Mocne Firmy Godne Zaufania 2025Mocne Firmy Godne Zaufania 2025: BranżoweRankingi 2025

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Transportu i Spedycji

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w październiku 2026 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 uzyskało 959 firm transportowych i spedycyjnych, bo w latach 2023–2024 rozwijały się dynamicznie przy dużej efektywności działania.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking, który ułożony jest według sumy miejsc w konkursie Gepardy Biznesu i konkursie Efektywna Firma. Najwyżej są w nim firmy, które są jednocześnie najbardziej dynamiczne i najbardziej efektywne.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Mocna Firma Godna Zaufania
Statuetka Efektywna Firma 2025
Statuetka Gepard Biznesu

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Transportu i Spedycji

LP.NAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATACH 2023-2024 W PROC.ŚREDNIA Z DYNAMIK ZYSKU I PRZYCHODÓW W LATACH 2023–2024 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2025 R. W TYS. ZŁ
1Enter Air Executive Services Sp. z o.o.Warszawa208357870499
2Rd Live Sp. z o.o.Warszawa49288733623
3Sepio Sp. z o.o.Sokołów45259218199
4Jaw Trans Sp. z o.o.Nowy Sącz51669156894
5Food & Fruit Logistics Sp. z o.o.Spławie4294915177
6Mig Logistic Europa Sp. z o.o.Miękinia5642742146
7Inter Ts Sp. z o.o.Miasteczko Śląskie5644414509
8Komunalny Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w BiałymstokuBiałystok372396417105
9Barttrans Sp. z o.o.Ciechanów493986046
10Luksor Sp. z o.o.Warszawa4740058419
11Skg Transport Sp. z o.o.Turza Śląska387822105
12Bdrive Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski7029711348
13Kieleckie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Jakimiec sp.k.Kielce4439463545
14Transed Logistic Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski35111817282
15Jp Sp. z o.o.Szczecin4438230488
16Sanam Solutions Sp. z o.o.Łódź433595710
17Ibatur Sp. z o.o.Białystok4534017970
18Idea Logistyka Sp. z o.o. sp.k.Katowice32159625088
19Go-Trans Logistics Sp. z o.o.Płońsk3750317801
20Mix Transport Sp. z o.o.Warszawa6923815543
21Transport Tiger-Bus Sp. z o.o.Nowa Ruda3013458206
22Sajan Transport Sp. z o.o.Wyrzeka4329612482
23Mat-Bus Sp. z o.o.Bogucice Drugie3264855013
24Tsl Strzelec Sp. z o.o.Pawłosiów641855834
25Lap-Trans Sp. z o.o.Zarzecze4025713357
26AHL Group Sp. z o.o.Żary28928364622
27Misiuba Sp. z o.o.Przecław3826014047
28PM Peak Logistics Sp. z o.o.Białystok25478739659
29Dros Sp. z o.o.Dobieszczyzna277638324
30Adamex Jelińscy Transport Spedycja Sp. z o.o.Warszawa881567484
31Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Leszno - Sp. z o.o.Leszno4618588551
32Assistance24h.Eu Sp. z o.o.Kalisz521779029
33Transspedition Sp. z o.o.Łódź333034386
34Maximusauto Sp. z o.o.Łubowo3921722591
35Gentra Sp. z o.o. sp.k.Wrocław4218932025
36Power-Cars Sp. z o.o.Kalety303602616
37Energy Kusz.Pl Sp. z o.o.Biłgoraj24214112034
38Przewozy Fabisiak L. sp.k.Mława5116744645
39Animal Trans Sp. z o.o.Strzegom259669158
40Trans4pl Sp. z o.o.Przemyśl401903052
41Olmar Trans Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza3621515247
42Holz-Trans Sp. z o.o.Bielsko29348100185
43Zima Logistic Sp. z o.o.Załom23150515525
44Patitrans Spedycja Sp. z o.o.Pniewy4316312235
45Mtd Intertrans Sp. z o.o.Łąkie441567672
46Stanpol Connect Sp. z o.o.Małogoskie253931735
47Transport Towarowy Gerczak Sp. z o.o.Iława4613915487
48Kmx Sp. z o.o.Radzyń Podlaski21110711247
49Logicon Kontenery Sp. z o.o.Jagatowo2437316723
50Mag-Bus Plus Sp. z o.o.Grajewo361562096
51Talanger Sp. z o.o.Wrocław611175273
52Kjt Sp. z o.o.Siadło Dolne491214128
53Firma Transportowo-Usługowa Eko Sp. z o.o.Jeleniewo461232862
54Dots Sp. z o.o.Sosnowiec2173011574
55Pks Grudziądz Sp. z o.o.Grudziądz3216717607
56Hilo Logistics Sp. z o.o.Chełst3316328001
57Olan Sp. z o.o.Lisów224062553
58BLM - Trans Białożyński sp.k.Gołańcz311747307
59Transconnect Sp. z o.o.Lusowo233225137
60Mirmex Transport Sp. z o.o.Marki3414520815
61Max Tom Sp. z o.o.Olsztyn561036530
62Trans-Drog Sp. z o.o.Wałbrzych2427637262
63Stratosfera Sp. z o.o.Turek205056473
64Art Transit Poland Sp. z o.o.Dobroń2327927102
65Bald Logistics Sp. z o.o.Warszawa4610931213
66Chamot Sp. z o.o.Stalowa Wola3214812366
67Wan-Bus Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki2522031062
68Magert Sp. z o.o.Szczecin371283905
69Darmel Sp. z o.o.Nowy Tomyśl4510611086
70Adexgaz Transport Sp. z o.o.Łapy-Dębowina331437770
71Viptrans Sp. z o.o.Wieliczka331393363
72Stacja Narciarska Tylicz Sp. z o.o.Tylicz2131126990
73Szymex Sp. z o.o.Warszawa252002271
74Ac Trans Sp. z o.o.Wieluń341273947
75Markpol Grupa Sp. z o.o.Chorzelów3313134375
76Tobazz Sp. z o.o.Warszawa411066619
77Polor Sp. z o.o.Warszawa251885445
78Kruk Trans Sp. z o.o.Tomaszów291504270
79MMS Logistic Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki608917017
80Pfc Agencja Celna Sp. z o.o.Gdynia371154547
81Trans Baltic Gorzkowicz Modrzejewski sp.k.Szczecin3212829244
82Eurotrans Walkowiak Sp. z o.o.Obłaczkowo1868411920
83Wołoszka Sp. z o.o.Miastków Kościelny618043745
84Yudin Group Sp. z o.o.Gdynia175283685
85Vip Force Sp. z o.o.Warszawa48859838
86Prolech Bis Sp. z o.o.Chełmża41934101
87Furmax Logistic Sp. z o.o.Psary-Kolonia42924253
88Cargo Progress Sp. z o.o.Słowik40933607
89Ltk-Intermodal Sp. z o.o.Drzewce59784281
90Onetransport Sp. z o.o.Wrocław202573254
91Osobus Group Sp. z o.o.Złotoryja175444242
92Wiga-Trans Sp. z o.o.Wodzisław Śląski173943354
93Ajsp Group Sp. z o.o.Gnojnik271363172
94Master Ski Zenon Szlendak sp.k.Tylicz3211138835
95Arba Sp. z o.o.Sierakowo29117152488
96Sapphire Logistics Sp. z o.o.Piaseczno211845898
97Transport Drogowy Towarów Norbert i Rafał Zielińscy Sp. z o.o.Warszawa2315421136
98Vitesse Sp. z o.o.Darłowo221684288
99Quality&Quantity Sp. z o.o.Teresin15204178897
100Tkk Przewozy Sp. z o.o.Bydgoszcz1579213790
101Trans-Jul-Bud Sp. z o.o.Bliżyce2315136658
102Krisend Sp. z o.o.Straszyn271214049
103S4u Group Sp. z o.o.Częstochowa261214394
104Puryc Logistics Sp. z o.o.Radom1823612445
105Hajduczek Sp. z o.o.Jejkowice163915357
106Operator Logistyczny Sp. z o.o.Rzeszów211574743
107Flower Sp. z o.o.Białystok154963312
108Lider Expert Sp. z o.o.Warszawa157194851
109Mk-Trans Tsl Sp. z o.o.Brzeźnio32915607
110Furmaniuk Sp. z o.o.Gdańsk148607072
111Amg Transport Sp. z o.o.Wrocław182074904
112Bus - Car Service sp. z o.o.Kielce319317854
113Optibus Sp. z o.o.Teresin32902027
114Trans-Bus Sp. z o.o.Kańczuga51636669
115Jack - Pol Logistics Sp. z o.o.Szczodre2213214172
116Vita-Trans Jacek Zając sp.k.Zawoja815628730
117Dms Service Sp. z o.o.Wrocław271033242
118Way Sp. z o.o.Warszawa29936438
119Yone Logistics Sp. z o.o.Siedlce1633021473
120Agencja Celna Asc Sp. z o.o.Kutno27962367
121Kałwa Transport Sp. z o.o.Kargoszyn1541716827
122Mariotrans Group Sp. z o.o.Sosnowiec1624716392
123Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Agrostop Sp. z o.o.Terespol22123295195
1242A-Logistyka Sp. z o.o.Bytom14124718536
125Dostawy24 Sp. z o.o.Borków Stary27961314
126Al-Trans Sp. z o.o.Sięciaszka Pierwsza269726976
127Pbnr Sp. z o.o.Warszawa50574114
128Grzebinoga Intertrans Transport i Spedycja Sp. z o.o.Kraków1534821091
129Luxpol Łukasz Pacholczyk sp.k.Warszawa298429360
130Amat Muszyński sp.k.Dobryń-Kolonia5754113473
131Transglobe Logistics Sp. z o.o.Skorupki25996661
132Pheonix Capital Group Sp. z o.o.Opole231111738
133Wrt Logistic Sp. z o.o.Biała Podlaska2013825994
134Autospa Sp. z o.o.Tychy33706014
135Jurabus Sp. z o.o.Niegowa2211261359
136Gryf Stevedoring Adamczewski sp.k.Szczecin259211518
137Overis Logistic Sp. z o.o.Łuków1619913908
138Majs Sp. z o.o.Biała Podlaska17182713
139Danimax Trans Sp. z o.o.Kraków152797808
140Ls Sp. z o.o.Nowy Sącz425657939
141MLM Logistics Sp. z o.o.Gdynia134967286
142Enola Logistics Sp. z o.o.Gdańsk288012666
143Remkon Sp. z o.o.Kwidzyn28784203
144Agro - Staniek Sp. z o.o.Wyrębin28788210
145Kador Sp. z o.o.Miłków211119346
146Turbo - Trans Olejniczak sp.j.Żmigródek239775340
147Loctra Sp. z o.o.Warszawa2111614280
148We Car Do It Sp. z o.o.Turka191385205
149Kastapio Sp. z o.o.Otwock25912312
150Systaliuk Yaroslav Sp. z o.o.Chełm162003649
151Lider Hol Sp. z o.o.Częstochowa31679060
152Piuchpol Sp. z o.o.Toruń201221030
153Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.Szczecin3168334966
154Autiv Transport Sp. z o.o.Karlusin211102502
155Agma Trans Sp. z o.o.Szczecin181424768
156Skar Sp. z o.o.Jasieniec22975950
157Antałek Sp. z o.o.Goworowo191287095
158Tokarczyk Transport Sp. z o.o.Młodów139297340
159Ekma Sp. z o.o.Warszawa39542942
160Pędzące Sokoły Sp. z o.o.Zielona Góra1211868187
161Tech Sp. z o.o.Siedlce395411535
162Portalls Sp. z o.o.Młyny171577012
163Novmat Sp. z o.o.Sokołówek24882620
164Energosped Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski316444377
165Transhad P.S.A.Dynów248438418
166Heptagon Sp. z o.o.Gdańsk136463043
167Greenlogis Sp. z o.o.Imielin49454848
168Ps Express Sp. z o.o.Stobierna135242403
169FL Logistik Sp. z o.o.Gorzyce25752282
170Kojer Sp. z o.o.Gniezno1422412699
171Prival Sp. z o.o.Biała Podlaska1336514798
172Bp Tour Regio Sp. z o.o.Lublin1423732810
173Jantom Sp. z o.o.Bielsko-Biała132982132
174Nat & Ka Trans Sp. z o.o.Łódź142105497
175Yalacars Sp. z o.o.Warszawa181241095
176Todo Sp. z o.o.Szczecin22831062
177Amj Linex Sp. z o.o.Katowice22815998
178Camilo Express Sp. z o.o.Cieszyn1270410723
179Olo-Trans-Hol Sp. z o.o.Olesno414424071
180TMD Dąbrowski Pharma Transport S.K.A.Duchnów1240119390
181Inter - Max Sp. z o.o.Radom151728616
182Franex Group Sp. z o.o.Nowy Głuchówek132689784
183PBS Sp. z o.o.Bytom119547164
184Polskie Porty Lotnicze S.A.Warszawa344811399281
185Lago Sp. z o.o.Łódź454021231
186OWT Omega Sp. z o.o.Wrocław124048967
187Cooperative Logistics Sp. z o.o.Białystok24698780
188Ev-Pol Sp. z o.o.Kuryłówka124905148
189European Chemical Spedition Szymańscy sp.k.Poznań1320911863
190Viterra Sp. Z O.O. Sp. z o.o.Węgrzce Wielkie1418712620
191Technical - Trans Poland Group Sp. z o.o.Olsztyn16125504
192Mleczarek Sp. z o.o.Klonówiec2857189006
193Mawera Sp. z o.o.Legionowo227436899
194Pol-Sad Sp. z o.o.Poznań31512767
195Inlogit Sp. z o.o.Warszawa32481260
196Jasker Sp. z o.o.Olsztyn1233012126
197Pawtruck Sp. z o.o.Biernatki1418733261
198Spzk Sp. z o.o.Kęty20863366
199Berni - Hol Sp. z o.o.Rudziniec1710027565
200Transbud Group Sp. z o.o.Windyki1513521163
201Coyote Cargo Sp. z o.o.Rzeszów131832206
202Tunowa Sp. z o.o.Pruszków1017188176
203Vesper Sp. z o.o.Siechnice151336204
204Free Way Trans Sp. z o.o.Wrocław14161392
205Logistyka Południe Sp. z o.o.Nowy Targ4137142209
206Euromatpol Sp. z o.o.Budzisław Kościelny304795265
207Order Hunters Sp. z o.o.Buk10222317801
208Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o.Kaniów304651737
209Car Transport Sp. z o.o.Sosnowiec33412300
210Thwm Sp. z o.o.Pysznica33411636
211Car Planet Sp. z o.o.Sarnów179412171
212Rabbitrans Sp. z o.o.Biała Podlaska179332932
213Trans Plus International Sp. z o.o. sp.k.Krzywy Las21687020
214Kami Trans Sp. z o.o.Sobótka206822293
215Pec-Trans Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza197212786
216Wabo Trade Sp. z o.o.Warszawa26495126
217Polger Logistics Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry1013322857
218Shuler Logistics Sp. z o.o.Elbląg19711853
219Kk Logistic Sp. z o.o.Rzeszów161055088
220Partum Sp. z o.o.Warszawa141492754
221GLP ST Sp. z o.o.Tarnów423233100
222KGK Trans Sp. z o.o.Odrano-Wola131646731
223Międzynarodowy Port Lotniczy Im. Jana Pawła II Kraków-Balice Sp. z o.o.Balice40343152843
224Wmg-Trans Sp. z o.o.Karczew206614708
225Ecom Media Group Sp. z o.o.Warszawa812642020
226Limeno Sp. z o.o.Pawłowice50292151
227Go! Express & Logistics Wrocław Sp. z o.o.Pietrzykowice343618645
228Layner D&M Logistics Sp. z o.o.Warszawa18741929
229Cargobrest Sp. z o.o.Katowice20639749
230Niekotrans-Nova Sp. z o.o.Nieborowice40324921
231Trans-Med Sp. z o.o.Zduny131493114
232Gm Partner Sp. z o.o.Warszawa20646925
233Optimago Sp. z o.o.Rzeszów112781617
234Embetim Sp. z o.o.Warszawa1122517278
235Gastransport Sp. z o.o.Raszyn196812617
236Euro-Trans Sp. z o.o.Serock169312131
237Liben Logistics Sp. z o.o.Warszawa105243343
238Mateo Bus Sp. z o.o.Starogard Gdański284113618
239Transport i Spedycja Karol Krakowiak sp.k.Strzemboszewice131309427
240Zyg - Trans Balkan Asia Sp. z o.o.Cergowa104755429
241Bio Energy Wojsznis sp.k.Gryfice225018376
242Ansław Transport & More Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski159377530
243Bonavia Sp. z o.o.Brodnica168212817
244FTL Service Sp. z o.o.Osowo1411323967
245Krzak Logistics Sp. z o.o.Huta403026989
246Aj Holding Sp. z o.o.Kokanin1410913828
247Mazo Sp. z o.o.Guzew244510638
248Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Serwis - Eko Sp. z o.o.Gliwice186610644
249Benecar Sp. z o.o.Sobótka1035033332
250Gr-Al Transport Sp. z o.o.Wierzchosławice112028747
251Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Markab Sp. z o.o.Zgierz2543123024
252Laurico Sp. z o.o.Kraków19594720
253Taip Trans Polska Sp. z o.o.Białystok131402404
254Fenix Logistics Sp. z o.o.Biała Podlaska274011908
255Ved Luck Trans Sp. z o.o.Gdańsk17733739
256Sokół Events Sp. z o.o.Wisznia Mała273910140
257Dolata Sp. z o.o.Dąbrowa552443546
258Ok-Brok Service Sp. z o.o.Lublin25411153
259G2 Invest Sp. z o.o.Kraków149816078
260J&A Sp. z o.o.Warszawa2150867
261Martmat Sp. z o.o.Trzebinia59232775
262Obraziński Transport Group Sp. z o.o.Wieliszew323344047
263Bolster Sp. z o.o.Ostrołęka343121026
264Miś Sp. z o.o.Krosno1215222591
265Cowal Sp. z o.o.Warszawa18645466
266Wp Flota Sp. z o.o.Kraków16812614
267Granteco Sp. z o.o.Mrowino22451568
268Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A.Szczecin41262767654
269Sky-Mar Sp. z o.o.Warszawa103483131
270Positive Move Sp. z o.o.Warszawa1763693
271Port Lotniczy Poznań-Ławica Sp. z o.o.Poznań1859599177
272Pazopol Sp. z o.o.Łódź185613433
273Madem Foods Sp. z o.o.Olesno121309580
274DLC 4 Sp. z o.o.Warszawa176713125
275Lukatrans Sp. z o.o.Józefów20521172
276Ampera Sp. z o.o.Łódź20497699
277Maks Sp. z o.o.Pobierowo21482204
278Dakar Sp. z o.o.Strzegowa102358021
279OVK Logistics Sp. z o.o.Kraków121518976
2803k Sp. z o.o.Lublin111637735
281Kruczyński Logistic Sp. z o.o.Ostrołęka111794984
282Topcar Transport Sp. z o.o.Łomazy131177997
283IGL Sp. z o.o. sp.k.Kostrzyn nad Odrą1578154290
284Lts Group Sp. z o.o.Białystok40243093
285Ust Service Sp. z o.o.Kielce18539435
286Olmax Sp. z o.o.Pruszków462310844
287Ingereld Sp. z o.o.Czołnochów15838272
288J.S. Wol-Trans Krzysztof Pliszka sp.k.Wymyśle Polskie157612112
289Firma Handlowo - Usługowa Makrox Sp. z o.o.Dąbrówka111886963
290Rdm Logistics Sp. z o.o.Warszawa1312019127
291Big Car J. i W. Krawczyk sp.j.Zabrze253724102
292Amikus Piotr Głowacki S.K.A.Skierniewice1312024895
293Usługi Przewozowe Tatarzyńscy Sp. z o.o.Stare Kurowo13976465
294Assal Sp. z o.o.Szczecin19513157
295GTB Sp. z o.o.Leśna30304157
296Bio-Eko Trans Sp. z o.o.Lyski18525122
297Kaam Sp. z o.o.Paczkowo24371894
298Kosior Shipping Company Sp. z o.o.Szczecin29307911
299Flash Trans Sp. z o.o.Parole17583963
300FAST TERMINALS Sp. z o.o.Szczecin2733100266
301Eutrans Sp. z o.o.Łaziska131072440
302Sds Logistic Group Sp. z o.o.Warszawa94163293
303Interfreight - Międzynarodowa Logistyka Transportowa Robotycki S.K.A.Poznań302938826
304Arko2 Sp. z o.o.Olsztyn93157431
305Solo-Transport Sp. z o.o.Warszawa2733795
306J&K Sp. z o.o.Rzeszów95386020
307Usługi Transportowe Pawelec Sp. z o.o.Warszawa322713610
308Seba Sp. z o.o.Pietrowice Wielkie89515024
309Gb-Trans Sp. z o.o.Stare Oborzyska94195927
310Wygoda Trans Sp. z o.o.Kraków121271241
3113b Sp. z o.o.Gdańsk813216503
312Bus-Trans Sp. z o.o.Jankowice32273521
313Mk &Mk Sp. z o.o.Tenczynek21429939
314Sgbus Sp. z o.o.Zaścianki101808224
315Polkurs21 Sp. z o.o.Szczecin4022102789
316Grabex Frigo Sp. z o.o. sp.k.Tomaszów Mazowiecki243617864
317Ant Logistik Gruppe Sp. z o.o.Warszawa111393931
318Nobla Sp. z o.o.Grajewo92832045
319Go! Express & Logistics Warszawa Sp. z o.o.Warszawa223817415
320Inlycs Sp. z o.o.Baranowo22391315
321Lesamitrans Sp. z o.o.Warszawa111502162
322Agencja Celna Grand Sp. z o.o.Bydgoszcz93874560
323Nardo Logistics Sp. z o.o.Buk1017380867
324Grabo-Trans Sp. z o.o.Czeladź243543941
325Nadiya Company Sp. z o.o.Kraków30271554
326Amm Krzak Sp. z o.o.Huta38229484
327Pks Myszków Sp. z o.o.Myszków85016753
328Molter Motors Sp. z o.o.Głogów Małopolski156222365
329Garms Group Sp. z o.o.Warszawa25329984
330Md Bus Sp. z o.o.Zielona Góra581713500
331General Logistics Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski18473417
332Bakotrans Sp. z o.o.Stary Sącz860712334
333Mazowia Oil Trans Sp. z o.o.Warszawa2137687
334Beskid-Autobusy Kociński sp.k.Kiełczów272912573
335Grabowski Mariusz Sp. z o.o.Pogórze925025533
336No Stress Freight Sp. z o.o.Łosiewice111484483
337Łyk Sp. z o.o.Węgorzewo651526516
338Viktal Service Sp. z o.o.Częstochowa121071949
339Master Moving Sp. z o.o.Gotkowice243228768
340Albertina Eu Sp. z o.o.Zawiercie165515355
341Ejlat Complex Sp. z o.o.Radzionków101487472
342Grupa Tm Sp. z o.o.Kraków101841508
343Air&Road Service Sp. z o.o.Warszawa14666690
344Vei Logistics Sp. z o.o.Poznań934013094
345PAI Trans Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski129869440
346Veso Trans Sp. z o.o.Rososzka27283307
347Mikus Transport Sp. z o.o.Rybnik93308684
348Zionn Sp. z o.o.Kraków1469736
349Aircom Ga-Pl Sp. z o.o.Pietrzykowice272713211
350Warsawbustravel.Pl Sp. z o.o.Rusiec20388531
351Formodal Sp. z o.o.Warszawa841322121
352Mz Transport & Spedition Sp. z o.o.Skarszewy13892548
353Icenter.Pl Sp. z o.o.Wrocław92701692
354At Trans-Logistics Sp. z o.o.Wągrowiec14635327
355Trans R.O.S.S. Sp. z o.o.Szczecin2925925
356Gesta Sp. z o.o.Twardogóra83541751
357Hictrans Sp. z o.o.Baranowo91877458
358Epd Express Pigs Delivery Sp. z o.o.Biskupice Ołoboczne14707682
359Trans-Mar Różycki Sp. z o.o.Kakonin18426682
360Europa Travel & Trans Sp. z o.o.Gdańsk85114387
361Adrikon Sp. z o.o.Krosno Odrzańskie84584468
362VUZ Transport Sp. z o.o.Poczesna932228701
363Platinum Sp. z o.o.Nowy Sącz371918740
364Przeładunki Smyka sp.j.Mysłowice641320691
365Kmp Sp. z o.o.Zielona Góra2134940
366Dalex Sp. z o.o.Bielsk Podlaski21346057
367Aft Transport & Spedition Sp. z o.o.Gdańsk12913596
368Gonpol Szczepan Goncerz, Kamil Goncerz sp.j.Złożeniec174535470
369Mariotrans Sp. z o.o.Rabędy1016620842
370S&S Logistics Sp. z o.o.Poznań146115075
371Jan Lenarth Sp. z o.o.Brzeg30236394
372Przedsiębiorstwo Finansowo Handlowo Usługowe Framar Maria Jagusiak i Franciszek Jagusiak sp.k.Kalety3619142254
373Nortra Sp. z o.o.Grabowiec12994320
374Carmen Sp. z o.o.Uścięcice18414117
375Performance Company Sp. z o.o.Katowice63125015
376Northgate Logistics Sp. z o.o.Pruszcz Gdański23303817
377Lew-Trans R. Kowalska sp.k.Cekanowo203436385
378Przezmorze.Pl Sp. z o.o.Warszawa129422360
379DPEX Sp. z o.o.Zalasowa84776397
380Daria Dzierzgoń Sp. z o.o.Dzierzgoń11976102
381Nordlys Logistikk Sp. z o.o.Warszawa1012612096
382ENTER AIR S.A.Warszawa8011672091
383Pro-Euro Trans Sp. z o.o.Praszka41151378
384My Cargo Sp. z o.o.Gdynia1012744211
385Calisia Bus & Truck Sp. z o.o.Borek111153059
386Abtm Sp. z o.o.Leszno111096953
387Montemo Mikucki sp.k.Piotrków Trybunalski1014016013
388Rmsped Sp. z o.o.Warszawa7109533881
389Js Logistics Sp. z o.o.Poznań14575377
390Start Parking Katowice Sp. z o.o.Warszawa351810499
391Petrix Transport Sp. z o.o.Wąwał829115979
392Avsec.Pl Sp. z o.o.Warszawa21315377
393Sis Sp. z o.o.Kraków72908204356
394Eg Speedtrans Sp. z o.o.Sosnowiec13684982
395Hause Agencja Celna Sp. z o.o.Wrocław45133846
396Gpw Partners Group Sp. z o.o.Warszawa101402860
397Shinobi Sp. z o.o.Plewiska17402124
398Magnat Paweł Długoszewski Sp. z o.o.Krusz91777398
399Bs-Trans Sp. z o.o.Runowo242519998
400Kurier Team 2000 Transport-Spedycja Sp. z o.o.Olkusz7131021246
401Yellow Express Sp. z o.o.Warszawa1014021252
402Pks Włoszczowa Sp. z o.o.Włoszczowa711047798
403Tempo Sp. z o.o.Kłodzko82338286
404Flota Vikinga Sp. z o.o.Białystok831351078
405Darpol Sp. z o.o.Janów25242884
406Modom Polska Sp. z o.o.Sierakowo15503092
407Remo & Co Sp. z o.o.Kraków119822415
408Baka-Trans Sp. z o.o.Warszawa28212850
409Groundlog Sp. z o.o.Bielsko-Biała83883382
410Gdynia Container Terminal Sp. z o.o.Gdynia2425496114
411Buzz Mobility Sp. z o.o.Katowice83983795
412Famos Sp. z o.o.Duchnice72115198754
413Hejnow Sp. z o.o.Luborzyca775419326
414Abc System Sp. z o.o.Bydgoszcz101271105
415W. Krause Sp. z o.o.Bydgoszcz22276686
416Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Trans Sławomir Krywult, Mirosław Graboś sp.k.Bielsko-Biała127813695
417Biogas Wood Sp. z o.o.Jarnołtowo193444740
418Vito Rent Sp. z o.o.Warszawa22273084
419Proscooter Sp. z o.o.Wrocław12811312
420Euroway Truck Sp. z o.o.Białystok916830284
421Koleje Dolnośląskie S.A.Legnica8396501568
422Euro Rail Sp. z o.o.Mędłów1110021308
423Eurohermes Ł.Żak sp.k.Sosnowiec1450106266
424S&P Services Sp. z o.o. S.K.A.Gdynia371486375
425Silesia-Bis Sp. z o.o.Katowice30185844
426ARS ALTMANN POLSKA Sp. z o.o.Łajski127192391
427Bianco Logistic Sp. z o.o.Warszawa7368128794
428Travers Mariusz Baczewski sp.j.Mikołajki14529615
429Koda Gruop Sp. z o.o.Szczecin11811833
430Trans Europe Grzegorz Łoboda Sp. z o.o.Kraków135772302
431Formeco Gołka sp.k.Żory2423163072
432Macan Logistics Sp. z o.o.Radomsko145215211
433Friendly Moves Limited Sp. z o.o.Białystok19313034
434Sms Maritime Services Sp. z o.o.Szczecin43105063
435Wataha Transport Sp. z o.o.Nowogród Bobrzański14471155
436Jka Bus Sp. z o.o.Jerzmanowice16393541
437Koltrans Kostera Kurowski Sp.K.Poznań183329738
438Damir-Trans Sp. z o.o.Jarnołtowo91701015
439Titan Containers Poland Sp. z o.o.Warszawa28182229
440Euromar Sp. z o.o.Wałbrzych1011724924
441Mmpj Agencja Celna Sp. z o.o.Bydgoszcz10978615
442Grb Sp. z o.o.Gromnik15423830
443MP - Trans Sp. z o.o.Gołaczewy341332605
444Wilk Transport Sp. z o.o.Puszczew15433219
445AC Terminal Sp. z o.o.Mielec32144934
446Antrans sp.j. A. CzekajPoznań15403570
447Agro Trans Sp. z o.o.Jachimowice12618899
448Limos.Pl Nowicki S.K.A.Warszawa291613168
449Selcer Logistics Sp. z o.o.Wrocław14461190
450Arka Trans Sp. z o.o.Wałbrzych19291543
451Olus Sp. z o.o.Warszawa361239799
452Kamińscy Group Sp. z o.o.Majków Duży1355677
453TRANS-STAR Zbigniew Rokosz Sp.k.Ocieka81866803
454Expleo Sp. z o.o. S.K.A.Białystok126443239
455Ab-Transport Sp. z o.o.Warszawa1448706
456Trassa77 Sp. z o.o.Poznań81835187
457Jocoa Sp. z o.o.Wrocław28162497
458Goltrans Jkk Golec sp.j.Adamówka739220648
459Complex - Trans Sp. z o.o.Gdynia82422014
460Wmbs Mielniczuk Transport Sp. z o.o.Kanie82293040
461Fph Lenart Trans Sp. z o.o.Raciechowice39102177
462Intertoll Construction Sp. z o.o.Gdańsk914763648
463Agencja Celna Podstawa Sp. z o.o.Łódź16361102
464All4jets Technics Sp. z o.o.Warszawa212451197
465Trans - Skór Grzegorz Chrzaniuk, Andrzej Chrzaniuk, Grażyna Chrzaniuk sp.j.Ostrołęka261840515
466Udl Logistics Sp. z o.o.Białystok91192969
467Paks-Transport Sp. z o.o.Warszawa126555779
468Hubertus Sp. z o.o.Lubanice14454611
469Zarząd Portu Morskiego Darłowo Sp. z o.o.Darłowo81527395
470Lda Solutions Sp. z o.o.Dudowizna16361226
471Konkret Ciesielski & Ciesielski - sp.j.Wichowo212474553
472Trans-Perfect Sp. z o.o.Warszawa13541780
473Radan24 Sp. z o.o.Studzianki82166279
474Auto - Wis Logistic Wiśniewski sp.k.Suchorzew331118860
475Mkv Transport Sp. z o.o.Kraków14448123
476Bodek Concept Sp. z o.o.Zabrze11682145
477Eltrans Sp. z o.o.Anonin819333546
478Zam-Pol Sp. z o.o.Kiełczewo117039113
479Wi-Trans Damian Wiśniewski sp.k.Gryfice192650965
480Frog Sp. z o.o.Elbląg117616327
481Layner Sp. z o.o.Warszawa13532578
482D&K Rajscy sp.k.Sieradz173131716
483Polskie Koleje Linowe S.A.Zakopane2715795024
484Ms Brand Sp. z o.o.Żnin73631850
485Fenzo Sp. z o.o.Wrząca6117619270
486Fedorchenko Sp. z o.o.Zielona Góra22211867
487Cargoflow Sp. z o.o.Warszawa91306678
488Aiza Sp. z o.o.Warszawa91051905
489Ajn Sp. z o.o.Wszewilki23187369
490Romko Sp. z o.o.Rzeszów66051640
491Auto - Land Niewiadomy Sp. z o.o.Międzyrzecze Górne231912555
492D-Trans Łazarewicz Sp. z o.o.Dobrzewino19243561
493A&D Legion Sp. z o.o.Brzesko13498491
494Navtrans Sp. z o.o.Poznań14381796
495Rybiński Sp. z o.o.Góra11713680
496Fair Cargo Sp. z o.o.Warszawa81477136
497Alfa Agencja Celna Sp. z o.o.Gdynia26144636
498Ms Way Sp. z o.o.Wyszków81516423
499Kotlarski Transport Sp. z o.o.Boruja Kościelna99623702
500Ag Trans Cargo Sp. z o.o.Warszawa15361896
501Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Euro-Trans i Sp. z o.o.Warszawa134614398
502Olax Group Sp. z o.o.Warszawa72204185
503Opol Express Sp. z o.o.Kępa15321880
504Mjp Sp. z o.o.Sulejówek17278736
505Bio Investment Sp. z o.o.Nowe Żeńsko71992896
506Lukra Group Sp. z o.o.Wrocław1346486
507Fast Transfer Sp. z o.o.Poznań24141351
508Korger Line Sp. z o.o.Warszawa14383461
509Rs Trans Sp. z o.o.Warszawa73062519
510Uk-Transport Sp. z o.o.Lublin9845503
511Trans-Ter Sp. z o.o.Olsztyn291123448
512Best Tsl Sp. z o.o.Kalisz71978670
513Terpa Trans Sp. z o.o.Dębno72131096
514Dudimex Transport Sp. z o.o.Rakoniewice9837531
515W.G. Invest Group Sp. z o.o.Sztynwag65505383
516Adam-Trans Sp. z o.o.Bytów813714698
517Aviso Logistics Sp. z o.o.Lublin72075600
518Cargosun Sp. z o.o.Kamionki16276179
519Pl Group Tsl Sp. z o.o.Warszawa13399632
520Fregata Group Sp. z o.o.Sosnowiec25126028
521Kmb Transport Sp. z o.o.Wiśniewo14374507
522Express Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszów9913307
523PKS Tarnobrzeg Sp. z o.o.Tarnobrzeg9106101101
524Grupa Czarkowski Sp. z o.o.Łosice134023026
525Bike Alek Sp. z o.o.Miastko72574444
526Igs Agencja Celna Sp. z o.o.Wolica11563547
527Work Trade Sp. z o.o.Łódź99663017
528MAG - TEAM Sp. z o.o.Zgierz9878852
529Adlema - Trans Sp. z o.o.Gdańsk81184348
530Beckenbauer Sp. z o.o.Stróża-Kolonia12437048
531Pol-Cel Sp. z o.o.Chełm10723974
532Unis Sp. z o.o.Biała Podlaska10726429
533High Logistics Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki133915529
534Febo Logistic Sp. z o.o.Stojadła99091636
535Marek Wierzbicki Trako Sp. z o.o.Rzeplin162524229
536Powerman Trans Sp. z o.o.Wrocław637915127
537Oteko Group Sp. z o.o.Kępina65343046
538Jw Promar Sp. z o.o.Jankowice813813794
539Transport Łukasz Łangowski Sp. z o.o.Nowa Cerkiew72384054
540Eltrans Sp. z o.o.Jagodne72213179
541Ampliz Sp. z o.o.Olkusz810341617
542Autocomplex 24H Sp. z o.o.Łódź15285418
543Banus Limited Sp. z o.o.Świebodzice16252479
544Sawa-Taxi Sp. z o.o.Warszawa6189143464
545Benski Sp. z o.o. sp.k.Solarnia172295577
546Agso Sp. z o.o.Rembelszczyzna64143678
547I-Car Sp. z o.o.Boruja Nowa124127148
548Loja Poland Sp. z o.o.Chorzów1624568288
549Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Budrol Sp. z o.o.Suwałki124516490
550Pack Up Sp. z o.o.Szczecin16242370
551Alfa Trans Sp. z o.o.Biała Podlaska17237462
552KRAK SPED LTD Sp. z o.o.Kraków17228295
553Bas Sp. z o.o.Gliwice13353551
554Hojczak - Trans Sp. z o.o.Rybnik811029294
555Sevibus Sp. z o.o.Wrocław23118587
556Lz Apolinary Lazar, Marcin Lazar sp.j.Zendek106675603
557Jankowscy Transport i Spedycja Sp. z o.o.Chrzanowice625415196
558Pkk Trans Bielińscy Sp. z o.o.Krotoszyn231112883
559Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wodrex Sp. z o.o.Lublin13369712
560Kbk Transport Sp. z o.o.Głuchów231112869
561Transport Skoki Sp. z o.o.Skoki22136046
562Pacta Nieruchomości Sp. z o.o.Tychy15281326
563Easy Way Sp. z o.o.Bielsko-Biała221252888
564M&M Idealogistics Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza66396419
565Creative Logistics Sp. z o.o.Zabagno162327664
566Awk Trans Sp. z o.o.Przasnysz71461769
567PHS Bud Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój10523785
568Dynamic Transport Sp. z o.o.Warszawa622725405
569Scharf Logistik Sp. z o.o.Sosnowiec62024689
570Tsh-Service Sp. z o.o.Katowice18171564
571Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk114885993
572Asteratrans Sp. z o.o.Częstochowa13361201
573Euroconsol S.A.Warszawa810675963
574Dikropka Sp. z o.o.Dobrzyca133350628
575Energa Oświetlenie Sp. z o.o.Sopot1817783685
576Jan - Trans Sp. z o.o.Tychy71471374
577Agencja Celna Terminus E.S. Grygatowicz-Szumowska sp.j.Białystok105622063
578Rjk Sp. z o.o.Kraków18171776
579Tuporte Sp. z o.o.Warszawa10559595
580Romek Transport Sp. z o.o.Zielona Góra63269601
581Kromir Sp. z o.o.Skęczniew191440879
582IKA Logistic Sp. z o.o.Warszawa81109429
583Tsl Jolmar Sp. z o.o.Bielsko-Biała962723
584S.A.Trans-Spedition Sp. z o.o.Biała Podlaska11461284
585CEMET S.A.Warszawa1144455901
586Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o.Szczecin960226291
587Trans-Kom Pks Sp. z o.o.Pisz9638244
588Rafamarina Sp. z o.o.Poznań8804876
589AVROM SPEED Sp. z o.o.Gdańsk81058228
590Weip Sp. z o.o.Gdynia104615804
591PKL Solina Sp. z o.o.Zakopane1815155396
592Otobus Sp. z o.o.Bartoszyce9653570
593Trans-Tom Sp. z o.o.Nowy Sącz61716170
594Artcom Sp. z o.o. sp.k.Ociąż15233624
595Astra General Sp. z o.o.Warszawa956748
596Jit Logistik Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski9682953
597S-Trans Sp. z o.o.Barcice9641520
598WIŚ - TRANS Sp. z o.o.Zgierz8808721
599Blum Transport Sp. z o.o.Krasocin104925553
600Mugla Sp. z o.o.Stargard714014038
601Db Cargo Border Agent Sp. z o.o.Małaszewicze537815316
602Sd Sp. z o.o.Morąg7123406
603Jartrans Jarosław Machnicki Sp. z o.o.Marianów17156648
604BLG Autoterminal Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk1619200886
605JH Transport Sp. z o.o.Nakło nad Notecią95940567
606Bes24h Sp. z o.o.Gdańsk191123846
607Mazi Transport Mb Sp. z o.o.Bydgoszcz58092179
608Platinum Logistic Sp. z o.o. sp.k.Warszawa9663103
609Kumor Transport Sp. z o.o.Wysoka Lelowska9633552
610Callidus Sp. z o.o.Koszalin18136558
611Glob Trade 2002 Sp. z o.o.Warszawa11407184
612Inpost Sp. z o.o.Kraków132610192045
613Pośpiech Trans Serwis Sp. z o.o.Stare Pole142320510
614Silva Ls Sp. z o.o.Szczecinek1326133830
615TNF Polska Sp. z o.o.Pakość9586295
616Kolej Linowa Czantoria Sp. z o.o.Ustroń104231857
617Hoopoe Customs Sp. z o.o.Gliwice12331793
618Gitop Sp. z o.o.Stare Opole142210727
619Sunreef Yachts Charter Sp. z o.o.Gdańsk14215755
620Primo Log Sp. z o.o.Kościerzyna61604246
621Kps Partners Sp. z o.o.Warszawa113743580
622Logiscar Sp. z o.o.Skrzynice-Kolonia53732133
623Alfa Global Airlines Services Sp. z o.o.Warszawa87612000
624Akl Spedition Dmytryk sp.k.Gorzów Wielkopolski8766532
625Revo Logistics Sp. z o.o.Warszawa61689151
626Rialcon Sp. z o.o.Warszawa9641854
627K2 Sp. z o.o.Sadowa16151145
628Meiko Trans Polska Sp. z o.o.Gliwice795120403
629Fast Way Sp. z o.o.Legionowo61632534
630Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Agro - Trans Sp. z o.o.Busko-Zdrój9522817
631Ami - Cargoway Sp. z o.o.Częstochowa530110539
632Ares Logistics Sp. z o.o.Ostrołęka62452570
633Patkar Sp. z o.o.Kartuzy61811967
634Globtis Sp. z o.o.Łosice17141376
635Trans-Pol Sp. z o.o.Chudów8662342
636Optimum Logistics Sp. z o.o. sp.k.Białystok16158020
637Malicki Transport Sp. z o.o.Witobel616615158
638BB Parking Systems Sp. z o.o.Bielsko-Biała961556
639Cat Mosolf Polska Sp. z o.o.Ciemno Gnojna11351006031
640Premium Transport & Logistics Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski10452921
641Stagros Sp. z o.o.Wyszków61905216
642Tl Cargo Sp. z o.o.Kopanie Żołyńskie17122424
643R-Logistyka Sp. z o.o.Warszawa71102563
644Das Transport Sp. z o.o.Gumna94911391
645Adra Sp. z o.o.Świebodzin52241996
646Martex Sp. z o.o.Łochowo161343422
647Auto - Jet Kruczek Sp. z o.o.Bielsko-Biała104112101
648Dor-Mar Sp. z o.o.Kalisz1043961
649Tako Logistics Sp. z o.o.Kraków7917198
650Kułton Logistics Sp. z o.o.Czekanów61368466
651Ma.We Sp. z o.o.Bochnia7943192
652M-Trans Pieczka Sp. z o.o.Bielsko-Biała8693608
653Waxpol Sp. z o.o.Warszawa7902577
654Ko&Ka Sp. z o.o.Rzeszów113412718
655Silva sp.j. Grzegorz Składanowski Tomasz SendrowskiOlsztyn113277383
656Adams-Trans Sp. z o.o.Maków61199893
657Trans - Byd Wójcik Pezacki sp.j.Bydgoszcz79814521
658Wecantrans Sp. z o.o.Główiew13224957
659Norton D.A.A.P. Nadulny sp.j.Reguły15149924
660Centaur Logistic Rafał Gzocha sp.k.Warszawa7942775
661Cartrade Sp. z o.o.Kraków71104899
662El Logistics Group Sp. z o.o.Elbląg8672059
663Q-Lines Sp. z o.o.Warszawa8602327
664Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Nysie Sp. z o.o.Nysa52449233
665Davpol Transport Sp. z o.o. sp.k.Wrząca86510550
666LCL Logistic Sp. z o.o.Zielona Góra9469511
667AT Shipping Sp. z o.o.Gdynia12267903
668Drzymała Sp. z o.o.Piotrowo Wielkie132313326
669P&P Logistics Sp. z o.o.Komorów9415257
670Kurowski Sp. z o.o.Skórcz104032179
671Hellotrans Sp. z o.o.Warszawa11301103
672Denoto Sp. z o.o.Szamotuły61469484
673Bejot E-Com Solution Sp. z o.o.Wrocław613718995
674Universal Transport Polska Sp. z o.o.Batorowo79097021
675Sema-Rapid Transport Sp. z o.o.Kłapówka7861709
676Olympus Logistics Sp. z o.o.Wesoła13201048
677Logistic Solutions Group Sp. z o.o.Wrocław1032101372
678Polvit Trans Sp. z o.o.Poznań141411046
679Profi Logistics Sp. z o.o. sp.k.Łapy52124277
680COMO POLSKA Sp. z o.o.Rudna Mała8571491
681Acc - Logistic Sp. z o.o.Wrocław8539174
682ETS EU Sp. z o.o.Żabia Wola61223269
683Bako Sp. z o.o.Kraków519420665
684Allways International Poland Sp. z o.o.Toruń12224017
685Ecolines-Polska Sp. z o.o.Warszawa85123051
686Stork Sp. z o.o. sp.k.Grębocin1224112222
687Zarząd Portu Morskiego Hel Sp. z o.o.Hel122452528
688Pa-Wel Sp. z o.o.Włocławek51878432
689Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A.Katowice1319762744
690Icelogistic Sp. z o.o.Nowy Sącz78250176
691East Atlas Sp. z o.o.Rzeszów51684036
692Sis Logistics Sp. z o.o.Biała Podlaska8526207
693Better TSL Sp. z o.o.Księżopole-Smolaki94114404
694Roboty Ziemne Transkop Sp. z o.o.Wrocław77319488
695Omnes Sp. z o.o.Jarosław14131192
696Vom Synergy Sp. z o.o.Warszawa786597
697Dormo Sp. z o.o.Kawice8614296
698Adra Trans Świerczyński sp.k.Szpęgawa131621143
699Rttd-Trans Sp. z o.o.Częstochowa8611672
700Transport Molkentin sp.k.Plewno13196457
701Global24 Sp. z o.o. sp.k.Wrocław78454993
702Carter Logistic Sp. z o.o.Nowy Tomyśl7885371
703TJX European Distribution Sp. z o.o.Warszawa763702256
704Adi-Trans Abramowscy Sp. z o.o.Nowe Miasto Lubawskie8451464
705Ad Hoc Solutions Sp. z o.o.Dobrzykowice61188965
706King Transporte Sp. z o.o.Częstochowa61081781
707Igoma Logistic Sp. z o.o.Padniewko12207457
708Krakowska Grupa Amnis Sp. z o.o.Kraków6966237
709Red Lemon Sp. z o.o.Warszawa9373916
710MMD Spedition Sp. z o.o.Osówiec7676960
711Kórnickie Przedsiębiorstwo Autobusowe Kombus Sp. z o.o.Czołowo77921497
712Trans Glass Sp. z o.o.Okonek61294432
713Żegluga Warszawska Sp. z o.o.Warszawa141315374
714Maersk Polska Sp. z o.o.Warszawa131466933
715FS Firma Sikora Sp. z o.o.Gdynia8507474
716KBU Sp. z o.o.Kraków85222937
717JIT Logistik Sp. z o.o. sp.k.Ostrów Wielkopolski1029129930
718Kliczko Transport Sp. z o.o.Strzelce Krajeńskie6822056
719K & K Logistyka Sp. z o.o.Zgierz12218723
720Air Service Group Marta Bieńkowska sp.j.Płock51363809
721Wodmel Sp. z o.o.Wołomin93937278
722Lucky Transport Sp. z o.o.Gdynia10282736
723RSECO Sp. z o.o.Warszawa6916319
724PHU Alaska Sp. z o.o.Łuków7573303
725KOM T. Defratyka Sp.j.Wszewilki141127490
726KIPS Transport Sp. z o.o.Kraków6773566
727Fikro Sp. z o.o.Biała Podlaska76815752
728Univia Sp. z o.o.Warszawa611814266
729Elbo Logistyka Sp. z o.o.Wieprz93225739
730Amar Sp. z o.o.Pszów102742617
731Fenex Sp. z o.o.Warszawa8522312
732Danpol Logistics Sp. z o.o. sp.k.Leszno10248687
733Rapido Express Sp. z o.o. sp.k.Warszawa514610503
734Białas Trans Sp. z o.o.Mosina10267095
735Taxco Sp. z o.o.Poznań11202625
736BW Logistics East Sp. z o.o.Dobrzyca8476182
737Trans Pro Sp. z o.o.Zielniczki84911915
738Aquarius Logistics Sp. z o.o.Wyżne838731
739MDM Transport Sp. z o.o.Ustroń9325558
740Inter Route Trans Sp. z o.o.Czeladź6766792
741Miktrans Sp. z o.o.Warszawa8416804
742Marko Service Sp. z o.o.Warszawa13149373
743Dan Shipping And Trading Sp. z o.o.Szczecin51269069
744Sultan Sp. z o.o.Wrocław8437288
745United Road Service Sp. z o.o.Łódź8419528
746Autoandreas Sp. z o.o. sp.k.Toruń83849930
747Taztrans Sp. z o.o.Miłocice67219305
748M&M Transport Sp. z o.o.Stare Oborzyska7561829
749Ygos Shipping Sp. z o.o. sp.k.Gdynia84720592
750Spc Cargo Matusiak sp.j.Henryków6949709
751ITL Omega Sp. z o.o.Warszawa102412826
752Vivaro Sp. z o.o.Nowe Proboszczewice7511977
753Mtt Sp. z o.o.Sierpc102321024
754K-Logistics Sp. z o.o.Złotkowo121410788
755New Way Trade Sp. z o.o.Warszawa9301116
7564ward Wiland sp.j.Pysząca93323413
757Trans-Jack Sp. z o.o.Warszawa11227500
758Eko-Trans Kowaluk K. Brzózka M. sp.j.Wełecz511117797
759Wojtysiak Transport - Spedycja - Logistyka Sp. z o.o.Inowrocław9295545
760Sanmoris Sp. z o.o.Łódź1022848
761Globtrans Poland Sp. z o.o.Piekary Śląskie7529868
762Polkad Transport & Forwarding Klaudiusz Drzyzga sp.k.Katowice11198370
763Emiston Sp. z o.o.Składowice10233915
764Romania Express Courier & Logistics Sp. z o.o.Tychy11195429
765Proste Cło Sp. z o.o.Białystok10255219
766Net-Cargo Sp. z o.o.Pogórze92628256
767Ptrk Sp. z o.o.Wałbrzych1212405
768Mjm Tsc Janiak i Spółka Sp. z o.o.Tomaszowo11173168
769Doger Trans Sp. z o.o.Biadacz7568305
770Allekurier Sp. z o.o.Kraków59738396
771Hubo Sp. z o.o.Łuków66722957
772Skald Sp. z o.o.Syców8368020
773Railpolonia Sp. z o.o.Odrano-Wola93064324
774Logcom Sp. z o.o.Ząbki51172172
775Car Invention Sp. z o.o.Gdańsk59511253
776Mtd Woźniak sp.j.Ruda Śląska74415726
777Europa-Spedition Sp. z o.o.Kamieniec Ząbkowicki111928491
778Vip Cars Warsaw Sp. z o.o.Warszawa13103404
779Ha-Ba Han Bartkowiak sp.k.Zielona Góra8366210
780RONAT Robert Marjankowski sp.k.Częstochowa111622381
781Baza Zaopatrzenia i Zbytu A-Vista Komunikacja Miejska Sp. z o.o.Kłodzko7422646
782Dirks Consumer Logistics Gmbh Sp. z o.o. Oddział W PolsceWojkowice928252642
783Baltic Trans Sp. z o.o. Sp. z o.o.Sieradz12124542
784Liner J. Krywko sp.k.Twardogóra102179624
785KG Fabisiak Sp. z o.o.Boża Wola121124041
786Time Tamer Sp. z o.o.Łódź10213377
787Amber Offshore Sp. z o.o.Straszyn75516620
788Argos Sp. z o.o.Ściechów83719143
789Sileo Sp. z o.o.Białystok5844154
790Spółdzielnia Kółek Rolniczych w NasielskuNasielsk10182957
791Inter Balt Sp. z o.o.Gdańsk68078060
792Nippon Express (Deutschland) GmbH & Co Kg sp.k. Oddział w PolsceWarszawa67670720
793Gis Transport Sp. z o.o.Wrocław7442368
794Hello Line Sp. z o.o.Warszawa12105077
795B&S Trade Sp. z o.o.Stare Bielice7407759
796Dor-Cel Sp. z o.o.Warszawa59416824
797Pst Juna Trans Sp. z o.o.Stare Oborzyska83049137
798K11 Sp. z o.o.Zalasewo11141347
799ESTE Transport Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski66213477
800Taulog Sp. z o.o.Plewiska6725155
801Nowi Trans Sp. z o.o.Sowińce8301143
802Welcome Airport Services Sp. z o.o.Warszawa739523218
803Globtor Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski83711480
804Via Logistics Group Sp. z o.o.Biała Podlaska8284162
805WK Eko Sp. z o.o.Tychy8271115
806Heavy Lift Service Sp. z o.o.Szczecin83210212
807Transport - Spedycja Kraszewscy Sp. z o.o.Kobyłka74515842
808Kumpel-Bis Sp. z o.o.Nowy Targ11116039
809City Trans Group Sp. z o.o.Częstochowa11143377
810Lester Trans sp.j.Święciechowa12117580
811Anika-Trans Sp. z o.o.Sokołów Podlaski66224973
812Ms Team Sp. z o.o.Kraków583928
813Joksa Sp. z o.o.Pszów7421666
814Aż Rydwan Sp. z o.o.Malbork9204720
815Przedsiębiorstwo Transportowo-Usługowo-Handlowe Mega Sp. z o.o.Zacharzowice82919473
816KG Internationale Spedition Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski7457378
817Drivers Partner Sp. z o.o.Warszawa5821599
818Euro Logistics Sp. z o.o.Wypędy82811552
819TSL ECO Sp. z o.o.Lubliniec101412359
820ILTES Sp. z o.o.Warszawa11111872
821Błyskawica Kurier Sp. z o.o.Poznań7401463
822Transbelpol Sp. z o.o.Biała Podlaska919517
823Beddar Logistic Sp. z o.o.Zielona Góra7391762
824Szrejder Sp. z o.o.Pecna92215759
825Malasped Graphics Sp. z o.o.Biała Podlaska8252902
826Inter-Agro Polska Sp. z o.o.Raciąż9191525
827Euro-Connect Sp. z o.o.Warszawa8302779
828Polster Sp. z o.o. sp.k.Piła65613445
829Czajatrans Sp. z o.o.Gdańsk91913885
830FKF Sp. z o.o.Łódź111128549
8314Rcargo Sp. z o.o.Opacz-Kolonia7419032
832Dan Avto Kris Sp. z o.o.Wola Osowińska5751594
833Trans-Man Dkg Mancewicz sp.j.Sochonie73976389
834Tom-Trans Tomasz Najderek - sp.j.Szamotuły92315252
835Viper Logistic Sp. z o.o.Krotoszyn5765552
836Paganini Transport Tsl Sp. z o.o.Nawojowa Góra83012281
837M&L Trans Sp. z o.o.Michałów-Reginów8296640
838Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Euro-Trans Sp. z o.o.Warszawa829228043
839PHU Emnad Nadolscy sp.j.Reda65320920
840Radko-Trans Gmerek Danuta i Gmerek Radosław sp.j.Krotoszyn73610587
841Chemix Sp. z o.o.Pisarzowice8291259
842Tirtur M. Turska, T. Turski sp.j.Krynica-Zdrój65013674
843Space Logistics Sp. z o.o.Warszawa8241984
844Krak Master Sp. z o.o.Kraków7291322
845Unibaltic Sp. z o.o.Szczecin73332803
846Omotrans Sp. z o.o.Szczecin10111660
847Limelog Sp. z o.o.Leszno559701
848Loxxess Polska Sp. z o.o.Wypędy65422248
849Wmw - Trans Sp. z o.o.Biała Podlaska824531
850Fenix Kamil Miłosz sp.k.Wałbrzych73725408
851Autoterminal Śląsk Logistic Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza91813149
852Nepel Sp. z o.o.Pniewy735934
853Grand Sp. z o.o.Bądzów64960500
854Dirks Service Krosno Sp. z o.o.Wojkowice64058736
855Rlc Customs Sp. z o.o.Wrocław825505
856Tomanek Sp. z o.o.Ruda Śląska1010505
857Stalspeed Sp. z o.o.Kościerzyna64220497
858Tempore Sp. z o.o.Wrocław8244554
859Project 4 Ziemski Jeremicz sp.k.Gorzów Wielkopolski7325112
860Odimar Sp. z o.o.Łask557435
861Boxon Logistics Sp. z o.o.Gdynia91412114
862Weidler Polska Sp. z o.o.Trzebnica10101890
863Niedopytalski Nikodem Firma Usługowa Niko Sp. z o.o.Sosnowiec56426036
864Grupa Idziak Sp. z o.o.Turek7344615
865Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w KrakowieKraków6411132327
866Matdar Sp. z o.o.Warszawa7301199
867Gulfstream Tanker Chartering Poland Sp. z o.o.Warszawa917336
868Seacall Sp. z o.o.Gdynia55965746
869Magemar Logistics Sp. z o.o.Gdynia63794191
870Poniatowski-Trans Sp. z o.o.Świętno6443048
871Air Forwarding Sp. z o.o.Gdańsk9161146
872HADA Sp. z o.o.Warszawa6362476
873Lng Best Partner Sp. z o.o.Krzywopłoty822100790
874Dexico Express Sp. z o.o.Kalisz7357348
875Vimtex Sp. z o.o.Warszawa9151021
876GK Logistics Sp. z o.o.Warszawa6376242
877Eco Transport Sp. z o.o. sp.k.Warszawa9154593
878Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.Robakowo911737071
879Tes Polska Sp. z o.o.Białystok6371107
880NAKO Sp. z o.o.Obrzębin6358823
881DK - Transport Sp. z o.o.Jarosław5596536
882Hot System Sp. z o.o.Marki548840
883Port Lotniczy Wrocław S.A.Wrocław820715670
884Asr Global Logistics Sp. z o.o.Gdańsk8192363
885Ortiga Sp. z o.o.Kowalew81827407
886Chester Sp. z o.o.Biała Podlaska6393645
887Bvs - Company Sp. z o.o.Białystok9131112
888Usługi Transportowe Marek Michalski Sp. z o.o. sp.k.Barlinek6293729
889X - Bus Sp. z o.o. sp.k.Sucha Beskidzka9125695
890Daltrans Sp. z o.o.Bąków7283768
891E.F.G Group Sp. z o.o.Ulanów6351050
892Fast Pro Sp. z o.o.Wiązowna6374909
893Cargo Europe Marcin Andraczko sp.k.Koszalin72118331
894Mart Trans Sp. z o.o.Gdańsk725849
895Mtsl Sp. z o.o.Kraków7222128
896Miodowa55a Sp. z o.o.Kraków631264
897Brax Transport Sp. z o.o.Racibórz5416080
898AS - BUS Sp. z o.o. sp.k.Kraśnik8151875
899Salex Logistics Sp. z o.o.Chludowo6287347
900Osobus Sp. z o.o.Złotoryja62810193
901AP Logistics Sp. z o.o.Gdynia62645474
902Mp-Sped Sp. z o.o.Poznań7227804
903Gaber Sp. z o.o.Warszawa81328845
904Schmidt Polska Sp. z o.o.Walendów72388630
905Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j.Gubin62532925
906Mps 24 Sp. z o.o.Lisi Ogon6313700
907Rs Logistics Rożeński, Sitarz sp.k.Chorzów81318987
908Wieliński Trans Sp. z o.o.Poznań72016345
909Pharmalink Sp. z o.o.Łódź716158645
910Rap-Way Sp. z o.o.Sulejówek62918452
911Og Trans Sp. z o.o.Warszawa8101982
912Activo Logistics Ł. Chadaj sp.j.Warszawa6256424
913Express Global Logistics Sp. z o.o.Warszawa62315783
914Abus Sp. z o.o.Radzymin53412724
915Denkar Sp. z o.o.Gdynia6261633
916Zielonogórska Komunikacja Powiatowa Sp. z o.o.Świdnica5306077
917Rio Trans Polska Sp. z o.o.Kraków62522270
918Itc-Energy Sp. z o.o. sp.k.Warszawa7133529
919Kontur Polska Sobiela sp.k.Czechowice-Dziedzice71720708
920CL Transport Group Sp. z o.o.Warszawa7116193
921Dantez Sp. z o.o.Krzeszów6275484
922AHEP PUK sp.k.Sławacinek Nowy7146653
923Titan Trans Sp. z o.o.Rzeszów7108900
924Spedmen Spedycja Krajowa i Międzynarodowa J. Friczka & Z. Friczka sp.j.Głogów6245527
925Renttruck Sp. z o.o.Bodzentyn5301631
926Peri Parking Group Sp. z o.o.Pyrzowice7141310
927Quick Tp Sp. z o.o. S.K.A.Tczew6186028
928Dirks Polska Sp. z o.o.Wojkowice61741748
929Global Express Sp. z o.o.Warszawa6179557
930Ceroma Sp. z o.o. sp.k.Szczytniki7153156
931Trans System Sp. z o.o.Kalisz71024131
932Arivles Sp. z o.o.Włoszakowice6193218
933Sls Poland Sp. z o.o.Sopot6191497
934Nowa Logistic Sp. z o.o. Sp.K.Zduńska Wola62119001
935Przewozy Autobusowe Gryf Sp. z o.o. sp.k.Żukowo61751753
936Bega Logistik Polska Sp. z o.o. sp.k.Komorniki52430923
937Special Transport Mróz Sp. z o.o.Pawłów Trzebnicki5228203
938Samat Polska Sp. z o.o.Kraków710156183
939Cenergo Logistyka Sp. z o.o. sp.k.Białystok61538475
940P.U.H. Kips sp.j. - Przemysław Borek, Kinga Borek-WilczyńskaWyszków61812366
941Otaron Sp. z o.o.Białystok5194559
942Speed Tank Sp. z o.o.Borownica6163230
943Pol-Aba Sp. z o.o. sp.k.Wrocław51911412
944Pol-Aba Banasiewicz Sp. z o.o.Wrocław61620181
945RGW EXPRESS Sp. z o.o.Warszawa61032165
946Rayteam Sp. z o.o.Warszawa52130828
947Inter Transped Sp. z o.o.Piła6152393
948DSO Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k.Chludowo51835637
949Finnlines Polska Sp. z o.o.Gdynia5173114
950Mat Essen Trans Sp. z o.o.Częstochowa5151379
951Galan Logistics Sp. z o.o.Kobylanka611170526
952P123 Sp. z o.o.Gdańsk611605
953Rd Trans Sp. z o.o.Lusówko5122659
954Quiza Logistics Sp. z o.o.Gdynia5145542
955Dostawca Trans Małgorzata & Krzysztof Tomczak sp.j.Świebodzice51312652
956Apcoa Polska Sp. z o.o.Warszawa51181189
957Loka Trans Sp. z o.o.Dobryń Duży5112887
958Shadow Truck Containers Sp. z o.o.Warszawa5126944
959Eska Tsl Sp. z o.o.Toruń5102384

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2023-2024,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 200 tys. zł w latach 2023 i 2024

3. Zysk netto w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł, 

4. Kapitał własny w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w grudniu 2025 r.

C/Z: 18,5

C/WK: 1,54

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z grudnia 2025 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w grudniu 2025 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2024 r. i wskaźnika C/Z w grudniu 2025 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2024 r. i wskaźnika C/WK w grudniu 2025 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w grudniu 2025 r.

—

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Od 2006 r. dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 300 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu.

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10 proc.

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5 proc.

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł

Worldwide Company  (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów