74
1238 Alcon Polska Sp. z o.o. Warszawa 74
1239 Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy sp.k. Warszawa 74
1240 Phosagro Polska Sp. z o.o. Warszawa 74
1241 Metlife Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 74
1242 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agromasz Sp. z o.o. Rzekuń 74
1243 Aerotunel Sp. z o.o. S.K. Warszawa 74
1244 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka sp.j. Siedlce 74
1245 Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska w Warszawie Warszawa 74
1246 STERN WEBER POLSKA Krzysztof Błażejczyk Warszawa 73
1247 MB Motors Sp. z o.o. Piaseczno 73
1248 Ciechtrading S.A. Warszawa 73
1249 Reesco Sp. z o.o. Warszawa 73
1250 SABA Sp. z o.o. Płock 73
1251 WOLSKA ŻELAZNA BRAMA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 73
1252 SICK Sp. z o.o. Warszawa 73
1253 Kaspersky Lab Polska Sp. z o.o. Warszawa 73
1254 Venezia Oganowska Nachiło sp.j. Warszawa 73
1255 CK Mediator Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 73
1256 Manta S.A. Warszawa 73
1257 WARS S.A. Warszawa 73
1258 EMi Music Publishing Polska Sp. z o.o. Warszawa 72
1259 E Plus M Sp. z o.o. Łoziska 72
1260 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Wołominie Wołomin 72
1261 VOLVO CAR POLAND Sp. z o.o. Warszawa 72
1262 XL Energy Marketing Sp. z o.o. Warszawa 72
1263 SANOFI PASTEUR Sp. z o.o. Warszawa 72
1264 Zpc Flis sp.j. Kuranów 72
1265 Media Direction Sp. z o.o. Warszawa 72
1266 Vive Textile Recycling Sp. z o.o. Warszawa 72
1267 Reynaers Aluminium Sp. z o.o. Piaseczno 72
1268 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o. Warszawa 72
1269 Polkomtel Business Development Sp. z o.o. Warszawa 72
1270 Goldman Sachs Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 72
1271 Cambil Sp. z o.o. Warszawa 72
1272 Respol Export-Import Sp. z o.o. Warszawa 71
1273 Uroda Polska Sp. z o.o. Warszawa 71
1274 BARISTA S.A. Warszawa 71
1275 Remak-Energomontaż S.A. Warszawa 71
1276 Centrum Milenium Sp. z o.o. Warszawa 71
1277 DOW Agrosciences Polska Sp. z o.o. Warszawa 71
1278 Dakoma Sp. z o.o. Wiązowna 71
1279 Ronson Development Sp. z o.o. Gemini 2 sp.k. Warszawa 71
1280 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Gór-Pis sp.j. Paweł Góral i Wspólnicy Ząbki 71
1281 Bibby Financial Services Sp. z o.o. Warszawa 71
1282 Gessel, Koziorowski Spółka Komandytowa Warszawa 71
1283 Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie Warszawa 71
1284 Semi Line Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 71
1285 Xerox Polska Sp. z o.o. Warszawa 71
1286 Polskie Towarzystwo Turystyczno – Krajoznawcze Warszawa 71
1287 Celgene Sp. z o.o. Warszawa 71
1288 Vistra Corporate Services Sp. z o.o. Warszawa 71
1289 4Mats.Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 71
1290 Unibail-Rodamco Polska Sp. z o.o. Warszawa 71
1291 Vgp Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 71
1292 Jubiler Sp. z o.o. PHU Warszawa 71
1293 FRUBELLA PROCESSING Sp. z o.o. Białobrzegi 71
1294 Eksel Buchowiecki Sp.k. Warszawa 70
1295 Polmo Łomianki S.A. Łomianki 70
1296 Unibalaton Sp. z o.o. Warszawa 70
1297 M&P Pavlina Sp. z o.o. S.K. Marki 70
1298 ATEŃSKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 70
1299 INFINE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 70
1300 Baltic Company Sp. z o.o. Warszawa 70
1301 Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Otwock 70
1302 Gospodarstwo Ogrodnicze Wojciech Sopiński Wólka Kobyla 70
1303 Tlc Łożyska – Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński, Tomasz Paweł Cudny sp.j. Warszawa 70
1304 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrobramska Warszawa 70
1305 Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina Warszawa 70
1306 MEXEM Sp. z o.o. Warszawa 70
1307 NICE – POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 70
1308 Bukowińska Development Sp. z o.o. Warszawa 70
1309 Optima Logistics Group S.A. Warszawa 70
1310 Ford Polska Sp. z o.o. Warszawa 69
1311 Carrier Chłodnictwo Polska Sp. z o.o. Warszawa 69
1312 TSC Sp. z o.o. Warszawa 69
1313 Menard Polska Sp. z o.o. Warszawa 69
1314 SAS INSTITUTE Sp. z o.o. Warszawa 69
1315 Danfoss Saginomiya Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 69
1316 CHR. Hansen Poland Sp. z o.o. Czosnów 69
1317 YORK Grzegorz Sułowski Wielogóra 69
1318 Makab – Uryga, Kołodziej, Łada sp.j. Sokołów 69
1319 Pierre Fabre Medicament Polska Sp. z o.o. Warszawa 69
1320 IMS S.A. Warszawa 69
1321 Renault Retail Group Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 69
1322 Ferrus Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 69
1323 Gebo Technika Sp. z o.o. Marki 69
1324 Europoles Sp. z o.o. Warszawa 68
1325 HACHETTE LIVRE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 68
1326 STALFA Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 68
1327 Gelf Fizpartner (Poland) Sp. z o.o. Goodman Alpha Logistics S.K. Warszawa 68
1328 Grupa Energia Obrót Ge Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 68
1329 Calypso Fitness S.A. Warszawa 68
1330 Ruta sp.j. Mińsk Mazowiecki 68
1331 MERATRONIK S.A. Zakład Elektronicznej Aparatury Pomiarowej Warszawa 68
1332 Puławska 113 Sp. z o.o. Warszawa 68
1333 R&J Sp. z o.o. S.K. Ozorów 68
1334 Mondi Wierzbica Sp. z o.o. Wierzbica 68
1335 Agrana Fruit Polska Sp. z o.o. Ławy 68
1336 Rim Kowalczyk sp.j. Janki 68
1337 Mercus Development Sp. z o.o. S.K. Warszawa 68
1338 BIALMED Sp. z o.o. Warszawa 68
1339 Spółdzielnia Mleczarska MAZOWSZE Chorzele 68
1340 Nederman Manufacturing Poland Sp. z o.o. Marki 67
1341 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach Sp. z o.o. Ząbki 67
1342 Zbyszko Company S.A. Radom 67
1343 Qloc S.A. Warszawa 67
1344 DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella Warszawa 67
1345 Poland Business Park IV Sp. z o.o. Warszawa 67
1346 EUROP ASSISTANCE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 67
1347 Alfa Sigma Polska Sp. z o.o. Warszawa 67
1348 FANTASY FOOD Sp. z o.o. Ręczaje Polskie 67
1349 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 67
1350 Lingaro Sp. z o.o. Warszawa 67
1351 Fermy Koźlakiewicz S.J. Wiśniewo 67
1352 Royal Bristol Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 67
1353 Jar Aromaty Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 66
1354 Systemics – Pab Sp. z o.o. Warszawa 66
1355 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Płock 66
1356 Nutrimed Sp. z o.o. Warszawa 66
1357 Dipol Sp. z o.o. Warszawa 66
1358 Instytut Techniki Budowlanej Warszawa 66
1359 Cukrohurt Sp. z o.o. Siedlce 66
1360 Spółdzielnia Mieszkaniowa Mszczonowska Warszawa 66
1361 Sodexo Polska Sp. z o.o. Warszawa 66
1362 Alior Services Sp. z o.o. Warszawa 66
1363 Unipartner Sp. z o.o. Warszawa 66
1364 Securitas Polska Sp. z o.o. Warszawa 66
1365 Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Legionowo Sp. z o.o. Legionowo 66
1366 Stalgast Sp. z o.o. Warszawa 66
1367 Greentech Polska Sp. z o.o. Warszawa 66
1368 Media Markt Polska Sp. z o.o. Szczecin Spółka Komandytowa Warszawa 66
1369 BBDO Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 66
1370 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Wellhouse S.K. Warszawa 66
1371 Centrum Development And Investments Polska Sp. z o.o. Warszawa 66
1372 Hotel Gromada Centrum Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 66
1373 Robyg Young City 1 Sp. z o.o. Warszawa 66
1374 TSL Intermodal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 66
1375 SOCOPOL Sp. z o.o. Warszawa 66
1376 Tree Capital Sp. z o.o. Wola Gołkowska 65
1377 Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne EKO – Babice Sp. z o.o. Stare Babice 65
1378 Komex S.A. Warszawa 65
1379 Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 65
1380 Novdom Sp. z o.o. Przasnysz 65
1381 P.P.H.U. Zadroga W. Zadroga, G. Zadroga S.J. Ostrów Mazowiecka 65
1382 Zeszuta Sp. z o.o. Warszawa 65
1383 Moneygram Poland Sp. z o.o. Warszawa 65
1384 Prof-Met-Kol Sp. z o.o. Warszawa 65
1385 WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o. Łomianki 65
1386 Abbott Medical Sp. z o.o. Warszawa 65
1387 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEMIK Płock 65
1388 Izotechnik Sp. z o.o. Płock 65
1389 Iqvia Commercial Sp. z o.o. Warszawa 65
1390 Saginomiya Europe Sp. z o.o. Warszawa 65
1391 Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o. Warszawa 65
1392 Energa Serwis Sp. z o.o. Ostrołęka 65
1393 Mochtoys sp.j.-A.Moch, K.Moch Otwock 65
1394 Idna Investments Sp. z o.o. Warszawa 65
1395 Procardia Medical Sp. z o.o. Warszawa 65
1396 DOW POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 65
1397 Pollena S.A. Fabryka Opakowań Kosmetycznych Łaskarzew 65
1398 Wartico Invest Sp. z o.o. Warszawa 65
1399 Zakłady Farmaceutyczne UNIA Spółdzielnia Pracy Warszawa 64
1400 GREEN FACTORY LOGISTICS Sp. z o.o. S.K. Zdunowo 64
1401 Apollo PSF Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 64
1402 Mobica Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 64
1403 Starnet Telecom Sp. z o.o. Warszawa 64
1404 Kwitnąca Sp. z o.o. Warszawa 64
1405 Towarzystwo Społeczno-Kulturalne Żydów w Polsce Warszawa 64
1406 Pawtrans Holding Sp. z o.o. Warszawa 64
1407 ADP Polska Sp. z o.o. Warszawa 64
1408 ASIA-FOODS Sp. z o.o. Warszawa 64
1409 PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 64
1410 Hillwood Polska Sp. z o.o. Warszawa 64
1411 Orlen Eko Sp. z o.o. Płock 64
1412 Żyrardowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żyrardów 64
1413 Mylan Healthcare Sp. z o.o. Warszawa 63
1414 DAR-POL Dariusz Kulesza Ochudno 63
1415 Skłodowski sp.j. Zaręby Kościelne 63
1416 Roche Diabetes Care Polska Sp. z o.o. Warszawa 63
1417 Metropolitan Investment S.A. Warszawa 63
1418 Mleczarnia Gościno Sp. z o.o. Warszawa 63
1419 Equinix (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 63
1420 Centrum Usług Wspólnych Baltona Sp. z o.o. Warszawa 63
1421 PROMAT TOP Sp. z o.o. Warszawa 63
1422 Fibre System Sp. z o.o. Warszawa 63
1423 GTI Sp. z o.o. Warszawa 63
1424 Implantcast Polska Sp. z o.o. Warszawa 63
1425 Centrum Giełdowe S.A. Warszawa 63
1426 Ingersoll-Rand Polska Sp. z o.o. Warszawa 62
1427 Wipro Poland Sp. z o.o. Warszawa 62
1428 Eurowkręt K.M.Piasta i Wspólnicy sp.j. Radom 62
1429 PPHU Piaseczno Sp. z o.o. Piaseczno 62
1430 Property Secured Fund S.A. Warszawa 62
1431 Distribev Orbico Sp. z o.o. Warszawa 62
1432 Fleet Accident Management Services Sp. z o.o. Warszawa 62
1433 Radiometer Sp. z o.o. Warszawa 62
1434 Ubm Development Polska Sp. z o.o. Warszawa 62
1435 Scania Real Estate Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 62
1436 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Wilanów Warszawa 62
1437 PN Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 62
1438 Ka-Gra Zbigniew Grabowski, Jarosław Żuchowski, Ewa Grabowska, Hanna Żuchowska sp.j. Warszawa 62
1439 YKK POLAND Sp. z o.o. Pogorzałki 62
1440 Planium Sp. z o.o. Warszawa 62
1441 Skarbnica Narodowa Sp. z o.o. Warszawa 62
1442 Wiwax Sp. z o.o. Płock 62
1443 Hipp Polska Sp. z o.o. Warszawa 62
1444 Fitsport Polska Sp. z o.o. Warszawa 62
1445 Janusz Gruchalski, Jerzy Kotwas Zamek sp.j. Warszawa 62
1446 Nep Investment Sp. z o.o. S.K. Warszawa 62
1447 STO Sp. z o.o. Warszawa 62
1448 Auto Centrum Dębowscy sp.j. Siedlce 62
1449 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość w Wyszkowie Wyszków 62
1450 CARSERVIS S.A. Warszawa 62
1451 Drukarnia Ellert Sp. z o.o. Wiązowna 62
1452 Monting Invest Sp. z o.o. S.K. Warszawa 62
1453 COMESA Polska Sp. z o.o. Warszawa 62
1454 RUDA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 62
1455 A17 Sp. z o.o. Warszawa 62
1456 Godan S.A. Warszawa 62
1457 Agromaks Sp. z o.o. Mizerka 62
1458 BARENTZ Sp. z o.o. Warszawa 61
1459 Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 61
1460 ARBURG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 61
1461 Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o. Warszawa 61
1462 Total Petrochemicals & Refining S.A. Oddział w Polsce Warszawa 61
1463 Ushio Poland Sp. z o.o. Pass 61
1464 ETI – POLAM Sp. z o.o. Pułtusk 61
1465 Grodziska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grodzisk Mazowiecki 61
1466 Neostar Sp. z o.o. Warszawa 61
1467 Orbico Salon Professional Sp. z o.o. Warszawa 61
1468 Belise Investments Sp. z o.o. Warszawa 61
1469 Globis Poznań Sp. z o.o. Warszawa 61
1470 REAL S.A. Siedlce 61
1471 Mega-Krusz Małgorzata Napiórkowska, Filip Wilczyński sp.j. Ostrołęka 61
1472 Dworek Polski Sp. J. Koziński Jacek, Rybak Grzegorz Zalesie Górne 61
1473 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o. Płońsk 61
1474 Total Market Holding Sp. z o.o. S.K. Warszawa 61
1475 Gww Grynhoff i Partnerzy Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. Warszawa 61
1476 2n-Everpol Sp. z o.o. Warszawa 61
1477 Comtegra S.A. Warszawa 60
1478 Spectra Lighting Sp. z o.o. Warszawa 60
1479 Astra Concept Sp. z o.o. Warszawa 60
1480 JELONKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 60
1481 Octa Rt Sp. z o.o. Warszawa 60
1482 Impel Cash Solutions Sp. z o.o. Warszawa 60
1483 Cp Tychy Sp. z o.o. Pruszków 60
1484 TECHMATIK S.A. Radom 60
1485 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Garwolin Wola Rębkowska 60
1486 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa II S.K. Warszawa 60
1487 Polski Związek Łowiecki Warszawa 60
1488 Wyszogrodzki i Wspólnicy sp.j. Warszawa 60
1489 Booking.com Sp. z o.o. Warszawa 60
1490 Aforti Finance S.A. Warszawa 60
1491 Pory 78 Sp. z o.o. Warszawa 60
1492 IT Card Centrum Technologii Płatniczych S.A. Warszawa 60
1493 Grupa Profbud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 60
1494 Abplanalp Sp. z o.o. Warszawa 60
1495 Théa Polska Sp. z o.o. Warszawa 59
1496 Industrial Center 21 Sp. z o.o. Warszawa 59
1497 DO & CO Poland Sp. z o.o. Warszawa 59
1498 Międzyzakładowe Spółdzielcze Zrzeszenie Budowy Domów Mieszkalnych Ochota Warszawa 59
1499 Metlife Services Sp. z o.o. Warszawa 59
1500 Przychodnia Lekarska Novum Katarzyna Kozioł, Piotr Lewandowski sp.j. Warszawa 59
1501 AGED Sp. z o.o. Pruszków 59
1502 Strabag Brvz Sp. z o.o. Pruszków 59
1503 Tower Investments S.A. Warszawa 59
1504 Nowy Świat 68 Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 59
1505 Przedsiębiorstwo Tynkbud-1 Sp. z o.o. Warszawa 59
1506 SCANDIC FOOD Sp. z o.o. Warszawa 59
1507 Arteo Spółka z Ograniczoną Odpowiedzielnością Design S.K. Warszawa 59
1508 Canvas Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 59
1509 Prophold Sp. z o.o. Warszawa 59
1510 Compound Sp. z o.o. Warszawa 58
1511 Aforti Holding S.A. Warszawa 58
1512 ALBATROS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 58
1513 Nap Invest Kołobrzeg Sp. z o.o. Warszawa 58
1514 Radkom P P U H Sp. z o.o. Radom 58
1515 Zimmer Biomet Polska Sp. z o.o. Warszawa 58
1516 Artus II Sp. z o.o. Maciejowice 58
1517 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 Spółka Komandytowa Warszawa 58
1518 SON Vida Sp. z o.o. Warszawa 58
1519 Carfi Polska Sp. z o.o. Siedlce 58
1520 Hollywood S.A. Sierpc 58
1521 BACKALDRIN Polska Sp. z o.o. Warszawa 58
1522 Hogan Lovells (Warszawa) LLP (Spółka Partnerska) Oddział w Polsce Warszawa 58
1523 Microstructure Sp. z o.o. Warszawa 58
1524 Assa Abloy Poland Sp. z o.o. Warszawa 58
1525 Wojskowy Instytut Łączności im. prof. dr hab. Janusza Groszkowskiego Zegrze 58
1526 Jara Drapała & Partners Sp.k. Warszawa 58
1527 Capital Part 10-Cd Locum Sp. z o.o. S.J. Warszawa 58
1528 PPU POMEL Sp. z o.o. Wyszków 58
1529 EBS S.A. Warszawa 58
1530 Prefamax Sp. z o.o. Warszawa 58
1531 Mkl Bau Sp. z o.o. Siedlce 58
1532 Klinkier Przysucha S.A. Skrzyńsko 57
1533 Ntg Polar Road Sp. z o.o. Warszawa 57
1534 RADWAG Wagi Elektroniczne Witold Lewandowski Radom 57
1535 Młot sp.j., Bożena i Henryk Młot Ostrowik 57
1536 WIKO COMPANY S.A. Stare Babice 57
1537 Inpharm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 57
1538 St-Majewski S.A. S.K. Pruszków 57
1539 Media Markt Polska Sp. z o.o. Białystok Spółka Komandytowa Warszawa 57
1540 Cooling.Pl Zdziech sp.j. Opacz-Kolonia 57
1541 Kaliber Sp. z o.o. Warszawa 57
1542 Honda Motor Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 57
1543 Ikea Purchasing Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 57
1544 Corrente Dla Domu Sp. z o.o. sp.k. Jawczyce 57
1545 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud Sp. z o.o. Radom 57
1546 Dantex Sp. z o.o. Wilcza Spółka Komandytowa Warszawa 57
1547 MARSH Sp. z o.o. Warszawa 57
1548 Adama Polska Sp. z o.o. Warszawa 57
1549 Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o. Warszawa 57
1550 2PB4 Sp. z o.o. Warszawa 57
1551 Reino Dywidenda Sp. z o.o. Projekt Inwestycyjny 1 sp.k. Warszawa 57
1552 Feber Sp. z o.o. Warszawa 57
1553 Lechpol Electronics Sp. z o.o. sp.k. Miętne 57
1554 Bracco Imaging Polska Sp. z o.o. Warszawa 57
1555 BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o. Warszawa 57
1556 Hella Polska Sp. z o.o. Warszawa 57
1557 Eugeniusz Pasymowski Usługi i Produkcja Export-Import Wieczfnia Kościelna 56
1558 Florimex A.Więckowski, W.Okrzeja, A.Adamowicz sp.j. Zaborów 56
1559 Adecco Consulting Sp. z o.o. Warszawa 56
1560 WALKI EKOPAK S.A. Jatne 56
1561 Electronic Arts Polska Sp. z o.o. Warszawa 56
1562 TEKNOS Sp. z o.o. Warszawa 56
1563 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Drogowych w Grójcu Sp. z o.o. Jasieniec 56
1564 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sogar Z. W. Wiśniccy sp.j. Sokół 56
1565 Elektra Włodzimierz Nyc Witold Nyc sp.j. Ożarów Mazowiecki 56
1566 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa III S.K. Warszawa 56
1567 Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. Jachranka 56
1568 Cabin Investments II Sp. z o.o. Warszawa 56
1569 Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania Warszawa 56
1570 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 56
1571 Mk4 Invest Sp. z o.o. Warszawa 56
1572 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Akpo Cegiełkowski Niedzielska sp.j. Laski 56
1573 Edelmann Poland Sp. z o.o. Pruszków 56
1574 Triobud Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 56
1575 Odylion Sp. z o.o. S.K. Warszawa 56
1576 Kubara Lamina S.A. Piaseczno 55
1577 SPIRAX SARCO Sp. z o.o. Warszawa 55
1578 Software AG Polska Sp. z o.o. Warszawa 55
1579 VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o. Warszawa 55
1580 Guss-Ex Sp. z o.o. Warszawa 55
1581 Moventum Sp. z o.o. Warszawa 55
1582 Omd Sp. z o.o. Warszawa 55
1583 IT Arte Sp. z o.o. S.K. Warszawa 55
1584 CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 55
1585 Neovia Logistics Services Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 55
1586 Ursapharm Poland Sp. z o.o. Łomianki 55
1587 Polski Gaz S.A. Warszawa 55
1588 Servier Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 55
1589 Wydawnictwo NASZA KSIĘGARNIA Sp. z o.o. Warszawa 55
1590 HANSGROHE Sp. z o.o. Warszawa 55
1591 Mera – Pnefal S.A. Warszawa 55
1592 Berling S.A. Warszawa 55
1593 GEBERIT Sp. z o.o. Warszawa 55
1594 Polsko-Japońska Akademia Szkoła Technik Komputerowych Warszawa 55
1595 Agencja K2 Sp. z o.o. Warszawa 55
1596 New Age Refrigeration Solutions Sp. z o.o. S.K. Warszawa 55
1597 4Life Direct Sp. z o.o. Warszawa 55
1598 Posnet Systemy Kas Fiskalnych. Krauze, Ratyński. sp.j. Warszawa 55
1599 Spółdzielnia Mieszkaniowa Włodarzewska II Warszawa 55
1600 Wydawnictwo Dwie Siostry Sp. z o.o. Warszawa 55
1601 Entertrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 55
1602 HEIDELBERG POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 55
1603 Sireo Immobilienfonds NO.4 Warszawa Renaissance Plaza Sp. z o.o. Warszawa 54
1604 Ocean Trade Sp. z o.o. Łazy 54
1605 MODECOM S.A. Stara Iwiczna 54
1606 RADMOT Sp. z o.o. S.K. Wola Gutowska 54
1607 Zdrojowa Invest Sp. z o.o. Projekt 8 sp.k. Warszawa 54
1608 ELANDERS POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 54
1609 Purinvest Sp. z o.o. Warszawa 54
1610 Akme Sp. z o.o. S.K. Warszawa 54
1611 Novo Nordisk Pharmaceutical Services Sp. z o.o. Warszawa 54
1612 Gazex-Drzewicki sp.j. Warszawa 54
1613 Spółdzielnia Mieszkaniowa Międzynarodowa w Warszawie Warszawa Praga Południe 54
1614 Muzo.Fm Sp. z o.o. Warszawa 54
1615 Lukullus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leoncin 54
1616 11 Bit Studios S.A. Warszawa 54
1617 Elekta Sp. z o.o. Warszawa 54
1618 AgioFunds Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 54
1619 WILLSON & BROWN – WB Sp. z o.o. S.K. Warszawa 54
1620 Komster Sp. z o.o. Warszawa 54
1621 Vinderen Sp. z o.o. Warszawa 54
1622 Mercedes – Benz Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 54
1623 Invicta Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 54
1624 AGRO – Chemat Sp. z o.o. Zakłady Wytwórcze Wiązowna 54
1625 Wan 44 Sp. z o.o. Warszawa 53
1626 Roma Office Center Sp. z o.o. Warszawa 53
1627 Expeditiors Polska Sp. z o.o. Warszawa 53
1628 Zielona Polana Apus S.A. Spółka Komandytowa Warszawa 53
1629 Agmet Sp. z o.o.Spółka Komandytowa Warszawa 53
1630 AXA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 53
1631 Js Gloves Szewczyk sp.j. Milanówek 53
1632 Blaks Sp. z o.o. S.K. Warszawa 53
1633 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Natolin Warszawa 53
1634 Teleaudio Dwa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 53
1635 RUSSEL REYNOLDS ASSOCIATES Sp. z o.o. Warszawa 53
1636 DAX COSMETICS Sp. z o.o. Duchnów 53
1637 MDI Energia S.A. Warszawa 53
1638 Van Cargo S.A. Warszawa 53
1639 Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A. Zegrze Południowe 53
1640 Anrol Sp. z o.o. Warszawa 53
1641 Euro Vinyl Sp. z o.o. Macierzysz 53
1642 Trans – Met Chodkiewicz, Lipiński sp.j. Mińsk Mazowiecki 53
1643 Q-Service Equipment Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Cząstków Mazowiecki 53
1644 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wołomin 53
1645 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Merkury Warszawa 53
1646 W.A . Investment Sp. z o.o. Warszawa 53
1647 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I Warszawa 53
1648 FRANKE POLSKA Sp. z o.o. Sękocin Nowy 53
1649 Kwazar Corporation Sp. z o.o. Budy-Grzybek 53
1650 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 53
1651 Modrzejewski I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 53
1652 Randstad Services Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 52
1653 Gerendis Apo Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 52
1654 Citroen Polska Sp. z o.o. Warszawa 52
1655 Wiedza i Praktyka Sp. z o.o. Warszawa 52
1656 ITALIAN FASHION BY GUAZZONE Sp. z o.o. Zielonka 52
1657 Umo Sp. z o.o. Zielonka 52
1658 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa DOM Warszawa 52
1659 Eagleburgmann Poland Sp. z o.o. Warszawa 52
1660 Mcalpine Polska Krysiak -sp.j. Karpin 52
1661 El-Box Sp. z o.o. S.K. Konotopa 52
1662 BARC WARSZAWA S.A. Warszawa 52
1663 Ronson Development Sp. z o.o. Verdis sp.k. Warszawa 52
1664 Akademia Leona Koźmińskiego Warszawa 52
1665 Grupo Lar Holding Polonia Sp. z o.o. Warszawa 52
1666 ATRIUM TOWER Sp. z o.o. Warszawa 52
1667 SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 52
1668 ATF Heavy Transport Adam Fijał Łomianki 52
1669 Zdrojowa Invest Sp. z o.o. Projekt 7 S.K. Warszawa 52
1670 Mediaexpert Sp. z o.o. Warszawa 52
1671 Haulotte Polska Sp. z o.o. Janki 52
1672 FABA S.A. Baboszewo 52
1673 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Aldo Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki sp.j. Surowe 52
1674 4Fun Media S.A. Warszawa 52
1675 Willa Developer Sp. z o.o. Sp.K. Kobyłka 52
1676 Codilime Sp. z o.o. Warszawa 52
1677 ED Invest S.A. Warszawa 52
1678 Polski Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. Wyszków 52
1679 El Al Israel Airlines Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 52
1680 CBRE Global Investors Poland Sp. z o.o. Warszawa 51
1681 Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski sp.j. Nasielsk 51
1682 SCM Sp. z o.o. Warszawa 51
1683 Autotrade Sp. z o.o. Warszawa 51
1684 Bart Sp. z o.o. S.K. Słupno 51
1685 Instytut Biochemii i Biofizyki PAN Warszawa 51
1686 Tarsago Media Group Sp. z o.o. Warszawa 51
1687 ADT Group Sp. z o.o. Warszawa 51
1688 Pak-Volt S. A. Warszawa 51
1689 Abakus Sp. z o.o. Warszawa 51
1690 M. Romanowski i Wspolnicy Sp. Komandytowa Warszawa 51
1691 PETROTEL Sp. z o.o. Płock 51
1692 Debenedetti Majewski Szcześniak Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 51
1693 Smak i Zdrowie Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 51
1694 ECO-BEEF Ubojnia Spółka z o. o. Węgrzynowo 51
1695 MAZI Tadeusz Gryglas, Stanisław Skalski S.J. Budy Wielgoleskie 51
1696 Dafa Polska Sp. z o.o. Natolin 51
1697 Trans East West Sp. z o.o. Warszawa 51
1698 INTER – VION S.A. Warszawa 51
1699 P – Serwis sp. z o.o. Płock 51
1700 Kenbit Koenig i Wspólnicy sp.j. Warszawa 51
1701 Desa Unicum S.A. Warszawa 51
1702 Leg-Sanit sp.j. Tadeusz Jażdżyk, Stanisław Budzyński Warszawa 51
1703 Chrzanowscy Development Sp. z o.o. Warszawa 51
1704 Thales Polska Sp. z o.o. Warszawa 51
1705 Via Cargo S.A. Warszawa 51
1706 Plastics Group Sp. z o.o. Warszawa 51
1707 Szamocka Sp. z o.o. Warszawa 51
1708 Martrans Marzena Aniołkowska Warszawa 51
1709 Podlaska Wytwórnia Wódek POLMOS S.A. Warszawa 51
1710 Skua Sp. z o.o. Warszawa 51
1711 Rtaventures VC Sp. z o.o. S.K. Warszawa 50
1712 Technik Polska Sp. z o.o. Płock 50
1713 B&D HOTELS S.A. Warszawa 50
1714 Sizer sp.j. M.A.Ciężar Kadzidło 50
1715 Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. Warszawa 50
1716 AMA – BUD Sp. z o.o. Warszawa 50
1717 Frioarte Sp. z o.o. S.K. Warszawa 50
1718 Domar Sp. z o.o. S.K. Warszawa 50
1719 Spółdzielnia Świt Warszawa 50
1720 Centrum Metal Odczynniki Chemiczne – Midas Investment Sp. z o.o. S.K. Falenty 50
1721 Ernst & Young Sp. z o.o. Corporate Finance sp.k. Warszawa 50
1722 Stowarzyszenie Filmowców Polskich Warszawa 50
1723 W & B Metal Wb Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 50
1724 Eltel Networks Telecom Sp. z o.o. Warszawa 50
1725 Kefal Kempisty sp.j. Ostrów Mazowiecka 50
1726 Aquael Janusz Jankiewicz Sp. z o.o. Warszawa 50
1727 Medim Sp. z o.o. Piaseczno 50
1728 Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o. Warszawa 50
1729 POLSOUND Sp. z o.o. Łomianki 50
1730 Mazovia Development Sp. z o.o. S.K. Marki 50
1731 Instytut Energetyki Warszawa 50
1732 Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 50
1733 AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o. Moszna-Parcela 50
1734 Carolina Car Company J. Majdecki, M. Olesiński, P. Sójka sp.j. Warszawa 50
1735 Wydawnictwo Juka-91 Sp. z o.o. Warszawa 50
1736 MV Poland Sp. z o.o. Warszawa 50
1737 EJART S.J. J.E.A.R Teodorczyk Hurt-Detal, Mięso Wędliny Warszawa 50
1738 Iqvia Rds Poland Sp. z o.o. Warszawa 50
1739 BUDMAT AUTO Sp. z o.o. Płock 50
1740 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 50
1741 Mlp Pruszków IV Sp. z o.o. Pruszków 50
1742 Porea Sp. z o.o. Warszawa 50
1743 Intervet Sp. z o.o. Warszawa 50
1744 Europak Sp. z o.o. S.K. Warszawa 50
1745 Inphotech Sp. z o.o. Warszawa 50
1746 EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 49
1747 Naczelna Izba Lekarska Warszawa 49
1748 JANEX Sławomir i Elżbieta Wiesiak S.J. Warszawa 49
1749 Zakłady Mięsne Peklimar 2 Sp. z o.o. Umienino-Łubki 49
1750 Sysmex Polska Sp. z o.o. Warszawa 49
1751 Polymed Polska Sp. z o.o. Stare Babice 49
1752 KCR S.A. Warszawa 49
1753 Track Tec Koltram Sp. z o.o. Warszawa 49
1754 The Walt Disney Company (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 49
1755 M.B.Market Ltd. – Sp. z o.o. Solec 49
1756 Roxy Realestate Sp. z o.o. Warszawa 49
1757 Fackelmann Polska Sp. z o.o. Tomice 49
1758 Autostrada Mazowiecka Sp. z o.o. Warszawa 49
1759 Magboss Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 49
1760 Bridgepoint Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 49
1761 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe i Handlowe Aris Stępień Bolesław Kazimierz Szydłowiec 49
1762 Bluesoft Sp. z o.o. Warszawa 49
1763 Thameling Group Poland Sp. z o.o. S.K. Warszawa 49
1764 CS Group Polska S.A. Warszawa 49
1765 Instytut Kolejnictwa Warszawa 49
1766 Awima sp.j. B. Wiśniewski Józefów 49
1767 International Corporation Futuretechnologies Limited S.K. Warszawa 49
1768 Expo – Service Sp. z o.o. Warszawa 49
1769 Seris Konsalnet Security Sp. z o.o. Warszawa 49
1770 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 49
1771 Xbest.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 49
1772 Alexandralog Plsw02 Sp. z o.o. Warszawa 49
1773 Eleks – Janusz Kosiorek sp.j. Warszawa 49
1774 IKEA DISTRIBUTION SERVICES S.A. Janki 49
1775 Univar Solutions Sp. z o.o. Macierzysz 49
1776 Constantin Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 49
1777 Usługi Informatyczne Info-System Roman i Tadeusz Groszek Sp. J. Legionowo 49
1778 BITUNOVA Sp. z o.o. Warszawa 49
1779 Mc Diam Sp. z o.o. Warszawa 49
1780 Pc Print sp.j. Krystyna i Piotr Cippert Warszawa 49
1781 Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia Opacz-Kolonia 49
1782 Vanitystyle Sp. z o.o. Warszawa 49
1783 Mettler Toledo Sp. z o.o. Warszawa 49
1784 Grupa Bcg Sp. z o.o. Warszawa 48
1785 Plasimet sp.j. – Kijas, Uziębło Warszawa 48
1786 Jura Poland Sp. z o.o. Warszawa 48
1787 Przedsiębiorstwo Komunalne Nadarzyn Sp. z o.o. Nadarzyn 48
1788 Grupa Partner Sp. z o.o. Warszawa 48
1789 DEVELEY IMMOBILIEN Sp. z o.o. Warszawa 48
1790 KINNARPS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 48
1791 Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana Warszawa 48
1792 Malibu Pc R. Bujalski, W. Dejer i R. Maciak sp.j. Warszawa 48
1793 4visions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 48
1794 Spółdzielnia Mieszkaniowa Oświata-Ochota Warszawa 48
1795 WATERSYSTEM Sp. z o.o. S.K. Zakręt 48
1796 Instytut Badawczy Dróg i Mostów Warszawa 48
1797 Polfood Group S.A. Warszawa 48
1798 PEUGEOT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 48
1799 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Elmar sp.j. Mirosław Będzikowski, Roman Będzikowski Sierpc 48
1800 GE Medical Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 48
1801 VIPHARM S.A. Ożarów Mazowiecki 48
1802 Hurtownia Farmaceutyczna Ismed sp.j. Mgr Farm. Janina Gierłowska – Andrzej Gierłowski Otwock 48
1803 SMC Industrial Automation Polska Sp. z o.o. Pass 48
1804 SERVIER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 48
1805 W.P.C. Sp. z o.o. Warszawa 48
1806 Sumi Sp. z o.o. S.K. Sulejówek 48
1807 P & A Credit Agency Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 48
1808 SOUDAL Sp. z o.o. Cząstków Mazowiecki 47
1809 Business Managament Sp. z o.o. Warszawa 47
1810 Toho Poland Sp. z o.o. Radom 47
1811 JT S.A. Warszawa 47
1812 Kontra 5 W. Krajewski, W. Staneta, L. Zielenkiewicz sp.j. Ząbki 47
1813 BPW POLSKA Sp. z o.o. Łomianki 47
1814 Schulke Polska Sp. z o.o. Warszawa 47
1815 YUSEN LOGISTICS (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 47
1816 SŁUŻEWIEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 47
1817 Stalgast Radom Sp. z o.o. Warszawa 47
1818 KINGSPAN Sp. z o.o. Lipsko 47
1819 Emsur Polska Sp. z o.o. Józefów 47
1820 UNIMOT EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 47
1821 Amk Group Rękawek, Kondraciuk sp.j. Warszawa 47
1822 REVICO S.A. Mirosław 47
1823 Td As Poland Sp. z o.o. Warszawa 47
1824 Lemarpol – Wózki Widłowe Sp. z o.o. Koprki 47
1825 Transbit Sp. z o.o. Warszawa 47
1826 Proacta Sp. z o.o. S.K. Warszawa 47
1827 Mars Finance 1 Sp. z o.o. Warszawa 47
1828 EBS Sp. z o.o. Warszawa 47
1829 TRANSITION TECHNOLOGIES S.A. Warszawa 47
1830 ORIFLAME POLAND Sp. z o.o. Warszawa 47
1831 CGL II Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 47
1832 Life Technologies Polska Sp. z o.o. Warszawa 47
1833 Saga Poland Sp. z o.o. Teresin 47
1834 NEXTBIKE POLSKA S.A. Warszawa 46
1835 B.D.ART Sp. z o.o. Sp.K. Wołomin 46
1836 Plejades – 1 Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 46
1837 Iqvia Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Warszawa 46
1838 DP Grodzisk Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 46
1839 Nivette Fleet Management Sp. z o.o. Warszawa 46
1840 Budownictwo Prestige PM Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 46
1841 Odyssey Sp. z o.o. Warszawa 46
1842 Aurepio Sp. z o.o. Warszawa 46
1843 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych AGRO S.A. Warszawa 46
1844 Mal-Pol Zakład Poligraficzny Sp. z o.o. S.K. Olesin 46
1845 Ewt Automotive Polska Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 46
1846 PMPG Polskie Media S.A. Warszawa 46
1847 Specjalistyczne Gospodarstwo Drobiarskie Jan Linek Lubowidz 46
1848 Rowiński-Wajdemajer Sp. z o.o. Piaseczno 46
1849 Lindner Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
1850 PBS Connect Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
1851 Chiesi Poland Sp. z o.o. Warszawa 46
1852 Obory Sp. z o.o. Kozienice 46
1853 KMD Poland Sp. z o.o. Warszawa 46
1854 MLP Lublin Sp. z o.o. Pruszków 46
1855 Denckermann Sp. z o.o. Warszawa 46
1856 CARGO Partner Spedycja Sp. z o.o. Moszna-Parcela 46
1857 Nutropharma Sp. z o.o. Lesznowola 46
1858 Sony Europe Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Warszawa 46
1859 ARDO S.A. Warszawa 46
1860 Orlen Laboratorium S.A. Płock 46
1861 Tchibo Coffee Service Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
1862 FHU Robert Sp. z o.o. S.K. Siedlce 46
1863 Axxon Sp. z o.o. Warszawa 46
1864 Juma – M.Biernacki i Wspólnicy sp.j. Warszawa 46
1865 HM INWEST S.A. Warszawa 46
1866 Grupo Lar Real Estate VI Sp. z o.o. V Spółka Komandytowa Warszawa 46
1867 Akrobud Sp. z o.o. S.K. Słubica A 46
1868 WACKER Neuson Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 46
1869 IPOPEMA SECURITIES S.A. Warszawa 46
1870 Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 46
1871 A.R.S. – Developer Boguszewski sp.j. Zielonka 46
1872 Polenergia Obrót S.A. Warszawa 45
1873 C.H. Robinson Polska S.A. Warszawa 45
1874 JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 45
1875 Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o. Warszawa 45
1876 Elżanowski Cherka & Wąsowski Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 45
1877 Pierogowe Baje Pierogarnie Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 45
1878 Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A. Warszawa 45
1879 Yamako Mariusz Kostrzewa Jacek Konieczny sp.j. Łajski 45
1880 Multi-Decor Sp. z o.o. Całowanie 45
1881 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 45
1882 Spółdzielnia Mieszkaniowa Orlik-Jantar Warszawa 45
1883 INWEMER SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 45
1884 Zeppelin Polska Sp. z o.o. Kajetany 45
1885 Sodexo Benefits And Rewards Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 45
1886 AVISTA Sp. z o.o. Warszawa 45
1887 Alpex Sp. z o.o. Łęczeszyce 45
1888 Arrant Sp. z o.o. Warszawa 45
1889 Beijer Ref Polska Sp. z o.o. Sękocin Nowy 45
1890 Hermes PSF Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 45
1891 Ksb Polska Sp. z o.o. Bronisze 45
1892 Ludna 2 Sp. z o.o. Warszawa 45
1893 Prószyński Media Sp. z o.o. Warszawa 45
1894 EGL Coral Sp. z o.o. Leszno 45
1895 GTC Pixel Sp. z o.o. Warszawa 45
1896 Adifeed Sp. z o.o. Warszawa 45
1897 Zacisze S.A. Warszawa 45
1898 Vatt – Invest Sp. z o.o. Warszawa 45
1899 Boku Sp. z o.o. Warszawa 45
1900 KLP Polska Sp. z o.o. Lublin sp.k. Warszawa 45
1901 Upfield Polska Sp. z o.o. Warszawa 45
1902 Compass Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 45
1903 TELKO-POLAND Sp. z o.o. Warszawa 45
1904 Sales & More S.A. Warszawa 45
1905 Microfinance Sp. z o.o. Warszawa 44
1906 Zakład Mleczarski Sokołów Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 44
1907 Octava S.A. Warszawa 44
1908 PPHU Rolbud S.J. Ciechanów 44
1909 Polskie Pierogarnie Sp. z o.o. S.K. Warszawa 44
1910 Polservice Kancelaria Rzeczników Patentowych Sp. z o.o. Warszawa 44
1911 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bmi Sp. z o.o. Otwock 44
1912 Imapp Sp. z o.o. Warszawa 44
1913 Szkoła Główna Służby Pożarniczej Warszawa 44
1914 Artrama Sp. z o.o. Warszawa 44
1915 Schrack Technik Polska Sp. z o.o. Warszawa 44
1916 NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa w Radomiu Radom 44
1917 Elzam Market Sp. z o.o. Warszawa 44
1918 Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. Warszawa 44
1919 Manpowergroup Solutions Sp. z o.o. Warszawa 44
1920 Plejades-2 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 44
1921 Certes Sp. z o.o. Warszawa 44
1922 Sanico Electronics Polska Sp. z o.o. Marki 44
1923 GTC Francuska Sp. z o.o. Warszawa 44
1924 Dentsu Aegis Network Polska Sp. z o.o. Warszawa 44
1925 Romix Company Sp. z o.o. Mościska 44
1926 Praska Giełda Spożywcza S.A. Ząbki 44
1927 P.U.H.T. MŁYNPOL Ryszard Stalmach Wyszków 44
1928 PKE Polska Sp. z o.o. Warszawa 44
1929 Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych Warszawa 44
1930 Viridian Polska Sp. z o.o. Warszawa 44
1931 Euler Hermes, Okurowska-Minkiewicz, Maliszewski Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 44
1932 Atende Software Sp. z o.o. Warszawa 44
1933 Leszczyńska 2 Arkada Development Sp. z o.o. S.K. Radom 44
1934 DSV ROAD Sp. z o.o. Duchnice 43
1935 Digital Virgo S.A. Warszawa 43
1936 Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum. Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej Warszawa 43
1937 Value Media Sp. z o.o. Warszawa 43
1938 Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Ostrołęka 43
1939 Projekt STO 33 Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 43
1940 PAI Sp. z o.o. Properties S.K. Warszawa 43
1941 Spectra Lighting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 43
1942 PRINT & DISPLAY POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 43
1943 Roboplast Sp. z o.o. Radom 43
1944 Mold WB Sp. z o.o. S.K. Warszawa 43
1945 Targor – Truck Sp. z o.o. Rzekuń 43
1946 Diversey Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
1947 Roquette Poland Sp. z o.o. Warszawa 43
1948 MKF-ERGIS Sp. z o.o. Warszawa 43
1949 Statim Integrator Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 43
1950 Gram Sadeccy sp.j. Płock 43
1951 Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy sp.j. Warszawa 43
1952 H 500 Sp. z o.o. P 500 S.K.A. Warszawa 43
1953 Tetris Poland Sp. z o.o. Warszawa 43
1954 Protan Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
1955 PZU Centrum Operacji S.A. Warszawa 43
1956 Papyrus Sp. z o.o. Warszawa 43
1957 Flowcrete Polska Sp. z o.o. Warszawa 43
1958 Zaira Investments Sp. z o.o. Warszawa 43
1959 TIME S.A. Warszawa 43
1960 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 43
1961 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków I Spółka Komandytowa Warszawa 43
1962 BELL Sp. z o.o. Józefów 43
1963 PAREXEL POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 43
1964 Athenasoft Sp. z o.o. Warszawa 43
1965 Mag Instal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 43
1966 WOK Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 43
1967 Instytut Chemii i Techniki Jądrowej Warszawa 43
1968 PKP INFORMATYKA Sp. z o.o. Warszawa 43
1969 RI Sp. z o.o. 15 S.K. Warszawa 42
1970 Tech – Rol Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 42
1971 Aldesa Polska Services Sp. z o.o. Warszawa 42
1972 CERACO UBP Sp. z o.o. Warszawa 42
1973 Wodociąg Marecki Sp. z o.o. Marki 42
1974 Fire-Max Sp. z o.o. Warszawa 42
1975 APM Bartycka II Sp. z o.o. S.K. Warszawa 42
1976 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żelazna Brama Warszawa 42
1977 CARLETTI POLSKA Sp. z o.o. Pruszków 42
1978 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Popularna Barbara Popławska Warszawa 42
1979 Ostrołęcka Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrołęka 42
1980 Coraltravel Poland Sp. z o.o. Warszawa 42
1981 Zakład Usług Przemysłowych Coldex Albert Depta, Grzegorz Wieteska sp.j. Płońsk 42
1982 Novascon Pharmaceuticals Sp. z o.o. Warszawa 42
1983 Restauracja Stary Dom Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 42
1984 4CV Mobile Sp. z o.o. S.K. Warszawa 42
1985 Magnusson, Tokaj i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 42
1986 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Metpol Dariusz Kopyt i Jerzy Kopyt sp.j. Kozienice 42
1987 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Góra Kalwaria 42
1988 Tuf Consulting Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 42
1989 Efferta Sp. z o.o. sp.k. Cząstków Mazowiecki 42
1990 Sulima, Grabowska, Sierzputowska Biuro Patentów i Znaków Towarowych sp.k. Warszawa 42
1991 Auto Fus Group sp.j. Warszawa 42
1992 Get Entra Sp. z o.o. Warszawa 42
1993 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie Sp. z o.o. Ciechanów 42
1994 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe GRET-POL Greta Katarzyna Gąsiorowska Płock 42
1995 Cherrypick Games S.A. Warszawa 42
1996 METALTECH-Piasecki S.J. Czosnów 42
1997 Wts Rzecznicy Patentowi – Witek, Śnieżko i Partnerzy Warszawa 42
1998 Zdrojowa Invest Sp. z o.o. Projekt 1 sp.k. Warszawa 42
1999 PGM Group Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Mazowiecki 42
2000 Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o. Warszawa 42
2001 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Płońsku Płońsk 42
2002 Olsza Olbrysz S.J. Warszawa 42
2003 Intropak Płochocki & Wspólnicy sp.j. Celestynów 42
2004 AMBASADOR 92 Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 42
2005 Elkop SE Płock 42
2006 PROMARK Sp. z o.o. Warszawa 42
2007 Eneria Sp. z o.o. Izabelin-Dziekanówek 42
2008 Adpol Sp. z o.o. Warszawa 41
2009 Medinco Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 41
2010 Gide Tokarczuk Grześkowiak Sadownik sp.k. Warszawa 41
2011 Fenix Capital Partners Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 41
2012 Hifi Filter Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 41
2013 CCR Polska Sp. z o.o. Warszawa 41
2014 Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej Warszawa 41
2015 Longbridge 100 Sp. z o.o. Warszawa 41
2016 FERTICO Sp. z o.o. Goliany 41
2017 PLE Development Sp. z o.o. Warszawa 41
2018 HASBRO POLAND Sp. z o.o. Warszawa 41
2019 Priknauber Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 41
2020 POLITECHNIKA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 41
2021 Alten Polska Sp. z o.o. Warszawa 41
2022 GWW Ladziński, Cmoch i Wspólnicy S.K. Warszawa 41
2023 CHRYSO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 41
2024 GNP Sp. z o.o. S.K. Blizne Jasińskiego 41
2025 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Solvent Export- Import M. M. Cichońscy sp.j. Płock 41
2026 FLORADA Sp. z o.o. Zielonka 41
2027 COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o. Warszawa 41
2028 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Płocku Płock 41
2029 COVANCE (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 41
2030 Polski Asfalt Sp. z o.o. Pruszków 41
2031 Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej Warszawa 41
2032 Sonoco – Alcore Sp. z o.o. Warszawa 41
2033 Guy Carpenter & Company GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 41
2034 Radzikowski, Szubielska i Wspólnicy. S.K. Warszawa 41
2035 DELTA INVEST Sp. z o.o. Falenty 41
2036 Ipsos Sp. z o.o. Warszawa 40
2037 Puławska 366 Michał Chruszcz sp.j. Warszawa 40
2038 Leasingteam Brand Management Sp. z o.o. Warszawa 40
2039 Alpar Artur i Piotr Kowalscy sp.j. Łuczynów 40
2040 Tivo Poland Sp. z o.o. Warszawa 40
2041 Intop Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 40
2042 Safida Montage Sp. z o.o. Warszawa 40
2043 BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 40
2044 Medical Finance Group S.A. Warszawa 40
2045 Md+2 Sp. z o.o. sp.k. Stara Iwiczna 40
2046 Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 40
2047 Harpen Immobilien Sp. z o.o. Warszawa 40
2048 Polskamp Sp. z o.o. Warszawa 40
2049 FSMNW Trójmiasto Sp. z o.o. Warszawa 40
2050 STABAR Sp. z o.o. Żyrardów 40
2051 Pricewaterhousecoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o. Warszawa 40
2052 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Zdrój Eugeniusz Owczarczyk Stary Pilczyn 40
2053 Drosed Surowiec Sp. z o.o. Pruszków 40
2054 Dorian Dorota Lisicka, Krzysztof Lisicki sp.j. Michałów-Reginów 40
2055 Sitel Polska Sp. z o.o. Warszawa 40
2056 Renolit Polska Sp. z o.o. Szeligi 40
2057 Real Management S.A. Warszawa 40
2058 Bartkowski, Koźlakiewicz, Ludwiński. sp.j. Mława 40
2059 Bona-Agra Sp. z o.o. Nadma 40
2060 Dim Hotel Łódź Sp. z o.o. Warszawa 40
2061 Alcomex Springs-Pol Sp. z o.o. Marki 40
2062 SIMPLE S.A. Warszawa 40
2063 Maxx10group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 40
2064 Spółdzielnia Mieszkaniowa Batory – Wschód Warszawa 40
2065 Mercor S.J. Warszawa 40
2066 Eglo Polska Sp. z o.o. Warszawa 40
2067 Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. Warszawa 40
2068 CeMat ’70 S.A. Centrum Naukowo – Produkcyjne Materiałów Elektronicznych Warszawa 40
2069 Polanglo Sp. z o.o. Warszawa 40
2070 MLP Teresin Sp. z o.o. Pruszków 40
2071 Grażyna Konecka DIAG-MED Pruszków 40
2072 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Żyrardów Sp. z o.o. Żyrardów 40
2073 Systeq Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 40
2074 Ered Sp. z o.o. Warszawa 40
2075 Eurogate Logistics Sp. z o.o. Warszawa 40
2076 Wrocław Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 40
2077 PHD Media Direction Sp. z o.o. Warszawa 40
2078 Ican Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 39
2079 NSS Sp. z o.o. Warszawa 39
2080 WOBI-STAL Sp. z o.o. Warszawa 39
2081 Floraland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Stanisławów Pierwszy 39
2082 Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o. Dziekanów Polski 39
2083 MLEKO Sp. z o.o. Lipsko 39
2084 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j. Łaskarzew 39
2085 Sed E.S.Nowaccy, D.Wróblewska sp.j. Warszawa 39
2086 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe INTER-S Piotr Sielski Międzyborów 39
2087 Mead Johnson Nutrition Poland Sp. z o.o. Warszawa 39
2088 Farex Sp. z o.o. S.K. Węgrów 39
2089 Ernst&Young Sp. z o.o. Usługi Księgowe sp.k. Warszawa 39
2090 M.T.L. MAXFILM Sp. z o.o. Warszawa 39
2091 Centrum Zdrowia Adam Muszyński sp.j. Piaseczno 39
2092 Duracell Poland Sp. z o.o. Warszawa 39
2093 Immopartners Management Sp. z o.o. Warszawa 39
2094 Restauracja Polska Katarzyna Lendzioszek sp.j. Warszawa 39
2095 Recan Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 39
2096 Avon Distribution Polska Sp. z o.o. Garwolin 39
2097 RB Trans Service Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 39
2098 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polvita Sp. z o.o. Błonie 39
2099 Tt-Thermo King -Sp. z o.o. Grzędy 39
2100 Norblin Industrial Park Sp. z o.o. Warszawa 39
2101 Sapientia Sp. z o.o. Piaseczno 39
2102 Cromwell Poland Sp. z o.o. Warszawa 39
2103 Traper J.Smorczewski i M.Machała sp.j. Nowe Opole 39
2104 Boehringer Ingelheim Marketing Sp. z o.o. Warszawa 39
2105 EURO PARTNER II Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 39
2106 Polski Prąd i Gaz Sp. z o.o. Warszawa 39
2107 OSTROPOL Sp. z o.o. S.K. Warszawa 39
2108 LPG Polonia Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 39
2109 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie Lackim Kosów Lacki 39
2110 Havi Logistics Sp. z o.o. Warszawa 39
2111 Vet Planet Sp. z o.o. Łomianki 39
2112 Katcon Polska sp. z o.o. Pass 39
2113 Energia – ECO Cisowo Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 39
2114 Randstad Payroll Solutions Sp. z o.o. Warszawa 39
2115 Altrad-Mostostal-Montaż Sp. z o.o. Siedlce 39
2116 ZM Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 39
2117 Kb Folie Polska Sp. z o.o. Warszawa 39
2118 Pierwsza Wojskowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 39
2119 AB Sp. z o.o. Ochota S.K. Warszawa 39
2120 Dystri-Forte Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 39
2121 Emed Sp. z o.o. sp.k. Opacz 39
2122 CSM Polska Sp. z o.o. Warszawa 39
2123 Polfer Podzespoły Indukcyjne S.A. Łosice 39
2124 Pharmaceutical Research Assiociates Sp. z o.o. Warszawa 39
2125 Clematis Źródło Dobrych Pnączy Sp. z o.o. sp.k. Pruszków 39
2126 Orpea Polska Sp. z o.o. Warszawa 39
2127 Sony Interactive Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2128 Tata Consultancy Services Limited S.A. Oddział w Polsce Warszawa 38
2129 Narodowy Instytut Fryderyka Chopina Warszawa 38
2130 Westmark-Walendów 2 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 38
2131 Fidea Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa Warszawa 38
2132 Kartpol Group Sp. z o.o. Wołomin 38
2133 Wydawnictwo Czarna Owca Sp. z o.o. Warszawa 38
2134 HSH Chemie Sp. z o.o. Warszawa 38
2135 SORELPOL Sp. z o.o. Warszawa 38
2136 B7 Sp. z o.o. Warszawa 38
2137 Bacardi Martini Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2138 Kompol Sp. z o.o. Kozerki 38
2139 Ebro Group Sp. z o.o. Warszawa 38
2140 KK – Pol Kuczyńscy S.J. Warszawa 38
2141 Mysia Corporate Center Sp. z o.o. Warszawa 38
2142 Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid Czystość sp.j. Wołomin 38
2143 Interroll Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2144 LALLEMAND POLSKA Sp. z o.o. Józefów 38
2145 Maruta Wachta sp.j. Warszawa 38
2146 RESINEX Sp. z o.o. Warszawa 38
2147 Niras IC Sp. z o.o. Warszawa 38
2148 Verus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 38
2149 Opakowaniamax Paweł Kołaczek Przytyk 38
2150 Ewals Cargo Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2151 Fast Service Group Sp. z o.o. S.K. Sochaczew 38
2152 Białuty Sp. z o.o. Białuty 38
2153 Deutsche Leasing Polska S.A. Warszawa 38
2154 Finkorp Sp. z o.o. Warszawa 38
2155 Zakład Usługowo Handlowy Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne Wiśniewski Nidzica Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 38
2156 Sopro Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
2157 Kancelaria Prawna Tkz M. Zaręba i Wspólnicy sp.k. Warszawa 38
2158 Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki sp.j. Czaple 38
2159 Majster-Pol Sp. z o.o. S.K. Cegłów 37
2160 TMS Diagnostyka Sp. z o.o. Warszawa 37
2161 Pall – Poland Sp. z o.o. Warszawa 37
2162 Milar – Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 37
2163 Centrum Medyczne Medica Sp. z o.o. Płock 37
2164 Leasingteam Sp. z o.o. Warszawa 37
2165 Plejades 3 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 37
2166 Piekarnia Józef Kazana Warka 37
2167 MPM AGD S.A. Milanówek 37
2168 Provitus Dąbrowscy, Malesa sp.j. Radzymin 37
2169 Abakus Okna S.A. Warszawa 37
2170 Jsd Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2171 Techrail A.Orłowski sp.j. Warszawa 37
2172 Pzwl Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o.o. Warszawa 37
2173 ELECTRA M&E Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2174 ATEQ PL Sp. z o.o. Warszawa 37
2175 RUREX Sp. z o.o. Opacz 37
2176 RTC ŚWIERADOWSKA Sp. z o.o. Warszawa 37
2177 Accenture Operations Sp. z o.o. Warszawa 37
2178 Oysho Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2179 William’S Manufacturing Poland Sp. z o.o. Radzymin 37
2180 San-Kow sp.j. Kowalski Tadeusz Sławomir Kowalska Grażyna Hurt-Detal Artykuły Hydrauliczne Żelechów 37
2181 Cornelius Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2182 ISS Facility Services Sp. z o.o. Warszawa 37
2183 Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o. Stasin 37
2184 APK Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 37
2185 Bristol – Myers Squibb Services Sp. z o.o. Warszawa 37
2186 Emerson Process Management Sp. z o.o. Warszawa 37
2187 Energizer Central Europe Sp. z o.o. Warszawa 37
2188 Ela Container Polska Sp. z o.o. Wołomin 37
2189 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Technologii Eksploatacji Radom 37
2190 LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o. Józefów 37
2191 Braughman Group Media Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 37
2192 AB Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2193 Farbex Sp. z o.o. sp.k. Ciechanów 37
2194 Agramunt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 37
2195 7N Sp. z o.o. Warszawa 37
2196 Dräger Polska Sp. z o.o. Warszawa 37
2197 Plaza Motors Poland Sp. z o.o. Warszawa 37
2198 Unilever Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 36
2199 Drewno Centrum II Sp. z o.o. S.K Warszawa 36
2200 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VIII sp.k. Warszawa 36
2201 Qpharma Sp. z o.o. Warszawa 36
2202 Dartom Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 36
2203 Polsero Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 36
2204 Abook Sp. z o.o. Warszawa 36
2205 Przełom Spółdzielnia Mieszkaniowa Mińsk Mazowiecki 36
2206 HP INC Polska Sp. z o.o. Warszawa 36
2207 Bauer Maszyny Polska Sp. z o.o. Warszawa 36
2208 Artico Sp. z o.o. Warszawa 36
2209 Kancelaria Notarialna I. Bogusławska R. Choromańska R. Giler W. Gładkowski M.Teperek G. Giler Notariusze sp.p. Warszawa 36
2210 Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o. Warszawa 36
2211 CNX Rydzińska, Zimnowodzka S.J. Warszawa 36
2212 HRK S.A. Warszawa 36
2213 Ered 1 Sp. z o.o. Warszawa 36
2214 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Radzymin 36
2215 Yieldbird Sp. z o.o. Warszawa 36
2216 United Textiles & Components Sp. z o.o. Warszawa 36
2217 Rebel Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36
2218 Grupa POWEN – WAFAPOMP S.A. Warszawa 36
2219 Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 36
2220 Kodak Polska Sp. z o.o. Warszawa 36
2221 Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j. Brzozów A 36
2222 Eaton Power Quality S.A. Oddział w Polsce Warszawa 36
2223 Apport sp.j. Grodzki, Oliszewski Halinów 36
2224 Octa Lh Sp. z o.o. Warszawa 36
2225 Hays Poland Sp. z o.o. Warszawa 36
2226 Santorini sp.j. Kręgliccy Warszawa 36
2227 Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o. Warszawa 36
2228 ELMO S.A. Żelków-Kolonia 36
2229 Sun-Farm Sp. z o.o. Łomianki 36
2230 Przedsiębiorstwo Handlowe Jorapol Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Płońsk 36
2231 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Biotechnologii i Antybiotyków Warszawa 36
2232 Norgpol Czerwiński sp.j. Warszawa 36
2233 S.C Johnson Sp. z o.o. Warszawa 36
2234 Duda Ads Polska Sp. z o.o. Warszawa 36
2235 AMROP Polska Sp. z o.o. Sp.k. Warszawa 36
2236 PWN Wydawnictwo Szkolne Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36
2237 Leasys Polska Sp. z o.o. Warszawa 36
2238 Cukiernia A.Cieślikowski sp.j. Warszawa 36
2239 Microstrategy Poland Sp. z o.o. Warszawa 36
2240 Schrack Seconet Polska Sp. z o.o. Warszawa 36
2241 Kret Brand Property Sp. z o.o. Radom 36
2242 Lubaz Sp. z o.o. S.K. Wieczfnia-Kolonia 36
2243 Ross Sp. z o.o. Warszawa 36
2244 Gamma Sp. z o.o. Warszawa 36
2245 Beton Stal Kopalnia Kruszywa-Ostrołęka Sp. z o.o. Ostrołęka 36
2246 Wiesheu Polska sp. z o.o. Warszawa 36
2247 Bluegrace Solutions Sp. z o.o. Warszawa 36
2248 Prime Selection Dom Maklerski S.A. Warszawa 36
2249 SAMSON Sp. z o.o. Automatyka i Technika Pomiarowa Warszawa 36
2250 Intimex Sp. z o.o. S.K. Warszawa 36
2251 Polmlek Raciąż Sp. z o.o. Raciąż 36
2252 Seris Laam Sp. z o.o. Warszawa 36
2253 Duda Holding S.A. Warszawa 36
2254 Ceva Freight Poland Sp. z o.o. Warszawa 36
2255 Adk Investments Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 36
2256 RTB House S.A. Warszawa 36
2257 Przedsiębiorstwo Hotelarsko-Turystyczne Sp. z o.o. Warszawa 35
2258 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej T B S Sp. z o.o. Płock 35
2259 Rkkw Kwaśnicki, Wróbel & Partnerzy Radcowie Prawni i Adwokaci sp.p. Warszawa 35
2260 Filmweb Sp. z o.o. Warszawa 35
2261 Ochrona Juwentus-Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 35
2262 Gelf Fizpartner (Poland) Sp. z o.o. Vacaria S.K. Warszawa 35
2263 Polmex Pharma Biniecki & Malinowski sp.j. Warszawa 35
2264 Fast Group Sp. z o.o. Warszawa 35
2265 M. Wachowicz i Wspólnicy sp.j. Warszawa 35
2266 Ever Cleaning Sp. z o.o. Warszawa 35
2267 Grapeace Sp. z o.o. S.K. Warszawa 35
2268 Liqui Moly Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2269 P&P Sp. z o.o. Warszawa 35
2270 Pol – Sver Sp. z o.o. Warszawa 35
2271 TOTALBUD INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 35
2272 H+h Silikaty Sp. z o.o. Warszawa 35
2273 Platinum Towers Management Sp. z o.o. Warszawa 35
2274 Direx Ireneusz i Dorota Prudzyńscy sp.j. Sulejówek 35
2275 Insurance Service Sp. z o.o. Warszawa 35
2276 Svantek Sp. z o.o. Warszawa 35
2277 Trinac Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2278 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna Warszawa 35
2279 Facinelli 1 Sp. z o.o. Warszawa 35
2280 Wittmann Battenfeld Polska Sp. z o.o. Adamowizna 35
2281 Ivoclar – Vivadent Polska Sp. z o.o. Warszawa 35
2282 FIT Poland Sp. z o.o. Warszawa 35
2283 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Sp. z o.o. Ciechanów 35
2284 Wamtechnik Sp. z o.o. Warszawa 35
2285 Lot Crew Sp. z o.o. Warszawa 35
2286 PKP Cargo Service Sp. z o.o. Warszawa 35
2287 Handlowo – Rolnicza Spółdzielnia Dawidy w Dawidach Warszawa 35
2288 Etronika Sp. z o.o. Warszawa 35
2289 KONCEPT-L S.A. Warszawa 35
2290 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Siedlcach Siedlce 35
2291 BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o. Warszawa 35
2292 Norcospectra Sp. z o.o. Ciechanów 35
2293 Mp-Projekt Inżynieria Ruchu Sp. z o.o. S.K. Marki 35
2294 Hibneryt Sp. z o.o. S.K. Dobre 35
2295 Mcc Mazurkas Conference Centre & Hotel Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 35
2296 Fast Oil Plus Sp. z o.o. S.K. Mława 35
2297 Floorpol Sp. z o.o. Skaryszew 35
2298 BIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 35
2299 Petrojet Sp. z o.o. Kieszek 35
2300 Infor Biznes Sp. z o.o. Warszawa 35
2301 Spółdzielnia Mieszkaniowa Waszyngtona Warszawa 35
2302 Brita Polska Sp. z o.o. Ołtarzew 35
2303 Mar-Bud Sp. z o.o. Budownictwo S.K. Warszawa 35
2304 Interchemall Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o. Jelenie 34
2305 SATURN Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 34
2306 BUDOWLANI Spółdzielnia Mieszkaniowa Radom 34
2307 VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o. Warszawa 34
2308 Arcelormittal Recykling Polska Sp. z o.o. Warszawa 34
2309 Ciechanowska Spółdzielnia Mleczarska Ciechanów 34
2310 MLP Poznań II Sp. z o.o. Pruszków 34
2311 Climamedic Sp. z o.o. S.K. Reguły 34
2312 ECO FRUITS Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34
2313 Essembli Sp. z o.o. Warszawa 34
2314 PGS Sp. z o.o. Warszawa 34
2315 KBT Polska Sp. z o.o. Warszawa 34
2316 Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno – Technologiczne S.A. Warszawa 34
2317 Rubin Energy Sp. z o.o. Warszawa 34
2318 Barbary 1 Invest Sp. z o.o. Warszawa 34
2319 Onnera Poland Sp. z o.o. Palmiry 34
2320 Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o. Warszawa 34
2321 Hipo P.G. Gołda sp. j. Błonie 34
2322 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wilga 2000 Warszawa 34
2323 Promenada Sopocka Sp. z o.o. Warszawa 34
2324 GREMI MEDIA S.A. Warszawa 34
2325 Siedleckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Siedlce 34
2326 ZYMETRIC Sp. z o.o. Marki 34
2327 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Legionowo Sp. z o.o. Legionowo 34
2328 STROER MEDIA Sp. z o.o. Sp. kom. Warszawa 34
2329 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Kraków III sp.k. Warszawa 34
2330 Espes Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 34
2331 Spółdzielnia Mieszkaniowa Muranów Warszawa 34
2332 Securitas East Sp. z o.o. Warszawa 34
2333 Natural Sweet Good Sp. z o.o. S.K. Żuromin 34
2334 Inwestel Sp. z o.o. Warszawa 34
2335 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Zawkrze w Mławie Mława 34
2336 Lennox Polska Sp. z o.o. Warszawa 34
2337 FREMANTLEMEDIA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 34
2338 Cms Auto Sp. z o.o. Sulejówek 34
2339 Panek S.A. Warszawa 34
2340 SP Invest Dve Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34
2341 Transition Technologies – Managed Services Sp. z o.o. Warszawa 34
2342 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Marki Sp. z o.o. Warszawa 34
2343 De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Pieńków 33
2344 Instac Sp. z o.o. Stara Iwiczna 33
2345 Tagrel Sp. z o.o. S.K. Płock 33
2346 SEKA S.A. Warszawa 33
2347 Stal-Service Sp. z o.o. Warszawa 33
2348 C.H. Erbsloh Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2349 Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Boss Sp. z o.o. Warszawa 33
2350 P.P.U.H. Alfas Sp. z o.o. Warszawa 33
2351 Elmark Automatyka S.A. Warszawa 33
2352 Tfp Sp. z o.o. Warszawa 33
2353 Edu-Książka Sp. z o.o. Warszawa 33
2354 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław II Spółka Komandytowa Warszawa 33
2355 Inter Best 97 Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33
2356 Eg+ Worldwide Sp. z o.o. Warszawa 33
2357 PIRELLI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 33
2358 Carotex Aromaty Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33
2359 Doradztwo Mediowe Sp. z o.o. Warszawa 33
2360 Gleeds Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2361 Bitra Enterprise 1 Sp. z o.o. Warszawa 33
2362 ACS Sp. z o.o. Warszawa 33
2363 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Ministerstwie Spraw Wewnętrznych Warszawa 33
2364 Ingenico Polska Sp. z o.o. Warszawa 33
2365 Warbud SA., SKE Support Services GmbH Matoc Poland 1 sp.j. Warszawa 33
2366 Fabryka Aparatury Rentgenowskiej i Urządzeń Medycznych Farum S.A. Warszawa 33
2367 Meble 21 sp.j.Ciastoń Wojciech i Grzegorz Zielonka 33
2368 Kochański & Partners sp.k. Warszawa 33
2369 NASZA CHATA Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 33
2370 Propeller Film Sp. z o.o. Warszawa 33
2371 Paramedica Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 33
2372 Awena Sp. z o.o., sp.k. Warszawa 33
2373 Medikar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 33
2374 Zakłady Mięsne SOMIANKA Andrzej Ruciński Somianka 33
2375 BondSpot S.A. Warszawa 33
2376 Styropmin Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 33
2377 Am Technologies Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33
2378 Kol-Dental Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 33
2379 MCX Sp. z o.o. Warszawa 33
2380 PM SPORT P. Lewandowski i M. Wojtiuk Sp.J. Warszawa 33
2381 M.A.K. Ubezpieczenia Sp. z o.o. Warszawa 33
2382 Invertim Sp. z o.o. Otwock Mały 33
2383 Symphar Sp. z o.o. Warszawa 33
2384 Konvin Sp. z o.o. Głuchów 33
2385 Point Sp. z o.o. Warszawa 33
2386 Wimak sp.j. Borkowscy, Zdanowski Stare Opole 33
2387 Plexiflex Sp. z o.o. S.K. Sadowa 33
2388 Cube ID Sp. z o.o. Warszawa 33
2389 BP TECHEM S.A. Warszawa 33
2390 Danje – Polymer Sp. z o.o. Warszawa 33
2391 Forma Sp. z o.o. Warszawa 33
2392 Alwikor Sp. z o.o. Warszawa 33
2393 LINDT & SPRUNGLI ( POLAND ) Sp. z o.o. Warszawa 33
2394 Amaltea Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 33
2395 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Sochaczewie Sochaczew 33
2396 Grosik Krzesiński i Spółka, sp.j. Białobrzegi 33
2397 BAMIX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 32
2398 Craftware Sp. z o.o. Warszawa 32
2399 Grupa Metropolis BTL Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 32
2400 Zakłady Mięsne Olewnik Sp. z o.o. Sierpc 32
2401 Wimar-Chłodnia Sp. z o.o. Radwanków Szlachecki 32
2402 Centrum Rozliczania Ubezpieczeń Sp. z o.o. Warszawa 32
2403 Kadilani Machinery Sp. z o.o. Warszawa 32
2404 Chmielewski Dźwigi Sp. z o.o. sp.k. Baniocha 32
2405 Schmidt Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 32
2406 Agamet Sp. z o.o. S.K. Marki 32
2407 POL-OIL-CORPORATION Sp. z o.o. Stanisławowo 32
2408 BISK S.A. Łubna 32
2409 Gomet Zbigniew Gomuła i Wspólnik sp.j. Radom 32
2410 Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Sękocin Stary 32
2411 GIANT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 32
2412 Pw Krystian Sp. z o.o. Przysucha 32
2413 EO Networks S.A. Warszawa 32
2414 Orkla Care S.A. Radzymin 32
2415 Bonicki i Partnerzy – Lekarze Neurochirurdzy sp.p. Chyliczki 32
2416 Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Z. Niziński Wyszków 32
2417 Wojciechowski i Wspólnicy S.K. Warszawa 32
2418 Dom Aukcyjny Polswiss Art Sp. z o.o. Warszawa 32
2419 Fuh Tas Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz sp.j. Korytów A 32
2420 ETC – PZL AEROSPACE INDUSTRIES Sp. z o.o. Warszawa 32
2421 Ingas Sp. z o.o. Józefów 32
2422 ODMET S.A. Siedlce 32
2423 WARSAW GAS TRADING Sp. z o.o. Warszawa 32
2424 Neo-Tec Sp. z o.o. Płock 32
2425 Roedl Outsourcing Sp. z o.o. Warszawa 32
2426 OMNICOM Sp. z o.o. Warszawa 32
2427 Taj sp.j. Piętka Andrzej, Piętka Halina Warszawa 32
2428 INTERNITY S.A. Warszawa 32
2429 Aiqlabs Sp. z o.o. Warszawa 32
2430 MAS TRADING Sp. z o.o. S.K. Warszawa 32
2431 Gaura Investments Sp. z o.o. Warszawa 32
2432 Comparex Poland Sp. z o.o. Warszawa 32
2433 Zakład Produkcyjno Usługowy Faste Tadeusz Falęcki Stanisław Salamon sp.j. Ciechanów 32
2434 Autocentrum Waldemar Nowak, Mirosław Sikorski sp.j. Płock 32
2435 SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o. Warszawa 32
2436 Fujifilm Sericol Polska Sp. z o.o. Warszawa 32
2437 Maciej I Tadeusz Popielawscy Pimet S.J. Piastów 32
2438 Pilar-Rail Sp. z o.o. Falenty 32
2439 Robyg Kameralna Sp. z o.o. Warszawa 32
2440 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 32
2441 Holdbox Frączkiewicz sp.j. Bieniewiec 31
2442 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 31
2443 Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ostrołęka 31
2444 CGLS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 31
2445 Ebro Trade Sp. z o.o. Warszawa 31
2446 Lang Team Sp. z o.o. Warszawa 31
2447 Da Grasso Sp. z o.o. Warszawa 31
2448 METROPOL 3 Sp. z o.o. Warszawa 31
2449 ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o. Warszawa 31
2450 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe i Transportowe Marter Góreccy sp.j. Sierpc 31
2451 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Transport S.K. Warszawa 31
2452 Orlen Centrum Usług Korporacyjnych Sp. z o.o. Płock 31
2453 Megabajt Sp. z o.o. Warszawa 31
2454 EGIS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 31
2455 Rail-Mil Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 31
2456 Masarnia ELMAS Krystyna Krzyżanowska Radom 31
2457 Siek Spółka Jawna Radom 31
2458 Green Lights Holding Sp. z o.o. Warszawa 31
2459 Korporacja Radex S.A. Warszawa 31
2460 Spółdzielnia Mieszkaniowa CENTRUM-WOLA Warszawa 31
2461 Żukowo Sp. z o.o. Żukowo 31
2462 Predica Consulting Services Sp. z o.o. S.K. Warszawa 31
2463 Narew Styl Sp. z o.o. Różan 31
2464 Media Markt Polska Sp. z o.o. Rzeszów Spółka Komandytowa Warszawa 31
2465 Erif Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Warszawa 31
2466 Geotermia Mazowiecka S.A. Mszczonów 31
2467 Lomax Paliwa Sp. z o.o. Warszawa 31
2468 DLH GLOBAL Sp. z o.o. Warszawa 31
2469 Winda-Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 31
2470 Horus Zbigniew Raczyński Spółka Komandytowa Warszawa 31
2471 Dekada Grójec Sp. z o.o. Warszawa 31
2472 KRUGER POLSKA Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 31
2473 Kyotec Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2474 Centralna Wojskowa Przychodnia Lekarska Cepelek Samodzielny Publiczny Zakład opieki Zdrowotnej Warszawa 31
2475 Zakład Mięsny Kamieńczyk sp.j., Irena, Jan i Dariusz Kalisz Kamieńczyk 31
2476 Fotka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 31
2477 P.S. Trading – Stolker Peter, sp.j. Ołtarzew 31
2478 FUTURE ELEKTRONICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 31
2479 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych MIKST Sp. z o.o. Węgrów 31
2480 Billennium S.A. Warszawa 31
2481 Hunter Douglas Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2482 Grupa Energia GE Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 31
2483 F.H.U. Grażyna Jarosław Mroczek, Tadeusz Mroczek sp.j. Kałuszyn 31
2484 Media Markt Polska Sp. z o.o. Czeladź Spółka Komandytowa Warszawa 31
2485 Pollux Sp. z o.o. Warszawa 31
2486 Dubiński Jeleński Masiarz i Wspólnicy sp.k. Warszawa 31
2487 Groupauto Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2488 Metrum Cryoflex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Blizne Łaszczyńskiego 31
2489 ULMER, Ulmer Danuta i Paweł S.J. Warszawa 31
2490 Emca S.A. Warszawa 31
2491 Mille Sapori Plus Sp. z o.o. Warszawa 31
2492 Hermes Sławomir Zalech S.J. Mirosław 31
2493 Carlson Wagonlit Ecenter Polska Sp. z o.o. Warszawa 31
2494 Okręgowa Izba Radców Prawnych Warszawa 31
2495 Wytwórnia Sterylgaz Sp. z o.o. Płock 31
2496 Semeco Telematics Sp. z o.o. S.K. Warszawa 30
2497 Termoizolacja i Antykorozja TERBUD Bogdan Jonkwisz Płock 30
2498 ORANGE PRODUCTS EUROPE Sp. z o.o. Płońsk 30
2499 TBWA Sp. z o.o. Warszawa 30
2500 Rothschild & Co Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2501 Green Coffee Sp. z o.o. Warszawa 30
2502 Deloitte Legal, Pasternak, Korba, Moskwa, Jarmul i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Warszawa 30
2503 Sopharma Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 30
2504 Bliska Wola 4 Sp. z o.o. 1 S.K. Ząbki 30
2505 Gemius S.A. Warszawa 30
2506 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wyszków 30
2507 Metaltech Cynkownia Sp. z o.o. Płońsk 30
2508 PPD POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30
2509 IL Cosmetics Polska Sp. z o.o. Ciechanów 30
2510 Fellowes Polska S.A. Marki 30
2511 POLYPHARM S.A. Warszawa 30
2512 Viega Sp. z o.o. Warszawa 30
2513 Szwoleżerów Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 30
2514 SIGMA – NOT Sp. z o.o. Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych Warszawa 30
2515 INTERNATIONAL FLAVORS & FRAGRANCES POLAND Sp. z o.o. Warszawa 30
2516 Euro – Foods Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2517 Asg-Pl Sp. z o.o. Wólka Kosowska 30
2518 Lexmark International Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2519 Oma Trade Sp. z o.o. Warszawa 30
2520 FAAC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 30
2521 Polityka Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 30
2522 Ekstraklasa S.A. Warszawa 30
2523 Zino Sp. z o.o. Ząbki 30
2524 Centrum Usług Logistycznych Warszawa 30
2525 Kancelaria Bezpieczeństwa Rapacki I Wspólnicy S.K. Warszawa 30
2526 ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o. Ostrów 30
2527 Xelon Sp. z o.o. Warszawa 30
2528 Hbk4 Sp. z o.o. Projekt Ciechanów sp.k. Warszawa 30
2529 Miro Sp. z o.o. Warszawa 30
2530 TRODAT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 30
2531 Ster Sp. z o.o. Radom 30
2532 Moët Hennessy Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2533 Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Promieniotwórczych PP Otwock 30
2534 Upaid Sp. z o.o. Warszawa 30
2535 Rola-Trans T.Gadomski, J.Gadomski sp.j. Przasnysz 30
2536 KHS Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2537 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa VII sp.k. Warszawa 30
2538 Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Metali Segromet Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 30
2539 Centrum Medyczne MAVIT Sp. z o.o. Warszawa 30
2540 Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
2541 Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Administrator Sp. z o.o. Radom 30
2542 Nike Retail Poland Sp. z o.o. Warszawa 30
2543 Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie Warszawa 30
2544 Semo Sp. z o.o. Mszczonów 30
2545 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Konstancinie Konstancin-Jeziorna 29
2546 Kampol Adam Kopczyński, Mieczysław Kopczyński, sp.j. Kamieńczyk 29
2547 Mera Bellows Sp. z o.o. Wiązowna 29
2548 Zakład Produkcyjno Handlowy WITAMINA Mirosław Szczypek Mniszew 29
2549 Wxca Group Sp. z o.o. Warszawa 29
2550 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HUBER Skarbek Zygmunt Augustów 29
2551 Total-Pack Sp. z o.o. Warszawa 29
2552 Groupon Shared Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
2553 SYSTEMAIR S.A. Łazy 29
2554 Auto Nobile Sp. z o.o. Warszawa 29
2555 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Building Bulls Sp. z o.o. Warszawa 29
2556 Luxury Medical Care Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 29
2557 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mada Kosiec i Wspólnicy sp.j. Warszawa 29
2558 Auto Wimar Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
2559 Energa Ciepło Ostrołęka Sp. z o.o. Ostrołęka 29
2560 UNITED INTERNATIONAL PICTURES Sp. z o.o. Warszawa 29
2561 Facebook Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
2562 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 29
2563 Tramco Sp. z o.o. Wolskie 29
2564 Digiprint Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
2565 Pftechnology Sp. z o.o. S.K. Wierzbica 29
2566 Emerge Software Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
2567 Polservice Geo Sp. z o.o. Warszawa 29
2568 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań I Spółka Komandytowa Warszawa 29
2569 Sarens Polska Sp. z o.o. Sochaczew 29
2570 Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o. Warszawa 29
2571 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 29
2572 Elmas Sowa, Pawlak sp.j. Zakręt 29
2573 Apleona Hsg Sp. z o.o. Warszawa 29
2574 WERTH-HOLZ S.A. Warszawa 29
2575 Arena Media Communications Sp. z o.o. Warszawa 29
2576 Media Markt Polska Sp. z o.o. Poznań II Spółka Komandytowa Warszawa 29
2577 RICOH POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 29
2578 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Zamek Ciechanów 29
2579 Aquarius Europe Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
2580 Artrys Projekt Sp. z o.o. S.K. Opacz-Kolonia 29
2581 Sales And Marketing Management Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 29
2582 American Way Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
2583 GTC Sterlinga Sp. z o.o. Warszawa 29
2584 Amsort Sp. z o.o. Blizne Łaszczyńskiego 29
2585 Koszelowskie Zakłady Kredowe E.Kałabun, J.Chajęcki sp.j. Koszelówka 29
2586 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego Warszawa 29
2587 SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Śródmieście Warszawa 29
2588 Marolex Sp. z o.o. Dziekanów Leśny 29
2589 Mlp Energy Sp. z o.o. Pruszków 29
2590 Mead Johnson Nutrition Trading Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
2591 Atradius Collections B.V. Sp. z o.o. – Oddział w Polsce Warszawa 29
2592 01CYBERATON S.A. Warszawa 29
2593 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Regionalne Drogi Podlaskie Sp. z o.o. Siedlce 29
2594 Trans Kinetik Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
2595 Corrimex Janusz Sałapatek, Stanisław Cwajda Sp. J. Łomianki 29
2596 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa KEN Ursynów Warszawa 29
2597 Amec Foster Wheeler Consulting Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
2598 E-POINT S. A. Warszawa 29
2599 AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 29
2600 OGILVY Sp. z o.o. Warszawa 29
2601 Kiszeczka Sp. z o.o. Karczew 29
2602 Gostynińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gostynin 29
2603 Krzyżanowscy Sp. z o.o. Radom 29
2604 ACNielsen POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 29
2605 Fmc Agro Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2606 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stawki Warszawa 29
2607 Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 29
2608 Instytut Ochrony Środowiska Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 29
2609 Inforadio Sp. z o.o. Warszawa 29
2610 Egora Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
2611 Spectrum Brands Poland Sp. z o.o. Warszawa 29
2612 PUH PILOT UNLIMITED Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
2613 MAYENNE SPÓŁKA Z O.O. Węgrów 29
2614 Filbico Sp. z o.o. Zielonka 29
2615 Jansen Kaczorowski Cichocki sp.j. Warszawa 29
2616 Zara Home Polska Sp. z o.o. Warszawa 29
2617 Studio Interfilm Sp. z o.o. Warszawa 29
2618 Kosbud Bracia Kosińscy Adam Kosiński, Mariusz Kosiński, Marcin Kosiński sp.j. Dziękowizna 29
2619 SOLARIS LASER S.A. Warszawa 29
2620 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Wysowa Tomasz, Grzegorz i Damian Dziurny sp.j. Warszawa 29
2621 Vinatapol Sp. z o.o. Wólka Kosowska 29
2622 Aseanpl Sp. z o.o. Wólka Kosowska 29
2623 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bielsko Biała Spółka Komandytowa Warszawa 29
2624 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Powiśle Warszawa 29
2625 Stalko-Przybysz i Wspólnicy sp.j. Zielonka 29
2626 Portfel Ph 2 Sp. z o.o. Warszawa 28
2627 Instytut Transportu Samochodowego Warszawa 28
2628 Almont Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 28
2629 Globema Sp. z o.o. Warszawa 28
2630 EKOTRADE Sp. z o.o. Warszawa 28
2631 SWEDEPONIC POLSKA Sp. z o.o. Kraśnicza Wola 28
2632 CRT Sp. z o.o. Wyszków 28
2633 YVES ROCHER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 28
2634 Kazeina Polska Sp. z o.o. Legionowo 28
2635 Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Warszawa 28
2636 Tree Development Group Sp. z o.o. Management S.K. Warszawa 28
2637 Profis Over Europe Sp. z o.o. Spółka Komandtowa Klembów 28
2638 Alexis II E i M Łukasik sp.j. Reguły 28
2639 BELCHIM CROP PROTECTION POLAND Sp. z o.o. Warszawa 28
2640 Dressler Dublin Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 28
2641 Everts – Pol Sp. z o.o. Warszawa 28
2642 Ardie Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 28
2643 Wild Flavors Polska Sp. z o.o. Warszawa 28
2644 Dubimex Zakład Przetwórstwa Mięsa sp.j. Zygmunt Dubielak Gostynin 28
2645 Urma Sp. z o.o. Warszawa 28
2646 Canexpol Sp. z o.o. Komorowo 28
2647 Fundacja Ochrony Zdrowia Inwalidów w Warszawie Warszawa 28
2648 HELM POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 28
2649 Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 28
2650 Hotel Jan III Sobieski Sp. z o.o. Warszawa 28
2651 Studio Filmowe OTO Sp. z o.o. S.K. Warszawa 28
2652 Came Poland Sp. z o.o. Marki 28
2653 Lublin Grand Hotel Sp. z o.o. Warszawa 28
2654 Robyg Słoneczna Morena Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 28
2655 Biuro Turystyki Związku Nauczycielstwa Polskiego Logostour Sp. z o.o. Warszawa 28
2656 Solida Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 28
2657 BZK Sp. z o.o. Nieruchomości Sp.k. Teresin 28
2658 IMPERIAL CINEPIX Sp. z o.o. Warszawa 28
2659 Sky Estate Sp. z o.o. Warszawa 28
2660 PARKER POLAND Sp. z o.o. Warszawa 28
2661 FIRMENICH Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 28
2662 Tixewash Polska Danuta Alchimowicz sp.j. Góra Kalwaria 28
2663 OVB Allfinanz Polska Spółka Finansowa Sp. z o.o. Warszawa 28
2664 Hotel G.E. Towarowa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 28
2665 Mddp S.A. Akademia Biznesu sp.k. Warszawa 28
2666 Kieszkowska Rutkowska Kolasiński Kancelaria Prawna sp.j. Warszawa 28
2667 Bcs Balcerzak, Holisz, Jaworski sp.j. Płock 28
2668 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski Spółka Komandytowa Warszawa 28
2669 LEDATEL Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 28
2670 Sciencepharma Sp. z o.o. S.K. Warszawa 28
2671 Grospol Jędruch sp.j. Ząbki 28
2672 Viasat Monitoring Sp. z o.o. Warszawa 28
2673 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk i Wspólnicy, sp.j. Płock 28
2674 GVM Properties Sp. z o.o. Warszawa 28
2675 Itr Cee Sp. z o.o. Warszawa 28
2676 SAGE Sp. z o.o. Warszawa 28
2677 Zakład Przetwórczy Rolno-Spożywczy, Ubojnia Drobiu Andrzej Merchel, Marek Kujawski sp.j. Uniszki-Cegielnia 28
2678 Repro Sp. z o.o. Płock 28
2679 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A. Gostynin 28
2680 FOLPOL R. Barczyk, J. Cygan S.J. Wólka Załęska 28
2681 Videojet Technologies Sp. z o.o. Warszawa 28
2682 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 28
2683 Warszawskie Zakłady Mechaniczne PZL-WZM w Warszawie S.A. Jawczyce 28
2684 PIG FARMER Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27
2685 Mostostal Gdynia Sp. z o.o. Warszawa 27
2686 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Trade-Prod Sp. z o.o. Warszawa 27
2687 Essilor Polonia Sp. z o.o. Warszawa 27
2688 Lenovo Technology B. V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 27
2689 Nieruchomości Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 27
2690 Lemarpol Sp. z o.o. Koprki 27
2691 Gravity Park Sp. z o.o. Warszawa 27
2692 Media Markt Polska Sp. z o.o. Toruń Spółka Komandytowa Warszawa 27
2693 NCH – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 27
2694 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Art. Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp.j. Radom 27
2695 Academy International Sp. z o.o. Warszawa 27
2696 Sieć Badawcza Łukasiewicz Przemysłowy Instytut Motoryzacji Warszawa 27
2697 MEDIA SERVICE ZAWADA Sp. z o.o. Warszawa 27
2698 WPP Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 27
2699 Media Markt Polska Sp. z o.o. Warszawa IV Spółka Komandytowa Warszawa 27
2700 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Sierpc 27
2701 A.M.M. Sp. z o.o. S.K. Kobyłka 27
2702 Stalmax 2 Sp. z o.o. S.K. Gostynin 27
2703 JJH MEDICAL Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27
2704 Frigo Sp. z o.o. Wiskitki 27
2705 POMELAC Sp. z o.o. Wyszków 27
2706 International American School Sp. z o.o. Warszawa 27
2707 Srebrna Sp. z o.o. Warszawa 27
2708 Tally Weijl (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 27
2709 Aurex Lpg Sp. z o.o. Kolonia Mrokowska 27
2710 DGP Clean Partner Sp. z o.o. Warszawa 27
2711 Transbud Group Sp. z o.o. S.K. Windyki 27
2712 Insignis Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 27
2713 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyczółek Grochowski Warszawa 27
2714 International European School Sp. z o.o. Warszawa 27
2715 IREKS PROKOPOWICZ Sp. z o.o. Zakrzew 27
2716 Avemi Sp. z o.o. Warszawa 27
2717 Świat Prasy S.A. Warszawa 27
2718 Leon Software Polska Sp. z o.o. Warszawa 27
2719 Early Stage Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27
2720 Schneider Polska – Technika Samochodowa i Kontenerowa Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 27
2721 WX Management Services Sp. z o.o. Warszawa 27
2722 Climatic Sp. z o.o. Sp.k. Reguły 27
2723 M4B S.A. Warszawa 27
2724 Spółdzielnia Budowlano- Mieszkaniowa Zachód Warszawa 27
2725 Kamix Sp. z o.o. Stojadła 27
2726 Elbud Hotel Sp. z o.o. Warszawa 27
2727 Mastercard Europe S.A. Oddział w Polsce Warszawa 27
2728 BETASOAP Sp. z o.o. Warszawa 27
2729 Charter Sp. z o.o. Wiskitki 27
2730 Coface Poland Credit Management Services Sp. z o.o. Warszawa 27
2731 Ajinomoto Poland Sp. z o.o. Warszawa 27
2732 Promark Serwis Sp. z o.o. Warszawa 27
2733 PPHU Gama sp.j. Rurarz D., Rutkowski W. i Spółka Sokołów Podlaski 27
2734 Hydro-Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta sp.j. Ostrołęka 27
2735 Papaya Films Sp. z o.o. Warszawa 27
2736 Info-Tv-Fm Sp. z o.o. Warszawa 27
2737 Media Concept Sp. z o.o. S.K. Warszawa 27
2738 Auraeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Warszawa 27
2739 Pegas Grupa Sp. z o.o. Promna 27
2740 Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o. Warszawa 27
2741 F.B.I. TASBUD S.A. Warszawa 27
2742 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski D Warszawa 27
2743 Amos – Bis A.Mościcki E.Supińska Sp.J. Mroków 27
2744 Starhedge S.A. Warszawa 27
2745 Damco Poland Sp. z o.o. Mszczonów 27
2746 Ita Sp. z o.o. S.K. Krze Duże 27
2747 SPOŁEM PSS w Siedlcach Siedlce 27
2748 DE ROOY POLAND Sp. z o.o. Warszawa 27
2749 Planco Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Blizne Łaszczyńskiego 27
2750 Hmy Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
2751 Spółdzielnia Mieszkaniowa MECHANIK Mińsk Mazowiecki 26
2752 Victorinox Poland Sp. z o.o. Warszawa 26
2753 LCM Sp. z o.o. Warszawa 26
2754 ORLEN OCHRONA Sp. z o.o. Płock 26
2755 Car-Garantie GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 26
2756 Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Samopomoc Warszawa 26
2757 Aquila Park Sp. z o.o. Józefów 26
2758 Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz sp.j. Warszawa 26
2759 Prolech R. i S. Leszek Sp.J. Stary Puznów 26
2760 Stołeczne Centrum Opiekuńczo – Lecznicze Sp. z o.o. Warszawa 26
2761 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Warszawa IX sp.k. Warszawa 26
2762 Euro-Trans Logistyka Sp. z o.o. Warszawa 26
2763 HORN DISTRIBUTION S.A. Warszawa 26
2764 Mpsystem Sp. z o.o. Ostrówek 26
2765 Nowy Świat 64 Sp. z o.o. Warszawa 26
2766 Centrum Nauki Kopernik Warszawa 26
2767 Andrzej i Michał Śliwińscy sp.j. Radzanów 26
2768 Medix Sławomir Szwed sp.k. Warszawa 26
2769 Iexpert.pl S.A. Warszawa 26
2770 Komandor Warszawa S.A. Marki 26
2771 DB Print Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 26
2772 Dsa Sp. z o.o. Warszawa 26
2773 BS Marka Sp. z o.o. S.K. Wołomin 26
2774 DNB Assets Holdco Sp. z o.o. Warszawa 26
2775 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Metal Max J.Świętochowski, M.Świętochowska sp.j. Wyszków 26
2776 Simplicity S.A. S.K. Warszawa 26
2777 Zerke Sp. z o.o. S.K. Płock 26
2778 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Warszawie Warszawa 26
2779 SM Publishing Poland Sp. z o.o. Warszawa 26
2780 Redford & Grant Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
2781 JMA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
2782 British Automotive Łódź Sp. z o.o. Warszawa 26
2783 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o. Warszawa 26
2784 Carcommerce Sp. z o.o. Warszawa 26
2785 Prawol Alicja Wolska, Jerzy Wolski sp.j. Warszawa 26
2786 Autoimex Sp. z o.o. sp.k. Marki 26
2787 Dekofilm Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
2788 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. 2 S.K. Warszawa 26
2789 Inart Sp. z o.o. Warszawa 26
2790 Vestel Poland Sp. z o.o. Warszawa 26
2791 Fin Sp. z o.o. Warszawa 26
2792 Graco Sp. z o.o. Warszawa 26
2793 ART. EXPO D.SIKORSKI, M.SIKORSKI S.J. Kajetany 26
2794 Spółdzielnia Mieszkaniowa Placówka 2 Warszawa 26
2795 TUV Rheinland Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
2796 Amgen Biotechnologia Sp. z o.o. Warszawa 26
2797 Ergosystem sp.j. R.Makuch, M.Wolski, J.Wiatr Warszawa 26
2798 Skipwish Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
2799 Hold – Eko Sp. z o.o. Warszawa 26
2800 Kinads Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26
2801 Idealne Mieszkanie Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 26
2802 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Techno-Żwir S.Sobolewski, C.Woźniak sp.j. Pułtusk 26
2803 Polski Związek Wędkarski Warszawa 26
2804 Warter Fuels S.A. Warszawa 26
2805 N.Y.C. Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 26
2806 Tg Instalacje Sp. z o.o. Warszawa 26
2807 Remondis Południe Sp. z o.o. Warszawa 26
2808 Instytut Studiów Podatkowych Modzelewski i Wspólnicy Sp. z o.o. Warszawa 26
2809 Generali Finance Sp. z o.o. Warszawa 26
2810 Eco In Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 26
2811 Hydro-Truck Sp. z o.o. Radom 26
2812 ZTS Uniplast Sp. z o.o. sp.k. Nowe Miasto 26
2813 Izomar – Polref Sp. z o.o. Warszawa 26
2814 Budvar Centrum Sp. z o.o. Warszawa 26
2815 Allergan Sp. z o.o. Warszawa 26
2816 Inter Projekt S.A. Warszawa 26
2817 FA Krosno S.A. Warszawa 26
2818 Unigaz – Marczak i Przybysz – sp.j. Tłuszcz 26
2819 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Józefów 26
2820 Dekra Polska Sp. z o.o. Warszawa 26
2821 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Ciechanowie Ciechanów 25
2822 Bieniak, Wielhorski, Wojnar i Partnerzy. Adwokaci, Radcowie Prawni i Doradcy Podatkowi sp.p. Warszawa 25
2823 Spółdzielnia Systemu Ochrony Zrzeszenia BPS Warszawa 25
2824 Cloudware Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
2825 Laterion Sp. z o.o. I S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 25
2826 MZN Property S.A. Warszawa 25
2827 Volumetric Property Sp. z o.o. Warszawa 25
2828 Osram Sp. z o.o. Warszawa 25
2829 Grupa Doradcza Sienna Sp. z o.o. Warszawa 25
2830 Pierre Fabre Dermo – Cosmetique Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
2831 Wyższa Szkoła Menedżerska w Warszawie Warszawa 25
2832 Vemag Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
2833 Know How Krzysztof Krasuski Anna Szymańska sp.j. Marki 25
2834 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Ciechanowie Ciechanów 25
2835 Królewski Park Sp. z o.o. Warszawa 25
2836 Agco Finance Sp. z o.o. Warszawa 25
2837 ZYKO – DRÓG Sp. z o.o. Radom 25
2838 Punto Pruszyński Sp. z o.o. Michałowice 25
2839 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk II sp.k. Warszawa 25
2840 Fights On Logistics Sp. z o.o. Warszawa 25
2841 Prima Power Central Europe Sp. z o.o. Czosnów 25
2842 MCI Capital Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 25
2843 Art-Mar A.Gozdowski M.Gozdowski K.Gozdowski sp.j. Gostynin 25
2844 Tim Diagnostyka Medyczna Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Warszawa 25
2845 Noraco Sp. z o.o. Warszawa 25
2846 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Przasnyszu Przasnysz 25
2847 Piekarnia Baldwin Jastrzębski, Mańkowski sp.j. Skórzec 25
2848 Bito Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
2849 DANKS-Europejskie Centrum Doradztwa Podatkowego S.A. Warszawa 25
2850 Biafra Sp. z o.o. Warszawa 25
2851 Motor-Landtomasz Kuzior, Zbigniew Hebda Sp.J. Nowy Dziekanów 25
2852 Towarzystwo Inwestycyjne BTA Sp. z o.o. Warszawa 25
2853 Centrum Jasna Sp. z o.o. Warszawa 25
2854 Goa-Invest, S.A. (Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce Warszawa 25
2855 Temrex-Dynatech Sp. z o.o. Nadarzyn 25
2856 MC Comp S.A. Warszawa 25
2857 Biokom Sp. z o.o. S.K. Raszyn 25
2858 Software Park Kraków Sp. z o.o. Warszawa 25
2859 Eurorent Sp. z o.o. Warszawa 25
2860 Warszawska Spółdzielnia Handlowa FALA Warszawa 25
2861 Aquaphor Poland Sp. z o.o. Warszawa 25
2862 ICL Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
2863 Apteka Prywatna AVENA Marzena Malinowska Płock 25
2864 Hurtownia Oświetlenia Lux Sp. z o.o. S.K. Warszawa 25
2865 Werfen Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
2866 Inquel Sp. z o.o. S.K. Warszawa 25
2867 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kielecka Fabryka Mebli Paweł Wiśnicki Warszawa 25
2868 Arteo Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 25
2869 Certus Technologie Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 25
2870 Primaris Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 25
2871 Budimex Parking Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 25
2872 Tech-Pomp Serwis Sp. z o.o. Warszawa 25
2873 One System sp. z o.o. Warszawa 25
2874 Noe-Pl Sp. z o.o. Warszawa 25
2875 RW Polska Sp. z o.o. Warszawa 25
2876 Flis, Pierzchała sp.j. Tartak Brzózki 25
2877 Agro-Handlowiec Szymańscy Sp. z o.o. sp.k. Wyszków 25
2878 Spółdzielnia Mieszkaniowa Samopomoc Grójec 25
2879 Hsm Polska sp. z o.o. Warszawa 25
2880 BBR Polska Holding Sp. z o.o. Warszawa 25
2881 Spv Warszawa Zachodnia Sp. z o.o. Warszawa 25
2882 Jmdi Sp. z o.o. Warszawa 25
2883 Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku Sp. z o.o. Płock 25
2884 Symbiona S.A. Warszawa 25
2885 Mbm Meat Food Sp. z o.o. Kazimierów 25
2886 Remex Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 25
2887 Buchalter Skłodowscy sp.j. Marki 25
2888 PRO-LOG S.A. Pruszków 25
2889 Telefony Podlaskie S.A. Sokołów Podlaski 25
2890 Edipresse-Kolekcje Sp. z o.o. Warszawa 25
2891 Sezam sp.j. Włodarczyk Baranowo 25
2892 Air Tours Poland-Centrum Podróży Sp. z o.o. Warszawa 25
2893 Centrum Kart S.A. Warszawa 25
2894 PIK Sp. z o.o. S.K. Płock 25
2895 P.P.H.U. J.R.T.W.M. – Krawczyk – sp.j. Otwock 25
2896 Synergic Sp. z o.o. Warszawa 24
2897 Sellbytel Group GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 24
2898 Erekta Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 24
2899 EKSA Sp. z o.o. Komorów 24
2900 Plastiape Sp. z o.o. Warszawa 24
2901 Ewlit Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 24
2902 OMC Envag Sp. z o.o. Warszawa 24
2903 HECTOR S.A. Warszawa 24
2904 Wiking – Restauracje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 24
2905 NASZ DOM Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Ostrów Mazowiecka 24
2906 Pol-Pasz Sp. z o.o. Siedlce 24
2907 Cat LC Polska Sp. z o.o. Duchnice 24
2908 Kijewski, Graś Sp.K. Warszawa 24
2909 Administration Personnel Services Sp. z o.o. Warszawa 24
2910 KBJ S.A. Warszawa 24
2911 Helix Sp. z o.o. S.K. Warszawa 24
2912 Solivan B. Miszkurka, J. Chabocka, Adwokaci i Radcy Prawni sp.p. Warszawa 24
2913 Comap Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
2914 Squire Patton Boggs Święcicki Krześniak sp.k. Warszawa 24
2915 Imed Poland Sp. z o.o. Warszawa 24
2916 Panterra Sp. z o.o. Warszawa 24
2917 P.P.H.U. Eltronic Sp. z o.o. sp.k. Reguły 24
2918 Matexi Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
2919 Sleever International Sp. z o.o. Karczew 24
2920 Radmin sp.j. Wilczyńscy i Mąkosa Radom 24
2921 BUDOMATEX S.A. Siedlce 24
2922 Pretius Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 24
2923 Techlab A.Ostrzyżek, B.Chmielowski sp.j. Warszawa 24
2924 Voke Sp. z o.o. Młodzieszyn 24
2925 Symantec Poland Sp. z o.o. Warszawa 24
2926 Bandi Cosmetics Sp. z o.o. Czosnów 24
2927 LWIH Property Holding Poland Sp. z o.o. Warszawa 24
2928 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe BOFERM-Marcin Bojdo Górki 24
2929 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. gen. J. Sowińskiego Warszawa 24
2930 Pocztowa Agencja Usług Finansowych S.A. Warszawa 24
2931 TIBERIUS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 24
2932 Park Projects Sp. z o.o. Warszawa 24
2933 MEGA ALUMINIUM Sp. z o.o. Wołomin 24
2934 DUO-TES Tomasz Sibilski, Ewa Sibilska S.J. Teresin 24
2935 Vimar T. Bartoszek W. Pędzieszczak sp.j. Warszawa 24
2936 Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno-Spożywczego Im. Prof. Wacława Dąbrowskiego Warszawa 24
2937 HTI BP Sp. z o.o. Warszawa S.K. Warszawa 24
2938 New Trendy Sp. z o.o. Radom 24
2939 ABER Sp. z o.o. Warszawa 24
2940 GNS Sp. z o.o., S.K. Warszawa 24
2941 Mexad Sp. z o.o. Warszawa 24
2942 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Technologii Elektronowej Piaseczno 24
2943 Tech Service Sp. z o.o. Warszawa 24
2944 Plaza Auto Poland Sp. z o.o. Warszawa 24
2945 Eurokop Sp. z o.o. Warszawa 24
2946 Polcasting Sp. z o.o. Warszawa 24
2947 Pedersen&Partners Sp. z o.o. Warszawa 24
2948 Polimed Sp. z o.o. Warszawa 24
2949 Barpimo Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 24
2950 Gw Sprinkler Sp. z o.o. Warszawa 24
2951 Bonus Eurotech Sp. z o.o. Łomianki 24
2952 Browico – W. Gwóźdź sp.j. Warszawa 24
2953 Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz Gałecki Warszawa 24
2954 Cezar sp.j. Handel-Produkcja-Usługi W. Zglecz, U. Wojtkowska i Wspólnicy Kręgi Nowe 24
2955 Sharp Electronics (Europe) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 24
2956 Teknika S.A. Warszawa 24
2957 BIO-TECH Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy 24
2958 Media Markt Polska Sp. z o.o. Olsztyn Spółka Komandytowa Warszawa 24
2959 Marimax Sp. z o.o. S.K. Warszawa 24
2960 Norma Bud S.A. Warszawa 24
2961 Enpol Sp. z o.o. Warszawa 24
2962 LJW Management Sp. z o.o. Warszawa 24
2963 Trecom Enterprise Solutions Sp. z o.o. Warszawa 24
2964 Kamix Sp. z o.o. Warszawa 24
2965 Mostostal S.A. Warszawa 24
2966 Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy S.K. Warszawa 24
2967 Studiotech Poland Sp. z o.o. Warszawa 24
2968 Ts2 Space Sp. z o.o. Warszawa 24
2969 Hogg Robinson Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
2970 Invimed T Sp. z o.o. Warszawa 24
2971 Eurozet Radio Sp. z o.o. Warszawa 24
2972 Spółdzielnia Mieszkaniowa JEDNOŚĆ Piaseczno 24
2973 Enes Magnesy Paweł i Tomasz Zientek sp.k. Stare Babice 24
2974 CARSERWIS Sp. z o.o. Warszawa 24
2975 Frey sp.j. Piaseczno 24
2976 Nordisk Polska Sp. z o.o. Warszawa 24
2977 Dornwell S.J. Rymaszewski, Rymaszewska Warszawa 23
2978 Rochstar S.A. Warszawa 23
2979 Arttech Cinema Sp. z o.o. Warszawa 23
2980 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Twój Dom Warszawa 23
2981 Dazar Sp. z o.o. S.K. Piaseczno 23
2982 Imperial Trade Wysocki sp.j. Zbuczyn 23
2983 Eurowater Sp. z o.o. Izabelin 23
2984 Hala Wola Sp. z o.o. Warszawa 23
2985 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piastowie Piastów 23
2986 Koenig & Bauer (Cee) Sp. z o.o. Warszawa 23
2987 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Pod Kopcem Warszawa 23
2988 Przemysłowy Instytut Maszyn Budowlanych Sp. z o.o. Kobyłka 23
2989 Made In Terior Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 23
2990 Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa Warszawa 23
2991 Bylina Sp. z o.o. Warszawa 23
2992 Prymus Szumacher, Wieczorek sp.j. Gongolina 23
2993 Dps Software Sp. z o.o. Warszawa 23
2994 Elmar M.Bezler sp.j. Kożuszki-Parcel 23
2995 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Domex 2 E. Żułtak, A. Celińska, D. Żułtak sp.j. Nowy Dwór Mazowiecki 23
2996 Dsw Afm Sp. z o.o. Kobyłka 23
2997 Muzeum Warszawy Warszawa 23
2998 Alphabet Insurance Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
2999 Bcd Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
3000 GO Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 23
3001 Hines Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
3002 Mindbox S.A. Warszawa 23
3003 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Imperium Warszawa 23
3004 Media Markt Polska Sp. z o.o. Wrocław I Spółka Komandytowa Warszawa 23
3005 Żelazowa Wola Sp. z o.o. Warszawa 23
3006 E.S.S.-Audio Sp. z o.o. Łomianki 23
3007 Bi – Met Sp. z o.o. Warszawa 23
3008 Hitmark Sp. z o.o. Wypędy 23
3009 Robyg Development 1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23
3010 Evigo.Com Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23
3011 LINEX Sp. z o.o. Lubowidz 23
3012 Impol-1 F.Szafrański sp.j. Warszawa 23
3013 Partner Holding Sp. z o.o. Warszawa 23
3014 Nowy Świat 29 Sp. z o.o. Warszawa 23
3015 Agrocomplex Sp. z o.o. Wyszków 23
3016 Media Markt Polska Sp. z o.o. Częstochowa Spółka Komandytowa Warszawa 23
3017 Wojskowe Zakłady Kartograficzne Sp. z o.o. Warszawa 23
3018 Przedsiębiorstwo Handlowe Supermarket Panorama sp.j. Leszek Myśliwiec, Anna Skołożyńska Radzymin 23
3019 Exec Edmund Czubak i Wspólnicy sp.j. Warszawa 23
3020 Retail Park Sochaczew Sp. z o.o. Warszawa 23
3021 DĄŻNOŚĆ Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Nowy Dwór Mazowiecki 23
3022 ELROB Sp. z o.o. Warszawa 23
3023 Radwan Investments Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23
3024 Apotex Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
3025 OEX CURSOR S.A. Warszawa 23
3026 North-West Logistic Park 2 Sp. z o.o. Warszawa 23
3027 Visotec Sp. z o.o. Warszawa 23
3028 Abet Laminati Polska Sp. z o.o. Warszawa 23
3029 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Poznań III sp.k. Warszawa 23
3030 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie Warszawa 23
3031 TO-MASZ Wiesława I Roman Wiśnik S.J. Siedliska 23
3032 Argo A & G Sp. z o.o. S.K. Stojadła 23
3033 Sagittarius Solutions Sp. z o.o. Warszawa 23
3034 Mercus-Bus Sp. z o.o. Urszulin 23
3035 Pepsico Logistyka Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 23
3036 Kancelaria Corpus Iuris Sp. z o.o. Warszawa 23
3037 Red8 Advertising Sp. z o.o. Warszawa 23
3038 Knauf Insulation Sp. z o.o. Warszawa 23
3039 Cybercom Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
3040 Agencja Artystyczna Mtj Tomasz Bujak i Maciej Pluciński sp.j. Warszawa 23
3041 Money Exchange Poland Sp. z o.o. Warszawa 23
3042 Zakład Gospodarki Komunalnej w Ostrowi Mazowieckiej Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 23
3043 PHARM SUPPLY Sp. z o.o. Warszawa 23
3044 OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o. Warszawa 23
3045 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ad Casum Dębska, Kosmala, Paczkowski i Partnerzy sp.p. Warszawa 23
3046 Tedex Service Sp. z o.o. Stara Iwiczna 23
3047 Fundacja Digital Knowledge Observatory Warszawa 23
3048 Integra Sp. z o.o. Warszawa 23
3049 Towarowy Transport Samochodowy Katarzyna Perkowska Brochów 23
3050 Witrans Izak Wenerski sp.j. Grodzisk Mazowiecki 23
3051 Alfa Pro Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 23
3052 Fair Play Plus Marek Krzemieniewski S.J. Ząbki 23
3053 Brighton & Wood Sp. z o.o. Legal S.K. Warszawa 23
3054 Tawo Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23
3055 Hubix Sp. z o.o. Huta Żabiowolska 23
3056 Real Line Rlm Sp. z o.o. sp. k. Warszawa 23
3057 Bestmilk Sp. z o.o. Warszawa 23
3058 Geotechnology Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 23
3059 Michael Page International (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 23
3060 Euroimpex Polska Sp. z o.o. Karolina 23
3061 Komarko Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 23
3062 Deltaplast Poland Sp. z o.o. Piaseczno 23
3063 Amlux Sp. z o.o. Warszawa 23
3064 Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 23
3065 M2 Films Sp. z o.o. Warszawa 23
3066 Starówka Sp. z o.o. Warszawa 23
3067 MABAU Sp. z o.o. S.K. Szymanów 23
3068 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Prymus-Agd Wiesława i Jan Ślażyńscy sp.j. Kowalanka 23
3069 Zdrojowa Invest Sp. z o.o. Projekt 9 S.K. Warszawa 23
3070 Media Markt Polska Sp. z o.o. Koszalin Spółka Komandytowa Warszawa 22
3071 Saks – Pol S.J. Słupno 22
3072 Froma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 22
3073 Maram Sp. z o.o. Jawczyce 22
3074 E – FUN Sp. z o.o. Warszawa 22
3075 Totalbud S.A. Warszawa 22
3076 Medgen Kamila Czerska I Wspólnicy S.K. Warszawa 22
3077 Acons Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22
3078 Inkom Instruments Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22
3079 VALMONT POLSKA Sp. z o.o. Siedlce 22
3080 Suez Woda Sp. z o.o. Mława 22
3081 Multiconsult Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
3082 Mslgroup Sp. z o.o. Warszawa 22
3083 Confex-Product Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22
3084 FAST-FOL Gadomscy Sp.J. Mława 22
3085 Open Brokers S.A. Warszawa 22
3086 To Reforge Holding Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22
3087 Przedsiębiorstwo Prywatne Kaja R.Lendlewicz, J.Gołaszewski, J.Koska sp.j. Bońki 22
3088 BAKOMA BIS Sp. z o.o. Janików 22
3089 P.P.U.H. Warmet Sp. z o.o. Łochów 22
3090 Gourmet Foods Sp. z o.o. Warszawa 22
3091 SENSOR CLINIQ Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 22
3092 P.P.H.U. Ram-Wist sp.j. Marek i Roman Rowiccy Wołomin 22
3093 Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Przasnysz 22
3094 EXXONMOBIL POLAND Sp. z o.o. Warszawa 22
3095 Cermax sp.j. R.Kun, J.Bełczyk Radom 22
3096 Home Invest International S.A. Warszawa 22
3097 Mont-Inox Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22
3098 Gutek Film Sp. z o.o. Warszawa 22
3099 Mediacap S.A. Warszawa 22
3100 Libra Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
3101 Intelight Sp. z o.o. Warszawa 22
3102 BEG Ingenierie Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
3103 Fructoplant Sp. z o.o. Gąbin 22
3104 SZYMANOWICZ I SPÓŁKA S.J. Elżbieta Szymanowicz Gołków 22
3105 POLMARS R. Ziółkowski i S-ka S.K. Warszawa 22
3106 Etam Poland Sp. z o.o. Warszawa 22
3107 Autodesk Sp. z o.o. Warszawa 22
3108 EMERGOPHARM Sp. z o.o. S.K. Konstancin-Jeziorna 22
3109 Max-Stal M.Chaberska, W.Siwiec sp.j. Pionki 22
3110 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Płocku Płock 22
3111 Vg Capital Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22
3112 Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o. Warszawa 22
3113 Primavera Parfum Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22
3114 Coffee Service Sp. z o.o. Warszawa 22
3115 Multi-Serwis Sp. z o.o. Wola Rasztowska 22
3116 Jar-Met sp.j. Dariusz Sińczuk, Tomasz Sternicki Węgrów 22
3117 Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
3118 Radość Autoryzowany Dealer Toyota Motor Poland Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22
3119 MORSPOL S.A. Chłodnie Warszawskie Warszawa 22
3120 Pb Technik Sp. z o.o. Warszawa 22
3121 Centrum Naukowo – Badawcze Ochrony Przeciwpożarowej im. Józefa Tuliszkowskiego Państwowy Instytut Badawczy Józefów 22
3122 Lisec Polska Sp. z o.o. Jawczyce 22
3123 Centrum Medyczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Sp. z o.o. Warszawa 22
3124 Takana Sp. z o.o. Magdalenka 22
3125 PKF Consult Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22
3126 SEPARATOR SERVICE Sp. z o.o. Piaseczno 22
3127 Com Development Sp. z o.o. Warszawa 22
3128 Elektromonter Z. i A. Gawałko sp.j. Ciechanów 22
3129 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Budowa i Naprawa Dróg Efekt Sp. z o.o. Warszawa 22
3130 Brandcomm Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22
3131 Precon Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
3132 BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 22
3133 Monitor Sp. z o.o. Warszawa 22
3134 Serwis Plus Sp. z o.o. Warszawa 22
3135 Przedsiębiorstwo Transbud Sp. z o.o. Warszawa 22
3136 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Sobieski Warszawa 22
3137 Winterhalter Gastronom Polska sp. z o.o. Warszawa 22
3138 GALENUS Farmaceutyczno – Chemiczna Spółdzielnia Pracy Warszawa 22
3139 Kontel Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22
3140 Fresh Mobile Concepts Sp. z o.o. Piaseczno 22
3141 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Empegek Sp. z o.o. Sierpc 22
3142 BELVEDERE – Cafe Łazienki Królewskie Sp. z o.o. Warszawa 22
3143 Euro-Pegaz Sp. z o.o. Logistyka S.K. Warszawa 22
3144 Essence Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 22
3145 Bolero Investments Sp. z o.o. Warszawa 22
3146 Dafni Sp. z o.o. Warszawa 22
3147 Linek-Eko Sp. z o.o. sp.k. Cybulice Małe 22
3148 BF Transport Norbert Ryszard Wyszyński Wyszków 22
3149 Izumi Sushi – Than i Wspólnicy sp.j. Warszawa 22
3150 ESRI POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 22
3151 Publicis Sp. z o.o. Warszawa 21
3152 Jfm Furniture Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21
3153 Klepierre Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
3154 Gomuła sp.j. Tadeusz Gomuła, Mariusz Gomuła Józefów 21
3155 Poldent Sp. z o.o. Warszawa 21
3156 Wizbar Ludomir Wize i S-Ka sp.j. Dawidy 21
3157 Prodata Consult Sp. z o.o. Warszawa 21
3158 ALPAN, Maciej Pankiewicz Sp.J. Warszawa 21
3159 Auto Forum Sp. z o.o. Płock 21
3160 Prk 7 Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 21
3161 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Garwolin 21
3162 SCAWAR Sp. z o.o. Warszawa 21
3163 Cromwell Poland No. 2 Sp. z o.o. Warszawa 21
3164 Nat-Com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łomianki 21
3165 Bomet Sp. z o.o. S.K. Węgrów 21
3166 Drukarnia Perfekt S.A. Warszawa 21
3167 Option One Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 21
3168 Industrial And Financial Systems Central And Eastern Europe Sp. z o.o. Warszawa 21
3169 Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego Warszawa Ursynów Warszawa 21
3170 Zhermapol Sp. z o.o. Warszawa 21
3171 M.S.Truck M.Iwanowska S.Iwanowski sp.j. Siedlce 21
3172 SOLETANCHE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 21
3173 Nielsen Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 21
3174 Dormakaba Polska Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 21
3175 Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
3176 Spectro – Lab Sp. z o.o. Łomianki 21
3177 Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. Warszawa 21
3178 Voice Contact Center Sp. z o.o. Warszawa 21
3179 Trade Milk Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kozienice 21
3180 Moto Transus Sp. z o.o. Warszawa 21
3181 Tryboń PPI S.A. Warszawa 21
3182 Interfiber Sp. z o.o. Warszawa 21
3183 Global Blue Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
3184 AUTO PODLASIE Sp. z o.o. Siedlce 21
3185 NOVO NORDISK PHARMA Sp. z o.o. Warszawa 21
3186 Start Pm Sp. z o.o. Stare Babice 21
3187 A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o. Michałowice 21
3188 7Bulls.Com Sp. z o.o. Warszawa 21
3189 Drwalewskie Zakłady Przemysłu Bioweterynaryjnego S.A. Drwalew 21
3190 Schawk Poland Sp. z o.o. Warszawa 21
3191 Passus S.A. Warszawa 21
3192 GTC Corius Sp. z o.o. Warszawa 21
3193 AUTOLAND Jacek Kisielewski & Jan Morański S.J. Warszawa 21
3194 Loos Centrum Sp. z o.o. Warszawa 21
3195 Gtc Management Sp. z o.o. Warszawa 21
3196 Mddp S.A. i Wspólnicy sp.k. Warszawa 21
3197 Lgc Standards Sp. z o.o. Kiełpin 21
3198 Fabimex Więcek sp.j. Warszawa 21
3199 Hurtownia Bartek Ryszard Bartoszewicz, Marta Daczkowska sp.j. Warszawa 21
3200 AB Industry S.A. Macierzysz 21
3201 Zing Sp. z o.o. Warszawa 21
3202 Rafiz Sp. z o.o. sp.k. Wierzbica 21
3203 They.Pl Sp. z o.o. Warszawa 21
3204 Oasa Sp. z o.o. Bronisze 21
3205 Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o.o. Warszawa 21
3206 Akson Studio Sp. z o.o. Warszawa 21
3207 SCOTT TIGER S.A. Warszawa 21
3208 Gold – Pol Jastrzębscy sp.j. Warszawa 21
3209 GERDA Sp. z o.o. Sokołów 21
3210 Plus Energia Sp. z o.o. Warszawa 21
3211 Plan-Trade Sp. z o.o. Warszawa 21
3212 Spółdzielnia Cotton – Tech Warszawa 21
3213 Pelcowizna Wiesław Giler sp.j. Warszawa 21
3214 PEC SERWIS Sp. z o.o. Siedlce 21
3215 Malchem Sp. z o.o. Sułkowice 21
3216 ACP Global Forwarding Sp. z o.o. Warszawa 21
3217 TPA Sp. z o.o. Pruszków 21
3218 FOX Networks Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 21
3219 Scania Insurance Polska Sp. z o.o. Stara Wieś 21
3220 GEO-KAT Sp. z o.o. Warszawa 21
3221 Czan Sp. z o.o. S.K. Garwolin 21
3222 Ats Display Sp. z o.o. Wiązowna 21
3223 Warsaw Genomics Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21
3224 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Eksportowo – Importowe Agrotrade Sp. z o.o. Warszawa 21
3225 PPHU DORMAX Dorota Pawłowska Warszawa 21
3226 Matic S.A. Warszawa 21
3227 STARGLASS PPHU Ltd Sp. z o.o. Ostrołęka 21
3228 Krajowa Szkoła Administracji Publicznej Warszawa 21
3229 Mlv 22 Sp. z o.o. Warszawa 21
3230 Tek Sp. z o.o. Zielonki 21
3231 Protect Tadeusz Cisek i Wspólnicy sp.j. Warszawa 21
3232 E And S Estates Pland Sp. z o.o. Warszawa 21
3233 MERCURY ENGINEERING POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 21
3234 Bakosport Sp. z o.o. Warszawa 21
3235 G Media Plus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21
3236 Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o. Nasielsk 21
3237 Friday Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 21
3238 Bildau & Bussmann Polska Sp. z o.o. Płock 21
3239 Eko Energetyka i Ciepłownictwo Sp. z o.o. Ostrołęka 21
3240 OLMONT INVESTMENS Sp. z o.o. Warszawa 21
3241 Rö Radwan-Röhrenschef, Petruczenko, Piechota sp.k. Warszawa 21
3242 Bipromasz Bipron Trading S.A. Warszawa 21
3243 Szewczak,Tarczyński-Wimest-sp.j. Przasnysz 21
3244 Ipopema Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 21
3245 Starway Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20
3246 Akces I.J.Ostrowscy sp.j. Macierzysz 20
3247 Zalco Sp. z o.o. Warszawa 20
3248 Coopexim Sp. z o.o. Warszawa 20
3249 Prof.Marek Wierzbowski i Partnerzy – Adwokaci i Radcowie Prawni Warszawa 20
3250 MDI Strategic Solutions Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20
3251 Cukiernia-Piekarnia Jacek Romanowski sp.j. Wólka Brzezińska 20
3252 Bioticom Sp. z o.o. Warszawa 20
3253 Soprema Polska Sp. z o.o. Pass 20
3254 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku Płock 20
3255 Kulikowska & Kulikowski S.K. Warszawa 20
3256 Polskie Towarzystwo Kardiologiczne Warszawa 20
3257 Vestiacom Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Warszawa 20
3258 In4mates Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
3259 Eventim Sp. z o.o. Warszawa 20
3260 Apport Logistyka Sp. z o.o. Ostrów Kania 20
3261 Bilewska I Wspólnicy S.K. Warszawa 20
3262 Jet-Printer Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20
3263 Salestube Sp. z o.o. Warszawa 20
3264 Radna Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 20
3265 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 20
3266 Bołtowicz sp.j. Warszawa 20
3267 Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. Warszawa 20
3268 Artegence Sp. z o.o. Warszawa 20
3269 Efigence S.A. Warszawa 20
3270 Point Of View Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
3271 Ziarnex Sp. z o.o. S.K. Warszawa 20
3272 Sieć Badawcza Łukasiewicz-Instytut Przemysłu Organicznego Warszawa 20
3273 Aisko Artur Jackowicz sp.j. Magdalenka 20
3274 CD Locum Sp. z o.o. sp. j. Warszawa 20
3275 MIŁA Spółdzielnia Mieszkaniowa Warszawa 20
3276 Sar Pw Sp. z o.o. Warszawa 20
3277 Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie Imienia Profesora Dr Hab.n.med. Jana Nielubowicza Warszawa 20
3278 Deles Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
3279 Mahr Polska Sp. z o.o. Warszawa 20
3280 Bsjp Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson sp.k. Warszawa 20
3281 Sanbud W.Leszczuk i K.Głuchowski sp.j. Siedlce 20
3282 Al-Samer Sp. z o.o. Warszawa 20
3283 ATM Studio Sp. z o.o. Warszawa 20
3284 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kraków II Spółka Komandytowa Warszawa 20
3285 GCE Sp. z o.o. Warszawa 20
3286 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Zaskórski i Wspólnicy Sp. z o.o. Gielniów 20
3287 Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o. Warszawa 20
3288 Azora International Management Sp. z o.o. Warszawa 20
3289 Towarzystwo Inwestycji Społeczno Ekonomicznych S.A. Warszawa 20
3290 GIW Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
3291 Awt International (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 20
3292 Metkol Pruszyński Sp. z o.o. Michałowice 20
3293 Optima Recykling Pl Sp. z o.o. S.K. Szydłowiec 20
3294 Gtm-Mobil Marek – Technology Walisiewicz sp.j. Warszawa 20
3295 Koperski I Wspólnicy S.J. Mszczonów 20
3296 SPOŁEM PSS w Piasecznie Piaseczno 20
3297 Instytut Rozwoju Fitness Sp. z o.o. Warszawa 20
3298 Solbika Sp. z o.o. Maków 20
3299 Rekord Nieruchomości Sp. z o.o. I Spółka S.K. Pruszków 20
3300 Decco S.A. Warszawa 20
3301 Awmet Wolniewicz sp.j. Chrzanów Duży 20
3302 Drewa Sp. z o.o. Marki 20
3303 Soyter Components Sp. z o.o. S.K. Izabelin 20
3304 Genesismobo Sp. z o.o. Warszawa 20
3305 FAB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zakręt 20
3306 Info-Ekspert Sp. z o.o. Warszawa 20
3307 AERZEN POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 20
3308 Jpl Project Sp. z o.o. Warszawa 20
3309 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Leszcz Tomasz Stępień, Wojciech Stępień-sp.j. Radom 20
3310 Orix – Print Łęcki i Wspólnik sp.j. Warszawa 20
3311 P.P.H.U. Eurokrusz Sp. z o.o. Dąbrowa 20
3312 PETRO WODKAN Sp. z o.o. Maszewo Duże 20
3313 Krasbud Krasowski sp.j. Czyżew 20
3314 P.P.H.U. Jumida Jerzy Pietrzak Przasnysz 20
3315 IQS Sp. z o.o. Warszawa 20
3316 Fogiel & Fogiel Piekarnia sp.j. Radom 20
3317 NOVA-GIPS S.A. Płock 20
3318 Aliga – Katarzyna I Paweł Gałązka S.J. Warszawa 20
3319 Infusion.Pl A. Banaszkiewicz sp.j. Warszawa 20
3320 Biuromax Sp. z o.o. Solec 20
3321 Jadexim Sp. z o.o. Warszawa 20
3322 Media Express Sp. z o.o. Warszawa 20
3323 Softhard S.A. Płock 20
3324 Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i Fabularnych Warszawa 20
3325 Engie Services Sp. z o.o. Warszawa 20
3326 Hbk6 Sp. z o.o. Projekt Szczecin sp.k. Warszawa 20
3327 Syncerus Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
3328 Zakład Mechaniczno – Odlewniczy Józef Brzeziński Jastrzębia 20
3329 Ledvance Sp. z o.o. Warszawa 20
3330 Glaz-Bud Sp. z o.o. Pułtusk 20
3331 Igus Sp. z o.o. Warszawa 20
3332 Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 20
3333 Mercur-Trade Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 20
3334 Ifs Industrial And Financial Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
3335 Irriga Lech Bohdanowicz sp.j. Warszawa 20
3336 Strus sp.j. Piaseczno 20
3337 Proffico Sp. z o.o. Warszawa 20
3338 Zakład Energetyki Cieplnej w Wołominie Sp. z o.o. Wołomin 20
3339 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski C Warszawa 20
3340 For Ever Sp. z o.o. Warszawa 20
3341 Bisan Sp. z o.o. Warszawa 20
3342 Applink Sp. z o.o. Warszawa 20
3343 Wilanów Office Center Sp. z o.o. Warszawa 20
3344 Grupa Oscar Sp. z o.o. Warszawa 20
3345 Computer Group Pakt – Witecki, Marciniak sp.j. Warszawa 20
3346 Media Markt Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz Spółka Komandytowa Warszawa 20
3347 MARWOKAT Sp. z o.o. Warszawa 20
3348 57 Concepts Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 20
3349 Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. Siedlce 20
3350 Bieniak Smołuch Wielhorski Wojnar i Wspólnicy S.K. Warszawa 20
3351 Aplauz Sp. z o.o. Łomianki 20
3352 Spec-Rem S.A. Płock 20
3353 HPBA Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3354 Andarex D.Nazarczuk, A.Mosiejczuk sp.j. Sulejówek 19
3355 Laboro Plus Sp. z o.o. Warszawa 19
3356 Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Grochów w Warszawie Warszawa 19
3357 Fast Service Group Sp. z o.o. Bis sp.k. Błonie 19
3358 Carfree Sp. z o.o. Warszawa 19
3359 Electro-Croon Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3360 Naarden Polska Sp. z o.o. Legionowo 19
3361 Ekocallcenter Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3362 PPHU Rolpot sp.j. Królewski i Panek Płock 19
3363 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osowska Warszawa 19
3364 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Passan S.J. Andrzej Wojciechowski Sanniki 19
3365 Hotel SŁONECZNY MŁYN Sp. z o.o.-S.K. Teresin 19
3366 Transterra Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3367 Asma Polska Sp. z o.o. Wola Ducka 19
3368 Dwór Polski Tymawa Sp. z o.o. Warszawa 19
3369 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Mechaniki Precyzyjnej Warszawa 19
3370 El-Gab Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3371 Calanbau Tpi Sp. z o.o. Warszawa 19
3372 Slavitech Sp. z o.o. Warszawa 19
3373 Zakład Przetwórstwa Spożywczego Maków Sp. z o.o. Maków 19
3374 Tm Flota Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3375 Kapitałowa Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 19
3376 Vcentrum Grupa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19
3377 THC Fund Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3378 First Property Poland Sp. z o.o. Warszawa 19
3379 Provost Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3380 Anek Sroczyński sp.j. Warszawa 19
3381 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marysin Wawerski Warszawa 19
3382 Signode Polska Sp. z o.o. Piaseczno 19
3383 Exorigo Upos Sp. z o.o. Warszawa 19
3384 TRADE TRANS LOG Sp. z o.o. Leszno 19
3385 COLOPLAST Sp. z o.o. Warszawa 19
3386 Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego Meditrans Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Warszawie Warszawa 19
3387 Stepstone Services Sp. z o.o. Warszawa 19
3388 XPLUS SPÓŁKA AKCYJNA Warszawa 19
3389 Perfect Displays Sp. z o.o. Warszawa 19
3390 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Wyszkowie Wyszków 19
3391 Biogen Poland Sp. z o.o. Warszawa 19
3392 AlejaSamochodowa.pl S.A. Warszawa 19
3393 Kp Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3394 Mhsi Sp. z o.o. Warszawa 19
3395 Zormel Sp. z o.o. Warszawa 19
3396 Genfer Hotel Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 19
3397 JET Sp. z o.o. Warszawa 19
3398 Linux Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3399 Platinum Residence Sp. z o.o. Warszawa 19
3400 Rondo Sp. z o.o. Warszawa 19
3401 Prelios Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3402 Proventuss Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3403 Gospodarstwo Rolne Jegliński Sp. z o.o. Kondrajec Pański 19
3404 Cyfrowe Centrum Serwisowe S.A. Piaseczno 19
3405 Spółdzielnia Mieszkaniowa Koński Jar – Nutki Warszawa 19
3406 OMIS S.A. Ostrołęka 19
3407 Network Experts Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3408 Innova Capital Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3409 OMIS Wiesław Szczepkowski Ostrołęka 19
3410 AGPOL S.A. Warszawa 19
3411 Panorama Resort&Spa Sp. z o.o. Warszawa 19
3412 APP Construction Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19
3413 Marina Nova Sp. z o.o. Warszawa 19
3414 Rs-System Sp. z o.o. Michałowice 19
3415 Kurp-Dach Sp. z o.o. Kurpie Dworskie 19
3416 Gruppo Trade Service-Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3417 Polcan Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Ożarów Mazowiecki 19
3418 Ppbud Sp. z o.o. Warszawa 19
3419 Drimtim Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3420 CCR Relectra Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A. Warszawa 19
3421 WSP Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3422 Tettsui Security Sp. z o.o. S.K. Ostrołęka 19
3423 Truck Outlet Sp. z o.o. S.K. Wolica 19
3424 Przedsiębiorstwo Podukcyjno Handlowo Usługowe VOLANT D.Grabowski, U.Grabowska S.C. Siedlce 19
3425 Spółdzielnia Mieszkaniowa W Garwolinie Garwolin 19
3426 Inter – Vis Sp. z o.o. Warszawa 19
3427 Media Markt Polska Sp. z o.o. Zielona Góra Spółka Komandytowa Warszawa 19
3428 Piątka – Lewandowski, Nowacki, Rusiewicz-Rusiński, Szleszyński, Zając – sp.j. Warszawa 19
3429 Grafikus – Systemy Graficzne Sp. z o.o. Warszawa 19
3430 Brand Connection Sp. z o.o. Warszawa 19
3431 ASTRA S.A. Warszawa 19
3432 Mazowieckie Centrum Stomatologii Sp. z o.o. Warszawa 19
3433 Sttas Europe Sp. z o.o. Warszawa 19
3434 TPF Sp. z o.o. Warszawa 19
3435 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pik Płuciennik i Kołacz sp.j. Wawrzyszów 19
3436 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gołębiów-II Im.ignacego Paderewskiego Radom 19
3437 Jm-Tronic Sp. z o.o. Warszawa 19
3438 P.H.U. Damar Dariusz Bartnicki, Marek Abramowski Wiśniew 19
3439 Excellent Office Ewa Łączyńska Robert Łączyński sp.j. Warszawa 19
3440 Marco Sp. z o.o. Warszawa 19
3441 Safety Camera Systems Sp. z o.o. Warszawa 19
3442 Hosten Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Radom 19
3443 Clear2Pay Poland Sp. z o.o. Warszawa 19
3444 Juvenes – Projekt Sp. z o.o. Warszawa 19
3445 Bio Berry Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3446 Candellux Lighting Sp. z o.o. Warszawa 19
3447 Przedsiębiorstwo Konfekcyjne Atut J.H.J. Gałek sp.j. Siedlce 19
3448 Przedsiębiorstwo Handlowe Kanwa Adamczyk i S-Ka sp.j. Warszawa 19
3449 Valeant Med Sp. z o.o. Warszawa 19
3450 BHG Sp. z o.o. Pruszków 19
3451 Immofinanz Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 19
3452 Immofinanz Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3453 DOWBUD – C Sp. z o.o. Warszawa 19
3454 Green Lights Sp. z o.o. Warszawa 19
3455 Bellevue Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3456 Domost Sp. z o.o. Małkinia Górna 19
3457 Dawsongroup Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3458 Energomar-Nord Sp. z o.o. Warszawa 19
3459 Osdruk Sp. z o.o. Ostrołęka 19
3460 Billmed Sp. z o.o. Warszawa 19
3461 IIIT Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19
3462 Fresh Trade Andrei Brenko Mikołaj Łukaszuk sp.j. Warszawa 19
3463 Senvion Polska Sp. z o.o. Warszawa 19
3464 Fabryka Mebli Meblocross Myszkowscy sp.j. Węgrów 18
3465 Zdalny Serwis Sp. z o.o. Warszawa 18
3466 Induprogress Urbanowicz Kiełczewski Zamojski sp.j. Warszawa 18
3467 WAN 29 Sp. z o.o. Warszawa 18
3468 DHL Exel Supply Chain Trade (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 18
3469 Fire – Wall Sp. z o.o. sp.k. Józefów 18
3470 Delta Service Stanisław Echilczuk, Iwona Kuziuk, Robert Wargenau sp.j. Zielonka 18
3471 Edag Engineering Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3472 Przedsiębiorstwo Karbon Ferenc Sp.J. Małkinia Górna 18
3473 Anodal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18
3474 Phoenix Chemicals Trading Sp. z o.o. Warszawa 18
3475 Fprop Łódź Sp. z o.o. Warszawa 18
3476 Promesa Plus Sp. z o.o. Warszawa 18
3477 Przedsiębiorstwo Transportowe Erro-Trans Rogala sp.j. Florianów 18
3478 Solid Mcg Sp. z o.o. Warszawa 18
3479 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Duchnicach Duchnice 18
3480 Zakłady Mleczarskie Laktopol – A Sp. z o.o. w Łosicach Łosice 18
3481 Toolbox For Hr Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18
3482 BT Sp. z o.o. JAKOMEX S.K. Reguły 18
3483 Fundacja Krystyny Jandy Na Rzecz Kultury Warszawa 18
3484 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podlasianka W Węgrowie Węgrów 18
3485 ISS RS Sp. z o.o. Warszawa 18
3486 Ebeko Sp. z o.o. S.K. Dębe Wielkie 18
3487 DIGIPRINT Sp. z o.o. Hornówek 18
3488 Tate & Lyle Global Shared Services Sp. z o.o. Warszawa 18
3489 Tremend Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18
3490 Media Markt Polska Sp. z o.o. Gdańsk I Spółka Komandytowa Warszawa 18
3491 Pol – Cosm Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 18
3492 Ipopema Business Consulting Sp. z o.o. Warszawa 18
3493 Evonik Nutrition & Care GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 18
3494 Boccard Polska Sp. z o.o. Michałowice 18
3495 Gallo Images Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
3496 EBARA POMPY POLSKA Sp. z o. o. Warszawa 18
3497 TUV SUD Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3498 Remer Tomasz Augustyniak, Bolesław Staniszewski sp.j. Warszawa 18
3499 Jss Jurzyński sp.j. Warszawa 18
3500 Humite Company Sp. z o.o. Warszawa 18
3501 Air Link Sp. z o.o. Warszawa 18
3502 Klamal Sp. z o.o. Odechów 18
3503 AP DEVELOPMENT SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 18
3504 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Venus M.Zyga S.J. Marysinek 18
3505 P.K.Tele Jacek Paprota, Dariusz Kulikowski Sp.J. Warszawa 18
3506 Allport Cargo Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
3507 NAFTOR Sp. z o.o. Rasztów 18
3508 CIBET Sp. z o.o. Przed. Naukowo Techniczne Warszawa 18
3509 Elproma Elektronika Sp. z o.o. Łomianki 18
3510 Dalubo Kędzierscy sp.j. Piski 18
3511 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Żoliborz Warszawa 18
3512 Gasa Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 18
3513 Tiger Coatings Poland Sp. z o.o. Stara Iwiczna 18
3514 Grupa Mpt Sp. z o.o. Warszawa 18
3515 Deloitte Ce Business Services Sp. z o.o. Warszawa 18
3516 Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o. Warka 18
3517 Fermy Drobiu Bartkowska sp.j. Wola Szydłowska 18
3518 Sulima Sp. z o.o. Warszawa 18
3519 Streetcom Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3520 Crido Legal J. Ziółek i Wspólnicy sp.k. Warszawa 18
3521 Wydawnictwo Działkowiec Sp. z o.o. Warszawa 18
3522 Budlex Sp. z o.o. Warszawa 18
3523 Vipolimex Sp. z o.o. Stare Babice 18
3524 Elektro A-Z Sp. z o.o. Warszawa 18
3525 Prolight Sp. z o.o. Pruszków 18
3526 Krones Sp. z o.o. Warszawa 18
3527 Wsc Witold Szymanik i S-Ka Sp. z o.o. Warszawa 18
3528 Łaszczuk i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 18
3529 Technika Zastosowań Napędów Tezana Sp. z o.o. Stare Babice 18
3530 AIRCON Sp. z o.o. Marki 18
3531 CM Systems Sp. z o.o. Warszawa 18
3532 Lakepath Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18
3533 Piast Pasze II Sp. z o.o. Płońsk 18
3534 Mobime Lead Generation Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18
3535 Fabryka Narzędzi Skrawających FENES S.A. Siedlce 18
3536 Zakłady Chemiczne ANSER Sp. z o.o. Warszawa 18
3537 Computex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
3538 Seris Konsalnet Ochrona Sp. z o.o. Warszawa 18
3539 Has Sp. z o.o. Warszawa 18
3540 Glob Cars LS Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18
3541 P.U. Jarex Sp. z o.o. Warszawa 18
3542 Alfa Laval Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3543 CB International Sp. z o.o. Warszawa 18
3544 Minsbud Sp. z o.o. sp.k. Marki 18
3545 Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o. Ciechanów 18
3546 Rubi Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3547 Danpol Danielak S.J. Ożarów Mazowiecki 18
3548 Adal Sp. z o.o. Adamówek 18
3549 GENOMED S.A. Warszawa 18
3550 Akccept P.Jusiński M.Pyzel sp.j. Warszawa 18
3551 Grandes Kochonos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
3552 Spółdzielnia Mieszkaniowa Małe Kabaty Warszawa 18
3553 Neko Plexi Design G.Kowszewicz i Wspólnicy sp.j. Warszawa 18
3554 TARET Sp. z o.o. S.K. Milanówek 18
3555 Cromsource Sp. z o.o. Warszawa 18
3556 OMIG S.A. Warszawa 18
3557 Tiross Polska Sp. z o.o. Sękocin Stary 18
3558 Halbud Jędras Grochowski sp.j. Warszawa 18
3559 Volta Sp. z o.o. Warszawa 18
3560 Depol Sp. z o.o. Warszawa 18
3561 Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna W.G.Ł. Radzcy sp.j. Gołków 18
3562 Todis Consulting Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18
3563 MDDP S.A. Finanse i Księgowość sp.k. Warszawa 18
3564 Dromet Sp. z o.o. S.K. Chylice-Kolonia 18
3565 Belimo Siłowniki S.A. Warszawa 18
3566 Ele Taxi Warszawa Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18
3567 Turner & Townsend Sp. z o.o. Warszawa 18
3568 Green Factory Bronisze Sp. z o.o. S.K. Bronisze 18
3569 Ż&K Proskene Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 18
3570 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Globaldex Jadwiga Sikorska i Wojciech Kamiński sp.j. Maszewo Duże 18
3571 Motivation Direct Sp. z o.o. Warszawa 18
3572 Yamaha Motor Europe N.v. (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 18
3573 Leica Geosystems Sp. z o.o. Warszawa 18
3574 Szewczyk sp.j. Warszawa 18
3575 Opti Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 18
3576 Klinika Medyczna IBIS Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 18
3577 Mechanika Maszyn i Urządzeń Sam J.Kołodziejski, A.Rogalski, M.Grzywna sp.j. Topołowa 18
3578 Grunty Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 18
3579 Agro-Serwis DS Sp. z o.o. S.K. Warszawa 18
3580 LW Development Sp. z o.o. II Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 18
3581 Basf Coatings Services Sp. z o.o. Warszawa 18
3582 Valmark Sp. z o.o. Warszawa 18
3583 Monument Service Sp. z o.o. S.K. Michałowice 18
3584 Mostostal Power Development Sp. z o.o. Warszawa 18
3585 WEISHAUPT POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 18
3586 Europanels Sp. z o.o. Warszawa 18
3587 BU Power Systems Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3588 T4B Sp. z o.o. Warszawa 18
3589 Ambercare24 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18
3590 Astek Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
3591 Buro Happold Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3592 JARBUR S.J. Jarosław K. Rusek, Wiesław Burek Szydłowiec 17
3593 Remo-Car Sp. z o.o. Święcice 17
3594 A.M.I. M.A.Machnio Eksport-Import sp.j. Radom 17
3595 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Ipochem Sp. z o.o. Warszawa 17
3596 Red 8 Digital Sp. z o.o. Warszawa 17
3597 Posterscope Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3598 Euro Pool System Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
3599 Sawex Sp. z o.o. Foods sp.k. Warszawa 17
3600 Nova Technologie Obiektowe R.Niemyjski & P.Aninowski sp.j. Wołomin 17
3601 STARK PARTNER Sp. z o.o. Urszulin 17
3602 Polski Transport Ciężarowy Sp. z o.o. Warszawa 17
3603 Hb Development S.A. Stalowa 39 sp.k. Błonie 17
3604 Media Markt Polska Sp. z o.o. Katowice I Spółka Komandytowa Warszawa 17
3605 G & M Sp. z o.o. Warszawa 17
3606 Mini Bus Komunikacja Prywatna Andrzej Mosak i Tadeusz Pleskot sp.j. Karczew 17
3607 Polsuper Sp. z o.o. Warszawa 17
3608 Eip S.A. Warszawa 17
3609 Warmos Sp. z o.o. Warszawa 17
3610 DIM System Sp. z o.o. Warszawa 17
3611 Ngroup Sp. z o.o. Warszawa 17
3612 E-Telko Sp. z o.o. Warszawa 17
3613 Na Lato Sp. z o.o. Warszawa 17
3614 Rolstal Pawłowski Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 17
3615 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Rolmlecz Sp. z o.o. Węgrów 17
3616 Ppp Projekt Sp. z o.o. Warszawa 17
3617 Milenium Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 17
3618 Hydrex Diagnostics Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3619 Media Markt Polska Sp. z o.o. Lublin S.K. Warszawa 17
3620 Pure Solve Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3621 Audio Plus Sp. z o.o. Łomianki 17
3622 Upstream Solutions Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3623 Medicover Integrated Clinical Services Sp. z o.o. Warszawa 17
3624 SMS Sp. z o.o. Góra Kalwaria 17
3625 Zimmerman I Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 17
3626 Budomat Prus S.J. Łazy 17
3627 BPS Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Warszawa 17
3628 Autoreduta Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17
3629 Vynn Group Sp. z o.o. Wilcza Góra 17
3630 Turka Invest Sp. z o.o. Tarczyn 17
3631 Axalta Coating Systems Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
3632 Mar-Koks Krasowski, Szewczyk sp.j. Zielonka 17
3633 Gallup Arteria Management Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17
3634 Centrum Medyczne Bemowo Hanna Maj, Jan Maj sp.j. Warszawa 17
3635 Łoś Litwiński i Wspólnicy S.K.A. Warszawa 17
3636 Heban Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17
3637 Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne Aviomet Sp. z o.o. Warszawa 17
3638 Businessman Fun Club Sp. z o.o. Warszawa 17
3639 Kkps Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17
3640 Alpha Bio Polska Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 17
3641 Telehit Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17
3642 MUZA S.A. Warszawa 17
3643 NIETEN SERWIS CELNY Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3644 Vershold Poland Sp. z o.o. Warszawa 17
3645 Badapak-Borowski, Bieganowski sp.j. Bieniewiec 17
3646 Cpd System Sp. z o.o. Zielonka 17
3647 Capital Park Racławicka Sp. z o.o. Warszawa 17
3648 Nowy Samochód S.A. Warszawa 17
3649 Aseaneu Sp. z o.o. Wólka Kosowska 17
3650 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorska – Własnościowa Jubilatka Maków Mazowiecki 17
3651 Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy sp.j. Ostrołęka 17
3652 TAB Polska Sp. z o.o. Wierzbin 17
3653 Kota Blue Sp. z o.o. Warszawa 17
3654 Podkowa Sp. z o.o. Warszawa 17
3655 Funtech.Pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3656 Industrial Center 30 Sp. z o.o. Warszawa 17
3657 SAE Oświetlenie I Zabezpieczenia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 17
3658 BAXTOM Sp. z o.o. Mława 17
3659 Pattinvest Sp. z o.o. Warszawa 17
3660 Precoptic Co. Wojciechowscy sp.j. Warszawa 17
3661 Eastprod Société A Responsabilité Limitée sp.k. Warszawa 17
3662 Federacja Związków Zawodowych Pracowników Mleczarstwa w Polsce Warszawa 17
3663 Anudal Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3664 ECO RGS Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3665 PHU GÓRMAX Sławomir Góral i Wspólnicy S.J. Węgrów 17
3666 P.U.H. Kips sp.j. – Przemysław Borek, Kinga Borek-Wilczyńska Wyszków 17
3667 WARNER BROS. Entertainment Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3668 Eska Rock S.A. Warszawa 17
3669 Schreder Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3670 Antar S.J. Warszawa 17
3671 Pzm Wimet Zbigniew Wiśniewski sp.j. Józefów 17
3672 Fort Mokotów 99 Sp. z o.o. Warszawa 17
3673 Brymorex Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 17
3674 Jtendo Sp. z o.o. Warszawa 17
3675 ITW Novadan Sp. z o.o. Czosnów 17
3676 Ziehl – Abegg Polska Sp. z o.o. Macierzysz 17
3677 Nuvalu Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 17
3678 Tns Sp. z o.o. Warszawa 17
3679 Centrum Szkoleniowe Hector Sp. z o.o. Warszawa 17
3680 Skuba Polska Sp. z o.o. Jawczyce 17
3681 Parfum Company Sp. z o.o. S.K.A. Zakręt 17
3682 Em Group Sp. z o.o. Karczew 17
3683 Fund Services Sp. z o.o. Warszawa 17
3684 Semicon Sp. z o.o. Warszawa 17
3685 KEMIN POLAND Sp. z o.o. Warszawa 17
3686 TPI Sp. z o.o. Warszawa 17
3687 RB Logistic Service Bis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3688 Gea Westfalia Separator Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3689 Upper Finance Med Consulting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17
3690 Warbud-Hochtief-Muzeum II WŚ S.C. Warszawa 17
3691 Poczta Kwiatowa Sp. z o.o. Warszawa 17
3692 Stacja Paliw Bp Wiktoria Banaszuk Anna, Banaszuk Piotr sp.j. Zielonka 17
3693 Pgd Sp. z o.o. Warszawa 17
3694 Auto Wimar Centrum Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 17
3695 MICHAŁÓW Spółdzielnia Mieszkaniowa Radom 17
3696 Garmin Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
3697 Wist Sp. z o.o. Warszawa 17
3698 Agencja Służby Społecznej Kościelak sp.j. Warszawa 17
3699 Media Group Sp. z o.o. Warszawa 17
3700 Axi Immo Group Sp. z o.o. Warszawa 17
3701 Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej Biprowod – Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 17
3702 Q4lab Sp. z o.o. Warszawa 17
3703 Ampacet Polska Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 17
3704 Łozowska & Reczyńska – Ratajczak Spółka Komandytowa Warszawa 17
3705 Stel-Mark Sp. z o.o. Bronowo Kmiece 17
3706 FARMAK Sp. z o.o. Warszawa 17
3707 Eco Schulte Sp. z o.o. Janki 17
3708 NOACK POLEN Sp. z o.o. Warszawa 17
3709 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Katowice III sp.k. Warszawa 16
3710 El Popo Agnieszka Kręglicka i Marcin Kręglicki sp.j. Warszawa 16
3711 Thormex Sp. z o.o. Warszawa 16
3712 Magazyn Centralny-Centrum Sp. z o.o. Warszawa 16
3713 Grupa Producentów Grzybowy Raj Sp. z o.o. Gołąbek 16
3714 G&R S.A. Warszawa 16
3715 Mateus Sp. z o.o. Ząbki 16
3716 Saportia Sp. z o.o. Radom 16
3717 FOL – DRUK FLEXO Sp. z o.o. Płock 16
3718 Norvento Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3719 Vienna Insurance Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3720 Telsar Sp. z o.o. Warszawa 16
3721 QUEST Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16
3722 Polski Komitet Energii Elektrycznej Warszawa 16
3723 Primo Sp. z o.o. Otwock 16
3724 Damen Sp. z o.o. Marki 16
3725 PUH GEO – SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 16
3726 ERPATECH Beata Praga Mościska 16
3727 Neinver Asset Management Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3728 RSJ House Sp. z o.o. S.K. Wieliszew 16
3729 PPH HEN-STOL Hanna Piórkowska S.J. Żebry-Chudek 16
3730 Instytut Maszyn Spożywczych Sp. z o.o. Warszawa 16
3731 Delta Engineering Sp. z o.o. Nowa Biała 16
3732 Kadex Ag Sp. z o.o. S.K. Radom 16
3733 Pl Sp. z o.o. Warszawa 16
3734 SCT-Broker Sp. z o.o. Warszawa 16
3735 FARMA SYRENKA Sp. z o.o. Warszawa 16
3736 EPCD Sp. z o.o. Warszawa 16
3737 Softman S.A. Piaseczno 16
3738 Opcw Popiński i Wspólnicy sp.j. Warszawa 16
3739 Marcin Dekor Sp. z o.o. – sp.k. Halinów 16
3740 MAXI PLAST ZBIGNIEW ZASIKOWSKI Kobyłka 16
3741 Metro Advertising Sp. z o.o. Warszawa 16
3742 Hotele De Silva Sp. z o.o. Piaseczno 16
3743 Ernst & Young Law Tałasiewicz, Zakrzewska i Wspólnicy sp.k. Warszawa 16
3744 PID Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3745 Mlekomat Sp. z o.o. Karczew 16
3746 Ks Development Sp. z o.o. Warszawa 16
3747 Can Agri Sp. z o.o. S.K. Małopole 16
3748 Heliograf Sp. z o.o. Warszawa 16
3749 Małgorzata Rentflejsz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 16
3750 Nivette Sp. z o.o. Centrum Samochodowe Warszawa 16
3751 Fundacja Jest Akcja! Warszawa 16
3752 Topserw Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk sp.j. Zielonka 16
3753 Abh Nomos Sp. z o.o. Warszawa 16
3754 Naftoserwis Sp. z o.o. Warszawa 16
3755 Vivenge Sp. z o.o. Siedlce 16
3756 Robert Jędrzejczyk i Wspólnicy S.K. Warszawa 16
3757 Ventia Sp. z o.o. Warszawa 16
3758 Procane Polska P.cieślik M.laskowski sp.j. Płock 16
3759 ALTKOM AKADEMIA S.A. Warszawa 16
3760 Yuniversal Development Sp. z o.o. Warszawa 16
3761 POLFOOD Radosław Kolaj Mława 16
3762 Instytut Medycyny Doświadczalnej i Klinicznej Im.Mirosława Mossakowskiego PAN Warszawa 16
3763 LDP Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16
3764 Genfer Hotel Kraków Sp. z o.o. Warszawa 16
3765 Pierwsza Nauczycielska Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Warszawa 16
3766 TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A. Warszawa 16
3767 Piwowar Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 16
3768 INTERTON Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 16
3769 API Market Sp. z o.o. Wołomin 16
3770 Grifols Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3771 PINK PEPPER MEDIA SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 16
3772 Fetra Sp. z o.o. Warszawa 16
3773 BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Warszawa 16
3774 Imw Sp. z o.o. Warszawa 16
3775 Apis Sp. z o.o. Grupa Sbs Ujrzanów 16
3776 Amadeus Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3777 El-Sam B.Szlachetka J.Zalewski sp.j. Ostrołęka 16
3778 JP Construct Sp. z o.o. SP.K. Warszawa 16
3779 Frigo Sp. z o.o. Warszawa 16
3780 Gminna Spółdzielnia w Zwoleniu Zwoleń 16
3781 Lechpol Logistics Marcin Leszek Spółka Komandytowa Miętne 16
3782 Tompol Capital Sp. z o.o. Warszawa 16
3783 Inter-Mlecz Sp. z o.o. Warszawa 16
3784 R2G Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3785 M & R Company Sp. z o.o. Warszawa 16
3786 CMT Sp. z o.o. Warszawa 16
3787 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Szczecin III sp.k. Warszawa 16
3788 Swarovski Poland Sp. z o.o. Warszawa 16
3789 Leipa Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3790 Rödl Kancelaria Prawna sp.k. Warszawa 16
3791 Gaztech Sp. z o.o. S.K. Płock 16
3792 Pol-Agro S. A. Mazowieckie Zakłady Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Grójec 16
3793 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Grabów Warszawa 16
3794 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bhp-System Beata Raszewska, Jacek Raszewski sp.j. Radom 16
3795 Centrum Obsługi Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Warszawa 16
3796 High Note Events Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16
3797 Egon Zehnder Sp. z o.o. Warszawa 16
3798 Transport Warszawa Usługi Transportowe Sp. z o.o. Warszawa 16
3799 Global One Sp. z o.o. Warszawa 16
3800 Domoferm Polska Sp. z o.o. Lesznowola 16
3801 Leger Group Sp. z o.o. S.K. Święcice 16
3802 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa CEPELIANKA Warszawa 16
3803 PHPU ALKA RAFAŁ DEMIDOWICZ Warszawa 16
3804 Zakłady Drzewne Zadobrze Sp. z o.o. S.K. Zadobrze 16
3805 Win-Bud H.E.Winniccy Dom Handlowy Majster sp.j. Nasielsk 16
3806 HAL Sp. z o.o. Baniocha 16
3807 Dalkia Polska Solutions Sp. z o.o. Łomianki 16
3808 Farma Iluzji Sp. z o.o. Mościska 16
3809 Armeco Sp. z o.o. Warszawa 16
3810 Galapagos Sp. z o.o. Warszawa 16
3811 Ekobut Sp. z o.o. Warszawa 16
3812 Nowoczesne Centrum Medyczne Okoklinik Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16
3813 Zaręby 2 Koźlakiewicz P i E sp.j. Mława 16
3814 Aba-Service Sp. z o.o. Żuków 16
3815 Multishoring Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16
3816 Xdrob Sp. z o.o. Gorzewo 16
3817 NAP Invest Alfa Sp. z o.o. Warszawa 16
3818 Smartt Re Sp. z o.o. Warszawa 16
3819 AB FOTO Sp. z o.o. Warszawa 16
3820 Whirly Sp. z o.o. Warszawa 16
3821 Biuro Technik Budowlanych Sp. z o.o. Warszawa 16
3822 P.A.D Technologies Ltd sp. z o.o. Warszawa 16
3823 DI Factory Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16
3824 Akademicki Związek Sportowy Warszawa 16
3825 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Warszawa 16
3826 Confirme Sp. z o.o. Warszawa 16
3827 Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie Warszawa 16
3828 CC JENSEN Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3829 Studio S Edukacja Sp. z o.o. S.K. Mysiadło 16
3830 Agencja Handlowa Łożyska Toczne J.T.Mireccy sp.j. Płock 16
3831 Agroserw Beata Katana, Paweł Jendrzejczak sp.j. Kozietuły Nowe 16
3832 Gorek Restauro Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16
3833 Sunnen Polska Sp. z o.o. Warszawa 16
3834 Ena Ltd Sp. z o.o. Warszawa 16
3835 Przedsiębiorstwo Handlowe Bazar Z.Adamczyk i Spółka-sp.j. Radom 16
3836 Firma Piekarz sp.j. Warszawa 16
3837 Stada Poland Sp. z o.o. Piaseczno 16
3838 Wieliszew Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wieliszew 16
3839 Vivenge Produkcja 1 Sp. z o.o. Siedlce 16
3840 Sadyba Prestige Pm Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 16
3841 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Węgrów 16
3842 Partner Of Promotion Sp. z o.o. Warszawa 16
3843 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dakmet M.J.M. Dzik sp.j. Wolanów 16
3844 Oaza City Sp. z o.o. Warszawa 16
3845 Przedsiębiorstwo Handlowe Guliwer Estkowski, Sawicki sp.j. Nasielsk 16
3846 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ksawerów Warszawa 16
3847 BRUGG Systemy Rurowe Sp. z o.o. Płochocin 16
3848 SAVILLS Sp. z o.o. Warszawa 16
3849 Foodexo Sp. z o.o. Warszawa 16
3850 Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Ec Siekierki Warszawa 16
3851 FARBY MAESTRIA POLSKA Sp. z o.o. Płońsk 16
3852 Renta Sp. z o.o. Warszawa 16
3853 Cynel-Unipress Sp. z o.o. Warszawa 16
3854 Twintoner Sp. z o.o. Warszawa 16
3855 Prestige Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 16
3856 Ampar Bis Ryszard Więcławski, Sylwester Szczęsny sp.j. Warszawa 16
3857 Łukaszewicz Edward Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aned Export-Import Teresin 16
3858 PHU MAŃK Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
3859 VELUX – POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 15
3860 Agraplast Sp. z o.o. Warszawa 15
3861 Opakowania Eksportowe Sp. z o.o. sp.k. Kotarwice 15
3862 DRUK-SERWIS SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 15
3863 Rr Donnelley Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3864 Zakład Inwestycji Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego Warszawa 15
3865 Spółdzielnia Mieszkaniowa Aster – Bud Warszawa 15
3866 Grupa Kdm Sp. z o.o. Warszawa 15
3867 Uniwap Sp. z o.o. Warszawa 15
3868 Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3869 Teatr Wielki – Opera Narodowa Warszawa 15
3870 Inflight Service Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3871 Faba-Di Sp. z o.o. Baboszewo 15
3872 Spes Sp. z o.o. Warszawa 15
3873 Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o. Warszawa 15
3874 Marsala Sp. z o.o. Warszawa 15
3875 PLATAN GROUP Sp. z o.o. Warszawa 15
3876 Peiter Automatic Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
3877 Cembrit Sp. z o.o. Warszawa 15
3878 Sieć Badawcza Łukasiewicz – Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów Piap Warszawa 15
3879 Polski Instytut Sztuki Filmowej Warszawa 15
3880 Spółdzielnia Spożywców SUPERSAM Warszawa 15
3881 Pezetel Aviation Sp. z o.o. Warszawa 15
3882 S & T Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3883 EIM Koźlakiewicz sp.j. Wiśniewo 15
3884 Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3885 Arma Sp. z o.o. Warszawa 15
3886 EURO-LIGHT Sp. z o.o. Tarczyn 15
3887 Shim-Med Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3888 HERBALIFE POLSKA Sp. z o.o. Janki 15
3889 BBA Transport System Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
3890 Transport-Spedycja Firma Skar sp.j. Krystyna Milewska, Renata Firlik Jasieniec 15
3891 Fundacja Instytut Studiów Wschodnich Warszawa 15
3892 Elco-Exim J.Kaliszuk i L.Stanisz sp.j. Warszawa 15
3893 Idemia Poland Sp. z o.o. Kobyłka 15
3894 TEXAGON Sp. z o.o. Janki 15
3895 Therm-Trade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Komorów 15
3896 Polmedic Sp. z o.o. Radom 15
3897 Silico Sp. z o.o. Józefin 15
3898 Centrum Medyczne Żelazna Sp. z o.o. Warszawa 15
3899 Cezar Sp. z o.o. Warszawa 15
3900 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Grójcu Sp. z o.o. Grójec 15
3901 O Group Sp. z o.o. Warka 15
3902 Przedsiębiorstwo Projektowe, Budowlane i Handlowe BESTCON Sp. z o.o. Warszawa 15
3903 Ana Trading Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
3904 Onico Gas Sp. z o.o. Warszawa 15
3905 Telepolska Sp. z o.o. Warszawa 15
3906 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Ochota Warszawa 15
3907 SECO TOOLS (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 15
3908 Arrow Electronics Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3909 Ter-Pol -Jaros, Bugajny – sp.j. Grójec 15
3910 Zakłady Chemiczne BOCHEM Sp. z o.o. Działki Suskowolskie 15
3911 AMADAR Sp. z o.o. Warszawa 15
3912 KZA Zielonka Sp. z o.o. Leśniakowizna 15
3913 Norspol Sp. z o.o. Warszawa 15
3914 Connectis Sp. z o.o. Warszawa 15
3915 Accelevation Wbd Sp. z o.o. Warszawa 15
3916 Ebilet Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3917 Waters Sp. z o.o. Warszawa 15
3918 ELOPAK S.A. Warszawa 15
3919 Neweco Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
3920 Meat Team Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3921 Pryncyteka Sp. z o.o. Kobyłka 15
3922 Grayling Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3923 Hako Sp. z o.o. Warszawa 15
3924 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Emchrom Sp. z o.o. Siedlce 15
3925 Enza Zaden Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3926 Ekstraklasa Live Park Sp. z o.o. Warszawa 15
3927 Polcode Sp. z o.o. Warszawa 15
3928 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Mazowsze Ciechanów 15
3929 Petra Medica Sp. z o.o. Warszawa 15
3930 Vilpol Sp. z o.o. Leoncin 15
3931 Elbudbis Sp. z o.o. Warszawa 15
3932 Cintamani Poland S.J. Piaseczno 15
3933 Multi-Construction Plus Sp. z o.o. Warszawa 15
3934 Robo Wash S.A. Warszawa 15
3935 Anchem Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
3936 GPW Imperium Sp. z o.o. Warszawa 15
3937 Jarton Sp. z o.o. Warszawa 15
3938 HHP Sp. z o.o. Warszawa 15
3939 INFOR PL S.A. Warszawa 15
3940 Przeds. Energetyki Cieplnej w Mławie Sp. z o.o. Mława 15
3941 Damovo Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3942 GORENJE – POLSKA Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 15
3943 Marbud Inwestycje Budowlane Sp. z o.o. Michałów-Reginów 15
3944 Nowostal Sp. z o.o. Domaniewice 15
3945 Riskman Sp. z o.o. Warszawa 15
3946 Sagemcom Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3947 Bartkowski I Wspólnicy S.J. Mława 15
3948 Pirlo Poland Sp. z o.o. Działki Suskowolskie 15
3949 H 500 Sp. z o.o. G 540 S.K.A. Warszawa 15
3950 Mikroel S.A. Lubiczów 15
3951 Firma Transportowo-Handlowo-Usługowa Euro-Dorex B.K.Czechowscy, D.A.Zglec sp.j. Wyszków 15
3952 Gospodarstwo Rolne Syberia Koźlakiewicz sp.j. Mława 15
3953 Media Markt Polska Sp. z o.o. Radom Spółka Komandytowa Warszawa 15
3954 Property Group Sp. z o.o. Warszawa 15
3955 Plac Strzelecki Sp. z o.o. Warszawa 15
3956 Dakor Sp. z o.o. Warszawa 15
3957 Taxus IT Sp. z o.o. Warszawa 15
3958 Filharmonia Narodowa Warszawa 15
3959 Zaborowski Sp. z o.o. Warszawa 15
3960 DIXI – CAR S.A. Raszyn 15
3961 Partnerski Serwis Detaliczny S.A. Warszawa 15
3962 Galwa-Kor Sp. z o.o. Płock 15
3963 Focus Advantage Sp. z o.o. Warszawa 15
3964 Zakład Mięsny Żeleźniki Ratyńscy sp.j. Żeleźniki 15
3965 Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarpa Marymoncka Warszawa 15
3966 Sainz Projekt 1 Sp. z o.o. Warszawa 15
3967 Filmar Group Sp. z o.o. Warszawa 15
3968 DIERRE Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
3969 Rigall Arteria Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
3970 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Woźniak sp.j. Łomianki 15
3971 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Siedlcach Siedlce 15
3972 IMMOŻOLI Sp. z o.o. Warszawa 15
3973 Intar Tools Rozdejczer sp.j. Parole 15
3974 Perfumesco.pl Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
3975 Palmett Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15
3976 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Paweł Łukasiak i S-Ka Sp.K. Piastów 15
3977 RS Components Sp. z o.o. Warszawa 15
3978 Agro-Krusz Sp. z o.o. Czerwin 15
3979 Stara Papiernia Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 15
3980 Viamind Sp. z o.o. Warszawa 15
3981 Polimergraf Sp. z o.o. Jatne 15
3982 Staamp Poland Sp. z o.o. Błonie 15
3983 Lacroix-Opakowania Sp. z o.o. Ostrołęka 15
3984 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sochaczew Sp. z o.o. Sochaczew 15
3985 T-M Construction Sp. z o.o. Warszawa 15
3986 Wojnar, Smołuch i Wspólnicy. Adwokaci sp.p. Warszawa 15
3987 Bus & Truck Service Sp. z o.o. Wyględy 15
3988 Croma Pharma Sp. z o.o. Warszawa 15
3989 Strefa Tenisa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 15
3990 Hoffman i Wspólnicy Spółka Komandytowa Warszawa 15
3991 Livanova Poland Sp. z o.o. Warszawa 15
3992 Vektor Sp. z o.o. Warszawa 15
3993 INTER-ELEKTRO S.A. Urzut 15
3994 Chwali Bóg Motors Sp. z o.o. sp.k. Marki 15
3995 Meliorant Tadeusz Zając I Spółka S.K. Garwolin 15
3996 PPUH SUPRON 3 Sp. z o.o. Radom 15
3997 Fortis – Kobyliński , Dawiec , Chrabonszczewski sp.j. Warszawa 15
3998 Aries Motor Sp. z o.o. Warszawa 15
3999 Istpol Sp. z o.o. Warszawa 15
4000 Holo J.Pawlak, P.Wójtowicz sp.j. Warszawa 15
4001 Intaris Sp. z o.o. Warszawa 15
4002 MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. Warszawa 15
4003 Chylińscy Sp. z o.o. Warszawa 15
4004 MSB Invest Property Sp. z o.o. Warszawa 15
4005 Warbud-Beton Sp. z o.o. Warszawa 15
4006 Poręczenia Kredytowe Sp. z o.o. Warszawa 15
4007 Prospecta Sp. z o.o. Warszawa 15
4008 Orsted Polska Sp. z o.o. Warszawa 15
4009 AVL Software And Functions GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 15
4010 Centrum Finansowe S.A. Warszawa 15
4011 Polmet Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Waldemar Janicki Elżbieta Janicka sp.j. Radom 15
4012 Clickad Interactive Sp. z o.o. Warszawa 15
4013 Abramis Sp. z o.o. Łomianki 15
4014 Giotto Polonia Sp. z o.o. Warszawa 15
4015 Jak Sp. z o.o. Warszawa 15
4016 Arkada Invest Sp. z o.o. S.K. Radom 15
4017 Warsfoll – Zyśk, Tarnowicz sp.j. Warszawa 15
4018 Cargotraf Sp. z o.o. Warszawa 15
4019 TMS Sp. z o.o. Warszawa 15
4020 B4 Sp. z o.o. Warszawa 15
4021 Anika-Trans – Krzysztof Strzała, Anna Strzała – sp.j. Sokołów Podlaski 14
4022 Bestservice Sp. z o.o. Warszawa 14
4023 Los Internetos Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4024 Delta Sport Wrona sp.j. Siedlce 14
4025 Premium Solutions Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4026 APS Automatyka Przemysłowa Serwis A. I E. Durańscy, Z. I M. Gmaj S.J. Pruszków 14
4027 Belgrove Sp. z o.o. Warszawa 14
4028 Provalliance Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4029 Vesta Polska Sp. z o.o. Kopytów 14
4030 EG INVEST BERNARD GAWKOWSKI WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ Wesoła 14
4031 Tema 2 Sp. z o.o. Warszawa 14
4032 Brat-Met Janik sp.j. Radom 14
4033 AMP Logistyka Sp. z o.o. Warszawa 14
4034 Minimax Polska Sp. z o.o. Kiełpin 14
4035 Benzol Sp. z o.o. Ostrołęka 14
4036 Profarm Ps Sp. z o.o. Stara Iwiczna 14
4037 NCF S.A. Warszawa 14
4038 Avenir Ltd -Sp. z o.o. Warszawa 14
4039 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe J.R. Fanex Sp. z o.o. Radonice 14
4040 Verizon Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4041 Supertrans Sp. z o.o. Karczew 14
4042 Awas-Serwis Sp. z o.o. Warszawa 14
4043 Instytut Zdrowia Człowieka Sp. z o.o. Warszawa 14
4044 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxim Mieczysław Pałysa Paweł Pałysa sp.j. Garwolin 14
4045 Eko-Max Recykling Spółka z o. o. Warszawa 14
4046 IGO Sp. z o.o. Warszawa 14
4047 PM Investment Group Sp. z o.o. S.K. Łukówiec 14
4048 E-Muzyka S.A. Warszawa 14
4049 LOVO S.A. Warszawa 14
4050 ALVEUS Sp. z o.o. Lesznowola 14
4051 HMT Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4052 Ren But Sp. z o.o. Warszawa 14
4053 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gramax Sp. z o.o. Mława 14
4054 Warter Polymers Sp. z o.o. Warszawa 14
4055 Albert Production Agnieszka Alber Maciej Trzciński sp.j. Warszawa 14
4056 2K Serwis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4057 Forever Living Products Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4058 Automobilklub Rzemieślnik Warszawa 14
4059 Ice-Net sp.j. Piotr Feliński, Arkadiusz Dynakowski Otwock 14
4060 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Meditrans Ostrołęka Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w Ostrołęce Ostrołęka 14
4061 BIO PLANET S.A. Wilkowa Wieś 14
4062 Rozbrat 44 A Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4063 Synergio S.A. Warszawa 14
4064 Biomin Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4065 Raf Trans K.Troicka – Jańczuk, R.Jańczuk sp.j. Warszawa 14
4066 DTW Logistics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kopytów 14
4067 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 14
4068 Stnux Chiliński i Wspólnicy sp.j. Warszawa 14
4069 Syncron Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4070 Centrum Serwisowe Mik S.Kaca i A.Kaca sp.j. Radom 14
4071 Stanbud Sp. z o.o. Warszawa 14
4072 Vbc Sp. z o.o. Łomianki 14
4073 Expresslogic J.T.Czajka sp.j. Siedlce 14
4074 Sarinż Sp. z o.o. Warszawa 14
4075 High Street Reim Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4076 Traf-Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. Warszawa 14
4077 Mir-Bud Bis Michalski, Brzozowski sp.j. Kobyłka 14
4078 Dav-Import E. Kopeć Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4079 Efekt Marketing Sp. z o.o. Warszawa 14
4080 MTC Polska Sp. z o.o. Pruszków 14
4081 Idalia Ireneusz Wolak sp.j. Radom 14
4082 Real Properties 3 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4083 Mielżyński Sp. z o.o. Warszawa 14
4084 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Monika Górka i Wspólnicy sp.j. Żuromin 14
4085 Inter Decor Pro Sp. z o.o. Warszawa 14
4086 SPOŁEM WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW WOLA Warszawa 14
4087 METMAX Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Mazowiecki 14
4088 FIS Technology Services (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 14
4089 Cinema 3D S.A. Warszawa 14
4090 BETACOM S.A. Warszawa 14
4091 DS Smith Packaging Sp. z o.o. Warszawa 14
4092 HOTEL G.E. KRAKÓW Sp. z o.o. Warszawa 14
4093 Navigato R Marcin Pilaciński S.K.A. Warszawa 14
4094 KIM Sp. z o.o. Warszawa 14
4095 Tajwańskie Biuro Techniczne K.Celińska – Mysław sp.j. Marki 14
4096 New Energy Transfer Sp. z o.o. Warszawa 14
4097 Apollo – Rida Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4098 Sicame Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4099 Hopi Pl Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4100 BNI Sp. z o.o. Amapola Sp.K. Warszawa 14
4101 Horeca Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4102 Publicis Lion Sp. z o.o. Warszawa 14
4103 IDA Management Sp. z o.o. Warszawa 14
4104 Q4Y S.A. Urzut 14
4105 Alwor Sp. z o.o. Warszawa 14
4106 A-One Import Export Sp. z o.o. Łazy 14
4107 Fol-Plast Zawadka Sp. z o.o. sp.k. Pilawa 14
4108 Musi Novum Sp. z o.o. Żyrardów 14
4109 Ring Sp. z o.o. Warszawa 14
4110 Zakład Stolarski Wolbel Belica sp.j. Słupno 14
4111 Eximp Grzegorz Kuta, Marek Kuta sp.j. Warszawa 14
4112 Estim Consulting – Rudniccy, sp.j. Warszawa 14
4113 Techdent Center – Tasiemski Piotr, Tasiemski Jakub sp.j. Warszawa 14
4114 Impression Sp. z o.o. Warszawa 14
4115 Vistra Fund Services Poland Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 14
4116 7islands Sp. z o.o. Warszawa 14
4117 Adrino Sp. z o.o. Warszawa 14
4118 Mobillapi Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4119 PLANNJA Sp. z o.o. Żyrardów 14
4120 Stomed – Małgorzata Kobierska, Waldemar Kobierski sp.j. Warszawa 14
4121 Lapena Nagorka S.J. Warszawa 14
4122 RL-Promitor Sp. z o.o. Warszawa 14
4123 Panaceum Jaszczuk sp.j. Piastów 14
4124 Leadr Sp. z o.o. Warszawa 14
4125 Pbm Konstrukcje Sp. z o.o. Warszawa 14
4126 Aqua Lab A.Sierzputowski i Wspólnicy sp.j. Warszawa 14
4127 Wabo Sp. z o.o. Warszawa 14
4128 Kgh Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4129 Instal-Bud Stanisław Starosz sp.j. Warszawa 14
4130 GISS Sp. z o.o. Warszawa 14
4131 Ekro Knyż – sp.j. Wolica 14
4132 Brill AV Media Sp. z o.o. Warszawa 14
4133 Get Louder Sp. z o.o. Warszawa 14
4134 MULTIVITA Sp. z o.o. Warszawa 14
4135 Valvoline Poland Sp. z o.o. Warszawa 14
4136 Franciszkańskie Biuro Turystyczno – Pielgrzymkowe Patron Travel Sp. z o.o. Warszawa 14
4137 Pol Perfect Sp. z o.o. Warszawa 14
4138 Keil Art Sp. z o.o. Warszawa 14
4139 LIONBRIDGE POLAND Sp. z o.o. Warszawa 14
4140 It Systems And Solutions Sp. z o.o. Warszawa 14
4141 Suplemed Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4142 Hurtownia Roman Solecki i Szurnik sp.j. Radom 14
4143 WARWIN S.A. Warka 14
4144 Autogala Sp. z o.o. Warszawa 14
4145 AUTO – GAZ CENTRUM Jarosław Zagożdżon Radom 14
4146 Phpu Arkol Sp. z o.o. Warszawa 14
4147 Instytut Chemii Organicznej PAN Warszawa 14
4148 Gebo Technika International Sp. z o.o. Marki 14
4149 Wilga Fruit Sp. z o.o. Piwonin 14
4150 Avnet EM Sp. z o.o. Warszawa 14
4151 Monday Public Relations Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4152 Tomaszewski Sp. z o.o. Warszawa 14
4153 Transformation Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4154 Sat-System Sp. z o.o. Łomianki 14
4155 Wierzbowski Eversheds Sutherland sp.k. Warszawa 14
4156 Agencja Rynku Energii S.A. Warszawa 14
4157 PBF (Warsaw) Sp. z o.o. Warszawa 14
4158 Connect Finance Sp. z o.o. Józefosław 14
4159 Roma Robert Biegański, Małgorzata Biegańska sp.j. Warszawa 14
4160 Tekpoint Sp. z o.o. Warszawa 14
4161 Inject Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4162 Planet Service Sp. z o.o. Warszawa 14
4163 Bilift Polska Sp. z o.o. Falenty Nowe 14
4164 Espresso Service Polska Sp. z o.o. – sp.k. Warszawa 14
4165 Friwen Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4166 Gm5 Developers Sp. z o.o. Warszawa 14
4167 Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. Majdan 14
4168 Euro-Truck Sp. z o.o. Warszawa 14
4169 SIRTEL Sp. z o.o. Warszawa 14
4170 Skibicki – Zabudowy Sp. z o.o. Warszawa 14
4171 Isolution Sp. z o.o. Warszawa 14
4172 Simple Holding Sp. z o.o. Warszawa 14
4173 Kemppi Sp. z o.o. Warszawa 14
4174 Jimmy Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4175 Feltrans Felczak sp.j. Sochaczew 14
4176 JZ Chemicals Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4177 Słomka Monika Witan, Andrzej Słomka, Marian Słomka sp.j. Otwock 14
4178 EB2B Service Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4179 Mazovia – Garden Sp. z o.o. Warszawa 14
4180 Ip & S Sp. z o.o. Lubiczów 14
4181 Integrakom Sp. z o.o. Warszawa 14
4182 Damak Food Sp. z o.o. Grzędy 14
4183 Narodowe Centrum Kultury Warszawa 14
4184 Żuromińskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o. Żuromin 14
4185 Midas Pharma Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
4186 SGB Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o. S.K. Gostynin 14
4187 Jet Line Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
4188 Bright Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 14
4189 Rączkowski, Kwieciński Adwokaci sp.p. Warszawa 14
4190 Kmh Automotive Sp. z o.o. Warszawa 14
4191 Technico Facility Engineering Sp. z o.o. Warszawa 14
4192 Lew-Trans Sp. z o.o. S.K. Cekanowo 14
4193 Viands Sp. z o.o. Grójec 14
4194 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Południowa Warszawa 14
4195 Budownictwo Maciejak Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 14
4196 TEDEX S.A. Warszawa 14
4197 Net Com System Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
4198 Gavdi Polska S.A. Warszawa 14
4199 Triplan Sp. z o.o. Warszawa 14
4200 CAD/CAM SOLUTION Sp. z o.o. Łomianki 14
4201 PHU Wysokiński Sp. z o.o. Warszawa 14
4202 Hhd Sp. z o.o. Warszawa 14
4203 Effective Media Solutions Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 14
4204 Hollywood Textile Service Sp. z o.o. Sierpc 14
4205 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w Płocku Płock 13
4206 Mrz Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4207 Ortocentrum Sp. z o.o. Babice Nowe 13
4208 Biuro Inżynierskie Centrum Sp. z o.o. Warszawa 13
4209 Apchem Patrycja Bartosz – Kędzior, Adam Kędzior S.J. Wolanów 13
4210 Media Markt Polska Sp. z o.o. Tarnów Spółka Komandytowa Warszawa 13
4211 Shalom Travel Service Sp. z o.o. Warszawa 13
4212 Mirosław Radomski, Wiesław Jerzy Fąfara Inter-Metal sp.j. Radom 13
4213 FBH Sp. z o.o. S.K. Jankowice 13
4214 Edipresse Home Sp. z o.o. Warszawa 13
4215 Tc Serwis Sp. z o.o. Warszawa 13
4216 Unobrand sp.j. Bartniczak A i Kropornicki R Drozdowo 13
4217 Meping Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4218 Biuro Projektowo-Badawcze Dróg i Mostów Transprojekt-Warszawa – Sp. z o.o. Warszawa 13
4219 DOM S.A. Warszawa 13
4220 Met-Plast-Kolor Józef Grala, Eugeniusz Gutowski sp.j. Ostrołęka 13
4221 Ogólnopolskie Biuro Pracy Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 13
4222 Negro Sp. z o.o. Rusiec 13
4223 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Inżynieryjnych PRDI S.A. Mława 13
4224 Trilacolor Sp. z o.o. Warszawa 13
4225 M. Skrzypiec i Z. Szpilka Param sp.j. Warszawa 13
4226 ZBM Inwestor Zastępczy S.A. Warszawa 13
4227 W&A Michałowscy S. J. Kieszek 13
4228 CBR 74 Sp. z o.o. sp.k. Stare Babice 13
4229 Stow Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4230 Osiedle Młodych Sp. z o.o. Warszawa 13
4231 Merlo Polska Sp. z o.o. Łomianki 13
4232 Osmos Sistemas Electricos S.L. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 13
4233 Arche Restauracje Sp. z o.o. Łochów 13
4234 Hbk2 Sp. z o.o. Projekt Józefosław sp.k. Warszawa 13
4235 Kova-Tex Gabryś i Wspólnicy sp.j. Radom 13
4236 M-Z Partners Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4237 Budomex Sp. z o.o. Warszawa 13
4238 Kr Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4239 Rozrywka Sp. z o.o. Warszawa 13
4240 F1 Group Sp. z o.o. Warszawa 13
4241 Relyon IT Services Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4242 Outset Films Sp. z o.o. Warszawa 13
4243 United S.A. Warszawa 13
4244 GREY Worldwide Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 13
4245 Edes Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 13
4246 Mega-Pack Jerzy Iwaniuk, Małgorzata Iwaniuk sp.j. Marki 13
4247 Ares R.E. Wawrowscy – sp.j. Warszawa 13
4248 Icf Steel Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4249 Mazowieckie Towarzystwo Gospodarcze Agri – Rol S.A. Grodzisk Mazowiecki 13
4250 Partner Oil Sp. z o.o. Warszawa 13
4251 Perun S.A. Warszawa 13
4252 Periodent Am Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4253 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Żyrardów Sp. z o.o. Żyrardów 13
4254 EKONIP Sp. z o.o. Radziejowice 13
4255 TM Synthetics S.A. Warszawa 13
4256 Questa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4257 Inpharm Sp. z o.o. Warszawa 13
4258 Profit M Sp. z o.o. Warszawa 13
4259 Argon Legal Adam Miłosz i Sławomir Lisiecki sp.k. Warszawa 13
4260 Auto Forum 2 Sp. z o.o. Płock 13
4261 Webtradecenter Sp. z o.o. Zakręt 13
4262 Ladenbau Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13
4263 Plejades 5 Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 13
4264 Ak Otrębusy Sp. z o.o. S.K. Otrębusy 13
4265 Marro Sp. z o.o. Warszawa 13
4266 Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
4267 Lta Doradztwo Prawne Dopierała i Wspólnicy Sp.k. Warszawa 13
4268 Raymond James Cee Sp. z o.o. Warszawa 13
4269 Wiśniewski Sp. z o.o. S.K. Wołomin 13
4270 Horus-Energia Sp. z o.o. Sulejówek 13
4271 IM 40 Sp. z o.o. Warszawa 13
4272 Orle Pióro Sp. z o.o. Warszawa 13
4273 Sels Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13
4274 Potestia Sp. z o.o. Warszawa 13
4275 Złoty Melon Sp. z o.o. Warszawa 13
4276 Planet Pay Sp. z o.o. Warszawa 13
4277 Przedsiębiorstwo Amlux Sp. z o.o. Warszawa 13
4278 Ledin Sp. z o.o. sp.k. Ostrołęka 13
4279 It Connect Sp. z o.o. Warszawa 13
4280 Nt Serwis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4281 Fabryka Kabli Madex sp.j. Mirosław Domagała i Łukasz Cegłowski Stefanówka 13
4282 Esco – Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4283 Horizont ROLOS Sp. z o.o. Wyszków 13
4284 Marzena Czernek VEGA Lekarcice 13
4285 Skład Materiałów Budowlanych Replin sp.j. Choszczówka Stojecka 13
4286 Strabag Property And Facility Services Sp. z o.o. Pruszków 13
4287 Taxon Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4288 COLOR TRADING Sp. z o.o. Warszawa 13
4289 Przedsiębirstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Płońsk 13
4290 Gigaboard Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4291 FENIKS Sp. z o.o. F P H U Radom 13
4292 Prograf Sg Grzędzielski, Stróżyński sp.j. Warszawa 13
4293 Radiologica Sp. z o.o. Warszawa 13
4294 Garrick Investments Sp. z o.o. Warszawa 13
4295 Aermec Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4296 S.B.E. Polska Sp. z o.o. Piaseczno 13
4297 Ubisoft GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 13
4298 SN Design Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4299 Tenex Sp. z o.o. Puchały 13
4300 MAZDA MOTOR LOGISTICS EUROPE Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 13
4301 Przedsiębiorstwo Rolno-Spożywcze DUBIELAK Gostynin 13
4302 Cd S.A. Warszawa 13
4303 Firma Latek Zdzisław Latek i Wspólnicy sp.j. Czyste 13
4304 Grafia Krzysztof Dziewulski sp.j. Warszawa 13
4305 Kadimex Sp. z o.o. sp.k. Ząbki 13
4306 Medical Network Marek Woynarowski, Jarosław Kierkuś sp.j. Warszawa 13
4307 Secura B.C. Sp. z o.o. Warszawa 13
4308 Wojtpol T.Wojtysiak, Z.Krześniak sp.j. Kozienice 13
4309 Nidex Niedzielscy sp.j. Garbatka-Letnisko 13
4310 Hotel G.E. Platynowa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 13
4311 Kamstrup Sp. z o.o. Warszawa 13
4312 Rational Sp. z o.o. Warszawa 13
4313 Telefun Travel Sp. z o.o. Warszawa 13
4314 Infine Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4315 ART – REKO Sp. z o.o. Warszawa 13
4316 CC Group sp. z o.o. Warszawa 13
4317 Banasik Woźniak i Wspólnicy S.K. Warszawa 13
4318 IMAWEX Sp. z o.o. S.K. Chrzanów Duży 13
4319 Pro Market A.Chudzik i R.Magiera sp.j. Warszawa 13
4320 Dachmur Nowosiński, Steczkowski sp.j. Jabłonna 13
4321 Art Works Sp. z o.o. Łomianki 13
4322 Chem-Gaz Sp. z o.o. Warszawa 13
4323 Project Sp. z o.o. Warszawa 13
4324 Excellence Distribution Sp. z o.o. Warszawa 13
4325 Browary Regionalne Jakubiak Sp. z o.o. Dziekanów Nowy 13
4326 Alpha Bridge Broker Sp. z o.o. Warszawa 13
4327 Świgoniak sp.j. Nasielsk 13
4328 Nucmed Sp. z o.o. Warszawa 13
4329 Samsonite Sp. z o.o. Warszawa 13
4330 AGRAIMPEX Sp. z o.o. Warszawa 13
4331 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 13
4332 Spółdzielnia Mieszkaniowa Odrodzenie Warszawa 13
4333 Adonidis Konkolewscy sp.j. Przasnysz 13
4334 Tel-Kab Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pruszków 13
4335 Skromak Sp. z o.o. Warszawa 13
4336 Printmax D.Kunysz, A.Szor sp.j. Warszawa 13
4337 Metals Minerals Sp. z o.o. Warszawa 13
4338 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o. Łódź IV sp.k. Warszawa 13
4339 Mirol Sp. z o.o. Ogorzelice 13
4340 Prywatna Korporacja Mieszkaniowa Sp. z o.o. Warszawa 13
4341 Serwal Sp. z o.o. Warszawa 13
4342 H.B. Fuller Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
4343 Przedsiębiorstwo Rolmech Sp. z o.o. Płońsk 13
4344 Total Sec Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Warszawa 13
4345 Amatech – Amabud Elektrotechnika Sp. z o.o. Płock 13
4346 Smartcon Sp. z o.o. Warszawa 13
4347 Snw Sp. z o.o. Warszawa 13
4348 Good Food Concept Piotr Popiński I Wspólnicy S.J. Warszawa 13
4349 Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft Hryciuk i Wspólnicy – sp.j. Łosice 13
4350 Oase Sp. z o.o. Warszawa 13
4351 Kantor Wymiany Walut sp.j. B. Lewocki, J.W. Prejs, M. Wróbel Siedlce 13
4352 Apreel Sp. z o.o. Warszawa 13
4353 Metbud-Gończyce Sp. z o.o. Gończyce 13
4354 Optimo Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4355 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Własne Mieszkanie w Błoniu Błonie 13
4356 Premac Sp. z o.o. Warszawa 13
4357 Fento Sp. z o.o. Warszawa 13
4358 Agro-Max Waldemar Leszczyński i Paweł Woźniak sp.j. Radom 13
4359 Dzidowski Kowalczyk Muster Spółka Komandytowa Warszawa 13
4360 ASB Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
4361 SNA Europe Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
4362 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Grodzisk Mazowiecki 13
4363 Zakład Mleczarski Figand Leszek Figarski i Wspólnicy sp.j. Kolonia Wawrzyszów 13
4364 Jarpol S.A. Budownictwo Drogowe Warszawa 13
4365 Navigator Debt Advisory Sp. z o.o. Warszawa 13
4366 Notica Investment Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4367 Elkom Trade S.A Warszawa 13
4368 Polska Grupa Elektryczna FORUM – RONDO Sp. z o.o. Morszków 13
4369 Makeitright Sp. z o.o. Warszawa 13
4370 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domhut Warszawa 13
4371 Bps Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 13
4372 Ps Namioty Halowe Sp. z o.o. Radzymin 13
4373 Mr Rodek sp.j. Warszawa 13
4374 K.R. Group Sp. z o.o. Tax sp.k. Warszawa 13
4375 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 13
4376 Forty A. Korczyński, M. Tytkowska sp.j. Warszawa 13
4377 Rabugino Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 13
4378 Galeria PD Sp. z o.o. Warszawa 13
4379 G. Poland Sp. z o.o. Warszawa 13
4380 Media Check Point Sp. z o.o. Warszawa 13
4381 Walter Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
4382 Full Colour Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
4383 Ibuy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13
4384 TDM Electronics S.A. Rembertów 12
4385 Film Produkcja Sp. z o.o. Warszawa 12
4386 Sena E i N Grządka sp.j. Radom 12
4387 Galeria Orkana Sp. z o.o. Warszawa 12
4388 Apa – Wojciechowski Sp. z o.o. Warszawa 12
4389 Analizy Online S.A. Warszawa 12
4390 INFORSYS S. A. Radzymin 12
4391 Romast Bis Sp. z o.o. Nieporęt 12
4392 Asm Sales Force Agency Sp. z o.o. Warszawa 12
4393 GEORG FISCHER Sp. z o.o. Sękocin Nowy 12
4394 Nova Sp. z o.o. Warszawa 12
4395 DCG S.A. Warszawa 12
4396 Jastim Sp. z o.o. Warszawa 12
4397 Aguana Sp. z o.o. S.K. Giżyce 12
4398 Galilu sp.j. – Warynia Grela, Agnieszka Łukasik Warszawa 12
4399 OMV Polska Sp. z o.o. Pruszków 12
4400 Md4 Sp. z o.o. Warszawa 12
4401 Listan Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4402 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Hardi Sp. z o.o. Duchnice 12
4403 Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno – Organizacyjnych Budownictwa Promocja Sp. z o.o. Warszawa 12
4404 Mana Solid Invest Sp. z o.o. Warszawa 12
4405 MONETIA Sp. z o.o. Warszawa 12
4406 Peranek Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4407 Dubois i Wspólnicy Kancelaria Adwokacko-Radcowska sp.j. Warszawa 12
4408 TEKA POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
4409 Warszawska Spółka Usług Samochodowych Warsus Sp. z o.o. Warszawa 12
4410 Nasz Rynek Sp. z o.o. Warszawa 12
4411 Gems Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4412 Inpharm Sp. z o.o. Services S.K. Warszawa 12
4413 Bjm Sp. z o.o. Wołomin 12
4414 Demanttechnology Centre Sp. z o.o. Warszawa 12
4415 Kode Komorowski sp.j. Warszawa 12
4416 CENTROBUD CENTRALA Sp. z o.o. S.K. Konstancin-Jeziorna 12
4417 Scott Sportech Poland Sp. z o.o. Otwock 12
4418 Cedar Sp. z o.o. Warszawa 12
4419 Visualcom Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4420 DMR Sp. z o.o. Warszawa 12
4421 Wapo Tech Sp. z o.o. Bulkowo-Kolonia 12
4422 Wine 4 You Sp. z o.o. Piaseczno 12
4423 O-W S.A. Warszawa 12
4424 Instytut Ekonomiki Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Państwowy Instytut Badawczy Warszawa 12
4425 Marecki Ośrodek Zdrowia Sp. z o.o. Marki 12
4426 Emerlog Sp. z o.o. Warszawa 12
4427 Biesse Sp. z o.o. Warszawa 12
4428 Owl International Sp. z o.o. Warszawa 12
4429 Fabryka Okularów Sp. z o.o. Warszawa 12
4430 Lions S.A. Warszawa 12
4431 Banking Retail System Sp. z o.o. Warszawa 12
4432 Fenu Sp. z o.o. sp.j. Podole 12
4433 Fenu Malinowscy sp.j. Pruszków 12
4434 Centrum Rozwojowo – Wdrożeniowe – TELESYSTEM – MESKO Sp. z o.o. Lubiczów 12
4435 Lizard Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12
4436 Gp Production Sp. z o.o. Warszawa 12
4437 Nizbud Sp. z o.o. Warszawa 12
4438 Media Markt Polska Sp. z o.o. Łódź II Spółka Komandytowa Warszawa 12
4439 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Tartak Import-Export Jerzy Abramczyk Wólka-Folwark 12
4440 Blue Cube Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4441 DECSOFT S.A. Warszawa 12
4442 Bukowina – Trans Sp. z o.o. Warszawa 12
4443 Guess Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4444 Elektra Marek Styś, Leszek Spała sp.j. Zielonka 12
4445 Jacek i Marek Kujko Emjot sp.j. Warszawa 12
4446 Realty 3 Management Sp. z o.o. Projekt Developerski 6 S.K. Warszawa 12
4447 Fortuna Familia Ciota sp.j. Warszawa 12
4448 Babka Medica Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4449 Elmiko Medical Sp. z o.o. Warszawa 12
4450 Beloil Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4451 Samodzielny Publiczny Kliniczny Szpital Okulistyczny w Warszawie Warszawa 12
4452 Praca.pl Sp. z o.o. Warszawa 12
4453 STB Koncept Sp. z o.o. Cięciwa 12
4454 Poltarex Polskie Drewno Sp. z o.o. Warszawa 12
4455 Dayco Aftermarket Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4456 Hydrosan J.Klęczaj, E.Klęczaj, I.Klęczaj, J.Siara sp.j. Radom 12
4457 Appol Bis Sp. z o.o. Potycz 12
4458 Wielka Litera Sp. z o.o. Warszawa 12
4459 Aquarius Management Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4460 Pol-Agra J.Korneluk, T.Rzeszowski sp.j. Płońsk 12
4461 Sklep Spożywczo-Przemysłowy Bartosz Leleno, Wiesława Leleno sp.j. Leszno 12
4462 Trustwave Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4463 Lem Commercial Group Sp. z o.o. Warszawa 12
4464 Greloch Jaworski Stanis Adwokaci Spółka Komandytowa Warszawa 12
4465 Mercus Truck Export-Import Wynajem Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
4466 Kryp – Met Sp. z o.o. S.K. Krypy 12
4467 MIMATECH Sp. z o.o. Warszawa 12
4468 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szczęśliwice Warszawa 12
4469 Ravimed Sp. z o.o. Z P S M Legionowo 12
4470 Wan 84 Sp. z o.o. Warszawa 12
4471 Mazovian Property Investment Sp. z o.o. Sobiekursk 12
4472 P.P.H. Sonic Janina I Ewelina Stępniewska Sp.j. Warszawa 12
4473 Premium Rosa Sp. z o.o. Złotokłos 12
4474 Amb Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4475 Etigraf Sp. z o.o. Sulejówek 12
4476 Hydrosolar Sp. z o.o. Warszawa Spółka Komandytowa Sękocin Nowy 12
4477 Sobinco Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4478 Zaręby 1 Koźlakiewicz E i P sp.j. Mława 12
4479 Viewpoint Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k. Warszawa 12
4480 Sva Re Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4481 Anters Sp. z o.o. Warszawa 12
4482 Altaria Solutions Sp. z o.o. Warszawa 12
4483 Gutenberg Networks Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 12
4484 Domino Sp. z o.o. Kuznocin 12
4485 Global Business Travel Poland S.A. Warszawa 12
4486 Papilart Sp. z o.o. sp.k. Łomianki 12
4487 Centrum Budowlane Bud-Rol Krystyna Dobkowska S.J. Płońsk 12
4488 GB Truck Sp. z o.o. Warszawa 12
4489 Matraszek sp.j. Marki 12
4490 Feniks sp.j. T.Niewczas, M.Rosłaniec, W.Gołębiewski Kochów 12
4491 SKY.XS AIRCARGO SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 12
4492 Mobiem Polska Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4493 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Mszczonowie Mszczonów 12
4494 Cube Group S.A. Warszawa 12
4495 Dht Kozicki & Tuzinowska sp.j. Warszawa 12
4496 MCX Serwis Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Warszawa 12
4497 Alfasport Sp. z o.o. Jabłonna 12
4498 Mantion Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4499 Schmersal-Polska Elżbieta Nowicka, Mieczysław Nowicki sp.j. Warszawa 12
4500 IDS Energetyka Sp. z o.o. Warszawa 12
4501 Atrax R.Gajdasik M.Książek sp.j. Blizne Łaszczyńskiego 12
4502 Comprital Polska Sp. z o.o. Stanisławowo 12
4503 Warner Chappell Music Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4504 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Trafika sp.j. T. Korszeń, G. Wiśniewski Siedlce 12
4505 Pristine Sp. z o.o. Warszawa 12
4506 Euroser Dairy Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
4507 Atra Tratkiewicz S.J. Warszawa 12
4508 ANB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 12
4509 Studio A Sp. z o.o. Warszawa 12
4510 SkyCash Poland S.A. Warszawa 12
4511 Rinkon Sp. z o.o. Płock 12
4512 Grupa Ecoenergia Sp. z o.o. Warszawa 12
4513 Luwix Zajkowski sp.j. Nowy Dwór Mazowiecki 12
4514 Themar Import-Eksport Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 12
4515 IFC Sp. z o.o. sp.k. Radom 12
4516 PJ – Med Sp. z o.o. Warszawa 12
4517 Vector Software Sp. z o.o. Warszawa 12
4518 Pro Power Lanckamer sp.j. Warszawa 12
4519 Dragon Rouge Sp. z o.o. Warszawa 12
4520 Episo 3 Dąbrówka Sp. z o.o. Warszawa 12
4521 Servicefruit Checking & Sorting Sp. z o.o. sp.k. Błonie 12
4522 METALTRADE Sp. z o.o. Warszawa 12
4523 Prywatna Korporacja Inwestowania Sp. z o.o. Warszawa 12
4524 Senator Group Sp. z o.o. S.K. Radzymin 12
4525 LA PORTE Sp. z o.o. i Wspólnicy, S.K. Warszawa 12
4526 LT Serwis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
4527 Niezależny Dom Maklerski S.A. Warszawa 12
4528 Click – Pack Sp. z o.o. Warszawa 12
4529 Krokus Przetwórnia Owoców i Warzyw Czesław Caryk sp.j. Pająków 12
4530 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Skrawmet W.Olejniczak, S.Solka i J.Stachurski sp.j. Sierpc 12
4531 ELTECH Hurtownia Materiałów Elektrycznych R. Jastrzębski, I. Ziomek S.J. Radom 12
4532 Spółdzielnia Mieszkaniowa Oś Saska Warszawa 12
4533 Beninca Polonia Sp. z o.o. Czosnów 12
4534 Thesar Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Warszawa 12
4535 Dimeg Invest Sp. z o.o. Warszawa 12
4536 SICO POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 12
4537 MSA Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
4538 Pietrzak Bogen sp.j. Warszawa 12
4539 Polidea Sp. z o.o. Warszawa 12
4540 Hydro Centrum D. K. Koperscy, M. Mastalerz sp.j. Mińsk Mazowiecki 12
4541 Nexio Management Sp. z o.o. Warszawa 12
4542 Business Sense Agencja SEM Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
4543 HUVEPHARMA Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4544 POLLENA AROMA Sp. z o.o. Fabryka Substancji Zapachowych Nowy Dwór Mazowiecki 12
4545 AT & T Global Network Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4546 Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. Radom 12
4547 Jadar Ra Sp. z o.o. Radom 12
4548 Zakład Gospodarki Komunalnej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. Chrzanów Duży 12
4549 Neantic Sp. z o.o. Warszawa 12
4550 Neantic Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4551 Go4it Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4552 Retro Tomasz Majewski i Wspólnicy S.J. Kobyłka 12
4553 General Electric Poland Sp. z o.o. Warszawa 12
4554 Piekarnia Żytnia K.W.Rasińscy sp.j. Wyszków 12
4555 Comex Sp. z o.o. Warszawa 12
4556 Oficyna Wydawnicza Read Me Włodzimierz Bińczyk sp.j. Warszawa 12
4557 Komplex-Torus Sp. z o.o. Warszawa 12
4558 Piekarnia Wawerska M.A.T. Błaszczak sp.j. Warszawa 12
4559 Roleks Sp. z o.o. Siedlce 12
4560 Malo Clinic Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4561 Xplan Sp. z o.o. Warszawa 12
4562 Spółdzielnia Mieszkaniowa FENIX Warszawa 12
4563 Galderma Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4564 Ff Fracht Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 12
4565 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Brabork Sp. z o.o. Zielonka 12
4566 Lbb – Papier Sp. z o.o. Iłża 12
4567 Fred Holmberg & Co Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4568 Akpa Polska Press Sp. z o.o. Warszawa 12
4569 Nippon Express (Deutschland) GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Warszawa 12
4570 Petrax Sp. z o.o. Warszawa 12
4571 Taurus Sp. z o.o. Płock 12
4572 Sceno Kreacje Sp. z o.o. Warszawa 12
4573 PLANETA Sp. z o.o. Warszawa 12
4574 Portjastar Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12
4575 Erbe Polska Sp. z o.o. Warszawa 12
4576 Stelmach Development Sp. z o.o. Warszawa 12
4577 Proakces Krzysztof Tomczuk, Norbert Maksalon sp.j. Jabłonna 12
4578 Elgrom Danuta i Jacek Gromek sp.j. Falenty Nowe 12
4579 Agrobard A.Skronik, D.Tyczyński sp.j. Oblas 11
4580 Sterbios Sp. z o.o. Warszawa 11
4581 Yg-1 Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4582 Kjb Technik Sp. z o.o. Warszawa 11
4583 Przedsiębiorstwo Ciepłowniczo-Usługowe Piaseczno Sp. z o.o. Piaseczno 11
4584 AGFA Sp. z o.o. Warszawa 11
4585 Budomat Max Sp. z o.o. S.K. Sochaczew 11
4586 10 Rosoła Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4587 Adler Sp. z o.o. Warszawa 11
4588 Map Solutions Sp. z o.o. Legionowo 11
4589 Sortpol Sp. z o.o. Gostynin 11
4590 Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska w Warszawie Warszawa 11
4591 Nilfisk Polska Sp. z o.o. Pruszków 11
4592 Motorent Sp. z o.o. Warszawa 11
4593 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stanwoj-Hurt sp.j. Dobosz Stoczek 11
4594 Rgis Usługi Inwentaryzacyjne Sp. z o.o. Warszawa 11
4595 Pro-Eximp B.K. Piwko sp.j. Warszawa 11
4596 Nap Invest Niemcewicza Sp. z o.o. Warszawa 11
4597 Brial Sp. z o.o. Ołtarzew 11
4598 Media Markt Polska Sp. z o.o. Kalisz Spółka Komandytowa Warszawa 11
4599 UNITRA Towarzystwo Handlowo-Przemysłowe S.A. Warszawa 11
4600 CSL Behring Sp. z o.o. Warszawa 11
4601 Layher Sp. z o.o. Siestrzeń 11
4602 Karlsbad Sp. z o.o. Warszawa 11
4603 Wodmel Sp. z o.o. Wołomin 11
4604 Univerpol Sp. z o.o. Zakręt 11
4605 Orba Sp. z o.o. Warszawa 11
4606 ACA S.A. Warszawa 11
4607 Garden Parts Sp. z o.o. Warszawa 11
4608 Top Serwis Sp. z o.o. S.K. Marki 11
4609 Kloepfel Consulting Sp. z o.o. Warszawa 11
4610 Przedszkola Pomarańczowa Ciuchcia Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
4611 Federpellami S.P.A. S.A. Oddział W Polsce Piaseczno 11
4612 Budromex Sp. z o.o. Warszawa 11
4613 Decerto Sp. z o.o. Warszawa 11
4614 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marokańska Warszawa 11
4615 Przedsiębiorstwo Rolne Sikórz Sp. z o.o. Sikórz 11
4616 Hydrohurt Sp. z o.o. Warszawa 11
4617 Tubex M.Jaroszyński, M.Jaroszyńska, J.Bajer, Z.Sośnicka-Bajer, sp.j. Konstancin-Jeziorna 11
4618 Arkowar Sp. z o.o. Warszawa 11
4619 Ltt Sp. z o.o. Warszawa 11
4620 Stw Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 11
4621 Jankowski, Stroiński i Partnerzy Jslegal Adwokacka sp.p. Warszawa 11
4622 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Daremax Sp. z o.o. Warszawa 11
4623 PMICOMBERA Sp. z o.o. Warszawa 11
4624 Stonehills Sp. z o.o. Warszawa 11
4625 U2 MEDIA Sp. z o.o. Warszawa 11
4626 Tawo Et Rucińscy sp.j. Warszawa 11
4627 Ergo Pro Sp. z o.o. Warszawa 11
4628 BSP Bracket System Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4629 Balticberg Consulting Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4630 Auto-Test Jan Pniewski sp.k. Płońsk 11
4631 Simens Industry Software Sp. z o.o. Warszawa 11
4632 Sonova Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4633 CA Consulting S.A. Warszawa 11
4634 Indiggo Sp. z o.o. Siedlce 11
4635 Aspekt Investment Sp. z o.o. Warszawa 11
4636 Cefarm Sp. z o.o. Warszawa 11
4637 Sabur – Sp. z o.o. Warszawa 11
4638 Perełka Elżbieta Dobrzyńska, Krzysztof Janakowski sp.j. Warszawa 11
4639 PROSAVE.PL Sp. z o.o. Warszawa 11
4640 Simply Poland Group Sp. z o.o. Warszawa 11
4641 Air Club Centrum Podróży Sp. z o.o. Warszawa 11
4642 Bemko Sp. z o.o. Jawczyce 11
4643 Szydłowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szydłowcu Szydłowiec 11
4644 Abris Capital Partners Sp. z o.o. Warszawa 11
4645 Royal Yachts Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4646 Agencja Reklamowa Pemape Sp. z o.o. Warszawa 11
4647 Zawada sp.j. Pilawa 11
4648 Panot Sp. z o.o. sp.k. Marki 11
4649 RIJK ZWAAN Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4650 Maison Charlotte Sp. z o.o. Warszawa 11
4651 Dkm-Laskowscy sp.j. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji i Robót Drogowych Kobyłka 11
4652 Wavenet Sp. z o.o. Pruszków 11
4653 Cloudferro Sp. z o.o. Warszawa 11
4654 Ferma Młodynie Sp. z o.o. Pionki 11
4655 Sabic Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4656 Technika Podwodna Sp. z o.o. Warszawa 11
4657 HMC Witold Kołodziejczak Warszawa 11
4658 Start Dobrowolski sp.j. Ożarów Mazowiecki 11
4659 Getmor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chrzanowo 11
4660 Stawbud Sp. z o.o. S.K. Raciąż 11
4661 Schunk Intec Sp. z o.o. Piaseczno 11
4662 Polman, A. Cellary, E. Wysoczańska, M. Cellary, sp.j. Michałowice 11
4663 Rfm Sp. z o.o. Piotrkówek Mały 11
4664 Marel Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4665 Tajfun Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4666 Fercam Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 11
4667 Viva-Zip Sp. z o.o. Kiełpin 11
4668 Senoplast Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4669 Interlab Sp. z o.o. Warszawa 11
4670 RD Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
4671 Marek Kolibski, Andrzej Nikończyk, Michał Dec i Partnerzy Kancelaria Doradców Podatkowych i Radców Prawnych sp.p. Warszawa 11
4672 Multicco Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 11
4673 Krotex Pharm Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
4674 Set Group Sp. z o.o. Warszawa 11
4675 SKRIVANEK Sp. z o.o. Warszawa 11
4676 Medmix L.Krawczyk, E.Szklarczyk sp.j. Profesjonalne Budownictwo Medyczne Radzymin 11
4677 Michel Laboratory sp.j. Pawluczuk Piaseczno 11
4678 Brand Sp. z o.o. Warszawa 11
4679 King Dystrybucja Sp. z o.o. Radom 11
4680 Peakside Ros Outlet Management Sp. z o.o. Warszawa 11
4681 Marian Janiszek i Wspólnicy sp.j. Mar-Rom Dobrut 11
4682 IGP Pulvertechnik Polska Sp. z o.o. Siestrzeń 11
4683 Zeb.Rolfes.Schierenbeck.Associates Sp. z o.o. Warszawa 11
4684 Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
4685 Prius Management Sp. z o.o. Warszawa 11
4686 Wozimex Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4687 Kolex-Gizowska & Szmyt sp.j. Warszawa 11
4688 Borex-Ośko sp.j. Łukówiec 11
4689 Tomasz Krawiec, Katarzyna Marzec Przedsiębiorstwo Hanlowe Partner sp. j. Radom 11
4690 Perino Sp. z o.o. Nowy Konik 11
4691 Wojskowy Instytut Techniki Pancernej I Samochodowej Sulejówek 11
4692 Kaiser + Kraft Sp. z o.o. Warszawa 11
4693 Korn/ Ferry International Sp. z o.o. Warszawa 11
4694 Bauer Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4695 Neontri Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
4696 Medihelp Sp. z o.o. Warszawa 11
4697 Mas-Pol Przesmycki Leszek, Przesmycki Antoni, Przesmycka Anna, Przesmycka Janina, Łukasiak Sławomir, Łukasiak Magdalena – sp.j. Milew 11
4698 Resorrex Shop & Service sp.j. Marek Nowak i Bartłomiej Piwek Ożarów Mazowiecki 11
4699 Ferring Pharmaceuticals Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4700 Asfalt Records Sp. z o.o. Warszawa 11
4701 Profit System Sp. z o.o. Warszawa 11
4702 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie S.A. Warszawa 11
4703 Gf Machining Solutions Sp. z o.o. Raszyn 11
4704 Sense And Body Sp. z o.o. Warszawa 11
4705 Maan Hurtownia Andrzej Długołęcki, Marek Winiarczyk sp.j. Warszawa 11
4706 Solida Food Sp. z o.o. Mysiadło 11
4707 SOL – Millennium Europe Sp. z o.o. Warszawa 11
4708 Gk Hair Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4709 Agripak Sp. z o.o. S.K. Stary Drzewicz 11
4710 Stability Sp. z o.o. Wyszków 11
4711 INVEST-MOT Sp. z o.o. Warszawa 11
4712 Novazil Therapeutics Sp. z o.o. Kiełpin 11
4713 Biuro Podróży Impuls – Piotrowski Jacyna sp.j. Warszawa 11
4714 Marbad Sp. z o.o. Warszawa 11
4715 Ct Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4716 BASTION ADVISORY SPÓŁKA Z O.O. Warszawa 11
4717 E – Instalacje Fabianowicz sp.j. Warszawa 11
4718 Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A. Warszawa 11
4719 Nu Air Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4720 Red Point Company Sp. z o.o. Warszawa 11
4721 Przedsiębiorstwo Budowlane Meltor Sp. z o.o. Józefów 11
4722 Aurelis Consulting Sp. z o.o. Warszawa 11
4723 Jarzyński – Auto Serwis Sp. z o.o. Ciechanów 11
4724 Krevox Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o. Warszawa 11
4725 Transport Krajowy, Międzynarodowy, Spedycja Jager Jerzy Jasiński i Grażyna Jasińska sp.j. Giżyce 11
4726 Rothenberger – Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4727 Sigvaris S.A. Warszawa 11
4728 Artimas Sp. z o.o. Warszawa 11
4729 PUK Serwis Sp. z o.o. Siedlce 11
4730 Kensington Place Sp. z o.o. Warszawa 11
4731 GMN Techmet Sp. z o.o. Sierpc 11
4732 Adk Commercial Sp. z o.o. Warszawa 11
4733 Sigma Security Sp. z o.o. Warszawa 11
4734 Orffa Polska Sp. z o.o. Dobrzyń 11
4735 Fabryka Sprężyn Mazowianka Sp. z o.o. Warszawa 11
4736 Inco Paprotna II Sp. z o.o. Warszawa 11
4737 Comensal Sp. z o.o. Warszawa 11
4738 Ravak Polska S.A. Kałęczyn 11
4739 Compania DE Distribucion Integral Logista Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4740 Kazimierz Szymański, Roman Zasadziński Karo-Plast Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych sp.j. Konstancin-Jeziorna 11
4741 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zielonce Zielonka 11
4742 Ag-Complex Sp. z o.o. Warszawa 11
4743 Technologie i Techniki Procesowe 3 Aqua Sp. z o.o. Chotomów 11
4744 Protor Merkury Sp. z o.o. Radom 11
4745 Festool Polska Sp. z o.o. Komorów 11
4746 Mg Electric Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
4747 Jarmex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jarosław Jaskólski Radom 11
4748 Q-Service Truck Sp. z o.o. Warszawa 11
4749 Łazy 157 Sp. z o.o. Hk S.K. Warszawa 11
4750 Isurvival Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4751 Ekomed Sp. z o.o. Warszawa 11
4752 Ema Partners Poland Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
4753 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Redox Sp. z o.o. Warszawa 11
4754 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gostyninie Sp. z o.o. Gostynin 11
4755 Edwards Lifesciences Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4756 All-Medi Sp. z o.o. Otwock 11
4757 RANBAXY (POLAND) Sp. z o.o. Warszawa 11
4758 Prefabet Ostrów Maz. -Sp. z o.o. Komorowo 11
4759 Bautech Wojciechowski, Lickiewicz, sp.j. Piaseczno 11
4760 Exco A2A Polska sp. z o.o. Warszawa 11
4761 Capeypharma Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4762 CZARPOL Sp. z o.o. Dojrzewalnia Bananów – Hurtownia Owoców i Warzyw Grodzisk Mazowiecki 11
4763 BNI Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4764 Ered 2 Sp. z o.o. Warszawa 11
4765 NORMA Sp. z o.o. S.K. Klaudyn 11
4766 Sangaku Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 11
4767 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szaserów Warszawa 11
4768 Złompol Sp. z o.o. sp.k. Jeziorzany 11
4769 Waneko Sp. z o.o. Warszawa 11
4770 NIKO Alex Sp. z o.o. Warszawa 11
4771 Media Markt Polska Bis Sp. z o.o.tychy sp.k. Warszawa 11
4772 Fabryka Wyrobów Metalowych Brat-Met Sp. z o.o. Zwoleń 11
4773 Heuthes Sp. z o.o. Warszawa 11
4774 FLESCH POLSKA Sp. z o.o. Rusiec 11
4775 Beckhoff Automation Sp. z o.o. Żabiniec 11
4776 Alfarex Sp. z o.o. Sp. k. Warszawa 11
4777 POLCOTEX Sp. z o.o. Warszawa 11
4778 REST Sp. z o.o. Warszawa 11
4779 Focus Media Group Sp. z o.o. Warszawa 11
4780 Food Machines Sp. z o.o. sp.k. Ustanów 11
4781 Łuksza sp.j. J.W.Ł.Łuksza, M.Gajewska Opacz Mała 11
4782 Respiromix Sp. z o.o. Warszawa 11
4783 Fasada Windows&Doors Sp. z o.o. Warszawa 11
4784 Italmex Sp. z o.o. Macierzysz 11
4785 Jpz Janusz Zięba, Janina Zięba, Piotr Zięba sp.j. Ostrołęka 11
4786 Toyota Bielany Autoryzowany Dealer Toyoty Motor Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
4787 EBSCO Sp. z o.o. Warszawa 11
4788 NEOLIT MEDIA Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11
4789 Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Alexis Mikucki sp.j. Warszawa 11
4790 Value Quest Sp. z o.o. Warszawa 11
4791 Merryden Investments Sp. z o.o. Warszawa 11
4792 Saga Auto Sp. z o.o. Warszawa 11
4793 Wicke Polska Sp. z o.o. Macierzysz 11
4794 Partner Premium Salata sp.j. Płock 11
4795 Energorem Płock Sp. z o.o. Płock 11
4796 Keraniss Sp. z o.o. Warszawa 11
4797 Ricoh Capital Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
4798 Spectro Poland Sp. z o.o. Józefów 11
4799 Firma Handlowo Usługowa Piomar Agro Tech Piotr Morawski Grójec 11
4800 CONTRACTUS Sp. z o.o. Warszawa 11
4801 Bright Solutions Sp. z o.o. Warszawa 11
4802 Testo Sp. z o.o. Pruszków 11
4803 Bmb Sp. z o.o. Grójec 10
4804 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Smak Zdzisław i Krystyna Truskolascy – sp.j. w Troszynie Troszyn 10
4805 Agrocon sp.j. E.Przyborowska i Spółka Warszawa 10
4806 Agro 3 Ziemia Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 10
4807 Batiplus Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
4808 Natanex Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
4809 Bloomberg Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
4810 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ożarów Ożarów Mazowiecki 10
4811 ANIXTER POLAND Sp. z o.o. Warszawa 10
4812 Firma Mazur sp.j. Andrzej i Dariusz Mazur Kozienice 10
4813 Dynamo Sp. z o.o. Warszawa 10
4814 Italian Paper Sp. z o.o. Warszawa 10
4815 Zona Sp. z o.o. S.J. Warszawa 10
4816 NAP Sp. z o.o. Warszawa 10
4817 M.Zabrodzka i Wspólnicy S.J. Sierpc 10
4818 Camso Polska S.A. Warszawa 10
4819 APP-Projekt S.A. Warszawa 10
4820 UHY ECA S.A. Warszawa 10
4821 Globe Air Cargo Sp. z o.o. Warszawa 10
4822 Technika Grzewcza i Sanitarna Piotr i Jarosław Gejcyg sp.j. Żyrardów 10
4823 Ecovadis (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 10
4824 Art-Service Okna, Drzwi, Bramy Artur Majewski i Wspólnicy sp.j. Radom 10
4825 Thalgo Poland Sp. z o.o. Michałowice 10
4826 PPHU KONRAD S.J. Bolesław Kalinowski, Małgorzata Kalinowska Błonie 10
4827 Uni-Trol Sp. z o.o. Warszawa 10
4828 Time For Wax Sp. z o.o. Warszawa 10
4829 Laboratorium Kosmetyczne Floslek Furmanek sp. j. Piaseczno 10
4830 FF Systems Sp. z o.o. Radom 10
4831 IVM Chemicals Sp. z o.o. Warszawa 10
4832 Foksal Sp. z o.o. Warszawa 10
4833 Horizon New Media Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
4834 Sanito Sp. z o.o. Warszawa 10
4835 Ton-Pol Sp. z o.o. Kobylin 10
4836 Lukad Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 10
4837 Centrum Medycyny Sportowej Sp. z o.o. Warszawa 10
4838 SUROWCE MINERALNE Sp. z o.o. Warszawa 10
4839 TIM – EX Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
4840 Aspartus Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 10
4841 Interfach 2 Magierek i Osowscy sp.j. Radom 10
4842 Foss Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
4843 Walter Herz Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
4844 Zachodniopomorskie Mleko Sp. z o.o. Warszawa 10
4845 3 Topole Sp. z o.o. Dziekanów Leśny 10
4846 Kklw Kurzyński, Łyszyk i Wspólnicy – Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Warszawa 10
4847 Eltar Sp. z o.o. Warszawa 10
4848 180heartbeats/JVM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 10
4849 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Siedlce 10
4850 Simply Service Sp. z o.o. Warszawa 10
4851 Avargraf Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
4852 Marani 1915 Sp. z o.o. Warszawa 10
4853 Kancelaria Prawnicza Maciej Panfil i Partnerzy Spółka Komandytowa Warszawa 10
4854 STONCOR Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
4855 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Em sp.j. Ewa Rumińska, Dariusz Rumiński, Maria Wójcik, Krzysztof Wójcik Warszawa 10
4856 City Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
4857 Wydawnictwo Marginesy Sp. z o.o. Warszawa 10
4858 Intelligent Technologies S.A. Warszawa 10
4859 Partner Sp. z o.o. Warszawa 10
4860 Database Whisperers Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
4861 Konsbud Audio Sp. z o.o. Warszawa 10
4862 FFW Communication Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
4863 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Żyrardów Sp. z o.o. Warszawa 10
4864 Allfil Filter Technologies Polska Sp. z o.o. Wola Rębkowska 10
4865 Nasko Sp. z o.o. Piaseczno 10
4866 Medaccess Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
4867 Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Zis-1 sp.j. Tadeusz Kłudczyński, Roman Chrobociński Płock 10
4868 Furgonetka Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
4869 Aglet Sp. z o.o. Warszawa 10
4870 Smb Jędrzejuk sp.j. Marki 10
4871 Miltom Sp. z o.o. Warszawa 10
4872 Lexus Warszawa – Wola Sp. z o.o. Warszawa 10
4873 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Wyględach Wyględy 10
4874 Polsoja Sp. z o.o. Warszawa 10
4875 Adapharm Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 10
4876 G3 Group Sp. z o.o. Warszawa 10
4877 Pateh – Jan Petryna sp. j. Warszawa 10
4878 Independent Digital Sp. z o.o. Warszawa 10
4879 Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A. Mińsk Mazowiecki 10
4880 PKF BPO Consult Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
4881 ASSECURO Sp. z o.o. Łazy 10
4882 Excel Handling Sp. z o.o. Warszawa 10
4883 Lak Tech Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
4884 Deutsche Services Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
4885 JAMF Software Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
4886 Łazy 157 Sp. z o.o. Max System S.K. Warszawa 10
4887 Pt-Płock Sp. z o.o. Płock 10
4888 Centrosan-Bud Jacek Brzeski, Sławomir Wachowicz sp.j. Piaseczno 10
4889 Mabau Polska Sp. z o.o. Szymanów 10
4890 Furnel Travel International, Sp. z o.o. Warszawa 10
4891 ANB Sp. z o.o. Warszawa 10
4892 Ccr Repack Polska Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Warszawa 10
4893 Modzelewska i Paśnik S.K. Warszawa 10
4894 Olan Sp. z o.o. Żabokliki 10
4895 Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o. Płońsk 10
4896 Itbud Zakład Nowych Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Warszawa 10
4897 Haxel Events & Incentive Sp. z o.o. Warszawa 10
4898 Staltex Śliwonik sp.j. Nadarzyn 10
4899 Sun & Snow sp. z o.o. Warszawa 10
4900 ADVISERS S.A. Warszawa 10
4901 New Business Solutions Sp. z o.o. Warszawa 10
4902 Airwent System Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
4903 Intec Projekt Sp. z o.o. Warszawa 10
4904 SGW Budownictwo Waldemar Stelmach sp.k. Radom 10
4905 Eaglemoss Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
4906 Giceepo Sp. z o.o. Janki 10
4907 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Warce Warka 10
4908 Stratego Sp. z o.o. Warszawa 10
4909 Vip Parkiet Sp. z o.o. Łomianki 10
4910 As Logistics Sp. z o.o. Warszawa 10
4911 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Duet Sp. z o.o. Mława 10
4912 Rawski Sp. z o.o. Józefów 10
4913 Industrial Capital Limited Steel S.K. Warszawa 10
4914 Myrage 2015 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 10
4915 AUTO ŻOLIBORZ Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer OPLA Warszawa 10
4916 Z500 Sp. z o.o. Warszawa 10
4917 SFA Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
4918 Amcor Europe Sp. z o.o. Warszawa 10
4919 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Dragon Sp. z o.o. Pruszków 10
4920 Walmed Sp. z o.o. Jastrzębie 10
4921 Rączkowski, Kwieciński Adwokaci sp.j. Warszawa 10
4922 K&R Design Maciej Karbownik i Wspólnicy S.K. Warszawa 10
4923 Eptimo S.A. Warszawa 10
4924 Doorsystem Szczepan Szwarczewski i Wspólnicy sp.j. Milejowice 10
4925 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Kaltrus sp.j. W.Zaorski i L.Buks w Wyszogrodzie Wyszogród 10
4926 Arner Sp. z o.o. S.K. Krzynowłoga Mała 10
4927 VEDIM Sp. z o.o. Warszawa 10
4928 Sto Jezior Sp. z o.o. Warszawa 10
4929 SCITEEX Sp. z o.o. Warszawa 10
4930 Piecobud Sp. z o.o. S.K. Płock 10
4931 Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Eko-Raszyn Sp. z o.o. Raszyn 10
4932 Microchip Technology Sp. z o.o. Warszawa 10
4933 PETRAX TRADE S.A. Warszawa 10
4934 Medicon Sp. z o.o. Radom 10
4935 Orlen Administracja Sp. z o.o. Płock 10
4936 Siódme Niebo S.A. Warszawa 10
4937 Fudo Security Sp. z o.o. Warszawa 10
4938 Milan Polska Sp. z o.o. Raszyn 10
4939 Platon Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 10
4940 Health Technologies Sp. z o.o. Warszawa 10
4941 Techland Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2016-2017,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. Zł w 2017 roku,

3. Zysk netto w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.

4. Kapitał własny w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.
Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowane jest w porównaniu do spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu  marcu 2019 r.: C/Z:  14,8, a  C/WK: 1,15.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2019 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2019 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2017 r.  I wskaźnika C/Z w końcu marca 2019 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2017 r.  I wskaźnika C/Wk w końcu marca 2019 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w końcu marca 2019 roku.

Informacje o Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytucie Europejskiego Biznesu

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza.  Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Brylanty Polskiej Przedsiębiorczości, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. Zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.

Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:

Łukasz Krajewski

lukasz.krajewski@europejskafirma.pl

tel. 536 303 088, (22) 77 14 200