Klub

Dariusz Romanowicz został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Dariusz Romanowicz, dyrektor finansowy SITCONTEC Polska S.A.w Bolesławcu został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu.

SITCONTEC POLSKA Spółka z o.o. w Bolesławcu powstała w roku 2008. Firma została założona przez grupę osób chcących stworzyć nową Firmę, dobrze zarządzaną otwartą na wdrażanie nowych technologii mogących podjąć każde wyzwanie. Naszą dewizą jest:

„Nie ma rzeczy nie do zrobienia, są tylko takie które jest ciężko wykonać”

Firma „Sitcontec POLSKA” jest firmą prywatną. Kapitał kontrolny (100%) posiadają członkowie Zarządu. Kapitał założycielski w 2008 roku wyniósł 50.000,00 zł. Na przestrzeni roku ulegał podwyższeniu do 134.000,00 zł. W roku 2010 kapitał został podwyższony do 254.000,00 zł. W 2011 kapitał założycielski został podniesiony do kwoty 529 100,00 zł. W 2012 kapitał założycielski został podniesiony do kwoty 1 154 100,00 zł. W dniu 14. maja firma została przekształcona w Spółkę Akcyjną.

W roku 2009 Firma rozwinęła się i zatrudniała 30-tu wykwalifikowanych pracowników. Od samego początku Zarząd i kadra techniczna firmy kładą szczególny nacisk, na jakość wykonywanych robót i terminowość ich wykonania. Znalazło to uznanie inwestorów i zleceniodawców. W 2010 r. obrót spółki Sitcontec wyniósł ponad 6 mln zł netto, a poziom zatrudnienia przekroczył 80 osób. W 2011r. obrót spółki przekroczył 12 mln zł netto, a poziom zatrudnienia osiągnął ponad 100 osób. Potwierdzeniem wysokiego stopnia stabilności Firmy jest uzyskany CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ, nadawany przez Dun&Bradstreet Polska, wiodącą na świecie wywiadownię gospodarczą, która wnikliwie analizuje wskaźniki finansowe i moralność płatniczą przedsiębiorstw.

Kadra techniczna Firmy to wykwalifikowani, doświadczeni pracownicy z branż hydrotechnicznej, konstrukcyjnej, instalacyjnej, teletechnicznej posiadający uprawnienia budowlane do projektowania i nadzorowania budowy oraz niższe uprawnienia górnicze.

Naszym największym kapitałem są ludzie. Wykwalifikowana kadra to podstawowy czynnik sukcesu każdego przedsiębiorstwa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego starannie dobieramy naszych pracowników. Nad przebiegiem każdego z projektów czuwa dokładnie wyselekcjonowany sztab profesjonalistów z zakresu budownictwa, dzięki czemu mogą być Państwo pewni, że zakończą się one sukcesem.

Dbając o utrzymanie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, nie zapominamy także o przyszłości przedsiębiorstwa. Praktyka jest najlepszą nauką, dlatego zatrudniamy młodych inżynierów i absolwentów, aby mogli korzystać z wiedzy i doświadczenia starszych kolegów i w ten sposób szlifować swoje umiejętności. Dzięki temu zyskujemy lojalnych i wartościowych pracowników oraz mamy pewność, że będą oni kontynuowali tradycje firmy i zapewnią doskonały poziom usług także za kilka lat.

SITCONTEC Polska S.A.w Bolesławcu została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013