Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Podkarpackiego

Spośród 85 187 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w marcu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 1160 firm z województwa podkarpackiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 100 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Podkarpackiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o. Jasionka 8155,6
2 ICN POLFA RZESZÓW S.A. Rzeszów 7580,3
3 Asseco Poland S.A. Rzeszów 6326,7
4 Superior Industries Production Poland Sp. z o.o. Stalowa Wola 4864,5
5 Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o. Rzeszów 3667
6 POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE Sp. z o.o. Mielec 3304,8
7 KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o. Mielec 3091,4
8 Kronospan OSB Sp. z o.o. Mielec 2883,4
9 Firma Oponiarska Dębica S.A. Dębica 2867,9
10 KM Sp. z o.o. Mielec 2650,9
11 BURY Sp. z o.o. Mielec 2462,9
12 Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o. Gorzyce 2391,9
13 Orlen Paliwa Sp. z o.o. Widełka 2383
14 Bausch Health Poland Sp. z o.o. Rzeszów 2022,6
15 Thoni Alutec Sp. z o.o. Stalowa Wola 1606,8
16 Newmax Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 1342,9
17 Froneri Polska Sp. z o.o. Mielec 1287
18 Huta Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola 1169,7
19 Bispol Sp. z o.o. Głuchów 1132,1
20 Asseco South Eastern Europe S.A. Rzeszów 1110,2
21 Polenergia Elektrociepłownia Nowa Sarzyna Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 1100,8
22 Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o. Krosno 1094,9
23 Kronospan Mielec Sp. z o.o. Mielec 1066,3
24 O-I Poland S.A. Jarosław 1062
25 GAMRAT S.A. Jasło 961,4
26 Sanok Rubber Company S.A. Sanok 926,8
27 TIKKURILA POLSKA S.A. Dębica 839,1
28 Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 754,5
29 Eurometal S.A. Stalowa Wola 728,3
30 Mgr Inż Henryk Bury Sp. z o.o. Rzeszów 714,1
31 Voster Sp. z o.o. S.K. Zarzecze 708,7
32 LERG S.A. Pustków-Osiedle 701
33 Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o. Mielec 693,2
34 Fibrain Sp. z o.o. Zaczernie 680,5
35 Olimp Laboratories Sp. z o.o. Pustynia 676,1
36 Cell-Fast Sp. z o.o. Stalowa Wola 667,5
37 Consolidated Precision Products Poland Sp. z o.o. Rzeszów 622,3
38 Kronospan HPL Sp. z o.o. Mielec 603,6
39 Nowy Styl Sp. z o.o. Krosno 593,2
40 Can-Pack Food And Industrial Packaging Sp. z o.o. Dębica 572,3
41 TW METALS POLSKA Sp. z o.o. Rzeszów 548,8
42 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dremex Sp. z o.o. Rudna Mała 548,5
43 Lewandpol Łańcut Sp. z o.o. Wysoka 519,2
44 ATI ZKM FORGING Sp. z o.o. Stalowa Wola 517,8
45 Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 509,3
46 Adr Polska S.A. Zagórz 470,1
47 Bieszczadzki Park Narodowy z Siedzibą w Ustrzykach Górnych Ustrzyki Górne 441,6
48 Park Handlowy Rzeszów Studio CTP 1 Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 439,6
49 Serwis Kop Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 426,5
50 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza Rzeszów 393,8
51 Splast Sp. z o.o. Krosno 389
52 Przeds. Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO S.A. Rzeszów 384,3
53 Mondi Bags Mielec Sp. z o.o. Mielec 373,2
54 Galicja Tomaszek Sp. z o.o. Łańcut 367,9
55 Interphone Service Sp. z o.o. Mielec 361,9
56 Rauch Polska Sp. z o.o. Przeworsk 355,1
57 Gardner Aerospace Nowa Dęba Sp. z o.o. Nowa Dęba 354,6
58 AUTOMET GROUP Sp. z o.o. S.K. Sanok 353,5
59 Unimet Sp. z o.o. Rzeszów 328,1
60 Bimex-Bollhoff Sp. z o.o. Krzemienica 325,4
61 Geyer & Hosaja Sp. z o.o. Partynia 315,3
62 Bud-Hrd Ws-Dic Sp. z o.o. sp.k. Nowa Dęba 310,8
63 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 299,9
64 Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 297,9
65 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe BOMI Michalina Kołcz Przemyśl 297,5
66 WELDING STAR Wojciech Staroń Dębica 289,3
67 FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A. Jasło 288,7
68 AES S.A. Grupa SBS Jasło 285
69 RSTECHNOLOGY Adam Rachfał Gniewczyna Tryniecka 284,4
70 Argali Property Sp. z o.o. Mielec 276,1
71 Rzeszowskie Zakłady Drobiarskie Res-Drob Sp. z o.o. Rzeszów 272,9
72 Tasta Armatura Sp. z o.o. Stalowa Wola 268,3
73 Iwamet Sp. z o.o. Stalowa Wola 264,2
74 Teknia Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 259,9
75 Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 258
76 SOLBET KOLBUSZOWA S.A. Kolbuszowa 251,7
77 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Kobex Rembisz Stanisław Kamień 249,5
78 PIOTRUŚ PAN Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Przemyśl 244,5
79 Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 243,1
80 Styrobud B.T.K. Radomscy sp.j. Trzeboś 242,1
81 Rzeszowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Rzeszów 242,1
82 Developres Sp. z o.o. Rzeszów 241,9
83 Władyslaw Chrobak Firma WALTER Pustyny 233,6
84 BRAMMER S.A. Kolbuszowa 232,1
85 EXTRANS Szeliga Zbigniew Sędziszów Małopolski 230,1
86 Stek-Rol Andrzej Barszcz S.J. Dębica 229,5
87 Hotel Arłamów S. A. Arłamów 227,7
88 Rymatex Sp. z o.o. Rymanów 227,6
89 POLIKAT S.A. Brzozów 227,6
90 Uniwersytet Rzeszowski Rzeszów 226,8
91 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomont Sp. z o.o. Rzeszów 226,5
92 B&P Engineering Sp. z o.o. S.K. Przeworsk 223,5
93 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rzeszów 221,7
94 Alta-Trans Transport-Spedycja-Logistyka Wójcik S.J. Żyraków 215
95 TABOR DĘBICA Sp. z o.o. Dębica 209,1
96 BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 206,2
97 Remet S.A. Stalowa Wola 204,1
98 R&G Plus Sp. z o.o. Mielec 199,2
99 Anocote Polska Sp. z o.o. Łańcut 195,2
100 Solbet Stalowa Wola S.A. Stalowa Wola 194,6
101 Greinplast Sp. z o.o. Krasne 192,5
102 Caro Design Sp. z o.o. Brzezówka 190,9
103 Galicja Sp. z o.o. Brzeźnica 189,7
104 Atus Group Sp. z o.o. sp.k. Sadkowa Góra 189,2
105 Metal Team Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 187,1
106 Halmar A.Mysior, W.Gęsiorski sp.k. Stalowa Wola 184,4
107 Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. Jasło 181,8
108 Darco Sp. z o.o. Dębica 180,9
109 Borgwarner Rzeszów Sp. z o.o. Jasionka 180,8
110 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Iwona i Stanisław Cymbor Sp. z o.o. Dębica 179,2
111 PH-U AUTORAK Arkadiusz Rak Tarnobrzeg 177,2
112 Ravi Sp. z o.o. Brzeźnica 170,7
113 Admill Sp. z o.o. Kolbuszowa 170,4
114 Halmar Sp. z o.o. Stalowa Wola 169,8
115 Cis Sp. z o.o. Pogwizdów 168,7
116 Reconal Sp. z o.o. Rzeszów 166,2
117 Zakłady Elektroniki i Mechaniki Precyzyjnej R S.A. Mielec 164,8
118 Hydrosolar Sp. z o.o. Podkarpacie S.K. Rzeszów 164,7
119 Daal Sp. z o.o. Lubaczów 164,1
120 Greinplast Plus Sp. z o.o. S.K. Krasne 162,6
121 DSI Underground Merol Sp. z o.o. Stalowa Wola 161,2
122 Elan Sp. z o.o. S.K. Brzozów 160
123 Autorud Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 157,4
124 ECO LINE Piotr Potocki Krosno 156,8
125 Biss Sp. z o.o. S.K. Jarosław 155,4
126 Zaltech Polska Sp. z o.o. Rzeszów 153,4
127 Sanitex Sp. z o.o. Tryńcza 152,1
128 Formaplan Komponenty Sp. z o.o. Mielec 150,7
129 Icf Wood Sp. z o.o. sp.k. Czudec 150,7
130 Ros – Sweet Sp. z o.o. Łańcut 150,4
131 Makarony Polskie S.A. Rzeszów 149,8
132 Omega Silesia Sp. z o.o. Pilzno 149,7
133 Pack System M.Piwowar sp.j. Ropczyce 149,3
134 SYLVECO Radosław Piela Łąka 148,8
135 BALTIC WOOD S.A. Jasło 148,6
136 Marmax Jurzysta sp.j. Czudec 148,6
137 C+N Polska Sp. z o.o. Mielec 146,8
138 DOBROWOLSCY Sp. z o.o. Wadowice Górne 145,7
139 Firma TARAPATA Sp. z o.o. Mielec 144,5
140 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elżbieta i Jerzy Pater Sp. z o.o. Brzeźnica 144,1
141 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Niwa Jan Niwa S.K. Ropczyce 143,9
142 Spółdzielnia Mieszkaniowa Projektant Rzeszów 142,5
143 Tech-Project Sp. z o.o. sp.k. Koniaczów 140,5
144 Zakład Surowców Chemicznych i Mineralnych PIOTROWICE II Sp. z o.o. Tarnobrzeg 139,1
145 Mcm Czuchra, Serafin sp.j. Brzozów 139,1
146 Usługi Transportowe Przewóz Osób i Ładunków Bujak Sławomir Trzęsówka 138,1
147 Romcar Żołądź i Wspólnicy S.J. Machowa 137,9
148 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dankros Sp. z o.o. Ustjanowa Górna 134
149 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.J. Nisko 129,3
150 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 129
151 Elektrociepłownia Mielec Sp. z o.o. Mielec 128
152 Basco 2 Sp. z o.o. sp.k. Mielec 126,8
153 Stalprzem Sp. z o.o. Stalowa Wola 125,6
154 Bester Medical System Sp. z o.o. Nowa Dęba 125,1
155 Centrum Medyczne Medyk Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 124,9
156 Nsg Finance Sp. z o.o. S.K.A. Krosno 124,9
157 Solvera Gawel Technology S.A. Łąka 124,8
158 Kazar Group Sp. z o.o. Przemyśl 123,5
159 Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych w Rzeszowie Sp. z o.o. Rzeszów 123,5
160 Gumotiv Sp. z o.o. S.K. Mielec 123,2
161 Domex Sp. z o.o. Rzeszów 122,8
162 Hsw – Kuźnia Stalowa Wola Sp. z o.o. Stalowa Wola 122,4
163 Meritum 24 Sp. z o.o. S.K. Ziempniów 122,4
164 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Autocentrum Maziarz, Krawiec – sp.j. Wola Mielecka 122
165 Rofa Polska Sp. z o.o. Rzeszów 120,7
166 Poltra Sp. z o.o. Stalowa Wola 120,6
167 Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 120,6
168 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Corpores Sp. z o.o. Rzeszów 120,6
169 Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Vortumnus Sp. z o.o. Lisów 120,2
170 KFM-FURNITURE Sp. z o.o. Kolbuszowa 120,2
171 Spiroflex Sp. z o.o. Mielec 119,9
172 BMF Polska Sp. z o.o. Leżajsk 118,9
173 Retech Sp. z o.o. Mielec 118
174 Metall-Expres Sp. z o.o. Rzeszów 117,7
175 Cobi Factory S.A. Mielec 117
176 Qsand Sp. z o.o. S.J. Rudna Mała 116,6
177 Styropianex Holding Sp. z o.o. S.K. Leżajsk 116,4
178 Zniczplast Sp. z o.o. S.K. Korczyna 116,2
179 Onduline Polska Sp. z o.o. Mielec 115,6
180 Pro – Naft Sp. z o.o. sp.k. Krosno 114,5
181 Wtór-Steel Sp. z o.o. Stalowa Wola 114,5
182 Akro Development Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 113,8
183 PPUH Autopart Jacek Bąk Sp. z o.o. Mielec 113,1
184 Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Alkor Jacek Wołk i Jerzy Szott sp.j. Przemyśl 112
185 Firma Handlowo-Usługowa Szik – H. Szydełko sp.j. Tyczyn 111,4
186 Regamet Tryba sp.j. Rzemień 111,2
187 Contenur Polska Sp. z o.o. Mielec 111,1
188 Allied Coders Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 110
189 Lift Rzeszów Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 109,7
190 ZPRE Jedlicze Sp. z o.o. Jedlicze 109,6
191 PASS POLSKA Sp. z o.o. Sanok 108,8
192 Kobi Light S.J. Spółka Komandytowa Rzeszów 108,2
193 Seger Cutting Tools Ozga Mikuszewski S.J. Wiśniowa 108,2
194 Leologistics Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 108,1
195 Zm Invest Sp. z o.o. sp.k. Ropczyce 106,6
196 Jazgot Sp. z o.o. S.K. Łąka 106,5
197 TELTAR Kobielski I Sech Sp.J. Chmielów 106,4
198 IGLOOCAR Sp. z o.o. Dębica 105,9
199 Zakład Metalowy Wb Produkcja, Handel, Usługi Wiesław Bożek, Maria Bożek sp.j. Wola Mielecka 105,9
200 Doradztwo i Szkolenia Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 104,6
201 Autorud Stalowa Wola Sp. z o.o. Stalowa Wola 103,7
202 Eurobud Grupa Sp. z o.o. Bystrowice 102,4
203 Rzeszówdis Sp. z o.o. Rzeszów 102,2
204 Andoor Sp. z o.o. Zarzecze 101,2
205 Alures Sp. z o.o. Boguchwała 101
206 Transsystem S.A. Łańcut 100,7
207 Polkemic Sp. z o.o. Rzeszów 100,3
208 Dreweko Sp. z o.o. Iwierzyce 100,2
209 Ideo Sp. z o.o. Rzeszów 99,9
210 Tryumf Sp. z o.o. Stalowa Wola 99,8
211 Heating Sp. z o.o. Rzeszów 99,4
212 Lotos Infrastruktura S.A. Jasło 99,1
213 Stalmax Sp. z o.o. Wadowice Górne 98,8
214 Wolmost Sp. z o.o. Rzeszów 98,6
215 Besco Sp. z o.o. Besko 98,6
216 Seron Sp. z o.o. sp.k. Stalowa Wola 98,1
217 Domin Fluid Power Sp. z o.o. S.K.A. Mielec 97,8
218 Ibg Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów 97,8
219 Iwona Cymbor i Stanisław Cymbor sp.j. Dębica 97,3
220 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Do – Met Dominik Wyciszkiewicz Sanok 97,2
221 Fabryka 4X4 Sp. z o.o. S.K. Szczepańcowa 97,1
222 Nowe Techniki Medyczne Szpital Specjalistyczny Imienia Świętej Rodziny Sp. z o.o. Rudna Mała 95,9
223 Hensfort Sp. z o.o. Przemyśl 94,8
224 ML System S.A. Zaczernie 94,4
225 MULTIFARB Sp. z o.o. Rzeszów 94
226 Spawsystem Gniewczyna Railway Components Sp. z o.o. Przeworsk 93,4
227 Frontres Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 93,3
228 Lancerto S.A. Łańcut 93
229 Weldon Sp. z o.o. Brzezówka 92,8
230 SLOVRUR Sp. z o.o. Stalowa Wola 91,7
231 Remost Sp. z o.o. Dębica 91,6
232 Pbs Ip Sp. z o.o. w likwidacji Sanok 91
233 Press – Media Sp. z o.o. sp.k. Mielec 90,9
234 Green Koltex Sp. z o.o. S.K. Cmolas 90,7
235 Nsg Tm Sp. z o.o. Krosno 89,4
236 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Pigonia w Krośnie Krosno 88,3
237 Styropianex Transport Sp. z o.o. Sp.K. Stare Miasto 88,3
238 FOLPOLTER II Sp. z o.o. S.K. Jasło 88
239 PW WENTA Sp. z o.o. Frysztak 87,7
240 FORBET- MAREK MAŁECKI Tarnobrzeg 87,6
241 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wojciech Tycner Mielec 87,6
242 Fanum Sp. z o.o. sp.k. Wielopole Skrzyńskie 87,5
243 Zakład Artykułów Ściernych Armes Sławomir Zadrużniak Nisko 87,4
244 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Modernizacyjne Eltechma Sp. z o.o. Rzeszów 87,2
245 Uniserv Jarosław Sp. z o.o. Jarosław 87,2
246 Leobert Sp. z o.o. S.K. Nisko 86,9
247 Polsal Sp. z o.o. Brzozów 86,9
248 AJ PROFIBUD Sp. z o.o., S.K. Chmielnik 86,7
249 Plastbud Sp. z o.o. Pustków 86,2
250 Polskie Składy Budowlane – Stalmet Sp. z o.o. Stalowa Wola 86,1
251 Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 86
252 AUTOPART S.A. Mielec 86
253 Mariusz Franków Firma Handlowo Usługowa Malawa 85,5
254 Ates – Trans Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 85,3
255 Algeo Sp. z o.o. Grabownica Starzeńska 85,1
256 Cyfrowa Foto Sp. z o.o. Zaczernie 84,8
257 Zmi Wójcik S.J. Dobrków 84,7
258 Dakar Sp. z o.o. Świlcza 83,6
259 Grokam Gbl Sp. z o.o. Mielec 82
260 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Hand-Bud Sp. z o.o. Dębica 81,7
261 Firma Handlowa Ria Sp. z o.o. S.K. Jamnica 81,6
262 SIPEKO Sp. z o.o. Makowisko 80,8
263 Agrobaza Sp. z o.o. S.K. Mielec 80,7
264 Panmar Czekańska Szmyd sp.j. Krosno 80,5
265 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Budomax Biały, Kuźniar sp.j. Rzeszów 80,4
266 ENESTA Sp. z o.o. Stalowa Wola 79,5
267 Whynottravel Sp. z o.o. sp.k. Kielnarowa 79,3
268 Ciarko Sp. z o.o. sp.k. Sanok 79,1
269 STAL IMPEX Sp. z o.o. Krosno 78,8
270 Pelmet, Eugeniusz Pelczar i Kazimierz Pelczar sp.j. Krościenko Wyżne 78,2
271 Duet Sp. z o.o. Dębica 77,6
272 TB Logistics Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 77,4
273 Melex Sp. z o.o. Mielec 77
274 Reslogistic Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 76,9
275 R&G Plast Sp. z o.o. Mielec 76,8
276 Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska Przemyśl 76,7
277 P W Karabela Sp. z o.o. Tarnobrzeg 76,6
278 Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe MATEO Stanisław Cabaj Dębica 76,5
279 Pst Press + Sintertechnik Sp. z o.o. Gorzyce 76,4
280 M.Wojciechowska i Wspólnicy Kancelaria Prawnicza sp.k. Rzeszów 76,3
281 SSC Sp. z o.o. sp.k. Mielec 76,1
282 Bft Sp. z o.o. S.K. Zawada 75,6
283 Patwik Barbara i Roman Oskroba sp.j. Radomyśl nad Sanem 74,8
284 Neobus Polska Paweł Czurczak, Marcin Czurczak sp.j. Niebylec 74,4
285 Rado Sp. z o.o. Ławnica 74,1
286 Res-Gastro Sp. z o.o. sp.k. Kolbuszowa 74
287 Elpator Sp. z o.o. Zaczernie 73,9
288 Delta Skowroński i Skowroński sp.j. Kolbuszowa 73,6
289 Enformatic Sp. z o.o. Rzeszów 73,6
290 Creo Sp. z o.o. Rzeszów 73,4
291 Kls Projekt Sp. z o.o. Mielec 73,2
292 Cell-Fast Słabik i Słabik sp.j. Stalowa Wola 72,8
293 Pako Group Hr Sp. z o.o. Rzeszów 72,7
294 ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Rzeszów 72,7
295 Zakład Obsługi Leśnictwa Hanna Skrodzka-Bałata, Piotr Bałata sp.j. Tarnobrzeg 72,6
296 Virtus Lab Sp. z o.o. Rzeszów 72,3
297 Pro-Fund Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowa Dęba 72,2
298 Silvexcraft Sp. z o.o. sp.k. Tyczyn 71,9
299 Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Krystian Szczepański sp.k. Przemyśl 71,6
300 FA Krosno S.A. S.K. Krosno 71,4
301 Agro Sp. z o.o. Krosno 70,9
302 BDS Instal Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 70,7
303 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szron Sp. z o.o. Jarosław 70,5
304 Firma Handlowa Domicela Sp. z o.o. Jasło 70,5
305 Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o. Rzeszów 70,3
306 Engram Mmt Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 70,2
307 Zakład Produkcji Specjalnej Gamrat Sp. z o.o. Jasło 70,1
308 SB Complex Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 70
309 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Krośnieński Holding Komunalny Sp. z o.o. Krosno 69,8
310 Trans Południe Sp. z o.o. Podgrodzie 69,6
311 Ekoservice Sp. z o.o. Usługi sp.k. Rzeszów 69,4
312 Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych Tywent Sp. z o.o. Tyczyn 69,2
313 Unimet Józef Jemioła, Jacek Jemioła sp.j. Rzeszów 68,7
314 AAGLOB S.A. Krosno 68,7
315 Voice Net S.A. Rzeszów 68,6
316 Zakłady Automatyki POLNA S.A. Przemyśl 68,1
317 Gazonaft Sp. z o.o. Przemyśl 67
318 Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Orzech Sp. z o.o. Kolbuszowa 65,8
319 Markizeta Witold, Henryk Solarscy sp.j. Skopanie 65,7
320 Vipo Sp. z o.o. S.K. Łańcut 64,9
321 Opgk Rzeszów S.A. Rzeszów 64,9
322 EUROPEL Sp. z o.o. Korczyna 64,1
323 Max-Stone Sp. z o.o. S.K. Bratkówka 64
324 PPHU WOJTEX WOJCIECH PASICH Przemyśl 63,8
325 Aluteam-Alumeco Sp. z o.o. Rzeszów 63,6
326 A&K Hurt-Market Sp. z o.o. Mielec 63
327 Solartime Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 62,9
328 Gran Pik Liwocz Sp. z o.o. S.K. Brzozów 62,8
329 Bogdan Duplaga Instalatorstwo Sp. z o.o. Racławówka 62,5
330 PREBUD Sp. z o.o. Rzeszów 62,4
331 Grupa Alta Sp. z o.o. S.K. Brzozów 62,2
332 Malta Assets Sp. z o.o. Mielec 62
333 Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A. Mielec 61,7
334 Eldrut Sp. z o.o. S.K. Przebendów 61,4
335 MEGA MOLD Sp. z o.o. Jasionka 61,4
336 Kim Kuźma sp.j. Jarosław 61
337 Solartime Sp. z o.o. Rzeszów 61
338 Przemyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Przemyśl 60,7
339 Hurtownia Narzędzi Seger Zygmunt, Ozga sp.j. Dębica 60,6
340 Polimarky Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 60,1
341 Megamarket S.A. Chmielów 59,6
342 KROSGLASS S.A. Krosno 59,4
343 Tarnobrzeska Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarnobrzeg 58,8
344 Wolf Technoprojekt Sp. z o.o. sp.k. Trzebownisko 58,4
345 Progres-Stal Sp. z o.o. Stare Miasto 58,2
346 Spółdzielnia Pracy Handlowo-Produkcyjna Jedność Mielec 57,9
347 Ekoservice Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 57,7
348 Kisan Sp. z o.o. Kańczuga 57,5
349 Fashion Trends Group Sp. z o.o. Lipa 57,5
350 TIS Tomasz Anioł Pilzno 57,5
351 Eba Sp. z o.o. Krosno 57,4
352 Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. S.K. Kolbuszowa 57,4
353 Krosstech Sp. z o.o. S.K. Krosno 57,3
354 Globetyre Sp. z o.o. S.K. Pilzno 57,2
355 Bester Sklejki Sp. z o.o. S.K. Wysoka 57,1
356 Gstn Consulting Sp. z o.o. Rzeszów 56,8
357 W.P.S. Sp. z o.o. Zagórz 56,4
358 Przedsiębiorstwo Handlowe Famix S i G Tarnowscy sp.j. Rzeszów 56,4
359 Firma Produkcyjno-Usługowa Elektron Sp. z o.o. sp.k. Sulistrowa 56,2
360 Targum Mielec Sp. z o.o. sp.k. Mielec 55,8
361 Euro-Rama Sp. z o.o. Ulanów 55,7
362 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Domar Sp. z o.o. Rzeszów 55,5
363 Genergy Sp. z o.o. S.K. Krosno 55,5
364 Presystem Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 55,4
365 Kerovt Sp. z o.o. S.K. Stalowa Wola 55,3
366 Unidex J.Kania J.Wiktor – sp.j. Straszęcin 55,3
367 Spółdzielnia Zodiak Rzeszów 55,2
368 Chde Polska S.A. Rzeszów 55,1
369 Chemipol Co Sp. z o.o. Pustków-Osiedle 54,8
370 Petrosoft.Pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o. Rzeszów 54,7
371 Waldrex Sp. z o.o. S.K. Mielec 54,6
372 Tega Baby Sp. z o.o. S.K. Sanok 54,4
373 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Drogowych S.A. Krosno 54,3
374 Ivs Grupa Sp. z o.o. Dębica 54,3
375 Usługi Leśne i Ogrodnicze Elitelas Sp. z o.o. S.K. Durdy 54,3
376 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Przemyśl 54,1
377 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Stalowej Woli Stalowa Wola 53,9
378 PHUP Putz – System S.J. Rzeszów 53,8
379 Energotest Sp. z o.o. Krosno 53,7
380 MAJSTER S.A. Rzeszów 53,6
381 OPTeam S.A. Tajęcina 53,2
382 Niwex Plus Sp. z o.o. Jarosław 53,1
383 Boeing Distribution Services Sp. z o.o. Rzeszów 53,1
384 Remost Fundamenty Siry sp.j. Dębica 53
385 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Mkt Serwis Maziarz – sp.j. Wola Mielecka 52,7
386 Firma Handlowa BOZ S.A. Rzeszów 52,7
387 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. ks Bronisława Markiewicza Jarosław 52,6
388 Firma Handlowo-Usługowa – Kograko Grażyna i Krzysztof Kozak, sp.j. Dębica 52,5
389 Huta Szkła w Jaśle S.A. Jasło 52,5
390 ABL – Technic Sp. z o.o. Stalowa Wola 52,5
391 Borimex ZK Sp. z o.o. Borowa 52,3
392 Algeo Sp. z o.o. S.K.A. Grabownica Starzeńska 52,2
393 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp Jasionka 51,5
394 Hydroterm Sp. z o.o. Michałówka 51,5
395 AXTONE HSW Sp. z o.o. Stalowa Wola 51,3
396 Fromag Sp. z o.o. Kolbuszowa 51,2
397 Investmax Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 51,2
398 360 Circus Sp. z o.o. Rzeszów 50,6
399 Tropicana Sp. z o.o. Krosno 50,3
400 Van Berde Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tuszów Narodowy 50,3
401 Firma Dubiel Sp. z o.o. Ruda 50
402 INTOP Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 49,8
403 Przedsiębiorstwo Robót Wodno – Kanalizacyjnych Rokan Rość Dawid sp.j. Rzeszów 49,8
404 Kosbud Sp. z o.o. S.K. Tarnobrzeg 49,5
405 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Krospol Stachura sp.j. Krosno 49,4
406 K&B Development E.Barczak, Ł.Kloc sp.j. Głogów Małopolski 49,2
407 Trans-San Sp. z o.o. S.K. Zagórz 49,1
408 Zakład Produkcji Kruszywa Czarna Sp. z o.o. S.K. Równia 48,9
409 Dezako Sp. z o.o. Dębica 48,6
410 DIAGNOSTYKA OBRAZOWA BIELECKI I GUZ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Niechobrz 48,6
411 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 48,4
412 Akces-Med Sp. z o.o. Jasionka 48,3
413 Dol-Max Szlifmet Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 48,2
414 Remondis Kroeko Sp. z o.o. Krosno 48
415 Firma Handlowo-Usługowa INSTAL SOCHA S.J. Jasło 48
416 Mk Piekarnia Sp. z o.o. Ropczyce 48
417 Przedsiębiorstwo Produkcji Maszyn i Urządzeń Plasmet Sp. z o.o. Przemyśl 47,9
418 Piekarnia-Cukiernia Szelców Lesko sp.j. Halina, Andrzej, Maria, Romualda Szelc Lesko 47,7
419 ŹRÓDEŁKO Żuczek Stanisław Rzeszów 47,3
420 Nowe Miasto Spółdzielnia Mieszkaniowa w Rzeszowie Rzeszów 47
421 Armatura Woda Kanalizacja Sp. z o.o. Jasło 46,9
422 Stal-Rol Michno sp.j. Czarna 46,6
423 Rejon Budowy Dróg i Mostów w Krośnie Sp. z o.o. Krosno 46,5
424 Klimatech-Rzeszów Sp. z o.o. sp.k. Rudna Mała 46,4
425 Wyroby Cukiernicze Keks A. Śliż, S. Maciejowski, D. Skrzyszowska sp.j. Sławęcin 46,3
426 T i A Sp. z o.o. Przeworsk 46,3
427 ATM Sp. z o.o. Tarnobrzeg 45,9
428 Almed Sp. z o.o. Jarosław 45,9
429 Rstechnology Sp. z o.o. S.K. Gniewczyna Łańcucka 45,8
430 Watkem Sp. z o.o. Rzeszów 45,6
431 Hydro-Części Jakubiec Spółka Komandytowa Tyczyn 45,6
432 Global Sunset Investments Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 45,4
433 Firma Budowlana Rem-Bud-I Bronisław Drąg sp.j. Stalowa Wola 45,4
434 Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. z o.o. Lubaczów 45,3
435 Vidok Sp. z o.o. Rudna Mała 45,2
436 Sup-Fol Sp. z o.o. Przeworsk 45,2
437 Jasielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Jasło 45,1
438 MIMAR Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 45,1
439 Hydromet Sp. z o.o. Rogoźnica 45
440 Algeotermica Sp. z o.o. Grabownica Starzeńska 44,6
441 Eurotech Sp. z o.o. Mielec 44,5
442 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Mielec 44,2
443 Alta – Sieć Handlowa Sp. z o.o. Brzozów 44,1
444 Rolniczo Wytwórczy Kombinat Spółdzielczy Im. Antoniego Paśki w Dębnie Dębno 44
445 Jawit A.I J. Białas, L.I W. Lampara sp.j. Krosno 43,8
446 PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 43,7
447 Capital Towers Sp. z o.o. S.K.A. Rzeszów 43,7
448 Sfm Sp. z o.o. Strzyżów 43,6
449 Centrum Plus Sp. z o.o. Kolbuszowa 43,1
450 Domino Sp. z o.o. w likwidacji Rzeszów 43,1
451 Awis Sp. z o.o. S.K. Brzeźnica 43
452 Synerte Sp. z o.o. Rzeszów 43
453 Bratex Dachy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dębica 42,9
454 Kuchnia Brawaty Piotr Urbański Tomasz Szeląg sp.j. Sanok 42,8
455 Zakład Transportu Kolejowego SIARKOPOL Sp. z o.o. Tarnobrzeg 42,4
456 Koma Stahlbau Sp. z o.o. Chmielów 42,3
457 PPHU BAMAL Sp. z o.o. Przeworsk 42,2
458 Raf Ekologia Sp. z o.o. Jedlicze 42
459 Euduco Kbc Group Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 41,7
460 Paweł Niżnik i Wspólnicy S.K. Gorzyce 41,6
461 Fasada – Investment Sp. z o.o. Rzeszów 41,6
462 Zmm Maxpol Sp. z o.o. Rzeszów 41,5
463 Exall D. Sobieszczańska, T. Wapiński, J. Skawiński sp.j. Rzeszów 41,4
464 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 41,4
465 Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Sanok 41,3
466 Womar Food Sp. z o.o. S.K. Krosno 41,3
467 Eco Tarnobrzeg Sp. z o.o. Tarnobrzeg 41,2
468 Eurotech INT Sp. z o.o. S.K. Mielec 41,1
469 Eko-Świat Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Brzezówka 41,1
470 Firma Budowlana Zabawa Sp. z o.o. Dębica 41
471 Wietpol Aerospace Sp. z o.o. S.K. Jasionka 41
472 Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej, J.Drzał, E.Selwa sp.j. Rzeszów 41
473 Vita Sp. z o.o. Sp.K. Jarosław 40,8
474 Erfis Sp. z o.o. Przeworsk 40,8
475 Browamator Sp. z o.o. Strzyżów 40,7
476 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Jasło 40,5
477 Tanis K.T.M.A. Pyzara sp.j. Stalowa Wola 40,4
478 Donegal Sp. z o.o. Rzeszów 40,3
479 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe S.A. Dębica 40,3
480 Spółdzielnia Usług Wodno-Kanalizacyjnych Produkcji Rolnej i Handlu ROLWOD Skołyszyn 40,1
481 B-Serwis Sp. z o.o. sp.k. Głuchów 40
482 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sigma-Car Sp. z o.o. Rzeszów 39,9
483 Podkarpacki Fundusz Nieruchomości Sp. z o.o. Rzeszów 39,8
484 Przedsiębiorstwo Handlowe Dobis Sp. z o.o. Trzciana 39,8
485 Suwała Transport Logistic Sp. z o.o. S.K. Humniska 39,7
486 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Leżajsku Leżajsk 38,9
487 Glasmark Sp. z o.o. Krosno 38,8
488 Usługi Leśne i Ogrodnicze Elitelas Sp. z o.o. Durdy 38,8
489 Axelo Ostrowski Domagalski i Wspólnicy S.K. Rzeszów 38,7
490 Kb Logistyka Sp. z o.o. Rudna Mała 38,5
491 Enervigo Sp. z o.o. Mielec 38,4
492 Gminny Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Ostrów 38,3
493 Stelmet sp.j. Stec i Gątarski Pstrągowa 38,3
494 Woodstyle Kopacki sp.j. Dynów 38,1
495 Eurostyr A.Sidor T. Otręba sp.j. Łańcut 38,1
496 FIRMA Codogni S. J. Stalowa Wola 38
497 Sonima Sp. z o.o. Rudna Mała 37,9
498 Firma Elmat Adam Seweryn, Andrzej Wójtowicz sp.j. Stalowa Wola 37,9
499 Transprzęt Sp. z o.o. S.K. Zabłotce 37,8
500 Drimpol Sp. z o.o. Rzeszów 37,7
501 Zakład GRABO Waldemar Irzyk Grabownica 37,5
502 Sunset Investments Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 37,5
503 Replas Recycling Plastics Sp. z o.o. Rożniatów 37,1
504 Ventor Energi Sp. z o.o. Dębica 37
505 Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 36,9
506 Bau-Mix Sp. z o.o. Rzeszów 36,9
507 Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL S.A. Boguchwała 36,8
508 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap sp.p. Lekarzy-Zabrzycka i Partnerzy w Strzyżowie Strzyżów 36,7
509 ?TREND? BARNAT, PAWLAK SPÓŁKA JAWNA Łańcut 36,6
510 K.M.F. Sp. z o.o. Kolbuszowa 36,6
511 Drewsystem Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Skorupski – Wójcik sp.j. Wielopole Skrzyńskie 36,5
512 Rc-Tech Sp. z o.o. sp.k. Jasionka 36,5
513 Hortino Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Leżajsk Sp. z o.o. Leżajsk 36,4
514 VITA Sp. z o.o. Krosno 36,2
515 Robertech Piotr Mazur & Robert Socha S.J. Pilzno 36,1
516 Widamid Sp. z o.o. Łańcut 36,1
517 Igmar Ramut sp.j. Jasło 36,1
518 Ost – West – Stahl Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 36
519 Dipol Plastic Technology Sp. z o.o. Jasionka 36
520 ORTO – RES Sp. z o.o. Rzeszów 36
521 Track Tec Lipa Sp. z o.o. Lipa 36
522 Autonix M. Czernicka i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 35,8
523 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Zryw Sp. z o.o. w Jarosławiu Jarosław 35,7
524 Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o. Leżajsk 35,6
525 Wipmeb Sp. z o.o. Krosno 35,5
526 Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Galena T.świeca J.pliszka sp.j. Racławice 35,3
527 Bbc Company Czaja i Wspólnicy sp.j. Nagawczyna 35,3
528 Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych Wtórstal Sarna Krzysztof, Moskal Stanisław, Jarosz Jerzy sp.j. Stalowa Wola 35,3
529 EKPO Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 35,1
530 Otto Engineering Polska Sp. z o.o. Rzeszów 34,8
531 O-I Jarosław Centrum Serwisowe Maszyn Sp. z o.o. Jarosław 34,7
532 Transmet Sp. z o.o. S.K. Złotniki 34,6
533 Polska Grupa Farmaceutyczna Aptekarz Sp. z o.o. Rzeszów 34,5
534 Forgex Polska Sp. z o.o. Rzeszów 34,1
535 WKW Sp. z o.o. sp.k. Irena 33,9
536 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Transdźwig Sp. z o.o. Stale 33,9
537 Konsorcjum Olejów Przepracowanych – Organizacja Odzysku Opakowań i Olejów S.A. Jedlicze 33,9
538 Pv System Sp. z o.o. Rzeszów 33,7
539 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wietlin III Wietlin Trzeci 33,7
540 Przedsiębiorstwo Ferrbud Sp. z o.o. Rzeszów 33,6
541 Scala Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 33,5
542 Wash Sp. z o.o. Stalowa Wola 33,5
543 Podłogi Sp. z o.o. Łańcut 33,3
544 Hekobentonity Sp. z o.o. Korzeniów 33,3
545 Uzdrowisko Rymanów S.A. Rymanów-Zdrój 33,2
546 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Rado St.Dominiak, E.Rączka Sp.J. Przysieki 33,2
547 Małopolskie Centrum Biotechniki Sp. z o.o. Krasne 33
548 Med – Dom Sp. z o.o. Niebylec 33
549 Przeds. Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. Sanok 33
550 ZRB KOREM Kazimierz Koc S.J. Jeżowe 33
551 Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Projektowych Geomiar Sp. z o.o. Jarosław 32,9
552 Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM Ryszard Musz Przemyśl 32,8
553 Kobi Chrobak, Kopacki sp.j. Przedmieście Dubieckie 32,8
554 Dripol Sp. z o.o. Trzciana 32,6
555 Zakład Ślusarsko-Kotlarski Kamen Janusz Kamenczak Pustków 32,6
556 Smak Serwis Sp. z o.o. Łańcut 32,5
557 Auto-Jakubowscy sp.j. Świlcza 32,5
558 GT Group S.A. Kernau Polska S.K. Łańcut 32,5
559 Infores Management Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 32,3
560 Prometal Mielec Sp. z o.o. Mielec 32,2
561 Zakład Metalowy Ortyl Sp. z o.o. S.K.A. Ławnica 31,9
562 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Prima Bąk S.J. Mielec 31,8
563 Koma Sp. z o.o. Stalowa Wola 31,7
564 WS-DIC Sp. z o.o. Tarnobrzeg 31,6
565 Jan Szudy, Wojciech Szudy Energopal Produkty Naftowe – sp.j. Jasło 31,5
566 Abl Technic Polska Sp. z o.o. Stalowa Wola 31,3
567 Chema – Elektromet Spółdzielnia Pracy Rzeszów 31,2
568 Agart R. Wrzesień i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 31,2
569 Galeria Sanok Sp. z o.o. Sanok 31,1
570 Remog Polska Sp. z o.o. Mielec 31
571 Przedsiębiorstwo Molter Sp. z o.o. Rudna Mała 31
572 Rolniczy Zespół Spółdzielczy Im. Ludwika Waryńskiego w Młynach Młyny 30,9
573 Bbg Sp. z o.o. Dębica 30,9
574 ELEO – BUDMAX Sp. z o.o. S.K. Brzozów 30,9
575 Specmed Sp. z o.o. Krosno 30,7
576 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. prof. Stanisława Tarnowskiego w Tarnobrzegu Tarnobrzeg 30,6
577 Krośnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Krosno 30,6
578 Alwi Sp. z o.o. Stalowa Wola 30,4
579 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Intermech Sp. z o.o. Stalowa Wola 30,3
580 Meest Polska Sp. z o.o. Dębica 30,2
581 Mg Logistic Sp. z o.o. Rzeszów 30,1
582 Kukułka Transport sp.j. Zawada 30
583 Mc Sp. z o.o. Rzeszów 30
584 Bispol TSL Sp. z o.o. Łańcut 30
585 Stomet Sp. z o.o. Sanok 29,8
586 Vivaldi Meble Sp. z o.o. sp.k. Krosno 29,8
587 Rol-Mech Grażyna i Jan Grześko Sp. z o.o. Radymno 29,8
588 MDM Mechanical Installation Sp. z o.o. Sp.K. Bobrówka 29,7
589 Foster Park Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 29,6
590 Niko Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 29,6
591 Chigo Polska Sp. z o.o. S.K. Krasne 29,6
592 Sasso Bis Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 29,5
593 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Rzeszów 29,4
594 Bart – Dom Sp. z o.o. Rzeszów 29,3
595 Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Hurtownia Ogrodnicza Ogród Sanocki i Wspólnicy sp.j. Jasło 29,3
596 Prebytes Sp. z o.o. sp.k. Leżajsk 29,2
597 Goodferry Transport Sp. z o.o. Rzeszów 29,2
598 LEDOLUX POLAND Sp. z o.o. Głogów Małopolski 29,1
599 BUD-PIS Sp. z o.o. S.K. Mielec 29,1
600 Solgam Sp. z o.o. Jasło 29
601 THM Group Sp. z o.o. Rzeszów 29
602 BK Glass Sp. z o.o. Tarnobrzeg 28,7
603 Gospodarstwo Rybackie w Starzawie Sp. z o.o. Starzawa 28,6
604 Alfa Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 28,6
605 Pb Sun Power Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 28,6
606 Darjan Materiały Budowlane, Betoniarnia Sp. z o.o. Hoczew 28,5
607 Zakład Produkcji Maszyn i Urządzeń Rsm Sp. z o.o. Mielec 28,5
608 Fabryka Mebli Sancro Sp. z o.o. Targowiska 28,5
609 Noble Med Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 28,4
610 Andmar A.Habrat, M.Wojtowicz sp.j. Krosno 28,4
611 Spółdzielnia Mieszkaniowa Siarkowiec W Tarnobrzegu Tarnobrzeg 28,4
612 Ikar Wołcz Robert i Wojciechowski Jarosław sp.j. Wólka Niedźwiedzka 28,3
613 Krośnieńskie Fabryki Mebli Krofam Sp. z o.o. Krosno 28,2
614 Tabor Rail Sp. z o.o. Dębica 28,1
615 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa Primbud Sp. z o.o. Nisko 28,1
616 Fibrax Sanok Sp. z o.o. Sanok 28,1
617 Wyrób Artykułów z Tworzyw Sztucznych Grzyb Bożena i Wspólnicy sp.j. Straszęcin 28
618 Gpj Sp. z o.o. Turza 27,9
619 Ines Sp. z o.o. Rzeszów 27,8
620 Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o. Stalowa Wola 27,7
621 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle Jasło 27,7
622 P.H. Hand Pol Serwis Sp. z o.o. Krosno 27,6
623 Firma Handlowa Walor A.Nowak, W.Fryc sp.j. Kolbuszowa 27,6
624 Veda System Sp. z o.o. Jarosław 27,5
625 Stanbest S. i Z. Głodowscy sp.j. Rzeszów 27,5
626 Fullfarb – M.Łuczyk,S.Sasiela sp.j. Raniżów 27,4
627 Geo-Eko Sp. z o.o. Sanok 27,3
628 Eltrans Skopanie Sp. z o.o. Skopanie 27,2
629 AGROHURT S.A. Podkarpackie Centrum Hurtowe Rzeszów 27,1
630 Moeschle Polska Sp. z o.o. Dynów 27,1
631 Firma Usługowa Błysk Sp. z o.o. Dębica 27,1
632 Sanocka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sanok 27
633 Złom – Biała Sp. z o.o. Rzeszów 27
634 Masterprofi Sp. z o.o. Rzeszów 26,8
635 Nutrifarm Sp. z o.o. Pustynia 26,8
636 PPHU Gamart S.A. Jasło 26,7
637 Lafarma 1 Jończyk i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 26,7
638 Mastal Sp. z o.o. Stalowa Wola 26,7
639 Ww Wanicki Sp. z o.o. Trzciana 26,7
640 Rosco Steel Sp. z o.o. Rzeszów 26,6
641 Łańcucki Zakład Komunalny Sp. z o.o. Łańcut 26,4
642 Remondis Medison Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 26,3
643 Aksil Fabryka Specjalistycznych Wyrobów Lakierowych Sp. z o.o. Pustków 26,2
644 Marway Europe Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 26,1
645 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Jasienica Rosielna 26,1
646 REST Usługi Remontowo-Budowlane i Specjalistyczne M.Jamróz, J.Nowak S.J. Rzeszów 26
647 Firma Handlowo-Usługowa Plus-Bis Józef Gonet, Andrzej Gonet sp.j. Korczyna 25,9
648 Verashape Sp. z o.o. S.K. Tajęcina 25,9
649 Respold Sp. z o.o. Rzeszów 25,8
650 Nova Omega Sp. z o.o. sp.k. Mielec 25,8
651 Ekogłog Sp. z o.o. Głogów Małopolski 25,8
652 Develop Investment Sp. z o.o. Rzeszów 25,7
653 Centrum Handlowe Polam , J.Karczewski,W.Goclan – sp.j. Pogwizdów Nowy 25,7
654 Firma Handlowa Soft Marta Mazur, Mariusz Mazur sp.j. Rzeszów 25,6
655 Polymernet Sp. z o.o. Sp.K. Jasło 25,6
656 Delta-Cad Sp. z o.o. Sanok 25,4
657 Samdex Sp. z o.o. Mielec 25,4
658 Metalpol Sp. z o.o. Mielec 25,4
659 Wepa Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 25,4
660 Resan Sp. z o.o. Rzeszów 25,3
661 Deweloper CUS Sp. z o.o. S.K. Mielec 25,3
662 Multitruck Sp. z o.o. Rzeszów 25,3
663 Extrego S.A. Świlcza 25,2
664 A&R Sp. z o.o. Leżajsk 25,1
665 Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o. Tarnobrzeg 25,1
666 INFORES POBO Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 25
667 Spółdzielnia Rolniczo – Wytwórcza w Nizinach Niziny 24,9
668 fallklandy Stanisław i Edward Fal sp.j. Sanok 24,9
669 Miraggio Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 24,8
670 Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K. Rzeszów 24,8
671 Zakład Usług Geologicznych Geotech Sp. z o.o. Rzeszów 24,7
672 Geores Sp. z o.o. Rzeszów 24,5
673 Geokart-International Sp. z o.o. Rzeszów 24,5
674 Pol Bitum Sp. z o.o. Skopanie 24,3
675 Rywal Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 24,3
676 Technid Sp. z o.o. Rzeszów 24,3
677 K – Max Development Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 24,2
678 Fth Ankol Sp. z o.o. Chorzelów 24,1
679 Amer – Pol Sp. z o.o. Ustrzyki Dolne 24,1
680 Biuro-Plus L.A. Koptyra sp.j. Stalowa Wola 24
681 Renga Sp. z o.o. S.K. Wola Dalsza 23,9
682 Art Progres Polska Sp. z o.o. Rzeszów 23,9
683 ELMAK Sp. z o.o. Rzeszów 23,7
684 UNITED LOGISTICS Sp. z o.o. Janowiec 23,7
685 Fhu Relax Bobula sp.j. Jasło 23,6
686 KM Assets Sp. z o.o. Mielec 23,6
687 Batista Sp. z o.o. sp.k. Czarna Sędziszowska 23,6
688 Dakar-Toyota Rzeszów Sp. z o.o. sp.k. Świlcza 23,6
689 Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. Mielec 23,5
690 Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Dom-Trans Mariusz Lis sp.j. Straszęcin 23,5
691 Lafarma 2 Jończyk i Wspólnicy sp.j. Łańcut 23,5
692 Team Point Sp. z o.o. Mielec 23,4
693 Transsped Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 23,4
694 Herlingroup Sp. z o.o. Sanok 23,4
695 Rolnicza Spółdzielnia Wytwórczo-Usługowa w Głuchowie Głuchów 23,4
696 Argali Investment Sp. z o.o. Mielec 23,3
697 Metaltec Sp. z o.o. Gorzyce 23,3
698 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stomil-East Sp. z o.o. Sanok 23,3
699 Castra Sp. z o.o. Chałupki Dębniańskie 23
700 NZOZ Sokrates Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 23
701 Hotele Grupy Marma Sp. z o.o. Rzeszów 23
702 Linter Energia Sp. z o.o. Rzeszów 23
703 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Renex J. Ryczek sp. j. Dębica 23
704 Przedsiębiorstwo Budowlane Empebe Sp. z o.o. Mielec 23
705 VB Traffic Sp. z o.o. Tuszów Narodowy 23
706 Inwest-Profil Sp. z o.o. S.K. Bajdy 22,9
707 Transbet Betoniarnie Sp. z o.o. sp.k. Przemyśl 22,8
708 Przedsiębiorstwo Energetyczne Elektroinstal sp.j. Józef Łaniusz i Mieczysław Greń Przeworsk 22,8
709 Zakład Produkcyjno-Handlowy Argo Sp. z o.o. Łańcut 22,7
710 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Pex-Pool Katarzyna Weryńska-Kania, Janusz Kania Sp. J. Dębica 22,7
711 GC Energy Sp. z o.o. Rzeszów 22,7
712 SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Rzeszowie Rzeszów 22,7
713 Wispol Barbara Więcek, Stanisław Więcek sp.j. Rzeszów 22,6
714 Transfood Sp. z o.o. S.K. Markowa 22,6
715 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowe Życie w Krościenku Krościenko 22,6
716 Kopacz sp.j. Krosno 22,5
717 SILVA Sp. z o.o. Mielec 22,5
718 Grupa BIS – POL WM Sp. z o.o. sp.k. Jasło 22,5
719 Raweco Sp. z o.o. Rudna Mała 22,4
720 EURO24 Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 22,4
721 Wytwórnia Szablonów Kreślarskich – Leniar sp.j. Rzeszów 22,4
722 Grosar Sp. z o.o. Sanok 22,3
723 Zakład Chemiczny Silikony Polskie Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 22,3
724 Folres – Bis S.J. Rzeszów 22,3
725 Texpol Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Dębno 22,3
726 Polbit Krzysztof Bąk sp.j. Grabiny 22,2
727 Mobus Sp. z o.o. Łańcut 22,2
728 POL – PANEL Sp. z o.o. Rymanów 22,2
729 Linker Europa Sp. z o.o. Tyczyn 22,1
730 R&S Sp. z o.o. S.K. Mielec 22,1
731 Linglin Poland Sp. z o.o. Rzeszów 22,1
732 Wist W.Skwarło, S.Oleksy sp.j. Dębica 22,1
733 Pruchnik Sp. z o.o. sp.k. Opacionka 22
734 Gumat Sp. z o.o. sp.k. Sędziszów Małopolski 21,9
735 Zakład Tworzyw Sztucznych ARTGOS S.A. Brzozów 21,9
736 Texom Sp. z o.o. Straszydle 21,7
737 Organika-Agrarius Sp. z o.o. Prałkowce 21,6
738 Greinplast Podkarpacie Sp. z o.o. Krosno 21,6
739 Tarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnobrzeg 21,5
740 Mcs-Metal Cleaning Service Sp. z o.o. Stalowa Wola 21,5
741 Micro-Res Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 21,5
742 Fabryka Farb, Lakierów i Klejów Chemstal Sp. z o.o. Dębica 21,5
743 Restal GCS Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 21,5
744 Zakład Produkcyjno Handlowy Wodex Sp. z o.o. Stalowa Wola 21,4
745 Elektrozel Sp. z o.o. Rzeszów 21,4
746 Reg Form Sp. z o.o. S.K. Mielec 21,3
747 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarosławiu Sp. z o.o. Jarosław 21,2
748 Sawel Sp. z o.o. S.k. Rzeszów 21,2
749 Admi Sp. z o.o. sp.k. Chlebna 21,2
750 Kmt Sp. z o.o. Mielec 21,2
751 Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. S.K. Dębica 21,2
752 Polski Serwis Płynów Wiertniczych Sp. z o.o. Krosno 21,2
753 Tarkon Sp. z o.o. Tarnobrzeg 21,2
754 DOMARA Sp. z o.o. S.K. Jodłowa 21,1
755 Budoterm Tmt Turkot sp.j. Mielec 21,1
756 Polgrys Kruszywa Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 21,1
757 Budownictwo Wodne Piotr Pruchnicki, Adam Szlosek sp.j. Stalowa Wola 21
758 Pro-Familia Rzeszów Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 21
759 Gran-Tech Sp. z o.o. S.K. Wylewa 21
760 Rondo Sp. z o.o. Zalesie S.K. Rzeszów 20,9
761 Centrum Rozrywki Art Club Sp. z o.o. Brzegi Dolne 20,9
762 Technomal S.A. Nowa Dęba 20,9
763 ENERGO – SYSTEM – S.A. Rzeszów 20,8
764 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Stalowej Woli Stalowa Wola 20,7
765 Softsystem Sp. z o.o. Rzeszów 20,7
766 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej B.Kwiatkowska, A.Polak, M.Wilczyńska – sp.p. Lekarzy Baranów Sandomierski 20,7
767 Apis Sp. z o.o. Stalowa Wola 20,6
768 Solkan Sp. z o.o. Rzeszów 20,6
769 Ursa Maior Sp. z o.o. S.K.A. Michniowiec 20,5
770 Grupa Mpd Sp. z o.o. Rzeszów 20,5
771 Firma Produkcyjno-Handlowa Kanwil Sp. z o.o. Dębica 20,5
772 Metalred Sp. z o.o. Mielec 20,5
773 Trans Serwis Sp. z o.o. Podgrodzie 20,4
774 Pmc Project Sp. z o.o. Krosno 20,4
775 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. Krosno 20,4
776 Mwm Architekci Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 20,3
777 Fundacja Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej Majdan 20,3
778 Reg Benz Sp. z o.o. sp.k. Mielec 20,2
779 Uzdrowisko Iwonicz S.A. Iwonicz-Zdrój 20,2
780 Niepubliczny Zakład Opiekuńczo – Leczniczy Ostoja Sp. z o.o. Podemszczyzna 20,2
781 Irk Salus 2 Sp. z o.o. sp.k. Przemyśl 20,2
782 Maxima Sp. z o.o. sp.k. Krosno 20,1
783 Res – Gastro Sp. z o.o. Kolbuszowa 20
784 O.B.A.Sp. z o.o. Jasło 20
785 Sonia Sp. z o.o. Rzeszów 19,9
786 Imbridus Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 19,8
787 Sanex Sp. z o.o. w Łowcach Łowce 19,7
788 Fresh Box Sp. z o.o. Jarosław 19,7
789 Bemag sp.j. Magdalena Sołtysik i Jacek Uliasz Krosno 19,7
790 PPU NAFT – STAL Sp. z o.o. S.K. Krosno 19,6
791 Radziowi Sp. z o.o. Brzozów 19,6
792 Drewspan Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Skorupski – Wójcik sp.j. Wielopole Skrzyńskie 19,5
793 Tomsystem Sp. z o.o. Rzeszów 19,5
794 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Stalowa Wola 19,4
795 Pt Trans Sp. z o.o. sp.k. Róża 19,3
796 Wasiak Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 19,3
797 Hydrogaz G, K Kopeć S.J. Padew Narodowa 19,2
798 Stm H.Mulak, J.Mulak, W.Tabaczek sp.j. Rzeszów 19,2
799 Tge Instal Sp. z o.o. S.K. Rakszawa 19,2
800 Invest Development Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 19,1
801 REM-WAR Sp. z o.o. Stalowa Wola 19,1
802 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. w Mielcu Mielec 19,1
803 Stamex A.Marcinek W.Tabaczek J.Mulak sp.j. Rzeszów 19
804 Jard S.C. Łańcut 19
805 Medex, Medex-K Sp. z o.o. sp.j. Jarosław 18,9
806 Omega Finanse Spłóka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Stalowa Wola 18,9
807 Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. Przemyśl 18,8
808 Massiv-Holz Sp. z o.o., S.K.Massiv-Holz Sp. z o.o., S.K. Sędziszów Małopolski 18,8
809 ELTOR Sp. z o.o. Rzeszów 18,7
810 Roda Sp. z o.o. Dąbrówka 18,7
811 Greinplast Prim Sp. z o.o. Krasne 18,7
812 Okręgowy Związek Plantatorów Tytoniu w Leżajsku Leżajsk 18,7
813 Oksel-Lesko Sp. z o.o. Lesko 18,7
814 Mpm Maria Kokoczka i Mirosław Prucnal sp.j. Jasło 18,6
815 Firma Herb Sp. z o.o. Sanok 18,6
816 Regionalne Towarzystwo Rolno-Przemysłowe Dolina Strugu Błażowa 18,5
817 Medicus Dukla Sp. z o.o. Dukla 18,5
818 Md Office Sp. z o.o. Rzeszów 18,4
819 HSW – Wodociągi Sp. z o.o. Stalowa Wola 18,4
820 Stimo Sp. z o.o. Krosno 18,4
821 Pressado Druk Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 18,3
822 Ekoline Usługi Komunalne Sp. z o.o. Niziny 18,3
823 Termoinstal Sp. z o.o. Łańcut 18,2
824 Firma Handlowa Edo Sp. z o.o. Żyraków 18,2
825 Banfi Sp. z o.o. Jasionka 18,2
826 Przedsiębiorstwo Budowlano – Handlowe Ekobudowa Lisowski S.J. Lesko 18,2
827 Wodociągi Dębickie Sp. z o.o. Dębica 18,2
828 FHU ARTA Szal, Wojtas S.J. Katy 18,2
829 Eko-Styl Rental Sp. z o.o. S.K. Leżajsk 18,2
830 Euro-Eko Media Sp. z o.o. Mielec 18,2
831 Zakład Opieki Zdrowotnej R-36 Sp. z o.o. Lubaczów 18,1
832 Firma Handlowa Germot Wacław Kret, Jerzy Piątkowski sp.j. Jasło 18,1
833 Jk Sp. z o.o. Trzebownisko 18,1
834 Evveloci Sw Sp. z o.o. Zarzecze 18,1
835 Spec Sp. z o.o. Dąbrówki 18
836 Lestello Sp. z o.o. Cmolas 18
837 Sicon Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 17,9
838 El-Mech-Plast Jedziniak sp.j. Jasło 17,9
839 Przedsiębiorstwo Gastronomiczno-Handlowe Stomilanka Andrzej Kita, Czesława Kasowicz sp.j. Dębica 17,9
840 Ferbi Sp. z o.o. Nisko 17,8
841 KLD Invest Sp. z o.o. sp.k. Dębica 17,8
842 Zonda Sp. z o.o. Ruda 17,8
843 Bw Polska Dębica Sp. z o.o. Dębica 17,6
844 Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Inżynieryjnych Sp. z o.o. w Mielcu w likwidacji Mielec 17,6
845 Vermet Sp. z o.o. S.K. Radomyśl Wielki 17,6
846 PUCHATEK Sp. z o.o. Czudec 17,6
847 Grupa Premiumtech Sp. z o.o. Rzeszów 17,5
848 Margo Sp. z o.o. Stalowa Wola 17,5
849 Omega Beata i Jacek Dziuban sp.j. Sanok 17,4
850 Firma Handlowo-Usługowa Gal-Pol Piotr Paluch, Knurek sp.j. Sanok 17,4
851 Rotary Sp. z o.o. Jarosław 17,4
852 Zakłady Metalowe DEZAMET S.A. Nowa Dęba 17,3
853 Apm Group Sp. z o.o. Rzeszów 17,3
854 Kramer-Opakowania Przemysłowe A.Kania J.Kiełb sp.j. Sokołów Małopolski 17,3
855 3a Composites Mobility S.A. Mielec 17,3
856 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sekret Andrzej Pyzara, Marzena Pyzara sp.j. Stalowa Wola 17,3
857 Metalzbyt Polska Sp. z o.o. Rzeszów 17,3
858 Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów Rzeszów 17,3
859 Ziaja Rzeszów Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 17,3
860 Drewdud Fhu Stanisław Duda i Wspólnicy sp.j. Mielec 17,2
861 Reqperatory.Pl Sp. z o.o. Rzeszów 17,2
862 RS Druk Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 17,2
863 Caldo-Izolacja L.Szczyrek – W.Śliwiński sp.j. Dębica 17,2
864 Postivo.Pl Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 17,2
865 Elkur Kuryło Antoni, Kuryło Krystyna sp.j. Jarosław 17,1
866 E & M Markpol Sp. z o.o. S.K. Chorzelów 17,1
867 Avimot Sp. z o.o. Krosno 17,1
868 Habys Sp. z o.o. Jasło 17,1
869 Mplus Medyk Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 17,1
870 Tompol Trade Sp. z o.o. S.K. Czerteż 17,1
871 Speed Oil sp.j. Bogdan Gonet Marek Gonet, Artur Buczek, Bogdan Toropolski, Waldemar Cebula Korczyna 17,1
872 Koka Development Sp. z o.o. Przemyśl 17
873 Fabryka Firanek WISAN S.A. Skopanie 16,9
874 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bonus Sebastian Fujarowicz sp.j. Kańczuga 16,9
875 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dębicy Dębica 16,9
876 Csf Polska Sp. z o.o. Rzeszów 16,9
877 Cus Pzl-Mielec Sp. z o.o. Mielec 16,9
878 Multi-Com Sp. z o.o. Kolbuszowa 16,9
879 Oze 11 Sp. z o.o. Stare Miasto 16,8
880 Akpil Sp. z o.o. Pilzno 16,8
881 Sk Sp. z o.o. S.K. Glinik Górny 16,7
882 Icam Sp. z o.o. Rudna Mała 16,7
883 Zakład Narzędziowy Pzl-Dębica Sp. z o.o. Dębica 16,6
884 Euro-Trans sp.j. Danuta i Stanisław Początek Lecka 16,6
885 Firma Transportowa Suwała Sp. z o.o. Humniska 16,6
886 Best Construction Sp. z o.o. Głogów Małopolski 16,6
887 Hydrobud-Przeworsk Sp. z o.o. Przeworsk 16,6
888 Vita – Fruit Sp. z o.o. Przeworsk 16,4
889 Installex Sp. z o.o. Dębica 16,4
890 Leja-Nykiel Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Jodłowa 16,4
891 Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Sanoku Sanok 16,4
892 Jadczyszyn Sp. z o.o. Sanok 16,3
893 Aleco Leżajsk Sp. z o.o. Leżajsk 16,3
894 Monteres Sp. z o.o. Przeworsk 16,3
895 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWO HANDLOWE PREIS A P PREISNER S C Rzeszów 16,3
896 Greinplast Bis Sp. z o.o. Krasne 16,2
897 Greinplast Wschód Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Krasne 16,2
898 Przedsiębiorstwo Handlowo- Produkcyjno – Usługowe Janwoj Sp. z o.o. Strzyżów 16,2
899 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Geodeci w Rzeszowie Rzeszów 16,2
900 Miejskie Przedsiębiorstwo Dróg i Mostów Sp. z o.o. Rzeszów 16,2
901 Krzysztof Olechowski, Piotr Olechowski sp.j. Rogóżno 16,2
902 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sanatorium Uzdrowiskowe Plon Sp. z o.o. Polańczyk 16,2
903 S – Transport Sp. z o.o. S.K. Ropczyce 16,2
904 Firma Żelazny Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 16,1
905 Centrum Handlowe Ryś Sp. z o.o. Sanok 16,1
906 Trial L.Albigowski, T.Roman sp.j. Sanok 16,1
907 GEYER & HOSAJA Sp. z o.o. Zakłady Gumowe w Mielcu Mielec 16,1
908 P.P.H.U. Erzet Hurt-Detal L. Doskocz, A. Krzywucka S .J. Przemyśl 16
909 Instalbud – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 16
910 ASMG Sp. z o.o. Rzeszów 15,9
911 Energo-Zel Sp. z o.o. Rzeszów 15,9
912 PIS Opakowania Sp. z o.o. Jasło 15,7
913 Olimpwarszawa Sp. z o.o. S.K. Stalowa Wola 15,7
914 MTLD Sp. z o.o. S.K. Mielec 15,7
915 Lj Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 15,7
916 Reg-Pol Szlifmet Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 15,6
917 Grupowa Specjalistyczna Praktyka Lekarska Ban-Med Marek Banaś sp.k. Dobrzechów 15,5
918 Werlas Sp. z o.o. Ustjanowa Górna 15,5
919 Omega Truck Center Sp. z o.o. Pilzno 15,5
920 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Master , Marek Porczak – sp.j. Jarosław 15,5
921 PHU Dom-Bud Barbara-Bolesław Tołpa sp.j. Żołynia 15,4
922 Pollena – Astra Sp. z o.o. Zakład Chemii Gospodarczej Przemyśl 15,4
923 Elektro-Tb Sp. z o.o. Rzeszów 15,4
924 Newkom Eko Sp. z o.o. Leżachów 15,3
925 Stawosan J.Szczepański sp.j. Stalowa Wola 15,3
926 Bb-Profit Sp. z o.o. S.K. Radymno 15,3
927 Centrum Badawczo Rozwojowe Technologii Informatycznych Sp. z o.o. Rzeszów 15,2
928 W2 Sp. z o.o. S.K. Nienadówka 15,2
929 Eco Bau Technic Sp. z o.o. Krosno 15,2
930 Tukan Paweł Woźniak, Janusz Śledziona sp.j. Rzeszów 15,2
931 Zakład Drzewny I.M.M. Maślach sp.j. Domostawa 15,1
932 Terez Performance Polymers Sp. z o.o. Głogów Małopolski 15,1
933 Klimar Sp. z o.o. Rudna Mała 15
934 Rex Auto Sp. z o.o. Rzeszów 15
935 Ezal Mg Sp. z o.o. S.K. Zaczernie 14,9
936 BOTAR I Sp. z o.o. S.K. Tuszyma 14,9
937 Zakład Budowlano-Remontowy LATER Sp. z o.o. Rymanów 14,9
938 Stare Miasto-Park Sp. z o.o. Wierzawice 14,8
939 Luxmed Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sp. z o.o. Przemyśl 14,8
940 Przeds. Robót Instalacyjnych INSMED Sp. z o.o. Rzeszów 14,7
941 Respak Sp. z o.o. Rzeszów 14,7
942 Signum Sp. z o.o. Łańcut 14,7
943 Kris Sp. z o.o. Widełka 14,6
944 Nova Kurcz, Maduzia S.J. Jasło 14,6
945 GPR Guma i Plastik Recycling Sp. z o.o. Zarzecze 14,6
946 Skyware Sp. z o.o. Rzeszów 14,6
947 Essa Jerzy Długosz Krzysztof Cisek sp.j. Rzeszów 14,6
948 Selima Sp. z o.o. Jarosław 14,6
949 Epm Machines Polska Sp. z o.o. Rzeszów 14,6
950 Sinja Sp. z o.o. Rzeszów 14,6
951 Rbeco Sp. z o.o. Rzeszów 14,5
952 Centrum Obsługi Powypadkowej Codex Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 14,5
953 Lafarma Jończyk i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 14,5
954 Przedsiębiorstwo Budowlane Stalmost Sp. z o.o. Stalowa Wola 14,5
955 Innpuls Sp. z o.o. Rzeszów 14,5
956 Saigon Sp. z o.o. Rzeszów 14,5
957 Dr Sp. z o.o. Sokołów Małopolski 14,5
958 K&K Backtechnik Sp. z o.o. Harta 14,4
959 Apteka Im.Wilhelma Zajączkowskiego Sp. z o.o. Strzyżów 14,4
960 Md-Rs9 Sp. z o.o. w likwidacji Rzeszów 14,4
961 Sanrej Sp. z o.o. Sanok 14,4
962 Fabryka Okien Szewpol Plus Sp. z o.o. Gwizdaj 14,3
963 Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego Norma Sp. z o.o. Krosno 14,3
964 M.A.G. Group Sp. z o.o. Rzeszów 14,3
965 Donbert D i B Pluta sp.j. Dębica 14,3
966 Przychodnia Molmedic Praktyka Lekarska Bmm Sp. z o.o. S.K. Chmielów 14,3
967 Ducastelle Polska Sp. z o.o. Brzezówka 14,2
968 Widan Polska Sp. z o.o. S.K. Przemyśl 14,2
969 Ekopolimer Sp. z o.o. Rzeszów 14,2
970 Zakład Poligraficzny Flexodruk -Źrebiec sp.j. Jasło 14,2
971 Horcus Investments Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 14,2
972 Agencja Ochrony Osób i Mienia Perfekcja Sp. z o.o. Dębica 14,2
973 Unidez Sp. z o.o. Nowa Dęba 14,1
974 Zakład Produkcji Opakowań Tarnopak Sp. z o.o. Jasło 14,1
975 Senta Dołęga, Giełbaga sp.j. Rzeszów 14
976 El – Ma -Tech Sp. z o.o. Rzeszów 13,9
977 Auto Market Centrum G.Bajor, J.Przygoda Sp.J. Mielec 13,9
978 Rutaren Sp. z o.o. S.K. Czarna 13,9
979 Promost Consulting Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 13,9
980 Itlog Sp. z o.o. Jasło 13,9
981 El-Naft Sp. z o.o. Krosno 13,9
982 Euro Projekt Epd Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 13,9
983 Zakład Przetwórstwa Mięsnego SZAREK Andrzej Szarek Widna Góra 13,8
984 Waldrom Usługi Transportowe Rzeszutek sp.j. Mielec 13,8
985 Vip Consulting Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 13,8
986 Marine Tech S.A. Krosno 13,8
987 CWK Operator Sp. z o.o. Jasionka 13,8
988 Sc Service Sp. z o.o. Dębica 13,8
989 Apteka Rodzinna Eskulap Sp. z o.o. S.K. Łańcut 13,8
990 Ekotech Sp. z o.o. Jarosław 13,7
991 Samtel Sp. z o.o. sp.k. Tarnobrzeg 13,7
992 Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp.j. Lubaczów 13,7
993 Geo Sp. z o.o. Radymno 13,7
994 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Leżajsku Leżajsk 13,6
995 Starter Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rzeszów 13,6
996 ERBI Sp. z o.o. S.K. Krasne 13,6
997 Sanwis Sp. z o.o. Stalowa Wola 13,5
998 Prox Sp. z o.o. Sanok 13,5
999 Zakład Gospodarki Komunalnej w Brzostku Sp. z o.o. Brzostek 13,5
1000 Spółdzielnia ASPROD Strzyżów 13,5
1001 Monad Rock S.A. Rzeszów 13,5
1002 Polskie Radio Rzeszów Rozgłośnia Regionalna w Rzeszowie S.A. Rzeszów 13,4
1003 Developres-Zarządzanie i Administracja Sp. z o.o. Rzeszów 13,4
1004 Artfol sp.j. Janusz Lubera i Wspólnicy Kolbuszowa 13,4
1005 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Handsbud J. Puszkarewicz i W. Mikulski Sp. J. Rzeszów 13,4
1006 Zakład Gospodarki Komunalnej Nowa Sarzyna Sp. z o.o. Nowa Sarzyna 13,3
1007 Elektromet Zakłady Metalowe Spółdzielnia Pracy w Jarosławiu Jarosław 13,3
1008 Karo Usługi Transportowe Handel Kazimierz Bródka i Robert Bródka sp.j. Zbydniów 13,3
1009 Vest Group Sp. z o.o. Rzeszów 13,3
1010 Łazur sp.j. Kowalowy 13,2
1011 Gazosystem Sp. z o.o. Stalowa Wola 13,2
1012 Directline Sp. z o.o. Strzyżów 13,2
1013 Reg Benz Sp. z o.o. 3 sp.k. Mielec 13,1
1014 Gospodarstwo Rolne w Górze Ropczyckiej Sp. z o.o. Góra Ropczycka 13,1
1015 KMG Investments Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 13,1
1016 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Przemyśl 13,1
1017 Przedsiębiorstwo Budowlane Awers Sp. z o.o. Zgłobień 13,1
1018 Komet Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 13,1
1019 Inpronaft Sanok S.A. Sanok 13,1
1020 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Administrator Budynków Komunalnych Sp. z o.o. Jasło 13
1021 Spółdzielnia Producentów Zbóż i Rzepaku Farmer Wietlin Trzeci 13
1022 Elmar Plus Sp. z o.o. Kolbuszowa 13
1023 Radbud Sp. z o.o. sp.k. Radawa 13
1024 Business Partner Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 13
1025 Spółdzielnia Usługowo-Wytwórcza Rol-Pol Przewrotne 13
1026 Uzdrowisko Horyniec Sp. z o.o. Horyniec-Zdrój 12,9
1027 I-BS.PL Sp. z o.o. Stalowa Wola 12,9
1028 Trans Selekt Sp. z o.o. Rzeszów 12,9
1029 Firma Handlowa Bartoszek S.J. Jarosław 12,8
1030 Galteco Sp. z o.o. Przemyśl 12,8
1031 Eszelon Sp. z o.o. Budy Głogowskie 12,7
1032 Invest-Media Sp. z o.o. Chmielów 12,7
1033 Ams Truck Sp. z o.o. Machowa 12,6
1034 DLZ Działo sp.j. Mielec 12,6
1035 Nano360 Sp. z o.o. Czudec 12,6
1036 East Trade Group Sp. z o.o. Rzeszów 12,5
1037 Eleo – Development Andrzej Bieńczak i Wspólnicy Sp.J. Brzozów 12,5
1038 Bwk Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 12,4
1039 Zakład Produkcyjno-Handlowy Cerplast Sp. z o.o. Ropczyce 12,4
1040 Galicja II St.Tkaczyk, J.Pelc, A.Sidor sp.j. Leżajsk 12,4
1041 Roma Robert Makarowski i Wspólnicy sp.j. Jarosław 12,4
1042 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe San-Ust Sp. z o.o. Ustrzyki Dolne 12,4
1043 Agromasz Sp. z o.o. Domaradz 12,3
1044 Ostrowski Tax Sp. z o.o. Rzeszów 12,3
1045 Hawana Sp. z o.o. Nisko 12,3
1046 Metalpol Sowa sp.j. Mielec 12,3
1047 PPUH Centro-Bud Sp. z o.o. Mielec 12,3
1048 Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Supon Sp. z o.o. Rzeszów 12,3
1049 Relavia Sp. z o.o. Polańczyk 12,2
1050 Zakłady Produkcyjno-Handlowe Remint Sp. z o.o. Przysieki 12,2
1051 Muzeum Narodowe Ziemi Przemyskiej Przemyśl 12,2
1052 Termores Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 12,1
1053 Folpol-Skrobacz sp.j. Krzemienica 12,1
1054 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Eldom Sp. z o.o. w Rzeszowie Rzeszów 12,1
1055 Cj Blok Fabryka Elementów Budowlanych Sp. z o.o. Rudna Mała 12,1
1056 Concise Software Sp. z o.o. Rzeszów 12,1
1057 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dagon Sp. z o.o. Krosno 12,1
1058 Zamtechnika Sp. z o.o. Mielec 12,1
1059 Firma Budowlana Firbud Sp. z o.o. S.K. Trzebownisko 12,1
1060 Think Project Management Sp. z o.o. Rzeszów 12
1061 Bernacki Industrial Services Sp. z o.o. Tajęcina 12
1062 Polaris Sp. z o.o. Tarnobrzeg 12
1063 Trasal Sp. z o.o. Rzeszów 12
1064 Spółdzielnia Telekomunikacyjna WIST w Łące Łąka 11,9
1065 Zakład Usług Komunalnych Energokom Sp. z o.o. Rakszawa 11,9
1066 Prywatna Komunikacja Samochodowa Andrzej Mądel Radomyśl Wielki 11,9
1067 Innovo Innowacje w Biznesie Sp. z o.o. Jasło 11,9
1068 RESTOL Sp. z o.o. PPiH Bratkowice 11,8
1069 Prefab Veranda Polska Sp. z o.o. Głogów Małopolski 11,8
1070 Dast-System B. Gaweł sp.j. Kolbuszowa 11,8
1071 Rolniczy Zespół Spółdzielczy w Charytanach Charytany 11,8
1072 Marwos M.Woś sp.j. Łańcut 11,8
1073 Zakład Metalowy Zelmet Sp. z o.o. Rzeszów 11,8
1074 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Astra Sp. z o.o. Krajowice 11,8
1075 Its Technology – Solveo Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 11,7
1076 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Wisłoczku Wisłoczek 11,7
1077 Draco Sp. z o.o. Rzeszów 11,7
1078 IPS Express Sp. z o.o. Dębica 11,7
1079 Inwestycje Liniowe Invest-Line Sp. z o.o. Żurawica 11,7
1080 ASA Glass Sp. z o.o. Krosno 11,7
1081 B&M Optik Sp. z o.o. Zaczernie 11,6
1082 Mtm Europe Sp. z o.o. Łańcut 11,6
1083 Rolmlek Sp. z o.o. S.K. Mielec 11,6
1084 Miejski Zakład Komunalny Nisko Sp. z o.o. Nisko 11,6
1085 Comfortcity Sp. z o.o. Rzeszów 11,5
1086 Wolfstal Sp. z o.o. Stalowa Wola 11,5
1087 K&K Selekt Sp. z o.o. Rzeszów 11,4
1088 Mtd Sp. z o.o. Tyczyn 11,4
1089 Ośrodek Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych Sp. z o.o. Rzeszów 11,4
1090 Sigma Sp. z o.o. Krosno 11,4
1091 Coalmex Sp. z o.o. Krosno 11,4
1092 Parens Sp. z o.o. Rzeszów 11,4
1093 Stilex Sp. z o.o. sp.k. Palikówka 11,4
1094 Miewoj Mieczysław Dobrowolski, Wojciech Dobrowolski sp.j. Brzegi Dolne 11,4
1095 Est-Polska Sp. z o.o. Rzeszów 11,3
1096 Al-Mar Sp. z o.o. Krosno 11,3
1097 Af Partner Sp. z o.o. Rzeszów 11,3
1098 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jarosław 11,2
1099 Molter Wytwórnia Mas Bitumicznych i Mieszanek Betonowych w Rudniku Nad Sanem Sp. z o.o. Rudnik nad Sanem 11,2
1100 ARS Medica Sp. z o.o. Radymno 11,2
1101 Inwentech Group Sp. z o.o. Krosno 11,1
1102 Mjc Sp. z o.o. Rzeszów 11,1
1103 Global Agro Innovations Sp. z o.o. Rzeszów 11,1
1104 Global AGD RTV Sp. z o.o. Jarosław 11,1
1105 KOBO Sp. z o.o. Kolbuszowa 11
1106 It Technology Poland Sp. z o.o. Rymanów 11
1107 Stc Sp. z o.o. Rzeszów 11
1108 Artel Czarniecki sp.j. Szówsko 11
1109 Dear Sp. z o.o. Przemyśl 11
1110 Firma Handlowa Masz Stanisława Ważna Sp.J. Rzeszów 11
1111 Pak-Hurt Sp. z o.o. Rzeszów 11
1112 Zakład Produkcji Koszykarskiej Delta-Rudnik Andrzej Bałutowski, Mariusz Lachowicz sp.j. Nisko 10,9
1113 Krusz-Bud Sp. z o.o. Temeszów 10,9
1114 Hotele Prezydenckie Sp. z o.o. w Upadłości Likwidacyjnej Rzeszów 10,9
1115 Kpb-Development Sp. z o.o. Krosno 10,9
1116 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elektrotech Falger Grzegorz Wójcik Andrzej sp.j. Łańcut 10,9
1117 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Drim Wacław Drwięga sp.j. Sanok 10,9
1118 Społem Jasło Sp. z o.o. Jasło 10,8
1119 Destar Sp. z o.o. Chmielów 10,8
1120 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budrol Roman Cudo, Ewa Cudo sp.j. Kolbuszowa 10,8
1121 Selectshop Sp. z o.o. Rzeszów 10,7
1122 New Anna Cosmetics Sp. z o.o. Nowa Dęba 10,7
1123 Firma Mielec Firma Budowlana Sp. z o.o. Mielec 10,7
1124 Zakład Produkcji Wody Pitnej – Baranów Sandomierski Sp. z o.o. Baranów Sandomierski 10,7
1125 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Stal-Heg Sp. z o.o. Eksport – Import Stalowa Wola 10,7
1126 Euromak sp.j. B.Jurek, M.Słowik i Spółka Makowisko 10,7
1127 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budres-Sil Sp. z o.o. Rzeszów 10,6
1128 Elres Sp. z o.o. Rzeszów 10,6
1129 Sołek Sp. z o.o. Gwoźnica Dolna 10,6
1130 Chmura Sp. z o.o. Twierdza 10,6
1131 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe BJS Brzozów Szlama Irena, Szlama Leszek, Janiec Mieczysław sp.j. Brzozów 10,6
1132 Beskidzkie Towarzystwo Turystyczne Przełom Wisłoka Puławy 10,6
1133 Fly Park In Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 10,6
1134 Afiko Development Sp. z o.o. Rzeszów 10,5
1135 Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Kolbuszowa 10,5
1136 Podkarpacki Ośrodek Doradztwa Rolniczego Boguchwała 10,5
1137 Przedsiębiorstwo Transportowe DARAL A. Ćwikowska, D. Ćwikowski Sp.J. Rzeszów 10,5
1138 Transpetrol Szpytma S.J. Markowa 10,4
1139 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żurawicy Żurawica 10,4
1140 Alpaline Sp. z o.o. Rzeszów 10,4
1141 Świerkowy Zdrój Medical Spa Sp. z o.o. Rymanów-Zdrój 10,4
1142 PRO-EXPERT Łukasz Górski S.K. Rzeszów 10,4
1143 Orijana Trading Poland Sp. z o.o. Przemyśl 10,4
1144 Connex Ltd Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 10,3
1145 Firma Handlowa Elipsa W.Szoja, M.Świeca sp.j. Zarzecze 10,3
1146 G2a Re Sp. z o.o. Rzeszów 10,3
1147 Interweiss Sp. z o.o. Kowalówka 10,3
1148 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Droga w Czudcu Czudec 10,3
1149 Adl-Instal Polska Sp. z o.o. Załęże 10,3
1150 Szerbud Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 10,2
1151 Fabryka Sp. z o.o. Rzeszów 10,2
1152 Przedsiębiorstwo Budownictwa Energetycznego Krosno, Sp. z o.o. Krosno 10,2
1153 Ultratech Sp. z o.o. Sędziszów Małopolski 10,2
1154 Kofman Sp. z o.o. Rzeszów 10,2
1155 Firma Handlowo-Usługowa R.J.Kizior Apteka w Rynku sp.j. Dębica 10,1
1156 Hsw Oprzyrządowanie i Narzędzia Specjalne Sp. z o.o. Stalowa Wola 10,1
1157 Agz Sp. z o.o. Krosno 10,1
1158 Peksan Sp. z o.o. Sanok 10,1
1159 Favi Sp. z o.o. sp.k. Krosno 10,1
1160 Bowim – Podkarpacie Sp. z o.o. Rzeszów 10,1

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. Zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. Zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. Zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2,
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.
Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej. Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk ? Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Miasto Przyjazne Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. Zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa
Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy