Gepardy Biznesu

Ramp to polska marka systemów zraszających do ogrodów

Przez ostatnie 30 lat zaznaczyliśmy się na polskim rynku jako solidna firma produkcyjna, mająca własną markę w systemach zraszających do ogrodów oraz jako doświadczony podwykonawca produkujący techniczne detale dla naszych kooperantów, mówi Marcin Rożniata,  Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ramp Sp. z o.o.  w Łodzi.

Marcin Rożniata,  Dyrektor Sprzedaży i Marketingu Ramp Sp. z o.o.  w Łodzi:

Miło nam poinformować, że firma RAMP Sp. z o.o. znalazła się wśród najdynamiczniejszych przedsiębiorstw w Polsce w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014. Instytut Nowoczesnego Biznesu prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Przeanalizował wyniki finansowe 3 milionów przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce. Z ostatnich przeprowadzonych badań wynika, że RAMP Sp. z o.o. rozwija się na tyle dynamicznie, że otrzymała tytuł Gepard Biznesu 2014. Bardzo cieszymy się, że firma rośnie w tak szybkim tempie. Po Diamencie Forbesa, Gepard Biznesu jest dla nas kolejnym ważnym wyróżnieniem. Doskonale wiemy, że sukces zawdzięczamy głównie naszym klientom. To hurtownie i centra ogrodnicze doceniając wysoką jakość produktów RAMP, przyczyniają się do naszego dalszego rozwoju.
Image
Przez ostatnie 30 lat zaznaczyliśmy się na polskim rynku jako solidna firma produkcyjna, mająca własną markę w systemach zraszających do ogrodów oraz jako doświadczony podwykonawca produkujący techniczne detale dla naszych kooperantów.
Siłą naszej firmy jest ciągłe doskonalenie, doświadczenie, możliwość szybkiego reagowania na zmiany rynkowe oraz dążenie do spełniania najtrudniejszych wymagań naszych klientów. Realizujemy to przez nowoczesny park maszynowy i bardzo dobrze wykwalifikowany personel.
Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę, rozwiązywanie trudnych kwestii technologicznych, magazynowanie produktów oraz transport do wskazanego miejsca. Staramy się regularnie poszerzać zakres naszych możliwości i mamy nadzieję że kolejne lata przyniosą nam jeszcze więcej satysfakcji.Ramp Sp. z o.o.  w Łodzi została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014.