Homely Place oferuje luksusowe apartamenty na wynajem w Poznaniu

Dom to dla każdego z nas miejsce wyjątkowe, do którego zawsze chętnie się wraca. Tutaj spotykamy się z bliskimi, pracujemy, odpoczywamy po ciężkim dniu. Dlatego apartamenty Homely Place to coś więcej niż apartamenty do wynajęcia. To komfort i bezpieczeństwo domu rodzinnego, o które dba personel, ochrona oraz 24-godzinny monitoring.

Przestronne, w pełni wyposażone wnętrza stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku, pracy, spotkań z przyjaciółmi. Każdy apartament został zaprojektowany z myślą o tych, którzy szukają wygodnego, a jednocześnie eleganckiego lokum blisko centrum Poznania.

Świetna lokalizacja apartamentów sprawia, że stanowią one idealne miejsce na spotkanie biznesowe, spotkania z przyjaciółmi lub wyjazdy rodzinne. Co więcej, apartamenty Homely Place mieszczą się w sąsiedztwie popularnych atrakcji turystycznych, zabytków, instytucji kultury, restauracji oraz pubów. Pobyt w nowoczesnych i luksusowych apartamentach niesie za sobą nieograniczone możliwości przyjemnego spędzania czasu w Poznaniu. W każdym lokum znajduje się najwyższej jakości sprzęt, a także przedmioty codziennego użytku, takie jak ręczniki, wysokogatunkowa pościel czy niezbędne akcesoria kuchenne. Wszyscy Goście mogą liczyć na atrakcyjne zniżki u naszych partnerów biznesowych.

Nasze propozycje oparte są na połączeniu funkcjonalności i estetyki. Nowoczesny sprzęt, wysokiej klasy meble czy designerskie dodatki tworzą niepowtarzalną aranżację. Każde z nich jest owocem wytężonej pracy wielu kreatywnych osób, dla których „dobrze mieszkać” znaczy „dobrze żyć”. Starannie zaprojektowane i wykonane luksusowe apartamenty na wynajem cieszą oko, a także gwarantują bezproblemowe użytkowanie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom z zakresu budownictwa oraz architektury wnętrz udało nam się stworzyć przestrzeń przemyślaną, a co najważniejsze – optymalnie zagospodarowaną.

Apartamenty są do wynajęcia na doby, cały weekend lub dłuższy wyjazd. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji atrakcyjnego lokum – do zobaczenia w Poznaniu!

www.homelyplace.pl

Homely Place Sp. z o.o. w Poznaniu została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2020 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Przedsiębiorstwo rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2018-2019 wyniosła w jego przypadku 143,5 proc. To przyniosło mu tytuł Gepard Biznesu 2020.

#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #wyróżnieniadlafirm #gepardbiznesu #businessgepard #luksusoweapartamenty