Gepardy Biznesu

Bank Spółdzielczy w Sośnicowicach Gepardem Biznesu 2014

Jestem dumna, że kieruję zespołem ludzi, którzy poważnie utożsamiają się z Bankiem i wiedzą, że bez ich dobrej pracy, poświęcenia i zaangażowania nie byłoby dzisiejszych sukcesów, mówi Janina Morys, Prezes Banku Spółdzielczego w Sośnicowicach.

Janina Morys, Prezes Banku Spółdzielczego w Sośnicowicach:

Od niemal siedmiu dziesiątek lat wspieramy   klientów naszego Banku Spółdzielczego w ich rozwoju gospodarczym, służymy pomocą i fachowymi usługami doradczymi. Działając na lokalnym rynku przyczyniamy się w pewnym stopniu do zwiększania  aktywności gospodarczej w naszym regionie.
Image

Przez okres minionych  lat dzieje naszego Banku związane  były  z zachodzącymi zmianami  gospodarczymi  i administracyjnymi na ziemiach polskich. Dziś działamy na terenie województwa  śląskiego oraz powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego w województwie opolskim.
Długoletnia tradycja oraz ugruntowana na rynku pozycja sprawiają, że mimo dużej konkurencji Bank bardzo dobrze sobie radzi na lokalnym rynku finansowym i uzyskuje dobre wyniki.
Na dzień dzisiejszy zatrudniamy 22 osoby i stanowimy zgraną, kompetentną  drużynę. Jestem dumna, że kieruję zespołem ludzi, którzy poważnie utożsamiają się z Bankiem i wiedzą, że bez ich dobrej pracy, poświęcenia i zaangażowania nie byłoby dzisiejszych sukcesów.

Bank Spółdzielczy w Sośnicowicach  został wyróżniony w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014.