Efektywna FirmaGepardy Biznesu

Zgrana grupa profesjonalistów

„Nasz profesjonalizm dostrzegają największe firmy konsultingowe w Europie jak MHP czy T-Systems, które chętnie korzystają z naszej pomocy przy dużych projektach. Otrzymywane nagrody i wyróżnienia takie jak zwycięstwo podczas SAP Demo Jam w Maastricht utwierdzają nas, że obrana przez nas droga jest właściwa”, mówi Adam Trawiński, Asystent ds. Marketingu, Apollogic Sp. z o.o. w Poznaniu.
Adam Trawiński, Asystent ds. Marketingu, Apollogic Sp. z o.o. w PoznaniuNa nasz sukces złożyło się wiele czynników. Przede wszystkim wysoka jakość świadczonych usług i oferowanych rozwiązań, elastyczność firmy w dopasowywaniu ich do wymagań klientów oraz kompetentny i zgrany zespół. Szeroka oferta, która obejmuje m.in. wdrożenia systemów klasy ERP, analitykę biznesową oraz tworzenie dedykowanych aplikacji zarówno stacjonarnych jak i mobilnych sprawia, że większość firm znajduje u nas rozwiązania dopasowane do swojego modelu biznesowego.

Image
Staramy się być innowacyjni i aktywnie poszerzamy naszą ofertę o nowe technologie takie jak HTML5, SAPUI5. Rozwiązania takie jak autorska linia produktów 2IMAZE, rozszerzająca funkcjonalność systemów SAP, mają na celu usprawnienie procesów z uwzględnieniem specyfiki operacyjnej naszych klientów. W rezultacie oni dostrzegają w naszej firmie partnera, który rozumie ich potrzeby biznesowe i pomaga w aktywnym wykorzystaniu rozwiązań IT do rozwijania działalności rynkowej.
Jak w każdej organizacji sukces umożliwiają ludzie. Konsultanci zatrudniani w Apollogic służą klientom nie tylko jako wykonawcy rozwiązań technicznych, ale również jako doradcy biznesowi. Taki model wiąże się ściśle z polityką ciągłego podnoszenia kompetencji naszego zespołu. Możliwości praktycznie nieograniczonego rozwoju oraz dobra atmosfera sprawiają, że Apollogic jest środowiskiem dużo bardziej przyjaznym dla pracowników niż wielkie koncerny. Ta zgrana grupa profesjonalistów jest podstawą stabilnego i zrównoważonego rozwoju firmy.
Nasz profesjonalizm dostrzegają także największe firmy konsultingowe w Europie jak MHP czy T-Systems, które chętnie korzystają z naszej pomocy przy dużych projektach. Otrzymywane nagrody i wyróżnienia takie jak zwycięstwo podczas SAP Demo Jam w Maastricht utwierdzają nas, że obrana przez nas droga jest właściwa.
Apollogic Sp. z o.o. w Poznaniu została wyróżniona w VII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2012 i  w V edycji Konkursu Efektywna Firma 2012.