Gepardy BiznesuKlub

Texet Poland Sp. z o.o. w Poznaniu członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

 Texet Poland Sp. z o.o. w Poznaniu została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Firmę w klubie reprezentuje pan Mariusz Szeib, prezes zarządu. 

Texet Poland Sp. z o.o., członek szwedzkiego konsorcjum New Wave Group, powstała w 2007 r. na bazie firmy Seika działającej na rynku promocyjnym od 1999 roku. NWG, jeden z największych graczy na rynku promocyjnym w Europie i na świecie, jest właścicielem 40 różnych marek w trzech segmentach rynku: Artykuły Promocyjne, Sport i Wypoczynek oraz Wyposażenie Domu i Upominki.

Kluczem do sukcesu grupy jest kompleksowe kreowanie produktu, od projektowania poprzez produkcję, po utrzymanie w Europie wielomilionowych zapasów magazynowych w celu zapewnienia sprawnej dystrybucji.

Image

W portfolio Texet Poland znajduje się 12 marek, w tym wysokiej jakości odzież promocyjna marki Harvest oraz biznesowa J. Harvest & Frost, a także odzież ze średniego i niższego pułapu cenowego; Printer i Red Flag, oraz odzież żeglarska D.A.D. Texet oferuje również upominki i wyposażenie do domu, łącznie z ceramiką reklamową o ciekawym szwedzkim „designie” marki Sagaform oraz  prowadzi dystrybucję wysokiej jakości odzieży roboczej Pro Job. Ofertę uzupełnia szeroka gama toreb Grizzly, produkty łazienkowe i plażowe marek Queen Anne i Lord Nelson oraz szkło i glazura domowa ze szwedzkiej huty szkła Sea Glasbruk.

Image

Texet Poland od lat dynamicznie się rozwija, sprzedając poprzez sieć dealerów produkty ze swojej oferty do kilku tysięcy najlepszych firm w Polsce oraz w 9 krajach Europy Centralnej i Wschodniej. Jest laureatem tytułu: Gepardy Biznesu 2015, Korony Reklamy oraz wielu innych wyróżnień branżowych.

Image

Od 2013 ubiera Polski Związek Żeglarski a także wiele postaci ze świata sportu, w tym wielokrotnego Mistrza Polski w rajdach samochodowych Tomasza Kuchara oraz Piotra Myszkę, Mistrza Polski w windsurfingu i członka reprezentacji Polski na Igrzyska Olimpijskie 2016. W kurtce marki James Harvest pokazywał się na Falklandach i w Nowej Zelandii książę Harry.

Image

W zakresie promocji ceramiki reklamowej Sagaform, Texet nawiązał współpracę z Mistrzynią Świata Latte Art Agnieszką Rojewską i Mistrzem Baristów Mateuszem Gacą.

Image

Texet sponsoruje wiele wydarzeń żeglarskich m.in. Polish Match Tour, Żeglarski Puchar Trójmiasta, Nord Cup oraz znanego żeglarza kapitana Romana Paszkę.

Image

Produkty promocyjne oferowane przez Texet Poland charakteryzują się wysoką jakością, atrakcyjnym modnym wzornictwem oraz zastosowaniem wielu materiałów technicznych. Stąd, w pełni uzasadnione, hasło reklamowe:

Texet – adds profile to your business

Image

Poprzez ponowne zakupy potwierdzają to ci, którzy z tej oferty już skorzystali.

Texet Poland Sp. z o.o. w Poznaniu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej o firmie pod adresem http://www.texet.pl/