Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Wielkopolskiego

Spośród 56 456 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 uzyskało 2236 firm z województwa wielkopolskiego, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.
W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji z Krajowego Rejestru Sądowego.
Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm na koniec marca 2019 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.
Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2019.
Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2019 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2019, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Wielkopolskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2019 r. w mln zł
1 Enea S.A. Poznań 21725
2 Jeronimo Martins Polska S.A. Kostrzyn 15293
3 LIDL Sp. z o.o. S.K. Jankowice 7007
4 ENEA Operator Sp. z o.o. Poznań 6005
5 Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Poznań 5703
6 Kompania Piwowarska S.A. Poznań 3812
7 PEPCO POLAND Sp. z o.o. Poznań 3671
8 Pfeifer & Langen Polska S.A. Poznań 3509
9 AGRI PLUS Sp. z o.o. Poznań 2226
10 Elektrownia Pątnów II Sp. z o.o. Konin 1994
11 MAHLE Polska Sp. z o.o. Krotoszyn 1876
12 Glaxosmithkline Pharmaceuticals S.A. Poznań 1807
13 Amica S.A. Wronki 1614
14 Zespół Elektrowni Pątnów-Adamów-Konin S. A. Konin 1595
15 APART Sp. z o.o. Suchy Las 1540
16 Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o. Sady 1528
17 Veolia Energia Poznań S.A. Poznań 1437
18 Signify Poland Sp. z o.o. Piła 1425
19 Mann+Hummel Ft Poland Sp. z o.o. S.K. Gostyń 1397
20 AQUANET S.A. Poznań 1392
21 Depenbrock Polska Sp. z o.o. S.K. Komorniki 1207
22 Imperial Tobacco Polska S.A. Jankowice 1193
23 Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Poznań 1175
24 Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o. Żylice 1158
25 Raben Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 1135
26 Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wronki 1127
27 Dino Polska S.A. Krotoszyn 1116
28 Com40 Sp. z o.o. S.K. Nowe Skalmierzyce 1093
29 Transgourmet Polska Sp. z o.o. Poznań 1064
30 PRATT & WHITNEY KALISZ Sp. z o.o. Kalisz 941
31 Famot Pleszew Sp. z o.o. Pleszew 920
32 Correct – K. Błaszczyk I Wspólnicy sp.k. Ociąż 883
33 Gestamp Polska Sp. z o.o. Września 878
34 New Yorker Polska Sp. z o.o. Poznań 858
35 Magna Automotive Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 845
36 Nivea Polska Sp. z o.o. Poznań 823
37 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu Poznań 820
38 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Komorniki 785
39 Grupa G-3 S.J. Grzegorz, Piotr, Radosław Gugała Turkowy 776
40 Amida Capital Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 764
41 BRIDGESTONE Poznań Sp. z o.o. Poznań 745
42 HBH Sp. z o.o. S.K. Poznań 744
43 Nordzucker Polska S.A. Opalenica 739
44 R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o. Swarzędz 720
45 BA Glass Poland Sp. z o.o. Poznań 676
46 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Poznań 662
47 Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 613
48 SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Sękowo 604
49 Gebhardt – Stahl Polska Sp. z o.o. Stare Miasto 601
50 Eurocash Franczyza Sp. z o.o. Komorniki 595
51 Kaczmarek Malewo sp.j. Malewo 586
52 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 585
53 KABAT TYRE Sp. z o.o. S.J. Budzyń 581
54 Santander Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Poznań 579
55 Autostrada Wielkopolska II S.A. Poznań 572
56 Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k. Malanów 561
57 Aesculap Chifa Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 559
58 Autostrada Eksploatacja S.A. Poznań 554
59 VPK Polska Sp. z o.o. Września 551
60 Portos Tr7 Sp. z o.o. S.K. Kalisz 550
61 GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o. Poznań 548
62 PAROC Polska Sp. z o.o. Trzemeszno 532
63 BLUM POLSKA Sp. z o.o. Jasin 531
64 Flex Films Europa Sp. z o.o. Września 523
65 Ikano Industry Sp. z o.o. Rogoźno 509
66 BIOFARM Sp. z o.o. Poznań 509
67 Kimball Electronics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 507
68 Fresenius Medical Care Polska S.A. Poznań 483
69 Santander Finanse Sp. z o.o. Poznań 480
70 REHAU Sp. z o.o. Baranowo 471
71 Lisner Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 470
72 ANDREAS STIHL Sp. z o.o. Sady 454
73 Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o. Trzcianka 454
74 STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o. Granowo 452
75 Politechnika Poznańska Poznań 451
76 SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o. Koło 444
77 AMI Sp. z o.o. S.K. Mikstat 442
78 Werner Kenkel Sp. z o.o. Krzycko Wielkie 442
79 Malta-Decor Sp. z o.o. Poznań 439
80 EXIDE TECHNOLOGIES S.A. Poznań 436
81 NB Polska Sp. z o.o. Gniezno 426
82 Bartex Bartol Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 421
83 Jm Nieruchomości Bis Sp. z o.o. Kostrzyn 411
84 Auto Handel Centrum Grupa Cichy sp.j. Wysogotowo 408
85 TECHLAND Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 407
86 Leszczyńska Fabryka Pomp – Sp. z o.o. Leszno 407
87 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa WINOGRADY w Poznaniu Poznań 402
88 Steico Sp. z o.o. Czarnków 401
89 Ewe Polska Sp. z o.o. Poznań 382
90 Amica Handel i Marketing Sp. z o.o. Poznań 368
91 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 360
92 Lumag Sp. z o.o. Budzyń 345
93 Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 333
94 Wyborowa S. A. Poznań 330
95 Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o. Poznań 329
96 Auto Partner S.J. Ociąż 326
97 GSK SERVICES Sp. z o.o. Poznań 314
98 APATOR POWOGAZ S.A. Poznań 313
99 Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. – Grupa IHAR Kobylin 310
100 PPHU KONSPOL – BIS Sp. z o.o. Słupca 306
101 Nesperta Sp. z o.o. Luboń 300
102 BSC Drukarnia Opakowań S.A. Poznań 299
103 Zakład Robót Komunikacyjnych DOM w Poznaniu Sp. z o.o. Poznań 295
104 Pudliszki Sp. z o.o. Pudliszki 294
105 Hempel Paints (Poland) Sp. z o.o. Niepruszewo 292
106 Bros Sp. z o.o. sp.k. Poznań 292
107 Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 287
108 Mahle Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 284
109 SOLARIS BUS & COACH S.A. Bolechowo-Osiedle 284
110 Poznańska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Poznaniu Poznań 280
111 G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 277
112 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kole Koło 277
113 Hochland Polska Sp. z o.o. Kaźmierz 277
114 Ataner Sp. z o.o. Poznań 264
115 Mondi Poznań Sp. z o.o. Dopiewo 263
116 Argip Sp. z o.o. Poznań 262
117 FORTEC Sp. z o.o. Strykowo 262
118 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego TRZEMESZNO Sp. z o.o. Trzemeszno 261
119 HJ HEINZ POLSKA Sp. z o.o. Pudliszki 261
120 Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych S.A. Mirosław 260
121 Cosmo Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 260
122 Bowa Polska Sp. z o.o. Złotkowo 258
123 Gonvarri Polska Sp. z o.o. Września 253
124 Gpd Agency Sp. z o.o. sp.k. Poznań 249
125 Gospodarstwo Rolno – Hodowlane Gąsiorek sp.j. Czerniejewo 249
126 Geberit Produkcja Sp. z o.o. Koło 248
127 Strauss Cafe Poland Sp. z o.o. Swadzim 247
128 Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j. Jankowy 244
129 EURO – COMFORT Sp. z o.o. Leszno 244
130 ALUPLAST Sp. z o.o. Poznań 239
131 Paula Ingredients Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 239
132 PAK Kopalnia Węgla Brunatnego KONIN S.A. Kleczew 238
133 Yes Biżuteria S.A. Poznań 237
134 PROFIM Sp. z o.o Turek 237
135 Spółdzielnia Mieszkaniowa Grunwald w Poznaniu Poznań 237
136 Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy sp.j. Mroczeń 231
137 Termetal Piotr Glaner Spółka Komandytowa Piła 231
138 Trasko – Inwest Sp. z o.o. Ostrzeszów 231
139 Wechta Inwestycje Sp. z o.o. Słupca 231
140 Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o. Poznań 229
141 Ecco Holiday Sp. z o.o. Poznań 228
142 Convert Pl Sp. z o.o. Czachorowo 228
143 Polinova Polska Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 227
144 Pfeifer & Langen Marketing Sp. z o.o. Poznań 227
145 DRAMERS S.A. Rabowice 226
146 Komplet Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 220
147 SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o. Poznań 220
148 MEDIVET S.A. Śrem 219
149 MGI POLSKA Sp. z o.o. Swadzim 219
150 ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o. Komorniki 218
151 Paypro S.A. Poznań 217
152 Aquila Radomsko Sp. z o.o. Września 216
153 Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o. Swarzędz 215
154 Grecos Holiday Sp. z o.o. Poznań 213
155 Still Polska Sp. z o.o. Żerniki 213
156 VIACON Sp. z o.o. Rydzyna 209
157 TFP Sp. z o.o. Dziećmierowo 207
158 PROMAG S.A. Poznań 206
159 NORDAN Sp. z o.o. Powodowo 205
160 KOMPUTRONIK S.A. Poznań 203
161 Europol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Podanin 200
162 Saueressig Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 198
163 Świeże i Zielone Sp. z o.o. S.K. Kórnik 196
164 MRÓZ S.A. Borek Wielkopolski 193
165 GABI-BIS Sp. z o.o. S.K. Łęka Opatowska 190
166 Pollena Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. sp.k. Ostrzeszów 190
167 TOP FARMS WIELKOPOLSKA Sp. z o.o. Czempiń 189
168 Meyer Tool Poland Sp. z o.o. Kalisz 187
169 Schiever Polska Sp. z o.o. Poznań 184
170 DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kościan 184
171 MTM-Consulting Tadeusz Mazek Kalisz 184
172 KROT INVEST KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K.A. Krotoszyn 183
173 Kupiec Poznański Real Estate Sp. z o.o. Poznań 183
174 R2 Center Sp. z o.o. Suchy Las 183
175 POZ BRUK Sp. z o.o. S.J. Sobota 182
176 Duon Dystrybucja Sp. z o.o. Wysogotowo 182
177 Duda Cars S.A. Poznań 181
178 Pago Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 181
179 Bolsius Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Poznań 180
180 Spinko Sp. z o.o. Leszno 180
181 ONIX Sp. z o.o. Zakrzewo 179
182 Bowa International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotkowo 179
183 Premium Distributors Sp. z o.o. Komorniki 179
184 Trepko S.A. Gniezno 177
185 Netbox Pl Sp. z o.o. Czachorowo 176
186 Naczepy Pozkrone S.A. sp.k. Poznań 174
187 DEBON Sp. z o.o. Pępowo 174
188 GFM Rusztowania Sp. z o.o. sp.k. Grabów nad Prosną 173
189 Grupa Producentów Rolnych Zboża Wielkopolskie Sp. z o.o. Pleszówka 172
190 DECORA S.A. Środa Wielkopolska 172
191 Sunrise System Sp. z o. o. S.K. Poznań 171
192 RAWIBOX S.A. Rawicz 171
193 Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A Krotoszyn 170
194 Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o. Rawicz 169
195 H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. Gądki 167
196 Kombinat Rolniczo-Przemysłowy Manieczki Sp. z o.o. Manieczki 167
197 Polmostrów Sp. z o.o. Wysocko Wielkie 166
198 Poznańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Poznań 166
199 UTAL Sp. z o.o. Gruszczyn 166
200 Modertrans Poznań Sp. z o.o. Poznań 166
201 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Jarosława Dąbrowskiego Swarzędz 166
202 Wavin Polska S.A. Buk 166
203 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. Luboń 165
204 KREISEL Technika Budowlana Sp. z o.o. Poznań 165
205 Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 165
206 HOLDING WRONKI S.A. Wronki 165
207 AGRO-RYDZYNA Sp. z o.o. Kłoda 164
208 Ferma Drobiu Bartosz Lipowczyk Rawicz 163
209 LUVENA S.A. Luboń 162
210 Hilding Anders Polska Sp. z o.o. Murowana Goślina 162
211 Folplast Sp. z o.o. S.K. Kościan 161
212 KONIMPEX Sp. z o.o. Konin 161
213 Aeroklub Poznański Im. Wandy Modlibowskiej Poznań 160
214 Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o. Golina 159
215 Jakon Nowa Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 159
216 Pozbud T&R S.A. Wysogotowo 158
217 Agrobex Sp. z o.o. Poznań 156
218 Stolarz Lempert S.K. Baranów 155
219 FIBAR GROUP S.A. Poznań 153
220 Remmers Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 153
221 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Agrifarm Sp. z o.o. Śmiłowo 151
222 Bemo Motors Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 151
223 Nickel Development Sp. z o.o. Złotniki 150
224 Akrostal Sp. z o.o. Garbatka 149
225 Spółdzielnia Pracy Arwimont Buk 147
226 Josera Polska Sp. z o.o. Paproć 147
227 P.P-U-H. Perfexim Ltd Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 145
228 Serpol Cosmetics Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mieścisko 145
229 WISTIL S.A. Kalisz 144
230 ADM Czernin S.A. Szamotuły 143
231 Thule Sp. z o.o. Huta Szklana 143
232 Anwil Transport Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Złotniki 139
233 Kraus Folie sp.j. Kalisz 139
234 LENA LIGHTING S.A. Środa Wielkopolska 139
235 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Konin 138
236 Poznańska Korporacja Budowlana PEKABEX S.A. Poznań 138
237 Piast Pasze Sp. z o.o. Lewkowiec 138
238 Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. Berzyna 138
239 KAEM Sp. z o.o. S.K. Baranowo 137
240 Forcom Sp. z o.o. Poznań 137
241 Zakład Poligraficzny Pol – Mak Przemysław Makowiak, Danuta Makowiak sp.j. Przeźmierowo 136
242 Esa Trucks Polska Sp. z o.o. Komorniki 135
243 GSM-MOTION Sp. z o.o. S.K. Krzywiń 135
244 DELKO S.A. Śrem 135
245 Jeremias Sp. z o.o. Gniezno 134
246 BT Development BT Kapitał Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 134
247 NEKK Sp. z o.o. Poznań 133
248 Euroklimat Sp. z o.o. Suchy Las 132
249 Danhatch Poland S.A. Stary Widzim 132
250 Przedsiębiorstwo Barbara Kaczmarek sp.j. Malewo 132
251 Pphu Dolmar Sp. z o.o. S.K. Kępno 131
252 Andersia Tower Sp. z o.o. Poznań 131
253 Zakład Rolniczo – Przemysłowy Farmutil HS S.A. Kaczory 131
254 EL CAB Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 130
255 Krispol Sp. z o.o. Psary Małe 130
256 Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o. Poznań 128
257 WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Ostrów Wielkopolski 127
258 Elektromontaż Poznań S.A. Poznań 126
259 Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A. Krotoszyn 126
260 Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A. Krotoszyn 125
261 Cichowlas Polskie Warzywa Jędrzej Cichowlas Staniszewo 125
262 Wabe Sp. z o.o. Strumiany 125
263 CDRL S.A. Pianowo 124
264 Mckeen-Beef Sp. z o .o. Lisków 124
265 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o. Kościuszków 124
266 Agrifirm Polska Sp. z o.o. Szamotuły 124
267 Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A. Krotoszyn 123
268 Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. Poznań 123
269 The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o. Skrót Firmy: Tlbs-W Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 123
270 Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A. Krotoszyn 122
271 Help Homecare Sp. z o.o. Poznań 122
272 WOOD-MIZER INDUSTRIES Sp. z o.o. Koło 122
273 Pekabex Bet S.A. Poznań 122
274 Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A. Krotoszyn 121
275 APC POLSKA Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 120
276 Gomez Sp. z o.o. S.K. Poznań 120
277 Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o. Piła 119
278 Ak Sp. z o.o. Komorniki 118
279 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jeżyce Poznań 118
280 Mckeen-Beef Sh Sp. z o.o. Linne 114
281 L-Correct – Sp. z o.o. Ociąż 114
282 Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolinek 114
283 Radaway Sp. z o.o. Jasin 114
284 Przedsiębiorstwo Promax sp.j. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław Okrój Ostrów Wielkopolski 113
285 SAF HOLLAND POLSKA Sp. z o.o. Piła 113
286 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Henmar Sp. J. Henryk Stawowy, Maria Stawowa, Michał Stawowy Koźmin Wielkopolski 113
287 Park Drobiarski Sp. z o.o. Śmiłowo 113
288 LIDL Polska Sp. z o.o. Jankowice 111
289 Hama Polska Sp. z o.o. Robakowo 110
290 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Bądecz 110
291 Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie Sp. z o.o. Turek 110
292 CCL Label Sp. z o.o. Kiekrz 110
293 Agro Gobarto Sp. z o.o. Grąbkowo 110
294 Amcor Flexibles Złotów Sp. z o.o. Złotów 110
295 Multistal i Lohmann Sp. z o.o. Poznań 109
296 Agrii Polska Sp. z o.o. Poznań 109
297 Bemo Motors Sp. z o.o. Poznań 109
298 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert S.J. Marianka Mroczeńska 109
299 Minimaxx Sofa Sp. z o.o. Oborniki 108
300 Ceko Sp. z o.o. Goliszew 108
301 Sherwin – Williams Poland Sp. z o.o. Brodziszewo 108
302 Koesters I Meyer Sp. z o.o. Malanów 108
303 Big Star Limited Sp. z o.o. Kalisz 108
304 Postęp Sp. z o.o. Pniewy 108
305 Bostik Sp. z o.o. Sady 107
306 Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Rakoniewice 107
307 Wielkopolskie Centrum Onkologii Im. Marii Skłodowskiej-Curie Poznań 107
308 MIRANDA Sp. z o.o. Turek 106
309 Meble Marzenie Węgłowski i Stryjakiewicz sp.j. Opatów 106
310 Zakład Budowlano-Remontowy Budrem Sp. z o.o. Inwestycje i Nieruchomości sp.k. Ostrów Wielkopolski 105
311 Jakon Tm Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 104
312 Weko – Polska Sp. z o.o. Raszków 104
313 Grupa Lambda Sp. z o.o. Dystrybucja Spółka Komandytowa Poznań 103
314 Shimano Polska Sp. z o.o. Żerniki 103
315 Frapo-Invest Sp. z o.o. Konin 102
316 Albatros Aluminium Sp. z o.o. Poznań 102
317 Services Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 102
318 RBB – Stal S.A. Jarocin 101
319 Cortland Sp. z o.o. Poznań 101
320 PANASONIC ENERGY POLAND S.A. Gniezno 101
321 MC BAUCHEMIE Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 100
322 Walbet A.D.K. Walkowiak sp.j. Miejska Górka 100
323 Dat-Schaub Polska Sp. z o.o. Suchy Las 100
324 Donauchem Polska Sp. z o.o. Rokietnica 100
325 Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o. Garzyn 100
326 Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. Komorniki 100
327 Axpol Trading Sp. z o.o. S.K. Złotniki 99
328 AGRO – HANDEL Sp. z o.o. Krzywiń 99
329 Geo-Poland Sp. z o.o. Poznań 98
330 Dr. Marcus International Sp. z o.o. S.K. Kalisz 97
331 Newell Poland Sp. z o.o. Poznań 97
332 FERRARINI Sp. z o.o. Sieraków 97
333 ADM SZAMOTUŁY Sp. z o.o. Szamotuły 97
334 ZEELANDIA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 97
335 D.J.T. Sp. z o.o. Poznań 97
336 Bejot Sp. z o.o. Manieczki 96
337 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DARPOL Dariusz Chodanienok Kaczory 95
338 Lumina Investments Sp. z o.o. Poznań 95
339 Neorol Sp. z o.o. Chrzan 95
340 Albeco Sp. z o.o. Plewiska 95
341 Trio Line Polska Sp. z o.o. Plewiska 94
342 Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o. Koziegłowy 94
343 Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o. Kaczory 94
344 Kaliska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Kalisz 93
345 Liskowski Piotr Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe TRANSLIS Konin 93
346 Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. Bogucin 93
347 Vossloh Skamo Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 92
348 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 92
349 Franciszek Siegień WPPH Elena Import-Export Żelazków 92
350 Milkop sp.j. Materliński, Kaczmarek Długa Wieś 91
351 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. 23 Lutego w Koziegłowach Koziegłowy 91
352 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w Odolanowie Odolanów 91
353 Dalpo Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 91
354 AUTO – PLAST PRODUKT S.A. Września 90
355 Phytopharm Klęka S.A. Klęka 90
356 Natom Logistic Sp. z o.o. S.K. Chocicza 90
357 Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. Poznań 90
358 Claas Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 90
359 PHUP GNIEZNO Sp. z o.o. HURTOWNIA Sp-ka Komandytowa Gniezno 90
360 Swisspol Sp. z o.o. Piła 90
361 Fabryka Mebli PIASKI Henryk Kaczorowski Łęka Opatowska 89
362 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Dworecki sp.j. Golejewo 89
363 Dmg Mori Polska Sp. z o.o. Pleszew 89
364 Skaltex – Kaczmarek, Błaszczyk S.J. Nowe Skalmierzyce 88
365 Domex – Kuśnierek sp.j. Rydzyna 88
366 Neoinvest Group Sp. z o.o. Poznań 88
367 Essel Propack Polska Sp. z o.o. Poznań 87
368 Bims Plus FHH Sp. z o.o. Poznań S.K. Poznań 87
369 P.P.U.H. WOSEBA Sp. z o.o. Odolanów 86
370 Okechamp S.A. Poznań 86
371 Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A. Ostrów Wielkopolski 86
372 Peamco Materiały Budowlane Tomczak Sp. J. Leszno 86
373 STOL-TAP Sp. z o.o. S.K. Rabowice 86
374 ALTOM Sp. z o.o. S.K. Gniezno 86
375 Mikronika Sp. z o.o. Poznań 86
376 Raben Transport Sp. z o.o. Gądki 86
377 Kramp Sp. z o.o. Modła Królewska 85
378 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Cielcza 85
379 Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 84
380 Poznańskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Poznań 84
381 Everest Development Smoliński Sp.J. Śrem 84
382 Ster Sp. z o.o. Poznań 83
383 Zr 1 Sp. z o.o. Krotoszyn 83
384 Aquila Września Sp. z o.o. Września 83
385 Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o. Słupia 82
386 Grupa Sp. z o.o. Bromargo Fermy S.K. Margońska Wieś 82
387 CLAR SYSTEM S.A. Poznań 82
388 Polish Assembly Centre Sp. z o.o. Śrem 82
389 Florentyna Sp. z o.o. Korzkwy 82
390 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Poznań 82
391 RESCO Sp. z o.o. Jastrowo 82
392 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Gabi-Jerczyńscy sp.j. Piaski 82
393 Tetos S.A. Poznań 81
394 Brenderup Sp. z o.o. Wieleń 81
395 POLYCHEM SYSTEMS Sp. z o.o. Poznań 81
396 Viatec Sp. z o.o. Poznań 81
397 Szpital w Puszczykowie Im. Prof. S.T. Dąbrowskiego S.A. Puszczykowo 81
398 Everest Development Sp. z o.o. 2 S.K. Śrem 81
399 CONNECTOR.PL Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 81
400 Tip-Topol Sp. z o.o. Pobiedziska 81
401 Viacon Polska – Sp. z o.o. Rydzyna 81
402 Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak sp.j. Śmigiel 80
403 Tulplast Sp. z o.o. S.K. Paczkowo 80
404 Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading S.K. Poznań 80
405 SFB POLSKA Sp. z o.o. Ostrzeszów 80
406 KWS POLSKA Sp. z o.o. Poznań 79
407 E-R2 Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 79
408 MULTEAFIL Sp. z o.o. Dobrzyca 79
409 IMPAKT S.A. Mosina 79
410 Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Kłodawa 79
411 PBO Nowak Sp. z o.o. S.K. Klonówiec 79
412 G-U Polska Sp. z o.o. Poznań 79
413 Albis Polska Sp. z o.o. Poznań 79
414 Kingspan Environmental Sp. z o.o. Rokietnica 78
415 REAL Włodzimierz Pospiech Leszno 78
416 FIMTEC-Polska Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 78
417 PPHU A-LIMA-BIS Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 77
418 Invest Biznes S.A. Ostrów Wielkopolski 77
419 Oriolus Investments Sp. z o.o. Poznań 77
420 Komputronik Signum Sp. z o.o. Poznań 77
421 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Komorniki 77
422 Wielkopolska Gildia Rolno – Ogrodnicza S.A. Poznań 77
423 Seacom Sp. z o.o. Wronki 76
424 Inter – Global Sp. z o.o. Stary Staw 76
425 Pci Membranes Sp. z o.o. Kostrzyn 76
426 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. KALISZ Kalisz 76
427 TALEX S.A. Poznań 76
428 Żwirownia Dolata Beton Dolata Agnieszka Dolata Dąbrowa 75
429 PGK – CENTRUM Sp. z o.o. Poznań 75
430 DUNI POLAND Sp. z o.o. Poznań 75
431 Hjort Knudsen Polen Sp. z o.o. Wysoka 75
432 Prefere Resins Poland Sp. z o.o. Trzemeszno 75
433 Miejski Zakład Oczyszczania Sp. z o.o. Leszno 75
434 Składy Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 74
435 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Kalisz S.A. Kalisz 74
436 Pleszewskie Centrum Medyczne W Pleszewie Sp. z o.o. Pleszew 74
437 Landbud Bis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 74
438 Agromarket Sp. z o.o. S.K. Jaryszki 73
439 Esmoking Liquids Sp. z o.o. S.K. Ostrzeszów 73
440 Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański sp.j. Poznań 73
441 Frost&Meat By Mróz Sp. z o.o. Poniec 72
442 Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z Siedzibą w Tulcach Sp. z o.o. Tulce 72
443 Dantherm Sp. z o.o. Gądki 72
444 WINKHAUS POLSKA Beteiligungs Sp. z o.o. Sp-ka Komandytowa Rydzyna 72
445 Allflex Polska Sp. z o.o. Psary Małe 71
446 MARTIN BAUER POLSKA Sp. z o.o. Witaszyce 71
447 Starsprings Poland Sp. z o.o. Sady 71
448 KARPOL Sp. z o.o. Piła 71
449 CHEMES M. Szperliński Sp. z o.o. Sady 71
450 CARL ZEISS Sp. z o.o. Poznań 71
451 Konimpex Invest Sp. z o.o. Konin 70
452 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Drewtur Jacek Gugała i Aneta Gugała sp.j. Turkowy 70
453 Marathon International Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn 70
454 SNP Poland Sp. z o.o. Suchy Las 70
455 IBP Instalfittings Sp. z o.o. Poznań 70
456 Terra Vox Sp. z o.o. sp.k. Czerwonak 70
457 B.Braun Avitum Poland Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 69
458 Hodowla Zarodowa Zwierząt Żołędnica Sp. z o.o. Żołędnica 69
459 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Romix Sp. z o.o. Żodyń 69
460 PERSCHMANN Sp. z o.o. Poznań 69
461 PEKA Sp. z o.o. Jasin 69
462 Eurocash Serwis Sp. z o.o. Komorniki 69
463 Jenox Akumulatory Sp. z o.o. Chodzież 69
464 ARGENTA MIKROBIOLOGIA Sp. z o.o. S.K. Poznań 69
465 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Zap-Kooperacja Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 69
466 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Jurek Danuta i Piotr Żurecki sp.j. Jankowy 69
467 WIRTGEN Polska Sp. z o.o. Poznań 69
468 Górecka Projekt Sp. z o.o. Wysogotowo 69
469 Książ-Rol Sp. z o.o. Książ Wielkopolski 68
470 Polak Meble Sp. z o.o. S.K. Kępno 68
471 Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu Gostyń 68
472 BHJ Polska Sp. z o.o. Michorzewko 68
473 KIEL – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 68
474 INLINE Poland Sp. z o.o. Murowana Goślina 68
475 DIG-NET Lenart S.J. Mroczeń 68
476 HERMES Sp. z o.o. Włoszakowice 68
477 Metrolog Sp. z o.o. Czarnków 68
478 Promonotes Sp. z o.o. Suchy Las 67
479 C&C Partners Sp. z o.o. Leszno 67
480 Kadefarm Sp. z o.o. Sierosław 66
481 Sano Agrar Institut Sp. z o.o. Sękowo 66
482 FERMA KRĄPLEWICE Sp. z o.o. Poznań 66
483 Fabryka Mebli Meblar Maria i Franciszek Sołtysik sp.j. Baranów 66
484 SAMSUNG SDS GLOBAL SCL POLAND Sp. z o.o. Wronki 66
485 Pgd Polska Sp. z o.o. Poznań 66
486 CURTIS HEALTH CAPS Sp. z o.o. Wysogotowo 66
487 Zr 3 Sp. z o.o. Krotoszyn 65
488 Asta-Net S. A. Piła 65
489 Mayr Polska Sp. z o.o. Rojów 65
490 Pak Infrastruktura Sp. z o.o. Konin 65
491 Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Agromix Sp. z o.o. Rojęczyn 64
492 Agencja Handlowa Sp. z o.o. Czerwonak 64
493 Pema Polska Sp. z o.o. Poznań 64
494 KOMAT Mieczysław Kozłowski Romanowo Dolne 64
495 Drewmix Albert sp.j. Łęka Mroczeńska 63
496 LOB Master Key Sp. z o.o. Leszno 63
497 Litex Promo Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 62
498 TERSTEEL GROUP Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 62
499 Levant Foods Sp. z o.o. Poznań 62
500 Currency One S.A. Poznań 62
501 Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Uciechowski sp.j. Raszków 62
502 Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Konin 62
503 FKS Sp. z o.o. Okucia Okienne i Drzwiowe Śmigiel 62
504 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Hipolita Cegielskiego Poznań 61
505 Watis Sp. z o.o. Strzałkowo 61
506 ALVO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Śmigiel 61
507 Pilska Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Pile Piła 61
508 Cembrit Production S.A. Trzemeszno 61
509 Lanfam Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 61
510 Przedsiębiorstwo Techniczno – Handlowe Eurotronic Sp. z o.o. Poznań 61
511 Nagel Polska Sp. z o.o. Komorniki 61
512 Hanomag Heat Treatment International Sp. z o.o. Jasin 61
513 FABRYKA PAPIERU CZERWONAK Sp. z o.o. Czerwonak 61
514 Famisa S.A. Poznań 61
515 Zr 4 Sp. z o.o. Krotoszyn 61
516 Gnieźnieńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gniezno 60
517 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 60
518 Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. Kalisz 60
519 Good Food Products Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 60
520 Elmax Group Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 60
521 Zakład Chemiczny Paweł Paprocki S.J. Święciechowa 60
522 FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J. Kalisz 60
523 Glt Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Glt Services Sp. z o.o.) Ostrzeszów 60
524 Fabryka Mebli Biurowych Maro Sp. z o.o. Komorniki 59
525 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu Poznań 59
526 Marek Szaniewski Las Vegas Poznań 59
527 Przedsiębiorstwo Rolne Rusko Sp. z o.o. Rusko 59
528 Schrader Internationale Logistyk Sp. z o.o. Poznań 59
529 Konbet Poznań Sp. z o.o. S.K. Poznań 59
530 Gospodarstwo Rolno – Przemysłowe Rolgos Sp. z o.o. Ciążeń 59
531 Elektrociepłownia Będzin S.A. Poznań 59
532 Nowaccy Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 59
533 DOBRZEC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kalisz 59
534 Nowak Okucia Meblowe Sp. z o.o. S.K. Olszowa 59
535 MEBLE STOLAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Jankowy 59
536 Rolnicza Korporacja Spółdzielcza w Czempiniu Piechanin 58
537 Energika Małgorzata Szamałek, Zbigniew Szamałek sp.j. Zasutowo 58
538 Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 58
539 Miejski Zakład Gospodarki Mieszkaniowej MZGM Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 58
540 Enea Serwis Sp. z o.o. Gronówko 58
541 Mirjan Sp. z o.o. S.K. Łęka Mroczeńska 58
542 ELEKTRO-KLIM Przemysław Wawrzyńczyk Strumiany 58
543 PODANFOL S.A. Chodzież 58
544 PAS Polska Sp. z o.o. Opalenica 58
545 Metpol Sp. z o.o. Suchy Las 57
546 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o. Stęszew 57
547 Centrum Rozwoju Komunalnego S.A. Ostrów Wielkopolski 57
548 Rci Sp. z o.o. Poznań 57
549 AGRI PLUS Wielkopolska S.A. Konarzewo 57
550 TP – KOM Sp. z o.o. Tarnowska Gospodarka Komunalna Tarnowo Podgórne 57
551 Forum Media Polska Sp. z o.o. Poznań 57
552 Unipol Wypieki Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 57
553 Auto Centrum – Lis sp.j. Stefan i Lidia Lis Kalisz 56
554 Wytwórnia Parkietów DĄBEX Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 56
555 Ajaks S.A. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Poznań 56
556 KNOTT Sp. z o.o. Zdziechowice 56
557 Energia Active Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 56
558 Contrain Group Sp. z o.o. Poznań 56
559 Gest – Pol Sp. z o.o. Bogusławice 55
560 Farmer Raniś – Zmyślony sp.j. Fabianów 55
561 Murawscy Sp. z o.o. S.K. Żerków 55
562 Ars Medical Sp. z o.o. Piła 55
563 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Family-Farm Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 55
564 Tur-Trans-Gapsa sp.j. Dzierżązna 55
565 Marbopur Sp. z o.o. S.K. Bielsko 55
566 Dino Krotoszyn Sp. z o.o. Krotoszyn 55
567 HENDI Polska sp. z o.o. Gądki 55
568 Tabor-Trans Sp. z o.o. S.K. Poznań 55
569 Steico Joist Sp. z o.o. Czarnków 55
570 WESOŁEK Sp. z o.o. Materiały Budowlane Chocicza 55
571 Ogrody Różane Sp. z o.o. Konin 55
572 Armatura Kozłowski Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 55
573 Grene Sp. z o.o. Modła Królewska 55
574 Galeria MM Spv Sp. z o.o. Poznań 54
575 Energetyczne Towarzystwo Finansowo Leasingowe Energo Utech S.A. Poznań 54
576 KONIŃSKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Konin 54
577 ANTON ROHR – LOGISTYKA Sp. z o.o. Poznań 54
578 Avi-Vet Service Mamczur i Wspólnicy sp.j. Tarnowo Podgórne 54
579 Sas Sp. z o.o. Stęszew 54
580 Jmk Sp. z o.o. Powodowo 54
581 Firma Karlik sp.j. Poznań 54
582 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Leszno 54
583 KACZMAREK ELECTRIC S.A. Wolsztyn 54
584 POL – SOFT Sp. z o.o. Złotów 53
585 Stiegelmeyer Kępno Sp. z o.o. Kępno 53
586 Melle Sp. z o.o. Stary Staw 53
587 KRUSZGEO Wielkopolskie Kopalnie Sp. z o.o. Poznań 53
588 Grausch i Grausch Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Złotkowo 53
589 Books Sp. z o.o. S.K. Żychlin 53
590 Termedia Sp. z o.o. Poznań 53
591 Galtic Investments Sp. z o.o. Poznań 53
592 Wheelabrator Schlick Sp. z o.o. Września 53
593 Prostaf Aleksander Łańczak, Marek Trzaskowski sp.j. Poznań 53
594 SSK Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 52
595 Meble Negro Sp. z o.o. S.K. Piaski 52
596 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 52
597 Paul – Pon Polska Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 52
598 Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o. Poznań 52
599 Remark – Kayser Sp. z o.o. Batorowo 52
600 NOVA POLSKA – Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 52
601 DROBUD S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Golina 52
602 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Orłowski sp.j. Orłowski i Wspólnicy Gałązki Wielkie 52
603 Tomasz i Danuta Mrukowie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Plandex sp.j. Stęszew 52
604 Destylacje Polskie Sp. z o.o. Oborniki 52
605 Salzgitter Mannesmann Stahlhandel Sp. z o.o. Słupca 52
606 Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego w Pile Zetpezet Sp. z o.o. Piła 52
607 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eko Zec Sp. z o.o. Poznań 52
608 PPHU PASZ – KONSPOL Sp. z o.o. Nekla 52
609 Tyskie Sp. z o.o. sp.k. Poznań 52
610 Famag E.M. Krzyżaniak sp.j. Poniec 51
611 POLIPAK Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 51
612 Budchem Zakład Handlowo-Usługowy Piotr Włodarczyk sp.j. Poznań 51
613 Insbud Sp. z o.o. Wolsztyn 51
614 Tappol Sp. z o.o. Słonawy 51
615 Firma Gibowski Sp. z o.o. Przyborki 51
616 Profile Vox Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czerwonak 51
617 Drewtur L.T.M. Greber sp.j. Słodków 51
618 Słowińscy sp.j. Słupca 51
619 Emilgrana – Poland Sp. z o.o. Siedlec 51
620 Ovotek Sp. z o.o. Lasocice 51
621 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Pobiedziska 51
622 JAGROL Sp. z o.o. Pierzchno 51
623 Spółdzielnia Mieszkaniowa W ŚREMIE Śrem 50
624 Grupa Sp. z o.o. Bromargo Wylęgarnia sp.k. Margońska Wieś 50
625 Bt Inwestycje Sp. z o.o. Krotoszyn 50
626 Tomex A.J.C. Tomczyk S.J. Budzyń 50
627 Bud-Rental Investment Sp. z o.o. Paczkowo 50
628 Puratos Polska Sp. z o.o. Kostrzyn 50
629 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Komplexmłyn Sp. z o.o. Wągrowiec 50
630 Fabryka Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o. Poznań 50
631 JANMAR CENTRUM Sp. z o.o. S.K. Trzcinica 50
632 PPHU UNIPACO S.A. Poznań 50
633 Sweco Consulting Sp. z o.o. Poznań 50
634 Karl Knauer Poland Sp. z o.o. Pniewy 49
635 Tomar T. Maj M. Szydłowski sp.j. Perzyce 49
636 NORTHSTAR POLAND Sp. z o.o. Trzcianka 49
637 Franspol Sp. z o.o. Konin 49
638 Sushi Factory Sp. z o.o. S.K. Robakowo 49
639 Polcopper Sp. z o.o. Śmigiel 49
640 Pro Intermeble Sp. z o.o. sp.k. Sompolno 49
641 WAPPEX Sp. z o.o. S.K. Słupca 49
642 Remondis Glass Recycling Polska Sp. z o.o. Piła 49
643 Verallia Polska Sp. z o.o. Gniezno 48
644 Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o. Gogolewo 48
645 Meble Laski Kaczorowski S.K. Laski 48
646 MB Aerospace Technologies (Poland) Sp. z o.o. Kalisz 48
647 Skanem Poznań Sp. z o.o. Swadzim 48
648 YORK PL Sp. z o. o. S.K. Bolechowo 48
649 TECHEM – Techniki Pomiarowe Sp. z o.o. Poznań 48
650 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o. Gniezno 48
651 Zr 2 Sp. z o.o. Krotoszyn 48
652 SAGAN FM Sp. z o.o. S.K. Kępno 48
653 Mckinsey Emea Shared Services Sp. z o.o. Poznań 48
654 Fdw Pasze Sp. z o.o. Lasocice 47
655 Limax Sp. z o.o. Wolsztyn 47
656 Imperial Logistics Sp. z o.o. Swarzędz 47
657 BGW Sp. z o.o. Poznań 47
658 Income Invest Sp. z o.o. S.K. Poznań 47
659 Przedsiębiorstwo Remontowe PAK SERWIS Sp. z o.o. Konin 47
660 Drukarnia Interak Sp. z o.o. Czarnków 47
661 Multichem Sp. z o.o. Luboń 47
662 Szpital Kliniczny Im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego Im. Karola Marcinkowskiego W Poznaniu Poznań 47
663 Lorenz Services Sp. z o.o. Sady 47
664 Vercom S.A. Poznań 47
665 Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A. Plewiska 47
666 Schaumann Polska Sp. z o.o. Gniezno 47
667 Indrol Sp. z o.o. S.K. Rostarzewo 47
668 PUH LOBO Sp. z o.o. Poznań 47
669 Miralex Sp. z o.o. Piła 47
670 Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A. Nowy Tomyśl 46
671 Płomyk Cierniewscy sp.j. Koźminiec 46
672 Kaliskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kalisz 46
673 TERMY MALTAŃSKIE Sp. z o.o. Poznań 46
674 POL – CAR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Poznań 46
675 JAI Kudo Polska Sp. z o.o. Poznań 46
676 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. We Wronkach Wronki 46
677 Bsc Pharmacenter Sp. z o.o. Poznań 46
678 Peac (Poland) Sp. z o.o. Poznań 46
679 Alspaw Group Sp. z o.o. IP S.K. Ostrów Wielkopolski 46
680 IMA Polska S.A. Murowana Goślina 46
681 Noris Sp. z o.o. S.K. Drawski Młyn 46
682 Prezero Recycling Zachód Sp. z o.o. Czempiń 46
683 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Piła 46
684 Tell Sp. z o.o. Poznań 46
685 Biuro Handlowe Jota Sp. z o.o. Janikowo 46
686 Alliance Automotive Systems S.A. Poznań 46
687 PAW Sp. z o.o. Suchy Las 46
688 KONAR W. Jeziorecki R. Jeziorecka S.J. Stęszew 45
689 Canpol Art&Smart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 45
690 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe METREX Marek Chuchracki Poznań 45
691 BERKER Polska Sp. z o.o. Kórnik 45
692 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. Turek 45
693 Matt R. P. Trączyńscy sp. j. Kościan 45
694 Ossmet Sp. z o.o. S.K. Kobylnica 45
695 Me Invest Sp. z o.o. Złotów 45
696 Marcelin Management Sp. z o.o. Poznań 45
697 Raben Management Services sp. z o.o. Robakowo 45
698 Leopol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zbrudzewo 45
699 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Sagan Gabriela i Sławomir Wąsala sp.j. Kępno 45
700 Jutar Olgierd Jurek, Andrzej Tarnogrodzki sp.j. Łagiewniki Kościelne 45
701 Aluplastika Bis Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Aluplastika Sp. z o.o.) Kępno 45
702 Zakłady Mięsne Szajek Sp. z o.o. S.K. Granowo 45
703 Procan Logistyka Sp. z o.o. S.K. Sady 45
704 TPA Sp. z o.o. S.K. Poznań 45
705 MASTERSPORT Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Psary Małe 45
706 WODOCIĄGI KĘPIŃSKIE Sp. z o.o. Kępno 45
707 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Września 45
708 AIS Polska Sp. z o.o. Poznań 45
709 Banken Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 45
710 Engcon Poland Sp. z o.o. Niepruszewo 44
711 Asgard Sp. z o.o. Baranowo 44
712 Kombinat 2000 Sp. z o.o. Kłoda 44
713 Wydawnictwo Filia Sp. z o.o. S.K. Poznań 44
714 AL-KO Technology Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 44
715 ITELLIGENCE Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 44
716 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. S.K. Poznań 44
717 Leszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Leszno 44
718 KUVERT POLSKA Sp. z o.o. Zbąszyń 44
719 Rader sp.j. Piotr Szettel i Piotr Gałęski Piła 44
720 ITM Baza Paznańska Sp. z o.o. Swadzim 44
721 Karlik sp.j. Poznań 43
722 ZMK Delikates Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 43
723 Delta sp.j. Jankowski Pluciński Zawada Pleszew 43
724 Cinema Tower Sp. z o.o. Poznań 43
725 Jaxon Sp. z o.o. Skórzewo 43
726 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Segla Baryła, Florczak sp.j. Osiek Mały 43
727 INTERTREND Polska Sp. z o.o. Września 43
728 Docufield Sp. z o.o. sp.k. Poznań 43
729 Supertape Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 43
730 Małachowski i Spółka – Hurtownia Materiałów Budowlanych – sp.j. Chodzież 43
731 Agrofirma Spółdzielcza Wolsztyn 43
732 Maxcess Sp. z o.o. Bugaj 43
733 App Sp. z o.o. Września 42
734 Zakłady Mięsne Bystry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Swarzędz 42
735 Infrakom Kościan Sp. z o.o. S.K. Kościan 42
736 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kole Koło 42
737 Notedeco Sp. z o.o. sp.k. Poznań 42
738 Josera Nieruchomości Sp. z o.o. Paproć 42
739 Piekarnia-Cukiernia Jacek Błaszkowiak sp.j. Puszczykowo 42
740 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Tomyślu Nowy Tomyśl 42
741 Wieliński Rita Wielińska, Grzegorz Wieliński sp.j. Poznań 42
742 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Agrofirma Skórzewo 42
743 Auto – Studio Sp. z o.o. Poznań 42
744 Meble Vox Sp. z o.o. S.K. Czerwonak 42
745 Inkard Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 41
746 DIF Sp. z o.o. Poznań 41
747 Alligator Polska Sp. z o.o. Nekla 41
748 BWS EXPO Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 41
749 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 41
750 Chore – Time Europe Sp. z o.o. Strykowo 41
751 Pilskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piła 41
752 Natura Resort Sp. z o.o. Poznań 41
753 Bemarc Sp. z o.o. sp.k. Jasin 41
754 Spółdzielnia Adorol w Adolfowie Adolfowo 41
755 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Dopiewo 41
756 Cgk Sp. z o.o. Piła 41
757 Polska Dystrybucja Budowlana Sp. z o.o. Krzemieniewo 41
758 DEFOR S.A. Śrem 41
759 Zakład Przetwórstwa Rolniczego Sp. z o.o. S.K. Dębniałki Kaliskie 41
760 Jakon – Jan Konieczny Wojciech Jakubowski – sp.j. Tarnowo Podgórne 41
761 Lorenz Snack-World Logistics Sp. z o.o. Sady 41
762 Doppelt Sp. z o.o. S.K. Poznań 41
763 Spa Sp. z o.o. Śmigiel 40
764 Airpress Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 40
765 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej – Konin Sp. z o.o. Konin 40
766 Zakłady Mięsne Carnis Koło Bronisław Rowecki Sp. J. Koło 40
767 Lob S.A. Leszno 40
768 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Postęp Kurnatowice 40
769 Unirol A.Wira K.Szymczak R.Janicki sp.j. Borek Wielkopolski 40
770 Zysk i S-Ka Wydawnictwo Tadeusz Zysk, Aldona Zysk sp.j. Poznań 40
771 Granit Części Zamienne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sady 40
772 Łazienkaplus.pl S.A. Żerniki 40
773 Bauder Polska Sp. z o.o. Poznań 40
774 Krahn Chemie Polska Sp. z o.o. Poznań 40
775 PLASMET – JESION S.J. Kalisz 40
776 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. S.K. Poznań 40
777 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 40
778 Multimag Cisowski i Wspólnicy sp.j. Poznań 40
779 Leithäuser Polska Sp. z o.o. Leszno 40
780 Steico Cee Sp. z o.o. Czarnków 39
781 Drewpal Wiesław Majtas, Krzysztof Drygała, Grzegorz Drygała – sp.j. Janków Pierwszy 39
782 Gospodarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 39
783 AKCES GROUP Sp. z o.o. S.K. Mianowice 39
784 Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii Im. Eugenii i Janusza Zeylandów Poznań 39
785 Victoria Sp. z o.o. sp.k. Poznań 39
786 Fabryka Urządzeń Kolejowych Sp. z o.o. Kościan 39
787 Fabryka Mebli Tom-Pol Tomasz Wróbel Opatów 39
788 Aquila Brzeg Sp. z o.o. Września 39
789 Instytut Bioinfobank Sp. z o.o. Poznań 39
790 JMJ Sp. z o.o. S.K.-A. Kalisz 39
791 Over Trading GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Leszno 39
792 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu Kalisz 39
793 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Zap – Mechanika Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 39
794 Logeo Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 38
795 Nowa Elektro Sp. z o.o. Sady 38
796 Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. Chludowo 38
797 Colian Factory Sp. z o.o. Opatówek 38
798 Farmwet Sp. z o.o. S.K. Września 38
799 CHEM-GLAS Sp. z o.o. S.K. Skiereszewo 38
800 Jarocin Sport Sp. z o.o. w Jarocinie Jarocin 38
801 Przedsiębiorstwo Skoplast Stanisław i Krzysztof Szkopek sp.j. Kaczory 38
802 A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Batorowo 38
803 PPHU Marix Układy Wydechowe Henryk, Mariusz, Katarzyna Kwiecień sp.j. Wysocko Wielkie 38
804 Energa Ciepło Kaliskie Sp. z o.o. Kalisz 38
805 HANSA – FLEX Sp. z o.o. Poznań 38
806 Święty Wojciech Dom Medialny Sp. z o.o. Poznań 38
807 POLSKIE WYDAWNICTWO ROLNICZE Sp. z o.o. Poznań 38
808 4kraft Sp. z o.o. Poznań 38
809 RPC BEBO POLSKA Sp. z o.o. Poznań 38
810 Spedycja i Transport ACROPOL Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kalisz 38
811 Km 7 Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 38
812 Orion Sp. z o.o. Bogucin 38
813 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie Berzyna 38
814 Quay Biuro Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Poznań 38
815 Wielkopolska Fabryka Okien Variant Sp. z o.o. sp.k. Suchy Las 38
816 Dębiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 37
817 Hermes Polska Sp. z o.o. Poznań 37
818 POZKRONE S.A. Tarnowo Podgórne 37
819 Dębowa Polska Sp. z o.o. S.K. Siedlec 37
820 Probuild Sp. z o.o. Poznań 37
821 Tegometall Polska Sp. z o.o. Pniewy 37
822 BEST-POL S.A. Kuny 37
823 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Pojazdów Szynowych Tabor Poznań 37
824 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 37
825 THERMBAU POLSKA Sp. z o.o. S.K. Piła 37
826 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Czarnkowie Czarnków 37
827 Powerbike S.A. Dąbrowa 37
828 PSI Polska Sp. z o.o. Poznań 37
829 Przedsiębiorstwo Prod.Handl.Usług. Gałkowski Szymon Rakoniewice 37
830 Hoppecke Baterie Polska Sp. z o.o. Żerniki 36
831 Prowest Sp. z o.o. Poznań 36
832 Produkcja Maszyn Rolniczych i Części Zamiennych Kowalscy sp.j. Września 36
833 Rodon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Karolewko 36
834 Smulders Sp. z o.o. Rakoniewice 36
835 Fair Packaging Sp. z o.o. S.K. Gałowo 36
836 Browar Fortuna Sp. z o.o. S.K. Miłosław 36
837 Lepiko Developer Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 36
838 WUPRINŻ S.A. Poznań 36
839 PW Arkton Sp. z o.o. Wilkowice 36
840 Gospodarstwo Rolno-Hodowlane Żydowo Sp. z o.o. z siedzibą w Żydowie Żydowo 36
841 Tygro Tymoteusz Warmiński, Grzegorz Skórzewski Sp. J. Ceków 36
842 INTAR Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 36
843 Sputnik Software Sp. z o.o. Poznań 36
844 P.B.W.C. Sp. z o.o. Potrzanowo 36
845 Matrix Media Sp. z o.o. Suchy Las 36
846 Property Taurus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ostrów Wielkopolski 36
847 Energo-Trans-Met sp.j. W.Ćwiek i Wspólnicy Przykona 36
848 Vector Synergy Sp. z o.o. Poznań 36
849 Alspaw Group Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 36
850 Wilka Polska Sp. z o.o. Leszno 36
851 Nordan Sp. z o.o. Rakowo 36
852 Granbud Sp. z o.o. S.K. Granowo 36
853 Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Ukleja sp.j. Ujście 35
854 Wowix Sp. z o.o. S.K. Zagorzyn 35
855 IKA Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 35
856 Hartownia Szkła Szotkiewicz – Marek Szotkiewicz, Ewa Uciechowska – sp.j. Krotoszyn 35
857 Europa Trading Meble Sp. z o.o. sp.k. Borówiec 35
858 Homag Services Poland Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 35
859 Zbigniew Sitek PUH De Facto Kaczory 35
860 Gerlach Sp. z o.o. Dąbrowa 35
861 Zakład Mechaniczny Progress Leszek Sawicki Nowa Wieś Książęca 35
862 Fabres Sp. z o.o. Poznań 35
863 FROST Barbara Maria Wegenke Jarogniewice 35
864 IN. Ventus Wind Sp. z o.o. sp.k. Poznań 35
865 Tfp – Grafika Sp. z o.o. Śrem 35
866 Zakład Produkcyjno – Handlowy Elektro-Plast Sp. z o.o. Opatówek 35
867 Planasa Polska Sp. z o.o. Gniezno 35
868 A.D. SYSTEM Limited Sp. z o.o. S.K. Trzemeszno 35
869 Lindhorst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 35
870 Firma Szmidt Jan Szmidt Ślesin 35
871 Ebrex Polska Sp. z o.o. Kalisz 35
872 Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o. Długie Stare 35
873 Xs Sp. z o.o. Września 35
874 Roland International Polska Sp. z o.o. Konin 35
875 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Ziołolek Sp. z o.o. Poznań 35
876 Arpak Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 35
877 Starter24 Sp. z o.o. Poznań 35
878 M S Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Poznań 35
879 Przedsiębiorstwo Budowlane Ambit Sp. z o.o. Leszno 35
880 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Mik Piosik sp.j. Nowy Tomyśl 35
881 Taskoprojekt S.A. Poznań 34
882 Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o. Gądki 34
883 Tarmet Jerzy, Paweł i Michał Piaskowscy sp.j. Tarnowo Podgórne 34
884 ADM TRADING POLSKA Sp. z o.o. Szamotuły 34
885 Colquimica Polska Sp. z o.o. Plewiska 34
886 DT Swiss Polska Sp. z o.o. Oborniki 34
887 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Aga-Vet Piotr Kwieciński & Agata Kwiecińska sp.j. Brudzew 34
888 Grafmaj S.A. Poznań 34
889 MERAZET S.A. Poznań 34
890 Freeway Omt Sp. z o.o. Dopiewiec 34
891 BTI Gumkowski Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 34
892 Wielkopolska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o. Poznań 34
893 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 34
894 Zpb Kaczmarek Sp. z o.o. sp.k. Rawicz 34
895 Slam Poland Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 34
896 BIURO STYL Sp. z o.o. Poznań 34
897 VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o. Konin 34
898 Saaten-Union Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 34
899 Walko Walkowiak sp.j. Kiszewo 34
900 Wechta S Teel Sp. z o.o. Słupca 34
901 Immo Muszkieterowie Polska Sp. z o.o. Swadzim 34
902 Sivantos Sp. z o.o. Poznań 34
903 HALFEN Sp. z o.o. Poznań 34
904 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Trzciance Trzcianka 34
905 Dimark S.A. Złotkowo 34
906 SKM Sp. z o.o. Złotów 34
907 OST Sped Intermodal Sp. z o.o. Sp.K. Szamotuły 33
908 Tamar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tulce 33
909 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Józef Kaczmarek Sieroszewice 33
910 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Hodowlane Gałopol Sp. z o.o. Gałowo 33
911 Bart-Trans Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 33
912 Mipama E.Z.Szafarz sp.j. Opatówek 33
913 Gelg Sp. z o.o. Ćmachowo 33
914 Gtc Chwiłowicz sp.j. Pyzdry 33
915 Ferma Drobiu Weko Sp. z o.o. Moszczanka 33
916 Tubes International Sp. z o.o. Poznań 33
917 Winner Spedition Polska Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 33
918 Grupa Zachodnia Sp. z o.o. S.K. Sierosław 33
919 Zakład Obróbki Aluminium ZOBAL Krzysztof Zakrzewski Siedlisko 33
920 Schlösser Heiztechnik Gruppe Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 33
921 King Tony Polska M. Chudy, J.Siemienas, M.Szymankiewicz sp.j. Komorniki 33
922 Staneck Development Sp. z o.o. S.K. Plewiska 33
923 Simone Plitzko Corporate Fashion International Sp. z o.o. S.K. Poznań 33
924 Bajon S.J. Miejska Górka 33
925 New Yorker Retail Polska Sp. z o.o. Poznań 33
926 Snebo Sp. z o.o. Orchowo 33
927 APA Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kobylnica 33
928 Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. S.K. Koło 33
929 Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o. Poznań 33
930 Wood Pak Sp. z o.o. Bogusławice 33
931 Jestic J.K. Cykowiak S.M. Cykowiak sp.j. Krąplewo 33
932 Akumar Daniel Czajka, Sławomir Jopek S.C. Swarzędz 33
933 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pieprzyk Sp. z o.o. Rawicz 33
934 Lokum Sylwia Woźnicka, Paweł Zieliński sp.j. Środa Wielkopolska 33
935 Piotr i Paweł Plus Sp. z o.o. Poznań 33
936 Gospodarstwo Rybackie Gosławice Sp. z o.o. Konin 33
937 Bech Packaging Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 32
938 Machura Bros Corporation sp.j. Suchy Las 32
939 Protan Elmark Sp. z o.o. Dębno 32
940 Ciesiółka Auto Group sp.j. Leszno 32
941 SMZ Polska Sp. z o.o. Poznań 32
942 Wielkopolski Park Narodowy Mosina 32
943 Norson Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sarbinowo 32
944 JP Promis Sp. z o.o. S.K. Poznań 32
945 WLP Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 32
946 Schnellecke Polska Sp. z o.o. Poznań 32
947 Tompla Koperty Sp. z o.o. Gniezno 32
948 Chata Polska S.A. sp.k. Poznań 32
949 Comvest Sp. z o.o. sp.k. Ryczywół 32
950 Happet Sp. z o.o. Poznań 32
951 STRIMA Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 32
952 Hydro Eugeniusz & Arkadiusz Dobroń Sp. z o.o. Leszno 32
953 Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o. Sierakowo 32
954 Szpital Kliniczny im. Heliodora Święcickiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Poznań 32
955 Domy Spółdzielcze Spółdzielnia Mieszkaniowa Poznań 32
956 ITR Rouwdach Sp. z o.o. S.K. Łęczyce 32
957 Eggs Product Sp. z o.o. Żylice 32
958 Astromal Sp. z o.o. sp.k. Wilkowice 32
959 Tech-Kom Sp. z o.o. Żabikowo 32
960 Grab Sp. z o.o. Fajum 32
961 GASTRONOMIA TECHNOLOGIA SERWIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Poznań 32
962 Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Złotów 32
963 Polma Real Estate Sp. z o.o. Poznań 32
964 Wiązary Burkietowicz S.J. Odolanów 32
965 Bednarek Transport S.J. Tomiczki 32
966 GESCRAP POLSKA Sp. z o.o. Września 31
967 Pekabex Pref S.A. Poznań 31
968 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja Sp. z o.o. Dębno Polskie 31
969 Stadnina Koni Iwno Sp. z o.o. Iwno 31
970 Manufaktura Drewna Sp. z o.o. S.K. Leszno 31
971 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Luboniu Luboń 31
972 PETROL-HAWEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Piła 31
973 Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jarocin 31
974 Uniferm Polska Sp. z o.o. Poznań 31
975 Almano Sp. z o.o. Czarnylas 31
976 M.O.L. Romgum Ławicki i Spółka sp.j. Suchy Las 31
977 Romos Sp. z o.o. Gostyń 31
978 CITY PARK POZNAŃ Sp. z o.o. Poznań 31
979 Ran Plus Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 31
980 AVK POLSKA Sp. z o.o. Pniewy 31
981 Jantex Polska Sp. z o.o. Zielniki 31
982 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Środzie Wlkp. Środa Wielkopolska 31
983 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W OSTROWIE WIELKOPOLSKIM Ostrów Wielkopolski 31
984 Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o. Krzywiń 31
985 Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o. Poznań 31
986 Smakmak Sp. z o.o. sp.k. Strzyżewice 30
987 Maciejka Footwear Sp. z o.o. S.K. Gniezno 30
988 HERMESPOL Sp. z o.o. Kleszczewo 30
989 Toma Sp. z o.o. Wysogotowo 30
990 HÖRMANN – POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 30
991 Auto Watin sp.j., Waldemar Zalaszewski, Adam Zalaszewski i Wojciech Zalaszewski Jelonek 30
992 POZ Bruk Sp. z o.o. Poznańskie Nieruchomości sp. j. Sobota 30
993 Babiaczyk, Skrocki I Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 30
994 Zakład Usługowo – Handlowy Rem Kępno – Sp. z o.o. Łęka Opatowska 30
995 Outdoors Factory Wioletta Wiśniewska i Kamil Nagórka sp.j. Piła 30
996 Śremskie Wodociągi Sp. z o.o. Śrem 30
997 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Spedycyjne Export-Import Transpil-Spedition Waldemar Bocheński Skórka 30
998 Jamalex Sp. z o.o. Kłoda 30
999 KSH Sp. z o.o. sp.k. Śrem 30
1000 MEBLE STOLRUS Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 30
1001 AMWIN Sp. z o.o. S.K. Września 30
1002 Jupro Taim K. Krawczyńska i S-Ka sp.j. Konin 30
1003 Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Chodzież 30
1004 Przedsiębiorstwo Rolniczo – Handlowe Stawnica Sp. z o.o. Stawnica 30
1005 JAROSŁAW FRANKIEWICZ FIRMA FRANKIEWICZ Grodzisk Wielkopolski 30
1006 PPHU MEBLOHAND Leonard Braun Jankowy 30
1007 Krysiak Sp. z o.o. Baranowo 30
1008 Pralnia Luboń Sp. z o.o. S.K. Luboń 30
1009 Kudla Sp. z o.o. Poznań 30
1010 ABC Pak Sp. z o.o. S.K. Sompolno 30
1011 Polwos Sp. z o.o. Witaszyce 30
1012 SPARTA Sp. z o.o. Bogucin 30
1013 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne Synteza Sp. z o.o. Poznań 30
1014 Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o. Międzychód 30
1015 Ellerhold Polska Sp. z o.o. Poznań 30
1016 Plastpipe Sp. z o.o. S.K. Czarnków 30
1017 Firma Promar Marciniak Sp. z o.o. S.K. Jarocin 30
1018 M.W. Mizgier S.J. Kijewo 29
1019 MAPAL Sp. z o.o. Narzędzia Precyzyjne Poznań 29
1020 Rolgos Sp. z o.o. Gościejewice 29
1021 WEGA – A Sp. z o.o. PW Kalisz 29
1022 Wydawnictwo Poznańskie Sp. z o.o. Poznań 29
1023 Ostrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostrów Wielkopolski 29
1024 URBIS Sp. z o.o. Gniezno 29
1025 Zakłady Mięsne Sobkowiak Ireneusz Sobkowiak Siedlec 29
1026 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luxkon S.Jacolik, E.Studziński, K.Studziński sp.j. Konin 29
1027 Agro Trade Fast&Fresh Sp. z o.o. S.K. Piła 29
1028 Inter – Car Sp. z o.o. Suchy Las 29
1029 HIT Transport Międzynarodowy I Spedycja Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 29
1030 Vank Sp. z o.o. Swarzędz 29
1031 Kolita Sp. z o.o. Społka Komandytowa Poznań 29
1032 Marlin sp.j. Małeccy Krotoszyn 29
1033 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Sp. z o.o. Gostyń 29
1034 Jowat Polska Sp. z o.o. S.K. Sady 29
1035 Bar Piccolo Tomasik sp.j. Poznań 29
1036 Termika Grala, Wojciechowski sp.j. Kalisz 29
1037 Gepa Logistics Sp. z o.o. S.K. Kórnik 29
1038 Agrobil Roman i Gabriela Bilscy sp.j. Garzyn 29
1039 Pwcapital Sp. z o.o. Poznań 29
1040 Iko Kompania Drobiarska Sp. z o.o. Augustowo 29
1041 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 29
1042 M.K.Z. Sp. z o.o. Rawicz 29
1043 Rawit W. Warlich i Wspólnicy sp.j. Dąbrowa 29
1044 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Koninie Konin 29
1045 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Kaliszu Kalisz 29
1046 Awilux Polska Sp. z o.o. sp.k. Leszno 29
1047 Zofa Sp. z o.o. S.K. Stary Staw 29
1048 Gospodarstwo Rolne Jazdon Tomasz Jazdon, Jakub Jazdon sp.j. Zakrzewo 29
1049 GIZEH DISPOFORM Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 29
1050 Spółdzielnia Mieszkaniowa TĘCZA w Turku Turek 29
1051 Derform sp.j. Deręgowscy Sady 29
1052 Firma Kręglewscy Sp. z o.o. Ponin 29
1053 Marol Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Poznań 29
1054 TOP FARMS AGRO Sp. z o.o. Poznań 29
1055 Konimpex Chemicals Sp. z o.o. Konin 29
1056 Matrix Polymers Polska Sp. z o.o. Koło 29
1057 Scala Sp. z o.o. S.K. Poznań 29
1058 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kostrzynie Wlkp. Kostrzyn 29
1059 Dromico Sp. z o.o. S.K. Mikstat 29
1060 ENEA Pomiary Sp. z o.o. Poznań 29
1061 Pupil Foods Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 28
1062 Hit-Kody Kreskowe Iglewscy sp.j. Suchy Las 28
1063 Bbf Sp. z o.o. Poznań 28
1064 NEXBAU Sp. z o.o. S.K. Karpicko 28
1065 Elstar R. Gloger, S. Szymański sp.j. Poznań 28
1066 Kinepolis Poznań Sp. z o.o. Poznań 28
1067 Merx Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 28
1068 Pioneer HI – Bred Northern Europe Sales” Division GMBH (sp. z o.o.) Oddział w Polsce Poznań 28
1069 Plastwil Sp. z o.o. Ujście 28
1070 Forex Polska Sp. z o.o. Główna 28
1071 Antex Renata Antoni Trojak sp.j. Mroczeń 28
1072 PSF Polish Springs Factory Sp. z o.o. Poznań 28
1073 BIOTRONIK POLSKA Sp. z o.o. Poznań 28
1074 Energomontaż Poznań Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 28
1075 Prefabest Sp. z o.o. S.K. Luboń 28
1076 Colian Logistic Sp. z o.o. Opatówek 28
1077 Zakłady Mechaniczne Kazimieruk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 28
1078 Akademia Muzyczna Im Ignacego Jana Paderewskiego Poznań 28
1079 LABO PRINT S.A. Poznań 28
1080 R2 Investment Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 28
1081 Skip Group Żwawiak sp.j. Poznań 28
1082 Q-SYSTEMS Sp. z o.o. Leszno 28
1083 Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus Sp. z o.o. Leszno 28
1084 Gib Meble Gandecki i Berski Sp. J. Kępno 28
1085 KROT INVEST 2 KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 28
1086 Terraexim Agroimpex Sp. z o.o. Zakrzewo 28
1087 Tomasz Ochmann Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kobierno 28
1088 Gospodarstwo Nasienno-Rolne Bovinas Sp. z o.o. Chodów 28
1089 MEPROZET KOŚCIAN S.A. Kościan 27
1090 Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o. Chodzież 27
1091 Zakłady Mięsne Mielczarek Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 27
1092 Zakład Przetwórstwa Mleka MLECZ Sp. z o.o. Wolsztyn 27
1093 Tasomix 2 Sp. z o.o. Biskupice Ołoboczne 27
1094 Grzybmar Sp. z o.o. Wielichowo 27
1095 Protim Sp. z o.o. Poznań 27
1096 Przedsiębiorstwo Wytwórcze Usługowo-Handlowe Plast-Rol sp.j. J.J.Kałuża Lotyń 27
1097 Joanna Frąckowiak i Wspólnicy sp.j. Plewiska 27
1098 Zakład Betoniarski M.Kaluba i J.Ruszkowski S.J. Kleczew 27
1099 ASTOR Sp. z o.o. Poznań 27
1100 Agart-Pro Sp. z o.o. Poznań 27
1101 ALFAVOX Sp. z o.o. Poznań 27
1102 K-M Import Kożuchowski-Marciniak sp.j. Stara Łubianka 27
1103 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Raf-Pak Rafał Frąszczak i Izabela Wrzesińska sp.j. Sowina 27
1104 Index Food Sp. z o.o. S.Komandytowa Luboń 27
1105 Zakład Gospodarki Komunalnej w Szamotułach Sp. z o.o. Szamotuły 27
1106 Izoserwis Sp. z o.o. Tuliszków 27
1107 Euro-Tax.pl S.A. Poznań 27
1108 Agrochest Sp. z o.o. Kostrzyn 27
1109 Print Systems Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 27
1110 EUR NEPA Sp. z o.o. Fabryka Wsporników Węgierki 27
1111 MS Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 27
1112 CID Lines Sp. z o.o. Niepruszewo 27
1113 Eurobeef Sp. z o.o. Koło 27
1114 Kekbel-Max Sp. z o.o. sp.k. Belęcin 27
1115 Acus Maria Sobiech i Piotr Stefaniuk sp.j. Poznań 27
1116 Kazmieruk Cnc Sp. z o.o. S.K. Poznań 27
1117 Ubojnia Przywarty Sp. z o.o. S.K. Babin-Olędry 27
1118 Recykl Organizacja Odzysku S.A. Śrem 27
1119 Narzędzia Dla Leśnictwa Grube Sp. z o.o. Suchy Las 27
1120 Construsoft Sp. z o.o. Poznań 27
1121 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Kamieńcu Kamieniec 27
1122 SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o. Czarnków 27
1123 Arpol A. Braszak R. Wybieralski sp.j. Poznań 27
1124 Klub Sportowy Posnania Poznań 26
1125 Rolmex K.Rogala, R.Rogala, A.Witoński sp.j. Kalisz 26
1126 Bentech Sp. z o.o. Wiórek 26
1127 PIL-BUILDING Sp. z o.o. Piła 26
1128 Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Grodzisku Wielkopolskim Grodzisk Wielkopolski 26
1129 Rapool Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 26
1130 Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Poznań 26
1131 Fabryka Mebli BALMA S.A. Tarnowo Podgórne 26
1132 Mymusic Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 26
1133 Agco Sp. z o.o. Paczkowo 26
1134 Daltrans Henryk Dalaszyński sp.j. Kościan 26
1135 Media Rodzina Sp. z o.o. Poznań 26
1136 K + S Polska Sp. z o.o. Poznań 26
1137 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im. Stanisława Staszica w Pile Piła 26
1138 KAROL MEBLE Karol Mirowski Nowa Wieś Książęca 26
1139 Flamco Meibes Sp. z o.o. Leszno 26
1140 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZATORZE Konin 26
1141 Invest House Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 26
1142 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Jopp – Pol Eksport – Import Ryszard Jopp – Krzysztof Jopp sp.j. Ryczywół 26
1143 P.H. Smorawiński Sp. z o.o. Poznań 26
1144 Konsorcjum Fen Sp. z o.o. Poznań 26
1145 Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego – Poznań Sp. z o.o. Poznań 26
1146 PRO – MAR S.A. Poznań 26
1147 BSI Construction Sp. z o.o. Śrem 26
1148 PW Elektro – Hurt Aleksander Winter Sp. z o.o. Gniezno 26
1149 Drukarnia Impresta Tadeusz Rybczyk sp.j. Poznań 26
1150 Jomiro Sp. z o.o. Kępno 26
1151 Euro Finannce Sp. z o.o. Piła 26
1152 Rorets Polska Sp. z o.o. Pniewy 26
1153 Domer Sierecki sp.j. Pleszew 26
1154 Seris Konsalnet Sp. z o.o. As Pak sp.k. Konin 26
1155 Ever Green Polska Sp. z o.o. Wróblewo 26
1156 SPOŁEM PSS w Śremie Śrem 26
1157 Vents Group Sp. z o.o. Niepruszewo 26
1158 K&M GRUPA Sp. z o.o. Gruszczyn 26
1159 NG Invest sp. z o.o. S.K.A. Poznań 26
1160 Pajo Plus Sp. z o.o. Luboń 26
1161 Firma Michałowski Henryk Michałowski – sp.j. Pniewy 26
1162 Cuf Sp. z o.o. Poznań 26
1163 Halfen Produkcja Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 26
1164 Biuro Promocji i Reklamy Generalczyk sp.j. Poznań 26
1165 Jakś-Bud Sp. z o.o. S.K. Poznań 26
1166 Mromont Sp. z o.o. S.K. Oborniki 26
1167 EW Czyżewo Sp. z o.o. Poznań 26
1168 WERBAU Sp. z o.o. S.K. Poznań 26
1169 E=R=G Polska Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 25
1170 Masters Sp. z o.o. Wysogotowo 25
1171 Złotowskie Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Sp. z o.o. Święta 25
1172 Unimetal Sp. z o.o. w Złotowie Złotów 25
1173 Dora Metal Sp. z o.o. Czarnków 25
1174 Zakład Mięsny Smoliński Zbigniew Smoliński i Wspólnicy sp.j. Długa Wieś 25
1175 Rouwdach Sp. z o.o. S.K. Łęczyce 25
1176 Duni Sales Poland Sp. z o.o. Poznań 25
1177 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 25
1178 Technologies 4ALL Sp. z o.o. S.K. Krążkowy 25
1179 Pekabex Inwestycje II S.A. Poznań 25
1180 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Waldi i Sp. z o.o. sp.k. Kościan 25
1181 SWEGON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 25
1182 Gospodarstwo Rolne Raszewy Sp. z o.o. Śmiełów 25
1183 Adecon Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Dębe 25
1184 It. Integro Sp. z o.o. Poznań 25
1185 Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A. Swarzędz 25
1186 Temmen Sp. z o.o. Piaski 25
1187 ZGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W JAROCINIE WIELKOPOLSKIE CENTRUM RECYKLINGU’ Jarocin 25
1188 Topmet Light Kłosowicz Wiśniewski i Wspólnik sp.j. Poznań 25
1189 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lemar Sp. z o.o. Potrzanowo 25
1190 Bońkowscy Auto Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 25
1191 Fabryka Okien i Drzwi Davex Violetta Grześ, Andrzej Grześ sp.j. Niepruszewo 25
1192 Rolmix Sp. z o.o. Zakrzewo 25
1193 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Nowy Świat Dobrzyca 25
1194 Holpol – Compost Sp. z o.o. Gościejewo 25
1195 Goldensubmarine Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością S.K. Poznań 25
1196 Konińska Wytwórnia Prefabrykatów Kon-Bet Sp. z o.o. Konin 25
1197 Mirox Sp. z o.o. Poznań 25
1198 Jucca Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 25
1199 Ślusarstwo Stasiak sp.j. Ostrów Wielkopolski 25
1200 Fermintrade Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 24
1201 Budromel Sp. z o.o. S.K. Poznań 24
1202 AGRITO Monika Świtała Topola Wielka 24
1203 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Urbanowie Urbanowo 24
1204 Eleven Teamsports Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 24
1205 Trans-Am Maciej Antkowiak, Małgorzata Antkowiak sp.j. Janikowo 24
1206 Centrum Techniki Macro Sp. z o.o. Suchy Las 24
1207 Malta Trading Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24
1208 Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A. Wyrzysk 24
1209 Fabryka Futbolu Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Poznań 24
1210 Topmed Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 24
1211 ANCO Sp. z o.o. Jarocin 24
1212 PROPART Sp. z o.o. Kępno 24
1213 ABC Czepczyński Sp. z o.o. S.K. Międzychód 24
1214 Mcpolska.Pl Sp. z o.o. S.K. Swadzim 24
1215 Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców Strzałkowo 24
1216 Ptb Nickel Sp. z o.o. Suchy Las 24
1217 Complet Chmielewscy sp.j. Myślęcin 24
1218 Carlsberg Shared Services Sp. z o.o. Poznań 24
1219 Zakład Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. Trzcianka 24
1220 Grupa Kupsik Sp. z o.o. sp.k. Konin 24
1221 K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o. Poznań 24
1222 Platinum Financial Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24
1223 Keila Investments Sp. z o.o. Poznań 24
1224 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki Sp. z o.o. Komorniki 24
1225 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wągrowcu Wągrowiec 24
1226 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Leszno 24
1227 AGNES S.A. Rogoźno 24
1228 Limax Kompost Sp. z o.o. Siedlec 24
1229 HERLITZ Sp. z o.o. Baranowo 24
1230 KRJ Display Sp. z o.o. Konin 24
1231 Kościańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kościan 24
1232 Toyocar J.J. Mikołajczak sp.j. Leszno 24
1233 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karmil Krzysztof Grzegorczyk, Bogdan Kowalski sp.j. Poznań 24
1234 Fundusz Rozwoju i Promocjiwojewództwa Wielkopolskiego S.A. Poznań 24
1235 Arkoch P. Koch sp.j. Zbrudzewo 24
1236 CID-ROL Sp. z o.o. sp.k. Wągrowiec 24
1237 Steelpress Sp. z o.o. Poznań 24
1238 Megapolisy.Pl Sp. z o.o. Poznań 24
1239 Markstal Sp. z o.o. Swadzim 24
1240 Dalpo Usługi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 24
1241 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Logistyki i Magazynowania X) Jednostka Terenowa Stowarzyszenia Posiadająca Osobowość Prawną Poznań 24
1242 Anpah Janiak sp.j. Kalisz 24
1243 Caspar Asset Management S.A. Poznań 23
1244 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Konin 23
1245 ALEKSANDRA BŁAŻEK Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe AKCES PPH AKCES Kępno 23
1246 REMS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa 23
1247 Auto Bruno Sp. z o.o. Poznań 23
1248 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Gnieźnie Sp. z o.o. Gniezno 23
1249 JKF Polska Sp. z o.o. Berzyna 23
1250 Mg Perfekt Sp. z o.o. Mrowino 23
1251 Netguru S.A. Poznań 23
1252 Aww Wawrzyniak sp.j. Niedźwiady 23
1253 Pork Piotrowo Sp. z o.o. Manieczki 23
1254 Przedsiębiorstwo Handlowe Inter Kram Jerzy Andrzejak, Maria Andrzejak sp.j. Wolsztyn 23
1255 Fol-Poz Sp. z o.o. Polska S.K.A. Poznań 23
1256 Czerwonackie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Koziegłowy 23
1257 Kowala Agrotechnika Sp. z o.o. Witobel 23
1258 Przedsiębiorstwo Kps Sp. z o.o. Poznań 23
1259 Steel Rbb Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 23
1260 Ambro Logistics Sp. z o.o. Przykona 23
1261 Inter – Mark Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kokoszczyn 23
1262 Agregaty S.A. Wilkowice 23
1263 BD Poland Sp. z o.o. Konstantynówek 23
1264 PMT Marketing System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 23
1265 Mysak Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 23
1266 Rodan Sp. z o.o. Poznań 23
1267 W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano – Nasienne Sp. z o.o. Nad Stawem 23
1268 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lubosinie Lubosina 23
1269 Tevex Logistics Spółka z o.o. Grodzisk Wielkopolski 23
1270 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Granowie Granowo 23
1271 ETI Sp. z o.o. S.K. Poznań 23
1272 A&Z Transport – Logistyka Sp. z o.o. Stęszew 23
1273 Karlik Elektrotechnik Sp. z o.o. Nekla 23
1274 Margo Worldwide Sp. z o.o. S.K. Poznań 23
1275 Planet Food Sp. z o.o. S.K. Kalisz 23
1276 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Budinż Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 23
1277 Agro-Transhandel Sp. z o.o. Szewce 23
1278 Zakład Zagospodarowania Odpadów Olszowa Sp. z o.o. Olszowa 23
1279 Int4 Sp. z o.o. S.K. Poznań 23
1280 Firma Kuma Magda & Magda sp.j. Olszowa 23
1281 FIRMA GUGAŁA – BIS – Grzegorz Gugała Turkowy 23
1282 Agro-Smak Jajecznik i Spółka sp.j. Dębe-Kolonia 23
1283 Kompresjan Kostrowiccy sp.j. Słupia pod Bralinem 23
1284 Ekus Sp. z o.o. Krzemieniewo 23
1285 Wrzesińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Września 23
1286 Jantex Foodservice Group Sp. z o.o. Stara Tuchorza 23
1287 Stadnina Koni w Dobrzyniewie Sp. z o.o. Falmierowo 23
1288 LAMINART Sp. z o.o. Stęszew 23
1289 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jutrzenka Osiek 23
1290 Eko-Tom Turguła sp.j. Bolechowo 23
1291 Duo Master Sp. z o.o. Poznań 23
1292 Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o. Dębniałki Kaliskie 23
1293 Investrem Sp. z o.o. S.K. Konin 23
1294 ERMONT K. Woliński, B. Zieliński S.J. Suchy Las 23
1295 Jan-Wal Sp. z o.o. sp.k. Przybysławice 23
1296 Zakład Usług Mechanizacyjnych SUSARSKI JERZY Rogaszyce 23
1297 Albedo Marketing Sp. z o.o. Poznań 23
1298 Altvater Piła Sp. z o.o. w Pile Piła 22
1299 KSEROPLAST PLUS Sp. z o.o. S.K. Zakrzewo 22
1300 MANDERSLOOT – POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 22
1301 Pami Arkadiusz Denkiewicz, Paweł Łukaszewski S.J. Poznań 22
1302 Dutch Trade Sp. z o.o. Psarskie 22
1303 Just Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22
1304 Inter-Agri Sp. z o.o. Golina 22
1305 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Jarocinie Jarocin 22
1306 Quantum Asset Management Sp. z o.o. Poznań 22
1307 Grupa Aptekarska Czerniewicz sp.j. Poznań 22
1308 Spółdzielnia Mieszkaniowa Blok Poznań 22
1309 Obornicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Oborniki 22
1310 H2optim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Baranowo 22
1311 Jantex Sp. z o.o. Tuchorza 22
1312 Green Hunters Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Grodzisk Wielkopolski 22
1313 Stomil Sanok – Dystrybucja Sp. z o.o. Bogucin 22
1314 Partner Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupca 22
1315 MDT Production Sp. z o.o. S.K. Poznań 22
1316 VICTUS – EMAK Sp. z o.o. Poznań 22
1317 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zielone Wzgórza w Murowanej Goślinie Murowana Goślina 22
1318 Dudziak Sp. z o.o. S.K.A. Wtórek 22
1319 Lebronze Alloys Poland Sp. z o.o. Rydzyna 22
1320 Miejska Spółka Komunalna Aqualift Sp. z o.o. Międzychód 22
1321 Fabryka Stropów Sp. z o.o. Poznań 22
1322 Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. Poznań 22
1323 Ceramika Group Sp. z o.o. Poznań 22
1324 Efes-Pol Fedai Simsek Sp. z o.o. Złotkowo 22
1325 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Złotów 22
1326 Mtm Industries Sp. z o.o. Kalisz 22
1327 PTB Tranzyt Kraśniewska Irena Konin 22
1328 Home Textil S.A. Korzkwy 22
1329 Heye – Polska Sp. z o.o. Poznań 22
1330 Prettl Elektrotechnika Polska Sp. z o.o. Poznań 22
1331 Blastrac Poland Sp. z o.o. Jarocin 22
1332 Stx Next Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22
1333 Benus Sp. z o.o. Poznań 22
1334 Pruszyński sp.j. Paczkowo 22
1335 Frost Second Sp. z o.o. sp.k. Jarogniewice 22
1336 Mikroma Polska S. A. Września 22
1337 VGET Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 21
1338 Agrocoop Sp. z o.o. S.K. Ruchocice 21
1339 Zakłady Mięsne BM Kobylin Sp. z o.o. Kobylin 21
1340 SIGMA – ALDRICH Sp. z o.o. Poznań 21
1341 Unimetal-Serwis Sp. z o.o. Złotów 21
1342 Tele Haus Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 21
1343 LOGIS Sp. z o.o. Komorniki 21
1344 Gjc Renovation Sp. z o.o. Poznań 21
1345 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych S.A. Koło 21
1346 Balma Salon Firmowy Poznań Sp. z o.o. Poznań 21
1347 Kk Service Plus Sp. z o.o. Golina Wielka 21
1348 Kunert sp.j. Poladowo 21
1349 Transmag R.S. Mularczyk sp.j. Bogucin 21
1350 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Głuponiach Głuponie 21
1351 Oxytop Sp. z o.o. Antoninek 21
1352 Rouwdach Sp. z o.o. Łęczyce 21
1353 Engie Złotów Sp. z o.o. Złotów 21
1354 AP Vector Sp. z o.o. SP.K. Poznań 21
1355 FB-Mont A. Fułek S.K. Kalisz 21
1356 Logeo Group Logistics Sp. z o.o. S.K. Poznań 21
1357 Iper Sp. z o.o. Poznań 21
1358 Celtech Poznań Sp. z o.o. Poznań 21
1359 Celtech Sp. z o.o. Poznań 21
1360 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konsta Sp. z o.o. Kosowo 21
1361 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Jaxa – Pol Sp. z o.o. Poznań 21
1362 X Beton Sp. z o.o. sp.k. Poznań 21
1363 HPP Sp. z o.o. S.K.A. Suchy Las 21
1364 FOLNET Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 21
1365 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Otylin Białośliwie 21
1366 Zpm Biernacki Skup i Hodowla Bydła Sp. z o.o. Golina 21
1367 Müller Dairy Polska Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 21
1368 Yasumi Sp. z o.o. S.K. Kalisz 21
1369 Marszał Sp. z o.o. S.K. Wydartowo 21
1370 RAB JAŻYNIEC Adam Moder Bogusław Jóźwikowski Jażyniec 21
1371 Agropol Marek i Dariusz Jarych sp.j. Mroczeń 21
1372 Suer Polska Sp. z o.o. Widziszewo 21
1373 Impuls Security Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 21
1374 Gs Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 21
1375 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jadwiżyn Piła 21
1376 Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o. Wysogotowo 21
1377 Zakład Mięsny Bukat sp.j. Kołodzińscy Jarocin 21
1378 Quatrol Sp. z o.o. Poznań 21
1379 M & K Foam GmbH Sp. z o.o. Koło 21
1380 Napena Sp. z o.o. Szamotuły 21
1381 Tartak Zębowo sp.j. Jerzy Nowak Wioletta Nowak Zębowo 21
1382 Systherm Danuta Gazińska sp.j. Poznań 21
1383 Ropez Fabryka Mebli Robert i Aneta Poszwa sp.j. Mroczeń 21
1384 Axell Real Estate Sp. z o.o. Rakoniewice 20
1385 Champini Sp. z o.o. Janków Trzeci 20
1386 Galwa Met Romuald Frankowski Brzeźno 20
1387 Danisco Poland Sp. z o.o. Poznań 20
1388 PPHU MAGIK Piotr Domagała Pianowo 20
1389 Hans AA Polska Sp. z o.o. Piła 20
1390 LEBAL S.A. Śrem 20
1391 Mr Sub 1 Sp. z o.o. Alfa S.K.A. Poznań 20
1392 Partner Sp. z o.o. S.K. Leszno 20
1393 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Stęszewie Stęszew 20
1394 Limagrain Central Europe Societe Europeenne Spółka Europejska Oddział w Polsce Poznań 20
1395 Grom Cargo Serwis Sp. z o.o. S.K. Poznań 20
1396 Hubertus K.Senger J.Krzyżosiak sp.j. Chodzież 20
1397 Segro Poland Sp. z o.o. Poznań 20
1398 Waldi Zakłady Mięsne Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 20
1399 Kos-Dom Sp. z o.o. Luboń 20
1400 Bovelli Bedding Sp. z o.o. Gniezno 20
1401 Kos Kooperacja Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 20
1402 DECORATUM Sp. z o.o. Poznań 20
1403 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wągrowiec 20
1404 Grupa Karlik sp.j. Poznań 20
1405 Metalpol Furmaniak – sp.j. Rostarzewo 20
1406 Holland Tank Sevice Sp. z o.o. Poznań 20
1407 Centrum Rozwoju Edukacji Edicon Sp. z o.o. Poznań 20
1408 Gostyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gostyń 20
1409 SPAWSTAL Sp. z o.o. PPHU Środa Wielkopolska 20
1410 Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Połażejewo Sp. z o.o. Swarzędz 20
1411 Timac Agro Polska Sp. z o.o. Wysogotowo 20
1412 IMA Polska Sprzedaż i Serwis Sp. z o.o. Kijewo 20
1413 Faiveley Transport Polska Sp. z o.o. Poznań 20
1414 HENGST POLAND Sp. z o.o. Czachorowo 20
1415 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ryszard Kaczmarek I Synowie Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mrowino 20
1416 Link Sp. z o.o. Poznań 20
1417 Przedsiębiorstwo Rolne Czernina Sp. z o.o. Gościejewice 20
1418 Soltex Sp. z o.o. S.K. Śrem 20
1419 Piekarnia – Cukiernia S.J. Dopiewo 20
1420 Produkcja – Handel – Usługi Rol – Big Sp. z o.o. Brzeźno 20
1421 PONER Sp. z o.o Mianowice 20
1422 Gobarto Dziczyzna Sp. z o.o. Grąbkowo 20
1423 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Skoraszewice Z/S w Krzyżankach Krzyżanki 20
1424 Grupa Tense Sp. z o.o. S.K. Poznań 20
1425 Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Pofam- Poznań Sp. z o.o. Poznań 20
1426 Europhone Sp. z o.o. Poznań 20
1427 Konstruktor Sp. z o.o. Gniezno 20
1428 Smektała Sp. z o.o. Leszno 20
1429 Sumin D. Czabańska, W. Czabański i Wspólnicy sp.j. Świerkówki 20
1430 Grzybkowski Guzek i Partnerzy Adwokacka sp.p. Poznań 20
1431 Firma Budowlana Marek Antczak Kalisz 20
1432 Lester Sp. z o.o. S.K. Święciechowa 20
1433 Interlan Sp. z o.o. S.K. Poznań 20
1434 Pearson Ioki Sp. z o.o. Poznań 20
1435 Przedsiębiorstwo Rolne Agroduet Sp. z o.o. Chlewiska 20
1436 Netflex A. Basiński sp.j. Poznań 19
1437 Bcd Polymers Sp. z o.o. Suchy Las 19
1438 Avena sp. z o.o. Piersko 19
1439 Rzepecki Mroczkowski Sp. z o.o. Poznań 19
1440 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Piekarz Sp. z o.o. Poznań 19
1441 Pinia Sp. z o.o. Jarocin 19
1442 Kährs Polska Sp. z o.o. Białośliwie 19
1443 Zakład Stolarski JARSTOL Jarosław Linka Perzów 19
1444 AGRO – PROJECTS Sp. z o.o. S.K. Pianowo 19
1445 JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska Środa Wielkopolska 19
1446 Elepaz Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 19
1447 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Viva Marek Ławicki, Małgorzata Ławicka – Grolier sp.j. Suchy Las 19
1448 OPAL Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 19
1449 Klon S.A. Nowa Święta 19
1450 Dachy Bawarii S.J. Ociąż 19
1451 PIÓREX S.A. Swarzędz 19
1452 Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska Poznań 19
1453 Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Zbęchy-Pole 19
1454 Zakład Drzewny Obrzycko Sp. z o.o. Obrzycko 19
1455 Domdata AG Sp. z o.o. Poznań 19
1456 Ośrodek Diagnostyki i Leczenia Niepłodności Medart Sp. z o.o. sp.k. Poznań 19
1457 Metal Work Polska Sp. z o.o. Przeźmierowo 19
1458 I. Bakalarz, T. Bartosik, K. Szkudlarek-Graczyk, K. Kwiecień, M. Malarowski, M. Rybacka Medicus sp.p. Lekarzy Turek 19
1459 TBH Polska Sp. z o.o. S.K. Sierosław 19
1460 Spomasz Pleszew S.A. Fabryka Maszyn Spożywczych Pleszew 19
1461 BGR BAU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelonek 19
1462 PPH EWA S.A. Krotoszyn 19
1463 Ensinger Polska Sp. z o.o. Leszno 19
1464 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pokój w Paczkowie Paczkowo 19
1465 Przedsiębiorstwo Martrans Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Szamocin 19
1466 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dąbrówka Dąbrówka 19
1467 PTHU HYDRO-MARKO MARIA PLUTA Jarocin 19
1468 MB Poznań Sp. z o.o. Komorniki 19
1469 Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. Gostyń 19
1470 Doradztwo Podatkowe WTS & SAJA Sp. z o.o. Poznań 19
1471 KRZYSZTOF ANTCZAK ZAKŁADTRANSPORTOWO-USŁUGOWO-HANDLOWY SPÓŁKA JAWNA Sierakowo 19
1472 PROSPERO Sp. z o.o. S.K. Łęka Mroczeńska 19
1473 Firma Handlowa JAWRO Jacek Wroniecki Ostrzeszów 19
1474 GALWANO-PERFEKT Joanna Leśniewska Sp.J. Poznań 19
1475 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Millano Sp. z o.o. Przeźmierowo 19
1476 Ortopedyczno – Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Prof. Wiktora Degi UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Poznań 19
1477 Fabryka Armatury Idmar Sp. z o.o. Krosno 19
1478 Epuro Sp. z o.o. Poznań 19
1479 Dystrybutor BHP Jaskon P. M. Skonieczny S.J. Konin 19
1480 Gephouse Sp. z o.o. Sp. K. Poznań 19
1481 PIEKARNIA MIMA S.J. Sikora i Janowscy Ostrów Wielkopolski 19
1482 D-M Sp. z o.o. Krotoszyn 19
1483 Danpol Zdziechowa Ewa i Jacek Danelscy sp.j. Zdziechowa 19
1484 SCANVET POLAND Sp. z o.o. Gniezno 19
1485 Dozamech Sp. z o.o. S.K. Odolanów 19
1486 Balda Sp. z o.o. Strzyżewo 19
1487 Spółdzielnia Inwalidów Przyjaźń Słupca 19
1488 Logi-Pal Grupa Kupiecka Sp. z o.o. Poznań 18
1489 Wydawnictwo Zakamarki Sp. z o.o. Poznań 18
1490 Müller Dairy Polska Sp. z o.o. Poznań 18
1491 Atlas Meble Kuchenne Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 18
1492 Carework Sp. z o.o. S.K. Poznań 18
1493 Go & Management GmbH S.K. Poznań 18
1494 Skowroński Logistic Sp. z o.o. Suchorzew 18
1495 Ostrołękadis Sp. z o.o. Poznań 18
1496 Natalii Sp. z o.o. Rokietnica 18
1497 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stal-Ex sp.j. – Paweł Walczak i Jolanta Walczak Kalisz 18
1498 Kathay-Haster M. Brzostowski, A.A. Ślebioda sp.j. Poznań 18
1499 Atlas Sp. z o.o. Przybysławice 18
1500 Andersia Retail Sp. z o.o. Poznań 18
1501 Profil Sp. z o.o. Wytwórnia Profili Budowlanych z PVC Piła 18
1502 Terra Investment Polska Sp. z o.o. Wróblewo 18
1503 Limax Nieruchomości Sp. z o.o. Żodyń 18
1504 Kompostpal Sp. z o.o. S.K. Spytkówki 18
1505 Grupa Kon-Plast Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Modła Królewska 18
1506 Hotel Remes Sp. z o.o. Opalenica 18
1507 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o. Poznań 18
1508 Optimal K. Figiel i S. Migasiewicz sp.j. Kalisz 18
1509 HORTIMEX PLUS Sp. z o.o. S.K. Konin 18
1510 SCANCLIMBER Sp. z o.o. Gniezno 18
1511 GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 18
1512 ASTAT Sp. z o.o. Poznań 18
1513 Schulz Infoprod Sp. z o.o. Poznań 18
1514 Mammut Ciężki Transport Sp. z o.o. Arentowo 18
1515 Rolplan Holding Sp. z o.o. S.K. Kleczew 18
1516 PHS Hospital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 18
1517 Elbudprojekt Sp. z o.o. Baranowo 18
1518 Malis Sp. z o.o. S.K. Poznań 18
1519 Finder Polska Sp. z o.o. Poznań 18
1520 ZUHIP Sp. z o.o. Olszówka 18
1521 MALTA TRADING Sp. z o.o. Poznań 18
1522 Zakłady Chemiczne UNIA Spółdzielnia Pracy Poznań 18
1523 Schnell Polska Sp. z o.o. Rogoźno 18
1524 Guma Wicherek Sp. z o.o. S.K. Oborniki 18
1525 Piekarnia – Ciastkarnia Maria, Paweł Walenciak sp.j. Kiełczewo 18
1526 Baltic Trans Sp. z o.o. Poznań 18
1527 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Wagromarket Sp. z o.o. Niedźwiady 18
1528 Product Plus Kozanecki – Begier – Słabolepszy sp.j. Kleszczewo 18
1529 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Bifood Sp. z o.o. Psary Polskie 18
1530 Itecom Sp. z o.o. Krotoszyn 18
1531 Texet Poland Sp. z o.o. Złotniki 18
1532 Rol – Pol Sp. z o.o. Jeziorki 18
1533 Eteron Sp. z o.o. Poznań 18
1534 ITA Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 18
1535 Mayr-Melnhof Karton Polska Sp. z o.o. Poznań 18
1536 Work – Bud Sp. z o.o. Poznań 18
1537 Agromet Sp. z o.o. Ostrzeszów 18
1538 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Zjednoczenie Wolsztyn 18
1539 REA Elektronik Sp. z o.o. Kawczyn 18
1540 Market Przemysłowy Bracia Olejniczak sp.j. Szamotuły 18
1541 Blastrac Technical Systems Pl Sp. z o.o. Golina 17
1542 Albaterm Sp. z o.o. Staw 17
1543 Termotech Sp. z o.o. Piła 17
1544 Augusto-Sopel Jabłońscy Sp. z o.o. S.K. Kalisz 17
1545 Renz Sp. z o.o. Gądki 17
1546 Brachot – Hermant Polska Sp. z o.o. Jasin 17
1547 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Agrokompleks w Brzóstowni Brzóstownia 17
1548 Lege Opakowania Sp. z o.o. Koźmin Wielkopolski 17
1549 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowo – Produkcyjne Budmar Sp. z o.o. Międzychód 17
1550 Hoffman Sp. z o.o. Śmigiel 17
1551 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Bis sp.j. Józef Szyszka i Jerzy Szyszka Bralin 17
1552 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna Zgoda Jeziorki Kosztowskie 17
1553 Provitel Polska Sp. z o.o. Luboń 17
1554 Azelis Poland Sp. z o.o. Poznań 17
1555 Ragra Cars Sp. z o.o. Poznań 17
1556 Investa Sp. z o.o. Piła 17
1557 Logos Travel Marek Śliwka sp.j. Poznań 17
1558 Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. Poznań 17
1559 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Ocieszyn Ocieszyn 17
1560 Tompol T.Jajecznik i Spółka sp.j. Dębe-Kolonia 17
1561 Kr Inżynieria Sp. z o.o. Krotoszyn 17
1562 Poznański Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Poznań 17
1563 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Enklawa Poznań 17
1564 Tgl Poland Sp. z o.o. Poznań 17
1565 Konbet Poznań Sp. z o.o. Poznań 17
1566 Edica Sp. z o.o. Poznań 17
1567 Spółdzielnia Mieszkaniowa DĘBINA Poznań 17
1568 Ossmet Sp. z o.o. EMJ S.K. Kobylnica 17
1569 Grupa Mo Sp. z o.o. sp.k. Poznań 17
1570 Wielobranżowe Przeds. Komunalne Sp. z o.o. Sieraków 17
1571 Galeria Sucholeska Sp. z o.o. S.K. Suchy Las 17
1572 ANECOOP POLSKA Sp. z o.o. Swarzędz 17
1573 Abic Polska Sp. z o.o. Śrem 17
1574 Isotek Sp. z o.o. Poznań 17
1575 MW Gastro Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Tarnowo Podgórne 17
1576 Mw Gastro Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 17
1577 Dvdmax.Pl Sp. z o.o. Konin 17
1578 Hawa S.A. Gniezno 17
1579 Perfect Building Renovations Sp. z o.o. S.K. Leszno 17
1580 Mamut Polska S.A. Poznań 17
1581 AVK ARMADAN Sp. z o.o. Pniewy 17
1582 Esc Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Piła 17
1583 Agma Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 17
1584 Produkcja Palet Handel i Usługi J.Kowal i W.Ciołek sp.j. Czajków 17
1585 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie w Lesznie Leszno 17
1586 Wytwórnia Opakowań Kartonowych Marian Górny Barłożnia Wolsztyńska 17
1587 Tartak Zębowo Sp. z o.o. S.K. Zębowo 17
1588 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wolsztynie Wolsztyn 17
1589 Introl Pro-Zap Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17
1590 Swój Dom Sp. z o.o. Krosno 17
1591 Efar W.Narożny, E.Pukacka-Mruk sp.j. Poznań 17
1592 Wielkopolska Grupa Prawnicza Kozłowski, Maźwa, Sendrowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa Poznań 17
1593 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bełka sp.j. Złotów 17
1594 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Koło 17
1595 WUMEX Sp. z o.o. S.K. Lipie 17
1596 DMS – DIRECT MARKETING SERVICES S.J. Poznań 16
1597 Gospodarstwo Rolne Wonieść Sp. z o.o. Śmigiel 16
1598 Aoa Deweloper Sp. z o.o. Opalenica 16
1599 Everest Development Sp. z o.o. 1 sp.k. Śrem 16
1600 Vol Sp. z o.o. Poznań 16
1601 Coccodrillo Concepts Sp. z o.o. Pianowo 16
1602 Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Tarnowo Podgórne 16
1603 Jan Zaręba Sp. z o.o. Murowana Goślina 16
1604 Alpha Paper Pack Sp. z o.o. Woźniki 16
1605 Consdata Sp. z o.o. Poznań 16
1606 M Plus M Frąszczak M. Kruk E. sp.j. Obłaczkowo 16
1607 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko- Własnościowa Kępno 16
1608 Pro Academica Sp. z o.o. Czerwonak 16
1609 Acord Sp. z o.o. Poznań 16
1610 Lewiatan Wielkopolska Sp. z o.o. Poznań 16
1611 Lawanda Sp. z o.o. Kępno 16
1612 Hodowla Roślin Ogrodniczych Kamień Sp. z o.o. Kamień 16
1613 Phuw Alfa Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 16
1614 Everest Development Hawryluk sp.k. Śrem 16
1615 Meblex Sp. z o.o. Kalisz 16
1616 Foliarex Tworzywa Specjalne Borowiak sp.j. Drożdżyce 16
1617 Berg & Schmidt Polska Sp. z o.o. Poznań 16
1618 Grupa Recykl S.A. Śrem 16
1619 Reka Rubber Polska Sp. z o.o. Dopiewo 16
1620 H.O.PERSIEHL POLSKA Sp. z o.o. Czachorowo 16
1621 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Środa Wielkopolska 16
1622 Rajbud Development Sp. z o.o. Property S.K. Poznań 16
1623 Bong Cały Świat Kopert Sp. z o.o. Poznań 16
1624 KAS-BOKS Sp. z o.o. Zieliniec 16
1625 Corex Polska Sp. z o.o. Września 16
1626 Knioch Sp. z o.o. sp.k. Środa Wielkopolska 16
1627 Tessa Sp. z o.o. Wtórek 16
1628 Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Spółka z o.o. Poznań 16
1629 BENTOM S.A. Koziegłowy 16
1630 KM Building Sp. z o.o. sp.k. Poznań 16
1631 West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 16
1632 Ak Nova Sp. z o.o. Poznań 16
1633 Lumberg Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 16
1634 Fitatu Sp. z o.o. Poznań 16
1635 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Koło 16
1636 Prestige MJM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 16
1637 Polski Holding Inwestycyjny S.A. Poznań 16
1638 Vsd Instalacje Chłodnicze R. Boiński, R. Miedziarek, M. Sobczak, P. Jędrzak sp.j. Poznań 16
1639 Job Impulse Polska Sp. z o.o. Poznań 16
1640 Andpol Furniture Sp. z o.o. sp.k. Świniary 16
1641 Mpt Tabo Sp. z o.o. Bogucin 16
1642 Spółdzielnia Inwalidów Wielkopolanka Grodzisk Wielkopolski 16
1643 Budownictwo Drogowe Kasprzak Sp. z o.o. Jerka 16
1644 Jaro-Meble Instal Kran Sp. z o.o. S.K. Krągola 16
1645 ATF Partners Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 16
1646 Hydro – Partner Sp. z o.o. Leszno 16
1647 BJ Farm Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 16
1648 Unirol Parts Sp. z o.o. S.K. Borek Wielkopolski 16
1649 LAS – KALISZ Sp. z o.o. Tomnice 16
1650 Scanpack Ewa Imbirska, Piotr Imbirski, Janusz Mokracki sp.j. Poznań 16
1651 Polanin – Wielkopolska Wytwórnia Wódek Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 16
1652 Cgs Drukarnia Sp. z o.o. Mrowino 16
1653 Transpetrol-Bis Sp. z o.o. Salnia 16
1654 Polak Meble L. & M. & D. Polak sp. j. Kępno 16
1655 Whisky Shop i Sp. z o.o. S.K. Poznań 16
1656 Izolacja Jarocin S.A. Jarocin 16
1657 Dialcom24 Sp. z o.o. Poznań 16
1658 Automobilklub Wielkopolski Poznań 16
1659 Rajbud Development Sp. z o.o. Poznań 16
1660 Bsm Sp. z o.o. Jastrzębsko Stare 16
1661 Tg Instalacje Sp. z o.o. Dąbrowa 16
1662 M-Mot Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 16
1663 Bae Systems (Poland) Sp. z o.o. Poznań 16
1664 Termik Instalacje Woźniak Boczek sp.j. Kwilcz 16
1665 Home Build Sp. z o.o. Chojnik 15
1666 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pleszew 15
1667 Noti Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 15
1668 SKLEJKA – EKO S.A. Ostrów Wielkopolski 15
1669 Moderno Mundo Sp. z o.o. Robakowo 15
1670 United Packaging S.A. Poznań 15
1671 Zakład Eksploatacji Urządzeń Komunalnych Sp. z o.o. Siedlec 15
1672 Ofix Lewandowski sp. j. Suchy Las 15
1673 Fana Sp. z o.o. Poznań 15
1674 Agro-Danmis Gramowscy S.J. Wyszyny 15
1675 Przedsiębiorstwo Producyjno-Handlowo-Usługowe Serafin Sp. z o.o. Szklarka Myślniewska 15
1676 Odlewnia Żeliwa Drawski S.A. Drawski Młyn 15
1677 Denar Marek Dembiński i Wspólnicy sp.j. Oborniki 15
1678 Intech Sp. z o.o. Poznań 15
1679 Holger Food Group Sp. z o.o. Luboń 15
1680 Robert Kowalski, Karol Kowalski Stolarstwo sp.j. Szymanowo 15
1681 Chronos Development Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna Luboń 15
1682 Brovaria Jacek Woźniak Ostrów Wielkopolski 15
1683 HENKE – SASS, WOLF – POLSKA Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 15
1684 Firma Patora Sp. z o.o. S.K. Glinno 15
1685 Euromasz sp.j. Wioletta i Grzegorz Schienke Lipka 15
1686 Awra Group Sp. z o.o. S.K. Świeca 15
1687 Inox W.Nawrocki Z.Januszewski sp.j. Poznań 15
1688 Jomasz Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Franklinów 15
1689 Elektra Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 15
1690 TESA TAPE Sp. z o.o. Poznań 15
1691 Ledox Kociucki sp.j. Wilkowice 15
1692 KF Furniture Sp. z o.o. S.K. Duszniki 15
1693 Zpuh Mini Zap B i K Łepkowicz, A.Roguszna – sp.j. Przygodzice 15
1694 Pieluszyńska Sp. z o.o. Poznań 15
1695 Bestim Sp. z o.o. S.K. Ceków-Kolonia 15
1696 Drokan S.A. Poznań 15
1697 Obróbka Metali Müller & Damas Sp. z o.o. Ostrzeszów 15
1698 P.P.H.U. Efekt sp.j. Janusz Frąckowiak i Spółka Podzborów 15
1699 Ultrafood Sp. z o.o. S.K. Konin 15
1700 Ampol Serwis Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 15
1701 MPT PIK Grzegorz Kasprowicz, Piotr Kasprowicz, Błażej Pawłowski sp.j. Września 15
1702 Typograf Zbigniew Karcz, Grzegorz Orwat sp.j. Września 15
1703 Psi Smartgrid Sp. z o.o. Poznań 15
1704 Terra Trading Sp. z o.o. Poznań 15
1705 Leja Sp. z o.o. S.K. Studzieniec 15
1706 Ferma Kresek Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15
1707 Veolia Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Poznań 15
1708 Bazar Poznański S.A. Poznań 15
1709 Genpower Sp. z o.o. Buszewo 15
1710 CFI World S.A. Robakowo 15
1711 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani w Kaliszu Kalisz 15
1712 Cognifide Polska Sp. z o.o. Poznań 15
1713 Pro-Select Sp. z o.o. Murowana Goślina 15
1714 Wrzesińska Grupa Inwestycyjna Plus Sp. z o.o. S.K. Września 15
1715 Choice Genetics Polska Sp. z o.o. Leszno 15
1716 Sumaris Sp. z o.o. S.K. Złotniki 15
1717 Rekopack – Zawal S.J. Konin 15
1718 Ecor Product Sp. z o.o. Stęszew 15
1719 Wielkopolskie Elektrownie Wiatrowe Sp. z o.o. Poznań 15
1720 Antczak – Kubicki sp.j. Kalisz 15
1721 Beapol Buszczak, Olejniczak sp.j. Buk 15
1722 Monergy Area Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 15
1723 Imercon Sp. z o.o. Swadzim 15
1724 Tente Sp. z o.o. Czerwonak 15
1725 Spółdzielnia Producentów Trzody Chlewnej Agrikola Kołaczkowo 15
1726 Glas – Tech S.A. Swarzędz 15
1727 Multitec Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 15
1728 Piekarnia – Cukiernia Łobza sp.j. Zaniemyśl 15
1729 EW Koźmin Sp. z o.o. Poznań 15
1730 Grupa Weba Sp. z o.o. Poznań 15
1731 Ab System Sp. z o.o. Rydzyna 15
1732 Elektrorecykling Sp. z o.o. Sękowo 15
1733 Huta Szkła Gloss Glonek-Busz sp.j. Poniec 15
1734 Transform Plus Sp. z o.o. Poznań 15
1735 Formeds Sp. z o.o. Poznań 15
1736 Katalizatory.Pro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15
1737 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Elizabeth Konin Leszczyńska, Żywioł sp.j. Konin 15
1738 Pasta Sp. z o.o. Poznań 15
1739 Wega Sp. z o.o. S.K. Wągrowiec 15
1740 Verocel Polska Sp. z o.o. Poznań 15
1741 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Stanisław Tomaszewski, Małgorzata Sobik, Sławomir Tomaszewski sp.j. Środa Wielkopolska 15
1742 Inter Lers Sp. z o.o. Kłecko 15
1743 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Pleszew 15
1744 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Koscianie Kościan 15
1745 Amazis.Net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 14
1746 Almark Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 14
1747 Zakład Produkcyjno Usługowy Józef I Danuta Szarwark S.J. Gniezno 14
1748 Conecto Sp. z o.o. Poznań 14
1749 Fabryka Ceramiki Budowlanej Sp. z o.o. Ostrzeszów 14
1750 Medkon Hurt Sp. z o.o. Poznań 14
1751 Przedsiębiorstwo Rolne – Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Alworol Wolica Nowa Sp. z o.o. Aleksandrów 14
1752 Namaro Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 14
1753 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ciszewo Sp. z o.o. Ciszewo 14
1754 Perfect Solution Sp. z o.o. Złotów 14
1755 Gregoire Besson Polska Sp. z o.o. Oborniki 14
1756 Bestim K.Skórzewski, C.Rektor , sp.j. Ceków-Kolonia 14
1757 Appunite Sp. z o.o. Poznań 14
1758 Integro Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
1759 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Motodemont Piotr i Janusz Dunder sp.j. Kaźmierz 14
1760 Dekoprocess Sp. z o.o. Świerkówki 14
1761 Brandline Group Sp. z o.o. Poznań 14
1762 Kost-Bruk Radzimski Sp. z o.o. S.K. Krągola 14
1763 Auto Compol S.A. Poznań 14
1764 Sanz Clima Sp. z o.o. Poznań 14
1765 Anel Mitoraj Andrzej i Mitoraj Elżbieta sp.j. Skalmierzyce 14
1766 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. S.K. Jarocin 14
1767 MMT Supermarket Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
1768 Polwit Group Sp. z o.o. S.K. Rakoniewice 14
1769 Auto Wache Sp. z o.o. Baranowo 14
1770 Signal Consulting Scn Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
1771 Zakład Usługowo-Handlowy Naftohurt Sp. z o.o. Sompolno 14
1772 MJP Drukarnia Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
1773 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy Łubnica 14
1774 Autoryzowany Dealer Nissan A. i R. Polody sp.j. Przeźmierowo 14
1775 MDM Komputery Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 14
1776 Mbs Plus Sp. z o.o. Sady 14
1777 I-KAR Sp. z o.o. Poznań 14
1778 Skład Materiałów Budowlanych i Opału Bol – Ann A. T. M. Stelmaszykowie sp.j. Gniezno 14
1779 ZUT Wągrowiec Józef Kosiński Wągrowiec 14
1780 Masterm Gw Sp. z o.o. S.K. Tarnowo Podgórne 14
1781 Horyzont Technologie Internetowe Sp. z o.o. Poznań 14
1782 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siedleczku Łekno 14
1783 Presa Sp. z o.o. Poznań 14
1784 Przeds. Usług Komunalno – Transportowych Vikom S.J. Poznań 14
1785 Egger Polska Sp. z o.o. Poznań 14
1786 Fallwork Sp. z o.o. Poznań 14
1787 Developer Pro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Konin 14
1788 Dpmsolid Limited sp.k. Kowanówko 14
1789 Braitrim Deutschland Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 14
1790 Firma Rozalczyk Sp. z o.o. Parkowo 14
1791 Skalmex Sp. z o.o. Skalmierzyce 14
1792 Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o. Jarocin 14
1793 Lina Medical Polska Sp. z o.o. Sady 14
1794 Bjeska Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
1795 Pig Grupa Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 14
1796 Ba Technologie Klejenia Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
1797 INWEST LIM Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 14
1798 Zakład Cukierniczy Joker Sp. z o.o. S.K. Miejska Górka 14
1799 Matbud Systemy Ppoż Sp. z o.o. Słocin 14
1800 Bankowe Biuro Nieruchomości Sp. z o.o. Poznań 14
1801 IMPOL Sp. z o.o. S.K. Lipno 14
1802 Pferd Vsm sp. z o.o. Kostrzyn 14
1803 Ringer Sp. z o.o. Kawnice-Kolonia 14
1804 Tomek Hurtownie Instalacyjne Sp. z o.o. Poznań 14
1805 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Buk 14
1806 Wytwórnia Sprężyn Grześkowiak Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 14
1807 FELONA Sp. z o.o. Kępno 14
1808 RSM Poland Spółka Doradztwa Podatkowego S.A. Poznań 14
1809 Barneo Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 14
1810 ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suchy Las 14
1811 Griltex Polska Sp. z o.o. Złotkowo 14
1812 Akropol Inwestycje Sp. z o.o. Luboń 14
1813 Grupa Sp. z o.o. Emes S.K. Margońska Wieś 14
1814 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piast Złotów 14
1815 Metalpress Sp. z o.o. Dolsk 14
1816 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Terra Sp. z o.o. Ciołkowo 14
1817 Biogazownia Mróz Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 14
1818 EKO ALU Sp. z o.o. S.K. Poznań 14
1819 Daher Projects Sp. z o.o. Poznań 14
1820 Big Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 14
1821 Centrum Ubezpieczeń i Leasingu Wiktorski/Wielgórecki Sp. z o.o. Konin 14
1822 Fobaro Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 14
1823 VMI Poland Sp. z o.o. Leszno 14
1824 ECDF Dotacje Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14
1825 ART-Spedspedycja Międzynarodowa – Zbigniew Szymaniak Sp.K. Plewiska 14
1826 Agro-Star Tadeusz Nogaj Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 14
1827 Coframa Sp. z o.o. Poznań 14
1828 Apteki J i J Koczorowscy S.J. Rawicz 14
1829 Zakład Chemiczno – Farmaceutyczny Farmapol Sp. z o.o. Poznań 14
1830 A. Schulman Poznań Sp. z o.o. Poznań 14
1831 NEROPO Sp. z o.o. Studzieniec 14
1832 J. P. C. Europe Sp. z o.o. Mieleszyn 14
1833 Kombit Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
1834 Wojcieszak, Basiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Komandytowa Poznań 13
1835 Systherm Info Sp. z o.o. Poznań 13
1836 Parki Trampolin Sp. z o.o. Poznań 13
1837 Voessing Polska Sp. z o.o. Poznań 13
1838 Gminne Składy Sp. z o.o. Opalenica 13
1839 Sigma-Bags Stanisław Dzięgielewski, Ryszard Dzięgielewski, Karol Łojewski, Anna Kaczorowska sp.j. Kiełczew Smużny Pierwszy 13
1840 Ak – Bud Kurant sp.j. Poznań 13
1841 SWS Kancelaria Prawna Strykowski Wachowiak sp.k. Poznań 13
1842 B.W.A Bis Piotr Rozwora, Mariusz Niemczewski sp.j. Środa Wielkopolska 13
1843 SFS Group Sp. z o.o. Poznań 13
1844 Mitsuro Restaurants Sp. z o.o. Poznań 13
1845 Mdm-Druk Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
1846 Scan-Trans Dziadek Sp.J. Środa Wielkopolska 13
1847 Przedsiębiorstwo Oczyszczania Miasta Eko Sp. z o.o. Kalisz 13
1848 SPÓJNIA Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Sp. z o.o. Nochowo 13
1849 Merski Radcy Prawni I Adwokaci sp.k. Poznań 13
1850 Promag MS Sp. z o.o. Owińska 13
1851 Wieland Electric Sp. z o.o. Swadzim 13
1852 JB Development Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
1853 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Orli Orla 13
1854 Ethifarm Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
1855 Novento Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
1856 POMET Przedsiębiorstwo Przemysłu Metalowego Wronki 13
1857 TEST Łukasz i Grzegorz Kiełbowicz S.J. Gniezno 13
1858 Kowstal Roman, Marek Kowalscy sp.j. Jasin 13
1859 Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J. Poznań 13
1860 Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o. Poznań 13
1861 Węglopasz Sp. z o.o. Poznań 13
1862 Colours Factory Sp. z o.o. Piła 13
1863 Przedsiębiorstwo Systemów Automatyki Zapis Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 13
1864 Briju Surowce Briju Secur Sp. z o.o. S.K. Gniezno 13
1865 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców we Wrześni Września 13
1866 Adams Sp. z o.o. Baranowo 13
1867 JORDAN MATCON Sp. z o.o. Środa Wielkopolska 13
1868 Wintech Production Group Sp. z o.o. Dąbie 13
1869 Fiorentini Polska Sp. z o.o. Poznań 13
1870 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Września 13
1871 Titus Polska Sp. z o.o. Suchy Las 13
1872 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rudnicze Z/S w Rudniczynie Rudniczyn 13
1873 ORLE MONT – BUD Sp. z o.o. Trzemeszno 13
1874 Telpol Sp. z o.o. Poznań 13
1875 Kaliskie Zakłady Garbarskie S.A. Kalisz 13
1876 CTK Logistics S.A. Konin 13
1877 Jarocińska Agencja Rozwoju Sp. z o.o. Jarocin 13
1878 Connect Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
1879 SYR Sp. z o.o. Nowy Tomyśl 13
1880 VHP Plus Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 13
1881 Weilburger Grafik – Polska Sp. z o.o. Batorowo 13
1882 Nowe Centrum Sp. z o.o. Poznań 13
1883 Tedel Pol Wytwórnia Uszczelek Trochimiuk sp.j. Borówiec 13
1884 Śremskie TBS Sp. z o.o. Śrem 13
1885 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Żychlinie Żychlin 13
1886 Rolpol – Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. Uścikowo 13
1887 WRI Sp. z o.o. S.K. Koziegłowy 13
1888 Mirosław Cichy Sp. z o.o. Wysogotowo 13
1889 Icopal Awak Sp. z o.o. Buk 13
1890 Przeds. Zagospodarowania Środowiska EKOBAU – POLSKA Sp. z o.o. Słupca 13
1891 Agroprof Sp. z o.o. Grąbkowo 13
1892 Euromed Medical Solution Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
1893 Benedykt i Rafał Bródka Pol-Plan Zakład Produkcji Plandek sp.j. Zamysłowo 13
1894 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kębłowie Miłosław 13
1895 Solcom-Bayard Sp. z o.o. Poznań 13
1896 Ignaszak sp.j. Kalisz 13
1897 NAFIRA Sp. z o.o. Czapury 13
1898 DBP PRODUCTS Sp. z o.o. Rawicz 13
1899 Worol Sp. z o.o. Lasocice 13
1900 DORADO POLAND Sp. z o.o. S.K. Kościan 13
1901 Automobile Torino Sp. z o.o. Konin 13
1902 Perfo Sp. z o.o. Texconcept Spółka Komandytowa Poznań 13
1903 Pakman Sp. z o.o. Tursko 13
1904 Grapil – Grażyna Sobieraj – sp.j. Piła 13
1905 Alfatec Sp. z o.o. Poznań 13
1906 Trazmet Lager Technik Sp. z o.o. Kalisz 13
1907 Zakład Produkcyjno – Usługowo – Handlowy Rembet Sp. z o.o. Kępno 13
1908 Rock In Summer Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13
1909 MIRALEX HOTELE Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Luboń 13
1910 PTI Sp. z o.o. Poznań 13
1911 Asma Pro Sp. z o.o. Poznań 13
1912 AGTOS POLSKA Sp. z o.o. Konin 13
1913 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak sp.j. Rawicz 13
1914 Wietrzna 11 Sp. z o.o. Lifter S.K. Poznań 13
1915 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Cerplast Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 13
1916 Euro-Płyta Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 13
1917 Zakład Wyrobów Odzieżowych Helkon – Konarski sp.j. Kępno 13
1918 Wodociągi Ostrzeszowskie Sp. z o.o. Ostrzeszów 13
1919 Monini Polska Sp. z o.o. Poznań 13
1920 Imperial Transport Sp. z o.o. Swarzędz 13
1921 T. Łuczkowski W. Drajerczak Ariel sp.j. Poznań 13
1922 IPF Jobs Sp. z o.o. Poznań 13
1923 Pw Agat Grzegorz Talewicz Sp. z o.o. Spławie 13
1924 Inteco Business Solutions Sp. z o.o. Poznań 13
1925 Elumatec Polska Sp. z o.o. Września 13
1926 Smart Investment Group Sp. z o.o. Pianowo 13
1927 Deco – Sp. z o.o. Kalisz 13
1928 Bioraj – Sp. z o.o. Jeżewo 13
1929 Lomania Polsko – Francuska Sp. z o.o. Szczodrowo 13
1930 Copal Sp. z o.o. Trzcianka 13
1931 Vilemo Sp. z o.o. Leszno 13
1932 Progrupa Sp. z o.o. S.K. Poznań 13
1933 Agro-Vit Sp. z o.o. Szymanowo 13
1934 Biernat sp.j. Gądki 13
1935 Materiały Budowlane Bud-Rol Sp. z o.o. Jaromierz 13
1936 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Rawmed Sp. z o.o. Rawicz 13
1937 ARPIS S.A. Wielkopolskie PHUP Poznań 13
1938 Perlit Af Sp. z o.o. Kamienica 12
1939 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mórce Mórka 12
1940 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy Sp. J. Gniezno 12
1941 Go-Max Group Sp. z o.o. Kalisz 12
1942 Royal Brinkman Polska Sp. z o.o. Poznań 12
1943 BBS Projekt Sp. z o.o. I S.K. Kalisz 12
1944 Kułton Transport Sp. z o.o. sp.k. Czekanów 12
1945 Plettac Distribution Sp. z o.o. Ostrzeszów 12
1946 4Ward Sp. z o.o. S.K. Śrem 12
1947 Laxo Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12
1948 Fabryka Mebli Spin Roman Łaźny i Jerzy Łaźny sp.j. Mnichowo 12
1949 ATE Sp. z o.o. Z P H U Zbąszyń 12
1950 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wyrzysku Sp. z o.o. Wyrzysk 12
1951 Alter Brand Concept Sp. z o.o. S.J. Wilkowice 12
1952 Wojewódzki Szpital Neuropsychiatryczny Im. Oskara Bielawskiego w Kościanie Kościan 12
1953 Mibm Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 12
1954 Syto Real Estate Polska Sp. z o.o. Berzyna 12
1955 Zakład Mięsny Mk – sp.j. Norbert Maciejewski Tadeusz Kurzawa Kobylin 12
1956 Wegeeco Sp. z o.o. S.K.A. Poznań 12
1957 Gospodarstwo Rolne Płaczkowo Sp. z o.o. Płaczkowo 12
1958 Mroczkowski sp.j. Kijewo 12
1959 SOFEX Sp. z o.o. S.K. Skiereszewo 12
1960 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Śremie Sp. z o.o. Śrem 12
1961 Działpol Sp. z o.o. Działyń 12
1962 Alfatex Sp. z o.o. Gniezno 12
1963 Agencja Ochrony Lion Sp. z o.o. S.K. Śrem 12
1964 Van Hagen Sp. z o.o. S.K. Niepruszewo 12
1965 Rolnicza Spółdzielnia Handlowo-Usługowa w Psarskiem Psarskie 12
1966 Rolplan Sp. z o.o. Kleczew 12
1967 BM-EKO Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 12
1968 Chronos Development Sp. z o.o. System sp.k. Luboń 12
1969 OBROL – KULCZYŃSKI S.J. Kruszewnia 12
1970 AET Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 12
1971 Polnet ID Sp. z o.o. Psary Małe 12
1972 Partner Targi Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
1973 Szpital Powiatowy Im. Prof Romana Drewsa Chodzież 12
1974 Studio Forma 96 – Będkowski, Urbaniak sp.j. Poznań 12
1975 PHU Jago-Bis Goździkiewicz sp.j. Władysławów 12
1976 Micro Technologie Sp. z o.o. S.K. Tulce 12
1977 Ostrowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12
1978 Schmalz Sp. z o.o. Złotniki 12
1979 Meble Elmar-Jerczyńscy sp.j. Jankowy 12
1980 PPHU Palbox sp.j. – Jan Kurdyk i Danuta Kurdyk Zbiersk-Cukrownia 12
1981 Texol Milewski, Zakrzewski sp.j. Swarzędz 12
1982 Interinvest Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 12
1983 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Belin Wojciech Lenartowicz, Roman Erdmann, Andrzej Nowak sp.j. Poznań 12
1984 UDH United Distribution Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Poznań 12
1985 Tr Solution Sp. z o.o. Komorniki 12
1986 Man Shared Services Center Sp. z o.o. Poznań 12
1987 Magnat Net Sp. z o.o. SP.K. Ostrów Wielkopolski 12
1988 Domel Meble Podłogi Sp. z o.o. S.K. Kępno 12
1989 Hurtownia Kwiatów Rosa Waldemar Pazoła sp.j. Leszno 12
1990 REM-POL Sp. z o.o. Bogucin 12
1991 MEBLOBUK S.J. Skórzewo 12
1992 Eurodrut Sp. z o.o. S.K. Plewiska 12
1993 Velosar Polypo Company Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12
1994 Renomex Sp. z o.o. S.K. Duszniki 12
1995 Extrudan Sp. z o.o. Dąbrówka 12
1996 Jag PPH Sp. z o.o. Lisków 12
1997 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wódki – Grzybowo Grzybowo 12
1998 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani Leszno 12
1999 Dinopol Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12
2000 Army Trade Sp. z o.o. Witaszyczki 12
2001 Kravter Sp. z o.o. Poznań 12
2002 Akrostal Produkcja Sp. z o.o. S.K. Garbatka 12
2003 Broekman Logistics Sp. z o.o. Poznań 12
2004 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chodzież 12
2005 Press – Service Monitoring Mediów Sp. z o.o. Poznań 12
2006 Passion Cards Sp. z o.o. Wysogotowo 12
2007 Domo-Best Sp. z o.o. S.K. Nowy Tomyśl 12
2008 Dodger TSL Sp. z o.o. S.K. Śrem 12
2009 Smart Style Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
2010 A.Z. Agora Kubisiak Grupa Sbs sp.j. Międzychód 12
2011 Clip Ubezpieczenia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jasin 12
2012 Alopak Sp. z o.o. Ostrzeszów 12
2013 IMOLA Sp. z o.o. Leszno 12
2014 Warta Management Marinwest Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
2015 Kersia Polska Sp. z o.o. Niepruszewo 12
2016 Zakłady Elektrochemiczne Alco-Mot Sp. z o.o. Czarnków 12
2017 Ata-Technik Sp. z o.o. S.K.A. Budzyń 12
2018 Pellasx Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Piła 12
2019 4lan Sp. z o.o. S.K. Rydzyna 12
2020 ALU-CONST Sp. z o.o. S.K. Oborniki 12
2021 Filtrowent Sp. z o.o. S.K. Boruja Nowa 12
2022 Pniewskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pniewy 12
2023 IB Systems Sp. z o.o. Poznań 12
2024 APP Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Września 12
2025 Plastmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lubasz 12
2026 Alfako Sp. z o.o. Kłecko 12
2027 Kil Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12
2028 Zis Mieczysław Świątek, Dominik Świątek sp.j. Topola Mała 12
2029 Process Diagnostic And Control Sp. z o.o. S.K. Poznań 12
2030 Peplinski & Banaszewski Sp. z o.o. Jarocin 12
2031 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy Śnieciska 12
2032 Kruk Transport Danuta Kruk Zduny 12
2033 MPC Foam Sp. z o.o. S.K. Rogoźno 12
2034 LESPIN Sp. z o.o. Leszno 12
2035 Hurtowet Pawlisiak, Haława sp.j. Święciechowa 12
2036 Sklepy Spożywcze Krzysztof Kula sp.j. Gniezno 12
2037 Agromarket Sp. z o.o. S.K. w Jaryszkach Jaryszki 12
2038 El Drut Winding Wires Sp. z o.o. S.K. Wieleń 12
2039 Mr Nieruchomości Ryczek, Małdzińska sp.j. Piła 12
2040 Kopa – Kamiński Maszyny Leśne Sp. z o.o. Konin 12
2041 Szagma Sp. z o.o. Suchy Las 12
2042 Śremski Sport Sp. z o.o. Śrem 12
2043 Małecki, Urbaniak Malex sp.j. Poznań 12
2044 Bmm Sp. z o.o. Buk 12
2045 Orlikon Sp. z o.o. Poznań 11
2046 SARNA S.J. PUH . SA i SA Chodzież 11
2047 Deer Sp. z o.o. S.K. Piła 11
2048 Przychodnia Lekarska MEDEO Henryka Mikuła Telenga, Tomasz Matecki, Barbara Elżbieta Schmidt, Jacek Szymaniak Sp.J. Poznań 11
2049 Formatiq Sp. z o.o. S.K. Poznań 11
2050 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stropex Renata Bruzi Krzysztof Bruzi sp.j. Fabianów 11
2051 MJ Deweloper Sp. z o.o. Kalisz 11
2052 GERDES MC Sp. z o.o. Poznań 11
2053 Krzys – Pol Sp. z o.o. Poznań 11
2054 Zakład Przemysłu Mięsnego Jan Kociemba Michał Kociemba sp.j. Konojad 11
2055 ELCOM PROPACK Sp. z o.o. Przeźmierowo 11
2056 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kuklinowie Kuklinów 11
2057 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Wieszczyczyn Sp. z o.o. Wieszczyczyn 11
2058 ROLVET Józef i Barbara Napierała S.J. Lwówek 11
2059 Bezokularow.pl S.A. Gniezno 11
2060 PUBLICAT S.A. Poznań 11
2061 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o. Poznań 11
2062 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agropol Sp. z o.o. Sokołowo 11
2063 Rolno-Przemysłowe Zakłady Zielarskie Strykowo Sp. z o.o. Strykowo 11
2064 Kalinowski Sp. z o.o. Kaźmierz 11
2065 Rodan Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 11
2066 Grambet – Grupa Sbs sp.j. Mirosław Gucia, Maciej Gucia Skórzewo 11
2067 Meblomontaż Sp. z o.o. Poznań 11
2068 Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych Max-Rem Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11
2069 Garel – Plast Lucyna Biernat – Wrzaskowska sp.j. Kijewo 11
2070 Michele Letizia Polska Sp. z o.o. Kalisz 11
2071 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień Śliwniki 11
2072 Matix E.M. Matysiak sp.j. Święciechowa 11
2073 JPC Sp. z o.o. Parzęczew 11
2074 Balco Sp. z o.o. Łowyń 11
2075 Matbet – Beton Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Sady 11
2076 KM Metal Works Sp. z o.o. Bukowiec 11
2077 Insoglas Andrzej i Karol Woźniak sp.j. Wysogotowo 11
2078 Trans-Par Sp. z o.o. Poznań 11
2079 Pil-Building Inwestycje Sp. z o.o. Piła 11
2080 Błażej & Roman Usługi Dźwigiem Błażej Kasperski, Roman Kmiecik sp.j. Komorniki 11
2081 Fidens Foods Sp. z o.o. Śrem 11
2082 Retail Partner Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 11
2083 SCALIO Sp. z o.o. Orzeszkowo 11
2084 M. i A. Gracz Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Euro – Eko – Pak sp.j. Poznań 11
2085 NARZĘDZIOWNIA – MECHANIK Sp. z o.o. Kalisz 11
2086 Apro Polska Sp. z o.o. Kórnik 11
2087 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe Budopol – Poznań Sp. z o.o. Poznań 11
2088 Firma Handlowa MATTEO Jurewicz S.J. Czerniejewo 11
2089 Grot Sp. z o.o. Suchorzewko 11
2090 M- Pago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Leszno 11
2091 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j. Damasławek 11
2092 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Usług i Handlu Róż – Pol Sp. z o.o. Różanna 11
2093 Techpak Group Sp. z o.o. Białężyce 11
2094 Europa Inwestycje Sp. z o.o. Poznań 11
2095 Deweloper Plandex Inc Sp. z o.o. sp.k. Stęszew 11
2096 Beclever Sp. z o.o. Września 11
2097 Urbanum Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11
2098 Zakład Rolny Sanatorium Sp. z o.o. Wonieść 11
2099 Ferrima Sp. z o.o. Bogucin 11
2100 Jhj Sp. z o.o. Nowa Wieś 11
2101 Instytut Mikroekologii Sp. z o.o. & CO. Spółka Komandytowa Poznań 11
2102 Inox Design Sp. z o.o. Popowo 11
2103 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stalservis Kolanowscy sp.j. Ostrów Wielkopolski 11
2104 Fagros Sp. z o.o. Sp.K. Stara Dąbrowa 11
2105 Promet Trans Sp. z o.o. Turek 11
2106 Financial Invest Group Sp. z o.o. Poznań 11
2107 House & Happy Sp. z o.o. sp.k. Krosinko 11
2108 WODOCIĄGI GMINNE Sp. z o.o. Pakosław 11
2109 PAL – GAZ Palacz Sp. z o.o. S.K. Przyłęk 11
2110 GARTE Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 11
2111 Radius-Radpol Wiecheć sp.j. Skórzewo 11
2112 Invest-Bud Sp. z o.o. Kąkolewo 11
2113 Ngr Technologie Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 11
2114 Distance S.A. Poznań 11
2115 IW-Met Ryszard Matuszak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Pniewy 11
2116 VIN – KON S.A. Konin 11
2117 Transport, Spedycja, Pol-Buss Sp. z o.o. Poznań 11
2118 Monrem T. M. Wiciejewski S.K. Poznań 11
2119 Vilmorin Garden Sp. z o.o. Komorniki 11
2120 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność Pracy w Łukowie Łukowo 11
2121 Deierling i Ska Sp. z o.o. Poznań 11
2122 Bio Cosmetic Sweden Sp. z o.o. Duszniki 11
2123 Kancelaria Prawna Piszcz i Wspólnicy sp.k. Poznań 11
2124 Systech Sp. z o.o. Systemy Technologiczno – Narzędziowe Rawicz 11
2125 L-Contact Sp. z o.o. Rumin 11
2126 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Twardy Anna i Gabriel Twardy – sp.j. Sierakowo 11
2127 United Vision Sp. z o.o. Ostrzeszów 11
2128 Nebula Exhibits Poland Sp. z o.o. Poznań 11
2129 Wodstal Jacek Gąd, Piotr Gąd sp.j. Włoszakowice 11
2130 Car Net Polska Sp. z o.o. Kalisz 11
2131 PPHU TEL-POŻ-SYSTEM ISKRA Sp. z o.o. Poznań 11
2132 Frapo – Inwestycje Sp. z o.o. Konin 11
2133 SimpliCity Printing House Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 11
2134 Sas Investment Sp. z o.o. sp.k. Puszczykowo 11
2135 Polieuro Sp. z o.o. Chodzież 11
2136 Spółka Handlowo-Produkcyjna I.Z.J.E.M. Efemberg sp.j. Kalisz 11
2137 Budex Development Sp. z o.o. S.K. Września 11
2138 Instal – Met Alina Bromber, Anna Galasińska sp.j. Pniewy 11
2139 Constans Grupa Sp. z o.o. Poznań 11
2140 Https Sp. z o.o. Poznań 11
2141 Fregata Swimming Sp. z o.o. Poznań 11
2142 Sofastyl Sp. z o.o. S.K. Żołędzin 11
2143 Rolpex Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Sp. z o.o. Wolkowo 11
2144 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agronas Sp. z o.o. Koło 11
2145 Chemical Worldwide Bussiness S.A. Słupca 11
2146 Calorizol Sp. z o.o. Poznań 11
2147 Voyager Group Sp. z o.o. Poznań 11
2148 Gizeh Technologies Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 11
2149 Kaliskie Zakłady Przemysłu Terenowego w Kaliszu S.A. Kalisz 11
2150 Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej Poznań 11
2151 Świat Drzwi i Okien Dariusz Wrzeszcz sp.j. Piła 11
2152 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Międzychód 11
2153 Wodnik Tańczyn sp.j. Kalisz 11
2154 Grzelka, Jańczak, Wawrzyniak sp.j. Zbrudzewo 11
2155 PGS Sp. z o.o. Odolanów 11
2156 Nowy Dom Holding B.M.Słowińscy sp.j. Chodzież 11
2157 Lewandowska Sp. z o.o. Suchy Las 11
2158 Agrokordi Sp. z o.o. Szosa Turecka 11
2159 Cordstrap – Polska Sp. z o.o. Zakrzewo 11
2160 Kik Sp. z o.o. S.K. Ostrzeszów 11
2161 Europol sp.j. Jarosław Zadka, Robert Zadka Brzeziny 10
2162 Lekabel Szymańska – Borowczak sp.j. Grodzisk Wielkopolski 10
2163 Osm Sp. z o.o. Poznań 10
2164 Prus Development Sp. z o.o. Poznań 10
2165 HELVEPOL – Kaczmarek Kostera S.J. Kalisz 10
2166 Mol Sp. z o.o. Suchy Las 10
2167 Zakład Usług Technicznych i Produkcji Konstal – Bralin Sp. z o.o. Bralin 10
2168 Gsm Assets Sp. z o.o. Krzywiń 10
2169 Schlick Zagórów Sp. z o.o. Konin 10
2170 ZOZ i Medycyny Pracy Med – Alko Sp. z o.o. Konin 10
2171 Ato – R. Łuczak, J. Łuczak, K. Krawczyk sp.j. Kalisz 10
2172 Sp-nia Produkcji Rolnej PHU Wronczyn Wronczyn 10
2173 Krepel Poland Sp. z o.o. Kobierno 10
2174 Trans-Kol Paliwa Sp. z o.o. Koło 10
2175 Expo – Linia Sp. z o.o. Buk 10
2176 Techpak Development Sp. z o.o. Białężyce 10
2177 ABP POLAND Sp. z o.o. Pniewy 10
2178 Maximo Group Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10
2179 Mar-S Sp. z o.o. S.K.A. Bralin 10
2180 SARPOL Sp. z o.o. Śmiardowo Złotowskie 10
2181 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przyszłość Stara Obra 10
2182 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Izotrans Sp. z o.o. Trzemeszno 10
2183 Przedsiębiorstwo Rolno – Usługowe Pa-Rol Parzęczewo Sp. z o.o. Parzęczewo 10
2184 Spółdzielnia Mieszkaniowa Staszic w Pile Piła 10
2185 Zentar Trzaskowski, Łańczak sp.j. Poznań 10
2186 IT. Norcom Sp. z o.o. S.K. Poznań 10
2187 P H U Sztukowski Sp. z o. o. Topola Mała 10
2188 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. w Jarocinie Jarocin 10
2189 Ko Pa Ko I. I J. Płachta S.J. Swarzędz 10
2190 Elmar Hurtownia Elektrotechniczna J.Maruszewski-K.Maruszewski sp.j. Przeźmierowo 10
2191 Eurax Plus Pawlicki, Głochowiak sp.j. Śrem 10
2192 Brinet Plus Sp. z o.o. S.K. Poznań 10
2193 Terminal Strzałkowo Sp. z o.o. Strzałkowo 10
2194 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Skalmierzyce 10
2195 Centrum Handlowe Manhattan Sp. z o.o. Leszno 10
2196 SKLEJKA ORZECHOWO S.A. Orzechowo 10
2197 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Zrzeszeni w Pile Piła 10
2198 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Słupcy Słupca 10
2199 DBL Poznań Wynajem Odzieży Roboczej Sp. z o.o. Poznań 10
2200 DYNAXO Sp. z o.o. Wronki 10
2201 Thermotronic Sp. z o.o. Poznań 10
2202 Dekoma Sp. z o.o. Zalasewo 10
2203 Deville Automotive Safety Components Uproszczona S.A. Oddział w Polsce Poznań 10
2204 Lin – Tech Sp. z o.o. Janikowo 10
2205 Firma Handlowo – Usługowa A. B. Mołdrzyk sp.j. Łubnica 10
2206 PW Partner Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 10
2207 Walczak S.J. Książ Wielkopolski 10
2208 Firma Budowlana KUBOT – S.J. Antoni i Małgorzata Kubot Kępno 10
2209 SINTUR Sp. z o.o. Turek 10
2210 Quadra-Net Sp. z o.o. Poznań 10
2211 Ferrex Sp. z o.o. Poznań 10
2212 Bevo Sp. z o.o. Przeźmierowo 10
2213 Wielkopolska Giełda Odzieżowa Sp. z o.o. Poznań 10
2214 Alme Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Lech Hercog i Wspólnicy – sp.j. Poznań 10
2215 Ep Development Sp. z o.o. Baranowo 10
2216 SH Hybsz Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10
2217 Becker Polska Sp. z o.o. Pianowo 10
2218 Dbp Eko Sp. z o.o. Rawicz 10
2219 Słowińscy Sp. z o.o. S.K. Słupca 10
2220 Wexel P. Mikołajewski, M. Zaporowski – sp.j. Psary Małe 10
2221 Taba Sp. z o.o. Stare Miasto 10
2222 Bamet Barbara Nowak, Robert Nowak sp.j. Środa Wielkopolska 10
2223 TEK Instal Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10
2224 ELA – COMPIL Sp. z o. o. Poznań 10
2225 Helado Sp. z o.o. Konin 10
2226 Edax-Systems Sp. z o.o. Złotów 10
2227 Stiga Sp. z o.o. Baranowo 10
2228 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji w Zdunach Sp. z o.o. Zduny 10
2229 Alfapanel Sp. z o.o. Śrem 10
2230 Ridex Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10
2231 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pwf Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10
2232 Cassus Giro Polska Sp. z o.o. Poznań 10
2233 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Stanisława Walendowskiego w Nowej Wsi Nowa Wieś 10
2234 DSV Polska Sp. z o.o. Wągrowiec 10
2235 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Chadmet Bogdan Chadaj i Wspólnicy sp.j. Paproć 10
2236 Smart Loyalty Platform Sp. z o.o. S.K. Poznań 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2016-2017,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. Zł w 2017 roku,

3. Zysk netto w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.

4. Kapitał własny w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.
Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowane jest w porównaniu do spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu  marcu 2019 r.: C/Z:  14,8, a  C/WK: 1,15.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2019 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2019 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2017 r.  I wskaźnika C/Z w końcu marca 2019 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2017 r.  I wskaźnika C/Wk w końcu marca 2019 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w końcu marca 2019 roku.

Informacje o Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytucie Europejskiego Biznesu

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza.  Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Brylanty Polskiej Przedsiębiorczości, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. Zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.