Gepardy Biznesu

Szpital Specjalistyczny Ortovita specjalizuje się w ortopedii i traumatologii

Szpital Specjalistyczny Ortovita w Rzeszowie jest jedną z najnowocześniejszych i najlepiej wyposażonych placówek zajmujących się chirurgią urazowo-ortopedyczną na Podkarpaciu. Szczególnie dba o zaspokojenie potrzeb swoich pacjentów. Personel szpitala dokłada wszelkich starań, by odwiedzającym go osobom zapewnić komfortowe warunki pobytu i przyjazną atmosferę.

Szpital powstał w 2005 roku z inicjatywy grupy lekarzy, którzy za cel postawili sobie stworzenie miejsca przyjaznego dla pacjenta i ukierunkowanego na jego indywidualne potrzeby. Wykorzystując swoje rozległe doświadczenie oraz wiedzę założyli szpital, który świadczy usługi medyczne utrzymane na najwyższym poziomie jakości i bezpieczeństwa.  Od 2011 r. Szpital Ortovita mieści się w nowoczesnym wolnostojącym budynku na osiedlu Budzwój w Rzeszowie.

Image

Image

Placówka specjalizuje się w wykonywaniu procedur z zakresu ortopedii i traumatologii, w tym: choroby z objawami stanów pourazowych stawów kolanowych, zmian guzowatych i guzopodobnych skóry, tkanki podskórnej i kostnej, a także przewlekłych zespołów bólowych stawów kolanowych oraz zespołu cieśni kanału nadgarstka. W ramach świadczenia usług w dziedzinie chirurgii urazowo-ortopedycznej wykonuje operacje z zakresu niestabilności rzepki, przerostów błony maziowej oraz różnego rodzaju zabiegi w obrębie układu mięśniowo-szkieletowego.

Image

Szpital dysponuje sprzętem medycznym najnowszej generacji, w tym sprzętem do wykonywania operacji artroskopowych, które polegają na interwencji w obrębie stawu bez konieczności jego otwierania. Tą metodą można wykonać również szycie łąkotki czy rekonstrukcję więzadeł krzyżowych przedniego i tylnego. Sprzęt ten został zakupiony przy udziale środków unijnych.
Pacjenci szpitala mogą skorzystać również z zabiegów z zakresu chirurgii dziecięcej i chirurgii naczyniowej oraz konsultacji ze specjalistą z dziedziny chirurgii ogólnej i onkologicznej oraz neurochirurgii.

Image

Personel medyczny szpitala składa się głównie z młodych, ale i doświadczonych lekarzy – specjalistów, którzy nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje przez uczestnictwo w szkoleniach oraz konferencjach. Na czele placówki stoi  lekarz Artur Harmata, ortopeda, traumatolog, lekarz medycyny sportowej –  współzałożyciel szpitala, który jest wykwalifikowanym specjalistą z wieloletnim doświadczeniem.
W Szpitalu Ortovita zabiegi wykonywane są w systemie Chirurgii Jednego Dnia, którego zaletą jest minimalizacja stresu, wynikająca z krótkiego czasu leczenia i  przebiegu rekonwalescencji zbliżonego do warunków domowych.

Szpital Specjalistyczny Ortovita Rzeszów
35-317 Rzeszów,  ul. Jana Pawła II 181  (osiedle Budziwój)
Tel. 17 230 62 00 lub  607 585 252
http://www.ortovita.net

ORTOVITA Sp. z o.o. w Rzeszowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.