Efektywne Firmy 2018 Województwa Dolnośląskiego

Spośród 51 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2018 uzyskały 2723 firmy Województwa Dolnośląskiego, bo stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi wyniósł w nich minimum 5 proc.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 r. Przez jedenaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm według stosunku zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi.

Do analizy zostały wybrane te firmy, które w 2016 miały minimum 100 tys. złotych przychodów netto, wykazały zysk netto powyżej 1 tys. zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył też ich wartość rynkową na koniec marca 2017 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Uproszczona metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu. Firmy wymienione w poniższym rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

Firmy wymienione w poniższym rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2018 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Efektywna Firma 2018 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych grafik, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Efektywne Firmy 2018 Województwa Dolnośląskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Średni stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży w latach 2015 i 2016 r. w proc.
1 VD ER Sp. z o.o. Wrocław 18237,2
2 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 3 S.K. Wrocław 9972,2
3 P & P Rading Company Sp. z o.o. Wierzbice 6192,8
4 Pretium Investments Sp. z o.o. S.K.A. Wysoka 3051,2
5 Przedsiębiorstwo Finansowo-Inwestycyjne Global Sp. z o.o. Wrocław 2012,5
6 i2 Development S.A. Wrocław 1163,8
7 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lądku-Zdroju Lądek-Zdrój 1127,4
8 Metropolitan Properties International Sp. z o.o. Wrocław 948,6
9 Integart Invest IBMT Sp. z o.o. sp.k. Błonie 716,6
10 Polski Cynk Sp. z o.o. Oława 519,8
11 Kordas Sp. z o.o. Kg Spółka Komandytwa Srebrna Góra 499
12 KANTOR CENT SZULC I CZARNOTA SPÓŁKA JAWNA Wrocław 497,9
13 Exclusive Dom Development A. Pustuła Sp.J. Wrocław 429,5
14 Lang Nieruchomości Spółka Komandytowa Wrocław 392,4
15 Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo Sp.J. Wrocław 388,1
16 Wre Projekt Sp. z o.o. Boat Charter sp.k. Wrocław 372,8
17 PRW Sp. z o.o. Wrocław 355,9
18 Wre Projekt Sp. z o.o. Cbm sp.k. Wrocław 344,6
19 Autogiełda Majski, Styrna sp. j. Wrocław 309,1
20 Kobus Organizacja i Zarządzanie Sp. z o.o. Wrocław 294,3
21 LC Corp Invest XVII Sp. z o.o. Projekt 20 sp.k. Wrocław 256,1
22 Spomasz Wrocław S.A. Wrocław 253,4
23 Archicom S.A. Wrocław 244
24 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bożnowicach Bożnowice 232
25 Promenady ZITA Sp. z o.o. Wrocław 222,9
26 IIYAMA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 202,2
27 Euronajem Sp. z o.o. Wrocław 187,5
28 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 181
29 KBD Sp. z o.o. Wrocław 175,2
30 Alpepharma Sp. z o.o. Jelenia Góra 168,7
31 Fritsch Polska Sp. z o.o. Wrocław 167,2
32 ANNA Sp. z o.o. Borów 166,1
33 Ascobloc Sp. z o.o. Syców 154,7
34 Quarry Plant Hire Sp. z o.o. Niedaszów 145,3
35 Przemiany Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wszemiłowice 144,9
36 Projekt Management Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Bielany Wrocławskie 137,4
37 Daga Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 131,7
38 Henry Kruse Nieruchomości Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 124,8
39 EDO Sp. z o.o. Wrocław 121,1
40 Kancelaria Radców Prawnych Maciej Kuźnicki, Sławomir Pasieka Spółka Komandytowa Wrocław 119,1
41 Palatine Ventures Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 114,6
42 MILART Sp. z o.o. Wrocław 108
43 Farmacol ITB Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 106,3
44 MM Sp. z o.o. Wrocław 104,9
45 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 104,7
46 Epsilon VD Sp. z o.o. S.K. Wrocław 101,2
47 Ecoinwest Sp. z o.o. Sobótka 98,1
48 Kancelaria Prawna G. Bobrowski i Wspólnicy sp.k. Wrocław 97,9
49 Sobieraj Sp. z o.o. Długołęka 96,5
50 Unidev Sp. z o.o. S.K. Wrocław 95,9
51 Mondo Solutions Sp. z o.o. S.K. Wrocław 94,3
52 Promipol Development Sp. z o.o. Wrocław 93,7
53 Dis Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 91,8
54 Now-Rol Sp. z o.o. Wojcieszyn 87,6
55 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 86,5
56 Agricom Sp. z o.o. Jelenia Góra 86,5
57 Euro Asset Management Sp. z o.o. Legnica 85,9
58 Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. Wrocław 84,2
59 Moda Wrocław S.A. Wrocław 83,4
60 Top Market Saller Sp. z o.o. Wrocław 83,3
61 Kancelaria Prawnicza Koziński Rosicki i Wspólnicy Sp.K. Wrocław 83
62 Security Partner Sp. z o.o. Wrocław 82,4
63 Errata sp. z o.o. Wałbrzych 81,4
64 Midam Sp. z o.o. S.K. Wrocław 79,7
65 Ludus Sp. z o.o. Bobrów 79,6
66 Expert Ubezpieczenia 1 Sp. z o.o. Wrocław 79,2
67 SOLEY-INVEST Sp. z o.o. Sulików 77,8
68 Archicom Marina 1 Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 77,4
69 Od Ognia Protector Sp. z o.o. S.K. Wrocław 76,7
70 Bitumix Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 76,6
71 Archicom Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 76,3
72 Novum Finance Sp. z o.o. Wrocław 76
73 Wre Projekt Sp. z o.o. Nieruchomości Komercyjne sp.k. Wrocław 75,4
74 PPHU TEMPO S.A. Wrocław 72,5
75 CFI Holding S.A. Wrocław 72,2
76 Agrar Technik Sp. z o.o. Mirosławice 72,2
77 Perfecta Sp. z o.o. Łany 71,3
78 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jawor 69,8
79 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Przemysłowe Dorol Sp. z o.o. Tworzyjanów 69,6
80 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 69,5
81 ABET – PAWLAK S.J. Siechnice 69,3
82 Eugeniusz Lenczuk i Wspólnicy L De L S.J. Wrocław 69,2
83 Rm Consulting Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 68,9
84 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Danielowicach Danielowice 68,1
85 KM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 68,1
86 Steadfast Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 68,1
87 Otis Investment Sp. z o.o. Wrocław 66,8
88 Saller Polbau Sp. z o.o. Wrocław 66,4
89 Atenon Sp. z o.o. S.K. Wrocław 66
90 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 65,9
91 Olczyk Sp. z o.o. Lokum sp.k. Wrocław 65,7
92 HST Agro Sp. z o.o. Siecieborowice 65,6
93 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Nowakowski i Wspólnicy Sp.K. Wrocław 65,1
94 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Trzebnica Z Siedzibą w Księginicach 149 Księginice 64,5
95 Centrum Obsługi Działalności Gospodarczej Finanse Sp. z o.o. Kłodzko 64,4
96 Kancelaria Radców Prawnych Kopacka, Markieta, Rzucidło i Wspólnicy sp.k. Legnica 63,9
97 IBG Spółka z o.o. Wrocław 63,7
98 Euroinvest Saller Sp. z o.o. Wrocław 63,6
99 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dobków Dobków 63,4
100 Agro-Krzepice Sp. z o.o. Siecieborowice 63,4
101 AMC Sp. z o.o. S.K. Wrocław 63,2
102 Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. Oława 62,9
103 Codetwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelenia Góra 62,5
104 Comped Sp. z o.o. Wrocław 62,4
105 Automatix Sp. z o.o. Spółka komandytowa Świdnica 62,2
106 TEPCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jawor 62,1
107 MNO Sp. z o.o. S.K. Wrocław 62
108 ICG INVEST Sp. z o.o. Wrocław 61,8
109 LC CORP S.A. Wrocław 61,8
110 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność Grochowiska 61,1
111 Quantum Media Technologies Sp. z o.o. Wrocław 60,7
112 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 60,3
113 Zelatur Sp. z o.o. Wrocław 60
114 Stadnina Koni Jaroszówka Sp. z o.o. Chojnów 59,3
115 CEFARM – WROCŁAW Centrum Zaopatrzenia Farmaceutycznego S.A. Wrocław 59,3
116 FALKOMED – FAL, Kowalczykowski, Kowalczykowski S.J. Wrocław 59
117 EFL Finance S.A. Wrocław 58,8
118 IT&T Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 58,5
119 Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa Jelenia Góra 58,4
120 Redwood Sp. z o.o. Wrocław 57,2
121 Arc Broker S.A. Wrocław 57,2
122 CDA S.A. Wrocław 56,7
123 Mine Master Sp. z o.o. Marketing S.K. Wilków 56,2
124 Agro-Dav Sp. z o.o. Godzieszów 56
125 Deupoplant Sp. z o.o. Ernestynów 55,7
126 I2 Development Sp. z o.o. M3 Sp.K. Wrocław 55,6
127 SULISŁAWICE Sp. z o.o. Przeds. Rolno Przemysłowo Handlowe Trzebnica 55,6
128 Gart Sp. z o.o. Golędzinów 55,4
129 Format Deweloper Sp. z o.o. Siechnice 54,6
130 Biuro Rachunkowe Tax Barbara Stempkowska Spółka Komandytowa Trzebnica 54,5
131 Iglica Nieruchomości Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 54,4
132 LiveChat Software S.A. Wrocław 54,2
133 Agron Sp. z o.o. Wleń 53,8
134 Loombard.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 53,8
135 Wiśniewski & Kłapsa Spółka Komandytowa Kancelaria Prawna Wrocław 53,7
136 Titanum Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 53,6
137 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Zaborowie Zaborów 53,5
138 Europejskie Centra Handlowe Sp. z o.o. Legnica 53,4
139 D&Ł Sp. z o.o. Wrocław 53,4
140 ASC Invest Sp. z o.o. Świebodzice 53,3
141 QUBUS HOTEL SYSTEM Sp. z o.o. Wrocław 52,1
142 Profity Sp. z o.o. – S.K. Bielany Wrocławskie 52,1
143 Expertnadzory Sp. z o.o. S.K. Strzelin 51,9
144 Droplant Sp. z o.o. Mirosławice 51,7
145 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im.1-Maja w Piotrowicach Polskich Piotrowice Polskie 51,6
146 T.EL. Poland Sp. z o.o. Wrocław 51,5
147 Polskie Centra Handlowe Sp. z o.o. Legnica 51,5
148 AMF Konstrukcje Budowlane Sp. z o.o. S.K. Wrocław 51,4
149 GT Immo Polska Sp. z o.o. Wykroty 51,4
150 Kancelaria Radców Prawnych K&L Legal Granat i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 50,9
151 Rent Management Sp. z o.o. Wrocław 50,4
152 Szwedpol Sp. z o.o. Kostomłoty 50,3
153 Polterra Sp. z o.o. Wrocław 50
154 Jaromech Sp. z o.o. S.K. Jaroszów 49,7
155 G2 Sp. z o.o. Wrocław 49,6
156 Media Park Sp. z o.o. Wrocław 49,4
157 Tek-Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 49,3
158 Rolnix Sp. z o.o. Muszkowice 49,2
159 IMPEL S.A. Wrocław 49,1
160 Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy S.J. Zachowice 49
161 WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. Wysoka 49
162 ŚFUP Development Sp. z o.o. Wrocław 48,7
163 Astat-Metal Stalowe Konstrukcje Przemysłowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 48,7
164 Ekologia Mirsk Sp. z o.o. Mirsk 48,7
165 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 48,5
166 Archicom Sp. z o.o. Wrocław 48,4
167 Zorco R. Czopik Spółka Komandytowa Ślęza 48,4
168 Helios Energy Sp. z o.o. Wrocław 48
169 TELERAJ Sp. z o.o. Świdnica 47,9
170 Herkules Sp. z o.o. Kiełczów 47,8
171 Avanta Audit Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 47,7
172 Kancelaria Radców Prawnych R. Ptak I Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 47,6
173 Euro Pożyczka Sp. z o.o. Wałbrzych 47,2
174 Crem Sp. z o.o. Wrocław 47,1
175 Zakład Rolny Przyborów Sp. z o.o. Przyborów 47
176 Base Sp. z o.o. Wrocław 47
177 Spółdzielnia Mieszkaniowa Załoga Legnica 46,4
178 HB Invest Sp. z o.o. Wrocław 46,3
179 BGC Group Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 46,1
180 Com – Bud Sp. z o.o. Wrocław 45,9
181 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wrocław 45,4
182 Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 45,3
183 Grzegorz Szprych Kancelaria Prawna Sampraus S.K. Wrocław 45,2
184 HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 45,2
185 Biuro Księgowo-Finansowe Konto Leszek Bej S.K.A. Wrocław 45,1
186 Inter Commerce – Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 45
187 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 45
188 Kancelaria Prawno-Finansowa – Krajowy Dom Inwestycyjny Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Wrocław 45
189 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Iwinach Iwiny 44,9
190 Wojdyła Business Park S.A. Wrocław 44,9
191 Commercial Property Services Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 44,7
192 Piersno Przedsiębiorstwo Rolno – Handlowo – Usługowe Sp. z o.o. Piersno 44,6
193 Pcg Sp. z o.o. i sp.k. Wrocław 44,6
194 URBEX Sp. z o.o. Lubin 44,6
195 Lunain Sp. z o.o. Wrocław 44,1
196 JANSSEN – FARYŚ Sp. z o.o. Miłowice 44
197 Karkonoski Park Narodowy z Siedzibą w Jeleniej Górze Jelenia Góra 43,6
198 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zgoda Grodziszcze 43,4
199 Polmozbyt – Głogów Sp. z o.o. Głogów 43,4
200 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Nowe Życie Jaroszów 43,3
201 Vectra Raczkowscy S.J. Wrocław 43,2
202 TBE Sp. z o.o. Wrocław 43,2
203 Agrobud Nieruchomości Sp. z o.o. Ruszów 42,9
204 Reka Sp. z o.o. Bolesławiec 42,7
205 Ecm Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Wrocław 42,3
206 PLANAT POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 42,3
207 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Instal Leszek Lewandowski Spółka Jawna Głogów 42,1
208 Proved Sp. z o.o. Wrocław 42,1
209 Schmetterling Travel Sp. z o.o. Wrocław 42,1
210 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Postęp Prusice 42
211 Cermag Invest Sp. z o.o. Wrocław 42
212 Merit Mark Sp. z o.o. S.K. Wrocław 41,9
213 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. 22 Lipca Owczary 41,8
214 Kpszw S.A. sp.k. Wrocław 41,7
215 Arkady Wrocławskie S.A. Wrocław 41,6
216 Komahold Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 41,5
217 Rema Developer Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 41,4
218 A. Kustra, E.Trybuchowska,T. Dunikowski sp.k. Wrocław 41,1
219 Altrans Koczerski I, Kobierecki Z., Miloch A., Sarzyński P. S.J. Oleśnica 41,1
220 Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowa Ruda 41
221 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o. Lubin 41
222 Dagtech Sp. z o.o. S.K. Głogówko 40,6
223 M.W. Trade S.A. Wrocław 40,3
224 Atrium IKS Sp. z o.o. Składowice 40,3
225 Fracht Sp. z o.o. Wrocław 40,1
226 Gerpol Instalacje Sp. z o.o. Mokronos Dolny 39,9
227 AHA Sp. z o.o. Chojnów 39,9
228 Osińscy Sp. z o.o. Wołów 39,7
229 Inwestor Sp. z o.o. Wrocław 39,7
230 ESV Serwis Sp. z o.o. Wrocław 39,6
231 As-Hajto Deweloper Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 39,6
232 TN Agency Sp. z o.o. Dzierżoniów 39,6
233 Podwale 61 Projekt Sp. z o.o. Wrocław 39,5
234 HM Reality Świebodzice Sp. z o.o. Wieża 39,5
235 Pryzmat Sp. z o.o. Wrocław 39,3
236 Przedsiebiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Sp. z o.o. Łagoszów Mały 39,2
237 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia Czernica 39,2
238 Gramwzielone.Pl Sp. z o.o. Wrocław 39,1
239 E – FUN Sp. z o.o. Jelenia Góra 39,1
240 Alfa Immobilien Sp. z o.o. Wrocław 39,1
241 Lang I Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Wrocław 39,1
242 Erde Sp. z o.o. Wrocław 39
243 Dash Dot Creations Sp. z o.o. S.K. Wrocław 38,9
244 Four Management Sp. z o.o. Wrocław 38,8
245 Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. Wrocław 38,6
246 Sek Deweloper Sp. z o.o. sp.k. Trzebnica 38,5
247 Proagri Sp. z o.o. Bierutów 38,4
248 Polska-Legumes Sp. z o.o. Ryczeń 38,4
249 SUPROBION Sp. z o.o. S.K. Mirków 38,4
250 Demonet Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 38,3
251 Felbermayr Immo Sp. z o.o. Wrocław 38,3
252 Wabco Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Wrocław 38,2
253 KBSR Kamiński Baranowska Seweryn Rajewicz Staszowska Zembala Notariusze sp.p. Wrocław 38,2
254 Emaks Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu, Usług, Wytwórczości I Szkolenia Karpacz 38,1
255 Sarkom – Środki Transportu Kolejowego Sp. z o.o. Oleśnica 38
256 Auto-Complex Sp. z o.o. Wrocław 37,9
257 Budinpol S.J. Wrocław 37,9
258 SJOS Sp. z o.o. Wrocław 37,9
259 S + Sumisławski&Sumisławski P.J. Wrocław 37,9
260 Vantage Development S.A. Wrocław 37,9
261 ARKOP KRZYSZTOF PIANOWSKI Wrocław 37,9
262 Hasco TM Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 37,9
263 Artidom Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wysoka 37,7
264 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 7 S.K. Wrocław 37,7
265 Logros Sp. z o.o. Wrocław 37,4
266 Rowis Sp. z o.o. Wałbrzych 37,3
267 Polak Piotr I Teresa Sp. z o.o. Jelenia Góra 37,2
268 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz S.J. Wrocław 37,1
269 Olimpijski Football Club Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 37
270 ISI Wierzytelności Sp. z o.o. Wrocław 37
271 Vam Expo Sp. z o.o. Wrocław 37
272 Milart Sp. z o.o. Sołtysowice S.K. Wrocław 36,9
273 Nik – Mar Pneumatyka Nikodem sp.j. Godzikowice 36,8
274 Potoczni Sp. z o.o. Żarów 36,8
275 Kancelaria Prawna Paweł Miłek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 36,7
276 Evolog Sp. z o.o. S.K. Zabłocie 36,6
277 CS Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 36,4
278 Infiniteprogress Sp. z o.o. S.K. Wrocław 36,4
279 Komandor System Sp. z o.o. Wrocław 36,4
280 TB Technic Sp. z o.o. Wrocław 36,3
281 T-BULL S.A. Wrocław 36,2
282 Sprawni sp.k. W. Czerwonka i Wspólnicy Legnica 36,1
283 Silpro Sp. z o.o. Wrocław 36,1
284 Rol – By Sp. z o.o. Wleń 35,9
285 Goldlift Sp. z o.o. Wrocław 35,7
286 MW Sp. z o.o. Brochów S.K. Oleśnica 35,7
287 A.G. Mericat Sp. z o.o. Wrocław 35,7
288 DREKOP Sp. z o.o. Gniechowice 35,7
289 Grupa Producentów Falko Sp. z o.o. Ligota Wielka 35,6
290 Hirsch Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 35,5
291 LC Corp Invest II Sp. z o.o. Wrocław 35,4
292 Zakrzów Sp. z o.o. Wrocław 35,2
293 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność Grodziszcze 35,1
294 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Górniczych P.R.I.G. S.J. Adam Wójcik Lubin 35,1
295 PCC Cert Sp. z o.o. S.K. Kobierzyce 35
296 KLIMPAR Paweł Krok, Ryszard Szołtysek S.J. Wrocław 35
297 S.A.S. S.J. Świdnica 35
298 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 35
299 Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. S.k. Wrocław 35
300 Housemax Sp. z o.o. Wrocław 34,8
301 Bodex – Invest Sp. z o.o. Wrocław 34,7
302 TH-Beton Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 34,7
303 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Szczodrowicach Szczodrowice 34,7
304 K.T.M. Sp. z o.o. Gorzesław 34,7
305 Delta Property Sp. z o.o. S.K. Wrocław 34,6
306 Exo Sp. z o.o. Wrocław 34,6
307 Edpol Sp. z o.o. Wrocław 34,6
308 Biuro Projektów Systemów Telekomunikacyjnych Conntel – Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 34,6
309 Cor- Med M&S Diallo S. J. Przemków 34,3
310 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna BARBÓRKA W Czernej Czerna 34,2
311 Wincool Properties Sp. z o.o. Wrocław 34,2
312 Technomatik Paweł Ulfik sp.j. Witoszów Dolny 34,2
313 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siekierzycach Siekierzyce 34,2
314 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych We Wrocławiu Sp. z o.o. Nasławice 34,2
315 Jobbay Sp. z o.o. Wrocław 34
316 Elektrohurt Spółka Z Ograniczoną Odpowedzialnością Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 34
317 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Wieśnicy Wieśnica 34
318 Selena Marketing International Sp. z o.o. Wrocław 34
319 Akwa -Terma Nieruchomości Lichota Żądło sp. j. Wrocław 34
320 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lutomia Lutomia Górna 34
321 Formsoft Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 33,9
322 Compan – IT S.K. Jelenia Góra 33,7
323 Agrar – Radakowice Sp. z o.o. Radakowice 33,7
324 Energo Kontrol Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 33,5
325 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zacisze Niemcza 33,5
326 Exkol Przedsiębiorstwo Budownictwa Kolejowego i Usług Handlowych sp.j. Wojciech Szawłowski i Spółka Wrocław 33,4
327 Tessonics Poland Sp. z o.o. Wrocław 33,4
328 Premium Drb Sp. z o.o. S.K. Legnica 33,2
329 Księgowość Sp. z o.o. Górzec 33,2
330 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 33,1
331 I2 Finanse Sp. z o.o. Wrocław 33
332 Gospodarstwo Rolne ROSA Sp. z o.o. Szczepanów 32,8
333 Grupa Łapaj Sp. z o.o. S.K. Kudowa-Zdrój 32,7
334 Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. Legnica 32,7
335 ATW INVEST Sp. z o.o. Szewce 32,5
336 Węgry Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Węgry 32,4
337 Consiliator Sp. z o.o. Wrocław 32,3
338 Plon Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Targoszynie Mściwojów 32,3
339 Agro – Polen Sp. z o.o. Strzelin 32,3
340 KMB Grupa Sp. z o.o. S.K. Wrocław 32,3
341 MCA Sp. z o.o. Wrocław 32,1
342 Dom Partner Sp. z o.o. S.K. Wrocław 32,1
343 Tla Smoczyński Koniewski Kancelaria Prawna S.K. Wrocław 32
344 Twoje Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Kłodzko 32
345 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego MÓJ DOM S.A. Wrocław 31,9
346 Sax Development Sp. z o.o. Wrocław 31,9
347 Hospital Service Company Sp. z o.o. S.K. Wrocław 31,8
348 Lmm Development Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 31,8
349 Park Sp. z o.o. Wrocław 31,8
350 Molteris Sp. z o.o. Wrocław 31,7
351 Kancelaria Radców Prawnych A. Ignasiak i Wspólnicy sp.k. Wrocław 31,7
352 PRO-BUD Janusz Pawłowski i Wspólnicy. S.J. Legnica 31,7
353 Budus – Projekt J.R.B. Dworak Wrocław 31,6
354 BMC Craft Ibmt Sp. z o.o. S.K. Błonie 31,6
355 Milart Sp. z o.o. Stabłowice sp.k. Wrocław 31,5
356 Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 31,5
357 Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 31,5
358 Pfleiderer Group S.A. Wrocław 31,5
359 Park Techniki Adamiak sp.k. Złoty Stok 31,4
360 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ujeździec Mały 31,4
361 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Szalejowie Dolnym Szalejów Dolny 31,3
362 EFL SERVICE S.A. Wrocław 31,3
363 Saturn Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 31,2
364 VOIT CENTER Sp. z o.o. Wrocław 31,1
365 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych WAŚ Józef i Leszek Waś S.J. Oława 31,1
366 Selent & Słupina sp. j. Wrocław 31
367 Al Saray Sp. z o.o. Zgorzelec 31
368 Gumzamet Sp. z o.o. sp.k. Jędrzychowice 30,9
369 Retz Sp. z o.o. Krzyżowa 30,9
370 Glopol-Invest Sp. z o.o. Wrocław 30,9
371 SPÓŁKA AGRARNA – MOŚCISKO – Sp. z o.o. Mościsko 30,9
372 71media.Pl S.A. Wrocław 30,8
373 Prolinx Sp. z o.o. S.K. Prochowice 30,8
374 Gospodarstwo Rolne Grobner Sp. z o.o. Pisarzowice 30,8
375 LOCATOR Sp. z o.o. Wrocław 30,8
376 Optomatic Sp. z o.o. Polkowice 30,8
377 Amilian Sp. z o.o. Jelenia Góra 30,7
378 Apticom Sp. z o.o. Wrocław 30,7
379 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 7 S.K. Wrocław 30,7
380 PND Futura S.J. Wrocław 30,7
381 Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o. Wrocław 30,7
382 Hagemann Jan Ziemianek i Robert Ziemianek, sp.j. Kowary 30,7
383 Tarczyński Marketing Sp. z o.o. Ujeździec Wielki 30,6
384 Domagała Sp. z o.o. Żórawina 30,5
385 Instal-Service Pl Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 30,3
386 Agencja Ochrony Osób i Mienia Optoscan Mirosław Bąk Adam Czaplicki sp.j. Kłodzko 30,3
387 Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Eliza We Wrocławiu Wrocław 30,3
388 Joh. Clouth Composite Technology Sp. z o.o. Kamienna Góra 30,2
389 Eskulap Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 30,2
390 Panda Studio Sp. z o.o. Wrocław 30,1
391 Piast Investment Sp. z o.o. Wrocław 30
392 Jako 1 Sp. z o.o. Wrocław 30
393 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Metrol sp.j. W. Klimczuk Kamieniec Ząbkowicki 29,9
394 Fonbud S.A. Sp.K. Wrocław 29,8
395 Food Robotics Sp. z o.o. Wrocław 29,8
396 PERFAND Andrzej Trawiński Psary 29,8
397 Kipp Polska Sp. z o.o. Wrocław 29,7
398 Custos Security Sp. z o.o. Wrocław 29,7
399 RGB Elektronika Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 29,7
400 Ekohigiena Aparatura Ryszard Putyra sp. j. Środa Śląska 29,6
401 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zorza Wyszonowice 29,6
402 Fabryka Naczyń Kamionkowych MANUFAKTURA S.J. Smoleński & Zwierz Bolesławiec 29,6
403 BGM Molydal S.J. C. Borowiecki R. Gil Sobótka 29,6
404 Dagtech Sp. z o.o. Kotla 29,5
405 Centrum Rekreacji I Sportu Kolorowa Sp. z o.o. Karpacz 29,5
406 Codedose Sp. z o.o. Wrocław 29,5
407 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe BARYCZ Sp. z o.o. Gądkowice 29,4
408 Rodzinne Gospodarstwo Rolne Polterra Sp. z o.o. Pisarzowice 29,3
409 Europe Distribution Group Sp. z o.o. Kryniczno 29,3
410 AR Inwestycje Sp. z o.o. Źródła 29,2
411 Kollamat Sp. z o.o. Wrocław 29,2
412 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stara Kamienica 29,1
413 ROLET Sp. z o.o. Przeds. Rolniczo – Usługowe Zawonia 29,1
414 P.P. Somet S.J. Sułów 29
415 MBR Finance S.A. Wrocław 28,8
416 Multi Truck Center Sp. z o.o. Brzeg Dolny 28,8
417 RUTRA Transport Ciężarowy Export-Import Artur Bielawski Oleśnica 28,8
418 Jot-Ce. Concept Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 28,7
419 AT System Sp. z o.o. S.K. Jerzmanowa 28,7
420 SECOM Sp. z o.o. Wrocław 28,6
421 KATPOL Wajcowicz i Wspólnicy S. J. Lubin 28,6
422 BPO Sp. z o.o. Wrocław 28,6
423 Aspa Pracownia Architektoniczna Sp. Z O.O. sp.k. Wrocław 28,5
424 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A.Łebek i Wspólnicy Sp. Komandytowa Wrocław 28,5
425 Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Oława 28,4
426 Rig Concept & Design Sp. z o.o. Wrocław 28,4
427 Wera Sp. z o.o. Wrocław 28,4
428 Centrum Sp. z o.o. Wrocław 28,4
429 Consilium Sp. z o.o. Wrocław 28,4
430 Wesołowski Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 28,3
431 SKY Tower S.A. Wrocław 28,2
432 BJ HOT COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wrocław 28,2
433 CAD-MECH Sp. z o.o. Wrocław 28,2
434 Ceferty Sp. z o.o. S.K. Wrocław 28,1
435 BMB Kancelaria Radców Prawnych E.Górecka, D.Banaś Spółka Komandytowa Wrocław 28,1
436 Sprecher Automation Polska Sp. z o.o. Świdnica 28,1
437 Rybacka 9 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 28,1
438 SACA Sp. z o.o. Wrocław 28
439 WIEŻA Sp. z o.o. Świdnica 28
440 Poliner Sp. z o.o. Różyniec 28
441 BTLB Bitumex Sp. z o.o. S.K. Jędrzychowice 27,9
442 Futuro Sp. z o.o. Smolec 27,9
443 Miko Invest Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 27,8
444 Dengo Systems Sp. z o.o. Wrocław 27,8
445 Refra – Stal Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 27,7
446 AGP Sp. z o.o. Wrocław 27,7
447 Agro Sp. z o.o. Księginice Wielkie 27,6
448 Perfecta Sp. z o.o. S.K. Łany 27,6
449 Maxpro CNC Sp. z o.o. Wałbrzych 27,6
450 Womak Gamma Sp. z o.o. Wrocław 27,5
451 TLI Sp. z o.o. Bielawa 27,5
452 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane BODEX J. K. Bordulak S.J. Głogów 27,5
453 Kancelaria Prawna Miśko-Pawłowska i Wspólnicy sp.k. Wrocław 27,5
454 Interdom Sp. z o.o. Zgorzelec 27,4
455 Orzeł Sp. z o.o. w likwidacji Świdnica 27,4
456 FIM Polska Sp. z o.o. Komorniki 27,4
457 Spółdzielnia Mieszkaniowa Aida w Wałbrzychu Wałbrzych 27,4
458 PREGO S.A. Bielawa 27,3
459 Bonus Sp. z o.o. Świdnica 27,3
460 AST Assembly Support Team Sp. z o.o. Lubin 27,3
461 Komandor Sp. z o.o. PPUH Wrocław 27,3
462 MARTOM II S.J. Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Zawidów 27,2
463 Infortes Sp. z o.o. S.K. Wrocław 27,2
464 Hager Polonia Sp. z o.o. Wrocław 27,1
465 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna ZJEDNOCZENIE Osiek 27,1
466 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 1 S.K. Wrocław 27
467 DTA Investment Sp. z o.o. S.K. Smolec 27
468 Techspring Sp. z o.o. Bielawa 27
469 Alfaterm Sp. z o.o. Świdnica 27
470 Tooploox Sp. z o.o. Wrocław 26,9
471 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 26,8
472 Whitney Adams Sp. z o.o. Wrocław 26,7
473 ZTP Nieruchomości Sp. z o.o. Górzec 26,6
474 Global 2016 Sp. z o.o. Wrocław 26,6
475 Sevibus Sp. z o.o. Wrocław 26,6
476 Coronel Sp. z o.o. Gniechowice 26,6
477 Polskie Kasyna Sp. z o.o. Wrocław 26,6
478 PPM Fab S.J. Bolesławiec 26,5
479 POLBUS – PKS Sp. z o.o. Wrocław 26,5
480 Ekspert Sp. z o.o. Jaszkowa Dolna 26,5
481 Spółdzielnia Rolniczo – Produkcyjna WIGAŃCICE w Wigańcicach Wigańcice 26,5
482 Wrocław Solar Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 26,4
483 Kancelaria Prawna Godula i Wspólnicy S.K. Wrocław 26,4
484 Investagro Sp. z o.o. Imbramowice 26,4
485 Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K. Wrocław 26,3
486 Febit Sp. z o.o. Wrocław 26,3
487 SOFTIN Sp. z o. o. P U P Wrocław 26,3
488 Kancelaria Radców Prawnych Euco Joanna Smereczańska-Smulczyk i Wspólnicy S.K.A. Legnica 26,3
489 Lexbridge Groński Adwokaci i Radcowie Prawni S.K. Wrocław 26,2
490 Posadzki Przemysłowe Bromax Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26,1
491 Supra Brokers S.A. Wrocław 26,1
492 Taploft Sp. z o.o. Wrocław 26,1
493 Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie Złotoryja 26
494 Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Biuro Handlowe Wrocław 26
495 Martech Hennig S.J. Żarów 25,9
496 Esv S.A. Siechnice 25,9
497 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Miechowice Wiązów 25,9
498 Czenrol Sp. z o.o. Gniechowice 25,9
499 Batist Sp. z o.o. Wrocław 25,8
500 Astra Bis Sp. z o.o. Wrocław 25,8
501 Stem Cells Spin S.A. Wrocław 25,7
502 Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. S.K. Wrocław 25,7
503 Artefakt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 25,7
504 Polska Firma Energetyczna Eco Energia Sp. z o.o. Wrocław 25,6
505 TOP – FARM Sp. z o.o. Księginice Wielkie 25,6
506 Zespół Szkół Alternatywnych Sp. z o.o. Kłodzko 25,6
507 PRO Sp. z o.o. Wrocław 25,6
508 Polder Sp. z o.o. Damianowo 25,5
509 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Tadeusza Kościuszki w Tomkowicach Tomkowice 25,5
510 3K Domy Socjalne i Pensjonaty Seniora Sp. z o.o. Wrocław 25,4
511 ULTRANET Sp. z o.o. Wrocław 25,4
512 Iptor Supply Chain Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 25,4
513 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Wrocław 25,3
514 Europejskie Biuro Ochrony Finansów Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 25,3
515 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. T. Kościuszki w Kietlinie Kietlin 25,3
516 Agro Reba Sp. z o.o. Łagiewniki 25,3
517 Medsolution Sp. z o.o. Siechnice 25,3
518 Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K. Wrocław 25,3
519 Sigma Service Sp. z o.o. S.K. Lubin 25,3
520 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu I Usług Wujek Leszek Gregorek, Jerzy Gajek S.J. Wrocław 25,3
521 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 25,2
522 CCA Europe.pl Sp. z o.o. Wrocław 25,2
523 Wind Power Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 25,1
524 WTL Investment Sp. z o.o. S.K. Wrocław 25,1
525 SKR Development Sp. z o.o. S.K. Ślęza 25,1
526 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska S.K. Wrocław 25
527 PHU Espero Sp. z o.o. Z/S W Grodziszczu Grodziszcze 25
528 X-Coding It Studio Sp. z o.o. Wrocław 25
529 Centrum Finansowe Sp. z o.o. Trzebnica 25
530 Auto-Promyk Sp. z o.o. Ligota Piękna 25
531 Firma Protea Niechajczyk Sp.J. Bolesławiec 24,9
532 Safe Fleet Management Sp. z o.o. Wrocław 24,9
533 Solgaz Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżonowie Marcinowice 24,8
534 Biuro Rachunkowe Apk Sp. z o.o. Wrocław 24,8
535 Dolnośląska Agencja Handlowa SPOŁEM Sp. z o.o. Wrocław 24,8
536 MMCC Polska Dariusz Muszyński Grażyna Jaworska – sp.j. Wrocław 24,8
537 Stara Szkoła Sp. z o.o. Rudno 24,8
538 INTER – TECHNIK Sp. z o.o. Przeds. Innowacyjno – Wdrożeniowe Zgorzelec 24,7
539 JM PARK Sp. z o.o. Kłodzko 24,7
540 Przedsiębiorstwo Rolne Barycz Sp. z o.o. w Ryczeniu Ryczeń 24,7
541 Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński S.J. Szklarska Poręba 24,7
542 MPP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 24,6
543 Uldo Polska Sp. z o.o. & CO S.K. Wrocław 24,5
544 Grupa RB Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24,5
545 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Zgoda W Pomocnem Z/S W Myślinowie Myślinów 24,4
546 Keyboarders Polska Sp. z o.o. Wrocław 24,4
547 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Oławie Oława 24,4
548 Dynamic – Seat Beata Król-Miezianko S.J. Oleśnica 24,4
549 Pluss Invest Sp. z o.o. Wrocław 24,4
550 Artweb Media Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 24,3
551 Sawitar Sp. z o.o. Wrocław 24,3
552 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. Wrocław 24,3
553 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość Rusko 24,3
554 WIŚNIOWY SAD Spółdzielnia Produkcji Ogrodniczej Przeworno 24,3
555 Chemia Legnica Sp. z o.o. Legnica 24,3
556 LFS Sp. z o.o. Wrocław 24,2
557 Biuro Usługowo-Handlowe Majber J.Nacewicz i S-Ka sp. j. Wrocław 24,2
558 Ago Drogi Sp. z o.o. Golędzinów 24,2
559 Arka Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 24,1
560 Interprima Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 24
561 IBA Accounting Services Sp. z o.o. Tyniec Mały 24
562 Zacisze 16 Sp. z o.o. Wrocław 24
563 Klingenburg International Sp. z o.o. Świdnica 24
564 FAIST CHEMTEC Sp. z o.o. Złotoryja 23,9
565 Branzo Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,8
566 Jadan Automatyka Sp. z o.o. Wrocław 23,8
567 W. Buczyński S.J. Świeradów-Zdrój 23,6
568 Spin Elektronik Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23,6
569 Laser Pro Sp. z o.o. Wrocław 23,6
570 Puretech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 23,6
571 AKME Zdzisław Wiśniewski Wrocław 23,5
572 August Bruki Limited Sp.K. Wrocław 23,5
573 Korporacja Badawcza Pretendent Sp. z o.o. Wrocław 23,5
574 Taxrefund Sp. z o.o. Zgorzelec 23,5
575 Centrum Wózków Podnośnikowych Turkiew Demczyszak sp.j. Wrocław 23,5
576 Przedsiębiorstwo Varia Sp. z o.o. S.K. Świdnica 23,5
577 Best Meble sp.j. T. Kluska, D .Kluska, P. Kluska, A. Kluska Syców 23,5
578 Dobreprogramy Sp. z o.o. Wrocław 23,5
579 Contador Biuro Księgowe Sp. z o.o. Wrocław 23,3
580 GA INWESTYCJE Sp. z o.o. Lubań 23,3
581 Dolnośląskie Konsorcjum Obsługi Wierzytelności Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,2
582 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 23,1
583 Yudo Poland Sp. z o.o. Wrocław 23,1
584 BMS Sp. z o.o. Świdnica 23,1
585 Kami Trans Sp. z o.o. Sobótka 23,1
586 Dromaxx Sp. z o.o. Kłodzko 23
587 Train Polska Sp. z o.o. Wrocław 23
588 Stacja Paliw W. Rak S. J. Bolesławiec 22,9
589 Investicity Sp. z o.o. Lubin 22,9
590 Pharma Distribution Group Sp. z o.o. Wrocław 22,9
591 Agri Dedal Sp. z o.o. sp.k. Dzierżoniów 22,9
592 LASERTEX Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Naukowo-Technicznego Sp. z o.o. Wrocław 22,9
593 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech S.J. Wrocław 22,8
594 Alphavision Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 22,7
595 Bio-Kosmetyka Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janina Skórczyńska, Bożena Bieńkowska, Leszek Skórczyński, sp.j. Wrocław 22,7
596 Jamar Sp. z o.o. Oleśnica 22,7
597 Multi Inwestycje Sp. z o.o. Legnica 22,6
598 Centrum Handlowe TGG Sp. z o.o. Wrocław 22,6
599 Forum Architekci Spółka Z Ograniczoną Odpowidzialnością Wrocław 22,6
600 CCIBA S.J. J. Wnuk Wrocław 22,6
601 Opera Software Poland Sp. z o.o. Wrocław 22,6
602 Group – Arch Sp. z o.o. Wrocław 22,6
603 Bimo Tech Sp. z o.o. Wrocław 22,5
604 Lokum Sp. z o.o. Wrocław 22,5
605 PGS Software S.A. Wrocław 22,5
606 Instal-Service Pl Sp. z o.o. Jelenia Góra 22,5
607 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy Sp. J. Ślęza 22,4
608 Nettle S.A. Wrocław 22,4
609 Formy Meblowe Polska Sp. z o.o. Gryfów Śląski 22,4
610 Elmine Sp. z o.o. Głogów 22,4
611 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nieszkowicach Nieszkowice 22,2
612 Idea Getin Leasing S.A. Wrocław 22,2
613 Kancelaria Prawna Ententa Szarszewska, Cuber i Wspólnicy sp.k. Wrocław 22,2
614 Cti Ancor Sp. z o.o. Polkowice 22,1
615 Heygen Sp. z o.o. S.K. Wodników Górny 22,1
616 Jawro Sp. z o.o. Wrocław 22,1
617 Safework Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 22,1
618 Vulcan Konsulting Sp. z o.o. Wrocław 22
619 Zakład Ogólnobudowlany REMECO R. Waszczuk, T. Waszczuk S.J. Wilków 22
620 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń S.J. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia Byczeń 22
621 Sanap Sp. z o.o. Wałbrzych 22
622 Wałbrzyski Instytut Badań Regionalnych Sp. z o.o. Wałbrzych 22
623 Zakład Robót Instalacyjnych INSTALBUD J. Pankiewicz L. Lewicki S.J. Legnica 21,9
624 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. 22 Października w Budkowie Budków 21,9
625 Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Cetus-Projekt Sp. z o.o. Miłosna 21,9
626 RECO POLSKA PRODUKCJA Sp. z o.o. Wrocław 21,9
627 Nieruchomości Sp. z o.o. Legnica 21,9
628 Grupa RB Sp. z o.o. Wrocław 21,8
629 Omnis Group Sp. z o.o. Głogów 21,8
630 I.T.R. Poland Sp. z o.o. Wrocław 21,8
631 Opineo Sp. z o.o. Wrocław 21,7
632 Andel Technology Polska Sp. z o.o. Mirków 21,7
633 Scada International Sp. z o.o. Wrocław 21,7
634 Veriland sp. z o.o. Wrocław 21,7
635 RW2 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 21,7
636 Medicus Aparatura i Instrumenty Medyczne Sp. z o.o. Wrocław 21,7
637 Erato Sp. z o.o. Biuro Rachunkowe Wrocław 21,6
638 Spi Polska Sp. z o.o. Wrocław 21,6
639 Zakład Naprawy Aparatury Medycznej i Laboratoryjnej – P. Bałtakis, A. Bojnowski, S. Orzeł – sp.j. Świdnica 21,6
640 Citodent Rodzinny S. J. Furtak-Pobrotyn i S-Ka Wrocław 21,5
641 Pro Concept Sp. z o.o. Wrocław 21,5
642 Quest – Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 21,5
643 Petra Salloum, Radwan, Saleh Sp. j. Wrocław 21,5
644 AMD Sp. z o.o. Lubin 21,4
645 Piekarnia Kupczyk Andrzej Kupczyk i Marta Kupczyk Sp.J. Chojnów 21,4
646 Metalerg Sp. z o.o. S.K. Oława 21,4
647 Synexus Polska Sp. z o.o. Wrocław 21,3
648 Gerpol Joint Venture Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 21,3
649 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs S.j. Gniechowice 21,2
650 Wratislavia Service Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 21,1
651 JG Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław 21,1
652 Jelonek Sp. z o.o. Jelenia Góra 21,1
653 Propap Poland Sp. z o.o. Wrocław 21,1
654 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. ODRODZENIE Marcinowice 21
655 Kronn – Sp. z o.o. Wrocław 21
656 Wrogeo M. Jędrzejczak S.J. Wrocław 20,9
657 PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 20,9
658 SE Properties Sp. z o.o. Marczów 20,9
659 Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o. Jagodnik 20,8
660 Targowisko Bolesławiec Sp. z o.o. Bolesławiec 20,8
661 Tevema Automotive Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 20,8
662 Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o. Łojowice 20,8
663 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z Siedzibą w Jelczu-Laskowicach Jelcz-Laskowice 20,8
664 Fbserwis Wrocław Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 20,7
665 Aspa S.A. Wrocław 20,7
666 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 4 sp.k. Wrocław 20,6
667 Abretix Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20,6
668 Prel Sp. z o.o. Wrocław 20,5
669 Verso Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 20,5
670 Interferie Medical SPA Sp. z o.o. Legnica 20,5
671 Rom Logistics Sp. z o.o. Oleśnica 20,5
672 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 20,5
673 A3B Sp. z o.o. Długołęka 20,4
674 Triada – Dom S. J. Trzebnica 20,4
675 Kłos Sp. z o.o. Orsk 20,4
676 FORBET – ELEKTRO Sp. z o.o. Zakład Instalacji Elektrycznych , Komputerowych i Niskoprądowych Czernica 20,3
677 Kronos Sp. z o.o. Jelenia Góra 20,3
678 Centrum Wspierania Projektów Europejskich S.A. Wrocław 20,3
679 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Biała 20,3
680 Telnet Sp. z o.o. S.K. Bielany Wrocławskie 20,3
681 Parksystem Automotive Sp. z o.o. Wrocław 20,2
682 D & Z Sp. z o.o. Dziećmorowice 20,2
683 Würth Elektronik Polska Sp. z o.o. Wrocław 20,2
684 Kancelaria Prawna CERTUS D.Bielski S.K. Wrocław 20,2
685 VD Sp. z o.o. Wrocław 20,2
686 Zwick Roell Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20,2
687 Pro Pozycje Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20,1
688 KANCELARIA K&W Sp. z o.o. Wrocław 20,1
689 Uzzi A. Wiśniowska-Isko, A. Cieślak sp. j. Wrocław 20,1
690 Picadilla Games Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20,1
691 Industrial Division Sp. z o.o. Wrocław 20,1
692 EWA – MED Sp. z o.o. Oława 20,1
693 Therma-Klim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20
694 Dom – Studio Sp. z o.o. Wrocław 20
695 Langmedia Sp. z o.o. Wrocław 20
696 Uniprodent Sp. z o.o. Chojnów 20
697 Hologram Industries Polska Sp. z o.o. Wrocław 20
698 Romdom 3 Sp. z o.o. Wrocław 19,8
699 Geoskop Sp. z o.o. Wrocław 19,8
700 Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o. Pierwoszów 19,8
701 Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Usługowo – Handlowe Geomaster Sp. z o.o. Jelenia Góra 19,7
702 Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J. Strzelin 19,7
703 Rd2m Sp. z o.o. Świdnica 19,7
704 AEP Rybicki, Zawada S. J. Zębowice 19,6
705 Michałek Sp. z o.o. Wałbrzych 19,6
706 Tako Media Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 19,5
707 Bso Prawo&Podatki Bramorski Szermach i Wspólnicy Kancelaria Prawna sp.k. Wrocław 19,5
708 Kancelaria Brokerów Ubezpieczeniowych Advisor Sp. z o.o. Jelenia Góra 19,5
709 BZWF MOTOR Sp. z o.o. Wrocław 19,4
710 Gospodarstwo Rolne Warkocz sp.j. Z.Hałoń, W.Trojanowski, J.Matyjak Warkocz 19,4
711 POL – LEAN Sp. z o.o. Łosice 19,4
712 Helicopter Air Services S. Sobala, Z. Sobala sp.j. Wrocław 19,4
713 TM Service Sp. z o.o. Tokary 19,3
714 Intercolor Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 19,3
715 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka w Stróży Stróża 19,3
716 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 19,3
717 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. Wrocław 19,3
718 Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. Polkowice 19,3
719 SMS Kredyt Sp. z o.o. Wrocław 19,3
720 RAUSCHERT Sp. z o.o. Mysłakowice 19,3
721 Outsourcing Inter Job Sp. z o.o. S.K. Lubin 19,2
722 TIMLER Sp. z o.o. Grupa Kapitałowa Wrocław 19,2
723 Felbermayr Polska Sp. z o.o. Wrocław 19,2
724 Nomtek Sp. z o.o. Wrocław 19,2
725 Zakład Mechaniczno-Handlowy ZAMEH Sp. z o.o. Łagiewniki 19,2
726 Sd Travel Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Mietków 19,1
727 Trade Trans Invest Sp. z o.o. Wrocław 19,1
728 ECOMS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 19,1
729 Altimi Sp. z o.o. Wrocław 19,1
730 Lastenic Laser & Elektronics Sp. z o.o. Świdnica 19,1
731 Mckinsey Knowledge Center Poland Sp. z o.o. Wrocław 19,1
732 Brel.Pl Biuro Rachunkowe w Złotoryi Sp. z o.o. Kopacz 19,1
733 Fortunato Nieruchomości Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 19,1
734 POL – TOR S.J. Złotoryja 19
735 Skars Sp. z o.o. Wrocław 19
736 Kotły Palniki Automatyka Sp. z o.o. Wrocław 19
737 B&S Trade Sp. z o.o. Wrocław 19
738 UNIMEBEL Sp. z o.o. Brzezinki 19
739 Romex Sp. z o.o. Legnica 19
740 Konforex Sp. z o.o. Prusice 19
741 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19
742 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 19
743 Dom Wydawniczy Orbis Pictus Sp. z o.o. Wrocław 18,9
744 RM Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,9
745 Agencja Reklamy Szynal i Lis – Sp.j. Wrocław 18,9
746 Indusoft Polska Sp. z o.o. Wrocław 18,9
747 Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o. Zagrodno 18,9
748 Pas Sp. z o.o. Wrocław 18,9
749 Lissta Kancelaria Podatkowa Sp. z o.o. Wrocław 18,9
750 Skąpiec.Pl Sp. z o.o. Wrocław 18,9
751 Firma Elektryczna Karwasz Grzegorz Karwasz Wanda Karwasz sp.j. Wrocław 18,9
752 Uzin Polska Produkty Budowlane Sp. z o.o. Legnica 18,8
753 Mazur Equity Sp. z o.o. Byków 18,8
754 HIS Style Zakład Produkcji Odzieży Jan, Jadwiga I Łukasz Karaś S.J. Piława Górna 18,8
755 Mertz Eyewear Sp. z o.o. Sp.K. Bolesławiec 18,8
756 Perpetum Energia Sp. z o.o. Zajączków 18,8
757 Eurologis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 18,8
758 ATF Service Sp. z o.o. Godzikowice 18,8
759 Womag Bułajew, Zadrożny Sp.J. Wrocław 18,8
760 Pekrol Kazimierz Zemankiewicz, Marek Cichocki S.J. Siedlęcin 18,7
761 Lis Polska Sp. z o.o. Legnica 18,7
762 Lakfam S.J. Kowary 18,7
763 AGP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 18,7
764 Instytut Budownictwa Sp. z o.o. Wysoka 18,7
765 Spółdzielnia Mieszkaniowa W Nowej Wsi Niemczańskiej Nowa Wieś Niemczańska 18,6
766 OSIECZNICA Sp. z o.o. Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica 18,6
767 Diament Intergroup Sp. z o.o. Wrocław 18,6
768 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Słoneczna 1 Kobierzyce 18,6
769 NS 2011 Sp. z o.o. Wrocław 18,6
770 Stellparts Sp. z o.o. Legnica 18,6
771 Multi Solutions Sp. z o.o. Wrocław 18,6
772 KDP Sp. z o.o. Wrocław 18,5
773 Kancelaria Prawna Profesor Szydło i Współpracownicy sp.k. Wrocław 18,5
774 DGI Wierzytelności Sp. z o.o. Wrocław 18,5
775 Europejski Fundusz Medyczny S.A. Wrocław 18,5
776 Gillagro Sp. z o.o. Targoszyn 18,5
777 Helikon-Tex Sp. z o.o. Wrocław 18,5
778 GEOTRANS S.A. Wrocław 18,5
779 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 18,5
780 SMG Polska Sp. z o.o. Wrocław 18,4
781 Alpha Ex Sp. z o.o. Wrocław 18,4
782 Medicus Dolnośląskie Centrum Laryngologii Sp. z o.o. Wrocław 18,4
783 Legmod S.J. Zakłady Modelarsko – Odlewnicze Legnica 18,4
784 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Polers A. Kaczmarek i S-Ka sp.j. Chojnów 18,3
785 Syngen Biotech Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 18,3
786 Gikk Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 18,3
787 Balsax E. Łabowicz M. Łabowicz sp.j. Kłodzko 18,3
788 Akcesoria Łazienkowe Sp. z o.o. Tyniec Mały 18,3
789 Societas Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,2
790 Legnicki Park Technologiczny Letia S.A. Legnica 18,2
791 NEWIS Sp. z o.o. Trzebnica 18,2
792 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Ex – Polmozbyt Ltd.- Sp. z o.o. Wrocław 18,2
793 Trans-Drog M. Pomarański, D. Mamrot sp.j. Wałbrzych 18,2
794 BTLB Bitumex Sp. z o.o. Zgorzelec 18,2
795 Syis Sp. z o.o. Wrocław 18,1
796 Spell Software Sp. z o.o. Janowice Wielkie 18,1
797 ELEKTRO – INSTAL Sp. z o.o. S.K. Bielany Wrocławskie 18,1
798 Era Motor Sp. z o.o. Wrocław 18,1
799 CORN Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 18,1
800 Baumabrick Sp. z o.o. Wrocław 18,1
801 Art Building Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 18
802 Rossi Polska Sp. z o.o. Wrocław 18
803 Air Auto Sp. z o.o. Bolesławiec 18
804 Optosoft Sp. z o.o. Wrocław 18
805 Wytwórnia Wód Mineralnych MINERAL Marek Duda, Augustyn Maślanka S.J. Zakład Pracy Chronionej Gorzanów 18
806 Rs365 Sp. z o.o. Wrocław 18
807 TEN SQUARE GAMES S.A. Wrocław 18
808 Gk Sprinkler Polska Sp. z o.o. Legnica 18
809 Farmakon Sp. z o.o. Świdnica 18
810 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lubinie Lubin 17,9
811 Rafin Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17,9
812 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 17,9
813 PPUH Raszynek Sp. z o.o. Okmiany 17,8
814 Raven Media Sp. z o.o. Wrocław 17,8
815 Aitra Consulting Sp. z o.o. Chrzanów 17,8
816 HOPOFARM Sp. z o.o. Prusy 17,8
817 Hormann Legnica Sp. z o.o. Gromadka 17,8
818 RST Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Świdnica 17,8
819 Korona sp. j. A. Konefał W. Mazurek W. Leszczak Kłodzko 17,7
820 RADIO SUDETY Sp. z o.o. Dzierżoniów 17,7
821 Przewiert Technologie Bezwykopowe Sp. z o.o. S.K. Polkowice 17,7
822 Strongflex Sp. z o.o. Wrocław 17,7
823 S.T. Auto Serwis Sp. z o.o. PUHP Wałbrzych 17,7
824 Kopalnia Łupka Szarogłazowego Alchemix Surowce Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17,7
825 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jaworów Stary Jaworów 17,7
826 AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 17,7
827 Comp-Tech Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 17,7
828 Ceres Investment Sp. z o.o. Wrocław 17,6
829 Tekton Sp. z o.o. Wrocław 17,6
830 Trans.Eu Group S.A. Wysoka 17,6
831 MKS-Bud Sp. z o.o. Legnica 17,5
832 Grupa Projektowa Konstruktor Sp. z o.o. Wrocław 17,5
833 Invest System – EU Sp. z o.o. Wrocław 17,5
834 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Burkatów 17,5
835 Veolia Trzemeszno Sp. z o.o. Wrocław 17,5
836 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Przełom Pastuchów 17,5
837 Plastmer Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 17,5
838 Green Street Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17,4
839 HOLIMEX POLAND Sp. z o.o. Wrocław 17,4
840 East – West Building & Consultancy Sp. z o.o. Wrocław 17,4
841 Macro Games S.A. Wrocław 17,4
842 WROCŁAWSKI PARK WODNY S.A. Wrocław 17,4
843 EY Global Markets Services Sp. z o.o. Wrocław 17,4
844 Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter PPHU Pil – Bud S.J. Chobienia 17,4
845 Pro Inrem Sp. z o.o. Wrocław 17,4
846 Agencja Informacji Gospodarczej Sp. z o.o. Kłodzko 17,3
847 Krzelów Agro Sp. z o.o. Białków 17,3
848 Technologia I Styl Sp. z o.o. Wrocław 17,3
849 Agrominor Sp. z o.o. Świebodzice 17,2
850 Klinika Okulistyczna Vita-Med Sp. z o.o. Głogów 17,2
851 Cebitgroup EP Sp. z o.o. Sp.J. Wrocław 17,2
852 METALIS POLSKA Sp. z o.o. Dzierżoniów 17,2
853 Color – Press Sp. z o.o. Biestrzyków 17,2
854 Polers S.J. Chojnów 17,1
855 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Inter – Technik Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością S. K. Zgorzelec 17,1
856 Profity Investment Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 17,1
857 ORIENT Sp. z o.o. Wrocław 17,1
858 Piekarz L.M.J. Ciarkowscy S.J. Świdnica 17,1
859 Log-Tech Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Syców 17,1
860 KRUK S.A. Wrocław 17,1
861 Agro – Farmer Sp. z o.o. Ziębice 17,1
862 Epi Sp. z o.o. Wrocław 17,1
863 Ale Sp. z o.o. S.K. Pisarzowice 17
864 Duet Henryk Kędzia sp. j. Moszyce 17
865 Redwood Sp. z o.o. Bardo 17
866 Kalibra Sp. z o.o. Kamienna Góra 17
867 MHM Sp. z o.o. Milicz 17
868 PPM Innowacje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17
869 Polska Ceramika Ogniotrwała Serwis S.A. Żarów 16,9
870 MD CLEAN POWER Sp. z o.o. Dobrzykowice 16,9
871 Midea Sp. z o.o. Wrocław 16,9
872 Dietrich’s Polska Sp. z o.o. Wrocław 16,9
873 Aurum Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,9
874 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 16,9
875 Investpol Sp. z o.o. Głogów 16,9
876 Caros-Service Wojciech Głowaty S.K. Wrocław 16,9
877 BW Błoch Woźniak S.J. Wrocław 16,9
878 Przedsiębiorstwo Rolne Prorol Sp. z o.o. Dobromierz 16,8
879 Mitek Industries Polska Sp. z o.o. Legnica 16,8
880 Delta Business Service Sp. z o.o. Wrocław 16,8
881 Sofomo Sp. z o.o. Wrocław 16,8
882 Zakład Gospodarowania Odpadami Gać Sp. z o.o. Gać 16,8
883 Active Hotel Sp. z o.o. Wrocław 16,8
884 Telefonia Dialog Sp. z o.o. Wrocław 16,8
885 Aut-Tech Automationstechnik Polska Sp. z o.o. Iwiny 16,8
886 Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. Wrocław 16,7
887 Mistal Accessories Monika Głuszek, Michał Głuszek, S.J. Tomkowa 16,7
888 Kardio-Med Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 16,7
889 Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 16,6
890 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Rol-Mlex Sp. z o.o. Ścinawka Średnia 16,6
891 Western Equipment For Sport And Other Technologies – Polska Sp. z o.o. Wrocław 16,6
892 Biomed Neurotechnologie Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,6
893 Microne Sp. z o.o. Wrocław 16,6
894 Koparki Stal Sp. z o.o. Brzeg Dolny 16,6
895 Chata Karczowiska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mysłakowice 16,6
896 Mp Corp 2 Sp. z o.o. Wrocław 16,5
897 Citodent Centrum Stomatologiczne S.J. Furtak-Pobrotyn i S Ka Oława 16,5
898 Luna Partner Sp. z o.o. Wrocław 16,5
899 Gasper Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 16,4
900 VD Sp. z o.o. Invest sp.k. Wrocław 16,4
901 IE Development Sp. z o.o. Wrocław 16,4
902 ADEO SCREEN Sp. z o.o. Złotoryja 16,4
903 Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Wrocław 16,4
904 Clinicforyou Sp. z o.o. Wrocław 16,4
905 Droids On Roids Sp. z o.o. Wrocław 16,4
906 WENA STUDIO REKLAMY TOMASZ JURCZAK Oława 16,4
907 Igopak Sp. z o.o. S.K. Witoszów Dolny 16,4
908 Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o. Lubin 16,3
909 Tamir Sp. z o.o. PPUH Bystrzyca Kłodzka 16,3
910 Procase Doradcy Prawni I Ekonomiczni Sp. z o.o. Wrocław 16,3
911 Szlif Glass Urszula Szurek i Piotr Szurek sp.j. Pieńsk 16,3
912 Kudrycki – Media Service Spółka Komandytowa Głogów 16,3
913 Floko Sp. z o.o. Wrocław 16,3
914 Bakata Design Aleksandra Lampka Skowrońska S. J. Wrocław 16,3
915 Techno Sp. z o.o. Święta Katarzyna 16,2
916 Centrum Diagnostyki Obrazowej Jelenia Góra Sp. z o.o. Jelenia Góra 16,2
917 SGK Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,2
918 Polskie Pomidory S.A. Zgorzelec 16,2
919 Ko-Be S. Beba & B. Kołodziej sp.j. Głogów 16,2
920 Elseko Stachowiak i Wspólnicy S.J. Kobierzyce 16,2
921 Hoffman A.d. Grzegorz Banach Artur Adamczewski sp. j. Wrocław 16,2
922 Holan Moto Sp. z o.o. Wrocław 16,1
923 Archicom Studio Projekt Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16,1
924 Pharma Medica Sp. z o.o. Góra 16,1
925 Ka – Mi Sp. z o.o. Kaszyce Milickie 16,1
926 NZOZ Provita J. Słobodzian, W. Słobodzian sp.k. Bolesławiec 16,1
927 Strzegomskie Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. Strzegom 16,1
928 Centrum Pielęgnacyjno – Rehabilitacyjne Jantar – MED Sp. z o.o. Wałbrzych 16
929 Agro-Tak Zagrodno Bronisław Tabisz, Jacek Kozłowski sp. j. Zagrodno 16
930 INWESTOR S.A. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Góra 16
931 Zaprawy Mineralne Sp. z o.o. Włodowice 16
932 ADMIROM – 5 Sp. z o.o. Wrocław 15,9
933 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zgoda w Sycowie Syców 15,9
934 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 15,9
935 Global Point Sp. z o.o. S.K. Pietrzykowice 15,9
936 Tapipol-Witold Rzeźnik sp.j. Wrocław 15,9
937 Karpacz Ski Arena Sp. z o.o. Karpacz 15,9
938 Domy Czystej Energii Sp. z o.o. Wrocław 15,9
939 Euro-Tax.Pl Zwrot Podatku S.A. Wrocław 15,8
940 Grupa Finansowa Ignor Sp. z o.o. Wrocław 15,8
941 Cieszków Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszków 15,8
942 ATM Grupa S.A. Bielany Wrocławskie 15,8
943 Lena Serwis Sp. z o.o. Nowy Kościół 15,8
944 Dsr Solutions Sp. z o.o. Wrocław 15,7
945 Piekarnia Familijna S.J. Krośnice 15,7
946 UNISON ENGINE COMPONENTS POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 15,7
947 Przedsiębiorstwo Remontowo – Usługowe WIBREM Sp. z o.o. Wrocław 15,7
948 Desim Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 15,7
949 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Index Wrocław 15,7
950 Program Lokalny TV Polkowice Sp. z o.o. Polkowice 15,7
951 Primez Sp. z o.o. Wałbrzych 15,7
952 Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 15,7
953 Medicus Nieruchomości Sp. z o.o. Lubin 15,6
954 CRH Patio Sp. z o.o. Wrocław 15,6
955 Ośrodek Profilaktyki i Lecznictwa Wojnów Sp. z o.o. Wrocław 15,6
956 ATS – STEIN Sp. z o.o. Wartowice 15,6
957 Feniks Sp. z o.o. Chocianów 15,6
958 Dai Logistic Solution Sp. z o.o. Dzierżoniów 15,6
959 Connectors Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 15,6
960 Inter Job Sp. z o.o. Lubin 15,6
961 DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o. Wrocław 15,6
962 Agro Profit Sp. z o.o. sp.k. Żelazno 15,6
963 BFM – BTH Sp. z o.o. Legnica 15,6
964 Eilfix Polska sp. j. Łagowska Taulitz Wrocław 15,5
965 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Głogów 15,5
966 Agencja Rozwoju Społecznego ARS Sp. z o.o. Legnica 15,5
967 Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. Wrocław 15,5
968 Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce Wrocław 15,5
969 Zakład Produkcyjno-Handlowy Agrol Sp. z o.o. Ślubów 15,5
970 Alfa Investment Sp. z o.o. Wrocław 15,5
971 Ubea Sp. z o.o. Wrocław 15,5
972 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkon Czesław i Krystyna Sobaniak sp.j. Przemków 15,5
973 Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza Projekty Sp. z o.o. Wrocław 15,4
974 BLS Engineering Sp. z o.o. Wrocław 15,4
975 Silvena Elżbieta Andrzejewska S.J. Wrocław 15,4
976 Galwanizer Sp. z o.o. Dzierżoniów 15,4
977 Mybenefit Sp. z o.o. Wrocław 15,4
978 Tece Industrial Sp. z o.o. Pęcz 15,4
979 Bel-Pol Pankiewicz, Mielniczyn sp. j. Świdnica 15,4
980 Europejska Grupa Finansowa Sp. z o.o. Wrocław 15,3
981 I2 Development 1 Sp. z o.o. Wrocław 15,3
982 Plantag Coatings Sp. z o.o. Żmigród 15,3
983 ROLPEK 2 Sp. z o.o. Strzegom 15,3
984 WRO DOM Sp. z o.o. Zakład Gospodarki Nieruchomościami Wrocław 15,2
985 Jul-Dora Sp. z o.o. Ścinawa 15,2
986 UMG Wrocław Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15,2
987 P H U Kamar Sp. z o. o. Złotoryja 15,2
988 Best Coffee Systems Sp. z o.o. Wrocław 15,2
989 Fortunato S.A. Wrocław 15,2
990 Eskulap Sp. z o.o. Kamienna Góra 15,1
991 Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o. Wrocław 15,1
992 Anixe Polska Sp. z o.o. Wrocław 15,1
993 Dolby Poland Sp. z o.o. Wrocław 15,1
994 Wrocławskie EYE Laser Center Sp. z o.o. Wrocław 15,1
995 Cyfroner Sp. z o.o. Wrocław 15,1
996 Logo Sp. z o.o. Wałbrzych 15
997 Ars Polska Popek i Wspólnicy sp.j. Lubin 15
998 Winkelmann Sp. z o.o. Legnica 15
999 EFFECT Sp. z o.o. Wrocław 15
1000 Radimed Sp. z o.o. Legnica 15
1001 Towarzystwo Budownictawa Społecznego w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 15
1002 Syntoil Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Polanica-Zdrój 14,9
1003 Beta – Agro Sp. z o.o. Milicz 14,9
1004 MGH Sp. z o.o. Wrocław 14,9
1005 TEKSTYLIA Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Grochowski Robert Brzozowska Teresa S.J. Nadolice Wielkie 14,9
1006 Wiktorowicz S. J. Strzegom 14,9
1007 Yesap Mariusz Kowalczyk Spółka Komandytowa Wrocław 14,9
1008 Spectrum Development Sp. z o.o. Wrocław 14,9
1009 Myweek.Pl Sp. z o.o. Polanica-Zdrój 14,9
1010 Camp Trade Sp. z o.o. Kłodzko 14,9
1011 BROKERS UNION Sp. z o.o. Wrocław 14,8
1012 SIS Invest Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 14,8
1013 Firma Transportowo-Spedycyjna A.T.Piwowarczyk Sp. z o.o. Legnica 14,8
1014 Soda Pluss Sp. z o.o. Wrocław 14,8
1015 Ewax Ewa i Jacek Duniec sp.j. Wrocław 14,8
1016 Hydropol – Dekor S.J. Przesiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji Wrocław 14,8
1017 Zakład Produkcji Usług i Handlu Rozest L. Rodzewicz, S. Żabnicki Sp.J. Ząbkowice Śląskie 14,8
1018 Prodigo Recykling Sp. z o.o. Wrocław 14,7
1019 Wedco Polska Sp. z o.o. Oleśnica 14,7
1020 Progress XXVIII Sp. z o.o. Legnica 14,7
1021 Trans-Log System Sp. z o.o. Wrocław 14,7
1022 Agreco Sp. z o.o. Wrocław 14,7
1023 Lukmed Sp. z o.o. Świeradów-Zdrój 14,7
1024 Optima Sp. z o.o. Wałbrzych 14,7
1025 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Rudnej Rudna 14,7
1026 Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świdnica 14,7
1027 Vidicon Investments Sp. z o.o. Wrocław 14,7
1028 Elkor – Głogów Sp. z o.o. Żukowice 14,7
1029 Aer Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Ochrony Środowiska Wałbrzych 14,6
1030 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedwab w Nowej Rudzie Nowa Ruda 14,6
1031 IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o. Wrocław 14,6
1032 PCC ROKITA S.A. Brzeg Dolny 14,6
1033 Atm Inwestycje Sp. z o.o. Kobierzyce 14,6
1034 Rampf Formen Polska Sp. z o.o. Wrocław 14,6
1035 Mirmar Sp. z o.o. Nowa Wieś 14,6
1036 Dijo Baking Sp. z o.o. Wrocław 14,6
1037 Kancelaria Prawna i Odszkodowawcza Virtum Sp. z o.o. Wrocław 14,5
1038 Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa Jelenia Góra 14,5
1039 Drebol Sp. z o.o. Wartowice 14,5
1040 KOMAK PPHU Sp. z o.o. Głogów 14,5
1041 Elektros Sp. z o.o. Spółka Komandytowa PPUH Bolesławiec 14,5
1042 Rena Polska Sp. z o.o. Nowogrodziec 14,5
1043 SOPP Packaging Sp. z o.o. Kamienna Góra 14,5
1044 G&G Sp. z o.o. Wrocław 14,5
1045 Software Brothers Sp. z o.o. Wrocław 14,5
1046 Kaczmarski Inkasso Kaczmarski Małgorzata Wrocław 14,5
1047 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Starych Bogaczowicach Stare Bogaczowice 14,5
1048 Monterail Sp. z o.o. Wrocław 14,5
1049 Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. Świebodzice 14,5
1050 Primacare Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzianością Wrocław 14,5
1051 Juice Sound Sp. z o.o. Wrocław 14,5
1052 Apteka Królewska Elżbieta Mnitowska, Małgorzata Hajduk, Krzysztof Mnitowski, Kazimierz Hajduk sp.j. Z/S w Strzegomiu Strzegom 14,5
1053 Premium Brush Sp. z o.o. sp.k. Lutomia Górna 14,4
1054 UNISEC Sp. z o.o. Wrocław 14,4
1055 Global Market Sp. z o.o. Wrocław 14,4
1056 AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. Żarów 14,4
1057 Biodom Sp. z o.o. Dzierżoniów 14,4
1058 FAM S.A. Wrocław 14,4
1059 MJ Group Sales & Marketing Sp. z o.o. Wrocław 14,4
1060 Szydlik Budownictwo Sp. z o.o. Wrocław 14,4
1061 Drukarnia i Wydawnictwo Masterprint Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 14,4
1062 Winterpol Sp. z o.o. Duszniki-Zdrój 14,4
1063 Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 14,4
1064 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ceramika Artystyczna Wiza Sp. z o.o. Osiecznica 14,3
1065 Best Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Świdnica 14,3
1066 Alloygreen Sp. z o.o. Siechnice 14,3
1067 BAUMA Sp. z o.o. Wrocław 14,3
1068 Agro – Farm Sp. z o.o. Pisarzowice 14,3
1069 JTF Property Sp. z o.o. Świdnica 14,3
1070 BW Hotel Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 14,3
1071 Wrodombud Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 14,2
1072 BARG Laboratorium Materiałów Budowlanych Dolny Śląsk Sp. z o.o. Wrocław 14,2
1073 DPFA Europrymus Sp. z o.o. Zgorzelec 14,2
1074 Luxan Inżynieria Oświetlenia Sp. z o.o. Długołęka 14,2
1075 PCC Polska T. Jarmuszczak S. J. Wrocław 14,2
1076 Pułaski Center Sp. z o.o. Wrocław 14,2
1077 Unimex Sp. z o.o. Wrocław 14,1
1078 Swot Center Sp. z o.o. Wrocław 14,1
1079 PRIMA – MED Sp. z o.o. Wrocław 14,1
1080 UNIRUBBER Sp. z o.o. Węgliniec 14,1
1081 Luk Pol Maciej Wojciechowski S.K. Oława 14,1
1082 Pure Pictures & Accessories Sp. z o.o. Jelenia Góra 14,1
1083 VICOTEL Sp. z o.o. PHU Wałbrzych 14,1
1084 WIELISŁAWKA Rolnicza Sp-nia Produkcyjna Sędziszowa 14,1
1085 Dynafinance Sp. z o.o. Wrocław 14,1
1086 Glob Haus sp. z o.o. Wrocław 14
1087 Lux House Sp. z o.o. S.K. Oleśnica 14
1088 Europejskie Centrum Podatkowe Sp. z o.o. Wrocław 14
1089 Costenoble Polska Sp. z o.o. Zgorzelec 14
1090 Ergobud Sp. z o.o. Oleśnica 14
1091 Enecco Sp. z o.o. Głogów 14
1092 Steam Alicja Walczak Sp. z o.o. Legnica 14
1093 Gospodarstwo Rolne Zbożopakt Sp. z o.o. Bełcz Mały 14
1094 PIEKARSTWO Sp.J. Machalski Tomski Wrocław 14
1095 Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk S.J. Wrocław 13,9
1096 BCS Building Cleaning Services Polska Sp. z o.o. Wrocław 13,9
1097 Fanuc Polska Sp. z o.o. Wrocław 13,9
1098 Spółdzielnia Mieszkaniowa OSTOJA Jelenia Góra 13,9
1099 MKR Group Sp. z o.o. Wrocław 13,9
1100 Cooling System Sp. z o.o. Borowa 13,9
1101 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 13,9
1102 Kancelaria Prawna Lexus M. Bobolewski i Spółka, S.K. Wrocław 13,8
1103 Anitel Sp. z o.o. Jawor 13,8
1104 VORWERK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,8
1105 Aktiv Projekt Sp. z o.o. Kamienna Góra 13,8
1106 SORPOL Sp. z o.o. Głogów 13,8
1107 Zakład Usługowy WIW – BUD Sp. z o.o. Legnica 13,8
1108 Nowaled ILL Sp. z o.o. Stanowice 13,8
1109 CT Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 13,8
1110 Gastro – Top Sp. z o.o. Syców 13,8
1111 Segel Elektrik Sp. z o.o. Syców 13,7
1112 GATES POLSKA Sp. z o.o. Legnica 13,7
1113 Bravos Sp. z o.o. Legnica 13,7
1114 Votum S.A. Wrocław 13,7
1115 P P H i U Plon w Orsku Sp. z o.o. Rudna 13,7
1116 ASSAI Sp. z o.o. PHZ Wrocław 13,7
1117 Dynacon Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 13,6
1118 Enitra Sp. z o.o. Wałbrzych 13,6
1119 CHMARA LIPIANIN Sp.J. Nowa Ruda 13,6
1120 Euro Queis Sp. z o.o. Rębiszów 13,6
1121 Business Tax Professionals Sp. z o.o. sp.k., Wrocław 13,6
1122 Dynamics Solution Sp. z o.o. Wrocław 13,5
1123 Korff Isolmatic Sp. z o.o. Sobótka 13,5
1124 Bentli Sp. z o.o. Świdnica 13,5
1125 Alfa-Net Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13,5
1126 Spes City Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13,5
1127 Sato Polska Sp. z o.o. Wrocław 13,5
1128 Wimpact Sp. z o.o. Wrocław 13,5
1129 SME-Finanse.Pl Sp. z o.o. Wrocław 13,4
1130 Fbserwis Dolny Śląsk Sp. z o.o. Ścinawka Dolna 13,4
1131 Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o. Pszenno 13,4
1132 Piekarnictwo Dworok S.J. Legnica 13,4
1133 Outsourcing Pro Tyche Sp. z o.o. Głogów 13,4
1134 ART – Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 13,4
1135 Przedsiębiorstwo Rolno – Przemysłowe Farmco Sp. z o.o. Wilczkowice 13,4
1136 Drukarnia Print S.J. Wrocław 13,4
1137 C. Gielisch (Polska) Sp. z o.o. Wrocław 13,4
1138 Famis W.C. Sp. z o.o. Wrocław 13,4
1139 Detal Centrum Sp. z o.o. Wrocław 13,3
1140 Perfekt Sp. z o.o. Legnica 13,3
1141 INN Management Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 13,3
1142 Saacke Polska Sp. z o.o. Wrocław 13,3
1143 Sławomir Zieleń i Wspólnicy Sp. z o.o. Wałbrzych 13,3
1144 Elżbieta Korczak Przedsiębiorstwo Handlu i Usług Hala Strzegomska Zakład Pracy Chronionej Wrocław 13,3
1145 MSC Sp. z o.o. Małuszów 13,3
1146 Fitex Sp. z o.o. Wrocław 13,2
1147 ILPEA Sp. z o.o. Chełstówek 13,2
1148 RAUSCHERT Sp. z o.o. S.K. Mysłakowice 13,2
1149 Dzierżoniowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Dzierżoniów 13,2
1150 DOOK S.A. Wrocław 13,2
1151 Cło – Europa – Service Sp. z o.o. Zgorzelec 13,2
1152 Przeds. Produkcyjne MS Sp. z o.o. Makowice 13,2
1153 Rega-Bud Sp. z o.o. Wrocław 13,1
1154 Eldisy Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 13,1
1155 Cowi Polska Sp. z o.o. Wrocław 13,1
1156 Rodzinna Enklawa Sp. z o.o. Wrocław 13,1
1157 Przedsiębiorstwo Wodno – Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 13,1
1158 PROTEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych i Elektroenergetycznych Wrocław 13,1
1159 VIA TECHNIKA OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ Sp. z o.o. Komorniki 13,1
1160 Firma Architektoniczno Budowlana Restauracji Zabytków Architekton Leszek Peljan, Leszek Link S.J. Głogów 13
1161 IPT Sp. z o.o. Wrocław 13
1162 TKM Projekt Sp. z o.o. Wrocław 13
1163 Italfresco Dowgier i Wspólnicy Spółka Komandytowa Tyniec Mały 13
1164 Vicotel Security Sp. z o.o. Wałbrzych 13
1165 Przedsiębiorstwo Budowlane Rusak Sp. z o.o. Wrocław 13
1166 Infotel Software Sp. z o.o. Wrocław 13
1167 IOW SERVICE Sp. z o.o. Kochlice 13
1168 MANHATTAN – MEBLE R. Szczygielski K. Zaskórski Sp.J. Wrocław 13
1169 Pal Sp. z o.o. Wrocław 13
1170 Mikołajek Sp. z o.o. Miłoszyce 13
1171 FATRO POLSKA Sp. z o.o. Kobierzyce 13
1172 Gold – Art – Polska Sp. z o.o. Rokitki 12,9
1173 Europe Group Sp. z o.o. Prusice 12,9
1174 Agencja Ochrony Osób I Mienia K2 Sp. z o.o. Nowa Ruda 12,9
1175 Comatec Poland Sp. z o.o. Wrocław 12,9
1176 Olieen Sp. z o.o. Wrocław 12,9
1177 Vision Time Sp. z o.o. Wrocław 12,9
1178 Związkowiec Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 12,9
1179 P.R.L. Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12,9
1180 Biogaz Agri Sp. z o.o. Łosice 12,9
1181 ISOCERT Sp. z o.o. Wrocław 12,8
1182 Peter Lacke Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 12,8
1183 A. Czuba & Wspólnicy Kancelaria Finansowa Sp. z o.o. Wrocław 12,8
1184 Elektrotech Sp. z o.o. Kryniczno 12,8
1185 BOBS INVEST Sp. z o.o. Wrocław 12,7
1186 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Leśnej Sp. z o.o. Leśna 12,7
1187 Bioem Sp. z o.o. Wrocław 12,7
1188 ARS Medica Sp. z o.o. Budzów 12,7
1189 Italiana- Construzioni Sp. z o. o. Wrocław 12,7
1190 PRO ASCOBLOC Sp. z o.o. Syców 12,7
1191 Wireless Instruments Sp. z o.o. Iwiny 12,7
1192 UJP Hitec Systems S.A. Wrocław 12,7
1193 Tribotec Polska Sp. z o.o. Wrocław 12,7
1194 Norsteel Sp. z o.o. Świdnica 12,6
1195 Tezap sp.j. I.T. Jurgiewicz Dzierżoniów 12,6
1196 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1197 Adima Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1198 Plantin Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1199 Krebud Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1200 Kellner Integral Komunikacja Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1201 Auto Klimat Sp. z o.o. Wrocław 12,6
1202 Soho – Distribution Sp. z o.o. Bolesławiec 12,6
1203 ZACHÓD Sp. z o.o. P P H U Polkowice 12,6
1204 Cukero Sp. z o.o. Wrocław 12,5
1205 Makart – Box Bojakowscy S.J. Domaniów 12,5
1206 Arno – Med Sp. z o.o. Mietków 12,5
1207 MARU Sp. z o.o. Wrocław 12,5
1208 Siili Solutions Sp. z o.o. Wrocław 12,5
1209 Atm System Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 12,5
1210 Gospodarstwo Rolno – Handlowe Godziszowa Sp. z o.o. Godziszowa 12,5
1211 Agrol S.J. Nowa Ruda 12,5
1212 Inoris Medical Sp. z o.o. Kowary 12,5
1213 Abi Sp. z o.o. Jaszkowa Dolna 12,5
1214 Centrum Odszkodowań Drb Sp. z o.o. S.K. Legnica 12,4
1215 BINOTTO POLSKA Sp. z o.o. Oleśnica 12,4
1216 Felgenhauer Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12,4
1217 Host Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław 12,4
1218 Karima Sp. z o.o. Wrocław 12,4
1219 Krawczyk Biuro Sp.J. Wrocław 12,4
1220 Elektroimpex Sp. z o.o. Wrocław 12,4
1221 Kancelaria Księgowa Maxima Sp. z o.o. Wrocław 12,4
1222 CEPA Sp. z o.o. Mirków 12,4
1223 Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa Świdnica 12,3
1224 Przedsiębiorstwo Handlowe Rafbi Rafał Adamus – S.J. Wrocław 12,3
1225 Ice Art Sp. z o.o. Wrocław 12,3
1226 WIMAD S.J. Wrocław 12,3
1227 Tox Pressotechnik Sp. z o.o. Wrocław 12,3
1228 KOTAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wołów 12,3
1229 Lama Media Sp. z o.o. Wrocław 12,3
1230 Reverto II Sp. z o.o. Głogów 12,3
1231 Orfin Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,3
1232 Hester Sp. z o.o. Pieszyce 12,3
1233 Hvac Technika Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 12,3
1234 Kyocera Unimerco Tooling Sp. z o.o. Wrocław 12,2
1235 SONEL S.A. Świdnica 12,2
1236 Kessler – Polska Sp. z o.o. Przeworno 12,2
1237 Europrofil Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 12,2
1238 IGAZ Sp. z o.o. Wąsosz 12,2
1239 Adsystem Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 12,2
1240 D&B Sp. z o.o. Sobótka 12,2
1241 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Obornikach Śląskich Oborniki Śląskie 12,2
1242 Centrum Klimatyzacji Rafał Błotny Sp.J. Wrocław 12,2
1243 Safehome Sp. z o.o. Wrocław 12,2
1244 Daifressh Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 12,2
1245 Womak Delta Sp. z o.o. Wrocław 12,2
1246 ARTGEIST SPÓŁKA Z O.O. Wrocław 12,1
1247 Profit Sp. z o.o. Dzierżoniów 12,1
1248 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 12,1
1249 Libram Sp. z o.o. Janków 12,1
1250 Indutronic Sp. z o.o. Wrocław 12,1
1251 Laboratorium Energomontaż Zachód Sp. z o.o. Wrocław 12,1
1252 KALENBORN DELMA Sp. z o.o. Strzegom 12,1
1253 Tam Polska Sp. z o.o. Wrocław 12,1
1254 Apis Sp. z o.o. Wrocław 12,1
1255 LEGRAND Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 12,1
1256 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 12,1
1257 Syno Sp. z o.o. Szczodre 12,1
1258 Żelmet Sp. z o.o. Dzierżoniów 12,1
1259 SAVI Inwestycje Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 12,1
1260 Best – Bud S.J. Tomasz I Stanisław Bernolak Pisarzowice 12,1
1261 Atena & Hjw Sp. z o.o. Wrocław 12
1262 Winnice Jaworek Sp. z o.o. Miękinia 12
1263 Apteka – Anna Jamontt I Wspólnicy S.J. Wrocław 12
1264 DGP DOZORBUD GRUPA POLSKA Sp. z o.o. Legnica 12
1265 Firma Gwarant – Tomczyk S.J. Głogów 12
1266 VMA Polska Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 12
1267 Jot Be Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 12
1268 Antrans Sp. z o.o. S.K. Głogów 12
1269 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Camino – 2 Waldemar Świtoń S.J. Świdnica 12
1270 Magnus Medical Sp. z o.o. Sp.K. Środa Śląska 12
1271 Agrofarm Sp. z o.o. Jelenia Góra 12
1272 Wam Polska Sp. z o.o. Kruszyn 11,9
1273 JWR Sp. z o.o. Wrocław 11,9
1274 Zakład Usług Lekarskich Zdrowie Sp. z o.o. Jelenia Góra 11,9
1275 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Kwant sp.j. Marek Korzeniowski Bogusław Piechota Milicz 11,9
1276 WILLDO Sp. z o.o. Iwiny 11,9
1277 PH Spoko Szostak sp. j. Wałbrzych 11,9
1278 Eco Scala Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kłodzko 11,9
1279 Neocraft Sp. z o.o. Wrocław 11,9
1280 TLA Omnifin Sp. z o.o. Jelenia Góra 11,9
1281 Gera Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1282 PHU Timon S.J. Wałbrzych 11,8
1283 Biurosystel Issel S.J. Wrocław 11,8
1284 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa Wałbrzych 11,8
1285 Textil Bolesławiec Sp. z o.o. Trzebień 11,8
1286 D.P.I. Malachit Sp. z o.o. Siechnice S.K. Wrocław 11,8
1287 Hotel Nowodworski Sp. z o.o. Legnica 11,8
1288 Web Innovative Software Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1289 INSBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Zgorzelec 11,8
1290 Metro Term Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1291 G-HR Group Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1292 Pracownicza Sp. z o.o. Granit w Strzegomiu Strzegom 11,8
1293 SPS Sp. z o.o. Świebodzice 11,8
1294 Promed Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jelenia Góra 11,8
1295 Netfinance.pl Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1296 REGITECH Sp. z o.o. Wrocław 11,8
1297 DACH BUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Wrocław 11,8
1298 Składnica Sp. z o.o. Zakład Usług Archiwalnych Bystrzyca Kłodzka 11,8
1299 SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych Nowogrodziec 11,8
1300 Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka Komandytowa Wrocław 11,8
1301 POSTEOR Sp. z o.o. Przeds. Wdrażania i Upowszechniania Postępu Technicznego i Organizacyjnego Wrocław 11,7
1302 DOMMED Sp. z o.o. Wałbrzych 11,7
1303 Mashandel Spółdzielnia Handlow-Usługowa w Wałbrzychu Wałbrzych 11,7
1304 TOKAMEX S.J. Kazimierz Łyskawa 58-150 Strzegom ul. Wesoła 10 Strzegom 11,7
1305 Nat Sp. z o.o. Długołęka 11,7
1306 ETC Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 11,7
1307 Retencja Sp. z o.o. Wrocław 11,7
1308 Kluge Klawiatury Sp. z o.o. Wilków 11,7
1309 Kea Ibb Sp. z o.o. Wrocław 11,7
1310 KOMERC Sp. z o.o. Chojnów 11,7
1311 FINGO Sp. z o.o. Wrocław 11,7
1312 POLITECHNIK Sp. z o.o. Zakład Studyjno Projektowy Wrocław 11,7
1313 4Living Sp. z o.o. sp.k. Kąty Wrocławskie 11,7
1314 Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsno-Garmażeryjnego Galicja Sp. z o.o. Niemcza 11,7
1315 Firma Corundum Sp. z o.o. Wrocław 11,7
1316 Biuro Rachunkowe Janusz Małysz I Wspólnicy Sp. z o.o. Nowa Ruda 11,7
1317 Nowalu Sp. z o.o. Wrocław 11,6
1318 Leja Sp.J. Wrocław 11,6
1319 Mactronic Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,6
1320 First Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,6
1321 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Amix Sp. z o.o. Złotoryja 11,6
1322 Clearcode S.A. Wrocław 11,6
1323 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. WITELONA w Legnicy Legnica 11,6
1324 ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. S.K. Bielawa 11,6
1325 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 11,6
1326 REXER Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,6
1327 Brunali Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,6
1328 Vegaconsult Sp. z o.o. Zgorzelec 11,6
1329 Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. Wrocław 11,6
1330 Rudy Consulting Sp. z o.o. Wrocław 11,5
1331 HARRIS CALORIFIC INTERNATIONAL Sp. z o.o. Dzierżoniów 11,5
1332 Pafoscan Farm Mariola Rozbicka, Janusz Rozbicki Sp. J. Wrocław 11,5
1333 Inwestycje Sp. z o.o. Jawor 11,5
1334 Grosz I Sp. z o.o. Wrocław 11,5
1335 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 11,5
1336 Tillberg Design Poland Sp. z o.o. Wrocław 11,5
1337 Spółka Kupiecka Flora Sp. z o.o. Jelenia Góra 11,5
1338 Przychodnia Specjalistyczna Regina i Walenty Śliwa sp. j. Wałbrzych 11,5
1339 Klinika Zdrowia Sp. z o.o. Świebodzice 11,5
1340 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. w Niechlowie Niechlów 11,4
1341 ELEKTROTEG Sp. z o.o. Trzebnica 11,4
1342 Contra Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,4
1343 Segepo – Refa Sp. z o.o. Świebodzice 11,4
1344 Aktes Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1345 Big Trans Logistik, Adamów, Ziemba. S.J. Kłodzko 11,4
1346 LUNA Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1347 RKB Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1348 Hrhamela Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1349 Hurt Asystent Sp. z o.o. Wrocław 11,4
1350 Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjno – Remontowych INREM Sp. z o.o. Oława 11,4
1351 Mecamen Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 11,4
1352 Framelogic Sp. z o.o. Wrocław 11,3
1353 EKO-TECH PRZEDSIĘBIORSTWO PROJEKTOWO – USŁUGOWE A. MIERZWA I W. KURPASKI S.J. Wrocław 11,3
1354 Useo Sp. z o.o. Wrocław 11,3
1355 BIONAFT Sp. z o.o. S.K. Pietrzykowice 11,3
1356 Energo Metal Sp. z o.o. Świdnica 11,3
1357 Technology Transfer Agency Techtra Sp. z o.o. Wrocław 11,3
1358 Reprin Grupa Sp. z o.o. Długołęka 11,3
1359 Zdrowie Sp. z o.o. Roztoka 11,3
1360 MEDYCZNE ABC Andrzej Prus Alicja Prus S.J. Legnica 11,3
1361 Przychodnia Doktor Sp. z o.o. Jelenia Góra 11,3
1362 Zapsoft Sp. z o.o. Wrocław 11,2
1363 OLA Sp. z o.o. Wrocław 11,2
1364 JP Weber Dudarski Spółka Komandytowa Wrocław 11,2
1365 Nowy Ląd Sp. z o.o. Kopalnia Gipsu i Anhydrytu Lwówek Śląski 11,2
1366 Wro-Office Sp. z o. o. sp. k. Wrocław 11,2
1367 CSS Corp Sp. z o.o. Wrocław 11,2
1368 Prometeia Investments Sp. z o.o. Wrocław 11,2
1369 HURAS Sp. z o.o. Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych Legnica 11,2
1370 Termotechnika Mr sp.j. Mirosław Jaśkiewicz, Ryszard Janczak Bolesławiec 11,2
1371 Kordas Sp. z o.o. sp.k. Srebrna Góra 11,2
1372 TECHNOTEX S.A. Zakłady Tkanin Technicznych Pieszyce 11,2
1373 GPM Systemy Sp. z o.o. Wrocław 11,2
1374 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Śródmieście – Biały Kamień Sp. z o.o. Wałbrzych 11,1
1375 Organique Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,1
1376 SPA Systemy Pomiarowo-Analityczne Sp. z o.o. Wrocław 11,1
1377 Klinika Zdrowia Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 11,1
1378 AMS AGRA Sp. z o.o. Dębice 11,1
1379 US PHARMACIA Sp. z o.o. Wrocław 11,1
1380 Power Factory Sp. z o.o. Legnica 11,1
1381 Polska Ceramika Ogniotrwała ŻARÓW S.A. Żarów 11,1
1382 Top Grupa Polska Sp. z o.o. Lubin 11,1
1383 Microsens Sp. z o.o. Wrocław 11,1
1384 PW HARAS Arkadiusz Harasimowicz Wrocław 11,1
1385 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Strzecha w Górze Góra 11,1
1386 SUMAX Elektronarzędzia Suszycki S.J. Wrocław 11,1
1387 Cabinplant Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 11,1
1388 ID Lifting Sp. z o.o. Wrocław 11,1
1389 Werbil Sp. z o.o. Wrocław 11,1
1390 Smartheads Sp. z o.o. Wrocław 11,1
1391 Magnezyty Grochów S.A. Brzeźnica 11,1
1392 ADMI Sp. z o.o. Wrocław 11
1393 Hekato Electronics Sp. z o.o. Wrocław 11
1394 Apteka Leśna G. Dudziak K. Seredyszyn S.J. Lubin 11
1395 LŁ Sp. z o.o. Byków 11
1396 Maxim Delikatesy Mazurowski Jarosław, Mazurowska Renata S.J. Lubin 11
1397 Inter-Foto J. Szałęga, B. Szałęga, J. Sawicki sp.j. Wrocław 11
1398 Silwena Andrzej Szymaniuk S.K. Pszenno 11
1399 Sender J.Bednarek I S-Ka Sp.J. Syców 11
1400 Network Sp. z o.o. Wrocław 11
1401 Zakład Produkcji Urządzeń Automatyki Sp. z o.o. Wrocław 10,9
1402 Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. Wrocław 10,9
1403 SITECH Sp. z o.o. Polkowice 10,9
1404 KLIMONT Sp. z o.o. Świebodzice 10,9
1405 Grupa Finansowo-Konsultingowa – Horyzont Sp. z o.o. Świdnica 10,9
1406 Lubmed Sp. z o.o. Lubin 10,9
1407 Migra Sp. z o.o. Wrocław 10,9
1408 Solvertis Sp. z o.o. Wrocław 10,9
1409 Firma Myszkowski Spółka z o.o. Maniów Mały 10,9
1410 VASCO TECH Sp. z o.o. S.K. Świebodzice 10,8
1411 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Syców 10,8
1412 Clinic One Sp. z o.o. w likwidacji Wrocław 10,8
1413 Inmed-Karczewscy Sp. z o.o. S.K. Krępice 10,8
1414 COMEX Sp. z o.o. PPU Wrocław 10,8
1415 Vulcan Sp. z o.o. Wrocław 10,8
1416 RMA – POLSKA Sp. z o.o. Chojnów 10,8
1417 Hranipex Sp. z o.o. Złotniki 10,8
1418 Kam-Sjenit Sp. z o.o. Piława Górna 10,8
1419 Sped Malaga Edward, Malaga Renata sp. j. Wrocław 10,8
1420 BMR Sp. z o.o. Wałbrzych 10,8
1421 Spółdzielnia SŁOWO POLSKIE Wrocław 10,8
1422 ARA PNEUMATIK. L.T.M. Kościelniak. S.J. Wrocław 10,8
1423 Praktyka Lekarza Rodzinnego Barbara Mierzwińska Sp. z o.o. Wiązów 10,8
1424 S7 Sp. z o.o. Wrocław 10,8
1425 Ekodynamic Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,8
1426 Seltin Sp. z o.o. Wrocław 10,8
1427 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 10,8
1428 Vika J.Ł. Wiśniewscy sp.j. Strzelin 10,7
1429 Plast-Met-Centrum-Systemy Ogrodzeniowe Sp. z o.o. Trzebnica 10,7
1430 Teliani Valley Polska S.A. Wrocław 10,7
1431 Maślice Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Wrocław 10,7
1432 Złoty Stok Antykorozja Sp. z o.o. Złoty Stok 10,7
1433 Bruk Art Wojciech Wojciechowski Jaczów 10,7
1434 Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10,7
1435 Ducato Sp. z o.o. Jelenia Góra 10,7
1436 Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. Wałbrzych 10,7
1437 APTEKA GRODZKA Zbigniew Zieliński S.J. Środa Śląska 10,7
1438 Dpv Logistic Sp. z o.o. Wrocław 10,7
1439 Euro Finance Sp. z o.o. Wrocław 10,7
1440 NCS Sp. z o.o. Jaźwina 10,6
1441 Pryzmat Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10,6
1442 Control System Engineering Sp. z o.o. S.K. Błonie 10,6
1443 Yammi Restaurants & Catering Sp. z o.o. Wrocław 10,6
1444 EBS INK-JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o. Wrocław 10,6
1445 KMD Sp. z o.o. Kiełczów 10,6
1446 Doradztwo Ekonomiczno – Finansowe sp. z o.o. Świdnica 10,6
1447 Eurosilos Sp. z o.o. Legnica 10,6
1448 Integracja Kłodzko Sp. z o.o. Kłodzko 10,6
1449 United Registrar Of Systems Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,6
1450 MITRA Sp. z o.o. Wrocław 10,6
1451 VEII Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,6
1452 AUGUSTO – LIMARO Lipiński, Marszałek S.J. Jelenia Góra 10,6
1453 Stabil Serwis Sp. z o.o. Wrocław 10,6
1454 Kowalski & Partner Sp. z o.o. Karpacz 10,6
1455 Materialise S.A. Bielany Wrocławskie 10,6
1456 TOYA S.A. Wrocław 10,6
1457 RockChem Sp. z o.o. S.K. Smolec 10,6
1458 Vitruvion Sp. z o.o. Karpacz 10,6
1459 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oławie Oława 10,6
1460 Aston Finance Sp. z o.o. Wrocław 10,5
1461 Gminny Ośrodek Zdrowia Pro-Med W Jugowie Sp. z o.o. Jugów 10,5
1462 Grabek Promotion Sp. z o.o. Jelenia Góra 10,5
1463 Professional Business Consulting Sp. z o.o. Wrocław 10,5
1464 TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kamienna Góra 10,5
1465 Unic Sp. z o.o. Wrocław 10,5
1466 Olszańska Spółka Produkcji Ogólnorolnej Sp. z o.o. Oleszna 10,5
1467 Spółdzielnia Mieszkaniowo – Administracyjna w Budziwojowie Budziwojów 10,5
1468 INSTEL Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,5
1469 Budus – Lubin Zmuda i Łęgowik sp. j. Wrocław 10,5
1470 Cormax Sp. z o.o. PW Wrocław 10,5
1471 Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10,5
1472 Abditus Sp. z o.o. Wrocław 10,5
1473 Meta Piotr Wosiek, Jarosław Szewczyk S.J. Olszany 10,4
1474 Sycowska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Syców 10,4
1475 Adbox Construction Sp. z o.o. Wrocław 10,4
1476 Przedsiębiorstwo Rolne Naratów Sp. z o.o. w Naratowie Naratów 10,4
1477 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Chem-Montaż Sp. z o.o. Brzeg Dolny 10,4
1478 Nordex sp. z o.o. Wrocław 10,4
1479 Zarządzanie Nieruchomościami Południe Sp. z o.o. Jelenia Góra 10,4
1480 Markus Sp. z o.o. Bierutów 10,4
1481 Regionalne Centrum Serwisowe Wojciech Besz Spółka Komandytowa Wrocław 10,4
1482 Biuro Rachunkowe REN Sp. z o.o. Wrocław 10,4
1483 MEDYK Sp. z o.o. Zespół Usług Medycznych Świdnica 10,4
1484 AB Job Service Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,4
1485 Radiotechnika Serwis Sp. z o.o. Wrocław 10,4
1486 Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 10,4
1487 AKE – PIS S.A. Wrocław 10,4
1488 E-Moto Sp. z o.o. Wrocław 10,3
1489 Centrum Medyczne Karpacz S.A. Karpacz 10,3
1490 CCC S.A. Polkowice 10,3
1491 NZOP Zdrowy Sobięcin Sp. z o.o. Wałbrzych 10,3
1492 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pochyła Wrocław 10,3
1493 MIGAPOL Sp. z o.o. Wałbrzych 10,3
1494 AMPER B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 10,3
1495 NOVASPINE Sp. z o.o. Tyniec Mały 10,3
1496 PPH MEGA Sp. z o.o. Sokołowice 10,3
1497 Dolfamex Sp. z o.o. Jelenia Góra 10,3
1498 Vialutions Sp. z o.o. Wrocław 10,3
1499 Apinex Technika Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Legnica 10,3
1500 ESTELLA Sp. z o.o. Polkowice 10,3
1501 Scalar Technology Sp. z o.o. Wrocław 10,3
1502 Gartner Sp. z o.o. Legnica 10,2
1503 Energoster Sp. z o.o. Wrocław 10,2
1504 Megatrans Sp. z o.o. Wrocław 10,2
1505 Kolbet Sp. z o.o. Kiełczów 10,2
1506 Nowe Miasto Sp. z o.o. Wałbrzych 10,2
1507 Demero M. Mrugała, D. Nosiadek S.J. Wrocław 10,2
1508 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 10,2
1509 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 10,2
1510 Zakład Energetycznej Konwersji Odpadów Użytkowych EPOL-ENERGIA Sp. z o.o. Wałbrzych 10,2
1511 Dekret24.Pl Sp. z o.o. Wrocław 10,2
1512 Evaluation Poland Sp. z o.o. Wrocław 10,2
1513 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe AMPER Sp.J. Jerzy Pawełkowicz, Zbigniew Nasiukiewicz Oborniki Śląskie 10,2
1514 Promont Automatyka Sp. z o.o. Psary 10,2
1515 Medicor Sp. z o.o. Wrocław 10,2
1516 DOMAR S.A. Wrocław 10,1
1517 Promyk Sp. z o.o. Wrocław 10,1
1518 Automotive Master Sp. z o.o. Wilków 10,1
1519 Góral Sp. z o.o. Wrocław 10,1
1520 Firma Handlowo-Usługowa Trol Wiesław Boduszek Leszek Lubowicz S.J. Jedlina-Zdrój 10,1
1521 Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. Legnica 10,1
1522 Wasama S.J. Roboty Ogólnobudowlane, Instalacje Sanitarne, Instalacje I Pomiary Elektryczne Lądek-Zdrój 10,1
1523 Voxel Display Sp. z o.o. Wrocław 10,1
1524 Droptica Sp. z o.o. Wrocław 10
1525 BRADOS Sp.J. T.Grzesiak, P.Pawlak, K.Kuchciński Zabrodzie 10
1526 Alkam System Sp. z o.o. Legnica 10
1527 Eco Jelenia Góra Sp. z o.o. Jelenia Góra 10
1528 Spółdzielnia Mieszkaniowa Telbud we Wrocławiu Wrocław 10
1529 Apogit Sp. z o.o. Kiełczów 10
1530 Dative Sp. z o.o. Wrocław 10
1531 SF – FILTER Sp. z o.o. Lubin 10
1532 Omeganet Sp. z o.o. Bolków 10
1533 Alva Sp. z o.o. Wrocław 10
1534 Remak Sp. z o.o. Legnica 10
1535 HR Work Force Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10
1536 Clima Tech Polska Sp. z o.o. Wrocław 10
1537 Poltrafo Sp. z o.o. Świdnica 10
1538 Agencja Ochrony Hammer Sp. z o.o. Bielawa 10
1539 INS Waldemar Augustowski Sp.J. Wrocław 10
1540 Wehrfritz Sp. z o.o. Wrocław 9,9
1541 Jogra 6 Sp. z o.o. Wrocław 9,9
1542 Kamart Sp. z o.o. Jelenia Góra 9,9
1543 DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne Wrocław 9,9
1544 Zakłady Chemiczne ZŁOTNIKI S.A. Wrocław 9,9
1545 ITALDESK Sp. z o.o. Wrocław 9,9
1546 Hotel Śląsk Sp. z o.o. Wrocław 9,9
1547 Piedra Stone Sp. z o.o. Oleśnica 9,9
1548 Marten Sp. z o.o. sp.k. Kondratowice 9,9
1549 Rileta Sp. z o.o. Legnica 9,9
1550 Moto24.TV Sp. z o.o. Wrocław 9,9
1551 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Wałbrzych 9,9
1552 Interferie S.A. Legnica 9,9
1553 FMT Tooling Systems Sp. z o.o. Komorowice 9,8
1554 ASIM – BUD SPÓŁKA Z O.O. Lubin 9,8
1555 JMC Sp. z o.o. Wrocław 9,8
1556 Makro Market Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 9,8
1557 Public Bridge Sp. z o.o. Wrocław 9,8
1558 Techno Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Jan Ziomek Sp.J. Wrocław 9,8
1559 Garde Łoziński S. K. Wrocław 9,8
1560 Towarzystwo Eksploatacji Surowców Mineralnych Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 9,8
1561 ECO Jarexs Sp. z o.o. Świdnica 9,8
1562 Geotrade Sp. z o.o. Wrocław 9,8
1563 Elektroster Sp. z o.o. PUHP Dzierżoniów 9,8
1564 Majątek Ziemski Stary Jaworów S.A. Jaworzyna Śląska 9,8
1565 Opieka Inter Job Sp. z o.o. S.K. Lubin 9,8
1566 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 9,8
1567 Trak Bis Sp. z o.o. Kamienna Góra 9,8
1568 Pasol – Paco Sp. z o.o. Świdnica 9,8
1569 Stemmann – Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 9,7
1570 CREDIN POLSKA Sp. z o.o. Sobótka 9,7
1571 Innowacje Sp. z o.o. Wrocław 9,7
1572 Globallogic S.A. Wrocław 9,7
1573 Annais Bridal Sp. z o.o. Siechnice 9,7
1574 Metroplan Polska Sp. z o.o. Wrocław 9,7
1575 MGS Handel Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 9,7
1576 KRISMILTON S C TOMASZ KOCUR KRYSTIAN JERZYK MIŁOSZ GIBAŁKA Szczawno-Zdrój 9,7
1577 Merc Art Sp. z o.o. Wrocław 9,7
1578 Savi System Sp. z o.o. Wrocław 9,7
1579 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PUSZMAN- MEBLE Magdalena Puszman-Kornak Syców 9,7
1580 Invent Sp. z o.o. Wrocław 9,7
1581 DIORA – ŚWIDNICA Sp. z o.o. Świdnica 9,7
1582 Empol S.A. Źródła 9,7
1583 MIKOR Sp. z o.o. Wrocław 9,7
1584 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 9,7
1585 Sloop Sp. z o.o. Mirków 9,7
1586 GRAND Sp. z o.o. S.K. Głogów 9,7
1587 EMS – Training Sp. z o.o. Siechnice 9,7
1588 Cerdi Budowa Maszyn Sp. z o.o. Jelenia Góra 9,6
1589 Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Bielawa 9,6
1590 Jadmar Sp. z o.o. Bolesławiec 9,6
1591 E-TOWERS FAMABA S.A. Głogów 9,6
1592 BGI Polska Sp. z o.o. Leśna 9,6
1593 Mix Tech Polska Sp. z o.o. Wrocław 9,6
1594 Silezjan Security – Biuro Ochrony Mienia Sp. z o.o. Wrocław 9,6
1595 Spartank Spedition Sp. z o.o. Wrocław 9,6
1596 Suerte Woronowicz i Wspólnicy S.J. Pruszowice 9,6
1597 Jacob Nordsen Sp. z o.o. Jelenia Góra 9,6
1598 Biegli Rewidenci Szafraniec Sp. z o.o. Sobótka 9,6
1599 NBC Sp. z o.o. Wrocław 9,6
1600 Orbis Software Sp. z o.o. Wrocław 9,6
1601 Grupa Producentów Ekologicznych Dolina Gryki Sp. z o.o. Międzylesie 9,5
1602 Al-Marski Sp. z o.o. PU Lubin 9,5
1603 Kancelaria Prawna Via Lex L. Szcześniak I Wspólnicy S.K. Wrocław 9,5
1604 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 9,5
1605 HDP Media Sp. z o.o. Wrocław 9,5
1606 ZE.IT Sp. z o.o. Wrocław 9,5
1607 Slavia Sp. z o.o. Wrocław 9,5
1608 AS – Shop Sp. z o.o. Świdnica 9,5
1609 Spółdzielnia Mieszkaniowa Hybryda Wrocław 9,5
1610 Apteka nad Kamienną S.J. Dymitrakis Balarys, Paweł Lis Piechowice 9,5
1611 Ig Design Group Sp. z o.o. Jędrzychowice 9,5
1612 DST Logistics Sp. z o.o. Mietków 9,5
1613 Ela Sp. z o.o. Wrocław 9,5
1614 Atom Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 9,5
1615 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Marcco sp.j. Babiarz Wałbrzych 9,5
1616 Wre Projekt Sp. z o.o. Exmed sp.k. Wrocław 9,5
1617 Konsultacje Kredytowe Hossa Sp. z o.o. Świdnica 9,4
1618 Entrack – Pol Sp. z o.o. Brzeg Dolny 9,4
1619 Mazur S.J. Wrocław 9,4
1620 Sungard Availability Services (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1621 Radytek Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1622 Security Partner Sp. z o.o. S.K. Wrocław 9,4
1623 ŁANPOL Sp. z o.o. Ruja 9,4
1624 Ruben-Bau Sp. z o.o. Jelenia Góra 9,4
1625 Logis Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1626 Adama Manufacturing Poland S.A. Brzeg Dolny 9,4
1627 Carefleet S.A. Wrocław 9,4
1628 Muszyński Piekarnia S.J., Robert Muszyński, Iwona Muszyńska Szczawin 9,4
1629 Centrum Sienkiewicza Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1630 BRONA Sp. z o.o. Bielawa 9,4
1631 RGS Sp. z o.o. Jelenia Góra 9,4
1632 ALITECH Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1633 Este Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1634 Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 9,4
1635 Elbi – Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1636 Business Institute Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1637 Freedom Finance Sp. z o.o. Wrocław 9,4
1638 PHU – Hajduk Radosław Gaworzyce 9,3
1639 Transgaz Chodnicki S.J. Wrocław 9,3
1640 Coders Center Sp. z o.o. Wrocław 9,3
1641 Polmark Sp. z o.o. PW Wrocław 9,3
1642 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne BMWD Sp. z o.o. Kłodzko 9,3
1643 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 3 S.K. Wrocław 9,3
1644 APC Konstrukcje Sp. z o.o. Wrocław 9,3
1645 Altimi Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 9,3
1646 Daniel Przewozy Autokarowe Sp. z o.o. Strzelin 9,3
1647 Fream S.A. Wrocław 9,3
1648 Dert Sp. z o.o. Świdnica 9,3
1649 Gramza Sp. z o.o. Gać 9,3
1650 Offteam Sp. z o.o. Wrocław 9,3
1651 Komunikacja Miejska Sp. z o.o. Głogów 9,3
1652 Ticol Sp. z o.o. Środa Śląska 9,3
1653 Papier-Mettler Polska Sp. z o.o. Wrocław 9,3
1654 Divante sp. z o.o. Wrocław 9,3
1655 Eucrea Kontakte Sp. z o.o. Lubin 9,3
1656 CN CORP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 9,2
1657 Kancelaria Prawno-Windykacyjna Alfa – Grot Sp. z o. o. Wrocław 9,2
1658 LAVERY Sp. z o.o. Długołęka 9,2
1659 Artbox Sp. z o.o. Wrocław 9,2
1660 Boxmet Medical Sp. z o.o. Piskorzów 9,2
1661 International House Sp. z o.o. Wrocław 9,2
1662 Freshtex Textile Finishing Polska Sp. z o.o. Stary Wołów 9,2
1663 Galess Sp. z o.o. Świdnica 9,2
1664 Sikla Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 9,2
1665 JAN-SPED Sp. z o.o. Trzebnica 9,2
1666 KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o. Kondratowice 9,2
1667 Muzeum Narodowe we Wrocławiu Wrocław 9,2
1668 Antonisen Sp. z o.o. Górzec 9,2
1669 Escorteam Sp. z o.o. Osiek 9,2
1670 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bolesławiec 9,2
1671 Okay E. Pisarska i I. Matuszewska sp.j. Wrocław 9,2
1672 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom Wrocław 9,1
1673 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Barbara Wrocław 9,1
1674 Lean Technik Sp. z o.o. Legnica 9,1
1675 Solid-Budowa Sp. z o.o. Jelenia Góra 9,1
1676 CTE Sp. z o.o. Projekt 2 S.K. Wrocław 9,1
1677 Emka Inwest Sp. z o.o. Wrocław 9,1
1678 Pietrzykowscy Sp.J. Jelenia Góra 9,1
1679 Wicar Taxi Sp. z o.o. S.K. Wrocław 9,1
1680 Sonac Osetnica Sp. z o.o. Osetnica 9,1
1681 JWW Development Sp. z o.o. Głogów 9,1
1682 Runoland Sp. z o.o. – S.J. Góra 9,1
1683 Nfinity.pl Sp. z o.o. Wrocław 9,1
1684 Terytorium Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 9,1
1685 FABRYKA MEBLI BODZIO Bogdan Szewczyk S.J. Goszcz 9,1
1686 GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Oleśnica 9,1
1687 Ryza Sp. z o.o. Oława 9,1
1688 SJENITEX S.J., Kamieniarstwo Roman Słociński Jacek Słociński Bielawa 9,1
1689 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Głogów 9,1
1690 Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o. Wrocław 9,1
1691 Kerzen Ryszard Orlicki S.K. Dzikowiec 9,1
1692 Leader Logistics Sp. z o.o. Wrocław 9,1
1693 Smulders Polska Sp. z o.o. Chocianów 9,1
1694 Surfland Sp. z o.o. S.K. Wrocław 9,1
1695 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe HYDROSYSTEM Sp. z o.o. Głogów 9,1
1696 INTERMINGLASS Sp. z o.o. Wałbrzych 9
1697 Arti – Bau Sp. z o.o. Wrocław 9
1698 Lubatex Sp. z o.o. Lubawka 9
1699 Alfa i Omega Iwona Szulc, Janusz Szulc sp.j. Głogów 9
1700 CADUS Sp. z o.o. Wrocław 9
1701 Goldmann Sp. z o.o. Lubin 9
1702 KAZET Sp. z o.o. Głogów 9
1703 Zeller + Gmelin Sp. z o.o. Mirków 9
1704 Euro-Darmal Sp. z o.o. Kamienna Góra 9
1705 Apteka Pod Złotą Wagą Dorota Przybylska, Alicja Rosińska S.J. Milicz 9
1706 Spółdzielnia Pracy Handlowo – Produkcyjna w Głogowie Głogów 9
1707 DOLMED Dolnośląskie Centrum Medyczne S.A. Wrocław 9
1708 Tetera Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o. Wrocław 9
1709 Witt Polska Sp. z o.o. Wrocław 9
1710 Noa Clinic – Usługi Medyczne Sp. z o.o. Wrocław 9
1711 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 9
1712 SPORTING S.J. Sylwia Chodaniewicz; Wojciech Chodaniewicz Wałbrzych 9
1713 Elektromontaż Energia Sp. z o.o. Wrocław 8,9
1714 Przedsiębiorstwo Rolno-Hodowlane Wolbromek Sp. z o.o. Bolków 8,9
1715 CCC Factory Sp. z o.o. Polkowice 8,9
1716 Cosmoscience Sp. z o.o. Wrocław 8,9
1717 Mobile Climate Control Sp. z o.o. Oława 8,9
1718 Call Center Inter Galactica Sp. z o.o. Wrocław 8,9
1719 J – K Sp. z o.o. Wrocław 8,9
1720 Gambit Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Lubawka 8,9
1721 Nitro-System Sp. z o.o. Lubin 8,9
1722 JP Weber Sp. z o.o. Wrocław 8,9
1723 Labtechne Sp. z o.o. Łagów 8,9
1724 Biotek Agriculture Polska Sp. z o.o. Gać 8,9
1725 Gloria Funeral Sp. z o.o. Wrocław 8,9
1726 Przedsiębiorstwo Przerobu Stopów Metali Nieżelaznych Sp. z o.o. Wrocław 8,9
1727 Isys Sp. z o.o. Raków 8,9
1728 Centrum Nieruchomości Domena Sp. z o.o. Legnica 8,9
1729 Stroński Park Aktywności Jaskinia Niedźwiedzia Sp. z o.o. Stronie Śląskie 8,9
1730 Elektro-Partner Izabela Opioła, Grzegorz Opioła S.J. Ząbkowice Śląskie 8,9
1731 Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 8,9
1732 Detal Polski Sp. z o.o. Siechnice 8,8
1733 Ośrodek Medycyny Rodzinnej Sp. z o.o. Sobótka 8,8
1734 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz S.J. Wrocław 8,8
1735 Yvonne-N Sp. z o.o. Głogów 8,8
1736 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 8,8
1737 Aviva Poland – Vocational Training Sp. z o.o. Wrocław 8,8
1738 Top Service Techniczna Obsługa Produkcji Sp. z o.o. Pieszyce 8,8
1739 PPH Kott Sp. z o.o. Oława 8,8
1740 Azysa Polska Sp. z o.o. Wrocław 8,8
1741 NOBO Solutions S.A. Wrocław 8,8
1742 Viking Malt Specialties Sp. z o.o. Strzegom 8,8
1743 PRO4people Sp. z o.o. Wrocław 8,8
1744 ABC – Sevice S.J. Wrocław 8,8
1745 Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o. Wrocław 8,8
1746 Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów 8,8
1747 KOKSZTYS S.A. Wrocław 8,8
1748 PD Work Service Sp. z o.o. Lubin 8,7
1749 Mundo Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. Lubin 8,7
1750 Tadeusz Mazur, Alicja Mazur Firma Handlowa Mazury sp.j. Jelenia Góra 8,7
1751 Spółdzielnia Mieszkaniowa SZANSA Świdnica 8,7
1752 EPC Projekt S.A. Wrocław 8,7
1753 Franc – Textil Sp. z o.o. Żarów 8,7
1754 Marek Sadek Globgranit II Pieszyce 8,7
1755 ROBOT-SERWIS D. Majorkowski B. Gołda S.J. Wrocław 8,7
1756 Item Polska Sp. z o.o. Wrocław 8,7
1757 Mazur Arquitectos & Ingenieros Asociados Sp. z o.o. Mirków 8,7
1758 R Studio Sp. z o.o. Brzezina 8,7
1759 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Geosoft Sp. z o.o. Wrocław 8,7
1760 Ciepło – Jawor Sp. z o.o. Jawor 8,7
1761 Golden Mayer Sp. z o.o. Kłodzko 8,7
1762 Sycowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Syców 8,7
1763 C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o. Legnica 8,7
1764 Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o. Wrocław 8,7
1765 Spółdzielnia Mieszkaniowa Własnościowa Osiedle Szalejów Górny Szalejów Górny 8,7
1766 Integrative Medical Center Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 8,7
1767 Zdrowie Ze Znakiem Kangura Sp. z o.o. Wrocław 8,7
1768 ATEX Sp. z o.o. Oława 8,7
1769 SEVIBUS S.A. Wrocław 8,6
1770 ENERGOTECH Sp. z o.o. Wrocław 8,6
1771 Bestkebab Sp. z o.o. Lisowice 8,6
1772 Spółdzilnia Usługowo Produkcyjna Sędziszowa 8,6
1773 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe EDEN Marek Baraniecki Lubin 8,6
1774 Basch Sp. z o.o. Długopole-Zdrój 8,6
1775 Thermopatch Polska Sp. z o.o. Wrocław 8,6
1776 Pol-Audyt Sp. z o.o. Głogów 8,6
1777 Parytet Sp. z o.o. Wrocław 8,6
1778 Gonar Serwis Sp. z o.o. Polkowice 8,6
1779 Ems Electric Motors Service Sp. z o.o. Bierutów 8,6
1780 Quality Medical Services Sp. z o.o. Wrocław 8,6
1781 Nutmar Sp. z o.o. S.K. Świdnica 8,6
1782 AMATEC POLSKA Sp. z o.o. Radwanice 8,6
1783 OPTIDENT S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 8,5
1784 PRZEDSIĘBIORSTWO KAFETERIA Sp. z o.o. Wrocław 8,5
1785 Zakład Produkcyjno-Handlowy Eleks Sp. z o.o. Głogów 8,5
1786 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych FEB-EKO Sp. z o.o. Oława 8,5
1787 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca – SKALIMEX Sp. z o.o. S.K. Kostrza 8,5
1788 Recult Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 8,5
1789 Hurtownia Materiałów Budowlanych MAT-BUDEX I. Kucharska S. Wolff S.J. Głogów 8,5
1790 Kancelaria Brokerska Cegła i Wspólnicy Sp. z o.o. Wrocław 8,5
1791 Toy Planet Sp. z o.o. Wrocław 8,5
1792 Aploq S.A. Wrocław 8,5
1793 Fantasyexpo Sp. z o.o. Wrocław 8,5
1794 Akasz Sp. z o.o. Jawor 8,5
1795 Firma Rokom Roboty Ogólnobudowlane I Renowacja Obiektów Zabytkowych H.G.I. Komorowscy S.J. Ptaszków 8,4
1796 CoAT – Centrum Zaawansowanych Technolog II Sp. z o.o. Wałbrzych 8,4
1797 MSJ Sp. z o.o. Wrocław 8,4
1798 Wit i Partner Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 8,4
1799 Gałka Olesiński Business Support Spółka z o.o. Wrocław 8,4
1800 Agencja Leasingu i Finansów S.A. Wrocław 8,4
1801 AMREST Sp. z o.o. Wrocław 8,4
1802 O2A Polska Sp. z o.o. Oława 8,4
1803 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Maniowie Wielkim Maniów Wielki 8,4
1804 Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o. Wrocław 8,4
1805 Budus – Ślężna S.J. Wrocław 8,4
1806 Haxagon Sp. z o.o. Wrocław 8,4
1807 GER – POL – AGRAR Sp. z o.o. Kiełczów 8,4
1808 Specjalistyczny Ośrodek Okulistyczny i Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 8,4
1809 Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy – Spółka Komandytowa Środa Śląska 8,4
1810 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Zbistal Franciszek i Zbigniew Wojtyla sp.j. Ząbkowice Śląskie 8,4
1811 Carpa Sp. z o.o. Wrocław 8,4
1812 Top-Geo Sp. z o.o. Poniatowice 8,4
1813 Eco Spedycja Sp. z o.o. Wojnarowice 8,4
1814 RONAL – POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych 8,4
1815 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi sp.j. Anna i Mieczysław Kłak Złotoryja 8,3
1816 TEXTIM Sp. z o.o. Dzierżoniów 8,3
1817 Budromos J. T. Bieńkowscy S.J. Legnica 8,3
1818 Kancelaria HMP Invest Sp. z o.o. Legnica 8,3
1819 Wrocławski Instytut Zastosowań Informacji Przestrzennej i Sztucznej Inteligencji Sp. z o.o. Wrocław 8,3
1820 Archi Clean Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 8,3
1821 Pigeon Sp. z o.o. Wrocław 8,3
1822 Spółdzielnia Mieszkaniowa Trzynastka Wrocław 8,3
1823 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Elektron Wrocław 8,3
1824 Orion PU Sp. z o.o. Dzierżoniów 8,3
1825 LENA WILKÓW Sp. z o.o. Nowy Kościół 8,3
1826 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 8,3
1827 Budownictwo Osiedle Rodzinne Sp. z o.o. S.K. Iwiny 8,3
1828 Zakład Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Strachocin 8,3
1829 Fermy Trzody Pol – Ferm Sp. z o.o. Mirków 8,3
1830 Jp Weber Investment Advisory Sp. z o.o. Wrocław 8,3
1831 EPS Sp. z o.o. Wrocław 8,3
1832 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Boguszów-Gorce 8,3
1833 RESET 2 Sp. z o.o. Wrocław 8,3
1834 Milestone Dom Wdrożeniowy Sp. z o.o. Wrocław 8,2
1835 Kosikowski & Kresky Sp. z o.o. Lubań 8,2
1836 Interchemol S.A. Oborniki Śląskie 8,2
1837 NSI Sp. z o.o. Głogów 8,2
1838 Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. Żarów 8,2
1839 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 8,2
1840 MGG PROJEKT Sp. z o.o. Żmigród 8,2
1841 Fiduciamed Sp. z o.o. Jelenia Góra 8,2
1842 Szkoła Inwestowania S.A. Wrocław 8,2
1843 Janówek Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Janówek 8,2
1844 Woltima Sp. z o.o. Krzyków 8,2
1845 Roycon Sp. z o.o. Jelenia Góra 8,2
1846 Dorfner Minerals Polska Sp. z o.o. Legnica 8,2
1847 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 8,2
1848 Side Sp. z o.o. Wrocław 8,2
1849 Podziemne Miasto Osówka Sp. z o.o. Głuszyca 8,2
1850 Złotoryjskie Zakłady Obuwia Muflon Sp. z o.o. Złotoryja 8,2
1851 Centrum Rachunkowo-Finansowo- Doradcze Sp. z o.o. Lubin 8,2
1852 Nord Electronics Solutions Sp. z o.o. Wrocław 8,1
1853 JEST JOB Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 8,1
1854 Murena Sp. z o.o. Złotoryja 8,1
1855 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Pro-Bike P. Omieciński, J. Przybysz S.J. Jelenia Góra 8,1
1856 Jaro A.Jankowski, P.Fischer S.J. Wrocław 8,1
1857 Transfarm A. Woźnica I Wspólnicy S.J. Ziemnice 8,1
1858 Portus Kancelaria Sp. z o.o. Legnica 8,1
1859 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Jaworami Wrocław 8,1
1860 IT Kontrakt Sp. z o.o. Wrocław 8,1
1861 CONSORTE – SR Sp. z o.o. Wrocław 8,1
1862 Metalcom Sp. z o.o. Wrocław 8,1
1863 ART – EKO Asenizacja Utylizacja Recykling Sp. z o.o. Wrocław 8,1
1864 Swisstec Sp. z o.o. Wrocław 8,1
1865 Kancelaria Rachunkowa Podatek Sp. z o.o. Wrocław 8,1
1866 Jf Sp. z o.o. Wrocław 8,1
1867 Mert Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Głogów 8,1
1868 GVC TAX Sławomir Sobecki, Maciej Wolański Sp.J. Wrocław 8
1869 PPUH Saga Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 8
1870 Apteka Leśnicka s.c. Joanna Byczkowska Wojciech Byczkowski Grzegorz Poros Wrocław 8
1871 INVESTBUD MANAGEMENT Sp. z o.o. Wrocław 8
1872 H&K Sp. z o.o. Kłodzko 8
1873 FERRA Sp. z o.o. Sobótka 8
1874 Domex-Bud Sp. z o.o. S.K. Wrocław 8
1875 Pro Geo Sp. z o.o. Wrocław 8
1876 Pharma Cur Sp. z o.o. Kłodzko 8
1877 Faurecia Legnica S.A. Legnica 8
1878 Mes-Eko Sp. z o.o. Wrocław 8
1879 Pharmed Sp. z o.o. Jelenia Góra 8
1880 Impel Rental Pro Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 8
1881 IT – Dev Sp. z o.o. Wrocław 8
1882 Firma Produkcyjno Handlowa Magnat sp. j., Marek Jarocki, Krzysztof Dąbrowski Kąty Wrocławskie 8
1883 LAMAR Sp. z o.o. Smardzów 8
1884 Wojewódzki Osrodek Ruchu Drogowego Wrocław 8
1885 PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHIPELAG A. WÓJCIAK, R. WÓJCIAK SPÓŁKA JAWNA Wrocław 8
1886 Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o. Wrocław 8
1887 Ponefa Sp. z o.o. Nowa Ruda 8
1888 L.F. & B. Sp. z o.o. Wrocław 8
1889 McCAIN POLAND Sp. z o.o. Chociwel 8
1890 TESTARMY GROUP SPÓŁKA AKCYJNA Wrocław 8
1891 Ekopartner Recykling Sp. z o.o. Lubin 8
1892 Krzycka Spółka Kupiecka Sp. z o.o. Wrocław 8
1893 TKM Recykling Polska Sp. z o.o. Świdnica 8
1894 Ifirma S.A. Wrocław 7,9
1895 DGKM Invest Sp. z o.o. Wrocław 7,9
1896 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 7,9
1897 PRESTIGE DECOR Michał i Monika Makuszak S.J. Rzeplin 7,9
1898 ALTRAD PRYMAT Sp. z o.o. Świdnica 7,9
1899 Heinle Wischer Und Partner Architekci Sp. z o.o. Wrocław 7,9
1900 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Farma – Sp. z o.o. Zębowice 7,9
1901 Haver & Boecker Polska Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 7,9
1902 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Marexim Sp. z o.o. Wrocław 7,9
1903 Patrona S.J. Wrocław 7,9
1904 Beck & Pollitzer Engineering Services Sp. z o.o. Legnica 7,9
1905 Wabco Polska Sp. z o.o. Wrocław 7,9
1906 Sellbee S.A. Wrocław 7,9
1907 Chiorino Świdnica Spółka z o.o. Świdnica 7,9
1908 Rzeźnictwo-Wędliniarstwo Król sp. j. Międzybórz 7,9
1909 Średzka Woda Sp. z o.o. Środa Śląska 7,9
1910 Spedmen Spedycja Krajowa i Międzynarodowa J. Friczka & Z. Friczka S.J. Głogów 7,9
1911 P P U Stolgraf Pasternak, Rodziewicz S. J. Stanowice 7,9
1912 Transus Sp. z o.o. Zakład Usług Socjalnych I Transportowych Świdnica 7,9
1913 Zakłady Piekarsko Ciastkarskie Sp. z o.o. Wrocław 7,9
1914 PPUH SAREL Ryszard Sabik Jelcz-Laskowice 7,9
1915 Most Nyski Sp. z o.o. Zgorzelec 7,9
1916 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 7,8
1917 HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 7,8
1918 Antolin Silesia Sp. z o.o. Strzelin 7,8
1919 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Bielawa 7,8
1920 Prokad Sp. z o.o. Wrocław 7,8
1921 TCM Polska Tool Consulting & Managment Sp. z o.o. Polkowice 7,8
1922 Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 7,8
1923 BUDUS – BRUCKNERA Nasiadek i Łęgowik Sp.J. Wrocław 7,8
1924 ETO Magnetic Sp. z o.o. Wrocław 7,8
1925 Famatel Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 7,8
1926 ABT Projekt Sp. z o.o. Oława 7,8
1927 P U H Wodrem Sp. z o.o. Wrocław 7,8
1928 Polywest – Polska Sp. z o.o. Podgórzyn 7,8
1929 EFFIN Sp. z o.o. Szczawno-Zdrój 7,8
1930 Kegger Sp. z o.o. Wrocław 7,8
1931 Akademia Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara Sp. z o.o. Wrocław 7,8
1932 Prima R.Dydejczyk, B.Dydejczyk sp.j. Wałbrzych 7,8
1933 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych HYDROPOL – DEKOR Sp. z o.o. Wrocław 7,8
1934 JG Immobilien Sp. z o.o. Jelenia Góra 7,8
1935 Wes.Expert Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 7,7
1936 Optimat S.J. Piotr Gandecki i Wspólnicy Wrocław 7,7
1937 Wistal S.J. Świdnica 7,7
1938 Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o. Wrocław 7,7
1939 VOESTALPINE ROTEC Sp. z o.o. Komorniki 7,7
1940 Arra Group Sp. z o.o. S.K. Głogów 7,7
1941 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 6 Spółka Komandytowa Wrocław 7,7
1942 Procnc Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 7,7
1943 Zieleń Dawne Mpz Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Sp. z o.o. Wrocław 7,7
1944 Oleofarm Sp. z o.o. Wrocław 7,7
1945 Ziajka Zbigniew Przedsiębiorstwo Drogowe Wrocław 7,7
1946 Candy Plus Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 7,7
1947 DMS TAX Sp. z o.o. Wrocław 7,7
1948 Interrete Sp. z o.o. Wrocław 7,7
1949 DREWNOPAK Sp. z o.o. PPH Wińsko 7,7
1950 AUTOMATYKA – MIEDŹ Sp. z o.o. Głogów 7,7
1951 SPÓŁDZIELCA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 7,7
1952 SCS Polska Sp. z o.o. Legnica 7,7
1953 ON Stage Sp. z o.o. Wrocław 7,7
1954 Prom Sp. z o.o. Miękinia 7,7
1955 Surfland Sp. z o.o. Wrocław 7,7
1956 KORPO Sp. z o.o. Jawor 7,7
1957 Sleep Sp. z o.o. Wrocław 7,7
1958 Industrade Sp. z o.o. Długołęka 7,6
1959 Sky Lift Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 7,6
1960 BLOWTECH Sp. z o.o. Wrocław 7,6
1961 TLA Smoczyński Koniewski Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Wrocław 7,6
1962 Serwis System Sp. z o.o. Wrocław 7,6
1963 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 7,6
1964 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe i Usługowe Pomrot Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 7,6
1965 Zakład Usług Dźwigowych Sp. z o.o. Wrocław 7,6
1966 Echotech Sp. z o.o. Wrocław 7,6
1967 LG Display Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 7,6
1968 In Toto Group Sp. z o.o. Wrocław 7,6
1969 Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów Wrocław 7,6
1970 Dazon Sp. z o.o. Wrocław 7,6
1971 PPS S.A. Wrocław 7,6
1972 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Warex Sp. z o.o. Wałbrzych 7,6
1973 WAGAT Sp. z o.o. Lubin 7,6
1974 Guillin Polska Sp. z o.o. Oleśnica 7,6
1975 CAKO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Polanica-Zdrój 7,6
1976 Euromatch Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 7,6
1977 Xpress Sp. z o.o. Wrocław 7,5
1978 Almagna Sp. z o.o. Wrocław 7,5
1979 Sklep Spożywczo-Przemysłowy Smak S.J. Edward Dudek, Natalia Dudek Szklarska Poręba 7,5
1980 Ogrodowa S.J. Dorota Inglot i S-ka Wrocław 7,5
1981 GAŁA MEBLE Sp. z o.o. Twardogóra 7,5
1982 PROCOM System S.A. Wrocław 7,5
1983 Joyson Safety Systems Poland Sp. z o.o. Krzeszów 7,5
1984 B&M Medyk Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska Legnica 7,5
1985 Heller Polska Sp. z o.o. Wrocław 7,5
1986 PCC Apakor Sp. z o.o. Brzeg Dolny 7,5
1987 A+V Sp. z o.o. Wrocław 7,5
1988 KA Recykling Sp. z o.o. Pieszyce 7,5
1989 Betard Sp. z o.o. Długołęka 7,5
1990 Alfa – System Sp. z o.o. Wrocław 7,5
1991 Dijo Sweet Sp. z o.o. Zabrodzie 7,5
1992 Global Inwestment Corporation Sp. z o.o. Wrocław 7,5
1993 WPRB Sp. z o.o. Wrocław 7,5
1994 Delta Control Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Wrocław 7,5
1995 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Wieżowiec E.J.M.T. Leśniak S.J. Ząbkowice Śląskie 7,5
1996 Spółdzielnia Mieszkaniowa Odzieżowianka Wrocław 7,5
1997 Sequel Sp. z o.o. Dzierżoniów 7,5
1998 WROBUD – ZABYTKI Sp. z o.o. Wrocław 7,5
1999 Biuro Hello Sp. z o.o. Wrocław 7,5
2000 Dworek Galosa Sp. z o.o. Strachocin 7,5
2001 Amex Security Polska Sp. z o.o. Wrocław 7,5
2002 Flow Sp. z o.o. Wrocław 7,5
2003 Information Market S.A. Wrocław 7,5
2004 Skład Budowlany Budrol Sp. z o.o. S.K. Kąty Wrocławskie 7,5
2005 Adria Polska Sp. z o.o. Strzegom 7,5
2006 TESTER Sp. z o.o. Świebodzice 7,5
2007 Biuro Inżynierskie Softechnik Sp. z o.o. S.K. Wrocław 7,4
2008 Lądecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lądku Zdroju Lądek-Zdrój 7,4
2009 Epore Sp. z o.o. Bogatynia 7,4
2010 Emporo Sp. z o.o. Krzeptów 7,4
2011 Stidia Sp. z o.o. Wrocław 7,4
2012 Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. Wrocław 7,4
2013 ZETO – ŚWIDNICA Sp. z o.o. Świdnica 7,4
2014 Park Rozrywki Rodzinnej Bobolandia Kluka Łabuńska S. J. Wrocław 7,4
2015 Radcy Prawni P. Poczęty i Wspólnicy sp.k. Jelenia Góra 7,4
2016 Majrol Sp. z o.o. Witoszyce 7,4
2017 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 7,4
2018 ACC – Logistic Sp. z o.o. Wrocław 7,4
2019 ŻELIMET J. Urbanek i S-ka S.J. Twardogóra 7,4
2020 Agroenergia Sp. z o.o. Dłużyna Górna 7,4
2021 Wropress Sp. z o.o. Wałbrzych 7,4
2022 Kuzik Sp. z o.o. Targoszyn 7,4
2023 Tromar Sp. z o.o. Oława 7,4
2024 Dental Salon Sp. z o.o. Wrocław 7,4
2025 Martex S.J. Stanisław Furtak i S – KA Paszowice 7,4
2026 RGB Sp. z o.o. S.K. Wrocław 7,4
2027 Abb Industrial Solutions (Kłodzko) Sp. z o.o. Kłodzko 7,3
2028 Przedsiębiorstwo Handlowe Poltop Jacek Piotrowski i S-Ka, S.J. Wrocław 7,3
2029 Zumet Sp. z o.o. Stoszowice 7,3
2030 ALVI – POLSKA Sp. z o.o. Jelenia Góra 7,3
2031 Przedsiębiorstwo Robót Izolacyjnych i Remontowo-Budowlanych CUK-IZO Sp. z o.o. Góra 7,3
2032 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SMAK – Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz Sp.J. Cieszków 7,3
2033 Farma 2 Sp. z o.o. Wrocław 7,3
2034 Zielonysklep.pl Przybył, Kotowski Sp.J. Syców 7,3
2035 Grupa GMT Sp. z o.o. Golędzinów 7,3
2036 Consulenza Sp. z o.o. Wrocław 7,3
2037 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. Głogów 7,3
2038 CM3 – POLSKA Sp. z o.o. Wykroty 7,3
2039 AAVITA Sp. z o.o. Lekarska Przychodnia Leczniczo-Profilaktyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wrocław 7,3
2040 DEUBLIN POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 7,3
2041 Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła Arystycznego w Bolesławcu Bolesławiec 7,3
2042 Multifood STP Północ 1 Sp. z o.o. Wrocław 7,3
2043 Mds Systems Sp. z o.o. Wrocław 7,3
2044 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kiełczów 7,2
2045 JAMP Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2046 Pcg Gw Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2047 Farmacovit Sp. z o.o. Pietrzykowice 7,2
2048 Medicus Sp. z o.o. Centrum Diagnostyczno – Terapeutyczne Lubin 7,2
2049 Budosprzęt – Wałbrzych Sp. z o.o. Wałbrzych 7,2
2050 Marpost Sp. z o.o. Lubin 7,2
2051 Essity Operations Poland Sp. z o.o. Oława 7,2
2052 Palef Sp. z o.o. Goszczyna 7,2
2053 Kompleksowa Obsługa Osiedla Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2054 Vratislavia Lex Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy sp.k. Wrocław 7,2
2055 Profa Sp. z o.o. w likwidacji Wrocław 7,2
2056 Indom Managment Sp. z o.o. Jelenia Góra 7,2
2057 BARTEK CANDLES Małgorzata i Janusz Bryłkowscy S.J. Bystrzyca 7,2
2058 Delta Security Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2059 Einhell Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 7,2
2060 Castfutura Polska Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2061 Kodeks – Consult Sp. z o.o. Kancelaria Księgowa I Audytorska Wrocław 7,2
2062 OrNet Sp. z o.o. Lubin 7,2
2063 MONACOR – POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2064 Biuro Inżynierskie Automatyki Przemysłowej Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2065 PHU Domagała S.J. Wojkowice 7,2
2066 PPL Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2067 EPP Sp. z o.o. Łęg 7,2
2068 Zakład Usług Informatycznych Iks Serwis Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2069 CDC Group Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2070 Softiti Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2071 Gminna Spółdzielnia Rolników w Oleśnicy Oleśnica 7,2
2072 Millenium Elektro Holding Sp. z o.o. Psary 7,2
2073 BKM Serwis Sp. z o.o. Bolesławiec 7,2
2074 Modusmed Sp. z o.o. Wrocław 7,2
2075 K.I. Samen Polska Sp. z o.o. Świebodzice 7,2
2076 Apteka Wołowska, Lisowska, Kawałko, Chądzyńska S.J. Wołów 7,2
2077 Mini Migros Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2078 Averna Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2079 Centrum Meblarstwa Sp. z o.o. Świdnica 7,1
2080 Hurtownia KUBA Kędzior i S-Ka S.J. Legnica 7,1
2081 PLJOB Sp. z o.o. S.K. Głogów 7,1
2082 Spółdzielnia Mieszkaniowa Biskupin Wrocław 7,1
2083 Zawodny S.J. Lubań 7,1
2084 Meinert Sp. z o.o. Jelenia Góra 7,1
2085 Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. S.K. Gajków 7,1
2086 LIFT-TECHNIKA BIS Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2087 Next Generation Engineering Poland Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2088 Wajda Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2089 PROGIG Biuro Projektów Górniczych i Geologicznych Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2090 Forprojekt Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2091 Appel Polska Sp. z o.o. Bolesławiec 7,1
2092 SERWOKONTROL Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2093 Spółdzielnia Mieszkaniowa Fatma Pobiedna 7,1
2094 Zakład Produkcji Opakowań Jan Legeń Jawor 7,1
2095 Euroarchiv Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2096 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Ekomont Bis Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2097 Agri – Consult Sp. z o. o. Kietlów 7,1
2098 Konsylium Sp. z o.o. Głogów 7,1
2099 Fala Sp. z o.o. Wrocław 7,1
2100 ENTEC SOLUTIONS Sp. z o.o. S.K. Wrocław 7,1
2101 CICHY KĄCIK Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 7
2102 Alrod Sp. z o.o. Wińsko 7
2103 K i B sp. z o.o. Wrocław 7
2104 Art-Renesans Sp. z o.o. Żórawina 7
2105 Inbepo Sp. z o.o. Wrocław 7
2106 Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. Wołów 7
2107 UNIWERSYTET MEDYCZNY IM.PIASTÓW ŚLĄSKICH WE WROCŁAWIU Wrocław 7
2108 Selena FM S.A. Wrocław 7
2109 E.C.B. Sp. z o.o. Zgorzelec 7
2110 Industrie Maurizio Peruzzo Ovatex Sp. z o.o. Świdnica 7
2111 CERSANIT III S.A. Wałbrzych 7
2112 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp. j. Ziemnice 7
2113 Przedsiębiorstwo Produkcyjno, Usługowo, Handlowe YESTA – Sp. z o.o. Pieńsk 7
2114 Dolnośląskie Centrum Informatyki Sp. z o.o. Wrocław 7
2115 Salon Meblowy Segmar Martyna i Ryszard Segiet S.J. Lubin 7
2116 Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. Lubań 7
2117 PRO-KLIMA Sp. z o.o. Wrocław 7
2118 COMFORT S.A. Rakowice Małe 7
2119 Copla Construction Management Sp. z o.o. Polkowice 7
2120 Globgranit Strzegom Sp. z o.o. Żółkiewka 7
2121 Dolnobrzeskie Specjalistyczne Centrum Medyczne Sp. z o.o. Brzeg Dolny 6,9
2122 Skład Zaopatrzenia Budownictwa Akcel Plus S.J. Bolesławiec 6,9
2123 KER+3MR TECHNIKA ALUMINIOWO-SZKLANA Sp. z o.o. Nadolice Wielkie 6,9
2124 SRP Finance Sp. z o.o. Legnica 6,9
2125 ODTJ Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2126 Vetcare Group Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2127 Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2128 GĄDÓW Sp-nia Mieszkaniowa Wrocław 6,9
2129 Impel Airport Partner Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2130 Idea.Tm Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2131 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Strzelin 6,9
2132 Bouwman Gastro Instal Sp. z o.o. Żmigród 6,9
2133 Paker Sp. z o.o. Zębice 6,9
2134 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2135 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dachy z Blachy Olichwer i Wspólnicy sp.j. Marcinkowice 6,9
2136 Centrum Panelowe MÓJ DOM Sp.J. Krzysztof Miszczak Janusz Langner Nowa Ruda 6,9
2137 Polkon Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2138 Kontex Sp. z o.o. Ziębice 6,9
2139 Lider IT Sp. z o.o. Mirków 6,9
2140 Poltechnik Sp. z o.o. Błonie 6,9
2141 ARMADA Sp. z o.o. Nowogrodziec 6,9
2142 Best House Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2143 BM – Digital Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2144 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Rol-Pol Sp. z o.o. Mojęcice 6,9
2145 ARBET Sp. z o.o. S.K. Wrocław 6,9
2146 Invest BH Sp. z o.o. Wrocław 6,9
2147 Zarząd Nieruchomości Wspólny Dom Sp. z o.o. Piechowice 6,8
2148 Netsante Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2149 Biała Woda Sp. z o.o. Sienna 6,8
2150 Leds Polska Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2151 Dolnośląskie Centrum Zarządzania Nieruchomościami DCZN Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2152 Kancelaria Podatkowa Król i Wspólnicy Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2153 Steeze Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2154 Przedsiębiorstwo Handlowe Andrex sp.j., Grześkowiak i S-Ka Wrocław 6,8
2155 ECO Gold Paliwa Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2156 Ekochem – TECH Sp. z o.o. Żarów 6,8
2157 Specjalistyczne Sklepy Medyczne I Punkty Ortopedyczne ULMED Sp. z o.o. Legnica 6,8
2158 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Skromet – Skrodzki, Myszko, Osiedlewicz S.J. Milejowice 6,8
2159 ELSUR Sp. z o.o. Legnica 6,8
2160 LECHTOM Tomasz Sikociński Świdnica 6,8
2161 Metaldach Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2162 BUDEXPO – WROCŁAW Sp. z o.o. Centrum Promocji Gospodarczej Wrocław 6,8
2163 Lex Capitalis Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2164 MINOVA-KSANTE Sp. z o.o. Polkowice 6,8
2165 Czarna Góra S.A. Stronie Śląskie 6,8
2166 Transaco Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 6,8
2167 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Okoniewscy Vetos Farma Sp. z o.o. Bielawa 6,8
2168 Hurtownia Spożywcza Anna sp.j. Andrzej Serek i Anna Serek Jelenia Góra 6,8
2169 DELTA INWESTYCJE Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2170 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jelcz-Laskowice 6,8
2171 Bemotrans Sp. z o.o. Górzec 6,8
2172 Rede Sp. z o.o. Wilczyce 6,8
2173 FALTER-KRÓL Prace Podłogowe i Urządzanie Wnętrz Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2174 Logmag Sp. z o.o. SK. Wrocław 6,8
2175 Aksa Sp. z o.o. Wrocław 6,8
2176 Niezłe Ziółko Sp. z o.o. Mirków 6,8
2177 Kopernikus Sp. z o.o. Strzegom 6,7
2178 ŚRUBY – 1 Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2179 Prywatna Poliklinika NA GROBLI Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2180 Tom-Instal Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2181 Violetta Sp. z o.o. Stronie Śląskie 6,7
2182 PIEC – BUD Wrocław Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Legnica 6,7
2183 Agadom Polska Sp. z o.o. Jawor 6,7
2184 Zepar Sp. z o.o. Dzierżoniów 6,7
2185 SONKO Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 6,7
2186 Duro-Polska Spółka z o. o. Kietlów 6,7
2187 LŁ Sp. z o.o. S.K. Byków 6,7
2188 AWARTECH A. Chmielewska, A. Petyniak S.J. Kiełczów 6,7
2189 ZM PL – LYS – Mecanique Sp. z o.o. Złotoryja 6,7
2190 Agro – Jet Sp. z o.o. Ujeździec Wielki 6,7
2191 Audytor – Finanse Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2192 Bnm – Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2193 Imakon Sp. z o.o. Lubań 6,7
2194 Doral Sp. J. Piotr Chmielewski, Robert Kalinowski, Jerzy Sierakowski Kłodzko 6,7
2195 Grupa Producencka Książówka Sp. z o.o. Kłodzko 6,7
2196 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicus Plus Sp. z o.o. Kamieniec Ząbkowicki 6,7
2197 Dębski & Syn Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2198 Domodi Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2199 Dfp Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 6,7
2200 POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 6,7
2201 Utc Aerospace Systems Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2202 DRG AGRO GROUP Daniel Gogolewski Tuszyn 6,7
2203 PH Myszka A. Janik i A. Janik S.J. Twardogóra 6,7
2204 Time Int Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2205 Przedsiębiorstwo Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Świdnica 6,7
2206 HIRSCH WROCŁAW Sp. z o.o. Wrocław 6,7
2207 INTERO Sp. z o.o. Wrocław 6,6
2208 Spółdzielnia Mieszkaniowa Informatyk Wrocław 6,6
2209 Abmedia Sp. z o.o. Malczyce 6,6
2210 Telebrook Optronics Sp. z o.o. Wrocław 6,6
2211 Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 6,6
2212 BESO Sp. z o.o. Brzeg Dolny 6,6
2213 Przedsiębiorstwo Piekarsko-Cukiernicze Machela Sp. z o.o. Jaszkowa Dolna 6,6
2214 Palgetrans Handel – Transport Sp. z o.o. Wykroty 6,6
2215 POLTEGOR PROJEKT Sp. z o.o. Wrocław 6,6
2216 Stalzet Sp. z o.o. Wrocław 6,6
2217 Weber – Hydraulika Sp. z o.o. Nowogrodziec 6,6
2218 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 6,6
2219 Promax Sp. z o.o. Polkowice 6,6
2220 Dask- Pack Sp. z o. o. S. K. Wrocław 6,6
2221 RYNEK ADMI Sp. z o.o. Wrocław 6,6
2222 Veolia Energetyka Lokalna Zachód Sp. z o.o. Wrocław 6,6
2223 Vestoil Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 6,6
2224 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Piaskowa Góra Sp. z o.o. Wałbrzych 6,6
2225 Ligum Pol Sp. z o.o. Głogów 6,6
2226 ALBA Dolny Śląsk Sp. z o.o. Wałbrzych 6,6
2227 BAHN TECHNIK Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 6,6
2228 Ptspolimer Jarosław Pawlik sp.j. Wrocław 6,6
2229 Best Total Sp. z o.o. Nowy Dwór 6,6
2230 Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 6,6
2231 Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud Sp. z o.o. sp.k. Oława 6,6
2232 Dolnośląskie Biuro Brokerskie DB Brokers Sp. z o.o. Wrocław 6,6
2233 EMIO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Wdrożeniowe Wrocław 6,5
2234 Dakini Spółdzielnia Socjalna Wrocław 6,5
2235 Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjnych GEODET Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2236 Dolnośląskie Centrum Medycyny Profilaktycznej i Bezpieczeństwa Pracy PRO-MED Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2237 Łużyckie Centrum Ubezpieczeniowo-Kredytowe Sp. z o.o. Zgorzelec 6,5
2238 Budraf Sp. z o.o. Wałbrzych 6,5
2239 Expert Solutions Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2240 POL MACK POLAND Sp. z o.o. Krzczonów 6,5
2241 Wezi – TEC Sp. z o.o. Legnica 6,5
2242 Fiab Sp. z o.o. sp.k. Pietrzykowice 6,5
2243 Hydroserwis Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2244 DMS Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2245 Grupa Audyt Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2246 Bad Element Polska Sp. z o.o. Rakowice Małe 6,5
2247 Port Lotniczy Wrocław S.A. Wrocław 6,5
2248 Archiwum Serwis Sp. z o.o. Jordanów Śląski 6,5
2249 INTERNET UNION S.A. Wrocław 6,5
2250 Cloos Welding Products Sp. z o.o. Krępice 6,5
2251 Firma Handlowo Usługowa Waldek Pałys S.J. Pawłów Trzebnicki 6,5
2252 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2253 GLASPO Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2254 LOWARA VOGEL POLSKA Sp. z o.o. Strzelin 6,5
2255 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o. Lubin 6,5
2256 PHU Grecki S.J. Tadeusz Grecki, Ryszard Grecki Wałbrzych 6,5
2257 POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o. Strzegom 6,5
2258 Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 6,5
2259 Ekoceramika Sp. z o.o. Bolesławiec 6,5
2260 AGROMET ZEHS Lubań S.A. Lubań 6,5
2261 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH Ząbkowice Śląskie 6,5
2262 Komes Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2263 Zakład Optyczny Oculus Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2264 PAKOS Sp. z o.o. Lubin 6,5
2265 Sirch Polska Sp. z o.o. Serby 6,5
2266 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Auto – Trans Sp. z o.o. Wrocław 6,5
2267 NZOZ Twój Lekarz Sp. z o.o. Kobierzyce 6,4
2268 M&I Rostocki Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2269 Salus Centrum Medyczne Sp. z o.o. Kłodzko 6,4
2270 Apteka POD LIPAMI Jolanta Krumplewska, Michał Krumplewski S.J. Świebodzice 6,4
2271 Strapmet Sp. z o.o. Świebodzice 6,4
2272 Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o. Świdnica 6,4
2273 Sente – Systemy Informatyczne – Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2274 Intec Sp. z o.o. Zakład Automatyki Przemysłowej Wrocław 6,4
2275 Beskid-Autobusy Sp. z o.o. S.K. Długołęka 6,4
2276 Apteka Marzeń Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2277 Thermaflex Izolacji Sp. z o.o. Żarów 6,4
2278 Apteka Familia Iwona Johan, Barbara Kryjak S.J. Wałbrzych 6,4
2279 BILL Wojciech Bill, Małgorzata Bill. Sp.J. Wrocław 6,4
2280 Maus Electronics Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2281 Moderator Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2282 Nova Telecom Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2283 Dolnośląskie Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2284 EPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 6,4
2285 DSA Investment S.A. Wrocław 6,4
2286 KSM Poland Sp. z o.o. Legnica 6,4
2287 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dolnośląska Wrocław 6,4
2288 Lindem Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2289 Societas Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2290 Crisil Irevna Poland Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2291 Medipe Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2292 Zakłady Usługowo-Wytwórcze AMS Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2293 R&R GRANITY A. Rogóż i Wspólnicy S.J. Strzegom 6,4
2294 MAX Energy Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2295 Prodomus Sp. z o.o. S.K. Wrocław 6,4
2296 Wratislavia Biodiesel S.A. Wrocław 6,4
2297 Antonio Wind Power Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2298 B&B S.J. Wrocław 6,4
2299 Droper Logistic Sp. z o.o. Świebodzice 6,4
2300 Bronska Soulier Design & Project Management Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2301 Master Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2302 SCHURHOLZ POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 6,4
2303 Itesar Sp. z o.o. Jelenia Góra 6,4
2304 LONGAR Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2305 Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Wałbrzych 6,4
2306 Bertman S.J. Robert Reguła, Roman Kowalski Bolesławiec 6,4
2307 Geoproject Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2308 Firma Usługowo Handlowa BEA Piotr Borowy Zgorzelec 6,4
2309 Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. Wrocław 6,4
2310 Frankonia Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 6,3
2311 GUBINTEX Sp. z o.o. Zgorzelec 6,3
2312 WROMAC Sp. z o.o. Zimnik 6,3
2313 Spółdzielnia Mieszkaniowa CICHY KĄCIK Wąsosz 6,3
2314 Devoti Sailing Pl Sp. z o.o. Dzierżoniów 6,3
2315 Maxservis Sp. z o.o. Wrocław 6,3
2316 IPSA Capital Sp. z o.o. 1 S.K.A. Wrocław 6,3
2317 Instarter Sp. z o.o. S.K. Oleśnica 6,3
2318 ARF Sp. z o.o. Barcinek 6,3
2319 Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych Wrocław 6,3
2320 MEBLE WAJNERT S.J. Międzybórz 6,3
2321 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Trzebnicy Trzebnica 6,3
2322 METERTEST Sp. z o.o. Świdnica 6,3
2323 Spółdzielnia Kółek Rolniczych Z Siedzibą W Ząbkowicach Śląskich Ząbkowice Śląskie 6,3
2324 AUXILIA S.A. Wrocław 6,3
2325 Dex – Pol S.J. Lubin 6,3
2326 Arpro Sp. z o.o. Wrocław 6,3
2327 Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. Wrocław 6,3
2328 CREATOR Sp. z o.o. Wrocław 6,3
2329 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Bolesława Krzywoustego Wrocław 6,3
2330 PCM Sp. z o.o. EASY GIFTS S.K. Byków 6,3
2331 Transmar Pal Mar Sp. z o.o. S.K. Wrocław 6,3
2332 Suez Zachód Sp. z o.o. Wrocław 6,3
2333 Zakłady Ceramiczne Bolesławiec w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 6,2
2334 Moby.Pl Sp. z o.o. Wrocław 6,2
2335 R2 INVEST Sp. z o.o. Wrocław 6,2
2336 STARCOM Dawid Jurek i Janusz Korczak Sp.J. Głogów 6,2
2337 In-Nova Sp. z o.o. Wrocław 6,2
2338 MS BAU Projekt Sp. z o.o. Wrocław 6,2
2339 Toshiba Europe GMBHSpółka z Oograniczoną Odpowiedzialnością, Oddział w Polsce Wrocław 6,2
2340 NPI Sp. z o.o. Szczodre 6,2
2341 Kantar Media Sp. z o.o. Wrocław 6,2
2342 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Unimed Sp. z o.o. Głuszyca 6,2
2343 FORTUM POWER AND HEAT POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 6,2
2344 LTB Sp. z o.o. Wrocław 6,2
2345 ALG Tassa Sp. z o.o. Wrocław 6,2
2346 Kodar Polska Sp. z o.o. Wrocław 6,2
2347 Invicti Sp. z o.o. Brzeg Dolny 6,2
2348 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Wak Sp. z o.o. Jelenia Góra 6,2
2349 Liadur Sp. z o.o. Wrocław 6,2
2350 MONDI BZWP Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 6,2
2351 Firma PCH Christos Papanaum Zgorzelec 6,2
2352 Świdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Świdnica 6,2
2353 Effectivity Sp. z o.o. Świdnica 6,1
2354 Zakład Rolny Agro – Wito Sp. z o.o. Góra 6,1
2355 Gepard Security Andrzej Obrocki Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2356 Kaii Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2357 Svemi Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2358 Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2359 ZBJ Sp. z o.o. Wałbrzych 6,1
2360 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lubin 6,1
2361 Lofft Construction Sp. z o.o. S.K. Wrocław 6,1
2362 Fanlogic Sp. z o.o. S.K. Wałbrzych 6,1
2363 Dromader Spedycyjno-Transportowa Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2364 Shot Blasting Sp. z o.o. S.K. Radwanice 6,1
2365 Chemical Solutions Sp. z o.o. Wołów 6,1
2366 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Świdnica 6,1
2367 MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. Dzierżoniów 6,1
2368 Dr Marek Cegielski Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2369 Flexolabels Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2370 LIBRA Sp. z o.o. Dzierżoniów 6,1
2371 Walesta Sp. z o.o. Świebodzice 6,1
2372 Rulmeca Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 6,1
2373 House Rent Management Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 6,1
2374 Maxnet Sp. z o.o. Bolesławiec 6,1
2375 CIEPŁOWNICTWO Sp. z o.o. Nowa Ruda 6,1
2376 Plus48 Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2377 PDT Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2378 Świdnickie Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Bystrzyca Dolna 6,1
2379 Perspecto Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2380 NSC Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2381 Studio Borowski Sp. z o.o. Tomaszów Bolesławiecki 6,1
2382 Comex Przedsiębiorstwo Techniki Wentylacji Klimatyzacji Sp. z o.o. S.K. Wrocław 6,1
2383 MX3 Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2384 AWBUD – DEVELOPER Sp. z o.o. Wrocław 6,1
2385 Locus Sp. z o.o. Wrocław 6
2386 Vetlab Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 6
2387 Tomala S. J. Bystrzyca Kłodzka 6
2388 KRUGER METAL Sp. z o.o. Wrocław 6
2389 Prowet Pokrycia Techniczne Sp. z o.o. Wrocław 6
2390 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Legnica 6
2391 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agro-Masz-Brzeźnik S.J. Małgorzata Karol, Grzegorz Długosz Brzeźnik 6
2392 Wygodne Mieszkanie Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław 6
2393 Wyższa Szkoła Bankowa z siedzibą we Wrocławiu Wrocław 6
2394 Guenther Polska Sp. z o.o. Wrocław 6
2395 Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilczyce 6
2396 Spółdzielnia Usług Motoryzacyjnych Spolmot Wrocław 6
2397 Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu Wrocław 6
2398 Market ABC Bożena Piekarz, Władysław Piekarz sp. j. Lubin 6
2399 PPHZ Zoolog S.J. Wrocław 6
2400 Roitzsch Logistic Polska Sp. z o.o. Zgorzelec 6
2401 EFFECT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 6
2402 PROFIT PLUS Sp. z o.o. Wrocław 6
2403 Nashnet S.A. Wrocław 6
2404 Spółdzielnia Mieszkaniowa Polanka II Wrocław 6
2405 Svimpex Sp. z o.o. Wrocław 6
2406 Exclusive World Sp. z o.o. Wrocław 6
2407 Magic Home Sp. z o.o. Wrocław 6
2408 Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 6
2409 DOFAMA THIES Sp. z o.o. Kamienna Góra 5,9
2410 Citymetal Grupa Prosigma Sp. z o.o. S.K. Legnica 5,9
2411 Sanswiss Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 5,9
2412 Polfra Sp. z o.o. w likwidacji Brzezina 5,9
2413 L&P Sp. z o.o. S.K. Głogów 5,9
2414 Filigran Sp. z o.o. Jelenia Góra 5,9
2415 TOM-MASZ Tomasz Cyrbes, Tomasz Wodziński S.J. Świdnica 5,9
2416 Rex Company S.A. Wrocław 5,9
2417 Veolia Energetyka Lokalna Wschód Sp. z o.o. Wrocław 5,9
2418 Pagero Sp. z o.o. Wrocław 5,9
2419 C.L. Consulting I Logistyka Sp. z o.o. Wrocław 5,9
2420 Vicesima Sp. z o.o. Wrocław 5,9
2421 Basma Basel i Pietrzak sp.j. Wrocław 5,9
2422 4skate Sp. z o.o. Jelenia Góra 5,9
2423 Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Laskowski, Guguł S.J. Oborniki Śląskie 5,9
2424 EB Elektronic Sp. z o.o. Sp.K. Świebodzice 5,9
2425 Adagri Sp. z o.o. Wrocław 5,9
2426 Animax A. Gorczyńska, P. Krasiński S.J. Bielawa 5,9
2427 ARKADIA Domy Emeryta I Rencisty Sp. z o.o. Polanica-Zdrój 5,9
2428 Toma-Cars Sp. z o.o. S.K. Bystrzyca Kłodzka 5,9
2429 B.R.B. Sp. z o.o. Wołów 5,9
2430 Kazia Sp. z o.o. Międzylesie 5,9
2431 GFC Complex Solutions Sp. z o.o. Wrocław 5,9
2432 Zakład Naprawczy Taboru Kolejowego OŁAWA Sp. z o.o. Oława 5,9
2433 CE-BO Sp. z o.o. Wrocław 5,9
2434 Komplex Sp. z o.o. Wrocław 5,9
2435 D.P.I. MALACHIT Sp. z o.o. Wrocław 5,9
2436 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wiktor Wrocław 5,9
2437 Trans Gabaryt Sp. z o.o. Wrocław 5,8
2438 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 5,8
2439 Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Przeworno Sp. z o.o. Przeworno 5,8
2440 ZN-Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław 5,8
2441 Clident Sp. z o.o. Wrocław 5,8
2442 Apteka Zabobrze Aniela Makiela, Manfred Makiela, Monika Barbara Makiela sp. j. Jelenia Góra 5,8
2443 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Energetyk Wrocław 5,8
2444 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec We Wrocławiu Wrocław 5,8
2445 Fabryka Aparatury Pomiarowej Pafal S.A. Świdnica 5,8
2446 MTS Handel Mięso Wędliny Sp. z o.o. Wałbrzych 5,8
2447 ARKADIA BIS MTG Sp. z o.o. Lwówek Śląski 5,8
2448 Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. – Grupa PGU Jelenia Góra 5,8
2449 Galwet Sp. z o.o. Wrocław 5,8
2450 Stator Mk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 5,8
2451 Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. Żarów 5,8
2452 Etteplan Poland Sp. z o.o. Wrocław 5,8
2453 Adamczyk Elektrotechnika Przemyslowa Sp. z o.o. Dzierżoniów 5,8
2454 Przedsiębiorstwo Instalacji Klimatyzacyjnych Serwis PIK SERWIS Sp. z o.o. Wrocław 5,8
2455 Drozd- Trans Sp. z o.o. Pieszyce 5,8
2456 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Atlas Sp. z o.o. Ziębice 5,8
2457 Ultra Sp. z o.o. Wrocław 5,8
2458 TELVINET Sp. z o.o. Wrocław 5,8
2459 Powiernik Eco Scala Sp. z o. o., S. K. Kłodzko 5,8
2460 Spółdzielnia Pracy TĘCZA w Strzelinie Strzelin 5,8
2461 Arkos Sp. z o.o. Jelenia Góra 5,8
2462 Tws Gb Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 5,8
2463 Remondis Polkowice Sp. z o.o. Polkowice 5,8
2464 SHOT BLASTING Sp. z o.o. Radwanice 5,8
2465 Obsługa Kancelarii Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 5,8
2466 POL Vending Sp. z o.o. Długołęka 5,8
2467 Instytut Mechaniki Tools And Prototypes Sp. z o.o. Miłoszyce 5,7
2468 Kurowski Group Sp. z o.o. Jelenia Góra 5,7
2469 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk Wrocław 5,7
2470 Spółdzielnia Inwalidów Elektromet Dzierżoniów 5,7
2471 Potis Sp. z o.o. Wrocław 5,7
2472 GP Agro – Koss Sp. z o.o. Źródła 5,7
2473 HOFFMAN A.D. Sp. z o.o. Wrocław 5,7
2474 PPH Cesbud S.J. Środa Śląska 5,7
2475 Frąckowiak Piekarnie, Cukiernie Sp. z o.o. Wałbrzych 5,7
2476 INBORNMEDIA Sp. z o.o. Wrocław 5,7
2477 BMGM Sp. z o.o. Legnica 5,7
2478 Pionier Jawor Sp. z o.o. Jawor 5,7
2479 MK Engineering Sp. z o.o. Legnica 5,7
2480 123 Rs Sp. z o.o. Jelenia Góra 5,7
2481 Mediabrigade Sp. z o.o. S.K. Wrocław 5,7
2482 Ubojnia Drobiu Franek Talar i Szynal sp.j. Mściwojów 5,7
2483 Boart Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 5,7
2484 Anwo Sp. z o.o. Wrocław 5,7
2485 ITeam S.A. Wrocław 5,7
2486 Rif Optimum Sp. z o.o. Wrocław 5,7
2487 Arevo House Sp. z o.o. Wrocław 5,7
2488 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wałbrzychu Wałbrzych 5,7
2489 G4 Motorsport Sp. z o.o. Wojkowice 5,7
2490 Phoenix Contact Sp. z o.o. Wrocław 5,7
2491 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rupex 2 Sp. J. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 5,7
2492 Reiner Polska Sp. z o.o. Błonie 5,6
2493 Cedru Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2494 Poliner Sp. z o.o. S.K. Różyniec 5,6
2495 Elettrocasteco – Polonia Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 5,6
2496 Kobraflex Sp. z o.o. Jedlina-Zdrój 5,6
2497 Samaco Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2498 PJ Consulting Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2499 Studio Mak Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2500 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Oleśnicy Oleśnica 5,6
2501 Hydraulik Services Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2502 Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO – LEK S.A. Wrocław 5,6
2503 Matplast Spółka z o.o. Nowa Ruda 5,6
2504 Intellego Sp. z o.o. Ślęza 5,6
2505 Wrocławskie Zakłady Aparatury Spawalniczej Wrozas Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2506 Karłowickie Centrum Medyczne Kar-Med Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2507 Akme-D K2 Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2508 Heiche Polska Sp. z o.o. Stanowice 5,6
2509 FIRMA HANDLOWA CDN PAWEŁ RURAK WERONIKA RURAK Sp.J. Jelenia Góra 5,6
2510 Olimp Company Sp. z o.o. Głogów 5,6
2511 AHS Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2512 Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych ZETO – PROJEKT Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 5,6
2513 Frank Glasse ELTRON Wrocław 5,6
2514 Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin – Zakład Pracy Chronionej Bierutów 5,6
2515 Migra Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2516 Czart Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2517 Przedsiębiorstwo Usługowe Neptun S.J. Wrocław 5,6
2518 GAZELA CICHY ANDRZEJ Wilkszyn 5,6
2519 B i P W. Bala, J. Kaspura S.J. Świdnica 5,6
2520 Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Wrocław 5,6
2521 Selena Labs Sp. z o.o. Siechnice 5,6
2522 Dakar Trans Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2523 Korporacja Przemysłowo Handlowa Przymierze Sp. z o.o. Bierutów 5,6
2524 Gravotech Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2525 Setka Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2526 Star Polska Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Brzeg Dolny 5,6
2527 Kämmerer Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2528 Eltechma Instalacje Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2529 Przedsiębiorstwo Robót Komunikacyjnych Spolbud Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2530 Gminne Centrum Medyczne Trzebnica Zdrój Sp. z o.o. Trzebnica 5,6
2531 ALU – Lids Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 5,6
2532 Wrocławskie Biuro Ubezpieczeń Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2533 MRE Opieka Sp. z o.o. Wrocław 5,6
2534 Clinico Medical Sp. z o.o. Błonie 5,6
2535 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 5,5
2536 Grupa Rzepak Sady Dolne Sp. z o.o. Sady Dolne 5,5
2537 Farmacja Dolnośląska Wrocław 5,5
2538 Dap Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 5,5
2539 Lear Sp. z o.o. Wrocław 5,5
2540 Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. Wrocław 5,5
2541 Rapmet Sp. z o.o. Kłodzko 5,5
2542 Telecommunications Operations & Service Centre (ACN) Sp. z o.o. Wrocław 5,5
2543 Tauron Dystrybucja Serwis S.A. Wrocław 5,5
2544 Auto-Matunin Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 5,5
2545 DOTI Sp.J. MANUFAKTURA, D.M. Mroczkowscy Smolec 5,5
2546 ARS System Sp. z o.o. Wrocław 5,5
2547 Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa PGU Świeradów-Zdrój 5,5
2548 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Lubinie S.A. Lubin 5,5
2549 Livingmedia Sp. z o.o. Wysoka 5,5
2550 Bowe Elektrik Polska Sp. z o.o. Bolesławiec 5,5
2551 Custo Pol S.A. Wykroty 5,5
2552 Futuro Finance Sp. z o.o. Wrocław 5,5
2553 TRIPUS – POLSKA Sp. z o.o. Bierutów 5,5
2554 Ha – Be Polska Sp. z o.o. Łozina 5,5
2555 Fobis Sp. z o.o. Firma Budowlana Lubin 5,5
2556 Optima Tools Sp. z o.o. S.K. Świdnica 5,5
2557 Mikulicz Sp. z o.o. Świebodzice 5,5
2558 Browar Mieszczański Sp. z o.o. Wrocław 5,5
2559 Centrum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. Polkowice 5,5
2560 Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. Wrocław 5,5
2561 Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Polkowice 5,5
2562 Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. Wrocław 5,5
2563 EWPOL Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko S.J. Wrocław 5,4
2564 DEKAREXPORT Sp. z o.o. Raszówka 5,4
2565 Bud – Dom S.J. Przedsiębiorstwo Budowlane Głogów 5,4
2566 American Trading Company Sp. z o.o. Wrocław 5,4
2567 Ensalta Silesia Sp. z o.o. Lubin 5,4
2568 Aner Stal Sp. z o.o. S.K. Wrocław 5,4
2569 Dobosz Market S.J. Kłodzko 5,4
2570 Elektra Leokadia i Ryszard Dworniccy S.J. Wrocław 5,4
2571 M&H Sp. z o.o. Wrocław 5,4
2572 Fiuka Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 5,4
2573 Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o. Kunice 5,4
2574 Innpact Sp. z o.o. Wrocław 5,4
2575 Cede Sp. z o.o. Wrocław 5,4
2576 RAND Sp. z o.o. Wrocław 5,4
2577 3dconnexion Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,4
2578 Europharma Alliance Sp. z o.o. Rzeplin 5,4
2579 Przedsiębiorstwo SIMET S.A. Jelenia Góra 5,4
2580 Globmedica Sp. z o.o. Kowary 5,4
2581 Vikar Sp. z o.o. Lubin 5,3
2582 E – R – S Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2583 Spółdzielnia Mieszkaniowa Halinka Wrocław 5,3
2584 Hosch Techniki Transportowe Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2585 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych EKO-WOD Sp. z o.o. Świdnica 5,3
2586 Spółdzielnia Mieszkaniowa Anin Udanin 5,3
2587 BETMEL Sp. z o.o. Zakład Prefabrykacji Betonów Bolesławiec 5,3
2588 FLORIAN Spółdzielnia Pracy Usług Kominiarskich Wrocław 5,3
2589 Centrum Badawczo-Rozwojowe Partner Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2590 Marko Stefan Markiewicz sp.j. Wrocław 5,3
2591 Filtration Group Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2592 Netcore Labs Sp. z o.o. Wołów 5,3
2593 Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2594 JWW Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2595 Mine Master Sp. z o.o. Złotoryja 5,3
2596 Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2597 Przedsiębiorstwo Usług Wielobranżowych Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2598 Arwenter Sp. z o.o. Twardogóra 5,3
2599 SDG Development Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2600 Flaris Sp. z o.o. Jelenia Góra 5,3
2601 Kosma – Farm Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2602 Gorilla Group Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2603 Od A Do Z Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2604 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Remetex Andrzej Ludwikowski Bogumiła Ludwikowska sp. j. Dzierżoniów 5,3
2605 PREEMIER Sp. z o.o. Marcinowice 5,3
2606 ATUT 24 Sp. z o.o. Kłodzko 5,3
2607 Pureza Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2608 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2609 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 5,3
2610 Dencohappel Polska Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2611 Femina Sp. z o.o. Centrum Zdrowia Kobiet Lubin 5,3
2612 Pracownicza Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Sabat Wrocław 5,3
2613 Igoma Sp. z o.o. Gorzesław 5,3
2614 Drob-Fish P.H. Lucyna i Zenon Wilczyńscy sp.j. Suchy Dwór 5,3
2615 Sodibo Sp. z o.o. Dzierżoniów 5,3
2616 Fincrea S.A. Wrocław 5,3
2617 Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Ruda 5,3
2618 Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 5,3
2619 Jeltek Group Andrzej Osowski S.K. Wałbrzych 5,3
2620 Waiss Sp. z o.o. Ratowice 5,3
2621 Bikkoplast Sp. z o.o. Wrocław 5,3
2622 Promet Sp. z o.o. Świdnica 5,2
2623 Biuro Ekspertów Księgowych AUDYTOR Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2624 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólny Dom Wrocław 5,2
2625 Biskup & Joks Brokers Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2626 Glob-Invest Mobilne Usługi Finansowe Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2627 W-Support.pl Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2628 Ogrody polskie Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 5,2
2629 DIKO POLSKA – Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Krępice 5,2
2630 Partner Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2631 Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji i Nieruchomości Spółka z o.o. Zgorzelec 5,2
2632 Centrum Naukowo-Badawcze Chemii, Agrochemii i Ochrony Środowiska AGROPHOS Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2633 Instytut Zarządzania i Samorządności Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2634 Cołokidzi i Wspólnicy Lipiany Południe S.J. Bolesławiec 5,2
2635 Sport4you Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2636 Trapeze Poland Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2637 LOGINTRADE S.A. Wrocław 5,2
2638 BNY Mellon Poland Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2639 Cloos – Polska Sp. z o.o. Świdnica 5,2
2640 PPHU Defalin Group S.A. Świebodzice 5,2
2641 WTW Pomiarowy i Analityczny Sprzęt Techniczny Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2642 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 5,2
2643 Eppo Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2644 BBKS – PROJEKT Sp. z o.o. Biuro Projektów Dróg i Mostów Wrocław 5,2
2645 Car-Line Małgorzata Lasik sp.j. Wrocław 5,2
2646 MBO – Hutmen JV Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2647 Wist Sp. z o.o. S.K. Wrocław 5,2
2648 Wesołowski Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2649 P&M Group Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2650 Hydrosolar Sp. z o.o. Dolny Śląsk Spółka Komandytowa Wrocław 5,2
2651 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe BZM Cieśla S.J. Kraśnik Dolny 5,2
2652 K & O Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2653 Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. Wrocław 5,2
2654 Kablotech Sp. z o.o. sp.j. Legnica 5,2
2655 Epabex Sp. z o.o. Wrocław 5,2
2656 PW MAXPOL Sp. z o.o. Wałbrzych 5,2
2657 Schavemaker Invest Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 5,2
2658 KON – REM Sp. z o.o. P U P Wrocław 5,2
2659 Impel Security Partner Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 5,2
2660 Stanbud Sp. z o.o. Trzebieszowice 5,1
2661 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Wrocław 5,1
2662 Soley Areca Sp. z o.o. Sp. k. Sulików 5,1
2663 FARMEXIM Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2664 Domex Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Remontowo – Budowlane Strzegom 5,1
2665 Przedsiębiorstwo Handlowe Sawczak S.J. Gryfów Śląski 5,1
2666 Firma Transportowa Mirko S C Bolesławiec 5,1
2667 Felix Sp. z o.o. Boguszów-Gorce 5,1
2668 Qiagen Business Services Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2669 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im . Jana III Sobieskiego Wrocław 5,1
2670 Kopos Elektro PI Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2671 Refurb Trade Sp. z o.o. Stronie Śląskie 5,1
2672 Engineering Company Sp. z o.o. Oława 5,1
2673 Chromex Sp. z o.o. Lubań 5,1
2674 Prochowickie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Prochowice 5,1
2675 BROEN S.A. Dzierżoniów 5,1
2676 Różanka Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2677 Niepubliczny ZOZ Sp. z o.o. Kunice 5,1
2678 Zdrój Spółdzielnia Mieszkaniowa Świeradów-Zdrój 5,1
2679 Ocean Consulting Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2680 Vic Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2681 DST Transport & Logistics Sp. z o.o. Mietków 5,1
2682 Reno – Trans Jacek Goleniowski, Ryszard Cabanek Sp.J. Wrocław 5,1
2683 Budia Standard Sp. z o.o. Oleśnica 5,1
2684 Travis Sp. z o.o. Wałbrzych 5,1
2685 Przedsiębiorstwo Techniczne ENERGOPIAST Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2686 Nantes – Systemy Nanotechnologii Sp. z o.o. Bolesławiec 5,1
2687 Exaon Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2688 ECM Partner Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2689 Machala Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2690 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólny Dom Góra 5,1
2691 PPH ABET Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2692 Pruftechnik Technology Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2693 Control Net Sp. z o.o. Wrocław 5,1
2694 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Centrum Sp. z o.o. Wrocław 5
2695 Quantum – Korporacja Transferu technologii Sp. z o.o. Wrocław 5
2696 Millenium Farmacja Sp. z o.o. Wrocław 5
2697 INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne Żórawina 5
2698 Expresspharm Sp. z o.o. S.K. Wrocław 5
2699 Mega Sp. z o.o. Wojcieszów 5
2700 Plantag Sp. z o.o. Żmigród 5
2701 Vredeveld Sp. z o.o. Górzec 5
2702 Work Solutions Sp. z o.o. Wrocław 5
2703 Dr. Schumacher Sp. z o.o. Lubań 5
2704 Centrum Medyczne w Legnicy Sp. z o.o. Legnica 5
2705 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BHMED Sp. z o.o. Świdnica 5
2706 PCC IT S.A. Brzeg Dolny 5
2707 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 5
2708 Rodis Sp. z o.o. Wrocław 5
2709 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 5
2710 Integrit S.A. Wrocław 5
2711 Royal Hostel Sp. z o.o. Wrocław 5
2712 Sed Lex Sp. z o.o. Wrocław 5
2713 Hydropure Polska Sp. z o.o. Wrocław 5
2714 Przedsiębiorstwo Handlowe Hermes-Market S.j. Wrocław 5
2715 MERITUM CENTRUM OBSŁUGI BIZNESU Sp. z o.o. Oleśnica 5
2716 Tp Reflex Polska Sp. z o.o. Żarów 5
2717 Grupa Budowlana Aqua-Bud Sp. z o.o. S.K. Lądek-Zdrój 5
2718 Usługi – Handel Gol – Trans Paweł i Zbigniew Dańczak Sp.J. Rudna 5
2719 SCHIMA Sp. z o.o. Wrocław 5
2720 Funke Polska Sp. z o.o. Prusy 5
2721 FM GROUP POLSKA Artur Trawiński Wrocław 5
2722 SimpleAV Sp. z o.o. Wrocław 5
2723 Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowo-Przetwórcze Metal Plast Sp. z o.o. sp.k. Świebodzice 5

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie handlowe.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2015-2016,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2016 roku,
3. Zysk netto w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2015 i 2016 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm liczona jest w porównaniu do spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej
W końcu marcu 2017 r.: C/Z: 20,1, a C/WK: 1,34.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2017 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2017 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2016 r. i wskaźnika C/Z w końcu marca 2017 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2016 r. i wskaźnika C/Wk w końcu marca 2017 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to wartość rynkowa firmy w końcu marca 2017.

To bardzo uproszczona metoda liczenia wartości rynkowej firm. Instytut Europejskiego Biznesu nie ponosi odpowiedzialności za jej wykorzystywanie w działalności inwestycyjnej czy gospodarczej.