Gepardy Biznesu

Stal Impex poszerzy ofertę ogrodzeń i tuneli foliowych

Firma Stal Impex Sp. z o.o. jest od ponad osiemnastu lat wiodącym producentem wysoko przetworzonych wyrobów stalowych w postaci kształtowników – rur i profili zamkniętych oraz otwartych.

Siedziba Spółki mieści się w Krośnie (województwo podkarpackie) natomiast zakład produkcyjny w Gorlicach (województwo małopolskie). Posiadamy cztery linie technologiczne do produkcji rur i profili, maszynę do produkcji profili otwartych oraz agregat cięcia wzdłużnego. Umożliwia to nam produkcję szerokiego asortymentu wysokiej jakości wyrobów i szybką realizację zamówień. Odbiorcami naszych wyrobów są zarówno firmy polskie jak i zagraniczne.
Image
Produkowane przez nas rury i profile wykorzystywane są m.in. w: meblach użytkowych i biurowych, krzesłach, meblach ogrodowych, przemyśle motoryzacyjnym (amortyzatory, siedzenia, tłumiki itp.), sprzęcie rehabilitacyjnym (wózki inwalidzkie, łóżka szpitalne itp.), do produkcji rowerów, rusztowań budowlanych, rynien, stołów do upraw, tuneli foliowych oraz ogrodzeń i bram.
Od początku swej działalności bardzo mocno stawiamy na eksport  bierzemy udział w licznych imprezach targowych krajowych jak i zagranicznych, aktywnie promujemy nasze produkty w mediach branżowych i społecznościowych.
Image
Znajomość branży stalowej oraz zorientowanie na potrzeby rynku, profesjonalizm w realizacji zadań, doświadczona kadra techniczna to wypracowane przez długie lata pracy nasze atuty, które nas wyróżniają i zostały docenione przez naszych klientów.
Ciągle się rozwijamy, umiejętnie wykorzystując środki pozyskane oraz własne inwestujemy w nowe maszyny, hale produkcyjne. Bazując na podstawowej produkcji wprowadziliśmy do naszego asortymentu dwa nowe produkty: ogrodzenia stalowe KROSFENCING (www.krosfencing.eu) wykonane metodą bezspawową oraz tunele foliowe KROSAGRO (www.krosagro.pl)  wykonane z konstrukcji stalowych z rur ocynkowanych ogniowo. Na najbliższe lata planujemy kolejne inwestycje związane poszerzeniem oferty ogrodzeń i tuneli foliowych

STAL IMPEX Sp. z o.o. w Krośnie została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014, organizowanego od 2006 roku  przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie kilkuletnich wyników finansowych, pozyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego.