Efektywne Firmy 2023: Branżowe

Efektywne Firmy 2023 Branży Handlowej

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w kwietniu 2024 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2023 uzyskały 10074 firmy branży handlowej, bo stosunek zysku netto do przychodów w latach 2021 i 2022 był wyższy niż 5 proc.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking firm według średniej stosunku zysku netto do przychodów w latach 2021-2022 r. Jeżeli była wyższa niż 5 proc., przedsiębiorstwo uzyskało tytuł Efektywna Firma 2023.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2023 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Efektywna Firma 2023

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Efektywne Firmy 2023 Branży Handlowej

LPNAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATA 2021 I 2022 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2023 R. W TYS. ZŁ
1Atos Poland Sp. z o.o.Warszawa23931048431
2Osadkowski Sp. z o.o.Bierutów1665368255
3CENTROMOR S.A.Warszawa124698467
4Desa S.A.Warszawa1202246782
5Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w RadomiuRadom7609413
6Incoga Sp. z o.o.Lublin68178766
7Merkury Market S.A.Krosno6651438093
8Ceramika Color II Sp. z o.o.Końskie64328138
9Gdyńskie Przedsiębiorstwo Handlowe Surtex Sp. z o.o.Gdynia57715263
10Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Chemia - Katowice S.A.Katowice55769157
11Jorge Sp. z o.o.Czerwieńsk55734021
12Kasmag Sp. z o.o.Warszawa48119700
13Hermes Ab Print Sp. z o.o.Warszawa389163916
14Zydo Poland Sp. z o.o.Warszawa3222763
15Biochem Polska S.A.Stara Iwiczna310287317
16GEMI Sp. z o.o.Łaziska Górne30377884
17Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxol : Czesław Bujnowski i Ryszard Świtek -sp.j.Suchedniów2919876
18Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaRzgów2851789
19Zakład Gazu Bezprzewodowego Sp. z o.o.Brzesko273796
20OLPOL Antoni Wawrzyn S.J.Olsztyn26325255
21Lexari Sp. z o.o.Łódź25844708
22Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w KołbieliKołbiel1999976
23Kraton Polymers North East Europe Sp. z o.o.Warszawa17313895
24Talega Sp. z o.o. sp.k.Chodzież1603091
25Spółdzielnia Transportu WiejskiegoŁódź1581970
26PARAMEDICA Polska Sp. z o.o.Warszawa15824947
27Aveko Sp. z o.o.Łężyce1403187
28Br Reality Polska Sp. z o.o.Częstochowa13123940
29Dimida Sp. z o.o.Warszawa12310034
30Extramarket.Pl Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów1223888
31Fuldom Sp. z o.o.Częstochowa1202148
32Feed Serwis Polska Sp. z o.o.Opole11914687
33Krakowska Grupa Medyczna Sp. z o.o.Kraków1182270
34Selveco Boats & Ribs Sp. z o.o.Wojkowice1186622
35Best Sub Europe Sp. z o.o.Lipiany117903
36Litwiński Incorporated Sp. z o.o. sp.k.Wrocław114686
37Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o.Katowice107535
38Alma Medizin-Orthopadie-Technik Sp. z o.o.Kraków1042417
39FP Atid Sp. z o.o. Sp.K.Kraków1037871
40Fundacja PrzystańSłupsk1031659
41Fda Sp. z o.o.Opole103514
42Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Alcu Bis Sp. z o.o.Żory103653
43Laboo Sp. z o.o.Warszawa1036882
44HAYGROVE POLAND Sp. z o.o.Kępno1038053
45Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Remvet Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1025096
46Anek Sroczyński sp.j.Ożarów Mazowiecki10124149
47By Energy Solutions Sp. z o.o.Biała Podlaska10010800
48Silky Sp. z o.o.Bytom9910471
49Mk Systemy Michał Kowalski sp.j.Dąbrowa996352
50Przylesie Sp. z o.o.Łask9869148
51Pbn Invest Plus Sp. z o.o.Warszawa951245
52Aprila Sp. z o.o. sp.k.Kraków941239
53Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców JutrzenkaZłocieniec943632
54Koeg Sp. z o.o.Radom923382
55Reset-Pc Wojciech Kondratowicz-Kucewicz I Adam Zams S.J.Lublin9278947
56Pres Sp. z o.o.Bydgoszcz9213250
57Finnair S.A., Oddział w PolsceWarszawa91201342
58T&L Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska911548
59Bellussi Group Int. Sp. z o.o.Łódź899146
60Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Tarnowie PodgórnymTarnowo Podgórne887889
61Kofi Sp. z o.o.Bełk874472
62Popioły Przemysłowe Sp. z o.o.Opole876860
63Bridge Sp. z o.o.Włocławek869064
64G-Tech Invest Sp. z o.o.Radom866403
65Techrail A.Orłowski sp.j.Warszawa8662519
66Ahag Grabska sp.j.Warszawa855929
67Farm Ekspert Włodzimierz Liczmański i Syn sp.j.Toruń832553
68Tlc Industrie Sp. z o.o.Warszawa832348
69Corail Ts Sp. z o.o. sp.k.Warszawa833520
70GWARANT Grupa Kapitałowa S.A.Katowice8360441
71Nevada Center Sp. z o.o.Mostki8231296
72Mojwex Sp. z o.o.Warszawa82695
73Globex Głuszek i Wspólnicy sp.j.Gorzów Wielkopolski814640
74Ardon 4safety Poland Sp. z o.o.Konin8016477
75Misico Development Sp. z o.o.Łódź8019791
76Boat Designers Sp. z o.o.Poznań801455
77Polsiko M.Pro Sp. z o.o. sp.k.Puławy794522
78Valoris Sp. z o.o. sp.k.Warszawa788034
79Sabic Innovative Plastics Poland Sp. z o.o.Warszawa7845925
80Elprosys Sp. z o.o. sp.j.Gliwice7716315
81Centrum Sukcesu Sp. z o.o.Bystrzyca Górna771765
82Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w MierzęcicachMierzęcice7718315
83Complevita Sp. z o.o. Oddział w PolsceLublin77818
84Zdzisław Bonkowski A B C - Zdzisław BonkowskiKościerzyna7661815
85Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ChełmieChełm764141
86Even Other Sp. z o.o.Katowice763628
87Inspiracja Puziuk sp.j.Choroszcz7519797
88MJGM Sp. z o.o. sp.k.Łódź759122
89Basell Orlen Polyolefins Sprzedaż Sp. z o.o.Płock75831895
90Perfexim Branding Sp. z o.o.Poznań7551450
91Madej Sp. z o.o.Warszawa759562
92Elektroszkolenia Sp. z o.o.Warszawa743017
93Cullinan Arkadiusz Michałeczko Sp.K.Szczecin74920
94Likan Sp. z o.o.Połczyno73722
95Oma Trade Sp. z o.o.Warszawa73126128
96.Mdd Dąbrowski sp.k.Sępólno Krajeńskie73143635
97Benzol-Oil Sp. z o.o.Ostrołęka7219175
98Grupa Pfi Sp. z o.o.Gdańsk7216110
99G&G.Pl Sp. z o.o.Warszawa72939
100Boma Hand Pl Sp. z o.o.Kazimierzowo717142
101Polgabo Sp. z o.o.Warszawa711743
102Shade Service Sp. z o.o.Kraków719747
103Röhm Gmbh Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa7027295
104Welser Profile Sp. z o.o.Kraków7011048
105Media House Sp. z o.o.Kraków7012596
106Europea Import - Export Sp. z o.o.Lublin701257
107Rant Sp. z o.o.Siedlce696067
108Esswell International LTD Sp. z o.o.Świecie6912882
109Findair Sp. z o.o.Kraków681864
110Opus Macha-Nawrat i S-Ka sp.j.Gliwice686032
111Etp LD Sp. z o.o.Gdańsk682241
112Apipharma Sp. z o.o.Katowice681701
113Wranex Sp. z o.o.Nowy Sącz68769
114MM Board Polska Sp. z o.o.Poznań6752992
115United Food Systems Sp. z o.o. sp.k.Lusowo676316
116Jorinco Sp. z o.o.Września677870
117Coventya Societe Par Actions Simplifiee S.A. Uproszczona Oddział w PolsceŁódź6618682
118BELLUSSI Sp. z o.o.Łódź6610927
119Slava Varsovia Sp. z o.o.Warszawa652089
120Bramid Sp. z o.o.Braniewo65976
121Tobacco Sp. z o.o.Świnoujście65364
122Validus Sp. z o.o.Łomża65393
123Aran Sp. z o.o. w WyszkowieWyszków651359
124Distribuo Sp. z o.o.Poznań6411473
125Dotprint Patryk Piotrowski sp.k.Bochnia642040
126Vip Consulting Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów648362
127Gudel Sp. z o.o.Bielsko-Biała6354513
128Geona Polska Sp. z o.o.Warszawa63474
129Guapex Polska Sp. z o.o.Jelenia Góra621420
130Room Sp. z o.o.Kraków622015
131Długo-Pol Sp. z o.o.Długobórz62981
132Gtec Polska Power On Sp. z o.o. sp.k.Raszyn6210010
133Bml-Sol Sp. z o.o.Żagań614430
134Interdom Sp. z o.o.Zgorzelec61668
135Techsource Sp. z o.o. sp.k.Legionowo612023
136Ekopal Sp. z o.o.Puławy616185
137Helica Sp. z o.o. sp.k.Warszawa611738
138Ineon Olszowiak sp.k.Ostrów Wielkopolski6156149
139Greenfield Sp. z o.o.Szczecin6114653
140Xerion Chemicals Sp. z o.o. sp.k.Zgierz611155
141Vitech Sp. z o.o.Jankowice6025475
142Tiway Sp. z o.o.Wieliczka6015686
143GE - Group Sp. z o.o.Gdańsk60717
144Przedsiębiorstwo Handlowe Papirus Sp. z o.o.Bydgoszcz60590
145Omega Group Sp. z o.o.Białystok59815
146Itb Sp. z o.o.Choroszcz591644
147Dusoleil Sp. z o.o.Łódź593021
148Storio Sp. z o.o.Wieliczka591691
149Primetech S.A.Katowice595654
150Reisser-Pol Sp. z o.o.Poznań592588
151Extrusion Supplies Sp. z o.o.Tułowice593374
152Eurocash Nieruchomości Sp. z o.o.Komorniki5931575
153Emaksym Sp. z o.o.Hrubieszów58635
154Cosmos Sp. z o.o.Władysławowo58631
155Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaDmosin58980
156Agrowena Sp. z o.o.Kikół58672
157Sales Wave Sp. z o.o.Katowice58408
158Ost Heim Sp. z o.o.Kraków581764
159Eokulary.Pl Sp. z o.o.Warszawa586156
160Hydrowroc Sp. z o.o.Wrocław583145
161Promotor Trading Sp. z o.o.Kraków58435
162Dst Polska Sp. z o.o.Grudziądz58820
163Selen Sp. z o.o.Wałbrzych58616
164All-Instal Maciej Koziołek i Wspólnicy sp.k.Gliwice574472
165Retalws Sp. z o.o.Warszawa5719666
166Liftstore Sp. z o.o. sp.k.Jawczyce575788
167Business Development Center Sp. z o.o.Poznań572027
168Water Engineering Ecology Technology Sp. z o.o.Białystok5719015
169PPH KEW - K. Koźmińska S.J.Łódź577325
1703m Trade Sp. z o.o. S.K.A.Warszawa57383
171Synventive Molding Solutions S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa576129
172Eagle Trade Sp. z o.o.Wysoka571352
173Polski Holding Obronny Sp. z o.o.Warszawa571136337
174Victoria A.Sawosz i Wspólnicy sp.j.Warszawa5612184
175Agripel Sp. z o.o.Pelplin567688
176Symag Sp. z o.o.Warszawa561435
177Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w StrzelinieStrzelin562317
178Jmp Consulting Sp. z o.o.Wrocław56543
179Medipharma Sp. z o.o.Kołobrzeg56475
180Prestige Candles Sp. z o.o.Sokołów Podlaski56923
181Tamatu Sp. z o.o.Warszawa561018
182Ftg Telekom Sp. z o.o.Poznań561389
183Podatnik S.A.Ślęza5614699
184Polscrub Sp. z o.o.Kochanowice558559
185Senoplast Polska Sp. z o.o.Warszawa5512705
186Eta Industry Sp. z o.o. sp.k.Stare Skoszewy55698
187Rabat Rolniczy Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski551647
188Bragro Sp. z o.o.Wielewo556622
189Aeroplan Sp. z o.o.Swadzim543234
190Ewestal Sp. z o.o.Kraków547457
191Itsyntis Sp. z o.o. sp.k.Grabówka545115
192Auto Sale Sp. z o.o.Góra Puławska54521
193Gakon Sp. z o.o.Łódź5418248
194Eura-Tech J.Obszyński sp.j.Wejherowo5414662
195Noemi Sp. z o.o.Rawicz54465
196Eco Toys Sp. z o.o.Jarocin54580
197Bm Slam Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski542422
198Aras Cotton Sp. z o.o.Suchy Las53779
199Enconsult Sp. z o.o.Dywity53397
200Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sepix sp.j. Stanisław, Daniela SekułaSłupsk532549
201Centrum Edukacyjne Akademia Słowa Sp. z o.o.Radom53735
202Fundacja BukowaToruń532738
203MTM Sp. z o.o. Sp.K.Włocławek537244
204Eko Park XVI Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski534702
205Green Park XV Sp. z o.o.Olsztyn535435
206Bwż - Bur Sp. z o.o.Kraków531646
207Swissco Sp. z o.o.Kiełpin531000
208Trencher-Tech Sp. z o.o.Ciechanów534294
209Miami Sp. z o.o.Siedlce53346
210Stability Sp. z o.o.Wyszków5310634
211Handel i Minerały Nowak sp.k.Gdańsk5211702
212Invest One S.A.Warszawa522098
213Microchip Technology Sp. z o.o.Warszawa5226665
214Hurtownia Wielobranżowa Drapus Agnieszka Drapus, Wiesława Drapus sp.j.Bolesławiec526516
215Evonik Operations GmbH Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa52115878
216PPH Exima Agriculture 2000 sp.j. Zbigniew SkowrońskiJeziorko529722
217Fergas Sp. z o.o.Łuków521228
218Ch6.Pl Sp. z o.o.Kraków526449
219Gigamech Sp. z o.o.Ruda Śląska529495
220Fibrolan Pl Sp. z o.o.Warszawa52914
221Medcan Sp. z o.o.Sady521601
222TOYKA POLAND Sp. z o.o.Warszawa527014
223Eco MILL Sp. z o.o.Warszawa51634
224Medical Diamond Sp. z o.o.Warszawa5118152
225Trident Sp. z o.o.Sosnowiec513368
226Inter Spectrum Nasyrow sp.k.Gdańsk517686
227Holmen Sp. z o.o.Warszawa5122691
228Royal Stefan Szydłowski Sp. z o.o.Włocławek511431
229Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o.Warszawa511471
230Mw Ideas Sp. z o.o.Poznań51558
231Artlack Sp. z o.o.Brzesko51417
232Bagspol Sp. z o.o.Potulice511278
233Boma Hand Ex Sp. z o.o.Kazimierzowo512944
234Cleanbud Sp. z o.o.Gliwice51986
235Teemka Kwaśniak sp.k.Stasin511033
236Aquacare Sp. z o.o.Warszawa51509
237Ryszard Kutnik , Kazimierz Rogowski , Antoni Wszeborowski Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Rolbud sp.j.Przążewo5133598
238Bekaert Poland Sp. z o.o.Warszawa5114967
239Rosalia Sp. z o.o.Warszawa5012769
240Granelli Sp. z o.o.Bielsko-Biała50661
241Merck Life Science Sp. z o.o.Poznań501176010
242Pumakava Sp. z o.o.Warszawa50734
243Fortuna-Oil Sp. z o.o.Żyrardów507138
244E. I T. Budzowscy sp.j.Warszawa509375
245JA i RO Sp. z o.o.Warszawa50846
246Eko Park XV Sp. z o.o.Olsztyn504510
247Unity-T Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5049125
248Metalpol Sowa sp.j.Mielec502616
249Desa Unicum S.A.Warszawa49193392
250Dolfashion Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki4920714
251Inter - Car Sp. z o.o.Suchy Las4999665
252Sikora Poland Sp. z o.o.Łódź491817
253Pro-Cast Sp. z o.o. sp.k.Płaza499528
254Dkj Sp. z o.o.Walerianowo49415
255Datmetals A. Kluza sp.k.Katowice487540
256Centrum Handlowe Ryś Sp. z o.o.Sanok486032
257Fest Invest Sp. z o.o. sp.k.Mądrzechowo48583
258Maritech Spała sp.k.Łódź48829
259Armin Style Sp. z o.o.Żukowo488163
260Szalpol Paweł Maćkowiak sp.k.Łąkta4813258
261Leds Group Sp. z o.o.Warszawa48385
262Kejt Sp. z o.o.Radom481811
263Huwak Sp. z o.o.Kraków48699
264Symrise Sp. z o.o.Warszawa4823130
265MM Development Sp. z o.o.Goślinowo48688
266Mariles Home Sp. z o.o.Kamieniec Wrocławski481035
267Elprimero Sp. z o.o.Katowice472181
268Corona Silesia Sp. z o.o.Gliwice471777
269Zulla Sp. z o.o.Rząska473910
270Mangusta Sp. z o.o.Kraków47238
271Cefor Sp. z o.o.Płock471413
272Pepek-Sport Sp. z o.o.Warszawa476307
273Big Bud Group Sp. z o.o.Łódź472096
274D&A Ltd Sp. z o.o.Kalisz471432
275Trade Solutions Poland Sp. z o.o.Białystok475948
276Asante Sp. z o.o.Chojnice47852
277Pronovias Polska Sp. z o.o.Warszawa471662
278Baljer & Zembrod Sp. z o.o.Opole472927
279Akpol Investments Sp. z o.o.Warszawa478498
280European Central Group Spółka z Ograniczoną OdpowiedialnościąSłubica A471179
281Duo Optyk Sp. z o.o.Warszawa472050
282Orbi Eco Sp. z o.o.Opole475080
283Rockchem Sp. z o.o.Smolec47306
284Food Channel Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz475582
285Nature Pharm Polska Sp. z o.o.Warszawa463017
286Technology MIX Sp. z o.o.Biała46901
287AR Stelmach sp.j.Kielce4654591
288Kalimotxo Sp. z o.o.Rzeszów462179
289Astico Sp. z o.o. sp.k.Lublin4610705
290Only Diamonds Polska Sp. z o.o.Tychy461640
291Green Infrastruktura Sp. z o.o.Łomazy4611268
292Cortem Elektrotechnika Pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała4611116
293A&K Kubica Sp. z o.o.Myślenice461709
294Aveva GmbH Sp. z o.o. Oddział w PolsceWrocław4639788
295Ecovend Sp. z o.o.Wrocław4618105
296Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o.Bukowie4628947
297Avia-Trade Sp. z o.o.Mielec466865
298Helvepol - Kaczmarek Kostera sp.j.Kalisz469268
299Spółdzielnia Socjalna MaximusSosnowiec46413
300KSK Developments Sp. z o.o.Zabrze459089
301Pionet Elektrotechnika i Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.Gdynia45681
302Mid Sp. z o.o.Sobiecin458872
303Great Star Cee Sp. z o.o.Gdynia451278
304Eko Park XIV Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski454953
305Ekoinwest Sp. z o.o.Toruń451254
306Laaker Group Sp. z o.o.Legionowo454035
307Vikar Sp. z o.o.Lubin45288
308Access Flow Sp. z o.o.Lednogóra452004
309Scale Sp. z o.o.Starachowice443383
310Kinetic Medical Sp. z o.o.Piaseczno4433436
311Caldo Sp. z o.o.Wolica441612
312End Corr Sp. z o.o.Włocławek441174
313Valkor Technologie Grzewcze Sp. z o.o. sp.k.Poznań445595
314Elkem Silicones Poland Sp. z o.o.Warszawa449310
315Zorco R.Czopik sp.k.Ślęza441196
316Birkenstock Poland Sp. z o.o.Warszawa4417037
317Provectus Vr Sp. z o.o.Warszawa44577
318Baltic Consulting Group Sp. z o.o. sp.k.Gdynia448774
319Wooden Story Sp. z o.o.Białka449274
320Imebo Sp. z o.o.Gdańsk44957
321International Partner Papiernik sp.j.Kraków44580
322Uniqmeb Sp. z o.o.Zakrzów446263
323Onyx Chemicals Sp. z o.o.Katowice442650
324G-311 Sp. z o.o.Gdynia441095
325Ds Grupa Sp. z o.o.Pozowice43501
326K.S.D. Polska B.Walczak M.Kurzawski sp.j.Toruń431879
327Egora Sp. z o.o.Warszawa434489
328Egora J. Dąbkowska sp.k.Warszawa4319954
329Ciechanowskie Stowarzyszenie FilantropCiechanów43649
330Prowent Centrum Zaopatrzenia Budowlanego - J. Cwaliński sp.j.Kędzierzyn-Koźle4313141
331Gresmarket Sp. z o.o.Oleszno438665
332Idea Optica Sp. z o.o.Zawada435210
333Adverteam Group Sp. z o.o. sp.k.Trkusów43497
334Zbadajsie Sp. z o.o.Nysa4323458
335Ecologia Sp. z o.o.Częstochowa431088
336Soxo Sp. z o.o.Sopot43158
337Avera Sp. z o.o.Białystok43726
338Kuźnica Market Sp. z o.o.Kraków432244
339Emmebi Polska Sp. z o.o.Rzeszów43537
340Holmar Group Sp. z o.o.Częstochowa4310233
341Forma Marianna Mazur Marek Dawidowski sp.j.Słupsk433096
342Tip-Top Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski437138
343Progress Business Sp. z o.o.Łódź421137
344Cosm-Trade Sp. z o.o.Suchy Las42684
345Sias Sp. z o.o.Kraków421922
346Almet Polska Sp. z o.o.Chorzów42870
347Dietrich Dajerling Com Sp. z o.o.Swarzędz42638
348Thinkbig.Shop.Pl Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski42419
349Rodana Sp. z o.o. sp.k.Chorzele421922
350J. Posmyk Mil-Sys sp.k.Warszawa4210320
351MP Techno Sp. z o.o.Kraków422395
352Indigo Europe Sp. z o.o.Gdynia421973
353Masa Safety Technics Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle422642
354Pump&Seals Pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała4211120
355Brand Market Sp. z o.o.Warszawa421607
356Brik Sp. z o.o.Kraków42839
357Bgj System Sp. z o.o.Wygoda424686
358Marlen Investments Sp. z o.o.Katowice426932
359Hydropath Sp. z o.o.Tychy423534
360Architect Support Sp. z o.o.Warszawa42668
361S.A.S. - W.Siejka i Cz.Sroka. sp.j.Świdnica413490
362Forcast Sp. z o.o.Katowice411169
363Rpm Center Sp. z o.o.Poznań41551
364W13 Reit Sp. z o.o.Ruda Śląska4132525
365Saint Lazarus Sp. z o.o.Radzyń Podlaski414795
366Ask Group Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra411982
367Hph Group Sp. z o.o.Wrocław41404
368Złota Farmacja Sp. z o.o.Szczecin41688
369Sb Consulting Sp. z o.o.Gołkowice41817
370Szymel.Pl Sp. z o.o.Strzegom411496
371Beata Simplicita Sp. z o.o. Oddział w PolsceLublin4172629
372Filip & Lupus-Art Sp. z o.o.Wilczyce412783
373Estgen Sp. z o.o.Warszawa4118405
374Thi Europe A. Jaświn & Co sp.j.Łódź41362
375Heli Bus Sp. z o.o.Jarczów412299
376Jinyu Fashion Import-Export Trading Sp. z o.o.Wólka Kosowska413485
377E5 Sp. z o.o.Huta Nowa4010926
378Hydro - Max Polska Sp. z o.o.Warszawa405269
379AVI Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4011573
380Biomass Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski405694
381Skład Węgla Sp. z o.o.Warszawa40944
382Suena Sp. z o.o.Rybnik40420
383Everrail Sp. z o.o.Warszawa4031436
384Ap Service Sp. z o.o.Teresin401505
385Procter & Gamble Health Poland Sp. z o.o.Warszawa40388451
386Worldwidevision Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów401807
387Atlantis_pl Sp. z o.o.Warszawa405195
388Almaz Polska Sp. z o.o.Warszawa404633
389Bakewol Sp. z o.o.Wrocław39322
390Spółdzielnia Handlowo-Usługowa GłogówekGłogówek3913363
391Mat&Gab Sp. z o.o. sp.k.Sanok392042
392Aluka Sp. z o.o.Katowice394710
393Tak Pharma Sp. z o.o.Warszawa398306
394Wig Sp. z o.o.Sandomierz393520
395Gr-7 Sp. z o.o.Zmyślanka392318
396Przedsiębiorstwo Galerie Miejskie Sp. z o.o.Łódź39588
397Abc Office Sp. z o.o.Wrocław392959
398Gamine Sp. z o.o.Warszawa397812
399Cevis Sp. z o.o.Opoczno396354
400Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w OpoluOpole3981399
401Soft Life Sp. z o.o.Waleńczów393143
402Test And Drive Sp. z o.o.Płoty395930
403Transcom International S. Śleziak, W. Filipow sp.j.Paczków3919633
4044medical Sp. z o.o.Warszawa39852
405Persea Sp. z o.o.Warszawa381236
406B & A Sp. z o.o.Łagów385838
407Argip Sp. z o.o.Poznań38672512
408Xm501 Sp. z o.o.Rzeszów38325
409SAMOPOMOC CHŁOPSKA Sp-nia Handlowo Produkcyjno UsługowaŚwierklaniec38923
410In - Apart Sp. z o.o.Kraków384451
411Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.Radom38544
412Phu Anmark Sp. z o.o.Piła Druga38828
413American Way Polska Miłkowski sp.k.Warszawa388987
414Btcf Sp. z o.o.Katowice38760
415Formula Sp. z o.o.Warszawa3814301
416Nevo Projekt Sp. z o.o. sp.k.Opole382404
417Sieliena Sp. z o.o.Kraków38459
418Aragonit Sp. z o.o.Warszawa3822784
419Claro Red Sp. z o.o.Tulce384752
420FIRMENICH Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki3826608
421Salsa Prod Polska Sp. z o.o.Reda381386
422Akme Pałejko sp.j.Warszawa3752931
423R-Crt Sp. z o.o.Rybnik3714759
424Ekonorm Sp. z o.o.Pyskowice373827
425VEROSTAL Sp. z o.o.Jaworzno371488
426Nova Sp. z o.o.Katowice37767
427Infast Sp. z o.o. sp.j.Złotniki373781
428POLDEM Sp. z o.o.Łódź3723942
429Mr Kowalski Sp. z o.o.Katowice371017
430Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o.Kobylnica377291
431Titanis Sp. z o.o.Koszalin372376
432Aryton E-Sklep Sp. z o.o.Chmielno3713270
433Rejonowa Spółdzielnia Zaopatrzenia i ZbytuKostrzyn nad Odrą371969
434Tegero Sp. z o.o.Koszalin37282
435Hossa Sp. z o.o.Katowice374763
436Ima Est GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa3723591
437TLI Sp. z o.o.Bielawa375386
438Adsa Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice37766
439Synkol Sp. z o.o. sp.k.Wrocław378394
440E-Commerce International Sp. z o.o.Warszawa36278
441Gmp Europe Sp. z o.o.Częstochowa362519
442Ying Sp. z o.o.Warszawa36613
443Dhb Sp. z o.o.Wielopole369624
444Music Trade Sp. z o.o.Warszawa366128
445Hartmann Polska Sp. z o.o.Warszawa369486
446Synergie Polska Sp. z o.o.Iwaniska362889
447Kf Sp. z o.o.Szczecin36886
448Techgrup-Serwis Sp. z o.o.Kraków365249
449Paragon.PL Sp. z o.o.Sosnowiec362208
450Olmichem Sp. z o.o.Kutno36663
451Grupa 8 Sp. z o.o. sp.k.Toruń363427
452Squared Sp. z o.o.Warszawa361470
453Clam Polska Sp. z o.o.Warszawa361242
454Vending Hero Holding S.A.Wrocław36860
455Trans - Sprzęt Sp. z o.o.Poznań369656
456Agamet A. Rudowicz-Ozonek sp.j.Marki3628184
457Erpack Sp. z o.o.Grójec361486
458Ledatel Sp. z o.o.Nowy Konik361055
459Etree Sp. z o.o.Wrocław363594
460Green Home Design Sp. z o.o.Kraków361078
461Hfconnect Sp. z o.o.Żywiec362350
462Prochema Polska Sp. z o.o.Warszawa369528
463Unimet Józef Jemioła, Jacek Jemioła sp.j.Rzeszów3645461
464LB Partners Sp. z o.o. sp.k.Łódź368948
465JMK Property Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki3614658
466Kipp Polska Sp. z o.o.Wrocław369814
467Spectra System Sp. z o.o.Kraków364660
468Salutes Sp. z o.o. sp.k.Zbrosławice361536
469E-Progress Sp. z o.o.Poznań36809
470Engin - Tex - Sp. z o.o.Rzgów3611144
471Axxonsoft Europe Sp. z o.o.Kraków363542
472Bbt Holding Sp. z o.o.Warszawa36132489
473NETGREEN Renata BanasiakŁódź361658
474TP Vision Europe B.V. (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa3620987
475Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer sp.j.Kobylnica3520939
476Invest Sp. z o.o.Kurów35542
477Apogeo Sp. z o.o.Kraków355757
478American Way Bogumił Miłkowski sp.j.Warszawa3510592
479Beker Energy Sp. z o.o.Koluszki351757
480K.Janos-Alabou Sp. z o.o.Osowiec35536
481All4hotels Sp. z o.o.Warszawa3511742
482Xin Runfa Sp. z o.o.Jaworzno351180
483Dental Hurt Sp. z o.o.Kraków35610
484Bare Baffle Sp. z o.o.Kraków352080
485Belarom Polska Sp. z o.o.Warszawa351071
486Kampo Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski3516181
487Cazo Sp. z o.o.Częstochowa354494
488Plaza & Kenig Sp. z o.o.Olsztyn35544
489Pako Bis Sp. z o.o.Warszawa351380
490Opticon Poland Sp. z o.o.Zabrze352995
491Max Woman Sp. z o.o.Rzgów35565
492Solwiq Sp. z o.o.Łódź351193
493Varia Sp. z o.o.Warszawa3574939
494Wtl Sontex Sp. z o.o.Piaseczno352086
495Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kema Sp. z o.o.Łobżenica351253
496Benefitnet Group Sp. z o.o.Warszawa351944
497M&P Dabro Sp. z o.o.Bielsko-Biała35736
498Lanxess Central Eastern Europe S.R.O. (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa3539401
499JIT Services Sp. z o.o. sp.k.Gdynia3523172
500Gorda Sp. z o.o.Olkusz35228
501Centroservice Sp. z o.o.Warszawa356347
502Przedsiębiorstwo Handlowe Botanik Sp. z o.o.Lublin35656
503G7 Group Sp. z o.o.Warszawa3521652
504Wirex Wszoła sp.j.Będzin359576
505Vende Sp. z o.o.Kraków3514650
506Athena Sp. z o.o.Bydgoszcz351381
507Motostrefa Sp. z o.o.Gdańsk355182
508Textile Premium Sp. z o.o.Kielce355593
509Sest Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle35591
510Technoprime Sp. z o.o. sp.k.Warszawa351830
511Fibre Konzept Sp. z o.o.Szczecinek3416063
512Flurine Chemical Sp. z o.o.Warszawa3411091
513Ads Sp. z o.o.Kraków341434
514Speed Accessories Sp. z o.o.Szczecin347143
515BWG Climatic Sp. z o.o.Piasek34831
516PEKT Sp. z o.o.Krotoszyn34891
517Gravo Sp. z o.o.Gdynia342057
518Mk Tania Odzież Sp. z o.o.Warszawa344337
519Bartscher Polska Sp. z o.o.Warszawa344611
520Decofloor Sp. z o.o.Poznań34546
521Erlan Company Sp. z o.o.Łódź34376
522Data Net Tomasz Rychliński i Wspólnicy sp.j.Płock344730
523Milapharm Sp. z o.o.Warszawa3439970
524Doaba Saini sp.j.Warszawa3433789
525Uniq Fight Club Sp. z o.o.Warszawa341794
526Ibg Models Sp. z o.o.Warszawa345697
527Gadget Master Sp. z o.o. sp.k.Smolec3413849
528W.Z.M. -Sp. z o.o.Raciąż341719
529Sunen Sp. z o.o.Gdynia3444062
530Adds Sp. z o.o.Warszawa341273
531Par Bakuła Sp.J.Gdańsk34114740
532Nam-Hai Sp. z o.o.Warszawa346017
533Interim Management Solution Sp. z o.o.Warszawa345317
534Z Kopytem Sp. z o.o.Sopot342648
535Aveko Jagiełło i Lewandowski sp.k.Łężyce3437420
536Termotransferowy.Pl Sp. z o.o.Biechów346821
537Trichopartner Sp. z o.o.Warszawa3410247
538Docufield Sp. z o.o.Poznań3429215
539Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Energo-Usługa Sp. z o.o.Ruda Śląska341141
540K&T Sp. z o.o.Mroków33787
541B.Kołakowski Sp. z o.o.Piastów332732
542Atctech Sp. z o.o.Lublin33399
543Mia Investment Sp. z o.o.Szczecin33394
544Magistr Sp. z o.o.Kraków331021
545Sun - Day Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3342161
546Astek Sp. z o.o.Wola Osowińska3311341
547Grafe Polska Sp. z o.o.Lubliniec3338046
548D-Aroma Sp. z o.o.Krotoszyn33603
549Guzzi Fashion Sp. z o.o.Łomianki33553
550Aluwindoor Sp. z o.o.Kalisz3319524
551Rzeszowski Dom Aukcyjny Sp. z o.o.Rzeszów332652
552Refrigas Sp. z o.o. sp.j.Kwidzyn33101502
553Newkom Sp. z o.o.Leżachów33507
554Bitumen Partner Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra333254
555R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o.Warszawa3318176
556Ibeauty Mate Sp. z o.o.Kalisz332818
557Banquete Partner Sp. z o.o.Warszawa333331
558The Future Is Hers Sp. z o.o.Warszawa331719
559Indumarkt Sp. z o.o.Warszawa331807
560Przedsiębiorstwo Handlu Wewnętrznego Sp. z o.o.Zakopane332966
561Avado Group Sp. z o.o.Warszawa331081
562Asta Sp. z o.o.Chroboty331418
563INDUKTA POLSKA Sp. z o.o.Radwanice332565
564Star Shopping Sp. z o.o.Starachowice33543
565Bzew Invest Group Sp. z o.o.Warszawa331447
566Smart Polymers Sp. z o.o.Rząska332143
567Orient Fashion Sp. z o.o.Pabianice3314713
568Sunlife Sp. z o.o. sp.k.Opole3310166
569Mdog Sp. z o.o.Warszawa331337
570Incream Sp. z o.o.Warszawa335364
571Blue Service Sp. z o.o.Ząbki321627
572Edus Sp. z o.o.Gdynia325704
573Burgo Eastern Europe Sp. z o.o.Warszawa326569
574Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Inpol sp.j. H.Wierzbicka-KlokTarnowskie Góry321168
5754lck Sp. z o.o.Majdan32314
576Primus Plus Sp. z o.o.Będzin32746
577Mollo Sp. z o.o.Kraków32245
578TD Invest Sp. z o.o.Rusocin321609
579Willy Sp. z o.o.Jabłonowo3226181
580Pöttinger Polska Sp. z o.o.Poznań3214281
581Eulab Company Sp. z o.o.Warszawa3212590
582Greentin Sp. z o.o.Bukowno32950
583All Sales Sp. z o.o.Sosnowiec321912
584Trendmarkt Limited sp.j.Warszawa3241487
585Gryff Sp. z o.o.Koszalin321582
586Temizel Polska Sp. z o.o.Wola Zaradzyńska321961
587Kardo Service Sp. z o.o.Katowice32487
588Easy Hair Sp. z o.o.Warszawa32628
589Szyfon Center Sp. z o.o.Rzgów321223
590Xin Ying Sp. z o.o.Wólka Kosowska323777
591Misas Sp. z o.o.Warszawa32400
592Chlordioxid Academic Polska Sp. z o.o.Wilków325046
593Aquaplanet Sp. z o.o.Marianka Rędzińska321276
594La Mania Sp. z o.o.Warszawa3274373
595Robatech Polska Sp. z o.o.Gliwice3213101
596Sparki Sp. z o.o.Warszawa322926
597Axxonsoft Polska Sp. z o.o.Kraków327562
598Mag - Krak Sp. z o.o.Kraków32290028
599Elektrobim Development Sp. z o.o.Stargard322219
600Polltex Distribution Sp. z o.o.Kraków327262
601Expo - Service Sp. z o.o.Warszawa3223704
602Quality Missala sp.j.Warszawa3235059
603Gurgul Investment Sp. z o.o.Kobyla3232019
604Tormec Reduktor P.Mariański, D.Tomicki Sp.J.Toruń3250254
605Finzeo Sp. z o.o.Warszawa32707
606Agentools Sp. z o.o. sp.k.Poznań329429
607Bmc Craft Ibmt Sp. z o.o. sp.k.Błonie3210279
608BM Tech Sp. z o.o.Warszawa327015
609Izabela Kopp Ogrody Sukcesu Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie325701
610Kraskór-Leder Sp. z o.o.Chojnów324775
611Montardo Sp. z o.o.Warszawa322073
612Kwadron Sp. z o.o. sp.k.Kraków32477410
613Indumentis Sp. z o.o.Krzyż321404
614Atota Sp. z o.o.Warszawa321038
615GALTEX S.A.Poraj3218440
616Velocita Polska Sp. z o.o.Warszawa323570
617Franca Sp. z o.o.Zabrze32787
618Pz-Group Sp. z o.o.Porąbka311316
619Julimex Sp. z o.o. S.K.A.Łódź3136237
620Anter System Polska Sp. z o.o.Wrocław3124500
621Modular DC Solutions Sp. z o.o. sp.k.Warszawa316356
6222Ele Sp. z o.o.Wyryki-Połód31542
623Lupher sp.j. Import-Export Maszyn i Urządzeń Budowlanych Mgr Inż. Henryk Lupa & Dariusz DutkaWielopole3161264
624Emjot Sp. z o.o.Gorlice312560
625Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Telpol sp.j. Adam Kleszcz, Bożena KleszczZawiercie316927
626Recovet Sp. z o.o.Łódź311166
627G.E.A. - I.Matyjasek, M.Deptuła, A.Bolimowski sp.j.Warszawa311805
628Coltex Rogala sp.j.Gdańsk3153605
629Notaban Sp. z o.o.Mońki31453
630Int Global Hub Sp. z o.o.Łódź31669
631Promees Sp. z o.o.Pabianice31994
632North.Pl Sp. z o.o.Koszalin31249
633AD Sp. z o.o.Warszawa31768
634Instytut Modelowania Słuchu Sp. z o.o.Warszawa313465
635Linsa Sp. z o.o.Kraków312609
636Farlek Sp. z o.o.Tarnów313151
637Narum Sp. z o.o.Warszawa3135100
6383mg Morawski & Gajewski sp.j.Warszawa311567
639Gioo Sp. z o.o.Turek312368
640Hash Sp. z o.o.Warszawa311018
641Mimo Group Sp. z o.o.Częstochowa311771
642Termoplaza Sp. z o.o.Warszawa3120317
643Sebbin Polska Sp. z o.o.Katowice312300
644Cospack Sp. z o.o.Bydgoszcz311780
645Luxury Fashion Sp. z o.o.Warszawa314040
646Kidi Sp. z o.o.Świnoujście31309
647Nivar Sp. z o.o.Tłuszcz311145
648Be Green Sp. z o.o.Warszawa313737
649Meble Cedr Sp. z o.o. sp.k.Nowa Osada31299
650Findom Sp. z o.o.Zabrze312438
651Impag Chemicals Poland Sp. z o.o.Warszawa3121279
652Nts Pharma Sp. z o.o.Poznań31848
653Comac International Sp. z o.o.Warszawa315252
654Velaco Sp. z o.o.Lublin3111831
655Clever Import Sp. z o.o.Łódź317602
656Unilink Poland Sp. z o.o.Obłaczkowo314032
657Skanor Polska Sp. z o.o.Wysogotowo312624
658Xlm Sp. z o.o.Uwieliny31800
659Metal-Wiem Sp. z o.o.Gdynia311836
660Van-Textil Sp. z o.o.Wólka Kosowska31215
661Jsfactory Sp. z o.o.Otwock311046
662Euro-Dom Sp. z o.o.Kozłów31333
663Elektrobim Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3112430
664Data Security Software Solutions Sp. z o.o. sp.k.Pniewy312393
665Lift And Crane Poland Sp. z o.o.Ciechanowiec314652
666Plg Sp. z o.o.Pabianice311632
667Pj Trade Sp. z o.o.Lidzbark Warmiński3110398
668Erion Sp. z o.o.Rzeszów301505
669Mw Property Sp. z o.o.Mielec301752
670IWC Home Sp. z o.o.Spalice3020053
671Sunny Sail Sp. z o.o.Warszawa305439
672Qba Sp. z o.o.Miechów30551
673Serockie Centrum Tanich Leków Sp. z o.o.Serock30422
674Tokko Sp. z o.o.Ruda Śląska30508
675Stępień Sp. z o.o.Grójec30521
676Bro Investments Sp. z o.o.Dębno306229
677Scaling Sp. z o.o. sp.k.Lublin308209
678ATT Sp. z o.o.Warszawa306701
679Hyl Goodlife Sp. z o.o.Wólka Kosowska301664
680Prexpol - J.Piskor i J.Walkiewicz , sp.j.Szczawno-Zdrój3019970
681Ośrodek Informatyki w Bydgoszczy - Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.Bydgoszcz305108
682Metal - Market G.Kupczyńska J.Cycoń sp.j.Sosnowiec307807
683Amapack Sp. z o.o.Trzebnica303916
684Hdwr Global Sp. z o.o.Środa Wielkopolska302663
685A.M.S.R.L. 1 Sp. z o.o.Gdańsk302314
686Heinzel Sales Poland Sp. z o.o.Warszawa305814
687Optyka Rękas Agnieszka i Piotr Rękas Sp. z o.o.Dęblin301836
688E-R2 Sp. z o.o. S.K.A.Suchy Las30265885
689Petrotech Sp. z o.o. sp.k.Ustowo3032490
690Aqua Calida Sp. z o.o.Jelenia Góra305011
691Buri Swiss-Polska Sp. z o.o.Kielce304146
692J.J.R. Sp. z o.o.Włocławek3011266
693Rescue Sp. z o.o.Wysoka3010217
694Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Mind Sp. z o.o.Łochowice302147
695Silvermet Sp. z o.o.Mysłowice301321
696Konflex Sp. z o.o.Niepołomice30529
697Wodmiar Wiśniewscy Sp.J.Olsztyn302176
698Veva Sp. z o.o.Warszawa301385
699Prue Katowice Sp. z o.o.Mikołów305043
700Hurtownia Gastronomiczna Sp. z o.o.Praszka30352
701Twobits Sp. z o.o.Rzeszów301071
702Wmt - Styl Sp. z o.o.Wrocław30657
703Atpol Sp. z o.o. sp.k.Stara Iwiczna3010294
704Termoliny.Pl. Sp. z o.o.Rzgów303353
705Isante Partners Sp. z o.o.Warszawa301792
706Firma Masa Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle3013520
707Landwelder Sp. z o.o.Kraków3015016
708Titlis Sp. z o.o.Kraków309166
709Ibra Makeup Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów306760
710Kmservice Sp. z o.o.Bydgoszcz304682
711Broers Sp. z o.o.Katowice3015020
712Madam Wonder Sp. z o.o.Łódź301203
713Peak Construction & Industry Sp. z o.o.Warszawa3010992
714Sound Machines Sp. z o.o.Warszawa3034683
715Wibo Adamczak Sp.K.Kartuzy30290431
716K.K.T Sp. z o.o.Warszawa301149
717Tommy K1 Sp. z o.o.Warszawa30336
718Propap Poland Sp. z o.o.Wrocław304716
719Kraken Productions Sp. z o.o.Gdańsk29554
720Basell Sales & Marketing Company B.V. Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa2921761
721Suppsit International Sp. z o.o.Kraków2910442
722Hy Trade Sp. z o.o.Wólka Kosowska299193
723LDP Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2914324
724Discovery Pharma Sp. z o.o.Warszawa293026
725Zawadzka Sp. z o.o.Radoszyn2944602
726Data Office Sp. z o.o.Kraków292978
727Kulyk Group Sp. z o.o.Warszawa293551
728AB-MICRO Sp. z o.o.Warszawa2968575
729Sferan Sp. z o.o.Nieszawa291769
730Ergonet Sp. z o.o.Poznań29326
731Grafit Sp. z o.o.Muszyna29951
732REKOP II Sp. z o.o.Bydgoszcz295026
733Sekwoja Group Sp. z o.o.Kalisz29450
734Trader Grupe Sp. z o.o.Września296329
735Gostar Projekt Sp. z o.o.Zielona Góra292338
736Dti Polska M. Rogala sp.k.Kraków298967
737Imperium-Design Sp. z o.o.Częstochowa291462
738Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paal Lis sp.j.Środa Wielkopolska291354
739MALVIK - POL Sp. z o.o. w KielcachKielce296554
740Louis Vuitton Polska Sp. z o.o.Warszawa29219910
741Jab-Pol Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski293147
742Modo Sp. z o.o.Sobiecin298167
743Con Brio Sp. z o.o. sp.k.Lublin29105927
744Armango Sp. z o.o.Puławy29394
745Różana Street Sp. z o.o. sp.k.Warszawa29789
746Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny Sp. z o.o. sp.k.Kraków2995
747Raster Sp. z o.o. sp.j.Warszawa297240
748Ligmas Sp. z o.o.Zabrze292325
749Gevas Software Polska Sp. z o.o.Kraków291376
750Adeko Kocur sp.k.Ruda Śląska2943429
751Grupa Kapitałowa Timler Sp. z o.o.Wrocław29270
752Rynek Sztuki Sp. z o.o.Łódź291121
753KTW Office Sp. z o.o.Bydgoszcz296423
754Pipe Solutions Sp. z o.o.Toruń291423
755Jsj Sp. z o.o.Gdynia29333
756Ivel Electronics Sp. z o.o.Częstochowa29220
757Europejskie Centrum Handlu Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice292952
758Grupa Uchacz S.A. Stacje sp.k.Limanowa2930870
759Carbo Energia Włosik & Wasilewski sp.j.Mikołów2928950
760J&S Brands Sp. z o.o.Warszawa291574
761Demarso Sp. z o.o.Warszawa29688
762Mecconti S.A.R.L. Sp. z o.o.Warszawa2910911
763Przedsiębiorstwo Rolne Kost - Rol Sp. z o.o.Kostów2923747
764Beauty Skills Sp. z o.o.Wrocław291603
765Polmet Sp. z o.o.Starogard Gdański293380
766Saga Sp. z o.o.Przemyśl292237
767Kodrewex Sp. z o.o.Gomunice29205410
768B2 BUILD Sp. z o.o.Kolonia Klepaczka2916786
769Amar Spares Sp. z o.o.Kruklanki285709
770Rogal Sp. z o.o.Tarło-Kolonia28450
771Hair Partners Sp. z o.o.Warszawa2817202
772Relab Corp Sp. z o.o.Rzeszów2812056
773Medimart Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa282485
774Idea Optica Sp. z o.o. sp.k.Zawada2814895
775Energeton Sp. z o.o.Częstochowa282648
776Fitoherbal Sp. z o.o.Ruda Śląska281464
777E-Shop Sp. z o.o.Gliwice281571
778P2 Audio Sp. z o.o.Września282001
779Blue Arrow Sp. z o.o.Cholerzyn282947
780Radmin sp.j. Wilczyńscy i MąkosaRadom2815672
781Agra - Art - S.A.Warszawa2815331
782Nwk Invest Sp. z o.o.Jachranka285028
783Lc Trading Sp. z o.o.Honoratka28132
784Amir Coal Sp. z o.o.Pyrzowice2819000
785PSM Sp. z o.o.Lublin289584
786Ms Tunic Sp. z o.o.Łódź281061
787Jedynka R Sp. z o.o.Warszawa28685
788KTR - Polska Sp. z o.o.Kraków2827867
789Krakowskie Zakłady Sprzętu Ortopedycznego Sp. z o.o.Kraków286624
790Multieko Sp. z o.o.Węgrzce284015
791Baromedical Sp. z o.o.Poznań283276
792Mosa Sp. z o.o.Gdynia28244
793Fhu Warszowscy Sp. z o.o.Biernatki283914
794Akcesor Przemyśl Sp. z o.o.Przemyśl28667
795Airpress Polska Sp. z o.o.Przeźmierowo28216293
796Stewopol Ms M. Leshchanka sp.k.Tczew2833827
797Grupa Finansowa Kapitał Sp. z o.o.Bielsko-Biała28640
798Machaon Sp. z o.o.Pruszcz Gdański281972
799Fashion Invest Sp. z o.o.Sobiecin289122
800Handel Artykułami Przemysłowymi. Usługi Transportowe Ankas K.Getinger & A.Getinger-sp.j.Lipniki2861851
801Eko-Invest Sp. z o.o.Szczecinek2835572
802Shop Gomez Sp. z o.o. sp.k.Suchy Las28313
803Norgpol Sp. z o.o.Warszawa2893431
804Ortho-Freeze Med Sp. z o.o.Gościeradz286755
805Agrolew Sp. z o.o.Nowiny Wielkie28517
806Zakład Naprawy Aparatury Medycznej i Laboratoryjnej - P.Bałtakis, A.Bojnowski, S.Orzeł - sp.j.Świdnica281381
807Anchema Sp. z o.o. S.K.Łęczyca288996
808Strongflex.Eu Sp. z o.o.Wrocław2817921
809Centrum Medyczne - Zdrowie Sp. z o.o.Strzelin28418
810Selectro Sp. z o.o.Dębica2836351
811Ungarex Sp. z o.o. sp.k.Katowice2812542
812Agencja Handlowa Czerwonak Sp. z o.o.Czerwonak2850023
813KSM Traders Sp. z o.o.Suchy Las28371
814AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o.Moszna-Parcela28151270
815Econea Sp. z o.o.Włoszczowa286816
816Mh Group Sp. z o.o.Kielnarowa281479
817Cordias Sp. z o.o.Oleśnica286804
818Stellar HD Sp. z o.o.Rybnik2812856
819Swederm Sp. z o.o.Gdynia2834609
820Innoperform Polska Sp. z o.o. sp.k.Niemcz281800
821Bionesis Sp. z o.o.Warszawa2814138
822Lux-Sport Sp. z o.o.Borów28510
823Fueleco Sp. z o.o.Łódź283222
824Atlas Art Export Sp. z o.o.Katowice288167
825Polgen Machejko sp.k.Łódź2820809
826Rail-Mil Sp. z o.o.Warszawa2884725
827Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol-Metal Sp. z o.o.Poznań28896
828Hao LI Sp. z o.o.Raszyn281308
829Mm Trade Sp. z o.o.Warszawa283186
830Termo-Fol Sp. z o.o.Kraków2844114
831Diather Petrusewicz sp.k.Gdańsk2851275
832Orzeszyna Int. Sp. z o.o.Wrocław2821351
833Tkm Industry Katarzyna Rybkowska, Janusz Rybkowski sp.j.Plewiska287228
834Fabimex Więcek sp.j.Warszawa2815471
835CDA S.A.Wrocław28111996
836Vecoplan Poland Sp. z o.o.Warszawa274933
837Carnamedica Sp. z o.o.Warszawa2754979
838Polman, A. Cellary, E. Wysoczańska, M. Cellary, sp.j.Michałowice277665
839Trendtrade Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa275522
840Colorstab Sp. z o.o.Poznań277780
841H&B Expert Sp. z o.o.Będzin27334
842Cocobird Sp. z o.o.Kraków271189
843City Biuro Sp. z o.o. sp.k.Witnica2728033
844Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w WilkowieWilków271425
845App Industriel-Trade Sp. z o.o.Lubań275593
846Tristel Sp. z o.o.Warszawa27172
847Pe-Flex Sp. z o.o.Gdów27394
848Bajerski Bis Sp. z o.o.Konin272309
849123Party Sp. z o.o.Niepołomice277272
850Przedsiębiorstwo Handlowe Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy sp.j.Sieradz2721511
851Itp Sp. Z O.O. Sp. z o.o.Warszawa27337
852Leanflex Polska Sp. z o.o.Łódź2713249
853Pueblo - Jacek Charkowski, Paweł Wiśniewski sp.k.Wrocław2727097
854Green Energy Sp. z o.o.Warszawa271863
855Vipband Polska Sp. z o.o.Gdynia27549
856Bisel Sp. z o.o.Chełm27872
857Solar Install Sp. z o.o.Szczecin27909
858Tropic Sp. z o.o. sp.k.Koczargi Nowe2737192
859Makewithlove Sp. z o.o.Warszawa271860
860Masa Sp. z o.o.Woskrzenice Duże2722364
861Avanti - Marczyk sp.j.Łódź2743297
862Marema Sp. z o.o.Kęty27579
863Savage Sales Sp. z o.o.Sosnowiec27338
864Odus Sp. z o.o.Kraków273118
865K&K Investment Sp. z o.o.Krzeszów271532
866Transfarm Sp. z o.o.Warszawa276591
867Amical Sp. z o.o.Chełmiec272738
868Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Małkini GórnejMałkinia Górna276239
869Beauty Brands Ecommerce Sp. z o.o.Lesznowola2740936
870Merkury Sp. z o.o.Warszawa272434
871Madam Proper Sp. z o.o.Łódź271445
872Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SiewierzuSiewierz27642
873E-Kiosk S.A.Warszawa2726147
874Redpol Recycling Sp. z o.o.Lublin2712608
875Crapula Sp. z o.o.Sopot273349
876Solve Labs Sp. z o.o.Lublin273961
877Grupa Ptmm Sp. z o.o.Lublin276269
878GTM-Mobil M-T T. Walisiewicz S.K.Warszawa2720166
879Technozbyt - Witan sp.j.Gdańsk2737814
880Prefasprzęt Sp. z o.o.Szerokie271723
881Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SłubicachSłubice2711023
882Daniel Głowacki, Daniel Ziętek DANBIS sp.k.Kicko2710417
883Clarumled Sp. z o.o.Poznań272806
884Skyway Sp. z o.o.Zielona Góra271896
885Interlab Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2710736
886Pff Sp. z o.o.Szczecin274202
887Bt Group Poland Sp. z o.o.Wrocław272732
888Lentus Financial Services Sp. z o.o.Warszawa27308
889Kelo Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski27129
890Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs Włodzimierz Małyszko i Wspólnicy sp.j.Gniechowice2716295
891Info-Cam Sp. z o.o.Warszawa2789088
892Galpol-Elektro Sp. z o.o.Warszawa27270
893Styl Sapierzynska Optyk Sp. z o.o.Gdańsk271462
894Big Idea Sp. z o.o.Pszów272127
895Mt Partner Sp. z o.o.Kraków272999
896Pest Control Supplies Sp. z o.o.Łopacianka27992
897TK Biotech Sp. z o.o.Warszawa2792897
898Polskie Centrum Zaopatrzenia Ortopedycznego Sp. z o.o.Kraków272534
899Visscom Sp. z o.o.Brzezna27349
900Solventa Sp. z o.o.Warszawa27308
901Eprus Sp. z o.o.Bielsko-Biała2729421
902Orthomed R. Warnecki i A. Passon sp.j.Opole272840
903Pol-Energo17 Sp. z o.o.Rzeszów27598
904Azzardo Sp. z o.o.Poznań2742429
905Klara Sp. z o.o.Reda261993
906Izoservice Sp. z o.o.Marki269714
907Robotex Zbyszewski sp.j.Częstochowa265418
908Leader Tech Ltd Sp. z o.o.Wielki Konopat2633443
909Trimat Sp. z o.o.Poznań265020
910Kramer S.A.Gietrzwałd2673341
911Eversea Sp. z o.o.Gdynia262954
912Delken Sp. z o.o.Warszawa26353
913Procotex Sp. z o.o.Zielona Góra26349
914Gtm Process Valves Sp. z o.o.Więckowice2620328
915Grupa Medyczna Sp. z o.o. sp.k.Poznań267312
916Medi Partners Wytwarzanie Sp. z o.o.Hażlach264822
917Bitkom Sp. z o.o.Warszawa26696
918Brinet Sp. z o.o. sp.k.Poznań265748
919Loram Sp. z o.o.Wieliczka26543
920Solo Development Sp. z o.o.Warszawa261993
921Biuro Projektowo - Handlowe Klimatech sp.j. Faustyn, Rafał, Robert CzajguckiWrocław2619914
922Wanrol Sp. z o.o.Wierzchosławice26944
923Prius Sp. z o.o.Warszawa266281
924Mezartchem Sp. z o.o. sp.k.Mirosławice264789
925Almstad Group Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski2613790
926Twinkle Candle Sp. z o.o.Warszawa266567
927Rato Industrial Solutions Tomczyk sp.j.Rumia2618423
928Mag Industrieservice Polska Sp. z o.o.Łódź262945
929Irc Bureau Sp. z o.o.Lublin26410
930Novicare Sp. z o.o.Warszawa262778
931Cumulus Sp. z o.o.Gdynia2612962
932GM Invest Sp. z o.o.Kraków262569
933E-Premium Brands Sp. z o.o.Warszawa261199
934PR-MS Sp. z o.o.Sosnowiec268666
935Baktor Sp. z o.o.Boleszkowice2610401
936Vileshbest Sp. z o.o.Warszawa26367
937Omniconnect Sp. z o.o.Jaworzno261448
938Bfs Office Sp. z o.o.Warszawa26463
939Skateplus Sp. z o.o.Warszawa261058
940Aep Rybicki Zawada Sp.K.Zębowice2626694
941Agro Centrum Brochocinek Sp. z o.o.Brochocinek26940
942An Binh_pl Sp. z o.o.Warszawa263074
943Pal-Mix Sp. z o.o.Strzyżew261472
944Riho Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski2610624
945TMG Sp. z o.o.Milanówek261665
946Hermes Lea Sp. z o.o.Nysa26655
947Technology Business Partners Sp. z o.o.Warszawa26147
948Margo Polska Sp. z o.o.Ryki26625
949Spin Elektronik Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2620105
950Alkan Sp. z o.o.Wrocław261238
951Likal Sp. z o.o.Bydgoszcz26430
952Towarzystwo Przemysłowo-Handlowe Pol-Intech Sp. z o.o.Łódź2624288
953J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j.Lubin2678347
954Caudalie Poland Sp. z o.o.Warszawa2610498
955Twojasiesta.Pl Sp. z o.o.Toruń266164
956Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia i Zbytu Ferstan-Ciostek Sp.J.Olsztyn2613876
957Fibra Group Sp. z o.o.Lublin2614196
958Plit General Trade Sp. z o.o.Kraków263796
959NAP International Sp. z o.o.Warszawa269557
960Om Trade Sp. z o.o.Piece26955
961Pbs Poland Sp. z o.o.Legnica26449
962Bio Tech Sp. z o.o. sp.k.Kraków263219
963Passiflora Sp. z o.o.Czernichów266493
964Fine Group Sp. z o.o.Kraków269032
965Thoro Lighting Sp. z o.o.Budzyń251533
966Lion Asset Management Sp. z o.o.Kraków251098
967Rokicki i Łukasiak sp.j.Łódź2513283
968Małopolska Spółka Handlowa A.Chwedczuk sp.j.Kraków254823
969Transbud Group Sp. z o.o. sp.k.Windyki251981
970Hairstyler Sp. z o.o.Rzeszów253605
971Rozmus Sp. z o.o.Będzin254586
972Platforma Sp. z o.o. sp.k.Szczecin252388
973Machinery Polska Sp. z o.o.Ogrodzieniec252881
974Ziołopex Sp. z o.o.Opatówek253840
975Mnich Sp. z o.o.Łańcut25213
976Lans Sp. z o.o.Inowrocław251280
977Nawit Group Sp. z o.o.Otwock25395
978Swiss - Pol Agri Sp. z o.o.Wyczółki2512590
979Imaco M. Kania sp.k.Warszawa254378
980Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.Sopot2532999
981Notus Sp. z o.o.Podlas252315
982Dm System G. Figlarski, S. Kędzior, J. Napruszewski sp.j.Kraków2515728
983Marchesini Group Polska Sp. z o.o.Warszawa2521235
984Würth Elektronik Polska Sp. z o.o.Wrocław25156064
985Euro Vinyl Sp. z o.o.Macierzysz2555555
986Sukces Technology Group - Dziemiańczuk sp.j.Wasilków2581773
987Uniq Nordic Gold Polska Sp. z o.o.Łódź25175
988M&R Printing Equipment Poland Sp. z o.o.Tarnów257562
989ESC.pl Sp. z o.o.Gdańsk25716
990Involution Europe Sp. z o.o.Warszawa257535
991Bakeryapp Sp. z o.o.Katowice25255
992Pro-Ortho Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa251548
993Bm Petro Sp. z o.o.Chełm251137
994Amagato Sp. z o.o.Brzoza251758
995Ds Sp. z o.o.Lubin2514863
996Enatural Sp. z o.o.Oborniki25314
997DNA Project Sp. z o.o.Kraków2514858
998Techlub Services Sp. z o.o. Oddział w PolsceLublin252456
999Seca Marcin Nadolny, Krzysztof Kurczewski sp.j.Dąbrowa254016
1000G. Poland Sp. z o.o.Warszawa2569909
1001Mtree Medical Solutions Sp. z o.o.Tychy251839
1002Mrotex Sp. z o.o.Wrocław2521722
1003Detal WM Sp. z o.o.Warszawa254000
1004CRC Industries Europe Sp. z o.o. Oddział W PolsceWarszawa2511396
1005New Yorker Retail Polska Sp. z o.o.Poznań2595589
1006Madam Excellent Sp. z o.o.Łódź251838
1007Tardex Polska Sp. z o.o.Warszawa25780
1008Progress Bg Sp. z o.o.Warszawa25527
1009Metal-Mix i Sp. z o.o.Krzczonów253354
1010Incanto Sp. z o.o.Lublin25543
1011Sauna Karkonosze Sp. z o.o.Miłków25517
1012Pl Engineering Sp. z o.o.Kraków2513437
1013Meble Belvia Sp. z o.o.Poznań253805
1014Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel sp.k.Sopot2518201
1015Kos Kooperacja Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo2513589
1016Overall Sp. z o.o.Wrocław251052
1017Geko Sp. z o.o. sp.k.Kietlin25226311
1018Qfb Sp. z o.o.Swarzędz252191
1019Tubar Sp. z o.o.Łódź252344
1020Bardin Sp. z o.o.Łódź251126
1021Pure Dental Sp. z o.o.Warszawa258327
1022Rebound Electronics Sp. z o.o. Oddział w PolsceGdynia25110572
1023VE Sp. z o.o.Księginice254547
1024Fox Recykling Sp. z o.o.Gdynia2562707
1025Doster Wielkopolska Iwona Ostałowska sp.k.Szamotuły25782
1026Pakprint International Sp. z o.o.Katowice253288
1027Trend & Fashion Group Sp. z o.o.Łazy256310
1028C2PL Implanty Sp. z o.o.Poznań25184
1029Medinn Tec Sp. z o.o.Poznań251464
1030Podlaskie Zioła Sp. z o.o.Stryki251550
1031Cnc Outil Sp. z o.o.Studnica251591
1032Smilesonic Sp. z o.o.Szczecin255313
1033Makmar-Pak Sp. z o.o.Kraków251326
1034Soluminer Sp. z o.o.Kraków2513013
1035Wecare Supplies Sp. z o.o.Wrocław257432
1036Phuong Hong Sp. z o.o.Wólka Kosowska25428
1037Anglomet System Sp. z o.o.Warszawa25275
1038Vendacenter Sp. z o.o.Rzeszów251255
1039Eteria Sp. z o.o.Częstochowa253346
1040Ele-Vis Sp. z o.o.Zielona Góra2514743
1041Ubb Sp. z o.o.Szczecin2565
1042Gsi-Group Sp. z o.o.Zabierzów252534
1043Aqua Lab A.Sierzputowski i Wspólnicy sp.j.Warszawa2513833
1044As-Pol Sp. z o.o. sp.k.Jaworzno258942
1045Qualitas Sp. z o.o.Warszawa252269
1046Nexun Sp. z o.o.Radziechowy258296
1047Trawnik Ozdobny Polska Sp. z o.o.Kielce251392
1048Solumen Sp. z o.o.Zajączkowo2513246
1049Signal Solutions Poland Sp. z o.o. sp.k.Opole2533604
1050Taras Factory Sp. z o.o.Gdańsk257241
1051Syal Sp. z o.o.Byków2534385
1052Świat Gsm Dawid Labich sp.k.Bydgoszcz2513274
1053Mejpol Plus Sp. z o.o. sp.k.Opoczno25938
1054Seri Bis sp. z o.o.Gdańsk251692
1055Ap Dragon Sp. z o.o.Rzeszów25160
1056Snp24 Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski253739
1057Promexpo Mus sp.j.Kraków2418019
1058Paulina Łukjaniuk sp.k.Białystok2425955
1059Igmar - Agro Sp. z o.o.Wolsztyn246662
1060APM Sp. z o.o.Warszawa2411492
1061JTW System Jarosław Teper sp.k.Rzeszów2411981
1062Biolenex Sp. z o.o.Koziegłowy2414045
1063Bau-Form Sp. z o.o. sp.k.Przodkowo2411797
1064Inkom Instruments Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2416528
1065Qubatel Sp. z o.o.Kraków243225
1066Alcom Scarpaccio Sp. z o.o.Warszawa2454908
1067Hpp4 Sp. z o.o.Świdnica241983
1068William’S E-Commerce Sp. z o.o.Warszawa248416
1069Sts Recykling Sp. z o.o.Bocheń241980
1070Christianus Sp. z o.o.Kozy247426
1071St Broker Sp. z o.o.Grudziądz2424853
1072Farmex Sp. z o.o.Leszno243680
1073Iq Prisma Sp. z o.o.Zawada2410396
1074Coffee Tools Sp. z o.o.Szydłowo249638
1075JBF Development Group Sp. z o.o.Łódź247599
1076Logomet Welding Service Industry Sp. z o.o. sp.k.Bytom249312
1077Basomec Sp. z o.o.Warszawa241342
1078Mardecor Pro Sp. z o.o.Tychy246000
1079Carino Sp. z o.o.Osola24573
1080Mimoda Sp. z o.o.Oleśnica24226
1081Controla Sp. z o.o.Warszawa242644
1082Ortosilesia Sp. z o.o. sp.k.Katowice2412443
1083Karat Salony Jubilerskie Sp. z o.o.Skierniewice241705
1084Comet Andrzej Mostek sp.k.Puławy243973
1085Tom-Gaz Sp. z o.o.Marki24654
1086Baluo Lewandowska sp.k.Gdynia2415891
1087Bwk Kwaśniak sp.k.Rzeszów243219
1088Hurtinstal Sp. z o.o.Bieruń2415101
1089Pracownia Testów Psychologicznych Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Sp. z o.o.Warszawa2436887
1090Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Liberex Sp. z o.o.Katowice243760
1091Power Electric Sp. z o.o.Jaworze245095
1092Omnigena Michał Kochanowski i Wspólnicy Sp.J.Święcice24157664
1093Aurum Sj Zakrzewscy sp.k.Krasnystaw244499
1094Paris Optique Polska Pl 02 Sp. z o.o.Warszawa243074
1095Opieka i Zdrowie Sp. z o.o.Trzebinia24345
1096Bgm Molydal Sp. z o.o.Mirosławice2416136
1097Levard Sp. z o.o. sp.k.Lubicz Dolny246559
1098Arkana Cosmetics Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2438955
1099Ejb Sp. z o.o.Konin24892
1100Zakład Metalowy Aga T. Szwarc R. Budawski sp.j.Stargard2425986
1101Pro Fishing And Sport Grzegorz Szenajch sp.j.Warszawa243109
1102Projekt-Tech.Pl Sp. z o.o.Sokolniki24434
1103Commo Polska Sp. z o.o.Warszawa24773
1104Skrzeszewscy sp.j.Busko-Zdrój2413044
1105Warsfoll - Zyśk, Tarnowicz sp.j.Warszawa249796
1106M B Sp. z o.o.Racibórz24230
1107X3d Sp. z o.o.Bytów245512
1108Red Moose Sp. z o.o.Wrocław241176
1109Euroband Sp. z o.o.Czołowo-Kolonia2448029
11103d Sp. z o.o.Lublin2418700
1111Wacker - Chemia Polska Sp. z o.o.Warszawa2437168
1112Senator Sp. z o.o.Gostynin2422527
1113Ballenic Sp. z o.o.Rumia2432504
1114Tisner Sp. z o.o.Warszawa24999
1115Leolabs Sp. z o.o.Rybnik244929
1116Termapol Galach sp.j.Tomaszów Mazowiecki2415988
1117Pramoda Sp. z o.o.Warszawa24836
1118Autowatch Polska Sp. z o.o.Warszawa247266
1119Satreco Sp. z o.o.Warszawa24616
1120F&X Sp. z o.o.Grajewo24334
1121Das Company Sp. z o.o.Trzebinia2432791
1122Arpis Optical Sp. z o.o.Lublin24545
1123Electro-Led Sp. z o.o.Zambrów242052
1124Vetlines Sp. z o.o. sp.k.Janikowo2410187
1125Ip Polska Sp. z o.o.Łódź242188
1126Mtl Consulting Sp. z o.o.Częstochowa24552
1127Akasz Sp. z o.o.Jawor241175
1128King Tony Polska M. Chudy, J.Siemienas, M.Szymankiewicz sp.j.Komorniki2438991
1129Ost-West-Stahl Sp. z o.o. sp.k.Głogów Małopolski2410002
1130Casp System Sp. z o.o.Jaworzno24179925
1131Escape4x4 Sp. z o.o.Wadowice2411603
1132Shunchang Sp. z o.o.Warszawa24374
1133Ige Sp. z o.o.Pieszyce247930
1134Infinity M Sp. z o.o.Bielsko-Biała242732
1135Just U Sp. z o.o.Podule241320
1136Leres Sp. z o.o.Warszawa24377
1137Overa Pest Solution Sp. z o.o.Jaworzno242554
1138Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Agro Sp. z o.o.Busko-Zdrój2411462
1139Polnet - ID Sp. z o.o.Psary Małe244519
11404security Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki243700
1141Budowlani Plus Sp. z o.o.Tarnów241246
1142Alventa Invest Sp. z o.o.Alwernia24507311
1143Hw Sp. z o.o.Wrocław24511
1144Nuga Best Sp. z o.o.Opole242403
1145Imogena Sp. z o.o.Poznań2448306
1146Przedsiębiorstwo Handlowo - Transportowe Bobryk Krzysztof Sp. z o.o.Szczecin2421101
1147Hemptia Group Sp. z o.o.Kraków241692
1148Explonaft Sp. z o.o.Warszawa248409
1149Miss Luxury Sp. z o.o.Łódź24731
1150Eko-Rol Sp. z o.o.Pruszcz Gdański24355
1151Jws Investments Sp. z o.o.Inowrocław241488
1152Dr Piktel Medic@l Systems Sp. z o.o.Białystok249777
1153Wagi Gajewski Sp. z o.o.Poznań249746
1154Glassbaubles Sp. z o.o.Przemyśl244362
1155Basta Barczyk i Wspólnicy Sp. z o.o.Kraków246212
1156Amano Sp. z o.o.Bydgoszcz231073
1157Zenmar Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza23373904
1158Euvic Organic Search Sp. z o.o.Warszawa231276
1159Jupro Taim K. Krawczyńska i S-Ka sp.j.Konin2312089
1160Saygo Sp. z o.o.Warszawa231474
1161Abws Sp. z o.o.Szarbków23419
1162Premiumlux M. Kliza, Krajewski sp.k.Warszawa2316921
1163Spilliaert Sp. z o.o.Obłaczkowo231266
1164Sts Trading Sp. z o.o. sp.k.Poznań23439
1165Vones Sp. z o.o.Warszawa233177
1166Pitbull Sp. z o.o.Biedrusko23141583
1167Arcoff Tomasz Rakowski sp.k.Goleszów233205
1168Henryk Chwaliński-Zenon Purc Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Henzen sp.j. w LublinieLublin232280
1169Majka Reinhardt Sp. z o.o.Glincz2319629
1170Dicg Sp. z o.o.Nowy Sącz23141
1171Orska sp.k.Przeźmierowo235250
1172MDM Capital Sp. z o.o.Poznań234922
11734emed Sp. z o.o. sp.k.Cisek23801
1174Ewex - Sp. z o.o.Łódź2339806
1175Antiaging Institute Sp. z o.o. sp.k.Warszawa234512
1176Sonictech Ultrasonics Plec sp.k.Wrocki236849
1177Thermosilesia Sp. z o.o. sp.k.Ruda Śląska23552153
1178Alma Farm Sp. z o.o.Łódź239998
1179Emodo Sp. z o.o.Warszawa23495
1180Yoko Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza235360
1181Aw Recyclingi Polska Sp. z o.o.Łódź23305
1182Parkiet Stark Sp. z o.o.Kartuzy23283
1183Tommery Sp. z o.o.Mroków23501
1184Apa Polska Sp. z o.o. sp.k.Kobylnica2321850
1185Inter - Rava Sp. z o.o.Radzyń Podlaski239770
1186Nord Tania Odzież Sp. z o.o.Warszawa232816
1187Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arpol Sp. z o.o.Ziębice23274
1188Starek Sp. z o.o.Jakubowice23613
1189Tolex - Met Sp. z o.o.Płock2310574
1190Jaga Sp. z o.o. S.K.Gdańsk232358
1191Abditus Sp. z o.o.Wrocław234064
1192Zielone Miasto Robert Smoliński sp.k.Mława2328249
1193Bar-Jan Sp. z o.o.Kozłów231737
1194Celebrita Sp. z o.o.Warszawa23589
1195Mitsui & Co.Deutschland GmbH Sp. z o.o., Oddział w PolsceWarszawa2316022
1196Royal Company Sp. z o.o.Warszawa23760
1197Scanpack Ewa Imbirska, Piotr Imbirski, Janusz Mokracki sp.j.Poznań2315270
1198Hitexa Sp. z o.o.Rudna Mała233797
1199Petek Sp. z o.o. sp.k.Zabrze23107750
1200Prosperi Sp. z o.o. sp.k.Lublin23192
1201Systemy Medialne Sp. z o.o.Końskie231443
1202Firma Handlowa Sp. z o.o.Radom23692
1203Integrato Sp. z o.o.Radom23676
1204Orange Retail S.A.Warszawa2317228
1205DN Investments Group Sp. z o.o.Katowice231361
1206Wiko Sp. z o.o.Białystok2318571
1207Hbmm Sp. z o.o.Poznań23336
1208Glen Sp. z o.o.Kraków232560
1209Acervo Sp. z o.o.Terespol231237
1210Lifor Wisniewski Kędzierski sp.k.Bytom231113
1211Błonie Sp. z o.o.Bydgoszcz232179
1212Norma Stal Ag Sp. z o.o.Mikołów2310607
1213Euro Strefa Sp. z o.o.Radomsko2313434
1214Waymaker Sp. z o.o.Szczecin23362
1215Paumed Sp. z o.o.Poznań232071
1216Alimp Sp. z o.o. sp.k.Mysłowice2313297
1217Edvac Sp. z o.o.Raszyn235186
1218Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.Bajek, C.Bajek, D.Piegza sp.j.Chęciny23107572
1219H.B. Fuller Poland Sp. z o.o.Warszawa2314115
1220Giveme Cloud Sp. z o.o.Warszawa231029
1221Paparazzi Fashion Sp. z o.o.Korwinów237496
1222Spółdzielnia Handlowa BazarPoznań236599
1223Tioro Sp. z o.o.Tarnowskie Góry238310
1224Indual Energy Krystian Świadek i Wspólnicy sp.k.Kornica2310155
1225Optyk Zazamcze Sp. z o.o.Włocławek23469
1226Agro - Hurt Żołyński, Smoliński sp.j.Warszawa234631
1227Primestuff Sp. z o.o.Ignatki235232
1228Eilfix Polska sp.j. Łagowska TaulitzWrocław239781
1229Trytyt Sp. z o.o.Bielsko-Biała2355692
1230Estate Opakowania Sp. z o.o.Międzyrzecze Górne235226
1231Grupa Dex Sp. z o.o.Pszczyna231218
1232Akcesor Lublin Sp. z o.o.Lublin23164
1233Medmarket International Sp. z o.o.Warszawa239116
1234Construsoft Sp. z o.o.Poznań2313618
1235Thanglong Sp. z o.o.Wólka Kosowska23239
1236Pw Komex Sp. z o.o.Konin231914
1237Sklepy Turystyczne Hrst Sp. z o.o. sp.k.Wałbrzych236539
1238Technodrewno Sp. z o.o.Golęczewo234537
1239Antiaging Institute Sp. z o.o.Warszawa236273
1240Seventh Investment Group Sp. z o.o.Konin23955
1241TER Plastics Sp. z o.o.Głogów Małopolski2313596
1242Metale Nieżelazne Sp. z o.o.Katowice23297
1243Voiter Sp. z o.o.Poznań2321874
1244Verity International Sp. z o.o.Warszawa2313253
1245Firma Handlowa Janko Strzelec JanFranciszkowo2337673
1246Tech Oil Sp. z o.o.Wolice234835
1247Perfekt Vision D. Kulikowska i Wspólnicy sp.k.Biała Podlaska231564
1248Energiczni Sp. z o.o.Piekary Śląskie23417
1249Sovrana Polska sp.j., M.Szastak, R. KaimOlkusz2337710
1250Segel Elektrik Sp. z o.o.Syców234528
1251Szwajcar Sp. z o.o.Mikołów2314032
1252Sunerzha Sp. z o.o.Pruszcz Gdański233684
1253Got Glass Sp. z o.o. sp.k.Radom234823
1254Ceramizer D. Kosiorek sp.k.Warszawa235595
1255Q-Perfect Sp. z o.o. sp.k.Kołaczkowo23994
1256New Yorker Polska Sp. z o.o.Poznań23848856
1257Pmd Sp. z o.o.Zabrze238252
1258Logmar Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała23596
1259Castel Engineering Polska Sp. z o.o.Tomaszowice-Kolonia2356871
1260Icon Group Sp. z o.o.Szczecin237874
1261Future Electronics Polska Sp. z o.o.Warszawa2336527
1262Joy Gk Sp. z o.o.Gdów23262
1263Good Vibes Only Sp. z o.o.Warszawa231112
1264Ani Sp. z o.o.Lublin232009
1265Peen Sp. z o.o.Jenkowice23635
1266Edan Systemy Kominowe Sp. z o.o.Poznań233560
1267Dromer Sp. z o.o.Częstochowa235028
1268Cosmoscience Sp. z o.o.Wrocław23176
1269House4human Sp. z o.o. sp.k.Wola Koszucka-Parcele232854
1270Hato Trade Sp. z o.o.Katowice229244
1271L’Ola Bianka Sp. z o.o.Myszków225306
1272V&S i Rental Sp. z o.o.Woźniki22626
1273Mta Trading Sp. z o.o.Strumień223841
1274Billmed Sp. z o.o.Warszawa2227340
1275Meble Borkowski Sp. z o.o.Biskupiec22327
1276Dark Phoenix Sp. z o.o. Oddział w PolsceLublin221092
1277Elektro-Bis Sp. z o.o.Poznań22733
1278Naturhouse Sp. z o.o.Łódź2232431
1279Medic - Sport Sp. z o.o.Gdańsk22461
1280Dermomedica International Sp. z o.o.Warszawa2211053
1281Display Poland Sp. z o.o.Warszawa226605
1282MK Projekt Sp. z o.o.Dąbrowa Białostocka223705
1283Polski Spichlerz Sp. z o.o.Warszawa222576
1284Just4football Sp. z o.o. sp.k.Turek221489
1285Eltarg Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza22771
1286Azmet Radom Sp. z o.o.Radom22227390
1287Xt Laser Polska Sp. z o.o.Mikołów22715
1288P&W Group Sp. z o.o.Obice224726
1289Janua Coeli Sp. z o.o.Wambierzyce225330
1290Rebrant Sp. z o.o.Warszawa22329
1291Vibra Pol Sp. z o.o.Poznań222636
1292Ran-Synchron Sp. z o.o.Bolechowo-Osiedle228621
1293Lilou Retail Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2216720
1294Raya Group Sp. z o.o.Warszawa222397
1295Future - Med Sp. z o.o.Bydgoszcz22596
1296Fog Fun Sp. z o.o.Koziegłowy22942
1297Salvane Sp. z o.o.Warszawa22943
1298BOMAR 2 Marek Dziekan S.J.Kraków225556
1299Diamond Point Sp. z o.o.Lublin22445
1300Faro Poland Sp. z o.o.Toruń226076
1301Filipiak sp.j.Brody2234416
1302Sundoor Ławecki sp.k.Chorzów2221328
1303Cellar Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Grojec2212395
1304Krysspol Sp. z o.o.Podtrzcianna223881
1305Bdb Dystrybucja Sp. z o.o.Nowa Wieś222962
1306Alumaster Polska Sp. z o.o.Toruń2266423
1307Ranflat Sp. z o.o.Węgrzce Wielkie22219
1308Sumax Elektronarzędzia Suszycki sp.j.Wrocław224383
1309For You LI Li Sp. z o.o.Wólka Kosowska221393
1310Safexpert Sp. z o.o. sp.k.Poznań221418
1311Chemetall Polska Sp. z o.o.Warszawa22167072
1312Kominki Dovre sp.j. KochmańskiOlsztyn225872
1313Armet J.Kniej,J.Kniej,S.Popczyński sp.j.Warszawa2211020
1314Newface Group Sp. z o.o.Łomianki226956
1315Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Solfum Sp. z o.o.Rąbień AB2224883
1316Medispec Sp. z o.o.Lublin223499
1317Sogro Sp. z o.o.Człuchów22290
1318Zipper Sp. z o.o. S.K.A.Łódź2214303
1319MEBLE - FINLANDIA Sp. z o.o.Warszawa222243
1320Nivus Sp. z o.o.Gdynia22433
1321Rolleri Polska Sp. z o.o. sp.k.Chorzów224715
1322M.J. Office Sp. z o.o.Radom224909
1323Homefitness Sp. z o.o.Leszno222900
1324Bonjour Sp. z o.o. sp.k.Lublin223147
1325Cool'Ca Sp. z o.o.Poznań22128
1326Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ARPOL Sp. z o.o.Zielona Góra22115727
1327Faretti Sp. z o.o.Nysa221604
1328Jowa Byrska Posmyk sp.j.Warszawa225457
1329Interweiss Sp. z o.o.Kowalówka223025
1330Sulichrec Sp. z o.o. sp.k.Węgrów22478
1331Progress Group Sp. z o.o.Toruń22338
1332AB Cosmetique Polska Sp. z o.o.Warszawa2244620
1333Muehsam Rozwiązania Dla Przemysłu sp.j.Kielce2241509
1334ABAKOSTEEL S.C. Adam Dobrzewiński & Robert ManiakLębork2291288
1335Newu Sp. z o.o.Warszawa2212870
1336VP Group Sp. z o.o.Warszawa225943
1337Mh Mgn Sp. z o.o. - sp.k.Leszno222299
1338Padmar Sp. z o.o.Leśna22540
1339Fertilart Sp. z o.o.Warszawa225426
1340Hubika Sp. z o.o.Warszawa228792
1341Inter-Mak J. Pawlak i Wspólnicy sp.j.Łódź2212315
1342Wikal Plast Sp. z o.o. sp.k.Chorzów222614
1343Zinzino Sp. z o.o.Warszawa2220371
1344Silver Carbo Sp. z o.o.Rybnik229251
1345Robertech Piotr Mazur & Robert Socha S.J.Pilzno2214111
1346Esmalglass-Itaca Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki222301
1347Textile Pro Sp. z o.o.Przemyśl221624
1348Franco Invest Sp. z o.o.Radom2212668
1349Supi Sp. z o.o.Warszawa22272
1350Kudi Group Sp. z o.o.Straszęcin226564
1351Abc Farmacja Sp. z o.o.Łódź2231018
1352Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Solid Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice222182
1353Selectpro Sp. z o.o.Skrzypkowo2221513
1354Meetings Poland Sp. z o.o.Mikołajki222794
1355Monna Warm Sp. z o.o.Łódź22222
1356Mankiewicz Sp. z o.o.Radzionków223715
1357Logo-Tools Sp. z o.o. sp.k.Puszczykowo2212446
1358Fantic Górszczak Dystrybucja sp.j.Głogoczów2255062
1359Ekod Investment Sp. z o.o.Gdynia22452
1360Apollca Sp. z o.o.Kraków221511
1361Emergraf W.Ryppa R.Mączka sp.j.Wieliczka223807
1362Gisolution Sp. z o.o.Kraków2216398
1363Bosky.Pl Sp. z o.o. sp.k.Kielce229390
1364Makana Sp. z o.o.Zielniczki22419
1365Em Group Sp. z o.o.Karczew2223086
1366Maszyneria Sp. z o.o.Jelenia Góra221242
1367Ibara Sp. z o.o.Kraków222295
1368Suport Sp. z o.o. sp.k.Katowice22454307
1369Gastro Mali Sp. z o.o.Warszawa225235
1370Znane Klocki Sp. z o.o.Warszawa22316
1371Digitech Polska Sp. z o.o.Nowy Bedoń221051
1372Sanpol Estilo Sp. z o.o.Dębica223964
1373Vantage Polska Sp. z o.o.Gdynia2217627
1374Salonika S. Konarski; A. Wasilewska sp.j.Lublin2241841
1375Ibkol Sp. z o.o.Warszawa2243809
1376Multi-Com Sp. z o.o.Kolbuszowa226756
1377Grupa Lewandowski Sp. z o.o.Olsztyn22314
1378As Outsourcing Sp. z o.o.Smardzewice222218
1379Delcaso Sp. z o.o.Rumia224096
1380Lindeberg & Partners Consulting sp.k.Banie221482
1381Frp Sp. z o.o. sp.k.Kamieniec Wrocławski221187
1382Medivetcon Sp. z o.o.Raszewy221222
1383Saro Sp. z o.o.Warszawa221412
1384Techdow Pharma Poland Sp. z o.o.Warszawa2236114
1385Centrum Budowlane Stanisław i Marcin Guzowicz sp.j.Darłowo2231050
1386Ckk Sp. z o.o.Wrocław22629
1387Ateq Pl Sp. z o.o.Warszawa2241941
1388Techjon Adam JonaszLublin2211182
1389Mosty Kompozytowe Sp. z o.o.Krosinko224422
1390WINDSPORT Andrzej Roszkowski, Maksymilian Śpiewak S.J.Kraków2217595
1391Racegun Sp. z o.o.Bronisze221108
1392Wasbruk ,Sochoń Arkadiusz ,Sochoń Witold sp.j.Stare Pieścirogi2222636
1393Cceu Sp. z o.o.Poznań225415
1394Dasmedic Sp. z o.o.Chmielnik224765
1395Manetti Design Sp. z o.o.Częstochowa227269
1396Polstar Holding Wołoszczuk sp.k.Koszalin22196077
1397Mat&Gab Sp. z o.o.Sanok2297
1398Peng Da Sp. z o.o.Wólka Kosowska221480
1399Air System Sp. z o.o.Rzeszów21362
1400Zpuh Centrochem Kotuła sp.j.Tarnowskie Góry2111897
1401Kędziora Hydroizolacje Polska Sp. z o.o.Chorzów212289
1402Anoptic Sp. z o.o.Skórzewo212249
1403Mbs Trade Sp. z o.o.Łódź211909
1404Zpuh Mini Zap B i K Łepkowicz, A.Roguszna - sp.j.Przygodzice2134403
1405Strażak Sp. z o.o.Toruń2112503
1406BS Polska M. Sasiak sp.k.Katowice214931
1407Afrelli Polska Sp. z o.o.Warszawa21500
1408TDM Electronics S.A.Rembertów2138939
1409Uniqistic Sp. z o.o.Szczecin21207
1410Gwoździej Sp. z o.o.Łapy211334
1411Recycling Solutions Sp. z o.o.Wrocław211543
1412Gildia - Kozicki sp.j.Marki2118469
1413Sgk Sp. z o.o. sp.k.Marianka2124059
1414Albi Polska Sp. z o.o.Kraków2131086
1415Dom Aukcyjny Numimarket.Pl Sp. z o.o.Poznań219445
1416Kart-Paper Polska Sp. z o.o.Oleśnica21345
1417Hafrox Sp. z o.o. S.K.A.Opole214572
1418Jubiler W. Krzyś Sp. z o.o.Katowice212191
1419Global Sales Products Sp. z o.o.Piastów21186
1420Dynamics Due Sp. z o.o.Częstochowa2113293
1421Cps Sp. z o.o.Warszawa215544
1422Bd Aesthetic Sp. z o.o.Warszawa2125452
1423Haemo Sp. z o.o.Imielin219961
1424Graspol Sp. z o.o.Dąbrówki211623
1425Gasso Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała21560
1426Peterwild&Partners Łukasiak, Jackowska-Ziemba sp.k.Warszawa213421
1427Droga Dowolności Sp. z o.o.Tryszczyn21230
1428Fero Team Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza213586
1429Egida It Solutions Sp. z o.o.Warszawa21325022
1430Moton Sp. z o.o.Warszawa213270
1431AG Components Poland Sp. z o.o.Legnica2116997
1432Vimax Małgorzata RogiewiczPrzygoń2145039
1433Swiss-Lab Sp. z o.o.Warszawa212355
1434Podolyany Sp. z o.o.Wrocław215252
1435Selectwood Sp. z o.o.Łódź2126107
1436Konekt-Bis Tkaniny Sp. z o.o.Piekoszów214351
1437Uno Moda Sp. z o.o.Kobylniki21728
1438Begerman Sp. z o.o.Katowice213162
1439Firma Handlowa Gucinex Rajmund Krakowski,Paweł Poraniewski sp.j.Gucin2143369
1440Gold Dress Sp. z o.o.Justynów212271
1441Isc Sp. z o.o.Jarosław21803
1442DMG Polska Sp. z o.o.Warszawa2117923
1443Inox-Plus Sp. z o.o.Sosnowiec2133429
1444Małpiszon Sp. z o.o.Kraków2112924
1445Antex S.J. Janina Hudaszek, Antoni HudaszekLubycza Królewska213679
1446Purenergy Anna Michalewicz sp.k.Kędzierzyn-Koźle212816
1447A&B Zdrowie, Barbara Halejak, sp.j.Ustka2119564
1448Tbh Polska Sp. z o.o. sp.k.Sierosław213680
1449Wave4med Sp. z o.o. sp.k.Warszawa212935
14504 Safety Sp. z o.o.Radzymin2135044
1451Agroserwis.Tech Sp. z o.o.Bolumin21399
1452B2b-Europe.Pl Lewandowska sp.k.Poznań219761
1453Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budres-Sil Sp. z o.o.Rzeszów215984
1454Assa Abloy Entrance Systems Poland Sp. z o.o.Warszawa21179057
1455Hossa-Tel Sp. z o.o.Piła215946
1456Ab Trading Sp. z o.o.Warszawa211500
1457Almara Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2110304
1458Podlaskie Towarzystwo Handlowe Halen J.W. Buczyłko sp.j.Białystok212501
1459PLC Automation Sp. z o.o.Warszawa213449
1460Skriware S.A.Warszawa2114540
1461Salon Led Sp. z o.o.Tyczyn213895
1462Miss Concern Sp. z o.o.Łódź21813
1463Agart Sp. z o.o.Warszawa21447
1464Groomershop Sp. z o.o.Pianowo2159517
1465Olicon-Delta Sp. z o.o.Gdańsk218344
1466Subiekt Sp. z o.o.Słupsk21352
1467SMV Sp. z o.o.Warszawa21231
1468Cefla Polska Sp. z o.o.Warszawa211764
1469Anon Sp. z o.o.Kraków211444
1470Sunstorm Sp. z o.o.Kraków211523
1471Futuresport Sp. z o.o.Szczecin212363
1472Zentex Sp. z o.o.Warszawa21469
1473Gnb-Company Sp. z o.o.Wrocław21680
1474Janssen Poland Sp. z o.o.Pniewo215770
1475Opał Dominex Sp. z o.o.Bytom2112236
1476El-System Sp. z o.o.Warszawa215092
1477CHP GAS Systems Sp. z o.o.Tychy215626
1478Fornax Polska S.A.Dąbrowa Górnicza218845
1479Cp Music Media Solutions Sp. z o.o.Gdańsk21624
1480Labecotech Sp. z o.o.Warszawa214653
1481Jott Joanna i Leonard Pieraccy S.J.Szczecin2116636
1482Firma Dax Agnieszka Gębka, Zbigniew Gębka sp.j.Katowice215938
1483Węglopasz Sp. z o.o.Poznań21213264
1484Leonardo Chemical Solutions Sp. z o.o.Łódź21333
1485Zol Tagart Sp. z o.o.Tarnobrzeg2132336
1486Gayane Sp. z o.o.Żakowice21319
1487Dgm Sp. z o.o.Kętrzyn213521
1488Elephant Lukić sp.j.Łódź219575
1489Pakman Sp. z o.o.Tursko2165920
1490Marco Polo Ltd Sp. z o.o.Częstochowa215984
1491Technologie Dla Firm Varsavia Sp. z o.o.Warszawa21263
1492Nortes Sp. z o.o.Rzadka Wola21441
1493Greensolutions Sp. z o.o.Głubczyce21294
1494Malmo Styl Sp. z o.o.Myślibórz215933
1495Iga Home Sp. z o.o. sp.k.Wodzinek215234
1496Wolff Trading Sp. z o.o.Warszawa218454
1497Aracar Grzegorz Bartyś sp.k.Lublin2120622
1498B&S Dystrybucja Sp. z o.o.Sosnowiec2115257
1499Smart Logis M.Michaluk sp.k.Warszawa21314
1500Energynails Sp. z o.o.Jadwisin216827
1501Zik Marcelin Sp. z o.o. sp.k.Łódź21572
1502Mmtd Sp. z o.o.Mikołów21318
1503Mg Volt Sp. z o.o.Łódź211737
1504Uvc-Med Sp. z o.o.Radom21492
1505Constel Sp. z o.o.Katowice2112417
1506Koopman International Polska Sp. z o.o.Komorniki2121092
1507Wimad Sp.J. Dutkiewicz Majkut WiniarskiWrocław2123700
1508Verde Sp. z o.o.Sokółka21681
1509Lamok Sp. z o.o.Łódź21668
1510Wg Call Center Sp. z o.o.Poznań213097
1511Nova Cvs Sp. z o.o.Lębork21802
1512Bug Detal Trade Sp. z o.o.Lublin21997
1513Alfa Logistik Sp. z o.o.Toruń216229
1514Paperlogs Sp. z o.o.Warszawa211919
1515Initius Systemy It Sp. z o.o.Kraków213224
15164hifi Sp. z o.o.Gliwice215315
1517Air-Ptak Sp. z o.o.Borzęcice211408
1518Bekerfarb Sp. z o.o. sp.k.Jordanowo214638
1519Motionitalia Sp. z o.o.Podegrodzie2117252
1520Optopol Technology Sp. z o.o.Zawiercie21264996
1521Fashion Agency Meli Sp. z o.o. sp.k.Poznań212913
1522Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o.Szczecin2119116
1523Linaise Huang sp.k.Wolica218526
1524Grupa Bzk Sp. z o.o.Milczany21326
1525Apteka Królewska Elżbieta Mnitowska, Małgorzata Hajduk, Krzysztof Mnitowski, Kazimierz Hajduk sp.j. Z/S w StrzegomiuStrzegom216310
1526Vissail Sp. z o.o.Sieradz213261
1527Dp Digital Print Sp. z o.o. sp.k.Sandomierz21571
1528As-Stal Sp. z o.o. sp.k.Strzelin211498
1529United Vision Sp. z o.o.Ostrzeszów2176032
1530Pw Hunt Sp. z o.o.Zgierz212196
1531Freecar Pl Sp. z o.o.Siedlec21638
1532Rober J.&J.Wojtas-sp.j.Kraków216997
1533Enesafe Sp. z o.o.Tarnowskie Góry21809
1534Stepe System Sp. z o.o.Lisowice211743
1535More Rlm Sp. z o.o. sp.k.Warszawa217051
1536Waldi Sp. z o.o.Warszawa217610
1537Trawena Sp. z o.o.Lublin2172317
1538Micros sp.j. W. Kędra i J. LICKraków21171206
1539Monna Soft Sp. z o.o.Łódź21366
1540E - Automatyka24 Sp. z o.o.Poznań2116574
1541Stara Mydlarnia Sp. z o.o.Białe Błota2115280
1542Generator Sp. z o.o.Winiary213944
1543Ale Patent Sp. z o.o.Myślenice212718
1544SR Tech Sp. z o.o.Warszawa215869
1545Elixir Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie212366
1546Exm Group Sp. z o.o.Komorniki212523
1547Duetto Jeziorscy S.K.A.Zduńska Wola2114799
1548Maverick Sp. z o.o.Poznań2131106
1549Nuga Best Official Kamchatnyy sp.k.Domaszczyn2111886
1550Twój Słuch Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski20304
1551Sialb Megis & Pagani S.J.Częstochowa202720
1552Parken-Gp Grabowski Poradzki sp.k.Bełchatów209904
1553SiC Specialized Industrial Chemicals Specjalistyczna Chemia Przemysłowa Sp. z o.o.Rzeszów2015507
1554Dom Druku sp.k. Dopierała ŚwierczekKraków202719
1555Cristal sp.j. K.T. StawiarzLędziny2016667
1556So-Pot Organics Sp. z o.o.Gdańsk202978
1557VMP Group Sp. z o.o.Kraków2017196
1558Davide Lifestyle Sp. z o.o.Warszawa2015246
1559Miss Majesty Sp. z o.o.Łódź20697
1560Hager Polonia Sp. z o.o.Wrocław207958
1561Purolite Sp. z o.o.Gdańsk2034379
1562Rock Metal Shop Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Skierniewice2015251
1563Shark Błaszczyk, Szejko sp.j.Poznań203173
1564A&M Premium Distribution Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2071482
1565Centrum Ogrodzeń Konstruktor, P.Piotrkowicz, E.Woźnicki-sp.j.Wielgolas Brzeziński208495
1566Fm Med Sp. z o.o.Wrocław201512
1567Wd Sport Sp. z o.o.Wrocław202548
1568Zawieja Sp. z o.o.Szczecin2045200
1569Dazar D. Zaręba sp.k.Piaseczno2015888
1570Wolne Skarpetki Sp. z o.o.Kobyłka203259
1571Sunewmed+ Wochna sp.k.Żerniki2010230
1572Loonari Sp. z o.o.Piekary Śląskie2010666
1573My Walk Sp. z o.o.Warszawa2010586
1574Medi Partners Produkcja Sp. z o.o.Hażlach204154
1575A.B.Berren-Handlowy Sp. z o.o.Reguły2042826
1576Greenpal Sp. z o.o.Kielce204745
1577Support-Pharma Sp. z o.o.Strzelce Krajeńskie202745
1578Mennica Wrocławska Sp. z o.o.Wrocław2025186
1579Da Plastics Sp. z o.o.Toruń201020
1580Animed Czesław Biały Anna Biała sp.j.Nowa Ruda20514
1581Creativa Sp. z o.o. Sp.K.Białystok2020913
1582Invest-Line Sp. z o.o.Pabianice2045716
1583Duna Sp. z o.o.Kraków2018205
1584HGN Sp. z o.o.Wrocław209151
1585Turum Sp. z o.o.Warzymice2029746
1586Galvafloc Sp. z o.o.Kraków204438
1587Kadefarm Sp. z o.o.Sierosław2061236
1588Wteam Sp. z o.o.Tychy20133
1589Airmac Sp. z o.o.Cieszyn20929
1590Inpharm Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2016647
1591Projekt Przestrzeń Sp. z o.o.Gdańsk20771
1592Pro-Rock Av System Sp. z o.o.Zielona Góra201103
1593Śrubtar Sp. z o.o. S.K.Tarnów2010549
1594Technologies 4all Group Sp. z o.o.Krążkowy2010627
1595Gran Sp. z o.o.Kraków201174
1596La Strada Group Sp. z o.o.Tarnowskie Góry203596
1597Rader sp.j. Piotr Szettel i Piotr GałęskiPiła2040013
1598Trade Transport Partner Sp. z o.o.Świdnik202599
1599Pneumatig A. Wojciechowski L. Wojciechowski S. J.Gdynia209180
1600Dimax International Poland Sp. z o.o.Stare Babice20412455
1601Dll Sp. z o.o.Łódź208745
1602K&P Partners Sp. z o.o.Warszawa205108
1603Multiprojekt Trójmiasto Sp. z o.o.Gdynia201696
1604P&M Beauty Sp. z o.o.Warszawa20137
1605Sukcespro Sp. z o.o.Wrocław20496
1606Polver Sp. z o.o. sp.k.Kraków2015220
1607Nanotech Diamond Poland Sp. z o.o.Warszawa205186
1608Import Eksport Sp. z o.o.Czyżów20132
1609Grupa Ogrody Brudek Sp. z o.o.Goczałkowice-Zdrój20622
1610Gp Koncept Sp. z o.o.Żołędowo20256
1611Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Merk-Pol Sp. z o.o.Warszawa202164
1612Phat Loc Sp. z o.o.Warszawa201205
1613Moby.Pl Sp. z o.o.Wrocław205917
1614Camila Sp. z o.o.Wólka Kosowska201206
1615Hetman i Wspólnicy sp.j.Jaworzyna Śląska201361
1616Novallia Poland Sp. z o.o.Łódź202636
1617Premiere Collection Sp. z o.o.Rybnik20422
1618Mk Systems Sp. z o.o.Lublin202367
1619Abc Do Wnętrz Wyżyńscy sp.j.Bartoszyce2011512
1620Industriehof Polska Sp. z o.o.Poznań20818
1621Marchem Sp. z o.o.Skarbimierz-Osiedle2022738
1622Amita Health Care Polska Sp. z o.o.Warszawa2010413
1623Bella Fashion Sp. z o.o.Wólka Kosowska20442
1624P.A.D. Technologies Ltd Sp. z o.o.Warszawa2046946
1625Vortexgraf Polska Sp. z o.o.Warszawa20459
1626Firma Informatyczna Elpro-Bis Sp. z o.o.Kalisz20452
1627Baltronic Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle202440
1628Roka Spółka z Ograniczoną OdpowieddzialnościąKielce201672
1629Bamboolife Sp. z o.o.Jabłonna202845
1630Vista Sp. z o.o.Rzeszów201947
1631Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Amc Andrzej Ciszewski & Krystyna Śmiałek - sp.j.Mników2027065
1632Dom w Retro Sp. z o.o.Częstochowa20392
1633Bezpieczny Pacjent Sp. z o.o.Warszawa201438
1634Kurzela Consulting Sp. z o.o.Warszawa20628
1635Motion Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza202746
1636Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Top - Chem Janusz Hosa Zbigniew Kosmalski - sp.j.Kruszyn2019996
1637Sefko Buszta sp.k.Tajęcina2046828
1638Polano Meble Sp. z o.o.Kraków202169
1639FPC Polska Sp. z o.o.Przeźmierowo2020796
1640Europalex Sma S.A.Stanica208634
1641Manufaktura w Bolesławcu Sp. z o.o.Bolesławiec2016678
1642Webster Sp. z o.o.Warszawa206576
1643Hardleo Sp. z o.o.Mysłowice20241
1644Global Medical Services Polska Sp. z o.o.Warszawa201244
1645Vis-It Sp. z o.o.Poznań206058
1646Siemag Tecberg Polska Sp. z o.o.Katowice206969
1647Fashion Work Sp. z o.o.Łódź20705
1648Vp-Co.Ltd. Sp. z o.o.Wólka Kosowska20416
1649Polish Standart Sp. z o.o.Warszawa205486
1650Sofa Style Sp. z o.o.Bralin201707
1651Norelem Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski201060
1652JB Mask Sp. z o.o.Wrocław201704
1653Energy Wm It Sp. z o.o.Rzeszów202682
1654Trade Exim Group Sp. z o.o.Lublin201344
1655Stella Lin Sp. z o.o.Wólka Kosowska20676
1656Axes System Sp. z o.o.Gdańsk204740
1657Otto International Scan-Thor Poland Sp. z o.o.Warszawa209635
1658Przedsiębiorstwo Handlowe Polder i Rajder Derkacz sp.j.Sieradz2021289
1659Bumba Sp. z o.o.Trzebinia20480
1660Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w GnieźnieGniezno20886
1661Najmilsza Sp. z o.o.Białystok202783
1662Milant'Ex Sp. z o.o.Warszawa201594
1663M9 Sp. z o.o.Gdańsk202265
1664Tobi Polska Sp. z o.o.Wrocław209939
1665Arpos Sp. z o.o.Kielce20335
1666Future Metals LLC Sp. z o.o. Oddział w PolsceBielany Wrocławskie2043173
1667Wende Recyclingtech S.C. Ewa i Piotr PantołKościerzyce2072028
1668Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Drewmet W. Pajda sp.k.Mogilany2031946
1669Medax - Zdzisław Mozal i Leszek Naumiuk sp.j.Ostrowiec Świętokrzyski207727
1670Forbox Sp. z o.o. sp.k.Toruń2010669
1671Fave + Sp. z o.o.Warszawa203953
1672Emporium Sp. z o.o.Koszalin20624
1673Drukkarta Sp. z o.o. sp.k.Rynarzewo209978
1674Spolex Pak Sp. z o.o.Warszawa201149
1675Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa Michalak MichałSzarbia Zwierzyniecka2027813
1676Schaffner Brzegowa sp.j.Kraków2019707
1677Sinja Sp. z o.o.Rzeszów201095
1678Dolpima Sp. z o.o.Kielce2012988
1679Dmpi Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski203999
1680Kleczka Sp. z o.o.Legionowo20934
1681Hammpack Sp. z o.o.Warszawa202104
1682Krolio Sp. z o.o.Warszawa20237
1683Hurtownia Tkanin Plus Maciej Plust, Andrzej Dominiak sp.k.Gorzów Wielkopolski209291
1684Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o.Warszawa2040385
1685Axpharm Sp. z o.o.Bydgoszcz204532
1686Roland Polska Sp. z o.o.Warszawa202023
1687Perfect Point Sp. z o.o.Warszawa201798
1688Eko-Efekt Sp. z o.o.Lublin201458
1689Fashion Investment Group Sp. z o.o.Warszawa2023580
1690Distek - Ltt Sp. z o.o.Warszawa20983
1691Ms Veil Sp. z o.o.Łódź20718
1692My Alpaca Sp. z o.o.Krosno201895
1693Algus Services Sp. z o.o.Kraków201514
1694Artus Sp. z o.o. sp.k.Toruń2012671
1695Techtronic Sp. z o.o.Gdynia202554
1696Thermosilesia Sp. z o.o.Ruda Śląska204977
1697Ketrina Sp. z o.o.Wałbrzych20441
1698Medikatha Sp. z o.o.Katowice203335
1699Herman Sp. z o.o.Warszawa201523
1700D&H Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska205100
1701Jazgot Jan Krzywdzik Sp.K.Łąka2062473
1702Lustra Weneckie Sp. z o.o.Poznań19349
1703Av Kreator Sp. z o.o.Warszawa194820
1704Qualitium Sp. z o.o.Brzeście Nowe19929
1705Faro Sp. z o.o. sp.k.Opole199747
1706Master-Mark Sp. z o.o.Gdańsk19894
1707Big Drip Sp. z o.o.Częstochowa19144
1708Keratek Sp. z o.o.Skórzewo191739
1709Anwen Sp. z o.o.Kraków1947196
1710Polgrop Sp. z o.o.Sopot19516
1711Gero Technik Sp. z o.o.Obrowiec193855
1712Nlab B. Pałys M. Pałys sp.j.Warszawa191619
1713Firma Otto U.I L.Otto sp.j.Lublin194465
1714Born86 Sp. z o.o.Kluczbork19809
1715Transbud Nowak sp.j.Reda19411927
1716Rets Sp. z o.o.Warszawa19519
1717Steelshield Exports Sp. z o.o.Łódź191409
1718Galvano-Partners Sp. z o.o. sp.k.Łódź1916444
1719Acse Sp. z o.o.Kraków192504
1720JB Sp. z o.o.Hrubieszów194406
1721Nowa Sp. z o.o.Siedlisko192747
1722Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe As Piotr Hess, Justyna Hess sp.j.Zabrze1917005
1723Starklab Sp. z o.o.Łódź19297
1724Factum Usługi Sp. z o.o.Bydgoszcz192116
1725Medicated Sp. z o.o.Staniszewskie19874
1726Fit Jumps Sp. z o.o.Łódź19499
1727Ostrowski Automotive Sp. z o.o.Nieborowice1911927
1728Copma Polska Sp. z o.o.Kraków1931318
1729Ranok-Creative Sp. z o.o.Warszawa192316
1730Anns1 Sp. z o.o.Warszawa19368
1731Maderna Sp. z o.o.Warszawa19322
1732Biokom Sp. z o.o. sp.k.Janki1920556
1733Nemra Sp. z o.o. sp.k.Szczecin198734
1734Delta Optical Sp. z o.o. Sp.K.Nowe Osiny19130179
1735Partex Marking Systems Sp. z o.o.Lubicz Dolny1941831
1736Voynberg Sp. z o.o.Poznań19673
1737Modern Dress Sp. z o.o.Łódź19900
1738Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.Szczecin1924100
1739Energy Partners Sp. z o.o.Zakrzewo1912228
1740Magsped Sp. z o.o.Łódź1910222
1741Speira Polska Sp. z o.o.Kraków192675
1742P.H.U. Dan - Pol Sp. z o.o. P. Sermet, D. SermetSkawina1947098
1743NOVUS Polska Sp. z o.o.Warszawa196632
1744Dls Sp. z o.o.Warszawa19164
1745Viola.Kobiela Sp.j.Ruda Śląska1910034
1746Giewont Sp. z o.o.Rzeszów1950808
1747Preta Sp. z o.o.Swarzędz195366
1748Alfa-Zeta Sp. z o.o.Łódź1911330
1749Toto Pharma Poland Sp. z o.o.Rabka-Zdrój19296
1750Nfk J. Kopa sp.j.Rąbień195060
1751Kapuściński Sp. z o.o.Gdańsk19801
1752Hifi Filter Polska Sp. z o.o.Siestrzeń19164986
1753Miglo Sp. z o.o.Pęcice1913064
1754Mas Trading Ławski Kropiwnicki sp.k.Warszawa1936246
1755Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Edmund Sp. z o.o.Sochaczew192364
1756Statsoft Polska Sp. z o.o.Kraków199649
1757Femme Collection Sp. z o.o.Łódź19729
1758Santint (Poland) Sp. z o.o.Warszawa1930084
1759Gaz-Jar Sp. z o.o.Płock19698
1760Dd Fashion Group Sp. z o.o.Kraków191409
1761Pk Components Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1916931
1762Paris Optique Polska PL 03 Sp. z o.o.Warszawa195824
1763Clics & Clicformers Sp. z o.o.Trawniki-Kolonia19916
1764Suma2 Sp. z o.o. sp.k.Chojnice196535
1765Tcg Investments Sp. z o.o.Skawina19737
1766Este Group Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie195824
1767Symbios Sp. z o.o.Gdańsk1910649
1768Gamm - Bud Sp. z o.o.Skarbimierzyce195005
1769Finest Promotion Sp. z o.o.Lublin191346
1770Wkk Polska sp. z o.o.Łódź1914737
1771Elektrostal Sp. z o.o.Toruń192007
1772BAXTER Polska Sp. z o.o.Warszawa19178409
1773Swise Sp. z o.o.Przemyśl19344
1774Ecobike Sp. z o.o.Wrocław1981307
1775Engram M. Kłosowicz M. Piwowarczyk sp.j.Jasionka1918663
1776Budmiar A.Bloch F.Machaj sp.j.Gorzów Wielkopolski193699
1777Manetbook Sp. z o.o.Wrocław19541
1778REA Elektronik Sp. z o.o.Kawczyn1921166
1779Korex Szablowski i Wspólnicy sp.j.Tuchów1930724
1780Nununnu Sp. z o.o.Wólka Kosowska192948
1781Biodefol Sp. z o.o.Górno193363
1782HURT-MAX Sp. z o.o.Pszczyna199025
17832mca & Gt Sp. z o.o.Mroków192637
1784Oriens Style Sp. z o.o.Katowice191933
1785Syngen Biotech Sp. z o.o.Wrocław1912044
1786Lidmann sp.j.Lisi Ogon1974361
1787Mcalpine Polska Krysiak -sp.j.Karpin1936636
1788Firma Handlowa Gal-Chem Sp. z o.o.Kraków197200
1789Ekspres Sp. z o.o.Częstochowa19192
1790Orest Polska Sp. z o.o.Pruszków19424
1791Olimp Danuta i Janusz Włodarczyk sp.j.Olsztyn1915339
1792Uns-Supplements Sp. z o.o.Wrocław196335
1793Algis Animals Sp. z o.o.Warszawa195545
1794Ewmaj Jędrzejczyk i Spółka sp.j.Chynów19395807
1795Biuro Handlowe Dorsel Sp. z o.o.Poznań1924546
1796Prohaccp Sp. z o.o.Kielce1931462
1797Forcash Sp. z o.o.Katowice19655
1798Klasyka Sp. z o.o.Rabka-Zdrój1919315
1799Hausmann Karol Ślażyński sp.k.Młodocin Mniejszy1910135
1800Stc Sp. z o.o.Tarnowskie Góry194632
1801Biotec Lasers Polska Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk196947
1802Proftape Sp. z o.o.Puck19376
1803Leeves Sp. z o.o.Łomianki193537
1804Lemar Sp. z o.o.Lipno199428
1805Konkret Sp. z o.o. sp.k.Chełmno1938900
1806Program Plus Sp. z o.o.Wrocław191809
1807De Vos Sp. z o.o.Wałcz19279
1808Lacava Sp. z o.o.Warszawa196606
1809Swimstone Sp. z o.o.Wrocław192374
1810Gabinety Mumio Sp. z o.o.Warszawa19633
1811Merkury Polska Sp. z o.o. Sp.K.Sopot192514
1812Transhandrol Marek Kiełb sp.j.Padew Narodowa19291277
1813Rk18 Sp. z o.o.Poznań19947
1814Gr8stock Sp. z o.o.Mielec19852
1815Imac Service Sp. z o.o.Częstochowa192451
1816Wb Sp. z o.o.Chojnice191342
1817Angama Sp. z o.o.Warszawa197682
1818Komak Bis D. Kołomańska, K. Kołomański sp.j.Drzewica1911118
1819Duplo Sp. z o.o. Polska sp.k.Warszawa196458
1820Bobas Marian Krzyżanowski sp.j.Olsztyn199313
1821Herbie Heaven Baran sp.j.Warszawa19160
1822Vitline Sp. z o.o.Białystok192507
1823Lab-Jot Ltd. Sp. z o.o. sp.k.Warszawa197735
1824Blue Iris Sp. z o.o. sp.k.Poznań1919403
1825Galilu sp.j. - Warynia Grela, Agnieszka ŁukasikWarszawa1923379
1826Strong Magnets Sp. z o.o.Warszawa19793
1827Polski Lek - Dystrybucja Sp. z o.o.Wadowice1929296
1828Meblomoda Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo1930311
1829Technet100 Sp. z o.o.Warszawa19180
1830Abacosun G. Cichocka sp.j.Gdynia193706
1831Trading Group Sp. z o.o.Kraków194238
1832Goshe Sp. z o.o.Olsztyn1955049
1833Alisios Sp. z o.o.Gliwice191819
1834Kromes Sp. z o.o.Stary Sącz192171
1835Narum Lab Sp. z o.o.Warszawa196184
1836K.K.A. Dudkiewicz-sp.j.Ciechanów1913706
1837Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Techniczne Biuro Obsługi Przemysłu Sp. z o.o.Kluki193176
1838Jm Exim Exterieur Sp. z o.o.Przeźmierowo19900
1839Good-Belts Sp. z o.o. sp.k.Poznań198273
1840Wiso Poland Sp. z o.o.Kwidzyn19505
1841Firma Handlowa MASZ Dariusz MalinowskiGliwice1943092
1842Tradespot Sp. z o.o.Michałowice191811
1843Lida Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska192049
1844Complex Computers Sp. z o.o.Kielce196793
1845Fmt Sp. z o.o.Latalice192625
1846Hotel Business Group Sp. z o.o.Białystok195897
1847Polberis Sp. z o.o.Osowce199694
1848Infini Lab Polska Sp. z o.o.Warszawa1914761
1849Deco - Sp. z o.o.Kalisz1912118
1850Oprogramowanie Naukowo-Techniczne Sp. z o.o.Kraków1918796
1851Wapna Świętokrzyskie Sp. z o.o.Bilcza193097
1852Magnapharma Sp. z o.o.Łódź19470
1853Interone Sp. z o.o.Lublin19218
1854Fila Polska Sp. z o.o.Kraków1915085
1855Harpyie Sp. z o.o. sp.k.Narost191082
1856Elprosys Sp. z o.o.Gliwice1924141
1857Oxer Sp. z o.o.Warszawa191089
1858UNOPAK Sp. z o.o.Warszawa192321
1859Falesia Systemy Sp. z o.o.Warszawa19123863
1860Nuga Health Sp. z o.o.Łódź191470
1861Modena Home Sp. z o.o.Warszawa191220
1862Pcs Poland Sp. z o.o.Warszawa194013
1863Eickemeyer - Veterinary Technology For Life Sp. z o.o.Warszawa194262
1864Asma Sp. z o.o.Wólka Kosowska193139
1865Barentzoon Sp. z o.o.Ełk191245
1866Niedźwiedź-Sanit sp.j.Nowy Dwór Mazowiecki1917129
1867Akcesoria Dla Sitodruku Ara Sp. z o.o.Trąbki195311
1868Akrostal Sp. z o.o.Garbatka19375043
1869Baby Line Sp. z o.o.Łódź19764
1870All4trade Sp. z o.o.Zakęcie191710
1871Asgard Sp. z o.o.Baranowo19110691
1872Nataliia Matviienko sp.k.Wrocław19181
1873Beaver Cosmetic Group Sp. z o.o.Stawiguda198079
1874Nordpharm Poland Sp. z o.o.Warszawa19962
1875Ekosfera Sp. z o.o.Zieleniewo1915099
1876Horien Medical Sp. z o.o.Solec Kujawski196814
1877F-Elektro Sp. z o.o. sp.k.Roczyny1928476
1878Backstretcher Sp. z o.o.Poznań19993
1879Ulow Sp. z o.o.Rzeszów19781
1880Complex - System Sp. z o.o.Poznań197819
1881Maurisse Export Sp. z o.o.Gdynia196925
1882Trade LAB Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa195032
1883Dornwell sp.j. Rymaszewski, RymaszewskaWarszawa1924084
1884Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o.Warszawa19604622
1885FDP Sp. z o.o.Katowice195238
1886Zhixiang Sp. z o.o.Jaworzno192135
1887Etyland Sp. z o.o.Stojadła196859
1888Digital Audio Sp. z o.o.Gdynia191593
1889Jmp Sp. z o.o.Białystok1944556
1890Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Vento J. Kucharski, A. Machnik I Spółka, sp.j.Kraków193602
1891Bionea Sp. z o.o.Tuchomie192095
1892Mako Store Sp. z o.o.Warszawa191847
1893Vitafer Sp. z o.o. sp.k.Tarczyn1945038
1894Miss Power Sp. z o.o.Łódź19785
1895Instytut Dermatologii Sp. z o.o.Kraków191586
1896Fabian Sp. z o.o.Sobolew19977
1897Petro Libertas Sp. z o.o.Lublin191649
1898Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bhp-System Beata Raszewska, Jacek Raszewski sp.j.Radom1912384
1899Liny Stalowe Brugg Sp. z o.o. sp.k.Stobiec198143
1900Elsil sp.j. Andrzej Błaszczyk Marcin StępieńSiemianowice Śląskie1924009
1901Alex Caprice Sp. z o.o.Warszawa19453
1902Cars Care Products Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza19610
1903YVS Sp. z o.o.Stary Dzików19249
1904Sinco Import Sp. z o.o. S.K.A.Łódź1925795
1905Firma Handlowo Usługowa - Biegun i Wspólnicy sp.j.Rybnik1944185
1906Audio Klan Janusz Prządka Sp.K.Warszawa19119064
1907Armare S.A.Warszawa1923111
1908S - Trade Sp. z o.o.Opole197434
1909Żuchliński Sp. z o.o.Gdynia1920827
1910Grupa Silesia Sp. z o.o.Bytom182707
1911Glob Kiddy Sp. z o.o.Pianowo182466
1912Krolm Sp. z o.o.Gdańsk18222
1913Italtecnica Sp. z o.o. Sp.K.Łódź181128
1914In Novation Sp. z o.o.Wieliczka184343
1915D4m Sp. z o.o.Wrocław18410
1916Nortrade Pharma Sp. z o.o.Warszawa1817174
1917P.O.G. Sp. z o.o.Szczecin182961
1918Fenix-Fund Sp. z o.o.Bydgoszcz181211
1919Paliwa i Produkty Naftowe Marian Pastuszak S.J.Pyrzyce185212
1920Good Medica Sp. z o.o.Wrocław183624
1921Techstal Polska Sp. z o.o. sp.k.Zielonka1810014
1922Bag Sp. z o.o.Opole18699
1923Platan-Room Sp. z o.o.Kraków188210
1924Lanster Sp. z o.o.Kraków1843572
1925A.D. System Limited Sp. z o.o. sp.k.Trzemeszno1838941
1926E-Remedium Sklep Internetowy Sp. z o.o.Dęba1811026
1927Albox Sp. z o.o.Gliwice186219
1928Ggsports Sp. z o.o.Zielona Góra184331
1929Honestan Sp. z o.o.Krzyż Wielkopolski181475
1930York Grzegorz SułowskiWielogóra1880902
1931Sofoled Sp. z o.o.Żyrardów18962
1932J.Kulińska T.Kuliński Biuro Łożysk Tocznych Biloz sp.j.Warszawa187987
19332n-Everpol Sp. z o.o.Warszawa18131800
1934Climative Sp. z o.o.Szczecin181630
1935NITTO POLSKA Sp. z o.o.Warszawa182221
1936Maliko Sp. z o.o.Osinów Dolny181451
1937Hub4 Sp. z o.o.Warszawa1817223
1938Snow & Surf Sp. z o.o.Warszawa185786
1939Design Light Sp. z o.o.Głuchołazy1864828
1940Biokom Diagnostyka Sp. z o.o.Janki189714
1941Martexpol Sp. z o.o. Krystek, Krystek, Weihs Sp.K.Zielona Góra1814998
1942Serkod Sp. z o.o.Warszawa18439
1943Kavka Jevelry Sp. z o.o. sp.k.Puszczykowo181662
1944Farmar Kozak sp.j.Bielsko-Biała187875
1945Angara Sp. z o.o.Pruszków185949
1946Irdp Sp. z o.o.Poznań181149
1947Rawa Polska Sp. z o.o. sp.k.Świdnica1814447
1948Lajac Poland Sp. z o.o.Poznań185073
1949Hortorus Bartosiewicz S.K.A.Warszawa189127
1950Inter Import - Export Sp. z o.o.Bojanowo186597
1951Armatura Woda Kanalizacja Sp. z o.o.Jasło1839574
1952Artman Sp. z o.o.Niedomice1874201
1953Ccr Sport Błajet Klecha Sobczyński Wiśniowski sp.k.Bydgoszcz1811740
1954Concepts Center Sp. z o.o. sp.k.Kraków18492
1955Premium Store Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski181658
1956Booksale Sp. z o.o.Lubartów1818948
1957Encann Sp. z o.o.Warszawa181520
1958Senocore Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz182874
1959Impet Sp. z o.o.Grudziądz185610
1960Maswams Sp. z o.o.Warszawa18305
1961P.P.H.U. J&K Romstom J. Lechowska, I. Lechowska sp.j.Tomaszów Mazowiecki1831743
1962Wibako Sp. z o.o.Kojszówka1821653
1963Gold - Pol Jastrzębscy sp.j.Warszawa1818711
1964Optikom It Sp. z o.o.Częstochowa18397
1965Tuban Trade Sp. z o.o.Jaworzno188654
1966Biotrade Distribution Sp. z o.o.Turośń Kościelna18386
1967K&K Wholesale Sp. z o.o.Radom1815805
1968Astrum Global Sp. z o.o.Kobiór181120
1969Pysense Sp. z o.o.Białystok1846087
1970Angot Sp. z o.o.Gdynia182606
1971Pm Investment Group Napert, Soszyński sp.k.Warszawa1849855
1972Business Connections Sp. z o.o.Wrocław182222
1973Dfp Sp. z o.o. sp.k.Wrocław182501
1974Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Marko R. Figlewski , J. Kordecki, sp.j.Rypin183581
1975Poyel Konsulting Sp. z o.o.Jankowice181290
1976JUKO Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski1838391
1977Safety Camera Systems Sp. z o.o.Warszawa185282
1978Gm Store Sp. z o.o.Brzeg181131
1979Ekohigiena Aparatura Ryszard Putyra sp.j.Środa Śląska184494
1980Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stollido Lidia i Stanisław Kulejewscy sp.j.Panki1829953
1981Assopet Sp. z o.o.Opole18351
1982Amm Sp. z o.o. sp.k.Biała Podlaska182429
1983Floko Andrzej i Jolanta Marczyk sp.k.Wrocław1812562
1984Anaid Group Sp. z o.o.Warszawa1811457
1985Bialcon S.A.Biała Podlaska1846351
1986Smoke Solution Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski182632
1987Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz sp.j.Warszawa1839837
1988Sortex Sp. z o.o.Brzeszcze1824000
1989Amtra -Romejko i Sulżycki sp.j.Warszawa1810516
1990Dtech Polska Sp. z o.o.Wólka Kosowska187190
1991Spox Sox Sp. z o.o.Bielsko-Biała184102
1992Ecovarm Sp. z o.o.Pierzchnica186196
1993Mistal Accessories Sp. z o.o.Świdnica1824990
1994K & K Sp. z o.o.Olsztyn18235
1995Toma Sp. z o.o.Wysogotowo1846359
1996Talemax Sp. z o.o.Poznań1815419
1997Ran - Sigma Sp. z o.o.Wałbrzych1838640
1998Raban Popenda sp.k.Łódź1820486
1999Dome Cosmetics Poland Sp. z o.o.Warszawa183864
2000Brzostek & Brzostek M.Z. Brzostek sp.j.Lublin18601
2001Medical Partner Sp. z o.o. sp.k.Poznań183022
2002Hert Sp. z o.o.Mysłowice181176
2003Mirad Studio Sp. z o.o.Warszawa181300
2004Sp-Tex Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice18965
2005Grupa Zachodnia Sp. z o.o. sp.j.Sierosław1850299
2006Corail Ts Sp. z o.o.Warszawa188219
2007Paris Optique Polska Pl 01 Sp. z o.o.Warszawa181722
2008Air Press Elżbieta Wanik, Bogdan Wanik sp.j.Opole184335
2009Dormet 2 Sp. z o.o.Zgierz1812871
2010Urartu Sp. z o.o.Katowice18891
2011Stalbud Szymoniak Zofia i Inni sp.j.Promnik1815072
2012Don Marco International Sp. z o.o.Gdańsk187293
2013Ecotex-Poland Bis Sp. z o.o.Żagań183317
2014Konstans Sp. z o.o.Jelenia Góra184001
2015Olimpia Group Zaborowska i Wspólnicy sp.j.Sopot1819742
2016Salt Sp. z o.o.Białystok181236
2017Stacje Paliw PAKS Sp. z o.o.Warszawa183551
2018Eko - Vektor Sp. z o.o.Balice189779
2019Cocon Poland Sp. z o.o.Wrocław18373
2020Proteam Pl Sp. z o.o.Warszawa18543
2021Western Equipment For Sport And Other Technologies - Polska Sp. z o.o.Wrocław1816082
2022Palarnie.Pl Sp. z o.o. sp.k.Warszawa183879
2023Proma Lak Lu-N Nowak sp.k.Lubin18820
2024Angora Hurtownia Odzieży Sp. z o.o.Budzyń188586
2025Foto - 7 S.C. M. Skowron i WspólnicyGliwice1819192
2026T&T Moda Sp. z o.o.Wólka Kosowska18824
2027Elmex Wojciech Kozicki, Krzysztof Kałudziński Sp.J.Olsztyn185554
2028Żeliwo Karczewski sp.k.Kielce1812363
2029Tragar Trąbka Sp. z o.o.Zebrzydowice1855263
2030Wolfmed Sp. z o.o.Kraków183522
2031Megamarket S.A.Chmielów1879155
2032Entire M Sp. z o.o.Wrocław1872829
2033Trendy Świata Sp. z o.o.Długołęka18796
2034Dystrybucja - Imac Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa182675
2035Haspro Sp. z o.o.Rzeszów181430
2036Fryzela Elżbieta Chwicewska, Stanisław Chwicewski sp.j.Białystok184215
2037Kröner Polska Sp. z o.o.Kamień18207
2038Worman Sp. z o.o.Warszawa18446
2039Syno Sp. z o.o.Szczodre187222
2040Bushcraftowy.Pl Sp. z o.o.Katowice18886
2041Faiveley Transport Polska Sp. z o.o.Poznań1842673
2042Toto Hair Company Sp. z o.o. sp.k.Kraków1811426
2043Prima Selezione Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój182765
2044Dermash Cosmetics Sp. z o.o.Łódź181144
2045Texland Tomasz Wojtalski, Ryszard Kowalski, Zygmunt Kowalski - sp.j.Aleksandrów Łódzki1810239
2046Everts - Pol Sp. z o.o.Warszawa1820043
2047Foxnet Sp. z o.o.Wrocław182014
2048ABU Sp. z o.o.Włocławek188847
2049Itt-Technika Obrabiarki Cnc Sp. z o.o. sp.k.Jarocin183684
2050Albeco Sp. z o.o.Plewiska18335217
2051Ds Sp. z o.o.Koszalin18442
2052Ekopartner Sp. z o.o.Kraków18495
2053Proent Sp. z o.o.Wrocław181028
2054Xam Technology Sp. z o.o.Wójtowa183434
2055Polagri Sp. z o.o.Prusinowice184442
2056KMB Poland Sp. z o.o.Gościcino184842
2057Pkm Roma Sp. z o.o.Góraszka18964
2058Budromet Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle18998
2059Nirvel Professional Sp. z o.o.Bydgoszcz181961
2060Ds Global Sp. z o.o.Łajski18562
2061Enertens Sp. z o.o.Warszawa18651
2062Vision And Work Sp. z o.o.Siemianice18254
2063Centralna Sp. z o.o.Toruń181829
2064Z Trade Sp. z o.o.Krotoszyn184522
2065Aris Factor Sp. z o.o.Poznań18569
2066Alavi Commercial Office Sp. z o.o.Warszawa1822627
2067Metalic sp.j. JanowiakNowy Targ1827191
2068Anielskie Ubezpieczenia Sp. z o.o.Świętajno18881
2069Anastasiia Alatartseva sp.k.Wrocław18346
2070Alpha Trading Group D. Szewczyk M. Cender sp.k.Szydłowiec186204
2071Elektrostal Choma, Semeryło, Sadowski, Woś sp.j.Lublin1824456
2072Aardom M Sp. z o.o.Warszawa18154
2073Texvalves Sp. z o.o.Płock181398
2074Sportowy Rowerowy Sp. z o.o. S.K.A.Wrocław18581
2075Home&Garden Dudek Group sp.k.Piła1825596
2076Noegel Polska Sp. z o.o.Chrzanów181929
2077Węglomat Trzciana Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów1860789
2078Ant&All Aleksander Grondowy sp.k.Łódź181746
2079Apj Sp. z o.o.Ozimek18738
2080Molteni Stomat Sp. z o.o.Kraków1817612
2081Buypro Sp. z o.o.Bielsko-Biała183311
2082Km Recykling Sp. z o.o.Chorzów181580
2083Pcefficient Sp. z o.o.Inowrocław18375
2084Pozfarm Sp. z o.o.Poznań18243
2085Bogmar BB Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała1848734
2086Contec Service Celmerowski Lefik sp.k.Konstantynów Łódzki182946
2087Tjaudio Sp. z o.o.Plewiska187071
2088Neneboss Sp. z o.o.Wólka Kosowska181844
2089Aluway Sp. z o.o. sp.k.Kraków18457
2090Falcon Medical Polska Sp. z o.o.Łódź1825143
2091Mape Smary Sp. z o.o.Leśniakowizna18406
2092Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rupex 2 sp.j. Renata Płońska, Dariusz PłońskiBoguszów-Gorce1860801
2093Megan Sp. z o.o.Łódź185205
2094Nglab Sp. z o.o.Wilcza Góra186304
2095Tribotec Polska Sp. z o.o.Krzyżanowice185482
2096Maxcalc Sp. z o.o.Antoniów182750
2097Kckm Polska Sp. z o.o.Zgierz18212
2098Altarex S.J.Warszawa182753
2099Tn Commerce Sp. z o.o.Warszawa18955
2100Abrazo Polska Sp. z o.o.Gdańsk183678
2101Akat Recykling Sp. z o.o.Tuszynek Majoracki1824469
2102F.H.U.P. Krak-Znicz Andrzej Majer, Józef Wolak sp.j.Kraków1825815
2103Emanin Sp. z o.o.Rzeszów181524
2104Travelight Sp. z o.o.Poznań182369
2105Gorner Sp. z o.o.Lublin182078
2106Icr Sp. z o.o.Warszawa181862
2107Agrogama Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Kuźma i Keli sp.j.Rogoźno178885
2108Raven Sport Sp. z o.o.Kraków1749112
2109Inter-Plast Z. Bodziachowska - Kluza sp.j.Częstochowa1723792
2110Gammacad Sp. z o.o.Poznań172140
2111Furmanek Trading Sp. z o.o.Daleszyce174240
2112Allcor Sp. z o.o. sp.k.Warszawa178685
2113K&T Fashion Sp. z o.o.Ożarów1739096
2114Compart International Kałużny i Hopfer sp.j.Warszawa1710758
2115TS Bud Sp. z o.o. sp.k.Złotów177806
2116Lvt Sp. z o.o.Gdańsk1728498
2117Eumat Serwis Sp. z o.o.Szczecin171404
2118Szupex Dystrybucja Farmaceutyczna J.P.M. Szupina sp.j.Żywiec1715666
2119Wieland Industry Sp. z o.o.Zabrze1717689
2120Grupa Vebo Sp. z o.o.Zimnowoda17303
2121Świat Bhp Pawpol Sp. z o.o.Zawiercie171032
2122Best Total Sp. z o.o.Nowy Dwór17924
2123Elewant Sp. z o.o.Radom172642
2124TAC - Sport Sp. z o.o.Poznań172092
2125Emar Sp. z o.o.Zbrosławice17212
2126Bioprom Sp. z o.o.Gdańsk173448
2127Asterus Sp. z o.o.Kraków174844
2128Ocm Karol Stępek Grzegorz Smoła Sp. z o.o.Niepołomice173376
2129Infini Cosmetiques Sp. z o.o.Kraków171875
2130Gemed Elias sp.j.Chorzów1724512
2131Ktb Pompy i Armatura Sp. z o.o.Poznań178305
2132Wojciech Pasich PPHU WojtexKraków1743499
2133Outlet Brand Stores Sp. z o.o.Łazy177709
2134Madam Prime Sp. z o.o.Łódź17765
2135Hurtownia Zabawek Awz Krzysztof Wołoszyn, Marek Zaremba sp.k.Gostyń1722719
2136Rc Plus Sp. z o.o.Poznań172982
2137Blue Power Group Sp. z o.o.Jaworzno175853
2138Inmaxim Sp. z o.o.Łobżenica17258
2139Centrum Promocji Gospodarczej Budexpo-Wrocław Sp. z o.o.Wrocław174435
2140Skyler Sp. z o.o.Golenice171035
2141Chemical Company.Pn Sp. z o.o.Częstochowa17657
2142Delighting Polska Sp. z o.o. sp.k.Poznań179649
2143Platinet Sp. z o.o.Kraków172369
2144Atmomat Szatkowski, Ryniec sp.j.Włocławek1721671
2145Kbm Complex Sp. z o.o. sp.k.Kraków171440
2146Sun-Energy M&P Sp. z o.o.Włocławek17710
2147Firma Inżynieryjna F1 Sp. z o.o.Kraków174222
2148I2 Medisience Sp. z o.o.Warszawa171695
2149Firma Handlowa Specjal Kurkiewicz S. J.Kraków176581
2150FATRO POLSKA Sp. z o.o.Kobierzyce1728186
2151Audio Cast Sp. z o.o.Nowa Iwiczna17345
2152Thorex Laskowscy sp.j.Łódź1716917
2153It And C Sp. z o.o.Lublin171200
2154Retailclot Sp. z o.o.Poznań176393
2155Turkowiak Med Sp. z o.o.Warszawa171043
2156Ergo Time Sp. z o.o.Wrocław17978
2157Centa Sp. z o.o.Gdańsk17499
2158FHP-VILEDA Sp. z o.o.Warszawa17297426
2159Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Paksol Leszek i Małgorzata Witczak sp.j.Damasławek1717548
2160Balzen-Plast Maria Balejko,Zenon Balejko sp.j.Katowice1711761
2161Rodu Sp. z o.o.Sygneczów171431
21624Zoo Sp. z o.o.Puławy173212
2163Nisha Ryglewicz sp.k.Puszczykowo17185
2164Euro-Hel Sp. z o.o.Czarnylas1798860
2165Joa Sp. z o.o.Lesznowola171391
2166Wojnarowscy Sp. z o.o.Katowice17147649
2167Rubio Monocoat Polska Sp. z o.o.Warszawa175626
2168C.C. Jensen Polska Sp. z o.o.Warszawa177281
2169Impotrade Sp. z o.o.Warszawa17295
2170Nasza Era Sp. z o.o.Warszawa173048
2171Samax Sp. z o.o.Katowice17714
2172Toys Paradise Sp. z o.o.Rzeszów17932
2173Vigo Katowice sp.j. Tomasz Palica,Szymon GorysKatowice171046
2174Tm Group Technika Mocowań Sp. z o.o.Strzelce Opolskie171586
2175Innmedis Sp. z o.o.Węgrzce178229
2176Holdbox Frączkiewicz sp.j.Bieniewiec1715216
2177Aero-Gse Sp. z o.o.Kraków176823
2178F.I.Manta Sp. z o.o.Zawadzkie176826
2179Norma System Sp. z o.o.Warszawa171354
2180Kwiatowa Sp. z o.o.Kamionki17344
2181Infosoftware Polska Sp. z o.o.Szczepańcowa1711855
2182Alwo Sp. z o.o.Warszawa1713423
2183Elektromobil Sp. z o.o.Tarnowskie Góry17407
2184Gryf - Med Sp. z o.o.Ustka173116
2185Acme Laser Polska Sp. z o.o. sp.k.Malbork171093
2186Cosmet Sp. z o.o.Wrocław17512
2187Nuuxe Radioton Sp. z o.o.Kraków1717330
2188Almas Kucharski Stawiarz sp.j.Lędziny1742746
2189Abiman Engineering Europe Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie17727
2190R3 Polska Sp. z o.o.Szczecin172601
2191Surtec Polska Sp. z o.o.Janikowo1713609
2192Pionwit Sp. z o.o.Bydgoszcz172769
2193Logistyka Janusz Antkiewicz sp.j.Kraków177948
2194Roma Robert Biegański, Małgorzata Biegańska sp.j.Warszawa178258
2195Sunrise Sp. z o.o.Lublin172041
2196Biocom Sp. z o.o.Gdańsk171615
2197Digital Voice Sp. z o.o.Wrocław17468
2198Wegafarm Plucińscy sp.k.Gryfice1728925
2199Em-Med Sp. z o.o.Modlnica173729
2200Złomobet Sp. z o.o.Wieluń172372
2201Verashape Sp. z o.o. sp.k.Tajęcina1712459
2202Bowa International Sp. z o.o. sp.k.Złotkowo17110677
2203Technicon Sp. z o.o.Poznań171963
2204Biurpap J.M.G. Figińscy sp.j.Łódź1732126
2205Porta-Service Sp. z o.o.Szczecin171142
2206Hydrosan J.Klęczaj, E.Klęczaj, I.Klęczaj, J.Siara sp.j.Radom1713780
2207Azzardo Polska Sp. z o.o.Poznań179092
2208Sumaris Suchecki sp.j.Złotniki176071
2209QL Controls Sp. z o.o., Sp.K.Kobielice17113376
2210B&B Bartnik Bieniek sp.j.Głogów Małopolski173229
2211Eximp Grzegorz Kuta, Marek Kuta sp.j.Warszawa1711279
2212J&F Investing Sp. z o.o.Sobótka17371
2213Unifood And Wine Sp. z o.o.Warszawa1710652
2214WTC Technika Sp. z o.o.Toruń17569
2215Uniq Sport Sp. z o.o.Warszawa171192
2216Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Uniwers Sp. z o.o.Zamość1713307
2217KM Sp. z o.o.Grabówka173720
2218Rafał Szarzała Centrum Produkcyjno-Handlowe SzarpolSieradz1738749
2219Lenat Sp. z o.o.Bydgoszcz173903
2220Alfako Sp. z o.o.Kłecko1720210
2221REF Sp. z o.o.Wiry171303
2222Bis Sp. z o.o.Poznań17159
2223Grafia K. Dziewulska sp.j.Warszawa1712064
2224Lehua Sp. z o.o.Sobótka17279
2225Sienna App Sp. z o.o.Kraków172866
2226In-Vesto Sp. z o.o.Toruń171152
2227Mamy Z Głowy Dystrybucja Sp. z o.o.Warszawa17870
2228Hargreaves Carbon Products Polska Sp. z o.o.Szczecin171555
2229Fitwell Sp. z o.o.Katowice171047
2230Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych Sowa-Med Sp. z o.o.Gdańsk175276
2231OPTIC INVEST Maria Pistre Sp.k.Warszawa172496
2232Sueno Sp. z o.o.Lipków178996
2233Platinum R.E.M Sp. z o.o.Szczecin17307
2234Swiss-Park Polska Sp. z o.o.Warszawa173824
2235Therma-Klim Sp. z o.o. sp.k.Wrocław175446
2236Firma BEHRENDT - Grupa SBS Marian BehrendtBrodnica1772197
2237Mirabelka Sp. z o.o.Siedlce172821
2238NTC Andar Sp. z o.o.Warszawa174828
2239Mustang Poland Sp. z o.o.Warszawa172553
2240Wega Sp. z o.o.Knurów177522
2241Ecom Concept Sp. z o.o.Kraków172215
2242Ipea Polska Sp. z o.o.Łódź173527
2243Prevotex MD Sp. z o.o. sp.k.Poznań177167
2244Enel Polska Sp. z o.o.Wrocław171257
2245Merkator - sp.j. A.M. BubikGliwice1740297
2246Imperiali Sp. z o.o.Warszawa172813
22473s Financial Group Sp. z o.o.Wrocław171176
2248Clevermet Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój1713584
2249Gold-Money.Pl Sp. z o.o.Gdańsk173568
2250Axfarm Sp. z o.o.Bydgoszcz179617
2251Nexone Sp. z o.o. S.K.A.Łódź179259
2252Textilo Group Sp. z o.o.Katowice177313
2253Demero M. Mrugała, D. Nosiadek sp.j.Wrocław174143
2254Active Bike Sp. z o.o.Warszawa171547
2255Marianna Sp. z o.o.Warszawa171171
2256Dawika Kraft S.A.Koteże17149433
2257Tta Group Sp. z o.o.Wrocław171686
2258VCX Sp. z o.o.Kraków1734585
2259Parfums Plus Polska Sp. z o.o.Suchy Las17362
2260Zmj Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki172928
2261Roland Meinl Musikinstrumente Gmbh&Co. Kg. Sp.K. Oddział W PolsceLubartów1715973
2262Forest Machines Trading Sp. z o.o.Poznań179129
2263Phonema Sp. z o.o. sp.k.Krosno173164
2264Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Budownictwa Trasa Sp. z o.o.Biała Podlaska1780716
2265Satinox Sp. z o.o.Warszawa17860
2266Molton Styl Sp. z o.o.Janki1734012
2267FLORADA Sp. z o.o.Zielonka1761093
2268Petanimal Sp. z o.o.Masłomiąca17308
2269Foto - Plus Artur GrzybczykKraków1734935
2270Mig Dom Handlowy, Stacja Paliw, Bar Sp. z o.o.Warszówek177701
2271Broker Serwis Maszyny Budowlane Sp. z o.o.Łagiewniki Nowe173419
2272Morex GM Sp. z o.o.Janki178211
2273Conte Trade Sp. z o.o.Bydgoszcz171459
2274Zakład Usług Technicznych Inwest Serwis A. Podyma sp.j.Wieluń171344
2275Datacenterworld.Pl Sp. z o.o.Warszawa171451
2276Firepro Polska Sp. z o.o.Kraków171742
2277Nck Sp. z o.o.Gdańsk173266
2278Super Power Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.Warszawa171677
2279Castelior Sp. z o.o.Wrocław178475
2280Advertise Worldwide Sp. z o.o.Gliwice1738969
2281Elephant & Rabbit Sp. z o.o.Żabieniec17272
2282Kompania Leśna. Chodkiewicz, Mazurkiewicz, Petrykowski Sp. z o.o.Nowy Dwór-Parcela176631
2283Damian Mazur Sp. z o.o.Łomianki Dolne17308
2284Italpolc&P Sp. z o.o.Nysa174714
2285Madam Savor Sp. z o.o.Łódź17366
2286Biuro Handlowo Techniczne Animal Trade Sp. z o.o.Warszawa174028
2287Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaPrusice171429
2288Polpak Poland Sp. z o.o.Warszawa1719082
2289Karpo Sp. z o.o.Warszawa17294
2290Orpol Group Sp. z o.o. sp.k.Jawczyce1713731
2291Griffin Group S.A. Defence sp.k.Warszawa1763224
2292Polkas Kowalski Sp.J.Kraków1711823
2293Livioon Polska Sp. z o.o. sp.k.Modlniczka177528
2294Arpeo Sp. z o.o.Bielsko-Biała17130
2295Ligamax Sp. z o.o.Bydgoszcz17165
2296Lbb-Papier Sp. z o.o.Iłża1757047
2297Beautyeurope.Eu Sp. z o.o.Jelenia Góra176076
2298Eduka-Frsk Sp. z o.o.Lesznowola17239
2299Spaw Sp. z o.o.Kraków1777404
2300Tnij Tanio.Pl Z.Szychowski sp.j.Kościerzyna172083
2301Stoltronic Sp. z o.o. sp.k.Łódź175185
2302Instalglik Sp. z o.o.Warszawa174806
2303Kagmar w Sp. z o.o.Warszawa17130
2304Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz GałeckiWarszawa1753977
2305Tyranik Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Eksport-Import Marek Jakubik i Sp. sp.j.Krapkowice1713315
2306Sklep Medyczny IS Sp. z o.o.Olkusz171004
2307Cleandeco Sp. z o.o.Świnoujście17743
2308EN - EKO Sp. z o.o.Jankowice171043
2309Społem PSS w Brzegu DolnymBrzeg Dolny17537
2310ABSS Sp. z o.o.Pleszew17756
2311Marinex International Sp. z o.o.Łódź178233
2312Soczyście Sp. z o.o.Katowice172148
2313Selecti Michał Gac sp.j.Toruń172102
2314Armaveri Incorporated Sp. z o.o. sp.k.Wrocław161867
2315Agricola Hydraulika Siłowa Sp. z o.o. sp.k.Lubień Kujawski1653838
2316Utm.Expert Sp. z o.o.Wrocław16826
2317Supernova Michalak sp.k.Gdańsk164887
2318Niedax Kleinhuis Polska sp. z o.o.Tarnowskie Góry1628820
2319Optykon Sp. z o.o.Tczew165149
2320Gungan Sp. z o.o.Wrocław163784
2321Cooling Sp. z o.o.Sokołów1665215
2322Arm Sp. z o.o.Szczecin16274
2323Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jawor Genowefa Grajkowska, Regina Libner sp.j.Mogilno1621276
2324Mentol Click Sp. z o.o.Gdańsk16489
2325Aesseal Polska Sp. z o.o.Mazańcowice1621828
2326Tank Petrol II Sp. z o.o.Kobiór16315
2327Ares R.E. Wawrowscy - sp.j.Warszawa1620066
2328Cabicon Sp. z o.o.Łódź161571
2329Proakces Sp. z o.o.Jabłonna1616319
2330Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak sp.j.Śmigiel16105609
2331Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Prodrex Sp. z o.o.Rudołtowice1668964
2332Furnifuture Sp. z o.o.Kępno161361
2333Aurora Sp. z o.o.Stalowa Wola161080
2334Tara Trade Sp. z o.o.Wólka Kosowska16350
2335Program Systemy Komputerowe S.J.Konin1613939
2336Motivato Sp. z o.o.Warszawa16285
2337Kosta Sp. z o.o.Inowrocław162251
2338Print Systems Sp. z o.o. sp.k.Bytkowo1618169
2339Pokazy Pirotechniczne Strzelec Sp. z o.o.Łódź16662
2340Js 21 Sp. z o.o.Żyrardów16919
2341Eir Health Sp. z o.o. sp.k.Poznań164686
2342Ecobiotics Sp. z o.o.Andrespol16144
2343Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmor sp.j. Waldemar Moryń Rafał MoryńCzęstochowa1627963
2344Atelier Magda Beneda Sp. z o.o.Gdańsk16296
2345Fomann Sp. z o.o.Kraków162474
2346BUSCH POLSKA Sp. z o.o.Nowa Wieś1662919
2347A+ Sp. z o.o.Władysławów161300
2348Sol-Hurt Sp. z o.o.Solec Kujawski1613871
2349Apteki J i J Koczorowscy S.J.Rawicz1617389
2350Fashion Lash Sp. z o.o.Wrocław16843
2351Baby & Travel Sp. z o.o.Wrocław1632772
2352Cermax sp.j. R.Kun, J.BełczykRadom1632467
2353Universal East Sp. z o.o.Biała Podlaska16130
2354Bdg Group Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz1619599
2355Partner Sp. z o.o.Gowino162519
2356Mfm Ventures Sp. z o.o.Józefów162745
2357Lxl Electric Sp. z o.o.Poznań16213
2358Oromed Szymanek sp.k.Poznań1615701
2359Muuvo Aneta Ludyga sp.j.Piekary Śląskie1618592
2360Pkwp Sp. z o.o.Warszawa161838
2361Bio4life Sp. z o.o.Bielsko-Biała161308
2362Przedsiębiorstwo Prywatne Mak Rokosz S.J.Sianów161379
2363Trade Mysak Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań161985
2364VNS Venus Group sp. z o.o.Zdunowice164792
2365Id3.Pl Sp. z o.o.Gdynia164529
2366Laguna - Sp. z o.o.Częstochowa161584
2367Metalzbyt Poznań Spychała i Haze sp.j.Poznań163388
2368In2lab Sp. z o.o.Lublin161822
2369Pimik Sp. z o.o.Wrocław162997
2370Alma Sp. z o.o.Warszawa16581
2371Bradford & Hamilton Polska Sp. z o.o.Łódź16584
2372Rapala VMC Polska Sp. z o.o.Łomianki1610064
2373Firma Handlowo-Usługowa Wod.Kan.C.O.I Gaz Jachowicz i Synowie sp.j.Grybów1640616
2374Stern Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza16623
2375Halian Dekor Sp. z o.o.Wólka Kosowska161869
2376Tresko Skotnicki, Trębecki sp.j.Trzebinia1689966
2377Euro Tradex Group Sp. z o.o.Nowy Sącz167881
2378BZ Commerce Group Sp. z o.o.Stanisław Dolny1613511
2379Pol-Strawa Sp. z o.o.Katowice164805
2380Aplug Sp. z o.o.Brzeziny167871
2381Eska Motors Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice16604
2382K. Pieloch Investments sp.k.Warszawa161770
2383Volt Polska Sp. z o.o.Sopot16161330
2384S&H Sp. z o.o.Władysławów162942
2385JAI Kudo Polska Sp. z o.o.Poznań1657260
2386Feihe Sp. z o.o.Jaworzno16514
2387Euro Grup Sp. z o.o.Pruszcz Gdański1614053
2388Wide Investments Kałandyk Kornecki sp.k.Wola Morawicka1616847
2389Watson - Marlow Sp. z o.o.Warszawa169502
2390Kandi Adam Cylwik sp.k.Białystok1610496
2391Przedsiębiorstwo Handlowe Polam J.Wojciechowski, M.Sopala, O.Jońca sp.j.Gliwice16455
2392Pronicom Sp. z o.o.Rawicz161012
2393Trak-Tom Group Sp. z o.o.Przybyszów161155
2394Phono Media Sp. z o.o. sp.k.Świdnik165955
2395Antyki 24 Sp. z o.o.Sztumskie Pole161260
2396Bacha Sport Sp. z o.o.Gliwice1616885
2397Intaris Piotr Krakowiak Paweł Krakowiak sp.k.Warszawa1646499
2398Eye District Sp. z o.o.Otomin163983
2399Isolve Sp. z o.o.Gdańsk16127
2400Zx Sp. z o.o.Wólka Kosowska16845
2401Smart Seals Sp. z o.o.Zielona Góra16673
2402Zdrowie i Uroda Sp. z o.o.Kraków161305
2403Elektroweb Sp. z o.o.Będzin162519
2404Inter Decor Pro Sp. z o.o.Warszawa1617013
2405Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o.Racibórz1662430
2406Rim Kowalczyk sp.j.Janki1649744
2407Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Eurotom Sp. z o.o.Warszawa164048
2408Duravit Polska Sp. z o.o.Piaseczno164908
2409Norameda Polska Sp. z o.o.Piaseczno16685
2410Sens.Us Polska Sp. z o.o.Zielona Góra163460
2411Inter Impex Sp. z o.o.Kraków16680
2412Dodo-Toys.Pl Sp. z o.o. sp.k.Kraków162215
2413Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp.j.Łódź167974
2414Prestige Decor Michał i Monika Makuszak sp.j.Rzeplin1616645
2415Sotka Sp. z o.o.Zamość162820
2416Sicuro J. Kozołup sp.k.Siemianowice Śląskie162529
2417Erjot Polska Sp. z o.o.Luboń162540
2418J&M Sp. z o.o.Władysławów161709
2419Curaden Polska Sp. z o.o.Wrocław1615832
2420Madam Noble Sp. z o.o.Łódź16869
2421Pro Shooting Sp. z o.o.Mory161681
2422Farb-Stal Radzik sp.k.Zagrody163906
2423GNT Polska Customer Service Sp. z o.o.Poznań163181
2424Grupa Tom-Drew Sp. z o.o. sp.k.Dobre1625555
2425Przedsiębiorstwo Handlowe Elka Sp. z o.o.Pruszcz Gdański168202
2426Nexone Sp. z o.o.Kraków161780
2427Digiprint Pl Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1615160
2428Provoke Sp. z o.o.Gdańsk162570
2429Praska Sp. z o.o.Łomianki166783
2430Paw Sp. z o.o.Miszewko1614808
2431Ads Systems Katowice Niedbał sp.k.Katowice161644
2432Aquablend Sp. z o.o. Polska sp.k.Gdańsk161479
2433Gate Sp. z o.o.Warszawa161658
2434Wzorcownia 032 Sp. z o.o.Katowice165252
2435Emprize Sp. z o.o.Wrocław16359
2436Leniar International Sp. z o.o. sp.k.Kraków161981
2437Warsztat24.Pl Sp. z o.o.Września161425
2438Rolmet PHU Sp. z o.o.Inowrocław166370
2439A&D Fit Sp. z o.o.Skierniewice16579
2440In Corpore Sp. z o.o.Czosnów167871
2441Kokos Frymus i Zuckerman sp.j.Jaroszyn1623901
2442Kamdo Kamila Borowska sp.k.Bydgoszcz164896
2443Aisko Artur Jackowicz sp.j.Warszawa1613911
2444Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaJasło161327
2445PRO - MAR S.A.Poznań16120131
2446Firma Handlowo-Usługowa Żaboklicki sp.j.Czaple1633656
2447Tomir Sp. z o.o.Radomsko167012
2448Lero China Consulting Sp. z o.o.Warszawa163080
2449Eko-Met Przedsiębiorstwo Handlowe Zdzisław Szewczyk - sp.j.Warszawa1615931
2450LS Poland Sp. z o.o.Łódź16361945
2451Stalówka Sp. z o.o.Opole161838
2452True Foods Sp. z o.o.Wrocław1684
2453Spaw-Tech 2 Sp. z o.o.Kostomłoty Drugie164301
2454TUAN HOA Sp. z o.o.Wólka Kosowska161005
2455Angeli Sp. z o.o.Jabłonowo16399
2456Urgent M. Więźniak sp.j.Skępe1698742
2457Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Renox Mirosław Wielechowski sp.k.Olsztyn1631848
2458Skład Opału Sp. z o.o.Świebodzice161910
2459Inomed Polska Sp. z o.o.Rokitnica1620511
2460Handlog Sp. z o.o. sp.j.Czeladź1643237
2461Mokosh Didiuk sp.k.Kazuń Nowy168163
2462Magnum RF Sp. z o.o.Zambrów1632324
2463Optim S.J.Turek1615185
2464Gw-Tech Sp. z o.o.Warszawa163055
2465Etna Pirotechnika Sp. z o.o.Tarnowskie Góry166607
2466DJR Service Sp. z o.o.Częstochowa16521
2467PZT - ELMETOR Sp.J. D.Borońska i WspólnikToruń167040
2468Ags Sp. z o.o.Warszawa169324
2469Optotech Sp. z o.o. sp.k.Niepołomice165049
2470Drukant Sp. z o.o.Bełchatów161248
2471Hurtostal Wyroby Metalowe i Metale Kolorowe Sp. z o.o.Bydgoszcz1657629
2472Silco Energia Sp. z o.o.Gdańsk1617186
2473Tricorp Sp. z o.o.Piaseczno161635
2474Sara Fashion Sp. z o.o.Warszawa164374
2475Kimondo Sp. z o.o.Warszawa16652
2476Hurtownia Materiałów Budowlanych Fachman sp.j. Mirosław Henryk Tyszka, Jerzy GiczewskiWęgorzewo1611659
2477Nawratronik Eugeniusz Stopa Sp. z o.o.Bielsko-Biała161860
247824Ct Sp. z o.o.Świnoujście16178
2479Fullbax Plus Sp. z o.o.Poznań165696
2480Vintex Sp. z o.o.Warszawa16213
2481M Retail Polska Sp. z o.o.Jodłowice164412
2482Redford & Grant Białecki i Kałdan sp.k.Warszawa1658015
2483LS5 Sp. z o.o. sp.k.Płock161555
2484ASK Sp. z o.o.Lublin164434
2485Taxa Sp. z o.o.Świebodzin166697
2486DMR Group Poland Robert Macieja sp.k.Katowice1613524
2487La Fontaine Bleue Sp. z o.o.Chorzów162071
2488Amp sp.k. Piotr WielgusZakliczyn1620355
2489Esysco Sp. z o.o.Poznań168147
2490Tonika Sp. z o.o.Łęgowo16339
2491Amazonit Enterprise Sp. z o.o.Łomianki166117
2492Entiso Sp. z o.o.Nowa Dęba161649
2493Techno Heat Sp. z o.o.Kraków162449
2494Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń S.C. Andrzej Woźniak, Grzegorz ŻurawskiKraków1669731
2495Caban Recykling Sp. z o.o.Kalinów1616702
2496Godan S.A.Warszawa1692742
2497Swiss Valley Sp. z o.o.Piła1661077
2498Colway J. Zych, N. Zych sp.j.Koleczkowo1617416
2499Moto Alwa Sp. z o.o.Czarnylas161000
2500Timor sp.j. Z.Bach, M.BuchGdańsk168938
2501Monden Sp. z o.o.Zabrze161190
2502Favoritpools Sp. z o.o.Lublin161583
2503Medacco Sp. z o.o.Jędrzejów1610115
2504Musi Lublin Sp. z o.o.Lublin1614190
2505Traderon Sp. z o.o.Warszawa165072
2506Mirabe Sp. z o.o.Wałbrzych16370
2507Pack Complex Lachowski, Różański sp.k.Radom1615265
2508Firma Handlowo-Usługowa Nowek sp.j.Kielce1660225
2509Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Hen-Stol Hanna Piórkowska sp.j.Żebry-Chudek1630894
2510Mico Electric Sp. z o.o.Nowe Oborzyska169824
2511Topgal Novum Sp. z o.o.Cieszyn165174
2512Hybridito Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Brzozówka16310
2513Bond Sp. z o.o.Gdynia163271
2514Herbena Eu Sp. z o.o.Wólka Kosowska16374
2515Derform Sp. z o.o.Sady1678662
2516Ldrm Sp. z o.o.Sułkowice161800
2517Global Atlantic Sp. z o.o.Kielce1610429
2518Irma Tomasz Matoga sp.k.Siepraw1646651
2519Dalprint Sp. z o.o. sp.k.Komorniki1612290
2520Garden Parts Sp. z o.o.Warszawa1649738
2521Masveri Sp. z o.o.Warszawa165976
2522Ran - Flex Sp. z o.o.Kraków1610658
2523Świat Dobrej Książki Sp. z o.o. sp.k.Tychy16345
2524Manowa Sp. z o.o.Górki Wielkie16100
2525Heico Poland Sp. z o.o.Radom163120
2526Varis Sp. z o.o.Mikluszowice161773
2527Hoya Lens Poland Sp. z o.o.Piaseczno16142122
2528Trak-Tom Sp. z o.o.Przybyszów162748
2529Realms Distribution Sp. z o.o.Wrocław16115765
2530Blue Daisy Sp. z o.o.Warszawa161930
2531Le-Gum Market Leśniak sp.k.Skwierzyna169962
2532Bonari Sp. z o.o.Warszawa168812
2533Jjh Medical Bartosz Hiczkiewicz sp.k.Warszawa166803
2534Pro Media Plus Sp. z o.o.Poznań1616986
2535Tera Textile Sp. z o.o.Nowy Sącz16654
2536Abz Investment Sp. z o.o.Małomice161717
2537Odyssey Sp. z o.o.Toruń16128431
2538Wodmiar VR Wiśniewscy sp.j. sp.k.Olsztyn1622901
2539Schmersal-Polska Elżbieta Nowicka, Mieczysław Nowicki sp.j.Warszawa1615222
2540Kurpia Sp. z o.o.Olsztyn161482
2541Kjust Sp. z o.o.Kraków162489
2542Trade Company Sp. z o.o.Poznań165237
2543Ahp Logistyka Sp. z o.o.Katowice1691445
2544Netanex Sp. z o.o.Orzeszyn161327
2545A Jak Apteka - Łukasiak Kaliszewska sp.j.Łódź1619205
2546Pawex Sp. z o.o.Hrubieszów1610017
2547Run Yi Sp. z o.o.Warszawa162491
2548Rdest Sp. z o.o.Łódź16346
2549M. C. M. Klosterfrau Healthcare Sp. z o.o.Warszawa1693838
2550Boll Wojciech Dalewski sp.j.Zielona Góra1678754
2551Innovation Trade Sp. z o.o.Stare Babice1656422
2552Micro-Res Sp. z o.o. sp.j.Rzeszów162278
2553Dzięcielina Sp. z o.o.Kraków16381
2554K. Schroeder Polska Sp. z o.o.Nowa Kopernia1618533
2555Krbujak Sp. z o.o.Dębno16584
2556Plac Rydla Sp. z o.o.Kraków16168
2557Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w HalinowieHalinów163248
2558Ottone Brzegowa Szczygieł Sidełko sp.j.Głogoczów1627509
2559POLSOUND Sp. z o.o.Łomianki1633976
2560Vt-Sport Sp. z o.o.Warszawa1621225
2561Ascom Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa163340
2562Ume Trade Sp. z o.o.Warszawa161002
2563Sunberg Sp. z o.o.Sękocin Nowy16967
2564Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bogusława i Paweł Jankowiak sp.j.Rawicz1613124
2565Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zbistal Franciszek i Zbigniew Wojtyla sp.j.Ząbkowice Śląskie1611077
2566Elmonter sp.j. Sławek Pietrzyk i Marek BanasiukSokołów Podlaski1613284
2567A.M.C. System Tomasz Morawiec, Józef Żurawski sp.j.Modlniczka1624988
2568Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Krakbud sp.j. Adam Krakowski, Bogdan MalikZakliczyn1629696
2569Avitec Sp. z o.o.Jelenia Góra163597
2570Prymus Ireneusz Dawidzki Henryk Kużdżał Wiesław Maciałek sp.j.Mielec163526
2571Robot4you Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie16553
2572Medim Sp. z o.o.Piaseczno1646862
2573P.A.T. Bugała Sp.K.Częstochowa1620637
2574Wojtex Sp. z o.o.Kraków166827
2575Kniżka.Pl Sp. z o.o.Kraków161656
2576Heliopolis Sp. z o.o.Olsztyn16540
2577Gifted Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego16283
2578Nash Polska Sp. z o.o.Reda161052
2579We Global Distribution Sp. z o.o.Warszawa169339
2580Core - Tel Polska Sp. z o.o.Warszawa16566
2581Lorento Sp. z o.o.Łódź16534
2582z & R Sp. z o.o.Żędowice161322
2583Project Support Sp. z o.o.Chwarszczany16622
2584Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek sp.k.Łódź1642998
2585Energo-Efekt Sp. z o.o.Poznań161894
2586Majmasz Majsterek sp.j.Łódź165169
2587M&M Pharma Sp. z o.o.Warszawa16432
2588Gli Investment Sp. z o.o.Żabczyn161007
2589Promedica Toruń Sp. z o.o.Toruń161897
2590Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Novexim Export-Import Sp. z o.o.Poznań166531
2591Edi-Mar Sp. z o.o.Rzeszów16346
2592Grapa Systems Sp. z o.o.Warszawa164139
2593Śruba Sp. z o.o.Mikołów16707
2594Ts Consulting Sp. z o.o.Poznań161508
2595Texim Sp. z o.o.Pruszcz Gdański161881
2596FEI - Long INT. Sp. z o.o.Warszawa166076
2597Arimex Pwc Sp. z o.o.Strzelce Opolskie162772
2598Nuber Sp. z o.o.Bydgoszcz16547
2599Mikomax Sp. z o.o.Łódź16289976
2600Sav Trading Sp. z o.o.Wołomin16120
2601Certan Sp. z o.o.Starogard Gdański16502
2602Partydeco Sp. z o.o.Szczecin16145333
2603Grand Parfum Sp. z o.o.Warszawa165688
2604Szatkowski i Syn-sp.j.Paprotnia169198
2605Lumibird Medical Polska Sp. z o.o.Warszawa1616551
2606Joint Services International Sp. z o.o.Łódź161070
2607Simple Creations Studio Sp. z o.o.Gdańsk16204
2608Linarem Siatkisieci Cisowski, Kowalski sp.j.Kraków1614844
2609Gleich Aluminium Sp. z o.o.Kalisz1649398
2610Centrum Zaopatrzenia Budownictwa Sp. z o.o.Krapkowice16501
2611Wielkopolskie Jajko Sp. z o.o. sp.k.Janikowo162788
2612Bardomed Sp. z o.o.Kraków168746
2613Komstal Michał KowejszaWarszawa1636420
2614Larix Janusz Pieła S.K.A.Bielsko-Biała16100837
2615123 Sp. z o.o.Kraków163293
2616Procural Sp. z o.o.Cekanowo16325038
2617Anna. Pl Sp. z o.o.Wólka Kosowska161230
2618Hammermed Medical Polska Sp. z o.o. S.K.A.Łódź16281836
2619Larix 2 Piotr Brukiewicz,Michał Ligacz S.J.Katowice164797
2620Mass Polska Sp. z o.o.Poznań161646
2621Arco Design Sp. z o.o. sp.k.Pabianice161448
2622Chore - Time Europe Sp. z o.o.Stęszew1534496
2623W. Stankiewicz Sp. z o.o.Raczki152270
2624FHU SPAW-TECH Krystyna GałęzowskaKostomłoty Drugie1527918
2625Trade Tech Sp. z o.o.Warszawa151121
2626Śląskie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Atut Sp. z o.o.Cieszyn1513504
2627Rudex - J. Rudek, M. Rudek sp.j.Częstochowa1540762
2628Smb Jędrzejuk sp.j.Marki159855
2629Euromak sp.j. B.Jurek, M.Słowik i SpółkaMakowisko155284
2630Krystynka Drabik sp.k.Myślenice1528348
2631PHU GROT Jacek OlszewskiPisz1539007
2632ATP Sp. z o.o.Poznań152525
2633Heads Sp. z o.o.Kraków1533544
2634Karbo-Eko-Masz Sp. z o.o. sp.k.Pogórze153088
2635Delta Service Sp. z o.o.Zielonka1512336
2636Ziel-Gaz Kazimierz Zieliński i Wspólnicy sp.j.Batowice1519426
2637Drewdud Fhu Stanisław Duda i Wspólnicy sp.j.Mielec159048
2638Abl&E-Jasco Polska Sp. z o.o.Kraków156751
2639Centrum Impex Sp. z o.o.Warszawa157529
2640Tbh Polska Sp. z o.o.Sierosław153677
2641Jia Yuan Sp. z o.o.Warszawa152293
2642Foxpol Sp. z o.o.Sitno152226
2643Jano Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski1533703
2644Artmar ITL Małolepszy sp.k.Wrzosowa1516113
2645Muehsam Jan Krzysztof i Wspólnicy sp.j.Warszawa1568874
2646Kapias sp.j.Goczałkowice-Zdrój158232
2647Firma Handlowa Mirpol Import-Export Mirosława Wyszyńska sp.j.Kołobrzeg1512433
2648Innovapharm Polska Sp. z o.o.Warszawa1512821
2649Pass+co Sp. z o.o.Wrocław153033
2650Inostalex Zogłowek sp.k.Bytom1520028
2651Victorinox Poland Sp. z o.o.Warszawa1532068
2652Lugers Sp. z o.o.Dębionek151008
2653Ahs Polska Sp. z o.o.Wrocław158931
2654Vidos Sp. z o.o.Sokołów159831
2655Tredon Sp. z o.o. sp.k.Kraków155862
2656Bio-Novum Sp. z o.o.Lublin154621
2657Eastmarket Sp. z o.o.Wrocław158171
2658Ergosystem sp.j. R.Makuch, M.Wolski, J.WiatrWarszawa1521509
2659Madam Extreme Sp. z o.o.Łódź15246
2660Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Otto sp.j. M. Dąbrowski, K. KrzciukOstrowiec Świętokrzyski156164
2661Mylab Sp. z o.o.Sulejówek151554
2662P.H.U. Tompress Tomasz Demidow, Renata Podsiadło - Demidow sp.j.Czeladź154764
2663Ggk Wieland Polska Sp. z o.o.Zabrze152966
2664Mmt Sp. z o.o.Jasionka15624
2665Glory Household Sp. z o.o.Sękocin Nowy15331
2666Muraspec Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego1515316
2667Juwal M.M. Kaczorowscy sp.k.Konstantynów Łódzki158054
2668RMZ Polska Sp. z o.o.Wrocław156815
2669Ip Group Sp. z o.o.Wrocław152307
2670Arc Interiors P. Zalewski D.Szymczak M.Helman K. Szymczak sp.k.Warszawa1545384
2671Emir Es Sp. z o.o. sp.k.Podwiesk151018
2672Strongflex.Pl Sp. z o.o.Wrocław151240
2673MH Automatyka Sp. z o.o.Gdańsk1579947
2674Firma Handlowo - Usługowa Sikora Sp. z o.o.Bieliny1561347
2675Jj Clothing Company Sp. z o.o.Warszawa15107
2676Wittchen S.A.Palmiry15420636
2677KFD Sp. z o.o.Wróblowice1558856
2678Nordbike Sp. z o.o.Rybnik152627
2679El-Drut Sp. z o.o.Wieleń1531380
2680Dakor Sp. z o.o.Warszawa1548652
2681Capital Project Sp. z o.o.Brzesko15618
2682Organicalc Sp. z o.o.Gdynia151762
2683Polska Grupa Farmaceutyczna Aptekarz Sp. z o.o.Rzeszów1530622
2684G&G Poland Sp. z o.o.Warszawa15664
2685Mirosław Stasiak Transport towarowy, handel opałemKletnia15657868
2686Robofarma Sp. z o.o.Janinów159050
2687Outlet Eurocomfort Sp. z o.o.Leszno154337
2688Texas Instruments International Trade Corporation (Sp. z o.o.) - Oddział w PolsceWarszawa156220
2689Racksystem Sp. z o.o.Bielsko-Biała1537449
2690Grupa 4G Sp. z o.o.Cegłów151228
2691Phoenix Sp. z o.o. sp.k.Trzebież154366
2692Merx Group Sp. z o.o. sp.k.Wrocław159600
2693Smartlife Sp. z o.o.Poznań151141
2694GM Steel Sp. z o.o.Kraśnik156017
2695Centrum Bielizny Wyszczuplającej Sp. z o.o.Gdynia151037
2696DES Group Sp. z o.o.Wyszków1518358
2697Budinstel Sp. z o.o.Przeworsk153233
2698Firma Handlowa K A B I S Bożena KędzioraŁuszczów Pierwszy1546030
2699Witbud Sp. z o.o.Kietrz156153
2700Karoń Tech Sp. z o.o.Łazisko15917
2701Direct Home And Garden Sp. z o.o.Warszawa1520882
2702Grochowalski Henryk ChemokorDąbrowa Górnicza15105713
2703Spt Sp. z o.o.Zabrze151113
2704Entrega Sp. z o.o.Dębica1512563
2705Przedsiębiorstwo Pascal Sp. z o.o.Katowice156516
2706Venco Sh Sp. z o.o. sp.k.Mikołeska15846
2707Paliwa Suchożebry Sp. z o.o.Suchożebry154729
2708Elesa + Ganter Polska Sp. z o.o.Stara Iwiczna1568949
2709Tid Sp. z o.o.Gliwice15751
2710Madam Grace Sp. z o.o.Łódź15888
2711Vagner Sp. z o.o.Zielona Góra1511864
2712Unikat Krzysztof i Agata Moellenbrock sp.j.Poznań154667
2713Lenzkes Techniki Mocowania Sp. z o.o.Poznań159098
2714MTM Waraksa Sp. z o.o. sp.k.Włocławek155403
2715Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gemark Sp. z o.o. Sp.K.Katowice156904
2716Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Jaw II sp.j. Janusz StachowiczKatowice1527185
2717Genealli Group Sp. z o.o.Wrocław151107
2718SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o.Żory15145356
2719Epoka Sp. z o.o.Warszawa151175
2720Tubes Engineering Sp. z o.o.Poznań152208
2721De La Mode Sp. z o.o.Warszawa15520
2722Oss Sp. z o.o.Gdańsk1532441
2723Listan Poland Sp. z o.o.Warszawa1510417
2724Eveline Cosmetics Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.Lesznowola15411617
2725Sportkonsulting Sp. z o.o.Kraków155309
2726Mikulski Eb Sp. z o.o. sp.k.Kraków1511322
2727AB System Polska Sp. z o.o.Rydzyna1519105
2728Terranova Wood Sp. z o.o.Poznań151350
2729Eco Schulte Sp. z o.o.Janki1530132
2730SO CHIC Sp. z o.o.Malbork157649
2731Nivea Polska Sp. z o.o.Poznań15842051
2732Qige Sp. z o.o.Wólka Kosowska15309
2733Veleno Sp. z o.o.Świlcza151015
2734Mervex Sp. z o.o.Bielsko-Biała15101710
2735Des Arte Sp. z o.o.Warszawa151091
2736Sikla Polska Sp. z o.o.Jelenia Góra15109311
2737Pohl & Pohl Sp. z o.o.Racibórz1512539
2738K&R Design Maciej Karbownik i Wspólnicy sp.k.Warszawa158941
2739Zdebel Sp. z o.o.Tarnowskie Góry15453
2740Inwestkam Sp. z o.o.Brzesko15928
2741Bluesun Solar Polska Sp. z o.o.Stara Kuźnia1514692
2742Veritas (Poland) Sp. z o.o.Warszawa155161
2743Strefa Twórcza Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski15526
2744Bimex-Bollhoff Sp. z o.o.Krzemienica15158614
2745Woutex Sp. z o.o.Lublin155405
2746Oceans Sea Sp. z o.o.Sopot15914
2747Bowtie Kulczycki sp.k.Lublin158754
2748R Capital Sp. z o.o.Warszawa152589
2749Glover Sp. z o.o. sp.k.Kraków153575
2750Kalait Sp. z o.o.Zgierz154896
2751Nevadent Sp. z o.o.Łódź1515918
2752Centrum Mebli Biurowych Sp. z o.o.Przybyszewo15382
2753Margo Sp. z o.o.Żory15884
2754Talo Energy Sp. z o.o. sp.k.Szczecin158516
2755Paso-Trading Sp. z o.o.Pabianice1543172
2756Dnc Holding Production, Sales & Transport Group Sp. z o.o.Szczecin15285
2757Perforacja-Blachy Perforowane Sp. z o.o.Włosań1533485
2758Diamond-Service Sp. z o.o.Przemyśl158722
2759Moretto East Europe Sp. z o.o.Częstochowa1510065
2760Ekpo Sp. z o.o.Rzeszów1510101
2761Roko R i R Kowalscy sp.j.Dobra1520480
2762Stv Group Sp. z o.o.Warszawa151863
2763Horeca Solutions Group Sp. z o.o.Warszawa15165854
2764Karen Dariusz Czerniak sp.j.Racibórz1586464
2765Techcleans Sp. z o.o.Włoszakowice15988
2766SUMI AGRO Poland Sp. z o.o.Warszawa15126846
2767Kenay A.Grzegorek I Wspólnicy Sp.J.Kalisz1510031
2768Fonte Sp. z o.o.Bielsko-Biała15748
2769Kleen-Flo Europe Sp. z o.o.Kraków158401
2770Contix Invest Sp. z o.o. sp.k.Warszawa156366
2771Agmed - Gazy Medyczne Sp. z o.o.Nowe Gulczewo1512143
2772Power Poland Sp. z o.o.Rzeszów1515073
2773Cube System Polska Sp. z o.o.Toruń159468
2774Elcom Sp. z o.o.Józefów153128
2775Tele-Hurt Sp. z o.o. sp.k.Szczecin1516946
2776Ortomax Pomorskie Centrum Protetyki i Ortotyki Narządu Ruchu Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk154007
2777Green MILL Sp. z o.o.Lublin15892
2778Spectrum Sp. z o.o.Słupie154210
2779Famm Italia Sp. z o.o.Kraków153558
2780Nikola Energy Sp. z o.o.Wrocław15618
2781Janot Sp. z o.o.Kraków154261
2782Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe BOMI Michalina KołczPrzemyśl15145531
2783Kuna System Sp. z o.o.Bielsko-Biała15377
2784Tlc Łożyska - Sławomir Tenderenda, Edward Lesiński, Tomasz Paweł Cudny sp.j.Warszawa15132124
2785Eagleburgmann Poland Sp. z o.o.Warszawa1526885
2786Owm Polska Sp. z o.o.Zabrze15888
2787Ica Łódź Sp. z o.o. sp.k.Łódź151804
2788Kera-Med Sp. z o.o.Wrocław152924
2789Atlantic Marine Sp. z o.o. sp.k.Augustów1540357
2790Betex Sp. z o.o.Biała Podlaska153852
2791Viva Cleaning Services Sp. z o.o.Kielce15455
2792Ferrere Sp. z o.o.Wodzisław Śląski155696
2793Denar Marek Dembiński i Wspólnicy sp.j.Oborniki1516392
2794Anch Analizy Chemiczne Sp. z o.o.Warszawa153781
2795Pryzmet G. Pudełko sp.j.Lublin1540031
2796Lu Garden Sp. z o.o.Lubartów155255
2797Alltrans Sp. z o.o.Warszawa155356
2798Umakov Polska Sp. z o.o.Ruda Śląska1534328
2799Tovares Sp. z o.o.Bydgoszcz1521495
2800Ringroup Seals Sp. z o.o.Lublin15831
2801Verdeston Kotecki sp.k.Warszawa159008
2802Medix Sławomir Szwed sp.k.Warszawa1513197
2803Ameba Recykling Sp. z o.o.Biskupice1516608
2804Redtom Sp. z o.o.Chorzów157088
2805Sikora Sp. z o.o.Białystok15194
2806A.S Trade Sp. z o.o.Krosno15444
2807Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony sp.j.Zawiercie1510815
2808FERRO S.A.Skawina15465582
2809Cote Azur Parfum Daniel sp.j.Zabrze1512714
2810Emka-Polska Sp. z o.o.Mysłowice1525878
2811Visus Sp. z o.o.Rzeszów15631
2812Visaba Pack Sp. z o.o.Toruń152442
2813Optimal Export Sp. z o.o.Pruszcz Gdański15324
2814Trade And Consult Europe Sp. z o.o.Jerzykowo152273
2815Terim Sp. z o.o. sp.k.Plewiska15819
2816Lemir Sp. z o.o. sp.k.Kraków158398
2817Kaliber Sp. z o.o.Warszawa1594000
2818Ergon Szymański i Synowie Sp. z o.o.Warszawa15661
2819Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkon Czesław i Krystyna Sobaniak sp.j.Przemków153113
2820Ringer Sp. z o.o. sp.k.Kawnice153939
2821Bb Tapes Sp. z o.o.Bielsko-Biała153490
2822Wipex Sp. z o.o.Kraków151067
2823Alfa Centrum Zaopatrzenia Fryzjerów Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów155464
2824Armatura Grzegorz Tutaj, Jerzy Piotrowski S.J.Kielce1515738
2825K. i P. Kuryłek sp.j.Zielonki-Parcela157790
2826PEKA Sp. z o.o.Jasin1590030
2827Intersonex Sp. z o.o.Stanisławowo156686
2828Firma Handlowa Mueller-Janoszka, Alfred Mueller, Krzysztof Janoszka S.J.Zbrosławice159924
2829Energyon 2.0 Sp. z o.o.Warszawa1511043
2830Vibratrans.Com Sp. z o.o.Szczebrzeszyn155504
2831Warszawa Gomez Sp. z o.o. sp.k.Suchy Las151711
2832Kral Polska Sp. z o.o.Katowice15481
2833Med Tim Sp. z o.o.Warszawa15650
2834Tong Shun Sp. z o.o.Wólka Kosowska151129
2835PASSEROTTI Sp. z o.o.Bielsko-Biała1539318
2836Elzap Polska Sp. z o.o.Kraków1526789
2837Amp Source Siulczyńska sp.k.Częstochowa1514606
2838Fortuna Familia Ciota sp.j.Warszawa1516597
2839Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eljot Jacek Jurkiewicz, Włodzimierz Lewandowski sp.j.Frydrychowo1518119
2840MAK Sp. z o.o.Piekary Śląskie153764
2841Air - Com Pneumatyka Automatyka Sp. z o.o. sp.k.Długołęka1565201
2842Sim Okrzos Sp. z o.o.Opole151179
2843Sisa Polska Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki1526637
2844Kazar Polska Sp. z o.o.Warszawa151325
2845Future World Sp. z o.o. sp.k.Wrocław155854
2846Yamako Mariusz Kostrzewa Jacek Konieczny S.K.A.Legionowo1518557
2847Termo-Kan Hurtownia Instalacyjna Sp. z o.o. sp.k.Wągrowiec1512296
2848Grupa Prace Wykończeniowe Sp. z o.o.Wodzisław Śląski15392
2849John Smith Sp. z o.o.Bydgoszcz153722
2850Celo Polska Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki1518487
2851UNIT Sp. z o.o. sp.k.Warszawa157669
2852PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZOF - STAL WOJCIECH WÓJCIKTychy15247062
2853Adi Automation Sp. z o.o.Siedlce1510357
2854Mediation Sp. z o.o.Łódź15521
2855Carpatia, Kowalczyk, Przęczek, Suder sp.j.Łyczanka153529
2856Naabaahi Sp. z o.o. sp.k.Babice15143
2857Hurtownia Turbacz Dawid Bocianowski, Leon Wójciak sp.k.Rabka-Zdrój1514663
2858Scanditron Sp. z o.o.Łódź1539890
2859Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stalservis Kolanowscy sp.j.Ostrów Wielkopolski1511581
2860Prajo Sp. z o.o. sp.k.Janki1524118
28614fizjo Group Sp. z o.o.Konotopa1530380
2862Teamnet Sp. z o.o.Lublin152512
2863KONIG STAHL Sp. z o.o.Warszawa15286654
2864Tcn Sp. z o.o. sp.k.Poznań152699
2865Aste Sp. z o.o.Kowale1584249
2866Welland Medical Polska Kado sp.k.Łajski1516414
2867Madam Fancy Sp. z o.o.Łódź15291
2868Amio Sp. z o.o.Zabrze1555291
2869TST ECO Sp. z o.o.Mikołów159177
2870Medreha Sp. z o.o.Rzeszów155171
2871It Technology Poland Sp. z o.o.Rymanów157199
2872Aquality Sp. z o.o.Stawiguda15388
2873N.B.C. POLSKA Sp. z o.o.Warszawa151059
2874Ortho Group Sp. z o.o.Łomianki1515753
2875F.H.U. Trójka Stanisław TurekWęgorzyno15100803
2876Robosfera Sp. z o.o.Wasilków154867
2877Mix Tech Polska Sp. z o.o.Wrocław15949
2878Kerzen Ryszard Orlicki sp.k.Dzikowiec1545570
2879Progline Sp. z o.o.Warszawa15762
2880Sb Technology Sp. z o.o.Myszków15568
2881Polskie Specjały Garanias Food Logistics Sp. z o.o.Szczecin153950
2882Commled Solutions Sp. z o.o.Gliwice159338
2883Phoenix Poland Sp. z o.o.Szczecin155097
2884Cyberlevel Sp. z o.o.Katowice1516935
2885Midomo Sp. z o.o.Toruń15340
2886Grupa Martin Sp. z o.o.Łochów1564193
2887Susu Sp. z o.o.Warszawa154638
2888Isma Controlli Poland S.A.Gdańsk1562679
2889Pl-Soft Online Sp. z o.o.Sopot15156
2890Olivian Polska Sp. z o.o.Poznań152540
2891Point Sp. z o.o.Warszawa1548539
2892Igla Trade Sp. z o.o.Kraków153645
2893Trade Easy Sports Polska Sp. z o.o. sp.k.Poznań15696
2894Petro-Plus Adam Bogal sp.j.Dojazdów1510425
2895Fujiei Europa Sp. z o.o.Warszawa154359
2896Goste Sp. z o.o.Rybnik155110
2897Kabeltech Sp. z o.o.Katowice1520012
2898Aplauz Sp. z o.o.Łomianki1535835
2899Memfis Sp. z o.o.Zaczernie158572
2900Hartmann Sp. z o.o.Świerklaniec159286
2901Wojciech Siepak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe TraktomixKąkolewo1537516
2902Mateusz Szramke Zarra Sp. z o.o.Strzelin151702
2903Alsel Sp. z o.o.Szczecin15202
2904Elgra W.E Kubik sp.j.Opole1514901
2905Elgin National Industries Polska Sp. z o.o.Katowice15878
2906Arlux Sp. z o.o.Kondratowice15505
2907Drewniane Wystrugane Sp. z o.o.Kąty Drugie15316
2908Firma Ol-Term Rudziński Trusielewicz sp.j.Olsztyn1560630
2909Shunan Sp. z o.o.Jabłonowo151151
2910Madison Bis Góra sp.k.Zębiec1516041
2911Biga-Stal Piotr Bicz sp.j.Rudawa1517347
2912Coala Sp. z o.o. sp.k.Toruń15614
2913COMAD Sp. z o.o.Szczecin1557327
2914Mag Kierszniok Sp. z o.o.Radzionków157990
2915MIDABO S.J. Mirosław Kolerski, Dariusz KolerskiRuda Śląska156259
2916Eccept Sp. z o.o.Warszawa15174
2917Utm.Expert Sp. z o.o. sp.k.Wrocław153497
2918Prophysia Sp. z o.o.Warszawa15678
2919Matix E.M. Matysiak sp.j.Święciechowa1511266
2920Bytpak - Jerzy Wieczorek - sp.k.Bydgoszcz1517767
2921Celikel North Sp. z o.o.Warszawa15415
2922Honeychem Sp. z o.o.Warszawa154018
2923Kraus-Kam Sp. z o.o.Warszawa151065
2924Riela Polska Sp. z o.o.Kartoszyno15200947
2925Duo Sp. z o.o.Świętochłowice1513111
2926Eurocast Industries Sp. z o.o. sp.k.Morawica1510050
2927Start Riding Sp. z o.o.Kraków154984
2928Texko Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska155053
2929Investments Partners Sp. z o.o.Warszawa15448
2930Cezalmed Sp. z o.o.Warszawa15260
2931Złomostal Renata i Zbigniew Puzio sp.j.Koszalin1518739
2932ABCOLD S.J. D. Filipek, M. PlaczyńskiŁódź1516165
2933Novatico Sp. z o.o.Częstochowa152629
2934Pollco - Polen Sp. z o.o.Poznań15793
2935Klima L.Zimmerman, B.Przybyłowicz, P.Przybyłowicz sp.j.Łomianki151756
2936Plasmet - Jesion Sp.J.Kalisz1541177
2937Forbo Siegling Poland Sp. z o.o.Łódź154380
2938Osram Sp. z o.o.Warszawa1576432
2939Store Benefit Sp. z o.o.Solec153819
2940Medycznie Sp. z o.o.Gorlice153376
2941Espro Group Sp. z o.o.Warszawa15429
2942Staton Sp. z o.o. sp.k.Szczecinek151139
2943Zepeco Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski15845
2944As Crop Sp. z o.o.Poznań156524
2945DUMAN POLSKA Sp. z o.o.Michałowice1530448
2946Jamko Sp. z o.o.Głogów Małopolski151885
2947Powergate Sp. z o.o.Tarnowskie Góry1516830
2948Vivtek Sp. z o.o.Warszawa153227
2949Genesis Polska Sp. z o.o. Sp. z o.o.Wilkszyn15124
2950Suprema Sp. z o.o.Łódź1515182
2951Metro-Plast Paweł Klimas, Anna Andruszkiewicz sp.j.Nysa1451344
2952Laerdal Medical Poland Sp. z o.o.Katowice1422232
2953Sauber Technik Polska Sp. z o.o.Rzeszów144665
2954Spark Idea Sp. z o.o.Nowy Dzików141554
2955Mak-Truck Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna143001
2956Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaWawrzeńczyce14838
2957Wab Artykuły Poligraficzne Anna Szubartowska-Paszkowska i Wiesław Paszkowski sp.j.Lublin1425039
2958PHU Pax Paweł WachholcDołuje1465911
2959Tormec Reduktor Sp. z o.o.Toruń144335
2960Weelo Sp. z o.o.Kraków14629
2961Mag Instal Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1444002
2962Lemming Sp. z o.o.Rzeszów144884
2963Lanoro Trend Styl Sp. z o.o.Warszawa14998
2964PMS Technology Sp. z o.o.Warszawa142846
2965Artsezon Sp. z o.o.Siomki1412514
2966Med & Care Sp. z o.o.Gdynia1411561
2967Green-Scrap Sp. z o.o.Warszawa1415085
2968Home And Pleasure Sp. z o.o.Szczecin142162
2969Eurobolt Industry Sp. z o.o., sp.k.Bielsko-Biała1439253
2970Eurobatt Sp. z o.o.Janki14371
2971Hanycompany Sp. z o.o.Katowice141725
2972Chengying Sp. z o.o.Wólka Kosowska14748
2973Bbf Next Sp. z o.o.Lublin14468
2974Centrum Meblarstwa Sp. z o.o.Świdnica1413550
2975Retkowska Kosmetologia Sp. z o.o.Łódź141563
2976Edi Company Sp. z o.o. sp.k.Wólka Kosowska146110
2977Anderxia Sp. z o.o.Warszawa14273
2978Elektrohurt Poznań Sp. z o.o.Poznań141286
2979Gambit-Centrum Oprogramowania i Szkoleń Sp. z o.o.Kraków146196
2980Warmet Sp. z o.o. sp.k.Warnice149043
2981A+F POLAND Sp. z o.o.Mianowice149075
2982Steeltech Sp. z o.o.Żory14588
2983Mgm Pharma Sp. z o.o. sp.j.Łódź1434540
2984Graad Sp. z o.o. sp.k.Tomaszów Mazowiecki1414375
2985Pneumaticon Białowąs Krzysztof sp.j.Opole1415263
2986Packland Sp. z o.o.Warszawa145009
2987Green Side Sp. z o.o.Warszawa1415985
2988Magboss Sp. z o.o. Economy sp.k.Chałupki1416247
2989Im Consult Sp. z o.o.Rzeszów149220
2990Centrum Opakowań Janix Sp. z o.o.Katowice144251
2991PGMK Polska Sp. z o.o.Bytom146825
2992Cytogen - Polska Sp. z o.o.Zgierz143871
2993Connect Solutions Polska Sp. z o.o.Wejherowo146035
2994Propools Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna14970
2995ALITECH Sp. z o.o.Wrocław143540
2996Tp-Link Polska Sp. z o.o.Duchnice14141449
2997Stalpol R.Rozyn,J.Olszowy sp.j.Lublin1425659
2998Dywanpol Sp. z o.o.Doboszowice147076
2999Lilia Sp. z o.o.Wólka Kosowska14997
3000Chocho Sp. z o.o.Warszawa142300
3001Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Nuna Sp. z o.o.Lublin144561
3002Impression Pawełczyk sp.k.Łódź1410198
3003Energo Sp. z o.o.Bielsk Podlaski14679991
3004Schenck Process Polska Sp. z o.o.Warszawa145020
3005Nycz Intertrade Sp. z o.o.Kraków1437624
3006Maxim Delikatesy Mazurowski Jarosław, Mazurowska Renata sp.j.Lubin145490
3007MM Maszyny Do Drewna Sp. z o.o.Więcbork146849
3008Vanda Novak Sp. z o.o.Kraków143253
3009E-Distribution Sp. z o.o.Poznań141595
3010Euro-Rower Sp. z o.o. sp.k.Leszno147078
3011Dermocompany Sp. z o.o.Warszawa141883
3012Forklift Market Sp. z o.o.Godziesze Małe142332
3013Spraying Systems Co sp. z o.o. Oddział w PolsceGliwice1416568
3014Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Roxy D.Piszczek, E.Piszczek sp.j.Gierałtowice1457461
3015Best Sub Europe Sp. z o.o. sp.k.Lipiany1433198
3016PPHU Innomar Sp. z o.o.Poznań14234
3017Agawa.B&B Bujalski i Bujalska sp.k.Ożarów Mazowiecki1434866
3018Vitamed Pharmaceuticals Sp. z o.o.Smardzewice1449611
3019Netflex A. Basiński sp.j.Poznań1423750
3020Data Professional Grzegorz Wrona sp.k.Wieliczka149622
3021Navitor Poland Sp. z o.o.Marki141635
3022Pol-Imex Sp. z o.o.Małaszewicze Małe1413471
3023Kosmaz Sp. z o.o.Koszalin1490462
3024Continental Trade Sp. z o.o.Warszawa145400
3025Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o.Ruda Śląska1444979
3026Lawal Sp. z o.o.Warszawa149920
3027Shimano Polska Sp. z o.o.Żerniki14229037
3028Dębowski Group sp.k.Siedlce1441998
3029Sonologistic Sp. z o.o. sp.k.Zamość144206
3030Interfor Fórmanowicz sp.j.Brodnica1418095
3031CIECH S.A.Warszawa144309391
3032Vero Sablo Sp. z o.o.Kraków14841
3033Alfa Kroszel sp.j.Wilcze1421520
3034Aseptic Sp. z o.o.Kraków142470
3035Good Stuff Sp. z o.o. sp.k.Palędzie141132
3036Muti Sp. z o.o.Łódź144009
3037Miju Sp. z o.o.Grójec14251
3038Medar Optyk Sp. z o.o. sp.k.Komorniki142939
3039Michalczyk i Prokop Sp. z o.o.Łódź1450249
3040Sklep Spożywczo-Przemysłowy Bartosz Leleno, Wiesława Leleno sp.j.Leszno1421870
3041Fortotech Sp. z o.o.Białystok141982
3042Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w KopanicyKopanica145191
3043New Approach Sp. z o.o.Warszawa1471902
3044Naturallia Sp. z o.o.Brzeg148693
3045Mifarma Sp. z o.o.Bielsko-Biała148728
3046Energotytan Sp. z o.o.Katowice1411436
3047Tehpromtrade Sp. z o.o.Warszawa14986
3048Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o.Katowice1424192
3049Ibs Scherer Polska Sp. z o.o.Wrocław14523
3050Mivos Sp. z o.o.Elbląg142024
3051Hydroland Sp. z o.o.Jawornik143676
3052X Jie Sp. z o.o.Wólka Kosowska141534
3053Xiang Sheng International Develope Sp. z o.o.Wólka Kosowska141063
3054Partner Banaszak Smolibowski sp.j.Leszno149583
3055Mm.Rs Sp. z o.o.Wólka Kosowska141156
3056Dog&Catering Sp. z o.o.Radgoszcz14472
3057Tianhe Sp. z o.o.Jabłonowo141900
3058Ect Technik Gałecka I S-Ka sp.j.Warszawa1423223
3059Trusted Selling Solutions Sp. z o.o.Kraków143765
3060Diparlux Magnon-Jabłońska GabriellaWarszawa1473882
3061Estante Company Sp. z o.o.Kraków14447
3062PJB Hobby Sp. z o.o.Koźmice Wielkie1426746
3063Spectro - Lab Sp. z o.o.Łomianki1445721
3064Vishwakarma Interiors Sp. z o.o.Gdańsk14682
3065SELENA S.A.Wrocław14578872
3066Metmesh Sp. z o.o.Większyce1411142
3067NEO TECHNIKA sp.j. Tomasz Polito i Cezariusz ZalewskiOstróda1411419
3068Pamirol Sp. z o.o.Stargard14155
3069Lider Polska Sp. z o.o.Wólka Kosowska141404
3070D-San Solutions Sp. z o.o.Wrocław142858
3071Bjeska Sp. z o.o. sp.k.Poznań148562
3072Npa Plast Polska Sp. z o.o.Łódź143021
3073Sodibo Sp. z o.o.Dzierżoniów1432942
3074Mar Andrzejewski sp.j.Łódź1422638
3075Trans-Pal S.Gzik sp.k.Dzwola1490586
3076Fortena Sp. z o.o. sp.k.Poznań143001
3077Espefau Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa Górnicza143974
3078Firma Handlowa Pik sp.j. Hubert i Krystyna PiksaŚwierklany1419428
3079Speed Pack J. Górecki sp.j.Kraków1412247
3080Jrksport Sp. z o.o.Kraków142178
3081Leobert Sp. z o.o. sp.k.Nisko1457206
3082Sław-Pol Stasiak i Krysiak sp.j.Ruda144107
3083Weilong Sp. z o.o.Wólka Kosowska142350
3084Cool Flowers Sikorska, Langner sp.j.Mory1436453
3085Tommy Cafe Sp. z o.o.Skoczów147150
3086Centrum Handlowo Usługowe Dom Gaz Madej i Wspólnicy sp.j.Stalowa Wola142585
3087Gedanum-Pharma Sp. z o.o.Gdańsk143233
3088K.Białkowski, W.Ryło sp.j. Agro-Chem Centrum Ogrodniczo RolneRadom143753
3089ANA - MED Sp. z o.o.Besiekierz Nawojowy1411916
3090Best MS Toys M.Michalik, S.Siwek sp.j.Częstochowa142080
3091Ast Maszoński SpJ.Sulęcin1415825
3092Chemi Kam Sp. z o.o.Będzin1412348
3093Koperkowy Świat Sp. z o.o.Warszawa142583
3094Paperlove Sp. z o.o.Kraków14757
3095Nord Plus Sp. z o.o.Gdańsk142623
3096Magnum Polska Sp. z o.o.Kielce1438044
3097Radunix Gromniak sp.j.Szczecin143018
3098Tathaco Sp. z o.o.Wólka Kosowska14155
3099Energorak PV Sp. z o.o.Rzeszów141696
3100Emma MDT Sp. z o.o.Lublin1419692
3101Thi Sp. z o.o. sp.k.Łódź1435734
3102Assai Sp. z o.o.Wrocław1431490
3103Snailmed Polska Sp. z o.o.Sosnowiec14986
3104Primario Grande Sp. z o.o.Warszawa1410804
3105Modest Sp. z o.o.Sobiecin144981
3106Vet-Agro Trading Sp. z o.o.Lublin1410957
3107LM Line Sp. z o.o.Szczecin144913
3108Orno-Logistic Sp. z o.o.Gliwice14102837
3109Grzegorz Kierzkowski i Piotr Stanuch sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Wytwórcze MultimatNowy Sącz1442152
3110Panasonic Industry Poland Sp. z o.o.Łódź142190
3111Yes Biżuteria S.A.Poznań14375885
3112Beiton Sp. z o.o.Bytom14320
3113Aurum Hurkot S.K.A.Wrocław1411684
3114Ag Energy Group Sp. z o.o.Rzeszów143972
3115Hurtownia Instalacyjna Inmet Zębik i Wspólnicy sp.j.Cieszyn1425600
3116ETM Poland Sp. z o.o.Straszyn143254
3117Ci-Computer Instal Sp. z o.o.Wałbrzych143707
3118Fi-Consult Group Sp. z o.o.Kraków14888
3119Kenig Polska Sp. z o.o.Łódź141514
3120Industrian Sp. z o.o. & Co sp.k.Janikowo144241
3121Pro-Activ J. Niemiera sp.j.Gdynia145113
3122Sanitas Sp. z o.o.Chorzów14849
3123Żempless Sp. z o.o.Pszczyna1411881
3124Hermes Pologne Sp. z o.o.Warszawa1422689
3125Luk Hem Sp. z o.o.Warszawa141565
3126Viktel Sp. z o.o.Gdynia141098
3127Austenit Import sp.j. Krystyna Ciećkiewicz, Jacek Ciećkiewicz,Gdańsk148466
3128Nordoen Sp. z o.o.Pyrzyce142694
3129Toj-Hand Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Osypiuk sp.j.Lublin1412335
3130Profestal Sp. z o.o.Złotoryja149535
3131Frente Sp. z o.o.Mysłowice14788
3132Lidia Group Sp. z o.o.Murowana Goślina14206
3133Rbeco Sp. z o.o.Rzeszów1421008
3134Dv Style Sp. z o.o.Wrocław14928
3135Jerzy Kulej Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie143513
3136A - Point Sp. z o.o.Chojnice142630
3137Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Klaudia Sp. z o.o.Ustroń1426571
3138CRODA Poland Sp. z o.o.Kraków14162935
3139Refsystem Sp. z o.o.Grudziądz14176080
3140Investplex Sp. z o.o.Starachowice141103
3141Wsl Sp. z o.o.Świętochłowice142637
3142Max - Gaz Sp. z o.o.Zmyślona148495
3143Pomed Sp. z o.o.Leszno141742
3144PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o.Łódź1415604
3145Iwpp Sp. z o.o.Jaworzno141771
3146Technology Gate Poland Sp. z o.o.Warszawa149360
3147Prospecta Sp. z o.o.Warszawa1412877
3148Lido Sp. z o.o.Kraków14370
3149Krakman P. Kiepura, K. Michalik sp.k.Kraków14115552
3150Perfekt Agd Sp. z o.o.Izdebnik141537
3151Pianpol Tex Sp. z o.o.Łomża1419666
3152Apteki z Sercem Sp. z o.o. sp.k.Szczecin148054
3153A Et A - Mäder Société Anonyme sp.k.Poznań148070
3154TECHMAPROJEKT Sp. z o.o.Gdańsk1420693
3155Senpuro Home Sp. z o.o.Warszawa141627
3156Cargotrade Sp. z o.o.Warszawa14346
3157Nice Idea Sp. z o.o.Śrem142369
3158Multistal i Lohmann Sp. z o.o.Poznań14282342
3159Oase Sp. z o.o.Warszawa1419709
3160Track Motor Sp. z o.o.Piastów145220
3161E+c Dystrybucja Sp. z o.o.Gostkowo142034
3162Ispro Sp. z o.o.Kraków142360
3163Zettler Electronics Poland - Sp. z o.o.Żary146098
3164Autoimex Sp. z o.o. sp.k.Marki1415330
3165Wadas Group Sp. z o.o.Kraków1421239
3166L&P Sp. z o.o. sp.k.Serby146323
3167ARS Medicum Sp. z o.o.Toruń145745
3168Pneumatyka Gorzów Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski141901
3169THTD Sp. z o.o.Wólka Kosowska141206
3170Lechar Sp. z o.o.Warszawa1416978
3171Firma Handlowo-Usługowa Glasco Sp. z o.o.Poznań14341
3172Miss Prospect Sp. z o.o.Łódź14667
3173Tarex Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza14450
3174Wago Sp. z o.o.Warszawa14199
3175Total Market Sp. z o.o.Warszawa1471956
3176Elektromagnes Sp. z o.o.Jelenia Góra141928
3177Impall Rozwandowicz Bocheński sp.k.Łódź1499109
3178Leon Design Sp. z o.o.Wrocław141354
3179Kejt Gładysz i Wspólnicy sp.k.Radom1491396
3180Polscher Nord Sp. z o.o.Bieruń149313
3181Datecs - Polska Sp. z o.o.Jaworowa1411264
3182Jm Data Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1429378
3183Ica Opole Sp. z o.o. sp.k.Opole144856
3184Rasppies Polska Sp. z o.o.Zelków14478
3185System X Polska Sp. z o.o.Warszawa14297
3186Fundacja InstinctoolsWarszawa148735
3187Pmt-Produkt, Marketing i Transfer Technologii Sp. z o.o.Zgorzelec1410684
3188Lama Sp. z o.o.Kraków14218
3189Biedronka-Chodecz Sp. z o.o.Chodecz141501
3190Poltorex Sp. z o.o.Bedlno Radzyńskie1417786
3191Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ewa Szyper i Wspólnicy sp.j.Warka142805
3192Selmet B. J. Rudniccy sp.j.Elbląg1429913
3193Konwer Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk149580
3194Sever Trade Sp. z o.o.Warszawa143617
3195Em-Med Sp. z o.o. sp.k.Modlnica143639
3196Tafi Sp. z o.o.Warszawa14334
3197Hajduk Agnieszka i Dariusz Nasińscy Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski1417048
3198Medicinae Sp. z o.o.Łódź148354
3199Ubc Logistyka Trans Sp. z o.o.Wrocław1434039
3200Zomax Sp. z o.o. sp.k.Poraj1423371
3201Kasprzyk sp.j.Opatów1413475
3202Gryt Dariusz, Adamus Andrzej - sp.j. Salony Meblowe MebluxAndrychów149453
3203In.Tech Innowacyjne Technologie Sp. z o.o.Warszawa148561
3204Eltech Hurtownia Materiałów Elektrycznych R.Jastrzębski, I.ZiomekSp.J.Radom1418044
3205Rotenso Sp. z o.o.Ruda Śląska149022
3206Ms Suit Sp. z o.o.Łódź14545
3207Integral Robert Jaromin sp.k.Łęki144855
3208Eliza Flowers Sp. z o.o.Lublin14895
3209Tristar Technology Sp. z o.o.Gdańsk1414777
3210Lexxit Mebel Sp. z o.o. sp.k.Słocin1419536
32113ms Sp. z o.o.Warszawa142536
3212Witorina Sp. z o.o.Warszawa14947
3213Aura Herbals Sp. z o.o.Sopot1417755
3214Maketop Sp. z o.o.Jabłonowo143218
3215Lubelskie Centrum Zaopatrzenia Multi-Service Sp. z o.o.Lublin1430131
3216Medas Textile Sp. z o.o.Janki148308
3217Rattanland Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą143003
3218Walentino Bassile Sp. z o.o.Warszawa14600
3219Kathay-Haster M. Brzostowski, A.A. Ślebioda sp.j.Poznań1443612
3220Meble Serwis Sp. z o.o.Warszawa14905
3221Jr-Tech Sp. z o.o.Wasilków14448
3222Bajmed Sp. z o.o.Jelenia Góra141874
3223Novamat Sp. z o.o.Wrocław145587
3224Basen I Sauna Sp. z o.o.Aleksandrowo1415875
3225Sc Investment Luchciński sp.j.Gryfino146552
3226Neorobots Sp. z o.o.Dąbrowa145220
3227Kdk Serwis Sp. z o.o.Kalisz14269
3228Nesso Sp. z o.o.Wrocław14565
3229Węglosped Karol Gwóźdź i Wspólnicy, sp.j.Lędziny145298
3230Duma-Tech Sp. z o.o.Kolbuszowa141980
3231Bondi Sp. z o.o.Witoszów Dolny147567
3232Amazink Sp. z o.o.Poznań141485
3233Tech-Art Sp. z o.o. sp.k.Toruń144451
3234Ecolet Sp. z o.o.Gdańsk141932
3235Halma Wołek sp.j.Rybna1415224
3236Jeol (Europe) S.A. Uproszczona Oddział w PolsceWarszawa1417349
3237Delizie Italiane Sp. z o.o.Warszawa147661
3238Dlapilota.Pl Sp. z o.o.Warszawa142158
3239PGB-POLSKA Sp. z o.o.Zabrze1467775
3240Centar Sp. z o.o.Gliwice143620
3241Sdi Sp. z o.o.Baranowo141707
3242Nikwax Europe Sp. z o.o.Przeźmierowo144764
3243Promiler Sp. z o.o.Poznań1455913
3244Universal-Stal Sp. z o.o.Gliwice14179902
3245Reh - El Sp. z o.o.Gliwice145021
3246Hafen Sp. z o.o.Skwierzyna14887
3247Spółdzielnia Pracy Rolnik w SieradzuSieradz142880
3248Plejady MIX Sp. z o.o. sp.k.Kraków142571
3249Focus Garden Sp. z o.o.Piła1418093
3250Azan Sp. z o.o. sp.k.Radom14205045
3251Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Biss Mirosław Zachoszcz, Wojciech Zachoszcz sp.j.Połczyn-Zdrój148113
3252PHUP CARSYSTEM - WSCHÓD Krzysztof SarnaKraśnik1441843
3253T.K.J. Matuszewski sp.j.Grudziądz1424437
3254Mekanika Sp. z o.o.Gorlice1439115
3255Elemes Sp. z o.o.Nowy Sącz14305
3256I-Med M. Pacer - sp.j.Suchy Dwór1422827
3257Kik Sp. z o.o. sp.k.Białystok1437459
3258Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.Marki1482142
3259Zormel Sp. z o.o.Warszawa141177
3260Strefadk Sp. z o.o.Zawiercie14426
3261Mavaro Sp. z o.o.Kraków142123
3262Chemoil Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1413345
3263Spinex - Stępniak sp.j.Warszawa145727
3264Artseries Sp. z o.o.Gdynia141686
3265Dolurst Sp. z o.o.Wrocław14424
3266Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.Wrocław1422504
3267Kwella Sp. z o.o.Jawiszowice146081
3268Kt Trade Sp. z o.o. Krzysztof Tritt sp.k.Gowarzewo146712
3269Unigastro Sp. z o.o.Wrocław1423261
3270Ag Dekor-G.Augustyniak sp.j.Dygowo1412562
3271PRO - TRANS Sp. z o.o.Warszawa147246
3272Gts Holding Sp. z o.o. sp.k.Poznań1421908
3273PE - FLEX Sp. z o.o. sp.k.Gdów1425056
3274Usignolo Pneumatyka Sp. z o.o.Pruszcz Gdański141264
3275Biuro Techniczno-Handlowe Testing Sp. z o.o.Katowice146837
3276Miejska Pasieka Sp. z o.o.Białystok14692
3277Meriden Sp. z o.o.Blachownia14988
3278Santis Płocicki sp.j.Chwaszczyno1420868
3279Pan Steskal Sp. z o.o.Czarny Dunajec1495655
3280Yomani Sp. z o.o.Warszawa14746
3281Zakład Usługowo-Handlowy sp.j. Okrzesik KolonkoŻywiec1410378
3282Teknokor Sp. z o.o. sp.k.Katowice145997
3283Gminna Spółdzielnia Rolników w OleśnicyOleśnica146581
3284Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Taxus Sp. z o.o.Poznań14268
3285Majus M.P.J. Bryndza sp.j.Wadowice142400
3286Orto-2 Sp. z o.o. sp.k.Myślenice14842
3287Ecotone - Goc, Iliszko, Meissner sp.j.Sopot146233
3288Madejski sp.k.Kraków14186573
3289Joanna Frąckowiak i Wspólnicy sp.j.Plewiska1429515
3290Digitall Concept Sp. z o.o.Kraków144761
3291Tomasz Krawiec, Katarzyna Marzec Przedsiębiorstwo Hanlowe Partner sp. j.Radom1419435
3292John Crane Poland Sp. z o.o.Buczkowice1419427
3293BLUM POLSKA Sp. z o.o.Jasin14641751
3294Apex Dynamics Polska Sp. z o.o.Balice1414008
3295Napi Sp. z o.o.Sokołów142310
3296Globmal M.Studziżba sp.k.Tychy149264
3297APM Polskie Śruby Piotr Drózd sp.j.Radom1432129
3298Cleopatra Sp. z o.o.Tarnowskie Góry143150
3299Mak sp.j. KarpińscyWrocław1410413
3300Lenz-Urządzenia Dla Elektroniki F.Gorol sp.j.Tychy1430177
3301Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Agromasz Sp. z o.o.Rzekuń14107576
3302Canmedica Sp. z o.o.Toruń14293
3303Mtl Asco Sp. z o.o.Pyskowice1438008
3304Hera Moda Studio Sp. z o.o. sp.k.Łódź144815
3305Torino Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań149519
3306Ozon Design Sp. z o.o.Warszawa142415
3307Wil - Trade Sp. z o.o.Śrem141775
3308K10 Mobile Sp. z o.o.Warszawa14514
3309Dax - Drgas sp.j.Przyczyna Dolna142130
3310Steel Master Trade Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn143846
3311Blue King Sp. z o.o.Wólka Podleśna14693
3312Hypera Sp. z o.o.Poznań14153
3313Madson Pharma Sp. z o.o.Tarnowskie Góry14937
3314Towarzystwo Handlu Zagranicznego Incorsa Sp. z o.o.Warszawa1438288
3315Solution Baby Care Sp. z o.o.Warszawa1435915
3316Vitu Sp. z o.o.Wólka Kosowska14298
3317Gimatic Polska Sp. z o.o.Wierzchowisko145718
3318Hen Medical Sp. z o.o.Zabrze141791
3319Madorin Sp. z o.o.-sp.k.Białystok142998
3320Katomedica Sp. z o.o.Katowice1418360
3321Mcpolska.Pl Sp. z o.o. sp.k.Swadzim149417
3322Liday Sp. z o.o.Raszyn14580
3323Bravo L Polska Sp. z o.o.Rzgów143415
3324Troymarine Sp. z o.o.Gdynia141362
3325Amarol Sp. z o.o.Ząbki141183
3326Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arma Sp. z o.o.Szubin14617
3327Vimex Center Sp. z o.o.Gdańsk14485
3328Adrenaline.Pl Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn1399336
3329Nitmit Sp. z o.o.Warszawa131027
3330Nifty4sale Sp. z o.o.Bielsko-Biała1310958
3331I4 Finance Sp. z o.o. - sp.k.Białystok13336
3332Bws Polimer Sp. z o.o.Kraków13872
3333Anpol Sp. z o.o. sp.k.Iwonicz13851
3334Engisystems Sp. z o.o.Gdańsk132886
3335Eden A&A Sp. z o.o.Łańcut13195
3336Toptel. Pl Wołkowicz sp.k.Kraków1343762
3337Winsell Sp. z o.o.Wysoka131073
3338Dalas Sp. z o.o.Warszawa13777
3339JACQUET POLSKA Sp. z o.o.Mysłowice13216535
3340Five Dimensions Sp. z o.o.Warszawa1323289
3341Waster Sp. z o.o.Toruń1335752
3342Fink Group Sp. z o.o.Psary Małe134427
3343Foster Chemia Polska Sławomir Kuciński sp.k.Warszawa1316375
3344Hosokawa Alpine Poland Sp. z o.o.Warszawa13674
3345Papirus Bags M.P. Stępień sp.j.Białe1325160
3346Chłodrol - Wawrzyniak sp.j.Wilkowice138996
3347Nim Logistic Machinery Sp. z o.o.Sielinko135621
3348Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Handlowo-Usługowe Vega-Meble Zawistowscy sp.j.Księżyno134505
3349Hydro Znphs Sp. z o.o.Bielsko-Biała13130850
3350Moda Perfetta Sp. z o.o.Białystok1390
3351Comalog Sp. z o.o.Katowice1343184
3352Fundacja Dobroczynna Im. Św. Jana Pawła IiZąbkowice Śląskie13525
3353VD Skrobacz i Kwiatkowscy Sp.J.Kraków1329569
3354Zwick Roell Polska Sp. z o.o. Sp.K.Wrocław1319976
3355Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SokółceSokółka131651
3356Cannlab Sp. z o.o. sp.k.Kraków13542
3357Apteki U Dominika Sp. z o.o.Łódź133759
3358Jana Opakowania Sp. z o.o.Wałbrzych139456
3359Wimart Sp. z o.o.Wrocław13179
3360Protectmedical Sp. z o.o.Bukowa131328
3361Actual Weavers Incorporation Sp. z o.o.Piaseczno133111
3362Madam Leading Sp. z o.o.Łódź13392
3363Plus Agd Rtv Andrzej, Dariusz i Piotr Przytarscy sp.j.Nakło nad Notecią1310094
3364Flowerpot Sp. z o.o. - sp.k.Konstantynów Łódzki13507
3365At Sp. z o.o.Kraków133790
3366Pro-Eximp B.K. Piwko sp.j.Warszawa139104
3367Malavi Sp. z o.o. sp.k.Pruszków134920
3368Ami Dekor Sp. z o.o.Goleniów13698
3369Mensator Sp. z o.o.Sosnowiec131200
3370Empis & Sensum Mobile Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1313755
3371Adyton Medical Polska Sp. z o.o.Kraków1310314
3372Kraften Jastrzębski i Wspólnicy sp.j.Warszawa131402
3373Industrial Plant Limited Sp. z o.o. Oddział W PolsceGorzów Wielkopolski132481
3374Orto-Reha Service Sp. z o.o.Serock131033
3375Bka Invest Sp. z o.o.Wodzisław Śląski13512
3376Ruibang Sp. z o.o.Wólka Kosowska132534
3377Perfect Displays Sp. z o.o.Warszawa1347476
3378Biuro Handlowo Usługowe Orion sp.j. Paweł Cieśliński i WspólnicyBełchatów1312526
3379Joule Polska Sp. z o.o.Wrocław1336333
3380PH AWA Sp. z o.o.Kamień Pomorski138795
3381Ad-Mix Sp. z o.o.Ciechanów131894
3382Pateh - Jan Petryna sp.j.Warszawa134934
3383Multicuk Sp. z o.o.Pleszew131738
3384Bufab Poland Sp. z o.o.Gdańsk13101901
3385Valentis Polska Sp. z o.o.Warszawa1326358
3386Logistal Sp. z o.o.Reda1398565
3387Music Express K & K Jędrzejczyk sp.j.Kuchary1329168
3388Kamit Polska Sp. z o.o.Koluszki13243
3389Prema Polska Sp. z o.o.Tychy13916
3390GWBL Sp. z o.o.Andrychów135080
3391Firma Usługowo - Handlowa M&M Sp. z o.o.Nowogard132555
3392DOHLER POLSKA Sp. z o.o.Kozietuły Nowe13167070
3393Amocarat Sp. z o.o.Czaniec1337587
3394Tex Line Waliczek Mazur S.K.A.Międzyrzecze Górne1318027
3395Bolzoni Sp. z o.o.Lublin1326498
3396Gv-Zone Sp. z o.o.Gdynia132546
3397Demit Sp. z o.o.Dziewięć Włók131616
3398Akccept P.Jusiński M.Pyzel sp.j.Warszawa1316865
3399Animale Sano Sp. z o.o.Wrocław13988
3400Meduza Sylwia Rychlik, Mariusz Rychlik sp.j.Szczecin1319556
3401Studio Forma 96 - Będkowski, Urbaniak sp.j.Poznań1320549
3402Słoneczko sp.j. Mgr Farm. Katarzyna Gałaj, Dariusz GałajZduny136253
3403Proal Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała133207
3404Aco-Tec Litner S.K.A.Bielsko-Biała136061
3405Raw-Pol Stefański S.K.A.Julianów13221239
3406Aet Sp. z o.o. sp.k.Ostrów Wielkopolski1310827
3407Bee & Honey Sp. z o.o.Klecza Dolna1312786
3408Bamet Barbara Nowak, Robert Nowak sp.j.Środa Wielkopolska139483
3409Ab Fitness Sp. z o.o. sp.k.Rybnik13273
3410Rf Solutions Sp. z o.o.Białystok131676
3411All-Dent Sp. z o.o.Sosnowiec13443
3412Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Beskid Plus Tyrna, Cybuch sp.j.Cieszyn1328637
3413E-Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów13240
3414W.Kruk S.A.Kraków13714882
3415Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hydraulik Kazimierz Konat, Renata Konat sp.j. Grupa SbsTuchola1358417
3416Flyaps Sp. z o.o.Kraków133016
3417Hydraulika Siłowa Skraw - Met Dystrybucja Sp. z o.o.Solec Kujawski1326114
3418Solimed Sp. z o.o.Gdynia13177
3419Griffin Group S.A.Warszawa131040
3420River Jacek Bator sp.j.Kraków1317821
3421Jwl Sp. z o.o.Lesznowola13322
3422Artpol Koc, Szymański sp.j.Gdańsk133567
3423Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft Hryciuk i Wspólnicy - sp.j.Łosice1326649
3424Dmb Sp. z o.o.Ludwików13400
3425Jammas Sp. z o.o.Łomianki1315208
3426Gros - Beata Grodner, Paweł Rosiński sp.j.Warszawa1312622
3427Chemmot Ewa Kumorek sp.k.Skawina1313399
3428Me Investments Sp. z o.o. sp.k.Warszawa13739
3429Kmt Mac Dermid-Polska Sp. z o.o.Grubno131238
3430Fm World Sp. z o.o.Wrocław13276448
3431Hicopy Gdańsk Grzegorz Wojtkiewicz sp.k.Gdańsk133657
3432Rak And Roll S.K.A.Rybnik1321824
3433Madam Tiptop Sp. z o.o.Łódź13417
3434Pro-Wellness Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak SpJ.Wojkowice Kościelne1313988
3435Kode Komorowski sp.j.Warszawa139749
3436Ogólnokrajowe Przedsiębiorstwo Handlu i Usług Bbg-Recykling Sp. z o.o.Baniocha134869
3437Wrona Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice136283
3438Tasta Armatura Sp. z o.o.Stalowa Wola13278337
3439Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Bartczak Sp. z o.o.Warszawa133029
3440Vector Sp. z o.o.Wrocław13437
3441Evergreen Garden Care Poland Sp. z o.o.Warszawa13113559
3442Systemy Technologiczno-Narzędziowe Systech Sp. z o.o.Sierakowo137082
3443Jm Tableware Design Sp. z o.o.Warszawa13434
3444Pl Polska Sp. z o.o.Warszawa131879
3445Livanova Poland Sp. z o.o.Warszawa1321928
3446Bara Sp. z o.o.Piaseczno137655
3447Powiernik S.A.Biała Podlaska13710
3448Doexpo Sp. z o.o.Wólka Kosowska13343
3449Prianto Polska Sp. z o.o.Warszawa137530
3450Bela Produkcja Sp. z o.o.Bytom131762
3451Marine Center Sp. z o.o.Gdańsk132604
3452Energy Technika Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle137169
3453BIAMEDITEK Sp. z o.o.Białystok1341382
3454Erge-Met Sp. z o.o.Janikowo134680
3455Jurko Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1320067
3456Trafford It Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa13103217
3457Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaWłocławek133016
3458Teka Maszyny Budowlane Sp. z o.o.Wrocław1311509
3459Skincare Sp. z o.o. sp.k.Macierzysz139330
3460Tarnava Sp. z o.o.Dąbrowa Tarnowska13970
3461Next Enterprises Spółka z Ograniczoną OdpowidzialnościąGdynia131809
3462Nodium Trade Sp. z o.o.Tychy137621
3463Xland Paweł Rerych sp.k.Żory1344070
3464EN - ER Group Sp. z o.o.Warszawa132434
3465Danetto Polska Sp. z o.o.Świecie13950
3466Comec Polska Sp. z o.o.Pabianice134352
3467Flavon Group Polska Sp. z o.o.Kraków138116
3468Fenix Horse Sp. z o.o.Baranowo133034
3469Raypath International Sp. z o.o. sp.k.Rząska1319381
3470WSRY Sp. z o.o.Grajewo131043
3471Multioutlet Sp. z o.o.Świnoujście1313439
3472Playroom Sp. z o.o.Warszawa135829
3473Everest Orthodontics Sp. z o.o.Łódź131032
3474Metrohm Polska Sp. z o.o.Opacz-Kolonia1321500
3475Palaro Sp. z o.o.Rydułtowy1311943
3476Gmlife Sp. z o.o.Golub-Dobrzyń133001
3477Danhoss Drążkowski sp.k.Chełmno1330280
3478Bioagris Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1330041
3479Brymorex Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa1347619
3480Aristo Pharma Sp. z o.o.Warszawa1348705
3481Góral i Wspólnicy sp.k.Roczyny1321193
3482Konmet Sp. z o.o.Jelenia Góra1335534
3483Maximus Solaria Sp. z o.o.Gdańsk1313437
3484Zdrój Sp. z o.o.Reda133345
3485Agro Chłopecki Sp. z o.o.Czernikowo1332468
3486Farm-Med Jankowscy S.J.Swarzędz138585
3487Rapacz sp.j.Raba Wyżna1375484
3488Gotel Sp. z o.o.Porosły-Kolonia1315276
3489Silny & Salamon Sp. z o.o.Gdynia1318423
3490Andrzej Wieczorek, Aleksandra Pęcherska Witaminka sp.j.Opole136498
3491Decorama R Omaniszyn i Wspólnicy sp.k.Międzyrzecz132453
3492Stigo Sp. z o.o. sp.k.Kraków134784
3493Carlen Sp. z o.o.Łódź139401
3494Apteka Rynek 30 Tomasz Błaszczyk i Wspólnicy sp.j.Nowy Sącz131332
3495The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o.Warszawa13137303
3496Kyocera Unimerco Tooling Sp. z o.o.Wrocław1324487
3497Tamipol T.M.D. Polańscy sp.j.Tarnowo Podgórne1310986
3498Schröder Polska Sp. z o.o.Łódź13914
3499Mariusz Grzelczak, Dariusz Zuber sp.j., Przedsiębiorstwo Handlowe Dar-Pol-StalTarnowskie Góry1327738
3500Hexdent Sp. z o.o.Gliwice138746
3501Tap - Systemy Alarmowe Sp. z o.o.Poznań1311227
3502Lico Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry139064
3503Salveo Medical Devices Sp. z o.o.Bytom1314372
3504Firma Usługowo-Handlowa Dombud Pryczkowski sp.j.Łapalice1315112
3505Htv Fashion Sp. z o.o.Wólka Kosowska13300
3506Metal Technics Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1321153
3507Forsed Sp. z o.o.Borowiecko-Kolonia134134
3508Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Giolli Sp. z o.o.Poznań1310855
3509Anysharp Polska Sp. z o.o.Myślenice131310
3510Bazkar Bazyk & Kardasz sp.j.Inowrocław136981
3511Senegara Sp. z o.o.Katowice132852
3512Lack Service D. Miszuda, A. Nowicz sp.k.Piekary Śląskie135312
3513Ingersoll-Rand Industrial Sp. z o.o.Warszawa1315317
3514Starmark Sp. z o.o.Warszawa13757
3515Koree Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki13101516
3516VNR Group Sp. z o.o.Białystok136352
3517Equimed P.S.A.Kraków1316677
3518Gsone Sp. z o.o.Katowice13437
3519Maszynohurt Sp. z o.o.Sitno134624
3520Krzysła-Skalar Sp. z o.o.Poznań13403
3521Liberty Distribution West Sp. z o.o.Łódź1313626
3522Melbin Medt Sp. z o.o. Pro Plus sp.k.Plewiska133373
3523Continental Group Pl Sp. z o.o.Poznań132951
3524Sombin Stanisław Tyrała sp.j.Jelenia Góra1326679
3525Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Garwolinie z siedzibą w Woli RębkowskiejWola Rębkowska13337
3526EXXO Sp. z o.o.Gdańsk1322499
3527Alex Hp Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice133102
3528Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sir-Ha Sp. z o.o.Sieradz135485
3529Towarzystwo Gospodarcze Megart Sp. z o.o.Katowice133558
3530Makdar Maciej Krzemień Dariusz Ekiert sp.j.Krosno135140
3531Univerpol Sp. z o.o.Zakręt1311932
3532Proincom Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialanościąJelenia Góra1324390
3533PROFIX Sp. z o.o.Warszawa13235549
3534Zhengda International Import-Export Sp. z o.o.Wólka Kosowska132440
3535Hydro Centrum D. K. Koperscy, M. Mastalerz sp.j.Mińsk Mazowiecki1313221
3536Polimet S.Kij Sp.J.Bielsko-Biała1323277
3537Mondex Anna i Jerzy Affek sp.j.Olsztyn1318503
3538Betkom Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra1330773
3539Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Cuprum - Bis Z. Kowalski sp.j. Grupa SbsToruń138441
3540Trade Eip Sp. z o.o.Warszawa133006
3541BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o.Słupsk1365636
3542PTM Kujawy Sp. z o.o.Kruszyn Krajeński139533
3543Enpol Sp. z o.o.Poznań131266
3544Saunyonline Sp. z o.o.Warszawa13263
3545Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Klaudia Sp. z o.o. sp.k.Ustroń138389
3546Mado Systemy Domańska sp.k.Gdańsk138863
3547Meblosoft Sp. z o.o. sp.k.Krapkowice1380400
3548T&T Moda Sp. z o.o.Jabłonowo13940
3549Luhmi Sp. z o.o.Legnica13968
3550WG sp.j. Byczkowska i S-KaBrzeg Dolny136765
3551Pro-Steel Sp. z o.o. sp.k.Krosno13617
3552Linta Kielan sp.k.Dłutów136242
3553Grupa Polskie Składy Nawozowe Sp. z o.o.Warszawa131355
3554DN Store Sp. z o.o. sp.k.Polanowo1326611
3555Bendam Puchałka sp.k.Goczałkowice-Zdrój133505
3556Procera Sp. z o.o.Częstochowa1344147
3557Handlowo-Usługowa Spółdzielnia SamopomocWarszawa137001
3558Estetino Sp. z o.o.Rzeszów13741
3559Art.Mas Export-Import, Jacek Bińczyk, Wojciech Bińczyk sp.k.Radom13146757
3560Lsp Software Sp. z o.o.Szczecin13488
3561Taxor M. Rubiszewski sp.j.Żywiec138461
3562Eko-Elbud Gólczyński Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski137163
3563B2B Partner Sp. z o.o.Kraków1325714
3564Strellco Sp. z o.o.Opole135675
3565Tersus Sp. z o.o.Poznań13738
3566Port 23 Sp. z o.o.Łódź132731
3567Zolta Trade Sp. z o.o.Mielec1325197
3568Comech Oświetlenie Sp. z o.o.Bydgoszcz13682
3569Aromado Sp. z o.o.Robakowo13704
3570RDS sp.j. H.Tereszkiewicz i WspólnicyTyczyn1315688
3571Ork Poland Sp. z o.o.Kielce1326016
3572Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Szczecin S.A.Szczecin1348326
3573Spółdzielnia Pracy Handlowo-UsługowaSiemiatycze13634
3574Poelking Shoe Fashion Sp. z o.o.Poznań135399
3575Oris Trade Sp. z o.o.Jabłonka136623
3576Tele Radio Polska Sp. z o.o.Kielce134211
3577North Invest Sp. z o.o.Koszalin13684
3578Cambridge Diagnostics Polska Sp. z o.o.Warszawa134685
3579Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Galena T.świeca J.pliszka sp.j.Racławice1318432
3580Bilbud Ab Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza132952
3581Polski Instytut Farmacji Sp. z o.o.Warszawa135297
3582Beauty Cosmetics Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie13650
3583Travaini Pompy Polska sp. z o.o.Katowice137816
3584Bezprzewodu.Pl Sp. z o.o.Fasty134957
3585Pl-Soft Sp. z o.o.Sopot13167
3586Europa Inwestycje Sp. z o.o.Poznań1327490
3587Trening Fitness Paula Piotrzkowska Sp. z o.o.Starogard Gdański131200
3588Eco Deco Sp. z o.o.Kraków13450
3589Other Piercing Sp. z o.o.Krapkowice13707
3590Little Bean-Gb Sp. z o.o.Wólka Kosowska13262
3591Cieciera Btc Sp. z o.o.Warszawa135287
3592Solus T. Kędzierski sp.k.Wysoka133519
3593Sklepy K&M Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk133111
3594Coalenergo Sp. z o.o.Kolonia Borek1390
3595Speedmobilestage Sp. z o.o.Wrocław131339
3596Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Ekodom-Gajek Sp. z o.o.Lublin1322763
3597Industrial Capital Limited Steel Sp. z o.o. sp.k.Warszawa134904
3598Termal Sp. z o.o.Starogard Gdański135137
3599Mac - Met Ciemniejewski sp.j.Jarocin138132
3600Neutechnics Sp. z o.o.Zagnańsk13105
3601Ravensburger Polska Sp. z o.o.Warszawa137358
3602Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Łysoń Sp. z o.o.Klecza Dolna13112631
3603F/X Kamińska, Cisowski sp.j.Częstochowa138925
3604Millenium Farmacja Sp. z o.o.Wrocław132094
3605Radioautomatyka Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna133771
3606Brunali Sp. z o.o.Wrocław1310365
3607Imperial Andrzejewscy sp.j.Bydgoszcz138930
3608sp.j. City Market Adam Czekajewski i InniKraków1338129
3609Irydio Sp. z o.o.Warszawa13164
3610Stal-Hart Sp. z o.o.Bujaków1343898
3611Htmv Sp. z o.o.Wólka Kosowska13667
3612Hc Center Sp. z o.o.Warszawa133099
3613Velo7 Sp. z o.o. sp.k.Poznań132637
3614Zs Sp. z o.o.Przemyśl131593
3615Bio-Kosmetyka Sp. z o.o.Wrocław135427
3616Nw Stal Sp. z o.o.Warszawa13713
3617Firma Handlowo Usługowa Lemar Leszek KowalSulisławice1343957
3618Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Proj-Rem Sp. z o.o.Dukla132575
3619Tech 1 Sp. z o.o.Dachowa131779
3620Floks.Pl Sp. z o.o.Świdnik131126
3621First House Sp. z o.o.Wólka Kosowska132220
3622P.H.U. Szczęśniak i Bratek S.J.Sosnowiec136412
3623Farmia Med Mianowscy sp.j.Wołomin135539
3624Navimor Inter-Trade Sp. z o.o.Sopot13936
3625Krolex Sp. z o.o.Pcim13127
3626123 Rs Sp. z o.o.Jelenia Góra132220
3627Szklarnie Venlo Sp. z o.o.Niegoszowice133187
3628BŁYSK Ł. Klimek A. Kałużna S.J.Tomaszów Mazowiecki137642
3629ROVERS POLSKA Sp. z o.o.Piaseczno1312153
3630Fulmarket Sp. z o.o.Mszana Dolna1319908
3631Darri Apteki Max Sp. z o.o. sp.j.Tychy136710
3632Apteka Pod Złotą Wagą Dorota Przybylska, Alicja Rosińska sp.j.Milicz134402
3633Ruta Sp. z o.o.Wodzisław Śląski1315507
3634Wieża Sp. z o.o.Lublin131193
3635Optyka Oxys Sp. z o.o.Będzin1318122
3636Haldex Sp. z o.o.Kowale133150
3637Magia Natury Sp. z o.o.Stargard13249
36384u System Sp. z o.o. sp.k.Konstantynów Łódzki136521
3639Meddare Sp. z o.o.Warszawa136543
3640Biurtex Group Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki13300
3641Vinalend Sp. z o.o.Jabłonowo132122
3642Siti-Pol Sp. z o.o.Milejowice1331493
3643Monnari Trade Challenge Sp. z o.o.Łódź13837
3644Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rajski Ogród sp.j. Tomasz Patora, Ewa PeikertSzczecin1312705
3645MRS-Group Sp. z o.o.Poznań136694
3646Irbis Pro Sp. z o.o.Warszawa136007
3647JKK Studio Sp. z o.o.Częstochowa1313532
3648LN Steel Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała135406
3649Watamio Sp. z o.o.Wólka Kosowska13395
3650Jbs Optima Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk137676
3651CTC CLATRONIC Sp. z o.o.Opole1350966
3652Foodops Sp. z o.o.Zrazim134809
36534 - Med Sp. z o.o.Kraków132709
3654Tng-Air.Pl Sp. z o.o.Warszawa136968
3655Ico Sp. z o.o. sp.k.Mokronos Górny135641
3656FPG Sp. z o.o.Warszawa13231532
3657Unimet Sp. z o.o.Rzeszów13257147
3658Yasam Sp. z o.o.Grajewo1314519
3659Novarent Sp. z o.o. sp.k.Szczecin131903
3660No-El Sp.J. Ryszard Nowak, Barbara MusiałekKatowice1316940
3661Schweitzer - Chemie Polska Sp. z o.o.Katowice132260
3662Jackowska-sp.j.Mława137000
3663Elan Professional Line Sp. z o.o.Olsztyn13702
3664Massek Sp. z o.o.Chróścice1322639
36654m M.Zięciak, J.Gałęska, P.Gałęski, R.Rabęda sp.j.Krosno Odrzańskie1314682
3666Niebieska Krzysztof Wojtych sp.j.Skawina135645
3667Ams Trade Sp. z o.o.Katowice1317272
3668Divadora Sp. z o.o. sp.k.Lublin13620
3669PBN Invest Sp. z o.o.Warszawa1328998
3670Onsiteit.Pl Sp. z o.o.Przybynów132848
3671CMJ Frąckowiak S.J.Plewiska1314058
3672Victory Exhibition Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska13652
3673Ferrus Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa13113584
3674Firma Handlowo-Usługowa Wilkołaziak Jacek SerwinekWilkołaz Trzeci1315717
3675Unitube - Sp. z o.o.Zawadzkie13143802
3676Europejskie Specjalistyczne Centra Medyczne - Korfantowska Ortopedia i Rehabilitacja Kort Sp. z o.o.Korfantów133456
3677Iryda Sp. z o.o.Piaseczno131102
3678Ton Polska Sp. z o.o.Warszawa133600
3679B.M. POLSKA Sp. z o.o.Warszawa138122
3680Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe P.K. Serwis P. Kawałek i P. Majgier sp.j.Wrocław136191
3681Signis Sp. z o.o.Lublin131292
3682Audio Center Poland Sp. z o.o. sp.k.Kraków1327991
3683Sanbud W.Leszczuk i K.Głuchowski sp.j.Siedlce1320050
3684OWL International Sp. z o.o.Warszawa1319316
3685Mondial Montero Sp. z o.o.Wólka Kosowska132012
3686Stanbud Sp. z o.o.Warszawa137042
3687Voxflor Europe Sp. z o.o.Konin131497
3688Ltt Sp. z o.o.Warszawa1314793
3689System Marketing Sp. z o.o.Leszno13221
3690Music Dealer sp.j. Alicja Królikowska,Janusz Mamcarz,Jerzy Mamcarz,Jan Krzysztof WasilewskiLublin133014
3691Ben Ten Sp. z o.o.Raszyn131260
3692Euchner Sp. z o.o.Katowice1312476
3693Bikor Sp. z o.o.Gdańsk133405
3694Morgan Carbon Polska Sp. z o.o.Warszawa136410
3695Złompol R. Cimoszyński J. Majewski sp.k.Jeziorzany1377295
3696Rebelianci Sp. z o.o.Zielona Góra131341
3697Szczepkowski Tomsia Sp. z o.o.Bukowno131384
3698Acana Polska Sp. z o.o. sp.k.Jelcz-Laskowice1350888
3699Foodlines Sp. z o.o.Lesznowola134996
3700Tecom Analytical Systems-Poland Sp. z o.o.Warszawa132773
3701Baby MIX Sp. z o.o.Bielsko-Biała13417
3702Armada Pv Sp. z o.o.Gdańsk131575
3703Brados Sp.J. T.Grzesiak, P.Pawlak, K.KuchcińskiZabrodzie1317220
3704Bu- Ka Trading E. Buchelt, M. Karpińska sp.j.Łódź133618
3705Aga Orzechowski sp.k.Gdynia1311933
3706Vera Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska13617
3707Poliak sp.k.Warszawa13149
3708Tito Sp. z o.o.Wysoka132730
3709Ceecloud Services Distribution Sp. z o.o.Kraków131219
3710Zarys International Group Sp. z o.o. sp.k.Zabrze13469924
3711Thermotechnika Sp. z o.o. S.K.Zabrze131054
3712Hms Sp. z o.o.Warszawa132174
3713Fibercut Sp. z o.o.Przedbórz13752
3714Tukan Paweł Woźniak, Janusz Śledziona sp.j.Rzeszów135413
3715Camper Distribution Sp. z o.o.Opole137254
3716Forrester Meble sp.j.Borówiec1315133
3717Stalmet Hurtowania Stali Sp. z o.o.Gniezno136110
3718Eherbata.Pl Sp. z o.o.Kraków132806
3719Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Elektro-Mad Andrzej Dąbrowski,Małgorzata Dąbrowska sp.j.Zawiercie1317773
3720Evertrade Sp. z o.o.Gdańsk13225946
3721Sunhelp Energy Sp. z o.o.Warszawa1319233
3722Swish Polska Sp. z o.o.Warszawa136086
3723Holimex Sp. z o.o.Poznań131737
3724Ortocentrum Sp. z o.o.Babice Nowe137456
3725Rol-Agroinvestments Sp. z o.o.Skarbimierz131394
3726Navimor Oxer Sp. z o.o.Sopot133030
3727Euromobil Sp. z o.o.Paprotnia135901
3728Global - Poż M. Chrząstek P. Wojnarowski sp.j.Będzin1311202
3729Pappi Sp. z o.o.Kłudno13482
3730Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Proinvest Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój132345
3731Mik-Stal Więckowski Sp. z o.o.Łojki1322867
3732Promark S.A.Warszawa1340662
3733Warpol.Info Sp. z o.o.Sokołów1314122
3734Dehak Sp. z o.o. sp.k.Katowice131133
3735Vespero Sp. z o.o.Katowice132138
3736Ogrodowa sp.j. Dorota Inglot i S-KaWrocław136442
3737Amtools Sp. z o.o.Sławków132172
3738Optyk Czechów Sp. z o.o.Lublin13252
3739As-Med Sp. z o.o.Siedlce132108
3740Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pale Paweł Puławski Lucyna Stępień-Puławska sp.j.Łódź134008
3741Zakład Techniki Odlewniczej Promet Sp. z o.o.Wałbrzych1323147
3742Gabona Sp. z o.o.Warszawa13142190
3743Umbrella Netcon Sp. z o.o.Warszawa13796
3744S.D.R. Sp. z o.o.Sosnowiec13731
37452connect Sp. z o.o.Katowice13715
3746ICME Polska Sp. z o.o.Rybnik132640
3747Ann-Pal Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski1310564
3748360 Payment Solutions Poland Sp. z o.o.Kraków132401
3749Anam Sp. z o.o.Orle133394
3750Luva Sp. z o.o.Kraków132584
3751Puccini Evo Sp. z o.o.Skarbimierzyce1346378
3752Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Jola Bi M. i T. Widerlik - Sp. z o.o.Bychawa1342405
3753Azja Styl Sp. z o.o.Wólka Kosowska131192
3754Myagd Sp. z o.o.Kraków131627
3755Isk Engineering Sp. z o.o.Lublin13525
3756Misbhv Sp. z o.o.Kraków1331192
3757Synergia Pro Sp. z o.o.Wrocław1214317
3758Fkwt Sp. z o.o. sp.k.Poznań1215285
3759Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Horn Sp. z o.o.Gdynia12763
3760Nel-Tech P.S.A.Nowy Sącz127738
3761LINDAB Sp. z o.o.Wieruchów12202165
3762Infinity Line Sp. z o.o.Babice1217076
3763Surchem Sp. z o.o.Łódź1239731
3764Forbisgallery Sp. z o.o.Strzelce Opolskie12132
3765CAMPAK POLAND Sp. z o.o.Warszawa1214478
3766Wis Wantuch, Sipiora sp.j.Tarnów126311
3767T&P Sp. z o.o.Łęg Tarnowski122225
3768Hydro San Sp. z o.o.Lublin1216803
3769Engineering Company Sp. z o.o.Oława124925
3770Smartis Sp. z o.o.Łódź129668
3771CENEGA S.A.Warszawa1289054
3772Desco Poland Sp. z o.o.Katowice126085
3773Kramer-Opakowania Przemysłowe A.Kania J.Kiełb sp.j.Sokołów Małopolski1217929
3774Agcor Group Sp. z o.o.Suchy Las124958
3775Magma Trade Sp. z o.o.Mikołów121494
3776Marinex Maria Wieteska, Grzegorz Wieteska sp.j.Kompina1256333
3777Whitemed Sp. z o.o.Warszawa123188
3778Item Polska Sp. z o.o.Wrocław1251419
3779Mar-Kam Sp. z o.o.Goleniów12718
3780Naskers Group Sp. z o.o.Gniezno12223
3781Coldteam Sp. z o.o.Gdynia127030
3782Anglosec Sp. z o.o.Warszawa1223856
3783Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tramad-Elbląg Sp. z o.o.Elbląg1236026
3784Hs Skarabeusz Sp. z o.o.Biała Podlaska12688
3785Rph Sp. z o.o.Luboń124593
3786Dr Medica Sp. z o.o.Lublin1211228
3787Adamas Sp. z o.o.Poznań12253
3788Kanex Sp. z o.o.Kleosin1254976
3789Olea - Polska Sp. z o.o.Łódź121101
3790Grambet Grupa Sbs M. i M. Gucia sp.k.Skórzewo128093
3791Mebel Elite Sp. z o.o.Przemyśl123190
3792Profit Online Sp. z o.o.Pianowo121121
3793Lelek sp.j.Dąbrowa Tarnowska1212354
3794Pinia Sp. z o.o.Jarocin1222284
3795Upk Invest Sp. z o.o.Kałęczyn12675
3796Marar Sp. z o.o.Gliwice1216657
3797Studex Poland LTD Sp. z o.o.Łódź122810
3798Radioster Sp. z o.o.Katowice1218147
3799Brymorex Sp. z o.o.Radom124766
3800Skup Surowców Wtórnych M.Patora S.Andrzejewski sp.j.Szadek123547
3801Project Smart Sp. z o.o.Bytom122023
3802Isolasystem Sp. z o.o.Wrocław12419
3803Maxpol 2 Sp. z o.o.Katowice121527
3804Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MIX Iwona i Andrzej Turowscy sp.j.Krosno124859
3805Columbex R.Koźlik sp.k.Opole123159
3806Kang Kang Sp. z o.o.Kozery12979
3807Exact Group Sp. z o.o.Kraków125704
3808Warter Sp. z o.o.Warszawa12126452
3809Zaxer Sp. z o.o.Hłudno122698
3810Jin Run Sp. z o.o.Warszawa121336
3811Agresta Sp. z o.o.Warszawa129560
3812Urbanfarm Polska Sp. z o.o.Lubcza121570
3813Miss Future Sp. z o.o.Łódź12352
3814Dq Pl Sp. z o.o.Jabłonowo121304
3815Headwear Pl Sp. z o.o.Pułtusk12121
3816Beapol Buszczak, Olejniczak sp.j.Buk1215232
3817Ep Unicorn Sp. z o.o.Pasturka12272
3818Kufer Sp. z o.o.Pilchowo12794
3819Mr Nove Sp. z o.o.Kraków12285
3820Test Anna Kiełbowicz, Grzegorz Kiełbowicz sp.k.Gniezno1219061
3821Expert-Sales Sp. z o.o.Żary121649
3822Mmb System Sp. z o.o.Częstochowa1226263
3823Miedzio-Plast Sp. z o.o.Choszczno12803
3824Isotek Sp. z o.o.Poznań1210976
3825Amitech Sp. z o.o. sp.k.Warszawa122959
3826Mabe Polska Sp. z o.o.Szczecin12322
3827Ultima Displays Polska Sp. z o.o.Będzieszyn1230017
3828Z&Y Sp. z o.o.Kozery12338
3829Łącznik sp.j. Nochowicz i WspólnicyPoznań129552
3830Jaxon Sp. z o.o.Skórzewo1245157
3831Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska TczewTczew126993
3832EUROGUM Polska Sp. z o.o.Warszawa1210331
3833Soleon Sp. z o.o.Kraków12436
3834V&K Distribution Sp. z o.o.Warszawa121836
3835Reko Sp. z o.o.Nowy Targ12838
3836Retail Partner Polska Sp. z o.o. sp.k.Poznań123478
3837ALTIS Sp. z o.o.Bielsko-Biała124292
3838Biker Sp. z o.o.Warszawa129103
3839Fugo Group Sp. z o.o.Stara Iwiczna124049
3840Sprut Sp. z o.o.Przemyśl12934
3841Wodnik Tańczyn sp.j.Kalisz1219792
3842Jasmin Sp. z o.o.Warszawa1224306
3843PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o.Gdynia1211594
3844Baron Bestsellers Sp. z o.o.Pierławki121706
3845Total-Pack Sp. z o.o.Warszawa1247774
3846Dromader Europe Sp. z o.o.Bielsko-Biała121968
3847Leatex Sp. z o.o.Warszawa122193
3848Firma Handlowo-Usługowa Wyleżałek i Wyleżałek sp.j. Marek i Jarosław WyleżałekSiemianowice Śląskie1237317
3849Metalcom Sp. z o.o.Wrocław1241673
3850Abook Sp. z o.o.Warszawa1238317
3851Nowatermia Nowak sp.k.Lipno1229376
3852Fair Play Plus Marek Krzemieniewski sp.k.Ząbki1214790
3853Sevroll-System Sp. z o.o.Warszawa1277338
3854King Recykling Sp. z o.o.Kielce129702
3855Stanisław Pioch Stan - Drew Sp. z o.o. sp.k.Mojusz1215833
3856Gespar G. Pyjor, M. Sutkowski sp.j.Warszawa128075
3857Asea Sp. z o.o.Kozery121147
3858Moris Sp. z o.o.Chorzów121143562
3859Gaztech Sp. z o.o.Płock125415
3860Dekorart Sp. z o.o.Jabłonowo121888
3861Rais-Tools Sp. z o.o.Buszewo1211197
3862Przemysłowe Techniki Lakiernicze RESIN T. Kowalski i S-ka S.J.Jurczyce127630
3863Mtm Hospitals Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz1211590
3864Pollux Packaging Sp. z o.o. sp.k.Leszno1217680
3865Unique Moments Group Sp. z o.o.Wrocław122892
3866M. Zabrodzka i Wspólnicy sp.j.Sierpc1210621
3867Goodaire Polska Sp. z o.o.Bujaków121483
3868Apteka Wspólna Ziętara S.J.Łódź1215568
3869Trifox Sp. z o.o.Bielsko-Biała1214932
3870Pirosystem Sp. z o.o.Wiślina12204
3871Sustainable Beauty Sp. z o.o.Warszawa129101
3872TPI Sp. z o.o.Warszawa1269892
3873Przedsiębiorstwo Surowców Wtórnych WTÓRSTAL Sp. z o.o.Stalowa Wola121753
3874Przedsiębiorstwo Handlowe Biedronka Wiesława Klimas, Krzysztof Klimas, Tomasz Klimas sp.j.Gdańsk129916
3875Iguana Group Sp. z o.o.Bielsko-Biała12383769
3876Farmator Sp. z o.o.Toruń123202
3877Optimat sp.j. Piotr Gandecki i Paweł GandeckiWrocław122918
3878Natubay Sp. z o.o.Konin1214494
3879Rol-Mix Sp. z o.o.Koszalin124175
3880MAXSTAL Sp. z o.o.Kraków12207928
3881Smartt Sp. z o.o.Kobielice1233135
3882Solkat Sp. z o.o.Bezrzecze121120
3883Zeyxo Sp. z o.o.Suchy Dwór12118
3884Big Bang International Sp. z o.o.Warszawa12339
3885Moraj Sp. z o.o. Sp.K.Rybnik12107748
3886Jotun Polska Sp. z o.o.Kowale1218367
3887Alter Sp. z o.o.Grudziądz12651
3888Maxi Oświetlenie Szyłejko sp.j.Białystok1211864
3889Koimbra Sp. z o.o.Knurów128145
3890Bio-Pol Sp. z o.o.Piła1247061
3891Enzo Vape City Sp. z o.o.Białogard126372
3892Masklogik Sp. z o.o.Chrzanów128704
3893Wiesław Jurczyk Zakład Wielobranżowy DARKATStargard1251413
3894CP Trade Energia i Gaz Sp. z o.o.Kraków1223102
3895Wilk International - Poland Sp. z o.o.Strzegom122150
3896Satori Holding Sp. z o.o.Kraków121250
3897Amper B R. Opała sp.k.Bolesławiec1221275
3898Stoły Betonowe Sp. z o.o. sp.k.Lubliniec121337
3899Dom Handowy Panda Góźdź Wojtczak sp.j.Września121193
3900Erkanto Sp. z o.o.Zielona Góra1229426
3901Helukabel Polska Sp. z o.o.Radziejowice12311056
3902Climateo.Eu Sp. z o.o.Kokotów1228652
3903Klima-Therm Sp. z o.o.Warszawa12688215
3904Promark Serwis Sp. z o.o.Warszawa1231758
3905Treasure House Sp. z o.o.Łazy125625
3906Awm-Pak Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1210247
3907Chao Yue Sp. z o.o.Swarzędz12915
3908Stalchem Sp. z o.o. sp.k.Bytom12219
3909Antyki Koneser Sp. z o.o.Chorzów123315
3910Tss Sp. z o.o.Kraków1210342
3911Red Head Motors Sp. z o.o.Suchocin121098
3912Handlosfera.Pl Sp. z o.o.Gutkowo124800
3913Maasimo Fashion Sp. z o.o.Rzgów12546
3914Flk Sp. z o.o.Bydgoszcz124595
3915Nutrade Sp. z o.o.Świerklaniec12489
3916Domex Sp. z o.o.Warszawa12829
3917Al-Pa Sp. z o.o.Kuśmierki121619
3918Mmt Sp. z o.o.Toruń122207
3919Agroflex Sp. z o.o. sp.k.Kochanów127079
3920Trans-Gaz Sp. z o.o.Koszuty12222
3921Filtrilo Sp. z o.o.Kopana124822
3922Przedsiębiorstwo Prod.Handl.Usług. Gałkowski SzymonRakoniewice1262516
3923VCBS Sp. z o.o.Kraków122797
3924Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hydro-El Sp. z o.o.Będzin12158
3925Ravi-Guss Sp. z o.o.Rawicz12328
3926Goliat Olsztyn Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski122457
3927Boxmet Medical Sp. z o.o.Piskorzów1231255
3928Logika Sp. z o.o.Olsztyn122037
3929Kadimex Sp. z o.o. sp.k.Ząbki128637
3930Ortocare Sp. z o.o.Warszawa1211395
3931Ccr Sp. z o.o.Częstochowa121276
3932Cybina Arentowski sp.j.Swarzędz127400
3933Chle-Mar Maciej Chlebda sp.k.Rzeszotary1210751
3934Mavima Sp. z o.o.Sopot12479
3935Ars Dental Sp. z o.o.Warszawa123456
3936Scorpions J.W. Sp. z o.o.Oleśnica121213
3937Resculine Sp. z o.o.Zielona Góra1222786
3938Metalex J. Pilarski, M. Pilarska, G. Jeż-sp.j.Antoniew1222715
3939Biocourse.Pl Sp. z o.o.Katowice122763
3940Romax Prim Sp. z o.o. sp.k.Kraków122837
3941Sap - Weld Sp. z o.o.Poznań1222264
3942Super Kopia Sp. z o.o.Warszawa121753
3943Franmed Sp. z o.o.Warszawa122833
3944Marfil Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1210794
3945GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski1217153
3946Conectart Poland Sp. z o.o.Katowice125427
3947Carl Villa Sp. z o.o.Wierzbica123542
3948Chosa Sp. z o.o.Warka125898
3949G8 S.A.Łańcut1254591
3950Brylant Grzegorz i Tomasz Szuba S.K.A.Karpacz1224632
3951Vostimo Sp. z o.o.Chełmek12532
3952Medyczne Abc Andrzej Prus Alicja Prus sp.j.Legnica1210930
3953Hydrohurt Sp. z o.o.Warszawa1214331
3954Grupa Anstar Sp. z o.o.Wrocław121934
3955Eurominerals Polska Sp. z o.o.Damasławek122837
3956Pauloadriani Sp. z o.o.Łódź127806
3957Elmasz Sp. z o.o. sp.k.Lublin126640
3958Hurtownia Elektryk Wojciechowscy sp.k.Ełk1279832
3959Emu Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk1234084
3960Tesori Sp. z o.o.Kraków12153
3961BIJOU BRIGITTE Sp. z o.o.Warszawa1254876
3962Gastro Market Sp. z o.o.Dąbrówka124089
3963Bawer Sp. z o.o. sp.k.Pszczyna123920
3964Ottimo Systems Sp. z o.o. sp.k.Lubliniec1222224
3965Hurtowania Farmaceutyczna Zdrowe Ceny Sp. z o.o.Nowy Wiśnicz121987
3966FMT Tooling Systems Sp. z o.o.Komorowice123568
3967Aikon Distribution Bieg Żmuda sp.k.Bytom1216302
3968Designer Homeware Distribution Poland Sp. z o.o.Złotkowo121204
3969K&K Design Sp. z o.o.Warszawa124875
3970Atreve Sp. z o.o.Słupia pod Bralinem1226435
3971Cottonitto Sp. z o.o.Leszno123291
3972Forcar - Mrugała Piotr, Czaja Robert sp.j.Nowy Targ1221673
3973Altra M.Jamrozik, K.Kościuk, J.Urbańczyk sp.j.Katowice1221160
3974Evk Sp. z o.o.Biestrzynnik124562
3975Instalsan-Bud Sp. z o.o.Stara Wieś124390
3976Salus Sp. z o.o.Warszawa12265
3977Snm Sp. z o.o.Bielsko-Biała122543
3978Monna Cold Sp. z o.o.Łódź12220
3979Hasan Team Sp. z o.o.Chociule124182
3980Hopiz Sp. z o.o.Rokietnica12313
3981Greentec Mql Sp. z o.o.Szamotuły122407
3982Tdf Poland Sp. z o.o.Warszawa1212056
3983Medservice Sztandar sp.k.Gliwice1212249
3984GT Sport sp.j. Marek Gwizdała, Dariusz TrykGdynia123930
3985Vitaco Sp. z o.o.Warszawa128389
3986Av Support System Sp. z o.o.Rzeszów121057
3987Geokam Sp. z o.o.Bielsko-Biała121602
3988Agdar Sp. z o.o.Sosnowiec125547
3989Saneo Sp. z o.o. sp.k.Warszawa124227
3990Inkdystrybucja Warszawa Sp. z o.o.Warszawa1216037
3991Bieliźniarka Sp. z o.o.Skórzewo12539
3992Asc Automatyka Systemów Chłodniczych Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego127486
3993Intelsteel Sp. z o.o. sp.k.Kraków1231603
3994Salon Fabryczny Sp. z o.o.Nowogard126480
3995MED - INTERPLAST Sp. z o.o.Warszawa1228080
3996Hecpharma Sp. z o.o.Józefów124867
3997DEUBLIN POLSKA Sp. z o.o.Wrocław128181
3998Elmar Maruszewscy Sp. z o.o.Przeźmierowo123821
3999Dask-Pack Sp. z o.o. Sp.K.Wrocław126508
4000Ineos Composites Poland Sp. z o.o.Miszewo12141480
4001Bogdański sp.j. Jan i Czesław BogdańscyNowy Sącz1226064
4002Hydrosolar Sp. z o.o. Małopolska sp.k.Modlniczka12277367
4003Lednaise Sp. z o.o.Wólka Kosowska12565
4004Mazuria Sp. z o.o.Galiny129228
4005Strefa Tenisa Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa1229618
4006Lifton Polska Sp. J. Marek Misiak, Mariusz KuberskiZabrze1210697
4007Zdrowy Bidon Sp. z o.o.Wrocław12138
4008Telox Pasywacja Stali Sp. z o.o. sp.k.Toruń123825
4009Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Prodrex-Poland Sp. z o.o.Rudołtowice1252169
4010Ocular Canada 2 Sp. z o.o.Lublin126094
4011DAGMA Sp. z o.o.Katowice12146972
4012Molero Sp. z o.o.Poznań124912
4013Sławomir Lędziak, Mateusz Lędziak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centralzbyt sp.j.Działdowo1224770
4014Euro - Win Sp. z o.o.Warzyce1211487
4015Head Poland Sp. z o.o.Kraków122108
4016Ori Polymers Sp. z o.o.Wrocław125052
4017Centralbud Hurtownia Instalacyjna - Grupa Sbs Sp. z o.o.Bydgoszcz1287896
4018Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Majmex Józef Maj, Beata Maj sp.j.Częstochowa1213931
4019Media Management Europe Sp. z o.o. sp.k.Grodzisk Mazowiecki126062
40204S Sp. z o.o.Września12249
4021Cyganek sp.j.Skoczów1218051
4022Balma Salon Firmowy Poznań Sp. z o.o.Poznań1221573
4023Medax Sp. z o.o.Kruszów1233649
4024Lbl Sp. z o.o.Szklarska Poręba12259
4025Bright Furniture Sp. z o.o.Warszawa122293
4026Shanshan Sp. z o.o.Jaworzno124519
4027Takas Sp. z o.o.Jabłonowo12270
4028Ecotech Sp. z o.o.Kraków121161
4029Albis Mazur Sp. z o.o.Kalisz1217200
4030Pmc Green Poland Sp. z o.o.Gdańsk12670
4031Global Natureon Sp. z o.o.Gryfice121351
4032Pcc Polska T. Jarmuszczak sp.j.Wrocław1215372
4033Carbo - Z. Krupski, M. Wróblewski sp.j.Strzałków12200282
4034Sonitum Sp. z o.o.Warszawa123113
4035Provital Polska Sp. z o.o.Luboń1218061
4036Ph Polsab Marek Grzesiak sp.j.Opole1218792
4037Power Investment Michał Krzymowski SP.J.Lublin1212074
4038Tri-Color Sp. z o.o.Narama12901
4039Ajg Uniwersam Grabczak sp.j.Góra Puławska1224515
4040Everest Polska Sp. z o.o.Piaseczno128581
4041Glue For Pro Sp. z o.o.Opole12426
4042Deemde Sp. z o.o.Opole12950
4043Timax Sp. z o.o.Gostynin12231
4044Agro Zbyt Bis Sp. z o.o.Katowice121888
4045Wyroby Hutnicze Grzegorz Gomulak i S-Ka sp.j.Głogoczów126599
4046Domfort Sp. z o.o.Płock129251
4047Metal Makowska Sp. z o.o.Żary121898
4048Major Pl Sp. z o.o.Zwoleń122372
4049Industrial Starter Polska Sp. z o.o.Sosnowiec129255
4050Dekornik Sp. z o.o.Sławków121619
4051Świat Agd Sp. z o.o. sp.k.Wólka Kosowska123086
4052Stawpol Maciej Stawny, Krystyna Stawna sp.j.Długosiodło1210136
4053Zaopatrzenie Ogrodnicze Kozana & Matusiak sp.j.Sieradz1217548
4054Nordstar Sp. z o.o.Wałcz126052
4055Roll Steel Sp. z o.o.Poznań1238016
4056Darkon Sp. z o.o.Stęszew122466
4057Ramiz Sp. z o.o. sp.k.Kraków1239484
4058WIP sp.j. A. Wensławowski, P. PstrągowskiRumia1225846
4059Lewinski Sp. z o.o.Strzelęcino1283259
4060Kig Agency Sp. z o.o.Warszawa125550
4061Radius - Radpol Sp. z o.o.Dąbrowa1220576
4062Unique-Go Sp. z o.o.Brwinów12746
4063Cars Care Sp. z o.o.Katowice12368
4064Hygea-Hygea 2 Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra121487
4065Oltest Energo Sp. z o.o.Warszawa12196
4066Excellence Distribution Sp. z o.o.Warszawa1229980
4067Firma Consultingowo-Handlowa Proremus Sp. z o.o.Piasek128547
4068Wam Polska Sp. z o.o.Kruszyn1225105
4069Jwg sp.j. Byczkowska i S-KaWrocław127892
4070Murbet Gabrylewicz sp.j.Ełk12120296
4071K & C Polska Sp. z o.o.Wrocław12319
4072Insignium Sp. z o.o.Zgierz12344
4073Petrokan Oil Sp. z o.o.Włocławek12715
4074Bitronic Sp. z o.o.Poznań122428
4075Multimedia Intelligent Products Bartnicki, Sawicki sp.j.Warszawa129045
4076S.O.L.O. Wachowiak sp.k.Toruń121861
4077Kamicor Sp. z o.o.Lublin121010
4078Bernardin Polska Sp. z o.o.Srogów Górny124984
4079Bonotex sp.j. BorótkoJaworze128372
4080Entalpia Europe Sp. z o.o.Sieradz12173527
4081Ftz Sp. z o.o.Bochnia122855
4082Łupavia Maxis Trade Sp. z o.o.Łupawa121814
4083A.G.A. Analytical Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1210342
4084Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stal-Ex sp.j. - Paweł Walczak i Jolanta WalczakKalisz1218862
4085Ms Vesture Sp. z o.o.Łódź12136
4086Semoga Sp. z o.o.Warszawa121113
4087Kl Invest Sp. z o.o.Warszawa124566
4088Opmatik Sp. z o.o.Warszawa12999
4089Damini Sp. z o.o.Wólka Kosowska12859
4090Unicum Sp. z o.o.Radom121465
4091Ilumini Sp. z o.o.Warszawa122042
4092Rose Pharm Sp. z o.o.Wyszyna121053
4093Pakfol Sp. z o.o.Nowy Targ1229192
4094Mjm Feel Safe Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz1224665
4095Smart Home Sp. z o.o.Wola Osowińska123061
4096Mikamed Sp. z o.o.Gdańsk127627
4097Hai Son Sp. z o.o.Wólka Kosowska12346
4098Azgo Sp. z o.o.Czarna Białostocka124180
4099Kontri Sp. z o.o.Białystok1279714
4100Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtpol Sp. z o.o.Katowice123132
4101Mpc Industries Sp. z o.o. Oddział w PolsceTrzebinia12838
4102GMS Studio Sałagacki sp.j.Dobroń129782
4103Jura Poland Sp. z o.o.Warszawa12107620
4104G-Source Sp. z o.o.Łuków126191
4105Coalpol Sp. z o.o.Poznań122435
4106NICE - POLSKA Sp. z o.o.Pruszków12116135
4107Pans Sp. z o.o.Warszawa123220
4108Qpharma Sp. z o.o.Warszawa1235774
4109Gryfstone Sp. z o.o.Lisie Pole1226529
4110Loti Sp. z o.o.Łomża1219500
4111Idino.Pl Sp. z o.o.Warszawa121878
4112Premium-Lek Sp. z o.o. sp.k.Biłgoraj1228195
4113Magnum Metal Hdpgp Sp. z o.o. sp.k.Zduńska Wola125501
4114Celmag Sp. z o.o.Rybnik123668
4115FM Produkty Dla Stomatologii Wojciech Feć, Beata Feć S.J.Kraków126016
4116Euro Quality Idziak Sp.K.Katowice125211
4117Sparx Sp. z o.o.Wólka Kosowska12864
4118Minoti Sp. z o.o.Warszawa1231522
4119Netceed Sp. z o.o.Opole1272890
4120Kolex-Gizowska & Szmyt sp.j.Warszawa1221959
4121Preston Group Sp. z o.o.Poznań121383
4122Apteki Miejskie Sp. z o.o.Wrocław125235
4123Pol-Trade Sp. z o.o.Warszawa123979
4124Ime Systems Sp. z o.o.Toruń12674
4125Bestkop Łukasz WróbelKręgi Nowe1236913
4126Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Techsam Woch sp. j.Lublin1236441
4127Printing Polska Sp. z o.o.Szczecin122765
4128Bni Sp. z o.o.Warszawa1217234
4129Comu Collection Sp. z o.o.Raszyn12537
4130Sinmed Sp. z o.o.Przyszowice1218222
4131Worcraft Sp. z o.o.Rzeszów121461
4132Dpk Sp. z o.o.Gdańsk128358
4133Li-Mar 2 Sp. z o.o.Suchań12753
4134Asdex Sp. z o.o.Białystok127126
4135Jin Sheng Sp. z o.o.Kozery12516
4136Textil Company Sp. z o.o.Pszczyna12924
41372NDLIFE Sp. z o.o.Kielce123352
4138Inventeq Textile Sp. z o.o. sp.k.Pabianice123572
4139Umo Sp. z o.o.Zielonka12166489
4140Kalfood Sp. z o.o.Warszawa121712
4141Dar Aloe Sp. z o.o.Białystok1238940
4142Eland Stelmachowscy sp.j.Starowa Góra1210698
4143Morena Metal Sp. z o.o.Warszawa1210849
4144Kawimet W. Bunia i Spółka S.J.Warszawa121264
4145Mr Fish Poland Sp. z o.o.Warszawa12393
4146Reforma Polska Sp. z o.o.Warszawa123871
4147DLM Group Sp. z o.o.Józefosław122416
4148Interforum Pharma Sp. z o.o.Kraków122640
4149HANSA - FLEX Sp. z o.o.Poznań1256440
4150Kll Litner sp.k.Bielsko-Biała128960
4151Przedsiębiorstwo Handlowe Alufinish Polska Sp. z o.o. sp.k.Łódź1214059
4152Nat-Com Sp. z o.o. Sp.K.Łomianki1214258
4153A&M Sp. z o.o.Lublin12612
4154Botland B. Derkacz sp.k.Gola1251344
4155Starcom Dawid Jurek i Janusz Korczak sp.j.Głogów1213172
4156Żelimet Group Sp. z o.o.Twardogóra128848
4157Dodo Sp. z o.o.Lublin121792
4158Kopernik Textil Sp. z o.o.Wrocław123645
4159Elhurt Sp. z o.o.Warszawa1275266
4160Firma Piekarz Sp. z o.o.Warszawa1216211
4161PLMZ Polska Sp. z o.o.Stalowa Wola122155
4162Kn Moto Nadolny sp.k.Dąbrowa128516
4163Scitum Sp. z o.o.Piaseczno122312
4164Chmara - Lipianin sp.j.Nowa Ruda1210090
4165Ernco Sp. z o.o.Ogorzele12127
4166Ascon Polska Sp. z o.o.Kochcice123235
4167Mirable Sp. z o.o.Ostrołęka121686
4168KTM S.A.Kostrzyn nad Odrą12232315
4169Tsp Sp. z o.o.Wielka Nieszawka12141
4170Eppendorf Poland Sp. z o.o.Warszawa1241124
4171TRUST-TRADE Sp. z o.o.Zielona Góra125455
4172Polska Organizacja Handlowa Sp. z o.o.Katowice121179
4173Altium International Sp. z o.o.Warszawa1299949
4174Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe sp.j. Marek i Piotr DworscyBydgoszcz1216019
4175Lafarma Jończyk i Wspólnicy sp.j.Rzeszów1211423
4176Jorapol Beata Woźnicka, Zbigniew Woźnicki sp.k.Płońsk1232164
4177Nex Group INT Sp. z o.o.Brzeziny1215022
4178Anda Sp. z o.o.Wieprzyce1214249
4179Multi Wnętrza Robert Klęk sp.j.Włosań12399
4180Zenex Sp. z o.o.Jarocin1286588
4181Delta Dore Polska Sp. z o.o.Kraków122845
4182Microsens Sp. z o.o.Wrocław123711
4183Outlet Market Legnica Sp. z o.o.Prostynia12628
4184Sms Sp. z o.o.Lubań124316
4185Dzx.Pl Sp. z o.o.Stawno12665
4186Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.Łódź121183100
4187Kolnex Zajko i Wspólnicy Sp.J.Białystok1214277
4188Rolchem Sp. z o.o.Wyczechy125387
4189Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Optimax Sp. z o.o.Łódź124120
4190Golden Way M.Y. Sp. z o.o.Sosnowiec12785
4191Centrum Rurociągów Sp. z o.o.Żory122619
4192Herz Polska Sp. z o.o.Warszawa123859
4193Daxor Sp. z o.o. sp.k.Studzienice121775
4194Euroscalemed Sp. z o.o.Łódź1215779
4195Viva Fish Sp. z o.o.Strojec121740
4196Cosmo J.Brzyski,J.Stępień sp.j.Siemianowice Śląskie1222928
4197Komandor Warszawa S.A.Marki1211099
4198Delta Projekt Sp. z o.o.Kielczykowizna12315
4199Bioenergia Południe Sp. z o.o.Będzin125064
4200Unigrand Sp. z o.o.Pruszków122673
4201Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Martex Jędrowiak sp.j.Zielona Góra124625
4202International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o.Rudno1213807
4203Sitl-Europa Sp. z o.o.Warszawa12195
4204NOVASPINE Sp. z o.o.Domasław1215015
4205Hurtinex Tomasz Mularski Bogdan Ludwiniak Marek Stolarczyk sp.j.Bydgoszcz128428
4206F1-Generation Polska Sp. z o.o.Warszawa121349
4207Apteka Ul. Klaudyny 32 Warszawa Sp. z o.o.Warszawa121343
4208Gsk Industry Sp. z o.o.Jaworzno12466
4209Fero Group Sp. z o.o.Sosnowiec12723
4210Dpm Industry Sp. z o.o.Bytom1249438
4211Modern Hst M.P. Prytulak sp.j.Ostrołęka127129
4212Ochnik S.A.Garwolin12289840
4213Domkove Sp. z o.o.Warszawa12443
4214Bauhus Oddział Polska Sp. z o.o.Toruń127577
4215Sapor Textile Sp. z o.o. sp.k.Rzgów129940
4216Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Kargo Karwowscy sp.j.Łomża127773
42174cv Mobile Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1251655
4218Grembox Sp. z o.o.Ruda Śląska1235582
4219Paleta A.Sobol-Gulbinowicz S.K.A.Kobylanka1221733
4220ISOTEX Sp. z o.o.Poznań1211515
4221Apteka Portowa Sp. z o.o. sp.k.Szczecin128001
4222Optifarma Sp. z o.o. sp.k.Sokołów1250507
4223Orwak Polska Sp. z o.o.Łódź1227850
4224E-Clematis Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki121542
4225Fideli Sp. z o.o.Wolsztyn1225171
4226Sanata Group Sp. z o.o.Lublin12188
4227Piasny sp.j.Leszno124370
4228Agencja Amk Krzyżanowski sp.j.Poznań125151
4229Grosso Sp. z o.o.Białystok123161
4230Alistan-Agro Sp. z o.o.Warszawa126183
4231Steelpro Sp. z o.o.Gdynia1211171
4232Gaspec Sp. z o.o.Gdynia12782
4233Apg Co. W. Kisielewski, J.Kierdelewicz sp.j.Białystok1214966
4234Sek-Pol Osija sp.j.Kielce1219258
4235Sklepy Adaś J.A. Kościelniak sp.j.Rabka-Zdrój1218121
4236Pod Skrzydłami Piotr Skopiec i Wspólnicy Sp.j.Warszawa127191
4237Hua Long Sp. z o.o.Piaseczno12453
4238Sklep Pinokio Sp. z o.o.Warszawa12261
4239Piankaelectro Sp. z o.o.Marki123083
4240Dehoplast Polska Sp. z o.o.Kwidzyn1225703
4241Lana&Awak Sp. z o.o.Warszawa12990
4242Bizera Sp. z o.o.Warszawa12907
4243Vincent Sp. z o.o.Gdańsk1255922
4244Delta Food Ingredients Sp. z o.o.Pasłęk127774
4245Rossi Polska Sp. z o.o.Wrocław125968
4246Olador Sp. z o.o.Ząbki1210029
4247Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Parabellum Sp. z o.o.Sulejówek127920
4248Cnx Rydzińska, Zimnowodzka sp.k.Warszawa1243568
4249Connector.Pl Sp. z o.o. sp.k.Niepruszewo1263007
4250Hubertus Senger, Krzyżosiak S.K.A.Studzieniec1234832
4251Bca Sp. z o.o.Kraków12202
4252Clutch Chairz Europe Sp. z o.o.Łódź121026
4253Detalio Sp. z o.o.Karwiany12601
4254Farmakon D.A.J.J. Szafrańscy sp.j.Warszawa121900
4255Fitness Authority Sp. z o.o.Otomin12139216
4256Profimedical Polska Sp. z o.o.Mysłowice124660
4257Mfp Paper Sp. z o.o.Bielsko-Biała122408
4258Staleks Sp. z o.o.Warszawa1250788
4259PHS Hospital Sp. z o.o. S.K.Poznań123889
4260Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Łódź sp.k.Łódź1295347
4261Domestic Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn122906
4262Kma Maszyny Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1246881
4263Orvita Sp. z o.o.Swarzędz111086
4264Ajhl Sp. z o.o.Sławno111043
4265OSG Poland Sp. z o.o.Halinów1114931
4266Shugo Investments Sp. z o.o.Bydgoszcz11643
4267Team - Pro S.J.Kalisz111673
4268Gasso Polska Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała118981
4269Fbf Bed & More Sp. z o.o.Polkowice112486
4270Apolla Sp. z o.o.Barwałd Górny11555
4271Y&C Sp. z o.o.Jaworzno11882
4272Capital Ak Sp. z o.o.Wola Załężna11152
4273Hexeline Sp. z o.o. sp.k.Łódź1122179
4274ILR Sp. z o.o.Gdańsk1110365
4275Mactronic Group Sp. z o.o.Wrocław1112671
4276Lucky People Sp. z o.o.Warszawa11998
4277Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy sp.j.Gniezno1113483
4278Firma Handlowa Auto Center Sp. z o.o.Gdynia1140232
4279Nts Laboratory Sp. z o.o. sp.k.Płock111677
4280Admars Sp. z o.o.Ligota Mała112322
4281Yujin Technology Poland Sp. z o.o.Pietrzykowice1113618
4282Magnus Medical Sp. z o.o. Sp.K.Wilczków114216
4283Pol-Plus Systemy Grzewcze Sp. z o.o.Zielona Góra1125040
4284Betensh Sp. z o.o.Świebodzin11932
4285Uniflor Sp. z o.o.Słubice113725
4286Filtry Przemysłowe Polska Sp. z o.o.Wrocław113757
4287Masters Sp. z o.o.Straszyn11268321
4288Canea.pl Sp. z o.o.Ogrodzona1149860
4289Al-Tech Sp. z o.o.Siedlce112345
4290Decrust Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle11543
4291Ck Complex Sp. z o.o.Zielona Góra11189968
4292Leviatan-Poligrafia Sp. z o.o.Bielsko-Biała1129847
4293E.S.S.-Audio Sp. z o.o.Łomianki1144861
4294Maspol Mikulski Jurand & Zychowicz Stanisław - sp.j.Nowy Sącz112517
4295Prime Solutions Sp. z o.o.Kraków11441
4296Tryumf Sp. z o.o.Stalowa Wola1173982
4297SPOŁEM Gastronomiczno Turystyczna Spółdzielnia Spożywców w ToruniuToruń115168
4298Krume Owczarz sp.j.Bielsko-Biała1119272
4299Fellowes Polska S.A.Marki1158423
4300Sesderma Sp. z o.o.Warszawa1124089
4301Pj Consulting Sp. z o.o.Wrocław11435
4302Mps-Mechanik Sp. z o.o.Katowice115683
4303Inicjatywa Północno-Zachodnia Pw Sp. z o.o.Bydgoszcz1114813
4304Super Sklep sp.j. Cieślak Wiesława, Cieślak KrzysztofSiennica1110029
4305Fackelmann Polska Sp. z o.o.Tomice1172906
4306WSK International Sp. z o.o.Skawina1120500
4307Rectus Polska Sp. z o.o.Gumna1185724
4308Jotpol Sp. z o.o. sp.k.Przeźmierowo115744
4309Kosmed Sp. z o.o.Kielce112673
4310Abic Polska Sp. z o.o.Śrem115007
4311PFF Polska Sp. z o.o.Modlnica1133558
4312Stop Nadciśnieniu Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa Górnicza11240
4313Mastermed Sp. z o.o.Oleśnica112166
4314Eco-Consulting Quality Standards Sp. z o.o.Iskrzyczyn1128817
4315AMUN Sp. z o.o. Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i NogamiRacibórz118164
4316Rutaren Sp. z o.o. sp.k.Czarna1111528
4317Inox Polska Taborscy sp.k.Tychy1111805
4318Drama Sp. z o.o.Pyskowice111432
4319M - Lek Sp. z o.o.Proszowice11163
4320Tak’S Fronty Meblowe Sp. z o.o.Wieliczka111650
4321Mx Norm Sp. z o.o.Tychy1129101
4322Sako-Expo Techtextilplast Henryk Sakowski sp.j.Aleksandria1128430
4323Robtools Smt Sp. z o.o.Bydgoszcz117465
4324Ducato Sp. z o.o.Jelenia Góra111921
4325Merkury Market Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K.A.Krosno1165651
4326Sellpharm Rudaś sp.j.Szczecin119634
4327Tan Hien Sp. z o.o.Warszawa11156
4328Premium Ltd Sp. z o.o.Łęczyca1111155
4329L`oreal Polska Sp. z o.o.Warszawa111220281
4330In Campagna Sp. z o.o. sp.k.Kraków111873
4331Fs4 Sp. z o.o.Bielsko-Biała11202
4332LDM POLSKA Sp. z o.o.Katowice116677
4333Bbu Edukacja Sp. z o.o. sp.k.Warszawa11189
4334Noble Group Sp. z o.o.Olkusz115541
4335Steger Technical Outsourcing Sp. z o.o.Łódź116843
4336Desheng Polska Sp. z o.o.Radom11784
4337Foxmedical Sp. z o.o.Poznań11735
4338Herbb Sp. z o.o.Wrocław11126
4339Profibut Sp. z o.o.Lublin1112132
4340Tb Trade Sp. z o.o.Warszawa11268
4341MOBILEX Sp. z o.o.Łódź1116431
4342Hubmed Medical Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz1115263
4343Look-Sfera Sp. z o.o.Łuków112018
4344Isla Verde Sp. z o.o.Wrocław115715
4345Al Pari - Piotr Ostrowski, Elżbieta Pieprzycka - sp.j.Poznań1110737
4346MBW Invest Sp. z o.o.Rzuchowa111701
4347Omega sp.j. Witosz i SpółkaRybnik1120297
4348Hurtownia Artykułów Elektrycznych Alina Mielcarek sp.j.Ostrów Wielkopolski112716
4349Nivo Sp. z o.o.Bełchatów115095
4350Supportmed Sp. z o.o.Łódź11449
4351Premium Business Services Sp. z o.o.Wadowice11200
4352Best Profit Online Sp. z o.o.Pianowo11731
4353Wab Sp. z o.o.Sokołów Podlaski112585
4354Impostal Sp. z o.o.Tuczno11115966
4355Advance Europe Biuro Techniczno - Handlowe Sp. z o.o.Warszawa116140
4356Teglo Piotr Arian sp.k.Rzeszów11431
4357Igmar Ramut sp.j.Jasło1116873
4358Fredomatic Gastro Sp. z o.o. sp.k.Kraków1111451
4359Grupa Od Sp. z o.o.Przeworsk113209
4360Domowe Sanatorium Zimnoch, sp.j.Wasilków1120988
4361Sommai Sp. z o.o.Wólka Kosowska11830
4362American-Austrian Corporation - Rainbow Sp. z o.o.Wrocław116685
4363Heros Sp. z o.o.Płock11742
4364BD Poland Sp. z o.o.Konstantynówek1115384
4365Andar Wierciński sp.k.Łódź115450
4366Neoinvest Group Sp. z o.o.Warszawa112109
4367Ifl Sp. z o.o.Brodnica111954
4368Zakład Usługowo Handlowy LOBO Grzegorz PaszkiewiczZwoleń1123737
4369Benox B. Kaszubowski sp.j.Kamień1118841
4370Golden Group Wachowski i Wspólnicy sp.j.Gorlice11198
4371Calm Technology Sp. z o.o.Łódź112793
4372Novli Sp. z o.o.Warszawa115563
4373Praxis Łódź Pilecka i Petlak sp.j.Łódź1121202
4374Be Shaping The Future Sp. z o.o.Warszawa1156575
4375Sani Sp. z o.o.Zielona Góra114300
4376Fago Sp. z o.o.Szczytno1118685
4377Gufeng Sp. z o.o.Warszawa112673
4378Tega Baby Sp. z o.o.Sanok1115740
4379Camdivision Sp. z o.o.Błonie1116133
4380Efitech Sp. z o.o.Chełm112425
4381Lunno Sp. z o.o.Warszawa111130
4382Pommard Sp. z o.o. sp.j.Kiełpin117899
4383Kobold Defense Industries Sp. z o.o.Tarnów11356
4384Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski Stec sp.j.Toruń1128161
4385Agawa Sp. z o.o.Kraków113097
4386Zakład Produkcyjno-Handlowy Stomaf Sp. z o.o.Warszawa112152
4387IPROSp. z o.o.Gniezno112756
4388Karina Sp. z o.o.Bielsk Podlaski11358
4389Budmar Judkowiak sp.j.Baranowo1118377
4390Ado-Art Sp. z o.o.Julianów11438
4391Oris Jan Jasiołek sp.j.Wołowice1115422
4392Abiss Poland Sp. z o.o.Kraków112125
4393Firma Handlowo Usługowa Lux-System S.M.Stanek, J.E.Poniedziałek sp.j.Szaflary1121449
4394Sels Sp. z o.o. sp.k.Warszawa116056
4395Ilogic Sp. z o.o.Wrocław114689
4396Korporacja Quest Sp. z o.o.Chorzów11571
4397Deva Poland Sp. z o.o.Cieszyn119851
4398Nuga Pl Warszawa Sp. z o.o.Wrocław11717
4399E-Paak Sp. z o.o.Czerwonak111335
4400Kancelaria Gospodarcza Effekti Sp. z o.o.Poznań111967
4401Elan Sp. z o.o.Gdańsk115549
4402Live Technology Sp. z o.o.Garbacz111039
4403Termika Grala, Wojciechowski Sp. z o.o.Kalisz1150906
4404Emma Sp. z o.o.Pruszcz Gdański1117184
4405Jaro Sp. z o.o.Tuchola111679
4406Lucta Polska Sp. z o.o.Katowice1128823
4407Komfin Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna112099
4408Maj Korporacja Sp. z o.o.Poznań111020
4409G&P Focus Sp. z o.o.Bielsko-Biała11803
4410Przedsiębiorstwo Handlowe Amper M.Ross, M.Jabłoński, E.Ross-Jabłońska sp.j.Nowy Sącz114014
4411Greenpol Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.Zielona Góra119877
4412Trafistel -Sp. z o.o.Bielawa114274
4413Emc Sp. z o.o.Łódź111348
4414Salvagnini Polska Sp. z o.o.Łódź119347
4415Normatek Chemia Techniczna Sp. z o.o.Częstochowa113290
4416Sprint Recykling Sp. z o.o.Tarnów1122409
4417Babysky Sp. z o.o. S.K.Nowy Targ1120243
4418Omnia sp.j. K. i Z.Raczyńscy BydgoszczBydgoszcz113436
4419Ka - Sp. z o.o.Syców114875
4420Techprzem Sp. z o.o.Bielsko-Biała113079
4421Tomsystem Sp. z o.o.Rzeszów1110842
4422Centrum Nieruchomości Partner Sp. z o.o.Jaworzno11310
4423Monterosso Sp. z o.o.Warszawa1119865
4424Cds Sp. z o.o.Warszawa112239
4425Gps Global Solutions Sp. z o.o.Bydgoszcz11508
4426Gold-Sport Sp.J. Marek Goldman i Tomasz GoldmanŁódź115012
4427Pempa Jerzy Żukowski sp.j.Rzeszów113890
44284fit Sp. z o.o. sp.k.Elbląg11504
4429Shot Blasting Sp. z o.o. sp.k.Rzeplin114336
4430Centro-Chem Sp. z o.o. sp.k.Turka11226301
4431Eszelon Sp. z o.o.Budy Głogowskie1112824
4432Tiglab Sp. z o.o.Rzeszów113289
4433Mk Elektronik Krzysztof Grudzień, Honorata Kołomyjska sp.j.Gdańsk114981
4434Bassau Rawza sp.k.Prószków1114926
4435Pearson Central Europe Sp. z o.o.Warszawa1193562
4436Provectus Sp. z o.o.Warszawa11910
4437Intech A.A. Kramarczyk sp.j. Agencja TechnicznohandlowaBrzezie1142625
4438Telka S.A.Spalice1161709
4439Gama System Polska Sp. z o.o.Kielce112058
4440Crossmed Spółka z Ograniczoną Odpowieddzialnością sp.k.Swarzędz111778
4441Yumisu Sp. z o.o.Białystok113015
4442ATJ Handel Sp. z o.o.Wrocław113877
4443WRW Projekt Sp. z o.o. sp.k.Katowice113029
4444P & L Trade. Sp. z o.o.Warszawa11452
4445Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SiemiatyczachSiemiatycze11690
4446Bb Sp. z o.o.Szklarska Poręba11376
4447Stalzet Sp. z o.o.Wrocław11576
4448Pack-Center Kołodziej Iwspólnicy sp.j.Ruda Śląska1113989
4449Vita Agnieszka Jargiło Bogusław Jargiło sp.j.Tomaszów Lubelski116903
4450AES S.A. Grupa SBSJasło11194733
4451AW Company Sp. z o.o.Jędrzejów117298
4452Dantherm Group Sp. z o.o.Gądki11154190
4453Ivory Ceramics Sp. z o.o.Bartąg116845
4454Hexo Sp. z o.o.Gdańsk111130
4455Winsport Poland Sp. z o.o.Warszawa116053
4456Centrosan-Bud Mariusz Korc, Jakub Piwowarski sp.j.Piaseczno117846
4457Agm Łabza Sp. z o.o.Kraków1111567
4458Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Absolutus Zbigniew Fiut i Inni sp.j.Kielce1113069
4459Amtek Spol. S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa1111326
4460Medyk Star Sp. z o.o.Pułtusk113942
4461Husla Sp. z o.o.Janki11772
4462Ghp Poland Sp. z o.o.Gliwice111690
4463Tco Trading Company Sp. z o.o.Linowiec1113612
4464Kania Wałcz Sp. z o.o. sp.k.Wałcz1119403
4465Linoszczel Sp. z o.o.Trzebienice1135146
4466Polmet Sp. z o.o.Kłodzko1127721
4467LVD-POLSKA Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle117983
4468Grandeco Poland Sp. z o.o.Warszawa111036
4469AKWIZYTOR Sp. z o.o.Kościan118860
4470Intech Krzysztof Cienciała Sp.K.Skoczów113873
4471Landzberg sp.j.Brzeźno Wielkie1116978
4472Menu Express Sp. z o.o. sp.k.Ołtarzew115429
4473Nowy Świat i Ty Sp. z o.o.Wólka Kosowska11548
4474Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowe Wik -Tor Sp. z o.o.Poznań112213
4475Mip Furniture Sp. z o.o.Rząska11158
4476Schell-Polska Sp. z o.o.Wrocław1119338
4477Radex Sp. z o.o.Młynary11729
4478Verg Sp. z o.o.Straszyn1110674
4479Orno Group Sp. z o.o.Gliwice1182014
4480Arvedi East Europe Sp. z o.o.Bielsko-Biała112727
4481G2A PL Sp. z o.o.Warszawa1114919
4482Albacon Systems Sp. z o.o.Warszawa111043
4483Dr Materac Sp. z o.o.Głogów Małopolski118766
4484Inox Thermes Sp. z o.o. sp.k.Kraśnik117915
4485Esarom Polska Sp. z o.o.Katowice113002
4486''Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o.Solec Kujawski1115020
4487Tekstylia Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grochowski Robert Brzozowski Łukasz sp.j.Nadolice Wielkie1119709
4488Mltp Sp. z o.o.Warszawa11754
4489Atmsolutions Sp. z o.o. sp.k.Łomianki1111179
4490Idealny Dach Janecki sp.j.Skórzewo113303
4491Romario Roman Sowiński, Maria Sowińska sp.j.Czempiń112979
4492Mediabyte.Pl Sp. z o.o.Palędzie11276
4493Instal - Met Alina Bromber, Anna Galasińska sp.j.Pniewy1110717
4494Emt Group Sp. z o.o.Barczewo11866
4495Zdrowe Ceny Sp. z o.o.Niepołomice1152173
4496Agri-Plastics Poland Sp. z o.o.Poznań111436
4497Marku Dental Sp. z o.o.Częstochowa1123308
4498Farmakon Sp. z o.o.Łódź112916
4499Grupa Open Sp. z o.o.Wrocław1133860
4500Emergraf Sp. z o.o.Wieliczka111253
4501Cocos Sp. z o.o.Zielona Góra11623
4502TEX MODA Sp. z o.o.Zakręt112076
4503Arvex Grobelny Sp. z o.o.Kraków1137759
4504Siewcy Dobra Sp. z o.o.Kraków11172
4505Kmr Majchrzak sp.j.Gostynin119322
4506Mg Steel Sp. z o.o.Stalowa Wola11672
4507Beissbarth Poland Sp. z o.o.Warszawa113693
4508A+ Tech Sp. z o.o.Warszawa111947
4509Apteka Verbena M. Niewiadomska i Spółka sp.j.Rawa Mazowiecka116236
4510Bdb Sp. z o.o.Trzcianka111516
4511Topvac Sp. z o.o.Zamysłowo115199
4512Perfect Water Systems Sp. z o.o.Warszawa112642
4513Meblex A.Zimoląg sp.k.Rzeszów116192
4514Intercomerce Group Sp. z o.o. sp.k.Raszyn11450
4515Placoma Sp. z o.o. sp.k.Wrocław1113833
4516Drzazga Akcesoria Meblowe Sp. z o.o.Wrocław116650
4517ŻUCHOWSKI - DENTAL Sp. z o.o.Szczecin111391
4518Lubimyogrody.Pl Sp. z o.o.Kadzidło112180
4519Biofeld Sp. z o.o.Widna Góra112815
4520Dpm Industry Group Sp. z o.o. Gasenergy sp.k.Bytom112753
4521AGRO - MIL Sp. z o.o.Rogóźno115060
4522'Metro' Andrzej Lipka i Wspólnicy sp.j.Łazy1192132
4523DKM Concept Sp. z o.o.Warszawa111558
4524Maku Ryszard Olejnik, Marcin Olejnik sp.j.Kościan1114113
4525Tjt Żak i Spółka. S.K.A.Bielsko-Biała1126136
4526Safety 4U Sp. z o.o.Kraków11127
4527Eteris Sp. z o.o.Warszawa1126164
4528Raj-Pol Team Sp. z o.o.Częstochowa118444
4529Volvetia Sp. z o.o.Kraków118154
4530Itaim Sp. z o.o.Kraków11299
4531Constra Trade Sp. z o.o.Warszawa116011
4532Przedsiębiorstwo Handlowe Guliwer Estkowski, Sawicki sp.j.Nasielsk1115634
4533Tc Equestrian Sp. z o.o.Radzionków111018
4534MTES Sp. z o.o.Kraków114346
4535Flexin Sp. z o.o.Bielsko-Biała118110
4536Chim2 Investments Sp. z o.o.Kamionki111378
4537Metkol Pruszyński Sp. z o.o.Michałowice1136856
4538Idisport Sp. z o.o.Warszawa1115960
4539Cezarex Sp. z o.o.Warszawa112377
4540ISTMED Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Kraków112842
4541Orangechip.Pl Sp. z o.o.Warszawa111493
4542Fundacja Dla Ziemi i ChlebaNiebieszczany111324
45437.Com Sp. z o.o.Warszawa113893
4544Tendo Jarosław Nawrot sp.j.Gdańsk112376
4545Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Factum Sp. z o.o.Bydgoszcz11263849
4546Wabtec Poland Sp. z o.o.Warszawa1111502
4547Gut Media Sp. z o.o.Szczecin113168
4548Meblopol Plus Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski112319
4549Ms Trousers Sp. z o.o.Łódź11277
4550Mdm Firany Sp. z o.o.Łódź1120978
4551Wailz Sp. z o.o.Chorzów11223
4552Agat - J.A. Kowalewscy i A.B. Adamowicz - sp.j.Lidzbark Warmiński1128077
4553Tungaloy Polska Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie1114430
4554D-M Sp. z o.o.Krotoszyn1115809
4555Cytron Sp. z o.o.Bydgoszcz11216
4556Sandro Sp. z o.o.Wólka Kosowska11655
4557Bosman Sp. z o.o.Gdynia111326
4558Stalmet E.J. Kaczmarek i K. Mikołajczak sp.j.Nekla113901
4559Inconnect Sp. z o.o.Warszawa114082
4560Roll sp.j. J. Post, D. MulkaBielsko-Biała1122035
4561Saipol Sp. z o.o.Bielsko-Biała11538
4562Pm Sport. P. Lewandowski i M. Wojtiuk. sp.j.Warszawa1142385
4563Prk Łożyska Sp. z o.o.Wrocław11433
4564AC Sp. z o.o.Warszawa115689
4565Valdi M&W Sp. z o.o.Tarnów11634
4566Esders Polska Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki113104
4567Centrum Ogrodnicze Gardenik Sp. z o.o.Łajski111756
4568Neo Sp. z o.o.Brwinów113013
4569Grizzly-Polska Sp. z o.o.Piła113059
4570Mini Max Zofia Adamczyk Krzysztof Adamczyk sp.k.Wadowice118689
4571Zhr Poznańczyk Sp. z o.o.Poznań11806
4572Link Design Sp. z o.o.Warszawa11483
4573SOBIANEK Sp. z o.o.Parczew11764465
4574Apteki Polskie Sp. z o.o.Serock116042
4575Tradepro Sp. z o.o.Warszawa115222
4576International-Service Sp. z o.o.Warszawa11663
4577Anepol Harciarek sp.j.Dąbrowa Górnicza1129791
4578Grafika Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki11396
4579Sierociuk - Kazana - Sierociuk Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Stok - Rol sp.j.Łazy117518
4580Andr - Pol II Sp. z o.o.Łęka115841
4581Ac&C Sp. z o.o.Laski11915
4582Adar Handel Nawozami Sztucznymi Sp. z o.o. Skrót Firmy: Adar Hns Sp. z o.o.Pakość1134203
4583Krajowe Centrum Złota Sp. z o.o.Wrocław114845
4584Bipe Sp. z o.o.Chorzelów11224
4585Wodan A.M.T. Zdeb sp.j.Lublin1110011
4586Best Sub Europe Office Sp. z o.o.Lipiany111148
4587Lasermed Sp. z o.o.Kalisz11528
4588Tri-Mar Polska Sp. z o.o.Świętochłowice117847
4589Metpol - Recykling Sp. z o.o.Opole116440
4590Lemken Polska Sp. z o.o.Żalęcino114109
4591Silesia Music Center Sp. z o.o.Kęty118415
4592Tre-Maik Sp. z o.o.Warszawa11989
4593Pure Life Sp. z o.o. sp.k.Choroszcz111368
4594NORMA Nina ObałkaZłoczew1135163
4595Savel Sp. z o.o.Warszawa111017
4596Gorbrex Machinery Trade Sp. z o.o.Rudniki115722
4597Alto Computers M.Borowiak, R.Wróbel sp.j.Zabrze1119952
4598Cosmo Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań11256401