Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Fructoplant to firma z pasją i z wizją

Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbinie to przykład nowej jakości młodego, polskiego biznesu. Właściciele, czerpiąc wielopokoleniowe doświadczenie w produkcji szkółkarskiej rozwijają sprzedaż nie tylko na rynku krajowym, ale z sukcesem zdobywają rynki europejskie.

W naszym biznesie bardzo pomaga nam wiedza i doświadczenie, zdobywane przez kilka pokoleń. Poza tym pasjonujemy się ogrodnictwem, co przekłada się na kreatywne tworzenie oferty – podkreślają właściciele: Piotr Buła i Przemysław Żabka.
Mimo krótkiej historii, udało się nam zdobyć zaufanie największych sieci handlowych. To ten kanał dystrybucji jest gwarantem dynamicznego rozwoju firmy, stawiając jednocześnie bardzo wysoką poprzeczkę, co do warunków współpracy.
Od początku budujemy firmę opartą na zaufaniu. Zaufaniu do naszego produktu, do naszej firmy i do ludzi, którzy ją tworzą. Chcemy, aby nasi klienci mieli prawdziwą radość i satysfakcję z tworzenia własnych ogrodów z wykorzystaniem drzew i krzewów, firmowanych znakiem Fructoplant.
Stawiamy sobie ambitne cele, aby stać się liderem rynku krajowego w dostawach drzewek i krzewów owocowych dla klienta detalicznego. Planujemy również ekspansję na rynki europejskie, bowiem mimo dużej podaży możemy być bardzo konkurencyjni ze względu na naszą wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Naszym celem jest zbudowanie w świadomości naszych partnerów wizerunku firmy nowoczesnej, dynamicznej, profesjonalnie działającej na rynku, budzącej zaufanie. Tworzymy środowisko, w którym pracownicy mogą realizować swoje ambicje zawodowe, dzięki którym firma zrealizuje własną wizję najlepszego dostawcy drzewek i krzewów.

Fructoplant Sp. z o.o. w Gąbinie została wyróżniona  w VIII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2013, w VI edycji ogólnopolskiego  Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz w I edycji ogólnopolskiego  Programu Promocyjnego Mocna  Firma Godna Zaufania 2013.