Gepardy Biznesu

Nie ma dobrej wentylacji i komina bez EURO-WENTu

W 2012 roku po uzyskaniu certyfikatu z Instytutu Techniki Budowlanej wprowadziliśmy do produkcji i montażu stalowe przewody oddymiające oraz przebadaliśmy z udziałem Politechniki Gdańskiej i wprowadziliśmy do produkcji nowy objęty prawami ochronnymi typ wywietrzaka grawitacyjnego, mówi Jerzy Kortas, prezes EURO-WENT Sp. z o.o. w Gdańsku.

Jerzy Kortas, prezes EURO-WENT Sp. z o.o. w Gdańsku
 
Firma „EURO-WENT” jest prywatną spółką z ograniczoną odpowiedzialnością założoną w 1994 roku, posiadającą status Zakładu Pracy Chronionej. Zatrudnia średnio 90 osób.
Image
Specjalizujemy się w kompleksowych usługach HVAC w zakresie projektowania,  produkcji, montażu oraz serwisowania profesjonalnych systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i kominowych.
Przedmiotem działalności Spółki są cztery grupy zagadnień:
•    Projektowanie i produkcja systemów wentylacji, wkładów kominowych i kominów izolowanych.
•    Produkcja elementów wentylacyjnych i systemów kominowych oraz montaż  instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych i kominowych
•    Hurtownia: sprzedaż osprzętów i urządzeń
•    Przeglądy serwisowe

Mając pełną świadomość, że sukces Spółki zależy głownie od spełnienia oczekiwań Klientów i ich zadowolenia, Kierownictwo i Załoga “EURO-WENT Sp. z o.o.” przyjmuje jako cel  nadrzędny wytwarzanie wyrobów i świadczenie usług konkurencyjnych na rynku pod względem jakościowym jak i cenowym oraz spełniających wymagania i oczekiwania naszych Klientów. Wszelkie działania w naszej Spółce skierowane są na utrzymanie zaufania Klientów do naszych wyrobów i usług poprzez:
– Wnikliwy przegląd wymagań i oczekiwań Klientów,
– Rzetelną i terminową realizację zamówień,
– Sprawdzony system oceny i doboru dostawców,
– Zaangażowanie całej załogi w sprawie jakości.

Gwarancją realizacji takiej polityki jakości jest wdrożony, utrzymany i ciągle doskonalony System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001 oraz procedury kontroli wewnętrznej, umożliwiające znakowanie naszych wyrobów znakiem CE 1450 ,CE1488 pod nadzorem Instytutu Nafty i Gazu w Krakowie oraz Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie.
Image
Spełnienie zadowolenia klientów umożliwi zaspokojenie aspiracji i oczekiwań załogi. Aby utrzymać stały kierunek wzrostu stawiamy na dalszą modernizację i automatyzację bazy wytwórczej połączonej z wprowadzaniem na rynek nowych wyrobów i usług oraz stałym doskonaleniem już produkowanych wyrobów na najnowocześniejszych obrabiarkach światowej klasy zakupionych częściowo ze środków unijnych.

W 2012 roku po uzyskaniu certyfikatu z Instytutu Techniki Budowlanej wprowadziliśmy do produkcji i montażu stalowe przewody oddymiające oraz przebadaliśmy z udziałem Politechniki Gdańskiej i wprowadziliśmy do produkcji nowy objęty prawami ochronnymi typ wywietrzaka grawitacyjnego.

Nasze motto ”Nie ma budynku bez fundamenty , a dobrej wentylacji i komina bez EURO-WENTu”

 
EURO-WENT Sp. z o.o. w Gdańsku  została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepardy Biznesu 2013.