Gepardy Biznesu

Growinar dostarcza narzędzia dla przemysłu

Growinar oferuje sprzedaż i dostawę wysokiej jakości narzędzi, materiałów oraz usług dla każdego segmentu przemysłu, wyjaśnia Robert Pach, dyrektor ds. handlowych Growinar Sp. z o.o. w Krakowie.

Robert Pach, dyrektor ds. handlowych Growinar Sp. z o.o. w Krakowie:

Growinar zaczęła swą działalność w 2006 roku w Krakowie. Firma powstała z potrzeby rynku i dzięki zaangażowaniu oraz doświadczeniu wykwalifikowanej kadry zyskała zaufanie kontrahentów a także ugruntowaną pozycję na rynku dostawców narzędzi.
Growinar oferuje sprzedaż i dostawę wysokiej jakości narzędzi, materiałów oraz usług oferowanych dla każdego segmentu przemysłu.
Firma może pochwalić się szeroko rozwiniętymi kontaktami z czołowymi producentami narzędzi oraz usług z kraju jak i z zagranicy.
Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom klientów, zrzesza fachowców, którzy oferują klientom szeroki wachlarz profesjonalnych i nowoczesnych a także sprawdzonych produktów.
Czujemy się zobowiązani do utrzymywania i umacniania wizerunku oraz osiągnięć naszej firmy. Dążymy do spełniania w całości wymagań klientów nawet najbardziej wymagających.  Staramy się o to, aby w toku realizacji zamówień, na bieżąco eliminować nieprawidłowości i konsekwentnie usuwać ich źródła. W ten sposób nie tylko przyczyniamy się do zapewnienia wysokiej jakości oferowanych usług , ale jednocześnie skutecznie przeciwdziałamy źródłom wzrostu kosztów materiałów i narzędzi.
Zapewnienie wysokiej jakości narzędzi i usług należy w równej mierze do zadań kadry zarządzającej, jak i pracowników. Wymaga ona świadomego zaangażowania i aktywnego współdziałania. Polityka jakości w firmie Growinar zakłada pełną integrację wszystkich procesów i metod w zakresie zarządzania jakością oraz pełne uwzględnienie interesów i oczekiwań klienta oraz dążenie do stałej poprawy we wszystkich dziedzinach.
Growinar został nagrodzony wieloma prestiżowymi nagrodami i świdectwami handlowymi, a jako doceniany kontrahent poszerza swoją działalność o nowe rozwiązania i produkty, a także  inwestycje, aby wychodzić naprzeciw rozwijającemu się rynkowi.

Growinar Sp. z o.o. w Krakowie została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014.