Efektywne Firmy 2018 Województwa Pomorskiego

Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2018 uzyskało 2568 firm Województwa Pomorskiego, bo stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi wyniósł w nich minimum 5 proc.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 r. Przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm według stosunku zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi.

Do analizy zostały wybrane te firmy, które w 2016 miały minimum 100 tys. złotych przychodów netto, wykazały zysk netto powyżej 1 tys. zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył też ich wartość rynkową na koniec marca 2017 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu. Firmy wymienione w poniższym rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

Firmy wymienione w poniższym rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Efektywna Firma 2018 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych grafik, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Efektywne Firmy 2018 Województwa Pomorskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Średni stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży w latach 2015 i 2016 r. w proc.
1 Assel Holding Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9619,9
2 Vinci Energies Polska Sp. z o.o. Gdynia 7324,9
3 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 3226,9
4 JAP Sp. z o.o. Gdańsk 2912,1
5 Aligo Capital Sp. z o.o. Gdańsk 1982,9
6 ENERGA S.A. Gdańsk 1277,3
7 Fundusz Udziałowy S.A. Gdańsk 1186,5
8 Batory Investments Sp. z o.o. Gdynia 1046,4
9 Invigo Sp. z o.o. Słupsk 1012,4
10 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 768,1
11 Veloces Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 672,3
12 Nextgen-Tech.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 466,6
13 Olivia Gate Olivia Business Centre Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 408,4
14 Pominno Sp. z o.o. Gdynia 383,4
15 Tojan Sp. z o.o. Lubań 367,1
16 PK Properties Sp. z o.o. Gdańsk 335,3
17 4visions Sp. z o.o. Gdańsk 262,7
18 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 229,9
19 Futura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 199,1
20 Eximus Sp. z o. o. S. K. Gdańsk 196,9
21 Pro Cam Polska (Holdings) Sp. z o.o. Gdańsk 195,6
22 Batory Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 189,2
23 Łużycka Plus Investment Sp. z o.o. Gdynia 188,6
24 Euro Capital Sp. z o.o. Gdynia 161
25 Dominus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 147,5
26 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Lęborku Lębork 133,6
27 Rental Park Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 132,1
28 Torus Sp. z o.o. sp. k Gdańsk 129,1
29 VGL Group Sp. z o.o. Gdynia 127,5
30 Impress Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 118,2
31 Legal Protection Sp. z o.o. Gdańsk 116,9
32 Gdańska Fabryka Farb Graficznych Sp. z o.o. Gdynia 112,9
33 C.Ulrich Założone w 1805 Roku w Warszawie S.A. Gdynia 107,5
34 Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Gdańsk 106,4
35 DOSCHEM Sp. z o.o. Rekcin 105,2
36 REN Ventures Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 99,4
37 Pawel Liszewski Limited S.K. Gdynia 97,7
38 European Finance & Trade Corporation S.A. Gdańsk 94
39 Ms Invest Sp. z o.o. Wejherowo 93,5
40 SPÓŁKA ROLNICZA BUDOWO Sp. z o.o. Słupsk 93,3
41 Domino Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 93,1
42 TM Nord S.J. Gdańsk 92,6
43 Laguna Sp. z o.o. Gdańsk 91,4
44 Grupa NDI S.A. Sopot 89,6
45 Tiger Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 89,2
46 Walter Sp. z o.o. Słupsk 87,2
47 Oval Edward Maciąg, Mieczysław Gałecki, Andrzej Paliński S.J. Gdańsk 84,6
48 Hasco-Service& Consulting Sp. z o.o. Kępice 84,2
49 Open Investments Sp. z o.o. Gdynia 84
50 Navimor Inter – Trade Sp. z o.o. NT Sp.K. Sopot 82,3
51 Livni And Partner S.K. Pruszcz Gdański 82
52 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Koczale Koczała 80,6
53 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 79,5
54 Flewo-Pol II Sp. z o.o. Książęce Żuławy 79,3
55 Euro Farm Dwa Sp. z o.o. Wyczechy 78,3
56 BL Inwestycje Sp. z o.o. Stare Pole 77,9
57 Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 77,8
58 B&W Kijowska, Skoczek S.J. Leśno 77,5
59 Przedsiębiorstwo Badawczo-Produkcyjne Forkos Sp. z o.o. Gdynia 77,1
60 Hipperpol Sp. z o.o. Miłocin 76,8
61 MKS Sp. z o.o. Słupsk 75,4
62 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 74,7
63 Klocek Sp. z o.o. Gdynia 74,6
64 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa w Kulicach Kulice 74,2
65 Planicon Sp. z o.o. Sopot 73,6
66 Bartosz Kacprzak i Wspólnicy S.K. Gdańsk 72,8
67 Batory Giżycko Sp. z o.o. Gdynia 72,1
68 Zielony Bałtyk Sp. z o.o.Gospodarstwo Rolne Potęgowo 71,6
69 Afila Sp. z o.o. Gdańsk 71,5
70 Invest – Rent Sp. z o.o. Gdańsk 71,1
71 G&G Grzenkowicz S.J. Chmielno 71
72 Spartez Went i Wspólnicy S.J. Gdańsk 69,7
73 Arion Shipping Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 69,6
74 Kuraś Sp. z o.o. Klecewko 69,6
75 Bodo – Trans Ltd Sp. z o.o. Gdynia 69,3
76 Logisfera 33 Sp. z o.o. Sopot 68,8
77 Baltic Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lębork 68,5
78 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki S.J. Sopot 67,2
79 Navimor Shipbrokers Sp. z o.o. Bojano 67
80 Gospodarstwo Rolne w Szałwinku Sp. z o.o. Szałwinek 66,3
81 Mp 59 Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp. j. Gdynia 66,3
82 MDI Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 66
83 Euro Styl S.A. Gdańsk 65,7
84 MW Agro Sp. z o.o. Małe Walichnowy 65,3
85 Cema – C.Tile Sp. z o.o. Ustka 65,2
86 MVH Sp. z o.o. Izbica 64,7
87 Ecol Sp. z o.o. Gdańsk 64,2
88 P. Sut Radca Prawny – Spółka Komandytowa Gdańsk 63,5
89 G-Farm Sp. z o.o. Świeszynko 62,4
90 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau S.J. Gdańsk 62,2
91 Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. Dzierzgoń 61,9
92 Bolt Sp. z o.o. Sopot 61,4
93 Dart Dg Staszak Kełpiński S.J. Gdańsk 61,3
94 AMI Sp. z o.o. S.K. Gdynia 60,7
95 MBG Sp. z o.o. Gdynia 60,4
96 RUBO Sp. z o.o. Gdynia 60,3
97 Towarzystwo Eksploatacyjne Łukasz Kruczek, Tamara Kruczek sp.j. Mrzezino 60
98 Kancelaria Radców Prawnych Kozikowski Kaszewski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 59,8
99 Gotkowicz, Kosmus, Kuczyński i Partnerzy – Adwokaci Gdańsk 59,7
100 Wind And Water Sp. z o.o. Krzemienica 59,1
101 Brinkpol Sp. z o.o. Topole 58,9
102 Novissime Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 58,3
103 Global Propulsion Service Sp. z o.o. S.K. Trutnowy 58,3
104 Nowotna Farma Wiatrowa Sp. z o.o. Gdańsk 58
105 Irga sp. z o.o. Gdańsk 58
106 Estemedis Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 58
107 Artus-Bud Solar Technik Sp. z o.o. Kolonia 57,4
108 Submet Sp. z o.o. Tczew 57,1
109 Gospodarstwo Rolne w Bronnie Sp. z o.o. Kwidzyn 57
110 Inicjatywa Edukacyjna Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 56,9
111 Locuss Orłowo 1 Sp. z o.o. Gdynia 56,8
112 Global Business Zone Sp. z o.o. Sopot 56,2
113 Odin Resources Sp. z o.o. Gdańsk 56,1
114 Sono – Expert Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 55,8
115 DK Group Sp. z o.o. Gdańsk 55,7
116 Swiss Credit Support Sp. z o.o. Gdańsk 55,6
117 Flewo – Pol Sp. z o.o. Stegna 55,1
118 Agro – Max Sp. z o.o. Sycewice 55,1
119 Bednar Sp. z o.o. Gdańsk 54,9
120 Traver Sp. z o.o. Borowo 54,8
121 Rajska Sp. z o.o. Gdańsk 54
122 Columbus Marine Services Sp. z o.o. S.K. Gdynia 53,6
123 Przedsiębiorstwo Sezam A. E. Łazarz i Inni S.J. Kartuzy 53,5
124 Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 53,4
125 WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gnojewo 53,3
126 Labelpoland.com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 53,3
127 Inevi Sp. z o.o. Gdynia 53
128 Legis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 52,9
129 RR Media Sp. z o.o. Gdynia 52,3
130 Loko Sp. z o.o. S.K. Sopot 52,3
131 Semeko SPV II Sp. z o.o. Gdynia 52
132 TNS Design Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 52
133 AL Piekarnia Cukiernia Sp. z o.o. Karwia 51,7
134 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Argon-Spaw sp.j. L.Rygasiewicz i S-Ka Gdańsk 51,6
135 Przedsiębiorstwo Innowacyjno Wdrożeniowe SPAIS Sp. z o.o. Gdańsk 51,5
136 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kartuzach Kartuzy 51,4
137 Morska I Sp. z o.o. Gdynia 51,2
138 Eves Projects Sp. z o.o. Lębork 51
139 Iglo Fresh Inwest Bistro III Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Skórcz 50,8
140 Altro – Marine Sp. z o.o. Gdańsk 50,7
141 Majątek Ziemski Trutnowy Warzywnictwo Sp. z o.o. Trutnowy 50,6
142 Pminvest Sp. z o.o. S.K. Sopot 50,5
143 Resolutions Sp. z o.o. Sopot 50,3
144 Nasz Dom – Starowiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 49,7
145 KM Sp. z o.o. Rumia 49,3
146 Agrofil-Bis Sp. z o.o. Kamienica Królewska 49,2
147 MAR – YARD LTD Sp. z o.o. Gdańsk 49,1
148 Nieruchomości Altana Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 49,1
149 Dzieci Probier Leasing Sp. z o.o. sp.k. Kowale 49
150 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo Kredytowa Sopot 49
151 Stefship Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 48,6
152 Bałtycka Grupa Doradcza – Sp. z o.o. Gdynia 48,5
153 Iglotech Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 48,5
154 Navart Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 48,1
155 Batory Development Sp. z o.o. Gdynia 47,9
156 Emera Sp. z o.o. Gdańsk 47,9
157 Viking Energy sp.j. Marianna Mazur, Marek Dawidowski Słupsk 47,9
158 Pierwszy Bałtycki Fundusz Inwestycyjny Sp. z o.o. Gdynia 47,8
159 Studio Tańca Fala Sp. z o.o. Gdynia 47,6
160 DIAR Sp. z o.o. Gdańsk 47,5
161 BB PROPERTIES Sp. z o.o. Gdynia 47,4
162 Trident Investments Sp. z o.o. Gdańsk 47,2
163 Domaradz Sp. z o.o. Prokowo 47,1
164 Diverger Polska Sp. z o.o. Gdańsk 46,2
165 Eura – Tech J.Obszyński S.J. Wejherowo 46,2
166 Aval-Consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy Spółka Partnerska Gdańsk 45,9
167 Dalo Commerce Sp. z o.o. Gdynia 45,9
168 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA JEDNOŚĆ W JELDZINIE Jeldzino 45,9
169 Przedsiębiorstwo Handlowe Olimpic Georgios Orfanos Sp. J. Gdynia 45,9
170 Lysi Polska Sp. z o.o. Gdynia 45,8
171 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 45,8
172 Creo Sp. z o.o. Bąkowo 45,5
173 WTI Sp. z o.o. Gdańsk 45,3
174 Towarzystwo Budownictwa Społecznego ABK Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 45,2
175 MERINO Sp. z o.o. Gdynia 45,2
176 SRS Ship Repair Services Sp. z o.o. S.K. Gdynia 45
177 Kwartał S Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 44,9
178 PORT CONSULTANTS Jacek Parysek i Paweł Parysek S.J. Gdynia 44,9
179 WJGP Obiekty Handlowe 12 Sp. z o.o. Gdańsk 44,7
180 IBQS Sp. z o.o. S.K. Gdynia 44,7
181 Gaskopol Sp. z o.o. Mosty 44,7
182 Nuovo Technical And Commercial Service Sp. z o.o. Gdańsk 44,6
183 Centrum Usług Księgowych BPO Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 44,5
184 Bohanza Sp. z o.o. Gdańsk 44,4
185 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Lichnowy 44,2
186 Gospodarstwo Rolne Drzeżewo Sp. z o.o. Słupsk 44,1
187 Messis Ertel Spółka Komandytowa Rumia 44,1
188 Hdp Real Estate Sp. z o.o. S.K. Malbork 43,9
189 Immobilus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 43,9
190 Agriburg Sp. z o.o. Trzcinisko 43,9
191 Karol Dunst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 43,9
192 Ewkm Sp. z o.o. 2 sp.k. Chojnice 43,8
193 Flavourtec Sp. z o.o. Gdańsk 43,6
194 Biuro Prawników Lexim Sp. z o.o. Gdańsk 43,4
195 Pawłowski Skromak Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Gdańsk 43,4
196 Adviser Armknecht i Partnerzy Radcowie Prawni Sp.K. Gdynia 43,3
197 Sepir Investments Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 43,3
198 Ekolan Inwestycje Sp. z o.o. Beta Spółka Komandytowa Gdynia 43,3
199 POL Supply Sp. z o.o. Gdynia 43,3
200 Gospodarstwo Rolne Łan Sp. z o.o. Wielogłowy 42,9
201 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 42,8
202 Nazca Tutam Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 42,8
203 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 42,7
204 Igielski Ochrona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 42,7
205 Boemag Sp. z o.o. Gdańsk 42,6
206 Słowiński Park Narodowy Smołdzino 42,5
207 Doradca Sp. z o.o. Kwidzyn 42,4
208 Proelco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 42,2
209 LP3 Sp. z o.o. Sopot 41,8
210 Kamienica Rybacka Sp. z o.o. Gdańsk 41,7
211 Bałtyckie Konsorcjum Inwestycyjne Sp. z o.o. Żuława 41,5
212 Tools Sp. z o.o. Gdańsk 41,2
213 Kaszuby Inwest S.A. Wejherowo 41,2
214 ODDK Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 41,1
215 INTERACTIVE Sp. z o.o. Lębork 41,1
216 A4business Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 40,7
217 Kolanko Sp. z o.o. Chwaszczyno 40,5
218 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Linea-Sim Sp. z o.o. Sopot 40,5
219 Spartan Investment Sp. z o.o. Suchy Dwór 40,4
220 Eco Point Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 40,1
221 Agro Nowa Cerkiew Sp. z o.o. PPHU Ostaszewo 40
222 Boombit S.A. Gdańsk 40
223 RB3 Sp. z o.o. Gdynia 39,9
224 Transport & Offshore Services PolandSp. z o.o. Gdynia 39,9
225 Atap’s Inwestment Anna Szyszko Spółka Komandytowa Borkowo 39,8
226 Gen-Ko Sp. z o.o. Rębiechowo 39,6
227 SANT Sp. z o.o. Gdynia 39,6
228 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. Bąkowo 39,5
229 Baltico Sp. z o.o. Słupsk 39,5
230 Anna Rogowska S.K.A. Sopot 39,3
231 Maszrol Bis Sp. z o.o. Siwiałka 39,1
232 Szmit, Danecki Wydawnictwo w Podwórku sp.j. Gdańsk 38,9
233 Laminore Invest S.A. Gdańsk 38,8
234 Kancelaria Prawna Domański I Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 38,7
235 Norbert Kiuber Ltd Sp. z o.o. Tczew 38,7
236 Enekom Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 38,6
237 Euro Invest Sp. z o.o. Krynica Morska 38,5
238 Oleś Sp. z o.o. Kowale 38,3
239 Mairim Sp. z o.o. Gdynia 38,2
240 PAWS Sp. z o.o. Sopot 38,1
241 KRPJ Sp. z o.o. Gdynia 38
242 Consenta Sp. z o.o. Gdynia 37,9
243 Noble Offshore Sp. z o.o. Gdańsk 37,6
244 Trefl Toys Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 37,6
245 Biuro Projektowo-Inżynierskie PIN Koncept Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 37,5
246 Grupa Wiked Usługi Budowlane Sp. z o.o. Gdynia 37,5
247 MBG Sp. z o.o. Gdańsk 37,3
248 Elbes Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 37,2
249 Sekam Sp. z o.o. Kobylnica 37,2
250 Johnnybros Sp. z o.o. Gdańsk 37,2
251 Ingenium Logos Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 37
252 Direct AG Sp. z o.o. Gdańsk 36,9
253 Camp7 Sp. z o.o. Gdańsk 36,9
254 NIP – PL Sp. z o.o. Gdańsk 36,9
255 Przetwórstwo Warzyw S.C. Mirosław i Romuald Lutkiewicz Gdańsk 36,7
256 United European Investment Establishment 2 Sp. z o.o. Gdynia 36,7
257 Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. S.K. Stobiec 36,6
258 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 36,4
259 Kancelaria Prawna Vindis Sp. z o.o. Gdynia 36,3
260 PKB Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 36,3
261 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Lęborku Lębork 36,2
262 Towarzystwo Inwestycyjne Inwest Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Starogard Gdański 36,1
263 VGL CUSTOMS AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdynia 36
264 Port-Lex Kancelaria Radców Prawnych T. Buchholz i L. Jabłońska sp.k. Gdynia 36
265 OOCL Poland Limited Sp. z o.o. Gdynia 36
266 Via Medica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 35,9
267 Steel Protection Poland Sp. z o.o. Gdynia 35,9
268 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 35,9
269 Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 35,8
270 Ewa Kawa i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdynia 35,6
271 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe A&A Sp. z o.o. Gdańsk 35,6
272 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 35,5
273 Auto Cuby Sp. z o.o. S.K. Gościcino 35,4
274 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 35,3
275 B52 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 35,1
276 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 35,1
277 Polskie Towarzystwo Inwestycyjne Nasza Ziemia Sp. z o.o. Sopot 35
278 Hydromechanika Sp. z o.o. S.K. Piaskowiec 34,9
279 Dorfin Ireneusz Kacprzak S.K. Gdańsk 34,8
280 Łużycka Park Investment Sp. z o.o. Gdynia 34,8
281 ATOM SERVICE Krzysztof Gondek S.J. Gdynia 34,5
282 Stowarzyszenie Mieszkańców Chałup Bliza Chałupy 34,5
283 Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 34,5
284 Lazurowe Sp. z o.o. Gdańsk 34,2
285 Aerial Promotion S.A. Straszyn 34,2
286 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Rudno 34,2
287 Przedsiębiorstwo Usługowo- Produkcyjne Kared Sp. z o.o. Gdańsk 34
288 AD 1990 Sp. z o.o. Sopot 34
289 Polgrop Sp. z o.o. Sopot 33,9
290 ADK Invest Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 33,9
291 HK Asset Management Sp. z o.o. Gdańsk 33,9
292 APC Instal Sp. z o.o. Sopot 33,7
293 Tfb Sako Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 33,5
294 Simplex Sp. z o.o. Słupsk 33,4
295 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Puck 33,3
296 Schulz i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 33,2
297 Villa Teddy Bear Sp. z o.o. Gdańsk 33,2
298 Logisfera Nova Sp. z o.o. Sopot 33,2
299 Dotcom Polska Sp. z o.o. Gdynia 33,2
300 Spółdzielnia Mieszkaniowa Leśna w Czarnej Wodzie Czarna Woda 33,1
301 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 33,1
302 Elek Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 33
303 Farm Admin Sp. z o.o. Sycewice 33
304 Prometriq Akademia Zarządzania Spółka Sp. z o.o. Sopot 32,9
305 Jamel Interactive Sp. z o.o. sp.j. Gdańsk 32,8
306 Rakoczyoffice Sp. z o.o. Gdańsk 32,8
307 Jupiter Shipping Services Sp. z o.o. Gdynia 32,7
308 NDI Rol Sp. z o.o. Miastko 32,7
309 GEO Ingenieurservice Polska Sp. z o.o. Gdynia 32,7
310 Akson Media Sp. z o.o. Kwidzyn 32,6
311 Megamini Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 32,5
312 Ship.Zim Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 32,5
313 Ksebek Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 32,4
314 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno Inżynieryjnych Instal S. Dziewiński, A. Adamczyk Sp.J. Człuchów 32,4
315 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 32,3
316 Unitest Marine Simulators Sp. z o.o. Gdynia 32,3
317 Nowak Lease Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 32,3
318 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik C. Cebela, R. Żywiecka sp. j. Gdańsk 32,2
319 PKL Finance Sp. z o.o. Gdańsk 32,1
320 GFA Sp. z o.o. Gdańsk 32,1
321 Acel Office Sp. z o.o. Gdańsk 32,1
322 Gildia Gdańska S.A. Gdańsk 32,1
323 Grupa Doradczo-Inwestycyjna Konsultant Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 32
324 Implaser Innovative Technologies Sp. z o.o. Gdańsk 32
325 Terra Sp. z o.o. Balewo 32
326 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Tommasch Sp. z o.o. Gdynia 31,8
327 Polski Fundusz Nieruchomościowy S.A. Gdańsk 31,8
328 Versa Investment Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 31,7
329 Celmag Andrzej Ośmiałowski S.J. Mareza 31,7
330 Torendi Sp. z o.o. Przodkowo 31,6
331 Avena Sycewice Sp. z o.o. Sycewice 31,6
332 Szydłowski Sp. z o.o. Gdańsk 31,5
333 B4B Sp. z o.o. S.K. Sopot 31,5
334 Prima Consulting S.A. Gdańsk 31,5
335 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o. Słupsk 31,5
336 Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski, Pigoń Spółka Partnerska Gdańsk 31,4
337 Matbet Sp. z o.o. Słupsk 31,2
338 Remontowa Offshore Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 31,2
339 Adrent Sp. z o.o. Gdańsk 31,1
340 Telemedia Sp. z o.o. Gdańsk 31,1
341 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer S.J. Kobylnica 31,1
342 Architektura i Design Sp. z o.o. Karzniczka 31
343 Par. Bakuła sp. j. Gdańsk 30,9
344 Maxima Kustusz, Kyrcz S.J. Gdańsk 30,9
345 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 30,9
346 MOTŁAWA Sp. z o. o. T B S Gdańsk 30,8
347 Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o. Gdynia 30,8
348 Drutex Okna S.A. S.K. Bytów 30,7
349 PHU MART S.A. Bytów 30,6
350 Zakład Usługowo – Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 30,6
351 ELFEKO INWESTYCJE Feil, Piwko S.J. Gdynia 30,6
352 Bituminium Sp. z o.o. Linia 30,5
353 Nexum Sp. z o.o. Brokerzy Ubezpieczeniowi Sopot 30,5
354 Nordic Services Sp. z o.o. Gdańsk 30,4
355 Firma Produkcyjno-Handlowa Art. – Metal Jolanta Dobrodziej, Grzegorz Dobrodziej sp.j. Łapino Kartuskie 30,4
356 Osiedle Zielone Kazimierz Kotłowski sp. j. Gdynia 30,3
357 Garda Investment Sp. z o.o. S.K. Gdynia 30,3
358 Lemar Inwest Sp. z o.o. Czersk 30,3
359 VT Real Estate Sp. z o.o. Łęgowo 30,3
360 Sempre Pizza Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 30,2
361 Eolica Połczyno Sp. z o.o. Gdańsk 30,2
362 Euro Styl Development Sp. z o.o. Gdańsk 30,2
363 Kuros Tax Advisors Accountants Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 30,2
364 Przychodnia Rodzinna Thielemann I Wspólnicy Sp.J. Brusy 30
365 CUKIERNIA – PIEKARNIA B & M WENTA S.J. Lębork 30
366 Telkros Sp. z o.o. Gdańsk 30
367 TSE Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 29,9
368 Pomorskie Centrum Edukacji Sp. z o.o. Przodkowo 29,8
369 SATEL Sp. z o.o. Gdańsk 29,8
370 Apartamenty Piekarnicza Sp. z o.o. Gdańsk 29,8
371 Audit Partner Sp. z o.o. Gdańsk 29,8
372 Axes Raczyński i Łastowski sp.j. Gdańsk 29,7
373 Imperial RE Sp. z o.o. Gdańsk 29,6
374 Elbudrem S.J. Gdańsk 29,6
375 Vapefun Sp. z o.o. Gdańsk 29,6
376 Trimet Sp. z o.o. Gdynia 29,5
377 D-Tech Sp. z o.o. Rumia 29,5
378 Bracknell Polska Sp. z o.o. Gdynia 29,4
379 Rina Poland Sp. z o.o. Gdańsk 29,4
380 Vimex Center Sp. z o.o. Gdańsk 29,4
381 Kancelaria Radców Prawnych Trowski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 29,3
382 Firma Handlowa Kolanko S.J. Marek Papierski Janusz Skawiński Chwaszczyno 29,3
383 Use It Better Sp. z o.o. Gdańsk 29,3
384 Żegluga Htś Sp. z o.o. Gdańsk 29,2
385 Mannaz Sp. z o.o. Gdańsk 29
386 R & U Apartments LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 29
387 Dm Logistics Sp. z o.o. Kwidzyn 29
388 Hexo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rumia 28,9
389 ROGER Sp. z o.o. S.K. Gościszewo 28,9
390 Barag Sp. z o.o. Gdynia 28,9
391 PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 28,8
392 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 28,7
393 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o. Gdańsk 28,7
394 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 28,6
395 Marine Harvest Services Sp. z o.o. Gdańsk 28,6
396 Muskat & Wicher Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 28,5
397 POLFRACHT AGENCJA ŻEGLUGOWA Sp. z o.o. Gdynia 28,5
398 Star – Rol Sp. z o.o. Stare Pole 28,4
399 Remedia Sp. z o.o. Władysławowo 28,4
400 Exposite Polska Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 28,4
401 Komandorskie Wzgórze S.A. S.K. Gdynia 28,3
402 Mebs Sp. z o.o. sp.k. Stara Maszyna 28,2
403 Wega-Projekt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 28,1
404 Royal Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 28
405 Megadex Expo Sp. z o.o. Gdynia 27,9
406 Live Sp. z o.o. Gdańsk 27,7
407 Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe NAWIREM Henryk Kinder, Józef Ormańczyk Sp.J. Gdańsk 27,6
408 Nomos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Straszyn 27,6
409 SALUS Sp. z o.o. Chojnice 27,5
410 Hotel Gdański Sp. z o.o. Gdańsk 27,5
411 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 27,5
412 Allcon Osiedla Apartamenty Sp. z o.o. Gdynia 27,4
413 Ref-Con Service A.Ostrowski & Wspólnicy sp.j. Gdynia 27,4
414 Nieruchomości Henryk Gawin i Wspólnicy S.J. Gdańsk 27,4
415 Kancelaria Radców Prawnych Aleksandra Gibuła i Wspólnicy sp.k. Słupsk 27,4
416 Bota Technik Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 27,3
417 Gdańska Sportowa Szkoła z Przedszkolem Sp. z o.o. Gdańsk 27,3
418 Universal Music Publishing Sp. z o.o. Gdańsk 27,1
419 WN – MA Sp. z o.o. Reda 27,1
420 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 27,1
421 H&S Construction Sp. z o.o. Sopot 27,1
422 Villa Baltica Sp. z o.o. S.K. Sopot 26,9
423 Proxima Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 26,8
424 Jamir S.A. Gdańsk 26,7
425 Remstat Piotr Pochwatka, Andrzej Szcześniak sp.j. Chwaszczyno 26,7
426 SEA LIGHT Sp. z o.o. Gdańsk 26,7
427 Spółka Pracownicza Michpol sp. z o.o. Michorowo 26,7
428 ET Cetera Sp. z o.o. Słupsk 26,6
429 Elit Sp. z o.o. Gdynia 26,6
430 Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o. Gniew 26,6
431 Przedsiębiorstwo Turystyczne Pomorze Sp. z o.o. Charzykowy 26,6
432 Firma Budowlano – Drogowa Rubikon Sp. z o.o. Gdańsk 26,5
433 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe El Professional Sp. z o.o. Kębłowo 26,5
434 PANTAREI S.A. Powszechne Zakłady Magazynowe i Transportwe Gdynia 26,5
435 Intertoll Polska Sp. z o.o. Pelplin 26,5
436 Agro – Piaski Sp. z o.o. Eksport – Import Dzierzgoń 26,5
437 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Henryk i Zbigniew Nejman Auto-Hak sp. j. Słupsk 26,5
438 DCT GDAŃSK S.A. Gdańsk 26,5
439 PUH EL PROFESSIONAL Mariusz Maszota Luzino 26,4
440 Centrum Handlowe Jantar Sp. z o.o. Lębork 26,3
441 Causa Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 26,2
442 R2M Sp. z o.o. Gdańsk 26,2
443 Haas Sp. z o.o. Gdańsk 26,1
444 Topq Bucior Bukowski S.J. Gdańsk 26
445 Janpol Sp. z o.o. Gdańsk 26
446 Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o. Gdańsk 26
447 Studio Wydawniczo – Graficzne Dualart Sp. z o.o. Gdańsk 26
448 Gallina Sp. z o.o. Nowe Minięta 25,9
449 Development Design Sp. z o.o. Słupsk 25,8
450 Z 27 Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 25,8
451 VM Media Sp. z o.o. – VM Care Spółka Komandytowa Gdańsk 25,8
452 Rental Space Sp. z o.o. Wejherowo 25,8
453 Mikrokasa S.A. Gdynia 25,8
454 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Sadlinkach Sadlinki 25,7
455 MGM Sp. z o.o. Rybaki 25,7
456 Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 25,6
457 Marine Center Sp. z o.o. Gdańsk 25,6
458 Eco-Mar Sp. z o.o. Grzybno 25,5
459 APAC Sp. z o.o. S.K. Kowale 25,5
460 Avalia Sp. z o.o. Sopot 25,5
461 PPU BAMAR Sp. z o.o. Gdańsk 25,4
462 Gospodarstwo Rolne Równo Sp. z o.o. Główczyce 25,4
463 Alekseon Sp. z o.o. Gdynia 25,4
464 Erontrans S.J. Henryk i Karin Eron Pruszcz Gdański 25,3
465 POLFRACHT Sp. z o.o. Gdynia 25,2
466 DSK Sp. z o.o. PPU Gdańsk 25,2
467 Sad – Rol Sp. z o.o. PPHU Człuchów 25,1
468 Barca Sp. z o.o. Gdańsk 25,1
469 Incapital Sp. z o.o. Gdynia 25,1
470 Friends Of Poland III Sp. z o.o. Sopot 25
471 Water Jetting Sp. z o.o. Gdynia 24,9
472 PONT-PROJEKT Sp. z o.o. Gdańsk 24,9
473 Kopman Sp. z o.o. Subkowy 24,8
474 Hydrolab Sp. z o.o. Sp.K. Straszyn 24,8
475 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 24,8
476 PROJECT EVOLUTION Sp. z o.o. Gdańsk 24,8
477 D&H Services Sp. z o.o. Gdańsk 24,7
478 Burzak Okoń I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa Gdynia 24,6
479 Van Den Blocke.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bąkowo 24,5
480 DS Lex K. Zięba sp.k. Gdańsk 24,5
481 Min Hoong Development Co Pte Ltd Poland Sp. z o.o. Sopot 24,5
482 ARTS Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 24,5
483 GAL Stanisław Chamski Spółka Komandytowa Gdańsk 24,5
484 Biuro Rachunkowe Ires Sp. z o.o. Gdańsk 24,4
485 MS Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Koleczkowo 24,4
486 Modelana Sp. z o.o. Słupsk 24,3
487 Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger sp.k. Gdynia 24,3
488 Krebs Offshore Shipping Sp. z o.o. Gdynia 24,3
489 Ampis Projekt Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 24,3
490 Clarkson Sp. z o.o. w likwidacji Gdynia 24,2
491 Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel S.J. Sopot 24,2
492 GJ Investment Sp. z o.o. Gdańsk 24,1
493 Studium Doskonalenia Kadr Akademii Morskiej w Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 24,1
494 ABP Bus & Coach Sp. z o.o. S.K. Włynkówko 24,1
495 Biuro Rachunkowe Jechna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 24,1
496 Swissmed Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 24,1
497 Kino – Vision Sp. z o.o. Gdańsk 24
498 Auto-Części J.J.Łajca i K.Łajca S.J. Nowy Dwór Gdański 24
499 Altana Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 24
500 Dom Sp. z o.o. S.K. Glincz 24
501 Querco Property Sp. z o.o. Gdańsk 24
502 Prolen Sp. z o.o. Roztoka 23,9
503 Szamałek H2B Sp. z o.o. Gdynia 23,9
504 Visline Express Sp. z o.o. Sp.K. Gdynia 23,9
505 Wielobranżowa i Projektowa Monat Sp. z o.o. Gdańsk 23,9
506 Antamion Sp. z o.o. Rumia 23,9
507 Spółka Rolna Dretyń Sp. z o.o. Dretyń 23,8
508 Artur Sp. z o.o. Gdańsk 23,8
509 Omida S.A. Finance sp.k. Gdańsk 23,8
510 Fratria Sp. z o.o. Gdynia 23,8
511 RT Tax Sp. z o.o. Gdynia 23,8
512 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 23,7
513 Flowcad Poland Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23,7
514 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szopińscy Sp. z o.o. Chojnice 23,7
515 Wegaplus Spółka Sp. z o.o. Gdańsk 23,6
516 Opti 4 Sp. z o.o. Gdańsk 23,6
517 Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe Kopytkowo Sp. z o.o. Kopytkowo 23,6
518 Elektroinstalacje Sp. z o.o. Gdynia 23,6
519 AQM LAB Polska Sp. z o.o. Bojano 23,5
520 Libra Sp. z o.o. Tczew 23,5
521 Materbud Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23,5
522 Rato Industrial Solutions Sp. z o.o. S.K. Rumia 23,4
523 Zakład Usług Informatycznych Z.Koza Spółka Komandytowa Sztum 23,4
524 Allcon Osiedla Mieszkania Sp. z o.o. Gdynia 23,4
525 Jovi Sp. z o.o. Sopot 23,4
526 MERITUM SERVICES ICB S.A. Gdańsk 23,4
527 M&D Sp. z o.o. Izbica 23,3
528 MKPM Sp. z o.o. Wejherowo 23,3
529 Anmar Sp. z o.o. Gdynia 23,3
530 Stillgard Sp. z o.o. Rokocin 23,3
531 Man Energy Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 23,3
532 Wibo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 23,3
533 Amma R. Kozak, A. Siwczyński sp. j. Gdańsk 23,2
534 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Technicznego Posteor Sp. z o.o. Sopot 23,2
535 ŻWIR – MAX Sp. z o.o. Chojnice 23,2
536 Przeds. Rolno- Handlowe Zajączkowo Sp. z o. o. Zajączkowo 23
537 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nowiny Sp. z o. o. Dzierzgoń 23
538 Suwrem Sp. z o.o. Kamień 22,9
539 VC Capital Sp. z o.o. Łęgowo 22,9
540 Spartez Sp. z o.o. sp. k. Gdańsk 22,8
541 Zakład Produkcyjno-Usługowy MET-LAK Jerzy Suchomski Skarszewy 22,8
542 BBS Architekci Sp. z o.o. Gdynia 22,7
543 Hutnicza Sp. z o.o. Centrum Magazynowe Gdynia 22,7
544 Baltic Park Sp. z o.o. Stegna 22,7
545 A&D Sp. z o.o. Gdynia 22,7
546 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 22,7
547 Ger Sp. z o.o. Wejherowo 22,6
548 Tineda Sp. z o.o. Banino 22,6
549 Sunerzha Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 22,5
550 Profes Sp. z o.o. Kwidzyn 22,5
551 Ewfe – G.S. Sp. z o.o. Gdańsk 22,5
552 Royal-Baltic M.W.Burzyńscy sp. j. Ustka 22,5
553 Kanaloa Investment Sp. z o.o. Gdynia 22,4
554 Wydawnictwo Prasowe Edytor Sp. z o.o. Gdańsk 22,4
555 Awis Sp. z o.o. Borzytuchom 22,4
556 Peak Development Sp. z o.o. Gdańsk 22,3
557 Genevo Sp. z o.o. Gdańsk 22,3
558 Agrosec Polska Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 22,3
559 Zdrojewscy Sp. z o.o. S.K. Stężyca 22,3
560 Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J. Gdynia 22,3
561 Reklama Pomorska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 22,2
562 Polytechnik Polska Sp. z o.o. Gdynia 22,2
563 Proelectric W. Kucharski S.J. Gdańsk 22,2
564 NH Fitness Sp. z o.o. Gdańsk 22,2
565 Labofarm – Agro Sp. z o.o. Koteże 22,1
566 Omex Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 22,1
567 Kaminski, Krotofil Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 22,1
568 Skyres Sp. z o.o. Wiślinka 22
569 Firma Handlowa SAKS S.J. Richert Mirosław i S-Ka Pruszcz Gdański 22
570 LICHNOWY Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowe Lichnowy 22
571 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 21,9
572 Nordamar Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21,9
573 Abk Sp. z o.o. sp.k. Sopot 21,8
574 Stesar Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 21,8
575 UP System Sp. z o.o. Gdynia 21,8
576 Pośpiech Trans Sp. z o.o. Malbork 21,7
577 Herbost-Nord Sp. z o.o. Wrześcienko 21,7
578 BM PROPERTY Sp. z o.o. Sopot 21,6
579 OMI – Technic Sp. z o.o. Kowale 21,6
580 Forcars Sp. z o.o. Sąborze 21,6
581 Aakerman Trading Sp. z o.o. Gdynia 21,5
582 Kancelaria Geliński Sp. z o.o. Tczew 21,5
583 KRAT-MET Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk S.J. Kobylnica 21,5
584 Instalklima Sp. z o.o. Rekowo Górne 21,5
585 ICC Serwis Sp. z o.o. Tczew 21,5
586 A20 Sp. z o.o. Gdańsk 21,5
587 Merkop Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 21,5
588 Stewopol Ms Sp. z o.o. S.K. Tczew 21,4
589 2 Sun Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 21,4
590 Sobol Development Spółka Komandytowo-Akcyjna Sopot 21,4
591 Gran Krzysztof Szewczyk, Zbigniew Szewczyk – Sp.J. Głobino 21,4
592 Alfa Agencja Celna Sp. z o.o. Gdynia 21,4
593 Asist Sp. z o.o. Starogard Gdański 21,4
594 Tectra Sp. z o.o. Głobino 21,4
595 International Cleaning Services Polska Z. Kotłowski, H. Kotłowska Sp.J. Mosty 21,4
596 Naviga Krzysztof Makowski Sp. z o.o. Gdynia 21,3
597 Record R. Nowak; M. Sawicki; M. Choszcz Sp. J. Słupsk 21,3
598 GR Inspection Sp. z o.o. Gdańsk 21,2
599 Gdynia 8 Sp. z o.o. Gdańsk 21,2
600 Ośrodek Innowacyjno-Wytwórczy Prima-Energia Sp. z o.o. Gdańsk 21,2
601 Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn S.J. Reda 21,1
602 Taxa Sp. z o.o. Gdańsk 21,1
603 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 21,1
604 Akwilon Sp. z o.o. Gdańsk 21
605 Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21
606 Centrum Innowacji Stb Sp. z o.o. sp.k. Tczew 21
607 Jasna – Pol Sp. z o.o. Jasna 21
608 Poleko Sp. z o.o. Gdańsk 20,9
609 Aqua – Plaza Sp. z o.o. Gdańsk 20,9
610 Arsa Bomerski i Partnerzy Architektoniczne Studio Autorskie sp.p. Gdańsk 20,9
611 ROLPOL Sp. z o.o. Zajączkowo 20,8
612 Inter Play Kamil Kwietniak S.K. Sopot 20,8
613 Rymipol Sp. z o.o. Kożyczkowo 20,7
614 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 20,7
615 SD Poland Sp. z o.o. Tczew 20,7
616 Dreamhomes.Pl Sp. z o.o. Property S.K. Gdynia 20,6
617 Eco-Marine Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 20,6
618 Impladent MDC Sp. z o.o. Sp.K. Kowale 20,5
619 Inwind Polska Sp. z o.o. Gdynia 20,5
620 Przedsiębiorstwo – Produkcyjno Handlowe Boltex -Sp. z o.o. Różewo 20,5
621 Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. Gdynia 20,5
622 DAP Sp. z o.o. Miszewo 20,5
623 Scalac Sp. z o.o. Gdańsk 20,4
624 P P U Komnino Sp. z o. o. Komnino 20,4
625 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Index Sp. z o.o. Malbork 20,4
626 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 20,4
627 MARPOL Sp. z o.o. Gospodarstwo Rolne Martąg 20,4
628 Terra Mare Investment Sp. z o.o. Gdynia 20,4
629 Eko-Boreasz Sp. z o.o. Słupsk 20,4
630 Lewar Sp. z o.o. S.K. Sopot 20,3
631 Czarnowodzianka Sp. z o.o. Borsk 20,3
632 Rolpod Sp. z o.o. Straszyn 20,3
633 MJB M. Mierzejewska, T.J. Brzezińscy S.J. Nicponia 20,3
634 Ekoinbud Renowacje Sp. z o.o. Gdańsk 20,3
635 Ekman Polska Sp. z o.o. Gdynia 20,2
636 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 20,2
637 Białe Tango Sp. z o.o. Koleczkowo 20,2
638 Martech Sp. z o.o. Gdańsk 20,2
639 Amberpoint Sp. z o.o. Gdańsk 20,2
640 Apator Telemetria Sp. z o.o. Słupsk 20
641 WIKĘD Sp. z o.o. S.K. Luzino 20
642 Arka Corporation Sp. z o.o. Gdańsk 20
643 Sogro Sp. z o.o. Człuchów 20
644 Kastel Sp. z o.o. Gdynia 20
645 Moonmana Sp. z o.o. Gdańsk 19,9
646 Humidor Records sp. z o.o. Sopot 19,9
647 Namori Sp. z o.o. Gdańsk 19,9
648 Firma Budowlana Efak Andrzej Kotecki, Edmund Figurski sp. j. Gdańsk 19,9
649 Info Projekt Sp. z o.o. Gdańsk 19,9
650 Investmarka Marek Poborca i Roman Animucki sp. j. Gdańsk 19,8
651 I.S Fresh Sp. z o.o. Dąbrówka 19,8
652 Rocket LLC S.K. Gdańsk 19,8
653 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. Sopot 19,8
654 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew 19,7
655 Ex Novo Sp. z o.o. Sopot 19,7
656 AMO Sp. z o.o. Gdańsk 19,7
657 Biuro Techniczno Inwestycyjne ZET Sp. z o.o. Gdańsk 19,7
658 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 19,6
659 Wybrzeże Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Gdańsk 19,6
660 Elrem Sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno Handlowe Gdańsk 19,6
661 Kapitan Theo Erfeling Sp. z o.o. Stężyca 19,5
662 Gospodarstwo Siejnik Sp. z o.o. Tczew 19,5
663 Bałt – Trans Sp. z o.o. Gdynia 19,5
664 Grant Sp. z o.o. Łęgowo 19,4
665 Audytor – Komp Sp. z o.o. Gdańsk 19,4
666 Gdańska Kancelaria Doradztwa Podatkowego Izabela Szymańska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 19,4
667 NZOZ Zdrowy Checz Sp. z o.o. Linia 19,4
668 Art- Rol Sp. z o.o. Wejherowo 19,4
669 Subcon Sp. z o.o. Kwidzyn 19,3
670 Tatukgis Sp. z o.o. Gdynia 19,3
671 KFI Sp. z o.o. Rumia 19,3
672 Meblotechnika Sp. z o.o. Kleszczewo 19,3
673 AGA S.J. Gdynia 19,3
674 Fenix Accommodation Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,3
675 TECHNOZBYT – WITAN S.J. Gdańsk 19,2
676 GRE Sp. z o.o. Gdynia 19,2
677 Euro – Weld J. Wenerski – M. Wenerski S.J. Pszczółki 19,2
678 Kickstartx M. Szczerba i Wspólnicy sp.j. Człuchów 19,2
679 Zasilanie.Com Sp. z o.o. Spółka Komadytowa Sopot 19,2
680 Banqsoft Sp. z o.o. Gdańsk 19,2
681 Długosz Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,1
682 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o. Gdynia 19,1
683 Mobile Services Team Sp. z o.o. Gdynia 19,1
684 Bronisław Gwiździel Transport Krajowy i Międzynarodowy Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów Chojnice 19
685 Grzegrzółka & Ko Sp. z o.o. Gdynia 18,9
686 TELWENT Sp. z o.o. Staniszewo 18,9
687 Geopartner Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,9
688 Indigo Europe Sp. z o.o. Gdynia 18,8
689 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 18,8
690 ZUK Sp. z o.o. Glincz 18,8
691 Uniwersum KLK Sp. z o.o. Gdańsk 18,8
692 Morskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Gdańsk 18,8
693 Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 18,8
694 Przedsiębiorstwo Rolnicze Otrol Sp. z o.o. Otłówko 18,7
695 Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A. Kartuzy 18,7
696 Optimus – System Choromańscy S.J. Gdynia 18,7
697 Nowy Chełm Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska Gdańsk 18,6
698 Emmerson Evaluation North Sp. z o.o. Sopot 18,6
699 Ok360 Sp. z o.o. Rumia 18,6
700 Ośrodek Badawczo Rozwojowy Przemysłu Produktów Drzewnych Sp. z o.o. Czarna Woda 18,6
701 Klub Żeglarski Klipper Sp. z o.o. Gdańsk 18,6
702 Sad-Sped J. Karwowski, P. Nowicki, K. Ślęzak sp.j. Gdańsk 18,6
703 ATD Serwis Sp. z o.o. Jasna 18,5
704 Baltic Diving Solutions Sp. z o.o. Rumia 18,4
705 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KAR-MET. S.J. Kazimierz Neumueler I Spółka Lębork 18,4
706 Kuguar Security Sp. z o.o. Gdynia 18,4
707 Prywatne Przedsiębiorstwo Elwoz Kazimierz Woźniak Miechucino 18,4
708 AIC S.A. Gdynia 18,4
709 Albatros Sp. z o.o. Władysławowo 18,4
710 Watkowice Sp. z o.o. Watkowice Małe 18,4
711 Fortune Sp. z o.o. Cieszymowo 18,4
712 Zdrowie – Med Sp. z o.o. NZOZ Rotmanka 18,4
713 COL Way M.Turek, J.Zych S.J. Koleczkowo 18,3
714 Intertech Sp. z o.o. Gdańsk 18,3
715 Food Service Compact Polska Sp. z o.o. Kaliska 18,3
716 KAMIRY Sp. z o.o. Gdynia 18,3
717 Energa – Operator S.A. Gdańsk 18,3
718 Damet Dańko, Jaksina sp.j. Tuchom 18,3
719 Saybolt Poland Sp. z o.o. Gdynia 18,3
720 WKKS Sp. z o.o. Gdańsk 18,2
721 Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Horn Sp. z o.o. Gdynia 18,2
722 Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 18,2
723 Przedsiębiorstwo Usługowe Abraham Sp. z o.o. Rumia 18,2
724 Inwis Sp. z o.o. Sopot 18,1
725 Inter Glob Sp. z o.o. PUH Nowy Dwór Gdański 18,1
726 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 18,1
727 ELPLAST Sp. z o.o. Gdynia 18
728 Remkon Sp. z o.o. Kwidzyn 18
729 House & Living Sp. z o.o. Janin 18
730 Hydraulika Siłowa Hydromech Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 18
731 AWA Sp. z o.o. Gdynia 18
732 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 18
733 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agora-2 Sp. z o.o. Lębork 17,9
734 Kommunalservice Vornkahl Polska Sp. z o.o. Tczew 17,9
735 Columbus Invest Sp. z o.o. sp.k. Ustka 17,9
736 Media Support Group Sp. z o.o. Gdynia 17,9
737 NZOZ Klincz Sp. z o.o. Wielki Klincz 17,9
738 Zrzeszenie Rybaków Morskich – Organizacja Producentów Władysławowo 17,9
739 Eleship Electrical Design & Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 17,9
740 Celta Trade Sp. z o.o. Tczew 17,9
741 Bread Sp. z o.o. Małkowo 17,9
742 Zakład Naprawy Środków Transportu – Roman Polak, Marian Wolbrecht, Cezary Żbik Sp.J. Tczew 17,8
743 Anbud – Export Sp. z o.o. Władysławowo 17,8
744 Promenada Sopocka Sp. z o.o. Sopot 17,8
745 Wenzel Marine Poland Sp. z o.o. Gdańsk 17,8
746 Danomar D. Noske S.J. Rumia 17,8
747 ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 17,8
748 Park Wodny Sopot Sp. z o.o. Sopot 17,8
749 Biuro Usług Projektowo-Inwestorskich Inwestpol Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 17,7
750 Aeroklub Gdański Pruszcz Gdański 17,7
751 Ol – Trans Kruszywa Sp. z o.o. Mrzezino 17,7
752 Asklepios Sp. z o.o. Gdańsk 17,7
753 Hotel Orle K. Podkówka M. Zdanowski sp.j. Gdańsk 17,6
754 Gawronski Development Sp. z o.o. Gdynia 17,6
755 Techno Plus Janusz Baranowski S.J. Gdańsk 17,6
756 Advanfile Sp. z o.o. Gdynia 17,6
757 Davon-IZ Sp. z o.o. Gdynia 17,6
758 Fy Audit Sp. z o.o. Gdynia 17,6
759 Sport – Technik Sp. z o.o. Chojnice 17,6
760 Pfk 2towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 17,5
761 Towarzystwo Inwestycyjne Sp. z o.o. Gdańsk 17,5
762 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o. Nieżywięć 17,5
763 Eco Plan S.A. Słupsk 17,5
764 Premium Brands Sp. z o.o. S.K. Władysławowo 17,5
765 Verto-Audit Sp. z o.o. Gdańsk 17,5
766 NHZ Elektro Sp. z o.o. Gdańsk 17,5
767 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 17,5
768 M.K. Zielke Serwis Skrzyń Biegów S.K. Cieplewo 17,4
769 NIL Sp. z o.o. Gdańsk 17,4
770 Hotel FALTOM Tomasz Falkowski Rumia 17,4
771 DG Sp. z o.o. Cieplewo 17,4
772 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Czarnylas 17,4
773 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 17,4
774 SID Sp. z o.o. Gdynia 17,4
775 Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o. Gdynia 17,4
776 Munters Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 17,3
777 MBF Sp. z o.o. Rokitki 17,3
778 Centrum Medyczne Kardiorytm Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,3
779 Investmed Sp. z o.o. Gdańsk 17,3
780 Acesoft Sp. z o.o. Sopot 17,3
781 Bros Control Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,2
782 KAMIR Sp. z o.o. Słupsk 17,2
783 Boniterm M. Osmański, P. Kołodziejczak S.J. Straszyn 17,2
784 International Paper Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 17,2
785 ACADEMY MARITIME SERVICES LTD Sp. z o.o. Gdynia 17,2
786 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 17,2
787 Digital Systems K. Baluta J. Szmelczyński sp.j. Rumia 17,2
788 Alltech Sp. z o.o. Kartoszyno 17,2
789 Ancora Sp. z o.o. Gdańsk 17,2
790 Gpec Starogard Sp. z o.o. Starogard Gdański 17,2
791 Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Ustka 17,1
792 Muco Sp. z o.o. Gdynia 17,1
793 Gdański Kantor Wydawniczy Sp. z o.o. Sulmin 17,1
794 ORPLAST Jerzy Orlikowski S.J. Sopot 17,1
795 Petro Centrum Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 17,1
796 Dds Poland Sp. Z O.O. sp.k. Gdańsk 17,1
797 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Draco Lesiński S.J. Gdańsk 17
798 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Żuchliński G.A.P. Żuchlińscy sp.j. Gdynia 17
799 ART – Florist Jantar Sp. z o.o. Gdynia 17
800 Techmal Sp. z o.o. PUP Gdańsk 17
801 Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Konarzyny 17
802 Abhotel.Eu Sp. z o.o. Gdańsk 17
803 Speciopost Brygida Kruczek i Łukasz Kruczek S.J. Gdańsk 16,9
804 Mozaika Sp. z o.o. Słupsk 16,9
805 Proenser Chylińska Sp. z o.o. Kwidzyn 16,9
806 Radio Weekend Sp. z o.o. Chojnice 16,8
807 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 16,8
808 Endoskopia Sp. z o.o. Sopot 16,8
809 POLIBOX Sp. z o.o. Kwidzyn 16,8
810 INPRO S.A. Gdańsk 16,8
811 Bros Control Sp. z o.o. Gdańsk 16,8
812 Berendsen Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 16,8
813 Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Sanbud Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
814 Nava Sp. z o. o. Przeds. Projektowo- Usługowe Gdańsk 16,7
815 Lemahieu Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 16,7
816 Wwglass Sp. z o.o. Gościcino 16,7
817 RSI Sp. z o.o. Sopot 16,7
818 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Helu Hel 16,7
819 Attyka Sp. z o.o. Gdańsk 16,7
820 Tiger Sp. z o.o. Gdańsk 16,6
821 Prąd Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 16,6
822 Techno – Tex Sp. z o.o. Tczewskie Łąki 16,6
823 Serwis Pomorskie Eugeniusz Słowik sp.k. Sopot 16,6
824 PM Nieruchomości Sp. z o.o. Sopot 16,6
825 Wejher Park Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 16,5
826 RC Consulting Sp. z o.o. Swarzewo 16,5
827 Dataline Automation Support Sp. z o.o. Kwidzyn 16,5
828 Beta Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 16,4
829 Bimos-Transport Sp. z o.o. Gdańsk 16,4
830 Svea Polska Sp. z o.o. Gdańsk 16,4
831 Instal-Elektro Sp. z o.o. Kwidzyn 16,4
832 Assistech Sp. z o.o. Gdańsk 16,4
833 SMI Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 16,3
834 Pemalux Sp. z o.o. Malbork 16,3
835 Advanced Solutions Institute Poland Sp. z o.o. Gdynia 16,3
836 Farmstar Polska sp. z o.o. Żelazno 16,3
837 Hotel Lubicz Sp. z o.o. Ustka 16,3
838 AFG Poland Sp. z o.o. Gdańsk 16,3
839 Zakład Usług Dźwigowych Remdźwig M.Bąkowski, M.Gumiński, J.Krężoch sp.j. Gdańsk 16,3
840 Offshore Training Centre Sp. z o.o. Gdańsk 16,3
841 Milo Investments Sp. z o.o. Gdynia 16,3
842 Multinor Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,3
843 Ośrodek Badania Bilansów i Analiz Ekonomicznych Partner Sp. z o.o. Gdańsk 16,3
844 Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. Gdańsk 16,2
845 Cygnus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,2
846 Two-M Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 16,2
847 Shipcon Sp. z o.o. Sopot 16,2
848 Grupa Also Sp. z o.o. Mosty 16,2
849 Pomorskie Centra Kardiologiczne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Gdańsk 16,2
850 4Developments Sp. z o.o. Gdańsk 16,2
851 WBS Sp. z o.o. sp.k. Strzebielinko 16,1
852 Poszukiwacze Przygód Pająk Kochanowski S. J. Gdańsk 16,1
853 Ratpol Sp. z o.o. Kartoszyno 16,1
854 Soldevelo Sp. z o.o. Gdynia 16
855 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 16
856 Capital Part 2 Sp. z o.o. Gdańsk 16
857 Salubre Sp. z o.o. Rumia 16
858 Dendrosystem Sp. z o.o. Rakowiec 15,9
859 Eurowind Poland Sp. z o.o. Gdańsk 15,9
860 UBT Sp. z o.o. Gdynia 15,9
861 Telmax E. R. Gliszczyńscy S.J. Człuchów 15,9
862 Mario-Transport Sp. z o.o. Gdańsk 15,9
863 Bałtycka Agencja Obrotu Energią Sp. z o.o. Gdynia 15,9
864 Mona Pro Moda Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15,9
865 Coaching Sp. z o.o. Gdańsk 15,8
866 FURUNO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 15,8
867 M & T Insulations Sp. z o.o. Gdańsk 15,8
868 Margo Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 15,8
869 Techmarine K. Hanć S.J. Gdańsk 15,8
870 Gaja Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,8
871 Abacosun G. Cichocka S.J. Gdynia 15,8
872 Dargoleza Sp. z o.o. Dargoleza 15,7
873 Polmozbyt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe Gdańsk 15,7
874 Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupsk 15,7
875 Nordvik Krzysztof Wróbel i Synowie sp. j. Reda 15,7
876 Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K. Gościcino 15,7
877 Handsoncode Sp. z o.o. Gdynia 15,7
878 BNA Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 15,7
879 Energomasz Sp. z o.o. Gdańsk 15,6
880 Baltec Marine Sp. z o.o. Gdańsk 15,6
881 Znak Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 15,6
882 Siem Offshore Poland Sp. z o.o. Gdynia 15,6
883 Hotel Opera Sp. z o.o. Sopot 15,6
884 MMG Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,6
885 CID Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,6
886 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał S.J. Malbork 15,6
887 Medicenter Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kościerzyna 15,6
888 Gdańska Spiżarnia Sp. z o.o. Koszwały 15,6
889 Prywatna Szkoła w Redzie Sp. z o.o. Reda 15,6
890 Agencja Ochrony Ares Service Jan Zbigniew Wośko Sp. z o.o. Gdańsk 15,5
891 BKG – Polska Robert Grębosz Iwspólnicy sp.j. Straszyn 15,5
892 VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa Gdańsk 15,5
893 STOCZNIA WISŁA Sp. z o.o. Gdańsk 15,5
894 Postea Sp. z o.o. Malbork 15,5
895 Projmed Sp. z o.o. Gdynia 15,5
896 Skwiercz – Instal Sp. z o.o. Połchowo 15,5
897 Hotel Gdańsk Brovarnia Sp. z o.o. Sopot 15,5
898 NIPPON KAIJI KYOKAI (POLAND) Sp. z o.o. Gdańsk 15,5
899 Ergo Energy Sp. z o.o. Gdynia 15,5
900 Vestland Marine Sp. z o.o. Gdynia 15,4
901 TYM-BUD Zakład Remontowo-Budowlany Waldemar Tymoszewski Pruszcz Gdański 15,4
902 Magstar Sp. z o.o. Starynia 15,4
903 Parlament – Tomasz Bożyczko, Tomasz Czerwiński, Mariusz Kaliszczak, Piotr Zboiński -S.J. Gdańsk 15,4
904 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Alkor Sp. z o.o. Sopot 15,4
905 Lokum Wiśniewski, Frost sp. j. Gdańsk 15,4
906 Inżtor. Adam Pokorski. Janusz Pokorski. S. J. Gdynia 15,4
907 CBMAX Sp. z o.o. Sp.K. Władysławowo 15,4
908 PAN DRAGON Sp. z o.o. Gdańsk 15,4
909 Mario Sp. z o.o. Starogard Gdański 15,4
910 Extra Sieć Sp. z o.o. Kartuzy 15,4
911 Senior Sp. z o.o. Sopot 15,4
912 Wod-Kan sp.j. Marian Domski, Ryszard Mich, Krzysztof Szałkowski Sopot 15,4
913 Portowy Zakład Techniczny S.A. Gdynia 15,3
914 CTL Północ Sp. z o.o. Gdynia 15,3
915 Pro-Biz Sp. z o.o. Tczew 15,3
916 Ad Rem Sp. z o.o. Chojnice 15,3
917 Bikor Sp. z o.o. Gdańsk 15,3
918 Femax Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
919 Gdańskie Wody Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
920 Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Kartograficzne OPGK Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
921 ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 15,2
922 Centrum Medyczne Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,2
923 Noton Poland Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,2
924 Internet Service Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
925 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 15,1
926 Newal Sp. z o.o. Gdańsk 15,1
927 Hanzatec Sp. z o.o. Gdańsk 15,1
928 Masterlease Sp. z o.o. Gdańsk 15,1
929 Romed Sp. z o.o. Jantar 15,1
930 Andreko Logistics Sp. z o.o. Rumia 15
931 Akademia Morska Gdynia 15
932 Polservice Development Sp. z o.o. Gdynia 15
933 Pol-Mare Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 15
934 Anga Sp. z o.o. Gdańsk 15
935 PEZAL Sp. z o.o. Gdańsk 14,9
936 WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o. Ustka 14,9
937 Merkury Polska Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 14,9
938 PVL Invest Sp. z o.o. Sopot 14,9
939 CS Sp. z o.o. Dzierzgoń 14,9
940 Westcoasting Towage Services Sp. z o.o. Gdynia 14,9
941 Engie Ec Serwis Sp. z o.o. Słupsk 14,8
942 BUDA S.J. Koteże 14,8
943 Lazur Sp. z o.o. Objazda 14,8
944 Silco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,8
945 POLFARM S.A. Chwaszczyno 14,8
946 Pameni Polska Sp. z o.o. Gdańsk 14,8
947 Vesta Sp. z o.o. Rumia 14,8
948 Value Sp. z o.o. Gdynia 14,7
949 Dock-Pol Sp. z o.o. Gdańsk 14,7
950 Santis Płocicki Sp.J. Chwaszczyno 14,7
951 Zakład Budowlany – Dzida i Zaręba – S.J. Lębork 14,7
952 Baltic Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 14,7
953 OKE Poland Sp. z o.o. Gdańsk 14,7
954 Movo Sp. z o.o. Gdańsk 14,7
955 Logiqa Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 14,6
956 Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno – Spożywcze S.A. Gdańsk 14,6
957 H5 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,6
958 Cover-Energy Sp. z o.o. Brusy 14,6
959 Olimpia Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 14,6
960 Przedsiębiorstwo DECH-POL Sp. z o.o. Gdynia 14,6
961 Usługi Transportowe Rybacka Sp. Jawna Nowy Klincz 14,6
962 Panaceum Sp. z o.o. Rumia 14,6
963 Eurolinks S.A. Sp.K. Gdynia 14,6
964 MWM Production Sp. z o.o. Ustka 14,5
965 Hotton Hotel Sp. z o.o. Gdynia 14,5
966 Razem Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszcz Gdański 14,5
967 Nauta Turbo Sp. z o.o. PPUH Gdynia 14,5
968 THC Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 14,5
969 Getresponse Sp. z o.o. Gdańsk 14,5
970 STOKVIS TAPES POLSKA Sp. z o.o. Kowale 14,5
971 J.S. Hamilton Poland S.A. Gdynia 14,5
972 Radunia-Containers K.Pich & Wspólnicy sp.j. Gdynia 14,5
973 Margo Invest Sp. z o.o. Gdynia 14,5
974 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Bekas Sp. z o.o. Starogard Gdański 14,5
975 Archet – Nausea Sp. z o.o. Gdańsk 14,4
976 Dellner Components Sp. z o.o. Gdynia 14,4
977 HVDC Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 14,4
978 Martship Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Gdański 14,4
979 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 14,4
980 Radex Sp. z o.o. Gdańsk 14,4
981 DS Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 14,4
982 Partnex St.Grabowski, J.Szarejko sp.j. Gdańsk 14,3
983 Remus T.Studziński, M.Ciesiółka Sp.J. Sopot 14,3
984 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
985 Ulkem Dönerproduktion Sp. z o.o. Osieczna 14,3
986 Przychodnia Rogowscy Sp. z o.o. sp.k. Tczew 14,3
987 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 14,3
988 ECO – Construction Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
989 Baltic Sea Logistics Sp. z o.o. Gdynia 14,3
990 Epsilon Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
991 Dworek Admirał Sp. z o.o. Rumia 14,3
992 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o. Gdańsk 14,2
993 PPU ZIELEŃ Sp. z o.o. Gdańsk 14,2
994 Manaja Sp. z o.o. Gdynia 14,2
995 Zhz Sp. z o.o. Stańkowo 14,2
996 J.K. Wakro Sp. z o.o. Kwidzyn 14,2
997 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa MSM w Nowej Wsi Lęborskiej Nowa Wieś Lęborska 14,2
998 Jedliński, Bierecki i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Gdynia 14,2
999 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Olko D. Rybicka, Z. Olko S.J. Sopot 14,2
1000 Sigma Bk Bartosz, Korchow i Wspólnicy sp.j. Kielno 14,1
1001 POLHOZ Sp. z o.o. Szymankowo 14,1
1002 Domy Banino Sp. z o.o. Sopot 14,1
1003 Kruża i Wspólnicy. Adwokacka Spółka Komandytowa Gdańsk 14,1
1004 Soiltech Sp. z o.o. Gdańsk 14,1
1005 Gards Sp. z o.o. Ciekocino 14,1
1006 Eurobud Chajewscy S.J. Starogard Gdański 14
1007 ALUCOLOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwedzko – Polskie Rumia 14
1008 Logisfera FI Sp. z o.o. Sopot 14
1009 INTER BALT Sp. z o.o. Gdańsk 14
1010 Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Chojnice 14
1011 Melprojekt Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe Gdańsk 14
1012 Colway International S.A. Koleczkowo 14
1013 MTMG – Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 14
1014 Active Park Sp. z o.o. Sopot 14
1015 Piast Sp. z o.o. Słupsk 13,9
1016 Aksis Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski S.J. Gdańsk 13,9
1017 Grupa – PM Investment Sp. z o.o. Gdańsk 13,9
1018 Neofin Sp. z o.o. Gdynia 13,9
1019 Tracta Investments S.A. Gdańsk 13,9
1020 Pollygraf Sp. z o.o. Gdańsk 13,9
1021 Cezos Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 13,9
1022 Vestdavit Sp. z o.o. Gdańsk 13,9
1023 Gpec Tczew Sp. z o.o. Tczew 13,9
1024 DZ Sp. z o.o. Reda 13,8
1025 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 13,8
1026 Allrad Sp. z o.o. Okoninki 13,8
1027 Paragraf Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Luzino 13,8
1028 Esentra Sp. z o.o. Gdynia 13,8
1029 Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j. Gdańsk 13,7
1030 Triada Augusto Pomorze D. i T. Aleksandrowicz S.J. Chwaszczyno 13,7
1031 Como Polska Sp. z o.o. Sopot 13,7
1032 Versus Sp. z o.o. S. K. Gdańsk 13,7
1033 Schultz Shipping Sp. z o.o. Gdańsk 13,7
1034 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 13,7
1035 Sunreef Yachts Charter Sp. z o.o. Gdańsk 13,7
1036 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Perspektywa Sp. z o.o. Słupsk 13,7
1037 TAX Safe Sp. z o.o. Sopot 13,7
1038 METRIX METAL Sp. z o.o. Tczew 13,7
1039 IRKO Sp. z o.o. Gdańsk 13,7
1040 BUD-INVEST Sp. z o.o. Tczew 13,6
1041 Ekoenergo Sp. z o.o. Kończewice 13,6
1042 Torfowisko Biały Bór Sp. z o.o. Gościcino 13,6
1043 VGL Distribution Services Sp. z o.o. Gdańsk 13,6
1044 Przedsiębiorstwo Marcor Sp. z o.o. Gdańsk 13,6
1045 Biotee Polska Sp. z o.o. Rzeczenica 13,6
1046 3 X R Sp. z o.o. Gdynia 13,6
1047 Arch – Deco Sp. z o.o. Gdynia 13,5
1048 NZOZ Kaszuby Sp. z o.o. Wejherowo 13,5
1049 Garnizon Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
1050 Bezpiecznybiznes.Pl Sp. z o.o. Sopot 13,5
1051 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
1052 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Kamix Sp. z o. o. S. K. Gdynia 13,5
1053 ELBRO Sp. z o.o. Rumia 13,5
1054 Zenith Sp. z o.o. Sopot 13,5
1055 Invest Klima Krzysztof Diakowski S.K. Gdynia 13,5
1056 Przedsiębiorstwo Hydrogeologiczne Sp. z o.o. Gdańsk 13,4
1057 Sieć Sklepów Miła Sp. z o.o. Czersk 13,4
1058 Verico Experts Sp. z o.o. Gdynia 13,4
1059 Archiwis Sp. z o.o. Słupsk 13,4
1060 Riverdi Sp. z o.o. Straszyn 13,4
1061 Samolej ZTS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włynkówko 13,4
1062 Mol Sp. z o.o. Gdynia 13,4
1063 Eurotaxpol S.J. Gdańsk 13,4
1064 Klara Sp. z o.o. Reda 13,4
1065 Anc System Sp. z o.o. Gdańsk 13,4
1066 Voestalpine Signaling Sopot Sp. z o.o. Sopot 13,4
1067 Intertoll Construction Sp. z o.o. Gdańsk 13,4
1068 Koga – Maris Sp. z o.o. Hel 13,3
1069 Starmedica Sp. z o.o. Gdańsk 13,3
1070 SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Energetycznych Reda 13,3
1071 Security Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,3
1072 Apartinfo Gustinelli Antoń S.J. Gdańsk 13,3
1073 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 13,3
1074 GT Poland LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 13,3
1075 CSA Sp. z o.o. Stężyca 13,3
1076 HELENA Transport-Spedycja H.J. Burek Sp.J. Gościcino 13,2
1077 Jubitom Kazimierz Tomasiewicz Rumia 13,2
1078 Lentas Sp. z o.o. Gdańsk 13,2
1079 Studio Gambit Sp. z o.o. Gdańsk 13,2
1080 Antwork Sp. z o.o. Gdańsk 13,2
1081 Viskar Sp. z o.o. Rumia 13,2
1082 Promotor-JP Ponikowscy S.J. Gdańsk 13,2
1083 Exada Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,2
1084 Hansa Loadtest Baltic Sp. z o.o. Gdynia 13,1
1085 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno-Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o. Czarne 13,1
1086 Dermscan Poland Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
1087 ABA Sport Sp. z o.o. S.K. Staniszewo 13,1
1088 ARGO CARD Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
1089 Biuro Rachunkowe Pro Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
1090 Neptun – Hydraulika Siłowa Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
1091 Energetyka Automatyka Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
1092 Wiwa Progress Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 13,1
1093 Volt Polska Sp. z o.o. Sopot 13,1
1094 ASM Biuro Inwestorskie Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
1095 Radevelia Sp. z o.o. Gdańsk 13,1
1096 S & P Polska Sp. z o.o. Malbork 13
1097 Zarząd Portu Morskiego w Ustce Sp. z o.o. Ustka 13
1098 NAVY-SAN Sp. z o.o. Gdynia 13
1099 Eurologistic Tires Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13
1100 Zaspa Lokatorsko Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 13
1101 Morskie Zacisze Sp. z o.o. Słupsk 13
1102 IQ PL Sp. z o.o. Gdańsk 12,9
1103 Alpha Bau Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 12,9
1104 Hotel Unicus Mięczkowski Spółka Komandytowa Sopot 12,9
1105 Abaco Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Kowale 12,9
1106 L.S. Lingua Sp. z o.o. Gdańsk 12,9
1107 Raj Dla Myśliwego Sp. z o.o. Słupsk 12,9
1108 JBS Kisielewski Turos Kisielewski S.J. Gdańsk 12,9
1109 M.M. Service Sp. z o.o. Gdańsk 12,9
1110 Ostrowski-Pilachowski S.J. Gdynia 12,8
1111 Przedsiębiorstwo Usługowe Dry Sand Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
1112 Radmor S.A. Gdynia 12,8
1113 SMT Shipmanagement And Transport Gdynia Ltd Sp. z o.o. Sopot 12,8
1114 Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
1115 KJ Automobil Sp. z o.o. Gdynia 12,8
1116 Wakacje. Pl S.A. Gdańsk 12,8
1117 Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych AREX Sp. z o.o. Gdynia 12,8
1118 Zarządzanie Nieruchomościami Go Sp. z o.o. Gdynia 12,8
1119 Gospodarstwo Rolne Wysoka – Sp. z o.o. Silno 12,8
1120 Przedsiębiorstwo Budowlane Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
1121 Balt – Trade Service Sp. z o.o. Gdynia 12,8
1122 TCO Trading Company Sp.J. Ryznar – Wojak i Spółka Rokocin 12,8
1123 Golden Hand Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
1124 Franklin Sp. z o.o. S.K. Szydlice 12,7
1125 Kancelaria Prawno-Podatkowa Ars Lege Sp. z o.o. Gdańsk 12,7
1126 MGT Sp. z o.o. Rogulewo 12,7
1127 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 12,7
1128 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 12,7
1129 N Z O Z Przychodnia Morena Sp. z o. o. Gdańsk 12,7
1130 Looxon S.A. Gdańsk 12,7
1131 Osuszanie24 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 12,7
1132 VOGEN Sp. z o.o. Gdynia 12,7
1133 Jakob Gerhardt Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
1134 Syntonia Sp. z o.o. Gdynia 12,6
1135 Przedsiębiorstwo Budowlane Rol-Bud Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
1136 Komin Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
1137 Przedsiębiorstwo Robót Budowlano-Kanalizacyjnych i Hydrotechnicznych HYDROKAN Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
1138 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 12,6
1139 Truck Shop Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 12,6
1140 SEA TEC Sp. z o.o. Łęgowo 12,6
1141 Investment Trading Consulting Sp. z o.o. Skarszewy 12,6
1142 Lasertechnika Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 12,6
1143 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Pediatryczno-Internistyczne Jaskółka Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
1144 Spamar Sp. z o.o. Gdynia 12,6
1145 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 12,6
1146 Technical Ship Management Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
1147 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 12,5
1148 Kapeo Laser Sp. z o.o. Kowale 12,5
1149 Cube-Techniki Rusztowaniowe Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 12,5
1150 Domo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rotmanka 12,5
1151 Baltimare Sp. z o.o. Gdynia 12,5
1152 PW Energie Odnawialne Sp. z o.o. Poraj 12,5
1153 Psia Góra Sp. z o.o. Chojnice 12,5
1154 Orea Sp. z o.o. Gdynia 12,5
1155 Przedsiębiorstwo Hotele Sp. z o.o. Kwidzyn 12,4
1156 Ateneum Szkoła Wyższa Gdańsk 12,4
1157 Profil Sp. z o.o. Gdańsk 12,4
1158 GLG Sp. z o.o. Rumia 12,4
1159 Vitel Chachaj S. J. Wejherowo 12,4
1160 ABC Sp. z o.o. Gdańsk 12,4
1161 Pumar Consulting Agency Ltd. Sp. z o.o. Gdynia 12,4
1162 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 12,4
1163 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 12,3
1164 Przystań Sp. z o.o. Dębki 12,3
1165 Gre Management Sp. z o.o. Gdynia 12,3
1166 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 12,3
1167 Kegar Sp. z o.o. Kępice 12,3
1168 Global Supplements Sp. z o.o. sp.k. Otomin 12,3
1169 Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o. Gdynia 12,3
1170 Properpack Polska Sp. z o.o. Gdańsk 12,3
1171 Jedność Spółdzielnia Mieszkaniowa W Silnie Silno 12,3
1172 Bartex Sp. z o.o. Gdańsk 12,3
1173 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowe Trojbet Sp. z o.o. Łebunia 12,3
1174 Antares Wioletta Kozakiewicz-Jeziorska Gdańsk 12,3
1175 Wspólne Przedsiębiorstwo Promex T. Ciarkowski, M. Czechowski S.J. Pruszcz Gdański 12,3
1176 Rem- Bud Żmudzki sp. j. Człuchów 12,2
1177 Livisto Sp. z o.o. Gdynia 12,2
1178 JBS Optima Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,2
1179 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej EMPEC Sp. z o.o. Ustka 12,2
1180 GAM Sp. z o.o. Gdynia 12,2
1181 Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o. Słupsk 12,2
1182 Market – Software Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
1183 Porta Kmi Poland Sp. z o.o. Bolszewo 12,2
1184 SPEC – PEC Sp. z o.o. Zakład Energetyki Cieplnej Kartuzy 12,2
1185 Mastpol Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 12,1
1186 Przedsiębiorstwo Tencom-Pol Kazimierz Łangowski Sp. z o.o. S.K. Kaliska Kościerskie 12,1
1187 Nomos Sp. z o.o. Rekcin 12,1
1188 Biuro Projektowo Inżynierskie Konstruktornia Sp. z o.o. Gdańsk 12,1
1189 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 12,1
1190 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Sp. z o.o. Przechlewo 12,1
1191 ECO Malbork Sp. z o.o. Malbork 12,1
1192 AUTO – AKCES Sp. z o.o. Gdańsk 12,1
1193 POMORSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W GDAŃSKU Gdańsk 12
1194 Wuprohyd Sp. z o.o. Gdynia 12
1195 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Transfer Niedzielski sp. j. Skarszewy 12
1196 MARBEL Sp. z o.o. Gdańsk 12
1197 Eurostandard S.J., Firma Rodzinna Klauzo Topole 12
1198 Dnv Gl Poland Sp. z o.o. Gdynia 12
1199 AK Development Sp. z o.o. Gdańsk 12
1200 A.W. Klima Sp. z o.o. S.K. Rumia 12
1201 PBHU Obiekt Sp. z o.o. Kiełpino 12
1202 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stogi Sp. z o.o. Gdańsk 12
1203 Trec Nutrition Sp. z o.o. Gdynia 12
1204 Studio Architektoniczne Kwadrat Sp. z o.o. Gdynia 11,9
1205 Integrel Sp. z o.o. Gdańsk 11,9
1206 NFM Property Sp. z o.o. Potęgowo 11,9
1207 Przedsiębiorstwo Rolne Gros-Rol Sp. z o.o. Małe Walichnowy 11,9
1208 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe MIREX K. I H. Mirek Sp.J. Człuchów 11,9
1209 Mawiko Sp. z o.o. Chojnice 11,9
1210 4 PIK Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,9
1211 Biuro Rachunkowe Bożeny Świnarskiej Sp. z o.o. Gdańsk 11,9
1212 Przedsiębiorstwo Handlowe SIBUK S.J. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 11,9
1213 AP-Pol Andrzej Pastuszka S.J. Pruszcz Gdański 11,9
1214 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 11,9
1215 Polskiesuplementy.Pl Sp. z o.o. Bojano 11,8
1216 Spółdzielnia Mieszkaniowa JANTAR Gdynia 11,8
1217 Firma Record Sp. z o.o. Gdańsk 11,8
1218 Hotel Oliwski Sp. z o.o. Gdańsk 11,8
1219 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro-Stom Sp. z o.o. Gdańsk 11,8
1220 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,8
1221 Waycom Sp. z o.o. Gdańsk 11,8
1222 SPOŁEM PSS Odrodzenie Człuchów 11,8
1223 Optem Sp. z o.o. Gdańsk 11,8
1224 Engine Sp. z o.o. Sopot 11,8
1225 Kłos Spółdzielnia Mieszkaniowa Nieżychowice 11,8
1226 Aquastacja Sp. z o.o. Gdańsk 11,7
1227 Szkoła Morska w Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 11,7
1228 Przedsiębiorstwo Produkcyjne POLSTYR Sp. z o.o. Człuchów 11,7
1229 Rental Sp. z o.o. Gdańsk 11,7
1230 Mariteam Polska Sp. z o.o. Gdynia 11,7
1231 Lonza Nata Teresa Zarębska, Waldemar Michałowski sp.j. Gdańsk 11,7
1232 Sklepy Wm Maria Nowak, Wiesław Osowski Sp. J. Gdańsk 11,7
1233 Invest Sarko Sp. z o.o. Gdynia 11,7
1234 Vista Audytorzy, Księgowi I Doradcy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 11,7
1235 Techno Marine Sp. z o.o. Malbork 11,7
1236 JIT Solutions Sp. z o.o. Gdynia 11,7
1237 Metrox – Service Sp. z o.o. Tczew 11,7
1238 SANTI Sp. z o.o. Gdynia 11,7
1239 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 11,7
1240 Baltic Engineering Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,7
1241 P. H. U. PIASTPOL J. L. ŁANGOWSKI SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 11,7
1242 Bautec Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 11,6
1243 Hotel Klif Jk Inwest-Hel Sp. z o.o. sp.k. Chłapowo 11,6
1244 TRANSREM Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
1245 Nord – Import – Eksport LTD Sp. z o.o. Dziemiany 11,6
1246 Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 11,6
1247 Pomerania Services Group Sp. z o.o. Miastko 11,6
1248 UMS Marbalco Sp. z o.o. Sopot 11,6
1249 M & S OKNA I DRZWI Sp. z o.o. Słupsk 11,6
1250 Alkor Sp. z o.o. Gdańsk 11,6
1251 Pomorskie Centrum Technologiczno Badawcze Sp. z o.o. Gdynia 11,6
1252 CMA CGM Polska Sp. z o.o. Gdynia 11,5
1253 Pogoda Ducha Sp. z o.o. Wejherowo 11,5
1254 PMC Green Poland Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
1255 PMK Sp. z o.o. Przodkowo 11,5
1256 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 11,5
1257 Partnerzy Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
1258 Odejewski Extreme Sp. z o.o. Sieroczyn 11,5
1259 HANDEL ARTI 34 S.J. SŁAWOMIR KISIEL ARTUR RZEPPA Gdańsk 11,5
1260 Polrentcar Sp. z o.o. Gdańsk 11,5
1261 Kodem Sp. z o.o. Biuro Usług Geodezyjnych i Projektowych Pruszcz Gdański 11,5
1262 Advert Sp. z o.o. Bojano 11,5
1263 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 11,5
1264 Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe PRZYSZŁOŚĆ Piotr Wysocki Malbork 11,5
1265 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,5
1266 Arktos Sp. z o.o. Gdańsk 11,4
1267 Yachts And Yachting Sp. z o.o. Sopot 11,4
1268 Agro – Jasna Sp. z o.o. Jasna 11,4
1269 TARGO S.A. Gdynia 11,4
1270 Zakład Produkcyjny Alexander Piotr Pundzis Chwaszczyno 11,4
1271 Lokarent Sp. z o.o. Sopot 11,4
1272 Fabryka Turas Sp. z o.o. Słupsk 11,4
1273 PPK Sp. z o.o. Kwidzyn 11,4
1274 Lupus Sp. z o.o. Gdynia 11,4
1275 Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Zabezpieczeń Przeciwkorozyjnych Corrpol Sp. z o.o. Gdańsk 11,4
1276 Sadowski Sp. z o.o. Gdynia 11,3
1277 Gospodarstwo Rolne FERMA SUCHORZE Sp. z o.o. Suchorze 11,3
1278 ARTPOL Koc, Szymański Sp.J. Gdańsk 11,3
1279 Zakład Rolno Przemysłowy Sp. z o.o. Bukowo 11,3
1280 Shipco Transport Sp. z o.o. Gdynia 11,3
1281 Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk S.J. Gdańsk 11,3
1282 Majątek Żoruchowo Sp. z o.o. Główczyce 11,3
1283 Sunen Sp. z o.o. Gdynia 11,3
1284 Przedszkole Niepubliczne Horyzoncik Sp. z o.o. Borkowo 11,3
1285 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Numer 2 W Redzie Sp. z o.o. Reda 11,3
1286 Dworce Autobusowe Sp. z o.o. Wejherowo 11,3
1287 Krajowa Izba Producentów Ryb Ustka 11,3
1288 Metering Polska Sp. z o.o. Gdańsk 11,3
1289 Spółka Rolna GŁÓWCZYCE Sp. z o.o. Główczyce 11,2
1290 Q Install S.A. Gdańsk 11,2
1291 Hydro-Rem Sp. z o.o. Przeds. Remontowo-Usługowo-Projektowe Gdańsk 11,2
1292 Kinsky Spółka Sp. z o.o. Pelplin 11,2
1293 Loxy Poland Sp. z o.o. Rumia 11,2
1294 Time Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1295 Przychodnia u Źródła Marii Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1296 Mar-Pol Sp. z o.o. Kościeleczki 11,2
1297 Makromor Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1298 Alg-Borje Polska Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1299 2G Group Sp. z o.o. Gdynia 11,2
1300 Fasada- Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
1301 Proestetica Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
1302 Ośrodek Wczasowy Jantar Sp. z o.o. Jantar 11,1
1303 Alnet Systems Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
1304 Malborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Malbork 11,1
1305 BMB Santech Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,1
1306 Vita – Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o. Gdynia 11,1
1307 IMKOP Firma Usług Wielobranżowych Ireneusz Machuta Konarzyny 11,1
1308 Eclisse Polska Sp. z o.o. Rokitki 11,1
1309 Astor Systems Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
1310 D&H Manufacturing Poland S.A. Niezabyszewo 11,1
1311 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11,1
1312 Wagfors Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
1313 Janowicz Architekci Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
1314 Kambud II Sp. z o.o. Rumia 11,1
1315 Eko – Tech Sp. z o.o. Starogard Gdański 11,1
1316 JM Architekci Sp. z o.o. Gdańsk 11,1
1317 Family Service Polen Sp. z o.o. Bytów 11
1318 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grotex Sp. z o.o. Gdańsk 11
1319 Spółdzielnia Rzemieślnicza Budowlano Wytwórcza Słupsk 11
1320 Sonniger Polska Sp. z o.o. Gdynia 11
1321 Eurowax Sp. z o.o. Gdańsk 11
1322 Odan Odejewski Sp. z o.o. Chojnice 11
1323 Biuro Rachunkowe Artemiza Sp. z o.o. Żukowo 11
1324 S.Drog Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11
1325 QandS Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11
1326 Horyzont-System Sp. z o.o. Suchy Dąb 11
1327 Elkom-Bud Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 11
1328 NZOZ Przychodnia Mickiewicza Sp. z o.o. Gdańsk 11
1329 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 11
1330 MCE Sp. z o.o. Starogard Gdański 11
1331 Riela Polska Sp. z o.o. Kartoszyno 11
1332 Alfa Instalacje Sp. z o.o. Kobylnica 11
1333 PPH Has – Rokadex – Haro Sp. z o.o. Stegna 11
1334 Przedsiębiorstwo Ekotronik Sp. z o.o. Gdańsk 11
1335 Scanwork Sp. z o.o. Wejherowo 10,9
1336 CFT – Grupa Informatyczna Sp. z o.o. Gdańsk 10,9
1337 Gospodarstwo Rolne Gurcz Sp. z o.o. Gurcz 10,9
1338 MK Elektronik Krzysztof Grudzień, Honorata Kołomyjska S.J. Gdańsk 10,9
1339 Radiologica Net Pytlewski & Ryterski sp.j. Rumia 10,9
1340 Kolektor – Systemy Cieplne Sp. z o.o. Rekowo Górne 10,9
1341 Atut Sp. z o.o. Gdynia 10,9
1342 Przedsiębiorstwo Uslugowe Gaś-Poż Sp. z o.o. Rumia 10,9
1343 Fast Data Sp. z o.o. Gdynia 10,8
1344 Indusco Sp. z o.o. Straszyn 10,8
1345 Tetra Polska Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
1346 Mastpol Sp. z o.o. Kosakowo 10,8
1347 Art Rock Cafe Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
1348 Fara Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,8
1349 PAKTAINER Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,8
1350 Golden sp.j. Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz Malbork 10,8
1351 Rindipol S.A. Chojnice 10,8
1352 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Wierzyca Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,8
1353 Centrum Medycyny Pracy Zakład Leczniczo – Profilaktyczny Sp. z o.o. Kwidzyn 10,8
1354 Nasza Wspólnota Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
1355 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Belfer w Prabutach Prabuty 10,8
1356 Weinhaus Jakob Gerhardt – Polonia Sp. z o.o. Gdańsk 10,7
1357 Tenistal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,7
1358 Systemix Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,7
1359 Tritec Production Sp. z o.o. Słupsk 10,7
1360 Gambit Sp. z o.o. Sopot 10,7
1361 Apl Poland Sp. z o.o. w likwidacji Gdynia 10,7
1362 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sopockie Centrum Fizykoterapii I Rehabilitacji Sp. z o.o. Sopot 10,7
1363 AS Nieruchomości Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,7
1364 Dekpol S.A. Pinczyn 10,7
1365 Abatec Sp. z o.o. Słupsk 10,7
1366 Mirko Sp. z o.o. Głobino 10,6
1367 Efis Polska Sp. z o.o. Piece 10,6
1368 Aqualine Marine Sp. z o.o. Malbork 10,6
1369 Elzon Sp. z o.o. Gdynia 10,6
1370 Benefit Group Sp. z o.o. Gdynia 10,6
1371 IVONA Software Sp. z o.o. Gdańsk 10,6
1372 Tundra Advisory Sp. z o.o. Gdańsk 10,6
1373 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna AGROMEL Warcz 10,6
1374 Dom Finansowy QS S.A. Gdańsk 10,6
1375 Ekspert Sp. z o.o. Udorpie 10,6
1376 Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export Import Sp. z o.o. Tralewo 10,5
1377 Społem Kupiecko – Wytwórcza Spółdzielnia Pracy Malbork 10,5
1378 Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,5
1379 Koli Sp. z o.o. Banino 10,5
1380 PDTEC Sp. z o.o. Gdynia 10,5
1381 Profobet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 10,5
1382 Invest Sp. z o.o. Gdańsk 10,5
1383 Kokoszki Międzyzakładowa Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych Gdańsk 10,5
1384 N50 Sp. z o.o. Gdańsk 10,5
1385 BTCA Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
1386 WIPOL Sp. z o.o. Firma Handlowo – Konsultingowa Gdynia 10,4
1387 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Starkom Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,4
1388 Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych Sowa-Med Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
1389 Audax Sp. z o.o. Gdynia 10,4
1390 Caravela Boatbuilders A. Glebow, M. Rymarz S.K. Gdańsk 10,4
1391 D&D Truck sp. z o.o. Gdynia 10,4
1392 Serwis Haller S.A. Gdańsk 10,4
1393 PPU ROBEX Sp. z o.o. Lębork 10,4
1394 World Systems Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 10,4
1395 Eurx Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
1396 Tenslab Sp. z o.o. Gdańsk 10,4
1397 CHEŁM Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 10,4
1398 Trajdernia Pl Sp. z o.o. Kartuzy 10,4
1399 System Reklamy Wizualnej Sp. z o.o. Sopot 10,3
1400 Kombinat Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
1401 Su Ying Sp. z o.o. Gdynia 10,3
1402 Security Service Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
1403 Niviss PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 10,3
1404 Nordica Villan Sp. z o.o. Kobylnica 10,3
1405 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Centrum Sp. z o.o. Gdańsk 10,3
1406 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 10,3
1407 Bocian Morski Sp. z o.o. Sopot 10,3
1408 Drewil Sp. z o.o. Przodkowo 10,3
1409 Wózki Widłowe Marcin Perepeczko Spółka Komandytowa Gdańsk 10,3
1410 Lightbox Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10,3
1411 Rolnik sp. z o.o. Barłożno 10,3
1412 ARGO S.A. Gdańsk 10,2
1413 Marin Teknikk Gdansk Sp. z o.o. Gdańsk 10,2
1414 Med – Oral Sp. z o.o. Rumia 10,2
1415 Toucan Systems Sp. z o.o. Gdańsk 10,2
1416 Aguas Limpias Sp. z o.o. Bożepole Wielkie 10,2
1417 Ygos Shipping Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,2
1418 Fonokaj Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,2
1419 Landzberg Sp.J. Brzeźno Wielkie 10,2
1420 Zakład Zieleni i Dróg Acer sp.j. J.Kapuściński, E.Duffek Borkowo 10,2
1421 Vesta Grupa Inwestycyjna M.K.Ł. Hanowicz S.J. Gdańsk 10,2
1422 Steelu Sp. z o.o. Bielkówko 10,2
1423 Lauda Audio Adamowicz S.J. Sopot 10,2
1424 Enpex Sp. z o.o. PUP Gdańsk 10,2
1425 Hotel Aureus Mięczkowski Spółka Komandytowa Sopot 10,2
1426 SIM Gdynia Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chwaszczyno 10,2
1427 ETMAL Sp. z o.o. Gdynia 10,1
1428 Biovico Sp. z o.o. Gdynia 10,1
1429 Fines S.A. Sopot 10,1
1430 Zacisze Sp. z o.o. Gdynia 10,1
1431 KFT Sp. z o.o. Sopot 10,1
1432 Przedsiębiorstwo Chłodniczo – Klimatyzacyjne Prorem – Agro Sp. z o.o. Gdańsk 10,1
1433 Eltes Sebastian Tessmar sp.k. Bojano 10,1
1434 Grupa Egea Sp. z o.o. Gdańsk 10,1
1435 Kapitan Cook Sp. z o.o. Gdynia 10,1
1436 Centrum Medyczne Polimed Sp. z o.o. Tczew 10,1
1437 A J Fabryka Mebli Sp. z o.o. Redzikowo 10,1
1438 MSC Poland Sp. z o.o. Gdynia 10,1
1439 Polmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,1
1440 Drukarnia Nowator Sp. z o.o. Gdynia 10,1
1441 K.A.T. Sp. z o.o. Gdańsk 10,1
1442 Topsped Sp. z o.o. Gdynia 10,1
1443 Mr Dom Sp. z o.o. Gdynia 10
1444 Taurus SEA Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 10
1445 Na Zdrowie Sp. z o.o. Gdańsk 10
1446 Optykon Sp. z o.o. Tczew 10
1447 Przedsiębiorstwo Usługowo-Turystyczne Przymorze Sp. z o.o. Słupsk 10
1448 Polskie Centrum Audytu i Rachunkowości Verto – Audit Sp. z o.o. Gdańsk 10
1449 Pom – Agro Sp. z o.o. Lębork 10
1450 PRINO – PLAST Sp. z o.o. J.V. Produkcja Artykułów Higienicznych Malbork 10
1451 Nadmorski Dom Seniora Sp. z o.o. Puck 10
1452 Dzierżążno Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 10
1453 Lostar Sp. z o.o. Gdynia 10
1454 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDYK Sp. z o.o. Tczew 10
1455 J.B.T. GmbH Sp. z o.o. Gdańsk 10
1456 FCA Sp. z o.o. Gdynia 10
1457 Paw Sp. z o.o. Miszewko 10
1458 Gorem Sp. z o.o. Gdańsk 10
1459 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 10
1460 Przetwórstwo Ryb Produkcyjne MORS Wanda Michalak, Bolesław Michalak S.J. Bydlino 10
1461 Medivec Sp. z o.o. Miechucino 10
1462 DAPOLOGIC Sp. z o.o. Gdynia 10
1463 Goodvalley Agro S.A. Przechlewo 9,9
1464 Petrus Sp. z o.o. Chojnice 9,9
1465 Portorico Sp. z o.o. Gdańsk 9,9
1466 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 9,9
1467 Wartsila Baltic Design Centre Sp. z o.o. Gdynia 9,9
1468 Przedsiębiorstwo Usługowe clean – Bud sp.j. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska Gdynia 9,9
1469 Bona Dea Sp. z o.o. Chojnice 9,9
1470 Spółdzielnia Mieszkaniowa Senior im. Dr Jadwigi Titz-Kosko Gdynia 9,9
1471 SOFTCOM Sp. z o.o. Gdańsk 9,9
1472 Wysoka Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9,9
1473 Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne Fundament Sp. z o.o. Gdańsk 9,9
1474 NGE Polska Sp. z o.o. Gdańsk 9,9
1475 Ecofinance Sp. z o.o. Gdańsk 9,9
1476 PMB Professional Sp. z o.o. Sopot 9,9
1477 Beditom-Z.Bednarczyk sp.j. Gdynia 9,8
1478 Adro Adam Rymarski, Jolanta Darznik sp. j. Rumia 9,8
1479 Obsługa Nieruchomości GRAF – DOM Sp. z o.o. Lębork 9,8
1480 Partner Systems Sp. z o.o. Człuchów 9,8
1481 Colordruk Sp. z o.o. Wielki Klincz 9,8
1482 Towarzystwo Inwestycyjne-Maison Sp. z o.o. Gdańsk 9,8
1483 Variosteel Sp. z o.o. Lębork 9,8
1484 Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o. Malbork 9,8
1485 ŻUKOWO Spółdzielnia Usługowa Żukowo 9,8
1486 QMM Global Sp. z o.o. Gdańsk 9,8
1487 Gospodarstwo Rolne Bystrze Sp. z o.o. Bystrze 9,8
1488 SILCO Sp. z o.o. Gdańsk 9,7
1489 Klimor Sp. z o.o. Gdynia 9,7
1490 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Koszałka Jan i Stefan Sp. J. Kartuzy 9,7
1491 Guardian Progress Broker Sp. z o.o. Gdynia 9,7
1492 Kesz Rozliczenia Sp. z o.o. Tczew 9,7
1493 VIKTEL Sp. z o.o. Gdynia 9,7
1494 Mikamed Sp. z o.o. Gdańsk 9,7
1495 Metal Pl Sp. z o.o. Słupsk 9,7
1496 Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Prabuty 9,7
1497 Poland Marine Services LTD Sp. z o.o. Gdynia 9,7
1498 SDR – ECO Sp. z o.o. Gdańsk 9,7
1499 MAJKA REINHARDT Sp. z o.o. Glincz 9,7
1500 Spóldzielnia Dąb Suchy Dąb 9,7
1501 Arkom Sp. z o.o. Słupsk 9,6
1502 Centrum Medyczne Świętego Łukasza Sp. z o.o. sp.k. Kiełpino 9,6
1503 ABM Touristic Sp. z o.o. Ustka 9,6
1504 Kostbet Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
1505 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gdyni Gdynia 9,6
1506 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 9,6
1507 Luxeo Sp. z o.o. Swarzewo 9,6
1508 Sulmin Borkowski sp.j. Kawle Dolne 9,6
1509 Plichta S. J. Wejherowo 9,6
1510 Firma Handlowo-Usługowa Moto – Jack II Sabinasz Piotr, Sabinasz Jacek S.J. Starogard Gdański 9,6
1511 Evi-Med Sp. z o.o. Gdynia 9,6
1512 Zakład Remontowo-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Nicponia 9,6
1513 WP Invest Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
1514 Przeds. Robót Portowych Doker Sp. z o.o. Gdynia 9,6
1515 Słoneczna sp. z o.o. Ustka 9,6
1516 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Albex Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
1517 Yachting Solutions Sp. z o.o. Gdynia 9,6
1518 W&M Sp. z o.o. Nowiec 9,6
1519 Villa Pascal S. Borkowski S.J. Gdańsk 9,6
1520 MS Ekspert Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
1521 Delta Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
1522 AC Elektro Installation Sp. z o.o. Gdańsk 9,6
1523 A 2 Sp. z o.o. Banino 9,6
1524 Eg-Complex Sp. z o.o. Gdynia 9,5
1525 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 9,5
1526 Amex Coal Sp. z o.o. Sopot 9,5
1527 Selldo Sp. z o.o. Gdańsk 9,5
1528 GESTRA POLONIA Sp. z o.o. Gdańsk 9,5
1529 WP Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 9,5
1530 Sten Sp. z o.o. S.K. Żukowo 9,5
1531 East – Nav Sp. z o.o. Gdynia 9,5
1532 Apteka Staromiejska Jadwiga Różycka Teresa Spalińska sp.j. Gdańsk 9,5
1533 Zakład Hodowli Pstrąga MYLOF Sp. z o.o. Zapora 9,5
1534 Moldrew Literski S.K.A. Trąbki Wielkie 9,5
1535 Benox S.J. Kamień 9,5
1536 Lester Productions Sp. z o.o. Kwidzyn 9,5
1537 SPORTIS S.A. Bojano 9,5
1538 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farbex Sp. z o.o. Kościerzyna 9,5
1539 Alkor Garbersbau & Partner Sp. z o.o. Sopot 9,5
1540 Algeco Polska Sp. z o.o. Gdańsk 9,5
1541 Tendo Jarosław Nawrot Sp.J. Gdańsk 9,5
1542 Probe – Bis Sp. z o.o. Starogard Gdański 9,5
1543 APS Group Sp. z o.o. Gdynia 9,5
1544 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j. Słupsk 9,5
1545 Anmar-Display Design Sp. z o.o. Gdynia 9,5
1546 BS Logistyka Sp. z o.o. Gdynia 9,4
1547 AGRO-BELPOL Sp. z o.o. Kobylnica 9,4
1548 Juma Industriele Montage Sp. z o.o. Reda 9,4
1549 Nasze Fokusownie Sp. z o.o. Gdańsk 9,4
1550 Centech Sp. z o.o. Gdańsk 9,4
1551 Pierre Rene Sp. z o.o. Ustka 9,4
1552 Hurtownia Best Elżbieta Kaczmaryk Henryk Kaczmaryk sp.j. Miastko 9,4
1553 Ingeo Sp. z o.o. Gdynia 9,4
1554 Techtronic Sp. z o.o. Gdynia 9,4
1555 LKW Transport Gruba Jarmulewski sp.j. Reda 9,4
1556 NM-D Sp. z o.o. S.K. Gdynia 9,4
1557 FAST S.A. Gdynia 9,4
1558 Mikron J.V. Sp. z o.o. Starogard Gdański 9,4
1559 Origami Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9,4
1560 Centrum Opieki Medycznej Extra-Med Sp. z o.o. Gdynia 9,4
1561 Garda Sp. z o.o. Gdańsk 9,3
1562 Call3.pl Sp. z o.o. Tczew 9,3
1563 Alpro Sp. z o.o. Gdańsk 9,3
1564 F.A. Polska Sp. z o.o. Tuchom 9,3
1565 A&M Sp. z o.o. Knybawa 9,3
1566 Baza Augustyniak i Błażek Sp.J. Pruszcz Gdański 9,3
1567 Psse Media Operator Sp. z o.o. Gdańsk 9,3
1568 Prohelp24 Sp. z o.o. Gdynia 9,3
1569 Rosetti Marino S.P.A. Oddział w Polsce Gdańsk 9,3
1570 Małe Morze Sp. z o.o. Władysławowo 9,3
1571 Casco Sp. z o.o. Gdynia 9,3
1572 I.T.A. & W International Transport Sp. z o.o. Gdańsk 9,3
1573 Freight Agency Poland Sp. z o.o. Gdynia 9,3
1574 VINCENT Sp. z o.o. Gdańsk 9,3
1575 Ligentia Sp. z o.o. Gdynia 9,3
1576 Niepubliczny ZOZ Galen Sp. z o.o. Gdynia 9,3
1577 ROLLS ROYCE POLAND Sp. z o.o. Gniew 9,3
1578 J.S.H. Invest Sp. z o.o. Gdynia 9,3
1579 WOBET Sp. z o.o. S.K. Miłowo 9,3
1580 Delphia Pisarska-Klinkosz, Klinkosz i Zagarów S.J. Gdynia 9,3
1581 Empac Polska Sp. z o.o. Zduny 9,3
1582 Euro Hale Sp. z o.o. Małe Gowino 9,2
1583 Effective Sp. z o.o. Gdańsk 9,2
1584 Rai Sp. z o.o. S.K. Kieleńska Huta 9,2
1585 Fast Gritblasting Sp. z o.o. Gdynia 9,2
1586 EK Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 9,2
1587 Martin-Greg Sp. z o.o. Lipinki Szlacheckie 9,2
1588 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Cormed Sp. z o.o. Wejherowo 9,2
1589 Kolmeco Meble Jerzy Kolmetz Sp.k. Mrzezino 9,2
1590 ALLCOM Sp. z o.o. Gdynia 9,2
1591 PPU Arch-Bud Sp. z o.o. Gdynia 9,2
1592 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Cotlat Sp. z o.o. Gdańsk 9,2
1593 Baltex Minerały Sp. z o.o. Gdańsk 9,2
1594 SALANŻ Sp. z o.o. Gdynia 9,2
1595 Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o. Lębork 9,2
1596 Riksheim Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 9,2
1597 BBK S.A. Kowale 9,2
1598 Poland – Services Cold Store Sp. z o.o. Gdynia 9,1
1599 IMG S.A. Gdynia 9,1
1600 Pralnia Hevelius Sp. z o.o. Gdynia 9,1
1601 ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 9,1
1602 Nordbeton Sp. z o.o. Kobylnica 9,1
1603 Przedsiębiorstwo SWORD Piły Taśmowe Roman Wójcik Gdańsk 9,1
1604 Polmarco Sp. z o.o. Łeba 9,1
1605 Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku Gdańsk 9,1
1606 MKN Group Sp. z o.o. Wejherowo 9,1
1607 Studio 4 Sp. z o.o. Gdańsk 9,1
1608 Abakus Sp. z o.o. Gdynia 9,1
1609 MARBA – SPORT MARCIN MOCARSKI Miszewko 9,1
1610 FES TRADING Sp. z o.o. Gdańsk 9,1
1611 Seaexpress Logistics Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce Gdynia 9,1
1612 Lohmann Polska Sp. z o.o. Gdynia 9,1
1613 PPUH COMPANY Ltd. Sp. z o.o. Lębork 9,1
1614 K&K PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Krzysztof Wojtanowicz Wejherowo 9,1
1615 Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o. Gdańsk 9,1
1616 Kancelaria Podatkowa Anmar Sp. z o.o. Gdańsk 9,1
1617 Biuro Usług Finansowych Sp. z o.o. Gdynia 9,1
1618 Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o. Gdynia 9,1
1619 I-Med M. Pacer S.J. Suchy Dwór 9,1
1620 NCK Sp. z o.o. Gdańsk 9,1
1621 Gabra Sp. z o.o. Reda 9,1
1622 Transmruk Sp. z o.o. Gdynia 9,1
1623 Lignus Sp. z o.o. Gdańsk 9,1
1624 WE Met Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Wenta Kamienica Królewska 9
1625 MIKROSTYK S.A. Gniew 9
1626 Protek – System Sp. z o.o. Gdynia 9
1627 Entrion Polska Sp. z o.o. Gdańsk 9
1628 Dom Zdrojowy Sp. z o.o. Jastarnia 9
1629 Harat Sp. z o.o. S.K. Miastko 9
1630 MKJ Sp. z o.o. Sopot 9
1631 Szymko Sp. z o.o. Leszno 9
1632 Biuro Usług Księgowych Finans-Buk – Sp. z o.o. Wejherowo 9
1633 DS Development Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 9
1634 Przedszkole i Żłobek Bocianowo Sp. z o.o. Żukowo 9
1635 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 9
1636 TK Medica Sp. z o.o. Starogard Gdański 9
1637 Invicta Sp. z o.o. Gdańsk 9
1638 Crocom Computer Systems W. Bojarski Z. Czerniak S.J. Gdańsk 9
1639 Monster Media Group Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9
1640 Tesoro Sp. z o.o. Sopot 9
1641 ALLER AQUA Polska Sp. z o.o. Nożynko 8,9
1642 City – Bus Sp. z o.o. Żukowo 8,9
1643 Constans Sp. z o.o. Gdynia 8,9
1644 Omega 34 T.A.K. Szweda, E. Hering Sp.J. Gdynia 8,9
1645 Polamedica Sp. z o.o. Bojano 8,9
1646 Przeds. Usługowo- Wytwórcze Elektronika Sp. z o.o. Słupsk 8,9
1647 Viking Pl Sp. z o.o. Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Kowale 8,9
1648 Mother Nature Sp. z o.o. Gdańsk 8,9
1649 Spółdzielnia Mieszkaniowa Własnościowo – Lokatorska Dąb w Kaliszu Kalisz 8,9
1650 Kolejowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Tczew 8,9
1651 Montex Shipyard Dębowski Wasiołek Różański sp.j. Gdańsk 8,9
1652 Astaroth Sp. z o.o. Gdańsk 8,9
1653 Global Supplements Sp. z o.o. Otomin 8,9
1654 JUBILER Sp. z o.o. Słupsk 8,9
1655 Vigo Sp. z o.o. Gdańsk 8,9
1656 Promarina Management Polska Sp. z o.o. Sopot 8,9
1657 Shadowfax Sp. z o.o. Kępice 8,9
1658 A – Lakiernia Sp. z o.o. Lębork 8,9
1659 Kamena D.C. Sp. z o.o. Gdynia 8,8
1660 Logistyka i Magazynowanie Sp. z o.o. Kwidzyn 8,8
1661 NORDCOOP Sp. z o.o. Gdynia 8,8
1662 Target S.A. Krokowa 8,8
1663 Red Line Sp. z o.o. Sopot 8,8
1664 Przedsiębiorstwo Handlowe REBIS E. i E. Baranowscy S.J. Słupsk 8,8
1665 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 8,8
1666 Dekom Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 8,8
1667 Wolski Architekci Sp. z o.o. Gdynia 8,8
1668 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 8,8
1669 Fogia Furniture Sp. z o.o. Maks 8,8
1670 ADB Logistics Sp. z o.o. Gdynia 8,8
1671 Dom&House Sp. z o.o. S.K. Sopot 8,8
1672 Elektromont LDD Sp. z o.o. Gdańsk 8,8
1673 Biuro Projektów Instalacyjnych Ecocad Sp. z o.o. Połchowo 8,8
1674 Difre Finanse Sp. z o.o. Sopot 8,8
1675 Eurogaz Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 8,7
1676 Levino Spółdzielnia Rzemieślnicza Lębork 8,7
1677 BOREX Ryszard I Łukasz Borris Sp.J. Tczew 8,7
1678 Xexpert.Pl Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Gdańsk 8,7
1679 Arles Sp. z o.o. Gdańsk 8,7
1680 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 8,7
1681 Akademia Sztuk Pięknych Gdańsk 8,7
1682 Vortex Sp. z o.o. Gdańsk 8,7
1683 Agencja Reklamowa Mana Sp. z o.o. Wejherowo 8,7
1684 Trimlogic Sp. z o.o. Gdańsk 8,7
1685 Eurocontract Sp. z o.o. Wejherowo 8,7
1686 DRUTEX S.A. Bytów 8,7
1687 Budikom.Net Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8,7
1688 ROLCHEM Sp. z o.o. Wyczechy 8,7
1689 Nethos Sp. z o.o. Gdańsk 8,7
1690 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8,7
1691 S&J Group Sp. z o.o. Gdańsk 8,7
1692 AUTO – PLUS Sp. z o.o. Centrum Motoryzacyjne Gdańsk 8,7
1693 Komex Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Jastarnia 8,7
1694 Homa Pompy Sp. z o.o. Zblewo 8,7
1695 Bertrand Sp. z o.o. sp.k. Luzino 8,7
1696 Konsal-Security Sp. z o.o. Gdynia 8,7
1697 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Fuks Zadrowscy sp.j. Wejherowo 8,7
1698 Petroff Team Sp. z o.o. Sztum 8,6
1699 Bauhaus Investment Sp. z o.o. Sopot 8,6
1700 Przychodnia Baltimed Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8,6
1701 ABC S.J. Gdynia 8,6
1702 Sanet J. A. Szostak Sp. j Gdynia 8,6
1703 Benkowski & Hajdo Przychodnia Weterynaryjna Sp. z o.o. Gdynia 8,6
1704 Visco Poland Sp. z o.o. Gdańsk 8,6
1705 Detal Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 8,6
1706 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 8,6
1707 WSL Partner Sp. z o.o. Różyny 8,6
1708 Sulnave Sp. z o.o. Sopot 8,5
1709 Reklama Pomorska Sp. z o.o. Gdańsk 8,5
1710 Synergia 99 Sp. z o.o. Gdańsk 8,5
1711 Incata.It Sp. z o.o. Gdynia 8,5
1712 Goldental Sp. z o.o. Przyjaźń 8,5
1713 Unimech Sp. z o.o. Prabuty 8,5
1714 Bassano Collection Poland A. Gierszewski sp.j. Gdynia 8,5
1715 Szkło Kolor Sp. z o.o. Gdynia 8,5
1716 BRANQ Sp. z o.o. Redzikowo 8,5
1717 Centrum Medyczne Dąbrowa-Dąbrówka Sp. z o.o. Gdynia 8,5
1718 Dendrolab Sp. z o.o. Gdańsk 8,5
1719 Zenon Sp. z o.o. Brusy 8,5
1720 Goyello Polska Sp. z o.o. Gdańsk 8,5
1721 Vivadental Sp. z o.o. Gdańsk 8,5
1722 Praktyka Lekarzy Rodzinnych Sp. z o.o. Przodkowo 8,5
1723 PEC Sp. z o.o. Pruszczańskie Przeds. Ciepłownicze Pruszcz Gdański 8,5
1724 Miejskie Wodociągi Sp. z o.o. Chojnice 8,5
1725 Pos Systems Sp. z o.o. Dębogórze 8,5
1726 Seaserv Sp. z o.o. Gdańsk 8,5
1727 Hptech Sp. z o.o. Gdańsk 8,4
1728 B-Loft Sp. z o.o. Gdynia 8,4
1729 JG – Marine Sp. z o.o. Sopot 8,4
1730 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kubar Sp. z o.o. Gdańsk 8,4
1731 Trans Polonia S.A. Tczew 8,4
1732 AXIS – Sp. z o.o. Gdańsk 8,4
1733 Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o. Gdynia 8,4
1734 Unisystem Sp. z o.o. Gdańsk 8,4
1735 Krępa – Agro Sp. z o.o. Krępa Słupska 8,4
1736 Kaszubskie Centrum Kongresowe Sp. z o.o. Szymbark 8,4
1737 GT Sport sp.j. Marek Gwizdała, Dariusz Tryk Gdynia 8,4
1738 B4B Sp. z o.o. Sopot 8,4
1739 Kebohr Polska Sp. z o.o. Wejherowo 8,4
1740 Info Marine Sp. z o.o. Gdynia 8,4
1741 Hydro Technologia Sp. z o.o. Kolbudy 8,4
1742 Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Strzelbud Sp. z o.o. Kwidzyn 8,4
1743 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Prabutach Prabuty 8,4
1744 COMPACT Sp. z o.o. Gdańsk 8,4
1745 Bosch Centrum Agares Barbara i Jerzy Schmidt Sp.J. Gdańsk 8,4
1746 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 8,4
1747 Jeppesen Poland Sp. z o.o. Gdańsk 8,4
1748 Madal Bal Sp. z o.o. Wejherowo 8,4
1749 Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz Gdańsk 8,3
1750 DOMO A. Żochowski S.J. Straszyn 8,3
1751 Japparts W.Sierant, A. Bandura J. Charchuła sp.j. Gdańsk 8,3
1752 Budfund Sp. z o.o. Chwaszczyno 8,3
1753 DLF Sp. z o.o. Gdynia 8,3
1754 Saicon Sp. z o.o. Straszyn 8,3
1755 IGO3D Polska Sp. z o.o. Gdynia 8,3
1756 Thinksmart. Pl Sp. z o.o. Gdańsk 8,3
1757 Gospodarstwo Rolne Wisła A Sp. z o.o. Trankwice 8,3
1758 Easysend Polska Sp. z o.o. Gdańsk 8,3
1759 Legendhotels Polska Sp. z o.o. Sopot 8,3
1760 CNC-Projekt Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8,3
1761 ELAN Sp. z o.o. Gdańsk 8,3
1762 Nextkom Sp. z o.o. Lębork 8,3
1763 Biuro Rachunkowe RK Sp. z o.o. Starogard Gdański 8,3
1764 Wamako Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 8,3
1765 Uchman Group Sp. z o.o. Gdańsk 8,3
1766 Biuro Usług Viking Sp. z o.o. Gdańsk 8,3
1767 Byfal Sp. z o.o. Niezabyszewo 8,3
1768 CH Technika Chłodnicza Sp. z o.o. Kolbudy 8,2
1769 EURO-KLIMA Sp. z o.o. Gdańsk 8,2
1770 KMA Sp. z o.o. S.K. Sopot 8,2
1771 Herbanordol – Gdańsk Sp. z o.o. Nowy Staw 8,2
1772 PROJECT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Techniczne Lębork 8,2
1773 Nixor Polska Sp. z o.o. Kowale 8,2
1774 Elsa Sp. z o.o. Gdańsk 8,2
1775 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Artemida Sp. z o.o. Gdynia 8,2
1776 Kołaszewski Sp. z o.o. Bytów 8,2
1777 AHB SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 8,2
1778 Hej-Sub Sp. z o.o. Gdańsk 8,2
1779 TALEX Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 8,2
1780 Integro Dach System Sp. z o.o. S.K. Lębork 8,2
1781 Wielobranżowy Zakład Handlowy Piomir Sp. z o.o. Tczew 8,2
1782 Partis Deskowania Sp. z o.o. Pszczółki 8,2
1783 PH HAMAR S.J. B. i H. Grzesiak Gdynia 8,2
1784 Agrosec Polska Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8,2
1785 Vakum Serwis System – Sp. z o.o. Gdynia 8,2
1786 Teldust Sp. z o.o. Puck 8,1
1787 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 8,1
1788 SIMBHP Sławomir Małecki, Ireneusz Mikucki Sp.J. Słupsk 8,1
1789 Portalmorski.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 8,1
1790 Steelcon Sp. z o.o. Warblewo 8,1
1791 Biuro Rachunkowe Alwa Sp. z o.o. Gdynia 8,1
1792 Boxpol Sp. z o.o. P. P. U. Słupsk 8,1
1793 Poleko Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 8,1
1794 Hartmann Crew Consultants Sp. z o.o. Gdynia 8,1
1795 Navia Sp. z o.o. Gdynia 8,1
1796 Richert Kurjerzy S.K. Gdańsk 8,1
1797 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 8,1
1798 Gastoklima Sp. z o.o. P U P Gdańsk 8,1
1799 PMT IT Sp. z o.o. Kwidzyn 8,1
1800 Kaliop Poland Sp. z o.o. Słupsk 8,1
1801 Baltic Spares Services Sp. z o.o. Gdańsk 8,1
1802 Travel Plus Sp. z o.o. Gdańsk 8,1
1803 International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 8,1
1804 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Przy Stoczni Północnej w Gdańsku Gdańsk 8,1
1805 Amiblu Sp. z o.o. Gdańsk 8
1806 Invest Parkiet Sp. z o.o. Gdynia 8
1807 Damor Serwis Sp. z o.o. Kosakowo 8
1808 Maico Poland Sp. z o.o. Gdańsk 8
1809 Transfer Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8
1810 H5 Sp. z o.o. Gdańsk 8
1811 Delta Żuławy Sp. z o.o. Stare Pole 8
1812 Ext.net.pl Sp. z o.o. Sopot 8
1813 VP Investment Sp. z o.o. Słupsk 8
1814 Bud – EL Instal Sp. z o.o. Gdańsk 8
1815 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 8
1816 New FashionSp. z o.o. Gdańsk 8
1817 Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8
1818 Feniks Sp. z o.o. Gdańsk 8
1819 Limes Sp. z o.o. Gdańsk 8
1820 Fakt Dystrybucja Sp. z o.o. Gdynia 8
1821 HIRSTON Sp. z o.o. Przodkowo 8
1822 Oceanic S.A. Sopot 8
1823 APTE.PL A.T. Hinz S.J. Reda 8
1824 Arkadia Sp. z o.o. TK Gdynia 7,9
1825 TS – TRANSPORT SERVICE Sp. z o.o. Gdynia 7,9
1826 MAT Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Malbork 7,9
1827 Projekt PR Sp. z o.o. Gdańsk 7,9
1828 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 7,9
1829 Lex – Finance Sp. z o.o. Gdańsk 7,9
1830 Pomorskie Centrum Toksykologii Sp. z o.o. Gdańsk 7,9
1831 Audit – Sycom Sp. z o.o. Gdańsk 7,9
1832 WESTPOL – TEEUWISSEN Sp. z o.o. Rzeczenica 7,9
1833 Rolpex Sp. z o.o. Szczytno 7,9
1834 Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o. Stanowo 7,9
1835 B + K Agency Sp. z o.o. Sopot 7,9
1836 Nord-Gips Sp. z o.o. Tuchomie 7,9
1837 Host Up Sp. z o.o. Gdynia 7,9
1838 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jantar Kielno Kielno 7,9
1839 Delta Dettlaff I Wspólnicy S. J. Krokowa 7,9
1840 Firma Handlowo – Usługowa Makrox Sp. z o.o. Dąbrówka 7,9
1841 Vida Sp. z o.o. Chojnice 7,9
1842 Agmare Sp. z o.o. Kielno 7,9
1843 SSC Baltic Wind Sp. z o.o. Tuchom 7,9
1844 AMG Sp. z o.o. PPH Lębork 7,9
1845 KB Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 7,9
1846 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 7,8
1847 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 7,8
1848 Zakład Uslugtechniczno-Remontowych Ekor Sp. z o.o. Gdańsk 7,8
1849 Stillbud Sp. z o.o. S.K. Gdynia 7,8
1850 Afinor Sp. z o.o. Gdańsk 7,8
1851 Vice Versa Sp. z o.o. Pępowo 7,8
1852 Femina Sp. z o.o. Gdańsk 7,8
1853 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Słupsk 7,8
1854 Axis Mason Sp. z o.o. Gdańsk 7,8
1855 JL Sp. z o.o. Reda 7,8
1856 Whitefox Sp. z o.o. Gdynia 7,8
1857 Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 7,8
1858 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE „INTERTOP” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Malbork 7,8
1859 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Trojka Sp. z o.o. Mała Piaśnica 7,8
1860 Guo & Wang Sp. z o.o. Gdańsk 7,8
1861 Bak Broker Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Sopot 7,8
1862 Glomb Logistics Sp. z o.o. Gdynia 7,8
1863 Dan – Fin Sp. z o.o. Gdańsk 7,8
1864 Microsystem Sp. z o.o. Sopot 7,8
1865 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7,8
1866 Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdańsk 7,7
1867 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Czarne 7,7
1868 Apteka Starowiejska S.J. Stefan Wolniewicz Filip Wolniewicz Ewa Wolniewicz Kamila Wolniewicz Rumia 7,7
1869 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms S.J. Z. Bielecki Kwidzyn 7,7
1870 Blask – Bud Sp. z o.o. P U H Gdańsk 7,7
1871 Dom Wczasowo Sanatoryjny PERŁA w Ustce Sp. z o.o. Ustka 7,7
1872 OKTAN B i R Brzescy S.J. Miechucino 7,7
1873 Dynatrace Sp. z o.o. Gdańsk 7,7
1874 ATO Sp. z o.o. Donimierz 7,7
1875 NFM Production Sp. z o.o. Lębork 7,7
1876 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 7,7
1877 Euroledlighting Sp. z o.o. Słupsk 7,7
1878 TECHNA Sp. z o.o. Gdynia 7,7
1879 LARGO Sp. z o.o. Gdynia 7,7
1880 Marlep Trans Sp. z o.o. Kościerzyna 7,7
1881 Thermo Logistics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 7,7
1882 Gdańska Fabryka Okien Sp. z o.o. Gdańsk 7,6
1883 Centrum Sopot Sp. z o.o. Sopot 7,6
1884 Jsw Shipping Sp. z o.o. Gdynia 7,6
1885 Celtrans Sp. z o.o. Rumia 7,6
1886 Revimed Sp. z o.o. Gdańsk 7,6
1887 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Słupsk 7,6
1888 Gr-Med Sp. z o.o. Sopot 7,6
1889 EX Lege Sp. z o.o. Wejherowo 7,6
1890 Multi-Druk Sp. z o.o. Kartoszyno 7,6
1891 Perfekt Sp. z o.o. Malbork 7,6
1892 ESKULAP Sp. z o.o. Chojnice 7,6
1893 Biuro Doradztwa Gospodarczego HM Spółka z o.o. Rumia 7,6
1894 Best Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdynia 7,6
1895 PC Invest Sp. z o.o., S.K. Wejherowo 7,6
1896 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 7,6
1897 EL-STAR M. Erbel, A. Erbel S.J. Gdańsk 7,6
1898 Peko Spedycja Międzynarodowa W. Jankowski, P. Stachura S.J. Gdańsk 7,6
1899 Baltic Control Poland Ltd. sp. z o.o. Gdynia 7,6
1900 Presto Sp. z o. o. Bielkówko 7,5
1901 And Sp. z o.o. Zduny 7,5
1902 SON Sp. z o.o. Słupsk 7,5
1903 P&B Sp. z o.o. Aloe Dent Spółka Komandytowa Gdynia 7,5
1904 Gravo Sp. z o.o. Gdynia 7,5
1905 Biopal Sp. z o.o. Chojnice 7,5
1906 Supernova International Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 7,5
1907 Politechnika Gdańska Gdańsk 7,5
1908 Gravel Sp. z o.o. Gdańsk 7,5
1909 Volkmar Baume Poland Sp. z o.o. Gdynia 7,5
1910 Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp. j. Gdańsk 7,5
1911 DINEX POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 7,5
1912 Przylesie Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 7,5
1913 Certification Quality Conformity Sp. z o.o. Gdańsk 7,5
1914 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 7,5
1915 Metrotel Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7,5
1916 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Pruszcz Gdański 7,5
1917 Delikatesy Maciej Mroziński S.K. Sopot 7,5
1918 Automa Sp. z o.o. Gdańsk 7,5
1919 LST Sp. z o.o. Sopot 7,5
1920 Masar W. J. Januszewscy i J. Szyszka Sp. J. Chojnice 7,5
1921 Czyżewski i Synowie sp.j. Gdańsk 7,5
1922 Semerling Security Sp. z o.o. Wejherowo 7,5
1923 Investpol Sp. z o.o. Łapino 7,5
1924 Guštin & Olewiński Sp. z o.o. Sopot 7,4
1925 GL-Soft Sp. z o.o. Widna Góra 7,4
1926 Aiton Caldwell S.A. Gdańsk 7,4
1927 Ehealth Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 7,4
1928 OILER S.A. Tczew 7,4
1929 Clima Gold Sp. z o.o. Rumia 7,4
1930 ALMA-COLOR Sp. z o.o. Gniew 7,4
1931 Mip Pharma Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7,4
1932 Mae Multimedia Art. & Education Sp. z o.o. Gdańsk 7,4
1933 POGÓRZE Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Gdynia 7,4
1934 Bludnicki Sp. z o.o. Kolbudy 7,4
1935 Trójmiejska Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. S.K. Gdynia 7,4
1936 ZRUO Sp. z o.o. Gdynia 7,4
1937 FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o. Damnica 7,4
1938 Aiken Sp. z o.o. S.K. Szemud 7,4
1939 Boguś Bus Sp. z o.o. Lębork 7,4
1940 Metsä Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 7,4
1941 Vebba Sp. z o.o. Gdańsk 7,4
1942 Pol-Cast Sp. z o.o. Gdynia 7,4
1943 Global-Takt Sp. z o.o. Reda 7,4
1944 PRO-ECO Sp. z o.o. Gdynia 7,4
1945 PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE GNIEMIX SPÓŁKA JAWNA KAZIMIERZ I SYLWIA KOŻYCZKOWSCY Gniewino 7,4
1946 NOWA TEPRO Sp. z o.o. Gdańsk 7,3
1947 Mileso Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7,3
1948 Plasmet Czechowicz S. J. Widzino 7,3
1949 Cbmax Sp. z o.o. Władysławowo 7,3
1950 Lux – Pak Sp. z o.o. Starogard Gdański 7,3
1951 Aba Budynki Sp. z o.o. Borkowo 7,3
1952 Cupco Sp. z o.o. Sopot 7,3
1953 Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. A. Mickiewicza Sopot 7,3
1954 Przeds. Wodociągowe Łeba – Wicko Sp. z o.o. Nowęcin 7,3
1955 Zakład Zagospodarowania Odpadów Sierzno Sp. z o.o. Sierzno 7,3
1956 A.B.C. Family Med Sp. z o.o. Sopot 7,3
1957 MARPOL Maciej Baranowski i Jarosław Zander S.J. Gdańsk 7,3
1958 Ibet Sp. z o.o. Reda 7,3
1959 Transbud – Gdańsk S.A. Gdańsk 7,3
1960 Tucher Wybrzeże Brzozowski Kilanowski S.J. Gdańsk 7,3
1961 Grupawesta Sp. z o.o. Gdynia 7,3
1962 SESCOM S.A. Gdańsk 7,3
1963 Aga A.Abłażewicz Sp.J. Pruszcz Gdański 7,3
1964 Beckmann Volmer Technology Sp. z o.o. Żukowo 7,3
1965 An-Med Sp. z o.o. Sopot 7,3
1966 ZUK Wema Sp. z o.o. Kolnik 7,3
1967 Sopot Dolny Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 7,3
1968 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Kurzelewscy i Niedźwiedź S.j. Człuchów 7,3
1969 Centrum Pomocy Osobom Poszkodowanym Sp. z o.o. Gdańsk 7,2
1970 Restaurant Solutions Sp. z o.o. Gdynia 7,2
1971 Aselo Poland Spółka Sp. z o.o. Gdynia 7,2
1972 Selenit Sp. z o.o. Miszewko 7,2
1973 Classic Restaurant Sp. z o.o. Gdańsk 7,2
1974 Fiskars Polska Sp. z o.o. Włynkówko 7,2
1975 Impact Sp. z o.o. Gdynia 7,2
1976 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 7,2
1977 IEM Service Sp. z o.o. Starogard Gdański 7,2
1978 Clementoni Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7,2
1979 Spółdzielnia Osób Prawnych Inwex Sopot 7,2
1980 MEYBA Sp. z o.o. Barłomino 7,2
1981 DAGOMA Sp. z o.o. Puck 7,2
1982 Rs Fillingtech Sp. z o.o. Pępowo 7,2
1983 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rolnik Dziemiany 7,2
1984 ASMET Sp. z o.o. Czersk 7,2
1985 Epsilon Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 7,2
1986 Ośrodek Badawczo Rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A. Gdynia 7,2
1987 Agencja Celna i Spedycja MERKURIUSZ Sp. z o.o. Gdynia 7,2
1988 Narodowe Muzeum Morskie Gdańsk 7,2
1989 Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Kotwica Gdynia 7,1
1990 Rebel Sp. z o.o. Gdańsk 7,1
1991 Stary Chełm Sp. z o.o. NZOZ Gdańsk 7,1
1992 Xmedia Sp. z o.o. Gołębiewo Średnie 7,1
1993 Greenlan Sp. z o.o. Gdynia 7,1
1994 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gdańsku Sp. z o.o. Gdańsk 7,1
1995 Activa AP Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 7,1
1996 UROMED Sp. z o.o. Widzino 7,1
1997 Arnona Consulting Sp. z o.o. w likwidacji Łęgowo 7,1
1998 Roza Sp. z o.o. Nowe Skórowo 7,1
1999 Strategia 360 Sp. z o.o. Gdańsk 7,1
2000 Ocean Park Sp. z o.o. Władysławowo 7,1
2001 IGLOTEX S.A. Skórcz 7,1
2002 Alebrowar Sp. z o.o. Lębork 7,1
2003 Dekada Sp. z o.o. Gdynia 7,1
2004 TTI Poland Sp. z o.o. Górki 7,1
2005 DGK Sp. z o.o. Gdynia 7,1
2006 ABC Zdzisław Bonkowski Kościerzyna 7,1
2007 Firma Expro Sp. z o.o. Wałdowo 7,1
2008 DIMAKT Sp. z o.o. Sopot 7,1
2009 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp. Komandytowa Gdańsk 7,1
2010 Kępickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kępice 7,1
2011 Fielmann Sp. z o.o. Gdynia 7,1
2012 WPŻ Elbud Gdańsk Sp. z o.o. Owśnice 7,1
2013 ENTRA Sp. z o.o. Juszkowo 7,1
2014 Morska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 7,1
2015 Agriana Sp. z o.o. Szymankowo 7,1
2016 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny Gdynia 7,1
2017 Sylkon Technik Sp. z o.o. Gdynia 7
2018 TOS Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 7
2019 Verso – Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Malbork 7
2020 Navitest Sp. z o.o. Gdańsk 7
2021 Biuro Biegłych Rewidentów Finex Sp. z o.o. Gdańsk 7
2022 ETP Purveyor Sp. z o.o. Gdynia 7
2023 Niepubliczne Przedszkole Promyczek Sp. z o.o. Żukowo 7
2024 Stalkor Sp. z o.o. w Kwidzynie Przeds. Wielobranżowe Kwidzyn 7
2025 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wistpol Sp. z o. o. Gdańsk 7
2026 Mmpj Sp. z o.o. Gdańsk 7
2027 Biuro Paragraf Sp. z o.o. Gdynia 7
2028 OKLAND Sp. z o.o. Rokitki 7
2029 Gasti Sp. z o.o. Miłobądz 7
2030 BALTA S.A. Gdańsk 7
2031 Hartog Sp. z o.o. Stegna 7
2032 Perfekt Klima Sp. z o.o. Czarlin 7
2033 Eko Bud Sp. z o.o. Banino 7
2034 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELGRUNT Marian Mielewczyk Gdynia 7
2035 TREFL S.A. Sopot 7
2036 Castel Sp. z o.o. Gdańsk 7
2037 Resler Plus Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Łucja Resler Chojnice 7
2038 Bracia Laird Sp. z o.o. Lisewo Malborskie 7
2039 Remos Sp. z o.o. Gdynia 7
2040 JT Mebel Sp. z o.o. Kartuzy 7
2041 Elszyk Sp. z o.o. Gdańsk 6,9
2042 PROTEL Sp. z o.o. Luzino 6,9
2043 METPOL Józef Łukasiak i Piotr Freund S.J. Jezierzyce 6,9
2044 Gerto Sp. z o.o. Gdynia 6,9
2045 TIMORO Sp. z o.o. Gdynia 6,9
2046 Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych Stary Las Sp. z o.o. Starogard Gdański 6,9
2047 Kaszuby Sp. z o.o. Kościerzyna 6,9
2048 3d Plan Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 6,9
2049 Usługi Projektowo – Wykonawcze Proj – North Sp. z o.o. Gdańsk 6,9
2050 Fineo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 6,9
2051 Modul Soft Spółka z Ograniczoną Odpoiwedzialnością Malbork 6,9
2052 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk 6,9
2053 Flores Valles Poland Sp. z o.o. Gdynia 6,9
2054 Lonzapet Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6,9
2055 CAFE SATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 6,9
2056 LPP S.A. Gdańsk 6,9
2057 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo – Usługowe Ut – Oil Sp. z o.o. Dzierzgoń 6,9
2058 Elfracorr Sp. z o.o. Gdańsk 6,9
2059 Westmar Sp. z o.o. Gdynia 6,9
2060 Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Sopot 6,9
2061 Słupskie Zakłady Wyrobów Gumowych Guma Pomorska Spółdzielnia Pracy w Słupsku Głobino 6,9
2062 Nord Security Sp. z o.o. Gdańsk 6,9
2063 Pomorzanin Sp. z o.o. Gdańsk 6,9
2064 Metropolis Polmetro Sp. z o.o. sp.k. Jastarnia 6,9
2065 Dominata Sp. z o.o. Gdańsk 6,8
2066 Don Marco International Sp. z o.o. Gdańsk 6,8
2067 Promeda Sp. z o.o. Gdynia 6,8
2068 Birk-Med Sp. z o.o. Gdańsk 6,8
2069 PPH Export-Import Bogusław i Rafał Bodnar DREW-TRANS S.J. Wołcza Mała 6,8
2070 AJ Food Sp. z o.o. Gdynia 6,8
2071 Fox Recykling Sp. z o.o. Gdynia 6,8
2072 HCS Sp. z o.o. Nowy Tuchom 6,8
2073 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 6,8
2074 Gillmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 6,8
2075 Trzy Oceany Sp. z o.o. Gdynia 6,8
2076 Gdańskie Zakłady Remontowo-Montażowe GZRM Sp. z o.o. Gdańsk 6,8
2077 Terma Artur, Dariusz i Helena Szymaniuk sp. j. Słupsk 6,8
2078 ROCKFIN Sp. z o.o. Małkowo 6,8
2079 STS Transpol Sp. z o.o. Sopot 6,8
2080 Grot Sp. z o.o. Sopot 6,8
2081 Westpol – Teeuwissen Pharma Sp. z o.o. Rzeczenica 6,8
2082 JK Prorol Sp. z o.o. Czernin 6,8
2083 Remont Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe M. Markiewicz i Wspólnicy sp.j. Słupsk 6,8
2084 Labdar Sp. z o.o. S.K. Banino 6,8
2085 Wracam Do Zdrowia 10 Sp. z o.o. Starogard Gdański 6,8
2086 Radwan Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
2087 SIMEX Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
2088 Biuro Architektoniczne Atrio Sp. z o.o. Gdynia 6,7
2089 Zakład Ogólno-Budowlany Maxbud Sp.J. Krzysztof Szychowski i S-Ka Reda 6,7
2090 Elsik Sp. z o.o. Lniska 6,7
2091 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Szkoleniowe Polkar Sp. z o.o. Żukowo 6,7
2092 White Flower Sp. z o.o. Dębki 6,7
2093 Nordic Frigo Sp. z o.o. Glincz 6,7
2094 RENOMA Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe Sopot 6,7
2095 Sondex Braze Sp. z o.o. Żelazkowo 6,7
2096 Firma Handlowa BAT Tadeusz Bigus, Andrzej Bigus sp.j. Sierakowice 6,7
2097 D&A Consulting -Trading Sp. z o.o. Słupsk 6,7
2098 Zakład Naprawczy Mechanizacji Rolnictwa Sp. z o.o. Słupsk 6,7
2099 Vasco Sp. z o.o. Gdynia 6,7
2100 Yourvision IT Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
2101 Ecu Worldwide Polska Sp. z o.o. Gdynia 6,7
2102 Agro-Ursus Lemańczyk i Wspólnicy sp.j. Chojnice 6,7
2103 Animar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 6,7
2104 AE Solution Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
2105 Pro – Bilans J.K. Sp. z o.o. Gdynia 6,7
2106 Stan Shipping Agency Limited Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
2107 Lekarz Domowy Sp. z o.o. Słupsk 6,7
2108 Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
2109 Ekobudex Sp. z o.o. Gdańsk 6,7
2110 Green Management sp. z o.o. Gdynia 6,6
2111 Anbog Investment Pawlak-Sikora Sp. z o.o. Wejherowo 6,6
2112 Blick Sp. z o.o. Gdynia 6,6
2113 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 6,6
2114 BMG Sp. z o.o. Gdynia 6,6
2115 Gastrosfera Sp. z o.o. Poddąbie 6,6
2116 MACGREGOR POLAND Sp. z o.o. Gdynia 6,6
2117 Elektro-Cal Sp. z o.o. Zajączkowo 6,6
2118 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. W Skórczu Skórcz 6,6
2119 Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A. Łubiana 6,6
2120 Biall Sp. z o.o. Gdańsk 6,6
2121 Motorgas Sp. z o.o. Sopot 6,6
2122 M + P Przemysłowe Urządzenia Myjące S.A. Tczew 6,6
2123 LEANN STAŃCZYK S.A. Słupsk 6,6
2124 WIKA B.M. Radke Sp.J. Gdynia 6,6
2125 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo WPT Sp. z o.o. Gdańsk 6,6
2126 Hydrotest Sp. z o.o. Gdańsk 6,6
2127 Senko Hurt Sp. z o.o. Kosowo 6,6
2128 Lancet Sp. z o.o. Lębork 6,6
2129 MJ Logistics Sp. z o.o. S.K. Gdynia 6,6
2130 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Chojnice 6,6
2131 Sekret Sp. z o.o. Słupsk 6,6
2132 Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 6,5
2133 Bajeczne Przedszkola Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
2134 Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Wejherowo 6,5
2135 Creme Cycles Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6,5
2136 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Cypriana Kamila Norwida w Gdyni Gdynia 6,5
2137 EURO – WENT Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
2138 Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tczew 6,5
2139 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
2140 Butstar Sp. z o.o. Zblewo 6,5
2141 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 6,5
2142 Wartsila Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
2143 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 6,5
2144 Aircool Sp. z o.o. Chwaszczyno 6,5
2145 Dobry Hotel Mięczkowski Spółka Komandytowa Sopot 6,5
2146 Alu International – Shipyard Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
2147 Mikołajczyk & Wielgus Transport Spedycja Sp.j. Darżyno 6,5
2148 Hurtownia Papiernicza ELBO Mirosław Dzikowski, Bogusława Dzikowska, Łukasz Dzikowski – S.J. Kwidzyn 6,5
2149 Actia Forum Sp. z o.o. Gdynia 6,5
2150 RBB Centrum Usług Księgowych Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
2151 Eldro Budowa Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
2152 Project Pharma Sp.j. A.Kłos Gdańsk 6,5
2153 PAULA FISH Sławomir Gojdź S.J. Słupsk 6,5
2154 Sepix P H U S. J. Słupsk 6,5
2155 PHU Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 6,5
2156 MEDPHARMA Z. O. Z. S. A. Starogard Gdański 6,5
2157 STOGDA SHIP DESIGN & ENGINEERING Sp. z o.o. Gdańsk 6,5
2158 MORPOL S.A. Duninowo 6,4
2159 International Paint Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
2160 Drapol – Trading Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
2161 Inglot i Krawczyk Sp. z o.o. Gdynia 6,4
2162 Chmara Mieszkania Sp. z o.o. Sopot 6,4
2163 Smiles Architekci Uśmiechu Sp. z o.o. Sopot 6,4
2164 MJ Sp. z o.o. Gdynia 6,4
2165 Skantrade Sp. z o.o. Sopot 6,4
2166 MS – Logistyka Gdańsk Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6,4
2167 Tapi Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. Otomin 6,4
2168 Optimix Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
2169 Betonox Construction Sopot S.A. S.K. Sopot 6,4
2170 Marsola Sp. z o.o. Sopot 6,4
2171 VTS Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
2172 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
2173 B.M.L. Real Estate Sp. z o.o. Ustka 6,4
2174 Qleta Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
2175 Oliwska Grupa Konsultingowa Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
2176 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 6,4
2177 BALEX – METAL Sp. z o.o. Bolszewo 6,4
2178 Erbud Industry Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 6,4
2179 Profil Krystyna i Paweł Kosowicz S.J. Słupsk 6,4
2180 DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A. Gdynia 6,3
2181 Spółdzielnia Rzemieślnicza Novena Człuchów 6,3
2182 WT Bonsai Sp. z o.o. Gdańsk 6,3
2183 Formex Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 6,3
2184 Black Star Sp. z o.o. Gdynia 6,3
2185 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Syzar Sp. z o.o. Lębork 6,3
2186 Eltel Adam i Krzysztof Górzyńscy sp. j. Rychnowy 6,3
2187 Conrad – Model Sp. z o.o. Gdańsk 6,3
2188 Poldan Net Sp. z o.o. Słupsk 6,3
2189 Urbaniak Inwestycje Sp. z o.o. Charzykowy 6,3
2190 Peikko Polska Sp. z o.o. Sopot 6,3
2191 Jan Kulczyk Gdańsk 6,3
2192 Zarząd Portu Morskiego Hel Koga Sp. z o.o. Hel 6,3
2193 MARSZAL Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6,3
2194 Józef Kurgan, Mariusz Piotrowski, Krzysztof Kurgan Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GAN-REM S.J. Gdynia 6,3
2195 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Egida Sp. z o.o. Włynkówko 6,3
2196 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 6,3
2197 BOBAS-TRANS Spedycja i Transport Bogusław i Sławomir Jędrzejczyk S.J. Mareza 6,3
2198 Champion Color Plus P. Lelito Sp.J. Połchowo 6,3
2199 LLENTABHALLEN Sp. z o.o. Gdańsk 6,3
2200 Wodnik Barbara I Krzysztof Ringwelscy S.J. Krojanty 6,3
2201 MALTEUROP POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6,3
2202 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 6,3
2203 Lis Sp. z o.o. S.K. Sierakowice 6,3
2204 MTA – Maritime Transport & Agencies Sp. z o.o. Gdynia 6,3
2205 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Redzie Sp. z o.o. Reda 6,3
2206 Wspólnota Spółdzielnia Mieszkaniowa w Głodowie Głodowo 6,2
2207 Dakar Budowa i Remonty Statków Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
2208 Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. Rumia 6,2
2209 Agencja Rozwoju Gdyni Sp. z o.o. Gdynia 6,2
2210 Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k. Karwia 6,2
2211 Alatek Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
2212 Energia Invest Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
2213 AJA-ALKON A.KĘSIK, S.J. Człuchów 6,2
2214 Kanwas Sp. z o.o. Tczew 6,2
2215 S.K. Model Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
2216 Hikora Sp. z o.o. Słosinko 6,2
2217 Wdrożenia Nowych Wyrobów i Technologii Sp. z o.o. Krokowa 6,2
2218 Repap Kijanka, Kołodziejczyk S. J. Gdańsk 6,2
2219 Turboned Poland Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
2220 Projekty Autorskie Sp. z o.o. Gdynia 6,2
2221 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SZARAFIN Tomasz Szarafin Skórcz 6,2
2222 ELFEKO S.A. Gdynia 6,2
2223 Przychodnia Aksamitna Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
2224 1 Piekarnia Cukiernia Sławomir Mielnik 2 Nieruchomości Sławomir Mielnik Straszyn 6,2
2225 Autopart Sp. z o.o. Gdynia 6,2
2226 The Yachting Club Sp. z o.o. Gdynia 6,2
2227 Wip Sp.J. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 6,2
2228 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Art-Chem-Mis Mieczysław i Stanisław Zuń sp.j. Chojnice 6,2
2229 Marcus Invest Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
2230 NEFAB PACKAGING POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
2231 Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. Gdynia 6,2
2232 Aldek 34-M. Witulski S.J. Gdynia 6,2
2233 Astor Sp. z o.o. Gdańsk 6,2
2234 S & A S.A. Gdynia 6,2
2235 Mado Systemy Sp. z o.o. Sopot 6,1
2236 Klimazbyt Sp. z o.o. Gdynia 6,1
2237 Systemy Zabezpieczeń Technicznych Meritum Sp. z o.o. Gdańsk 6,1
2238 Polima Sp. z o.o. Kwidzyn 6,1
2239 Synopsys Poland Sp. z o.o. Gdańsk 6,1
2240 Larsson Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6,1
2241 Gregor Plus Sp. z o.o. Starogard Gdański 6,1
2242 Spedycja Pomorze B. Ziemba, R. Sadecki S. J. Miastko 6,1
2243 I.C.E. Transport Poland Sp. z o.o. Gdynia 6,1
2244 Comed Sp. z o.o. Centrum Opieki Medycznej Gdańsk 6,1
2245 TAN-VIET International S. A. Łęgowo 6,1
2246 Clinica Vitae Sp. z o.o. Gdańsk 6,1
2247 P&P Sp. z o.o. Orle 6,1
2248 Firma Usługowo-Handlowa DOMBUD Pryczkowski S.J. Łapalice 6,1
2249 Aerosol Service Sp. z o.o. Charnowo 6,1
2250 CONS-MED Sp. z o.o. Gdynia 6,1
2251 Zakład Produkcyjno – Usługowy Rombex Sp. z o.o. Gdańsk 6,1
2252 DBL Sp. z o.o. Wynajem Odzieży Roboczej Rumia 6,1
2253 City Home’s LTD. – Sp. z o.o. Gdynia 6,1
2254 GEA Refrigeration Poland Sp. z o.o. Gdynia 6,1
2255 AC Elektro Technology Sp. z o.o. Gdańsk 6,1
2256 PROMA Lech, Koriat, Kiełbasiński S.J. Gdynia 6,1
2257 Przeds. Robót Ogrodniczo – Leśnych PROLAS Sp. z o.o. Gdańsk 6,1
2258 Fide-Trans Ożóg sp.j. Gdynia 6
2259 FLUGGER Sp. z o.o. Gdańsk 6
2260 BRYZA Sp. z o.o. Jastarnia 6
2261 Dalgaren Sp. z o.o. Gdynia 6
2262 Prestige Finanse Sp. z o.o. Kartuzy 6
2263 Expono Sp. z o.o. Gdynia 6
2264 Przedsiębiorstwo Handlowe Integra Sp. z o.o. Słupsk 6
2265 MALWA Sp. z o.o. Przeds. Usług Ogrodniczych Chwaszczyno 6
2266 Rdl Hydraulics Sp. z o.o. Miszewko 6
2267 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Subkowach Subkowy 6
2268 Tur Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Czersk 6
2269 SOLWIT S.A. Gdańsk 6
2270 R-Trans Sp. z o.o. Kwidzyn 6
2271 WW Elektronik Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 6
2272 Baks Alina Borucka Restauracje Mcdonald`S Słupsk 6
2273 Rotor S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe Paweł Hapaniuk & Leszek Glaza Wejherowo 6
2274 Miwipol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót i Usług Specjalistycznych Gdańsk 6
2275 M & MR TRADING POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 6
2276 EKOWIK Sp. z o.o. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Władysławowo 6
2277 Kościerskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. Kościerzyna 6
2278 Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Zakładzie Karnym w Sztumie Sztum 6
2279 PBK Sp. z o.o. Gdańsk 6
2280 TAS Sp. z o.o. Kokoszkowy 6
2281 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 6
2282 BMC Sp. z o.o. Gdańsk 6
2283 Przedsiębiorstwo Handlowo – Przemysłowe Graf Sp. z o.o. Gdańsk 6
2284 KOLEJARZ Spółdzielnia Mieszkaniowa Słupsk 6
2285 Drywa Sp. z o.o. Sosnowa Góra 5,9
2286 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe TOPUS Sp. z o.o. Gdańsk 5,9
2287 A-Z Medica Sp. z o.o. Gdańsk 5,9
2288 Antykor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Gdańsk 5,9
2289 Navimor International Com Sp. z o.o. Sopot 5,9
2290 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wdrożeniowe AKPOL Sp. z o.o. Gdańsk 5,9
2291 PPHU SŁAW-BUD Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 5,9
2292 Marion Sp. z o.o. Gdynia 5,9
2293 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ujeścisko Gdańsk 5,9
2294 Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Sopot 5,9
2295 IZOHAN Sp. z o.o. Gdynia 5,9
2296 Firma Budowlana SULIMA Z. Sulima S.J. Gdynia 5,9
2297 Inp Sp. z o.o. Gdańsk 5,9
2298 AUTO-CUBY Sp. z o.o. Gościcino 5,9
2299 BMC Invest 4 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 5,9
2300 Perfekt Flota Fm Sp. z o.o. Gdańsk 5,9
2301 Globaltic Marine Sp. z o.o. Gdynia 5,9
2302 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Herold – Teresa, Arkadiusz, Edmund Herold sp. j. Zblewo 5,9
2303 Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór Gdańsk 5,9
2304 Kompleks Wypoczynkowy Szarlota Sp. z o.o. Szarlota 5,9
2305 SAM 34 Marek Theus S.J. Gdańsk 5,9
2306 Alufenotherm Sp. z o.o. Potęgowo 5,9
2307 Orlewianka Spółdzielnia Mieszkaniowa Orle 5,8
2308 Sportpoland.com Sp. z o.o. Chwaszczyno 5,8
2309 Waterjet Sp. z o.o. Gdynia 5,8
2310 Słupska Spółdzielnia Mieszkaniowa CZYN Słupsk 5,8
2311 Michna Sp. z o.o. sp.k. Ropuchy 5,8
2312 APEX M.J. Psiuk – Sp.J. Starogard Gdański 5,8
2313 Azuro Sp. z o.o. Malbork 5,8
2314 Sondex Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 5,8
2315 Merkury Ateliers Sp. z o.o. Gdynia 5,8
2316 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stare Przedmieście Gdańsk 5,8
2317 ACE Forwarding Sp. z o.o. Gdańsk 5,8
2318 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BUKOWA Sp. z o.o. Wejherowo 5,8
2319 Tourtrend Sp. z o.o. Słupsk 5,8
2320 Razem Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupsku Słupsk 5,8
2321 Przedsiębiorstwo Handlowe KORYB W. Kołodziejski & I. Stabrowska-Wysocka S.J. Puck 5,8
2322 Agropol Sp. z o.o. Spółka Produkcyjno – Handlowo – Usługowa Połczyno 5,8
2323 Villa Iustitia Sp. z o.o. Gdańsk 5,8
2324 LIBOR J.Lica Sp.J. Reda 5,8
2325 Norder Sp. z o.o. Reda 5,8
2326 Best Top Fun Games Sp. z o.o. Gdańsk 5,8
2327 SZYPRYT I. SZYPRYT, A. SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 5,8
2328 Gabrex Sp. z o.o. Niestępowo 5,8
2329 Dolce Vita Sp. z o.o. Gdynia 5,8
2330 Niemann Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5,8
2331 Nova Jakub Kiersnowski S.K. Słupsk 5,8
2332 INTERNATIONAL COLLEGE Sp. z o.o. Gdynia 5,8
2333 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
2334 Akademia Pomorska w Słupsku Słupsk 5,7
2335 Aquarama Lavaggi Polska Sp. z o.o. Straszyn 5,7
2336 Pompy Ciepła.Com.Pl Sp. z o.o. Pomieczyno 5,7
2337 Intrans Sp. z o.o. Kartuzy 5,7
2338 Wyższa Szkoła Bankowa z Siedzibą w Gdańsku Gdańsk 5,7
2339 Naviretech Sp. z o.o. Gdynia 5,7
2340 Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte Gdynia 5,7
2341 Roka Budownictwo Sp. z o.o. Starogard Gdański 5,7
2342 PRO-ACTIV J. Niemiera S.J. Gdynia 5,7
2343 CRIST OFFSHORE Sp. z o.o. Gdynia 5,7
2344 IHS Global Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
2345 Elektro-Serwis Sp. z o.o. Strzebielino 5,7
2346 A-TEC Systemy Instalacyjne Sp. z o.o. Kowale 5,7
2347 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 5,7
2348 PB Eko Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
2349 Skandius Sp. z o.o. Sopot 5,7
2350 Industria Project Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
2351 Fabryka Materaców RELAKS Sp. z o.o. Topole 5,7
2352 OLICON Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
2353 TS Finance Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
2354 Wellu Science & Technology Sp. z o.o. Gdynia 5,7
2355 Konecranes And Demag Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
2356 Alternus Sp. z o.o. Gdańsk 5,7
2357 INSTYTUT MORSKI Gdańsk 5,6
2358 Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy S.J. Kościerzyna 5,6
2359 Grupa EMT Sp. z o.o. Słupsk 5,6
2360 Remont System Sp. z o.o. Kwidzyn 5,6
2361 Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. Gdynia 5,6
2362 FPHU Schwarz B. I L. Szwarc Sp.J. Skarszewy 5,6
2363 PPH ANTHA-POL Sp. z o.o. Puck 5,6
2364 Gospodarstwo Rolne Agrofarm Sp. z o.o. Jurkowice 5,6
2365 Tres Sp. z o.o. PPH Gdańsk 5,6
2366 Eversea Sp. z o.o. Ustka 5,6
2367 Casa Sp. z o.o. Czersk 5,6
2368 Max Biznes Sp. z o.o. Gdańsk 5,6
2369 Spółdzielnia Mieszkaniowa KORAB w Ustce Ustka 5,6
2370 Polaszek Meble Sp. z o.o. Zagórki 5,6
2371 Baza Narzędziowa Sp. z o.o. Kowale 5,6
2372 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Gdynia 5,6
2373 MGB Pompy Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 5,6
2374 Olmar Sp. z o.o. Gdańsk 5,6
2375 JMW-Budownictwo Sp. z o.o. Chwaszczyno 5,6
2376 Biuro Projektów i Realizacji LRH Sp. z o.o. Gdańsk 5,6
2377 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Kwidzyn 5,6
2378 Dom Sp. z o.o. Żukowo 5,6
2379 Ajro Sp. z o.o. Gdynia 5,6
2380 PRAXIS Technika Oświetleniowa Sp. z o.o. Gdynia 5,6
2381 Orion Ship Management Sp. z o.o. Gdynia 5,6
2382 Rollmax Sp. z o.o. Wielka Słońca 5,6
2383 Fenicjanin Sp. z o.o. Gdynia 5,6
2384 Ekofinn – Pol Sp. z o.o. Banino 5,6
2385 Polmed S.A. Starogard Gdański 5,6
2386 Nordwood Sp. z o.o. Gdynia 5,6
2387 Przedsiębiorstwo ERG S.J. Bytów 5,6
2388 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 5,6
2389 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o.o. Gdynia 5,6
2390 Continental Goebel S.J. Słupsk 5,6
2391 Unitrade Sp. z o.o. Gdańsk 5,6
2392 Nova Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 5,6
2393 Tabaknatie Polska Sp. z o.o. Gdynia 5,6
2394 Krajowy i Międzynarodowy Transport Drogowy S.J. Gdynia 5,6
2395 Red Transport i Spedycja Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Słupsk 5,6
2396 Podatki I Finanse Sp. z o.o. Gdańsk 5,5
2397 EKOLAN S.A. Sopot 5,5
2398 MARKOS Sp. z o.o. Głobino 5,5
2399 DSV Sp. z o.o. S.K. Gdynia 5,5
2400 Certus Sp. z o.o. P U H P Gdańsk 5,5
2401 Stomatologia Dziecięca Wiewiór.Ka Sp. z o.o. Gdańsk 5,5
2402 Fancyfon S.A. Gdańsk 5,5
2403 OKTAN Brzeski, Grzenkowicz S.J. Słupsk 5,5
2404 BAŁTYK Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 5,5
2405 Kasu Sp. z o.o. Gdańsk 5,5
2406 Auto-Partner Holding Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 5,5
2407 Volta Communications Sp. z o.o. Gdańsk 5,5
2408 Muratex M. Osmański, P. Kołodziejczak sp. j. Straszyn 5,5
2409 WOD – KAN Grzenkowicz Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kartuzy 5,5
2410 Dozór 24 Sp. z o.o. Bukówka 5,5
2411 Chłodnie Helskie Sp. z o.o. Hel 5,5
2412 Gravitas S.A. Gdańsk 5,5
2413 Myfood Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5,5
2414 Puls-Medic Sp. z o.o. Gdańsk 5,5
2415 Rollmex Sp. z o.o. Gdynia 5,4
2416 Sklep ARKADIUSZ Arkadiusz Kopczyński, Mariusz Kopczyński S.J. Sopot 5,4
2417 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe HADM Mieczysław Gramatowski Starogard Gdański 5,4
2418 PORTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowo Transportowych Gdańsk 5,4
2419 BUDOWNICTWO-W Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5,4
2420 ASSA Abloy Mercor Doors Sp. z o.o. Gdańsk 5,4
2421 Alu-Wiz Wojciechowscy sp. j. Gdańsk 5,4
2422 Towarzystwo Przemysłowo – Handlowo – Oświatowe Edukacja Sp. z o.o. Gdańsk 5,4
2423 Vmd Polska Sp. z o.o. Kościerska Huta 5,4
2424 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne DUET Jolanta Kucharska i Henryk Kaszuba S.J. Człuchów 5,4
2425 Best Foods Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 5,4
2426 Baltic Investment Group Sp. z o.o. sp.k. Reda 5,4
2427 SANUS Sp. z o.o. Gdynia 5,4
2428 Bissoo Sp. z o.o. Gdańsk 5,4
2429 LOGISTAL Sp. z o.o. Reda 5,4
2430 TERMA Sp. z o.o. Czaple 5,4
2431 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 5,4
2432 Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury Kos-Eko Sp. z o.o. Kościerzyna 5,4
2433 Eko Color Sp. z o.o. Bytów 5,4
2434 PTU Elmal Jan Pawełek S.J. Gdańsk 5,4
2435 Arforce Sp. z o.o. Gdańsk 5,4
2436 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Wdrożeniowe Vist sp. z o.o. Gdańsk 5,4
2437 Eurostandard Sp. z o.o. Gdynia 5,4
2438 Sopocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 5,4
2439 Allcon Investment Sp. z o.o. Gdynia 5,4
2440 Deck – Dry Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5,4
2441 PORTA KMI POLAND Sp. z o.o. S.K. Bolszewo 5,4
2442 Gazdom Sp. z o.o. Gdynia 5,4
2443 Plichta Sp. z o.o. Wejherowo 5,4
2444 Energa-Operator Eksploatacja Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 5,3
2445 Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
2446 Gostomski Sp. z o.o. Papiernia 5,3
2447 Saferoad Kabex Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
2448 Młyniec Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 5,3
2449 Comex S.A. Gdańsk 5,3
2450 Mille Sapori Due Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
2451 Tikoo Sp. z o.o. Wejherowo 5,3
2452 Biproraf Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
2453 JMB Sp. z o.o. Reda 5,3
2454 Spartan Jaworowe Wzgórze Sp. z o.o. Suchy Dwór 5,3
2455 BARBOR Sp. z o.o. Skowarcz 5,3
2456 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aquamar Sp. z o.o. Pasieka 5,3
2457 Suponex Sp. z o.o. PU Gdynia 5,3
2458 Długie Ogrody Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 5,3
2459 STN Serwis Techniczny Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 5,3
2460 J&P Audyt Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Sopot 5,3
2461 MANA SPA Sp. z o.o. Gdynia 5,3
2462 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Jareks Wiesław Fajtek Kościerzyna 5,3
2463 Niepubliczny Zakład Lecznictwa Uzdrowiskowego Sanatorium Tęcza Spółdzielnia Pracy Ustka 5,3
2464 Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. S.K. Rusocin 5,3
2465 Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych J.K. Gestia Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
2466 AW – Consultants Sp. z o.o. Gdynia 5,3
2467 Troymarine Sp. z o.o. Gdynia 5,3
2468 Iuridico Legal & Financial Translations Sp. z o.o. Gdynia 5,3
2469 Mspartan Sp. z o.o. Suchy Dwór 5,3
2470 Luarko Sp. z o.o. Sierakowice 5,3
2471 Upside Property Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
2472 Ultra Agency Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
2473 Kontarmed Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
2474 MEDIAFOCUS Sp. z o.o. Gdańsk 5,3
2475 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 5,3
2476 IKA-KOLOR Mariola Szoszorowska i Spółka – S.J. Gdańsk 5,3
2477 Blue Services Sp. z o.o. Sopot 5,2
2478 Projektowanie Maszyn W. Pietrzyk P. Żabiński S.J. Pruszcz Gdański 5,2
2479 Kamsoft Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
2480 Miko-Tur Sp. z o.o. Funka 5,2
2481 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Magrol Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
2482 Bora Wentylacje Sp. z o.o. Sopot 5,2
2483 Przeds. Elektroniki Przemysłowej Pelin Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
2484 Festus Sopockie Towarzystwo Winiarskie Sp. z o.o. Sopot 5,2
2485 Abes Sp. z o.o. Leźno 5,2
2486 Towarzystwo Zarządzające SKOK Sp. z o.o. S.K.-A. Gdynia 5,2
2487 Meyn Polska Sp. z o.o. Lębork 5,2
2488 MPL TECHMA Sp. z o.o. Gdynia 5,2
2489 INBET Sp. z o.o. Kolbudy 5,2
2490 Ecotech Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
2491 Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o. Stare Pole 5,2
2492 Isec-Teletech Sp. z o.o. Gdynia 5,2
2493 Monde Sp. z o.o. Dzierzgoń 5,2
2494 Esvico Sp. z o.o. Bożepole Wielkie 5,2
2495 C & N Company Sp. z o.o. Sopot 5,2
2496 Polish Baltic Company PHZ N. Kuzniecow, K. Smoleń S.J. Gdańsk 5,2
2497 GREAT TRADE Sp. z o.o. Sopot 5,2
2498 Sopocka Szkoła Wyższa Sopot 5,2
2499 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Agropom Sp. z o.o. Wielgłowy 5,2
2500 Fenix Sp. z o.o. Gdynia 5,2
2501 Administrator Sp. z o.o. Gdynia 5,2
2502 Inwest-Kom w Gniewie Sp. z o.o. Gniew 5,2
2503 WP BAU Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
2504 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Puck 5,2
2505 Ecowood International Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
2506 Ametyst Sp. z o.o. Kartuzy 5,2
2507 Javin Investments Sp. z o.o. Gdańsk 5,2
2508 American Bureau Of Shipping Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
2509 Mixbet Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
2510 Krokowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Żarnowiec 5,1
2511 Galwanizernia Radmor Sp. z o.o. Gdynia 5,1
2512 Acxiom Global Service Center Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
2513 Straschu Elektro – Dystrybucja Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
2514 May.Pl Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 5,1
2515 Zakład Izolatorów Elektrotechnicznych Boplast Sp. z o.o. Lębork 5,1
2516 Duko Sp. z o.o. Gdynia 5,1
2517 Invest Nord Group Sp. z o.o. Rewa 5,1
2518 Prefabet – Gniew Sp. z o.o. Gniew 5,1
2519 ECO – Constructions Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 5,1
2520 Dellner Sp. z o.o. Gdynia 5,1
2521 Albus Sp. z o.o. Kosakowo 5,1
2522 Stal Nowicki S.J. Gdańsk 5,1
2523 Fabryka Kotłów FAKO S.A. Rumia 5,1
2524 EG Project Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
2525 Pet Food 24 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5,1
2526 Pacific Sun Sp. z o.o. Góra 5,1
2527 Nordtrans Thermo Sp. z o.o. Gdynia 5,1
2528 Fit-Med. Sp. z o.o. Wejherowo 5,1
2529 Elektrociepłownia Starogard Sp. z o.o. Starogard Gdański 5,1
2530 MIKROENERGETYKA Tomasz Steller, Krzysztof Szymański S.J. Sopot 5,1
2531 Bluestone Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
2532 Sondex Poland Sp. z o.o. Koleczkowo 5,1
2533 Dana DM Sp. z o.o. Stężyca 5,1
2534 Spartan Domy Sp. z o.o. Suchy Dwór 5,1
2535 Biuro Handlowe Megamini Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
2536 Drogomost Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
2537 Tbiarchitekci Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
2538 Inchcape Shipping Services Poland Sp. z o.o. Gdynia 5,1
2539 Zemar Dorota Jaroń, Marcin Jaroń sp.j. Załęże 5,1
2540 LAMINOPOL Sp. z o.o. Słupsk 5,1
2541 Termika Sp. z o.o. Gdańsk 5,1
2542 Elecom Sp. z o.o. Gdynia 5
2543 KRELBUD Sp. z o.o. Reda 5
2544 Telkab Sp. z o.o. Tczew 5
2545 Euro Logistics Sp. z o.o. Gdynia 5
2546 Blesa sp.j. Bil i Wspólnicy Sztum 5
2547 Spedman Global Logistics Sp. z o.o. Gdynia 5
2548 Dorom Sp. z o.o. Charzykowy 5
2549 EGA Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Rzeczna 5
2550 Odyssey Of The Mind Polska Gdańsk 5
2551 PIKA Sp. z o.o. Gdańsk 5
2552 Centrum Rehabilitacyjno-Lecznicze Medpharma Sp. z o.o. Nowa Wieś Rzeczna 5
2553 Przychodnia Brzeźno Sp. z o.o. Gdańsk 5
2554 Jantar Ltd Sp. z o.o. Puck 5
2555 MGJ Sp. z o.o. Leśniewo 5
2556 Radunia Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszcz Gdański 5
2557 PUP COMPLEX Sp. z o.o. Gdańsk 5
2558 Storm International LTD Sp. z o.o. Gdańsk 5
2559 Przeds. Handlowo-Usługowe Spark Ltd. Sp. z o.o. Sopot 5
2560 Energa-Operator Eksploatacja Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 5
2561 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn 5
2562 Agro Merchants Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 5
2563 TME Techmat Euro Sp. z o.o. Człuchów 5
2564 Sprzedaż Hurt Detal Przetwórstwo Ryb RYBY S.J. Kartuzy 5
2565 Przedsiębiorstwo Handlowe Usjo Bożena Kortas i Mateusz Kortas sp.j. Chojnice 5
2566 Instal Progres Sp. z o.o. Gdynia 5
2567 Heide Sp. z o.o. Czersk 5
2568 K.T.D. Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o. Gdynia 5

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie handlowe.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2015-2016,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2016 roku,
3. Zysk netto w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej
W końcu marcu 2017 r.: C/Z: 20,1, a C/WK: 1,34.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2017 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2017 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2016 r. i wskaźnika C/Z w końcu marca 2017 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2016 r. i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2017 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2017.

To bardzo uproszczona metoda liczenia wartości rynkowej firm. Instytut Europejskiego Biznesu nie ponosi odpowiedzialności za jej wykorzystywanie w działalności inwestycyjnej czy gospodarczej.