Gepardy Biznesu

Produkty marki RANAL eksportowane są do ponad 20 krajów

Przedsiębiorstwo RANAL istnieje na rynku od 1993 roku. Zajmuje się produkcją i sprzedażą wyrobów do lakiernictwa samochodowego i przemysłu, są to m.in. szpachlówki poliestrowe, podkłady akrylowe i epoksydowe, bezbarwne lakiery akrylowe, środki antykorozyjne, zmywacze oraz utwardzacze i rozcieńczalniki. 

Te produkty są przeznaczone głównie do renowacji samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów oraz do zabezpieczenia i malowania maszyn i urządzeń przemysłowych. Dwudziestoletnie doświadczenie firmy w branży pomogło mu stworzyć własne receptury, doskonalone podczas wielu prób i wykorzystaniu sugestii klientów.
Dzięki staraniom i zaangażowaniu wszystkich pracowników spółka od lat osiąga sukcesy na rynku. Kładzie nacisk na jakość i nieustannie pracuje nad ulepszaniem produktów. Takie działania  zostały docenione przez szeroką rzeszę profesjonalistów krajowych i zagranicznych.
Prężność wzrostu produkcji jest uzależniona nie tylko od sytuacji na rynku i jakości oferowanych produktów, ale również od lojalności w stosunku do partnerów handlowych. Dzięki współpracy opartej na obustronnym zaufaniu i zastosowaniu wysokiej jakości surowców firma uplasowała się w ścisłej czołówce dostawców rozwiązań dla lakiernictwa samochodowego.

Obecnie produkty marki RANAL eksportowane są do ponad 20 krajów w Europie i Środkowej Azji. Firma stale rozwija krąg odbiorców w kraju i zagranicą, nie zapominając o umacnianiu długotrwałych relacji z dotychczasowymi odbiorcami i reagowaniu na ich potrzeby.

Przedsiębiorstwo  Ranal Sp. z o.o. w Rudnikach została wyróżniona w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2013