Mocne Firmy Godne Zaufania 2025Mocne Firmy Godne Zaufania 2025: BranżoweRankingi 2025

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Deweloperów Budowlanych

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w październiku 2026 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 uzyskało 718 firm deweloperskich, bo w latach 2023–2024 rozwijały się dynamicznie przy dużej efektywności działania.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking, który ułożony jest według sumy miejsc w konkursie Gepardy Biznesu i konkursie Efektywna Firma. Najwyżej są w nim firmy, które są jednocześnie najbardziej dynamiczne i najbardziej efektywne.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Mocna Firma Godna Zaufania
Statuetka Efektywna Firma 2025
Statuetka Gepard Biznesu

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Deweloperów Budowlanych

LP.NAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATACH 2023-2024 W PROC.ŚREDNIA Z DYNAMIK ZYSKU I PRZYCHODÓW W LATACH 2023–2024 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2025 R. W TYS. ZŁ
1Min Hoong Development Co Pte Ltd Poland Sp. z o.o.Sopot1101556292233660
2Polskie Elektrownie Jądrowe Sp. z o.o.Gdańsk1131351984111653
3Hmdl-Bud Sp. z o.o.Świebodzice351621250375
4Fama Development Sp. z o.o. sp.j.Poznań157118611376332
5Zakład Robót Budowlanych Teeldom Sp. z o.o. sp.j.Suchy Las856984109811
6Apm Development Sp. z o.o.Warszawa1011044225901
7GP Strategies Poland Sp. z o.o.Kraków104935382707
8GT Factory 6 Sp. z o.o. sp.k.Łódź8878737064
9MKL Sp. z o.o.Łazy330456183753
10Golden Group Development Sp. z o.o.Warszawa9463217348
11Remax Construct Sp. z o.o.Kraków233426126837
12i2D Sp. z o.o.Wrocław568365106907
13Wille Miejskie Koźmicki - Mikołajewski sp.k.Poznań9640511730
14M7 Renobud S Sp. z o.o. sp.k.Goczałkowice-Zdrój52195836663
153r Modular Sp. z o.o. sp.k.Opacz-Kolonia81423218922
16Bnm - Sp. z o.o.Wrocław10036755284
17Plaza Tower 2 Sp. z o.o.Kielce471115260259
18Klondaik Grzegorz Więckowski S.K.A.Warszawa49324977289
19Villadom Sp. z o.o.Pruszków6063517548
20Inwestor Dom Sp. z o.o.Lublin1183336787
21Xi Hi Sp. z o.o. sp.k.Warszawa54799305219
22Janpul Sp. z o.o.Warszawa23125866971
23VFM Sp. z o.o.Warszawa169232186764
24Tefra House Sp. z o.o.Poznań41274419623
25Origin Investments Sp. z o.o.Warszawa18522425745
26Feniuk Sp. z o.o.Warszawa5247311302
27PB Development Polska Sp. z o.o.Gdańsk41111522555
28Chrzanowscy Development M. Chrzanowska sp.k.Warszawa42100679730
29WR Home Sp. z o.o.Ząbki4464796675
30Emko-Budownictwo Sp. z o.o.Poznań4458525683
31Boom Invest Sp. z o.o.Warszawa38138310108
32Granit S.A.Gdańsk37222231270
33Grazioso-Eko-Park Sp. z o.o. sp.j.Warszawa361436245232
34Royal Investment Sp. z o.o. sp.j.Gliwice56240271257
35Białka Residence Sp. z o.o.Kraków341002281227
36Okam Capital Sp. z o.o.Warszawa2971611097037
37P.K. Dewelopment Sp. z o.o.Marki76192112876
38Luxin Sp. z o.o.Warszawa771919809
39M.D.J Invest Sp. z o.o.Wólka Panieńska512663569
40Moura Capital Sp. z o.o. S.K.A.Warszawa4531912631
41Bmw Store Sp. z o.o.Rzeszów3954513093
42St Home Sp. z o.o.Poznań9117020845
43Kte Sp. z o.o.Kraków4627510216
44Dpm Invest Sp. z o.o.Falenty Nowe901552232
45Detan Sp. z o.o.Kielce5719486302
46Janów Park Sp. z o.o.Katowice32118358596
47Tru Development Sp. z o.o.Wrocław34725244569
48Pp Projekt Sp. z o.o.Warszawa31442124386
49Ama-Bud Sp. z o.o.Warszawa41301333782
50Euronia Investments Sp. z o.o. sp.k.Kostrzyn56184155048
51Bryksy Sp. z o.o.Kraków6815494094
52Artur Lempert S.K.A.Marianka Mroczeńska6714243362
53Krakowscy Budownictwo Sp. z o.o.Toruń31117520846
54Grand Bulvar Sp. z o.o.Bydgoszcz5017921459
55Sagi-Q Sp. z o.o.Gdańsk4023611225
56Pmk Company Sp. z o.o.Katowice12310512054
57Urus Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa37266348842
58Pod Szrenicą Sp. z o.o.Szklarska Poręba3626910412
59Prox Inwestycje Sp. z o.o.Żernica4319592756
60Pro Investment Sp. z o.o.Wieliczka811136478
61Hm Development Żydak, Szymczak sp.k.Wołomin3245955983
62Deweloper Opanowicz Sp. z o.o.Księginice3145141746
63B.K. Inwestycje Sp. z o.o.Warszawa3822012590
64Grupa Forteinwest Sp. z o.o.Wisła4218615821
65Dsm Invest Group Sp. z o.o.Skoczów2968214554
66Intrea Sp. z o.o. Domy sp.k.Warszawa4715829402
67Warm Invest Sp. z o.o.Tomaszkowo4616013026
68Vena Home Sp. z o.o.Warszawa352594247
69Jakon Inwest 2 Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne31426223712
70Velvet Sp. z o.o.Łódź441672450
71Quart Development S.A.Wrocław37208121951
72O3energis Sp. z o.o.Łódź4715525257
73MAR - BUS Sp. z o.o.Kielce5013411533
74Atmodom Sp. z o.o. sp.k.Poznań511344396
75Awitus Sp. z o.o.Zalewo323022828
76Antrans Invest Sp. z o.o.Olkusz371983509
77Lacus Sp. z o.o.Warszawa5311972474
78Park 1 Sp. z o.o.Wrocław749114444
79Konstans Sp. z o.o.Warszawa6795179521
80Landeskrone Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1768059894
81Michnor Sp. z o.o.Warszawa401739599
82Dekpol Deweloper Sp. z o.o.Pinczyn53117390398
83Orzeł Development Sp. z o.o. sp.k.Łódź4116220007
84Subir Sp. z o.o.Mysłowice352086013
85Aurec Home Holding Sp. z o.o.Warszawa38274221321
86Łupiński Development Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski2936792514
87Inwestor Dom Sp. z o.o. sp.k.Lublin24225454894
88Kg Construction Buildings Sp. z o.o.Szczecin313071988
89Aa Inwest Sp. z o.o. Deweloper sp.k.Wejherowo332228806
90Intuo Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk3126035569
91Lir Sp. z o.o.Siedlce2598742634
92Rg Invest Bud Sp. z o.o.Zawiercie2664526508
93Pekin Antrans Invest Sp. z o.o.Olkusz35191112885
94Piltza Kg Group Sp. z o.o. Sp.J.Kraków5792468636
95Hammak Emaus Sp. z o.o.Kraków5010352292
96Amprojekt Sp. z o.o.Gdańsk549497299
97Nasz Horyzont Sp. z o.o.Syców3319911194
98Wawa Novum Sześć Sp. z o.o.Warszawa31234161560
99Sierzbud Sp. z o.o.Rumia4013897474
100Faktoria At Kompania Budowlana Sp. z o.o. sp.k.Ożarów Mazowiecki117644730
101Mw Property Management Sp. z o.o.Opypy411203952
102Port Praski II Sp. z o.o.Warszawa25516557867
103Avenir Polska Sp. z o.o.Poznań264122475
104Acht Sp. z o.o.Pobiedziska341743503
105W23 Sp. z o.o.Michałowice-Wieś2729321514
106Bydgoskie Centrum Budownictwa Sp. z o.o.Bydgoszcz254015695
107Bk-Invest Sp. z o.o.Opole2922911750
108Kilińskiego Property Investment Sp. z o.o.Kraków587743288
109Ener-Bud Sp. z o.o.Kalisz321847767
110Budowanie Domów Sp. z o.o.Ostróda3020615671
111Posto Development Sp. z o.o.Zielona Góra331658914
112Plan B Group Sp. z o.o.Warszawa2116869335
113Energika Investments Sp. z o.o.Zasutowo985422850
114Grupa Inwestycyjna Granit Sp. z o.o.Gdańsk1365015458
115Proxin Investment Sp. z o.o.Poznań38544193657
116PIK II Dzwonek sp.k.Płock2534662011
117P4P Sp. z o.o.Warszawa88536655
118Jakon Nowa 1 Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne31178649876
119Domykepno Czajkowski sp.k.Laski50785431
120Prospekt Development Sp. z o.o.Kraków419921916
121Scandi Ivb Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2723114535
122Solhouse Sp. z o.o.Opypy3612412544
123Cornatti Fund Sp. z o.o.Warszawa3118131638
124Rafin Developer Sp. z o.o. sp.k.Wrocław36124248017
125Tectum Inwest Pietras Sp. z o.o.Płock2254690162
126Kowo Udvikling Anpartsselskab sp.k.Świnoujście20121318066
127Kujawska Residence Sp. z o.o.Kraków243636965
128Kontrakt Development Sp. z o.o.Kraków2528724180
129Tts Mk-Group Sp. z o.o.Jaworzno252924062
130Belzacka PT Development Sp. z o.o. sp.k.Piotrków Trybunalski458340131
131Bkw Inwestycje Sp. z o.o.Sosnowiec62585542
132Osada Pólko Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna2624533128
133Investcert Sp. z o.o.Wrocław2722116563
134Hosi 1 Sp. z o.o.Kraków2337742482
135Hewa-Therm Sp. z o.o.Cieszyn2256065501
136Awiar Polska Sp. z o.o. sp.k.Września2431521235
137Laur-Inwest Sp. z o.o.Marszałki2249143866
138Portalux Sp. z o.o.Mikołów20106312341
139Mta Poland Sp. z o.o.Katowice834462444
140Dekpol Inwestycje Sp. z o.o. Pastelowa sp.k.Pinczyn24302164810
141Eurobud Sp. z o.o.Drawsko Pomorskie447516350
142BURCO DEVELOPMENT POLSKA Sp. z o.o.Rogowo2719313120
143Aminvest Sp. z o.o.Głogów Małopolski3411721297
144Inwest-Hel Kuźmiński sp.k.Chłapowo2085370736
145Mw Jarosz Sp. z o.o.Liszki209838207
146Skandia Construction Sp. z o.o.Warszawa2151614642
147Murapol Projekt 35 Sp. z o.o.Bielsko-Biała893816022
148KDM Deweloper Sp. z o.o. Witosa sp.k.Nowe Miasto nad Wartą19100525918
149YID Sp. z o.o.Gdynia38908508
150My Blue House Sp. z o.o.Suchy Las38897176
151Proinvest Marcin Grobelny sp.k.Piastów2817055485
152Bud-Max.Pl Pawlus, Kryjak, Stocerz, Gieruszczak sp.j.Bielsko-Biała4960104284
153Ekdom Sp. z o.o. P1 sp.k.Brzezina2816794841
154W.W. Investment Sp. z o.o.Wołomin38875506
155Topdata Sp. z o.o.Poznań3482940055
156Grupa Pk Sp. z o.o.Legionowo3410146127
157Building Investment Sp. z o.o. sp.k.Lublin181800093311
158Hmp Development P.S.A.Oleśnica2044814936
159Heba Sp. z o.o.Puck18210212808
160Invest-House Kuriata, Szyszkowski sp.k.Dobrzykowice20449114526
161MUR Development 3 Sp. z o.o. sp.k.Łódź3210638266
162Tomet Sp. z o.o.Warszawa378213253
163Avistal Sp. z o.o.Rzeszów222793338
164Leman Invest Sp. z o.o.Toruń2716016173
165Mdj Project Sp. z o.o.Pruszków485530372
166Ideal Idea Jda Investment Sp. z o.o. sp.k.Warszawa564464139
167PCG Sp. z o.o.Wrocław2617898689
168Rj Home Sp. z o.o.Szklary Górne52472249
169Fortis Dom Sp. z o.o.Aleksandrów Łódzki2226415015
170Invest Development Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów2129125469
171Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o.Gdynia1874626090
172Abt Projekt Sp. z o.o.Oława232273324
173Bukowe Zacisze MM Developer Sp. z o.o. sp.k.Skawina2813635898
174Cus Deweloper Sp. z o.o.Mielec348738242
175Novar Invest Sp. z o.o.Rawicz32917471
176TOM Investment Group Sp. z o.o.Warszawa75296065
177Tms Strojny sp.k.Kołobrzeg573729636
178Bwj Nieruchomości Sp. z o.o.Bydgoszcz36768517
179Grupa G2 Development Sp. z o.o. sp.k.Jurowce251729208
180Orpol Development Sp. z o.o.Starachowice186256088
181Budus-Developer Sp. z o.o.Wrocław1941820320
182Lindo Fronczak sp.k.Warszawa2418163518
183CDI Kb Sp. z o.o.Bydgoszcz338317144
184Volare D2 Sp. z o.o.Warszawa1617459239
185Amrobud Jg Sp. z o.o.Jelenia Góra318942501
186Kr Inżynieria Sp. z o.o.Krotoszyn20256122238
187Born Invest Sp. z o.o.Tarnów231856891
188X-Bud Sp. z o.o.Warszawa424816950
189K2home Sp. z o.o.Pisarzowice1778812781
190Sce Sp. z o.o.Warszawa2910210155
191Profe Development Sp. z o.o. sp.k.Smogorzów32843754
192Matejek Sp. z o.o.Kraków20249309829
193Zoe - Grupa Sp. z o.o.Wrocław241727956
194Solste Sp. z o.o.Bydgoszcz212101666
195Kamiński & Kwiecień sp.j.Kraków64247950
196Mia Development Sp. z o.o.Poznań221939301
197Murapol Projekt 37 Sp. z o.o.Bielsko-Biała612427153
198Mar&Bud Invest Development-Mariusz Michalak, Marek Jakubiak Sp. z o.o.Warszawa1756222714
199Pod Akacjami Nowicki i Puzder sp.j.Łódź271101467
200Z-Bud Development Sp. z o.o.Łódź57242547
201Novisa Holding Sp. z o.o. sp.k.Warszawa107812123687
202Przedsiębiorstwo Budowlano-Inwestycyjne Rezydent Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk15298233748
203Mdo Construction Sp. z o.o.Słubice28901586
204Unicorn Sp. z o.o.Kraków33661356
205Eko-Park Sp. z o.o. Sp.J.Kraków5922956710
206Celino Sp. z o.o.Kraków2022625785
207Skalbud Sp. z o.o.Kielce15172222747
208Eko Apartamenty Na Różanej Sp. z o.o.Ustronie Morskie473016636
209Km Artbud Sp. z o.o.Wrocław1830210466
210Beijing Spółka AkycjnaSopot365242142
211Fori Sp. z o.o.Juszkowo298517074
212El-Dro Sp. z o.o.Gdynia39412250
213Grimm Sp. z o.o.Stróżówka326711872
214Amalfi Invest Sp. z o.o.Suchy Las61188705
215Awd-Jortis Deweloper Sp. z o.o.Tarnów15114585608
216Stalkoncept Sp. z o.o. sp.k.Rakszawa2019411122
217Centrum Kraszewskiego Sp. z o.o.Warszawa562014286
218Ramentum Sp. z o.o.Mazańcowice1825422869
219Impresja-Development Sp. z o.o.Strzyżów182846595
220Ed-Home Sp. z o.o.Rączna201959306
221In House Development Sp. z o.o.Warszawa374433818
222Tb.Invest Brzeziński sp.k.Gdańsk393921744
223Domo - Projekt Sp. z o.o.Warszawa2510226599
224White Stone Development Sp. z o.o.Warszawa11110353380
225Imago Group Sp. z o.o.Warszawa164993841
226Invest Bud Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszów231257174
227Optima Home Sp. z o.o.Warszawa1652319662
228Siesta Sp. z o.o.Strzelin1510639242
229Domy-Makaoz Sp. z o.o.Łask335337036
230Wikana Panorama Sp. z o.o.Lublin611415371
231Galistra - Sp. z o.o.Świdnik452512562
232Domy Alpejska Sp. z o.o.Mysłowice182142583
233Domy Kasi Sp. z o.o. sp.k.Szreniawa191887035
234Rubin Development Sp. z o.o.Kiełpin2018521889
235Słoneczne Kliny Sp. z o.o. sp.k.Kraków62131953
236Jednopiętrowa Warszawa Sp. z o.o.Warszawa201716217
237Mostostal-Zabrze Biuro Projektów i Realizacji S.A.Zabrze531710542
238YIT Gdańsk Sp. z o.o.Warszawa18229333585
239Trico P.S.A.Poznań23117215992
240M86 Sp. z o.o.Sopot1640210098
241Abs Development Sp. z o.o.Stękiny201734040
242Nowe M Sp. z o.o.Rybnik422530793
243Supreme Houses Sp. z o.o.Olesno2017017594
244Sj Piotr Szawarski Piotr Jaguś sp.j.Lublin611322036
245Nowy Ląd Sp. z o.o.Kraków1481018014
246Kosudar Deweloper Sp. z o.o.Kiełczów1563216509
247Arthome Project Sp. z o.o.Gdynia162645648
248Fort Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa45203422
249Zigero Sp. z o.o.Częstochowa35398270
250Mb Developer Sp. z o.o.Szczecin305918033
251Cudex Budownictwo Sp. z o.o.Kobyłka1632510676
252Dru-Max Inwestycje Jerzy Ostrowski sp.k.Rypin153606218
253Mgm Serwis Sp. z o.o.Zakliczyn28626336
254Ekspert Izolacje Sp. z o.o.Gliwice149403475
255Optimum Sp. z o.o.Maksymilianowo315238237
256Reitcom Hala Sp. z o.o.Kraków324710134
257Home Group Sp. z o.o.Warszawa1628323180
258Sigma Home Sp. z o.o.Kiełczów221042246
259Projekt House Development Sp. z o.o.Inowrocław432023823
260Domy Premium Sp. z o.o.Zawada25806386
261Szklane Tarasy Paweł Preisner sp.k.Rzeszów412311136
262Mithale Sp. z o.o.Warszawa1631913744
263Folwark Deweloper Plus Sp. z o.o.Bydgoszcz1624331187
264Techno Metal Post Polska Sp. z o.o.Szczecin172217815
265Tb Development Sp. z o.o.Tubądzin431890458
266Platinum Park Sp. z o.o.Stargard4517301287
267Twin Development Piotr Zioberski sp.k.Kamieniec Wrocławski146439974
268art.Locum S.A.Łódź3147243834
269Tr Building Sp. z o.o.Siedlce51121511
270Ai Gri 2 Sp. z o.o.Warszawa162691913
271Novisa Development Sp. z o.o.Warszawa3240989478
272Unico 1 Sp. z o.o.Lidzbark531114366
273Gorem Property Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski353237701
274Moderator Industria Sp. z o.o.Bydgoszcz4913220630
275Sis Invest Marek, Wójcik, Szkatulnik sp.k.Kiełczów266414707
276Avim Developer Sp. z o.o.Rybnik257419415
277Ekdom Sp. z o.o. sp.k.Brzezina481218850
278Droma Construction Sp. z o.o.Warszawa1363572398
279Rezydencja Zegrze Sp. z o.o. sp.k.Warszawa12148227185
280ARPRO Pracownia Projektowa Sp. z o.o.Gdańsk1370213128
281Wtm System Sp. z o.o.Poznań1620115134
282Gs Sp. z o.o.Nowe Skalmierzyce1815956765
283Modulatio Sp. z o.o.Bielsko-Biała392022739
284Benat Sp. z o.o.Łobez26639768
285Ekodomy III Sp. z o.o.Góra Kalwaria372332725
286Duna Polska Real Estate Sp. z o.o.Kraków411695362
287Lider House 2 Tomtała Bartłomiej sp.k.Mierzyn1525514574
288CRS Service Sp. z o.o. sp.k.Wrocław313825022
289San-Pol Sp. z o.o.Legionowo35275606
290Tensit Inwestycje Sp. z o.o.Mikołów1218476609
291Green Home Investment 2 Sp. z o.o.Kraków1619741626
292J.P.D. Investments Sp. z o.o.Warszawa30391347
293Buildwise Sp. z o.o.Warszawa1912210326
294Art Haus Sp. z o.o.Szabda219223747
295Probet Group Sp. z o.o.Chorzów411416979
296Lightmore Sp. z o.o.Wrocław171716060
297Tektonika Usługi Sp. z o.o.Stróża152376611
298Omig Sielecka Sp. z o.o.Warszawa304039222
299Rutkowski Development Sobola Biel Sp. z o.o.Suwałki1716886677
300Premium Park 50 Sp. z o.o.Konin1620513840
301Omnis Sp. z o.o.Luzino35236689
302Mell.B Sp. z o.o.Susz228015514
303Hossanova 2 Sp. z o.o.Wrocław2751423346
304Robyg Piątkowo Sp. z o.o.Warszawa2464236793
305Gkt Bud Sp. z o.o.Kraków352211970
306Roman Jędrzejczyk S.K.A.Wilków Wielki13346524288
307Wikana Residence Sp. z o.o.Lublin1339085403
308Na Wspólnej Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała284359759
309Arthauss Sp. z o.o.Warszawa35213995
310Nowa Sienna Sp. z o.o.Konin36189186
311Makurat Inwestycje Sp. z o.o.Żukowo3717122089
312F.R.B. Inter-Bud Sp. z o.o. sp.k.Kraków191061577579
313Bauking Violetta Dzierla S.K.A.Dobrzyca265135514
314Property For Rent Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice142486479
315Luk-Invest Sp. z o.o.Pobiednik Mały181206285
316Development Smoliński Sp. z o.o.Śrem352132705
317Mb Monolit Sp. z o.o.Iwanowice Duże26493863
318Rw Construction Sp. z o.o.Skaryszew21846332
319G9 Investment S Geldner sp.j.Warszawa391311358
320Wawa Novum Osiem Sp. z o.o.Warszawa1615744380
321Mmm Finanse Sp. z o.o.Lubin161597684
322Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe Gk-Monter Sp. z o.o.Elbląg361721898
323Ds Projekt 1 Sp. z o.o.Kosakowo217928322
324Planco Architekci Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego1519910408
325Ekm Invest Sp. z o.o. sp.k.Osielsko191016009
326Kras-Dom Green Park Sp. z o.o. sp.k.Bolesławiec1421449076
327Malekdevelopment Sp. z o.o.Niestępowo27387025
328Mpr Development Sp. z o.o.Warszawa27372676
329Robyg Marina Tower Sp. z o.o.Warszawa13304490131
330Res Orientis Sp. z o.o.Warszawa217910961
331Perfect Alfa Sp. z o.o.Bilcza1996225360
332Posejdon Bis Sp. z o.o.Warszawa29316312
333Euro Inwest - Bis Sp. z o.o.Katowice283622970
334Projmes Geotechnika Sp. z o.o.Kraków10545430873
335Eko-Park Sp. z o.o. Invest sp.k.Kraków16144129292
336Global Company 24 Sp. z o.o.Kielce18116100927
337Red Co. Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Jacewo198767682
338Mmam Sp. z o.o.Rybnik254318262
339Apolloplast sp.j. Brzozowski Jacek Brzozowska EdytaKielce1157536354
340Kmj Sp. z o.o.Rajkowo1612823694
341Dobry Dom Invest Sp. z o.o.Bielsko-Biała1517810894
342FIB - J. Murawski S.J.Pruszków273411362
343Redmar Development Sp. z o.o.Warszawa283115632
344Telecomslowi Ksljd - Holding Sp. z o.o.Warszawa1245412855
345Przedsiębiorstwo Budowlane Szymaniak Sp. z o.o.Lublin189712175
346Ask Inwestycje Sp. z o.o.Bydgoszcz19851607
347Sunny Development One Sp. z o.o.Bolesławiec1518116445
348Robyg Mój Ursus Sp. z o.o.Warszawa12367542939
349Jakśbud P.S.A.Biedrusko1711725645
350Mpm Łódź Sp. z o.o.Namysłów142035317
351Hosta Group Sp. z o.o.Grębocin17112128376
352Agenor Sp. z o.o.Wrocław244711227
3534Pakk Sp. z o.o.Katowice141976952
354Soho Investment Partners Sp. z o.o.Jarocin244221462
355Semar Inwest Sp. z o.o.Kielno234817453
356Emerbud Sp. z o.o.Bełchatów1322711836
357Budecon S.A.Sosnowiec13261158876
358Ercan Group Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski141751735
359Mtm Ekotechnika Sp. z o.o.Tarnów9425033733
360Construction Chef Sp. z o.o.Jabłonka132032780
361Modern Flat Sp. z o.o.Siedlec25405403
362Na Stoku Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice114165995
363Hekat Sp. z o.o.Karbowo17103583
364Gsbk Biuro Konstrukcyjne Sp. z o.o. sp.k.Kraków1143418852
365As Budowa Sp. z o.o.Gdańsk25341699
366Biuro Inżynierskie Michał Izydorek Sp. z o.o.Święciechowa18872743
367Vas-Bud Sp. z o.o. Sp. z o.o.Rzeszów18847084
368Ard Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.Toruń23472910
369Budomal Invest Sp. z o.o.Łódź10730106415
370Wikana Nowe Bronowice Sp. z o.o.Lublin1319937900
371Sbu Park Sp. z o.o.Wysogotowo9361857017
372P.P.U.H. Ego Sp. z o.o.Radzionków216010614
373Godban Sp. z o.o.Gdańsk141774457
374Constramet Sp. z o.o.Warszawa189015957
375Global Company 24 - Constructions Sp. z o.o.Warszawa105547315
376Markost Sp. z o.o.Rabowice113197410
377Brego Development Sp. z o.o.Poznań1141719144
378Darbud Sp. z o.o.Ropa151443588
379Modern Living Development Sp. z o.o.Kraków113991128
380Grupa JPB Sp. z o.o.Wodzisław Śląski161118721
381Realco Property Investment And Development Sp. z o.o.Warszawa215234316
382Findo Invest Sp. z o.o. sp.k.Leszno1417327272
383MLB Road Sp. z o.o.Górne Wymiary321252822
384Nowydom M.Witczak sp.k.Radziejów21511921
385Inspiro Sp. z o.o. sp.k.Warszawa27222673
386Ekobudpol Sp. z o.o.Poznań31132192
387JHM Development S.A.Skierniewice15139887293
388Drees & Sommer Polska Sp. z o.o.Warszawa1513825120
389Aparton Sp. z o.o. sp.k.Września169859706
390Tavis Sp. z o.o.Wrocław20597151
391Landeo Sp. z o.o.Krasne131882838
392Lumi Projekt Sp. z o.o.Poznań1061416954
393Estica Development Sp. z o.o.Klaudyn24327003
394Wlbud Sp. z o.o.Warszawa8545662528
395Best-Invest Sp. z o.o.Gdańsk20555628
396At Inwest Podlaska Sp. z o.o.Poznań214725891
397Stec sp.j.Chrzanów224142083
398Lechbor Sp. z o.o.Warszawa22381488
399Tekkombud Sp. z o.o.Warszawa131671431
400Art Development Nowak sp.k.Polkowice196114200
401Vik-House Sp. z o.o.Skoczów103315889
402Projekt Plus Sp. z o.o.Wrocław24293017
4034max Pro Sp. z o.o.Radymno953011353
404Noraco Sp. z o.o.Warszawa195873920
405Ostródzka Holding Wawel Development Sp. z o.o. sp.k.Warszawa8101685975
406Firma Solich Sp. z o.o.Ruda Śląska26205247
407Seshat Sp. z o.o.Bartąg30114068
408Groen Instalacje Koźbiał, Majcher, Oleksów, Turek sp.k.Warszawa24286497
409Hammak Odlewnicza Sp. z o.o.Kraków223731909
410Probudex S.A.Warszawa1032055373
411Tompol Capital Sp. z o.o.Warszawa2044132644
412Faro Sp. z o.o.Białystok141345750
413Dream Houses Development Sp. z o.o.Warszawa1863106900
414Globar Sp. z o.o.Białystok131355938
415Dom.Nb C Sp. z o.o.Kraków168726055
416Amb Bernecka, Mirecki sp.k.Lublin8205123675
417Cubic Site Sp. z o.o.Warszawa1595727
418Alexus Sp. z o.o.Sopot16857709
419MM Bartom Sp. z o.o.Konojad15924515
420Hubpoint Sp. z o.o. Fm sp.k.Kraków16747587
421Przedsiębiorstwo Budowlane Orys Sp. z o.o.Kraków23252213
422Prodim Sp. z o.o.Karwiany195152189
423Whitemoose Sp. z o.o.Białystok195010015
424R/S Investment Robert Skrzypkowski sp.k.Białystok28117030
425Ars Sp. z o.o.Toruń176060664
426Asua Grupa Deweloperska Sp. z o.o.Żyrardów1312429553
427DZP Invest Sp. z o.o.Słupsk158744840
428Locus 1 Sp. z o.o.Żary19427061
429Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trapex S.A.Nieświastów23235601
430Eko-Projekt Development Sp. z o.o.Poznań159635162
431Dwaem Sp. z o.o.Gdynia17612409
432Grupa Fibra Sp. z o.o.Radlin1410234075
433THS Sp. z o.o.Siedlce25179815
434Budim Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski885028354
435Erdom Sp. z o.o.Ludwikowo131364646
436Rehaz Sp. z o.o.Poznań16785040
437Grabowski Development Sp. z o.o.Marki22236305
438Votus Sp. z o.o.Wrocław251617106
439Budowy Lewandowski Sp. z o.o.Rębieskie-Kolonia23224098
440Rg Inżynieria Sp. z o.o.Warszawa1495108707
441Cbre Investment Management Poland Sp. z o.o.Warszawa1757104058
442Domatorzy Sp. z o.o.Łódź15907429
443Nest Development Sp. z o.o.Poznań1215013197
444Compact Sp. z o.o.Suwałki1311810487
445Haras Budownictwo Sp. z o.o. - Sp.K.Wrocław1024074543
446Logis A2 Sp. z o.o.Poznań1672751
447Westa Building Sp. z o.o.Sieradz1214861895
448Maxbud Generalne Wykonawstwo Sp. z o.o.Łódź1311855238
449DL Projekt Sp. z o.o.Białystok26118690
450Zaciszne Kąty Sp. z o.o.Warszawa175710363
451Znak Bis Sp. z o.o.Jelenia Góra101993968
452Kontur Budownictwo Sp. z o.o.Wiskitki149043473
453Stolmar Suchodolscy sp.j.Świdry148945723
454Bud-Rim Development Sp. z o.o. Bis S.K.A. sp. j.Piaseczno840813581
455Spec-Group Sp. z o.o.Mileszyn193727373
456Kb-Technik Sp. z o.o.Wrocław131025228
457Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Kępno Sp. z o.o.Kępno839213886
458Svenska Edukacja 2 Sp. z o.o.Poznań22222269
459Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budomex Sp. z o.o.Biała Podlaska11155421190
460Metalbud Development Sp. z o.o.Łask121434428
461Guber House Sp. z o.o.Mosina165624677
462Przedsiębiorstwo Budowlane Marbud Sp. z o.o.Żywiec1020013479
463Stal-Bud Andryka Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski121319406
464Dom Bis Sp. z o.o.Warszawa1116712039
465Gwarant Development Sp. z o.o.Stępin83142941
466AR Group Anna Gała, Rafał Zimoń Sp.j.Pabianice175012541
467Celtia Sp. z o.o.Kalisz6361289465
468Domy Lejczak Sp. z o.o.Namysłów121288727
469W.P. Investbud Sp. z o.o.Lipsko166121514
470Matpol Budownictwo Sp. z o.o.Paczkowo921517487
471Rogowski Remigiusz Development Bis II sp.k.Białystok1563142911
472Mep Industrial Centre Warsaw Sp. z o.o.Warszawa192895454
473Zoren Development Sp. z o.o.Kraków16508106
474Domy w Mieście Sp. z o.o.Kraków22154262
475PRDW Sp. z o.o.Bielsko-Biała202533595
476Pk Construction Sp. z o.o.Jaworze14813131
477Eltron Budownictwo Sp. z o.o.Łapy613121191
478Optimal Project Sp. z o.o.Rzeszów19241042
479Betonhouse Sp. z o.o.Gdańsk101444876
480Abakon Bd Sp. z o.o.Bielsko-Biała836681349
481Midpol-Investment Sp. z o.o.Kraków82674645
482Artdom Sp. z o.o.Brzeg147510925
483Bau Projekt Sp. z o.o.Warszawa16534017
484Massta Sp. z o.o.Cieszyn14752582
485Kl Construction Sp. z o.o.Katowice13905519
486Przedsiębiorstwo Budowlane Rol-Bud Sp. z o.o.Gdańsk1015710127
487Ivg Sp. z o.o.Warszawa164013771
488Budowa Varabei sp.k.Olsztyn19244526
489Engin Group Sp. z o.o.Komorniki20181171
490Tektonika Sp. z o.o.Stróża676554841
491Technikbau Polska Sp. z o.o. sp.k.Wrocław129910833
492N&W Development Sp. z o.o.Łagów101311158
493Korabud Sp. z o.o.Gliwice129918488
494Osiedle Gwiazdowo Sp. z o.o. sp.k.Swarzędz182820549
495Przedsiębiorstwo Budowlane Szymichowski Sp. z o.o.Kiełpino2112146499
496Marco Sp. z o.o.Gdańsk18243650
497Korps System Sp. z o.o. sp.k.Katowice182831293
498Kort Sp. z o.o.Wołów129910311
499Wircon Sp. z o.o.Reguły22116404
500Deweler Lalewicz, Róg sp.j.Mielec13776978
501Chmiel-Invest Sp. z o.o.Sępólno Krajeńskie111082626
502Konker Sp. z o.o.Lublin5112256097
503Hill Bud Investment S. Jędrzejewska sp.k.Wolica91746872
504M-Bud Sp. z o.o.Nowy Targ1111011002
505Nook Budownictwo Sp. z o.o.Gdynia164114008
506Wewell Wisła Sp. z o.o.Warszawa137612056
507Deweloper Plandex Sp. z o.o.Stęszew154736219
508Budrav Sp. z o.o.Warszawa73434979
509Ibrido Sp. z o.o.Bielsko-Biała69207840
510Pk Energy Sp. z o.o.Poznań82542004
511Asb Home Sp. z o.o.Wodzisław Śląski91653500
512OK Investment S.A.Warszawa82258796
513Soulbud Sp. z o.o. sp.k.Swarzędz211220902
514Atidom Sp. z o.o.Warszawa111003085
515Adw Projekt Sp. z o.o.Opole82081313
516PNV Konstrukcje Sp. z o.o.Gdynia1012923696
517WK Invest Sp. z o.o.Warszawa65233499
518Em Edward Królewski Marcin Ejsmont Sp. z o.o.Białystok163888504
519Gwdt Sp. z o.o.Warszawa14565010
520Tsk Consulting Engineers Sp. z o.o.Łojki82261888
521Energia-Ciepło Sp. z o.o.Kielce1010612761
522B&L Cichocki Sp. z o.o.Borkowo Kościelne10128556
523Fx Home Sp. z o.o.Zielona Góra16314848
524Fronthome Sp. z o.o.Rusocin15443506
525Ch Development Sp. z o.o.Gdynia584626220
526Xemar Sp. z o.o.Kosakowo639122643
527Przedsiębiorstwo Budowlane Iwanow Sp. z o.o.Skrzynki128028610
528Aras 5 Sp. z o.o. sp.k.Warszawa136019050
529Ksetra Sp. z o.o.Komprachcice574426092
530Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego i Ogólnego G-5 Sp. z o.o.Oława2012135622
531Dubwar Sp. z o.o.Rawicz135620308
532Adbuild Sp. z o.o.Kielce728432340
533Na Własnym Sp. z o.o.Henryszew56541851
534Sfera 24 Sp. z o.o.Łódź91553478
535Murapol Real Estate S.A.Bielsko-Biała18141927721
536Remonteam Elewacje Sp. z o.o.Zielonka18167999
537Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Lębork136350572
538Dom Development Wrocław Sp. z o.o.Wrocław1090589190
539Hanco Sp. z o.o.Kraków12661874
540Remax Construct 1 Sp. z o.o.Kraków1274196235
541Atp - Budownictwo Sp. z o.o.Luboń725610700
542Gralbud Sp. z o.o.Stargard818616614
543Ipsum Invest Sp. z o.o.Szczecin118714611
544PEKABUD Sp. z o.o.Warszawa633136511
545J.W. CONSTRUCTION HOLDING S.A.Ząbki91171103819
546Ffbgw Sp. z o.o.Wieliczka12636959
547Wm Development Sp. z o.o.Zielona Góra91304580
548Stalmontaż Sp. z o.o.Piastów64024674
549Raina Sp. z o.o.Warszawa72114508
550Site Invest Sp. z o.o.Kraków913016295
551Biuro Projektowe Normstal Sp. z o.o.Katowice1621976
552ST Synergy Sp. z o.o.Szczecin153014715
553Grupa Bmt Sp. z o.o.Gliwice816166236
554Air Construction Sp. z o.o. sp.k.Warszawa144120140
555Paro Budownictwo Sp. z o.o.Raciborowice15343367
556Csb Nieruchomości Sp. z o.o.Zbiroża91054274
557Renoma Budownictwo Sp. z o.o.Lublin71924525
558Soon Group Sp. z o.o.Warszawa11723026
559Conwik Sp. z o.o.Poznań126620616
560Domestic Sp. z o.o.Olsztyn15316557
561Unitresco Sp. z o.o.Białystok912216208
562Faktoria CD Sp. z o.o.Golasowice152519044
563Bravo Developer Sp. z o.o. Przystań sp.k.Gdynia911914898
564Enetrio Sp. z o.o.Warszawa11718924
565Mocart Sp. z o.o. sp.k.Warszawa161915412
566S+b Plan &Bau Warschau Sp. z o.o.Warszawa152385213
567Makurat Invest Sp. z o.o.Gdańsk12577213
568Roxon Sp. z o.o. sp.k.Stargard14355385
569Tb House Sp. z o.o.Lublin152810166
570Hurst Sp. z o.o.Sierakowo10837485
571Empirium Deweloper Sp. z o.o.Szczecin7163956
572Isok Sp. z o.o.Kolbudy81485489
573Asim-Bud Sp. z o.o.Lubin62566547
574Tubudowa Sp. z o.o.Górka71784321
575Budomar R.Myszka, P.Myszka Sp. z o.o.Tarnobrzeg17112836
5764 Pokoje Sp. z o.o.Mirocin52763659
577Apartamenty Merliniego Sp. z o.o.Warszawa99434849
578Konsart Sp. z o.o.Szczecin91006349
579Palo Sp. z o.o.Warszawa15217563
580Architektów 1 Sp. z o.o.Kraków622315647
581Horus Sp. z o.o.Warszawa15242986
582Banacha Antrans Invest Sp. z o.o.Olkusz1074819
583A4r Property Sp. z o.o.Osielsko16141064
584Waldi Zakład Ogólnobudowlany Waldemar Gromek sp.k.Radom107149536
585Połczyński&Duda Sp. z o.o.Złotów124561681
586Przedsiębiorstwo Budowlano Remontowo Handlowe P.B.R. Sp. z o.o.Maszkienice81188044
587Jl System Sp. z o.o.Wrocław8103849
588Bud-Max Świdwin Sp. z o.o. sp.j.Świdwin161138481
589Kgk Home Sp. z o.o. sp.k.Kraków10572865
590Nawrocki Budownictwo Sp. z o.o.Rawicz142411733
591Instalacje Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa89912302
5924G Development Sp. z o.o.Żerniki Małe12378935
593Sun&More Sp. z o.o. sp.k.Szczecin97411037
594M3 Invest Sp. z o.o. sp.k.Wrocław105622058
595Mk Inwestycje R. Mendalka, M. Keller sp.j.Działdowo114820197
596Cezmar Budownictwo Łęgowiak sp.k.Jeżów10675039
597Firma Budowlana Jaskólscy Sp. z o.o.Świdnica71189547
598Supreme Houses W1 Sp. z o.o. sp.k.Olesno106212206
599Eca Invest Sp. z o.o.Wrocław11404430
600Expert House Sp. z o.o.Wiązowna71245029
601Acatom Sp. z o.o.Kraków1421187846
602Sea Investment Kmiecik Rodzewicz sp.k.Gdynia132416723
603Js Konstrukt Sp. z o.o.Biała Niżna141714775
604Porr Government Services Poland Sp. z o.o.Warszawa97019977
605Home & More Sp. z o.o.Nowe Skalmierzyce61471548
606Przedsiębiorstwo Handlowe Neta Sp. z o.o.Puck8883663
607Buduje.My Sp. z o.o.Pszczyna712312097
608Firmus Nexus Sp. z o.o.Mścice71055393
609Kanus Sp. z o.o.Zielona Góra710852086
610Syntra Nieruchomości Sp. z o.o.Trzebinia151212250
611Jarosławskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Jarosław10395976
612Girra Mt Sp. z o.o.Suchorzew61383527
613Jawor Konstrukcje Sp. z o.o.Mosina13204821
614Jmr Investments Sp. z o.o.Miłoradzice14152451
615Mg Bc Sp. z o.o.Olsztyn51701570
616Kambruk Invest Sp. z o.o.Domatowo798773
617Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Przemyśl122914278
618Mark-Bet Construction Sp. z o.o.Marki1226826
619Pg Construction Sp. z o.o.Wejherowo8692941
620Data Net Sp. z o.o.Płock141010110
621Mesta Development Sp. z o.o. Sk Park sp.k.Wrocław88317402
622Forhaus Sp. z o.o. sp.k.Kraków95736208
623Ml- Inwest Sp. z o.o.Turka61273024
624Granabud Sp. z o.o.Warszawa87714727
625MW Metal Sp. z o.o. sp.k.Chojęcin-Parcele613024215
626Domy Plus Sp. z o.o.Warszawa122113366
627Wrl Group Sp. z o.o.Ksawerów112810058
628New Support Idea Sp. z o.o.Wrocław61284198
629Vimag Sp. z o.o.Toruń78950509
630Helt-Deweloper Sp. z o.o.Złotów946979
631Kapibara Mateusz Małyjurek sp.k.Knurów86926161
632Aktiv Development Sp. z o.o.Wrocław12177001
633Sarmata Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.Szczecin61223577
634Akpart Sp. z o.o.Borkowo12197498
635Hosaplonn Sp. z o.o.Wrocław7904471
636Zisico Sp. z o.o.Szprotawa104014673
637New Construction Concept Sp. z o.o.Katowice611275106
638Niw-Bud Sp. z o.o.Sosnowiec13143068
639Mbt Modern Building Team Sp. z o.o.Katowice513645834
640Ready Construct Sp. z o.o.Bolesławiec121531587
641Artmax Sp. z o.o.Łódź103045514
642Brobuilders Sp. z o.o.Bielsko-Biała77727219
643El-Team Sp. z o.o.Lębork86313702
644Lk-Construction Sp. z o.o.Olsztyn61071089
645Concept Development Sp. z o.o. sp.k.Kutno10336204
646Acps Janiszewski sp.k.Urszulin610337632
647IB Systems Sp. z o.o.Poznań77484212
648Chronos Development Plus Sp. z o.o.Luboń131146326
649General Development Sp. z o.o.Tarnowskie Góry103229449
650Lux Bau Sp. z o.o.Wojcieszyn12134132
651Labicki Construction Sp. z o.o.Brodnica93818761
652Pierzak Budownictwo Sp. z o.o.Kleszczów9375062
653Bwj Inwestycje Sp. z o.o.Bydgoszcz111847953
654Ebs Bud Sp. z o.o.Warszawa771219095
655Perfekt-Developer Sp. z o.o.Świętochłowice68823515
656Krot Invest Sp. z o.o.Krotoszyn855782556
657Tagaso Sp. z o.o.Zielona Góra854688
658Redgrass Home Sp. z o.o. Osiedle Strzeniówka sp.k.Warszawa7584790
659Alfa-Bet Polska Sp. z o.o.Warszawa593135563
660Tad-Bud Sp. z o.o.Golina92715231
661MCM Project Sp. z o.o.Łódź759125509
662In Temporis Polska Sp. z o.o. sp.k.Wrocław7603104
663Marbud-Fr Sp. z o.o.Pobiedziska11161303
664Revisit Home GW Sp. z o.o.Łódź111319733
665Stalkoncept Sp. z o.o.Rakszawa68417468
666Nowydom Sp. z o.o.Gliwice6678806
667Ovimo Sp. z o.o.Opole929763
668Chełmińska Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Sp. z o.o.Chełmno67016188
669Panattoni Bts Sp. z o.o.Warszawa7546902
670Xenakis Development Sp. z o.o. sp.k.Jaworzno101358770
671Pbm Sp. z o.o.Kielce6754552
672Pewne Domy Sp. z o.o.Łódź8296184
673Stalko Polska Sp. z o.o.Kuśnie9274165
674Warlimeks - Sp. z o.o.Poznań10185688
675Grinwest Sp. z o.o. sp.k.Smolęcin7415156
676El-Mar Oława Sp. z o.o.Siechnice9203256
677Db Budownictwo Sp. z o.o.Rytwiany6653778
678Sanbud Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Chrzypsko Wielkie10147333
679Commercecon Sp. z o.o. sp.k.Konstantynów Łódzki657298487
680Luto Poland Sp. z o.o.Opole7387801
681Bau-Acoustic Sp. z o.o.Głodno5705735
682Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa RazemPoznań8325623
683Modulam Sp. z o.o.Szczecin9156214
684Trast Sp. z o.o.Wrocław8364449
685Zielone Inwestycje Pl Sp. z o.o.Ostrołęka9185417
686Overkam 7 Qube SPV12 Sp. z o.o.Warszawa91585073
687Danak Sp. z o.o. sp.k.Łódź10126546
688Omega Inwest Group Sp. z o.o.Bydgoszcz655934
689Kwk River Tower Sp. z o.o.Bydgoszcz6599013
690Wikin Sp. z o.o. sp.k.Warszawa6547334
691Revbud S.A.Toruń64676362
692G&S Sp. z o.o.Wrocław55811882
693Panek Invest Sp. z o.o.Tarnów9132841
694Domy z Bali Proeko Jancarz Sp. z o.o.Maków Podhalański7293758
695Lifti Invest Sp. z o.o.Częstochowa728582
696Mikro Dom Sp. z o.o.Kolbuszowa9147544
697Modea Studio Sp. z o.o.Rzeszów733401
698Konstruktor Group Sp. z o.o.Wrocław81918927
699Varitex Sp. z o.o.Łódź81760103
700Eurobud Montaże Sp. z o.o.Bystrowice7297205
701Am Nieruchomości Sp. z o.o.Kielce8152624
702Building Silos Bajor Matyja sp.j.Libiąż81212312
703Manikowski Sp. z o.o.Zawilce8145214
704Młodzieżowa Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Patronat-3 W PiaseczniePiaseczno54021408
705Cp Tech Sp. z o.o.Warszawa7201968
706Perfekt - Nieruchomości Sp. z o.o.Brodnica7198554
707Nowoczesne Techniki Budownictwa Wolar Sp. z o.o.Wrocław5374565
708Molki Sp. z o.o.Gdańsk628503
709BSP Bracket System Polska Sp. z o.o.Warszawa53727993
710Porto Office B Sp. z o.o.Kraków6224287
711Vitruvion Sp. z o.o.Mysłakowice71412129
712Invest-Pm Sp. z o.o.Radom62311690
713EPS Design S.A.Gdańsk619996
714Armada Budownictwo Sp. z o.o.Dzierżoniów5276411
715Esdo Project Sp. z o.o.Kraków6151940
716Dachmur Nowosiński sp.j.Jabłonna61315186
717Fatto Sp. z o.o.Zielona Góra5156542
718Neoinvest Sp. z o.o.Kielce61013812

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2023-2024,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 200 tys. zł w latach 2023 i 2024

3. Zysk netto w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł, 

4. Kapitał własny w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w grudniu 2025 r.

C/Z: 18,5

C/WK: 1,54

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z grudnia 2025 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w grudniu 2025 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2024 r. i wskaźnika C/Z w grudniu 2025 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2024 r. i wskaźnika C/WK w grudniu 2025 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w grudniu 2025 r.

—

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Od 2006 r. dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 300 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu.

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10 proc.

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5 proc.

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł

Worldwide Company  (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów