Gepardy Biznesu

Poleksbud-Trade buduje obiekty pod klucz

Poleksbud-Trade Sp. z o.o. może występować jako generalny wykonawca usług budowlanych z realizowaniem obiektów pod klucz. Wsławiła się przebudową hal dla  koncernu międzynarodowego Agusta Westland WSK PZL Świdnik S.A., w których wytwarzane są helikoptery, mówi Zbigniew Kmicic, prezes Poleksbud – Trade Sp. z o.o. w Lublinie.

Zbigniew Kmicic, prezes Poleksbud – Trade Sp. z o.o. w Lublinie:
Ukończyłem studia na Politechnice Krakowskiej w 1956 r. Jestem dumny z osiągnięcia wszechstronnego wykształcenia w zakresie projektowania i wykonawstwa. Okres pracy rozpoczynałem od kierownika obiektu, kierownika budów, Naczelnego Inżyniera Lubelskiego Zjednoczenia Budownictwa, Generalnego Dyrektora Ministerstwa Budownictwa.
Image
Zbigniew Kmicic, prezes Poleksbud – Trade Sp. z o.o. w Lublinie
W 1994 roku założyłem firmę Poleksbud-Trade Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie. To firma rozwijająca się bardzo dynamicznie. Początkowo zakres prac obejmował wykonawstwo instalacji elektroenergetycznych. Firma, dzięki doświadczonej kadrze z wielką praktyką zawodową i gruntownym wykształceniem w branży budowlanej, stopniowo rozszerzała swoją działalność. Wprowadziliśmy wykonawstwo robót ogólnobudowlanych, a następnie instalacji sanitarnych. Utworzyliśmy własne Biuro Projektowe. Dzięki temu Poleksbud-Trade Sp. z o.o. może występować jako generalny wykonawca usług budowlanych z realizowaniem obiektów pod klucz. Wsławiła się przebudową hal dla  koncernu międzynarodowego Agusta Westland WSK PZL Świdnik S.A., w których wytwarzane są helikoptery.

Poleksbud – Trade Sp. z o.o. w Lublinie została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014.