Przyjazne Miasto

Przepiękny oddział Banku Spółdzielczego w Limanowej

Piękny Oddział Bank Spółdzielczy w Limanowe w Szczyrzycu został wyróżniony w trzeciej edycji Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2013, organizowanego przez Instytut Nowoczesnego Biznesu.

 

Kapituła Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2013 postanowiła wyróżnić placówkę – Oddział w Szczyrzycu w dwóch kategoriach:1.    Najpiękniejszy Budynek Placówki Banku Spółdzielczego,

2.    Najpiękniejsze Wnętrze Placówki Banku Spółdzielczego.

Uroczyste otwarcie Oddziału w Szczyrzycu odbyło się 30 lipca 2013 roku. Jest to już 26-ta placówka Banku Spółdzielczego w Limanowej  na terenie powiatu limanowskiego, a 31-sza w całej Małopolsce.
Otwarcie kolejnej placówki stanowi element strategii podnoszenia dostępności usług dla klientów, jest również kolejnym krokiem w prezentacji nowoczesnego oblicza banku ze 136-letnią tradycją.
Nowy oddział mieści się w nowoczesnym, wielofunkcyjnym obiekcie usytuowanym w centrum Szczyrzyca.
 Image
Nowatorska, odważna aranżacja wnętrza nie pozostawia obojętnym nikogo z odwiedzających. Projektanci dołożyli wszelkich starań, by placówka kojarzyła się z wartościami bliskimi bankowi – z przywiązaniem do tradycji oraz twórczym z niej korzystaniem dla osiągania celów osadzonych w przyszłości.
 Wnętrze jest niezwykle nowoczesne.

 Image

Powiększone zdjęcia wnętrza jest pod adresem:

http://www.ibs.edu.pl/images/stories/Limanowa/szczyrzyc%20wew%20duze.jpg

Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy od 2008 r. organizuje Instytut Nowoczesnego Biznesu, prowadzony przez ULAN Sp. z o.o.