Efektywna FirmaGepardy Biznesu

Nasze rozwiązania i technologie zmieniają świat

„Naszym kapitałem jest wysoko wyspecjalizowana i kreatywna kadra, nastawiona na innowacje i stałe wyzwania, podparta nowoczesnym parkiem maszynowym. Szybki rozwój firmy wpływa także bardzo pozytywnie na dalszą rozbudowę sieci dystrybucyjnej, która wkrótce ma objąć nie tylko Europę, ale też inne kontynenty”, mówi Piotr Baranowski, Prezes Zakładu Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. i Zpas – Net Sp. z o.o w Wolibórzu.


Piotr Baranowski, Prezes Zakładu Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. i Zpas – Net Sp. z o.o w Wolibórzu
Już od czterdziestu lat konstruujemy, produkujemy i dostarczamy zaawansowane systemy energetyczne i teleinformatyczne.
Tegoroczny jubileusz 40-lecia przedsiębiorstwa jest świadectwem naszego zaangażowania we współpracę z klientami, najwyższej jakości wytwarzanych produktów oraz potwierdzeniem dobrej strategii działania. Dzięki naszym współpracownikom i partnerom oraz stałemu dążeniu do rozwoju firmy udało się nam osiągnąć znaczący sukces. Każdego dnia tworzymy nowe rozwiązania i technologie, które zmieniają świat.

Image
Rozwijamy się dynamicznie, poszerzając swoją ofertę oraz tworząc nowe zakłady produkcyjne. Stale dbamy o kontrolę jakości, a w trakcie działań związanych z ich realizacją dążymy do minimalizacji niekorzystnego wpływu na środowisko.
Przez czterdzieści lat udało się nam wypracować na rynku opinię wiarygodnego i godnego zaufania partnera. To zaufanie zobowiązuje i mobilizuje nas do tworzenia jeszcze lepszych produktów.
Naszym kapitałem jest wysoko wyspecjalizowana i kreatywna kadra, nastawiona na innowacje i stałe wyzwania, podparta nowoczesnym parkiem maszynowym. Szybki rozwój firmy wpływa także bardzo pozytywnie na dalszą rozbudowę sieci dystrybucyjnej, która wkrótce ma objąć nie tylko Europę, ale też inne kontynenty.
Wiele lat doświadczeń w produkcji wyrobów w branży komunikacji elektronicznej, popartych wiedzą i zaangażowaniem pracowników, postawiło nas w czołówce producentów tychże systemów. Stosowane przez nas zaawansowane technologie pozwalają realizować nowe ambitne projekty. Nasz rozwój zawdzięczamy naszym klientom, ich zaufanie mobilizuje nas do dalszej pracy.
Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A.  w Wolibórzu została wyróżniona w V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012 i  I edycji ogólnopolskiego  Konkursu Wielki Inwestor 2012

Zpas – Net Sp. z o.o. w Wolibórzu została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012  i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.