Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Małopolskiego

Spośród 56 456 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w lutym 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 uzyskało 1681 firm z województwa małopolskiego, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.
W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji z Krajowego Rejestru Sądowego.
Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm na koniec marca 2019 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.
Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2019.
Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2019 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2019, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Małopolskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2019 r. w mln zł
1 Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o. Tarnów 16659
2 Tauron Dystrybucja S.A. Kraków 14061
3 Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o. Kraków 6177
4 SYNTHOS S.A. Oświęcim 5641
5 CAN-PACK S.A. Kraków 5588
6 Grupa Azoty S.A. Tarnów 5568
7 Tauron Sprzedaż Sp. z o.o. Kraków 2799
8 Grupa Maspex Sp. z o.o. Sp.K. Wadowice 2494
9 GRUPA KĘTY S.A. Kęty 2405
10 Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. S.J. Oświęcim 2239
11 Valeo Autosystemy Sp. z o.o. Skawina 2224
12 Zakłady Górniczo-Hutnicze Bolesław S.A. Bukowno 2089
13 Krakowski Holding Komunalny S. A. Kraków 1892
14 STALPRODUKT S.A. Bochnia 1681
15 Uniwersytet Jagielloński Kraków 1592
16 PPM Development Sp. z o.o. S.K. Kraków 1360
17 Tatrzański Park Narodowy z Siedzibą w Zakopanem Zakopane 1282
18 WAWEL S.A. Kraków 1266
19 PHILIP MORRIS POLSKA S.A. Kraków 1121
20 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Kraków 1073
21 Tymbark-MWS Sp. z o.o. S.K. Tymbark 979
22 CP GLASS S.A. Kraków 911
23 Sobiesław Zasada S.A. Kraków 898
24 Akademia Górniczo-Hutnicza Im. Stanisława Staszica w Krakowie Kraków 896
25 Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II KRAKÓW – BALICE Sp. z o.o. Balice 859
26 MAN TRUCKS Sp. z o.o. Niepołomice 855
27 TELE-FONIKA KABLE S. A. Myślenice 850
28 Maspex-Gmw Sp. z o.o. Wadowice 806
29 COMARCH S.A. Kraków 772
30 SOPEM Sp. z o.o. Niepołomice 668
31 AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o. Kraków 667
32 LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o. Kraków 652
33 Diagnostyka Sp. z o.o. Kraków 603
34 Royal Canin Dystrybucja Sp. z o.o. Niepołomice 601
35 Centrum Biurowe Vinci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 579
36 OTCF S.A. Wieliczka 571
37 ARGE Sp. z o.o. Kraków 508
38 Muszynianka Sp. z o.o. Krynica-Zdrój 507
39 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Kraków 491
40 ARGE Nieruchomości Sp. z o.o. Kraków 491
41 Fideltronik Poland Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 485
42 AR Carton Kraków Sp. z o.o. Kłaj 477
43 Heineken Global Shared Services Sp. z o.o. Kraków 473
44 ALUMETAL S.A. Kęty 468
45 Politechnika Krakowska im. Tadeusz Kościuszki Kraków 424
46 F.R.B. INTER-BUD Sp. z o.o. S.K. Kraków 413
47 VRG S.A. Kraków 412
48 W. Kruk S.A. Kraków 396
49 UBS Business Solutions Poland Sp. z o.o. Zabierzów 396
50 NIDEC Motors & Actuators (Poland) Sp. z o.o. Niepołomice 390
51 Firma Handlowa Motorol Wiesława Kałkus, Stanisław Kałkus, Marek Kałkus, Marian Kałkus sp.j. Kraków 369
52 BWI Poland Technologies Sp. z o.o. Kraków 364
53 Wawel – Imos International S.A. Kraków 357
54 Lupus Sp. z o.o. Kraków 347
55 Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. Kraków 341
56 Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A. Wielogłowy 337
57 Biuro Techniczno – Handlowe BTH IMPORT – STAL Sp. z o.o. Kraków 326
58 YRK Sp. z o.o. S.K.A. Brody 323
59 NEWAG S.A. Nowy Sącz 322
60 ALKAT Sp. z o.o. Kraków 317
61 Mercedes Benz Leasing Polska Sp. z o.o. Kraków 316
62 HSBC SERVICE DELIVERY (POLSKA) Sp. z o.o. Kraków 312
63 DAN CAKE Polonia Sp. z o.o. Chrzanów 311
64 Radio Muzyka Fakty Grupa Rmf Sp. z o.o. sp.k. Kraków 309
65 Velvet Care Sp. z o.o. Klucze 303
66 NORDKALK Sp. z o.o. Kraków 302
67 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie Kraków 299
68 Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 299
69 Kopalnia Soli WIELICZKA S.A. Wieliczka 296
70 Werner Kenkel Bochnia Sp. z o.o. Bochnia 291
71 Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o. Kęty 283
72 Górka Cement Sp. z o.o. Trzebinia 281
73 Cavatina Sp. z o.o. Kraków 280
74 Foodcare Sp. z o.o. Zabierzów 274
75 Jb Property Group Sp. z o.o. Kraków 269
76 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja Kraków 266
77 Lajkonik Snacks Sp. z o.o. Skawina 263
78 Instytut Biotechnologii Surowic i Szczepionek BIOMED S.A. Kraków 263
79 INSTAL-Kraków S. A. Kraków 254
80 Roleski sp.j. Zbylitowska Góra 254
81 Intersnack Poland Sp. z o.o. Niedźwiedź 253
82 Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów KORAL – Józef Koral S.J. Limanowa 252
83 Express Sp. z o.o. sp.k. Kraków 249
84 Grana Sp. z o.o. Skawina 248
85 Bremer Sp. z o.o. Kraków 248
86 Leier Polska S.A. Wola Rzędzińska 247
87 Newag Lease Sp. z o.o. S.K.A. Nowy Sącz 241
88 Alupol Films Sp. z o.o. Oświęcim 240
89 Polskie Koleje Linowe S.A. Zakopane 239
90 Gemini Holding Sp. z o.o. Kraków 238
91 Nazwa.Pl Sp. z o.o. Kraków 236
92 Woodward Poland Sp. z o.o. Niepołomice 236
93 Instytut Zootechniki – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 221
94 STRUNBET Wytwórnia Podkładów Strunobetonowych Sp. z o.o. Bogumiłowice 221
95 Marketing Investment Group S.A. Kraków 217
96 Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. S.K. Kraków 216
97 POLPLAST POLSKA Sp. z o.o. Myślenice 215
98 Platinium Wellness Sp. z o.o. Kraków 214
99 Alfa Laval Kraków Sp. z o.o. Kraków 212
100 Voxel S.A. Kraków 211
101 Zakład Usługowo-Produkcyjny Emiter sp.j. Stanisław Bieda, Piotr Lis Limanowa 208
102 Brawo Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 207
103 Solvent Wistol S.A. Oświęcim 205
104 Panalpina Polska Sp. z o.o. Kraków 203
105 Can-Pack Metal Closures Sp. z o.o. Kraków 200
106 VERACOMP S.A. Kraków 199
107 Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A. Wolbrom 198
108 Alti Plus S.A. Kraków 197
109 TARNÓW S.A. Zakłady Mechaniczne Tarnów 195
110 Kopalnia Wapienia CZATKOWICE Sp. z o.o. Krzeszowice 194
111 KARCHER Sp. z o.o. Kraków 191
112 Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o. Białka Tatrzańska 190
113 Mag – Krak Sp. z o.o. Kraków 190
114 Grupa Interia.Pl Sp. z o.o. S.K. Kraków 190
115 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Tarnów 188
116 Gemini Jasna Park Sp. z o.o. Kraków 186
117 Eko – Park S.A. Kraków 183
118 IIF S.A. Kraków 182
119 Blachotrapez Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 181
120 Sumiriko Poland Sp. z o.o. Wolbrom 181
121 Sabre Polska Sp. z o.o. Kraków 178
122 Arrow ECS Sp. z o.o. Kraków 178
123 Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Kraków 176
124 BECKER FARBY PRZEMYSŁOWE Sp. z o.o. Tarnów 175
125 Sambud-2 Bielecki i Wspólnicy sp.j. Kraków 174
126 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Diamond Sp. z o.o. Kraków 173
127 7r S.A. Kraków 172
128 HYDROSOLAR Sp. z o.o. MAŁOPOLSKA S.K. Modlniczka 171
129 Kabaty Investments Tesco Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 170
130 Plast-Met Automotive Systems Sp. z o.o. Olkusz 169
131 Intermag Sp. z o.o. Olkusz 167
132 IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o. Olkusz 166
133 Vhe Cracow Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 165
134 Henniger Investment S.A. Kraków 165
135 FAGRON Sp. z o.o. Kraków 163
136 Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 163
137 P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław Plata Podegrodzie 163
138 Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o. Tarnów 162
139 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o. Tylmanowa 162
140 Neomedic S.A. Kraków 161
141 Epam Systems Poland Sp. z o.o. Kraków 160
142 OCYNKOWNIA ŚLĄSK Sp. z o.o. Chrzanów 159
143 Chochołowskie Termy Sp. z o.o. Chochołów 158
144 VG Polska Sp. z o.o. Chełmek 157
145 Brown Brothers Harriman Poland Sp. z o.o. Kraków 157
146 SLOVNAFT – POLSKA S.A. Kraków 155
147 Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o. Nowy Sącz 153
148 Oknoplast Sp. z o.o. Ochmanów 152
149 Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz, Bronisław Koźbiał Bobrek 151
150 BAHLSEN Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Skawina 151
151 Firma Kabanos Kojs Mirosław i Joanna Kojs-Kowalczyk sp.j. Jabłonka 150
152 Stalco Sp. z o.o. S.K.A. Skawina 149
153 Konspol Holding Sp. z o.o. Nowy Sącz 148
154 WOJAS S.A. Nowy Targ 148
155 Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o. Krzeszowice 147
156 Przedsiębiorstwo ARKOP Sp. z o.o. Bukowno 145
157 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp.j. Niedomice 143
158 PACK PLUS Sp. z o.o. S.K. Wadowice 142
159 Pratt & Whitney Tubes Sp. z o.o. Niepołomice 141
160 Stalnet Sp. z o.o. Bochnia 140
161 Alti Plus S.A. S.K.A. Kraków 140
162 Wyrób Wędlin Tradycyjnych WOLAREK B. Wolarek, W. Wolarek S.J. Nowa Wieś Szlachecka 138
163 Zakłady Kablowe Bitner Sp. z o.o. Kraków 134
164 MAXSTAL Sp. z o.o. Kraków 133
165 Vesuvius Poland Sp. z o.o. Skawina 132
166 Novomatic Technologies Poland S.A. Zabierzów 132
167 SGL Graphite Solutions Polska Sp. z o.o. Nowy Sącz 131
168 Tesco Dystrybucja Sp. z o.o. Kraków 130
169 SUPER MARKET RAJSKI S.J. Nowy Targ 129
170 PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o. Kraków 129
171 ZUE S.A. Kraków 128
172 Mix Biura Sp. z o.o. sp.k. Kraków 126
173 BZOMEX Sp. z o.o. S.K. Pcim 124
174 MWM ELEKTRO Sp. z o.o. Trzebinia 124
175 Real – Construct Sp. z o.o. Kraków 124
176 Madejski sp.j. Kraków 122
177 BENDA – LUTZ SKAWINA Sp. z o.o. Skawina 122
178 TECHGLASS Sp. z o.o. Kraków 122
179 Metchem Sp. z o.o. Wadowice 121
180 AKSAM Sp. z o.o. Sp.k. Osiek 121
181 Tt Plast S.A. Targowisko 120
182 Termo Organika Sp. z o.o. Kraków 119
183 Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o. Bukowno 117
184 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Centrum Sp. z o.o. Nowy Sącz 115
185 ATB TAMEL S.A. Tarnów 115
186 Sękpol Jan Kowal sp.j. Gręboszów 115
187 Madro Kraków Sp. z o.o. Niepołomice 115
188 Uniwersytet Pedagogiczny Im.komisji Edukacji Narodowej w Krakowie Kraków 114
189 Zakłady Mięsne SZUBRYT Zbigniew Szubryt Chełmiec 113
190 Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o. Kraków 113
191 NRC Sp. z o.o. Brody 113
192 Arcelormittal Tubular Products Kraków Sp. z o.o. Kraków 113
193 Przedsiębiorstwo Budowlane START G. Szmolke, M. Szmolke S.J. Kraków 113
194 Centrum Motoryzacji P.Czyżycki sp.j. Gnojnik 113
195 International Paper Polska Sp. z o.o. Kraków 112
196 Fabryka Kart Trefl-Kraków Sp. z o.o. Podłęże 112
197 Tm Technologie Sp. z o.o. Morawica 111
198 DOMAR Małopolska S.A. Kraków 110
199 SIG Sp. z o.o. Kraków 110
200 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Trans Ziem Zbigniew Jasiewicz Kraków 110
201 Staco Polska Sp. z o.o. Niepołomice 109
202 Dotpay Sp. z o.o. Kraków 109
203 MOSTOSTAL Kraków S.A. Kraków 109
204 PUH WŁODZIMIERZ S.A. Trzebinia 109
205 Auto Special Sp. z o.o. Modlniczka 107
206 Ailleron S.A. Kraków 107
207 Amplus Sp. z o.o. Niegardów 107
208 Remo Sp. z o.o. Sp.J. Kraków 107
209 M-Cars Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Libertów 107
210 Novo Maar Sp. z o.o. Kraków 106
211 Lenze Tarnów Sp. z o.o. Tarnów 105
212 Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o. Kraków 104
213 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. Kraków 102
214 DES Henryk Dowgier Anna Dowgier sp.j. Kraków 102
215 Grupa PGD Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 101
216 Alpha Technology Sp. z o.o. S.K. Kraków 101
217 Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. Tarnów 101
218 Piltza KG Group Sp. z o.o. S.K. Kraków 101
219 Mercator Medical S.A. Kraków 101
220 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini Stanisław i Józef Cechini – sp.j. Krynica-Zdrój 100
221 IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o. Kraków 99
222 FABIOS S.A. Białka 99
223 Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 99
224 SUPER KRAK S.A. Kraków 99
225 POLINDUS Sp. z o.o. Kraków 99
226 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej GEOTERMIA PODHALAŃSKA S.A. Bańska Niżna 99
227 Farmina Sp. z o.o. Kraków 98
228 BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o. Kraków 98
229 CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o. Kraków 97
230 Augum Wiesław Klich, Paweł Klich sp.j. Kokotów 97
231 Bamet Paweł Babraj Wielka Wieś 97
232 Autobast Sp. z o.o. S.K. Maków Podhalański 97
233 J.A.Gąska – Jacek Gąska i Aleksander Gąska sp.j. Gotkowice 97
234 GREEK TRADE Sp. z o.o. Kraków 96
235 MO-Bruk S.A. Korzenna 95
236 Mirosław Kojs Firma Kojs Jabłonka 95
237 Huta Szkła Ładna II Inż. Janusz Fistek, Mgr Maria Fistek, Mgr Dominika Fistek, Mgr Aneta Fistek, Mgr Inż. Łukasz Fistek sp.j. Ładna 95
238 Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. Kraków 94
239 Alsina Polska Sp. z o.o. Chełmek 94
240 SPEC – BRUK Sp. z o.o. S.K. Libiąż 93
241 Biosystem S.A. Kraków 93
242 IPB Polska Sp. z o.o. Oświęcim 92
243 F.H.U. ORION Kolej Krzysztof Warchoł Nowy Sącz 91
244 Piomar Sp. z o.o. S.K. Kraków 91
245 Luxoft Poland Sp. z o.o. Zabierzów 90
246 QUADRUM FOODS Sp. z o.o. S.K. Kraków 90
247 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Nowy Sącz 90
248 Zamek Królewski Na Wawelu – Państwowe Zbiory SztukI Kraków 90
249 Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy INEX Sp. z o.o. Inwałd 89
250 Marimex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Myślenice 89
251 Jerzy Donimirski Donimirski Pałac Pugetów Business Center Kraków 89
252 CP RE Sp. z o.o. Kraków 88
253 System-Drob P. i W. Łosiowscy, B. Rojowicz sp.j. Lubomierz 88
254 Grupa Uchacz S.A. sp.j. Tymbark 88
255 IMS Budownictwo Sp. z o.o. Projekt 4 Sp.K. Kraków 88
256 Control Process S.A. Kraków 88
257 T. Studnicki K. Płeszka Z. Ćwiąkalski J.górski Sp.k. Kraków 87
258 GRIMBUD Sp. z o.o. Zakład Budowlano Montażowy Nowy Sącz 87
259 Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu Oświęcim 87
260 Alventa Invest Sp. z o.o. Alwernia 87
261 Społeczny Instytut Wydawniczy ZNAK Sp. z o.o. Kraków 87
262 ES – SYSTEM S.A. Kraków 87
263 Kancelaria Medius S.A. Kraków 86
264 Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Sącz 86
265 PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy Piwniczna-Zdrój 86
266 Podhalańskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Nowy Targ 85
267 Capita (Polska) Sp. z o.o. Kraków 85
268 Granpak sp.j. M. Korczak, R. Marczak Bulowice 85
269 Micros sp.j. W. Kędra i J. LIC Kraków 84
270 Dako Sp. z o.o. Nowy Sącz 84
271 Alventa S.A. Alwernia 84
272 WIALAN Langer i Wiatr S.J. Tarnów 83
273 Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o. Skawina 83
274 Galeco Sp. z o.o. Balice 82
275 Arc Consulting Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 82
276 ATT S.A. Zabierzów 82
277 Libre Sp. z o.o. S.K. Kraków 82
278 Wodociągi Chrzanowskie Sp. z o.o. Chrzanów 81
279 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Skawina 81
280 Spółdzielnia Mieszkaniowa im T. Kościuszki Kraków 81
281 Austrotherm Sp. z o.o. Oświęcim 81
282 Pawbol Sp. z o.o. Andrychów 81
283 Syntaj S.A. Kraków 81
284 Sma Magnetics Sp. z o.o. Zabierzów 80
285 Zakłady Usługowe Południe Sp. z o.o. Kraków 80
286 UBI Factor S.P.A. S.A. Oddział w Polsce Kraków 80
287 Krakman Sp. z o.o. S.K. Kraków 80
288 Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Kraków 80
289 GEO Developer Sp. z o.o. Kraków 79
290 Tg Capital Sp. z o.o. Kraków 79
291 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Olkusz 79
292 C.M.C. Sp. z o.o. Andrychów 78
293 Zjednoczona Spółdzielnia Budowlano Mieszkaniowa PIAST Kraków 78
294 Wojt – Bud Sp. z o.o. Kraków 77
295 EXCELLENT S.A. Podłęże 77
296 Gpm Sp. z o.o. sp.k. Kraków 76
297 Duhabex Sp. z o.o. Trzebinia 76
298 Tri-Wall Polska Sp. z o.o. Kopanka 76
299 Subaru Import Polska Sp. z o.o. Kraków 76
300 Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o. Kraków 76
301 PPH Galfarm Sp. z o.o. Kraków 76
302 Państowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie Tarnów 75
303 Bm Recykling Sp. z o.o. Andrychów 75
304 TECH STEROWNIKI Sp. z o.o. S.K. Wieprz 75
305 Hydrosprzęt sp.j. Wiesław Kukla i Elżbieta Kukla Łąkta Dolna 75
306 BILLBIRD S.A. Kraków 75
307 M & R Printing Equipment Poland Sp. z o.o. Wojnicz 74
308 Polskie Zakłady Zbożowe Pzz w Krakowie S.A. Kraków 74
309 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pormat Mirosław Kapusta, Monika Gałuszka sp.j. Kraków 74
310 ANDROPOL S.A. Andrychów 74
311 Dematec Polska Sp. z o.o. Niepołomice 73
312 Jasper Sp. z o.o. Kraków 73
313 Korporacja Gospodarcza EFEKT S.A. Kraków 73
314 Transporeon Sp. z o.o. Kraków 73
315 MISTRZEJOWICE Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 73
316 Pulsar K. Bogusz sp.j. Siedlec 72
317 PONAR WADOWICE S.A. Wadowice 72
318 Firma Handlowo-Usługowa Łukasik Stanisław Łukasik sp.j. Zielonki 71
319 NICO POLSKA Sp. z o.o. Modlnica 71
320 Dragon Poland Sp. z o.o. S.K. Skawina 70
321 Oshee Polska Sp. z o.o. Kraków 70
322 MWH Meble Sp. z o.o. & Co. Spółka Komandytowa Brody 70
323 Suder Plus Sp. z o.o. Kraków 70
324 PLATINET S.A. Kraków 69
325 CZYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 69
326 Buma S.A. Kraków 69
327 Ergo Store Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 69
328 Clico Sp. z o.o. Kraków 69
329 PARTNER TELE.COM Sp. z o.o. S.K. Kraków 69
330 Tauron Dystrybucja Pomiary Sp. z o.o. Tarnów 68
331 KUŹNIA SUŁKOWICE S.A. Sułkowice 68
332 Polynt Composites Poland Sp. z o.o. Niepołomice 68
333 Firma Transportowo-Handlowa Stanisław Bojdo Niwka 68
334 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa Kraków S.A. Kraków 68
335 Podhalański Szpital Specjalistyczny Im. Jana Pawła II w Nowym Targu Nowy Targ 68
336 Chryczyk Stanisław Przedsiębiorstwo Budowlane Esbud Ochotnica Dolna 68
337 Farmaprom Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 68
338 Tarnowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Tarnów 67
339 Forum Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Kraków 67
340 Matejek Sp. z o.o. Kraków 67
341 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Krakbet Marek Termanowski, Krzysztof Termanowski sp.j. Kraków 67
342 Mp-Mosty Sp. z o.o. sp.k. Kraków 67
343 2GO Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 67
344 Galeria TF Investment Sp. z o.o. S.K. Kraków 67
345 Sobiesław Zasada Investment S.A. Kraków 66
346 Kaps Sp. z o.o. Rzezawa 66
347 IMC Grupa Pgd Sp. z o.o. sp.k. Kraków 66
348 Matex Transport S C Monika Sobolewska Tomasz Sobolewski Kraków 66
349 Protech Sp. z o.o. Zator 66
350 Krakowskie Zakłady Ekspolatacji Kruszywa S.A. Kraków 66
351 Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 66
352 NORLYS Sp. z o.o. Nowy Sącz 66
353 FMC Technologies Sp. z o.o. Kraków 65
354 Kosd Przedsiębiorstwo Produkcyjne PP Sp. z o.o. S.K. Rudawa 65
355 Węglokoks Energia Nse Sp. z o.o. Brzeszcze 65
356 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wamex Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 65
357 Hydroland Chorobik Gawęda Malec Wojtycza sp.j. Jawornik 65
358 Ateneum Sp. z o.o. S.K. Kraków 65
359 OMEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraków 65
360 Heban Sp. z o.o. S.K. Kraków 64
361 KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o. Kraków 64
362 Lamintex Sp. z o.o. Nowy Sącz 64
363 Barel Poland Sp. z o.o. Kraków 63
364 BRB Central Eastern Europe Sp. z o.o. Kraków 63
365 CRODA Poland Sp. z o.o. Kraków 62
366 TK – BUD Sp. z o.o. SP.K. Kraków 62
367 CSi S.A. Kraków 62
368 INTER-BUD DEVELOPER Sp. z o.o. S.K. Kraków 62
369 Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k. Sułkowice 61
370 Columbus Energy S.A. Kraków 61
371 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kurdwanów Nowy Kraków 61
372 Suder & Suder Sp. z o.o. Modlnica 61
373 Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński sp.j. Niepołomice 61
374 Eurowafel Sp. z o.o. sp.k. Zator 61
375 Zygmunt Solecki Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Export-Import MALBOX Olkusz 61
376 ZET TRANSPORT Sp. z o.o. Nowy Sącz 61
377 P.H.U. Zachęta Sp. z o.o. sp.k. Kraków 61
378 PROINS S.A. Kraków 61
379 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Krak – System S.A. Kraków 60
380 Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. Kraków 60
381 Orion Investment S.A. Kraków 60
382 Dtwe sp.j. Domagała Zabierzów 60
383 Posadzki Przemysłowe – Polska Sp. z o.o. Kokotów 60
384 Fantic Górszczak sp.j. Głogoczów 60
385 Pharma-C-Food Sp. z o.o. Niepołomice 60
386 Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego FRITAR S.A. Tarnów 60
387 Szpital Powiatowy Im. Dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem Zakopane 60
388 Tar-Groch-Fil T. Krakowski, M. Kijowski, E. Drożdż, J. Drożdż sp.j. Filipowice 59
389 Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j. Jabłonka 59
390 Eko-Park S.A. sp.k. Kraków 59
391 Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o. Brzesko 59
392 Radionika Sp. z o.o. Kraków 59
393 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe JAN Jan Burkat Dobczyce 59
394 Dunnhumby Poland Sp. z o.o. Kraków 59
395 Grupa Astor Sp. z o.o. sp.k. Kraków 58
396 Proton Property Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 58
397 Firma Handlowa Trokos sp.j. Małgorzata Trojańska, Józef Trojański Gdów 58
398 SKI & SUN Sp. z o.o. sp.k. Kraków 58
399 Aumatic Sp. z o.o. Skawina 58
400 Remax Construct Sp. z o.o. S.K. Kraków 58
401 Inwestycje MIX Biura Sp. z o.o. S.K. Kraków 58
402 INTERSTAL S.A. Kraków 57
403 ES-SYSTEM NT Sp. z o.o. Kraków 57
404 East-Pol Sp. z o.o. Kraków 57
405 EGM S.A. Kraków 56
406 Elektrotermia Sp. z o.o. S.K. Kraków 56
407 Ad – System Sp. z o.o. Kraków 56
408 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 56
409 Piuk i Gaweł – Ceramika Sp. z o.o. Węglówka 56
410 Complex-Bud Sp. z o.o. Szczucin 56
411 J.Łabuz, Z.Rojek, J.Skawiński, R.Skawiński, Ph Motogama sp.j. Rząska 55
412 Innogy Business Services Polska Sp. z o.o. Kraków 55
413 Mekanika Sp. z o.o. Gorlice 55
414 Sewik Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Zakopane 55
415 Góralmet Sp. z o.o. Czchów 55
416 BIURO INWESTYCJI KAPITAŁOWYCH S.A. Kraków 55
417 POPRAD Sp. z o.o. Muszyna 55
418 Zakład Produkcyjno-Handlowy Frezwid Marta Ostrogórska sp.j. Skawina 55
419 SKAWA S.A. Zakłady Przemysłu Cukierniczego Wadowice 55
420 Lemar R.L.E Leśniak sp.j. Hebdów 55
421 Solid Brain Sp. z o.o. Kraków 55
422 Dobr-Mięs S.Cichórz, W.Cichórz sp.j. Dobra 55
423 Modern Steel Structures Sp. z o.o. Kraków 55
424 Treko Laser Sp. z o.o. Skawina 55
425 Pro – Holding Sp. z o.o. Kraków 55
426 ELSTA Sp. z o.o. Wieliczka 54
427 FLEXERGIS Sp. z o.o. Nowy Sącz 54
428 Soneta – Sp. z o.o. Kraków 54
429 Abc Colorex Sp. z o.o. Kraków 53
430 Sabała B.Gut-Mostowy, M.Furman sp.j. Zakopane 53
431 Netbrokers Polska Sp. z o.o. S.K. Kraków 53
432 Dubiel Vitrum Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 53
433 BP Polska Services Sp. z o.o. Kraków 53
434 SN Sp. z o.o. Modlnica 53
435 Fca Sp. z o.o. Niepołomice 53
436 Boltech Sp. z o.o. Bukowno 53
437 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. Skawina 53
438 Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Staladam sp.j. Adam Czepiel, Barbara Czepiel Janowice 53
439 ELECTRIS Sp. z o.o. S.K. Białka 52
440 Ceratizit Polska Sp. z o.o. Kraków 52
441 Blech-Stal Blecharscy sp.j. Koszyce Wielkie 52
442 Elplc S.A. Tarnów 52
443 Natanek Nova Sp. z o.o. S.K. Szyk 52
444 Q Invest Group Sp. z o.o. Kraków 51
445 Yabimo Services Sp. z o.o. sp.k. Tarnów 51
446 Aquer Maciej Dyba, Jarosław Kram sp.j. Mikluszowice 51
447 Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 51
448 Plastbud Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Bochnia 51
449 Arcom sp.j. Artur Wilk, Robert Zięba Rzezawa 51
450 PATROL GROUP Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 51
451 Contact Sales Poland Sp. z o.o. S.K. Kraków 51
452 Polsource S.A. Kraków 50
453 Ryszard Mężyk – Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Nowy Sącz 50
454 Spółka Komunalna Dorzecze Białej Sp. z o.o. Tuchów 50
455 KZWM Ogniochron S.A. Andrychów 50
456 RZEPISKO Sp. z o.o. Skawina 50
457 Jsf Silikon S. Flak sp.j. Niepołomice 50
458 IMC 2 Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. Kraków 50
459 Emil Frey Retail Polska Sp. z o.o. Kraków 50
460 Przedsiębiorstwo Usług, Produkcji i Handlu Incermet Sp. z o.o. Kraków 50
461 VALVEX S.A. Jordanów 50
462 Megasystem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Kraków 50
463 Done Deliveries Misiek i Wspólnicy sp.j. Andrychów 49
464 Korporacja Budowlano-Handlowa Akord Hernas,Komorowski sp.j. Kraków 49
465 Interkadra Sp. z o.o. Kraków 49
466 Grupa Azoty Automatyka Sp. z o.o. Tarnów 49
467 Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym Sączu Nowy Sącz 49
468 MODOM PODHALE Sp. z o.o. Szaflary 49
469 Mw Food Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 49
470 Euronova Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 49
471 Firma Rogala Sp. z o.o. Bobowa 49
472 Miejski Klub Sportowy Cracovia Sportowa S.A. Kraków 48
473 Awiteks Sp. z o.o. sp.k. Kraków 48
474 Czakram Sp. z o.o. S.K. Tarnów 48
475 Kubas, Kos, Gałkowski Adwokaci sp.p. sp.k. Kraków 48
476 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Prowerk Sp. z o.o. Kraków 48
477 Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa w Chrzanowie Chrzanów 48
478 SPOŁEM Tarnowska Spółdzielnia Spożywców Tarnów 48
479 Quadrum S.A. Kraków 47
480 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzesku Sp. z o.o. Brzesko 47
481 Muzeum Żup Krakowskich Wieliczka Wieliczka 47
482 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kęty 47
483 Bal-Bud Investment Reduta Sp. z o.o. sp.k. Kraków 47
484 Das Company Sp. z o.o. Trzebinia 47
485 Podhalańska Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nowym Targu Nowy Targ 47
486 Alu System Plus J.J.M.Kucharscy sp.j. Chrzanów 47
487 Zakład Gospodarki Komunalnej Bolesław Sp. z o.o. Bolesław 47
488 Ziko Apteka Sp. z o.o. Kraków 47
489 Erbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 47
490 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kraków S.K. Kraków 47
491 Softnet Sp. z o.o. Kraków 47
492 Centrum Biurowe Biprostal Sp. z o.o. Kraków 46
493 Zakład Przerobu Złomu Złomex S.A. Kraków 46
494 F. H. ALU MET CEMPA DARIUSZ Nowy Sącz 46
495 Euro-Trade Sp. z o.o. sp.k. Kraków 46
496 Segafredo Zanetti Poland Sp. z o.o. Bochnia 46
497 Duolife S.A. Więckowice 45
498 Krakowskie Pogotowie Ratunkowe Kraków 45
499 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODGÓRZE Kraków 45
500 Społem Zakopane Sp. z o.o. Zakopane 45
501 Arcor Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. S.K.A. Nowy Sącz 45
502 Instar Sp. z o.o. S.K. Limanowa 45
503 Bukowiańskie Towarzystwo Geotermalne Sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 45
504 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bochni Bochnia 45
505 Spółdzielnia Mieszkaniowa Śnieżka Kraków 45
506 Zakłady Mięsne Unimięs S.A. Chrzanów 45
507 Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. Kraków 45
508 Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp.j. Kraków 45
509 Dorado Sp. z o.o. Zakopane 45
510 ES SYSTEM K Sp. z o.o. Wolbrom 45
511 Firma Handlowa Midex sp.j. D.J.Starzycki i M.G. Łabędź Kraków 45
512 ABJ Sp. z o.o. SP.K. Bochnia 45
513 Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy sp.j. Kraków 45
514 Buma Contractor 1 Sp. z o.o. Kraków 45
515 Invest-Nieruchomości Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 45
516 Lupher sp.j. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych Mgr Inż. Henryk Lupa & Dariusz Dutka Wielopole 45
517 Delfin Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 44
518 Irma Sp. z o.o. sp.k. Siepraw 44
519 Bright Junior Media Sp. z o.o. S.K. Kraków 44
520 Toruńska Grupa PGD Sp. z o.o. sp.k. Kraków 44
521 PPHU El-Kag Zelek i Wspólnicy sp.j. Kraków 44
522 Centrum Elektroniki Stosowanej Ces Sp. z o.o. Kraków 44
523 ESPEFA Chemiczno – Farmaceutyczna Spółdzielnia Pracy Kraków 44
524 Start Włoska Sp. z o.o. S.K. Kraków 44
525 Womar Sp. z o.o. sp.k. Kraków 44
526 Antrans Bis Anna Pacia sp.j. Jeżówka 44
527 Biosystem Elektrorecykling Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.a. Kraków 44
528 Krakowskie Centrum Biurowe Pilotów 2 Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 44
529 Multimedia Sp. z o.o. Kraków 44
530 Pavimental Polska Sp. z o.o. Trzebinia 44
531 Kliny Zacisze S.A. T B S Kraków 44
532 Domeno Jerzy Stawowy sp.j. Kalwaria Zebrzydowska 43
533 Sovrana Polska sp.j., M.Szastak, R. Kaim Olkusz 43
534 Car-Master 2 Sp. z o.o. S.K. Kraków 43
535 Adamex Sp. z o.o. S.K. Podolsze 43
536 Hyva Polska Sp. z o.o. Kraków 43
537 Nosalowy Dwór sp.j. Gaczorek, Grabowska Zakopane 43
538 Re – Bau Sp. z o.o. Kraków 43
539 Gamatex Fashion Group Sp. z o.o. sp.k. Ciche 43
540 Agrise Sp. z o.o. Olkusz 43
541 Rapacz sp.j. Raba Wyżna 43
542 Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wadowice 43
543 Babiogórski Park Narodowy z Siedzibą w Zawoi Zawoja 43
544 Kart Sp. z o.o. Kraków 43
545 Vanking Celkar Group Sp. z o.o. Niepołomice 42
546 Avanade Poland Sp. z o.o. Kraków 42
547 Denison D. Biernat, M. Biernat S.J. Niepołomice 42
548 JUKA Sp. z o.o. S.K. Niepołomice 42
549 Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta S.J. Nieznanowice 42
550 Firma Handlowo Usługowa Północ Południe Kazimierz Łącki, Krzysztof Stabrawa sp.j. Muchówka 42
551 Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna im. Ludwika Solskiego Kraków 42
552 Mf Sp. z o.o. Kraków 42
553 Kopalnia Soli Wieliczka Trasa Turystyczna Sp. z o.o. Wieliczka 42
554 Creativ-Ceutical Export S.A. Oddział w Polsce Kraków 42
555 GOLD DROP Sp. z o.o. Limanowa 42
556 Kegel-Błażusiak Sp. z o.o. Nowy Targ 42
557 Sadyba – Talo Sp. z o.o. S.K. Kraków 42
558 Petronas Lubricants Poland Sp. z o.o. Kraków 42
559 Kegel – Błażusiak Trade Sp. z o.o. Sp.K. Nowy Targ 41
560 Plastiwell International S.A. Myślenice 41
561 Meblokar 2 Karcz sp.j. Wadowice 41
562 Deltafan Sp. z o.o. S.K. Brzeźnica 41
563 Automationstechnik Sp. z o.o. Kraków 41
564 MISTRZEJOWICE – PÓŁNOC Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 41
565 Agrofood Poland Chmielnicki, Ferenc sp.j. Nowy Sącz 41
566 Insigma Sp. z o.o. Kraków 41
567 Opax Sp. z o.o. S.K. Przytkowice 40
568 Auto Centrum Golemo sp.j. Kraków 40
569 Nadwiślańska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Brzeszcze 40
570 Dynamica Sp. z o.o. Jawornik 40
571 Forglass Sp. z o.o. Kraków 40
572 Nonstop Hankus & Cecek Sp.j. Wadowice 40
573 Btr Blachotrapez Sp. z o.o. S.K. Ponice 40
574 Net – Profit Warzywa & Owoce Sp. z o.o. Tropiszów 40
575 Wienkra Sp. z o.o. Kraków 40
576 Olan Południe Sp. z o.o. Dąbrowa Tarnowska 40
577 Inter – Optyk Sp. z o.o. Sp.K. Andrychów 40
578 MTM Hospital Group Sp. z o.o. Nowy Sącz 40
579 Philip Morris Polska Tobacco Sp. z o.o. Kraków 39
580 Jordan Sp. z o.o. Kraków 39
581 Dafo Plastics S.A. Nowy Targ 39
582 HAKO POLSKA Sp. z o.o. Kraków 39
583 Markat Sp. z o.o. Brody 39
584 TRESKO S.J. Trzebinia 39
585 Grupa Azoty Jednostka Ratownictwa Chemicznego Sp. z o.o. Tarnów 39
586 Spółdzielnia Mieszkaniowa Krakowiak Kraków 39
587 GRUPA 3 DRUK Sp. z o.o. S.K. Kraków 39
588 Unipak sp.j. Ewa i Tomasz Figwer, Stanisław Hojny Wieprz 39
589 AG Invest Agnieszka Stawowy S.K. Maków Podhalański 39
590 GAMABIK Malec Chorobik Gawęda S. J. Kraków 39
591 Konstruktion Sp. z o.o. Skawina 39
592 Ekoplast S.A. Kokotów 39
593 Zasław TSS Sp. z o.o. sp.k. Andrychów 39
594 Olkuska Spółdzielnia Mieszkaniowa Olkusz 39
595 Osiedle Fi Megapolis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 38
596 Stemik Sp. z o.o. Klęczany 38
597 Grape UP Sp. z o.o. Kraków 38
598 Bania Sp. z o.o. S.K. Białka Tatrzańska 38
599 Nowy Targdis Sp. z o.o. S.K. Nowy Targ 38
600 Piekarnia Jerzy, Barbara Buczek sp.j. Kraków 38
601 Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kraków 38
602 Firma Handlowo – Usługowo – Produkcyjna Drewmet Wacław Pajda, Józefa Pajda sp.j. Mogilany 38
603 Alexander Mann Solutions Poland sp. z o.o. Kraków 38
604 Tankpol – B. i R. Mosio sp.j. Szczucin 38
605 TLC Sp. z o.o. Gorlice 37
606 Admind Sp. z o.o. S.K. Kraków 37
607 ELTE GPS Sp. z o.o. Kraków 37
608 Gortex Adam Górski sp.j. Nowy Sącz 37
609 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Anndora Sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 37
610 ECOLAB Sp. z o.o. Kraków 37
611 GLINIK Sp. z o.o. Narzędzia i Urządzenia Wiertnicze Gorlice 37
612 Instytut Fizyki Jądrowej im. Henryka Niewodniczańskiego PAN Kraków 37
613 METAL SERVICE Sp. z o.o. Kraków 37
614 Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Wytwórcze Multimat Nowy Sącz 37
615 Palettenwerk Kozik sp.j. Jordanów 37
616 Grupa Producencka Wielopolanka Sp. z o.o. Wielopole 37
617 Hexagon Metrology Sp. z o.o. Kraków 37
618 Centrum Bankowości Bezpośredniej Sp. z o.o. Kraków 37
619 Wikar. K.Żytkowicz.W.Żytkowicz. sp.j. Nowy Sącz 37
620 Wydawnictwo Greg Sp. z o.o. Kraków 36
621 ASCO S.A. Kraków 36
622 Firma Usługowo-Handlowa Semaco Jerzy Skałoń, Marek Strojniak sp. j. Kraków 36
623 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruczaj Zaborze Kraków 36
624 Chomik M.Świeży S.J. Gdów 36
625 Specjalistyczny Szpital Im. E. Szczeklika w Tarnowie Tarnów 36
626 Belmeb Sp. z o.o. Izdebnik 36
627 Howell Sp. z o.o. Estates S.K. Kraków 36
628 Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Sp. z o.o. Krzeszowice 36
629 Suez Małopolska Sp. z o.o. Kraków 36
630 Gospodarstwo Ogrodnicze Tadeusz Kusibab Kraków 36
631 TESKO Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Zakopane 35
632 Zakład Rentgena i USG Wyrobek Sp. z o.o. sp.k. Kraków 35
633 SMR Polska Sp. z o.o. Skawina 35
634 Mm-Sport Sp. z o.o. sp.k. Kraków 35
635 KAPRYS-MET Maria Gniadek, Jacek Gniadek S.J. Rzeszotary 35
636 Morapel Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 35
637 CARADON POLSKA Sp. z o.o. Kraków 35
638 Ocado Polska Sp. z o.o. Kraków 35
639 PROSTER Sp. z o.o. Brzesko 35
640 CH Gołąbkowice Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Nowy Sącz 35
641 Uzdrowisko Krynica – Żegiestów S.A. Krynica-Zdrój 35
642 Dhollandia Poland Sp. z o.o. Kraków 35
643 Bit Computer Juliusz Jaworski Kraków 35
644 Efekt – Hotele S.A. Kraków 35
645 NIFF Rubber Industry Sp. z o.o. Kraków 35
646 SWISSPOR POLSKA Sp. z o.o. Chrzanów 34
647 Combros Orzechowscy sp.j. Kraków 34
648 Sportkonsulting Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K. Kraków 34
649 Doradca Sp. z o.o. Centrum Szkoleń I Rehabilitacji Kraków 34
650 Kolsam Sp. z o.o. Oświęcim 34
651 Tobacco Trading International Poland Sp. z o.o. Modlnica 34
652 Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o. Balin 34
653 Drewpol Sp. z o.o. S.k. Jordanów 34
654 Hemag H.Guziak sp.j. Kraków 34
655 Brandbq Sp. z o.o. Kraków 34
656 Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k. Nowy Sącz 34
657 Medycyna Praktyczna Sp. z o.o. S.K. Kraków 34
658 Autoremo sp.j., Andrzej i Edward Kuchta Bukowina Tatrzańska 34
659 Kwant Dariusz Kwieciński sp.j. Dąbrowa Tarnowska 34
660 Euphora Sp. z o.o. S.K. Kraków 33
661 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Nowy Sącz 33
662 Tarnowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnów 33
663 Kw Trade Sp. z o.o. Kraków 33
664 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Andrychów 33
665 Cadm Automotive Sp. z o.o. Kraków 33
666 Kopalnia Kamienia Osielec S.A. Trzebinia 33
667 M-TRANS Ireneusz Mędrek Kąpiele Wielkie 33
668 Zakłady Mięsne Tur Sp. z o.o. S.K. Kobylec 33
669 Contralog Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 33
670 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o. Wolbrom 33
671 Stalbau Piotr Frączek Sp. Komandytowa Wadowice 33
672 Prądnik Czerwony Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 33
673 Plastmot, Jerzy Górkiewicz, sp.j. Zator 33
674 Tbs Małopolska Sp. z o.o. Kraków 33
675 Krakowskie Przedsiębiorstwo Hotelarsko – Turystyczne Sp. z o.o. Kraków 33
676 Nafto Sp. z o.o. Kraków 33
677 Spółdzielnia Mieszkaniowa KRAKUS Kraków 33
678 Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki sp.j. Kraków 33
679 Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o. Osiek 33
680 Wadoma Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 33
681 Styler Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski sp.j. Dziekanowice 33
682 Firma Handlowa D&S Drapała, Szerląg S.J. Bogoniowice 32
683 WSK International Sp. z o.o. Skawina 32
684 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Oświęcim 32
685 Ima Szumańska – Wrona sp.j. Limanowa 32
686 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jaskółka Tarnów 32
687 Herbewo International S.A. Kraków 32
688 Wodociągi Niepołomice Sp. z o.o. Niepołomice 32
689 Komex Bogdan Kowalcze Jan Malina sp.j. Kraków 32
690 Apius Technologies S.A. Kraków 32
691 PROFILUX Sp. z o.o. S.K. Kraków 32
692 Harmann Polska Sp. z o.o. Kraków 32
693 Spółdzielnia Mieszkaniowa Krowodrza Kraków 32
694 Firma Redox – Ola, Ryszard Pietrzak sp.j. Spytkowice 32
695 Eurokoncept Sp. z o.o. Kraków 32
696 Bdo Legal Łatała i Wspólnicy sp.k. Kraków 32
697 Inter Auto Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 32
698 Wesem Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 32
699 sp.j. City Market Adam Czekajewski i Inni Kraków 32
700 Lufthansa Global Business Services Sp. z o.o. Kraków 32
701 Międzynarodowy Transport Drogowy i Spedycja Olma Elżbieta Mastalerz Marek Mastalerz sp.j. Nowy Sącz 32
702 Spółdzielnia Mieszkaniowa BIEŃCZYCE Kraków 32
703 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Krakowie Kraków 32
704 MGGP S. A. Tarnów 31
705 Gardner Denver Polska Sp. z o.o. Cholerzyn 31
706 Wiśniowski Sp. z o.o. Wielogłowy 31
707 Marseplast Sp. z o.o. Niepołomice 31
708 Silla Sp. z o.o. Mszana Dolna 31
709 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Krakbud sp.j. Adam Krakowski, Bogdan Malik Zakliczyn 31
710 Selvita Services Sp. z o.o. Kraków 31
711 Bogdański sp.j. Jan i Czesław Bogdańscy Nowy Sącz 31
712 Sufigs Sp. z o.o. Tarnów 31
713 Maem Sp. z o.o. Kraków 31
714 Izolacja Matizol Sp. z o.o. Gorlice 31
715 Prospona Sp. z o.o. Nowy Sącz 31
716 K-B Sp. z o.o. sp.k. Nowy Targ 31
717 Eurocomplex Trucks Sp. z o.o. Piekary 31
718 Meritum Grupa Budowlana Sp. z o.o. S.K. Kraków 31
719 Spółdzielnia Mieszkaniowa Dom Dla Młodych Kraków 31
720 Adservco Group Sp. z o.o. Kraków 31
721 Firma Kowal sp.j. Świątniki Górne 31
722 Cerampol Tomczyk i Wspólnicy sp.j. Rabka-Zdrój 31
723 Spółdzielnia Mieszkaniowa Widok Kraków 31
724 Fabryka Maszyn i Urządzeń Omag Sp. z o.o. Brzezinka 31
725 PPHU Agrotex Sp. z o.o. Łososina Dolna 31
726 POLAN Polsko-Francuska Sp. z o.o. Jont Venture Żabno 31
727 Biosystem Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Kraków 31
728 Firma Handlowo-Usługowa Wod.Kan.C.O.I Gaz Jachowicz i Synowie S.J. Grybów 31
729 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanka Oświęcim 31
730 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Dolomit Sp. z o.o. Kraków 31
731 ENERGOMEDIA Sp. z o.o. Trzebinia 30
732 Apteka Słoneczna Kwiecień Kraków Szkolne sp.j. Kraków 30
733 Firma Handlowa Max-Fliz Sp. z o.o. sp.k. Kraków 30
734 AIFO GROUP Zając, Zięcik, Stabrawa S.J. Bochnia 30
735 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Gorlice 30
736 Instytut Nafty i Gazu – Państwowy Instytut Badawczy Kraków 30
737 INC Research Poland Sp. z o.o. Kraków 30
738 QUANTUM SOFTWARE S.A. Kraków 30
739 Mebloform Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 30
740 Bud-Dróg Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz sp.j. Przyborów 30
741 Zakład Mechaniczno-Remontowy Wojciech Ciaćma, Marian Piec, Dariusz Reikowski sp.j. Kraków 30
742 Consultronix S.A. Balice 30
743 Kasprzak T.J. Kasprzak Sp. J. Barwałd Średni 30
744 Megael Sp. z o.o. Tarnów 30
745 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jutrzenka Kraków 30
746 FIRMA CONHPOL Henryk Konopka Stanisław Dolny 30
747 Tesar Polska Sp. z o.o. Niepołomice 30
748 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kabel Kraków 30
749 Koneser Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 30
750 Brillance Sp. z o.o. Kraków 30
751 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa Im.rotmistrza Witolda Pileckiego w Oświęcimiu Oświęcim 30
752 SM Prądnik Biały Zachód Kraków 30
753 Fabryka Węży Gumowych i Tworzyw Sztucznych FAGUMIT Sp. z o.o. Wolbrom 30
754 Carsolutions Sp. z o.o. S.K. Kraków 30
755 PILE ELBUD S.A. Kraków 30
756 Attic Sp. z o.o. Kraków 29
757 Tragar Trąbka sp.j. Zebrzydowice 29
758 Global Motion Sp. z o.o. Kraków 29
759 Ant Spółka z Ograniczoną Odpowiewdzialnością Kraków 29
760 Pako Lorente Chrapkowicz Magiera sp.j. Kęty 29
761 B2 Studio Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 29
762 Frankort & Koning Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 29
763 Alsal Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Niegoszowice 29
764 Berner Polska Sp. z o.o. Kraków 29
765 Spółdzielnia Mieszkaniowa Łobzów Kraków 29
766 Przedsiębiorstwo Budowlano-Produkcyjne ŁĘGPRZEM Sp. z o.o. Kraków 29
767 LARKIS Sp. z o.o. Dobczyce 29
768 Neumannbrown Sp. z o.o. sp.k. Kraków 29
769 Wydawnictwo Otwarte Sp. z o.o. Kraków 29
770 APPOL Sp. z o.o. Łąkta Górna 29
771 Limpol Sp. z o.o. Kraków 29
772 Nowe Centrum Administracyjne Sp. z o.o. Kraków 29
773 Firma Handlowo-Produkcyjna Janas sp.j. Kraków 29
774 Contimax S.A. Bochnia 29
775 RT HOTELS S.A. Kraków 28
776 Fischer Polska Sp. z o.o. Kraków 28
777 Mitsubishi Electric Europe B.V.(Sp. z o.o.)-Oddział W Polsce Balice 28
778 Zasada Trans Spedition Sp. z o.o. sp.k. Brzesko 28
779 Main Q Hotel Sp. z o.o. Kraków 28
780 Przediębiorstwo Wielobranżowe Laskopol Halina Dudek,Roman Dudek sp.j. Limanowa 28
781 Miśtransport i Spedycja sp.j. Tarnów 28
782 TRAK – POL Adam Gałka Sidzina 28
783 Zakład Usługowo-Handlowy Trak-Pol Helena I Adam Gałka S.J. Sidzina 28
784 TATRA-TERMAL Sp. z o.o. Szaflary 28
785 Samodzielny Publiczny Szpital Specjalistyczny Chorób Płuc im. dr O. Sokołowskiego Zakopane 28
786 Centrum Druku sp.j. Adam Stachura Mariola Stachura Kraków 28
787 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Firmus Sp. z o.o. Olkusz 28
788 Claro Sp. z o.o. sp.k. Wieliczka 28
789 Semihalf Sp. z o.o. Kraków 28
790 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hemist Henryk Konstanty, Mirosław Zych, Stanisław Konstanty sp.j. Gnojnik 28
791 Anima Badania- Produkcja- Usługi Sp. z o.o. Kraków 28
792 YK Poland Sp. z o.o. Modlniczka 28
793 Mggp Aero Sp. z o.o. Tarnów 28
794 Szpital Wojewódzki Im.Św.Łukasza Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarnowie Tarnów 28
795 Bostar Sp. z o.o. Krzeszowice 28
796 Radiology Therapeutic Center Poland Sp. z o.o. Kraków 27
797 Andea Solutions Sp. z o.o. Kraków 27
798 GD & K Investment Sp. z o.o. & S-ka – Projekt Mogilska Spółka Komandytowa Kraków 27
799 Inpol – Krak Sp. z o.o. S.K. Kraków 27
800 Lobo Sp. z o.o. Kraków 27
801 Zakład Piekarski Grzyb sp.j. Tęgoborze 27
802 Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o. Kraków 27
803 Aramus S.A. Kraków 27
804 Park Wodny w Krakowie S.A. Kraków 27
805 Mobi Sp. z o.o. S.K. Kraków 27
806 Fideltronik S.A. Kraków 27
807 Robi P. Ciechanowski, U. Pędziwilk sp.j. Kraków 27
808 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Cold Bogdan Chwastek i Włodzimierz Chwastek sp.j. Bochnia 27
809 Budownictwo Altukhov sp.k. Zabierzów 27
810 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Prokocim Kraków 27
811 Przedsiębiorstwo Handlowe Galicja Mtm Ścianek sp.j. Nowy Sącz 27
812 Elektroplast Sp. z o.o. Stróża 27
813 Orlita Sp. J. Kraków 27
814 THERMOPLAST Sp. z o.o Libiąż 27
815 ABM S.A. Kraków 27
816 Art. Neon Lighting Sp. z o.o. S.J. Skawina 27
817 Plastic Worx Polska Sp. z o.o. sp.k. Kraków 27
818 Cembet Stachnik sp.j. Kraków 27
819 Aleksander Kurek i Franciszek Starowicz – Przedsiębiorstwo Remontowo – Montażowe FERCO S.J. Skawina 27
820 Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o. Kraków 27
821 Trokos Market Point Sp. z o.o. S.K. Gdów 27
822 Piskorz Marta Andrychów 27
823 Schibsted Tech Polska Sp. z o.o. Kraków 27
824 IGLOMEN Sp. z o.o. Kokotów 27
825 ILAPAK Sp. z o.o. Kraków 27
826 Polcom Sp. z o.o. Skawina 26
827 Piwnice Win Importowanych Vinfort Sp. z o.o. Kraków 26
828 Kraków Airport Hotel Sp. z o.o. Kraków 26
829 Spółdzielnia Mieszkaniowa Podwawelska Kraków 26
830 Arco System Sp. z o.o. Oświęcim 26
831 Zakłady Mechaniczno-Kuźnicze WOSTAL Sp. z o.o. Wolbrom 26
832 Firma Zegar Wojciech Dzikowski i Alicja Zyder sp.j. Tarnów 26
833 Sklepy Adaś J.A. Kościelniak sp.j. Rabka-Zdrój 26
834 Technika Marcin Olek, Rafał Musiałkowski sp.j. Kraków 26
835 Fabryka Frontów Meblowych Wiech W. Stokłosa i Wspólnicy sp.j. Polanka 26
836 Alti-X Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 26
837 JAN – POL S. A. Kraków 26
838 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wieliczka 26
839 River Jacek Bator sp.j. Kraków 26
840 PPHU Wigo J.Brzezicki M.Głuszkiewicz sp.j. Niepołomice 26
841 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Amc Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek – sp.j. Mników 26
842 Trak-Drew S.C., Krystyna Gałka i Damian Gałka Bystra 26
843 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum Kraków 26
844 Hotel Swing Sp. z o.o. Kraków 26
845 Kinga Pienińska Sp. z o.o. Kraków 26
846 Kompago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 26
847 Vsoft S.A. Kraków 26
848 Bilmex-Tank Sp. z o.o. sp.k. Głogoczów 26
849 Imex Poland Sp. z o.o. Brzesko 26
850 Pagen Sp. z o.o. Gnojnik 26
851 SEMA – PRINT Sp. z o.o. S.K. Kraków 25
852 Toptextil Sp. z o.o. Wadowice 25
853 Firma Handlowo-Usługowa MATPOL Roman Sagan Sp. z o.o. Sp.K. Skawina 25
854 Budomat 3 Sp. z o.o. sp.k. Kraków 25
855 Podhalańskie Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe S.A. Nowy Targ 25
856 Mgsolutions Mgjj Sp. z o.o. S.K. Kraków 25
857 Elzat Sp. z o.o. Tarnów 25
858 Mbm Auto Serwis Mazur i Wspólnicy sp.j. Tarnów 25
859 C.M.C. Sp. z o.o. S.K. Andrychów 25
860 Hegen Polska Sp. z o.o. Olkusz 25
861 B.B.K. Polska Sp. z o.o. Szlachtowa 25
862 Ntb Inwestycje Sp. z o.o. Wykonawstwo S.K. Skawina 25
863 Inox Instal Sp. z o.o. S.K. Brzesko 25
864 Mcp Sp. z o.o. Rzezawa 25
865 Spółdzielnia Mieszkaniowa na Kozłówce Kraków 25
866 Schachermayer Polska Sp. z o.o. Zabierzów 25
867 Gremi Inwestycje S.A. Karniowice 25
868 Przedsiębiorstwo Robót Zmechanizowanych Budostal 8 S.A. Trzebinia 25
869 Marrob Sp. z o.o. sp.k. Myślenice 25
870 Sumera Motor Sp. z o.o. S.K. Andrychów 25
871 HAWEŁKA Sp. z o.o. Kraków 25
872 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Machnik Sp. z o.o. Mochnaczka Wyżna 24
873 Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik Sp. z o.o. Stróże 24
874 B Plus B Sp. z o.o. S.K. Modlnica 24
875 Carint Medica Sp. z o.o. Kraków 24
876 Stacja Narciarska Małe Ciche Sp. z o.o. Małe Ciche 24
877 Firma Handlowo-Produkcyjna Barbara Sp. z o.o. Turza 24
878 Florad Sp. z o.o. Podłopień 24
879 Firma Handlowo-Produkcyjna Mak-I Marcin Gawron sp.j. Tarnów 24
880 Zakład Urządzania i Utrzymania Zieleni A. Popek, J. Franek sp.j. Kraków 24
881 HTI BP Sp. z o.o. Południe Spółka Komandytowa Modlniczka 24
882 Concordia Fleet Management Sp. z o.o. Kraków 24
883 Paganini Tsl Sp. z o.o. sp.k. Nawojowa Góra 24
884 Unimetal Recycling Sp. z o.o. Trzebinia 24
885 Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. Kraków 24
886 Logis Med Sp. z o.o. Kraków 24
887 Metimpex Sp. z o.o. Kraków 24
888 Nowotarska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowym Targu Nowy Targ 24
889 Etak Sp. z o.o. Wadowice 24
890 Franciszek Gryboś Sp.k. Kraków 24
891 Stefar Phu Sp. z o.o. sp.k. Zabrzeż 24
892 Wadowscy Sp. z o.o. Kraków 24
893 Montrem Servis Sp. z o.o. Kraków 24
894 CSN – Stantel – Automatyka Sp. z o.o. Kraków 24
895 Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni Kraków 24
896 Biuro Studiów i Projektów Energetycznych ENERGOPROJEKT – KRAKÓW S.A. Kraków 24
897 Al Bo Sp. z o.o. S.K. Kęty 24
898 Exor Sp. z o.o. Bobowa 24
899 Sternet Sp. z o.o. Tarnów 24
900 CHEMPAK Marek Więckowski Brzesko 24
901 UGOREK Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 24
902 Mączka Sp. z o.o. Wawrzeńczyce 24
903 Webcon Sp. z o.o. Kraków 24
904 Fm Solutions Sp. z o.o. Kraków 24
905 Portus Sp. z o.o. Kraków 23
906 Grzegórzki Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 23
907 IP Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 23
908 Pakorex Sp. z o.o. S.K. Olkusz 23
909 Firma Elleena M. Apryjas, M. Raczyńska sp.j. Łapczyca 23
910 PRO-CAR Zbigniew Doniec Kraków 23
911 Mtx Sp. z o.o. sp.k. Kraków 23
912 Izodach Sp. z o.o. S.K. Proszówki 23
913 Bacówka Towary Tradycyjne Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rajbrot 23
914 Małopolskie Dworce Autobusowe S.A. Kraków 23
915 F.H. Midex Sp. z o.o. Kraków 23
916 Pegasystems Software Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Kraków 23
917 Codahead Sp. z o.o. sp.k. Kraków 23
918 KANWA Sp. z o.o. S.K. Kraków 23
919 Cool Sport Sp. z o.o. S.K. Modlniczka 23
920 Tarsmak Gondek i Wspólnicy sp.j. Radgoszcz 23
921 KTR – Polska Sp. z o.o. Kraków 23
922 Biovita sp.j. M. Danecki, J. Danecka Tenczynek 23
923 Manstel Bednarczyk, Słowik, Wiącek sp.j. Maniowy 23
924 Naos Poland Sp. z o.o. Kraków 23
925 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Geco Sp. z o.o. Cholerzyn 23
926 Teleste Video Networks Sp. z o.o. Kraków 23
927 Interkrąż Sp. z o.o. Trzyciąż 23
928 Kon-Ins-Bud Montaż Sp. z o.o. Tarnów 23
929 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlano-Montażowe Cem-Bud Sp. z o.o. Chrzanów 23
930 Amg Górkiewicz i Wspólnicy sp.j. Kraków 23
931 JOKO Sp. z o.o. Andrychów 23
932 Biolanic Sp. z o.o. Kraków 23
933 BOZZA Sp. z o.o. S.K. Kraków 23
934 RBI Management Sp. z o.o. S.K. Kraków 23
935 MPL Services Sp. z o.o. Balice 23
936 Smay Sp. z o.o. Kraków 23
937 Edison S.A. Kraków 23
938 Zakłady Mięsne BRADO – 2 S.A. Tomice 23
939 Inwestycje Elektrotermia Sp. z o.o. S.K. Kraków 23
940 Esculap Dyl S.J. Myślenice 23
941 FHUP Blachodach Janusz i Bartosz Bochnak S.J. Tarnów 23
942 VICTORIA Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 23
943 Zwierzyniecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Krakowie Kraków 23
944 Raven Rafał Ziobro Adam Zych sp.j. Kraków 23
945 Przedsiębiorstwo Pomocnicze Mpwik Sp. z o.o. Kraków 23
946 Witmet Sp. z o.o. PPHU Witkowice 23
947 Altum Investment Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 23
948 Zakład Usług Leczniczo – Wypoczynkowych PZL – Mielec Sp. z o.o. Krynica-Zdrój 23
949 Firma Wanicki Sp. z o.o. Mogilany 23
950 Optotech Medical Sp. z o.o. S.K. Niepołomice 23
951 Grudnik Sp. z o.o. Kraków 23
952 Targi w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 23
953 Multifol Sp. z o.o. S.K. Kraków 23
954 DEL MONTE (POLAND) Sp. z o.o. Kraków 22
955 Suntar Sp. z o.o. Tarnów 22
956 Kans-Pol Sp. z o.o. Płaza 22
957 Plantpol Produkcja i Hodowla Roślin Ozdobnych Sp. z o.o. Zaborze 22
958 KRAKOWSKIE BIURO FESTIWALOWE Kraków 22
959 Oksymet Sp. z o.o. S.J. Skawina 22
960 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Rol-Pek Leszek Roleski Zbylitowska Góra 22
961 Skawa – Bis Sp. z o.o. Wadowice 22
962 Pragma Sp. z o.o. Kraków 22
963 Conti Sp. z o.o. Kraków 22
964 Zakład Doskonalenia Zawodowego Kraków 22
965 Activ Konopnicka City Park Sp. z o.o. S.K. Kraków 22
966 May-Mat Sp. z o.o. sp.k. Przyborów 22
967 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. o.o. Nowy Targ 22
968 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTOR Sp. z o.o. Kraków 22
969 Uzdrowisko WYSOWA S.A. Wysowa-Zdrój 22
970 Bj Leather Sp. z o.o. Stary Sącz 22
971 Ibcs Poland Sp. z o.o. Nowy Sącz 22
972 Oris Jan Jasiołek S.J. Wołowice 22
973 TSN Sp. z o.o. Targowisko 22
974 Quantum Qguar Sp. z o.o. Kraków 22
975 Elstead Lighting Sp. z o.o. Kraków 22
976 Grupa 3 Sp. z o.o. Agencja Reklamowa sp.k. Kraków 22
977 Kuźnica Centrum Sp. z o.o. Kraków 22
978 Sol E Mar Advisory Sp. z o.o. Kraków 22
979 Earlgrey Sp. z o.o. Kraków 22
980 Wsparcie Grupa Tauron Sp. z o.o. Tarnów 22
981 Familia Sp. z o.o. Sp.k. Myślenice 22
982 Mako – Polska Sp. z o.o. Kraków 22
983 Verona Building Sp. z o.o. Kraków 22
984 BT Electronics Sp. z o.o. Kraków 22
985 FROG MS DELKO Sp. z o.o. Kraków 22
986 Budland Sp. z o.o. Kraków 22
987 Muzeum Historyczne Miasta Krakowa Kraków 21
988 Pegas Sp. z o.o. Zimnodół 21
989 E.A. Mattes Polska Sp. z o.o. Myślenice 21
990 CB Panel System Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 21
991 NORD NAPĘDY Sp. z o.o. Zakrzów 21
992 Ariston Thermo Polska Sp. z o.o. Kraków 21
993 Zagroda Sp. z o.o. sp.k. Kraków 21
994 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Tarnów 21
995 Houghton Polska Sp. z o.o. Kraków 21
996 Firma Budowlana Majerczak sp.j. Radwanowice 21
997 Fomach Sp. z o.o. S.K. Brzesko 21
998 Centrum Medyczne Macierzyństwo Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Macierzyństwo Sp. z o.o.) Kraków 21
999 Agencja Reklamowa Opus B B.Budzik, J.Kozłowska-Miroch sp.j. Kraków 21
1000 Equimed Hołda, Lenk, Trembecki sp.j. Kraków 21
1001 Nosalowy Dwór Sp. z o.o. Zakopane 21
1002 Kancelaria Radców Prawnych Oleś & Rodzynkiewicz Spółka Komandytowa Kraków 21
1003 Ver-Tom Tomasz Pierzchała sp. j. Borek Szlachecki 21
1004 Brogan Group Sp. z o.o. Chorowice 21
1005 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Digitland W. Wierzba i S – Ka S.J. Kraków 21
1006 Szpital Powiatowy w Limanowej Limanowa 21
1007 Grass-Hopper Polska Sp. z o.o. sp.k. Kraków 21
1008 Tarnowskie Zakłady Osprzętu Elektrycznego Tarel Sp. z o.o. Wola Rzędzińska 21
1009 Rymax Chorobik Wojtycza sp.j. Dobczyce 21
1010 KRAKBAU S.A. Kraków 21
1011 Markat Plus Renata Brózda – Banasik, Michał Banasik sp.j. Brody 21
1012 Hurtownia Smak Grzegorz Krężołek sp.j. Nowy Targ 21
1013 AB Systems Sp. z o.o. Kraków 21
1014 Schaffner Sp. z o.o. S.K. Kraków 21
1015 Rejon Robót Drogowych Drog-Bud Sp. z o.o. Alwernia 21
1016 Fbserwis Karpatia Sp. z o.o. Tarnów 21
1017 Forcar – Mrugała Piotr, Czaja Robert sp.j. Nowy Targ 21
1018 Auto Spektrum Sp. z o.o. Kraków 21
1019 Luxottica Poland Sp. z o.o. Kraków 21
1020 Limatherm Sensor Sp. z o.o. Limanowa 21
1021 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kier Tadeusz Żelazko Sp. J. Nowy Sącz 21
1022 Caldo – Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Sp. z o.o. Kraków 21
1023 Charsznickie Pola Natury Sp. z o.o. S.K. Kraków 21
1024 Dassault Systemes Sp. z o.o. Kraków 21
1025 Firma Janex Sp. z o.o. Kraków 21
1026 Dobrzański Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 20
1027 Mgd Mws Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 20
1028 DTP – Soft Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 20
1029 WlW Development Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 20
1030 Finish A Anna Dryjak sp.j. Kęty 20
1031 Almus Sp. z o.o. Słomniki 20
1032 Naftomontaż Serwis Sp. z o.o. Kraków 20
1033 Wielicka Park Wawel Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 20
1034 ALMAR Sp. z o.o. S.K. Kraków 20
1035 Antonio M.S. Niezabitowscy S.J. Prandocin-Wysiołek 20
1036 Convoy Logistics Platform Sp. z o.o. Niepołomice 20
1037 Stacje Paliw Lampa Sp. z o.o. Jawornik 20
1038 Novatek Polska Sp. z o.o. Kraków 20
1039 Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo – Handlowe Zeliaś S.J. Tarnów 20
1040 Boig Project Management Sp. z o.o. S.K. Kraków 20
1041 Location First Sp. z o.o. S.K. Kraków 20
1042 Ban-Food Sp. z o.o. S.K. Kraków 20
1043 Euromarket Sp. z o.o. Kraków 20
1044 Impuls Contractor Sp. z o.o. S.K. Kraków 20
1045 Pfluger Koperty Sp. z o.o. Kraków 20
1046 Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski sp.j. Kraków 20
1047 TEEKANNE – POLSKA Sp. z o.o. Kokotów 20
1048 KGK Trade Sp. z o.o. S.K. Kraków 20
1049 Firma Handlowo-Usługowa Gładysz & Synowie sp.j. Zgłobice 20
1050 Konsbud 2 Sp. z o.o. Sp.K. Nowy Sącz 20
1051 Egis Sp. z o.o. Kraków 20
1052 ARCELORMITTAL FCE POLAND Sp. z o.o. Kraków 20
1053 F.H.U.P. Krak-Znicz Andrzej Majer, Józef Wolak sp.j. Kraków 20
1054 Plexus Sp. z o.o. Nowy Targ 20
1055 Tatrzański Związek Narciarski w Zakopanem Zakopane 20
1056 Tom-Marg Zpch Sp. z o.o. Kraków 20
1057 Fuhr Polska Sp. z o.o. Libiąż 20
1058 BOLARUS S.A. Bochnia 20
1059 Restauracja Szybkiej Obsługi Marek Kapustka Licencjonobiorca McDonald`s Zakopane 20
1060 CZORSZTYN – SKI Sp. z o.o. Kluszkowce 20
1061 Asetino Sp. z o.o. Kraków 20
1062 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wadowicach Wadowice 20
1063 Folklor Kulinarny Tfmf Investment Lp i Wspólnicy sp.j. Kraków 20
1064 Związkowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 20
1065 Toto Hair Company Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 20
1066 Dr. Green Sp. z o.o. Chrzanów 20
1067 It Piast Sp. z o.o. Kraków 20
1068 Ecolab Services Poland Sp. z o.o. Kraków 20
1069 Zespół Przychodni Specjalistycznych Sp. z o.o. Tarnów 20
1070 Gegenbauer – Polska Sp. z o.o. Kraków 20
1071 Przetwórstwo Mięsne Płatek Sp.J. Nowa Wieś Szlachecka 20
1072 Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu Oświęcim 20
1073 Foodgum Sp. z o.o. Kraków 20
1074 Picodi.Com S.A. Kraków 20
1075 Lanster Sp. z o.o. Kraków 19
1076 Amex Stationery Sp. z o.o. Kraków 19
1077 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski Nowe w Krakowie Kraków 19
1078 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Kętach Kęty 19
1079 Heads Sp. z o.o. Kraków 19
1080 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stolmet J i M Kotyrba sp.j. Kalwaria Zebrzydowska 19
1081 Chemmot Ewa & Jerzy Kumorek sp.j. Skawina 19
1082 RUSIŃ-SKI Sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 19
1083 Auto Group Luzar Sp. z o.o. Wieliczka 19
1084 Laktopol International Sp. z o.o. Bosutów 19
1085 Inter-Apartments Sp. z o.o. sp.k. Kraków 19
1086 A.M.C. System Tomasz Morawiec, Józef Żurawski sp.j. Brzezie 19
1087 Miejska Infrastruktura Sp. z o.o. Kraków 19
1088 Tarcon Sp. z o.o. Tarnów 19
1089 Asfor Poznański sp.j. Chełmek 19
1090 Kobos sp.j. Zgłobice 19
1091 Eset Polska Sp. z o.o. Kraków 19
1092 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekopol Marzanna Kowalska, Marek Kowalski sp.j. Nowy Sącz 19
1093 Expack Sp. z o.o. S.K. Kraków 19
1094 Zakład Graficzny Colonel S.A. Kraków 19
1095 Korex Szablowski i Wspólnicy sp.j. Tuchów 19
1096 Kancelaria Kurek, Wójcik i Partnerzy Radcowie Prawni Kraków 19
1097 Pastrans Sp. z o.o. Kąpiele Wielkie 19
1098 Greenpoint S.A. Kraków 19
1099 Centrum Zdrowia Tuchów Sp. z o.o. Tuchów 19
1100 Dan Dav Sp. z o.o. Zielona 19
1101 IT WORKS S.A. Kraków 19
1102 F & M Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Kraków 19
1103 Krakowskie Konsorcjum Inwestycyjne Kki Sp. z o.o. sp.k. Kraków 19
1104 JRW Fundamenty Sp. z o.o. S.K. Kraków 19
1105 Dm System G. Figlarski, S. Kędzior, J. Napruszewski sp.j. Kraków 19
1106 RPM J.Jankowski, S.Siedlik S.J. Tarnów 19
1107 RBS Stal Sp. z o.o. Podłęże 19
1108 Edmar Marzena i Edward Dziurzyńscy sp.j. Pobiednik Wielki 19
1109 Alf – Sensor sp.j. Kraków 19
1110 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Chrzanowie Sp. z o.o. Chrzanów 19
1111 Tecnos Sp. z o.o. S.K. Kraków 19
1112 Merkury Robert Tatarski,Jacek Adamczyk,Beata Tatarska sp.j. Kalwaria Zebrzydowska 19
1113 DOMOTHERM PL Sp. z o.o. Kraków 19
1114 GRUPA WOLFF Sp. z o.o. S.K. Kraków 19
1115 Górecki sp.j. Kęty 19
1116 Nowatech Sp. z o.o. Wadowice 19
1117 Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Chrzanowie Sp. z o.o. Chrzanów 19
1118 Wadowski sp.j. Zakopane 18
1119 Ersbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 18
1120 Gaeu Consulting Sp. z o.o. Kraków 18
1121 Spółdzielnia Inwalidów Telemik Balin 18
1122 GULIVER Sp. z o.o. S.K. Kraków 18
1123 LIMDROG Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Limanowa 18
1124 WOSANA S.A. Andrychów 18
1125 Nowprojekt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 18
1126 Anka Znamirowska Sp.J. Bogoniowice 18
1127 Pft Kraków Sp. z o.o. sp.k. Kraków 18
1128 Weldbud Sp. z o.o. sp.k. Kraków 18
1129 Philogic Sp. z o.o. Trzebinia 18
1130 B3 M. Bem, J. Boduch, W. Bartyzel Sp. z o.o. Cholerzyn 18
1131 Tarnowski Klaster Przemysłowy S.A. Tarnów 18
1132 Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków – Wschód Sp. z o.o. Kraków 18
1133 Interviatech Sp. z o.o. Kraków 18
1134 ALFA Sp.J. Antoni Janik, Jan Janik, Józef Janik Nowy Sącz 18
1135 HERZ Armatura i Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Wieliczka 18
1136 INTECH A.A. KRAMARCZYK SPÓŁKA JAWNA AGENCJA TECHNICZNO-HANDLOWA Zabierzów 18
1137 ABIS Sp. z o.o. S.K. Rząska 18
1138 Antrans Group Sp. z o.o. Olkusz 18
1139 Elektrotechnika Ak Andrzej Knapik, Irena Knapik, Adam Knapik sp.j. Wadowice 18
1140 Intertrade Sp. z o.o. Skawina 18
1141 Adler – Polska Sp. z o.o. Kraków 18
1142 Cementownia Kraków – Nowa Huta Sp. z o.o. Kraków 18
1143 Profil sp.j. Anna i Piotr Baziak Krasne Potockie 18
1144 Firma Handlowa Ampol A.K.S.A. Ślusarczyk sp.j. Kraków 18
1145 So.Fe.Gar. Polska Sp. z o.o. Wrząsowice 18
1146 Spółdzielnia Mieszkaniowa Małopolska w Gorlicach Gorlice 18
1147 Sądeckie Zakłady Eksploatacji Kruszywa Sp. z o.o. Nowy Sącz 18
1148 Codewise Sp. z o.o. sp.k. Kraków 18
1149 F-Elektro Sp. z o.o. S.K. Roczyny 18
1150 Osika Meble sp.j. Rzepiennik Biskupi 18
1151 F. H. Roan E. i M. Włodarczyk Sp.J. Kraków 18
1152 Abart Wykładziny E.M. Płowaś sp.j. Kraków 18
1153 Drukarnia Beltrani Sp.J. Kraków 18
1154 Ksm Kumor, Stańdo sp.j. C.A.T. Nowy Targ 18
1155 Herbewo S.A. Kraków 18
1156 Perforacja-Blachy Perforowane Sp. z o.o. Kraków 18
1157 Att Sp. z o.o. Kraków 18
1158 Naprzód Sp. z o.o. Kraków 18
1159 Góral Andrzej i Wspólnicy sp.j. Roczyny 18
1160 Angel Retail Sp. z o.o. 2 sp.k. Kraków 18
1161 Zbd Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 18
1162 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Oświęcim 17
1163 ATRIA CONCEPT Sp. z o.o. Modlnica 17
1164 Schwinn Polska Sp. z o.o. Kraków 17
1165 Ita Tools Sp. z o.o. Kraków 17
1166 Stalprodukt Centrostal Kraków Sp. z o.o. Bochnia 17
1167 Cgl Sp. z o.o. Myślenice 17
1168 JUBILAT Handlowa Spółdzielnia Kraków 17
1169 Promanex Sp. z o.o. S.K. Skawina 17
1170 BHB BERTSCH HOLZBAU Sp. z o.o. Nowy Sącz 17
1171 BUDOPOL Sp. z o.o. Kraków 17
1172 Gofarm Sp. z o.o. S.K. Kraków 17
1173 Bjm Technology Sp. z o.o. Stary Sącz 17
1174 IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. Kraków 17
1175 Glob – Trans Itis Sp. z o.o. S.K. Tarnów 17
1176 Piekarnia Piskorek Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś 17
1177 Energit Sp. z o.o. Kraków 17
1178 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kraksport sp.j. Z. Piętak, A. Piętak Kraków 17
1179 Atrium – Hotel Szewczykowie i Wspólnicy S.J. Kraków 17
1180 Elektromontaż Kraków S.A. Kraków 17
1181 Gorazda, Świstuń, Wątroba i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni Kraków 17
1182 Ardagh Metal Packaging Poland Sp. z o.o. Kąty 17
1183 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Odlewnictwa Kraków 17
1184 Audio Center Poland Sp. z o.o. S.K. Kraków 17
1185 DELTA – GRAPHIX Zakład Pracy Chronionej Marian Dreszer Tarnów 17
1186 Ilun Sp. z o.o. Kraków 17
1187 P.U.H. Nel – Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka – sp.j. Nowy Sącz 17
1188 Porwisz i Partnerzy -Adwokaci i Radcowie Prawni Kraków 17
1189 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Czesław i Artur Mierzwa sp.j. Wawrzeńczyce 17
1190 Wytwórnia Napojów Chłodzących Sahara Sławomir Folga, Marek Księżopolski sp.j. Zator 17
1191 GLOBAL-MSI Sp. z o.o. Kraków 17
1192 Husty M.Styczeń, J.Hupert sp.j. Kraków 17
1193 EKO – Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chrzanów 17
1194 Enis Sp. z o.o. Kraków 17
1195 Nowakowski & Szymański Sp. z o.o. Kraków 17
1196 Zistechnika Sp. z o.o. Kraków 17
1197 Modern Living Development Sp. z o.o. S.K. Kraków 17
1198 Suchan Zakład Mięsny sp.j. Barbara Suchan, Kazimierz Suchan Zagacie 17
1199 Lumesse Sp. z o.o. Kraków 17
1200 Flavon Group Polska Sp. z o.o. Kraków 17
1201 Krzysztof Czajczyk i Dariusz Czajczyk sp.j. Mogilany 17
1202 Zechik Sp. z o.o. Zabierzów 17
1203 Hamer Polska Sp. z o.o. S.K. Kraków 17
1204 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domy Pogodnej Jesieni Kraków 17
1205 Ośrodek Sanatoryjno-Wypoczynkowy Lwigród Sp. z o.o. Krynica-Zdrój 17
1206 Wspólnota – Dąbie Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 17
1207 Itron Polska sp. z o.o. Kraków 17
1208 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Vanmed W. Modzelewski, W. Sieprawski sp.j. Oświęcim 17
1209 Medassist Sp. z o.o. Kraków 17
1210 Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik Kraków 17
1211 Szpital Zakonu Bonifratrów Św. Jana Grandego w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 17
1212 Luty Jacek Sp. z o.o. sp.k. Pobiednik Wielki 17
1213 Pesmenpol Sp. z o.o. Myślenice 17
1214 3S Fibertech Sp. z o.o. Kraków 17
1215 Kobyłecki Elektroinstalacje Sp. z o.o. Brzesko 17
1216 Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Nowy Sącz 17
1217 Start Travel Sp. z o.o. Kraków 17
1218 JRW Jerzy Domski i Wojciech Domski Sp.J. Kraków 17
1219 Pro-Gum Service Kotowicz sp.j. Kraków 17
1220 Zakład Projektowo- Usługowy Radix Sp. z o.o. Kraków 17
1221 M.W Prestige Maria Kurowska-Kowalik, Wojciech Kowalik sp.j. Kraków 16
1222 Lider Hotel Sp. z o.o. Kraków 16
1223 Firma Ekosystem Sp. z o.o. Węgrzce 16
1224 ZORZA Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa Myślenice 16
1225 Edificator Sp. z o.o. S.K. Kraków 16
1226 Prawtech Sp. z o.o. Wolbrom 16
1227 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Skawtech Józef Frejc, Jan Jelonek sp.j. Skawina 16
1228 Asterias Sp. z o.o. Tarnów 16
1229 DARYMEX D. Gruca i R. Rączka S.J. Brzeszcze 16
1230 MAG – FERUM S.J. Nowy Sącz 16
1231 Lucky Fish Sp. z o.o. S.K. Kraków 16
1232 Artvinyl-Pol Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 16
1233 Firma Handlowo-Usługowa Kaba sp.j. I.Kapustka,G.Barnaś Tarnów 16
1234 TMSYS Sp. z o.o. Kraków 16
1235 Bona – Med Sp. z o.o. Kraków 16
1236 Skz Ak-Kolman sp.j. Chrzanów 16
1237 Activ-Montage Sp. z o.o. Oświęcim 16
1238 AERO-BW K. Domagała S.J. Chrzanów 16
1239 RM Filipowicz Sp. z o.o. S.K. Kraków 16
1240 Staleco Sp. z o.o. Kraków 16
1241 ANDROIMPEX Sp. z o.o. Andrychów 16
1242 „ANMART” SPÓŁKA JAWNA ŚLUSAREK I SPÓŁKA Podrzecze 16
1243 Amax Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Oświęcim 16
1244 Fonte Sp. z o.o. Zator 16
1245 Superspecjalista Sp. z o.o. Spółka Komandytow Kraków 16
1246 Transdom Domagała i Wspólnicy S.J. Kraków 16
1247 Sento S.A. Kraków 16
1248 Ava Cee Sp. z o.o. Niepołomice 16
1249 Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Marlibo Jacek Czekaj Hutki 16
1250 Firma PILPOL Ryszard Pilch Kalwaria Zebrzydowska 16
1251 Kopalnia i Prażalnia Dolomitu ŻELATOWA S.A. Chrzanów 16
1252 Proeko Kraków Sp. z o.o. Giebułtów 16
1253 Hsk-Data Ltd Sp. z o.o. Kraków 16
1254 AFA POLSKA Sp. z o.o. Świątniki Górne 16
1255 Global Park Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 16
1256 Voyager Transport Sp. z o.o. Gorlice 16
1257 Zakład Usług Przemysłowych Certus Sp. z o.o. Olkusz 16
1258 Max-Fliz Home Sp. z o.o. S.K. Kraków 16
1259 Da Pietro Elżbieta Nowosad sp.j. Kraków 16
1260 BESTPOL Sp. z o.o. Stary Sącz 16
1261 Kks1 Investment Sp. z o.o. sp.k. Kraków 16
1262 Metropolis S.A. Kraków 16
1263 Archeton Sp. z o.o. Kraków 16
1264 Amsterdam Standard Sp. z o.o. Kraków 16
1265 PPHU MARKAM Andrzej Marek SKOLARUS Kasinka Mała 16
1266 Firma Handlowa Sienczyło sp.j. Niepołomice 16
1267 Bachleda Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zakopane 15
1268 Eddi Complex Sp. z o.o. S.K. Kęty 15
1269 Dasta Invest Sp. z o.o. Kraków 15
1270 PW Magropol Sp. z o.o. Kraków 15
1271 Market Punkt 4 PL Sp. z o.o. S.K. Kraków 15
1272 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Złocień Sp. z o.o. Kraków 15
1273 Stalprodukt Wamech Sp. z o.o. Bochnia 15
1274 Adesso Sp. z o.o. Andrychów 15
1275 Karlsson Sp. z o.o. II S.K.A. Kraków 15
1276 MG Wójcik Sp. z o.o. S.K. Kąśna Górna 15
1277 Interkorr Sp. z o.o. Kraków 15
1278 Apex Dynamics Polska Sp. z o.o. Balice 15
1279 Honer Górka Leszek, Górka Sławomir sp.j. Nowy Sącz 15
1280 Fakro Gp Sp. z o.o. Nowy Sącz 15
1281 Staromiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 15
1282 Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno – Rehabilitacyjny w Zakopanem Zakopane 15
1283 Ims Budownictwo Sp. z o.o. Projekt 5 sp.k. Kraków 15
1284 Drabest Sp. z o.o. Mników 15
1285 Techgrup-Serwis Sp. z o.o. Kraków 15
1286 Hmf Polska Sp. z o.o. Krzeszowice 15
1287 Krakowskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL w Krakowie S.A. Kraków 15
1288 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Alfa Sp. z o.o. Andrychów 15
1289 Chmura Budownictwo Sp. z o.o. Wolbrom 15
1290 PARK-M Sp. z o.o. Stary Sącz 15
1291 Hotele ADC Sp. z o.o. Kraków 15
1292 Pijalnie Czekolady Sp. z o.o. Kraków 15
1293 Arcoffice Poland Sp. z o.o. Kraków 15
1294 Imedius Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Kraków 15
1295 Hardtop Centrum Odlewnictwa Sp. z o.o. Miechów-Charsznica 15
1296 Metalic sp.j. Janowiak Nowy Targ 15
1297 Filabora Fb Sp. z o.o. S.K. Lisia Góra 15
1298 Firma Handlowo Usługowa Wieczorek sp.j. Ferdynand Teresa Piotr Wieczorek Żabno 15
1299 Centrum Holding 1 S.A. sp.k. Kraków 15
1300 Hn Global Business Services Center Kraków Sp. z o.o. Kraków 15
1301 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowy Bieżanów Kraków 15
1302 Grupa Uchacz S.A. Stacje S.K. Limanowa 15
1303 Resmak Rzeszutko sp.j. Wola Lubecka 15
1304 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Auto-Complex Sp. z o.o. Wielogłowy 15
1305 Hotel Klimek Spa Klimek sp.j. Złockie 15
1306 GEO Domator Sp. z o.o. Kraków 15
1307 Anticor Sp. z o.o. Wieliczka 15
1308 Kompostech Sp. z o.o. Nowy Sącz 15
1309 Samodzielny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Bomed Sp. z o.o. Grybów 15
1310 Fila Polska Sp. z o.o. Kraków 15
1311 Małopolska Prywatna Komunikacja Samochodowa Sp. z o.o. Kraków 15
1312 A-Tynk Sp. z o.o. S.K. Krempachy 15
1313 Add Asfalt Sp. z o.o. Kraków 15
1314 Wac-Woj Sp. z o.o. Grybów 15
1315 Stal-Krak Sp. z o.o. Kraków 15
1316 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eko-Energia Sp. z o.o. Kraków 15
1317 ASEC S.A. Kraków 15
1318 ISL – Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. Kraków 15
1319 Quadrum Foods Sp. z o.o. Kraków 15
1320 Firma Grilex Stanisław Kozioł, Jan Szura sp.j. Łużna 15
1321 VAN KEULEN POLSKA Sp. z o.o. Inwałd 15
1322 Firma Handlowa Elektret sp.j. Stanisław i Jacek Bieda, Agata Mól Limanowa 15
1323 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zadworze Kraków 15
1324 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. 1-Go Maja w Przeciszowie Przeciszów 15
1325 Centrum Medyczne Batorego Sp. z o.o. Nowy Sącz 15
1326 Wibako Sp. z o.o. Kojszówka 15
1327 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegielniana Kraków 15
1328 Orfamak Sp. z o.o. sp.k. Proszowice 15
1329 Piekarnia Złoty Kłos Cz. Palonek, W. Brożek, Z. Palonek, R. Palonek sp.j. Dobczyce 15
1330 City Sp. z o.o. sp.k. Kraków 15
1331 Mat – Corund sp.j. J.B.T. Zdzińscy Kraków 15
1332 Goglio East Europe Sp. z o.o. Kraków 15
1333 FHU LUX-SYSTEM S. M. Stanek, J. E. Poniedziałek S.J. Szaflary 15
1334 Lewiatan Market Sp. z o.o. Kraków 15
1335 Q-Graf Sp. z o.o. Nowy Sącz 14
1336 Interfjord Poland S.A. Kraków 14
1337 Opera Fm Sp. z o.o. Kraków 14
1338 Małopolski Regionalny Fundusz Poręczeniowy Sp. z o.o. Kraków 14
1339 Artvimed-Chrobry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 14
1340 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Trans-Man Sp. z o.o. Kraków 14
1341 Corner R.Bojarski, B.Malski sp.j. Tarnów 14
1342 Thormorton Finance Sp. z o.o. Kraków 14
1343 Meta Sp. z o.o. Kraków 14
1344 GSBK Biuro Konstrukcyjne Sp. z o.o. S.K. Kraków 14
1345 Tor-Bud Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Trzebinia 14
1346 Velis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 14
1347 ELHURT PLUS Sp. z o.o. S.K. Osieczany 14
1348 U-Touch Poland Sp. z o.o. Chrzanów 14
1349 Sts-Berg Sp. z o.o. Nowy Sącz 14
1350 Int Technics Sp. z o.o. Tarnów 14
1351 Tk-Instalacje1 Sp. z o.o. sp.k. Kraków 14
1352 Cfb Manufaktura Sp. z o.o. Kraków 14
1353 Dynacars Sp. z o.o. Jawornik 14
1354 20 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny Samodzielny Publiczny Zakład opieki Zdrowotnej Krynica-Zdrój 14
1355 Czarna Góra – Koziniec Sp. z o.o. Czarna Góra 14
1356 Kaczor, Klimczyk, Pucher, Wypiór – Adwokaci sp.p. Kraków 14
1357 Krynicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko Własnościowa w Krynicy Zdroju Krynica-Zdrój 14
1358 BIBP Sp. z o.o. Zator 14
1359 Rego L.Pocheć sp.j. Kraków 14
1360 Andrzej Marzec I Wspólnicy Mer-Pol Sp.J. Miechów 14
1361 Przedsiębiorstwo Handlowe Feniks T.K.Śliwa,J.Z.Kos-sp.j. Nowy Sącz 14
1362 Zakład Ślusarsko – Galwanizacyjny S.G. Kaczor – sp.j. Wieliczka 14
1363 Przedsiębiorstwo Usług Hotelarskich i Turystycznych Kraków w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 14
1364 Global Telemarketing Sp. z o.o. sp.k. Kraków 14
1365 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Nowy Sącz 14
1366 Niwa Stanisław Głuc sp.j. Osielec 14
1367 Zakład Mięsny Zofia, Tadeusz i Włodzimierz Przebinda S.J. Nowa Wieś Szlachecka 14
1368 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Witolda Kasperskiego Kraków 14
1369 GORAN Sp. z o.o. Grybów 14
1370 Andrychowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Andrychów 14
1371 Procard Sp. z o.o. Kraków 14
1372 Buma Service Sp. z o.o. Kraków 14
1373 Ksm Sp. z o.o. Nowy Targ 14
1374 Figaro Fabric Fhm Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 14
1375 MULTIMED Sp. z o.o. Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Oświęcim 14
1376 MB – 04 Sp. z o.o. Kraków 14
1377 CHRIST Sp. z o.o. Wieliczka 14
1378 Ziko Sp. z o.o. Kraków 14
1379 Oprogramowanie Naukowo – Techniczne Sp. z o.o. S.K. Kraków 14
1380 Kei.Pl Sp. z o.o. Kraków 14
1381 Area-Term Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Czarnochowice 14
1382 Abp Podhale Sp. z o.o. Bukowina Tatrzańska 14
1383 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Artpol Grzegorz Mączko, Krzysztof Ligęza sp.j. Oświęcim 14
1384 Przedsiębiorstwo Handlowo-Przemysłowe Promogaz-Kpis Sp. z o.o. Kraków 14
1385 Pro – Serwis Sp. z o.o. Kraków 14
1386 Bohle Polska Sp. z o.o. Rzezawa 14
1387 Spółdzielnia Mieszkaniowa Prądnik Biały Wschód Kraków 14
1388 Przedsiębiorstwo Współpracy Gospodarczej Krakservis Sp. z o.o. Kraków 14
1389 Jordan Group Jacek Legendziewicz Kraków 14
1390 Beskid Media Sp. z o.o. Kęty 14
1391 Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego LEWIL-IGLOKRAK Sp. z o.o. Tarnów 14
1392 Mtd Mariusz Dziura sp.j. Olewin 14
1393 Lispol Kania Kołpa Szatko sp.j. Lisia Góra 14
1394 TQMsoft Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 13
1395 RIEKER POLSKA Sp. z o.o. Kraków 13
1396 ELEKTRO-AUTOMATYKA Mularz S.J. Brzesko 13
1397 Weronica Sp. z o.o. Gorlice 13
1398 HAND – PROD Sp. z o.o. Kraków 13
1399 Utc Tour Operator Sp. z o.o. Kraków 13
1400 Okno-Pol Sp. z o.o. Mników 13
1401 Krakowskie Centrum Handlowo – Targowe Sp. z o.o. Kraków 13
1402 Zakłady Budowy Maszyn i Aparatury im. Ludwika Zieleniewskiego w Krakowie S.A. Kraków 13
1403 Zakład Usług Budowlanych Dębowski sp.j. Zaborze 13
1404 Valvulas Arco Sp. z o.o. Kraków 13
1405 Silesia Music Center Sp. z o.o. Kęty 13
1406 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bochnia 13
1407 Ooe Sp. z o.o. Gorlice 13
1408 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bochni Bochnia 13
1409 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. Zabierzów 13
1410 Firma Handlowo-Usługowa Czosnyka Czosnyka Maria, Czosnyka Paweł sp.j. Żabno 13
1411 Centrum Rekreacji i Wypoczynku Hawrań Sp. z o.o. w Jurgowie Jurgów 13
1412 Astem Sp. z o.o. Tarnów 13
1413 LYNKA Sp. z o.o. Skawina 13
1414 Amway Business Centre-Europe Sp. z o.o. Zabierzów 13
1415 Mp-Mosty Sp. z o.o. Kraków 13
1416 Optimum Sp. z o.o. Krakowie 13
1417 Azuba Polska Sp. z o.o. Kraków 13
1418 Interpak-2 Krzysztof Dębicki, Anna Bal sp.j. Myślenice 13
1419 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Intech sp.j. J.Bolisęga, W.Kurcz Tarnów 13
1420 British International School Of Cracow Sp. z o.o. Kraków 13
1421 Nafto-Construct Sp. z o.o. Kraków 13
1422 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Na Siemiradzkiego Im. Rafała Czerwiakowskiego Sp. z o.o. Kraków 13
1423 Maxus Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13
1424 Meblomex S.A. Skawina 13
1425 Stc Sławomir Kazek, Roman Kazek sp.j. Nowy Targ 13
1426 Vivasanit Sp. z o.o. S.K. Skawina 13
1427 PPH Batkiewicz sp.j. M.J.G.S. Batkiewicz Nowy Targ 13
1428 PETROSOL Sp. z o.o. Kraków 13
1429 Ag System Sp. z o.o. Kraków 13
1430 INTERSTONE Sp. z o.o. Andrychów 13
1431 Silva Trans Sp. z o.o. Tarnów 13
1432 Inter-Wen Sp. z o.o. Kraków 13
1433 Manex Sp. z o.o. Kraków 13
1434 Expert Budownictwo sp.j. P. Filipek Kraków 13
1435 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Diament Otfinów 13
1436 Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy sp.j. Batowice 13
1437 G4 GARAGE Sp. z o.o. Kraków 13
1438 Sarigato Sp. z o.o. Kraków 13
1439 Amp sp.j. Agnieszka i Piotr Wielgus Zakliczyn 13
1440 Gabryś – Sikora sp.j. Kęty 13
1441 Podhalańskie Drogi Sp. z o.o. Nowy Targ 13
1442 Przedsiębiorstwo Komunalne Eko Sp. z o.o. Chocznia 13
1443 BMS – G Sp. z o.o. Wieliczka 13
1444 Chomik Sp. z o.o. Karniowice 13
1445 Beskidus Sp. z o.o. Zembrzyce 13
1446 HYGIEIA Chojnacki S.J. Kraków 13
1447 Centrum Giełdowe Balicka Sp. z o.o. Kraków 13
1448 Interdom A.Klecha i Wspólnicy sp.j. Kraków 13
1449 IGE + XAO Polska Sp. z o.o. Kraków 13
1450 Planet Escape Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13
1451 AP Holding S.A. Kraków 13
1452 Energis Sp. z o.o. Tarnów 13
1453 Initius Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13
1454 Papc Sp. z o.o. Kraków 13
1455 Archicenter – K. Dobrowolski, T. Myszkowski i S – Ka sp.j. Kraków 13
1456 Kmc – Services Sp. z o.o. Kraków 13
1457 Emero Group Sp. z o.o. S.K. Kraków 13
1458 ROSCO POLSKA Sp. z o.o. Kraków 13
1459 Falk & Ross Group Polska Sp. z o.o. Balice 13
1460 Mark Plus Eurodom Sp. z o.o. S.K. Kraków 13
1461 ŚWIT Sp. z o.o. Tarnów 13
1462 Firma Abc Jacek Kofin, Andrzej Kuliński, Zofia Kulińska sp.j. Kraków 13
1463 Metalkom Sp. z o.o. Kryspinów 13
1464 Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Tar-Stal J. i J. Kawa sp.j. Sieradza 13
1465 Kar-Tek Sp. z o.o. S.K. Maków Podhalański 13
1466 Firma Handlowo Usługowa Czarmet sp.j., Krzysztof Czarniga, Michał Czarniga Tarnów 13
1467 TRANS-OIL – Hurtownia Paliw Tomasz Ciempka Poręba Górna 12
1468 Zadoil L.J.M.E. Zadora sp.j. Białka 12
1469 Intenso-Doors Sp. z o.o. Wadowice 12
1470 Wiśniowski Sp. z o.o. sp.k. Wielogłowy 12
1471 Inv Poland Sp. z o.o. S.K. Kraków 12
1472 Eclipse Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 12
1473 Hard Sp. z o.o. Kraków 12
1474 Firma Handlowo-Usługowa Gl sp.j. Zbigniew Leżoń, Urszula Leżoń, Janusz Garbarz, Stefania Garbarz Dąbrowa Tarnowska 12
1475 SPEC BAU POLSKA Sp. z o.o. Brzezinka 12
1476 Transmarino Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 12
1477 Salumanus Sp. z o.o. Kraków 12
1478 Zakopiańskie Tbs Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Zakopane 12
1479 IMS Budownictwo Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Kraków 12
1480 Geosolid Sp. z o.o. Sosnowice 12
1481 KKS Investment Sp. z o.o. Hotel Gdańsk Spółka Komandytowa Kraków 12
1482 Welser Profile Sp. z o.o. Kraków 12
1483 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Talbud-A Sp. z o.o. Skawina 12
1484 HW Inwestycje Sp. z o.o. Węgrzce 12
1485 Polver Sp. z o.o. S.K. Kraków 12
1486 Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. Sp.K. Skawina 12
1487 ARGOS Translations Sp. z o.o. Kraków 12
1488 Polska Grupa Rybna Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 12
1489 Schroniska i Hotele Pttk Karpaty Sp. z o.o. Nowy Sącz 12
1490 J.P.G. Budownictwo – Konstrukcje Sp. z o.o. Kraków 12
1491 Promed P.Łach R.Głowacki sp.j. Kraków 12
1492 Antoniak Auto Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wieliczka 12
1493 Dodd-Inwest Sp. z o.o. Zakopane 12
1494 Chemitech Sp. z o.o. Kraków 12
1495 KPM Invest Sp. z o.o. Kraków 12
1496 Slowianka Sp. z o.o. Kraków 12
1497 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ewa Baranik sp.j. Klucze 12
1498 Base Sp. z o.o. Kraków 12
1499 IB Sp. z o.o. Biały Dunajec 12
1500 FRUKT Sp. z o.o. Tarnów 12
1501 Arvex Grobelny Sp. z o.o. Kraków 12
1502 Sklep Wielobranżowy Koral A.Z. Kaleta sp.j. Kraków 12
1503 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sprocket Grzegorz Barski, Jerzy Koprowski sp.j. Kraków 12
1504 Predictive Solutions Sp. z o.o. Kraków 12
1505 Cegbud – Cegielnia Krzyż, Adamczyk – sp.j. Tarnów 12
1506 Elektrosprzęt Hurt i Detal Przybylscy – sp.j. Gorlice 12
1507 Metazet Sp. z o.o. Raba Wyżna 12
1508 Tomczyk, Smoła sp.j. Krzeszowice 12
1509 Speed Pack J. Górecki sp.j. Kraków 12
1510 Blycolin Textile Services Sp. z o.o. Kraków 12
1511 Legra Sp. z o.o. Kraków 12
1512 P.P.U.H. Supron 1 sp.j. Zenon Piasny, Zygmunt Czarnota Olkusz 12
1513 Genesis Sp. z o.o. Kraków 12
1514 Przedsiębiorstwo Budowlane Dermex Sp. z o.o. Chełmek 12
1515 AUTO KONTENER Sp. z o.o. S.K. Witkowice 12
1516 Spółdzielnia Mieszkaniowa Siła w Nowym Sączu Nowy Sącz 12
1517 Diagnostyka – Tarnów Medyczne Centrum Laboratoryjne Sp. z o.o. Tarnów 12
1518 Polmet Recykling S.A. Kraków 12
1519 Kpb Cracovia Sp. z o.o. Kraków 12
1520 BOMAR 2 Marek Dziekan S.J. Kraków 12
1521 Kamieniołom Barwałd Sp. z o.o. Barwałd Dolny 12
1522 Hofmann Natursteinwerke Polen GmbH Sp. z o.o. Kraków 12
1523 Walraven Sp. z o.o. Kraków 12
1524 Allper Sp. z o.o. S.K. Kraków 12
1525 Karmina Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 12
1526 Automat Spec Sp. z o.o. S.K. Kaszów 12
1527 Spax Polska Sp. z o.o. Wieliczka 12
1528 Eurostal-Południe Jan Pławecki, Piotr Pławecki sp.j. Bochnia 12
1529 Linotech Sp. z o.o. Klucze 12
1530 Testo Duo Rent Pl Sp. z o.o. sp.k. Kraków 12
1531 Piekarnia Ziarno Jan Winiarski S.J. Tarnów 12
1532 DALIA Włodarczyk Spółka Komandytowa Maków Podhalański 12
1533 Meta Systemy Magazynowania Sp. z o.o. Kraków 12
1534 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Brzesko 12
1535 Partner-Alma Stach Król sp.j. Limanowa 12
1536 Przedsiębiorstwo Remontów i Modernizacji CHEMOROZRUCH Sp. z o.o. Oświęcim 12
1537 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biomex Sp. z o.o. Kraków 12
1538 Maxto Sp. z o.o. S.K.A. Modlniczka 12
1539 Gal Sp. z o.o. Kraków 12
1540 Dns Sp. z o.o. Kraków 12
1541 Fp Multimedia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 12
1542 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej Zeto Kraków Sp. z o.o. Kraków 12
1543 Euro – Stahlservice Sp. z o.o. Kraków 12
1544 Ists Sp. z o.o. Kraków 12
1545 Firma Handlowo-Usługowa Kal-Trans sp.j. Kalata Szaflary 12
1546 Przedsiębiorstwo Budowlane Indeco Sp. z o.o. Limanowa 12
1547 Quercus Adamus, Kopytko sp.j. Kraków 12
1548 Anwa Sp. z o.o. Kraków 11
1549 Abilus Group Sp. z o.o. Balice 11
1550 HALSANG Sp. z o.o. Targowisko 11
1551 Raypath International Sp. z o.o. S.K. Rząska 11
1552 JEDNOŚĆ Spółdzielnia Ciężkowice 11
1553 Centrum Biznesu Brama Bronowicka Sp. z o.o. Kraków 11
1554 Izan + Sp. z o.o. Kraków 11
1555 Zibet Sp. z o.o. Myślenice 11
1556 PSCE Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 11
1557 Tresmetal Sp. z o.o. Alwernia 11
1558 Centrum Antykorozji Resin J.Janiszewski,M.Gawlik,H.Łuba sp.j. Jurczyce 11
1559 Arka Jan, Michał Góralczyk sp.j. Zebrzydowice 11
1560 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjno-Usługowa Oświęcim 11
1561 Dreamcommerce S.A. Kraków 11
1562 Intermont Sp. z o.o. Rząska 11
1563 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Sp. z o.o. Kraków 11
1564 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Werteks Sp. z o.o. Tarnów 11
1565 Gołuszka Firma Budowlana sp.j. Kraków 11
1566 Wielicka Sp. z o.o. Kraków 11
1567 Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego Nowy Sącz 11
1568 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Seba P.Boczoń, S.Boczoń S.J. Gorlice 11
1569 Drukarnia SKLENIARZ Włodzimierz Skleniarz Kraków 11
1570 Instytut Książki Kraków 11
1571 Just Sp. z o.o. Kraków 11
1572 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Brutal Stanisław Karp, Andrzej Skupień sp.j. Zakopane 11
1573 OCM Karol Stępek Grzegorz Smoła S.J. Niepołomice 11
1574 Storio Sp. z o.o. S.K. Wieliczka 11
1575 Savia Karpaty Sp. z o.o. Kraków 11
1576 Affiliated Computer Services Of Poland Sp. z o.o. Zabierzów 11
1577 Flexpress Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11
1578 Spółdzielnia Mieszkaniowa BESKID Nowy Sącz 11
1579 FIRMA HANDLOWA SEMMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Kraków 11
1580 Complex Pro Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11
1581 HERBEWO City S.A. Kraków 11
1582 Sitaco Sp. z o.o. S.K. Kraków 11
1583 Klub Podróży Horyzonty Sp. z o.o. S.K. Kraków 11
1584 Synthos Dwory 2 Sp. z o.o. SD5 S.K. Oświęcim 11
1585 P.H.U.P. Budrol A. Wcisło, M. Wcisło sp.j. Proszowice 11
1586 Drew-Farb Tomasz Buława, Danuta Piasecka S.J. Myślenice 11
1587 Hkk Biegli Rewidenci Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11
1588 INTERCARD Sp. z o.o. Kraków 11
1589 Gemma Maciej Gąsiorek, Leszek Mlekodaj sp.j. Libertów 11
1590 LOGAN Sp. z o.o. Kraków 11
1591 Vicat J.Panek, J.Dudek, K.Kościak sp.j. Kraków 11
1592 Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Rolno – Spożywczego BASSO Sp. z o.o. Gołkowice Dolne 11
1593 Grupa Fewaterm Sp. z o.o. sp.k. Chojnik 11
1594 HHL Sp. z o.o. Kraków 11
1595 Galja Sp. z o.o. Sp.K. Prandocin 11
1596 Stacja Paliw Tarpal J.Krawczyk,J.Tyndel,J.Chrzan,A.Durbas,K.Durbas- sp.j. Łąkta Górna 11
1597 Startis HMP Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11
1598 WM International Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 11
1599 Pragmatic Coders Sp. z o.o. Kraków 11
1600 Hurtownia Materiałów Budowlanych Import Export Stanisław Majchrowicz sp.j. Spytkowice 11
1601 Mlektar S.A. Tarnów 11
1602 Bobstal FB Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 11
1603 Air-Tech-Bud Sp. z o.o. Bochnia 11
1604 Spółdzielnia Mieszkaniowa Naftobudowa Kraków 11
1605 Teira Fąferko-Paprocki-Żak sp.j. Andrychów 11
1606 Busch Polska Sp. z o.o. Kraków 11
1607 Herkules Sp. z o.o. S.K. Chrzanów 11
1608 Blue Ice Sp. z o.o. Andrychów 11
1609 HUT – PUS S.A. Kraków 11
1610 J-Labs Sp. z o.o. Kraków 11
1611 Friends Coffee – R.J. Fronc R. Chrząszcz sp.j. Kraków 11
1612 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa w Skawinie Skawina 11
1613 Dom Wydawniczy Rafael Halina Marchut,Tomasz Balon-Mroczka sp.j. Kraków 11
1614 Marmed S.A. Gorlice 11
1615 Remondis Kraków Sp. z o.o. Kraków 11
1616 Spaw Sp. z o.o. Kraków 11
1617 Gama-M Sp. z o.o. Kraków 11
1618 Przedsiębiorstwo Handlowe Instal Stanisław Skuciński Michał Jarosz S.J. Liszki 11
1619 Szumera Sp. z o.o. S.K. Zimnodół 11
1620 Nector Sp. z o.o. Kraków 11
1621 Total Fitness Concept Sp. z o.o. Kraków 11
1622 Linus Eco Sp. z o.o. Bosutów 11
1623 Montbau Sp. z o.o. S.K. Kraków 11
1624 Dermo24 Anna Strączek-Bąk, Przemysław Bąk sp.j. Zabierzów 11
1625 Profer-Hotel Sp. z o.o. Kraków 11
1626 Helvetia- Haus Sp. z o.o. Kraków 11
1627 Tradycja Fabryka Okien Sp. z o.o. S.K. Nowy Sącz 11
1628 Tequm Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Kraków 11
1629 Spółdzielnia Inwalidów Metalowo – Elektro – Chemiczna SIMECH Oświęcim 11
1630 General Automatic Sp. z o.o. S.K. Kraków 11
1631 Hurtownia Turbacz Bocianowski, Wójciak sp.j. Rabka-Zdrój 11
1632 Exmar Sp. z o.o. S.K. Kraków 11
1633 L-Shop-Team Polska Sp. z o.o. Kraków 10
1634 Krakowskie Wypieki Sp. z o.o. S.K. Kraków 10
1635 Glanzbut Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 10
1636 Hdm Polska Sp. z o.o. Kraków 10
1637 Andrema Tex Sp. z o.o. Myślenice 10
1638 Cechini-Dystrybucja Sp. z o.o. Muszyna 10
1639 Elettric 80 Sp. z o.o. Kraków 10
1640 TBS BUDOSTAL – 3 Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kraków 10
1641 DEX-BUD 2 Sp. z o.o. S.K. Pawlikowice 10
1642 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Południe Sp. z o.o. Kraków 10
1643 Szkla.Com S.A. Kraków 10
1644 Firma Handlowo-Usługowa Mareks Aneta Janecka, Marek Janecki sp.j. Modlnica 10
1645 Litwiński Transport – Sprzęt – Budownictwo Sp. z o.o. Tęgoborze 10
1646 Hatimeria Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 10
1647 Klasyka Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 10
1648 Krakowska Spółdzielnia Mleczarska Kraków 10
1649 Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Wako Mgr Inż.J.Wasilewski,Mgr Inż.Z.Kowalik sp.j. Kraków 10
1650 Sprint Recykling Sp. z o.o. Tarnów 10
1651 Henwal Sp. z o.o. Radziszów 10
1652 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Jamax sp.j. Jarosław Cieluch Marek Dzidek Tadeusz Jaworski Kraków 10
1653 Alfa Sp. z o.o. sp.k. Krynica-Zdrój 10
1654 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Budmex Sp. z o.o. Nowy Sącz 10
1655 Zakład Elektroniczny Omega Sp. z o.o. Morawica 10
1656 FOR – NET S.A. Kraków 10
1657 Tablice Media Billboards Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 10
1658 Mat Usługi Informatyczne Sp. z o.o. S.k. Kraków 10
1659 Chomtech.Pl Sp. z o.o. Kraków 10
1660 Alkom Nosal, Nowak sp.j. Kraków 10
1661 CLONEX Sp. z o.o. S.K. Węgrzce 10
1662 Ms Services Sp. z o.o. Kraków 10
1663 PHU M. i A. Kohlbrenner sp.j. Kraków 10
1664 Stefanini Poland Sp. z o.o. Kraków 10
1665 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Gospodarki Wodno – Ściekowej Enwos Sp. z o.o. Chełmek 10
1666 Eurostyl Sp. z o.o. Chełmek 10
1667 TARPOM S.A. Tarnowiec 10
1668 Restauracja Żydowska Ariel Sp. z o.o. Kraków 10
1669 Eurial Polska Sp. z o.o. Kraków 10
1670 Profit Express Sp. z o.o. Kraków 10
1671 Jan-Pol Incoming Tour Operator Sp. z o.o. Kraków 10
1672 Zet Logistic Sp. z o.o. Nowy Sącz 10
1673 Cathay Pacific Airways Limited (S.A.) Oddział II w Polsce Kraków 10
1674 Sunshine Gdańsk Sp. z o.o. Kraków 10
1675 Ipsen Logistics Sp. z o.o. Morawica 10
1676 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polstyr Święszek Zbigniew Młoszowa 10
1677 Cp Trade Sp. z o.o. Kraków 10
1678 Coaching Sp. z o.o. Kraków 10
1679 Food Concept F & F Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Kraków 10
1680 Mościckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Tarnów 10
1681 Waśpol Wiesław Waś, Czesław Waś sp. j. Skawina 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2016-2017,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. Zł w 2017 roku,

3. Zysk netto w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.

4. Kapitał własny w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.
Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowane jest w porównaniu do spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu  marcu 2019 r.: C/Z:  14,8, a  C/WK: 1,15.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2019 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2019 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2017 r.  I wskaźnika C/Z w końcu marca 2019 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2017 r.  I wskaźnika C/Wk w końcu marca 2019 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w końcu marca 2019 roku.

Informacje o Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytucie Europejskiego Biznesu

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza.  Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Brylanty Polskiej Przedsiębiorczości, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. Zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.