Klub

Maciej Olczyk został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Maciej Olczyk, prezesa firmy Propharma Sp. z o.o. w Warszawie,  został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Zarządzana przez niego firma została wyróżniona w X edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2015.

Propharma Sp. z o.o. w Warszawie zdobyła tytuł Gepard Biznesu 2015, gdyż średnia z dynamiki przychodów netto ze sprzedaży, zysku netto i kapitału własnego w latach 2013-2014  wyniosła w jej przypadku 62,1 proc.

Jesteśmy importerem, dystrybutorem i edukatorem w zakresie usług i produktów naturalnych, zdrowych, o udokumentowanych lub znanych właściwościach pro-zdrowotnych, niskim stopniu przetworzenia i ingerencji chemicznej. Dążymy do tego, aby nasze usługi i produkty pomagały naszym klientom w utrzymaniu ich dobrego zdrowia i samopoczucia, czytamy na stronie http://www.pro-pharma.pl.

Serwisy firmy:

www.miodymanuka.pl Miód Manuka – wyjątkowy produkt pszczeli z Nowej Zelandii

www.wiecejnizeko.pl – WiecejNizEko.pl to sklep internetowy, oferujący produkty ekologicznych marek, których filozofia opiera się na propagowaniu zdrowego, odpowiedzialnego stylu życia. WiecejNizEko.pl oferuje organiczną, zdrową żywność, żywność funkcjonalną i szeroką gamę kosmetyków, stworzonych na bazie naturalnych składników. Wielką zaletą sklepu jest niezwykle bogaty wybór – znajdziemy tu produkty z całego świata: od balsamów na bazie afrykańskiego masła shea, ekologiczne środki czystości, przez nowozelandzkie miody po indyjskie, aromatyczne przyprawy.