Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna FirmaWielcy Modernizatorzy

Malinowe Hotele wspomagają zdrowie najsilniejszą na świecie wodą siarczkową

Malinowe Hotele Medical SPA to najlepsze w Polsce ośrodki, w których można liczyć na fachową opiekę lekarską, skuteczne leczenie szeregu schorzeń cywilizacyjnych oraz profilaktykę zdrowotną.

Podstawę oferty stanowią Centra Rehabilitacji, realizując oczekiwania klientów w zakresie specjalistycznej rehabilitacji, lecznictwa uzdrowiskowego chorób przewlekłych, połączonych z odpowiednią dietą i edukacją zdrowotną oraz odnową biologiczną i rekreacją. Goście mogą korzystać z pobytów wypoczynkowo-regenerujących wzbogaconych szeroką bazą kosmetologiczną, jak i typowych pobytów kuracyjnych z zastosowaniem uznanych metod leczniczych. Obejmują one balneoterapię, hydroterapię, fizykoterapię oraz kinezyterapię.

Hotele położone są w uzdrowiskowych miejscowościach, które dysponują warunkami naturalnymi i niezbędnymi do prowadzenia lecznictwa. Sieć hoteli tworzy:

Hotel****Medical SPA Malinowy Zdrój znajdujący się w uzdrowisku Solec-Zdrój (woj. świętokrzyskie) to pierwszy obiekt w Polsce, który otrzymał europejski certyfikat MEDICAL WELLNESS potwierdzający wysoki standard usług hotelowych i leczniczych oraz regularnie nagradzany w konkursie SPA Prestige Awards  tytułem Najlepsze Medyczne SPA w Polsce!

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Hotel****Medical SPA Malinowy Dwór położony w miejscowości Świeradów-Zdrój (woj. dolnośląskie) który otrzymał nagrodę „Jakość Roku 2011”, tytuł Najlepszy Resort SPA w Polsce oraz wyróżnienie magazynu „Forbes” wstępując tym samym w elitarne grono najlepszym Hoteli w kraju.

Mineral Hotel**** Malinowy Raj zlokalizowany w Solcu-Zdroju to najnowocześniejszy w regionie hotel posiadający 111 przestronnych i stylowo wykończonych pokoi i apartamentów. Oferuje bogatą gamę skutecznych zabiegów leczniczych wykonywanych w profesjonalnym Centrum Medycznym. Hotel połączony jest z jedynymi w Polsce Basenami Mineralnymi, które oferują kąpiele w wysoko-zmineralizowanej wodzie leczniczej, strefę Saun&Wellness i szereg innych atrakcji dla całej rodziny.

Malinowe Hotele są również autorem wielokrotnie nagradzanych Balneokosmetyków opartych na leczniczej wodzie siarczkowej oraz wyselekcjonowanych naturalnych składnikach aktywnych. Dermokosmetyki te kompleksowo zadbają o zdrowie naszych włosów, twarzy oraz ciała.

Image

Image

Przedłużeniem kuracji leczniczych Malinowych Hoteli jest własna niezwykle drogocenna dla zdrowia woda mineralna „Malinowy Zdrój”, która zadba o zdrowie naszego serca, polecana jest dla osób z cukrzycą i nadciśnieniem.

Sukces Malinowych Hoteli stanowi czerpana z własnego źródła najlepsza i najsilniejsza na świecie woda siarczkowa, niespotykana nigdzie indziej. Najwyższa zawartość aktywnych związków siarki (ok. 900mg  na litr) sprawia, iż ta „woda życia”, zgodnie z łacińską sentencją SPA – Sanus Per Aquam- zdrowy przez wodę, jest naturalnym źródłem zdrowia i długowieczności.

Bądź zdrowy dzięki najsilniejszej na świecie wodzie siarczkowej jaką można spotkać w uzdrowiskach polskich i zagranicznych.

Pełny zakres oferty na: www.malinowehotele.pl

Malinowe Hotele Sp. z o.o. w Solcu-Zdroju została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015, IV edycji Konkursu Wielcy Modernizatorzy Europy 2015  i w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015  na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.