Efektywna FirmaGepardy BiznesuPolskie BrylantyWielcy Modernizatorzy

Kaczmarski Inkasso stara się być cały czas krok przed konkurencją

Wykorzystujemy bardzo nowoczesne rozwiązania technologiczne, które znacząco skracają czas dotarcia do dłużnika. O unikalności naszych usług na rynku decyduje również to, że jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Krajowego Rejestru Długów, mówi Joanna Zawadzka, dyrektor Sprzedaży Usług Windykacyjnych, Kaczmarski Inkasso sp. z o.o.

ImageJoanna Zawadzka, dyrektor Sprzedaży Usług Windykacyjnych, Kaczmarski Inkasso sp. z o.o.:
Działamy w bardzo konkurencyjnej branży, dlatego aby przetrwać i zdobywać klientów, cały czas musimy być o krok przed naszą konkurencją. W zmieniającym się otoczeniu gospodarczym, w czasach, kiedy dłużnicy są o wiele bardziej świadomi tego, jakie mają prawa, nawet firma o tak ugruntowanej pozycji jak Kaczmarski Inkasso nie może sobie pozwolić, by spocząć na laurach. Dlatego na bieżąco śledzimy zmiany w przepisach, dostosowując nasze usługi do ich wymogów. Wykorzystujemy też bardzo nowoczesne rozwiązania technologiczne, które znacząco skracają czas dotarcia do dłużnika.
O unikalności naszych usług na rynku decyduje również to, że jesteśmy jedynym autoryzowanym partnerem Krajowego Rejestru Długów. Właśnie dlatego jesteśmy w stanie prowadzony przez nas polubowny proces odzyskiwania należności uzupełnić o możliwość dopisania dłużnika do Krajowego Rejestru Długów. Dzięki temu znacząco wzrasta efektywność tego procesu oraz skraca się czas odzyskania długu.
Firma Kaczmarski Inkasso Kaczmarski Małgorzata we Wrocławiu została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014. VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Potęga Biznesu Godna Zaufania 2014. oraz w III edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielcy Modernizatorzy Polski  2014  przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie kilkuletnich wyników finansowych, pozyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego.
Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej SA we Wrocławiu została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014 i w III edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielcy Modernizatorzy Polski  2014 przez Instytut Nowoczesnego Biznesu na podstawie kilkuletnich wyników finansowych, pozyskanych z Krajowego Rejestru Sądowego.