Światowa Firma

Od 56 lat jesteśmy zawsze blisko ludzi

„Naszymi kluczowymi partnerami są firmy niemieckie. Jednym ze strategicznych działań na nadchodzący 2014 rok jest prezentacja oferty Szynaka Meble podczas różnych imprez handlowych organizowanych w Wielkiej Brytanii, Rosji czy Ukrainie”, mówi Paweł Krygier, Dyrektor Handlowy Szynaka Meble Sp. z o.o. w Lubawie.

Paweł Krygier, Dyrektor Handlowy Szynaka Meble Sp. z o.o. w  Lubawie:
Z opracowań instytucji badawczych oraz dostępnych informacji płyną jasne wnioski: przemysł meblarski stał się ważną częścią polskiej gospodarki. Do tego sukcesu przypisuje sobie również znaczące zasługi firma Szynaka Meble Sp. z o.o. Elastyczność produkcji, ale także coraz lepsze wzornictwo i stale podnoszona jakość produkowanych mebli z jednoczesnym naciskiem na atrakcyjną cenę, pozwalają współpracować i pozyskiwać klientów zagranicznych. Odbiorcy zagraniczni coraz bardziej doceniają meble z Polski. Otrzymane wsparcie finansowe z POIG 6.5 na działalność promocyjną dla tego sektora to dobra forma promocji również dla firmy Szynaka Meble. Jednym ze strategicznych działań na nadchodzący 2014 rok jest prezentacja oferty Szynaka Meble podczas różnych imprez handlowych organizowanych w Wielkiej Brytanii, Rosji czy Ukrainie. Firma nasza będzie także obecna podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich, prezentując nowe produkty.
Image
Nowoczesne metody zarządzania oraz skuteczna polityka promocyjna sprawiła, że nasza firma rozwinęła liczne kontakty handlowe, których sieć sprzedaży obejmuje swoim zasięgiem nieomal wszystkie kontynenty. Nie ustajemy w działaniach związanych z pozyskaniem nowych rynków i kanałów dystrybucji dla produkowanych przez nas mebli, zarówno w krajach należących do Unii Europejskiej jak również poza jej granicami.
Naszymi kluczowymi partnerami są firmy niemieckie, dlatego ten rynek w szczególny sposób monitorujemy. Już teraz możemy pochwalić się, że 2013 rok zakończymy bardzo dobrym wynikiem wartości produkcji mebli dla rynku niemieckiego.
Jesteśmy konsekwentni w strategii  sprzedażowo – marketingowej. Działania te wspierane są również przez rozpoczęte inwestycje związane z budową nowych hal produkcyjnych oraz zakup maszyn i urządzeń, które pozwolą tworzyć meble w innowacyjnych rozwiązaniach konstrukcyjnych i technologicznych. Te inwestycje pozwolą na poszerzenie oferty Szynaka Meble w konkurencyjne produkty zarówno pod względem technologii wykonania, jak również kosztów wytworzenia.
Naszą misją jest utrzymanie wysokiej pozycji w branży. Realizujemy ją przez działania, w których nasze doświadczenie, profesjonalizm, pasja i innowacja, łączą się w idealną harmonię, które inspirują naszych klientów i przyczyniają się do budowania niepowtarzalnej atmosfery w każdym wnętrzu. Od 56 lat jesteśmy „zawsze blisko ludzi”. Początki  firmy sięgają bowiem 1957 roku, kiedy powstał  mały zakład rzemieślniczy prowadzony przez Jana Szynaka seniora.
Szynaka Meble Sp. z o.o. w Lubawie została wyróżniona w I edycji ogólnopolskiego Konkursu Światowa Firma 2013.