Najpiękniejsze Budynki

Oddział MBS w Myszkowie wyróżniony w Konkursie Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2014

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie, MG INTERIOR STUDIO, INSTAL LUX  oraz OPTIMA MEBLE NA WYMIAR zostali wyróżnieni w  czwartej edycji Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2014 za stworzenie w Koziegłowach pięknego  Oddział Międzypowiatowego Bank Spółdzielczego w Myszkowie.

Kapituła Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy wyróżniła Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie, MG INTERIOR STUDIO, INSTAL LUX  oraz OPTIMA MEBLE NA WYMIAR w czwartej edycji Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2014 za stworzenie w Koziegłowach przy ul. Warszawskiej 16 pięknego Oddział Międzypowiatowego Bank Spółdzielczego w Myszkowie.

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie był inwestorem budynku i wnętrza oddziału, firma MG INTERIOR STUDIO Michał Głuszak z Krakowa zaprojektowała budynek i wnętrze oddziału, firma INSTAL LUX Ryszard Rauchut z Kamienicy Śląskiej wykonała budynek i wnętrze oddziału, zaś firma OPTIMA MEBLE NA WYMIAR z Zawiercia wyposażyła wnętrze oddziału.

 

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Image

 

Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy od 2008 r. organizuje Instytut Nowoczesnego Biznesu, prowadzony przez ULAN Sp. z o.o.