Efektywne Firmy 2023: Branżowe

Mocne Firmy Godne Zaufania 2023 Branży Budowlanej

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w kwietniu 2024 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2023 uzyskały 4232 firmy branży budowlanej, bo w latach 2021 – 2022 rozwijały się dynamicznie przy dużej efektywności działania

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking, który ułożony jest według sumy miejsca w konkursie Gepardy Biznesu i konkursie Efektywna Firma. Najwyżej są w nim firmy, które są jednocześnie i najbardziej dynamicznie, i najbardziej efektywne.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2023 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Mocna Firma Godna Zaufania
Statuetka Efektywna Firma 2023
Statuetka Gepard Biznesu

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Mocne Firmy Godne Zaufania 2023 Branży Budowlanej

LPNAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNIA Z DYNAMIK ZYSKU I PRZYCHODÓW OD 2021 R. DO 2022 R. W PROCENTACHŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATA 2021 I 2022 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2023 R. W TYS. ZŁ
1Nts Sp. z o.o.Warszawa6221247168102
2Lion Energy Group II Sp. z o.o.Leszno19121167206904
3Ocm Invest Sp. z o.o.Poznań4368107218359
4Budoprojekt Sp. z o.o.Gliwice386662810057
5Mk-Ram Sp. z o.o.Warszawa28959611602
6Emerix Investments Sp. z o.o.Szczecin2152968511
7Cesco Europe Sp. z o.o.Katowice27497514706
8Pkb Inwest Budowa Ostwald. M.P. sp.k.Warszawa162614482409
9Majka M&K Sp. z o.o.Kutno115010411482
10Af Legal Sp. z o.o.Warszawa1385667446
11Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o.Suwałki17565625940
12Energetyka Polska Sp. z o.o. sp.k.Kraków93013630904
13D.Dom Sp. z o.o.Olsztyn40064733930
14Hajto Development Group Sp. z o.o.Wrocław85412115407
15Infine Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Warszawa8291292512
16Ramzes - Budownictwo Sp. z o.o.Kokoszkowy13985415127
17Arkadia Invest Group Sp. z o.o.Paproć39224528911
18EQB Sp. z o.o.Warszawa138052481
19Elektrokar Sp. z o.o.Toruń1025534725
20Budremstar Sp. z o.o.Łódź1253485991
21Jania Investment Center Sp. z o.o.Kraków61213440596
22Technologia - Plus Sp. z o.o.Odolanów11054711523
23Tavros Sp. z o.o.Płońsk2367408112
24Mjz Sp. z o.o.Warszawa3632398660
25Zabrze Logistics Sp. z o.o.Warszawa5463537232706
264 Construction Sp. z o.o. sp.k.Warszawa564804720
27J.J. Investment - Sp. z o.o.Mościska53026922305
28Gp Energy Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki9534713759
29Przedsiębiorstwo Budowlane Dorbud Sp. z o.o.Szczecin5371272245
30Urba Sp. z o.o.Kraków49729917831
31Wwbud Sp. z o.o.Józefów758494632
32Pion Sp. z o.o.Siedliska17643923758
33Volta Sp. z o.o.Zielona Góra5436716287
34Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Aleksandria Sp. z o.o.Dynów513763070
35Cool Pro Sanitary Sp. z o.o.Ząbki2367365247
36Geoalfa Sp. z o.o.Wrocław901438523
37Elgeo Sp. z o.o.Kraków2878353631
38Combroker Renewables Sp. z o.o.Wolin667473407
39Solid Jobs Sp. z o.o.Witankowo461722184
40Sprevaa Sp. z o.o.Wrocław523556805
41Hi Poborzańska i Sp. z o.o.Warszawa410133158798
42Pamirbud Group Sp. z o.o.Szczecin5974710502
43Forglass Engineering Sp. z o.o.Kraków11643813076
44Adt Investment Sp. z o.o.Chorzów4616218865
45Loban Sp. z o.o.Biała Podlaska700434559
46Js Invest Group Sp. z o.o.Gliwice5874614080
47Nexrost Sp. z o.o.Wrocław904392516
48Pilamis Pilarski Miśkiewicz sp.j.Łódź441632666
49Elit Work Sp. z o.o.Warszawa595454198
50Jm Architekci Maciej Leżuchowski sp.k.Sopot4665716477
51Piętnastka Art-Bud Invest Sp. z o.o. sp.k.Września41253245105
52Step By Step Sp. z o.o.Tczew992371761
53Kretschmer Sp. z o.o.Łoniewo11273610132
54Kenetic 247 Sp. z o.o.Poznań1216353491
55MM Infrastruktura Sp. z o.o.Tarnów1189352510
56Hubell Profil Sp. z o.o.Wrocław908374538
57Skybuild Sp. z o.o.Gdynia9973614831
58Pv Oks Sp. z o.o.Poznań1187345207
59Berla-Bud Sp. z o.o.Bydgoszcz642405395
60MJ Service Sp. z o.o.Rzeszów4585013572
61Instal-Raf Sp. z o.o.Kęty1520335990
62Karo Projekt Sp. z o.o.Dominów623393771
63Perfect House Sp. z o.o.Szczecin426512282
64EBD Development Sp. z o.o.Kalety4604732268
65Powobud Sp. z o.o.Bydgoszcz551422958
66Pmlew Sp. z o.o.Warszawa485458336
67DV Group Sp. z o.o.Warszawa518431311
68Murapol Projekt 59 Sp. z o.o.Bielsko-Biała35375116467
69Norbit Poland Sp. z o.o.Sopot664371679
70Top Projekt Sp. z o.o.Gdańsk752362504
71Fabryka Przedsiębiorczości Jastrzębski Mariański S.K.A.Łódź326126319678
72Burghaus Sp. z o.o.Warszawa352653812
73PB Haus Sp. z o.o. sp.k.Leszno9303310223
74Sylen Sp. z o.o. sp.k.Warszawa11803213859
75Roseto Sp. z o.o.Warszawa917332048
76Radan Sp. z o.o.Gliwice40082837888
77Rs-Bud Kutno Sp. z o.o.Kutno3082383460
78P.J.I Living Home Sp. z o.o.Wilków554372789
79Insta-Tel Sp. z o.o.Przyłęki17142917957
80A&M Solutions Sp. z o.o.Kraków556371603
81EUROSENSE Sp. z o.o.Warszawa311883949
82Promix Sp. z o.o.Pabianice431437620
83Dg Investment Sp. z o.o.Bystry507385219
84Seb-Budz Sp. z o.o.Poznań309856235
85Euro-Bet Sp. z o.o.Opole3157426867
86Rs Dźwigi Sp. z o.o.Poznań2015284553
87Mtech Sp. z o.o.Tarnów458403247
88Export Sp. z o.o.Częstochowa1485298572
89Exn Sp. z o.o.Warszawa1244291909
90Nowe Pogodne Sp. z o.o. sp.k.Chojnice26332727274
91Sport - Technik Sp. z o.o.Chojnice298753317
92Hydroanalizy Sp. z o.o.Kozilas746322658
93Control Project Industry Sp. z o.o.Katowice56252723146
94Expert Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Dolice1065293338
95Helix International Sp. z o.o.Konin4523712055
96Mel-Kan Sp. z o.o.Ryżki10252917412
97Instar Sp. z o.o.Warszawa1187283462
98Nova-Tech Energy Sp. z o.o.Grębocin402402822
99Stanex Siuta - Romańczyk sp.k.Biała Niżna3136267075
100Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane Eko-Bud Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Skierniewice3055635171
101Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O. Młynarscy Sp. z o.o.Gliwice1207283049
102Almar Domy Sp. z o.o.Krzekotówek436373160
103Stk Projects Sp. z o.o.Gdańsk644313261
104W + Architekci Wolski & Włosek Sp. z o.o.Szczecin740307759
105Instal - Bud Mako Sp. z o.o.Strzałkowo340458674
106AZPRO Sp. z o.o.Bydgoszcz1250283335
107Wmprojekt.Pl Sp. z o.o.Mrągowo50134651
108Energo-Solution Sp. z o.o. sp.k.Wołomin330455628
109Quantum-Bis Sp. z o.o.Wilkowice492342746
1104koncept Sp. z o.o.Gdańsk5393217640
111Ppt Consult Sp. z o.o.Bydgoszcz348432428
112Apricot Capital Group Sp. z o.o.Warszawa4283563949
113Budo-Mar Sp. z o.o.Imielin4083635803
114R.E Bioenergia Sp. z o.o.Poznań535328768
115Krisbram Bramy Segmentowe Sp. z o.o.Leszno2105253760
116Stylish Construcion Sp. z o.o.Lublin264664808
117R-Bud Sp. z o.o.Kownaty Żędowe348411773
118Buildmar Sp. z o.o.Żarów40436871
119Pl.Inwestycje Sp. z o.o.Sosnowiec604302101
120Apartamenty Bronowicka 5 Ekomix Sp. z o.o. sp.k.Kraków180232439623
121Firma Dardom Żakiewicz sp.j.Augustów20542532764
122Synchrogop Sp. z o.o.Katowice2537213264
123Emcon Sp. z o.o. sp.k.Warszawa271551126
124Mono Trade Sp. z o.o.Zgierz454331862
125Mak-Bud Sp. z o.o.Koszalin267574861
126Przedsiębiorstwo Zet Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle271548787
127Swg Sp. z o.o.Prusice602296844
128Ad-Bud System Sp. z o.o.Warszawa256621340
129Ikar Invest Sp. z o.o.Wrocław683283189
130Lucatel Provider Sp. z o.o.Gdańsk744283818
131Filger Sp. z o.o.Wrocław12392621443
132Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Śródmieście Andrzej Biruk, Lech Jerzy Pilecki, sp.j.Białystok3224116545
133Alde Sp. z o.o.Wrocław472323500
134Krak Development Sp. z o.o.Kraków4243325398
135Cony Sp. z o.o.Poznań305448817
136ANT Sp. z o.o.Warszawa354371350
137Bc Service Sp. z o.o.Lublin240813444
138Eltechnics Sp. z o.o.Konin7672712189
139Profiprojekt Sp. z o.o.Witaszyczki257565071
140New Building Sp. z o.o.Mysłowice8942712146
141Synergy Engineering Solutions Sp. z o.o.Warszawa267504058
142El-System Pro Sp. z o.o.Zawiercie239782817
143Instaleks Sp. z o.o.Żyrardów494313433
144K5 Group Sp. z o.o.Trzy Lipy3963411276
145Dr Infrastruktura Sp. z o.o.Ząbkowice Śląskie4423221561
146Hrca Sp. z o.o.Warszawa9822613071
147TDEC Group Sp. z o.o.Skawina16832430497
148Art-Gastro Sp. z o.o.Kraków567281441
149Instec Sp. z o.o.Poznań650272159
150Lukad Sp. z o.o. i Wspólnicy Kaczorek, Dałomis, Kobiałka sp.k.Węgrzce Wielkie369347739
151Cub4u Sp. z o.o.Wrocław57328850
152Georev Sp. z o.o.Krośnice399321682
153Żurawie Wielkopolska Sp. z o.o.Tulce1124248942
154Izobudowa Sp. z o.o.Wrocław428314482
155Kielecka Grupa Mostowa Sp. z o.o.Kielce246482851
156Servermaster Sp. z o.o.Jelenia Góra6112711817
157Firma Menadżersko-Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o.Warszawa21111345673
158ABN Sp. z o.o.Toruń2424920690
159Beto Sp. z o.o.Zakręcie8702514338
160Revon Energy Sp. z o.o.Katowice292392875
161Firma Budowlana Polcone Sp. z o.o.Malbork50828841
162Aspen Sp. z o.o.Wrocław433292507
163Unimont Sp. z o.o.Płock277407649
164Geo-Komplex Sp. z o.o.Warzymice530272618
165Sosnostal Inż. Rafał Sosna Sp. z o.o.Gdańsk446291488
166Craftex Sp. z o.o.Wrocław2066226519
167DDK Sp. z o.o.Nowe Grudze368329015
168Cognita Sp. z o.o.Białystok58326671
169Antemio Architektura Sp. z o.o.Kraków323346201
170Napinanapolska Sp. z o.o.Warszawa57926642
171Elrob Sp. z o.o.Pszczyna329331077
172Elektrotechnik S + T Sp. z o.o.Gozdów1608224323
173M + M Service Rusztowania Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk3823010692
174Art Modul Sp. z o.o.Skawina1524222356
175Eko Bud-Clean Sp. z o.o.Kraków310351548
176Rs Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o.Wiry811242173
177Mts sp.j. T.Sternik - M.SternikLubartów7852421105
178Eltom Sp. z o.o.Chojnice606255711
179Skpol Sp. z o.o.Łomów317334491
180Dozer Sp. z o.o.Warszawa291361782
181Prosilence Sp. z o.o. sp.k.Opole238443108
182Shapirko Sp. z o.o.Gdańsk329325581
183Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Insbud Sp. z o.o.Niezdara3153311005
184Vn Elektro Sp. z o.o.Opole259392551
185Firma Handlowo Budowlana Krupa Krupa i Wspólnicy sp.j.Częstochowa2155110814
186Prostone Sp. z o.o.Rzeszów222483121
187Groko Sp. z o.o.Białystok541265046
188Redil Sp. z o.o.Białystok333312884
189Aircom Ge Bis Sp. z o.o.Pietrzykowice2823535073
190Vivo Polska Sp. z o.o.Katowice1721214651
191Studio Ston Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski676242335
192Bdr Architekci Sp. z o.o.Warszawa303331612
193Klimatech Polska Sp. z o.o.Warszawa308337608
194G.P. Max-Bud Sp. z o.o.Lipno306331294
195Power-Gas Technika Sp. z o.o.Wilczopole446265370
196Linke Sp. z o.o.Szczecin237411535
197Centrum Badawczo-Wdrożeniowe Optotrakt Sp. z o.o.Lublin1370212620
198Sampol.Pl Sp. z o.o.Grabowiec189764615
199Jmr Instalacje Sp. z o.o.Tychy401283950
200Dekorex Sp. z o.o.Ksawerów388283996
201Apro Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.Gdańsk484254384
202Abak Sp. z o.o. sp.k.Płock630241811
203Rock & Rope Sp. z o.o.Zielonka1506212133
204Ambiente Sp. z o.o.Wieliczka201521481
205Sw Investment Sp. z o.o.Opole5542478
206Setto Sp. z o.o.Gliwice2893203713
207Elvetica Sp. z o.o.Gorzykowo697231274
208Fesechko-Bud Sp. z o.o.Chorzów228411328
209Werda Sp. z o.o.Poznań1556213182
210Ogis Sp. z o.o.Siemianice203491118
211Tech-Bud Serwis Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki211452485
212Six Construction Sp. z o.o.Warszawa11912147046
213Dream Home Invest Sp. z o.o.Łódź267345261
214Elbrus Sp. z o.o.Wrocław224413666
215Viribus Sp. z o.o.Warszawa227407771
216M4wind Sp. z o.o.Szczecin180822462
217Romgos Sp. z o.o. Engineering sp.k.Jarocin3882763740
218Zah Sp. z o.o.Wrocław194536639
219Mawbud Sp. z o.o.Kielce211452969
220Olendry Sp. z o.o.Tarnawa Mała235391600
221Nowa Era Inwest Sp. z o.o. sp.k.Gorzkowiczki186625594
222Biuro Projektowo-Usługowe Silesia Devices Sp. z o.o.Katowice199496572
223Export Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa7952217057
224Saymon System Company Sp. z o.o.Gdańsk42626163
225Costero Sp. z o.o.Warszawa222413177
226Erget Sp. z o.o.Chojnów251357212
227Velaris Sp. z o.o.Warszawa2164219124
228Mdn Sp. z o.o.Łącza271332372
229Anik Union Sp. z o.o.Kraków31430808
230Rams Boards Sp. z o.o.Mielec468247102
231Giardo Sp. z o.o.Zgierz1411202626
232Nov.A.Bud Plus Sp. z o.o.Szczecin196482122
233Ap Vision Sp. z o.o.Dąbrowa530241674
234Polstones Sp. z o.o.Kliniska Wielkie776222348
235Euro Asia Engineering Sp. z o.o.Kraków177697007
236Homeline Sp. z o.o.Libertów29031912
237Wojt - Bud Sp. z o.o.Kraków25534106296
238Cora Hydro Sp. z o.o.Warszawa224382710
239Tg Energia Sp. z o.o.Poznań287313509
240Instalatorstwo Sanitarne i Gazowe Sp. z o.o.Bielsko-Biała498242602
241ZUE Sp. z o.o.Poraj22239727
242Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Technorem Sp. z o.o.Złotoryja794211732
243Jm-Naturbau Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie7612212494
244Energotel 2 Sp. z o.o.Bolęcin536233770
245Ndi Development Sp. z o.o.Sopot1954724488
246Borys Sp. z o.o.Krościenko237365490
247Olimaxbud Sp. z o.o.Radomierz213402894
248Charbud Development Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3192824731
249Lines Architekci Sp. z o.o.Bydgoszcz301295638
250Green Team Sp. z o.o.Piaseczno419252678
251Ziem - Bud Sp. z o.o.Łódź4102510799
252Insomnia Capital Sp. z o.o.Katowice334274803
253Pluta Investments Sp. z o.o.Warszawa1165201785
254Globud & Tech Sp. z o.o.Łódź22101911050
255Horizone Studio Sp. z o.o. sp.k.Kraków424245869
256Horożanieccy Sp. z o.o.Zielona Góra485238889
257Port Pracownia i Studio Architektury Sp. z o.o.Wrocław398252927
258Adamex Grupa Sp. z o.o. sp.k.Międzyświeć2113925596
259Manufaktura Architektury Sp. z o.o.Kraków34127520
260Górecki Projekt Sp. z o.o.Szreniawa1815213369
261Sygma-Bud Sp. z o.o.Łuków25532768
262Metropolis Sp. z o.o. sp.k.Szczecin267316040
263Van-Chris Sp. z o.o.Konin202427588
264Obrzut Invest Sp. z o.o.Wrocław186478567
265JB - HAT Bokota Janusz Bokota sp.k.Glinik667215431
266Eco Home Invest Sp. z o.o. sp.k.Łódź2686185900
267Olikol Projekt Sp. z o.o.Łódź252322033
268Zw-Engineering Sp. z o.o.Gdańsk1041203024
269Poloneza - Platan Sp. z o.o. - sp.k.Warszawa6792114773
270Land Investment Sp. z o.o.Tarnowskie Góry2453310261
271Madrasz Sp. z o.o.Katowice2075192126
272Abakam Sp. z o.o.Macierzysz193441860
273Mk Techbud Sp. z o.o.Syrynia250322084
274Hamon Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski272302225
275Fabet Euro Sp. z o.o.Warzymice194431065
276Nuvo Rent Sp. z o.o.Warszawa422244804
277Max Tb Sp. z o.o.Polkowice272302875
278Tsb Inwestycje Sp. z o.o.Jasienica205394829
279ECO - BBQ Sp. z o.o.Gdańsk460237629
280Rent Expert Sp. z o.o.Gdańsk178483890
281Stabilground Polska Sp. z o.o.Wronki Wielkie221354730
282Geomiar 3D Sp. z o.o. sp.k.Jarosław20638690
283Altechpro Sp. z o.o.Wrocław165594663
284Flexi-Pol Sp. z o.o.Warszawa723201496
285Makro-Bud Sp. z o.o.Szczecin3902184794
286Prospin Sp. z o.o.Łódź652212390
287Rustam Bud Sp. z o.o.Szczecin317273842
288Grupa Konar Sp. z o.o.Gąsocin5542215457
289SBS Engineering Group Sp. z o.o.Kraków3732511602
290Am-Concrete Sp. z o.o.Warszawa664215787
291Mdm Inwestycje Sp. z o.o.Świętno160665991
292Pro-Ten Sp. z o.o.Mysłowice657211105
293Evotherm Sp. z o.o. Construction sp.k.Wrocław1713186985
294BCT M&J Sp. z o.o.Kostrzyn211362416
295Invest Home Building Sp. z o.o.Zaniemyśl179452377
296Hocs International Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała1804510439
297Bagger Polska Sp. z o.o.Chróścina1079192992
298Larget Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki6442022539
299Tam-Ua Sp. z o.o.Warszawa346251154
300Bik Pro Sp. z o.o.Bielsko-Biała25929541
301Msafe Sp. z o.o.Rudna Mała198383905
302Inwestycje Sp. z o.o.Człuchów1784420356
303Pros Poland Sp. z o.o.Sopot10311927649
304Damerk Sp. z o.o.Jeziorko689201772
305Stal - Went Wentylacje Sp. z o.o.Szczecin1225189578
306Terra Polska Sp. z o.o.Henryków-Urocze154629659
307Igdp Sp. z o.o.Piątkowisko4992113587
308Avent Sp. z o.o.Gdańsk756199647
309Gw Invest Sp. z o.o.Wrocław344249799
310Stb Energy Sp. z o.o.Dobrzeń Wielki164488029
311Mt-Eco Sp. z o.o.Imielin4192335424
312A&P Development Sp. z o.o.Warszawa1162184768
313Pole Architekci Sp. z o.o.Warszawa191381400
314Balticbud Sp. z o.o. sp.k.Goleniów2572837914
315Transformatory Abc Sp. z o.o.Poznań5112113857
316Newhomebud Sp. z o.o.Luszowice18439741
317Gradom Sp. z o.o.Ruda Śląska169452671
318Sanui Sp. z o.o.Warszawa203356594
319Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Karpuk i Shliamin Sp. z o.o.Jelenia Góra251294182
320Elektro-Eco-World Sp. z o.o.Szymany15850943
321Eurbud Sp. z o.o.Ociesęki393237702
322A & M Investment Sp. z o.o.Warszawa375232903
323Halmar Group Sp. z o.o.Chorzów734196728
324Metrabud Sp. z o.o.Wrocław255281162
325Trans Post Box Service Instal Sp. z o.o.Jawiszowice179401289
326Pracownia Projektowania i Usług Inwestycyjnych Alfa Sp. z o.o. II sp.k.Legnica142851825
327Nvg Sp. z o.o.Piaseczno17342819
328Idstudio Sp. z o.o.Warszawa265271808
329Magbruk Sp. z o.o. Sp. z o.o.Jankowo Gdańskie286261350
330Xdrill Sp. z o.o.Rzeszów163462341
331Investment - Bud Sp. z o.o.Chełm322241198
332Invel Sp. z o.o.Kielce25428928
333Roboprojekt Sp. z o.o.Gliwice552201646
334Stabag Sp. z o.o.Sosnowiec143742295
335Max Standard Sp. z o.o.Rzeszów149591002
336Centrum Nadzoru Wizyjnego Popiel sp.j.Warszawa13927712192
337Jj-Olbud Sp. z o.o.Kraków143732328
338Marabud S.J.Warszawa2452820840
339Sauti Sp. z o.o.Zabrze774185033
340Et Kancelaria Prawno-Doradcza Sp. z o.o.Gdańsk14565722
341Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wod-Eko Sp. z o.o.Sosnowiec2271174500
342Oksanbud Sp. z o.o.Dobra1684224606
343Transfer Nowoczesnych Technologii i Sp. z o.o.Płock414225736
344Megalit System Sp. z o.o.Połaniec273267002
345STB Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa6912179679
346Systemy Zabezpieczeń Technicznych Meritum Sp. z o.o.Gdańsk233292044
347Geoinstal Sp. z o.o.Sanok17240809
348Strażak Mikołów Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Mikołów408227305
349Navart Gdaniec sp.k.Gdańsk1973414757
350Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ebenista Sp. z o.o.Pruszcz Gdański263271031
351KMK Energia i Gaz Sp. z o.o.Jachranka2113123755
352Vento-Klima Sp. z o.o.Sosnowiec271262495
353Kosbud Sp. z o.o. sp.k.Tarnobrzeg3642315980
354Pod Napięciem Sp. z o.o.Mrągowo203332323
355Seravi Sp. z o.o.Hadykówka280251821
356Spalarexpert Sp. z o.o.Giebułtów177383040
357Pb Projekt Sp. z o.o.Lublin493202451
358Sao Architecture Sp. z o.o.Kraków2662612964
359Kmk Sp. z o.o.Radlna618196354
360Autwork Sp. z o.o.Otwock523201789
361Tkj Sp. z o.o.Zabierzów17638781
362Gf Projekt Investments Sp. z o.o.Sosnowiec222303006
363Amj Technologie Sp. z o.o.Pomlewo17738895
364Eko-Klimat Automatyka Sp. z o.o.Gliwice703182605
365Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Bis sp.k.Białystok415716101620
366Unicorn Architecture Sp. z o.o.Poznań752183645
367Amnis Instalacje Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2183011322
368CTG Invest Sp. z o.o.Pabianice2286179113
369Saran Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kraków1594414320
370Boiarskyi i Zespół Sp. z o.o.Katowice441211321
371MK Developer Szczecin Sp. z o.o.Szczecin3372333864
372Visioneng Poland Sp. z o.o.Katowice1594416560
373Budrocomplex Sp. z o.o.Gdańsk176371489
374Tafs Sp. z o.o.Książenice189342232
375Romast Bis Sp. z o.o.Nieporęt6081912201
376Dominor Polska Sp. z o.o.Gdynia2123040796
377Diamante Plaza Sp. z o.o.Warszawa1415753920
378Akpol Inwestycje Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki2392810352
379Akcept Polska Sp. z o.o.Szczecin267258929
380Pagma Projekt Sp. z o.o.Łódź300242379
381Ck Service Sp. z o.o.Ogrodniczki722183310
382Sv Ceiling Sp. z o.o.Kraków20331748
383Grupa Tws Sp. z o.o.Wałbrzych19931623110
384Climatronix Invest Sp. z o.o. sp.k.Obory1089173924
385Art-Geo Sp. z o.o.Zielona Góra685185764
386Agea Rent Sp. z o.o.Sosnowiec4931911935
387Gospodarstwo Rolne Wojciech Więcławek Sp. z o.o.Bielsko-Biała20830429
388Probin Inwestycje Sp. z o.o.Glinnik162402122
389Dom Perfect Development Sp. z o.o.Warszawa1893311913
390Jmh Michael Hrakovsky sp.k.Gdynia139571321
391Eurodomplus Sp. z o.o.Ozimek30024746
392Tom-Styl Sp. z o.o.Stefanowo976178336
393Nova Investments Sp. z o.o.Kosakowo156424775
394Pkb Inwest Budowa Sp. z o.o.Ząbki147471407
395Firma Konsultacyjno-Projektowa Gospodarki Wodno-Ściekowej Wadis Sp. z o.o.Bydgoszcz505192279
396Delta Serwis Sp. z o.o.Olsztyn199312221
397Extrabud Sp. z o.o.Łódź16339964
398Nplace Sp. z o.o. sp.k.Poznań292242653
399Taiyo Power Partners Sp. z o.o.Warszawa658182094
400Zamabud Sp. z o.o.Wałbrzych165382831
401Dorbud Rabeko Majewski sp.j.Szczecin2432626867
402Kader Sp. z o.o.Reda842173910
403Most-Bud Sp. z o.o.Warszawa4232011884
404BMI Sp. z o.o.Żukowo30031632700
405Segi-Eko Sp. z o.o.Leszno Górne3362212855
406Asproterm Sp. z o.o.Kraków2742416440
407Studio-Lisiak Sp. z o.o.Poznań1258163112
408Drabud Sp. z o.o.Gryfice17535614
409Saskers Sp. z o.o.Warszawa85817660
410Mazovia Development Sp. z o.o. sp.k.Marki16971644539
411At Work Sp. z o.o.Warszawa760174802
412Bau-Fest Sp. z o.o.Michałów15640568
413Toptek Sp. z o.o.Wrocław230278401
414Eltop Telecom Sp. z o.o.Ostrów156407448
415Token Sp. z o.o.Łódź186321858
416Bauprojekt Sp. z o.o.Poznań29323449
417Marat Duo Sp. z o.o.Ząbki21028525
418TISZ Invest Sp. z o.o.Śrem716174127
419Consultor Sp. z o.o.Poznań163375048
420Zakład Usług Budowlanych *w* Sp. z o.o.Jelenia Góra187326360
421Bestblok Sp. z o.o.Wieluń3012313609
422Clamart Sp. z o.o.Kraków1005174404
423Triada Sp. z o.o.Gdynia21128511
424Zakład Budownictwa Wodnego Bud-Wod Sp. z o.o.Sieradz397204372
425Awp Projekty Hvac Sp. z o.o.Kłoda133554216
426S4k Sp. z o.o.Bytom2712152605
427Ambra Development Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn322229442
428Frbud Sp. z o.o.Brzesko2612443951
429Magic Development Sp. z o.o.Kalisz19829467
430Elektrotel Sp. z o.o.Gliwice1031166189
431MK Residential Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego385204205
432Bau - Technik Sp. z o.o.Jarocin306221018
433Gloob-House Sp. z o.o. sp.k.Poznań399201355
434Tech-Met Sp. z o.o.Udanin7941717919
435Emblyc Sp. z o.o.Biecz1720164824
436Pol-Mot Rail Sp. z o.o.Warszawa376206330
437A&A Budownictwo Sp. z o.o. sp.k.Łochów175327078
438Mj System Sp. z o.o.Racibórz373208508
439Akropol Inwestycje 4 Sp. z o.o.Luboń620175613
440Mteam Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie168341181
441J.R.S. Sp. z o.o. sp.k.Wrocław10181615818
442Mesbud Sp. z o.o.Gdańsk130533964
443Eurobud Master Sp. z o.o.Lublin1407162682
444Highway Sp. z o.o.Gdańsk14641611428
445Corematic Engineering Sp. z o.o.Gliwice136463539
446Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Saba Sp. z o.o.Zielona Góra1756152700
447Stal-Bet Mariusz Kupina Sp. z o.o.Gadzowice131491604
448Polex Sa Sp. z o.o. sp.k.Wysogotowo1246312881
449Rizen Sp. z o.o.Łódź300223921
450Jakob Bauservice Sp. z o.o.Włocławek14441868
451Home Development Sp. z o.o.Krępice210274150
452DGM Budowa Klebba, Małaszuk sp.j.Puck1623512593
453Rp Work Sp. z o.o.Ząbki205281872
454Dms Group Sp. z o.o.Wrocław464181516
455Mtx Sp. z o.o.Warszawa185304752
456Wismar Sp. z o.o.Marki145393020
457Dm-Invest Sp. z o.o.Wrocław24824499
458Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Zetpri-Eko Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski4531823540
459Dwape Sp. z o.o.Warszawa248241624
460Nomet Sp. z o.o.Poręba4692158877
461Kompa Sp. z o.o.Biała Podlaska134451652
462Wergo Calbud Sp. z o.o. sp.k.Szczecin6481761132
463Semo Projekt Sp. z o.o.Kraków25423507
464Malmac Sp. z o.o.Lublin212264285
465Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Bud-Bet Sp. z o.o.Wełecz873169814
466Klimax Sp. z o.o.Częstochowa200281664
467Progres Konstrukcje Sp. z o.o.Warszawa10511615476
468Margin Expert Sp. z o.o.Katowice123611197
469Kjm - Biss Sp. z o.o.Police1673310270
470Maxmaster Sp. z o.o.Poznań156353174
471Platinum Park Sp. z o.o.Stargard2152681419
472A&S Bud-Master Sp. z o.o.Lublin219252778
473Hejan Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz623173975
474Jpd Team Sp. z o.o.Warszawa373192102
475Mel O.Bud Sp. z o.o.Radomsko123584519
476FBTCH Sp. z o.o.Kraków808161998
477Svitlana Human Sp. z o.o.Łódź137436990
478Sbd Invenit, Sp. z o.o.Częstochowa119681940
479Geodezja Na 100 Procent Sp. z o.o.Kaczory19728341
480West End Apartments Krzysztof Kasprzyk sp.k.Olesno3152142111
481Xellio Invest Sp. z o.o.Gdańsk122581075
482Boldo Sp. z o.o.Warszawa236241505
483T & K Sp. z o.o.Szczecin815161592
484Fortes Sp. z o.o.Rzeszów309211938
485Bamix Sp. z o.o.Warszawa11866250
486Dimen Sp. z o.o.Oleśnica13731513312
487Neo-Bud Sp. z o.o.Poznań1222152719
488Dachy - Fasady Sp. z o.o.Poznań434186164
489Haus Express Sp. z o.o.Słubice119622209
490Mastro Sp. z o.o.Łódź181293800
491R.A.M Sp. z o.o.Zator246231133
492Budownictwo Wodne Piotr Pruchnicki, Szymon Szlosek sp.j.Stalowa Wola1633217763
493Dawpolex Sp. z o.o.Warszawa114895102
494Area Development Sp. z o.o.Poznań15441525788
495Rinkon M. Tarkowski H. Matusiak sp.k.Płock1384156837
496Dyvis&Partner Sp. z o.o.Spalona21125922
497Maruda Max-Bud sp.k.Warszawa299213535
498Nadija Vk Sp. z o.o.Szklarska Poręba26022815
499Wogamet - Instal Sp. z o.o.Kawęczyn32020915
500M.R. Posadzki Sp. z o.o.Warszawa34219463
501Glasspo Sp. z o.o.Kowalewo-Parcele14337900
502Ins-Elektro Olszanowski i Wspólnicy sp.k.Biała Podlaska255237337
503Instalprofil Sp. z o.o.Pilica523174851
504San Invest Sp. z o.o.Warszawa142381586
505Firma Ciepłownicza Energosan M. Jaskowski sp.j.Grudziądz355197641
506Sol-Investia Sp. z o.o.Różnowo589172164
507Monterplast Sp. z o.o.Warszawa282217736
508Sonergy Sp. z o.o.Wrocław1126153978
509Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.Warszawa110449111326
510Constal Sp. z o.o.Lublin28721409
511Kd Geologia Sp. z o.o.Warszawa12844942
512Elektro-Bud Pro Sp. z o.o.Rudniki327197657
513Green Place Sp. z o.o.Nowy Prażmów196262636
514Aseco Construction Sp. z o.o. Oddział w PolsceChełm422187453
515MJP Projekt Sp. z o.o.Kraków185281655
516Pro-Eko Projekt Sp. z o.o.Konin428171624
517Prestiż-Bud Sp. z o.o.Włocławek329193763
518Asecon Sp. z o.o.Wrocław158321662
519Ds Power Group Sp. z o.o.Oleśnica287211807
520Firwit-Service Sp. z o.o.Świecie153333306
521Ac Truckbud Sp. z o.o.Kielce147354927
522Abex Technologie Sp. z o.o.Goczałkowice-Zdrój4051840460
523Emsbit Sp. z o.o.Świdnik17129671
524Embars Sp. z o.o.Lanckorona30020823
525Mile Sp. z o.o.Koszalin133399448
526Adetronik Sp. z o.o.Łódź415188308
527Baars Sp. z o.o.Poznań178289092
528Chemiart Sp. z o.o.Dębica143354272
529P.W.N. Budownictwo Sp. z o.o.Poznań2742121226
530Descont Developer Sp. z o.o. sp.k.Wrocław1214811581
531Klim-Spaw Sp. z o.o.Warszawa2302351782
532Perfect House Developer Sp. z o.o.Szczecin1264411939
533Zgw Renova Sp. z o.o.Warszawa14335499
534Better Sp. z o.o.Lubsko214241381
535Apn Group Sp. z o.o.Katowice107923657
536SD Tank Sp. z o.o.Cewice15271429590
537ROI Robotics Group S.A.Libertów4671720350
538Hyundai Engineering Poland Sp. z o.o.Warszawa1423591368
539Subotech Sp. z o.o.Wrocław199251124
540Work4me Sp. z o.o.Wrocław405171248
541Infostrady Polskie Sp. z o.o.Wola Dębińska5221610251
542Nsoo Sp. z o.o.Łódź124453920
543N-Bud Sp. z o.o.Kraków141355063
544Velart Sp. z o.o.Katowice141356514
545Orioli Sp. z o.o.Warszawa3591813889
546Graphene Road Sp. z o.o.Raszyn145341905
547Rohbau Rb Sp. z o.o.Wrocław450178884
548Agregatos Sp. z o.o.Warszawa40117929
549Bestdekarz Sp. z o.o.Gdańsk113562177
550PPE Sp. z o.o.Lubliniec196251888
551Suprea Sp. z o.o.Iwiny1708142741
552Loma Eco Sp. z o.o. sp.k.Wadąg600162408
553Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.Lubawa218236944
554Btms Invest Sp. z o.o.Gdańsk152325608
555Slks Sp. z o.o.Raszyn113542131
556Polskie Centrum Energii Zielonej Sp. z o.o.Poznań111573331
557Mk Group Invest Sp. z o.o.Bielsko-Biała135375334
558W.Michałowski Development sp.k.Błonie-Wieś125429080
559Medmix L.Krawczyk, E.Szklarczyk sp.j. Profesjonalne Budownictwo MedyczneRadzymin7671545334
560Euro Schalung Polska Sp. z o.o.Częstochowa3711812368
561Concord Engineering Poland Sp. z o.o.Katowice21323505
562Jasek- Obsługa Inwestycji Sp. z o.o.Żywiec256212849
563Instal - Bud Mako Sp. z o.o. sp.k.Rozalin221234549
564Sten-Mi Sp. z o.o.Poznań27120531
565Filar Energii Sp. z o.o.Łomża235221171
566Jma Group Sp. z o.o.Łódź303192161
567Otech-Serwis Sp. z o.o.Katowice150311648
568Multienergetyka Opomiarowanie, Rozliczenia i Regulacja Sp. z o.o.Gdańsk3731710608
569Pmd Automatyka Sp. z o.o.Warszawa238223707
570Jv Construction Sp. z o.o.Niewodnica Kościelna229221148
571Seltom Sp. z o.o. sp.k.Iwiny166284713
572Bmg Build Sp. z o.o.Lublin330181157
573Fresh Air Sp. z o.o.Poznań186253069
574Bbw Sp. z o.o.Dębica206241364
575Globitel Projekty Sp. z o.o.Łódź214232263
576Amp Sp. z o.o.Włocławek212233381
577PBO Deweloper Ltd Leszno sp.k.Klonówiec1592937718
578Feinor Sp. z o.o.Poprężniki20024437
579Lamark Sp. z o.o.Wrocław172276233
580Alex Sp. z o.o.Wrocław178261026
581Hi Krzemieniecka i Sp. z o.o.Warszawa8381457154
582Foton.Tech Sp. z o.o.Dąbrówka Wielkopolska158294681
583Eurolux Sp. z o.o.Żary153295807
584Bud-Tech System Sp. z o.o.Żarki350175004
585Trakt Sp. z o.o.Katowice101697415
586Budrem Sp. z o.o.Tarnów207231383
587Ccm Sp. z o.o.Warszawa139333732
588Santo Sp. z o.o.Toruń327183829
589Nekor Sp. z o.o.Nowe Grocholice106538830
590Ad-Inc Sp. z o.o.Poznań111476425
591Jaksa Sp. z o.o. sp.k.Miechów5711515101
592Chembud Sp. z o.o.Bydgoszcz125383996
593Dromobud Sp. z o.o.Białystok197245456
594Włodawski Zakład Usług Remontowych i Budowlanych Sp. z o.o.Włodawa386175841
595Skalar Sp. z o.o.Rzeszów125373822
596Gavo Complex Sp. z o.o.Elbląg204231271
597Enstream Sp. z o.o.Wejherowo1383310891
598Eurozement Sp. z o.o.Częstochowa708155246
599Mar.Iw Sp. z o.o.Szczecin201231498
600Bud-Kan Invest Sp. z o.o.Warszawa30818444
601Hydroventa Sp. z o.o.Olsztyn127361810
602Megripol Sp. z o.o.Wrocław101592133
603Inżynieria Powietrza Sp. z o.o.Swarzędz47651316034
604Pracownia Autorska i Biuro Prawne H. J. Buszkiewicz Sp. z o.o.Poznań225211616
605Sentec Sp. z o.o.Dobrzeń Wielki15628925
606Erkon Projekt Sp. z o.o.Gdańsk15628645
607Dobra Eko Energia Sp. z o.o.Osędowice56715725
608Elplobud Sp. z o.o.Płock292187294
609Instal Bau Sp. z o.o.Rybnik261194502
610Oib Silesia Sp. z o.o.Pszczyna111414983
611Eko-Home Sp. z o.o.Warszawa14929269
612Performers Group Sp. z o.o.Katowice421162233
613Blach-Bud Sp. z o.o.Śrem569151786
614Cat Corr Sp. z o.o.Bytom100615148
615Centrum Nowoczesnych Technologii S.A.Lublin95462203504
616Tension Sp. z o.o.Warszawa547154627
617Rexi Sp. z o.o.Mielec401165073
618Atapi Sp. z o.o.Gdańsk28218745
619Bcn Handel, Usługi Montażowe Sp. z o.o.Szczecin133321848
620Wider-Arcada Sp. z o.o.Kraków194231520
621Pro Trt Sp. z o.o.Baszkówka224213785
622Future Home Sp. z o.o.Warszawa139317829
623ART - ROX Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn1812410894
624Prib K2 Inżynieria Sp. z o.o. sp.k.Boników1442918136
625Vita-Bud Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski117393386
626Loombard. Pl Development Sp. z o.o.Wrocław127351722
627Adg Sp. z o.o.Chorzów309184611
628Co-Made Sp. z o.o.Gdańsk26419739
629Go & Management Gmbh sp.k.Poznań102508967
630El-Stip Sp. z o.o.Gdańsk356172251
631Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o.Gdańsk244206486
632Alart Sp. z o.o.Kraków106461078
633Bartmax Sp. z o.o.Frużów126351085
634Tres Sp. z o.o.Dębica16531311954
635Przedsiębiorstwo Malbud Sp. z o.o.Lipno31917936
636Baumont Sp. z o.o.Kraków303184579
637Dastore Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski1563132393
638Stb-Bau Sp. z o.o.Łomnica13132905
639Bau-Styr Bogusz, Lis sp.j.Liszki357172723
640Ipt Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała331171705
641Ajdar Sp. z o.o.Augustowo51715804
642Amz Elektro Sp. z o.o. sp.k.Toruń121367182
643Tejado Sp. z o.o. sp.k.Świdnica647147062
644Ajg Sp. z o.o.Częstochowa202221576
645Wood Spirit Sp. z o.o.Warszawa19023518
646Worldwide Adventure Properties - Polska Sp. z o.o.Kraków136315266
647Ms 15 Sp. z o.o.Gdynia878146662
648Apartamenty Senatorska Sp. z o.o.Warszawa594713122459
649Tini Sp. z o.o.Wrocław28118874
650Salem Building Sp. z o.o.Lublin152273238
651Resitop Polska Sp. z o.o.Rzeszów389161813
652Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o.Bełchatów20741361183
653Instant Solution Sp. z o.o.Szczecin98013663
654Psw Sp. z o.o.Łódź121361055
655Wands Design Artur Kałuża sp.j.Wrocław2202115396
656Zakład Robót Elektroenergetycznych Sp. z o.o.Koluszki16525414
657OPA Sp. z o.o.Wrocław1822310664
658MK - Budowy Sp. z o.o.Tyniowice1602612406
659Segula Technologies Poland Sp. z o.o.Tychy2931721432
660Silesian - Yachts Sp. z o.o.Gliwice14428600
661Zinstal-Izol-Gaz Ferdynand Kaczor i Syn sp.k.Ruchocice1233416789
662Maxbud Gliwice Sp. z o.o.Gliwice154261122
663Ribon Invest Sp. z o.o.Poznań106423993
664Nordwood Construction Sp. z o.o. sp.k.Gdynia405164525
665Michbud Sp. z o.o. Elewacje sp.k.Mińsk Mazowiecki167241227
666Elerond Sp. z o.o.Droszków3176126770
667Plan Pro Pichłacz sp.k.Ząbki317171924
668Sanit Sp. z o.o.Wałbrzych687142482
669Tsg Sp. z o.o.Chrzanów151276058
670Slpi Group Sp. z o.o.Leszno209214878
671Vp Projekt Sp. z o.o.Płock145285892
672Mostostal Power Development Sp. z o.o.Warszawa99482195
673Baltic Surveyors Group Ltd Sp. z o.o.Gdynia1546131981
674Ledox Instalacje Sp. z o.o.Wilkowice169243600
675Wak Work Sp. z o.o.Białystok105413509
676Probud Sp. z o.o.Tarnów37816506
677Oles Project Sp. z o.o.Warszawa1872123733
678Marbet Sp. z o.o.Wrocław1313137045
679Weldhop Sp. z o.o.Skoczów127313793
680Lukanova Construction Sp. z o.o.Warszawa935823340
681Secam Sp. z o.o.Włocławek28817786
682Bhj Inżynieria Sp. z o.o.Gdańsk124321200
683Marynov Sp. z o.o.Lipno13130477
684Solin Sky Sp. z o.o.Pruszków99451039
685Pracownia Projektów Wielobranżowych Sp. z o.o.Zabrze154261069
686Energotherm Rozruch Sp. z o.o.Przeźmierowo4411512444
687Zis Świątek sp.j.Topola Mała1372921456
688Techbud Kosztorysy Sp. z o.o.Warszawa98467437
689Net Strategy Sp. z o.o.Warszawa32816480
690Hydro O&T Sp. z o.o.Marki89702887
691Teratech Sp. z o.o.Gryfino26718626
692Klimaoptima Serwis Sp. z o.o.Warszawa4461528032
693Sunrain Sp. z o.o.Toruń213201326
694We-Ma Engineering Sp. z o.o.Trzebnica188223201
695Aeronaval De Construcciones E Instalaciones, S.A. S.A. Oddział w PolsceWarszawa5201426220
696Sapper Support Sp. z o.o.Gliwice123326184
697Invest House Łukasz Chróścicki i Robert Wolak sp.k.Kobylnica1492644165
698Work Group Sp. z o.o.Warszawa2451813434
699Cmtechmar Sp. z o.o.Lubin943132489
700Geomiar 3D Sp. z o.o.Jarosław13828430
701Leniart Hydroizolacje Sp. z o.o.Warszawa1454122146
702Biuro Projektów Kolejowych S.A.Lublin8401310950
703Przedsiębiorstwo Techniczno-Produkcyjne Ekwod Sp. z o.o.Kielce558143173
704Trinowa Sp. z o.o.Poznań96476007
705Geomechanika Sp. z o.o.Kraków152252707
706Bausmart Sp. z o.o.Lublin151261172
707Primaferm Sp. z o.o.Studzieniec9450790
708Majewski i Synowie Sp. z o.o.Turek17623542
709Kreiser Sp. z o.o.Błonie90594166
710Tpm Technical-Project Management Sp. z o.o.Konradówka353161513
711System Sp. z o.o.Gdynia164241668
712Budowa Na Plus Sp. z o.o.Białystok773133655
713MM Inżynieria Sp. z o.o.Stoki Duże10042581
714Klimanet Sp. z o.o.Kielce424152652
715King Bud Development Sp. z o.o.Łódź9943549
716Hag Sp. z o.o.Gdańsk20420373
717Ipbt Kubatura Sp. z o.o.Sternalice103393628
718VY BUD Sp. z o.o.Warszawa915316665
719GRG Konstrukcje Sp. z o.o.Pilaszków424154549
720Oz World Sp. z o.o.Wrocław157241876
721Intrako System Sp. z o.o.Łódź20520561
722Theta Group Sp. z o.o.Kraków250189769
723Matbud sp.j. J. Zarański, A. Zarańska, M. PyrcakPiątnica Poduchowna5391416801
724Abastran Sp. z o.o.Tychy9961313047
725One World Solution Sp. z o.o.Lublin13628361
726Biuro Projektów Energetycznych Enercad Sp. z o.o.Wrocław1824122260
727Jb Energia Sp. z o.o.Dąbrowa Tarnowska209202026
728GCMH CG Legend Sp. z o.o. sp.k.Pruszcz Gdański356151943
729West Bud Company Sp. z o.o.Wrocław23618916
730Agrobex Kleszczewo Sp. z o.o.Poznań9781343212
731Pro - Works Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie12530581
732Europav Sp. z o.o.Częstochowa543144688
733Modeo R. Knol Sp. z o.o.Poznań302161041
734Edom Budownictwo Sp. z o.o.Łęczna1300122176
735Techfloor Sp. z o.o.Poznań1203212281
736CSB Service Sp. z o.o.Wrocław1275123029
737Gb Sp. z o.o.Przybyłowice94468026
738Lider-Bud Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki128291148
739Major Marek Kacprzak sp.k.Łódź866616662
740Zakład Uslug Techniczno-Remontowych Ekor Sp. z o.o.Gdańsk352152387
741El - Project Sp. z o.o.Jelenia Góra1222124266
742Olavia Sp. z o.o.Oława127291508
743Dziedziczak Sp. z o.o.Kalisz91492339
744Termomodernizacja Polska Fotowoltaika Sp. z o.o.Chełm263171062
745Solbud Sp. z o.o. sp.k.Dębno462148744
746Scc Sp. z o.o.Rzeszów829131314
747Europe Technics Sp. z o.o.Kamienica293164349
748Ramzes Electronic Sp. z o.o.Annopol20420496
749S+ Sumisławski&Sumisławski sp.j.Wrocław122314256
750Wokan Sp. z o.o.Bukowno108352153
751SKR Sp. z o.o.Kościerzyna905020209
752Genera Energy Sp. z o.o.Warszawa14925734
753Melbud Sp. z o.o.Grudziądz165232788
754Invest Steel Sp. z o.o.Olkusz130288499
755Artehs Sp. z o.o.Przemyśl30316842
756BDM Sp. z o.o.Stargard598136511
757Axis Grupa Geodezyjna Sp. z o.o.Piekary1442514116
758Rest Kowalski, Rydlichowski sp.j.Toruń1442527773
759Rezydent Sp. z o.o.Warszawa1992022823
760Connthink Instal Sp. z o.o.Gdańsk1492413026
761Deck-Dry Realizacje Sp. z o.o.Gdańsk92464516
762Raf-Instal Sp. z o.o.Szemud228182668
763Towarzystwo Budownictwa Społecznego Ostoja Sp. z o.o.Leszno904821506
764Mark-Bud Kupis Sp. z o.o.Jedlnia-Letnisko110342193
765Atmosfera Sp. z o.o.Wrocław242188640
766Tomarbud Sp. z o.o.Wolica11532563
767Cd Teletechnika Sp. z o.o.Bydgoszcz115326466
768Wawatech-Wastewater Technology Sp. z o.o.Piaseczno6281311820
769B.D. & Company Stroi Sp. z o.o.Częstochowa123291423
770Maleri Sp. z o.o.Zamość84651438
771Gf8 Sp. z o.o.Koszalin83741419
772Przedsiębiorstwo Budowlane Mobud Sp. z o.o.Nysa2498123998
773Arcus Real Estate Sp. z o.o.Knurów194201229
774Egt. Elektroglasfasertechnik Sp. z o.o.Warszawa83671350
775Nabu Sp. z o.o.Nowy Sącz8851839
776M Real Estate Poland Sp. z o.o.Komorniki904840578
777Km Sp. z o.o.Lublin181211800
778Profess Group Sp. z o.o.Lublin203193720
779A-Z Elektryka Sp. z o.o.Zawada2771112342
780Asona Polska Sp. z o.o.Warszawa382154194
781Almef Sp. z o.o.Radzionków212196668
782Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych Prokons Piotr Firlit sp.k.Kraków8948686
783Cone AMG Sp. z o.o.Warszawa378156708
784Centrum Audytingu i Certyfikacji Energetycznej Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza8948856
785Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Dwójka Sp.K.Białystok16722177628
786Cobe Sp. z o.o.Warszawa9344708
787Partum T. Machniewicz, R. Iwanina sp.j.Czerwionka-Leszczyny145246132
788Nprojekt Sp. z o.o.Olsztyn251176784
789Sotia Expert Sp. z o.o.Warszawa83646228
790Marmaz Sp. z o.o.Mnichowice3301512818
791DTI Technika Instalacyjna Sp. z o.o.Kraków1797129060
792Gf-Przewierty Sp. z o.o. sp.k.Albertów391144870
793Mk Group Sp. z o.o.Wrocław2168115991
794Siłownie Wiatrowe Development Sp. z o.o.Pieńkowo2451737474
795Kilnserv Sp. z o.o.Kielce168221119
796Ik Instal Sp. z o.o.Kolno236171136
797Elec-In Sp. z o.o.Nowa Sarzyna642134559
798Dominoks Sp. z o.o.Modlnica100371564
799Sub Projekt Sp. z o.o.Warszawa8848732
800Maks- Bud Sp. z o.o.Wrocław127281794
801Sawbud Kraków Sp. z o.o. sp.k.Michałowice339157029
802Anmar Projekt Sp. z o.o.Gdynia9838523
803Rocky Eco Energy Sp. z o.o.Kaliska Kościerskie238174404
804Alteco.Pl Sp. z o.o.Szczecin296165508
805Geo-Har Zakład Usług Geologicznych Sp. z o.o.Rzeszów38514511
806BDTS Sp. z o.o.Kraków232178114
807KM - TECH Sp. z o.o.Świecie1392514472
808Lan - Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. sp.k.Poznań166221750
809Maxbuilding Sp. z o.o.Warszawa107334912
810Apa Pejot Studio Sp. z o.o.Warszawa319155549
811Budofix Sp. z o.o.Warszawa2998116102
812Trolerta Sp. z o.o.Gdańsk200191144
813Pol-Bud Budownictwo Sp. z o.o.Dys184206308
814Anaida Sp. z o.o.Warszawa246177750
815Lider Wschód Sp. z o.o.Lublin334152595
816Bloch Sp. z o.o.Bartąg140253510
817Tryskacze Sp. z o.o.Szczecin426145157
818Aneks Sp. z o.o.Wólka Niedźwiedzka134255047
819Kuratnik Mp Sp. z o.o.Garwolin79682514
820J.P.B. Systeme S.A. Uproszczona Oddział w PolsceJasionka4281421061
821Esprim Sp. z o.o.Katowice140246025
822Eurokan Sp. z o.o.Sośnicowice126274780
823Entec Solutions Sp. z o.o. sp.k.Źródła489137301
824Ennpro Sp. z o.o.Gliwice24417555
825Ida Bud Sp. z o.o.Pruszków79655343
826TST Szymon Tomaszewski Sp. z o.o.Dąbrówka Nowa534139683
827Carbon Architecture Sp. z o.o.Warszawa82531887
828Ms-Investments Sp. z o.o.Warszawa90436294
829Hardcom Sp. z o.o.Bytom2552113497
830Włodar Developer Wiesław Włodarczyk sp.j.Częstochowa5591320987
831Vvb Group Sp. z o.o.Warszawa212183361
832Midori Project Sp. z o.o.Warszawa149234578
833Electrimo Sp. z o.o.Leszno12627679
834Mw Tech Sp. z o.o.Legionowo119293094
835Zeneco Sp. z o.o.Warszawa512131239
836Security Media Sp. z o.o.Wrocław163222037
837Kb Rooms&Apartments Sp. z o.o.Toruń15922452
838Investelektro Sp. z o.o.Łomża129266616
839Budmix Sp. z o.o.Firlej229176614
840Firma Projektowo - Usługowa Kontur Sp. z o.o.Poznań130263435
841Specdom Budownictwo Sp. z o.o.Miedźna168212666
842Grin-Vin Sp. z o.o.Warszawa79598274
843Kamyk Sp. z o.o.Warszawa159221069
844Maad-Projekt Sp. z o.o.Wrocław128261533
845Kapada Sp. z o.o.Wiry168212566
846Dachspezialisten Sp. z o.o.Nieciecz1113011786
847Infracorr Sp. z o.o.Niestępowo12901122560
848Simple - Tech Sp. z o.o.Kraków420131982
849Foll Buds Sp. z o.o.Lublin218174795
850Tj Przewierty Horyzontalne Sp. z o.o.Kobyłka105312898
851Nowator Invest Sp. z o.o.Łódź1362413425
852Optum Sp. z o.o. sp.k.Szczecin217172405
853Rhi Infrastruktura Sp. z o.o.Ełk2701613208
854My House Deweloper Sp. z o.o.Lubartów1103030918
855Trans - Ziem Inżynieria Sp. z o.o.Strzyżawa2961530519
856Widak Engineering Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice11030899
857Sun Solar Concept Sp. z o.o.Łódź44613641
858Invest Lift Sp. z o.o.Kalisz235173920
859Przedsiębiorstwo Budowlane Elbis Sp. z o.o.Janów173203411
860Liani 2 Sp. z o.o.Katowice75721202
861Fw Instal Sp. z o.o.Wrocław369141249
862Imeka Aerial Sp. z o.o.Jaworzno81495906
863HCE Poland Sp. z o.o.Warszawa145231055
864L’Ab Architekci Sp. z o.o.Warszawa31515769
865Rokton Sp. z o.o.Rzeszów1178118399
866Kasja-Bud Sp. z o.o.Mosty13125649
867Hydrobud Siedlce Sp. z o.o.Siedlce369144767
868Nsh Sp. z o.o.Radonie61412712
869Centrum Filtracji i Klimatyzacji Klima Malkiewicz i Wspólnicy sp.j.Dąbrowa Górnicza150223591
870Voaa Sp. z o.o.Kozłów Szlachecki9735497
871ZUBM Sp. z o.o.Solec-Zdrój258165851
872Bt Ecotech Sp. z o.o.Wiślina118281509
873Regal - System Sp. z o.o.Warszawa92383779
874Oklconstructiongroup Sp. z o.o.Nowa Dęba123279831
875C-Job Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk1040117879
876Kor-Pol Sieci Sp. z o.o.Bydgoszcz179194803
877AWP Nordic Products Sp. z o.o.Łódź421138523
878Epcm Sp. z o.o.Katowice13224410
879PB Sigma Sp. z o.o.Katowice1043118731
880Iot Solution Sp. z o.o.Lublin190181766
881Hydro - Marko Plus Sp. z o.o.Gorlice183198914
882Dedeco Architektura Sp. z o.o.Warszawa36114418
883Jg Profis Sp. z o.o.Warszawa73822251
884Vens Sp. z o.o.Kraków191182509
885Tech Works Sp. z o.o.Warszawa190182330
886Gova Sp. z o.o.Katowice386147206
8872d3d Studio Sp. z o.o.Biała Podlaska86421125
888El Karlos Sp. z o.o.Radom14023599
889Powersteel Sp. z o.o.Zielona Góra110292568
890Piątkowski Development Sp. z o.o.Białystok347143503
891Akor Sp. z o.o. sp.k.Małoszyna156217535
892Rondo Budownictwo Sp. z o.o.Siedlce269152088
893TM Grupa Budowlana Sp. z o.o.Wieliczka494131734
894Robust-Inż Sp. z o.o. sp.k.Gliwice74631977
895D.W.Bud Sp. z o.o.Lublin16620797
896Tajm Energy Sp. z o.o.Lublin162213236
897Ksk Real Company Sp. z o.o.Kryry99326591
898Laplasian Sp. z o.o. sp.k.Poznań1363112828
899Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycyjnej Sp. z o.o.Radom7559863
900Sagax Sp. z o.o.Katowice146221586
901Stefship Sp. z o.o. sp.k.Gdynia149224537
902Pavo Projekt Sp. z o.o.Wrocław52212640
903Dehydra Sp. z o.o.Bydgoszcz174195363
904Petrostal Sp. z o.o.Bąkowo1362413167
905Olimp-K Sp. z o.o.Warszawa492134388
906Drozd- Trans Sp. z o.o.Pieszyce1043021268
907Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kołacz Sp. z o.o.Góra Kalwaria208175176
9081. Pre-Venditionis Sp. z o.o.Chrzanów21417200
909Sonnex Sp. z o.o.Sokółki1122813928
910Rmd Sp. z o.o.Gdynia40313578
911El-Zeus Sp. z o.o.Przemyśl75582888
912Att Architekci Sp. z o.o.Kraków162203056
913Apartamenty Słowackiego Sp. z o.o.Warszawa7861138081
914Unidam Sp. z o.o.Unisław621122737
915Flex Engineering Sp. z o.o.Gdańsk34014816
916Alterno Sp. z o.o.Szczecin14422292
917Novod Elektro Sp. z o.o.Warszawa190181907
918Solid Systems Sp. z o.o.Gnojnik966112381
919Elbud Sp. z o.o.Dąbrowa Rusiecka385139156
920Instalpoint Sp. z o.o.Sosnowiec167202967
921Ekoprofesbud Sp. z o.o.Piaseczno9434838
922AF Heritage Project Sp. z o.o.Gdańsk26611021314
923Wykonawstwo Sieci Energetycznych Sp. z o.o.Białystok351141178
924Calmeco Sp. z o.o.Pruszków299142187
925Podlaska Grupa Energetyczna Sp. z o.o. sp.k.Białystok639126841
926Ekotor Sp. z o.o.Toruń159209370
927Prot - Imex Sp. z o.o.Warszawa121265067
928Smp Electric Sp. z o.o.Rzeszów133231286
929Correcto Sp. z o.o.Koszalin893711395
930Velco Radosław Silski sp.k.Skórzewo726350773
931Rodzeń Sp. z o.o.Strzegom223162281
932Goldwess Sp. z o.o.Bielsko-Biała224165328
933Pracownia Drogowa Pylon Sp. z o.o.Katowice225162746
934Audy - Term Prace Budowlane Sp. z o.o.Jaworzno395131736
935Pracownia Projektowa Front Sp. z o.o.Gdynia229163042
936Pracownia Inżynierska Klotoida Sp. z o.o. sp.k.Kraków227168435
937Szewior Sp. z o.o.Polska Cerekiew598125251
938Armax Sp. z o.o.Starachowice126242355
939GE Sp. z o.o.Szczecin183182202
940Dohmann C&S Sp. z o.o.Gdańsk876117600
941Coolsense Sp. z o.o.Zbiersk1366103316
942Gawa Sp. z o.o.Bydgoszcz728111066
943Door Team Sp. z o.o.Warszawa82411029
944Kiloniuton Sp. z o.o.Sochaczew19917552
945Omega Wind Sp. z o.o. sp.k.Szczecin356136809
946Indemar Sp. z o.o.Szczecin748116151
947Afs-Pomiary Optyczne Sp. z o.o.Bielsko-Biała95324303
948ZUK Sp. z o.o.Glincz27541022068
949Elektim Sp. z o.o.Opole79444412
950Instech Sp. z o.o.Zabrze566123980
951Isovent Polska Sp. z o.o.Wrocław8836583
952Hemont Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk1811821053
953WPG S.A.Warszawa1931712866
954Elpro Sp. z o.o.Pierwoszyno399138733
955Quick Bim Sp. z o.o.Kraków131234284
956Elektronik Sp. z o.o.Gdańsk10029791
957Monters Okna Sp. z o.o.Kębłowo165198289
958Ideal Forms Sp. z o.o.Warszawa38313422
959Grupa Dawex Sp. z o.o. sp.k.Zator165198815
9602D Projekt Sp. z o.o.Wilamowice24115812
961Providia Sp. z o.o.Nowa Wieś Złotoryjska122241625
962HYDRO-INSTAL Zakład Instalacji Sanitarnych Homa - Homa S.J.Mazańcowice2701526875
963Budosprzęt - Wałbrzych Sp. z o.o.Wałbrzych7911110031
964Inplus Energetyka Sp. z o.o.Olsztyn1002942395
9654 Green Sp. z o.o.Warszawa9731292
966Vkenergy Sp. z o.o.Jelenia Góra90342403
967K2 Nieruchomości Sp. z o.o.Leszno3001420748
968Wykonawstwo Robót Wodno-Sanitarnych Bango sp.j. Sławomir Goszczycki, Zdzisław Banaszczak, Wojciech NowickiBrochocinek1032827621
969Lvl Sp. z o.o. sp.k.Brodnica Górna558121428
970GST Steel Sp. z o.o.Bąkowo6601115601
971Nova Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie136222241
972BGHM Sp. z o.o.Rybnik1255101701
973Diwad Sp. z o.o. sp.k.Łomianki1562012383
974Przedsiębiorstwo Budowlane Recon Sp. z o.o.Gdańsk1316107732
975A.S.Construction Group Sp. z o.o.Lublin315141404
976Sks Serwis Sp. z o.o.Szczecin9431597
977Viver Sp. z o.o.Chorzów293149998
978Małbud Building Company Sp. z o.o.Jelenia Góra607111135
979Domlux Hajnówka Puc sp.k.Hajnówka231154079
980Fastcon Sp. z o.o.Wrocław267141719
981Petroland Sp. z o.o.Kraków208161454
982Grupa Renoma Sp. z o.o.Szczecin202171029
983Telmont Katowice Sp. z o.o.Katowice58311931
984Empek Sp. z o.o.Namysłów60811841
985AKE Systemtechnik Polska Sp. z o.o.Katowice1152510393
986Heating & Cooling Systems Sp. z o.o.Łódź1172101600
987Energetyka Warszawa Sp. z o.o.Warszawa1158101533
988Nativ CE Sp. z o.o.Rzeszów90334862
989Heliosenergia.Pl Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice122247731
990Abak Technologie Sp. z o.o.Lublin108271454
991SPDV Sp. z o.o.Kraków124242485
992Eneron Sp. z o.o.Międzychód123241364
993Skórzewo Domy Sp. z o.o.Poznań628116181
994Martomroof Sp. z o.o.Kleszczewo147208445
995Gz-Energy Sp. z o.o.Pszczyna25315564
996Bag Immobilien Management Grupp Sp. z o.o.Glinno69582302
997Espro Sp. z o.o.Toruń939109782
998Sk Sp. z o.o. sp.k.Braniewo147206658
999Przedsiębiorstwo Gatel Sp. z o.o.Bydgoszcz176184501
1000Rekon-Tech Sp. z o.o.Sośnicowice8411149695
1001In Altum Sp. z o.o.Katowice116254785
1002Wuprohyd Sp. z o.o.Gdynia237159562
1003Leopard - Bud Sp. z o.o.Gozdów1182516805
1004Glm Solutions Sp. z o.o.Warszawa8237489
1005Akrobud Sokołowski sp.k.Słubica A873489561
1006Firma Budowlana Gejzer Sp. z o.o.Gdańsk212162030
1007Inpower Sp. z o.o.Wrocław32713959
1008Asr Invest Sp. z o.o.Warszawa172182292
1009Wri-Projekt Ciechanów Sp. z o.o.Ciechanów75443412
1010Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i Ogólnego Kanbruk Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski206169354
1011Equitas.Pl Sp. z o.o.Kraków112257093
1012Wojewódzki Serwis Sp. z o.o.Kraków8038602
1013Balkon-Tech Sp. z o.o.Kraków1510102392
1014Inwestbud Baranowski, Radziejewski sp.j.Łomża1392157542
1015PRO - MONT Elektrotechnika Sp. z o.o.Opole235156299
1016Lider Group Suliatynskyi sp.k.Wrocław8436608
1017Archiformacja Sp. z o.o.Środa Wielkopolska33413628
1018Hi-End Tech Sp. z o.o. sp.k.Kraków9829802
1019Muv.In Sp. z o.o.Łódź313134157
1020Archetus Sp. z o.o.Kraków1431103114
1021Dantex Holding Sp. z o.o.Warszawa11025702671
1022Navigare Projects Sp. z o.o.Gdynia793828856
1023Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Cembud Sp. z o.o.Chełm95305352
1024Eurobud-Bytom Sp. z o.o.Bytom12922704
1025Leitner Sp. z o.o.Opole18217356
1026Piret Sp. z o.o.Gdańsk69511300
1027Akbud Sp. z o.o.Katowice294143078
1028Gineks Sp. z o.o. sp.k.Stara Huta96291264
1029Klimypompyciepla.Pl Sp. z o.o.Skórcz5871111783
1030El-Link Serwis Sp. z o.o.Rybnik1262311025
1031AS Electric Sp. z o.o.Szczecin447125004
1032Budir System Sp. z o.o. sp.k.Warszawa7861027374
1033Fagioli Polska Sp. z o.o.Warszawa2001622066
1034Xproject Sp. z o.o.Katowice146201763
1035Transwiertel Sp. z o.o.Świdnik3371323792
1036Target Invest Sp. z o.o.Niepruszewo203194108
1037D.K.W. Inwest Ihor Kuchirka Sp.K.Wrocław754024201
1038Eldaw Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o.Kolęda13221828
1039B & M Invest Group Sp. z o.o. sp.k.Sierakowo1342114524
1040Elektro-Lines Sp. z o.o.Przemyśl117243936
1041Ekosolar Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój2481418287
1042Elektro-Instal-Glob Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski7761032509
1043Vektor Bau Sp. z o.o.Lublin21016663
1044Koliber Sp. z o.o.Wrocław813510574
1045Elmar Technology Sp. z o.o.Bytom82351237
1046Elektro-Bud Jarosz Sp. z o.o.Polanowice129222484
1047Pasja Dom Sp. z o.o.Motycz159181129
1048Ge Aerospace Poland Sp. z o.o.Warszawa32113665917
1049Elektro-Tele Sp. z o.o.Dalki579112538
1050Kamehjapi Sp. z o.o.Kartuzy22415579
1051P&M Projekt Sp. z o.o.Wrocław225151074
1052Bupro Sp. z o.o.Bytom173171177
1053Wille Juszkowo Sp. z o.o.Warszawa753913751
1054Qualis Engineering Sp. z o.o.Toruń228151998
1055Techdrill Sp. z o.o.Kraków376121150
1056Ispk Sp. z o.o.Paniówki734110944
1057Smart Sun Sp. z o.o.Pruszków8831800
1058Pro Arch 2 Sp. z o.o. sp.k.Tychy309131117
1059Glazer Constructions Sp. z o.o.Lubichowo19416371
1060Bau-Haus.Vv Sp. z o.o.Wrocław93294269
1061Branża Robót Budowlanych Construction Sp. z o.o.Radomno194161504
1062Mokaa Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kraków637103643
1063Izobud Konstrukcje Sp. z o.o.Sosnowiec406124505
1064Tomaszewicz-Development Sp. z o.o.Szczecin3761247032
1065SANBUD Sp. z o.o. PUBSienkiewicze195168057
1066Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Izogaz Sp. z o.o.Kwidzyn150191993
1067Foi Group Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski11224410
1068Zinel Engineering Sp. z o.o.Warszawa4621165657
1069Pryma EL - Bud Sp. z o.o.Warszawa633102489
1070Limes Sp. z o.o.Gdańsk753832695
1071GP Earth Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4061210667
1072Markbud Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza21415429046
1073Isomit Sp. z o.o.Szczecin262142339
1074Beta System Sp. z o.o.Kopanie Żołyńskie541112185
1075Energobest Sp. z o.o. sp.k.Miłków142191332
1076Premium Elektro Sp. z o.o.Cieszyn37012743
1077Vkm Sp. z o.o.Kraków74391118
1078Ad Inwestycje Primo Sp. z o.o.Wrocław43611687
1079Ac-Ref Sp. z o.o.Płock150182637
1080Ms Invest Sp. z o.o.Gliwice26614620
1081Xpanse Sp. z o.o.Izbica-Wieś63571483
1082Mewis Sp. z o.o.Sulmin13620928
1083MD Sp. z o.o.Warszawa17917401
1084Grupa Scotia Sp. z o.o. Ciechanów sp.k.Płońsk7601011215
1085Sankon Sp. z o.o.Legnica193165466
1086Isolux Sp. z o.o.Słupsk30613670
1087Bimplan Polska Sp. z o.o.Poznań55011624
1088Swój Dom Sp. z o.o.Krosno952815416
1089Energia Silesia Sp. z o.o.Oborniki Śląskie8930709
1090Sisters Group Sp. z o.o. sp.k.Gościcino404996320
1091Poloczek. Firma Remontowo-Budowlana Sp. z o.o.Łowkowice153991800
1092Eland 24 Sp. z o.o.Białystok161181698
1093Scaffolding Huragan Sp. z o.o.Rywałd97276364
1094Calmtec Build Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza1875912783
1095Maxfactum Sp. z o.o.Kraków62581838
1096Jota Sp. z o.o.Lublin1102411170
1097E-Solare Sp. z o.o.Józefosław283132016
1098Jomax Sp. z o.o.Lublin33312804
1099Kdbud Sp. z o.o.Dąbrowa Białostocka113235887
1100Lurema Sp. z o.o.Sobolewo408112138
1101Pst Invest Group Sp. z o.o. sp.k.Kępno58862078
1102Monolit Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała70411088
1103Cvb Sp. z o.o.Skórzewo92281387
1104AC EKO Sp. z o.o. Sp. z o.o.Bolesławiec465117531
1105Progpeak Sp. z o.o.Ustka7437709
1106Sz Bau Sp. z o.o.Świecie1202247048
1107Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Awpol Sp. z o.o.Kielce1961628626
1108V-Skills Sp. z o.o.Gdańsk13320481
1109Atelier Tektura Sp. z o.o.Warszawa684310815
1110Raichenberg Group Sp. z o.o.Kraków62531500
1111Melfar Sp. z o.o.Gdynia24359150
1112Yap Partners Sp. z o.o.Rudołtowice1761611199
1113Galma Sp. z o.o.Dzierżoniów99263411
1114ISPIK Sp. z o.o.Bydgoszcz2341415690
1115Hybrid Energy Sp. z o.o.Zabrze97273564
1116MK Inwestor Sp. z o.o.Gliwice2631389526
1117Garmil Sp. z o.o.Warszawa77353401
1118Synthesis Sp. z o.o.Rzeszów125214855
1119NIB Energy Sp. z o.o.Bochnia21614916
1120SMT Sp. z o.o.Warszawa97263050
1121Lux Dom Instalacje Sp. z o.o. sp.k.Lublin93271900
1122Budintech Sp. z o.o.Balice1242134826
1123Extradach Polska Sp. z o.o.Szczecin804101828
1124Immotech Sp. z o.o.Warszawa439116135
1125Mt Konstruktor Sp. z o.o.Łuków172166589
1126Krzynówek Sp. z o.o.Kraków12321412
1127H2optim Sp. z o.o. sp.k.Baranowo1541834788
1128Everest Sp. z o.o.Bydgoszcz121213123
1129Tma Architecture Sp. z o.o.Gliwice52110948
1130Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Skid Sp. z o.o.Pszczyna574105509
1131Dohmann Sp. z o.o.Gdańsk3581210563
1132Sozoprojekt Sp. z o.o.Katowice78332663
1133Atp Krakow Sp. z o.o.Kraków102247055
1134Profest Sp. z o.o.Szczecin26913667
1135Art Wind Sp. z o.o.Zielona Góra922928503
1136Amw Invest Sp. z o.o.Warszawa4291126590
1137Archmed Sp. z o.o.Rudziniec6057929
1138Fozzy Group Sp. z o.o. w RzeszowieRzeszów99091281
1139Profobet Sp. z o.o.Pruszcz Gdański86299226
1140Expert Geo Company Sp. z o.o.Kraków111235318
1141Bikon Sp. z o.o.Toruń72363448
1142Aski Group Sp. z o.o.Wrocław123211124
1143Globalrnd Sp. z o.o.Łódź102249106
1144Kopbud Sp. z o.o.Łazisko3201295832
1145Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.Częstochowa187158098
1146Maweko Sp. z o.o. sp.k.Łódź170165681
1147Bildion Group Sp. z o.o.Warszawa93272822
1148Budchal Sp. z o.o.Kolno852913348
1149Pb Walted Sp. z o.o.Warszawa284132530
1150Olpro Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra145181923
1151Tbiarchitekci Sp. z o.o.Gdańsk82304866
1152Przedsiębiorstwo Alremex R. Krynicki sp.j.Opole2401415376
1153Jm Architekci Spółka z Ograniczoą OdpowiedzialnościąGdańsk207152662
1154K3.Architekci Sp. z o.o.Kraków12021472
1155Adeo Energy Sp. z o.o.Warszawa181161790
1156Kujawiak Dzierżanowski Sp. z o.o.Poręba-Kocęby295122469
1157Gs Montage Sp. z o.o.Kłodzino107232195
1158Flota 3D Sp. z o.o.Jaworzno10623477
1159Eco4planet Sp. z o.o.Warszawa3481216225
1160ELIN Arkadiusz MiszkiewiczKędzierzyn-Koźle12420132467
1161Snm-Stroy Sp. z o.o.Lublin58552862
1162Eco-Construction Sp. z o.o.Gdańsk24413937
1163Lion Energy Group Sp. z o.o.Leszno18569828310
1164Aquadrill Plus Sp. z o.o.Stargard80311237
1165Geotest Sp. z o.o.Warszawa3131214129
1166Mbankier Sp. z o.o.Bydgoszcz361111656
1167Dc21 Sp. z o.o.Łomianki631107057
1168Va-Va Tsl Sp. z o.o.Warszawa97253895
1169Eltum Sp. z o.o.Kłoda494101230
1170Sp-1 Sp. z o.o.Wrocław416111342
1171Proseed Capital Sp. z o.o.Warszawa30512273
1172Termo-Bud Sp. z o.o.Kożuchów81303348
1173Sceniczni Sp. z o.o.Warszawa151171669
1174Blue Stream Sp. z o.o.Wrocław267131049
1175Martin'S Home Sp. z o.o.Balice71362584
1176Eltim Sp. z o.o.Kraków89271599
1177Nl Solar Sp. z o.o.Rzeszów88272492
1178Hornik Chmura Architektura Sp. z o.o.Katowice121201300
1179Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Boter Sp. z o.o.Mrowino293121756
1180Hi Urban Sp. z o.o.Gdynia137183725
1181Agp1 Sp. z o.o.Wrocław551101057
1182M-Beton Sp. z o.o.Kraków395111733
1183I2net Sp. z o.o.Komorniki94251050
1184Mg Prestige Development Sp. z o.o.Kraków37411280
1185Firma Realizacyjna Bazet Sp. z o.o. sp.k.Pawłowice852811032
1186Nesdesign Sp. z o.o.Kraków19215935
1187Ad-Bud Sp. z o.o.Walendów5431012457
1188R & M Bau Servis Sp. z o.o.Czersk84195160
1189Masterpro Sp. z o.o.Wrocław7234968
1190Ixo Sp. z o.o.Olszany303122378
1191At-Aqua Sp. z o.o.Przegaliny Duże100232975
1192Pk Dom Sp. z o.o.Opaleniec63411578
1193Tomax Sp. z o.o.Tarnów172165578
1194Murapol Projekt Sp. z o.o. Deweloper sp.j.Bielsko-Biała5319960386
1195Przedsiębiorstwo Budowlane Korsbud Sp. z o.o.Warszawa92093940
1196Instmet Sp. z o.o.Mroczków Gościnny183151082
1197Led Elektronik Sp. z o.o.Wrocław129191042
1198Obd Sp. z o.o.Kraków98242826
1199Mk-Instalacje Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo68295923
1200Casa - Dom Sp. z o.o.Trzepnica-Kolonia119205952
1201Bpv-Projekt Sp. z o.o.Rogozino78303173
1202Ati Technika Instalacyjna Sp. z o.o.Kraków11920683
1203Massive Design Sp. z o.o.Warszawa773016828
1204Em-Technik Sp. z o.o.Chruszczobród133182747
1205Azet Sp. z o.o.Warszawa131182563
1206Lemberg Group Sp. z o.o.Lublin127195577
1207Domak Sp. z o.o.Chełm318112688
1208Signal Technik Sp. z o.o.Pszczyna121204179
1209Hakobyan Company Sp. z o.o.Lublin89261359
1210X-Dom Sp. z o.o.Rybnik148171354
1211Metroprojekt Sp. z o.o.Warszawa2161426660
1212Hreit S.A.Warszawa13578171989
1213Eco Future House Sp. z o.o.Lublin100233843
1214Mix-El Sp. z o.o.Nysa10722911
1215Inworx Polska Sp. z o.o.Kraków53828501
1216Wkd Group Sp. z o.o.Warszawa56521678
1217Polterm Instalacje Sp. z o.o.Gdańsk157167193
1218Vis Energy Sp. z o.o.Warszawa151172043
1219J.A. Construction Sp. z o.o.Opole56506936
1220K.W. Sp. z o.o.Warszawa111213291
1221Renbud Sp. z o.o.Linia2721219590
1222Jackal Sp. z o.o.Oborniki163165049
1223Zakład Usług Budowlano-Montażowych Budomont Mgr Anna Lotko- Habdas, Mgr Danuta Lotko sp.j.Bielsko-Biała3081210283
1224Mack - Bud Sp. z o.o.Wrocław428106040
1225Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Stanbud Sp. z o.o.Płock146175708
1226Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o.Ostróda19914274660
1227KDI Sp. z o.o.Szczecin546919500
1228Conect System Construction Sp. z o.o. sp.k.Białystok140173212
1229Wgd Instal Sp. z o.o.Nowy Dwór Mazowiecki242131958
1230Ganta Sp. z o.o.Ligota Zamecka90491020
1231Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego EMKA Sp. z o.o. sp.k.Luborzyca951811908
1232Kryspol Budownictwo Sp. z o.o.Nowe Iganie54891850
1233Akpe Group Sp. z o.o.Katowice2961215380
1234Trust Pk Sp. z o.o.Warszawa62401133
1235Natura Resort Sp. z o.o.Poznań872613173
1236BUD - AR Sp. z o.o.Gniezno1911477038
1237Shell House Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów79286468
1238Kris Bram Sp. z o.o.Leszno267121204
1239Embud Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie65376518
1240Profinstal Sp. z o.o.Kędzierówka17115271
1241Robi Sp. z o.o.Włoszakowice55292384
1242Operis KR Sp. z o.o.Swarzędz64378614
1243Agmet Sp. z o.o.Warszawa12119213371
1244Ekologiczne Projekty Energetyczne Madex Sp. z o.o.Zielona Góra12818590
1245Tomac Group Sp. z o.o.Jasienica61401989
1246Lonwerd Michał Halbiniak sp.k.Kłobukowice1941430863
1247Pasta Sp. z o.o.Poznań545635882
1248Lehmann Sp. z o.o. sp.k.Kiełpino22413928
1249Rpa Group Sp. z o.o.Wrocław105221767
1250Hydro-Instal Sp. z o.o.Kołobrzeg473101334
1251Tymczak i Kukier Architekci Sp. z o.o.Lublin164152418
1252Mnetwork Sp. z o.o.Lublin7430647
1253Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Perspektywa Sp. z o.o.Słupsk69333136
1254Pagma-Bud Sp. z o.o.Łódź128186689
1255Fireproof Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Pawlak Lechowicz sp.k.Poznań89253580
1256Hydro Spaw Sp. z o.o.Gniezno91242167
1257Artpol Sp. z o.o.Wola Wodyńska1102113591
1258Gros Engineering Sp. z o.o.Tychy50695433
1259Helius Energy Sp. z o.o.Częstochowa406101007
1260Bartko Consulting Sp. z o.o.Szczecin10521627
1261Korten Sp. z o.o.Zabierzów54503801
1262Goldcity-Bud Sp. z o.o.Wrocław7131561
1263Vbcadprojekt Sp. z o.o.Lublin10122645
1264Tomet Sp. z o.o.Bydgoszcz216136519
1265Ulterm Sp. z o.o.Gdynia103224829
1266Inpromel Sp. z o.o.Rybnik56452915
1267Atectis Sp. z o.o.Ruda Śląska8027771
1268Sarbud Sp. z o.o.Rajsko663424537
1269Plus3-Architekci Sp. z o.o.Warszawa177156468
1270Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych PROMONTIN Sp. z o.o.Dębska Wola2471276380
1271Eep Sp. z o.o.Warszawa133176878
1272Rkm Sp. z o.o.Toruń78282176
1273WDB Sp. z o.o. sp.k.Rumia330117686
1274J&A Invest Sp. z o.o.Śrem8426591
1275Invest-Inpro Sp. z o.o.Wrocław7032714
1276Stimm Sp. z o.o.Katowice111481528
12773 House Development Sp. z o.o. sp.k.Lubin87251472
1278Eod Sp. z o.o.Wrocław14516968
1279Geo-Proces Sp. z o.o. sp.k.Chorzów61385611
1280Mp-Lab Sp. z o.o.Piława Dolna158165607
1281Mm-Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o. sp.k.Tychy364106760
1282Bollma Inc. Sp. z o.o.Warszawa151583489
1283System-01 Sp. z o.o.Sosnowiec68332185
1284Blwm Sp. z o.o.Zielona Góra9423968
1285Grawit Sp. z o.o.Warszawa113201385
1286Fegrro Sp. z o.o.Sławki412101977
1287Joka Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki535532729
1288Termoenergobudowa Sp. z o.o.Warszawa147885977
1289Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo -Handlowe Domex Sp. z o.o.Nowy Sącz7230835
1290Lsi Centers Sp. z o.o.Szczecin131174454
1291BUDOMATEX S.A.Siedlce7928125144
1292J. MON - POL Sp. z o.o.Tychy80277666
1293Olsztyńskie Przedsiębiorstwo Robót Ziemnych Sp. z o.o.Jonkowo105213781
1294April Investment Sp. z o.o.Kraków407102900
1295Olikol Rail Energy Sp. z o.o.Koluszki1561648100
1296Przedsiębiorstwo Geodezyjne Abgeo Sp. z o.o.Jaczkowice7529523
1297Elszyk Sp. z o.o.Gdańsk438107503
1298Izotech Osadnik Sp. z o.o.Toszek119195437
1299Jtj Projekt Sp. z o.o. sp.k.Poznań64343750
1300Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kanbex Sp. z o.o.Mysłowice64294231
1301Okam Offices Sp. z o.o.Warszawa96235715
1302Astralhome Sp. z o.o.Gdańsk4809825
1303Pomost Iso 2011 Sp. z o.o.Sława6038490
1304Vola Residence Sp. z o.o.Warszawa96234842
1305Libbud Plus Zięba sp.j.Gorlice561922347
1306From-Bud Sp. z o.o.Warszawa85255962
1307Elmakon Sp. z o.o. SP.K.Szczecin86252723
1308Baltic Group Kaliszewska, Kołodziejska sp.j.Szczecin703127769
1309Creative Services Sp. z o.o.Kraków41110330
1310Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ogólnokrajowe Ekobud Sp. z o.o.Modzerowo316117587
1311Sikorskiego 36 Sp. z o.o.Warszawa466926160
1312Toromega Polska Sp. z o.o.Piastów4799979
1313Partner Capital Group Sp. z o.o. sp.k.Wrocław58383319
1314Lewlex Sp. z o.o.Wrocław17214609
1315Protech Invest Sp. z o.o.Brzeg264124207
1316Md Property Consulting & Partners Sp. z o.o.Stary Wołów7926762
1317Firma Budowlana Efak Andrzej Kotecki sp.j.Gdańsk88247368
1318Rise&Time Group Sp. z o.o.Swarzędz683117749
1319Eets Sp. z o.o.Zwrócona22113591
1320Mission House Sp. z o.o.Gowarzewo200133452
1321Odra Architekci Sp. z o.o.Wrocław83252068
1322Arkadia Sp. z o.o.Bydgoszcz1361711360
1323Commvolt Sp. z o.o.Gliwice241123245
1324Adeko Sp. z o.o. sp.k.Kraków53483937
1325Seconet Sp. z o.o.Buczkowice182149555
1326Mmc Ship Design & Marine Consulting Sp. z o.o.Gdynia1032010830
1327GK EPB Sp. z o.o.Bydgoszcz173475644
1328Twoje Kw Sp. z o.o.Warszawa7130341
1329Nirman Sp. z o.o.Siekierczyn94786022
1330Biuro Inżynierskie Damart Sp. z o.o.Szczecin11019281
1331Monterex Sp. z o.o.Pabianice554221129
1332W & G Serwis Sp. z o.o.Lutoryż57699947
1333Copco Dynamic Sp. z o.o.Katowice80261565
1334Pixel Bud Volodymyr Zatserkovnyi sp.k.Poznań8424926
1335Dr Energy Oze Sp. z o.o.Białystok26611694
1336Jw Kuchta Sp. z o.o.Nowe Wielątki11818406
1337Neko Group Sp. z o.o. sp.k.Rybnik1032011254
1338SPP4F Sp. z o.o.Lubrza97225499
1339Stonbud Sp. z o.o.Warszawa156151679
1340Ecocollect Sp. z o.o.Gdańsk156151124
1341PROCHEM S.A.Warszawa4249166084
1342Fabud System Sp. z o.o.Warszawa82687174
1343Protechnika Sp. z o.o.Łuków49692752
1344Art Idea Sp. z o.o.Gdynia5541721
1345Gsg Industria Sp. z o.o.Szczecin3841033985
1346Zakład Remontowo Budowlany Sp. z o.o.Babice Nowe190131199
1347Solair Instalacje Sp. z o.o.Solec Kujawski1686739403
1348Heat-On Group Sp. z o.o.Tarnowskie Góry111192475
1349Tartak Mexall Sp. z o.o. sp.k.Makowice70296740
1350Zakład Obsługi Holdingu Zoh Sp. z o.o.Włocławek1211842257
1351Ml Technology Sp. z o.o.Zabawa110198916
1352Grupa Przedsiębiorstw Robót Drogowych Sp. z o.o.Mrągowo8125856
1353Anv Construction Sp. z o.o.Łódź117183380
1354Amb Group Polska Sp. z o.o.Warszawa2468713018
1355Scaff-Mont Group Sp. z o.o.Rybnik2221216090
1356Przedsiębiorstwo Budownictwa Sieci Elektrycznych Sp. z o.o.Białystok108191857
1357Gkf Group Sp. z o.o.Gdańsk122181893
1358Ppw Promex Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk131172043
1359Talpa Sp. z o.o.Płock83241970
1360BUD - GAZ Sp. z o.o.Kowalowice932222912
1361Avgeo Sp. z o.o.Chorzów72282052
1362Otn Sp. z o.o.Wrocław28411346
1363Domadrix Sp. z o.o.Warszawa47832081
1364Timm Sp. z o.o.Łódź8225762
1365Zubek-Bud Sp. z o.o.Gliwice4539647
1366Sapbed Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój108193298
1367Przedsiębiorstwo Sprzętowo Usługowe Dźwig Sp. z o.o.Rzeszów95222940
1368Atg Complex Sp. z o.o.Szczecin106193830
1369IEN S.A.Warszawa244123250
1370Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Instal Sp. z o.o.Nieżychowice236128275
1371Mon-Tech Sp. z o.o.Kraków1281720937
1372Ekap Energo Sp. z o.o.Warszawa92482355
1373Ace Invest Sp. z o.o.Olkusz137172357
1374Makax Budownictwo Sp. z o.o.Sopot10519312
1375Melbud i Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry982110827
1376Felix Rusztowania Sp. z o.o.Grudziądz430910209
1377Luktech Sp. z o.o.Szczecin97218383
1378Duet Garant Sp. z o.o.Wrocław6431789
1379Signaline Sp. z o.o.Warszawa692910902
1380Marko Pak Sp. z o.o.Stary Ochędzyn6431929
1381Ferind Sp. z o.o.Kraków326103200
1382Asw Prefabrykacja Sp. z o.o.Wrocław177141622
1383Diagnostyka Maszyn Sp. z o.o.Gdańsk13017762
1384Mg Technika Sp. z o.o.Kraków44791612
13852u Invest Sp. z o.o.Iława55391547
1386Success Sp. z o.o.Warszawa6018266
1387Sparrow Tech Sp. z o.o.Chomranice57361611
1388Universum-I Sp. z o.o. sp.k.Kielce2141211263
1389Multi-Term Polska Sp. z o.o.Konin46193153
1390Esox Projekt Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno111972198
1391Rido Engineering Sp. z o.o.Poznań61334506
1392Conectica Sp. z o.o.Wałbrzych20213937
1393Energy Sun Sp. z o.o.Ujeździec Wielki227174524
1394Nordgips Sp. z o.o.Brzozówka47294050
1395Wielkopolskie Biuro Projektów Sp. z o.o.Poznań168141043
1396Nadax Sp. z o.o.Wrocław2071213088
1397Agroprojekt Sp. z o.o.Pruszków7127723
1398NGS Sp. z o.o.Wołomin230129125
1399Marad Energia Sp. z o.o.Sosnowiec2181213871
1400Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Raf-Bud Sp. z o.o.Mrocza47616578
1401Tormo Solutions Sp. z o.o.Warszawa51464380
1402AN-KA Sp. z o.o.Kietlów318102965
1403Pro Mater Sp. z o.o.Lublin9920522
1404Monastra Sp. z o.o.Warszawa68781777
1405Prb Adam Sp. z o.o. sp.k.Szamotuły219122495
1406Qenergy Sp. z o.o.Warszawa36994492
1407Bau Prosper Sp. z o.o.Karwiany161141394
1408Vega Pro Pl Sp. z o.o.Przemyśl137163958
1409Kgmiar Sp. z o.o.Szamotuły11518349
1410Kenez Sp. z o.o.Włocławek1311616783
1411Oznakowanie-Poziome.Pl Sp. z o.o.Krotoszyn23677639
1412Artbud Elektronik Sp. z o.o.Żabia Wola185131465
1413Woltamper Sp. z o.o.Katowice144151478
1414Brd Project & Consulting Sp. z o.o.Łódź7526381
1415Mkd Sp. z o.o.Tarnów70283929
1416Baumax Budownictwo Sp. z o.o.Sopot5758754
1417Instalart Sp. z o.o.Radom36696928
1418Gwarant Pl Sp. z o.o.Olsztyn289101504
1419ELNET Sp. z o.o.Olsztyn356921699
1420Tech Industry Sp. z o.o.Zabrze57785608
1421E4e Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów105191900
1422Yoka Sp. z o.o.Mała Nieszawka48501158
1423Instal Row Sp. z o.o.Rybnik21712542
1424Techmar Sp. z o.o.Gdańsk1190712944
1425Królewicz Usługi Budowlane Sp. z o.o.Szczecin116189538
1426G&G Sp. z o.o.Wrocław128164133
1427Virtis Sp. z o.o.Polanka15914843
1428Electroland Tech Sp. z o.o.Łódź5045683
1429Red Briks Sp. z o.o.Rzeszów70581239
1430Met-Geo Sp. z o.o. sp.k.Trzebinia110181633
1431Vimar T. Bartoszek W. Pędzieszczak sp.j.Warszawa643044598
1432Lux Home Invest Sp. z o.o.Będzin8822525
1433Arekbud Sp. z o.o.Myszaków27011343
1434Przedsiębiorstwo Produkcji, Handlu i Usług Peberol Sp. z o.o.Łódź34092282
1435Eco Life Europe Sp. z o.o.Warszawa45722506
1436E-Vibe Sp. z o.o.Rudna Mała3779422
1437Kobas Budownictwo Bmr Sp. z o.o.Wrocław66298354
1438White Bud Sp. z o.o.Warszawa4059428
1439Domel Fire Sp. z o.o.Maszkowice173133273
1440Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Chełm w StryszowieStryszów50452916
1441Solaris Technologie Sp. z o.o.Łódź5339423
1442Tryskacze Sp. z o.o. sp.k.Szczecin448036468
1443Artmax Sp. z o.o. sp.k.Kamień Duży257113214
1444Alpin Serw Sp. z o.o.Płock31410671
1445Nv-Enertech Polska Sp. z o.o.Warszawa159141499
1446Ekobud sp. z o.o.Warszawa2571113571
1447Pgstech Sp. z o.o.Poznań276103608
14487gp Sp. z o.o.Gliwice59325130
1449Pracownia Projektowania i Usług Inwestycyjnych Alfa Sp. z o.o. i sp.k.Legnica48509605
1450Firma Handlowo Usługowa Delta Sp. z o.o.Toruń56353647
1451Lan-Wood House Sp. z o.o.Miechucino82772364
1452Beskid Media Serwis Sp. z o.o. sp.k.Kęty109186469
1453Tsev Sp. z o.o.Zielonki23811850
1454Kb-Projekty Konstrukcyjne Sp. z o.o.Kraków132166695
1455Elmanagement Sp. z o.o.Kraków87223895
1456Z.E.B. Sp. z o.o.Świerklany14115777
1457Pro-Gaz Sp. z o.o.Warszawa1371529759
1458Orak Sp. z o.o.Katowice444811584
1459Energy Transfer Sp. z o.o.Wrocław225117109
1460Sd Adamek Sp. z o.o.Topola-Osiedle69277736
1461Instal-Group Sp. z o.o. sp.k.Rybnik15214362
1462Apartment Sp. z o.o.Warszawa2459747303
1463GLOBAL-MSI Sp. z o.o.Kraków2861022567
1464Rubikon Sp. z o.o.Poznań124161219
1465Jar-Kop Sp. z o.o.Prusinowo245112599
1466Projekt Dom Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Białystok932023992
1467Sunliner Sp. z o.o.Łomianki76874675
1468Mr Energy Sp. z o.o.Rudka266102183
1469Firma Elin Andrzej Juszczak Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie78572048
1470Stepbud Sp. z o.o.Przemyśl43676937
1471Nazbud Sp. z o.o.Warszawa121172351
1472Prestige Sp. z o.o.Tarnowskie Góry7827335
1473Amahoro Sp. z o.o. sp.k.Kraków55341179
1474Asta Energy Sp. z o.o.Piła49784907
1475Dmbudprom Sp. z o.o.Ozimek42783105
1476Imperial Capital Sp. z o.o. Business Center sp.k.Kraków327928678
1477Krasvol Energy Sp. z o.o.Przemyśl474819853
1478Evg Home Factory Sp. z o.o.Lubin5435923
1479Prodetech Sp. z o.o.Rogoźnik20412847
1480Mur Development 3 Sp. z o.o.Łódź4748568
1481Gopower Group Sp. z o.o.Wrocław99193868
1482BW - Investment Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sp. z o.o.Skarbimierzyce39892674
1483Malowanielinii.Pl Sp. z o.o.Wrocław672711562
1484Westprojekt Sp. z o.o.Warszawa48451941
1485B3tech Industrial Services Beltrani sp.j.Szczecin1371521337
1486PBW Grażyna Grabowska Sp. z o.o.Grudziądz284105542
1487Gj Investments Sp. z o.o.Sopot195121837
1488Projprzem Eko Sp. z o.o.Zamość279867624
1489Euro - Bud Construction Sp. z o.o.Balice17513875
1490Euromonter Sp. z o.o.Radzyń Podlaski76241248
1491Foxsan Sp. z o.o.Smolajny337912701
1492Unipol Sp. z o.o.Tarnobrzeg9420562
1493Rts Development Sp. z o.o.Straszyn145141185
1494Geo-Link Sp. z o.o.Mysłowice5336390
1495AI - Tech Polska Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała942012031
1496Polska Grupa Projektowo Wykonawcza Sp. z o.o.Warszawa72253218
1497Voltaik Ekspert Sp. z o.o.Promnice248112841
1498Grupa Efekt Sp. z o.o.Warszawa178131206
1499System Izo Sp. z o.o.Sopot42581058
1500Loyal Sp. z o.o.Szczecin210367015
1501Platynowa Sp. z o.o.Nicponia4551993
1502Szrenica Resort & Spa Sp. z o.o. sp.k.Warszawa445516682
1503Stok Developer Sp. z o.o.Otwock74242172
1504El System Sp. z o.o.Zawiercie157148715
1505Abm Architektura Nieruchomości Sp. z o.o.Gliwice126161408
1506Project 24 Sp. z o.o.Września86213113
1507Montis Dachy Sp. z o.o.Warszawa33793905
1508Mander Bud Sp. z o.o.Wrocław19512744
1509Voltformers Sp. z o.o.Warszawa61291143
1510Lubawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Lubawa143142508
1511Aktw Automation Sp. z o.o.Ozorków107172028
1512Pokrycia Dachowe Magbud Sp. z o.o.Wrocław262103204
1513Coming Home Sp. z o.o.Olsztyn131151241
1514Ricotherm Sp. z o.o.Skoczów95193775
1515Pakonbud Sp. z o.o.Chorzów200121644
1516Blue Side Sp. z o.o.Szczecin8721919
1517M.M. Bauservice Sp. z o.o.Borucin32991906
1518Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Drainpol Sp. z o.o.Sławsk Wielki161133184
1519Cormax Sp. z o.o. PWWrocław13315898
1520Firma Usługowo-Inżynierska S.B.S. Małgorzata Zoń i Wspólnicy sp.j.Bielsko-Biała5830780
1521RKW Sp. z o.o.Krotoszyn34491378
1522Intrakt Sp. z o.o.Wrocław83227378
1523Fonditel Sp. z o.o.Poznań185122443
1524Minstal Sp. z o.o.Warszawa169133168
1525M & R Biuro Projektów Mieloch Sp. z o.o.Poznań127151707
1526Industry Composites Sp. z o.o.Białe Błota45468919
1527Jm Invest Garkowski, Solka sp.k.Białystok2751094280
1528Ar-Bud System Sp. z o.o.Niżowa9219196
1529Stratus Development Sp. z o.o.Sarbia266102677
1530PSP Concept Sp. z o.o.Katowice792233466
1531Klima-Tech Sp. z o.o.Żagań58175202
1532Amm Sp. z o.o.Koszalin113171184
1533PJM Investment Sp. z o.o.Kielce339923542
1534Texo Engineering Sp. z o.o.Warszawa16813782
1535Budomat Sp. z o.o.Konin83873852
1536Surrem Sp. z o.o.Wrocław4094757
1537Kg Instalacje Sp. z o.o.Częstochowa103477407
1538Techniki Grzewcze i Sanitarne An-Mn Sp. z o.o. sp.k.Łódź93198981
1539Globo-Inves T Sp. z o.o.Opatów114162388
1540TJ Group Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn1001825277
1541Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pol-Instal Sp. z o.o.Pogórze772312096
1542Lewandowska Sp. z o.o. sp.k.Złotkowo6626262499
1543Jf Budownictwo Sp. z o.o.Zabrze214111577
1544Fp-System Sp. z o.o. sp.k.Osieczna66268822
1545Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Horyzont sp.j. Tadeusz Łagoda Józef MularczykGrudziądz113172332
1546Z-Rem Sp. z o.o.Warszawa14514806
1547Jakkon Sp. z o.o.Ostrołęka74232991
1548Bram-Bud H.Szostek,R.Calik,K.Kulig Sp.J.Skawina476815250
1549Ardj Sp. z o.o.Warszawa20811542
1550Tensec Sp. z o.o.Szczecin57309190
1551Verato Sp. z o.o.Kraków41582429
1552Klima - Venta Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2231120415
1553Electrotechnics Control Sp. z o.o.Kraków2471010072
1554Epl Project Sp. z o.o.Aleksandrów Łódzki22311634
1555One Architekci Poznań Sp. z o.o.Poznań40652006
1556Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego Elbląg Sp. z o.o.Elbląg1234658107
1557Sansystem Sp. z o.o.Konin187124342
1558Harte Sp. z o.o. sp.k.Poznań124151140
1559Labeco Sp. z o.o.Kraków4253551
1560Marioplus Sp. z o.o.Kraków1611310208
1561Kompleks Remont Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza64272848
1562Ecoroof Sp. z o.o.Tymowa132154843
1563Pressto Sp. z o.o.Niedomice84218602
1564General-Bud Sp. z o.o.Piaseczno10717801
1565Dkf Polska Sp. z o.o.Warszawa60972436
1566Lnw Polska Sp. z o.o.Żyraków69256219
1567Aldom Sp. z o.o.Zalesie Górne64272608
1568RWK Inżynierowie Sp. z o.o.Warszawa64272521
1569Elprim HV Sp. z o.o.Oleśnica71245312
1570Zanda Sp. z o.o.Poznań3738638
1571Aron1 Sp. z o.o.Rzeczenica195121673
1572Marhan Sp. z o.o.Kobiernice1371471195
1573Mdvm Sp. z o.o.Lublin88201023
1574ENPA Sp. z o.o.Kraków65878196
1575Ns Bau Sp. z o.o.Kraków35682023
1576Vammus Sp. z o.o.Żory88204563
1577Piomar Fuksa sp.k.Kraków7423221491
1578Doctor Q Bud Sp. z o.o.Kraków99181835
1579Dampc & Drawc Sp. z o.o.Rumia55311777
1580Ecore Sp. z o.o.Słupsk64379404
1581Projektiv Sp. z o.o.Warszawa24010420
1582Opus Technology Sp. z o.o.Łódź13914820
1583Isan Sp. z o.o.Sanok78221327
1584Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o.Nasielsk184127612
1585Terkon Sp. z o.o.Poznań250101772
1586Elektrobiuro Sp. z o.o.Bochnia60282016
1587Fd Klima Sp. z o.o.Olsztyn52071641
1588Bau N&S Sp. z o.o.Kraków224102228
1589Wh-Inżynieria Sp. z o.o.Świdnik11916148
1590Mad-Nes Systemy Budowlane Sp. z o.o.Burkatów161131295
1591Iko Sp. z o.o. sp.k.Tarnów124157712
1592Delisoft Sp. z o.o.Olkusz7523701
1593Fb Paluszak Sp. z o.o.Tomiczki76223560
1594Jwd Development Sp. z o.o.Gdańsk71242916
1595Elektrodan Sp. z o.o.Nowa Ruda981810851
1596Agromont Sp. z o.o.Zawada146762192
1597Wulkan Pro Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1671310958
1598FRETLESS Sp. z o.o. S.K.Dziećmierowo137564363
1599Acies Sp. z o.o.Płyćwia92191707
1600Econatur Sp. z o.o.Bydgoszcz190121628
1601Testis Sp. z o.o.Reda9219296
1602Atlantis Deweloper Opole Sp. z o.o.Opole1311463360
1603Dmp Energia Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialnościąŚwiętochłowice48382408
1604Oponowicz Modzelewski Pracownia Projektowa Sp. z o.o.Białystok99181446
1605Jk Dom Sp. z o.o.Poznań44441159
1606Mtm Systemy Sp. z o.o.Warszawa20811466
1607Gravpol Sp. z o.o. sp.k.Grudziądz103173860
1608Przedsiębiorstwo Budowlano-Sprzętowo-Transportowe Bst Sp. z o.o.Piaski1881210146
1609Baumryczko Sp. z o.o.Dębica20711577
1610System Mont Sp. z o.o.Ptakowice2679492
1611West Home Development II Sp. z o.o.Zielona Góra138145285
1612Klima - Expert Sp. z o.o.Rzeszów35584059
1613Instalsystem Sp. z o.o.Jelenia Góra76221156
1614Witmaninvest Sp. z o.o.Łódź41483012
1615Spółdzielnia Socjalna InvestNowa Ruda171121818
1616Kopalnia Wapienia i Łupka Kamień Karkonoski Sp. z o.o.Wrocław51344558
1617BIONOR Sp. z o.o.Kielce2161111583
1618Logicad Sp. z o.o.Gdańsk11216941
1619Key Solutions Polska Sp. z o.o.Wrocław309936307
1620Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane J.J.S. Group Family Sp. z o.o. sp.k.Gródek nad Dunajcem73232138
1621Aim-Automation Sp. z o.o.Poznań60273158
1622Dream Investments Group Sp. z o.o.Stary Sącz14314818
1623Sorenta Sp. z o.o.Sanok11116283
1624AMJ - Instal Sp. z o.o.Raszyn216115631
1625Hrsh Sp. z o.o.Olsztyn103175049
1626Pol-An-Bud Sp. z o.o.Świdwin140142187
1627Go Progress Sp. z o.o.Szczecin42471667
1628Alpin Group Sp. z o.o.Żuromin42454100
1629Eco Project Design Sp. z o.o.Nowy Targ256101308
1630Marientall sp. z o.o.Pszczyna115162528
1631Luk-Connect Sp. z o.o.Strzebielino130148235
1632Workplace Sp. z o.o. sp.k.Warszawa53073553
1633Joks-Bud Sp. z o.o.Sosnowiec251101078
1634Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrogrupa Sp. z o.o.Bielsko-Biała157137286
1635Broda Bau Sp. z o.o.Skołoszów60274950
1636DAP Trans Sp. z o.o.Ligota500712169
1637P.K.Tele Jacek Paprota, Dariusz Kulikowski Sp.J.Warszawa36686906
1638Tkmatik Sp. z o.o.Gdańsk37089098
1639Provol Sp. z o.o. sp.k.Przeginia104175002
1640Instal-Pex Sp. z o.o.Szamotuły17212309
1641Sbs Sp. z o.o.Wrocław53311150
1642Centrum Logistyczne-Cln Sp. z o.o.Nasielsk43434165
1643Absiskey Polska Sp. z o.o.Warszawa109161871
1644Smart Pipes Sp. z o.o.Przemyśl69245258
1645Klimasys Sp. z o.o.Szczecin284363905
1646Trubadur-Bud 2 Sp. z o.o.Warszawa40528838
1647Lubelskie Towarzystwo Nieruchomości Sp. z o.o.Warszawa50347054
1648Bjp Development Investment Sp. z o.o.Warszawa2649593
1649Grani - Tec Sp. z o.o.Rybnik354823942
1650Rexer Sp. z o.o.Wrocław2261023894
1651Mtis Sp. z o.o.Rybie56292646
1652Grupa Eurobudowa Sp. z o.o.Koprzywnica105161320
1653Oria Sp. z o.o.Warszawa4540232
1654Ffb Sp. z o.o.Kraków192115884
1655Pl+ Sp. z o.o.Glinno95182265
1656Portucale Sp. z o.o.Ksawerów26893083
1657Infinite Solar Sp. z o.o.Bydgoszcz533121514
1658Spółdzielnia Usług Wodno-Kanalizacyjnych Produkcji Rolnej i Handlu ROLWODSkołyszyn59277227
1659Caden Sp. z o.o.Zielona Góra91182299
1660Foton Investment Sp. z o.o.Kraków164124091
1661Górski Azyl Sp. z o.o.Wrocław170121276
1662M&J Bud Invest Sp. z o.o. Ms T. Siadul sp.k.Kielce1461347941
1663Fiap Technology Sp. z o.o.Oświęcim54291250
1664Grenbau Sp. z o.o.Rurzyca129565647
1665Elef Car Sp. z o.o. Sp. z o.o.Wrocław37582082
1666Elektrokar Sp. z o.o. sp.k.Toruń434116599
1667Revolta Sp. z o.o.Lipno28692237
1668Z.E. Elektromech Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski174125330
1669Budownictwo Macioszek Sp. z o.o.Nekla179127257
1670Elbud Development Sp. z o.o.Łuków2101028268
1671Nowoczesna Stodoła Sp. z o.o.Katowice4637944
1672Jakom Sp. z o.o.Kokczyn Drugi1101614321
1673Rab-Instal Sp. z o.o.Katowice52325182
1674Tenbud Sp. z o.o.Warszawa48356350
1675Energodomy Sp. z o.o.Kobyłka33089892
1676Earthgeo Sp. z o.o.Nowy Dwór24610484
1677Nw&Pg Sp. z o.o.Bydgoszcz43413957
1678Mz Sp. z o.o.Zelów4934493
1679DEKAREXPORT Sp. z o.o.Jaśkowice Legnickie99173469
1680Precast Sp. z o.o.Poznań27092529
1681Gfm Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Sp.K.Grabów nad Prosną8420174862
1682Technology Development Group Sp. z o.o.Pokrzywnica77212591
1683Company Enterpries Sp. z o.o.Szczuka4439768
1684M & M Electric Sp. z o.o.Warszawa97171619
1685Atm Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.Kielce14013910
1686Yuxta Sp. z o.o.Warszawa69233640
1687Widelinks Sp. z o.o.Tychy14113912
1688Budomont Inwest Sp. z o.o.Warszawa67241686
1689Przedsiębiorstwo Projektów i Wykonawstwa Juwiko Sp. z o.o.Starachowice67563652
1690Wawatech - Wastewater Technology Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno1311414917
1691Budujemy Dla Ciebie Sp. z o.o.Warszawa160124870
1692Eskar Sp. z o.o.Szczecin4637399
1693Iq Poland Sp. z o.o.Słotwina5330956
1694Klinkhammer Intralogistics Sp. z o.o.Nowy Bud74213077
1695Innowacyjne Technologie Ochrony Środowiska Sp. z o.o.Łódź140131335
1696Elsbud Sp. z o.o.Szczecin5429460
1697Jagodne Sp. z o.o.Siedlce80669341
1698Amc Bis Andrzej M. Chołdzyński Sp. z o.o.Warszawa85194151
1699Studio Projektowe Spart - Instalacje Sanitarne Sp. z o.o. sp.k.Kalety62251627
1700Idefcoeu Sp. z o.o.Wrocław36691103
1701MK Bud Sp. z o.o.Bochnia12814369
1702Em-Consulting Sp. z o.o.Lublin7421938
1703Procorr Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk46072097
1704Ucees Sp. z o.o. sp.k.Kraków156125409
1705Scalar Technology Sp. z o.o.Wrocław51314586
1706Dracon Sp. z o.o.Szczecin25395119
1707Agadom Polska Sp. z o.o.Jawor144266303
1708Eco Ready Bath Sp. z o.o.Stargard94176270
1709Otwarta Energia Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski46478417
1710Gawmar Sp. z o.o.Częstochowa38089593
1711Biuro Techniczno Inwestycyjne ZET Sp. z o.o. Gdańsk4438858
1712A.R.T. Group Sp. z o.o.Warszawa172124084
1713Gm Inwest Rafał Golonka sp.j.Zaskale991714527
1714Rom-Bud Sp. z o.o.Wrocław38521670
1715Epconstruction Sp. z o.o.Katowice608610083
1716Natipol Energy Sp. z o.o.Koluszki240922276
1717Instal - Tech Team Sp. z o.o.Rutki-Głowice75217569
1718Netria Sp. z o.o.Bydgoszcz58262450
1719Ag Engineering Sp. z o.o.Przydonica141131328
1720Dantech Polska Sp. z o.o.Płock73211510
1721General Controls Sp. z o.o.Wrocław52301305
1722Biuro Usług Architektonicznych Profil Sp. z o.o.Chorzów21510948
1723Bico Sp. z o.o.Gdynia37282095
1724Revikon Sp. z o.o.Warszawa86181510
1725Peldom Sp. z o.o.Gościeńczyce51301517
1726Cold Energy Sp. z o.o.Kielce18311905
1727Dmk Inżynieria Sp. z o.o.Rybnik138134955
1728Kulakowski Doppelboden Sp. z o.o.Wymiarki12614400
1729Bongard Sp. z o.o.Otomin4043990
1730Besar Sp. z o.o.Poznań86461540
1731Geru Polska Sp. z o.o.Wrocław380711228
1732E-Nexia Sp. z o.o.Warszawa53291330
1733Ftm Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna60255118
1734Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o.Gliwice444717714
1735Hausbud Sp. z o.o.Lubliniec77366268
1736Architektencenter Krakau Sp. z o.o. sp.k.Kraków404410798
1737Bblb Bud Sp. z o.o.Szczecin3028609
1738A S Sp. z o.o.Warszawa224107911
1739Apenergy Sp. z o.o.Konin156121332
1740Dźwigamy Sp. z o.o.Pszczyna271910644
1741Podkarpacki Sp. z o.o.Piastów78202171
1742Saneccy Sp. z o.o.Kraków158121653
1743Arteo Med Service Sp. z o.o. sp.k.Warszawa40425953
1744Techmont Sp. z o.o.Przejazdowo49312048
1745Am-Profit Sp. z o.o.Pielgrzymowice3847561
1746Stalkone - Sp. z o.o.Gdynia1351317736
1747Cognor Holding S.A. sp.k.Poraj503131212
1748Tree Team Sp. z o.o.Łubna1661224016
1749Via Projekt Sp. z o.o.Szczecin46341583
1750Przedsiębiorstwo Techniki Cieplnej Piecoserwis Sp. z o.o.Gliwice26696576
1751Ecoone Sp. z o.o.Łaziska Górne39441009
1752Jan Skubisz P.P.U.B. InkometRadomsko1201443702
1753Lewandowski Elektro Sp. z o.o.Licheń Stary12314994
1754Sjenergia Sp. z o.o.Kraków204953098
1755K&M Design Sp. z o.o.Gdańsk173114647
1756Avi Inwestycje Sp. z o.o.Poznań50314119
1757Rsb Automotive Consulting Sp. z o.o.Kraków220101689
1758Lwd Sp. z o.o.Warszawa148121322
1759Dombud Zachód III Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski25193001
1760Faz Budownictwo Sp. z o.o.Wrocław34882018
1761Moderne Investering Sp. z o.o.Warszawa65236953
1762Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sako Sp. z o.o.Łódź82195329
1763Bts Interior Sp. z o.o.Warszawa67222416
1764Informal Architects Sp. z o.o.Koziegłowy6723241
1765Perfect Displays Integrator Sp. z o.o.Warszawa3338504
1766T-Wsb Sp. z o.o.Kołobrzeg8418972
1767Nova Sp. z o.o.Rybnik221103782
1768Hvac Systems Sp. z o.o.Warszawa94178263
1769Encos Sp. z o.o.Gdańsk47071997
1770Wax Sp. z o.o.Dębe Wielkie31482158
1771Nbq Realizacje Sp. z o.o.Szczecin93174079
1772Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Unitech Sp. z o.o.Warszawa39443967
1773Prodom Sp. z o.o.Poznań133251664
1774Aurora Project Sp. z o.o.Szczecin1181416396
1775Q - All IT Green Energy Sp. z o.o.Łomża114065882
1776Funkcja i Forma Sp. z o.o.Gdynia4337546
1777Szelbud Sp. z o.o.Częstochowa140133255
1778Styrpol Styrczula sp.k.Korczowa443517989
1779Biuro Usług Inwestycyjnych Ciechański & Haładaj sp.j.Łódź702211381
1780T.B-Bud Sp. z o.o.Wrocław38457642
1781Dosbud Sp. z o.o.Gostyń6523517
1782Ecofair Sp. z o.o.Warszawa98164838
1783Ba Resovia Sp. z o.o.Rzeszów33871023
1784Ba Polonia Sp. z o.o.Warszawa9317260
1785Probiko Sp. z o.o.Kostrzyn44351934
1786Solsafe Sp. z o.o.Bielsko-Biała82166289
1787Adept 24 Sp. z o.o.Warszawa3652521
1788Alener Sp. z o.o.Wrocław34581677
1789Midar Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza102162910
1790Navishipproject Sp. z o.o. sp.k.Wrocław53286458
1791Halisha Group Sp. z o.o.Biała Podlaska119145285
1792Alginet Sp. z o.o.Humniska60164713
1793Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Efekt Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1061551652
1794IS Kwadrat Sp. z o.o.Warszawa72215256
1795Drosan Sp. z o.o.Warszawa27882816
1796Verserbud M. Faryna sp.k.Czechowice-Dziedzice145123381
1797Namex Company Sp. z o.o.Sobolew-Kolonia201102734
1798Moduł Sp. z o.o.Poznań3198952
1799Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Arch-Bud Sp. z o.o.Gdynia201103180
1800Fen-Went Sp. z o.o.Lubicz Dolny25195073
1801Leobuild Sp. z o.o.Wrocław177116595
1802Kbs Investment Sp. z o.o.Chorzów8019976
1803Gc - Elektro Bis - Sp. z o.o.Zielona Góra58252889
1804Wws Engineering Sp. z o.o. sp.k.Wrocław4633556
1805Grupa Neon Sp. z o.o.Szczecin14512508
1806Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eurodom Sp. z o.o.Stare Siołkowice131132528
1807Rapid Sp. z o.o.Skrzynki37276480
1808Embevity Sp. z o.o.Gliwice122144212
1809Izodom Sp. z o.o. sp.k.Nawojowa34475190
1810Pure Energy Instal Kran Sp. z o.o. sp.k.Jaroszewice Rychwalskie98754717
1811TM - Inżynieria Sp. z o.o.Warszawa52287523
1812Integre Sp. z o.o.Gliwice5725477
1813AM Projekt Sp. z o.o.Wrocław124143274
1814Konceptor Sp. z o.o. sp.k.Leszno172112767
1815Termotech Sp. z o.o.Zielona Góra72203769
1816Muller Bau Sp. z o.o.Solarnia80184842
1817Lufar Sp. z o.o.Kutno83181885
1818Usługi Remontowo - Budowlane Yamborko Ivan Sp. z o.o.Lublin32773101
1819Prof-Service Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki3457880
1820Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych PROFBUD Sp. z o.o.Opole21993454
1821Dpb Domki Drewniane Sp. z o.o.Zielona Góra109151921
1822Radpro Sp. z o.o.Siedlisko1281310786
1823Mabiss Sp. z o.o. sp.k.Kady54562312
1824Impression Serwis Sp. z o.o.Warszawa3111610516
1825Inter Construction Sp. z o.o.Lublin34552510
1826Carbohut Projekt Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza37445496
1827Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Adir Sp. z o.o.Kielce48311929
1828Hard-Plast Sp. z o.o.Tychy45074667
1829CMD Królak Sp. z o.o.Poznań24397699
1830Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Harpex Sp. z o.o.Bytom1391321477
1831Polterm Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry59861130
1832Innova Instalacje Sp. z o.o.Gdańsk2488504
1833Lobo Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Poznań21495808
1834Armi.Pl Sp. z o.o.Gdańsk115149581
1835Ct Sp. z o.o.Warszawa98164413
1836Eterra Sp. z o.o.Lublin150123078
1837MCI Sp. z o.o. sp.k.Brzoza851712537
1838Budoprimex Budownictwo Sp. z o.o.Sosnowiec55258605
1839Tytan Technik Projekt Sp. z o.o.Działki Suskowolskie4334628
1840Firma Handlowo-Usługowa Wanta Piotr ZębolJordanów592495932
1841Wima-Bud Sp. z o.o.Bielsko-Biała32706704
1842Mcfloor Sp. z o.o.Wrocław116147982
1843AV - IT Solutions Sp. z o.o.Kraków32874454
1844Kompenspol Sp. z o.o.Piastów4235500
1845Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Nowbud Sp. z o.o.Gdańsk38472148
1846Konkret Plus Sp. z o.o.Kotlin26988757
1847SMP Projektanci Sp. z o.o. sp.k.Poznań159116651
1848Magas Sp. z o.o.Kraków40382597
1849SGKLIMA Sp. z o.o.Mnich87177808
1850Sat-System Sp. z o.o.Łomianki642236381
1851Regamex Sp. z o.o.Lubowo98165572
1852Foton Grupa Sp. z o.o.Słupsk128131174
1853Ins-Matro Sp. z o.o.Nowe Kamienice27983558
1854Build4u Sp. z o.o.Poznań116148021
1855Urbański Sp. z o.o.Toruń157115767
1856Wk Construction Sp. z o.o. sp.k.Gdynia66212594
1857Wychowanek Sp. z o.o.Jaworzyna Śląska1071515694
1858Ksd Budownictwo Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski2818531
1859Ultrim Sp. z o.o.Warszawa344714065
1860BDS Instal Serwis Sp. z o.o. Sp.K.Głogów Małopolski24484501
1861Budotel S.A.Szczecin1011512951
1862Avja Sp. z o.o.Gdynia3742425
1863Protechnicon Sp. z o.o.Kraków78183110
1864Pwr Budownictwo Sp. z o.o.Wrocław5624473
1865Rofity Sp. z o.o.Wadowice157112752
1866Kapeo Sp. z o.o.Mściszewice1541143833
1867Wrobau Sp. z o.o.Kamieniec Wrocławski71201496
1868Gregorien Sp. z o.o.Trzebnica52267059
1869Energia Sp. z o.o. Biuro Projektów i Usług InwestycyjnychGdańsk26385763
1870A&R Sp. z o.o.Leżajsk1271312856
1871Mwo Sp. z o.o.Kalisz11614642
1872Asbud Sp. z o.o.Gronów522680614
1873Perbud Stabilny Dom Sp. z o.o.Warszawa60231084
1874Aet Poland Sp. z o.o.Kraków3717795
1875Zicom Networks Sp. z o.o.Tarnów56243964
1876Biuro Geodezyjne-Geopol-Gm Sp. z o.o.Zawadzkie13313807
1877Przedsiębiorstwo Projektowo - Montażowe Promont Sp. z o.o.Bydgoszcz392747174
1878Inter-Kontakt Sp. z o.o.Kraków46302096
1879Electro Connect Sp. z o.o.Leszno185103273
1880Filjan Sp. z o.o.Stara Kiszewa1881014552
1881Hydrogazoterm Sp. z o.o.Kraków175101353
1882Ws Budownictwo Sp. z o.o.Łódź54251703
1883Cut Solutions Sp. z o.o.Rzeszów82173317
1884Robik Sp. z o.o.Warszawa25482777
1885Podins Sp. z o.o.Warszawa122133800
1886Probud Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski107148495
1887Iss Sp. z o.o.Warszawa3487604
1888Techniprojekt Sp. z o.o.Wolica46304365
1889Uniprojekt Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski86174057
1890Mhm Bud Sp. z o.o.Olsztyn131132786
1891Transport Roboty Ziemne Mrozik S.J.Mojesz92168809
1892Rotel Sp. z o.o.Rzeplin62223118
1893PZ Inwestycje Sp. z o.o.Wrocław1561112932
1894Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe Kolejnictwa Transkol Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski3427278
1895Energoplex Polska Sp. z o.o.Baldwinowice6621339
1896Invest - Media i Sp. z o.o.Chmielów1831018015
1897Centrum Ekologicznego Budownictwa Mieszkaniowego Sp. z o.o.Katowice27984205
1898Uniinwest Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk3936764
1899Panorama-Sap Sp. z o.o.Warszawa140127846
1900Tarolbud Sp. z o.o.Zabrze333721028
1901Terra Bytom Sp. z o.o.Bytom8117410
1902Buildup Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała3717996
1903Ekobud Glinica Sp. z o.o. sp.k.Glinica32374997
1904Jmc Controls Sp. z o.o.Warszawa60661994
1905Haus Konzept Sp. z o.o.Wilkowice48285005
1906Solum Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o.Wrocław187103558
1907Home Focus Sp. z o.o. sp.k.Poznań35431016
1908Elektropro Sp. z o.o.Poznań8816568
1909Dry Service Group Sp. z o.o.Warszawa2059572
1910Kafour Sp. z o.o.Jaworzno162114961
1911E - Instalacje Fabianowicz sp.j.Warszawa73198906
1912Flexservice Polska Sp. z o.o.Żychlin19893209
1913Joka Budownictwo Sp. z o.o.Łódź1921068193
1914PPU Ciepłosan Energy Sp. z o.o.Suwałki87164196
1915Grupa Technologia Sp. z o.o.Kraków3697692
1916Restudio Jacaszek Architekci Sp. z o.o.Gdańsk55241639
1917Megator Sp. z o.o.Kobyłka37399615
1918Bogmat Budownictwo Sp. z o.o.Świecie48281983
1919Kon Bau Sp. z o.o.Nysa78181028
1920Marpol Elektro Sp. z o.o. sp.k.Sulechów582317097
1921Gmk Modern Sp. z o.o.Rawicz81173178
1922Przedsiębiorstwo SOLVE Sp. z o.o. w KoninieMosina12912909
1923Borsiak Budownictwo Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki68203184
1924Kowig Sp. z o.o.Bielkowo1989661
1925Scalone Sp. z o.o.Warszawa69351648
1926Husaria Development Sp. z o.o.Gdańsk65658540
1927Budom Sp. z o.o.Łódź230821473
1928Rack Service Sp. z o.o.Rawicz552415536
1929Ozetherm Sp. z o.o.Białystok189104812
1930Novatect Sp. z o.o.Jeziory Małe114131238
1931JM Korporacja Budowlana Sp. z o.o.Kielce30871563
1932El-Almis Inwestycje Sp. z o.o.Glinnik4576555
1933Pr Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski41321932
1934Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Magcom Sp. z o.o.Kudowa-Zdrój16210853
1935Eltech Sp. z o.o.Lublin1909362
1936Somero Sp. z o.o.Gdynia3966482
1937Md-Projekt Team Sp. z o.o.Tychy187102013
1938Kortrak Sp. z o.o.Włoszczowa1391213860
1939Wp Energy Sp. z o.o.Stanisławie2139305
1940Elektrokontel Sp. z o.o.Kraków75187885
1941E.W.Rental Sp. z o.o.Warszawa46666340
1942Horte Sp. z o.o.Siemysłów2688899
1943Vosa Sp. z o.o.Turka39341120
1944Skill Sp. z o.o.Wrocław66202100
1945Rwm Sp. z o.o.Nowy Sącz51261149
1946Agba Sp. z o.o.Malinie6022348
1947EPI Polska Sp. z o.o.Poznań25285067
1948Tag Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski8516662
1949Budmag Sp. z o.o.Sączów115137933
1950Globalterm Sp. z o.o.Warszawa179107100
1951Veii Sp. z o.o.Wrocław25881490
1952Polskie Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa84161815
1953Bs4 Firma Doradczo-Inżynieryjna Sp. z o.o. sp.k.Kraków45365791
1954Expert Budownictwo Sp. z o.o. sp.k.Kraków334725946
1955Ikm Instal-Klima-Montaż S.A.Kraków5125903
1956Retel Sp. z o.o.Warszawa93151850
1957Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Thermodom Sp. z o.o.Żory19596246
1958Grupa Viktorija Sp. z o.o.Skierniewice295926056
1959Speckor Sp. z o.o.Poznań64204432
1960Elektron Sp. z o.o.Szczecin5722357
1961Instalsystem Sp. z o.o.Mścice4429710
1962Opol-Ska Sp. z o.o. sp.k.Opole99146901
1963Infrasolution Sp. z o.o.Kraków63203062
1964Link Sp. z o.o. sp.k.Poznań522412327
1965EKOSERWIS BP Sp. z o.o.Biała Podlaska522411466
1966Trip Energy Sp. z o.o.Leszno32479136
1967Ekspresja Sp. z o.o.Jarocin2827647
1968Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Remo Sp. z o.o.Puławy1711025901
1969Astar Sp. z o.o.Łódź2870976
1970Mpm-Fiber Sp. z o.o.Częstochowa153112213
1971Konsorcjum Sp. z o.o.Leszno30518064
1972System Trade Center Sp. z o.o.Łódź10014321
1973Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pubr Sp. z o.o.Bydgoszcz1201344023
1974Bauprof Sp. z o.o.Boronów37662067
1975Energotech Palica Sp. z o.o.Leszno771725822
1976Armada Bytom Sp. z o.o. sp.k.Bytom18591048
1977Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o.Zielonka4727144715
1978Music Line Sp. z o.o.Chrząstowo6520337
1979Pnp Innovations Sp. z o.o.Rzeszów34391202
1980Inwest-Serwis Sp. z o.o.Olsztyn352613094
1981Sov Group Sp. z o.o.Lublin5006498
1982TSG Brudnik Sp. z o.o.Warszawa552343516
1983Novahouse Sp. z o.o.Gdańsk128122428
1984Ekokonsulting Sp. z o.o.Warszawa132128672
1985Podwójna Energia Sp. z o.o.Warszawa63155957
1986Enviro-Chemia Polska Sp. z o.o.Warszawa24083885
1987Pihbud Sp. z o.o.Bujny101141479
1988Dm Technology Sp. z o.o.Sosnowiec28601434
1989Stamico Sp. z o.o.Gdańsk59211912
1990Sas Instalacje Sp. z o.o.Czernica36372120
1991Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini Stanisław i Józef Cechini - sp.j.Krynica-Zdrój4329111642
1992Novu Kasperski sp.j.Wysogotowo542317788
1993Ambrozja Sp. z o.o.Jankowice42301869
1994Vikersonn Europe Gmbh Sp. z o.o.Warszawa45361831
1995AB Techno Sp. z o.o.Warszawa76176731
1996Granit Sp. z o.o.Szczecin16910685
1997Convergint Technologies Poland Sp. z o.o.Warszawa512518051
1998Ecoluce Sp. z o.o.Kielce20291070
1999Immari Sp. z o.o. sp.k.Mikołów87161199
2000Nature Sp. z o.o.Lipno532317532
2001Fasthouse Service Sp. z o.o.Gdańsk22181658
2002MR Building Sp. z o.o.Warszawa70182962
2003Protinus Sp. z o.o.Pilchowo118131930
2004Multiinstal Sp. z o.o.Natalin50253660
2005Tetera Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o.Wrocław109133481
2006Ekobudex Sp. z o.o.Sopot33765584
2007In Loft Sp. z o.o.Lublin46274469
2008Imdc Sp. z o.o.Sosnowiec24985622
2009Ces Sp. z o.o.Bełchatów24087015
2010Żagiel Dom Sp. z o.o.Lublin1691079438
2011Monterm Krzysztof Sakłak sp.j.Wojnicz1031411485
2012Reqperatory.Pl Sp. z o.o.Rzeszów602120061
2013Nlook Sp. z o.o.Poznań4476996
2014Nexfo Sp. z o.o.Katowice3856824
2015Paw-Tom Sp. z o.o.Wolsztyn150111192
2016Perigrup Konstrukcje Sp. z o.o.Kraków84168142
2017ABATOS Sp. z o.o.Warszawa1969924
2018Wema - Wenta Sp. z o.o.Bolszewo31445055
2019R - Bud Sp. z o.o. sp.k.Smolec57227310
2020Kobalt Sp. z o.o.Konin18091202
2021Wam-Art Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki40311426
2022Kabe Systemy Alarmowe Sp. z o.o.Mikołów99143209
2023Przedsiębiorstwo Budowlane Jur-And sp.j. Jerzy Kościk Andrzej WronaLublin32577804
2024Industrial Risk Consulting Sp. z o.o.Tomaszowice30452864
2025Likpol Sp. z o.o.Bytom314420082
2026Eko-Haus Płaczek Sp. z o.o.Ruda Śląska85161586
2027En.El Sp. z o.o.Warszawa36351321
2028Pegaz90 Sp. z o.o.Mogilno133117842
2029Luk-Instal Sp. z o.o.Łańcut18992958
2030Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w OdolanowieOdolanów1739104851
2031Eco-Marine Sp. z o.o.Lublewo Gdańskie314413805
2032Kapeo Kolor Sp. z o.o.Mściszewice150112596
2033Decomf Sp. z o.o.Warszawa1799248
2034Sk-Bau Sp. z o.o.Kolbuszowa31433814
2035Alpinetech Sp. z o.o.Lipienice Górne80162040
2036Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o.Krotoszyn3045181108
2037A&G Partners Sp. z o.o.Łódź5921460
2038Triobud Sp. z o.o. sp.k.Warszawa479551344
2039Nw Invest Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski1789583
2040Soleo Group Sp. z o.o.Preczów18991035
2041Idealstones Sp. z o.o.Głogów Małopolski92152049
2042Tdm Technik Sp. z o.o.Katowice133111936
2043Concept Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski439615879
2044AJK Construction Sp. z o.o.Warszawa39063247
2045E.I.B. SYSTEMS Sp. z o.o.Warszawa29465747
2046Pronovum Sp. z o.o.Nowa Sól6718731
2047Solid Solar Sp. z o.o.Czerniewice562110905
2048Kmd Diagnostyka Budowli Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki63192102
2049B.B.K. Polska Sp. z o.o.Szlachtowa971450546
2050Fides Alarm Sp. z o.o.Kraków21689301
2051Jwj Sp. z o.o.Wrocław103131863
2052Bpbe Proerg Sp. z o.o.Chorzów30451517
2053Legalpol Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz166102081
2054Target Sp. z o.o.Jachimowice52231899
2055Termodomplus Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój77172369
2056ATL Sp. z o.o.Ząbki64198324
2057Dhi Polska Sp. z o.o.Warszawa1341116693
2058FM Team Sp. z o.o.Poznań40965421
2059Gregoria Sp. z o.o.Witkowo Drugie165102481
2060Estim Kosztorysy i Wyceny Sp. z o.o.Warszawa5323419
2061Eko - Instal Częstochowa Sp. z o.o.Częstochowa33383352
2062Stone-Bud Sp. z o.o.Łódź35343952
2063Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Spurek Sp. z o.o.Kielce111135481
2064Janko Sp. z o.o.Lublin1809445
2065Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Poz-Inbud Sp. z o.o.Poznań92143475
2066Pracownia14 Sp. z o.o.Rzeszów87151665
2067Duda Sp. z o.o.Nowołoskoniec22781284
2068Architektura i Rachunkowość Arra - Sp. z o.o.Wrocław4228310
2069Medyk Group Sp. z o.o.Kiełczów7018287
2070Dp Our Development Sp. z o.o.Zabrze30861485
2071Smj Systems Sp. z o.o.Plewiska4626531
2072Adp Pośrednictwo Projektowe Sp. z o.o.Poznań2777744
2073IP Invest Sp. z o.o.Olsztyn1551010589
2074Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych Alit Sp. z o.o.Kraków492411020
2075Inter-Bud Świdnica Sp. z o.o.Świdnica23287237
2076Wilde Engineering Sp. z o.o.Gdańsk1899906
2077NORFI POLSKA Sp. z o.o.Sosnowiec113128609
2078Proinstallation Sp. z o.o.Warszawa23281148
2079Alchem Dariusz Igielski, Paweł Chlewicki sp.j.Świecie304218027
2080Altech Sp. z o.o.Gdańsk14610767
2081Wistin Sp. z o.o.Mysłowice24895398
2082Viking Pl, Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Sp. z o.o.Gdańsk81163000
2083Konsar Sp. z o.o.Sokołów Dolny5422351
2084H1 Instal Serwis Sp. z o.o.Lubicz Dolny31391382
2085Mik Sp. z o.o.Górki124122927
2086Polska Sieć Serwisów Stolarki Sp. z o.o.Nowy Dwór Mazowiecki2407353
2087Semper -Sp. z o.o.Łódź37321195
2088Modulart Sp. z o.o.Jaworze40291839
2089Mastif Sp. z o.o.Pisz7017533
2090Ensky & Tehilo Sp. z o.o.Popielów18493342
2091IBS Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Warszawa452612712
2092Proinsol Sp. z o.o. sp.k.Kraków48246441
2093Infra-Tel Sp. z o.o.Rybnik53226495
2094Calore Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza162101488
2095K.Ingarden, J.Ewy Architekci Sp. z o.o.Kraków88154614
2096Budnex Deweloper Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski3731570037
2097Gneza Klima Engineering Sp. z o.o.Mikołów23972506
2098Smart Integration Sp. z o.o.Ełk112123574
2099Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Komobex-Inel Sp. z o.o.Częstochowa382640282
2100Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mel-Kan Sp. z o.o.Grudziądz611918570
2101Kalma Sp. z o.o.Zagórze5920287
2102Itrons Sp. z o.o.Kraków318614369
2103Akar Sp. z o.o.Rzeszów32165367
2104Wachdre Sp. z o.o.Tarnów84151498
2105Pedbud Invest Sp. z o.o.Gutkowo284518282
2106Jw Jacek Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa36328995
2107Top Service Techniczna Obsługa Produkcji Sp. z o.o.Pieszyce24674329
2108Cub Energy Sp. z o.o.Krasne20581161
2109Gt Projekt 2 Sp. z o.o., Cpm sp.k.Swadzim31862527
2110Nazbud Invest Sp. z o.o.Wrocław42274429
2111Perfect Vent Sp. z o.o. sp.k.Warszawa8914682
2112PA - KO Sp. z o.o.Warszawa1031323105
2113Stalworld Sp. z o.o. sp.k.Radom22973121
2114Mag-Bud Sp. z o.o.Cieszyn64182276
2115Alex Income Sp. z o.o.Psary Polskie7017981
2116Sanit - Hydro - Gaz Sp. z o.o.Wrocław85151255
2117Mp Wentylacja Sp. z o.o.Warszawa71176919
2118Kmp Sp. z o.o.Radwanice72175241
2119Awj Instal Sp. z o.o.Tarnów50235793
2120Stal-Expert Sp. z o.o.Sosnowiec15410305
2121Zwconstruction Sp. z o.o.Bukowiec59191206
2122Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Romex Sp. z o.o.Żyrardów91148874
2123Dorbud-Instal Dorota Różycka,Robert Różycki sp.j.Tychy67185511
2124Frigo Holdings Sp. z o.o.Sochaczew522223868
2125Ekotechnika Sp. z o.o.Warszawa43052605
2126Adservco Group Sp. z o.o.Kraków353271593
2127Invest Construction Sp. z o.o.Łódź147102076
2128Grupa Jack-Bud Sp. z o.o.Klaudyn59197472
2129Skorbud - Zygmunt Skorupiński i Wspólnicy - sp.j.Bydgoszcz432633434
2130Nvk Group Sp. z o.o.Wrocław77161245
2131Gisberg Sp. z o.o.Gdynia6618271
2132Armtech Sp. z o.o.Bydgoszcz34331552
2133Wągrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Wągrowiec112123373
2134ZM ELEKTRO Sp. z o.o.Będzin10213220
2135Sara Bis Sp. z o.o.Warszawa41555960
2136Loesch+Partnerzy Sp. z o.o.Kraków72172287
2137Lan Technika Sp. z o.o. sp.k.Białystok96144549
2138Komes Water Sp. z o.o.Wrocław53212290
2139Hydroterm24 Sp. z o.o.Tarnów60193208
2140Sitarsky Energy Sp. z o.o.Warszawa33663961
2141Xmedia Sp. z o.o.Gołębiewo Średnie75163530
2142Energo-Tele Sp. z o.o. sp.k.Pyszczynek24472676
2143Eltrotech Sp. z o.o.Toruń12511618
2144Ekosoil Sp. z o.o.Katowice34331400
2145Instalmax Sp. z o.o.Pawłowice32363131
2146Folmontaż Sp. z o.o.Łubienko54211496
2147Klimaz Sp. z o.o.Kielce161986
2148M - Kwadrat Sp. z o.o.Szczecin28435069
2149Igopak Rośkowicz sp.k.Świdnica261755867
2150Infine Sp. z o.o.Warszawa379518025
2151Hidrofilt Sp. z o.o.Gliwice1071326977
2152GT Poland LTD. Sp. z o.o.Gdańsk432611988
2153Eltri Sp. z o.o.Warszawa311614175
2154Euro Cad Engineering Sp. z o.o.Zabierzów10113242
2155Schleifer Milczanowski Sim Architekci sp.k.Gdańsk84154595
2156Mawo Instal Sp. z o.o.Łowęcin19182934
2157Hoben D. Borysławski sp.k.Olszowa891417799
2158Mechanical Systems Sp. z o.o. sp.k.Warszawa36303158
2159HB Ługowscy Sp. z o.o. sp.k.Warszawa871428074
2160Budimak Sp. z o.o.Panieńszczyzna22275069
2161Pro-Elfran Sp. z o.o.Grabina5022398
2162Instalmed Sp. z o.o.Będzin84151194
2163Przedsiębiorstwo Marimes Sp. z o.o.Kielce139104219
2164Qualitech Polska Sp. z o.o.Poznań103132344
2165Caldor Sp. z o.o.Toruń78161937
2166Reset Sun Energy Sp. z o.o.Konin56204190
2167Ordella Sp. z o.o.Legnica3965578
2168Reacon Sp. z o.o.Warszawa84152420
2169Prodat Sp. z o.o.Szczecin2946434
2170Bonus Sp. z o.o.Świdnica43251319
2171POKO - AL Installation Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk93145886
2172Systemy24 Sp. z o.o.Radom14010996
2173Nat-Bud Sp. z o.o.Toruń62184772
2174Paktgeo Sp. z o.o.Warszawa94131257
2175Marand A. Półkośnik sp.k.Sienkiewicze671713488
2176Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans - Mot Sp. z o.o.Bydgoszcz861412672
2177Global Trade Sp. z o.o.Kazimierz Dolny11112834
2178Pro-Bud Janusz Pawłowski i Wspólnicy. sp.j..Legnica611831646
2179Reduo Sp. z o.o.Kraków7416324
2180Elpoint Sp. z o.o.Łódź33332974
2181Comatec Poland Sp. z o.o.Wrocław170913377
2182Den Construction Sp. z o.o.Warszawa32341021
2183Ecotec Polska Sp. z o.o.Warszawa385519253
2184Stal-Mir Sp. z o.o.Rybnik24493378
2185Womat Sp. z o.o.Kościan3016732
2186Spółdzielnia Mieszkaniowa KomunalnikToruń31563843
2187Grupa 3w Sp. z o.o.Kozy64185315
2188Jb-Bau Sp. z o.o.Wejherowo51221203
2189Adsv Sp. z o.o.Gniezno12011236
2190Logda Sp. z o.o.Warszawa8614180
2191Budorem Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą59184485
2192ZM Trax Sp. z o.o.Ruchocin931315656
2193MPL Technology Katowice Sp. z o.o.Katowice731620075
2194Leśniański Projektowanie Sp. z o.o.Wrocław8914707
2195Atm Inwestycje Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie1191155969
2196BBP Inżynieria Sp. z o.o.Lublin28863963
2197Issun Sp. z o.o.Pacyna7017508
2198Pryliński sp.k.Kraków100138305
2199Echo Energy And Safety Sp. z o.o.Nadarzyn24483797
2200Electin Sp. z o.o.Pszczyna130113948
2201Core Construction PL Sp. z o.o.Warszawa981310212
2202Miebach Consulting Sp. z o.o.Gliwice532119402
2203Instytut Diagnostyki i Technologii Budownictwa Sp. z o.o.Strzałkowo323310207
2204Core System Sp. z o.o. sp.k.Wrocław93146177
2205Alpinex Fall Protection Sp. z o.o.Piła9413826
2206Resan Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów7316844
2207G&S Serwis Sp. z o.o.Skrzeszowice40261280
2208Gaia Solar S.A.Łódź378524721
2209Sigma Electro-Networks Sp. z o.o.Nowy Tomyśl1321013686
2210Florsanit Sp. z o.o.Wrocław5321759
2211Jaas Studio Sp. z o.o.Gdańsk2267411
2212Gmp Defence Sp. z o.o.Warszawa189815259
2213Remont Sp. z o.o.Wapnica661710263
2214Terra Box Sp. z o.o.Warszawa15393383
2215Obo Energy Sp. z o.o.Rzeszów97131644
2216Studio Dk Sp. z o.o. sp.k.Poznań34312046
2217Dns-Invest Sp. z o.o.Rokitno2263790
2218Thermaflow Powierża sp.j.Lublin110124658
2219Energobest Sp. z o.o.Miłków18285035
2220Istk Sp. z o.o.Warszawa121113000
2221Elektryk-Pl ML Sp. z o.o.Podkowa Leśna48233417
2222Easy Project Pro Sp. z o.o.Poznań2839880
2223Brobud Sp. z o.o.Zamość37284740
2224Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Drawsku PomorskimDrawsko Pomorskie214714285
2225Elvbet Sp. z o.o. sp.k.Czernikowo50222787
2226Pgtech Sp. z o.o.Jarosław78151605
2227M2t P.S.A.Złotniki230711189
2228DPS Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie1251113889
2229At Solutions Sp. z o.o.Opole10212248
2230Newater Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk320611944
2231Deska Project Sp. z o.o. sp.k.Katowice50216036
2232Fixokna Sp. z o.o.Wrocław20775935
2233T/F Sp. z o.o.Janiewice9513495
2234Robin Investments Sp. z o.o.Rybnik28379834
22353ma Sp. z o.o.Gdynia33324137
2236Pm - Tech Sp. z o.o.Libiąż5719422
2237Lepiko Developer Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo532030897
2238Ds Construction 3 Sp. z o.o.Warszawa4822205
2239Damir Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn48223441
2240Overflow Sp. z o.o.Kraków2445982
2241Lovima Sp. z o.o.Gdańsk22561061
2242Łuktel Sp. z o.o.Białystok16583141
2243Rafmag Sp. z o.o.Tomice8614247
2244Concrete Construction Sp. z o.o.Dukla27162998
2245Uruchomienia.Eu Sp. z o.o.Łódź571822200
2246Ace Group Sp. z o.o.Kraków28669130
2247Bm Aqua Sp. z o.o. sp.k.Będzin1261112871
2248Lucatel Nord Sp. z o.o.Gdańsk8114540
2249Pompbet Sp. z o.o.Domaniew144914330
2250Tah Regulacja Sp. z o.o.Wrocław103125609
2251Rafma Sp. z o.o.Hrubieszów64175858
2252KTM Infrastruktura Sp. z o.o.Komorniki84146972
2253Apglass Sp. z o.o.Marki1728511
2254Merkin & Völker Sp. z o.o.Wrocław15792519
2255Ns Acoustics Sp. z o.o.Poznań48222970
2256Kaba Property Sp. z o.o. sp.k.Międzyrzecze Górne40258423
2257Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Chem - Montaż Sp. z o.o.Brzeg Dolny303415101
2258Marbet Sp. z o.o. sp.k.Wrocław302611817
2259SG Technologies Sp. z o.o.Warszawa149920359
2260Ald Nb Sp. z o.o.Opole2446366
2261Mirtech Sp. z o.o.Czarnków801415777
2262Elbud Bełchatów Sp. z o.o.Dąbrowa Rusiecka164822582
2263Apmd Architects Sp. z o.o.Warszawa16191308
2264Biuro Projektów Inżynierii Lądowej Sp. z o.o.Warszawa64174207
2265Artservis Group Sp. z o.o. sp.k.Konin42241556
2266Dakan Instalacje Sp. z o.o.Poznań27061064
2267Annex Invest Sp. z o.o.Mścice83142313
2268Hygge Hus Sp. z o.o.Białystok110124953
2269Molochko Sp. z o.o.Olsztyn108123062
2270Aseka Sp. z o.o. sp.k.Katowice39267965
2271Nor-Bud Sp. z o.o.Biskupnica5320899
2272Mspro Sp. z o.o.Gliwice30262955
2273Eko-Instal Systemy Grzewcze Sp. z o.o.Nowy Sącz61175061
2274Budored Sp. z o.o.Żory7715284
2275Lumaan Bau Sp. z o.o.Bogunice14792969
2276Noel Bydgoszcz Sp. z o.o.Bydgoszcz24431257
2277Robo-Kop Polska Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne382622428
2278Komins Sp. z o.o.Wieliczka111113140
2279PHU Sprzęt Kula Zieliński sp.k.Jankowice42249419
2280Investera Sp. z o.o. sp.k.Koninko6916928
2281Pniv-Bud Sp. z o.o.Żyrardów20591813
2282Jagen Sp. z o.o.Rozgarty1519839
2283PVTIM Sp. z o.o.Biała Podlaska119112730
2284Alseva Epc Sp. z o.o.Kraków721589849
2285Pless Capital Management Sp. z o.o.Pszczyna283610757
2286Vr Dynamics Sp. z o.o.Brzesko10412395
2287Nbq Sp. z o.o.Szczecin781414366
2288Przedsiębiorstwo Usługowe Projektowo - Handlowe Darjam Sp. z o.o.Dzierżoniów3132345
2289Ship Design Konrad Klimiuk sp.j.Bezrzecze206110949
2290Divetech Sp. z o.o.Szczecin18381527
2291Bitermo Sp. z o.o.Szczecin28968066
2292EZHOUSE Sp. z o.o.Gdańsk2737565
2293Polfini Sp. z o.o.Katowice13110473
2294Elitel Sp. z o.o.Warszawa36283080
2295Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe Tewa Technologie Wibroakustyczne Sp. z o.o.Rzeszów88132600
2296Eletel MKD Sp. z o.o.Chełm113113441
2297Greenhouse - RS Sp. z o.o. sp.k.Kłobuck125106267
2298M.L. Construction Sp. z o.o.Mielec29763058
2299Pol Invest Group Sp. z o.o.Sosnowiec69167313
2300ZIB Hołda Sp. z o.o.Kraków323134063
2301Majkbud Sp. z o.o.Pogórze23462025
2302Aft Polska Sp. z o.o.Dębina27365080
2303Zakład Instalacji Sieci Gazowych, Wod.-Kan., Energetycznych, Handlu i Usług M. M. Młyńscy sp.j.Ciechanów1201112053
2304Budmaks Sp. z o.o.Izbica37271038
2305En-Hammer Sp. z o.o.Łódź2246845
2306Interbud - Construction Sp. z o.o.Lublin164819833
2307Sani-Bud Sp. z o.o.Wrocław31951691
2308Dudek Adam i S-Ka, Sp. z o.o.Przemyśl2053839
2309Control Net Sp. z o.o.Wrocław176818157
2310Dom 1 Sp. z o.o.Warszawa244216431
2311PHU INKO 2001 K. Łukasik, K. Kaczor, J. Majewski S.J.Nowy Sącz1301019605
2312Zakład Elektryczny Elkwadro Ł.Banach, B.Flieger, R.Szulc sp.j.Zbąszynek73154842
2313TELWENT Sp. z o.o.Staniszewo342814355
2314Bric Architekci Sp. z o.o.Warszawa30324083
2315Irmal Sp. z o.o. Sp.K.Czmoniec1011214579
2316Ran Retail Construction Sp. z o.o.Toruń101123298
2317Pumart Sp. z o.o.Rybnik25461674
2318Hd Housing Developer Sp. z o.o.Radom154914711
2319Focus Rybnik Sp. z o.o.Rybnik1628208
2320Lanopol Sp. z o.o.Warszawa18669056
2321Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Techmal Sp. z o.o.Gdańsk33301787
2322Allclass Sp. z o.o.Krzeszyce1668991
2323Aura Plus Sp. z o.o.Poznań54192550
2324Pro-Electroinstal Sp. z o.o.Szczecin2117274
2325Sud Architekt Polska Sp. z o.o.Warszawa155818939
2326Marvinci Sp. z o.o.Chojniczki27363099
2327Wyburzenia M.Kwiatkowska Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski39257299
2328Cadway-Automotive Sp. z o.o.Jasionka293238443
2329Invertek Drives Polska Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki114113363
2330Mardo Sport Sp. z o.o.Puszczykowo16784639
2331Moldróg Sp. z o.o.Kopacz64165134
2332Wierciarze.Pl Sp. z o.o.Warszawa43231311
2333Aer Centrum Sp. z o.o.Poznań7415471
2334Brugor Polska Sp. z o.o.Warszawa5817439
2335Aw Invest Sp. z o.o.Izabelin C38251480
2336Oelrich Inwestycje Sp. z o.o.Więckowy15584722
2337Kominy S.A.Wieliczka108111127
2338Cooleer S. Jarecki, T. Pęcak sp.j.Warszawa19543647
2339Euro-Term Sp. z o.o.Olsztynek2935851
2340Investmil Sp. z o.o.Czeberaki991211864
2341Elemar Inwestycje Sp. z o.o.Łódź53181726
2342El - Corp Sp. z o.o.Warszawa26064226
2343RP Group Sp. z o.o.Wrocław82143098
2344Schinkel Sp. z o.o.Knurów15588904
2345Holeksa Sp. z o.o.Bełsznica47211529
2346J.T.S Sp. z o.o.Chorzów26361422
2347Elipsa E.Brodzik sp.j.Warszawa412312385
2348Savona Project Sp. z o.o.Tarnów35274667
2349Galicja Sport Sp. z o.o.Kraków16582223
2350Lkm Sp. z o.o.Wrocław9013887
2351Maat Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski87133067
2352Energy Solutions Sp. z o.o.Tarnów142922665
2353Heimat Sp. z o.o. sp.k.Tychy9412541
2354Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Dak Bud Sp. z o.o.Starogard Gdański13394491
2355Elomatic Engineering Sp. z o.o.Łódź96126465
2356Technologies Sp. z o.o.Poznań2243537
2357Smart Install Sp. z o.o.Poznań9113464
2358Gardatech Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski2931823
2359Preef Sp. z o.o.Gdańsk22861907
2360Taras Plus Sp. z o.o.Kraków25373346
2361M&J Bud De Sp. z o.o. sp.k.Kielce1439455
2362Polrom Serwis Sp. z o.o.Olsztyn7814968
2363Mg Electric Sp. z o.o. sp.j.Warszawa641658420
2364Sprinq Sp. z o.o. sp.k.Kraków28551522
2365Edu Invest 2 Begier Deweloper sp.j.Jelonek18572722
2366Łęczyccy Development Sp. z o.o.Rzepin2045386
2367BEN - BUD Sp. z o.o.Żory1051111394
2368Reen Technology Sp. z o.o.Wrocław58177510
2369Airko Sp. z o.o.Lędziny15684541
2370Install Smart Sp. z o.o.Szczecin106111420
2371Lub-Eko Sp. z o.o.Lublin5418792
2372Przedsiębiorstwo Budowlane Miazga Sp. z o.o.Dzierżoniów24569437
2373Group - Arch Sp. z o.o.Wrocław58179292
2374Twój Zielony Dom Sp. z o.o.Wrocław15581027
2375Kjm Budownictwo Sp. z o.o.Brwinów34271363
2376Kuryłowicz & Associates Engineering Sp. z o.o.Warszawa1181012268
2377DKRM Marek Piwowarczyk S.K.A.Wrocław17082366
2378Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Wojbon Sp. z o.o.Bydgoszcz116101308
2379Aqua-Tech Sp. z o.o.Trzebinia16757243
2380Fire Serwis Sp. z o.o.Nowy Dwór1101113079
2381Ciepłe Okna Sp. z o.o.Racibórz11910525
2382Geosystem3d Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój37251629
2383A.O. Spectrum Obrycki sp.j.Grajewo23388331
2384Db Projekt Sp. z o.o.Katowice18372485
2385Fibat Sp. z o.o.Warszawa85134864
2386Zigra Sp. z o.o.Tarnów71148080
2387Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o. sp.k.Kraków40238909
2388Rawobud Sp. z o.o.Szprotawa17601606
2389Scalbud Sp. z o.o.Poznań1568240
2390Przedsiębiorstwo Usług Inżyniersko-Budowlanych Magnus Mt Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski7015234
2391Lp Projekt Sp. z o.o.Warszawa21562802
2392Id-Bud Sp. z o.o.Lublin4023609
2393Sanitex Sp. z o.o.Tryńcza621660960
2394DDK Smart House Sp. z o.o.Siedlin13192814
2395Tymczasowe Drogi Modułowe Sp. z o.o.Łuków80132581
2396Ventus R.Dłużewski i J. Michalak sp.k.Piotrków Trybunalski801328633
2397Pze Sp. z o.o.Połaniec68154994
2398El-Pol Sp. z o.o.Wielgomłyny1171023739
2399Tisel Sp. z o.o.Warszawa53188193
2400Techkop Sp. z o.o.Paniówki3625294
2401Concept Estate Sp. z o.o. sp.k.Kobylnica72142012
2402Apartamenty Warszewo Sp. z o.o.Szczecin157921364
2403Techmar Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa342711487
2404Ecotechnik Sp. z o.o.Oleśnica84131698
2405Sylwester Poławski Usługi Hydraulicznogazowe Sp. z o.o.Warszawa20447540
2406Expiro Sp. z o.o. sp.k.Bolesławiec422227194
2407Necon Polska Sp. z o.o.Szczecin55171085
2408Proplast Sp. z o.o.Warszawa21164316
2409Psmsolar Polska Sp. z o.o.Białystok10911260
2410Recult Sp. z o.o. sp.k.Wrocław412210344
2411Wulkan Eko Sp. z o.o. sp.k.Warszawa15986843
2412EDM Technics Sp. z o.o.Zabrze21421311
2413Maurity Sp. z o.o.Warszawa91121497
2414Krzysztofiak&Babiak Architekci Sp. z o.o.Kluszkowce2516433
2415Fokus Sp. z o.o.Warszawa89123279
2416Wróbel Dj Sp. z o.o.Szczecin43211291
2417Adapia Sp. z o.o.Poznań52183588
2418Himont Group Sp. z o.o.Kraków28302913
2419Tkm Budownictwo Sp. z o.o.Kleosin45204435
2420Iwlan Sp. z o.o.Włocławek3625274
2421Wojtasik Sp. z o.o.Kraków40222863
2422Dneproteplostroj Sp. z o.o.Częstochowa27755835
2423TLSP Sp. z o.o.Stalowa Wola2635549
2424Bmb Group Sp. z o.o.Wrocław1518603
2425Pnp Sp. z o.o.Poznań17072061
2426Firma Ok Sp. z o.o.Kłodzko4421529
2427Truck-Trans Mieczysław Anioł, Sylwester Jówko sp.j.Trzcinisko861318803
2428Architectonica S.A.Sopot1428940
2429Gp Team Sp. z o.o.Katowice8613408
2430Cirocki - Solar Sp. z o.o.Kiełpino20161098
2431Elarson Sp. z o.o.Warszawa28302557
2432Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński sp.j.Niepołomice273168124
2433Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.Warszawa801328866
2434Otp Group Sp. z o.o.Warszawa2238839
2435Projekt Malecha Sp. z o.o.Poznań48191713
2436Afp Architekci Sp. z o.o. sp.k.Warszawa93121698
2437ROBS GROUP LOGISTIC S.A.Gdańsk472017290
2438ATA Technika Przemysłowa Sp. z o.o.Legionowo412211765
2439Santek Sp. z o.o. sp.k.Kraków38235806
2440Cube-Techniki Rusztowaniowe Sp. z o.o. sp.k.Kartuzy77133849
2441Come-Tech Sp. z o.o.Łódź55172487
2442Terlikowski Sp. z o.o.Wyszków37244323
2443Elbest Sp. z o.o. sp.k.Warszawa194439049
2444Wb Usługi Inżyniersko-Menedżerskie Sp. z o.o.Nadarzyn2139603
2445Imbridus Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów481911440
2446Miwro Sp. z o.o. sp.k.Byków601613324
2447Resinpol Sp. z o.o.Warszawa12991469
2448Jp Budowa Energia Sp. z o.o.Wągrowiec22261755
2449Pawilony Efekt Sp. z o.o.Krosin681534931
2450PGTB Sp. z o.o.Włocławek21767807
2451Rsu - Group Sp. z o.o.Warszawa24341744
2452Elperia Sp. z o.o. sp.k.Świecie253312596
2453El-Tim Sp. z o.o.Gryfice57161662
2454Symetria Inwestycje Budowlane Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra94121794
2455Master-Mvp Sp. z o.o.Łódź1941945
2456Wadeco Biuro Projektów Sp. z o.o.Warszawa14281753
2457Asgard Sp. z o.o. sp.k.Warszawa54173075
2458Wk Sp. z o.o.Szczecin81133230
2459Creadis Sp. z o.o.Kraków259520970
2460Virki-Instal Sp. z o.o.Katowice68142137
2461Ramelbud Sp. z o.o.Rajsko55178566
2462Proffico Sp. z o.o.Warszawa1021115321
2463Geocore Sp. z o.o.Kraków392215967
2464Energotech Sp. z o.o. sp.k.Grudziądz70142685
2465Wyspa Spichrzów Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk16521093
2466Dierre Łódź Sp. z o.o.Łódź84122977
2467Mia Architekci Sp. z o.o.Poznań1390942
2468Przedsiębiorstwo Budownictwa Hydrotechnicznego Odra 3 Sp. z o.o.Szczecin24656464
2469Seatech Engineering Sp. z o.o.Gdańsk941110699
2470Kabbud Bojanowski sp.k.Toruń33257024
2471Ad Fenster Sp. z o.o.Wrocław110101729
2472Fer-Bud Sp. z o.o.Wrocław22761408
2473ZUN Sp. z o.o.Kraków18573229
2474Iinstalacje Sp. z o.o.Rozalin2006515
2475Royal MW Sp. z o.o. sp.k.Malbork432111650
2476Budowar Sp. z o.o.Warszawa70142829
2477Hydroserwis Sp. z o.o.Wrocław641511888
2478Viga Sp. z o.o.Zielona Góra1940532
2479Elkam Energetyka Sp. z o.o.Rumia13781128
2480Kp-Invest Sp. z o.o.Olsztyn73145455
2481Ennpro Sp. z o.o. sp.k.Gliwice17476097
2482Bagira-Bud Sp. z o.o.Warszawa12791765
2483EM - Consulting Sp. z o.o. sp.k.Lublin36234589
2484Blue Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Trzebnica118101697
2485Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane Robert Moskała Sp. z o.o.Branice184216228
2486Nnd Invest Sp. z o.o.Warszawa118102246
2487Kancelaria Ekologiczna Sp. z o.o.Poznań5118652
2488Teslapv.Pl Sp. z o.o.Oświęcim45203468
2489Primus Group Sp. z o.o.Zambrów432014098
2490Skomar Sp. z o.o.Bardo1111041594
2491Amconstruction Sp. z o.o.Warszawa152827142
2492Deyot Sp. z o.o.Sosnowiec28291298
2493Kemad Sp. z o.o.Wrocław101114070
2494Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych HYDROPOL - DEKOR Sp. z o.o.Wrocław921215047
2495Pracownia Projektowa Instalator Sp. z o.o.Kielce106102021
2496All-House Sp. z o.o.Warszawa8213981
24974tec Sp. z o.o.Kraków99112520
2498Mad-Max Sp. z o.o.Poznań5317170
2499Stalbud Development Sp. z o.o.Baranowo13807980
2500Aper Solution Sp. z o.o.Łódź24354418
2501Tysand sp.j. J.Krawczykiewicz, J. SowińskiGdańsk14786165
2502Exterra Technika Budowlana Sp. z o.o.Gostyń46194104
2503Pegawe Sp. z o.o.Gryfice73141084
2504Anc System Sp. z o.o.Gdańsk237512120
2505Hornik Design Sp. z o.o.Szczecin5616335
2506Tartak Wiązary Sp. z o.o.Brochów-Kolonia100112198
2507Fire-Wall Sp. z o.o. sp.k.Józefów501834967
2508Nimar Group Sp. z o.o.Poznań47191258
2509Geopal Fundamenty Sp. z o.o.Pszczyna93111927
2510D & H Termobud Sp. z o.o.Olsztyn711443865
2511Kozłowski - Projekt Sp. z o.o.Szczecin30273261
2512I.E.B. Sp. z o.o.Kalisz57161669
2513Abacainvest.Pl Sp. z o.o.Poznań24321042
2514Era Projekt Sp. z o.o.Wrocław5416607
2515Elrook Sp. z o.o. sp.k.Huta Stara A64151303
2516Loker Sp. z o.o.Rumia1101030598
2517Agis - S Sp. z o.o.Łódź1229950
2518Gmc Sp. z o.o.Staszów461914395
2519Natop Sp. z o.o.Warszawa100101783
2520Darbagos Sp. z o.o. sp.k.Tarnów491822833
2521Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kaspol Sp. z o.o.Sierpc7813240
2522Most-Projekt Sp. z o.o.Poznań38224030
2523Conress Sp. z o.o. sp.k.Sieradz16672134
2524Firma Budowlana MS Sp. z o.o.Olesno14783870
2525Yap Therma Sp. z o.o.Rudołtowice9011337
2526Bud-Ryn Sp. z o.o.Pokój19396504
2527Firma Inżynierska Arcus Sp. z o.o. sp.k.Kraków71145982
2528Geoxx Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn33253833
2529Niskoemisyjni.Pl Sp. z o.o.Pisz19064046
2530Zakład Usług Ciepłowniczych Termix Sp. z o.o.Radom67147559
2531Pxr Architekci Sp. z o.o.Józefów7114781
2532Omega Drill Sp. z o.o.Wrocław35231464
2533Iwnise Sp. z o.o.Warszawa164414827
2534Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń PrzemysłowychOborniki99116959
2535Sinbud Sp. z o.o.Gdynia2828278
2536JT Konkurent Sp. z o.o.Kraków831238172
2537Investrade P. Derlatka & K. Pawlak sp.k.Lublin41208380
2538Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe SANEL Zaniewicz sp.j.Bełchatów412040906
2539Hatex Ogrody Zimowe Sp. z o.o.Bytom81125420
25404Tech Instalacje Sp. z o.o.Warszawa16774444
2541Remont-Ex Sp. z o.o.Rybnik206610527
2542Ars Infrastruktura Sp. z o.o.Kraków66146572
2543BIKTL Latawiec Konsulting Sp. z o.o.Warszawa1996493
2544DM Building Sp. z o.o.Warszawa189654483
2545Fun Team Tynk Sp. z o.o.Kaplica64143463
2546Etna Posadzki Sp. z o.o.Wrocław70144183
2547Zakład Techniczny Spółdzielni Mieszkaniowych Sp. z o.o.Lublin83122005
2548Robinstal Sp. z o.o.Warszawa40214243
2549Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Rex-Pol Sp. z o.o.Gdańsk17421808
2550Krajowe Centrum Doradztwa Energetycznego Sp. z o.o.Bielsko-Biała123913047
2551Psg Polska Sp. z o.o.Katowice4320624
2552Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe Kawecki sp.j.Warszawa571511371
2553Dhj-Bimtek Sp. z o.o.Kraków39214210
2554Cadastre Sp. z o.o.Biała Podlaska2728558
2555Seguro Sp. z o.o.Sosnowiec27289830
2556MMK Architecture Sp. z o.o.Kraków35232296
2557Przedsiębiorstwo Budowlane Moduł Sp. z o.o.Stróżówka151721237
2558Obsługa Inwestycji Budowlanych M&S Sp. z o.o.Oleśnica1936626
2559Energy Hunters Sp. z o.o.Warszawa35235564
2560Czerwony Szkwał Maritime Works Sp. z o.o.Kołobrzeg213411315
2561Jakon - Jan Konieczny Wojciech Jakubowski - sp.j.Tarnowo Podgórne126334216
2562Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Ferrox Sp. z o.o.Niepołomice2133955
2563Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o.Nowy Sącz58152665
2564Clima Heat sp.j. Beata Wierzbicka Jan WierzbickiJelenia Góra60156594
2565Engie Gliwice Sp. z o.o.Gliwice5915904
2566Sanin Sp. z o.o.Warszawa681426467
2567Lti Sp. z o.o. sp.k.Kraków20351616
2568Rembud Sp. z o.o.Przasnysz190640453
2569Szymanowski.Net Sp. z o.o.Kiełpino262815643
2570Termotech Sp. z o.o.Piła214547799
2571Solartech Sp. z o.o.Warszawa138830818
2572Mora Śrem Sp. z o.o.Śrem66142680
2573Oxys Sp. z o.o.Świerklaniec20362135
2574B&T Construction Sp. z o.o.Świnoujście12626513
2575Leantec Sp. z o.o.Poznań42204100
2576H&H Floor System Sp. z o.o.Bielsko-Biała17401593
2577Kanon Nowoczesne Technologie Budowlane Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza12681378
2578Tfk Kraków Sp. z o.o.Kraków50174390
2579Natpol Robi Sp. z o.o.Borowa3324832
2580Investa Sp. z o.o.Modlnica13535946
2581BTI Instalacje P.Poż Sp. z o.o.Łęczyca57154246
2582Internexo Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice1766325
2583Geolida Sp. z o.o.Gorlice5615905
2584Epro Sp. z o.o.Michałowice19361073
2585Sammen Sp. z o.o.Swarzędz4419722
2586Craftbud Sp. z o.o.Bełchatów29261723
2587Bud-Mor Sp. z o.o.Poznań3522222
2588Fixar Sp. z o.o.Poznań46183483
258910/165 Robyg Praga Investment i Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4319182163
2590Geo Partners Group Sp. z o.o.Łódź3423725
2591Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o.Szczecin621414075
2592Kons - Met Gałązka Sp. z o.o.Słomków122914091
2593Tecs Sp. z o.o.Wrocław23301741
2594Magart Budownictwo Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki17169941
2595Proturb Sp. z o.o.Gdańsk1836829
2596Klisch Sp. z o.o.Krosno10811522
2597Eko- Greentech Sp. z o.o.Wrocław5416340
2598Phibor Entreprises SAS Uproszczona S.A. Oddział w PolsceWarszawa34237691
2599TG1 Sp. z o.o. sp.k.Warszawa16408111
2600Quadrum Sp. z o.o.Kraków206527722
2601Accom-Service Sp. z o.o.Bojano3323337
2602Home Star Spółka z Ograniczoną OdpowidzialnościąKatowice197614510
2603Soltimus Sp. z o.o.Warszawa67142930
2604Lewandowski-Martyniuk Sp. z o.o. sp.k.Lubicz Górny12573923
2605Biuro Projektów - Pracownia Autorska Dom Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski5615866
2606Abens Sp. z o.o.Kobylnica3124294
2607Weld - Gaz Sp. z o.o.Biecz1011013799
2608Eleks - Janusz Kosiorek sp.j.Warszawa2826105205
2609Greta Project Management Sp. z o.o.Warszawa14452737
2610Dek-Pol Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe D. Bienias, T. Żabierek sp.j.Jelenia Góra81128760
2611Ip Bud Haus Sp. z o.o.Dębno1477434
2612Mestil Sp. z o.o.Wrocław5715549
2613Sulinsky Sp. z o.o.Biskupiec1976594
2614PTB Energy Sp. z o.o.Warszawa55157850
2615Zakład Robót Elektrycznych i Budowlanych Sp. z o.o. sp.k.Wejherowo17261415
2616IRBUD Sp. z o.o.Pogórze14272126
2617Wentix Sp. z o.o.Grzybno9810762
2618Dach-System i Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra50176236
2619Polaro Group Sp. z o.o.Rzeszów203315218
2620Najda Consulting Sp. z o.o. sp.k.Szczecin22313377
2621Psw Sp. z o.o.Warszawa173822840
2622Lb Technologie Sp. z o.o.Piła46182589
2623Alumontaż Sp. z o.o.Koleczkowo154314223
2624Tominet Sp. z o.o.Płoty1956538
2625SSM Polska Sp. z o.o.Garby48171299
2626Insouth Sp. z o.o.Dominikowice15433328
2627Jar-Wik Sp. z o.o. sp.k.Raszyn34235141
2628Kurinych Sp. z o.o.Szczecin1238428
2629Mgsplus Sp. z o.o.Bielsko-Biała6813521
2630Bzn i Krzysztof Zając sp.k.Szczecin101102667
2631Navara Sp. z o.o.Juliszew74131984
2632Wm Instalacje Sp. z o.o. sp.k.Bielawa20551901
2633Pola Sp. z o.o.Stasin35227838
2634NAMI Sp. z o.o.Zieleń26273299
2635Inprogeo Sp. z o.o.Łęczyca1806764
2636Rymipol Sp. z o.o.Kożyczkowo62144506
2637Solidstatik Sp. z o.o.Łódź26272516
2638Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budo Wlane Ha S-Bud Sp. z o.o.Jasień12282269
2639D.A.G. Projekt Sp. z o.o.Komorniki55152333
2640Ałpbudprom Sp. z o.o.Ozimek124813275
2641Zakład Projektowo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Budokop Sp. z o.o.Mysłowice15076640
2642Słoneczny Doradca PL Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski10792305
2643Rozbud Sp. z o.o. sp.k.Budziechów77127915
2644Nordrys Sp. z o.o.Szembekowo26271506
2645Zakład Remontowo Budowlany Micro-Max Sp. z o.o.Gliwice681334345
2646Svp-Bau Kasjan Hlynskyy Pavliv sp.k.Opole125111077
2647Dgb II Sp. z o.o.Szubin12682565
2648Softcontrols Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki332318607
2649Zartech Sp. z o.o.Mysłowice12783077
2650Teldom Sp. z o.o.Kraków9710851
2651Industrial Service & Furnaces Sp. z o.o.Sosnowiec9710882
2652RJ Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa451810145
2653Nasz Prąd S.A.Wrocław12887581
2654Kmr Budownictwo Sp. z o.o.Pszczyna66131621
2655Ecovision G+c Sp. z o.o.Warszawa18352514
2656Progea Sky Sp. z o.o.Kraków2527846
2657Sk Construction & Development Sp. z o.o.Poznań74121996
2658INTEGRA Sp. z o.o.Katowice791210941
2659ER Home Sp. z o.o.Katowice10602476
2660Omnikon Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki169630376
2661Vural Sp. z o.o.Szczecin9910225
2662P&G Instal-Bud Sp. z o.o.Warszawa13571743
2663Forrent Group Sp. z o.o.Strzałkowo12582526
2664Finetech Engineering Sp. z o.o. sp.k.Wrocław49163496
2665Pracownia Arc Sp. z o.o.Katowice37201234
2666Quality Expert Sp. z o.o. S.K.Żmigród124723965
2667Engineeria Sp. z o.o.Kraków1906372
2668Bud-Bet Sp. z o.o.Stobierna53162868
2669Julan Sp. z o.o.Wrocław10191454
2670Pk Technologie Sp. z o.o.Radom17063813
2671Bautech-Ns Sp. z o.o.Grybów16362006
2672Ethomm Sp. z o.o.Żory18464139
2673Potestas Sp. z o.o.Kraków16962794
2674Brooklyn Corp Sp. z o.o.Pruszków29241736
2675Interk Sp. z o.o.Dębica1427752
2676Propainting Sp. z o.o.Warszawa1049469
2677Dentino Sp. z o.o.Przemyśl24286236
2678Bmatic Sp. z o.o.Wrocław841117832
2679Cytawa Sp. z o.o.Pruszcz Gdański7412874
2680Mikon Sp. z o.o.Przeźmierowo79122009
2681DSZ Sp. z o.o.Sokołów Małopolski11582184
2682PSH Sp. z o.o.Kraków66137157
2683Domko Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo -Handlowe Sp. z o.o.Wrocław69135266
2684Zakład Usług Budowlanych Budmel - Zyguła, Kapusta sp.j.Tymianka100911090
2685Lucatel Nova Sp. z o.o.Gdańsk36209232
2686Fibra Sp. z o.o. sp.k.Chwaszczyno79121581
2687Team-Termo Sp. z o.o.Wólka Niedźwiedzka63131176
2688Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Inwest Sp. z o.o.Jarosław10526345
2689NIPPON KAIJI KYOKAI (POLAND) Sp. z o.o.Gdańsk15375106
2690Denfil Sp. z o.o.Bielsko-Biała3820669
2691Zarbau Sp. z o.o.Morzyczyn24283362
2692Nouvel Sp. z o.o.Warszawa1407820
2693Sec Systems Sp. z o.o.Starogard Gdański16767773
2694Energo-Eko-System Sp. z o.o.Czeladź14879640
2695Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Instar Sp. z o.o.Kielce81114822
2696Vision Build Sp. z o.o.Zakopane52164502
2697Elmur Sp. z o.o.Mikołów1268989
2698Senmon Sp. z o.o.Marki1706595
2699Av-Germes Sp. z o.o.Częstochowa96101560
2700TFK Wrocław Sp. z o.o.Wrocław33224870
2701Odz-Europe Sp. z o.o.Warszawa15072528
2702Telemax Media Sp. z o.o.Wielmoża671315076
2703Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Inż-Wod-Bud Sp. z o.o.Lublin40193095
2704Firma Inżynierska Enco sp.j. K. Kufel, J. SynowiecOświęcim54159379
2705Wimar Sp. z o.o.Koronowo851122455
2706Geodezja Augustynowicz Sp. z o.o.Warszawa2130217
2707Szarman Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza1497682
2708Work Hands Sp. z o.o.Rydułtowy10505659
2709Geo-Gis-Projekt Sp. z o.o.Nowogard26252629
2710Elwatt Sp. z o.o.Kozy90104222
2711Renova Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk15361652
2712Urtech Sp. z o.o.Warszawa12784289
2713Eko - Konsult Sp. z o.o.Gdańsk9995548
2714Zakład Remontowo-Budowlany Kampka sp.j. D.Kampka, G.KampkaRacibórz851110205
2715Gapard Sp. z o.o.Gdańsk19552517
2716Dolmar Sp. z o.o.Ruziec10094401
2717ABIKORP Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o.Warszawa118810342
2718Sinar Sp. z o.o.Rzeszów10596397
2719Gbs Development Sp. z o.o. sp.k.Kraków22282282
2720Cryolite Sp. z o.o.Poznań1865595
2721Przedsiębiorstwo Budowlano - Transportowe Budotrans Sp. z o.o.Oborniki1536413
2722A&B&T Tomasz Paszko, Bogusław Wronka sp.j.Warszawa17338945
2723Kor-Pol Invest Sp. z o.o.Bydgoszcz127814117
2724Elektro - Silver Sp. z o.o.Konarzyce151629193
2725Szubarga Building Group Sp. z o.o.Inowrocław17968677
2726DOMAR Kazimierz DomarackiTatów148760987
2727Bergmann Group Sp. z o.o.Warszawa10491093
2728Fossa Instalacje Sp. z o.o.Lublin75128311
2729Inssep Sp. z o.o.Jaworzno85111234
2730Pmp Technika Klimatyzacyjna Sp. z o.o.Warszawa861010526
2731Sbl Sp. z o.o. sp.k.Nadolice Małe19852568
2732N System Sp. z o.o.Potasze13173561
2733Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Budoprojekt Sp. z o.o.Warszawa3023324
2734Górnicze Biuro Projektów PANGAZ Sp. z o.o.Kraków11889725
2735Przedsiębiorstwo Uslugowe Gaś-Poż Sp. z o.o.Rumia50163921
2736Km-Construction Sp. z o.o.Warszawa2823565
2737Bio-Agro-Chem Sp. z o.o.Ślesin1397452
2738Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe S.A.Kraków761118338
2739Przemysłowe Lakiernie Indukcyjne Sp. z o.o.Trzebinia41182394
2740PBS Polska Sp. z o.o. sp.k.Wrocław51155770
2741Alsolo Sp. z o.o.Łysomice27242207
2742Hydromirex Świtoń sp.k.Poraj104772695
2743Med Investment Group Sp. z o.o.Tarnowskie Góry54152325
2744Resol Sp. z o.o.Kowale13173394
2745PHU Stanieczko Sp. z o.o. sp.k.Tychy101947461
2746Grupa Mds Sp. z o.o.Kielce26251667
2747Biuro Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych Hol-Bud Sp. z o.o.Gostynin41182615
2748Silesia - Apex Sp. z o.o.Gliwice57142273
2749Wentima Sp. z o.o. sp.k.Wrocław13171231
2750Amerbud Jabłońscy sp.j.Konstantynów Łódzki92104820
2751CM.Project.Ing East Europe And Russia Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza1776566
2752Kh Construction Sp. z o.o. sp.k.Gdynia90106883
2753Concept Sp. z o.o.Dzierżoniów28248315
2754Kfb Acoustics Sp. z o.o.Wrocław361952766
2755Sagittarius Invest Sp. z o.o.Skarżysko Kościelne16341496
2756Polska Inżynieria Sp. z o.o.Warszawa16061647
2757Abis Instalacje Sp. z o.o. Sp. z o.o.Warszawa48163398
2758Navinvest Sp. z o.o.Gdańsk1435540
2759Pekabex Development Sp. z o.o.Poznań80112865
2760Mastiko Sp. z o.o.Katowice1142465
2761Studio Projektowe Spart Sp. z o.o. sp.k.Kalety821113470
2762Fugazi Sp. z o.o.Łomianki471621868
2763El-Technik Sp. z o.o.Poznań5314766
2764Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o.Jarocin7212352818
2765Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji Hydropol-Dekor Ryszard Reniewski i Krzysztof Pietrek sp.j.Wrocław531527639
2766Jparchitekci Sp. z o.o. sp.k.Warszawa14362712
2767Wzir Sp. z o.o.Częstochowa7711545
2768Elektro-Bau Sp. z o.o.Żory6313477
2769Roma Bud R. Matkowski sp.k.Wrocław63132521
2770Pp Most Sp. z o.o.Wargowo1656579
2771Atu Sp. z o.o.Stawno71123842
2772Egis Poland Sp. z o.o.Warszawa117852986
2773Posto Sp. z o.o.Warszawa19294077
2774Przedsiębiorstwo Hurtowo-Usługowe Konkurent Sp. z o.o.Sandomierz10453348
2775Torkan Sp. z o.o.Odolanów173119271
2776Budpol - Nowak i Wspólnicy sp.j.Warszawa491617106
2777Mp Wójcik Sp. z o.o.Świecie3918175
2778Energokrzem Sp. z o.o.Pińczów55145914
2779Kuban Consulting Sp. z o.o.Warszawa40172237
2780Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. sp.k.Przystajń22274677
2781Progress Building Sp. z o.o.Warszawa1088483
2782Adal Sp. z o.o.Gdańsk5714836
2783Oze Eko Sp. z o.o.Starachowice10191902
2784F&K Group Sp. z o.o.Warszawa28233224
2785Bryk Sp. z o.o.Kolbuszowa77114334
2786Woj - Stach Sp. z o.o.Bochnia11884582
2787Climat Sp. z o.o.Żywiec5015491
2788P.B. Interior Sp. z o.o.Lublin1078589
2789Nsolve Sp. z o.o.Wąbrzeźno3121297
2790Vinder Sp. z o.o.Budziszewice891010068
2791Adena Consulting Sp. z o.o.Józefosław1148307
2792Automix Energetyka Sp. z o.o.Gdańsk60135079
2793Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o.Wrocław19292445
2794Pracownia Projektowa J&J Sp. z o.o.Puławy2723783
2795Capnor Poland Sp. z o.o.Kraków332035046
2796I&P Bud Sp. z o.o.Rzeszów21281085
2797M.S. Ptak Sp. z o.o.Nienaszów1436809
2798Centrum Zana G. Turski M. Balcerek sp.k.Lublin123912147
2799Tarak sp. z o.o.Starachowice4616294
2800Balker Sp. z o.o.Huta Nowa351916869
2801Wigton Sp. z o.o.Stanisławowo10381121
2802Spółdzielnia Socjalna FundamentJasło35201450
2803Elektros Energetyka Sp. z o.o.Bolesławiec561420619
2804Twój Kąt Sp. z o.o.Stara Kraśnica1835957
2805Glasslift Sp. z o.o.Zgierz16069769
2806P.B. Probis Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała77115415
2807Roen Pl Sp. z o.o.Wrocław1019149
2808Progea 4D Sp. z o.o.Kraków88105027
2809Grupa TM Sp. z o.o.Mielec15334505
2810Em-Bud Sp. z o.o.Legnica4117311
2811Venti Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz232513589
2812Flow System Sp. z o.o. sp.k.Gdynia76116735
2813Atom Service Krzysztof Gondek sp.j.Gdynia63132699
2814Bauren Sp. z o.o. sp.k.Rybnik36192957
2815Freesun Sp. z o.o.Zemborzyce Tereszyńskie37181384
2816Sci Systems Sp. z o.o. sp.k.Cieszyna1616594
2817Tarna Sp. z o.o.Wrocław969188
2818Hammermann Polska Sp. z o.o.Rybnik42172528
2819Egl DC Sp. z o.o.Łódź11981406
2820Arteo Sp. z o.o. - sp.k.Warszawa39187476
2821Mah Sp. z o.o.Grudziądz10091871
2822Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk sp.j.Wrocław70127874
2823Navpro Sp. z o.o.Gdańsk39181174
2824Giga Technika Sp. z o.o.Skała16751074
2825K&W Construction Sp. z o.o.Badowo-Mściska27239628
2826Santech Sp. z o.o. sp.k.Nowogard222610361
2827Budownictwo Sanitarne Sp. z o.o.Kożuchów12471392
2828Alden Sp. z o.o.Poznań16311012
2829Tech-System Group Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk16325971
28303-Bud Sp. z o.o.Zielona Góra11391808
2831Energo Telcom Sp. z o.o.Kraków88106788
2832Ultimus Sp. z o.o.Nowy Sącz17758064
2833Security Services Sp. z o.o.Józefów5115787
2834Architbud Sp. z o.o.Nowy Staw3121197
2835K.N.I. Instalacje Dla Domu Sp. z o.o.Bielsko-Biała21271152
2836Meridian Sp. z o.o.Sieradz361810362
2837Miz Sp. z o.o.Droszków9892106
2838Ggb Sp. z o.o.Warszawa83101421
2839Miramal Sp. z o.o.Lublin1009867
2840Switch Chojnacki Woźniak sp.k.Poznań11973821
2841Bwo Development Sp. z o.o.Zielona Góra63131067
2842Centro - Bruk Sp. z o.o.Wyszków10981772
2843Eko Grand Sp. z o.o.Rzeniszów53147097
2844Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Jankowski, Sienicki sp.j.Łomża31218196
2845Messer Service Sp. z o.o.Przemyśl9291683
2846Kogo Architektura Sp. z o.o.Tychy1038304
2847Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konsmet Sp. z o.o.Kraków14348191
2848Btca Sp. z o.o.Gdańsk54141853
2849Wema Wenta Sp. z o.o. sp.k.Bolszewo130717213
2850Promont Sp. z o.o.Zabrze13352763
2851Unitrez Elektronik L. Szmagierewski, K. Majewski, J. Dubik sp.j.Opole163113560
2852Opolski Zakład Montażowo Spawalniczy Anna Buszyńska, Anna Buszyńska sp.j.Opole262319385
2853Eujob Sp. z o.o.Niegosław118710919
2854Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik C. Cebela, R. Żywiecka sp.j.Gdańsk23254547
2855Okno Dom A.Kamiński W.Romańczuk sp.j.Garbów12276824
2856GPEC Serwis Sp. z o.o.Gdańsk100881931
2857Kato Industries Sp. z o.o.Kraków3419891
2858Bwms Sp. z o.o.Zakrzewek12363426
2859Arkada Sp. z o.o.Porosły-Kolonia74111401
2860Buwamat - Pracownia Projektowa Sp. z o.o.Zabrze56132930
2861Enviesa Sp. z o.o. Sp.K.Gliwice108882717
2862Elsec Sp. z o.o.Nowy Tomyśl13763208
2863Wtk Sp. z o.o.Oleśnica16251510
2864Markos Sp. z o.o.Toruń58131734
2865Zakład Produkcyjno-Usługowy Klima-Went sp.j. M.Obrębski K.KluskaPłock322020988
2866GP Instal Bis Sp. z o.o.Warszawa27235243
2867Neo - Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik sp.j.Warszawa222535015
2868Express Decor Sp. z o.o.Sanok3220606
2869Ls Projekt Pracownia Architektoniczna Sp. z o.o. sp.k.Wrocław23242032
2870Alprakt Sp. z o.o.Wrocław52143719
2871Eco-Plus Sp. z o.o.Rybnik2524778
2872Playnet Media Sp. z o.o. sp.k.Poznań48158830
2873Cool Service Plus Sp. z o.o.Warszawa9092504
2874Fereira Konstrukcja Sp. z o.o.Lublin62121117
2875Geosystem Opw Sp. z o.o.Warszawa51143086
2876Hvac Biuro Inwestycyjne Sp. z o.o.Wrocław27221004
2877Studio Projektowe Spart Sp. z o.o. Konstrukcje sp.k.Kalety919209
2878Elektro-Jarex Bis Tutaj sp.k.Warszawa11083862
2879Mia Compani Sp. z o.o.Poznań17291303
2880Mtc Sp. z o.o.Poznań1386780
2881Przedsiębiorstwo Budowlane Sawrem Sp. z o.o. sp.k.Wrocław169515716
2882Grupa Ekoterm Sp. z o.o.Libiąż4017401
2883Jmb Tytan Sp. z o.o.Dęblin5713964
2884PPHU Elwat S.J. J. Włodarczyk, S. PaszkiewiczBełchatów47154158
2885Europejskie Centrum Odnawialnych Źródeł Energii Sp. z o.o.Toruń6512724
2886Elektro - Bud Sp. z o.o.Baczyna53143302
2887Spółdzielnia Rzemieślnicza Malarzy i Budowlanych DekoracjaKraków2026303
2888Flize Gres Sp. z o.o. sp.k.Prokowo16558147
2889Eko-Projekt Przeworsk Sp. z o.o.Przeworsk11771260
2890Rss Sp z o.o. sp.k.Sobolew-Kolonia10387514
2891Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Energy Sp. z o.o. sp.k.Starowa Góra1137700
2892Eko-Solar Sp. z o.o.Wszeradów681228531
2893Topmar Polska Sp. z o.o.Polny Młyn8995474
2894Pregor Sp. z o.o.Gorlice28222016
2895Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Świdnica292133694
2896Whj Development Sp. z o.o. sp.k.Rokietnica38172391
2897PHU Dokama Sp. z o.o.Długołęka9882863
2898Stambud Sp. z o.o.Modlnica13966798
2899Sylnet Sp. z o.o.Poznań51141688
2900Bsi Budownictwo Sp. z o.o.Gdańsk1018636
2901Zhu Gomes Gomółka sp.j.Wtórek43163612
2902Univers Małeccy Sp. z o.o.Łódź13341462
2903Intechnic Sp. z o.o.Brzesko82105139
2904IMT Ludian Sp. z o.o.Hersztupowo48153864
2905Interior Design Libo Sp. z o.o.Częstochowa2523293
2906Enlab Sp. z o.o.Nowy Sącz55133526
2907Elsab Sp. z o.o.Niemodlin14165004
2908TOTALBUD INWESTYCJE Sp. z o.o.Warszawa115755194
2909Euservicebau Sp. z o.o.Kołobrzeg30213617
2910Premium Wrocław Sp. z o.o.Wrocław15314721
2911Sesko Sp. z o.o.Wrocław16659199
2912Westpom Building Sp. z o.o.Dobra13361327
2913Stark Sp. z o.o. sp.k.Warszawa79101202
2914Hra Sp. z o.o. sp.k.Warszawa143111201
2915Przedsiębiorstwo Budowlane Fimar Sp. z o.o.Zielona Góra14961018
2916Mega - Instal Koszalin Sp Zoo Sp. z o.o.Koszalin9781178
2917G2j Sp. z o.o. sp.k.Kraków13336637
2918Perfect Budownictwo Sp. z o.o.Kielce40174899
2919Rad-Bud Sp. z o.o.Radomsko5813620
2920El-Mark Sp. z o.o.Wejherowo34192587
2921Inbud Projekt Sp. z o.o.Bielsko-Biała75101382
2922Elpator Sp. z o.o.Zaczernie351820155
2923Ap Constructions International Sp. z o.o.Warszawa909454
2924Interinstall Sp. z o.o.Sopot64123140
2925Jaruga Design Sp. z o.o.Gdańsk18276997
2926Pram-Instal Sp. z o.o.Poraj1088469
2927A1 Studio Architektury Sp. z o.o.Ptakowice7311222
2928Komunikacyjne Zakłady Automatyki Trans-Tel Sp. z o.o.Pobiedziska391774599
2929Grupa Mega - Pol Sp. z o.o.Turów43165410
2930Factory 102 Sp. z o.o.Łódź1135315
2931Uso Poland Group Sp. z o.o.Bielsko-Biała37171410
2932Adaptic-Architekci Kołodziej sp.k.Warszawa4116828
2933Ramaltech Sp. z o.o.Warszawa1237755
2934Optiproject Sp. z o.o.Nisko262211654
2935Hydroprojekt Włocławek Sp. z o.o.Włocławek6911875
2936Silta Sp. z o.o.Pruszków5713131035
2937GRB System Sp. z o.o.Myszków29218505
2938Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j.Słupsk222421692
2939Elhurt Klima Sp. z o.o.Warszawa11778565
2940Drsystem Sp. z o.o.Rostworowo40173506
2941Kozbud Group Sp. z o.o.Chorzów381714818
2942Soletech Sp. z o.o.Szepietowo1635428
2943Domiwent Sp. z o.o.Łaziska Górne72112777
2944Embrus Budownictwo Sp. z o.o.Łomża9684256
2945Biuro Projektów Budowlanych Sp. z o.o.Gdańsk42161606
2946Komplex-Bud Sp. z o.o.Ustroń311913829
2947Develop A&M Sp. z o.o.Syrynia4814883
2948Fortes Group Sp. z o.o.Kraków49141730
2949Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ORION Edward LeńczukLublin2722146846
2950Kr Smart Systems Sp. z o.o.Łódź4914610
2951Solar Deweloper Sp. z o.o.Miękinia14306065
2952Global SUB - TEL Sp. z o.o. sp.k.Kozie Laski801082178
2953Dd Architekci Sp. z o.o.Katowice1727312
2954Novum-Tech Centrum Techniki Grzewczej Sp. z o.o.Krosno879376
2955Geotechnical Consulting Office Sp. z o.o. sp.k.Szczecin19266310
2956Of Star Sp. z o.o.Wrocław74101735
2957Sea Wind Polska Sp. z o.o.Gdynia14303000
2958Atlas Global Technology Polska Sp. z o.o.Kraków2224527
2959Interneo Sp. z o.o.Limanowa859450
2960MAGNOLIA Sp. z o.o.Warszawa16252127
2961MR Creo Sp. z o.o.Lublin13961486
2962Smart Budownictwo Sp. z o.o. sp.k.Wrocław13161960
2963Optimera Sp. z o.o.Kolonia10584444
2964Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Zabezpieczeń Przeciwkorozyjnych Corrpol Sp. z o.o.Gdańsk39169092
2965Fib.Code Sp. z o.o.Olkusz68111241
2966Przedsiębiorstwo Budowlane Mir Sp. z o.o. sp.k.Modrzewie172817708
2967Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eksbud Sp. z o.o.Tychy11342736
2968Bdb Zabezpieczenia Sp. z o.o.Warszawa24232140
2969Eltel Sp. z o.o.Biała Podlaska14066300
2970Prestige Invest Sp. z o.o.Gdynia11474756
2971Industry Facility Installation Services Sp. z o.o.Warszawa132642516
2972Cool Pro Sp. z o.o. sp.k.Ząbki118712458
2973Przedsiębiorstwo Budowy Pieców Przemysłowych Piecobudowa Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk14066774
2974Swem Sp. z o.o.Przemyśl15291811
2975Matiflex Sp. z o.o.Gostynin33183706
2976Ductus Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski721011733
2977AB Technologie Sp. z o.o.Warszawa14296196
2978Ckk Architekci Sp. z o.o. - sp.k.Gdynia37172454
2979Ss Insbau Sp. z o.o.Radłów12371432
2980Energo-Eko Sp. z o.o.Będzieszyn29204543
2981In-Pro Sp. z o.o.Lublin5513312
2982K & K Power Service Sp. z o.o.Wrocław50143149
2983Faster Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn143610131
2984Grupa Projekt S Sp. z o.o.Ruda Śląska50144253
2985Arena Comet Sp. z o.o.Skawina71116212
2986Photovoltaik Solar Sp. z o.o. sp.k.Warszawa69111824
2987A-Z Budowa Sp. z o.o.Lublin21241608
2988Firkus Sp. z o.o.Warszawa1207349
2989Tomasz Jasieński Sp. z o.o.Warszawa14062212
2990Prowiert-Kraków Sp. z o.o.Trojanowice42152529
2991Master Emil Borys sp.j.Wysokie Mazowieckie152511900
2992Kerbud Sp. z o.o.Sulejówek36171807
2993Proecotherm sp. z o.o.Warszawa2422490
2994El-Expert Sp. z o.o.Warszawa9581348
2995Next Generation Engineering Poland Sp. z o.o.Wrocław451530634
2996Ff Sp. z o.o.Lublin19251403
2997Firma Rokom Roboty Ogólnobudowlane i Renowacja Obiektów Zabytkowych H.G.I. Komorowscy sp.j.Kamienna Góra93814010
2998Signal Technologies Sp. z o.o. sp.k.Poznań93813555
2999Eudeco Sp. z o.o.Warszawa28202585
3000Akm-Max Sp. z o.o.Gdańsk1047223
3001Eko Solar Energy Sp. z o.o.Częstochowa8391830
3002Akonsult Sp. z o.o.Lipowo14291306
3003Maxel Automatyka i Elektryka Przemysłowa Rutka sp.j.Włocławek133027925
3004Astorga Sp. z o.o.Nowe Grabie9085241
3005Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k.Mysłowice172610495
3006BSD’ SIGN Sp. z o.o. S.K.Poznań19252911
3007Bds Budownictwo Sp. z o.o.Łódź421554998
3008Hydro Instal Sp. z o.o.Bukowno1627974
3009Euroef Sp. z o.o.Pruszcz Gdański14291811
3010Zre-X Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki71105647
3011Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eurodom Sp. z o.o.Zgorzelec12309291
3012A&A Marketing Sp. z o.o. sp.k.Łódź1535187
3013Wtd Sp. z o.o.Wrocław948634
3014Nalewajk&Nalewajk Fence Systems Sp. z o.o.Szczecin1495250
3015KJF Sp. z o.o.Warszawa621213350
3016Mensalota Sp. z o.o.Kraków381614685
3017Pracownia Projektowa Enspro Sp. z o.o.Łyski9285080
3018SK Technologie Sp. z o.o.Wołomin126611115
3019Wr Elektro Sp. z o.o.Kraków908212
3020Dan-Instal Sp. z o.o.Ręboszewo17264547
3021Juem Sp. z o.o.Kraków1425942
3022Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Cotlat Sp. z o.o.Gdańsk48142331
30233Hub Sp. z o.o.Warszawa5313637
3024Stal-Mont Dp Sp. z o.o.Opoczno62112180
3025Salva Zachód Sp. z o.o.Bogucin541314721
3026Invest Complex-2 Sp. z o.o.Warszawa51133125
3027Robstan Sp. z o.o.Oświęcim8984493
3028Zelbo Szczytno Gołąb sp.j.Szczytno252126483
3029Astronika Sp. z o.o.Warszawa341710395
3030Tp-Electric Sp. z o.o.Pruszcz Gdański49143206
3031Pue Polski Gaz Sp. z o.o.Tarnów541317983
3032Madej-Bud Sp. z o.o. sp.k.Łódź431542427
3033Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.Zabrze26214337
3034Instalklima Sp. z o.o.Warszawa1246408
3035JRP Budownictwo Sp. z o.o.Kraków381614762
3036PWRM Innowacje Sp. z o.o.Toszek76106556
3037Gkmtek Sp. z o.o.Szczecin14282544
3038Js Partners Sp. z o.o.Warszawa5512212
3039Rudmax Sp. z o.o.Ząbki41159209
3040Cober Sp. z o.o. sp.k.Kraków351716407
3041Intec Plan Sp. z o.o.Janów1626301
3042Mastertelekom Sp. z o.o.Rzeszów6511700
3043Elbud Bytom Sp. z o.o.Bytom471412409
3044Instalzbyt Sp. z o.o.Bielsko-Biała1395244
3045Bud - Spaw Sp. z o.o.Łojewo31183705
3046Nahajowski Group Sp. z o.o.Wrocław1626183
3047Zakład Usług Dźwigowych Remdźwig M.Bąkowski, J.Krężoch sp.j.Gdańsk19247783
3048Sun Eko Energy Sp. z o.o.Bielsko-Biała42156752
3049KW Tech Sp. z o.o.Zielona Góra37165112
3050Roof Renovation Sp. z o.o.Opole141538071
3051Adw Serwis Sp. z o.o.Kielce49131305
3052Euro-Bud Sp. z o.o.Warszawa29191706
3053Offform Sp. z o.o.Łódź2023367
3054Work Assistant Sp. z o.o.Warszawa938480
3055Ruka Sp. z o.o. sp.k.Szczecin17251555
3056Wyg Group Sp. z o.o.Kielce1226263
3057Rubinsolar Sp. z o.o.Wejherowo28191860
3058Energia Eko Konsulting Sp. z o.o.Leżajsk3218409
3059Planbet Sp. z o.o.Gdańsk43154997
3060Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. sp.k.Jarocin491339971
3061Igb Sp. z o.o.Warszawa11375965
3062Abd-Sc Sp. z o.o.Łódź18241042
3063Tech-Gas Nowoczesne Technologie Gazowe Piaseccy sp.j.Białogard94839430
3064Alfa-Cieszyn Sp. z o.o.Bielsko-Biała65116325
3065El-Kar Sp. z o.o.Police49131079
3066Painpol Sp. z o.o.Dębica135543197
3067S.T.B. Sp. z o.o.Częstochowa10571819
3068Better Build Construction Sp. z o.o.Warszawa25203840
3069Windsolution Sp. z o.o.Koszalin53121594
3070Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Włodzimierz S.A.Trzebinia6910107818
3071Eko Tw Sp. z o.o.Czermin6211857
3072Korporacja Budownictwa i Nieruchomości Graden Sp. z o.o.Lublin19245972
3073Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek sp.j.Sosnowiec4115110680
3074INPRO S.A.Gdańsk2719433355
3075Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Allbud Sp. z o.o.Zamość12061032
3076Vita Dom Sp. z o.o.Widoradz1395957
3077ALLIA Sp. z o.o.Końskowola321719939
3078Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o.Przemyśl7596642
3079M4u Sp. z o.o.Gliwice5213235
3080Voya Design Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski3317517
3081Zakład Elektromechaniczny Elrem Sp. z o.o.Bydgoszcz89812027
3082Fiberbuilding Sp. z o.o.Dąbrowa Białostocka13267978
3083Hydrobud Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.Jarocin39152648
3084Rolf Technologia Sp. z o.o.Szamotuły57122055
3085Zowner - Fs Sp. z o.o.Wisła103718045
3086Nastpol Sp. z o.o.Borki10316345
3087Inwest-Rem Montaż Sp. z o.o.Warszawa28197068
3088Pewima Sp. z o.o. sp.k.Świętochłowice47145232
3089Wci Technologie Sp. z o.o.Siemonia7891194
3090Rutkowski Hydraulika sp.j.Ełk242115355
3091W & B Invest Sp. z o.o.Bełchatów14277398
3092Pro-Bau Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski40152427
3093Zakład Ogólnobudowlany Sp. z o.o.Warszawa34172674
3094El - Inwest Sp. z o.o.Skierniewice75931432
3095HLS SYSTEM Sp. z o.o.Żory11862587
3096Tacakiewicz Ferma Kresek Sp. z o.o.Poznań172423646
3097Certusvia Sp. z o.o.Warszawa10475160
3098Fabijan Sp. z o.o.Gliwice6610229
3099Elwar Sp. z o.o.Zabierzów511313946
3100Optifloor Sp. z o.o.-sp.k.Oświęcim421411665
3101Przedsiębiorstwo Budownictwa Energetycznego Elbud Poznań S.A.Plewiska97748387
3102SNK Investments Sp. z o.o.Warszawa28188098
3103Hovler Engineering Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki39155462
3104Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o.Ostojów84882170
3105Hewes Sp. z o.o.Sobków11461011
3106Horizone Studio Sp. z o.o.Kraków5612179
3107Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MAK Sp. z o.o.Gdynia4414261
3108Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Pro-Met H.Kobusiński i Wspólnicy sp.j.Koźmin Wielkopolski92815040
3109Projekt Plus Design Services Sp. z o.o.Poznań48134995
3110Abp Montage Sp. z o.o.Łańcut12285612
3111Remak Sp. z o.o.Legnica521210211
3112Tbv Property W. Dzioba i Wspólnicy sp.j.Lublin27195906
3113Integro Dach System Sp. z o.o.Ługi21222939
3114JS Promet Sp. z o.o.Wrocław20221177
3115Fresh Paint Sp. z o.o.Katowice1087233
3116Analog Devices Sp. z o.o.Katowice44148188
3117Spinbud A Sp. z o.o.Chorzów14266875
3118Disegna Sp. z o.o.Warszawa99710525
3119Slx Sp. z o.o.Komorniki124624141
3120Ib-E Sp. z o.o.Wrocław28181502
3121Automatikon Sp. z o.o.Jaworze10371830
3122Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o.Wrocław501353014
3123Palbud Sp. z o.o.Rybnik10961655
3124Śląska Grupa Doradczo-Usługowa Sp. z o.o.Katowice878441
3125Davon-Iz Sp. z o.o.Gdynia1228783
3126Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Isbud Józef ŁatyfowiczPułtusk361644483
3127Verisnet Sp. z o.o.Bąkowo60115686
3128Opieka It Sp. z o.o.Lublin3915221
3129Mj Instal Sp. z o.o.Kolembrody59111100
3130Poolsystem Sp. z o.o. sp.k.Świętochłowice371514075
3131Pri Inżbud Andrzej Klaga sp.j.Parczew86823648
3132MIWA Sp. z o.o. sp.k.Zabrze49133959
3133TB Hydro Sp. z o.o. sp.k.Poznań19234183
3134Izoserwis Sp. z o.o.Tuliszków124618323
3135Tigan Sp. z o.o.Lublin1086351
3136Alpdach Sp. z o.o.Stare Dłutowo1166283
3137PHU Hau-9 Sp. z o.o.Wólka Kosowska1216133
3138Sport Park Przymorze Sp. z o.o.Gdańsk21214029
3139Studioofert Sp. z o.o.Kraków967965
3140Enermitel Sp. z o.o.Warszawa8381516
3141Budinstal Company Sp. z o.o.Warszawa68107519
3142Omega Development Sp. z o.o.Podańsko281810420
3143Partner Kdm Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Nowe Miasto nad Wartą242032842
3144Elmatix Sp. z o.o.Łódź7492601
3145Solid - Bud Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Sp. z o.o.Warszawa391515329
3146Instal Agora Sp. z o.o.Komorniki9289536
3147Przedsiębiorstwo Budowlane KUNCER Sp. z o.o.Koszalin471351458
3148Longar Sp. z o.o.Wrocław61113576
3149MWM Sp. z o.o.Brody45139499
3150Region-Bud Sp. z o.o.Warszawa31176103
3151Ecore Sp. z o.o. sp.k.Słupsk60118015
3152Enso - Orłowski, Szymczak sp.j.Szczecin102927387
3153BEEIN S.A.Siedlce96716782
3154Imago Mj Sp. z o.o.Jelenia Góra7010761
3155Profer Sp. z o.o.Andrychów35166999
3156Vantec Sp. z o.o.Ustanów5711293
3157Hydro Engineering Słupianek & Sobczyński sp.j.Poznań11962463
3158Nasara Sp. z o.o.Raciborowice28181956
3159Zah II Sp. z o.o.Wrocław10297285
3160Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Viki-Bud Sp. z o.o.Kielce2618243
3161Dtś S.A.Katowice112627408
3162MIXD Design Sp. z o.o.Wrocław55113476
3163K & W Expert Sp. z o.o.Gdynia60115458
3164Newater Sp. z o.o.Gdańsk1128616
3165Area-Term Sp. z o.o. sp.k.Brzegi74933642
3166Liquid Rubber Sp. z o.o.Kraków798512
3167Alfa Instalacje Sp. z o.o.Kobylnica19228075
3168G 3 Sp. z o.o.Warszawa7695209
3169ZRUG Sp. z o.o.Poznań74987808
3170Latergrupa Architekci Sp. z o.o. sp.k.Warszawa42144716
3171Instal-Dark Sp. z o.o.Bytom5212121
3172Waka Sp. z o.o.Strzelce Krajeńskie5611616
3173Progreg Budownictwo Sp. z o.o.Kraków62109024
3174IBF Budownictwo Sp. z o.o.Biała Podlaska18232783
3175Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budomont-7 Sp. z o.o.Ruda Śląska461342642
3176In-Kol Sp. z o.o.Kolno8286201
3177Bikoret Sp. z o.o.Rybnik1623458
3178Dom i Basen Sp. z o.o.Warszawa23201090
3179Limbud Sp. z o.o.Warszawa2519958
3180Iwmar Budownictwo Sp. z o.o.Kraków57111882
3181PKIG Sp. z o.o.Warszawa43145566
3182Qwadrat Sp. z o.o.Poznań11162114
3183Tmt Engineering Sp. z o.o.Kraków16239148
3184Ramo Polska Sp. z o.o.Warszawa28174928
3185Elektro-Klim Wawrzyńczyk Berbecki sp.k.Strumiany3715330451
3186Hermanos Sp. z o.o.Kraków7196257
3187Fabryka Bezpieczeństwa Fabe Sp. z o.o.Łódź28172657
3188JP Alfa Tax Sp. z o.o.Dynów30171434
3189Olegbud Sp. z o.o.Kraków7593435
3190Kome Polska Sp. z o.o.Warszawa987202179
3191Biuro Planowania Przestrzennego Związku Międzygminnego Sp. z o.o. w KielcachKielce5910500
3192Eco Sol Sp. z o.o.Rzeszów51124622
3193Gramer Sp. z o.o.Orzech37152046
3194Calor Ciepłownictwo Sp. z o.o.Toruń6998063
3195Anex-Bud Cichocki sp.k.Zegrze29179923
3196Pw Król sp.j.Będzin81813419
3197K2 Investment Group Sp. z o.o.Warszawa3815334
3198Dakkart Sp. z o.o.Poznań62102957
3199Mik-Mont Sp. z o.o.Bydgoszcz858162
3200Metalbolt Sp. z o.o.Poznań7983607
3201Lipari Sp. z o.o.Chwalęcice8685066
3202Panel Sandwich Sp. z o.o.Janówek7194205
3203Budomat Sp. z o.o.Kraśnik28173863
3204Sean Bud Sp. z o.o.Szczecin967680
3205Parkiet-Mat Sp. z o.o.Wyszków3416144
3206Ira-Inteligentne Rozwiązania Automatyki Sp. z o.o.Piaseczno12452905
3207Bm Budowa Sp. z o.o.Katowice30171413
3208Królewskie Ogrody Sp. z o.o.Wrocław2220669
3209Inko Consulting Sp. z o.o.Kraków511233763
3210Zakład Budowlano - Montażowy Nowo - Instal - Bud Sp. z o.o.Nowy Tomyśl26181368
3211Itel Energy Sp. z o.o.Wrocław13252043
3212Przedsiębiorstwo Polaktiv Sp. z o.o.Pszczew55115769
3213MMJ Engineering Sp. z o.o.Warszawa39141222
3214Elepaz Sp. z o.o.Poznań411412248
3215Uran Plus Sp. z o.o.Barcin46134231
3216Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Elektromax Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski56114900
3217Werner Sp. z o.o. sp.k.Mosina621012492
3218Tom-Styl Elewacje z Klinkieru Sp. z o.o.Stefanowo63105530
3219Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Jartex A. Stefanowski, J. Stefanowski sp.j.Skierniewice62103946
3220Dompol L.Więckowski, B.Raszewski sp.j.Łomianki11278789
3221Przedsiębiorstwo Projektowo Usługowe Filar Sp. z o.o.Leszno9671277
3222Wbl Invest Sp. z o.o.Warszawa32163658
3223In-Projekt Sp. z o.o.Lublin52122675
3224Venta-Technology Sp. z o.o.Wysoka70919204
3225Sbs Project Management Sp. z o.o.Oświęcim2319254
3226Mp Montage Service Sp. z o.o.Konin1215427
3227Pracownia Projektowa Ipb-Projekt Sp. z o.o. w IławieIława18211693
3228Polva Sp. z o.o.Pabianice10061463
3229Remorex Sp. z o.o.Warszawa44135841
3230Rsh Profi Sp. z o.o.Poznań808296
3231K-1 Sp. z o.o.Kraków46132321
3232IREX - GAZ Sp. z o.o.Chorzów601020800
3233Costa Project Sp. z o.o.Gdynia36156829
3234Przedsiębiorstwo Organizacji Inwestycji Allplan Sp. z o.o.Bydgoszcz40142087
3235B. i J. Sp. z o.o.Chybie37157301
3236Wrotechnika Sp. z o.o.Wrocław1106323
3237Batiplus Polska Sp. z o.o.Warszawa241919441
3238Przedsiębiorstwo Racjonalizacji Użytkowania Paliw i Energii Energosystem Sp. z o.o.Katowice4014724
3239Art-Dom Sp. z o.o.Kołobrzeg421359383
3240Budwex Sp. z o.o.Rybnik7785090
3241As-Went Śmiałowicz sp.k.Bydgoszcz291716333
3242Proheat Sp. z o.o.Zimnice Małe22191918
3243Gti24 Sp. z o.o.Lublin857334
3244Gb Sp. z o.o.Chojnów40147947
3245Pretre Constructions Sp. z o.o.Kraków63101188
3246Elektro-Jarex Tutaj sp.k.Kielce23194745
3247Zakład Budowlany - Dzida i Zaręba - sp.j.Lębork30168234
3248Thomas Energo Sp. z o.o.Warszawa9472240
3249Raion Software Sp. z o.o.Poznań719253
3250Elnet Serwis Sp. z o.o.Legnica10362585
3251Ventix Sp. z o.o.Jaworzno91718098
3252Elcad Sp. z o.o.Lubaczów25181852
3253Atd Sp. z o.o.Wieprz719822
3254Elektro-Tb Sp. z o.o.Rzeszów10565045
3255SAMSON Sp. z o.o.Niedomice84833917
3256Versus Design Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3216390
3257MSK Architekci Sp. z o.o.Gdańsk31161761
3258Przedsiębiorstwo Budowlane Budomal Słowik, Subalski, Zięba sp.j.Koszalin211914967
3259Telprojmont Sp. z o.o.Sępólno Krajeńskie281737890
3260Saicon Sp. z o.o.Borkowo96722034
3261Sgb Posadzki Przemysłowe Kiełek sp.k.Gostynin8289443
3262Pm-Home Sp. z o.o.Katowice32161658
3263Tm(Terrae-Motus) Sp. z o.o.Warszawa56102182
3264Bialstal Sp. z o.o.Ignatki8285397
3265Wieliczka Park Sp. z o.o.Kraków152346032
3266Solight Sp. z o.o.Bielsko-Biała56101154
3267Ap Instal Sp. z o.o.Wrocław32154039
3268Etix Grupa Elektryczna Sp. z o.o.Poznań1116936
3269Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa Primbud Sp. z o.o.Nisko85716552
3270Ventus Berdzik Parzelski sp.j.Radom39149691
3271Geointel Sp. z o.o. - sp.k.Łódź40132631
3272Klim-Instal Sp. z o.o.Wrocław56101418
3273Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe San-El Sp. z o.o.Tychy49125303
3274A.L.Renov Sp. z o.o.Rzeszów11251332
3275Cse Management Sp. z o.o.Lublin947435
3276Przedsiębiorstwo Rurbet Sp. z o.o.Opole109613093
3277Ingeo - Sp. z o.o.Gdańsk491214185
3278SG Inwestycje Budowlane Stone Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa16216999
3279E2s Sp. z o.o.Pilona4213151
3280Zakład Budowlano-Sztukatorski Sp. z o.o.Stary Lubosz1076891
3281Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Feston Waldemar Królski sp.k.Oborniki46124551
3282Wb-Eko Sp. z o.o.Parchowo5211695
3283Rao Sp. z o.o.Puszczykowo7781341
3284Dudek Telnet sp.k.Bielany Wrocławskie251711907
3285Reversesolutions Sp. z o.o.Strzałkowo43131116
3286Wri-Budownictwo Sp. z o.o.Ciechanów897353
3287M-Tel Teletechnika Sp. z o.o.Sosnowiec9561028
3288Zakład Urządzeń Dźwignicowych Zych Sp. z o.o.Białystok45121538
3289Instal-Lublin S.A.Lublin79822519
3290Kompakt Sp. z o.o.Elbląg6889959
3291Wiatreo.Pl Sp. z o.o.Opole10661603
3292Bon Posesja Sp. z o.o.Poznań1165765
3293Direct Retail Sp. z o.o. sp.k.Warszawa11241795
3294Pro Geo Sp. z o.o.Wrocław31155316
3295Pd Serwis Therm Sp. z o.o.Łask9961380
3296Iws Tech Sp. z o.o.Osse16214129
3297Electro Services Sp. z o.o.Ełk917608
3298Lechtim Sp. z o.o. sp.k.Zaborówek58104724
3299Dioptra Sp. z o.o.Świdnik2118288
3300Zak Spółka z Ograniczną OdpowiedzialnościąMikołów47121100
3301Grinn Sp. z o.o.Wrocław191926960
3302Grand Solar Sp. z o.o.Warszawa7971508
3303Ses Sp. z o.o.Warszawa21181357
3304Aluco System Sp. z o.o.Kielce581019953
3305Investkan Sp. z o.o.Bydgoszcz24171737
3306Hydroz Sp. z o.o. sp.k.Chocznia36145210
3307Sebik Piotr Kukliński sp.k.Białystok48121334
3308Thermacomfort Sp. z o.o.Tarnowskie Góry4312773
3309Elvent Sp. z o.o.Piaseczno16212288
3310DWG Magnit Sp. z o.o.Kielce26174374
3311Ngr Technologie Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski67823139
3312Project Management Sp. z o.o.Warszawa53106200
3313Ib Invest Sp. z o.o.Zabrze2018289
3314Hardy'S Industries Sp. z o.o.Kraków9961626
3315Dwd Bautech Sp. z o.o.Poznań91613127
3316Trochę Słońca Sp. z o.o.Warszawa15212870
3317Fasady Serwis Sp. z o.o.Wielka Wieś6091034
3318Barbara Sp. z o.o.Ruda Śląska261631484
3319Abs-Bud Sp. z o.o.Piła728353
3320Monter Sp. z o.o. sp.k.Niewodnica Kościelna22188103
3321So Bud Sp. z o.o.Bochnia5410554
3322Markx Sp. z o.o.Częstochowa7181585
3323JWP Engineering Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza6492610
3324Kronad Inwestycje Sp. z o.o.Warszawa6685914
3325Mprojekt Polska Sp. z o.o.Warszawa201844177
3326AN - BUD Sp. z o.o.Kraków6392005
3327P&Q Sp. z o.o.Białystok619131112
3328Netport.Co Sp. z o.o.Szczecin3015133
3329Pracownia Ruka Projekt Sp. z o.o.Legnica658183
3330EL - MAT Sp. z o.o.Pysząca5610274
3331Jmb Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.Kamionki33142989
3332Zistan Sp. z o.o.Poznań9965395
3333Vermers Project Sp. z o.o.Gdynia4612483
3334El Professional Sp. z o.o.Kębłowo521127278
3335Gemi-Tech Sp. z o.o.Konin53108364
3336Mesti Sp. z o.o.Czerwonak19193834
3337Pniewski Architekci Sp. z o.o.Gdynia8571384
3338Ciepły Dom Sp. z o.o.Karnków7873580
3339JHM Building Sp. z o.o.Piła3813671
3340Prowable Sp. z o.o.Kalisz44122010
3341Doorpanels Sp. z o.o.Niemodlin986373
3342Tur Sp. z o.o.Wrocław40132739
3343Alpha Solar Sp. z o.o.Warszawa10557111
3344Pratko Development Sp. z o.o.Rzeszów8764971
3345Conceptum Sp. z o.o.Wyszogród1024612
3346Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.Białystok1620195278
3347Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Martex Sp. z o.o.Tarnów5893953
3348Hydro-Instal Hojniak Sp. z o.o.Muszyna886913
3349Instalbud E.Gałek i Partnerzy sp.j.Lubycza Królewska271617763
3350Beskom Sp. z o.o.Mikołów33142311
3351Grupa Kontakt Sp. z o.o.Skierniewice7574525
3352Em Invest Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski5011965
3353Pme Instalacje Sp. z o.o.Warszawa807316
3354Techmar-Instal Klukowska sp.k.Gdańsk41126937
3355ZSRG Sp. z o.o.Żory2417118924
3356Fire Force Sp. z o.o.Zielona Góra3214266
3357Bakamax Sp. z o.o.Iwanowice Małe17194302
3358Akces Bk Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice88615431
3359Foor Sp. z o.o.Katowice39135557
3360Markazan Sp. z o.o.Walawa738151
3361Lofft Construction A. Matiaszkiewicz sp.k.Wrocław8377178
3362Victum Professional Sp. z o.o. sp.k.Grodków7382326
3363Etc Architekci Sp. z o.o. sp.k.Wrocław28154207
3364Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Inżbud Błonie Sp. z o.o.Błonie18192260
3365Budraf Sp. z o.o. sp.k.Wałbrzych37132227
3366Admar Technika Grzewcza Sp. z o.o.Bielsko-Biała9664005
3367Bau - Technik Sp. z o.o. sp.k.Jarocin142130541
3368Proinvest Sp. z o.o.Rawicz74730517
3369Ratyński Design & Build Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski8864111
3370Energo Full Sp. z o.o.Lecka50102582
3371Centrum Ekspertyz i Rzeczoznawstwa Certi Sp. z o.o.Warszawa1520193
3372Promit Sp. z o.o.Bydgoszcz54105635
3373Metalres Sp. z o.o.Domaradz1719417
3374ADM Elektrik Sp. z o.o.Konin341417063
3375M4wind Nowicki Petters sp.k.Szczecin201886438
3376Mromont Sp. z o.o. sp.k.Oborniki291546294
3377Ovk Sp. z o.o.Wrocław2915599
3378Handrail- Service Sp. z o.o.Sulechów11234210
3379Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo-Handlowe Zeliaś sp.j.Tarnów68839638
3380Prestigio - Art Morek sp.k.Przytkowice102310915
3381Alcom Sp. z o.o.Boleścin5898535
3382Markus Grupa Instalacyjna Sp. z o.o.Radom1055627
3383Hbmag Sp. z o.o.Katowice39131086
3384Zesko Sp. z o.o.Ciasna4012583
3385Wellma Investment Sp. z o.o. sp.k.Opole5697565
3386Emg Estate Sp. z o.o.Łódź53101504
3387Solidni Elektrycy Sp. z o.o.Złotoria7771235
3388Zao Team Sp. z o.o.Kraków807255
3389Kosstrukcja Sp. z o.o.Kosakowo7975916
3390Zilinskis Sp. z o.o.Toruń56928481
3391Inare Sp. z o.o.Kraków511017444
3392Klp Sp. z o.o.Bobrowice51102887
3393Aqualite Sp. z o.o. sp.k.Pietrzykowice441114255
3394PB Mikropal Sp. z o.o. sp.k.Katowice7973676
3395Firma Bartosz sp.j. Bujwicki, SobiechBiałystok351344543
3396JGP Engineering Sp. z o.o.Wrocław19182844
3397Wattoria Sp. z o.o.Lublin11224851
3398Anrod Sp. z o.o.Niepołomice491013388
3399Amper S.I. Sp. z o.o.Grodków18181733
3400Nivelir Home Sp. z o.o.Wrocław1420300
3401Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Karos H. Olchowski A. Olchowska sp.j.Sędławki471112963
3402Eld Poland Sp. z o.o.Poznań8462152
3403Tommasch Sp. z o.o.Gdynia23161493
3404Construct Work Sp. z o.o.Myślibórz995939
3405PRI Insbud - Bis Sp. z o.o.Pruszków26158059
3406Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anpol Sp. z o.o.Radzionków18184103
3407Alkom Serwis Sp. z o.o.Nowy Tomyśl7672387
3408Asmedica Sp. z o.o.Lublin102225084
3409Rcm Sp. z o.o.Niedrzwica5892369
3410Budownictwo Maciejak Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno171810442
3411Stach-Pol Sp. z o.o.Ropa539729
3412PBO Nowak Sp. z o.o. sp.k.Klonówiec34139715
3413Polski Komfort Sp. z o.o.Kolonia Lesznowola6886644
3414Info-Bud Sp. z o.o.Lędziny926312
3415Protonn Sp. z o.o.Szczecin797786
3416Matix Sp. z o.o.Jarosław17186560
3417Karkonoskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.Mysłakowice30143485
3418Apro Polska Sp. z o.o.Kórnik112115157
3419HL Systems Sp. z o.o.Gniezno26155331
3420Nemesia Sp. z o.o.Grybów271510558
3421NBPK Sp. z o.o.Rososz1419381
3422Astroenergy Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski30145451
3423Bdgih Sp. z o.o.Szczecin2017601
3424Timmer Sp. z o.o.Tarnowskie Góry26156893
3425Diomar Sp. z o.o.Warszawa36134047
3426Wentoklima Sp. z o.o.Kraków588226
3427Abell Sp. z o.o.Gdańsk51101041
3428Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o.Kraków281564492
3429Spec-Electro Sp. z o.o.Leśna886366
3430Lono Invest Sp. z o.o.Rawicz6682083
3431Lembau Sp. z o.o.Warszawa1618431
3432Eco-Tech Energy Sp. z o.o.Bielsko-Biała7871828
3433Wajda Sp. z o.o.Wrocław23163816
3434Defur Sp. z o.o.Poznań4311322
3435Free Sun Energy Sp. z o.o.Warszawa48102242
3436Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Karbon Sp. z o.o.Rybnik51103496
3437Agencja Użytkowania i Poszanowania Energii Sp. z o.o.Łódź2715504
3438All-Tech Group Sp. z o.o.Toruń9853501
3439Arche S.A.Warszawa3014654776
3440Guardian Apartments Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała22162711
3441Addal Sp. z o.o.Bydgoszcz737667
3442Pozreco Energy Sp. z o.o.Rgielsko39121404
3443Eltech Łódź K.M. Dąbrówka Sp. z o.o.Łódź24164946
3444Mostostal Zabrze Biprohut S.A.Gliwice331317725
3445Hydrobud Sp. z o.o.Trzebinia975427
3446Hydraulik Kaszuby Sp. z o.o.Wygoda Sierakowska9157133
3447Citygroup Sp. z o.o.Bielsko-Biała9653510
3448Budmal - Art Sp. z o.o.Marki30141956
3449Habas Sp. z o.o.Katowice6182694
3450MBS Budownictwo Sp. z o.o.Dopiewiec5494481
3451Zakład Budowlany Antczak sp.j.Drezdenko421117737
3452Inkom S.A.Wrocław311437446
3453VOLTER GROUP Sp. z o.o.Zgierz27144815
3454Polish Contractors Sp. z o.o.Poznań578681
3455Polskie Centrum Fotowoltaiki Sp. z o.o.Warszawa6381620
3456Monteres Sp. z o.o.Przeworsk27145232
3457Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Darwo D. Napierała, W. Kowalczak sp.j.Oborniki271551281
3458Expom Sp. z o.o.Lubycza Królewska935666
3459Grupa Metalcraft Sp. z o.o.Kalisz8369883
3460Zakład Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o.Złotów13201117
3461Imk Piping Company Sp. z o.o.Nowy Świat37122628
3462DS Capital Sp. z o.o.Warszawa7172257
3463Siedleckie Przedsiębiorstwo Budowlane Tasta Sp. z o.o.Siedlce18171525
3464Baks Sp. z o.o.Katowice1917569
3465Cira - Budownictwo Sp. z o.o.Chorzów638313
3466SND - BUD Sp. z o.o.Poznań34134478
3467Wodociągi Wiejskie Sp. z o.o.Łomża5196805
3468Montostal Silesia Sp. z o.o.Kocikowa49103845
3469M.S.M. Budownictwo Sp. z o.o.Makowisko2814693
3470Jrw Fundamenty Sp. z o.o. sp.k.Kraków8864278
3471Pim-Bud Sp. z o.o.Ząbki24154518
3472Ergy Sp. z o.o.Straszyn628390
3473Geocad Sp. z o.o.Warszawa13192389
3474TM Building Sp. z o.o.Wrocław7864685
3475Salia Sp. z o.o.Bydgoszcz15182199
3476Fast Kraków Sp. z o.o.Kraków32135481
3477Budart Sp. z o.o. S.K.A.Chorzów23156312
3478Trans - Met Chodkiewicz, Lipiński sp.j.Mińsk Mazowiecki81631032
3479Agrosolar Polska Sp. z o.o.Białystok261535299
3480Lux Lokum Sp. z o.o.Popów6381254
3481Powent Sp. z o.o.Kościan28142407
3482Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o.Bydgoszcz23152308
3483Usługi Remontowo Budowlane Heliński Sp. z o.o.Krępiec549353
3484INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A.Kościan55965280
3485Termolit Sp. z o.o.Wrocław5983928
3486Mk Kontrakt Sp. z o.o.Szczecin45103086
3487Mg Inwestments Sp. z o.o.Poznań727472
3488Eko-Tynk Sp. z o.o.Warszawa441025203
3489Osiedle Stara Cegielnia Sp. z o.o.Warszawa5396896
3490Maxrol Sp. z o.o.Olsztyn509596
3491CALESCO S.A.Szczecin231513656
3492Global - Energy sp. z o.o.Szczecin401120822
3493Climatechnic Sp. z o.o.Łódź2116379
3494Hemleccy Sp. z o.o.Ruda Śląska38112267
3495Lion Environmental Sp. z o.o.Warszawa31131556
3496Eko-Budbrand Sp. z o.o. sp.k.Nadarzyn24151636
3497Żurawie Bprz Sp. z o.o.Białystok13197290
3498Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Skotaqua Sp. z o.o.Dąbie737742
3499Proton Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój5392557
3500Dan Dav Sp. z o.o.Zielona381113472
3501Modern - Bud Strugała sp.j.Starokrzepice391121206
3502Zakład Budowlano-Remontowy LATER Sp. z o.o.Rymanów77612309
3503Bormat Sp. z o.o.Maszewo Duże271416817
3504AK Klimatyzacje Sp. z o.o.Komorze22156332
3505Energo-Volt Sp. z o.o.Lublin71720182
3506Tele-Trans Sp. z o.o.Wrocław17175272
3507Izomar - Polref Sp. z o.o.Warszawa401138777
3508Wido - System Sp. z o.o.Myślenice7663572
3509Ozelektrotechnika Sp. z o.o.Nowy Sącz38111564
3510Przedsiębiorstwo Energetyczne Elektroinstal sp.j. Józef Łaniusz i Mieczysław GreńPrzeworsk5382831
3511Moduł X Sp. z o.o.Gdynia30133784
3512Kapmar Serwis Sp. z o.o.Olsztyn33123809
3513Eksa Sp. z o.o.Łódź60816603
3514Ecohouse Sp. z o.o. Invest sp.k.Miszewo18162812
3515D&M Immo Sp. z o.o.Kościołków608253
3516Saacke Polska Sp. z o.o.Kraków20164319
3517Solis Sp. z o.o.Warszawa28131394
3518Lempi Sp. z o.o.Gdańsk20163306
3519Kingmar Sp. z o.o.Katowice1219633
3520Stal-Mont Sp. z o.o.Jasień5986520
3521Sigma Connectivity Sp. z o.o.Warszawa67710033
3522Mont-Max Sp. z o.o. sp.k.Stromiec51914337
3523Zakład Ogólnobudowlany Mega Marian Radliński Eugeniusz Kaczyński sp.j.Stargard7173551
3524Przedsiębiorstwo Budowlane Kompleks - Krzysztof Króliczek i Wspólnicy sp.j.Jastrzębie-Zdrój341220721
3525Ukr-Bud Sp. z o.o.Kołobrzeg2315466
3526Ostrovski Sp. z o.o.Bełchatów40111054
3527Kol-Tech Solutions Sp. z o.o.Gdańsk30131281
3528Grupa Entropia Sp. z o.o.Wałbrzych7562323
3529Przedsiębiorstwo Euroaqua Sp. z o.o. sp.k.Poznań11196525
3530Grupa Termopian Sp. z o.o. sp.k.Czechowice-Dziedzice18162632
3531Albert Sp. z o.o. Projektowanie i Wykończenia Wnętrz sp.k.Gdańsk5192306
3532Ertronix Sp. z o.o. sp.k.Chwaszczyno4791567
3533Inżynieria Spawalnicza Sp. z o.o.Olsztyn1916437
3534CTI Elektrotechnika Sp. z o.o.Olsztyn47104829
3535RSK Polska Sp. z o.o.Warszawa18164941
3536Paka.Archi Sp. z o.o.Skierniewice776489
3537Nm-D Sp. z o.o. sp.k.Gdynia7079885
3538Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.Łódź875144937
3539For2 Sp. z o.o.Poznań111917514
3540Probis Sp. z o.o.Pruszków30139212
3541PG Good Floor Sp. z o.o. sp.k.Stara Sławogóra6573907
3542Agrobud Sp. z o.o.Zakrzewo32133557
3543Creator Sp. z o.o.Gdańsk7266641
3544Bms Center Sp. z o.o.Gdynia627205
3545Grupa Phobos Sp. z o.o.Chorzów64722026
3546Sanitgaz CM Sp. z o.o.Lublin38115131
3547Saportia Sp. z o.o.Radom17169796
3548Greka Hvac Sp. z o.o.Bydgoszcz45102364
3549Modern Classic Sp. z o.o.Warszawa16178997
3550PBH ESCO-BUD Sp. J. Waldemar Przepiórka i S-kaPuławy341210022
3551Polterms Sp. z o.o.Łajski46101580
3552Awiata Serwis Sp. z o.o.Warszawa5972236
3553Zakład Budownictwa Liniowego Telbial Sp. z o.o.Biała Podlaska33128858
3554Gridnet Sp. z o.o.Warszawa131812782
3555Inform Sp. z o.o.Oświęcim2115131
3556DIP Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o.Jelenia Góra73637631
3557Agencja Handlowa Baza Sp. z o.o.Wałcz6278548
3558Aurum 2 Development Sp. z o.o.Walendów261476105
3559Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dam-Bud Bis Sp. z o.o.Zielona Góra5681203
3560Consbud Sp. z o.o.Chyliczki281332854
3561TK Energy Sp. z o.o.Sędziszów6272886
3562Fox Media Sp. z o.o.Częstochowa3212691
3563Epcido Sp. z o.o.Gdańsk6969680
3564Al-Constructie Sp. z o.o. sp.k.Kutno40101580
3565Projekt Budowa Sp. z o.o.Skórzewo4899764
3566Eta Sp. z o.o.Nowy Sącz1617700
3567Tigma - Bud Sp. z o.o.Sędowice65725193
3568Tom&Hed Sp. z o.o.Żywiec7061133
3569Smsklima Sp. z o.o.Dębowa Góra251412720
3570Fiber Poland Sp. z o.o.Poznań27133626
3571Insta L-Bud Plus Sp. z o.o.Warszawa251459396
3572Somati System Polska Sp. z o.o.Opole1716288
3573Sb Sp. z o.o.Kiełpiny15171107
3574Prime Construction Sp. z o.o. sp.k.Szczecin48969256
3575Futura Sp. z o.o.Łęgi4310356
3576Gelco Sp. z o.o.Warszawa6074006
3577Daszer Sp. z o.o.Rzeszów16166159
3578Giera Company Sp. z o.o.Lasocice716476
3579Kcp-Process Sp. z o.o.Poznań5483611
3580Polski Komfort Logistic Sp. z o.o. sp.k.Nowa Wieś Legnicka36114471
3581Matbud Sp. z o.o.Warszawa76624307
3582Energymate Sp. z o.o.Sulejówek499907
3583Ltl Elektrotechnika Sp. z o.o.Warszawa5081142
3584D.O.D. System Sp. z o.o. sp.k.Szczecin121715482
3585Fasadagroup Sp. z o.o.Gdańsk637967
3586Gs Klima Sp. z o.o.Poznań191515545
3587Alex Sp. z o.o.Ząbki1716855
3588Ekstrabud Sp. z o.o.Szczawnica1317934
3589Lkd Konstrukcje Sp. z o.o.Warszawa7951656
3590Brzozowski Abp Sp. z o.o.Katowice558489
3591Budowlana Spółka Inżynierska P. Libront, M. Sendor sp.j.Kraków211418126
3592Abart Wykładziny E.M. Płowaś sp.j.Kraków231411758
3593B-Act S.A.Bydgoszcz5187506
3594Dg System Sp. z o.o.Wrocław597756
3595Daldehog INTL Sp. z o.o.Wrocław291392436
3596RKMS Sp. z o.o.Łaziska Górne5382566
3597Polska Energetyka Słoneczna Sp. z o.o.Warszawa16166281
3598Buczkowscy Sp. z o.o.Gierzwałd58719911
3599Ferro Wings Sp. z o.o.Zielona Góra4596805
3600Wareg - Bud Sp. z o.o.Warszawa5181788
3601Amiva 2.0 Sp. z o.o.Wrocław24145979
3602Przedsiębiorstwo Robót Wodno - Kanalizacyjnych Rokan Rość Dawid sp.j.Rzeszów35115619
3603Kontrakt Biuro Projektowo Konsultingowe Sp. z o.o.Gdańsk30124459
3604Budomart Sp. z o.o.Koszalin17164268
3605Hydrokop Sp. z o.o.Łuzki5773872
3606Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.Gliwice666184769
3607Horizon Line Sp. z o.o.Sosnowiec548769
3608Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o.Gdańsk52810616
3609Sar Sp. z o.o.Katowice10182749
3610Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Zis-1 sp.j. Dariusz Molendowski i WspólnicyPłock24132942
3611TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o.Gdańsk80544119
3612Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.Myślenice301229691
3613Eden Lmk Sp. z o.o.Poznań3012140
3614Tech-Mont Engineering Z. Brzeziński E. Sochacki sp.j.Włocławek49810928
3615Altair Sp. z o.o.Gdańsk6174745
3616Senukai Sp. z o.o.Warszawa3211437
3617Sora Sp. z o.o.Warszawa1915309
3618Wtórbet Sp. z o.o.Bielsko-Biała351142970
3619Oknomar Sp. z o.o.Warszawa22145624
3620Irbud Sp. z o.o.Płock241324431
3621Vikyakvik Sp. z o.o.Wieliczka538410
3622Biowatt S.A.Poznań73610821
3623Agos-Gemes Sp. z o.o.Katowice4392092
3624Strefa 139I6 Sp. z o.o.Tarnowska Wola469149
3625Sunnetwork Sp. z o.o.Włodawa459865
3626Eco Bau Technic Sp. z o.o.Krosno12177087
3627Technika Wink Sp. z o.o.Wrocław28125521
3628TG PLUS Sp. z o.o.Warszawa68619436
3629Pbtel Sp. z o.o.Poznań16153649
3630Biuro Ekspertów Budownictwa Sp. z o.o.Iława6073103
3631Signateq Sp. z o.o.Kołobrzeg5081276
3632Eco Cool Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle2014912
3633Nsh Engineering Sp. z o.o.Gdańsk7061745
3634Control System Instalacje Sp. z o.o.Błonie40107812
3635Enercor Sp. z o.o.Radomsko1615173
3636Twm Sp. z o.o.Poznań4598761
3637Jotel Connect Sp. z o.o.Gdańsk7751111
3638Smk Serwis Sp. z o.o.Wrocław1416935
3639Dobra Klima Sp. z o.o.Łomianki29121752
3640Antinus Sp. z o.o.Skierniewice351148909
3641Wektor Sp. z o.o.Gdańsk7254164
3642Ea Services Sp. z o.o.Sułów538832
3643Siga-Tech Zuchara sp.k.Maszków291216612
3644HONEYWELL Sp. z o.o.Warszawa478187960
3645Ibds Sp. z o.o.Rzeszów3810994
3646Przedsiębiorstwo Budowlane Komin Piec Bud Majcherczyk i Wspólnicy sp.j.Bydgoszcz7454080
3647Spółdzielnia Socjalna Nasza FirmaGodziesze Wielkie2613848
3648Sakom Sp. z o.o.Paprotnia2413666
3649Boskiedomy.Pl Sp. z o.o.Tłuszcz518198
3650Solid Energy Group Sp. z o.o.Ełk676491
3651Elbox Sp. z o.o.Rogowiec11178649
3652Gc-System Sp. z o.o.Zielonki34113662
3653Mf Projekt Sp. z o.o.Wrocław597716
3654Total Wind PL Sp. z o.o.Konikowo281231370
3655Vitek Sp. z o.o.Łódź1416334
3656Murbud Sp. z o.o.Wrocław2712846
3657Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tratex Sp. z o.o.Toruń27121975
3658A2 Solarit Sp. z o.o.Mrągowo1316768
3659Nexbau Sp. z o.o.Karpicko271275195
3660Nowoczesne Elewacje Sp. z o.o.Toruń4297586
3661Probud - Inwestycje Sp. z o.o.Warszawa34112967
3662Bud-An M. Cieślak i Wspólnicy sp.j.Kalisz31114425
3663Plasticon Site Services Sp. z o.o.Toruń52710651
3664Msvent Sp. z o.o.Skarszyn35103286
3665Zoa Architekci Sp. z o.o.Warszawa39103144
3666Mce Fotowoltaika Sp. z o.o.Klecza Dolna36103784
3667Forma Architektura Sp. z o.o.Kraków20141881
3668Arma Term Sp. z o.o.Białystok468761
3669Geoline Sp. z o.o. sp.k.Rokitki587500
3670Cdf Architekci Sp. z o.o. - sp.k.Poznań16156261
3671Gadya Sp. z o.o.Warszawa35104760
3672Kazet Sp. z o.o.Głogów291225244
3673EL-MOT Józef ZnojekTuszyn70526995
3674OBO Polska Sp. z o.o.Rzeszów35108675
3675Garde Łoziński - sp.k.Wrocław4784881
3676Segus Sp. z o.o.Szczecin18145533
3677Algeo Sp. z o.o.Grabownica Starzeńska64624625
3678Gazosystem Sp. z o.o.Stalowa Wola27126212
3679Termo-Zedbud Sp. z o.o.Pszczyna46812723
3680Ma&Wo Sp. z o.o.Szczawnica656538
3681Mechako Sp. z o.o.Łódź439392
3682Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Rodam Sp. z o.o.Wocławy27122422
3683Mmka Sp. z o.o.Rybnik34101951
3684S.T.Architekci Robert Szular i Maciej Trybus Sp. z o.o.Rzeszów5472390
3685Alfarex Sp. z o.o. - sp.k..Warszawa17146626
3686Proizol Sp. z o.o.Warszawa4094106
3687Namori Sp. z o.o.Gdańsk21131988
3688Profi Projekt Majewski, Tokarz sp.j.Kraków22131211
3689Axol Sp. z o.o.Chorzów1315449
3690Ka-Bet Sp. z o.o.Budzów3310260
3691Firma Budowlana Domex Sp. z o.o.Lidzbark Warmiński12161497
3692Mądry Prąd Sp. z o.o.Borów11163535
3693Kerd Sp. z o.o.Kołobrzeg50730640
3694Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o.Szczecin7056123
3695Elektroteg Sp. z o.o.Księginice3798185
3696Poznańska Fabryka Urządzeń Sp. z o.o.Poznań27124471
3697Przedsiębiorstwo Produkcyjne Usługowe i Handlowe Beapol - Sp. z o.o.Kościerzyna28121738
3698Befa - BisLublin30113190
3699BUD - MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano - MelioracyjneDzierżoniów18145019
3700Disastro Sp. z o.o.Kraków448874
3701Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Budownictwa i Instalacji KOMA Maciej KowalskiToruń55720132
3702Adb-Trading Sp. z o.o.Międzyrzecz6461315
3703Lw Unibud Sp. z o.o.Trzebinia547530
3704Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Budomex Sp. z o.o.Kraków5861748
3705Jordan Ndt Sp. z o.o.Elbląg616667
3706MD Technologie Sp. z o.o.Warszawa141512893
3707Mfrmgr Sp. z o.o.Warszawa3310408
3708Horizont Sp. z o.o.Gdańsk57633123
3709Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o.Wrocław51713001
3710Palgeo Sp. z o.o. sp.k.Kielce13156909
3711Eam Service Sp. z o.o.Gdańsk1614908
3712Przedsiębiorstwo Budowlane Budopol Sp. z o.o.Częstochowa37913114
3713Photosun Sp. z o.o.Głowno12153492
3714Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Tychy44878726
3715Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o.Iława1215142355
3716Max Nova Sp. z o.o.Kraków458784
3717TBP Interprojekt Sp. z o.o.Łódź40911426
3718Ekotech Sp. z o.o.Grzędzice1116580
3719Ramp Investments Sp. z o.o. sp.k.Murowana Goślina13158786
3720El-Pol Installations Sp. z o.o.Wielgomłyny26128230
3721Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe Ntb Sp. z o.o.Skawina281129279
3722Sanrol Sp. z o.o.Nisko6554803
3723Ms Usługi Inżynierskie Sp. z o.o.Kraków4582210
3724WS-DIC Sp. z o.o.Tarnobrzeg161423573
3725Instom Sp. z o.o.Łódź54715592
3726Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Ognisko 2-GieWarszawa478304
3727Bau-Bartek Sp. z o.o.Nowy Targ5471428
3728Nkl-Instaltech Sp. z o.o.Lublin4281049
3729Zakład Stolarki Budowlanej Sobański sp.j. Marcin SobańskiCzechel23124741
3730Morskie Zacisze Sp. z o.o.Koszalin4782436
3731Foto Volt Eko Energia S.A.Tychy17141870
3732ESSA CS Sp. z o.o.Tarnów5861923
3733Geolid Sp. z o.o.Wrocław1714300
3734Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Żyrardów211322268
3735Elmax Żywicki Sp. z o.o.Tychy56618016
3736RG BUD Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5861840
3737Exoor Sp. z o.o.Rzeszów13155766
3738Kalla Sp. z o.o.Katowice54657797
3739Einżynieria Sp. z o.o.Chorzów2611682
3740Geotechnika Silesia Sp. z o.o.Katowice349886
3741Anchem Sp. z o.o.Koszalin15143966
3742Telbud S.A.Poznań301026526
3743Elektryka Morska Sp. z o.o.Szczecin22121307
3744Stavcon Sp. z o.o.Kraków4672481
3745Przedsiębiorstwo Oszczędzania Energii Esco Sp. z o.o.Kraków34919596
3746Bkb Sp. z o.o.Krzeszów12154625
3747Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Grem Glonek sp.j.Lublin47712408
3748Tripolis Plus Sp. z o.o.Wojnicz5666557
3749BOT Sp. z o.o.Sośnica3110878
3750Climate For Technology Sp. z o.o.Warszawa18133168
3751Torrecid Poland Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki47720781
3752Chaptertwo Sp. z o.o.Kraków398282
3753Verma Sp. z o.o.Lusowo25111694
3754Budmix Sp. z o.o.Wąsoskie Holendry23127488
3755Tok-Gaz Sp. z o.o.Rząśnia42810960
3756BUD-AN Sp. z o.o.Kalisz50743571
3757Pol-Build Sp. z o.o.Warszawa2711893
3758Euro Team Trader Sp. z o.o.Warszawa25111869
3759Cebe Group Spółka z Ograniczoną OdpowiezialnościąMikołów349422
3760Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Budnex Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1215197890
3761Polting S.A.Gliwice58632348
3762Bt Project Sp. z o.o.Poznań24115204
3763Ghd Budownictwo Sp. z o.o.Chojniczki3591622
3764Przedsiębiorstwo Budowlane Awers Sp. z o.o.Zgłobień28107372
3765Alles Sp. z o.o.Poznań3392257
3766Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Strzelec Sp. z o.o.Koszalin457791
3767SC EKO Sp. z o.o.Słupsk6152090
3768Grupa 4c Sp. z o.o.Kraków1713491
3769Bpe Sp. z o.o.Mikołów4879329
3770Pixel Sp. z o.o.Małkinia Górna5461416
3771Soter System Sp. z o.o., Nazwa Skrócona: Soter System Sp. z o.o.Kolbuszowa388498
3772Proeko Grupa Sp. z o.o. sp.k.Skawina46710739
3773Urba Architects Sp. z o.o.Kraków5663000
3774Scan-Nord Sp. z o.o.Kartuzy25113895
3775Instech Sp. z o.o. sp.k.Zabrze29105790
3776Qall - Tech Sp. z o.o.Kraków1912988
3777Architektencenter Krakau Sp. z o.o.Kraków516207
3778Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Klimat Sp. z o.o.Gdynia5664125
3779Pracownia Systemów Energetycznych Kraków Sp. z o.o.Kraków595904
3780Dantex Sp. z o.o.Warszawa4373672
3781Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Konin46747912
3782Palmer Sp. z o.o.Kraków20123520
3783Pro-Invest Sp. z o.o.Sopot4181649
3784Mpgk Sp. z o.o.Wągrowiec4973799
3785Alman Sp. z o.o.Raszyn4972045
3786Ferrum Budownictwo Sp. z o.o.Kraków3598195
3787Fuste Polska Sp. z o.o.Warszawa359433336
3788Gebwell Sp. z o.o.Chwaszczyno52618470
3789Zakład Inżynierii Sanitarnej Winsan Lech Walkiewicz Zbigniew Warwarko sp.j.Ścinawka Średnia3197313
3790Mim Constructions Sp. z o.o.Grudziądz5954189
3791Projmors Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.Gdańsk48714961
3792Cdi Konsultanci Budowlani Sp. z o.o.Bydgoszcz45712295
3793Optiq Sp. z o.o.Grabów nad Prosną28104667
3794Polster Elektronika - Automatyka U. Tuszyńska sp.k.Podlas24111901
3795Synergy Company Sp. z o.o.Wierzbie24111763
3796ITS Sp. z o.o.Koszalin3598979
3797Waland Sp. z o.o.Kraków1214136
3798Agat-Serwis Sp. z o.o.Białystok14138137
3799Ita Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo40840546
3800Blick Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie3882692
3801Pur Aqua System Sp. z o.o.Warszawa3194410
3802A.M. Inwest Sp. z o.o. sp.k.Pułtusk5168149
3803Elektro-Remontek Sp. z o.o. sp.k.Krzyszkowice291016108
3804Psw Inwestycje Sp. z o.o.Łuków11142296
3805Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud Sp. z o.o.Żary41728004
3806Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o.Warszawa181226068
3807Wiksbud Sp. z o.o.Lipno271041268
3808Mercor S.A.Gdańsk358206307
3809Budraf Sp. z o.o.Wałbrzych1314133
3810Gridnet Projekt Sp. z o.o.Warszawa17122083
3811Fiabling Sp. z o.o.Warszawa329772
3812Insan Sp. z o.o.Dębina5552355
3813Reconcept Sp. z o.o. sp.k.Warszawa13134794
3814Prosecurity Polska Sp. z o.o.Poznań4671825
3815Conres1 Sp. z o.o.Szczecin4572347
3816Nt Solutions Sp. z o.o.Krosno2411121
3817Ito Plus Sp. z o.o.Bydgoszcz5751098
3818KBR Invest Sp. z o.o.Gniezno11142887
3819MK Marine International Ltd Sp. z o.o.Gdynia1712906
3820Rem - Bud Grzebyszak sp.j.Jarocin4179823
3821Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Przem-Bud Sp. z o.o.Mikołów4761915
3822X-Al Budownictwo Sp. z o.o.Wodzisław Śląski496189
3823Baltic Sun Sp. z o.o.Gdańsk348321
3824Przedsiębiorstwo Budowy Elektrowni i Przemysłu Beton-Stal Ostrołęka Sp. z o.o.Ostrołęka36839912
3825Art Wind Service Sp. z o.o.Zielona Góra1712329
3826Stillas International Service Sp. z o.o.Poznań2211638
3827Frabe Sp. z o.o.Kraków20113421
3828Re-Energia Sp. z o.o.Starachowice3382704
3829Vortico Sp. z o.o.Wołomin17122015
3830ELKARD Sp. z o.o. Sp.K.Toruń3685433
3831Reform Architekt Sp. z o.o.Łódź22112128
3832Mt-Bud Sp. z o.o.Marki12131525
3833Belman Design Sp. z o.o.Szczecin1213575
3834Baumax Tomasz Nowakowski sp.k.Sopot11144813
3835Gold Bud Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Mrowino4961833
3836Pat Sp. z o.o.Warszawa358116
3837Arch. P. M. Sp. z o.o. sp.k.Wrocław18123053
3838Piwowarski P.S.A.Sękowo211117391
3839M&J BUD DE Sp. z o.o.Kielce4071809
3840Multi Technology Sp. z o.o.Biała3091398
3841Ekoinvestment Sp. z o.o.Krosno525971
3842Balkar Technology Sp. z o.o.Staszów201143986
3843Cutman Wyburzenia Sp. z o.o.Wyźrał2510180
3844E&C Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza22119471
3845G 41 Sp. z o.o.Toruń17121405
3846Elwind Sp. z o.o.Bydgoszcz3688680
3847Bcm Partners Sp. z o.o.Gdańsk3091412
3848Przedsiębiorstwo Instalacyjno - Budowlane Insbud Krzesińscy, sp.j.Skierniewice5161023
3849Eto Sp. z o.o. sp.k.Oława1413462
3850ElektriMont Sp. z o.o.Kraków241044509
3851Urban Construction Sp. z o.o.Elbląg3771418
3852Rolbuddach Sp. z o.o.Stary Sącz4174633
3853EUROGIPS Sp. z o.o.Jaworze34814981
3854Cleargroup Sp. z o.o.Warszawa4171278
3855Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. W OleckuOlecko3288831
3856Km-Plast Sp. z o.o.Warszawa5452087
3857Cavatina GW Sp. z o.o.Kraków1213639183
3858Green Motion Sp. z o.o.Będargowo1313923
3859Silesia Mdtech Sp. z o.o. S.K.Opole358295
3860P.R.B. Silesia Sp. z o.o.Czeladź5451719
3861Elem Sp. z o.o.Białystok141211466
3862Igit Sp. z o.o.Leszno2410276
3863Stalap Mont Sp. z o.o.Opole25101165
3864Prom Sp. z o.o.Mrozów31813864
3865Zielona Dolina Development Maksymowska Zielezińska sp.k.Bieniewice17121152
3866Tart Climat Sp. z o.o.Płock358342
3867Concept Tel Sp. z o.o.Jędrzejów2891011
3868Eldor - Bud Ostrołęka Sp. z o.o.Łomża3583421
3869Energotechnika-Sp. z o.o.Warszawa49622871
3870Pmj Sp. z o.o.Wrocław14121209
3871Pzedsiębiorstwo Usługowo- Handlowe Marella Sp. z o.o.Kraków4078001
3872Zimmermann-Haus i Sp. z o.o.Jemielnica211024632
3873Nowe Technologie Budowlane Fenster Sp. z o.o.Kraków24101738
3874New Fire Systemy Przeciwpożarowe Sp. z o.o.Szczecin476565
3875Credit M&W Sp. z o.o.Kłodnica Dolna2110151
3876Tondera Projekt Sp. z o.o. sp.k.Lubicz Górny16126804
3877Genergy Poland Oze Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk11136735
3878Dops Sp. z o.o.Rzeszów4173590
3879Simetric Sp. z o.o.Gdańsk259795
3880Gc Montage Sp. z o.o.Szlachtowa505831
3881Anpol Sprink Sp. z o.o.Mikołów3086292
3882Energia Partner Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra13122602
3883Max Power Professional Sp. z o.o.Zabrze4179500
3884Woodpecker Sp. z o.o.Warszawa4561874
3885Grimar Sp. z o.o.Katowice1711766
3886Jastrzębskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Daszek Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój131214019
3887Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Holding Sp. z o.o.Kielce121310549
3888Hasco Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz3381073
3889Bud Projekt L Sp. z o.o. sp.k.Poznań33879
3890Kons Sp. z o.o.Białystok3085459
3891Hydroart Gaca Sp. z o.o.Trzemeszno43619848
3892Volt Sp. z o.o.Gościcino15121105
3893Roka Sp. z o.o.Koszalin11137340
3894Vesta Sp. z o.o.Białystok20101200
3895Hydro NRG Sp. z o.o.Radom4865055
3896Modern Green Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski338519
3897Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Eko-Inwest S.A.Szczecin231015451
3898Walbet A.D.K. Walkowiak sp.k.Miejska Górka1213161592
3899Airsystem Sp. z o.o.Białystok19111242
3900Alpin Sp. z o.o.Rzeszów1911537
3901FPP Enviro Sp. z o.o.Warszawa3384880
3902Pracownia Projektowa Konar Sp. z o.o. - sp.k.Gdańsk17111043
3903Alfa Max Bud Sp. z o.o.Gniezno1512509
3904Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 4 Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza45612722
3905Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp.j.Częstochowa141225782
3906Elektromontaż-Poznań S.A.Poznań377174807
3907AMEL Sp. z o.o.Góra20108739
3908Mt-Most Sp. z o.o.Gdańsk17111300
3909Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych Budrox Sp. z o.o.Gostynin141232812
3910Technik Polska S.A.Płock37763446
3911Explo Sp. z o.o.Warszawa4266985
3912Navic Engineering Polska Sp. z o.o.Poznań13125476
3913Kuźma Senior Sp. z o.o. sp.k.Solec16112713
3914Ecoview Sp. z o.o.Rybnik387189
3915Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych Wergon Sp. z o.o.Lipniki45611521
3916Okna Mróz-Gudaś Sp. z o.o. - sp.k.Łódź4853144
3917Przedsiębiorstwo Budowlane Stocki Sp. z o.o.Otwock5158236
3918Go-Estate Sp. z o.o.Gdynia505344
3919Perfekt S. Machota I R. Wroński Sp.j.Wola Rzędzińska131217316
3920Geodeta, Fg Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski16113182
3921HK Bau Sp. z o.o.Biała Podlaska2693248
3922Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Transcom Sp. z o.o.Katowice221031010
3923Willihaus Sp. z o.o.Tarnowskie Góry2691003
3924Arte Wielobranżowa Spółdzielnia SocjalnaBielawa3081482
3925Multidom Leżajsk Sp. z o.o.Leżajsk11125525
3926BP BUD Sp. z o.o.Sopot269531
3927Pracownia Projektowa Budownictwa Hydrotechnicznego Aquaprojekt - Sp. z o.o.Gdańsk16111888
3928Caldor Europa Sp. z o.o. sp.k.Pleszew22103141
3929Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Techbud-Toruń Sp. z o.o.Toruń41626912
3930Lug Services Sp. z o.o.Zielona Góra495518
3931Banx Sp. z o.o.Poznań3971069
3932Półchłopek Instalacje Sp. z o.o.Krosno308512
3933Sprinkler Sp. z o.o.Warszawa36710229
3934Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Handsbud J.Puszkarewicz i W. Mikulski sp.j.Rzeszów21102426
3935Euromet Sp. z o.o.Prusice4161513
3936ELEENERGIA Sp. z o.o.Lublin4463536
3937Rgb Sp. z o.o. sp.j.Wrocław151112283
3938Translogisticeu Sp. z o.o.Biała Podlaska495963
3939Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud Sp. z o.o.Szczecin43672638
3940Trasal Sp. z o.o.Rzeszów11123135
3941Smart Euroteam Sp. z o.o.Kielce15112157
3942Intravi Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała4958642
3943Strabag Pfs Sp. z o.o.Pruszków318118877
3944Intervia Sp. z o.o.Wrocław18101429
3945Spr Polska Sp. z o.o.Czersk3476291
3946Grupa Żebrowscy Sp. z o.o.Warszawa2592069
3947Gerz Construction Poland Sp. z o.o.Wrocław3372691
3948OZE Group Sp. z o.o.Sokołów Podlaski4652144
3949Moc Paneli Sp. z o.o.Warszawa4362361
3950Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Budomont-6 Sp. z o.o.Ruda Śląska3088292
3951Ols Sp. z o.o. sp.k.Lubliniec181019055
3952Ds Inwest Sp. z o.o. sp.k.Wieruszów2291752
3953PPHU Classic Sp. z o.o.Janikowo44520754
3954Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Esprit Sp. z o.o.Sandomierz337476
3955Bremer Sp. z o.o.Kraków396476484
3956Ekobonus Sp. z o.o.Złotniki259274
3957Domy.Gd Sp. z o.o.Kawle Dolne367589
3958Sig-Mont Sp. z o.o.Katowice4063499
3959Turpis Sp. z o.o. sp.k.Wrocław4657502
3960Elecon Sp. z o.o.Mikołów4069861
3961AQUA-SYSTEM Sp. z o.o.Bielsko-Biała22914155
3962Nowator Sp. z o.o.Łódź239678
3963Inwestdom Sp. z o.o.Katowice32717413
3964DMD Instalacje Sp. z o.o.Stare Babice2781154
3965Signaltech Sp. z o.o.Tychy406425
3966Install Sp. z o.o.Zawiercie13114695
3967BB Instal Sp. z o.o.Warszawa308565
3968Zakład Usługowo - Handlowy Zmirob Rolnik, Ząbek sp.j.Tychy37615733
3969Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Aspo Witold Kieraszewicz, Grzegorz Jędrzejewski - sp.j.Bydgoszcz11124586
3970Nordlinie Sp. z o.o.Szczecin406255
3971Reca Group Sp. z o.o.Szczecin26812864
3972Esm Systems Sp. z o.o.Gdynia4354390
3973LEHMANN + PARTNER POLSKA Sp. z o.o.Konin3277467
3974Armanski Engineering Sp. z o.o.Racibórz10121663
3975Volvo Construction Equipment Poland Sp. z o.o.Wrocław35715466
3976Duet Ud Sp. z o.o.Solec Kujawski347429
3977Przedsiębiorstwo Geodezyjno Projektowe Debet Sp. z o.o.Pruszcz Gdański1311515
3978Gleeds Polska Sp. z o.o.Warszawa36625079
3979Almesta Sp. z o.o.Skowarcz4451398
3980Elmiko Sp. z o.o.Mikołów32744250
3981Przedsiębiorstwo AGAT S.A.Koluszki1710263087
3982Aifo Technic Sp. z o.o.Bochnia3179932
3983Bart Spółka z Ogranczoną OdpowiedzialnościąSosnowiec43547490
3984Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji Separator Sp. z o.o.Katowice2097090
3985Factory 2.0 Sp. z o.o.Kraków307108
3986Tekt Sp. z o.o.Łódź1411344
3987As Energy Sp. z o.o.Warszawa425146
3988S.I.B.I. Sp. z o.o.Stargard3665946
3989Broster Sp. z o.o.Janikowo171023313
3990Sufitypoland Sp. z o.o.Wrocław1410616
3991Przedsiębiorstwo Budowlane Strykowski Sp. z o.o. Sp.K.Radzimów Dolny2198762
3992Siedleckie Centrum Budownictwa Sed-Bud S.A.Siedlce219154
3993Mo-Re-Ko Sp. z o.o.Bytom1610616
3994Przedsiębiorstwo Inżynieryjno - Budowlane PRZEM - GRI Sp. z o.o. Olsztyn34621291
3995Investhome Sp. z o.o.Mierzyn199434
3996Firma Projektowo-Budowlana Apb Sp. z o.o.Sopot11114811
3997Profitect Sp. z o.o.Baczków3079947
3998Spie Stangl Technik Sp. z o.o.Świdnica258110927
3999Wiefferink Polska Sp. z o.o.Wykroty35612290
4000Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp. z o.o.Warszawa39616975
4001Pgi Sp. z o.o.Koluszki3176131
4002Hvac Fm Sp. z o.o.Warszawa1710493
4003Przedsiębiorstwo Budowlane Nike Sp. z o.o.Czeladź4056932
4004Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dźwigi Anteny Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój405680
4005Dekada Sp. z o.o.Bartki4255674
4006Pro-Sun Sp. z o.o.Łódź10123059
4007Inpronaft Sanok S.A.Sanok141011451
4008Tewes-Klima K.Skowroński sp.j.Gutkowo1311803
4009Budplan Sp. z o.o.Warszawa3071833
4010Sugg Sp. z o.o.Poznań3275797
4011Vmg Polska Sp. z o.o.Warszawa13102730
4012Gk Sprinkler Polska Sp. z o.o.Legnica151014628
4013Zakład Budowlano - Instalacyjny Jarmakowicz Zapolski Sp. z o.o.Olsztyn16102690
4014Nasza Zielona Energia Sp. z o.o.Kraków3761610
4015Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o.Szkocja405132073
4016Plan Tech Sp. z o.o.Żywiec1410827
4017Struo Sp. z o.o.Pigża1510661
4018Aarsleff Biz Sp. z o.o.Świnoujście101167829
4019Biprokom-Kraków S.A.Kraków2283693
4020Nova Bp 2 Sp. z o.o.Legionowo3763781
4021Usługi Budowlano -Transportowe Anko Stanisław Onak sp.j.Tarnów2976493
4022Al.Plast Sp. z o.o.Rybnik1410217
4023Satchwell Polska Toruń Sp. z o.o.Toruń12116938
4024Hydroinvest Sp. z o.o.Warszawa11111656
4025Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o.Lublin326423
4026Loma Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn3668624
4027Hello Sp. z o.o.Szczecin2481130
4028Villa Colonia Sp. z o.o.Bielsko-Biała4052676
4029Przedsiębiorstwo Budowlano-Inżynieryjne Horus Sp. z o.o.Gliwice14102457
4030Rs-Projekt Sp. z o.o.Nieznanowice2282528
4031Baqbau Sp. z o.o.Białystok13101001
4032Kad Sp. z o.o.Kalisz4052076
4033Akan-Servis Sp. z o.o.Warszawa2871732
4034Intech Sp. z o.o.Poznań17919432
4035Brw Instalacje Sp. z o.o.Jeżów Sudecki13101221
4036El-San-Bud Adam Jaskuła i Wspólnicy Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice25814954
4037Geopartner Sp. z o.o.Kraków3466784
4038Fabex Izolacje Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2182428
4039Inwest Instal Sp. z o.o.Trzebinia297608
4040WKL-Projekt Sp. z o.o.Wilkowice37699
4041Bst Hale Stalowe Sp. z o.o.Lwówek Śląski1791047
4042Montaż Sp. z o.o.Kraków2481173
4043Fabet - Konstrukcje Sp. z o.o.Kielce198116535
4044Travelbud Sp. z o.o.Siczki1011162
4045Max - Bud Łukasz Józefacki sp.k.Modła Królewska14102957
40463Energy Sp. z o.o.Łódź2473486
4047Czapscy Sp. z o.o.Cienin Zaborny247770
4048Lindschulte Polska Sp. z o.o.Zielona Góra1591421
4049Hubra Sp. z o.o.Warszawa336559
4050Hydratec Sp. z o.o.Białystok1988412
4051Abc-Tech Sp. z o.o.Międzyrzec Podlaski169183
4052Ergo Ekologia Sp. z o.o.Warszawa3465854
4053Mini-Bud Sp. z o.o.Łabowa2471186
4054TK Projekt Sp. z o.o.Gliwice1310963