Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Dolnośląskiego

Spośród 56 456 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w lutym 2020 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 uzyskały 1493 firmy z województwa dolnośląskiego, bo ich wartość rynkowa wyniosła więcej niż 10 mln zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 80 tysięcy przedsiębiorstw.
W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji z Krajowego Rejestru Sądowego.
Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm na koniec marca 2019 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.
Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najcenniejszych firm w Polsce – Brylantów Polskiej Gospodarki 2019.
Firmy wymienione w poniższym  rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2019 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2019 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2019, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

Brylanty Polskiej Gospodarki 2019 Województwa Dolnośląskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2019 r. w mln zł
1 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. S.K. Wrocław 2950
2 Sudzucker Polska S.A. Wrocław 2912
3 RONAL – POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych 2263
4 PCC ROKITA S.A. Brzeg Dolny 1986
5 VOLKSWAGEN MOTOR POLSKA Sp. z o.o. Polkowice 1937
6 SITECH Sp. z o.o. Polkowice 1892
7 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Wrocław 1599
8 3m Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 1482
9 AMREST Sp. z o.o. Wrocław 1415
10 Essity Operations Poland Sp. z o.o. Oława 1377
11 Wagony Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 1357
12 Develia S.A. Wrocław 1312
13 GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Oleśnica 1288
14 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 1130
15 Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 1114
16 GATES POLSKA Sp. z o.o. Legnica 1004
17 CCC S.A. Polkowice 960
18 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 841
19 Archicom S.A. Wrocław 781
20 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Wrocław 724
21 Winkelmann Sp. z o.o. Legnica 708
22 AUTOLIV POLAND Sp. z o.o. Oława 693
23 Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. Wrocław 682
24 UPM RAFLATAC Sp. z o.o. Kobierzyce 678
25 AB S.A. Magnice 655
26 KRUK S.A. Wrocław 646
27 Citronex i Sp. z o.o. Zgorzelec 622
28 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 616
29 Uniwersytet Medyczny Im.Piastów Śląskich we Wrocławiu Wrocław 612
30 IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o. Wrocław 606
31 Wyższa Szkoła Oficerska Wojsk Lądowych Wrocław 592
32 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Wrocław 590
33 Wabco Polska Sp. z o.o. Wrocław 587
34 BADER POLSKA Sp. z o.o. Bolesławiec 542
35 Politechnika Wrocławska Wrocław 521
36 Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. Goszcz 520
37 i2 Development S.A. Wrocław 494
38 Idea Getin Leasing S.A. Wrocław 485
39 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 485
40 EFL Finance S.A. Wrocław 484
41 Rawlplug S.A. Wrocław 467
42 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 459
43 Farmacol ITB Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 455
44 Volvo Polska Sp. z o.o. Wrocław 449
45 Faurecia Wałbrzych S.A. Wałbrzych 448
46 Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Wierzbice 445
47 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 438
48 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 431
49 McCAIN POLAND Sp. z o.o. Chociwel 431
50 LEGRAND Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 429
51 Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. Wrocław 425
52 RECO POLSKA PRODUKCJA Sp. z o.o. Wrocław 420
53 Vantage Development S.A. Wrocław 418
54 Invest – Park Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Wałbrzych 414
55 Hormann Legnica Sp. z o.o. Gromadka 413
56 Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp.K. Środa Śląska 411
57 LC Corp Invest XII Sp. z o.o. Wrocław 409
58 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 402
59 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 399
60 Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze VICTORIA S.A. Wałbrzych 397
61 ENERGETYKA Sp. z o.o. Lubin 392
62 TOYA S.A. Wrocław 377
63 Wratislavia Biodiesel S.A. Wrocław 376
64 Selena FM S.A. Wrocław 374
65 LiveChat Software S.A. Wrocław 366
66 Uniwersytet Wrocławski Wrocław 365
67 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 364
68 Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 363
69 CCC Factory Sp. z o.o. Polkowice 352
70 HARRIS CALORIFIC INTERNATIONAL Sp. z o.o. Dzierżoniów 350
71 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 3 S.K. Wrocław 348
72 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego MÓJ DOM S.A. Wrocław 339
73 Stepan Polska Sp. z o.o. Brzeg Dolny 329
74 Joyson Safety Systems Poland Sp. z o.o. Krzeszów 321
75 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 308
76 Lincoln Electric Bester Sp. z o.o. Bielawa 304
77 CeDo Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 300
78 Dr. Schumacher Sp. z o.o. Lubań 299
79 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 297
80 Utc Aerospace Systems Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 293
81 Hospital Service Company Sp. z o.o. S.K. Wrocław 292
82 Womak Alfa Sp. z o.o. Wrocław 282
83 PCC EXOL S.A. Brzeg Dolny 281
84 Industrial Division Sp. z o.o. Wrocław 278
85 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 7 S.K. Wrocław 277
86 TARCZYŃSKI S.A. Trzebnica 277
87 IMPEL S.A. Wrocław 275
88 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 275
89 Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. Wrocław 274
90 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wrocław 272
91 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wrocław 272
92 Milart Sp. z o.o. Sołtysowice S.K. Wrocław 239
93 MERCUS LOGISTYKA Sp. z o.o. Polkowice 239
94 ATM Grupa S.A. Bielany Wrocławskie 235
95 Kancelaria Prawna GetBack Mariusz Brysik S.K. Wrocław 235
96 Port Lotniczy Wrocław S.A. Wrocław 231
97 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 228
98 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Waś Józef i Leszek Waś, sp.j. Godzikowice 226
99 Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Oława 224
100 CERSANIT III S.A. Wałbrzych 224
101 Urtica Sp. z o.o. Wrocław 222
102 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 218
103 ETO Magnetic Sp. z o.o. Wrocław 210
104 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 206
105 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 204
106 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 203
107 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 202
108 ELICA GROUP POLSKA Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 202
109 Wojdyła Business Park S.A. Wrocław 202
110 Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Wrocław 197
111 ITALMETAL Sp. z o.o. Łęg 194
112 Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. Wrocław 194
113 VORWERK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Wrocław 193
114 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 189
115 Betard Sp. z o.o. Długołęka 188
116 Abb Industrial Solutions (Kłodzko) Sp. z o.o. Kłodzko 187
117 Carefleet S.A. Wrocław 186
118 Strabag Infrastruktura Południe Sp. z o.o. Wysoka 182
119 Trans.Eu Group S.A. Wysoka 180
120 Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. Świebodzice 177
121 Faurecia Legnica S.A. Legnica 176
122 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 175
123 PGS Software S.A. Wrocław 174
124 Qubus Hotel System Sp. z o.o. Wrocław 173
125 Dijo Baking Sp. z o.o. Wrocław 171
126 Tece Industrial Sp. z o.o. Pęcz 171
127 Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. Żarów 171
128 HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 170
129 SELENA S.A. Wrocław 170
130 IS – POLSKA Sp. z o.o. Jawor 170
131 E-TOWERS FAMABA S.A. Głogów 168
132 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 166
133 Goldfinch Investments Bis Sp. z o.o. Zgorzelec 162
134 NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o. Wałbrzych 162
135 Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. Wrocław 161
136 Clinico Medical Sp. z o.o. Błonie 155
137 Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 154
138 Auto Group Polska i Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 151
139 Legrand Polska Factory Service Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 149
140 Adama Manufacturing Poland S.A. Brzeg Dolny 146
141 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy sp.j. Ślęza 145
142 ZETKAMA Sp. z o.o. Ścinawka Średnia 144
143 Codetwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelenia Góra 143
144 JZO S.A. Jelenia Góra 140
145 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o. Wrocław 140
146 Wezi – TEC Sp. z o.o. Legnica 140
147 IT Kontrakt Sp. z o.o. Wrocław 140
148 AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. Żarów 140
149 US PHARMACIA Sp. z o.o. Wrocław 139
150 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 138
151 Eldisy Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 138
152 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 137
153 LOWARA VOGEL POLSKA Sp. z o.o. Strzelin 137
154 Interferie S.A. Legnica 135
155 UNISON ENGINE COMPONENTS POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 134
156 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cichy Kącik we Wrocławiu Wrocław 134
157 Soley Areca Sp. z o.o. Sp. k. Sulików 133
158 OLCZYK Sp. z o.o. LOKUM 5 Spółka Komadytowa Wrocław 133
159 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Strzelin 132
160 DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o. Jelenia Góra 131
161 UNIRUBBER Sp. z o.o. Węgliniec 130
162 ICG INVEST Sp. z o.o. Wrocław 130
163 Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 130
164 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 129
165 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń sp.j. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia Byczeń 128
166 Esv S.A. Siechnice 128
167 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 128
168 Piekarnia Familijna sp.j. Elżbieta Kowalczyk Witold Kowalczyk Kuźnica Czeszycka 128
169 Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. Legnica 127
170 OSIECZNICA Sp. z o.o. Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica 126
171 BNY Mellon Poland Sp. z o.o. Wrocław 125
172 WROCŁAW – POŁUDNIE Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 125
173 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 125
174 Oleofarm Sp. z o.o. Wrocław 125
175 Devco Sp. z o.o. Wrocław 123
176 Selena Marketing International Sp. z o.o. Wrocław 122
177 Mckinsey Knowledge Center Poland Sp. z o.o. Wrocław 122
178 LG Chem Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 119
179 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 119
180 GETIN FLEET S.A. Wrocław 118
181 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 118
182 Fbserwis Wrocław Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 118
183 Artgeist Sp. z o.o. Wrocław 118
184 VIESSMANN Sp. z o.o. Wrocław 118
185 Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 117
186 VOESTALPINE ROTEC Sp. z o.o. Komorniki 116
187 DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne Wrocław 115
188 Jot-Ł Sp. z o.o. Wrocław 115
189 Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Legnica 114
190 M.W. Trade S.A. Wrocław 113
191 Bodex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 113
192 BESTA Im. Stanisława Tomków Sp. z o.o. S.K. Wrocław 112
193 Lis Polska Sp. z o.o. Legnica 110
194 Rolpek 2 Sp. z o.o. Strzegom 110
195 Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów Wrocław 109
196 Tp Reflex Polska Sp. z o.o. Żarów 109
197 NEONET S.A. Wrocław 109
198 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 108
199 PMPoland S.A. Jelenia Góra 107
200 MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. Dzierżoniów 107
201 TIM S.A. Wrocław 107
202 Kik Textil Sp. z o.o. Wrocław 107
203 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIAST Wrocław 106
204 Rena Polska Sp. z o.o. Nowogrodziec 106
205 Bentli Sp. z o.o. Świdnica 106
206 Fanuc Polska Sp. z o.o. Wrocław 106
207 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Pol-Motors Sp. z o.o. Wrocław 106
208 AKME Zdzisław Wiśniewski Wrocław 106
209 Hasco TM Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 105
210 CREDIN POLSKA Sp. z o.o. Sobótka 104
211 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 104
212 Helikon – Tex Sp. z o.o. Wrocław 104
213 BAUMIT Sp. z o.o. Wrocław 104
214 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 104
215 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 103
216 OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. Chróścina 103
217 Kaczmarski Inkasso Małgorzata Kaczmarski Wrocław 103
218 ROSA EUROPE Sp. z o.o. Wrocław 103
219 Specjalistyczne Centrum Medyczne Im. Św. Jana Pawła II S.A. Polanica-Zdrój 102
220 Supra Inwest S.A. Wrocław 102
221 Archicom Cadenza Hallera Sp. z o.o. – S.K. Wrocław 102
222 Advatech Sp. z o.o. Wrocław 102
223 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław 101
224 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Wrocław 101
225 Mirosław Wróbel – Sp. z o.o. Wrocław 101
226 Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu Wrocław 100
227 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 98
228 Crem Sp. z o.o. Wrocław 98
229 REDECO Sp. z o.o. Wrocław 97
230 Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Świdnicy Świdnica 97
231 Osadkowski S.A. Bierutów 97
232 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Głogów 97
233 Arc Broker S.A. Wrocław 97
234 Instytut Mechaniki Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 97
235 Europejski Dom Brokerski Sp. z o.o. Wrocław 97
236 Domodi Sp. z o.o. Wrocław 97
237 Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o. Nowogrodziec 97
238 Mine Master Sp. z o.o. Złotoryja 96
239 Donako Sp. z o.o. Wrocław 95
240 Joh. Clouth Composite Technology Sp. z o.o. Kamienna Góra 95
241 Felgenhauer Sp. z o.o. S.K. Wrocław 94
242 Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 94
243 ATM System Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 94
244 WROCŁAWSKI PARK WODNY S.A. Wrocław 94
245 Gała Meble Sp. z o.o. Twardogóra 93
246 Goldbeck Comfort Sp. z o.o. Rakowice Małe 93
247 Interferie Medical Spa Sp. z o.o. Legnica 93
248 Zakłady Chemiczne ZŁOTNIKI S.A. Wrocław 93
249 KFD Sp. z o.o. Wróblowice 93
250 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 91
251 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp.j. Ziemnice 91
252 Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. – Wrocław Wrocław 91
253 Lc Corp Invest VII Sp. z o.o. Wrocław 89
254 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. Wrocław 89
255 European Brakes and Chassis Components Sp. z o.o. Wrocław 89
256 Ekologistyka Sp. z o.o. Brzeg Dolny 88
257 Phoenix Contact Sp. z o.o. Wrocław 88
258 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 88
259 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. WITELONA w Legnicy Legnica 86
260 Koleje Dolnośląskie S.A. Legnica 86
261 REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o. Wrocław 86
262 Triada-Dom Wachowiak Śliwiak sp.j. Trzebnica 85
263 SONKO Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 85
264 FAM S.A. Wrocław 85
265 Orion PU Sp. z o.o. Dzierżoniów 84
266 Archicom Marina 3 Sp. z o.o. Wrocław 84
267 JG Immobilien Sp. z o.o. Jelenia Góra 84
268 Ostheimer-Akok Nowa Ruda Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nowa Ruda 84
269 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 83
270 SONEL S.A. Świdnica 83
271 Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów 83
272 Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Legnica 82
273 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego Wrocław 82
274 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 81
275 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Syców 81
276 Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS Zgorzelec 81
277 Sax Development Sp. z o.o. Wrocław 80
278 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 79
279 Lokum Deweloper S.A. Wrocław 79
280 Cejs Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 78
281 Agro – Polen Sp. z o.o. Strzelin 78
282 DKR Invest S.A. Wrocław 78
283 Desim Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 78
284 Kotar Sp. z o.o. Wołów 78
285 Karkonoski System Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Bukowiec 78
286 KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o. Kondratowice 78
287 Metalowiec Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 76
288 Invest Ultranet Sp. z o.o. S.J. Wrocław 76
289 NAWROT Sp. z o.o. Długołęka 75
290 Invent Sp. z o.o. Wrocław 75
291 Tauron Dystrybucja Serwis S.A. Wrocław 75
292 Telforceone S.A. Wrocław 74
293 Maco Productions Polonia Sp. z o.o. Wrocław 74
294 Zaberd S.A. Wrocław 74
295 Rafin Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 73
296 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 73
297 METALIS POLSKA Sp. z o.o. Dzierżoniów 72
298 Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów 72
299 BROEN POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 72
300 Ropa Polska Sp. z o.o. Błonie 72
301 Guillin Polska Sp. z o.o. Oleśnica 71
302 Tamir – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 70
303 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Pietrzykowice 69
304 Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o. Świdnica 69
305 Pro Ascobloc Sp. z o.o. Syców 69
306 Kalibra Sp. z o.o. Kamienna Góra 68
307 Lubatex Sp. z o.o. Lubawka 68
308 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca – SKALIMEX Sp. z o.o. S.K. Kostrza 68
309 JELCZ Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 68
310 MONDI BZWP Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 68
311 Wrobud Sp. z o.o. Wrocław 68
312 Häfele Polska Sp. z o.o. Mirków 68
313 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szóstka Wrocław 68
314 Spółdzielnia Usług Motoryzacyjnych Spolmot Wrocław 67
315 Spółdzielnia Stw w Bolesławcu Bolesławiec 67
316 Weber – Hydraulika Sp. z o.o. Nowogrodziec 67
317 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania ALBA S.A. Wrocław 67
318 POLIAMID PLASTICS S.C. Kłodzko 67
319 AMC Sp. z o.o. S.K. Wrocław 67
320 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 66
321 GEORG UTZ Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 66
322 Otis Investment Sp. z o.o. Wrocław 65
323 Trans – Dan Sp. z o.o. Źródła 65
324 Nowy Ląd S.A. Lwówek Śląski 65
325 Eneris Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. z o.o. Rusko 65
326 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A.Łebek i Wspólnicy Sp. Komandytowa Wrocław 65
327 Polskie Pomidory S.A. Zgorzelec 65
328 KORPO Sp. z o.o. Jawor 65
329 Uzdrowiska Kłodzkie S.A. Grupa PGU Polanica-Zdrój 65
330 Spółdzielnia Mieszkaniowa NOWY DWÓR Wrocław 64
331 TEN SQUARE GAMES S.A. Wrocław 64
332 SF – FILTER Sp. z o.o. Lubin 64
333 Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 64
334 Art Building Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 64
335 Przedsiębiorstwo Budowlane Alfa-Dach Sp. z o.o. Wrocław 63
336 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Agro-Mat Andrzej Tracz Ząbkowice Śląskie 63
337 Urbex Sp. z o.o. Lubin 62
338 Novatisplus Sp. z o.o. S.K. Wrocław 62
339 E-Moto Sp. z o.o. Wrocław 61
340 TechniSat Digital Sp. z o.o. Siemianice 61
341 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Lubinie S.A. Lubin 61
342 Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Jelenia Góra 61
343 Global Point Sp. z o.o. S.K. Biskupice Podgórne 61
344 Klingenburg International Sp. z o.o. Świdnica 61
345 Astra Sp. z o.o. Wrocław 61
346 Supra Brokers S.A. Wrocław 61
347 P.P. Somet sp.j. J.P.M. Sobkowiak Sułów 60
348 Wyższa Szkoła Bankowa z siedzibą we Wrocławiu Wrocław 60
349 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 60
350 Katpol Wajcowicz i Wspólnicy sp.j. Lubin 60
351 Bdr Thermea Poland Sp. z o.o. Wrocław 59
352 Aktiw Sp. z o.o. Gostków 59
353 Matex Sp. z o.o. Jelenia Góra 59
354 Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. Głogów 59
355 Studio Reklamy Wena Tomasz Jurczak Oława 59
356 Zakład Gospodarowania Odpadami Gać Sp. z o.o. Gać 59
357 LC Corp Invest III Sp. z o.o. Wrocław 59
358 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 59
359 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Abet – Sp. z o.o. Wrocław 59
360 LECHTOM Tomasz Sikociński Świdnica 59
361 Haras Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Wrocław 58
362 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubinie Lubin 58
363 Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Lubin 58
364 Ekodynamic Sp. z o.o. S.K. Wrocław 58
365 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 57
366 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 57
367 Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wałbrzych 57
368 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 57
369 Gall-Icm, M. i I. Majcher, sp.j. Legnica 57
370 Grupa Łapaj Sp. z o.o. S.K. Kudowa-Zdrój 57
371 Milart Sp. z o.o. Wrocław 57
372 BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 56
373 EPP Sp. z o.o. Łęg 56
374 Europejskie Centra Handlowe Sp. z o.o. Legnica 56
375 Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o. Kamieniec Ząbkowicki 56
376 Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński S.J. Szklarska Poręba 56
377 Libra Sp. z o.o. Dzierżoniów 56
378 Chomar Sp. z o.o. Pietrzykowice 55
379 EFL SERVICE S.A. Wrocław 55
380 Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. Oława 55
381 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 55
382 Atm Inwestycje Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 55
383 Veolia Zachód Sp. z o.o. Wrocław 55
384 Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 54
385 Besser Poland Sp. z o.o. Wrocław 54
386 LAMAR Sp. z o.o. Smardzów 54
387 Spółdzielnia Mieszkaniowa Biskupin Wrocław 54
388 Aircom Automotive Sp. z o.o. S.K. Pietrzykowice 54
389 HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K. Komorniki 54
390 Hologram Industries Polska Sp. z o.o. Wrocław 54
391 ASPLEX Sp. z o.o. Wrocław 54
392 EY Global Services (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 54
393 Lc Corp Invest X Sp. z o.o. Wrocław 54
394 Pro-Bud Janusz Pawłowski i Wspólnicy. sp.j. Legnica 54
395 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Popowice Wrocław 53
396 Würth Elektronik Polska Sp. z o.o. Wrocław 53
397 Wro-Office Sp. z o. o. sp. k. Wrocław 53
398 Materialise S.A. Bielany Wrocławskie 53
399 T-BULL S.A. Wrocław 53
400 Nettle S.A. Wrocław 53
401 ZEBRA Sp. z o.o. Dzierżoniów 53
402 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. w Niechlowie Niechlów 53
403 Sanha Polska Sp. z o.o. Legnica 52
404 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osada Wrocław 52
405 Przedsiębiorstwo AMS Sp. z o.o. Jagodnik 52
406 Otto Work Force Polska Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 52
407 Paragon Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 52
408 Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. Wrocław 52
409 TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kamienna Góra 51
410 Fermy Trzody Pol-Ferm Sp. z o.o. Łosice 51
411 PRZYLESIE Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 51
412 Adsystem Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 51
413 Pryzmat Sp. z o.o. S.K. Wrocław 51
414 RGB Elektronika Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 51
415 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 51
416 Fabryka Aparatury Pomiarowej Pafal S.A. Świdnica 50
417 LŁ Sp. z o.o. S.K. Byków 50
418 Lc Corp Invest II Sp. z o.o. Wrocław 50
419 ELEKTROTIM S.A. Wrocław 50
420 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oławie Oława 50
421 Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie CASTELLUM Sp. z o.o. Wrocław 50
422 Trakcja System Sp. z o.o. Wrocław 50
423 Einhell Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 49
424 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 49
425 Invest – Park Development Sp. z o.o. Wałbrzych 49
426 EBS INK-JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o. Wrocław 49
427 Uldo Polska Sp. z o.o. & CO S.K. Wrocław 49
428 Epore Sp. z o.o. Bogatynia 49
429 KUŹNIA JAWOR S.A. Jawor 48
430 Igopak Sp. z o.o. S.K. Świdnica 48
431 Masterform Sp. z o.o. Świebodzice 48
432 Antolin Silesia Sp. z o.o. Strzelin 48
433 ZEHNDER Group Bolesławiec – Sp. z o.o. Bolesławiec 48
434 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. Wałbrzych 48
435 Sigolabels – Marek Dokupil i Wspólnicy sp.j. Tyniec Mały 48
436 Świdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Świdnica 48
437 Eco Jelenia Góra Sp. z o.o. Jelenia Góra 48
438 Stangl Technik Polska Sp. z o.o. Świdnica 48
439 SCHURHOLZ POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 48
440 EPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 48
441 Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ziębice Sp. z o.o. Ziębice 47
442 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODZAMCZE Wałbrzych 47
443 AMPER B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 47
444 Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. Zgorzelec 47
445 Przedsiębiorstwo Rolne Pegrol w Jaworze Sp. z o.o. Jawor 47
446 Miedziowe Centrum Zdrowia S.A. Lubin 47
447 Vulcan Sp. z o.o. Wrocław 47
448 PW CENTROSTAL – WROCŁAW S.A. Wrocław 47
449 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 4 sp.k. Wrocław 46
450 Santander Consumer Finanse Sp. z o.o. Wrocław 46
451 Verpa Folie Sp. z o.o. Krępice 46
452 Krause Sp. z o.o. Świdnica 46
453 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 46
454 Clarena Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilczyce 46
455 Domino Polska Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 46
456 Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu Wrocław 46
457 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Starych Bogaczowicach Stare Bogaczowice 46
458 Centrum Medyczne Karpacz S.A. Karpacz 46
459 Agro-Krzepice Sp. z o.o. Siecieborowice 46
460 WOJEWODZIANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 45
461 Multifinance Expert Sp. z o.o. Wrocław 45
462 ESV Serwis Sp. z o.o. Wrocław 45
463 RAUSCHERT Sp. z o.o. S.K. Mysłakowice 45
464 Stelweld Sp. z o.o. Miłoszyce 45
465 ILPEA Sp. z o.o. Chełstówek 45
466 Pro-Tra Building Sp. z o.o. Wrocław 45
467 Avo – Werke Sp. z o.o. Wierzbice 45
468 Route A4 Sp. z o.o. S.K. Zgorzelec 45
469 Magnezyty Grochów S.A. Brzeźnica 45
470 Termet S.A. Świebodzice 45
471 DEFTRANS Sp. z o.o. Wszewilki 45
472 Womak Gamma Sp. z o.o. Wrocław 44
473 Gillagro Sp. z o.o. Targoszyn 44
474 NOVOSTRAT Sp. z o.o. Olszyna 44
475 Deupoplant Sp. z o.o. Ernestynów 44
476 PPHU Defalin Group S.A. Świebodzice 44
477 Przedsiębiorstwo SIMET S.A. Jelenia Góra 44
478 CITRONEX MOP Sp. z o.o. S.K. Zgorzelec 44
479 PERFECTA Sp. z o.o. S.K. Łany 44
480 Novoferm Door Sp. z o.o. Wykroty 43
481 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. Głogów 43
482 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska S.K. Wrocław 43
483 IOW SERVICE Sp. z o.o. Kochlice 43
484 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 43
485 Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik w Wałbrzychu Wałbrzych 43
486 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Etoll sp.j. Janusz Tatarski, Zbigniew Tatarski, Adam Jaworski Strzelin 43
487 OPTIDENT S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 43
488 CFI Holding S.A. Wrocław 43
489 Automotive Assembly Systems Sp. z o.o. Wrocław 42
490 ASCLEPIOS S.A. Wrocław 42
491 Boxmet Medical Sp. z o.o. Piskorzów 42
492 W-Support.pl Sp. z o.o. Wrocław 42
493 Manuli Ekobal Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 42
494 Wre Projekt Sp. z o.o. Boat Charter sp.k. Wrocław 42
495 Galwanizer Sp. z o.o. Dzierżoniów 42
496 Duet Henryk Kędzia sp.j. Moszyce 42
497 Sato Polska Sp. z o.o. Wrocław 42
498 Agro-Tak Zagrodno Bronisław Tabisz, Jacek Kozłowski sp.j. Modlikowice 42
499 Dewelopart Fidelis Sp. z o.o. S.K. Wrocław 42
500 DOLMED Dolnośląskie Centrum Medyczne S.A. Wrocław 42
501 Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. Wrocław 42
502 Centrum Tmt , Tadeusz Kwiędacz, Tomasz Kwiędacz- sp.j. Dzierżoniów 42
503 Instal-Service Pl Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 42
504 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kuźniki Wrocław 42
505 RST Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Świdnica 42
506 KOMPOZYTY Sp. z o.o. Stanowice 41
507 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Prof. Dr Hab. Tadeusza dorobisza we Wrocławiu Wrocław 41
508 PHU Piotr Sopoliński Twardogóra 41
509 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach Świebodzice 41
510 Uzin Polska Produkty Budowlane Sp. z o.o. Legnica 41
511 Pogotowie Ratunkowe we Wrocławiu Wrocław 41
512 Consorte-Sr Sp. z o.o. Wrocław 41
513 Hydrosolar Sp. z o.o. Dolny Śląsk Spółka Komandytowa Wrocław 41
514 VENTURE INC S.A. Wrocław 41
515 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz sp.j. Wrocław 41
516 Olesiński i Wspólnicy S.K. Wrocław 41
517 Silesian Grain Sp. z o.o. Ziębice 40
518 Świdnicka Fabryka Urządzeń Przemysłowych ŚFUP Sp. z o.o. Świdnica 40
519 John Cotton Europe Sp. z o.o. Szczawno-Zdrój 40
520 Aep Rybicki, Zawada sp.j. Zębowice 40
521 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Wieżowiec E.J.M.T. Leśniak S.J. Ząbkowice Śląskie 40
522 Centrum Diagnostyczno – Terapeutyczne Medicus Sp. z o.o. Lubin 40
523 Henry Kruse Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 40
524 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocławski Dom Wrocław 40
525 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielawa 40
526 Winterpol Sp. z o.o. Zieleniec 39
527 KOZANÓW IV Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Wrocław 39
528 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Odra Oława 39
529 Tekton Sp. z o.o. Wrocław 39
530 Altrans Koczerski I, Kobierecki Z., Miloch A., Sarzyński P. sp.j. Oleśnica 39
531 Tekstylia Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grochowski Robert Brzozowska Teresa sp.j. Nadolice Wielkie 39
532 Parker Hannifin Essc Sp. z o.o. Wrocław 39
533 Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Strzegom 39
534 Inter-Es Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 39
535 Kordas Sp. z o.o. Kg Spółka Komandytwa Srebrna Góra 39
536 Franc – Textil Sp. z o.o. Żarów 39
537 Fabryka Naczyń Kamionkowych Manufaktura sp.j. Smoleński & Zwierz Bolesławiec 38
538 Medsolution Sp. z o.o. Siechnice 38
539 Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej Termena Jelcz-Laskowice 38
540 Legnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Legnica 38
541 Zec Service Sp. z o.o. Wrocław 38
542 Lakfam Jerzy Zakrzewski, Artur Zakrzewski, sp.j. Kowary 38
543 Przedsiębiorstwo Górniczo- Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie Złotoryja 38
544 Korff Isolmatic Sp. z o.o. Sobótka 38
545 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 38
546 Zakłady Ceramiczne Bolesławiec w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 38
547 INSERT S.A. Wrocław 37
548 SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych Nowogrodziec 37
549 Ampere Polska Sp. z o.o. Wrocław 37
550 Pge Ekoserwis Sp. z o.o. Wrocław 37
551 Synexus Polska Sp. z o.o. Wrocław 37
552 Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud Sp. z o.o. sp.k. Oława 37
553 Frankonia Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 37
554 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 37
555 Autocam Poland Sp. z o.o. Kamienna Góra 37
556 I.T.R. Poland Sp. z o.o. Wrocław 37
557 DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o. Wrocław 37
558 Spółdzielnia Mieszkaniowa Inwestor Lubin 37
559 PCC Apakor Sp. z o.o. Brzeg Dolny 36
560 Prometal Krzysztof Kuczyński Działosza 36
561 Rosiek & Rosiek S.J. Krzysztof i Przemysław Rosiek Syców 36
562 Europe Group Sp. z o.o. Prusice 36
563 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIEKARY Legnica 36
564 Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu Wrocław 36
565 Spółdzielnia Mieszkaniowa Spółdzielca Wrocław 36
566 Atlas Ward Polska Sp. z o.o. Wrocław 36
567 Tevema Automotive Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 36
568 Ultranet Sp. z o.o. Wrocław 36
569 Ensila Group Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 36
570 Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. Wrocław 36
571 Auto Salon Świtoń-Paczkowski H.Świtoń, H. i E.Paczkowscy sp.j. Lubin 36
572 Anixe Polska Sp. z o.o. Wrocław 36
573 Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o. Wrocław 36
574 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Nowa Ruda 36
575 Fabryka Automatów Tokarskich we Wrocławiu S.A. Wrocław 36
576 Centrum Budowlane Sirbud – Daniel Sip, Dorota Barańska sp.j. Wałbrzych 36
577 Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 36
578 Compan – IT S.K. Jelenia Góra 35
579 Buehnen Polska Sp. z o.o. Wrocław 35
580 Czarna Góra S.A. Stronie Śląskie 35
581 Takto Finanse Sp. z o.o. Wrocław 35
582 Majkoltrans Sp. z o.o. Wrocław 35
583 Przedsiębiorstwo Wdrażania Postępu Organizacyjno-Technicznego PROMONT Sp. z o.o. Świebodzice 35
584 Bel – Pol Sp. z o.o. Świdnica 35
585 Aner Stal Sp. z o.o. S.K. Wrocław 35
586 Miejska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Oleśnica 35
587 Solgaz Sp. z o.o. z siedzibą w Dzierżonowie Marcinowice 35
588 MPP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 35
589 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lubinpex Sp. z o.o. Lubin 34
590 Heiche Polska Sp. z o.o. Stanowice 34
591 Butter Sp. z o.o. Górzec 34
592 Arra Group Sp. z o.o. S.K. Głogów 34
593 W. Buczyński S.J. Świeradów-Zdrój 34
594 Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła Arystycznego w Bolesławcu Bolesławiec 34
595 SCS Polska Sp. z o.o. Legnica 34
596 Teletorium Sp. z o.o. Wrocław 34
597 Centrum Odszkodowań Drb Sp. z o.o. S.K. Legnica 34
598 Restauracje Krawczyk Sp. z o.o. Wrocław 34
599 Jordahl & Pfeifer Technika Budowlana Sp. z o.o. Krępice 34
600 Optosoft Sp. z o.o. Wrocław 34
601 DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o. Wrocław 34
602 MyBenefit Sp. z o.o. Wrocław 34
603 Hanza Poland Sp. z o.o. Brzeg Dolny 34
604 LG Innotek Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 34
605 4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej we Wrocławiu Wrocław 34
606 Firma Transportowa Mirko S C Bolesławiec 34
607 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Jelcz-Laskowice 33
608 Partner Sp. z o.o. Wrocław 33
609 GF Corp Sp. z o.o. S.K. Wrocław 33
610 Ekopartner Recykling Sp. z o.o. Lubin 33
611 Dagtech Sp. z o.o. S.K. Głogówko 33
612 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Głogów 33
613 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 33
614 B & W Sp. z o.o. S.K. Jaworzyna Śląska 33
615 Enitra Sp. z o.o. Wałbrzych 33
616 Impel Rental Pro Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 33
617 Dolby Poland Sp. z o.o. Wrocław 33
618 INCOM GROUP S.A. Wrocław 33
619 FIM Polska Sp. z o.o. Komorniki 33
620 Gc Deweloper Serwis Sp. z o.o. Wrocław 33
621 Kombinat Rolny Świdnica Sp. z o.o. Pszenno 33
622 Voltex S.A. Lubin 32
623 Hauck Heat Treatment Sp. z o.o. Dzierżoniów 32
624 Horeca Service Sp. z o.o. Wrocław 32
625 T – SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 32
626 Fortunato S.A. Wrocław 32
627 Mentor Poland Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 32
628 INTERMINGLASS Sp. z o.o. Wałbrzych 32
629 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 32
630 Mitek Industries Polska Sp. z o.o. Legnica 32
631 2P Poland Sp. z o.o. Godzikowice 32
632 CM3 – POLSKA Sp. z o.o. Wykroty 32
633 Ups Global Business Services Polska Sp. z o.o. Wrocław 31
634 Savi Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 31
635 Best Meble sp.j. T.Kluska, D.Kluska, P.Kluska, A.Kluska Syców 31
636 Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pil – Bud sp.j. Chobienia 31
637 C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o. Legnica 31
638 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdnicy Świdnica 31
639 AGROMET ZEHS Lubań S.A. Lubań 31
640 Alfaco Polska Sp. z o.o. Wrocław 31
641 Markt Saller Polbau Sp. z o.o. S.K. Wrocław 31
642 Votum S.A. Wrocław 31
643 Schweiker Sp. z o.o. Środa Śląska 31
644 Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o. Wrocław 31
645 FORTACO Sp. z o.o. Wrocław 31
646 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Comex Sp. z o.o. Wrocław 31
647 Bürkle Sp. z o.o. Rakowice Małe 31
648 INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne Żórawina 30
649 Hicron Sp. z o.o. Wrocław 30
650 Targpiast Sp. z o.o. Wrocław 30
651 MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy – S.J. Gromadka 30
652 Impwar Sp. z o.o. Rzeszotary 30
653 Kea Ibb Sp. z o.o. Wrocław 30
654 Atenon Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30
655 USTRONIE IV Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 30
656 VERMEIREN POLSKA Sp. z o.o. Trzebnica 30
657 BGM Molydal S.J. C. Borowiecki R. Gil Sobótka 30
658 Zorka Sp. z o.o. Jelenia Góra 30
659 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Drogmost Sp. z o.o. w Kłodzku Kłodzko 30
660 Ascobloc Sp. z o.o. Syców 30
661 Papier-Mettler Polska Sp. z o.o. Wrocław 30
662 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Oleśnicy Oleśnica 30
663 Tooploox Sp. z o.o. Wrocław 30
664 Logmag Sp. z o.o. SK. Wrocław 30
665 Pneumat System Sp. z o.o. Wrocław 30
666 Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa Jelenia Góra 29
667 Cad-Mech Sp. z o.o. Wrocław 29
668 Peter Lacke Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 29
669 Tece Sp. z o.o. Strzelin 29
670 Spomasz Wrocław S.A. Wrocław 29
671 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlani Wrocław 29
672 Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. Legnica 29
673 Centrum Badań Jakości Sp. z o.o. Lubin 29
674 Custo Pol S.A. Wykroty 29
675 Atom Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 29
676 ARBET Sp. z o.o. S.K. Wrocław 29
677 Frank Glasse ELTRON Wrocław 29
678 HURAS Sp. z o.o. Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych Nowa Wieś Legnicka 29
679 Sprintbox Sp. z o.o. Wrocław 29
680 KRISMILTON S C TOMASZ KOCUR KRYSTIAN JERZYK MIŁOSZ GIBAŁKA Szczawno-Zdrój 29
681 Rotom Polska Sp. z o.o. Komorniki 29
682 KGHM Cuprum sp. z o.o. – Centrum Badawczo-Rozwojowe Wrocław 29
683 Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie Złotoryja 28
684 Kosikowski & Kresky Sp. z o.o. Lubań 28
685 Mactronic Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 28
686 Artefakt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 28
687 Moda Wrocław S.A. Wrocław 28
688 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec We Wrocławiu Wrocław 28
689 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bolesławianka w Bolesławcu Bolesławiec 28
690 Jucha Beton Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 28
691 Pharmavitae Sp. z o.o. S.K. Leśna 28
692 DOFAMA THIES Sp. z o.o. Kamienna Góra 28
693 Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. Wrocław 28
694 Marek Sadek Globgranit II Pieszyce 28
695 Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. Wrocław 28
696 Firma Architektoniczno Budowlana Restauracji Zabytków Architekton Leszek Peljan, Leszek Link sp.j. Głogów 28
697 Market Abc Bożena Piekarz, Władysław Piekarz sp.j. Lubin 28
698 Profine Polska Sp. z o.o. Wrocław 28
699 Fiuka Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 28
700 HORTICO S.A. Wrocław 28
701 Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych J. Poschlod, P. Maj Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 28
702 Hranipex Sp. z o.o. Złotniki 28
703 PPHU TEMPO S.A. Wrocław 28
704 Mitra Sp. z o.o. Wrocław 28
705 Sikla Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 28
706 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cegiełka Wrocław 28
707 Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Świdnica 28
708 Metalcom Sp. z o.o. Wrocław 28
709 Hubergroup Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 27
710 RMA – POLSKA Sp. z o.o. Chojnów 27
711 EcoEnergy Sp. z o.o. S.K. Wrocław 27
712 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Wieśnicy Wieśnica 27
713 PPM Innowacje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 27
714 Felgenhauer Mining Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 27
715 Arti-Bau Sp. z o.o. Wrocław 27
716 Cri – Val Polska Sp. z o.o. Łęg 27
717 Bestkebab Sp. z o.o. Lisowice 27
718 Elbi-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 27
719 Sanatoria Dolnośląskie Sp. z o.o. Sokołowsko 27
720 Meinert Sp. z o.o. Jelenia Góra 27
721 Towarzystwo Eksploatacji Surowców Mineralnych Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 27
722 Wimad sp.j. Dutkiewicz Majkut Winiarski Wrocław 27
723 Dallmayr Vending & Office Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 27
724 Zameh Sp. z o.o. Łagiewniki 27
725 Kalisz R.E. & S. Sp. z o.o. Wrocław 27
726 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zgorzelcu Zgorzelec 27
727 Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J. Strzelin 27
728 PROCOM System S.A. Wrocław 27
729 Dlm Sp. z o.o. Suchy Dwór 27
730 Dolfamex Sp. z o.o. Jelenia Góra 27
731 Karpacz Ski Arena Sp. z o.o. Karpacz 26
732 Euroinvest Saller Sp. z o.o. Wrocław 26
733 Pueblo – Jacek Charkowski, Paweł Wiśniewski sp.j. Wrocław 26
734 Armeton Polska Produkcja Wyrobów z Betonu, Metalu i Plastiku Sp. z o.o. Stanowice 26
735 Drob-Fish P.H. Lucyna i Zenon Wilczyńscy sp.j. Suchy Dwór 26
736 3M Service Center Emea Sp. z o.o. Wrocław 26
737 MATFIL Sp. z o.o. S.K. Koźmin 26
738 Bad Element Polska Sp. z o.o. Rakowice Małe 26
739 Lena Wilków Sp. z o.o. Nowy Kościół 26
740 TCM Polska Tool Consulting & Managment Sp. z o.o. Polkowice 26
741 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gądów Wrocław 26
742 Intec Sp. z o.o. Zakład Automatyki Przemysłowej Długołęka 26
743 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Remetex Andrzej Ludwikowski Bogumiła Ludwikowska sp.j. Dzierżoniów 26
744 FATRO POLSKA Sp. z o.o. Kobierzyce 26
745 Janówek Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Sp. z o.o. Janówek 26
746 Ready Bathroom Sp. z o.o. Bolesławiec 26
747 Port 2010, A. Hödel-Senán, R.Zarzecki sp.j. Żarska Wieś 26
748 American – Austrian Corporation – Rainbow Sp. z o.o. Wrocław 26
749 Objectivity Sp. z o.o. Wrocław 26
750 Eisberg Sp. z o.o. Legnica 26
751 Savi System Sp. z o.o. Psary 26
752 Bakata Design Aleksandra Lampka Skowrońska S. J. Wrocław 26
753 Item Polska Sp. z o.o. Wrocław 26
754 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dachy z Blachy Olichwer i Wspólnicy sp.j. Marcinkowice 26
755 SATLAN Sp. z o.o. Wrocław 26
756 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Świdnica 26
757 AUTOMATYKA – MIEDŹ Sp. z o.o. Głogów 26
758 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych Eko – Wod Sp. z o.o. Świdnica 26
759 Termat Sp. z o.o. Środa Śląska 26
760 KOMSA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 26
761 Wabco Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Wrocław 26
762 KM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 26
763 PIEC – BUD Wrocław Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Legnica 26
764 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PUSZMAN- MEBLE Magdalena Puszman-Kornak Syców 26
765 Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. Proszówka 26
766 Archicom Sp. z o.o. Realizacja Inwestycji S.K. Wrocław 26
767 Eurologis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 25
768 Art Hotel Sp. z o.o. Wrocław 25
769 Tradycja i Jakość Sp. z o.o. Wrocław 25
770 Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 25
771 Trans-Drog M. Pomarański, D. Mamrot sp.j. Wałbrzych 25
772 CDA S.A. Wrocław 25
773 Gospodarstwo Rolne Warkocz sp.j. Z.Hałoń, W.Trojanowski, J.Matyjak Warkocz 25
774 TEPCO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jawor 25
775 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kopalnia Ogorzelec Sp. z o.o. Kamienna Góra 25
776 POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 25
777 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe B. Opyrchał Sp. z o.o. Błonie 25
778 Trak Sp. z o.o. Kamienna Góra 25
779 EKDOM Sp. z o.o. S.K. Brzezina 25
780 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Usługowe Rolet Sp. z o.o. Sędzice 25
781 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Bystrzycy Kłodzkiej Bystrzyca Kłodzka 25
782 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wrocław Fabryczna Wrocław 25
783 Segepo – Refa Sp. z o.o. Świebodzice 25
784 Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. S.K. Gajków 25
785 Wdb S.A. Wysoka 25
786 Bmeters Polska Sp. z o.o. Psary 25
787 Econ Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 25
788 Modernbud Deweloper Sp. z o.o. 1 sp.k. Legnica 25
789 Przedsiębiorstwo Remontowo – Usługowe Wibrem Sp. z o.o. Wrocław 24
790 Producencka Centrala Farmaceutyczna Procefar Sp. z o.o. Wrocław 24
791 PW HARAS Arkadiusz Harasimowicz Wrocław 24
792 Dobrygowski Sp. z o.o. Lubin 24
793 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowo-Handlowe Sulisławice Sp. z o.o. Sulisławice 24
794 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rupex 2 sp.j. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 24
795 Aka Szczerbiccy sp.j. Wrocław 24
796 Polkowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Polkowice 24
797 Qiagen Business Services Sp. z o.o. Wrocław 24
798 TH – Beton Sp. z o.o. Wrocław 24
799 KOSD Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nasławice 24
800 BAHN TECHNIK Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 24
801 Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lubań 24
802 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 24
803 Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka Zębowice 24
804 Instal – Konsorcjum Sp. z o.o. Wrocław 24
805 AMATEC POLSKA Sp. z o.o. Radwanice 24
806 R&R GRANITY A. Rogóż i Wspólnicy S.J. Strzegom 24
807 Runoland Sp. z o.o. – sp.j. Góra 24
808 Abretix Sp. z o.o. S.K. Wrocław 24
809 CEPA Sp. z o.o. Mirków 24
810 Agrohandel sp.j. A.Plecety, I.Plecety Legnica 24
811 Walter Schmidt Cement Polska Sp. z o.o. Wrocław 24
812 Doktor Leks Sp. z o.o. Wrocław 23
813 Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa Pgu Świeradów-Zdrój 23
814 ACE RICO POLAND Sp. z o.o. Bielawa 23
815 Pryzmat Sp. z o.o. Wrocław 23
816 Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o. Wrocław 23
817 Techspring Sp. z o.o. Bielawa 23
818 Siili Solutions Sp. z o.o. Wrocław 23
819 AB Bechcicki Sp. z o.o. Wrocław 23
820 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Energetyk Wrocław 23
821 SI-Consulting Sp. z o.o. Wrocław 23
822 Ct Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 23
823 Firma Drobiarska Sp. z o.o. Strzegom 23
824 Impel Safety Sp. z o.o. Wrocław 23
825 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przemiany Wszemiłowice 23
826 Kobus – Organizacja i Zarządzanie Sp. z o.o. Wrocław 23
827 ABET – PAWLAK S.J. Siechnice 23
828 Hewea Sp. z o.o. Byków 23
829 Bikkoplast Sp. z o.o. Wrocław 23
830 Zakłady Porcelany Stołowej Karolina Sp. z o.o. Jaworzyna Śląska 23
831 PPHU AGROL Sp. z o.o. Bobolice 23
832 BRUGMAN Fabryka Grzejników Sp. z o.o. Legnica 23
833 Industrial Brush Manufacturers Sp. z o.o. Komorniki 23
834 A3b Sp. z o.o. Długołęka 23
835 Budownictwo Osiedle Rodzinne Sp. z o.o. S.K. Iwiny 23
836 TECHNOTEX S.A. Zakłady Tkanin Technicznych Pieszyce 23
837 Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. S.k. Wrocław 23
838 Top Market Saller Sp. z o.o. Wrocław 23
839 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak – Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j. Cieszków 23
840 Toscom Development Sp. z o.o. Krucza Sp.K. Wrocław 23
841 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech sp.j. Faustyn, Rafał, Robert Czajgucki Wrocław 23
842 Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. Lubań 23
843 Abtrex International Sp. z o.o. Świdnica 23
844 Wam Polska Sp. z o.o. Kruszyn 23
845 Tako Media Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23
846 Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. Wrocław 23
847 Arf Sp. z o.o. Barcinek 22
848 Duvenbeck Logistik Sp. z o.o. Wrocław 22
849 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe i Handlowe Metrol sp.j. W. Klimczuk Kamieniec Ząbkowicki 22
850 Kpszw S.A. sp.k. Wrocław 22
851 UBC Logistyka Sp. z o.o. Byków 22
852 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Górniczych P.R.I.G. sp.j. Adam Wójcik Lubin 22
853 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. Wrocław 22
854 Kancelaria Prawna Lexus M. Bobolewski i Spółka, S.K. Wrocław 22
855 Invest Group DI Sp. z o.o. Wrocław 22
856 CUPRUM Spółdzielnia Mieszkaniowa w Polkowicach Polkowice 22
857 INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o. Lubin 22
858 Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o. Łojowice 22
859 Deerfos Europe Sp. z o.o. Błonie 22
860 PPUH ELEKTROS Sp. z o.o. Bolesławiec 22
861 Falkomed – Fal, Kowalczykowski, Kowalczykowski sp.j. Wrocław 22
862 HTI BP Sp. z o.o. Śląsk S.K. Stanowice 22
863 ADEO SCREEN Sp. z o.o. Złotoryja 22
864 Log-Tech Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Syców 22
865 PPUH SAREL Ryszard Sabik Jelcz-Laskowice 22
866 Eko-Rados Grupa Producentów Rolnych Sp. z o.o. Radzowice 22
867 Captrain Polska Sp. z o.o. Wrocław 22
868 Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K. Wrocław 22
869 Spółdzielnia Mieszkaniowa Agromet Wrocław 22
870 Nowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 22
871 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe STAL-FOX Marek Nowaczek S.J. Skrzypnik 22
872 PHU Komunalnik – Sp. z o.o. Wrocław 21
873 Wodociągi Kłodzkie Sp. z o.o. Kłodzko 21
874 Fphu Armakan-Pvc Krzysztof Kiebus Oleśnica 21
875 Wtc Sp. z o.o. Długołęka 21
876 Blue Robotics Sp. z o.o. Wrocław 21
877 Quest – Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 21
878 Alrod Sp. z o.o. Wińsko 21
879 Integart Sp. z o.o. Błonie 21
880 Wektus Investments Sp. z o.o. Wrocław 21
881 Midas Max Sp. z o.o. sp.k. Biestrzyków 21
882 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bolesławiec 21
883 T.El. Poland Sp. z o.o. Wrocław 21
884 Grupa RB Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 21
885 Wedco Polska Sp. z o.o. Oleśnica 21
886 Gk Sprinkler Polska Sp. z o.o. Legnica 21
887 Abko Barbara Skwarek i Adam Skwarek S.J. Wałbrzych 21
888 Dap Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 21
889 Stemmann – Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 21
890 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kiełczów 21
891 Clearcode S.A. Wrocław 21
892 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kłodzku Kłodzko 21
893 Cermag Invest Sp. z o.o. Wrocław 21
894 ZETO – ŚWIDNICA Sp. z o.o. Świdnica 21
895 Elsur Sp. z o.o. Legnica 21
896 FIAB Sp. z o.o. S.K. Pietrzykowice 21
897 Sender J.Bednarek i S-Ka sp.j. Syców 21
898 Interchemol S.A. Oborniki Śląskie 21
899 Novum Finance Sp. z o.o. Wrocław 21
900 Pekrol Kazimierz Zemankiewicz, Marek Cichocki sp.j. Siedlęcin 21
901 Sped Malaga Edward, Malaga Renata sp. j. Wrocław 21
902 Kudrycki – Media Service Spółka Komandytowa Głogów 20
903 Pebek Sp. z o.o. Świdnica 20
904 Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o. Wrocław 20
905 Gospodarstwo Rolne Zbożopakt Sp. z o.o. Bełcz Mały 20
906 Spółdzielnia Mieszkaniowa Polne Lubin 20
907 Tws Gb Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20
908 Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o. Polkowice 20
909 Tox Pressotechnik Sp. z o.o. Wrocław 20
910 Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świdnica 20
911 BW Hotel Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 20
912 SOPP Packaging Sp. z o.o. Kamienna Góra 20
913 Jamp Sp. z o.o. Wrocław 20
914 Schavemaker Invest Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 20
915 Rileta Sp. z o.o. Legnica 20
916 Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Kobierzyce 20
917 Km Group Sp. z o.o. Miłochowice 20
918 Społem Oława Sp. z o.o. Oława 20
919 23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Lądku Zdroju Lądek-Zdrój 20
920 B&B Andrzej Bachmiński Jan Bobek sp.j. Wrocław 20
921 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Trzebnicy Trzebnica 20
922 Metikam Świderski sp.j. Żarów 20
923 Nova Engineering Sp. z o.o. Wrocław 20
924 Kazet Sp. z o.o. Głogów 20
925 Silkbau Sp. z o.o. Wrocław 20
926 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Bolesława Krzywoustego Wrocław 20
927 Altimi Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20
928 KALENBORN DELMA Sp. z o.o. Strzegom 19
929 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedynka Wrocław 19
930 DELAVAL Sp. z o.o. Wrocław 19
931 Wiktorowicz sp.j. Strzegom 19
932 Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Przeworno Sp. z o.o. Przeworno 19
933 Nts Wajnert sp.j. Międzybórz 19
934 Fbserwis Dolny Śląsk Sp. z o.o. Ścinawka Dolna 19
935 Europrojekt Beta Saller Polbau Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 19
936 EBV Elektronik Sp. z o.o. Wrocław 19
937 Alkam System Sp. z o.o. Legnica 19
938 Ara Pneumatik. L.T.M. Kościelniak. sp.j. Wrocław 19
939 Floko Sp. z o.o. Wrocław 19
940 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 19
941 Ig Design Group Sp. z o.o. Jędrzychowice 19
942 Zakład Produkcji Opakowań Jan Legeń Jawor 19
943 LG CNS Europe B.V. Oddział w Polsce Biskupice Podgórne 19
944 Smulders Polska Sp. z o.o. Chocianów 19
945 Martin Electronix M. Siemaszkiewicz, A. Siemaszkiewicz sp.j. Bielawa 19
946 KŁODZKODIS Sp. z o.o. Kłodzko 19
947 Kordas Sp. z o.o. sp.k. Srebrna Góra 19
948 Omega Buildings Sp. z o.o. B S.K. Smolec 19
949 Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 19
950 Wrobud – Zabytki Sp. z o.o. Wrocław 19
951 Pd Polkonbud S.A. Wrocław 19
952 Triplex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19
953 FARMEXIM Sp. z o.o. Wrocław 19
954 Elektroteg Sp. z o.o. Trzebnica 19
955 Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 19
956 Core Services Sp. z o.o. Wrocław 19
957 Industrie Maurizio Peruzzo Ovatex Sp. z o.o. Świdnica 19
958 Baumabrick Sp. z o.o. Wrocław 19
959 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Okoniewscy Vetos Farma Sp. z o.o. Bielawa 19
960 P. H. JAREXS Sp. z o.o. Legnica 19
961 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. B. Prusa Wrocław 19
962 POLBUS – PKS Sp. z o.o. Wrocław 19
963 Empol S.A. Źródła 19
964 Przedsiębiorstwo Rolne Naratów Sp. z o.o. w Naratowie Naratów 19
965 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Południe we Wrocławiu Wrocław 19
966 DR DEVELOPER Sp. z o.o. Wrocław 19
967 Fabryka Wkładów Odzieżowych CAMELA S.A. w Wałbrzychu Wałbrzych 19
968 Inkom S.A. Wrocław 18
969 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 18
970 Active Hotel Sp. z o.o. Wrocław 18
971 Inwestpolska – SM Sp. z o.o. Wrocław 18
972 Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 18
973 Carina Silicones Sp. z o.o. Siechnice 18
974 Cermag Sp. z o.o. Wrocław 18
975 Matplast Sp. z o.o. Nowa Ruda 18
976 Wanda Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 18
977 Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o. Wrocław 18
978 Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. Lubin 18
979 Eurocare Sp. z o.o. sp.k. Głogów 18
980 INSS – POL Sp. z o.o. Wrocław 18
981 Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 18
982 Stalko Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18
983 Przedsiębiorstwo Rolne Łukaszów Sp. z o.o. Łukaszów 18
984 Szkoła Inwestowania S.A. Wrocław 18
985 Next Generation Engineering Poland Sp. z o.o. Wrocław 18
986 Ifirma S.A. Wrocław 18
987 Art-Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 18
988 O2a Polska Sp. z o.o. Stanowice 18
989 Sprecher Automation Polska Sp. z o.o. Świdnica 18
990 SUPROBION Sp. z o.o. S.K. Mirków 18
991 Bfm-Bth Sp. z o.o. Legnica 18
992 Salwirak Sp. z o.o. Wrocław 18
993 Aurum Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18
994 TABAK POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 18
995 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stara Kamienica 18
996 Eco Ekologiczne Centrum Odzysku Sp. z o.o. Pieszyce 18
997 A+V Sp. z o.o. Wrocław 18
998 POLTEGOR PROJEKT Sp. z o.o. Wrocław 18
999 Auto – Kram Janusz Roman, Jacek Optołowicz, Grzegorz Roman sp.j. Wrocław 18
1000 PRIMA MODA S.A. Wrocław 18
1001 Ewax Ewa i Jacek Duniec sp.j. Wrocław 18
1002 VICOTEL Sp. z o.o. PHU Wałbrzych 18
1003 Thermaflex Izolacji Sp. z o.o. Żarów 17
1004 HOPOFARM Sp. z o.o. Prusy 17
1005 Multimet Sp. z o.o. Przemków 17
1006 Firma Wielobranżowa Jodko Schiewe Sp. J. Świdnica 17
1007 Eckert Automatyka Spawalnicza Sp. z o.o. Legnica 17
1008 Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs Włodzimierz Małyszko, Mirosława Małyszko, Zbigniew Gajos, Iwona Gajos, Krzysztof Ślęczek, Jowita Urbaniak – Ślęczek sp.j. Gniechowice 17
1009 Olczyk Sp. z o.o. Lokum sp.k. Wrocław 17
1010 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Jawor 17
1011 Green Metals Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 17
1012 Patelec-Elpena Sp. z o.o. Legnica 17
1013 Zakłady Elektrotechniki Motoryzacyjnej Sp. z o.o. Duszniki-Zdrój 17
1014 Cshark Sp. z o.o. Wrocław 17
1015 Dom Partner Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17
1016 Przedsiębiorstwo Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Zawiszów 17
1017 MBR Finance S.A. Wrocław 17
1018 BINOTTO POLSKA Sp. z o.o. Oleśnica 17
1019 RKB Sp. z o.o. Wrocław 17
1020 Reverto II Sp. z o.o. Głogów 17
1021 Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o. Wrocław 17
1022 Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o. Wrocław 17
1023 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych we Wrocławiu Sp. z o.o. Nasławice 17
1024 WEBBER & SAAR SPÓŁKA Z O.O. Wrocław 17
1025 SACA Sp. z o.o. Wrocław 17
1026 Duko sp.j. D. Drapiej, A. Dawiec Jelenia Góra 17
1027 Zakład Ogólnobudowlany Remeco R. Waszczuk, T. Waszczuk sp.j. Wilków 17
1028 Sigma Service Sp. z o.o. S.K. Lubin 17
1029 Italiana- Construzioni Sp. z o. o. Wrocław 17
1030 Van Stev Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17
1031 Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Biuro Handlowe Wrocław 17
1032 Terwer Logistic Sp. z o.o. S.K. Świdnica 17
1033 Awartech A. Chmielewska, A. Petyniak sp.j. Kiełczów 17
1034 LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. Stara Kamienica 17
1035 Wrocławska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Wrocław 17
1036 PPH WADEX S. A. Wrocław 17
1037 Meta Piotr Wosiek, Jarosław Szewczyk S.J. Olszany 17
1038 Nutmar Sp. z o.o. S.K. Świdnica 17
1039 Womak Delta Sp. z o.o. Wrocław 17
1040 Host Inwestycje 4 Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 17
1041 Pgnig Gazoprojekt S.A. Wrocław 17
1042 Hemmersbach Central Support Sp. z o.o. sp.k. Kobierzyce 17
1043 Lumen Polska Sp. z o.o. Wrocław 17
1044 EuroPharma Alliance Sp. z o.o. Rzeplin 17
1045 Rotomat Sp. z o.o. Wrocław 17
1046 Dorfner Minerals Polska Sp. z o.o. Legnica 16
1047 Pre-Fabrykat Sp. z o.o. Miłków 16
1048 Arkas Sp. z o.o. Jawor 16
1049 Assai Sp. z o.o. Wrocław 16
1050 Franc Gardiner Sp. z o.o. Świdnica 16
1051 Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k. Głogów 16
1052 Bel-Pol Pankiewicz, Mielniczyn sp.j. Świdnica 16
1053 POLMOZBYT – JELCZ S.A. Przedsiębiorstwo Obrotu Samochodami i Częściami Zamiennymi Jelcz-Laskowice 16
1054 Bober Sp. z o.o. Wrocław 16
1055 Blockpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Wrocław 16
1056 Exclusive Dom Development A. Pustuła sp.j. Wrocław 16
1057 Sycowska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Syców 16
1058 Bio-Kosmetyka Sp. z o.o. Wrocław 16
1059 Regess Sp. z o.o. Jelenia Góra 16
1060 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Jaworami Wrocław 16
1061 VIA TECHNIKA OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ Sp. z o.o. Komorniki 16
1062 NBC Sp. z o.o. Wrocław 16
1063 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bogatynia 16
1064 Simpleav Sp. z o.o. Wrocław 16
1065 Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o. Kunice 16
1066 HACH LANGE Sp. z o.o. Wrocław 16
1067 Zakład Techniki Odlewniczej Promet Sp. z o.o. Wałbrzych 16
1068 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wygodne Mieszkanie Sp. z o.o. Wrocław 16
1069 Dolmeb Sp. z o.o. Świdnica 16
1070 CYNK – MAL S. A. Legnica 16
1071 Kermi Sp. z o.o. Wrocław 16
1072 Specjalna Strefa Ekonomiczna Małej Przedsiębiorczości S.A. ( SSEMP ) Kamienna Góra 16
1073 MNO Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16
1074 Ka-Mi Sp. z o.o. Kaszyce Milickie 16
1075 Western Equipment For Sport And Other Technologies – Polska Sp. z o.o. Wrocław 16
1076 Archicom Studio Projekt Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16
1077 Samwha Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 16
1078 Instytut Automatyki Systemów Energetycznych Sp. z o.o. Wrocław 16
1079 Medipe Sp. z o.o. Wrocław 16
1080 Przedsiębiorstwo Wodno Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 16
1081 Eko-Tech Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe A. Mierzwa i W. Kurpaski sp.j. Wrocław 16
1082 Brados sp.j. T.Grzesiak, P.Pawlak, K.Kuchciński Zabrodzie 16
1083 A.T.E. Poland Sp. z o.o. Wrocław 16
1084 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z Siedzibą w Jelczu-Laskowicach Jelcz-Laskowice 16
1085 Inwestgrupa Sp. z o.o. IG Dom Spółka Komandytowo Akcyjna Wrocław 16
1086 VEII Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16
1087 Deviniti Sp. z o.o. Wrocław 16
1088 Bartek Candles Małgorzata i Janusz Bryłkowscy sp.j. Bystrzyca 16
1089 Wistal Czesław Wojtyla i Wspólnicy – sp.j. Świdnica 16
1090 Dolnośląski Fundusz Gospodarczy Sp. z o.o. Wrocław 16
1091 PMPKonmet Sp. z o.o. Jelenia Góra 16
1092 Ośrodek Hodowli Zarodowej Przerzeczyn Zdrój Sp. z o.o. Gilów 16
1093 Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Wrocław 16
1094 Promotor Sp. z o.o. Wałbrzych 16
1095 AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 16
1096 Ligum Pol Sp. z o.o. Głogów 16
1097 ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. S.K. Bielawa 16
1098 Saturn Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 16
1099 MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o. Pietrzykowice 16
1100 Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. – Grupa PGU Jelenia Góra 16
1101 SPOŁEM Spółdzielnia Hurtowo – Detaliczna TĘCZA Wrocław 16
1102 Lubmed Sp. z o.o. Lubin 16
1103 PHU Domagała sp.j. Wojkowice 16
1104 Hester Sp. z o.o. Pieszyce 16
1105 Abc – Service R.Brząkała, R.Gawron, M.Nazaruk sp.j. Wrocław 15
1106 Safehome Sp. z o.o. Wrocław 15
1107 C&M Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 15
1108 Dex Premium Sp. z o.o. Lubin 15
1109 Dunning, Kruger & Associates Sp. z o.o. Wrocław 15
1110 Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o. Wrocław 15
1111 Jot-Ce. Concept Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 15
1112 Ruben-Bau Sp. z o.o. Jelenia Góra 15
1113 Domax Development Sp. z o.o. S.K. Oława 15
1114 Dakar Trans Sp. z o.o. Wrocław 15
1115 O.P.S.O. Sp. z o.o. Jelenia Góra 15
1116 Jaworskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Jawor 15
1117 Agromadex Sp. z o.o. Pszenno 15
1118 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Obornikach Śląskich Oborniki Śląskie 15
1119 Szlif Glass Urszula Szurek i Piotr Szurek sp.j. Pieńsk 15
1120 GRAND Sp. z o.o. S.K. Głogów 15
1121 Capricorn S.A. Świebodzice 15
1122 Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o. Kowary 15
1123 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz sp.j. Wrocław 15
1124 Integrit S.A. Wrocław 15
1125 Auto Klimat Sp. z o.o. Wrocław 15
1126 Framelogic Sp. z o.o. Wrocław 15
1127 Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Karpacz 15
1128 NOVASPINE Sp. z o.o. Tyniec Mały 15
1129 Mp Corp 2 Sp. z o.o. Wrocław 15
1130 Gero Dairy Sp. z o.o. Borzęcin 15
1131 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Ząbkowicach Śląskich Ząbkowice Śląskie 15
1132 Digital Codes Sp. z o.o. Wrocław 15
1133 Centrum Hiperbaryczne, Falkomed, Kocwa, sp.j. Wrocław 15
1134 Wro Eu Invest Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15
1135 Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo sp.j. Wrocław 15
1136 Legnicki Park Technologiczny Letia S.A. Legnica 15
1137 Jelenia Struga Medical Spa Sp. z o.o. Kowary 15
1138 Nartorama Sp. z o.o. Duszniki-Zdrój 15
1139 Firma ML Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 15
1140 World Acoustic Group S.A. Chróstnik 15
1141 Awg Sp. z o.o. Wrocław 15
1142 Delta Property Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15
1143 Medipe De Sp. z o.o. Hr sp.k. Wrocław 15
1144 Parktel Sp. z o.o. Wrocław 15
1145 Funke Polska Sp. z o.o. Prusy 15
1146 Łanpol Sp. z o.o. Komorniki 15
1147 Ocean Fish A. i S. Kaczmarek, P. Rozmiarek S.J. Ruszowice 15
1148 Gam – Sp. z o.o. Wrocław 15
1149 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Ziębice 15
1150 PM GROUP POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 15
1151 Softserve Poland Sp. z o.o. Wrocław 15
1152 Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs Wrocław 15
1153 Majątek Ziemski Stary Jaworów S.A. Jaworzyna Śląska 15
1154 SIMONA POLSKA Sp. z o.o. Wojkowice 15
1155 Energoprem Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 15
1156 Group – Arch Sp. z o.o. Wrocław 15
1157 Budownictwo PSB Osiński I Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 15
1158 Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15
1159 Delta Business Service Sp. z o.o. Wrocław 15
1160 Centrum Meblarstwa Sp. z o.o. Świdnica 14
1161 Aspa S.A. Wrocław 14
1162 S-Lab Sp. z o.o. Mirków 14
1163 Violetta Sp. z o.o. Stronie Śląskie 14
1164 Vitruvion Sp. z o.o. Mysłakowice 14
1165 Citi Development Sp. z o.o. Oleśnica 14
1166 Inmed-Karczewscy Sp. z o.o. S.K. Krępice 14
1167 VD Sp. z o.o. Invest sp.k. Wrocław 14
1168 Locus Sp. z o.o. Wrocław 14
1169 Roba Metals Polska Sp. z o.o. Stanowice 14
1170 Leja sp.j. Wrocław 14
1171 SANIKOM Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Lubawka 14
1172 Pollux Accountant Sp. z o.o. Świdnica 14
1173 Gerpol Instalacje Sp. z o.o. S.K. Mokronos Dolny 14
1174 Centrum Handlowe Tgg Sp. z o.o. Wrocław 14
1175 Therma-Klim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14
1176 Vika J.Ł. Wiśniewscy sp.j. Szczawin 14
1177 Dedal Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 14
1178 Ab Sciex Sp. z o.o. Wrocław 14
1179 Sun Project Sp. z o.o. Legnica 14
1180 Sanswiss Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 14
1181 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żak Wrocław 14
1182 ATEX Sp. z o.o. Godzikowice 14
1183 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Art-Zbyt sp.j. Andrzej Wojtyczka, Bogdan Michalak Milicz 14
1184 Coronel Sp. z o.o. Gniechowice 14
1185 Comes Sp. z o.o. Wrocław 14
1186 Spin Elektronik Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14
1187 Vaco Sp. z o.o. Wrocław 14
1188 Miko Invest Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 14
1189 Antonio Wind Power Sp. z o.o. Wrocław 14
1190 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji DELFIN Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 14
1191 Mistal Accessories Monika Głuszek, Michał Głuszek, sp.j. Świdnica 14
1192 Sente Sp. z o.o. S.K. (Dawniej Sente-Systemy Informatyczne- Sp. z o.o. ) Wrocław 14
1193 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o. Lubin 14
1194 M&I Rostocki Sp. z o.o. Wrocław 14
1195 Dolnośląskie Centrum Chorób Serca Im. Prof. Zbigniewa Religi Medinet Sp. z o.o. Wrocław 14
1196 Guenther Polska Sp. z o.o. Długołęka 14
1197 Zakład Produkcyjno-Handlowy Eleks Sp. z o.o. Głogów 14
1198 Kancelaria Radcy Prawnego – Krzysztof Jaworski i Wspólnicy sp.k. Strzegom 14
1199 D+H Polska Sp. z o.o. Wrocław 14
1200 Przychodnia Specjalistyczna Regina i Walenty Śliwa sp.j. Wałbrzych 14
1201 MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. Wrocław 14
1202 Opstalent Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14
1203 W&K Industriemontage Sp. z o.o. Lubin 14
1204 Cebitgroup EP Sp. z o.o. Sp.J. Wrocław 14
1205 BTLB Bitumex Sp. z o.o. S.K. Jędrzychowice 14
1206 Jogra 6 Sp. z o.o. Wrocław 14
1207 Euronajem Sp. z o.o. Wrocław 14
1208 GAMA Dubanowicz S.J. Oleśnica 14
1209 Centrum Rehabilitacji Rolników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Granit w Szklarskiej Porębie Szklarska Poręba 14
1210 Dcag Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 14
1211 Maślice Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Wrocław 14
1212 Polmet Sp. z o.o. Kłodzko 14
1213 Kryszczuk Sp. z o.o. S.K. Chojnów 14
1214 Idea Fleet S.A. Wrocław 14
1215 Trans-Cargo Group Sp. z o.o. S.K. Oleśnica 14
1216 Ecoms Consulting Sp. z o.o. Wrocław 14
1217 Midam Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14
1218 Prestige Decor Michał i Monika Makuszak sp.j. Rzeplin 14
1219 ETC Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 14
1220 Cb Neo Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 14
1221 Alpepharma Sp. z o.o. Jelenia Góra 14
1222 Exence S.A. Kobierzyce 14
1223 Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk sp.j. Wrocław 14
1224 Multiagencja Conditor Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 14
1225 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaniu Lubań 13
1226 Ekoceramika Sp. z o.o. Suszki 13
1227 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Żmigrodzie Żmigród 13
1228 Wytwórnia Wód Mineralnych Mineral Marek Duda, Augustyn Maślanka sp.j. Zakład Pracy Chronionej Gorzanów 13
1229 Agrominor Sp. z o.o. Mokrzeszów 13
1230 Chata Karczowiska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mysłakowice 13
1231 Żelimet J.Urbanek i S-Ka sp.j. Twardogóra 13
1232 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Święta Katarzyna 13
1233 Mikulicz Sp. z o.o. Świebodzice 13
1234 Scandinavian Stone Polska Sp. z o.o. Wrocław 13
1235 CS Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13
1236 POL – LEAN Sp. z o.o. Łosice 13
1237 Specjalistyczny Szpital Ginekologiczno – Położniczy Im. E. Biernackiego w Wałbrzychu Wałbrzych 13
1238 Centrum Medyczne Zabobrze Magdalena Makiela – Wychota i Wspólnicy sp.j. Jelenia Góra 13
1239 Nasz Dom Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 13
1240 Voit Center Sp. z o.o. Wrocław 13
1241 WERIT POLSKA Sp. z o.o. Błonie 13
1242 Industrial Solutions Group Sp. z o.o. Szczepanów 13
1243 Italfresco Dowgier i Wspólnicy Spółka Komandytowa Tyniec Mały 13
1244 Zakład Techniki Ochrony Środowiska Foleko Sp. z o.o. Świdnica 13
1245 PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 13
1246 Apteka Zabobrze Aniela Makiela, Manfred Makiela, Monika Barbara Makiela sp.j. Jelenia Góra 13
1247 Contrans Ti Sp. z o.o. Wrocław 13
1248 Polkowickie Centrum Usług Zdrowotnych – ZOZ S.A. Polkowice 13
1249 Korona sp.j. A. Konefał W. Mazurek W. Leszczak Kłodzko 13
1250 Logistic Solutions Group Sp. z o.o. Wrocław 13
1251 Spółdzielnia Mieszkaniowa POD ŚNIEŻKĄ w Kowarach Kowary 13
1252 Incepti Development S.A. Wrocław 13
1253 Schavemaker Poland Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 13
1254 Frohe Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 13
1255 Fastenal Europe Sp. z o.o. Psary 13
1256 Elżbieta Korczak Przedsiębiorstwo Handlu i Usług HALA STRZEGOMSKA Zakład Pracy Chronionej Wrocław 13
1257 Exkol Przedsiębiorstwo Budownictwa Kolejowego i Usług Handlowych sp.j. Wojciech Szawłowski i Spółka Wrocław 13
1258 Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka S.A. Świebodzice 13
1259 Plantag Sp. z o.o. Żmigród 13
1260 CREATOR Sp. z o.o. Wrocław 13
1261 Fera Sp. z o.o. Wrocław 13
1262 Hasta Sp. z o.o. Wrocław 13
1263 Art – Pol Sp. z o.o. Wrocław 13
1264 DIORA – ŚWIDNICA Sp. z o.o. Świdnica 13
1265 RockChem Sp. z o.o. S.K. Smolec 13
1266 Ludus Sp. z o.o. Bobrów 13
1267 Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o. Pierwoszów 13
1268 Paass Logistyka Sp. z o.o. Bolesławiec 13
1269 Cca Europe.Pl Sp. z o.o. Wrocław 13
1270 Biała Woda Sp. z o.o. Sienna 13
1271 Vidicon Investments Sp. z o.o. Wrocław 13
1272 Firma Gwarant – Tomczyk sp.j. Głogów 13
1273 Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Ruda 13
1274 TEXSIM Spółdzielnia Inwalidów w Miliczu Milicz 13
1275 Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego PAN Wrocław 13
1276 Dai Logistic Solution Sp. z o.o. Dzierżoniów 13
1277 Komandor System Sp. z o.o. Wrocław 13
1278 ZG Lighting Polska Sp. z o.o. Wrocław 13
1279 Minova-Ksante Sp. z o.o. Polkowice 13
1280 Spółdzielnia Mieszkaniowa IM . Jana III Sobieskiego Wrocław 13
1281 Toyota & Lexus Centrum Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 13
1282 SSE Polska sp. z o.o. Rogów Sobócki 13
1283 Agro-Holland Sp. z o.o. Chwalimierz 13
1284 Procobot Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13
1285 Dijo Investment Sp. z o.o. S.K. Zabrodzie 13
1286 Agro Brokers Transport Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13
1287 Centrala Farmaceutyczna Hasco-Lek Sp. z o.o. Wrocław 13
1288 Karol Fuchs, Piotr Salamon sp.j. Wrocław 13
1289 Pharma Distribution Group Sp. z o.o. Wrocław 13
1290 PPHU IZOLMET Sp. z o.o. w Zawoni Zawonia 13
1291 TOP – FARM Sp. z o.o. Księginice Wielkie 12
1292 REXER Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12
1293 4Living Sp. z o.o. sp.k. Kąty Wrocławskie 12
1294 Codedose Sp. z o.o. Wrocław 12
1295 Arkadia Bis Mtg Sp. z o.o. Lwówek Śląski 12
1296 Bechtle Direct Polska Sp. z o.o. Wrocław 12
1297 Salus Centrum Medyczne Sp. z o.o. Kłodzko 12
1298 Przesiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji Hydropol-Dekor Ryszard Reniewski i Krzysztof Pietrek – sp.j. Wrocław 12
1299 Pruftechnik – Wibrem Sp. z o.o. Wrocław 12
1300 Sjenitex sp.j., Kamieniarstwo Roman Słociński Jacek Słociński Bielawa 12
1301 Złom-Trans i Sp. z o.o. S.K. Bartoszów 12
1302 Entrack – Pol Sp. z o.o. Brzeg Dolny 12
1303 Edukacja Sp. z o.o. Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Wrocław 12
1304 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 12
1305 Astra Bis Sp. z o.o. Wrocław 12
1306 Neptunus Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 12
1307 Ponar Lubań Sp. z o.o. Lubań 12
1308 Steam Sp. z o.o. Legnica 12
1309 ZEHNDER POLSKA Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 12
1310 Związkowiec Spółdzielnia Mieszkaniowa Jelenia Góra 12
1311 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk Wrocław 12
1312 Spółdzielnia Inwalidów Elektromet Dzierżoniów 12
1313 Stefan Berezowska, Myśliwiec, Szumski sp.j. Środa Śląska 12
1314 Firma Motoryzacyjna Ligęza Sp. z o.o. Jelenia Góra 12
1315 Tomala sp.j. Bystrzyca Kłodzka 12
1316 R2 INVEST Sp. z o.o. Wrocław 12
1317 Organique Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12
1318 Legnickie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Legnica 12
1319 Matecs Sp. z o.o. Legnica 12
1320 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 6 Spółka Komandytowa Wrocław 12
1321 Textil Bolesławiec Sp. z o.o. Trzebień 12
1322 Formsoft Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 12
1323 Stator Mk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12
1324 Przedsiębiorstwo Art – Płakowice Sp. z o.o. Lwówek Śląski 12
1325 Technologia i Styl Sp. z o.o. Wrocław 12
1326 Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowo-Przetwórcze Metal Plast Sp. z o.o. sp.k. Świebodzice 12
1327 Taja Krawczyszyn – Kabza sp.j. Żmigród 12
1328 Pgnig Termika Energetyka Rozproszona Sp. z o.o. Wrocław 12
1329 Langmedia Sp. z o.o. Wrocław 12
1330 Aqua Serwis S.A. Wrocław 12
1331 Exclusive World Sp. z o.o. Wrocław 12
1332 Sagiton Sp. z o.o. Wrocław 12
1333 Tam Polska Sp. z o.o. Wrocław 12
1334 RE- WO Auto Serwis Sp. z o.o. Lubin 12
1335 Azpiaran Polska Sp. z o.o. Wojkowice 12
1336 M.Ostrowski sp.j. Wrocław 12
1337 Tillberg Design Poland Sp. z o.o. Wrocław 12
1338 GRABINEX Sp. z o.o. Strzegom 12
1339 Strzegomskie Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. Strzegom 12
1340 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Raszynek Sp. z o.o. Okmiany 12
1341 ADMI Sp. z o.o. Wrocław 12
1342 BMC Craft Ibmt Sp. z o.o. S.K. Błonie 12
1343 Steinblau Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 12
1344 Funam Sp. z o.o. Wrocław 12
1345 Investpol Sp. z o.o. Głogów 12
1346 INTERNET UNION S.A. Wrocław 12
1347 Antrans Sp. z o.o. S.K. Głogów 12
1348 Ergobud – Sp. z o.o. Olesnica 12
1349 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ostoja Jelenia Góra 12
1350 BALLUFF Sp. z o.o. Wrocław 12
1351 Alva Sp. z o.o. Wrocław 12
1352 Pij sp.j. M. Pierzchała, T. Jabłoński Wrocław 12
1353 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Komak Sp. z o.o. Ruszowice 12
1354 August Bruki Limited Sp.K. Wrocław 12
1355 Villa Cotonina Sp. z o.o. Świeradów-Zdrój 12
1356 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szarotka Kamienna Góra 12
1357 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAWISZÓW Świdnica 12
1358 Alba Dolny Śląsk Sp. z o.o. Wałbrzych 12
1359 Tabiplast Sp. z o.o. Pietrzykowice 12
1360 Top-Pharma Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12
1361 FLORIAN Spółdzielnia Pracy Usług Kominiarskich Wrocław 12
1362 Zuw Urbex Sp. z o.o. Lubin 12
1363 P&M Group Sp. z o.o. Wrocław 12
1364 Firgang Sp. z o.o. sp.k. Ziębice 12
1365 DOMAR S.A. Wrocław 12
1366 Materiały Budowlane Stępińska Sp. z o.o. – Skrót Nazwy Spółki MBS Sp. z o.o. Wrocław 12
1367 Fanlogic Sp. z o.o. S.K. Wałbrzych 12
1368 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Promed Sp. z o.o. Jelenia Góra 12
1369 Budromos J.T. Bieńkowscy sp.j. Legnica 12
1370 Medyczne Abc Andrzej Prus Alicja Prus sp.j. Legnica 12
1371 Pruszyński P.G. Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 12
1372 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Rol-Mlex Sp. z o.o. Ścinawka Średnia 12
1373 PPH K.A.M. Sp. z o.o. Nowa 11
1374 CSS Corp Sp. z o.o. Wrocław 11
1375 Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 11
1376 Megaserwis Sp. z o.o. Bogatynia 11
1377 S & A SERVICE Sp. z o.o. Wrocław 11
1378 Alektum Sp. z o.o. Wrocław 11
1379 Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin – Zakład Pracy Chronionej Bierutów 11
1380 Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. Wołów 11
1381 Hst Agro Sp. z o.o. Siecieborowice 11
1382 PROTEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych i Elektroenergetycznych Wrocław 11
1383 Spółka Agrarna – Mościsko – Sp. z o.o. Mościsko 11
1384 Stal-Mont Sp. z o.o. Wrocław 11
1385 CMP Holding Sp. z o.o. Wrocław 11
1386 Ziajka Zbigniew Przedsiębiorstwo Drogowe Wrocław 11
1387 Prw Sp. z o.o. Wrocław 11
1388 Wrocławskie EYE Laser Center Sp. z o.o. Wrocław 11
1389 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Ms Sp. z o.o. Makowice 11
1390 Eilfix Polska sp.j. Łagowska Taulitz Wrocław 11
1391 PPHU Wiplast Sp. z o.o. Syców 11
1392 Rolnix Sp. z o.o. Muszkowice 11
1393 HR Work Force Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11
1394 Bridgestone Diversified Products Poland Sp. z o.o. Żarów 11
1395 Pcc Polska T. Jarmuszczak sp.j. Wrocław 11
1396 MULLER Jelcz-Laskowice Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 11
1397 Sopp Polska Sp. z o.o. Kamienna Góra 11
1398 A2B Online Polska Sp. z o.o. Długołęka 11
1399 Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o. Świdnica 11
1400 Spigiel BM Sp. z o.o. S.K. Długołęka 11
1401 Hosch Techniki Transportowe Polska Sp. z o.o. Wrocław 11
1402 Piekarnia – Kupczyk Andrzej Kupczyk i Marta Kupczyk sp.j. Chojnów 11
1403 Zeller + Gmelin Sp. z o.o. Mirków 11
1404 DSA Investment S.A. Wrocław 11
1405 Przedsiębiorstwo Usług Informatycznych Zeto-Projekt Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 11
1406 VMA Polska Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 11
1407 Elektro-Partner Izabela Opioła, Grzegorz Opioła S.J. Ząbkowice Śląskie 11
1408 Gollwitzer Polska Sp. z o.o. Cesarzowice 11
1409 Zespół Usług Medycznych Medyk Sp. z o.o. Świdnica 11
1410 Kollamat Sp. z o.o. Wrocław 11
1411 Amilian Sp. z o.o. Jelenia Góra 11
1412 HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 11
1413 Herkules Sp. z o.o. Kiełczów 11
1414 Presscom Sp. z o.o. Wrocław 11
1415 Elmine Sp. z o.o. Głogów 11
1416 Fago Sp. z o.o. Dzierżoniów 11
1417 SPEKTRUM Sp. z o.o. Wrocław 11
1418 Dijo Sweet Sp. z o.o. Zabrodzie 11
1419 Regionalne Centrum Krwiodastwa i Krwiolecznictwa Wałbrzych 11
1420 Tespol Sp. z o.o. Wrocław 11
1421 Śfup Development Sp. z o.o. Wrocław 11
1422 Augusto – Limaro Lipiński, Marszałek sp.j. Jelenia Góra 11
1423 Reiner Polska Sp. z o.o. Błonie 11
1424 MK Scaffolding Sp. z o.o. Wrocław 11
1425 Sonac Osetnica Sp. z o.o. Osetnica 11
1426 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 2 S.K. Wrocław 11
1427 Kmm Elektro Sp. z o.o. Wrocław 11
1428 Dex-Pol Wróblowie, sp.j. Lubin 11
1429 Koksztys Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka Komandytowa Wrocław 11
1430 Tht Produkcja Opakowań Przemysłowych Sp. z o.o. Świdnica 11
1431 TAEGUTEC Polska Sp. z o.o. Wrocław 11
1432 Kancelaria Prawna G. Bobrowski i Wspólnicy sp.k. Wrocław 11
1433 Sirit Poland Sp. z o.o. Wrocław 11
1434 Digital Revolution Poland Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 11
1435 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Transmas sp.j. Ireneusz i Andrzej Stefaniak Bukowice 11
1436 Effcontrol Sp. z o.o. Mirków 11
1437 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Stanisława Staszica w Lubinie Lubin 11
1438 Flex Polska Sp. z o.o. Międzyrzecze 11
1439 Spółdzielnia Mieszkaniowa Rotunda Wrocław 11
1440 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Insbud Sp. z o.o. Zgorzelec 11
1441 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Jerzy Gawrycki Bielawa 11
1442 Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy sp.j. Zachowice 11
1443 Przedsiębiorstwo Handlowe Sawczak sp.j. Gryfów Śląski 11
1444 DRG AGRO GROUP Daniel Gogolewski Tuszyn 10
1445 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kamienna Góra 10
1446 Leanforge Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10
1447 Legmod S.J. Zakłady Modelarsko – Odlewnicze Legnica 10
1448 Poltrailers Centrum Naczep Sp. z o.o. S.K. Byków 10
1449 Kowary Carpets Sp. z o.o. Kamienna Góra 10
1450 Kfb Acoustics Sp. z o.o. Wrocław 10
1451 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Jedność w Grochowiskach Grochowiska 10
1452 Chmara – Lipianin sp.j. Nowa Ruda 10
1453 Orion Next Sp. z o.o. Wrocław 10
1454 M + M INWESTYN Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10
1455 Przedsiębiorstwo Produkcji i Handlu Zagranicznego Zoolog Jarosław Danek,Roman Myrdzio sp.j. Wrocław 10
1456 PAŁAC WOJANÓW Sp. z o.o. Wrocław 10
1457 Sombin Stanisław Tyrała Sp. J. Jelenia Góra 10
1458 Przedsiębiorstwo Produkcyjno, Usługowe i Handlowe Omega sp.j. Rychter, Twardzicki Świdnica 10
1459 Technika Instalacyjna Top – Projekt Sp. z o.o. Wrocław 10
1460 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barycz Sp. z o.o. Gądkowice 10
1461 Epsilon VD Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10
1462 Auto Zatoka Sp. z o.o. Wrocław 10
1463 Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. Legnica 10
1464 Apteka Wratislavia Dorota Marcinkowska, Jacek Macikowski sp.j. Wrocław 10
1465 Dolnośląska Fabryka Maszyn Elektrycznych Sp. z o.o. Wrocław 10
1466 Proved Sp. z o.o. Wrocław 10
1467 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Vitbis Sp. z o.o. Złotoryja 10
1468 Kantar Media Sp. z o.o. Wrocław 10
1469 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Strzelin 10
1470 Medicus Nieruchomości Sp. z o.o. Lubin 10
1471 Sek Deweloper Sp. z o.o. sp.k. Trzebnica 10
1472 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Maxpol Sp. z o.o. Wałbrzych 10
1473 Gambit Lubawka Sp. z o.o. Lubawka 10
1474 Car – Line Małgorzata Lasik sp.j. Wrocław 10
1475 Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki PIB Żerniki Wielkie Spółka z o.o. Żerniki Wielkie 10
1476 Skobierski Stropy Spółka Komandytowa Trzebień 10
1477 K.T.M. Sp. z o.o. Gorzesław 10
1478 Sumax Elektronarzędzia Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10
1479 Hella Techniki Osłonowe Sp. z o.o. Wrocław 10
1480 Metalerg Sp. z o.o. S.K. Oława 10
1481 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10
1482 Caussade Nasiona Polska Sp. z o.o. Strzelin 10
1483 Hager Polonia Sp. z o.o. Wrocław 10
1484 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Tadeusza Kościuszki w Tomkowicach Tomkowice 10
1485 Meblostyl Sp. z o.o. Wrocław 10
1486 Contra Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10
1487 Narzędzia Skrawające Tools – Sp. z o.o. Siechnice 10
1488 Budus – Grupa Phmb Sp. z o.o. Wrocław 10
1489 BZWF MOTOR Sp. z o.o. Wrocław 10
1490 RGB Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10
1491 Axxiome Polska Sp. z o.o. Wrocław 10
1492 Świat Papieru Sp. z o.o. Wrocław 10
1493 Tank – Sp. z o.o. Kłodzko 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu  na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2016-2017,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. Zł w 2017 roku,

3. Zysk netto w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.

4. Kapitał własny w latach 2016 i 2017 wyższy niż 1 tys. Zł.
Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowane jest w porównaniu do spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy funduszy własnych i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej

W końcu  marcu 2019 r.: C/Z:  14,8, a  C/WK: 1,15.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2019 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w końcu marca 2019 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2017 r.  I wskaźnika C/Z w końcu marca 2019 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2017 r.  I wskaźnika C/Wk w końcu marca 2019 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w końcu marca 2019 roku.

Informacje o Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytucie Europejskiego Biznesu

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza.  Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Brylanty Polskiej Przedsiębiorczości, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. Zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.