Efektywne Firmy 2023: Branżowe

Efektywne Firmy 2023 Branży Budowlanej

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w kwietniu 2024 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2023 uzyskało 7447 firm branży budowlanej, bo stosunek zysku netto do przychodów w latach 2021 i 2022 był wyższy niż 5 proc.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking firm według średniej stosunku zysku netto do przychodów w latach 2021-2022 r. Jeżeli była wyższa niż 5 proc., przedsiębiorstwo uzyskało tytuł Efektywna Firma 2023.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2023 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Efektywna Firma 2023

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Efektywne Firmy 2023 Branży Budowlanej

LPNAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATA 2021 I 2022 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2023 R. W TYS. ZŁ
1Cavatina Sp. z o.o.Kraków1258245636584
2Zabrze Logistics Sp. z o.o.Warszawa3537232706
3Budner Sp. z o.o.Warszawa270440635
4Nts Sp. z o.o.Warszawa247168102
5ELMONT GRUPA S.A.Łyski135923798
6Fabryka Przedsiębiorczości Jastrzębski Mariański S.K.A.Łódź126319678
7Ocm Invest Sp. z o.o.Poznań107218359
8Ij Luxury Design Sp. z o.o.Gdańsk100317313
9Budoprojekt Sp. z o.o.Gliwice62810057
10Instytut Optymalizacji Technologii Sp. z o.o.Warszawa5028492
11Invest Nosalowy Dwór Sp. z o.o.Zakopane486163582
12Centrum Nowoczesnych Technologii S.A.Lublin462203504
13Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o.Warszawa449111326
14Mo Management Sp. z o.o.Chorzów4025612
15Agat Nusret Sancak, Tran Quoc Quan sp.k.Jabłonowo33612039
16Depenbrock Polska Sp. z o.o.Komorniki3138668
17Urba Sp. z o.o.Kraków29917831
18Centrum Nadzoru Wizyjnego Popiel sp.j.Warszawa27712192
19J.J. Investment - Sp. z o.o.Mościska26922305
20Hirsch Polska Sp. z o.o.Jelenia Góra2661159
21Rs-Bud Kutno Sp. z o.o.Kutno2383460
22Bonus Development Sp. z o.o.Kraków2084530
23Murapol Projekt Sp. z o.o. Deweloper sp.j.Bielsko-Biała19960386
24Trend Development Sp. z o.o.Gdynia18638789
25Inf Orion Inwestycje Sp. z o.o. S.K.A.Kraków17011788
26Byggallt Company Sp. z o.o.Maniowy1682034
27Lion Energy Group II Sp. z o.o.Leszno167206904
28Cr Remarketing Sp. z o.o.Radłów1621929
29Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adamex Kp Sp. z o.o.Bielsko-Biała1617021
30Murapol Projekt Sp. z o.o. 3 sp.j.Bielsko-Biała148177601
31Pkb Inwest Budowa Ostwald. M.P. sp.k.Warszawa14482409
32Capital Consult Sp. z o.o. sp.k.Inowrocław1431635
33Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o.Białystok1403387
34Przedsiębiorstwo Stalbet-Projekt Sp. z o.o.Sosnowiec139791
35Energetyka Polska Sp. z o.o. sp.k.Kraków13630904
36Jania Investment Center Sp. z o.o.Kraków13440596
37Infine Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1292512
38Przedsiębiorstwo Budowlane Dorbud Sp. z o.o.Szczecin1272245
39Targowa1 Sp. z o.o.Warszawa1278455
40Hajto Development Group Sp. z o.o.Wrocław12115407
41Rolcomplex Sp. z o.o.Jelenia Góra1185916
42Impression Serwis Sp. z o.o.Warszawa11610516
43Rem-Bud I. Butkiewicz i Wspólnicy sp.j.Suwałki1159774
44Firma Menadżersko-Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o.Warszawa11345673
45Rodis Rodziewicz sp.k.Wrocław1126702
46Mt Doruch Sp. z o.o.Śliwniki1072421
47Studio Projektowe Spart Sp. z o.o.Kalety107848
48Wilbud Sp. z o.o.Warszawa1066629
49Majka M&K Sp. z o.o.Kutno10411482
50Silesia Park S.A.Katowice10462556
51Vangard Residence Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1021092
52Mk-Ram Sp. z o.o.Warszawa9611602
53Emerix Investments Sp. z o.o.Szczecin968511
54Iotarchitects Sp. z o.o.Łódź951631
55Piw-Paw Architekci Sp. z o.o.Gdańsk955574
56Morsk Sp. z o.o.Rzeszów951117
57Surrem Sp. z o.o.Wrocław94757
58Apn Group Sp. z o.o.Katowice923657
59Mia Architekci Sp. z o.o.Poznań90942
60Wistin Sp. z o.o.Mysłowice895398
61Konior Firma Projektowo Budowlana sp.j.Katowice893228
62Dawpolex Sp. z o.o.Warszawa895102
63EUROSENSE Sp. z o.o.Warszawa883949
64Silesian Building Investments Sp. z o.o.Jankowice8716918
65Ba Resovia Sp. z o.o.Rzeszów871023
66Pst Invest Group Sp. z o.o. sp.k.Kępno862078
67Seb-Budz Sp. z o.o.Poznań856235
68Pracownia Projektowania i Usług Inwestycyjnych Alfa Sp. z o.o. II sp.k.Legnica851825
69Domadrix Sp. z o.o.Warszawa832081
70Wealth Finance Sp. z o.o.Wrocław831063
71Grupa Maksimo Sp. z o.o.Skierniewice8216465
72Jg Profis Sp. z o.o.Warszawa822251
73M4wind Sp. z o.o.Szczecin822462
74Inworx Polska Sp. z o.o.Kraków828501
75Projekt Nowe Miasto Sp. z o.o.Białystok816930
76Was-Ar-Bud Sp. z o.o.Warszawa811070
77Klisch Sp. z o.o.Krosno811522
78Bc Service Sp. z o.o.Lublin813444
79Ruspol Montage Sp. z o.o.Łódź811112
80Alp-Serwis Sp. z o.o.Płońsk801400
81Radexon Group Sp. z o.o.Gdynia802828
82Stalbud Development Sp. z o.o.Baranowo807980
834 Construction Sp. z o.o. sp.k.Warszawa804720
84Tryskacze Sp. z o.o. sp.k.Szczecin8036468
85Twój Dom Sp. z o.o.Kraków802307
86Mbd Projekt II Sp. Z O.O. Sp. z o.o.Kraków80770
87Rembud Pośrednictwo Sp. z o.o.Rydułtowy792198
88Apartamenty Warszewo Sp. z o.o.Szczecin7921364
89Skala - 7 Sp. z o.o.Warszawa7921902
90Geo-Invest Sp. z o.o.Opole79492
91El-System Pro Sp. z o.o.Zawiercie782817
92Dmbudprom Sp. z o.o.Ozimek783105
93Jz Sp. z o.o.Kraków781282
94Usługi Remontowo - Budowlane Yamborko Ivan Sp. z o.o.Lublin773101
95Igol Remonty Budowlane Sp. z o.o.Wrocław77737
96Arkop Sp. z o.o. Projekt 3 sp.k.Wrocław773567
97S. Zaniewski Sp. z o.o.Poznań77833
98Milart Developer Sp. z o.o. - sp.k.Wrocław7731949
99Vas Bud Sp. z o.o.Szczecin7616430
100Cas Sp. z o.o. sp.k.Warszawa7616798
101Sampol.Pl Sp. z o.o.Grabowiec764615
102Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Aleksandria Sp. z o.o.Dynów763070
103Yaruta Bau Sp. z o.o.Lublin763141
104Fld Sp. z o.o.Lublin761297
105Aqua-Tech Sp. z o.o.Trzebinia757243
106Cesco Europe Sp. z o.o.Katowice7514706
107Murapol Projekt 59 Sp. z o.o.Bielsko-Biała75116467
108Sport - Technik Sp. z o.o.Chojnice753317
109Euro-Bet Sp. z o.o.Opole7426867
110Cto Sp. z o.o.Łódź741371
111Gf8 Sp. z o.o.Koszalin741419
112Stabag Sp. z o.o.Sosnowiec742295
113Jj-Olbud Sp. z o.o.Kraków732328
114Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Pis Sp. z o.o.Gniezno73209
115Solid Jobs Sp. z o.o.Witankowo722184
116Synchrogop Sp. z o.o.Katowice7213264
117Beton Sp. z o.o.Warszawa722329
118Altakop Sp. z o.o.Przemyśl727006
119Liani 2 Sp. z o.o.Katowice721202
120S-Lab Sp. z o.o. sp.k.Warszawa72440
121Amp Wrzesińska Sp. z o.o.Warszawa725468
122Eco Life Europe Sp. z o.o.Warszawa722506
123Vimar Sp. z o.o.Warszawa711581
124Za & Le Sp. z o.o.Szczecin71890
125Arkop Sp. z o.o. Projekt 1 sp.k.Wrocław7117843
126Astar Sp. z o.o.Łódź70976
127Wima-Bud Sp. z o.o.Bielsko-Biała706704
128Hydro O&T Sp. z o.o.Marki702887
129Nuovo Technical And Commercial Service Sp. z o.o.Gdańsk701014
130Edu Invest Begier Deweloper sp.j.Jelonek697234
131Euro Asia Engineering Sp. z o.o.Kraków697007
132Trakt Sp. z o.o.Katowice697415
133Idefcoeu Sp. z o.o.Wrocław691103
134Kappaa Sp. z o.o.Warszawa69799
135Abepo Sp. z o.o.Manasterz69703
136Seweryn Sp. z o.o.Słupsk681998
137Aw Engineering Sp. z o.o.Wrocław681615
138Kuratnik Mp Sp. z o.o.Garwolin682514
139Pp-Eko Sp. z o.o.Warszawa682812
140Sbd Invenit, Sp. z o.o.Częstochowa681940
141Emkatelenet Sp. z o.o.Warszawa67743
142Volta Sp. z o.o.Zielona Góra6716287
143Stepbud Sp. z o.o.Przemyśl676937
144Egt. Elektroglasfasertechnik Sp. z o.o.Warszawa671350
145PPUH ELEKTROMONT Leszek Gorol S.J.Woźniki669808
146Bamix Sp. z o.o.Warszawa66250
147Major Marek Kacprzak sp.k.Łódź6616662
148Hi Okopowa i Sp. z o.o.Warszawa667655
149Af Legal Sp. z o.o.Warszawa667446
150Lanopol Sp. z o.o.Warszawa669056
151Stylish Construcion Sp. z o.o.Lublin664808
152Mdm Inwestycje Sp. z o.o.Świętno665991
153One Architekci Poznań Sp. z o.o.Poznań652006
154Et Kancelaria Prawno-Doradcza Sp. z o.o.Gdańsk65722
155Ida Bud Sp. z o.o.Pruszków655343
156Medcom Sp. z o.o.Olsztyn654953
157Burghaus Sp. z o.o.Warszawa653812
158Maleri Sp. z o.o.Zamość651438
159Clima Komfort Adam Witkowiak, Waldemar Witkowiak sp.j.Grudziądz6412182
160Hydrotechnika Sp. z o.o.Białystok641948
161NDI Gdańsk WL Sp. z o.o.Sopot6429996
162E&W Sp. z o.o. Projekt sp.k.Jacewo6448958
163Usługi Geodezyjne Geodeta J.K. Sp. z o.o.Poznań641347
164RTB Developer Sp. z o.o.Gdańsk6466510
1654E Concept Sp. z o.o.Warszawa641688
166Sotia Expert Sp. z o.o.Warszawa646228
167Pilamis Pilarski Miśkiewicz sp.j.Łódź632666
168Wapienna Wróbel sp.k.Namysłów635133
169Velco Radosław Silski sp.k.Skórzewo6350773
170Rusztowania AJ Dominik sp.k.Gdańsk638479
171MX3 Sp. z o.o. sp.k.Wrocław634720
172Polex Sa Sp. z o.o. sp.k.Wysogotowo6312881
173Dns-Invest Sp. z o.o.Rokitno63790
174Bulder Sp. z o.o.Pruszcz Gdański633029
175Robust-Inż Sp. z o.o. sp.k.Gliwice631977
176Archetech Engineering Consultancy Sp. z o.o.Warszawa631436
177Jakon - Jan Konieczny Wojciech Jakubowski - sp.j.Tarnowo Podgórne6334216
178Terra Polska Sp. z o.o.Henryków-Urocze629659
179Ksandr Bud Sp. z o.o.Warszawa621675
180Nowa Era Inwest Sp. z o.o. sp.k.Gorzkowiczki625594
181Haus Express Sp. z o.o.Słubice622209
182Ad-Bud System Sp. z o.o.Warszawa621340
183Mango Resort Sp. z o.o.Kraków628252
184B&T Construction Sp. z o.o.Świnoujście626513
185Adt Investment Sp. z o.o.Chorzów6218865
186J&D Budownictwo Sp. z o.o.Gniewkówiec611034
187Margin Expert Sp. z o.o.Katowice611197
188Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Raf-Bud Sp. z o.o.Mrocza616578
189MC Bergier Sp. z o.o.Łódź61532
190F1 Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa6113580
191Ship Design Konrad Klimiuk sp.j.Bezrzecze6110949
192Cat Corr Sp. z o.o.Bytom615148
193Dm Technology Sp. z o.o.Sosnowiec601434
194Wiese Telecom Sp. z o.o.Zabród604941
195Eko-Bud Banino Developer Sp. z o.o. sp.k.Banino605693
196ER Home Sp. z o.o.Katowice602476
197Rawobud Sp. z o.o.Szprotawa601606
198Kreiser Sp. z o.o.Błonie594166
199Auru Design Sp. z o.o.Wrocław591925
200Megripol Sp. z o.o.Wrocław592133
201Altechpro Sp. z o.o.Wrocław594663
202Pniv-Bud Sp. z o.o.Żyrardów591813
203Grin-Vin Sp. z o.o.Warszawa598274
204Max Standard Sp. z o.o.Rzeszów591002
205Anbud-Export Sp. z o.o.Władysławowo591637
206A - Persona Sp. z o.o.Warszawa5932223
207Grupa Viktorija Sp. z o.o.Skierniewice5926056
208Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycyjnej Sp. z o.o.Radom59863
209Maxfactum Sp. z o.o.Kraków581838
210Verato Sp. z o.o.Kraków582429
211Alener Sp. z o.o.Wrocław581677
212El-Zeus Sp. z o.o.Przemyśl582888
213Xellio Invest Sp. z o.o.Gdańsk581075
214Proxim House Sp. z o.o.Świdnik58955
215Lukanova Construction Sp. z o.o.Warszawa5823340
216Bag Immobilien Management Grupp Sp. z o.o.Glinno582302
217Ilchuk-Vent Sp. z o.o.Przemyśl583566
218Eurotop S.A.Poznań586323
219Anka Sp. z o.o.Łąg5813949
220Energoelwik Lab Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna58796
221Mel O.Bud Sp. z o.o.Radomsko584519
222Xpanse Sp. z o.o.Izbica-Wieś571483
223Romont Sp. z o.o. sp.k.Gołocin5714625
224Tantiar Sp. z o.o.Mosina57771
225Prof-Service Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki57880
226Polskie Centrum Energii Zielonej Sp. z o.o.Poznań573331
227Mesta Development Sp. z o.o.Wrocław5711623
228Diamante Plaza Sp. z o.o.Warszawa5753920
229Jmh Michael Hrakovsky sp.k.Gdynia571321
230Archmed Sp. z o.o.Rudziniec57929
231Lewandowski-Martyniuk Sp. z o.o. sp.k.Lubicz Górny573923
232Akropol Poznań Sp. z o.o.Luboń572024
233Mak-Bud Sp. z o.o.Koszalin574861
234Edu Invest 2 Begier Deweloper sp.j.Jelonek572722
235Jm Architekci Maciej Leżuchowski sp.k.Sopot5716477
236Pasta Sp. z o.o.Poznań5635882
237Lovima Sp. z o.o.Gdańsk561061
238Bestdekarz Sp. z o.o.Gdańsk562177
239Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane Eko-Bud Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Skierniewice5635171
240Tehmar Energetyka i Budownictwo Sp. z o.o.Suwałki5625940
241Profiprojekt Sp. z o.o.Witaszyczki565071
242G-Invest Ag Sp. z o.o. sp.k.Kraków5612404
243Instalatorstwo Gazowe Binięda sp.j.Bielsko-Biała5621762
244S-Dreamworks Sp. z o.o.Piekary Śląskie562931
245Sb Construction Sp. z o.o.Przemyśl551708
246Awp Projekty Hvac Sp. z o.o.Kłoda554216
247Ratajczak Nieruchomości sp.j.Puszczykowo5510427
248Szrenica Resort & Spa Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5516682
249Inter Construction Sp. z o.o.Lublin552510
250Emcon Sp. z o.o. sp.k.Warszawa551126
251Kapital-Bud Sp. z o.o.Otwock55445
252Margo-Bud Sp. z o.o. sp.k.Wojciechowo551937
253Sprevaa Sp. z o.o.Wrocław556805
254Snm-Stroy Sp. z o.o.Lublin552862
255V-Brend-Bau Sp. z o.o.Przemyśl553050
256Joka Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki5532729
257Slks Sp. z o.o.Raszyn542131
258Cooleer S. Jarecki, T. Pęcak sp.j.Warszawa543647
259Ramzes - Budownictwo Sp. z o.o.Kokoszkowy5415127
260Antonio Noblesse Sp. z o.o. sp.k.Rokiciny Podhalańskie545163
261Abavo Sp. z o.o.Franciszków54806
262Rs 1 Sp. z o.o. sp.k.Lublin541267
263Pol-Invest Robert Wolnik sp.k.Przysieka Polska542820
264Monterex EU Sp. z o.o.Pabianice5416115
265Zakład Usług Geofizycznych Geokar-Pbg Sp. z o.o.Biechów543429
266Mt Managment Sp. z o.o.Opole54350
267Przedsiębiorstwo Zet Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle548787
268Dudek Adam i S-Ka, Sp. z o.o.Przemyśl53839
269A&W Dach Sp. z o.o.Chełmża539737
270Nakar Sp. z o.o. sp.k.Drawsko Pomorskie5326545
271VY BUD Sp. z o.o.Warszawa5316665
272Terno Bud Sp. z o.o.Wrocław539229
273A-Z Plus Sp. z o.o.Cholewiana Góra532103
274Zah Sp. z o.o.Wrocław536639
275Carbon Architecture Sp. z o.o.Warszawa531887
276Rombud Stroj Sp. z o.o.Wieluń535155
277Multibud Sp. z o.o.Olsztyn537582
278Dagtech Sp. z o.o. sp.k.Głogówko537064
279Grupa Inwestycyjna Projekt Sp. z o.o.Olsztyn531723
280Mesbud Sp. z o.o.Gdańsk533964
281Centrum Zana Holding Invest Sp. z o.o.Lublin5323304
282Raichenberg Group Sp. z o.o.Kraków531500
283Archetyp.Pl Projekty Domów Zdanowicz, Siemieniuk, Minta sp.k.Białystok532754
284Nekor Sp. z o.o.Nowe Grocholice538830
285Labeco Sp. z o.o.Kraków53551
286Elektrokar Sp. z o.o.Toruń534725
287Budstar Sp. z o.o.Lublin531511
288Investa Sp. z o.o.Modlnica535946
289Goldenfelis Sp. z o.o.Grzędzice52668
290EQB Sp. z o.o.Warszawa52481
291Man-Trans Małek i Wspólnicy sp.k.Tychy5239051
292Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Inwest Sp. z o.o.Jarosław526345
293RUVI Sp. z o.o.Szczecin528724
294TT Asset Investment Sp. z o.o.Warszawa524642
295Wieleba Energetyka Sp. z o.o.Borownica524092
296Trubadur-Bud 2 Sp. z o.o.Warszawa528838
297Adept 24 Sp. z o.o.Warszawa52521
298Project Complex Sp. z o.o.Warszawa52423
299Aquaterm Sp. z o.o.Koszalin523419
300Ambiente Sp. z o.o.Wieliczka521481
301D&S Solar Technology Sp. z o.o.Warszawa525136
302Wyspa Spichrzów Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk521093
303Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Jedynka S.A.Szczecin5268703
304Górecki Projekt Sp. z o.o.Szreniawa5213369
305Enterfea Sp. z o.o.Wrocław521884
306Alex 2.0 Sp. z o.o.Kraków524761
307Wkd Group Sp. z o.o.Warszawa521678
308Rom-Bud Sp. z o.o.Wrocław521670
309Przedsiębiorstwo Budowlane West II Sp. z o.o.Godziesze Małe5119965
310Mb Service LLC Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w SzczecinieSzczecin511392
311Platynowa Sp. z o.o.Nicponia51993
312Konsorcjum Sp. z o.o.Leszno518064
313Instalprojekt-Lublin Sp. z o.o. sp.j.Lublin513368
314Svp-Bau Kasjan Hlynskyy Pavliv sp.k.Opole5111077
315Dziczek sp.k.Pruszków51496
316Nabu Sp. z o.o.Nowy Sącz51839
317Romtec Sp. z o.o.Międzyrzecz-Wybudowanie51883
318Perfect House Sp. z o.o.Szczecin512282
319Firma Handlowo Budowlana Krupa Krupa i Wspólnicy sp.j.Częstochowa5110814
320Monolit Paczek Sp. z o.o.Wrocław514375
321Piret Sp. z o.o.Gdańsk511300
322Bkm Sp. z o.o.Warszawa504690
323Work Hands Sp. z o.o.Rydułtowy505659
324Korten Sp. z o.o.Zabierzów503801
325Go & Management Gmbh sp.k.Poznań508967
326Bdw Projekt Sp. z o.o.Kraków50456
327Yoka Sp. z o.o.Mała Nieszawka501158
328Synergy Engineering Solutions Sp. z o.o.Warszawa504058
329Archifactory Sp. z o.o. sp.k.Kraków501397
330Ems Sp. z o.o.Rzeszów501067
331Polwers - Geodezja Polska Sp. z o.o.Kielce50350
332Elektro-Eco-World Sp. z o.o.Szymany50943
333Pracownia Projektowania i Usług Inwestycyjnych Alfa Sp. z o.o. i sp.k.Legnica509605
334Primaferm Sp. z o.o.Studzieniec50790
335Developer Calbud Sp. z o.o. sp.k.Szczecin504473
336MJ Service Sp. z o.o.Rzeszów5013572
337SKR Sp. z o.o.Kościerzyna5020209
338J.A. Construction Sp. z o.o.Opole506936
339Biuro Projektowo-Usługowe Silesia Devices Sp. z o.o.Katowice496572
340ABN Sp. z o.o.Toruń4920690
341Stal-Mir Sp. z o.o.Rybnik493378
342Kaiser One Sp. z o.o. sp.k.Ruda Śląska493620
343Wwbud Sp. z o.o.Józefów494632
344El-Montaż z Zakład Usług Elektrycznych Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski491002
345Stal-Bet Mariusz Kupina Sp. z o.o.Gadzowice491604
346The Best Investments Gryf Sp. z o.o. sp.k.Szczecin497416
347Dziedziczak Sp. z o.o.Kalisz492339
348Biznes Line Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno492950
349Dagtech Sp. z o.o.Głogówko4920173
350Zw Investment Zbigniew i Mariusz Wilk sp.j.Piotrków Trybunalski4951674
351Imeka Aerial Sp. z o.o.Jaworzno495906
352Ogis Sp. z o.o.Siemianice491118
353Gema Sp. z o.o.Gliwice49682
354Nov.A.Bud Plus Sp. z o.o.Szczecin482122
355Ałpbudprom Sp. z o.o.Ozimek4813275
356Stb Energy Sp. z o.o.Dobrzeń Wielki488029
357Kielecka Grupa Mostowa Sp. z o.o.Kielce482851
358Adeko Sp. z o.o. sp.k.Kraków483937
359Witmaninvest Sp. z o.o.Łódź483012
360Rent Expert Sp. z o.o.Gdańsk483890
361Towarzystwo Budownictwa Społecznego Ostoja Sp. z o.o.Leszno4821506
362Descont Developer Sp. z o.o. sp.k.Wrocław4811581
363Virtus- Vita Sp. z o.o.Legnica481291
3642granular Sp. z o.o. sp.k.Kraków48325
365Vita Park Wierzchnicki, Zagórski sp.j.Mińsk Mazowiecki488964
366Awg Inwestycje Sp. z o.o.Kraków481527
367Krasvol Energy Sp. z o.o.Przemyśl4819853
368Hzbudinvest Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Zielona Góra485657
369Mostostal Power Development Sp. z o.o.Warszawa482195
370Budremstar Sp. z o.o.Łódź485991
371Prostone Sp. z o.o.Rzeszów483121
372Wamex Warka Sp. z o.o.Warka481148
373Mur Development 3 Sp. z o.o.Łódź48568
374Auto Design Olszewski, Skornóg, Kwiatkowski sp.j.Bielsko-Biała4829500
375Elsystem Sp. z o.o.Białystok481413
376Studio Atrium Lelek, Godlewski sp.j.Bielsko-Biała484607
377Kw Service Sp. z o.o. sp.k.Poznań482207
378Pracownia Projektowa Konstrukcji Budowlanych Prokons Piotr Firlit sp.k.Kraków48686
379Rj Heliosz Inwest Sp. z o.o.Rydułtowy48642
380Echo Energy And Safety Sp. z o.o.Nadarzyn483797
381M Real Estate Poland Sp. z o.o.Komorniki4840578
382Centrum Audytingu i Certyfikacji Energetycznej Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza48856
383Sub Projekt Sp. z o.o.Warszawa48732
384ELTJ Sp. z o.o.Kalisz482225
385Obrzut Invest Sp. z o.o.Wrocław478567
386Pamirbud Group Sp. z o.o.Szczecin4710502
387Technologia - Plus Sp. z o.o.Odolanów4711523
388Firma Budowlana Solkan Sp. z o.o.Rzeszów47137
389Ultrim Sp. z o.o.Warszawa4714065
390D.Dom Sp. z o.o.Olsztyn4733930
391Ad-Inc Sp. z o.o.Poznań476425
392Go Progress Sp. z o.o.Szczecin471667
393Trinowa Sp. z o.o.Poznań476007
394Marcus Sp. z o.o.Ruda Śląska47316
395Ennpro Sp. z o.o. sp.k.Gliwice476097
396Am-Profit Sp. z o.o.Pielgrzymowice47561
397Murapol Wola House Sp. z o.o.Bielsko-Biała4729548
398Neman West-Est Sp. z o.o.Warszawa47818
399Pkb Inwest Budowa Sp. z o.o.Ząbki471407
400Quality Expert Sp. z o.o. S.K.Żmigród4723965
401EBD Development Sp. z o.o.Kalety4732268
402Guardachuva Sp. z o.o. sp.k.Ligota Prószkowska474277
403Noja Sp. z o.o.Bytom47724
404Ndi Development Sp. z o.o.Sopot4724488
405Polttimo 1 Sp. z o.o.Bełchatów4710660
406Nowa Deweloper Sp. z o.o.Częstochowa4716955
407Gp Energy Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki4713759
408Hydromirex Świtoń sp.k.Poraj4772695
409Combroker Renewables Sp. z o.o.Wolin473407
410Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Żala sp.j.Rekowo Górne468690
411A&D Constructions Sp. z o.o.Sopot462122
412Sjdesign Sp. z o.o.Kraków46626
413Techbud Kosztorysy Sp. z o.o.Warszawa467437
414E.I.B. SYSTEMS Sp. z o.o.Warszawa465747
415POL - COR Sp. z o.o. sp.k.Toruń4621320
416Corematic Engineering Sp. z o.o.Gliwice463539
417Js Invest Group Sp. z o.o.Gliwice4614080
418Inżynieria Temperatur Sp. z o.o.Pławna Dolna46571
419Matex Sp. z o.o.Gliwice462638
420Donosiian Sp. z o.o.Warszawa461045
421Industry Composites Sp. z o.o.Białe Błota468919
422Flex - Budowa Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza462880
423Alart Sp. z o.o.Kraków461078
424Tormo Solutions Sp. z o.o.Warszawa464380
425Deck-Dry Realizacje Sp. z o.o.Gdańsk464516
426Gb Sp. z o.o.Przybyłowice468026
427En-Hammer Sp. z o.o.Łódź46845
428M&J Bud Invest Sp. z o.o. Pl I. Siadul sp.k.Kielce469003
429Ald Nb Sp. z o.o.Opole46366
430Sun Project Sp. z o.o.Gdańsk4617915
431Xdrill Sp. z o.o.Rzeszów462341
432Łęczyccy Development Sp. z o.o.Rzepin45386
433Fab-Bud Sp. z o.o.Poznań45440
434Westprojekt Sp. z o.o.Warszawa451941
435Elit Work Sp. z o.o.Warszawa454198
436Pedbud Invest Sp. z o.o.Gutkowo4518282
437Inpromel Sp. z o.o.Rybnik452915
438Holdbeck Sp. z o.o.Poznań45836
439Invest Home Building Sp. z o.o.Zaniemyśl452377
440Net4y Sp. z o.o.Poznań451375
441Ww Wykończenia Wnętrz Sp. z o.o.Żychlin45353
442Industrial Risk Consulting Sp. z o.o.Tomaszowice452864
443Tech-Bud Serwis Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki452485
444Alpin Group Sp. z o.o.Żuromin454100
445Greta Project Management Sp. z o.o.Warszawa452737
446Opilla Sp. z o.o.Lublin451510
447Electroland Tech Sp. z o.o.Łódź45683
448Solin Sky Sp. z o.o.Pruszków451039
449Fajna Inwestycja Sp. z o.o.Kraków453387
450Kompa Sp. z o.o.Biała Podlaska451652
451Energo-Solution Sp. z o.o. sp.k.Wołomin455628
452Arkadia Invest Group Sp. z o.o.Paproć4528911
453Hocs International Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała4510439
454T.B-Bud Sp. z o.o.Wrocław457642
455Bruchpol Sp. z o.o. sp.k.Pączewo459251
456Pmlew Sp. z o.o.Warszawa458336
457Overflow Sp. z o.o.Kraków45982
458Nsoo Sp. z o.o.Łódź453920
459Mawbud Sp. z o.o.Kielce452969
460Przedsiębiorstwo Hurtowo-Usługowe Konkurent Sp. z o.o.Sandomierz453348
461Bpbe Proerg Sp. z o.o.Chorzów451517
462Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o.Krotoszyn45181108
463Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Chełm w StryszowieStryszów452916
464Avb System Sp. z o.o.Rudna Mała455461
465Lamt Sp. z o.o.Poznań45843
466Instal - Bud Mako Sp. z o.o.Strzałkowo458674
467Gradom Sp. z o.o.Ruda Śląska452671
468Akmd Sp. z o.o. sp.k.Warszawa453704
469Wisła Mountain Resort Sp. z o.o. sp.k.Warszawa456990
470Gacior-Bud Sp. z o.o.Runowo45608
471Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Unitech Sp. z o.o.Warszawa443967
472Iwnise Sp. z o.o.Warszawa4414827
473Bautax Sp. z o.o.Szczecin44632
474Marbo Sp. z o.o.Lublin443154
475Inwestycje Sp. z o.o.Człuchów4420356
476Kafas Sp. z o.o.Katarzyna44482
477Prosilence Sp. z o.o. sp.k.Opole443108
478Bracia Zych Sp. z o.o.Ruda Śląska44969
479Likpol Sp. z o.o.Bytom4420082
480Baublock Renovation Sp. z o.o.Kraków4417289
481Ekostar Sp. z o.o.Legionowo441267
482Ecoone Sp. z o.o.Łaziska Górne441009
483Dsm Inwest Sp. z o.o.Biała Podlaska44553
484Elbest Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4439049
485Saran Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kraków4414320
486Architektencenter Krakau Sp. z o.o. sp.k.Kraków4410798
487Dimax Sp. z o.o.Bełchatów444891
488Aspro System Sp. z o.o.Gliwice441268
489Skd-Inżynieria Sp. z o.o. sp.k.Kraków441754
490Jk Dom Sp. z o.o.Poznań441159
491Sylwester Poławski Usługi Hydraulicznogazowe Sp. z o.o.Warszawa447540
492Elektim Sp. z o.o.Opole444412
493Spółka Mieszkaniowa Kamionka Sp. z o.o.Zabrze444294
494Wri-Projekt Ciechanów Sp. z o.o.Ciechanów443412
495Kd Geologia Sp. z o.o.Warszawa44942
496Dniprobud Sp. z o.o.Warszawa441145
497Cony Sp. z o.o.Poznań448817
498Visioneng Poland Sp. z o.o.Katowice4416560
499Abakam Sp. z o.o.Macierzysz441860
500Wema - Wenta Sp. z o.o.Bolszewo445055
501Eco-Marine Sp. z o.o.Lublewo Gdańskie4413805
502Perfect House Developer Sp. z o.o.Szczecin4411939
503Cobe Sp. z o.o.Warszawa44708
504Solid-Rail Sp. z o.o. sp.k.Legnica4412280
505Kompago Sp. z o.o.Kraków44530
506Carbohut Projekt Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza445496
507Geoalfa Sp. z o.o.Wrocław438523
508Mbm Development Sp. z o.o.Kielce43605
509Technologies Sp. z o.o.Poznań43537
510Fabet Euro Sp. z o.o.Warzymice431065
511M - Kwadrat Sp. z o.o.Szczecin435069
512Prs Polish Radome Services Marciniak sp.k.Szczecin4312172
513Noel Bydgoszcz Sp. z o.o.Bydgoszcz431257
514Atelier Tektura Sp. z o.o.Warszawa4310815
515Esma Sp. z o.o.Mielec432661
516R.H.Konstrukcje Sp. z o.o.Marki437676
517Insouth Sp. z o.o.Dominikowice433328
518Home Focus Sp. z o.o. sp.k.Poznań431016
519Explo Service K.Jędrzejczak, J.Wojciechowski sp.j.Warszawa433266
520Stal-Mont P&P Sp. z o.o. sp.k.Dzierzgoń431408
521DV Group Sp. z o.o.Warszawa431311
522At Hydroizolacje Sp. z o.o.Poznań43436
523J&H Kompleksowa Obsługa Budownictwa Sp. z o.o. sp.k.Poznań438116
524Alumontaż Sp. z o.o.Koleczkowo4314223
525King Bud Development Sp. z o.o.Łódź43549
526Loban Sp. z o.o.Biała Podlaska434559
527Remer Sp. z o.o.Warszawa437484
528Svitlana Human Sp. z o.o.Łódź436990
529WOX Sp. z o.o.Wrocław4314802
530Promix Sp. z o.o.Pabianice437620
531Mm Biuro Projektowe Sp. z o.o.Sieradz43913
532Sk-Bau Sp. z o.o.Kolbuszowa433814
533Bongard Sp. z o.o.Otomin43990
534Ppt Consult Sp. z o.o.Bydgoszcz432428
535Centrum Logistyczne-Cln Sp. z o.o.Nasielsk434165
536Ms-Investments Sp. z o.o.Warszawa436294
537Mastiko Sp. z o.o.Katowice42465
538Nova Investments Sp. z o.o.Kosakowo424775
539Styl-Bud Sp. z o.o. sp.k.Hipolitów425039
540Oksanbud Sp. z o.o.Dobra4224606
541Przedsiębiorstwo Remontowo - Budowlane Robert Moskała Sp. z o.o.Branice4216228
542Velaris Sp. z o.o.Warszawa4219124
543M4 Sp. z o.o.Kamionka Mała42609
544Espol Polska Sp. z o.o.Poznań424339
545Alchem Dariusz Igielski, Paweł Chlewicki sp.j.Świecie4218027
546Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Rex-Pol Sp. z o.o.Gdańsk421808
547MM Inżynieria Sp. z o.o.Stoki Duże42581
548Dom 1 Sp. z o.o.Warszawa4216431
549Ribon Invest Sp. z o.o.Poznań423993
550Ri-Ka Dach Sp. z o.o.Leszno42801
551A&M Projekt Sp. z o.o.Chrzanów421310
552Velbet Sp. z o.o.Katowice423693
553Portal Office Sp. z o.o.Gdańsk42935
5542d3d Studio Sp. z o.o.Biała Podlaska421125
555Ermar Sp. z o.o.Zielona Góra42430
556Mrosla Systembau Sp. z o.o.Warszawa4238681
557Avja Sp. z o.o.Gdynia42425
558Arteo Med Service Sp. z o.o. sp.k.Warszawa425953
559EDM Technics Sp. z o.o.Zabrze421311
560Kozbud Group Inwestycje Sp. z o.o.Chorzów421438
561W.Michałowski Development sp.k.Błonie-Wieś429080
562Dkm-Laskowscy sp.j. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji i Robót DrogowychKobyłka4220180
563Gm Invest Sp. z o.o. sp.k.Władysławowo4221505
564Kuryłowicz & Associates - Wrocław Sp. z o.o.Wrocław4212708
565Powobud Sp. z o.o.Bydgoszcz422958
566Pracownia Projektowo-Wykonawcza Ambit Sp. z o.o.Gdańsk42391
567Bal-Bud Investment Reduta Sp. z o.o. sp.k.Kraków4232634
568Kings Group Sp. z o.o.Warszawa4224828
569Nvg Sp. z o.o.Piaseczno42819
570Interior - Service Sp. z o.o.Kraków42438
571Van-Chris Sp. z o.o.Konin427588
572Elpower Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie4216565
573Vb Building Sp. z o.o.Olsztyn4212253
574Monterex Sp. z o.o.Pabianice4221129
575Nw&Pg Sp. z o.o.Bydgoszcz413957
576PHU Mańk Sp. z o.o.Warszawa41679
577Gs & You Sp. z o.o.Rzeszów413466
578Wrobelbau Pl Sp. z o.o.Sieniawa Żarska415014
579Door Team Sp. z o.o.Warszawa411029
580Master-Mvp Sp. z o.o.Łódź41945
581Wak Work Sp. z o.o.Białystok413509
582Strzelec Investment Group Ltd Oddział w PolsceJankowo Gdańskie411081
583Rąbin Park II Sp. z o.o.Jacewo41342
584Gesha&Benya Sp. z o.o.Katowice411671
585Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobex Sp. z o.o.Częstochowa416111
586S & S Bau Sp. z o.o.Pyskowice41403
587Jakob Bauservice Sp. z o.o.Włocławek41868
588Ispk Sp. z o.o.Paniówki4110944
589Pk Dom Sp. z o.o.Opaleniec411578
590Tns Projekt Sp. z o.o. sp.k.Wrocław411022
591Linke Sp. z o.o.Szczecin411535
592Elbrus Sp. z o.o.Wrocław413666
593Elektrokar Sp. z o.o. sp.k.Toruń4116599
594Monolit Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała411088
595Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Śródmieście Andrzej Biruk, Lech Jerzy Pilecki, sp.j.Białystok4116545
596Akagi Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kraków411877
597Fesechko-Bud Sp. z o.o.Chorzów411328
598JB Invest 2 Sp. z o.o.Bydgoszcz411935
599R-Bud Sp. z o.o.Kownaty Żędowe411773
600Rinkon M. Tarkowski H. Matusiak sp.k.Płock4156837
601Costero Sp. z o.o.Warszawa413177
602Art Idea Sp. z o.o.Gdynia41721
603Tomac Group Sp. z o.o.Jasienica401989
604Aioni Sp. z o.o.Białystok401554
605Tavros Sp. z o.o.Płońsk408112
606Loudeep Sp. z o.o.Warszawa401265
607TG1 Sp. z o.o. sp.k.Warszawa408111
608Geoinstal Sp. z o.o.Sanok40809
609Treon Sp. z o.o.Granica401170
610Dar-Gaz Sp. z o.o.Karczowiska409504
611Qbera Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki40479
612Willa Developer Modlińska Sp. z o.o. sp.k.Radzymin403920
613Viga Sp. z o.o.Zielona Góra40532
614Mgm Konstrukcje Inżynierskie Sp. z o.o. sp.k.Kraków401308
615D.K.W. Inwest Ihor Kuchirka Sp.K.Wrocław4024201
616Berla-Bud Sp. z o.o.Bydgoszcz405395
617Viribus Sp. z o.o.Warszawa407771
618Invest-Bud Sp. z o.o.Warszawa406056
619Firma ML Matuszewscy sp.k.Bolesławiec4018669
620Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o.Bydgoszcz4010660
621H&H Floor System Sp. z o.o.Bielsko-Biała401593
622Nova-Tech Energy Sp. z o.o.Grębocin402822
623Pev-Ix Bis Sp. z o.o.Gniewkówiec40668
624Centro-Bud Development Sp. z o.o. sp.k.Mielec4016716
625Sancad Sp. z o.o.Gogolin40446
626Biuro Architektoniczne Bzdęga-Wiśniewski. Sp. z o.o.Wrocław401747
627Be Concept Sp. z o.o.Warszawa40754
6284design Architekci i Inżynierowie Sp. z o.o. sp.k.Łódź402783
629Probin Inwestycje Sp. z o.o.Glinnik402122
630Eltop Telecom Sp. z o.o.Ostrów407448
631Olimaxbud Sp. z o.o.Radomierz402894
632Trans Post Box Service Instal Sp. z o.o.Jawiszowice401289
633Dewbud Sp. z o.o.Elbląg40502
634Oria Sp. z o.o.Warszawa40232
63539-5 Sp. z o.o. sp.k.Ostrów Wielkopolski403695
636Unimont Sp. z o.o.Płock407649
637Geowiert Rzepka Invest Sp. z o.o. Sp.K.Opole403816
638Bau-Fest Sp. z o.o.Michałów40568
639Pracownia Projektowa Archikar Architekt Adam Karkusiewicz Sp. z o.o. sp.k.Warszawa402228
640Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Budmont Kopka sp.j.Świecie409899
641C.F. Real Estate Sp. z o.o.Wrocław4028762
6423Deprojekt Sp. z o.o.Poniatowice40738
643Trust Pk Sp. z o.o.Warszawa401133
644Mtech Sp. z o.o.Tarnów403247
645Agrobex Sp. z o.o. Pobiedziska sp.k.Poznań405075
646Rafad Transport Sp. z o.o.Przemyśl403522
647H1 Instal Serwis Sp. z o.o.Lubicz Dolny391382
648Solaris Technologie Sp. z o.o.Łódź39423
649Company Enterpries Sp. z o.o.Szczuka39768
650Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o.Kraków396838
651Synchrogop Marek Ciesielski sp.k.Katowice3934814
652Wismar Sp. z o.o.Marki393020
653S&W Galin Sp. z o.o.Kraków391329
654Pro Acoustic Sp. z o.o. sp.k.Rajkowo393357
655Vita-Bud Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski393386
656Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.Włocławek3930789
657Sobierajski Invest Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań3910383
658Karo Projekt Sp. z o.o.Dominów393771
659Baitech Sp. z o.o.Goczałkowice-Zdrój391658
660Ipbt Kubatura Sp. z o.o.Sternalice393628
661Eko-Bud-Instal-Gaz Sp. z o.o.Szczecin3911505
662Mjz Sp. z o.o.Warszawa398660
663Wb Usługi Inżyniersko-Menedżerskie Sp. z o.o.Nadarzyn39603
664Premium W&P Sp. z o.o.Celestynów392301
665Adamex Grupa Sp. z o.o. sp.k.Międzyświeć3925596
666Wille Juszkowo Sp. z o.o.Warszawa3913751
667Newhomebud Sp. z o.o.Luszowice39741
668Proweld Woronecka Sp.K.Częstochowa393700
669Centrum Zana G. Turski M. Balcerek sp.k.Lublin3912147
670Brb Sp. z o.o.Brzesko393236
671Ardua Sp. z o.o.Lublin394263
672Alplan Sp. z o.o. sp.k.Szczecin3916493
673Bud-Ryn Sp. z o.o.Pokój396504
6742u Invest Sp. z o.o.Iława391547
675Pnp Innovations Sp. z o.o.Rzeszów391202
676Mile Sp. z o.o.Koszalin399448
677Vn Elektro Sp. z o.o.Opole392551
678Easy Project Pro Sp. z o.o.Poznań39880
679Fes Instalacje Sp. z o.o.Gdańsk399271
680Wielkopolska Grupa Usługowa Sp. z o.o. sp.k.Poznań39299
681GFA Sp. z o.o.Gdańsk393818
682Vkm Sp. z o.o.Kraków391118
683Tsb Inwestycje Sp. z o.o.Jasienica394829
684Mral Sp. z o.o.Nysa39569
685Green Power Sp. z o.o.Zielona Góra391275
686Extrabud Sp. z o.o.Łódź39964
687Revon Energy Sp. z o.o.Katowice392875
688Nexrost Sp. z o.o.Wrocław392516
689Megator Sp. z o.o.Kobyłka399615
6903-Bud Sp. z o.o.Zielona Góra391808
691ZUE Sp. z o.o.Poraj39727
692Km Mechanica Sp. z o.o.Bielsko-Biała39245
693Olendry Sp. z o.o.Tarnawa Mała391600
694Biuro Studiów i Projektów Biprokabel Sp. z o.o.Bydgoszcz39591
695Pion Sp. z o.o.Siedliska3923758
696Inżbud Błonie Plus Sp. z o.o. II sp.k.Pomiechówek386348
697Limes Sp. z o.o.Gdańsk3832695
698Partner Capital Group Sp. z o.o. sp.k.Wrocław383319
699Jart Sp. z o.o. sp.k.Iwaniska3814317
700Simconn Sp. z o.o. sp.k.Piękocin383707
701Geo-Proces Sp. z o.o. sp.k.Chorzów385611
702Cora Hydro Sp. z o.o.Warszawa382710
703Rayss Group sp.k.Gdańsk38867
704Pomost Iso 2011 Sp. z o.o.Sława38490
705M-Konstrukcje Sp. z o.o.Biała Niżna384392
706Archinova Sp. z o.o.Kraków381053
707Rss Sp z o.o. sp.k.Sobolew-Kolonia387514
708HIIC Sp. z o.o.Wrocław384109
709Dg Investment Sp. z o.o.Bystry385219
710A.O. Spectrum Obrycki sp.j.Grajewo388331
711City Living Polska Sp. z o.o. 5 S.K.A.Warszawa385724
712Fach-Budownictwo Sp. z o.o.Jesionowo38473
713Anmar Projekt Sp. z o.o.Gdynia38523
714R - A Elewacje Sp. z o.o.Urbanie38773
715Tkj Sp. z o.o.Zabierzów38781
7163dgeo Sp. z o.o.Legnica382657
717Biuro Techniczno Inwestycyjne ZET Sp. z o.o. Gdańsk38858
718Spalarexpert Sp. z o.o.Giebułtów383040
719Psw Sp. z o.o.Warszawa3822840
720Rakowski Investment sp.k.Warszawa3810968
721Myflat Sp. z o.o. sp.k.Ząbki382388
722Geomiar 3D Sp. z o.o. sp.k.Jarosław38690
723Przedsiębiorstwo Budowlane Walted Sp. z o.o.Kraśnik38893
724Ps Plus Partner Sp. z o.o.Warszawa387097
725Otp Group Sp. z o.o.Warszawa38839
726Navigare Projects Sp. z o.o.Gdynia3828856
727Wojewódzki Serwis Sp. z o.o.Kraków38602
728Zamabud Sp. z o.o.Wałbrzych382831
729Pole Architekci Sp. z o.o.Warszawa381400
730Samex L. Cieślik sp.k.Warszawa389344
731Prodlew Sp. z o.o.Warszawa388887
732Dmp Energia Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialnościąŚwiętochłowice382408
733Bauprojekt Development Sp. z o.o.Kraków384912
734Ikob Sp. z o.o.Plewiska38622
735Rakowicka Projekt Sp. z o.o.Kraków381041
736Eko - Instal Częstochowa Sp. z o.o.Częstochowa383352
737Sj Landpro Sp. z o.o. sp.k.Głodowo385311
738Suvar Sp. z o.o.Warszawa38547
739Kromar Sp. z o.o.Starokrzepice38708
740Sarna Architekci sp.k.Rzeszów381065
741Magas Sp. z o.o.Kraków382597
742Regal - System Sp. z o.o.Warszawa383779
743Chembud Sp. z o.o.Bydgoszcz383996
744Forglass Engineering Sp. z o.o.Kraków3813076
745Amj Technologie Sp. z o.o.Pomlewo38895
746Msafe Sp. z o.o.Rudna Mała383905
747Acciona Nieruchomości Wilanów Sp. z o.o.Warszawa3813187
748Ifesco Development Sp. z o.o. sp.k.Dębica3815414
749San Invest Sp. z o.o.Warszawa381586
750Gefest.Pl Sp. z o.o.Poznań37914
751Infra S.A.Wysogotowo374800
752ANT Sp. z o.o.Warszawa371350
753Ers Tower-System Sp. z o.o.Gliwice37362
754Dk-Ingenieure Sp. z o.o.Wrocław371848
755Progpeak Sp. z o.o.Ustka37709
756Skalar Sp. z o.o.Rzeszów373822
757Robin Investments Sp. z o.o.Rybnik379834
758Helix International Sp. z o.o.Konin3712055
759Gwarant BUD Sp. z o.o.Wrocław372275
760Eltime Group Sp. z o.o.Gdynia378802
761Glasspo Sp. z o.o.Kowalewo-Parcele37900
762Step By Step Sp. z o.o.Tczew371761
763Operis KR Sp. z o.o.Swarzędz378614
764BDA Sp. z o.o.Granica378862
765Geototal Pro Sp. z o.o. sp.k.Szczecin375145
766Naan Architekci Sp. z o.o. sp.k.Szczecin37953
767Funkcja i Forma Sp. z o.o.Gdynia37546
768EZHOUSE Sp. z o.o.Gdańsk37565
769Budrocomplex Sp. z o.o.Gdańsk371489
770Pol-Glass Sp. z o.o.Wołczkowo375566
771Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Energy Sp. z o.o. sp.k.Starowa Góra37700
772Domex - BUD S.A.Wrocław371362
773Norbit Poland Sp. z o.o.Sopot371679
774Ster Lift Sp. z o.o. sp.k.Szczecin371611
775Nowoczesna Stodoła Sp. z o.o.Katowice37944
776Glm Solutions Sp. z o.o.Warszawa37489
777P.J.I Living Home Sp. z o.o.Wilków372789
778G.K. Rom-Bud Sp. z o.o.Tychy37259
779Eskar Sp. z o.o.Szczecin37399
780A&M Solutions Sp. z o.o.Kraków371603
781Tnr-Projekt Sp. z o.o.Wrocław372370
782Kompago Sp. z o.o. sp.k.Kraków378566
783Almar Domy Sp. z o.o.Krzekotówek373160
784Hubell Profil Sp. z o.o.Wrocław374538
785Consultor Sp. z o.o.Poznań375048
786Budomax Cg Sp. z o.o. sp.j.Kraków374077
787Dominoks Sp. z o.o.Modlnica371564
788Sas Instalacje Sp. z o.o.Czernica372120
789Mk Group Invest Sp. z o.o.Bielsko-Biała375334
790Correcto Sp. z o.o.Koszalin3711395
791Drabent sp.k.Koplany3744059
792Embud Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie376518
793Invest Haus Bud Sp. z o.o. sp.k.Zielonka371348
794Taras Plus Sp. z o.o.Kraków373346
795M&B Industrieservice Sp. z o.o.Lublin3722404
796Obsługa Inwestycji Budowlanych M&S Sp. z o.o.Oleśnica36626
797Cool Pro Sanitary Sp. z o.o.Ząbki365247
798Budo-Mar Sp. z o.o.Imielin3635803
799Stream Sp. z o.o. sp.k.Warszawa364961
800Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Zawpol Sp. z o.o.Sieniawa361726
801Bikon Sp. z o.o.Toruń363448
802Budomart Sp. z o.o. sp.k.Koszalin367104
803Geo-Link Sp. z o.o.Mysłowice36390
804Instalmax Sp. z o.o.Pawłowice363131
805Kretschmer Sp. z o.o.Łoniewo3610132
806Pless Capital Management Sp. z o.o.Pszczyna3610757
807Wspólna Sp. z o.o.Warszawa36744
808Bwms Sp. z o.o.Zakrzewek363426
809Loca Enterprise Sp. z o.o.Warszawa363461
810Bautech-Ns Sp. z o.o.Grybów362006
811Energielectrics Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa Górnicza361353
812Buildmar Sp. z o.o.Żarów36871
813Jparchitekci Sp. z o.o. sp.k.Warszawa362712
814Amz Elektro Sp. z o.o. sp.k.Toruń367182
815KMM Elektro Sp. z o.o. sp.k.Wrocław365173
816Uniinwest Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk36764
817Kd Tech Sp. z o.o.Suwałki36898
818Sparrow Tech Sp. z o.o.Chomranice361611
819Geogrunt Sp. z o.o. - sp.k.Wrocław364038
820Alsecco Mieszkania i Domy - Grzegorz Kecman sp.k.Szczecin36141277
821Gp Capital Sp. z o.o.Białystok366137
822Aft Polska Sp. z o.o.Dębina365080
823Isovent Polska Sp. z o.o.Wrocław36583
824M - S - M Pracownia Usługowo-Prawna Sp. z o.o.Rzeszów36250
825Skybuild Sp. z o.o.Gdynia3614831
826Apio Engineering Sp. z o.o.Nowy Sącz36202
827Marvinci Sp. z o.o.Chojniczki363099
828Proturb Sp. z o.o.Gdańsk36829
829Borys Sp. z o.o.Krościenko365490
830Epro Sp. z o.o.Michałowice361073
831Hydroventa Sp. z o.o.Olsztyn361810
832Dozer Sp. z o.o.Warszawa361782
833Rubikon Sp. z o.o.Poznań365543
834Przedsiębiorstwo Budowlano - Transportowe Budotrans Sp. z o.o.Oborniki36413
835North Budownictwo Sp. z o.o. Bis sp.k.Poznań366986
836Psw Sp. z o.o.Łódź361055
837Martin'S Home Sp. z o.o.Balice362584
838Top Projekt Sp. z o.o.Gdańsk362504
839Geoboys Sp. z o.o.Warszawa36308
840Drevbud Sp. z o.o.Krasnystaw36612
841J.T.S Sp. z o.o.Chorzów361422
842Biuro Projektów Arche Marek Skorupski sp.k.Wrocław36857
843Procad Sp. z o.o.Koluszki3611823
844W.G Partners Sp. z o.o.Kowal362179
845Lider Group Suliatynskyi sp.k.Wrocław36608
846BCT M&J Sp. z o.o.Kostrzyn362416
847Podkarpacka Spółka Deweloperska Sp. z o.o. sp.k.Kraków361991
848Gexon Sp. z o.o.Katowice35264
849Dsm Group Sp. z o.o.Toruń351357
850Aquapro Sp. z o.o.Bytom355172
851Weld-Test Sp. z o.o.Częstochowa35880
852Styrpol Styrczula sp.k.Korczowa3517989
853Maxmaster Sp. z o.o.Poznań353174
854Navinvest Sp. z o.o.Gdańsk35540
855Erget Sp. z o.o.Chojnów357212
856Patwik Sp. z o.o.Radomyśl nad Sanem3512059
857Ledox Kociucki sp.j.Wilkowice351663
858CHEMTECH Krzysztof JanuszkiewiczWarszawa3569380
859Kenetic 247 Sp. z o.o.Poznań353491
860HERMOS Sp. z o.o.Leśnica354112
861Apricot Capital Group Sp. z o.o.Warszawa3563949
862Jg Security Systems Sp. z o.o. sp.k.Sosnowiec35712
863Budownictwo-Tadex-Pol Sp. z o.o.Binczarowa3514993
864Solid-Bud Kruper Fenster Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra354045
865Aircom Ge Bis Sp. z o.o.Pietrzykowice3535073
866Promont Sp. z o.o.Zabrze352763
867N-Bud Sp. z o.o.Kraków355063
868En.El Sp. z o.o.Warszawa351321
869Elgeo Sp. z o.o.Kraków353631
870SBD Invenit Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa356385
871Chemiart Sp. z o.o.Dębica354272
872Koliber Sp. z o.o.Wrocław3510574
873Probiko Sp. z o.o.Kostrzyn351934
874Ironmen Sp. z o.o.Marianów351431
875Kompenspol Sp. z o.o.Piastów35500
876Wokan Sp. z o.o.Bukowno352153
877Stabilground Polska Sp. z o.o.Wronki Wielkie354730
878Ddom Inwest Sp. z o.o.Bydgoszcz354690
879Hyundai Engineering Poland Sp. z o.o.Warszawa3591368
880Giventa Sp. z o.o.Warszawa35372
881Jmp Medical Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski3513940
882Zgw Renova Sp. z o.o.Warszawa35499
883Velart Sp. z o.o.Katowice356514
884Factory 102 Sp. z o.o.Łódź35315
885Elmar Technology Sp. z o.o.Bytom351237
886Firma Handlowo Usługowa Delta Sp. z o.o.Toruń353647
887C7 Architekci Sp. z o.o. sp.k.Luboń35980
888Ad-Studio Sp. z o.o.Katowice35519
889Zwar - Bud Sp. z o.o.Gdańsk3510946
890MM Infrastruktura Sp. z o.o.Tarnów352510
891Garmil Sp. z o.o.Warszawa353401
892Noble A4r Sp. z o.o.Warszawa352324
893Bartmax Sp. z o.o.Frużów351085
894DGM Budowa Klebba, Małaszuk sp.j.Puck3512593
895Evg Home Factory Sp. z o.o.Lubin35923
896Techniva Sp. z o.o.Strumiany35354
897Softdata Sp. z o.o. sp.k.Warszawa351561
898Voaa Sp. z o.o.Kozłów Szlachecki35497
899Geobid Sp. z o.o.Katowice3515261
900Ecovision G+c Sp. z o.o.Warszawa352514
901Tenbud Sp. z o.o.Warszawa356350
902Sanui Sp. z o.o.Warszawa356594
903Drabud Sp. z o.o.Gryfice35614
904Mostostal S.A.Warszawa3563608
905Alex Home Building Sp. z o.o.Lublin354241
906Lti Sp. z o.o. sp.k.Kraków351616
907Termobud Sp. z o.o.Lubin352415
908Eko Bud-Clean Sp. z o.o.Kraków351548
909Ac Truckbud Sp. z o.o.Kielce354927
910Loombard. Pl Development Sp. z o.o.Wrocław351722
911Em Grupa Sp. z o.o.Tychy35659
912Sunstone International Building Company Sp. z o.o.Busko-Zdrój34309
913Vosa Sp. z o.o.Turka341120
914Silver Mountain Resort Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3463309
915Biuro Inżynieryjne Danmon Sp. z o.o.Orzesze34246
916Warbud SA., SKE Support Services GmbH Matoc Poland 1 sp.j.Warszawa3436392
917Pv Oks Sp. z o.o.Poznań345207
918Rorbach Design Sp. z o.o.Brużyczka Mała341783
919Ekoprofesbud Sp. z o.o.Piaseczno34838
920Sarbud Sp. z o.o.Rajsko3424537
921Art Home Sp. z o.o.Mrągowo34733
922Stone-Bud Sp. z o.o.Łódź343952
923Tafs Sp. z o.o.Książenice342232
924Rsu - Group Sp. z o.o.Warszawa341744
925Jtj Projekt Sp. z o.o. sp.k.Poznań343750
926Ltd Build Sp. z o.o.Lublin341348
927Speks Sp. z o.o. sp.k.Szczecin342041
928Antemio Architektura Sp. z o.o.Kraków346201
929Ntb Wykonawstwo Sławomir Zając sp.j.Skawina3416452
930Kopalnia Wapienia i Łupka Kamień Karkonoski Sp. z o.o.Wrocław344558
931Via Projekt Sp. z o.o.Szczecin341583
932Dream Home Invest Sp. z o.o.Łódź345261
933Den Construction Sp. z o.o.Warszawa341021
934Cilium Engineering Sp. z o.o.Toruń343708
935Pap Architekci Sp. z o.o. sp.k.Gliwice346756
936Lubelskie Towarzystwo Nieruchomości Sp. z o.o.Warszawa347054
937Technich Sp. z o.o.Warszawa34253
938Zinstal-Izol-Gaz Ferdynand Kaczor i Syn sp.k.Ruchocice3416789
939Akrobud Sokołowski sp.k.Słubica A3489561
940Grupa Inwestor Sp. z o.o.Rzeszów34648
941Lukad Sp. z o.o. i Wspólnicy Kaczorek, Dałomis, Kobiałka sp.k.Węgrzce Wielkie347739
942Graphene Road Sp. z o.o.Raszyn341905
943Amahoro Sp. z o.o. sp.k.Kraków341179
944Navart Gdaniec sp.k.Gdańsk3414757
945Irp Biuro Projektów Sp. z o.o.Warszawa3410475
946Dav-Car Sp. z o.o.Katowice342561
947Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Budprojekt Sp. z o.o.Toruń34456
948Quantum-Bis Sp. z o.o.Wilkowice342746
949Sagittarius Invest Sp. z o.o.Skarżysko Kościelne341496
950Recofloor Sp. z o.o.Warszawa341519
951Czerwony Szkwał Maritime Works Sp. z o.o.Kołobrzeg3411315
952Fbmb Sp. z o.o.Kraków341146
953Kz Studio Projekt Sp. z o.o. sp.k.Kraków345913
954P.U.H. Wektrim S.J. WronaMikołów344537
955Avista Grupa Sp. z o.o.Wiązowna344475
956Masterpro Sp. z o.o.Wrocław34968
957Asw Architekci Sp. z o.o. sp.k.Poznań34511
958Mark-Bud Kupis Sp. z o.o.Jedlnia-Letnisko342193
959IFF Engineers Sp. z o.o.Warszawa348883
960Rem-Bud Comfort Sp. z o.o.Katowice343670
961K5 Group Sp. z o.o.Trzy Lipy3411276
962Dworek Polski sp.j. Koziński Jacek, Rybak GrzegorzZalesie Górne3436227
963Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konsmet Sp. z o.o.Kraków348191
964Mz Sp. z o.o.Zelów34493
965Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eksbud Sp. z o.o.Tychy342736
966Vkenergy Sp. z o.o.Jelenia Góra342403
967Univers Małeccy Sp. z o.o.Łódź341462
968Wojt - Bud Sp. z o.o.Kraków34106296
969Delta sp.j. Krentowski, HusBiałystok3418140
970Geo-Art Sp. z o.o.Zębice342986
971Ddmp Sp. z o.o.Stargard34288
972Tytan Technik Projekt Sp. z o.o.Działki Suskowolskie34628
973Amf Konstrukcje Budowlane Sp. z o.o.Wrocław341648
974Mteam Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie341181
975Paterson Sp. z o.o.Łoś3410756
976Wmprojekt.Pl Sp. z o.o.Mrągowo34651
977Arma - Mn Nalazek sp.j.Tarczyn348177
978Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe Chem - Montaż Sp. z o.o.Brzeg Dolny3415101
979Szalla Bud Sp. z o.o.Kruszyn331284
980Elrob Sp. z o.o.Pszczyna331077
981TORESS Sp. z o.o.Szczecin338568
982Grupa TM Sp. z o.o.Mielec334505
983Polaro Group Sp. z o.o.Rzeszów3315218
984Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Ferrox Sp. z o.o.Niepołomice33955
985Sun - Pro Polska Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk336151
986Total Sec Sp. z o.o., sp.k.Warszawa334136
987Hi Poborzańska i Sp. z o.o.Warszawa33158798
988Bdr Architekci Sp. z o.o.Warszawa331612
989D&D Montage Sp. z o.o.Warszawa331585
990Skpol Sp. z o.o.Łomów334491
991Krak Development Sp. z o.o.Kraków3325398
992One Architekci Sp. z o.o.Poznań331751
993Ekosoil Sp. z o.o.Katowice331400
994Instytut Diagnostyki i Technologii Budownictwa Sp. z o.o.Strzałkowo3310207
995Sgn Sp. z o.o.Tarnobrzeg33862
996Gaweł System Sp. z o.o. sp.k.Węglówka332081
997Kopalnia Drugnia Rządowa Sp. z o.o.Drugnia Rządowa332406
998G2j Sp. z o.o. sp.k.Kraków336637
999Pracownia Inżynierska Creator Sp. z o.o.Gdańsk331374
1000Conservice Sp. z o.o.Piaski334150
1001Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Perspektywa Sp. z o.o.Słupsk333136
1002Dom Perfect Development Sp. z o.o.Warszawa3311913
1003Pro Arte Arch. R. i W. Kupść Sp. z o.o. Architektoniczna Pracownia Autorska Sopot33300
1004Holzuniversum Sp. z o.o.Fletnowo33614
1005GNBD Sp. z o.o.Warszawa331114
1006Termoinvest Sp. z o.o.Piekary Śląskie332382
1007Minerały Sandomierz Sp. z o.o.Sandomierz332424
1008Mono Trade Sp. z o.o.Zgierz331862
1009PB Haus Sp. z o.o. sp.k.Leszno3310223
1010Wws Engineering Sp. z o.o. sp.k.Wrocław33556
1011Archi-Projekt Sp. z o.o.Lublin331385
1012Armtech Sp. z o.o.Bydgoszcz331552
1013E3architekci Sp. z o.o.Kraków33648
1014Axa - Serwis Sp. z o.o.Włosienica332752
1015Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Insbud Sp. z o.o.Niezdara3311005
1016Euro Bud Sp. z o.o.Przeworsk331009
1017Maxbuilding Sp. z o.o.Warszawa334912
1018Firwit-Service Sp. z o.o.Świecie333306
1019Rido Engineering Sp. z o.o.Poznań334506
1020System-01 Sp. z o.o.Sosnowiec332185
1021Probama Sp. z o.o.Gliwice33711
1022Secure-Tech Sp. z o.o.Szczecin33649
1023Mesilo Engineering Sp. z o.o.Wrocław333393
1024Sozoprojekt Sp. z o.o.Katowice332663
1025Fire Stop Holland Sp. z o.o.Warszawa3310199
1026Pragmat Sp. z o.o.Elbląg331959
1027Max Demolition Sp. z o.o.Jelenia Góra3312191
1028Nativ CE Sp. z o.o.Rzeszów334862
10294fiber Sp. z o.o. sp.k.Kraków332774
1030Elektro-Bet Sp. z o.o.Szczecin33973
1031Klimatech Polska Sp. z o.o.Warszawa337608
1032KWM Sp. z o.o.Demlin331196
1033Elpoint Sp. z o.o.Łódź332974
1034Mdn Sp. z o.o.Łącza332372
1035Ccm Sp. z o.o.Warszawa333732
1036ZAB-BUD Andrzej ZaboklickiWarszawa3339675
1037Elperia Sp. z o.o. sp.k.Świecie3312596
1038Land Investment Sp. z o.o.Tarnowskie Góry3310261
1039Arwil Plus Sp. z o.o.Wrocław332241
1040Roseto Sp. z o.o.Warszawa332048
1041Enstream Sp. z o.o.Wejherowo3310891
1042Instal-Raf Sp. z o.o.Kęty335990
1043G.P. Max-Bud Sp. z o.o.Lipno331294
1044NGT Services (Poland) Sp. z o.o.Warszawa3317350
1045A&B&T Tomasz Paszko, Bogusław Wronka sp.j.Warszawa338945
1046Isett Sp. z o.o.Gdynia331778
1047Kjm - Biss Sp. z o.o.Police3310270
1048Pod Napięciem Sp. z o.o.Mrągowo332323
1049Adservco Group Sp. z o.o.Kraków3271593
1050A&A Budownictwo Sp. z o.o. sp.k.Łochów327078
1051Klima Serwis Sp. z o.o.Baranów322796
1052Ksebek Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk326392
10537gp Sp. z o.o.Gliwice325130
1054Bcn Handel, Usługi Montażowe Sp. z o.o.Szczecin321848
1055Konbet Projekt Sp. z o.o. S.J.Sosnowiec321465
10564koncept Sp. z o.o.Gdańsk3217640
1057Amalteja Sp. z o.o.Gdańsk322159
1058Victoria International Sp. z o.o.Czernikowo321005
1059Sapper Support Sp. z o.o.Gliwice326184
1060Gor-Dom Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski321280
1061Svebud Sp. z o.o.Chruszczobród322468
1062Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Alis Sp. z o.o.Topola Wielka321125
1063Cadway-Automotive Sp. z o.o.Jasionka3238443
1064GPI Centrum Południowe Sp. z o.o.Warszawa3283569
1065Marwo-Geo Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo322055
1066Afs-Pomiary Optyczne Sp. z o.o.Bielsko-Biała324303
1067Duet Sp. z o.o. PPHŁódź325675
1068Pr Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski321932
1069Bric Architekci Sp. z o.o.Warszawa324083
1070Complex Investment Sp. z o.o.Bydgoszcz321871
1071South Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno321686
1072Ksk Real Company Sp. z o.o.Kryry326591
1073Piętnastka Art-Bud Invest Sp. z o.o. sp.k.Września3245105
1074Elnetex Sp. z o.o.Lublin32336
1075Bhj Inżynieria Sp. z o.o.Gdańsk321200
1076Energy Saver Group Sp. z o.o.Wrocław321111
1077Budownictwo Wodne Piotr Pruchnicki, Szymon Szlosek sp.j.Stalowa Wola3217763
1078Georev Sp. z o.o.Krośnice321682
1079Urbs Planowanie Przestrzenne Sp. z o.o.Łódź32254
1080Przedsiębiorstwo Usługowe Projektowo - Handlowe Darjam Sp. z o.o.Dzierżoniów32345
1081Cd Teletechnika Sp. z o.o.Bydgoszcz326466
10823ma Sp. z o.o.Gdynia324137
1083Itel Sp. z o.o.Kraków321173
1084Token Sp. z o.o.Łódź321858
1085Tomarbud Sp. z o.o.Wolica32563
1086Stb-Bau Sp. z o.o.Łomnica32905
1087Przedsiębiorstwo Budowlane X-Bud Sp. z o.o.Dobrocin323145
1088Shapirko Sp. z o.o.Gdańsk325581
1089T.G.V. Construction Sp. z o.o.Sandomierz321185
1090Bjk Hydroinstal Sp. z o.o. sp.k.Głosków323326
1091Havrysh 3 Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski3212226
1092Abacainvest.Pl Sp. z o.o.Poznań321042
1093Kwadlux Sp. z o.o. sp.k.Wrocław321466
1094Olikol Projekt Sp. z o.o.Łódź322033
1095Remax Sp. z o.o.Ozorków324031
1096Radical System Sp. z o.o.Warszawa329007
1097Mk Techbud Sp. z o.o.Syrynia322084
1098Jw Jacek Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa328995
1099Sygma-Bud Sp. z o.o.Łuków32768
1100DDK Sp. z o.o.Nowe Grudze329015
1101Invest-Inpro Sp. z o.o.Wrocław32714
1102Semper -Sp. z o.o.Łódź321195
1103R.E Bioenergia Sp. z o.o.Poznań328768
1104Avermax Polska Sp. z o.o.Warszawa32611
1105Btms Invest Sp. z o.o.Gdańsk325608
1106Asecon Sp. z o.o.Wrocław321662
1107Techfloor Sp. z o.o.Poznań3212281
1108Murapol Projekt Sp. z o.o. 12 sp.j.Bielsko-Biała32296560
1109Rab-Instal Sp. z o.o.Katowice325182
1110Dr Infrastruktura Sp. z o.o.Ząbkowice Śląskie3221561
1111Tech-System Group Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk325971
1112Sylen Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3213859
1113Hydroanalizy Sp. z o.o.Kozilas322658
1114Dartel Sp. z o.o.Toruń323983
1115Zakład Usług Budowlanych *w* Sp. z o.o.Jelenia Góra326360
1116Alde Sp. z o.o.Wrocław323500
1117Techmont Sp. z o.o.Przejazdowo312048
1118Gardatech Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski31823
1119Tj Przewierty Horyzontalne Sp. z o.o.Kobyłka312898
1120Archiefekt Sp. z o.o.Siechnice311130
1121Geo-Lab Arszyło sp.k.Szczecin317225
1122Kowarbud Sp. z o.o.Kowary316491
1123Sks Serwis Sp. z o.o.Szczecin31597
1124Hydrographic Consulting Sp. z o.o.Rumia31543
1125KMK Energia i Gaz Sp. z o.o.Jachranka3123755
1126Najda Consulting Sp. z o.o. sp.k.Szczecin313377
1127Goldcity-Bud Sp. z o.o.Wrocław31561
1128Redil Sp. z o.o.Białystok312884
1129Weldhop Sp. z o.o.Skoczów313793
1130Torkan Sp. z o.o.Odolanów3119271
1131Scalar Technology Sp. z o.o.Wrocław314586
1132PV Solar Wójcik Sp. z o.o.Ostrowy Baranowskie312931
1133Otech-Serwis Sp. z o.o.Katowice311648
1134Smart Sun Sp. z o.o.Pruszków31800
1135Wam-Art Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki311426
1136Wol-Inwest Sp. z o.o. sp.k.Wolsztyn316431
1137Ooh Design Sp. z o.o.Jaworzno31213
1138Revekom Sp. z o.o.Kraków31387
1139Sbp Kraków Sp. z o.o.Kraków312369
1140T.L.S. - Transport & Logistik & Stahlbau Sp. z o.o.Warszawa3116018
1141Eko - Instal T.Kliś Sp.J.Nowy Sącz311179
1142Tatageo Sp. z o.o.Warszawa317210
1143Delimart Sp. z o.o.Sanok31219
1144Hra Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3111201
1145Firma Suski Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa311462
1146TMGM Sp. z o.o.Stary Toruń31406
1147Rise&Time Group Sp. z o.o.Swarzędz3117749
1148Duet Garant Sp. z o.o.Wrocław31789
1149Marko Pak Sp. z o.o.Stary Ochędzyn31929
1150Indap Sp. z o.o.Kanie31260
1151Sv Ceiling Sp. z o.o.Kraków31748
1152Pirel Sp. z o.o.Rakszawa31181
1153Przedsiębiorstwo Budowlane Prospekt Sp. z o.o.Jerka31406
1154PB Sigma Sp. z o.o.Katowice3118731
1155Sbs Sp. z o.o.Wrocław311150
1156Alden Sp. z o.o.Poznań311012
1157Cognor Holding S.A. sp.k.Poraj3131212
1158Awiz Sp. z o.o.Łódź31307
1159Zakład Budowlany Efekt J.D. Dziedziccy sp.j.Świnoujście315392
1160Elektro-Pomiar Ab Sp. z o.o.Gdynia311137
1161Stk Projects Sp. z o.o.Gdańsk313261
1162Gm Engineering Sp. z o.o.Warszawa313478
1163Pentagram Architekci Sp. z o.o. sp.k.Poznań31781
1164Rpol Invest Sp. z o.o.Napachanie311465
1165Nastpol Sp. z o.o.Borki316345
1166Dresler Studio Architektura i Urbanistyka Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie sp.k.Kraków311826
1167Kanik Roofing Sp. z o.o.Bielsko-Biała319405
1168Abbeynord Sp. z o.o.Tarnów314754
1169Krakgeobud Sp. z o.o.Kraków31959
1170Consul Sp. z o.o.Białystok31843
1171Win-Trak Sp. z o.o.Lublin311946
1172Tani Dom G. Karasińska J. Karasiński sp.j.Niepołomice3168124
11734 Green Sp. z o.o.Warszawa31292
1174Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o.Kraków3199571
1175Budnex Deweloper Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski31570037
1176Future Home Sp. z o.o.Warszawa317829
1177Mokrosz Sp. z o.o.Racibórz314208
1178Delta Serwis Sp. z o.o.Olsztyn312221
1179Premium Wrocław Sp. z o.o.Wrocław314721
1180Metropolis Sp. z o.o. sp.k.Szczecin316040
1181Aquadrill Plus Sp. z o.o.Stargard311237
1182Homeline Sp. z o.o.Libertów31912
1183Tg Energia Sp. z o.o.Poznań313509
1184Worldwide Adventure Properties - Polska Sp. z o.o.Kraków315266
1185Bruk-Tech Sp. z o.o.Krotoszyn31318
1186Dampc & Drawc Sp. z o.o.Rumia311777
1187Raf Tec Rafał Kucaj sp.k.Lubsko313088
1188Elhatra Sp. z o.o.Warszawa314684
1189Baltic Group Kaliszewska, Kołodziejska sp.j.Szczecin3127769
1190Infinite Solar Sp. z o.o.Bydgoszcz3121514
1191Studio Dk Sp. z o.o. sp.k.Poznań312046
1192Instalcem Sp. z o.o.Chełm313055
1193Instaleks Sp. z o.o.Żyrardów313433
1194Energetyka Automatyka Serwis Sp. z o.o.Gdańsk314213
1195S+ Sumisławski&Sumisławski sp.j.Wrocław314256
1196Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Adir Sp. z o.o.Kielce311929
1197Avi Inwestycje Sp. z o.o.Poznań314119
1198Izobudowa Sp. z o.o.Wrocław314482
1199ZIB Hołda Sp. z o.o.Kraków3134063
1200Unitrez Elektronik L. Szmagierewski, K. Majewski, J. Dubik sp.j.Opole3113560
1201Gms Sp. z o.o.Świebodzin302065
1202Mysterelektro Sp. z o.o.Somonino303480
1203Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Eurodom Sp. z o.o.Zgorzelec309291
1204Ysv Sp. z o.o.Szczecin30316
1205Inter-Kontakt Sp. z o.o.Kraków302096
1206EGIS RAIL S.A. Oddział w PolsceWarszawa306339
1207Bumax Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna30390
1208Renova Instal Sp. z o.o.Wejherowo30592
1209Grupa Cztery Sp. z o.o.Gdynia307843
1210M + M Service Rusztowania Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk3010692
1211Maxel Automatyka i Elektryka Przemysłowa Rutka sp.j.Włocławek3027925
1212Geotec Sp. z o.o. sp.k.Gorlice303643
1213Tecs Sp. z o.o.Wrocław301741
1214Peldom Sp. z o.o.Gościeńczyce301517
1215Wesołowski Sp. z o.o. Sp.K.Wrocław30130
1216Doczmaz Sp. z o.o.Wrocław301247
1217Pg Kriogaz Sp. z o.o.Krępsko30541
1218Warmińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Lidzbark Warmiński306483
1219Bilton Sp. z o.o.Zamość30438
1220Solljus Sp. z o.o.Sosnowiec30283
1221Elarson Sp. z o.o.Warszawa302557
1222Himont Group Sp. z o.o.Kraków302913
1223Iq Poland Sp. z o.o.Słotwina30956
1224At Studio Projekt Sp. z o.o.Siedlce301540
1225Drozd- Trans Sp. z o.o.Pieszyce3021268
1226Mechanical Systems Sp. z o.o. sp.k.Warszawa303158
1227Tbiarchitekci Sp. z o.o.Gdańsk304866
1228Vimar T. Bartoszek W. Pędzieszczak sp.j.Warszawa3044598
1229Gospodarstwo Rolne Wojciech Więcławek Sp. z o.o.Bielsko-Biała30429
1230Mm3 Sp. z o.o.Staroźreby309258
1231Massive Design Sp. z o.o.Warszawa3016828
1232Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo -Handlowe Domex Sp. z o.o.Nowy Sącz30835
1233Cetech Construction Sp. z o.o.Pruszcz Gdański301845
1234Kvlbud Sp. z o.o.Poznań301294
1235Solnir Sp. z o.o.Łódź30753
1236Lw Development Leszek Paczyński Sp. z o.o.Warszawa3036225
1237Firma Usługowo-Inżynierska S.B.S. Małgorzata Zoń i Wspólnicy sp.j.Bielsko-Biała30780
1238Pro - Works Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie30581
1239Construktbud Lipińscy Sp. z o.o.Kramsk305960
1240Matex-Bud Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski307640
1241Jasta Plus Sp. z o.o.Lipinki Łużyckie302709
1242Pl.Inwestycje Sp. z o.o.Sosnowiec302101
1243Dachspezialisten Sp. z o.o.Nieciecz3011786
1244Termo-Bud Sp. z o.o.Kożuchów303348
1245W + Architekci Wolski & Włosek Sp. z o.o.Szczecin307759
1246Dominor Polska Sp. z o.o.Gdynia3040796
1247Solar Deweloper Sp. z o.o.Miękinia306065
1248Mnetwork Sp. z o.o.Lublin30647
1249Pan-Bud Sp. z o.o.Wolbórz302066
1250Spółka Mieszkaniowa Idol Sp. z o.o.Kraków302173
1251My House Deweloper Sp. z o.o.Lubartów3030918
1252Polttimo 2 Sp. z o.o.Bełchatów304279
1253Bygverk A. Ludwikowski sp.j.Wrocław303029
1254Tensec Sp. z o.o.Szczecin309190
1255Marynov Sp. z o.o.Lipno30477
1256Mtx Sp. z o.o.Warszawa304752
1257Apwork Sp. z o.o.Warszawa30111
1258Widak Engineering Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice30899
1259Sea Wind Polska Sp. z o.o.Gdynia303000
1260Ambrozja Sp. z o.o.Jankowice301869
1261Bpv-Projekt Sp. z o.o.Rogozino303173
1262Profil Technologie Gazownicze Sp. z o.o.Wrocław303576
1263Grupa Budowlana Goliat Sp. z o.o.Radom301665
1264Amnis Instalacje Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3011322
1265Hydro-Duo Sp. z o.o.Sulechów302123
1266Hamon Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski302225
1267General Controls Sp. z o.o.Wrocław301305
1268Remor-Corp. Sp. z o.o.Kraków302397
1269Optimum-Geo Sp. z o.o.Warszawa30185
1270Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Cembud Sp. z o.o.Chełm305352
1271Erstar Rybczyński sp.k.Łódź3010578
1272Anik Union Sp. z o.o.Kraków30808
1273Energia Silesia Sp. z o.o.Oborniki Śląskie30709
1274Techniprojekt Sp. z o.o.Wolica304365
1275Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Techmal Sp. z o.o.Gdańsk301787
1276Gf Projekt Investments Sp. z o.o.Sosnowiec303006
1277Geodezja Augustynowicz Sp. z o.o.Warszawa30217
1278Ambit Sp. z o.o.Suwałki30328
1279Eico Sp. z o.o.Poznań305337
1280Twoje Kw Sp. z o.o.Warszawa30341
1281Restormann Zakrzewski sp.k.Gdynia303566
1282Solaris Ventum Sp. z o.o.Warszawa303083
1283Max Tb Sp. z o.o.Polkowice302875
1284Inwestycje Pralnia Kroso Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk291937
1285Eurolux Sp. z o.o.Żary295807
1286Swg Sp. z o.o.Prusice296844
1287Mon - Tex Sp. z o.o. sp.k.Suchy Las299801
1288Exn Sp. z o.o.Warszawa291909
1289ALSECCO - Mieszkania i Domy Sp. z o.o.Szczecin29450
1290Tsm Osuszanie Budynków Szurgot sp.k.Poznań29872
1291Prib K2 Inżynieria Sp. z o.o. sp.k.Boników2918136
1292Elektronik Sp. z o.o.Gdańsk29791
1293Lines Architekci Sp. z o.o.Bydgoszcz295638
1294Geo-Kat Serwis Sp. z o.o.Warszawa291248
1295Fensterprof Sp. z o.o.Bydgoszcz291351
1296Eko-Home Sp. z o.o.Warszawa29269
1297Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp.j.Tomaszów Mazowiecki2916658
1298B.D. & Company Stroi Sp. z o.o.Częstochowa291423
1299Tartak Mexall Sp. z o.o. sp.k.Makowice296740
1300Constravia Sp. z o.o. sp.k.Poznań294641
1301Aspen Sp. z o.o.Wrocław292507
1302Grupa Pro Architektura Sp. z o.o.Łódź291030
1303Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Progress-Bud Bogdan Pliszka S.J.Płock2925146
1304ZWK Bautechnik Und Elektronik Sp. z o.o.Warszawa292217
1305Space Changer Sp. z o.o.Warszawa291222
1306Inplus Energetyka Sp. z o.o.Olsztyn2942395
1307Gineks Sp. z o.o. sp.k.Stara Huta291264
1308Mastro Sp. z o.o.Łódź293800
1309Bau-Haus.Vv Sp. z o.o.Wrocław294269
1310Profobet Sp. z o.o.Pruszcz Gdański299226
1311Posto Sp. z o.o.Warszawa294077
1312Fiap Technology Sp. z o.o.Oświęcim291250
1313George & Bud Sp. z o.o.Opole292404
1314E-Nexia Sp. z o.o.Warszawa291330
1315Budchal Sp. z o.o.Kolno2913348
1316Argaz R. i A. Niewiadomy sp.j.Lublin296580
1317Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. sp.k.Sosnowiec29107260
1318Promo - Bud Sp. z o.o.Opole29983
1319Kravbild Sp. z o.o.Lublin298054
1320Expert Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Dolice293338
1321Estata Sp. z o.o.Wrocław29422
1322Systemy Zabezpieczeń Technicznych Meritum Sp. z o.o.Gdańsk292044
1323Mel-Kan Sp. z o.o.Ryżki2917412
1324Olavia Sp. z o.o.Oława291508
1325Magic Development Sp. z o.o.Kalisz29467
1326Instalsystem Sp. z o.o.Mścice29710
1327Insta-Tel Sp. z o.o.Przyłęki2917957
1328Strus Development Sp. z o.o.Warszawa29843300
1329Erbud Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane i Usługowo Handlowe w Rzeszowie Sp. z o.o.Rzeszów29154
1330AB Technologie Sp. z o.o.Warszawa296196
1331Bik Pro Sp. z o.o.Bielsko-Biała29541
1332FIB Czwordon Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski294362
1333Voltformers Sp. z o.o.Warszawa291143
1334Lider-Bud Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki291148
1335Emsbit Sp. z o.o.Świdnik29671
1336RS Concrete Sp. z o.o.Wieliszew292370
1337Powersteel Sp. z o.o.Zielona Góra292568
1338BKC - Invest Bartosz Cichorek Tomasz Cichorek sp.j.Wasilków2947323
1339Abex Technologie Sp. z o.o. sp.k.Goczałkowice-Zdrój297728
1340Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini Stanisław i Józef Cechini - sp.j.Krynica-Zdrój29111642
1341Ronenberger Polska Sp. z o.o.Miasteczko Śląskie293831
1342Signaline Sp. z o.o.Warszawa2910902
1343Nowa Bud Sp. z o.o.Mielec29558
1344Export Sp. z o.o.Częstochowa298572
1345Hi-End Tech Sp. z o.o. sp.k.Kraków29802
1346Instal-Gaz Pawlak sp.k.Płock2910736
1347Piaskowa Góra Bernatowicz Jasiński sp.j.Poznań294496
1348Systems Center Sp. z o.o.Lublin29589
1349Sybilski, Wesoły And Partners Construction Sp. z o.o. sp.k.Wrocław295601
1350Deyot Sp. z o.o.Sosnowiec291298
1351Akonsult Sp. z o.o.Lipowo291306
1352Swem Sp. z o.o.Przemyśl291811
1353Modulart Sp. z o.o.Jaworze291839
1354Izofast Sp. z o.o.Wykno29567
1355Instytut Budownictwa Sp. z o.o.Wysoka2913499
1356Nad-Bud Invest Sp. z o.o.Skrzetuszewo297221
1357Przedsiębiorstwo Geodezyjne Abgeo Sp. z o.o.Jaczkowice29523
1358Podole Sp. z o.o.Kielce291544
1359Kobas Budownictwo Bmr Sp. z o.o.Wrocław298354
1360Mia Compani Sp. z o.o.Poznań291303
1361Dolnośląskie Biuro Projektowania Urbanistycznego Sp. z o.o.Wrocław292445
1362Karaga Systems Sp. z o.o.Kowale29427
1363Sosnostal Inż. Rafał Sosna Sp. z o.o.Gdańsk291488
1364Ewanders Sp. z o.o.Stargard29728
1365Zah II Sp. z o.o.Wrocław297285
1366Style Aks Sp. z o.o.Łódź29212
1367Mtis Sp. z o.o.Rybie292646
1368PBO Deweloper Ltd Leszno sp.k.Klonówiec2937718
1369Master Sp. z o.o.Pilchowice29379
1370Mw Tech Sp. z o.o.Legionowo293094
1371Euroef Sp. z o.o.Pruszcz Gdański291811
1372Enso - Orłowski, Szymczak sp.j.Szczecin2927387
1373Foton.Tech Sp. z o.o.Dąbrówka Wielkopolska294681
1374Std Sp. z o.o.Warszawa292034
1375Elsbud Sp. z o.o.Szczecin29460
1376Zis Świątek sp.j.Topola Mała2921456
1377Smulders Polska Engineering Sp. z o.o.Chocianów293764
1378Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Karpuk i Shliamin Sp. z o.o.Jelenia Góra294182
1379Instar Sp. z o.o.Warszawa283462
1380Shell House Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów286468
1381Art-Gastro Sp. z o.o.Kraków281441
1382Rs Dźwigi Sp. z o.o.Poznań284553
1383PM Partners Sp. z o.o.Warszawa2813085
1384Gkmtek Sp. z o.o.Szczecin282544
1385TELWENT Sp. z o.o.Staniszewo2814355
1386Radan Sp. z o.o.Gliwice2837888
1387Wykonawstwo Robót Wodno-Sanitarnych Bango sp.j. Sławomir Goszczycki, Zdzisław Banaszczak, Wojciech NowickiBrochocinek2827621
1388Marat Duo Sp. z o.o.Ząbki28525
1389Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pol-Mar Sp. z o.o.Bochnia281111
1390Firma Ratajczyk Sp. z o.o.Huta Łukomska286879
1391Charbud Development Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2824731
1392Balticbud Sp. z o.o. sp.k.Goleniów2837914
1393Erkon Projekt Sp. z o.o.Gdańsk28645
1394Gbs Development Sp. z o.o. sp.k.Kraków282282
1395Sinbud Sp. z o.o.Gdynia28278
1396Ikar Invest Sp. z o.o.Wrocław283189
1397Kozera Sp. z o.o.Miechów28523
1398Szymanowski.Net Sp. z o.o.Kiełpino2815643
1399AP Investment Sp. z o.o.Kraków287830
1400Marabud S.J.Warszawa2820840
1401Brobud Sp. z o.o.Zamość284740
1402Waldbud Sp. z o.o.Kościerzyna28197
1403Cvb Sp. z o.o.Skórzewo281387
1404Rkm Sp. z o.o.Toruń282176
1405Haus Konzept Sp. z o.o.Wilkowice285005
1406Sentec Sp. z o.o.Dobrzeń Wielki28925
1407Lechstal Sp. z o.o.Kobysewo28179
1408Zakład Automatyki i Pomiarów Pomat 2 Sp. z o.o.Opole28420
1409Triada Sp. z o.o.Gdynia28511
1410KMT Consulting Engineers Sp. z o.o. sp.k.Warszawa288344
1411Stadar Sp. z o.o.Oborniki285449
1412Silesian - Yachts Sp. z o.o.Gliwice28600
1413Geomiar 3D Sp. z o.o.Jarosław28430
1414Baars Sp. z o.o.Poznań289092
1415Glueck Sp. z o.o.Warszawa28688
1416Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych Bors, Flis, Kociński sp.k.Kiełczów2840485
1417Seltom Sp. z o.o. sp.k.Iwiny284713
1418Dom-Bud M.Szaflarski Sp.J.Kraków28402233
1419Sonnex Sp. z o.o.Sokółki2813928
1420Pbt Radbud Sp. z o.o.Częstochowa281774
1421Strabud Sp. z o.o.Dobrzejowice284259
1422Mk Budowlani Sp. z o.o.Częstochowa282124
1423Architektura i Rachunkowość Arra - Sp. z o.o.Wrocław28310
1424Abp Montage Sp. z o.o.Łańcut285612
1425Invest Steel Sp. z o.o.Olkusz288499
1426Cadastre Sp. z o.o.Biała Podlaska28558
1427Multikon Sp. z o.o.Bielsko-Biała282958
1428Seguro Sp. z o.o.Sosnowiec289830
1429Akropol Poznań 2 Sp. z o.o.Luboń2811121
1430Eko-Inwestycja Sp. z o.o.Sulejówek286592
1431Rezler Development Sp. z o.o. sp.k.Turek284172
1432Kanwod Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra2814534
1433Techlab A.Ostrzyżek, B.Chmielowski sp.j.Warszawa2811378
1434Bandura Sp. z o.o.Warszawa281441
1435Metrabud Sp. z o.o.Wrocław281162
1436Łucbud Sp. z o.o.Borki281809
1437Eltrad Sp. z o.o.Biała Podlaska28467
1438Mjwb Company Sp. z o.o.Warszawa28202
1439Avgeo Sp. z o.o.Chorzów282052
1440Roslan Dom Development Sp. z o.o. sp.k.Henryków-Urocze281039
1441Js Consult Sp. z o.o.Mysłowice285789
1442Firma Realizacyjna Bazet Sp. z o.o. sp.k.Pawłowice2811032
1443Cub4u Sp. z o.o.Wrocław28850
1444Family House Inwestycje Sp. z o.o.Poznań281383
1445Zakład Instalatorstwa Sanitarnego i C.O. Młynarscy Sp. z o.o.Gliwice283049
1446Dekorex Sp. z o.o.Ksawerów283996
1447Dentino Sp. z o.o.Przemyśl286236
1448Pth Sp. z o.o.Warszawa285145
1449TM - Inżynieria Sp. z o.o.Warszawa287523
1450Event Teletechnika Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk28883
1451Akropol Inwestycje 11 Sp. z o.o.Luboń283744
1452Firma Budowlana Polcone Sp. z o.o.Malbork28841
1453Lucatel Provider Sp. z o.o.Gdańsk283818
1454El-Rob Sp. z o.o.Regut286889
1455Newater Sp. z o.o.Gdańsk28616
1456Invel Sp. z o.o.Kielce28928
1457Davon-Iz Sp. z o.o.Gdynia28783
1458Swój Dom Sp. z o.o.Krosno2815416
1459Mkd Sp. z o.o.Tarnów283929
1460Bt Ecotech Sp. z o.o.Wiślina281509
1461Wiscom Sp. z o.o.Olsztyn283161
1462Protect Tadeusz Cisek i Wspólnicy sp.k.Warszawa2812741
1463Bogmat Budownictwo Sp. z o.o.Świecie281983
1464MJP Projekt Sp. z o.o.Kraków281655
1465Klimax Sp. z o.o.Częstochowa281664
1466Zarbau Sp. z o.o.Morzyczyn283362
1467Phu Wat Sp. z o.o.Kąkolewo28482
1468Bajda Sp. z o.o.Częstochowa281021
1469Pol-Mal Bis Sp. z o.o.Kraków28424
1470B&K Construkt Sp. z o.o.Kraków28543
1471Elektrobiuro Sp. z o.o.Bochnia282016
1472Elitel Sp. z o.o.Warszawa283080
1473Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Pomiar Sp. z o.o.Szczecin283676
1474I&P Bud Sp. z o.o.Rzeszów281085
1475One World Solution Sp. z o.o.Lublin28361
1476Rp Work Sp. z o.o.Ząbki281872
1477Art Architekci Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk282024
1478Geodezja Na 100 Procent Sp. z o.o.Kaczory28341
1479Maks- Bud Sp. z o.o.Wrocław281794
1480Energo Lider Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski28161
1481Jmr Instalacje Sp. z o.o.Tychy283950
1482Vp Projekt Sp. z o.o.Płock285892
1483Platinum Concept Sp. z o.o.Warszawa28801
1484Global Invest Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk2818671
1485Akpol Inwestycje Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki2810352
1486Przedsiębiorstwo Budowlane Mir Sp. z o.o. sp.k.Modrzewie2817708
1487Life-Bud Sp. z o.o.Krzeptów283044
1488Matejko & Wesoły Biuro Projektowe Sp. z o.o. sp.k.Wrocław283537
1489Biuro Usług Geodezyjnych i Projektowych Kodem Sp. z o.o.Pruszcz Gdański281166
1490Navishipproject Sp. z o.o. sp.k.Wrocław286458
1491AZPRO Sp. z o.o.Bydgoszcz283335
1492Gomix Sp. z o.o.Bielsko-Biała289112
1493Lokgaz Sp. z o.o.Lusówko2810863
1494Koncept Sp. z o.o.Gdańsk28461
1495BUDOMATEX S.A.Siedlce28125144
1496Rogowski Invest sp.k.Białystok281735
1497Dom-Serwis Sp. z o.o.Jaworzno273028
1498Eltechnics Sp. z o.o.Konin2712189
1499Agroprojekt Sp. z o.o.Pruszków27723
1500Geoinvest Szymon Wieczorek Sp. z o.o.Poznań27973
1501Atectis Sp. z o.o.Ruda Śląska27771
1502Salem Building Sp. z o.o.Lublin273238
1503Insomnia Capital Sp. z o.o.Katowice274803
1504In Loft Sp. z o.o.Lublin274469
1505Malowanielinii.Pl Sp. z o.o.Wrocław2711562
1506Odwierty Geologiczne Sp. z o.o.Nieznanice27628
1507Nl Solar Sp. z o.o.Rzeszów272492
1508Solidstatik Sp. z o.o.Łódź272516
1509Idstudio Sp. z o.o.Warszawa271808
1510Nazbud Invest Sp. z o.o.Wrocław274429
1511Kolsystem Sp. z o.o.Katowice27289
1512Geo-Komplex Sp. z o.o.Warzymice272618
1513Savona Project Sp. z o.o.Tarnów274667
1514Instec Sp. z o.o.Poznań272159
1515Lux Dom Instalacje Sp. z o.o. sp.k.Lublin271900
1516Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o.Zielonka27144715
1517Odserca Sp. z o.o.Lublin271714
1518Sk Line Sp. z o.o.Wrocław27171
1519Pick Pack Polska Sp. z o.o.Warszawa277822
1520Nowe Pogodne Sp. z o.o. sp.k.Chojnice2727274
1521Nordrys Sp. z o.o.Szembekowo271506
1522Roko Budownictwo Sp. z o.o.Limanowa274058
1523Hydro Instal Sp. z o.o.Bukowno27974
1524Dd Architekci Sp. z o.o.Katowice27312
1525Home Development Sp. z o.o.Krępice274150
1526Suchocki sp.k.Chwaszczyno2712402
1527Scaffolding Huragan Sp. z o.o.Rywałd276364
1528M & S Kaplan Sp. z o.o.Śrem27386
1529Nowrem Group Daniel Łata sp.k.Jaworzno2724884
1530New System G11 Sp. z o.o. sp.k.Wrocław271205
1531Stahlconst Sp. z o.o.Wrocław273174
1532Spółdzielnia Usług Wodno-Kanalizacyjnych Produkcji Rolnej i Handlu ROLWODSkołyszyn277227
1533J. MON - POL Sp. z o.o.Tychy277666
1534Wadoma W. Małkowiak, W.Bodziony sp.k.Podrzecze2785770
1535Building Products Distribution Budownictwo Sp. z o.o.Olsztyn27367
1536Broda Bau Sp. z o.o.Skołoszów274950
1537Romgos Sp. z o.o. Engineering sp.k.Jarocin2763740
1538Progea Sky Sp. z o.o.Kraków27846
1539Eurokan Sp. z o.o.Sośnicowice274780
1540Sd Adamek Sp. z o.o.Topola-Osiedle277736
1541Pro-Lid Sp. z o.o.Mąkowarsko27392
1542Eltim Sp. z o.o.Kraków271599
1543NAMI Sp. z o.o.Zieleń273299
1544K.N.I. Instalacje Dla Domu Sp. z o.o.Bielsko-Biała271152
1545Wrogeo Marek Jędrzejczak sp.k.Wrocław272606
1546Elento Sp. z o.o.Wrocław271431
1547Electrimo Sp. z o.o.Leszno27679
1548Aim-Automation Sp. z o.o.Poznań273158
1549Jaruga Design Sp. z o.o.Gdańsk276997
1550Wk Architekci Sp. z o.o. Sp.k.Swarzędz272084
1551Pp-Trade Sp. z o.o.Warszawa277187
1552Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. sp.k.Przystajń274677
1553W & B Invest Sp. z o.o.Bełchatów277398
1554Manufaktura Architektury Sp. z o.o.Kraków27520
1555Zakład Ogólnobudowlany Remeco R. Waszczuk, T. Waszczuk sp.j.Wilków2711399
1556Abak Technologie Sp. z o.o.Lublin271454
1557Tech-Mal Sp. z o.o.Nowa Wieś27841
1558Przedsiębiorstwo Produkcyjne I Projektowo-Wykonawcze Egri-Bud Sp. z o.o.Warszawa27886
1559Jakosta P.S.A.Żerniki Wrocławskie279946
1560Aldom Sp. z o.o.Zalesie Górne272608
1561Jaschke Hartwich Bernhardt Inżynierowie Sp. z o.o. sp.k.Szczecin272997
1562Rbr Sp. z o.o.Opatówek271708
1563Barcono Sp. z o.o.Sopot27806
1564Toptek Sp. z o.o.Wrocław278401
1565Roben Automotive Sp. z o.o. sp.k.Równe272718
1566Kozłowski - Projekt Sp. z o.o.Szczecin273261
1567Servermaster Sp. z o.o.Jelenia Góra2711817
1568Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Ebenista Sp. z o.o.Pruszcz Gdański271031
1569Jeliński Sp. z o.o.Korzenna274659
1570Kdk Ipsel Sp. z o.o.Bydgoszcz27350
1571Kjm Budownictwo Sp. z o.o.Brwinów271363
1572Tsg Sp. z o.o.Chrzanów276058
1573Kariera Na Plus Sp. z o.o.Szczecin276383
1574Instal-Perfekt Plus Sp. z o.o.Leszno276847
1575Budmaks Sp. z o.o.Izbica271038
1576Rustam Bud Sp. z o.o.Szczecin273842
1577Megapolis 4 Osiedle Ozon Sp. z o.o. sp.k.Kraków2723177
1578Bildion Group Sp. z o.o.Warszawa272822
1579Lamark Sp. z o.o.Wrocław276233
1580RWK Inżynierowie Sp. z o.o.Warszawa272521
1581Medsan Sp. z o.o.Warszawa276669
1582Oklconstructiongroup Sp. z o.o.Nowa Dęba279831
1583APS Automatyka Przemysłowa Serwis A. I E. Durańscy, Z. I M. Gmaj S.J.Pruszków2719397
1584Wwja Sp. z o.o. sp.k.Poznań271908
1585Investrem Sp. z o.o.Konin272381
1586Bydgoskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ogbud Sp. z o.o.Bydgoszcz2722918
1587Techmar Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa2711487
1588Dompol L.Więckowski, B.Raszewski sp.j.Łomianki278789
1589Kompleks Remont Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza272848
1590Hybrid Energy Sp. z o.o.Zabrze273564
1591Am-Elektron Sp. z o.o.Katowice271775
1592Wako Energy Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski273004
1593Inwest Com Sp. z o.o. sp.k.Poznań276728
1594Drog-Tech Sp. z o.o.Lublin272134
1595New Building Sp. z o.o.Mysłowice2712146
1596Control Project Industry Sp. z o.o.Katowice2723146
1597Meraeng Sp. z o.o. sp.k.Siemianowice Śląskie263152
1598Elektrobud Mateusz Czerniak sp.k.Konin264302
1599Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k.Mysłowice2610495
1600Pro Invest Sp. z o.o.Strzelce Opolskie261127
1601Bark Sp. z o.o.Warszawa261194
1602G&S Serwis Sp. z o.o.Skrzeszowice261280
1603Maxbud Gliwice Sp. z o.o.Gliwice261122
1604Green Place Sp. z o.o.Nowy Prażmów262636
1605Stilde Sp. z o.o.Psary261476
1606Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Drominex Sp. z o.o.Bydgoszcz263968
1607Md Property Consulting & Partners Sp. z o.o.Stary Wołów26762
1608Malmac Sp. z o.o.Lublin264285
1609Power-Gas Technika Sp. z o.o.Wilczopole265370
1610Robo-Kop Polska Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne2622428
1611Dorbud Rabeko Majewski sp.j.Szczecin2626867
1612Antczak-Avenir Nieruchomości Alexei Ivachtchenko sp.j. sp.j.Kalisz263532
1613Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Klima - Tech Sp. z o.o.Uciechowice26402
1614J&A Invest Sp. z o.o.Śrem26591
1615Construccion Sp. z o.o.Wrocław261985
1616Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o.Wrocław2629082
16174Ma S.A.Rzuców263026
1618Napinanapolska Sp. z o.o.Warszawa26642
1619Santech Sp. z o.o. sp.k.Nowogard2610361
1620Installex Sp. z o.o.Dębica261857
1621Rm Projekt Electric Sp. z o.o. sp.k.Wrocław261206
1622Cognita Sp. z o.o.Białystok26671
1623Spółdzielnia Rzemieślnicza Malarzy i Budowlanych DekoracjaKraków26303
1624Nbm Technologie Mroczka i Wspólnicy sp.j.Częstochowa261519
1625Ekostar Piotr Golik, Krzysztof Buczyński sp.j.Warszawa2611148
1626Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o.Zabrze2653556
1627Sao Architecture Sp. z o.o.Kraków2612964
1628Maraba Sp. z o.o.Gdynia26440
1629Asbud Sp. z o.o.Gronów2680614
1630Eleks - Janusz Kosiorek sp.j.Warszawa26105205
1631Instytut Ekonomiki Przestrzeni Sp. z o.o.Kraków26396
1632SMT Sp. z o.o.Warszawa263050
1633Invest House Łukasz Chróścicki i Robert Wolak sp.k.Kobylnica2644165
1634Lewandowska Sp. z o.o. sp.k.Złotkowo26262499
16354Robot Sp. z o.o.Kęty262704
1636Eurostone Group Sp. z o.o. sp.k.Toruń2645501
1637Stanex Siuta - Romańczyk sp.k.Biała Niżna267075
1638Fire Security Systems Sp. z o.o.Bielsko-Biała262188
1639Bokra-Bud Sp. z o.o. sp.k.Żywiec261028
1640A.R.S. - Developer Boguszewski sp.j.Zielonka2610587
1641Nahajowski Group Sp. z o.o.Wrocław26183
1642Vento-Klima Sp. z o.o.Sosnowiec262495
1643Magbruk Sp. z o.o. Sp. z o.o.Jankowo Gdańskie261350
1644Tech Polska Sp. z o.o.Milanówek262407
1645Netria Sp. z o.o.Bydgoszcz262450
1646Megalit System Sp. z o.o.Połaniec267002
1647Fp-System Sp. z o.o. sp.k.Osieczna268822
1648Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Krajan - Sp. z o.o.Wiśniewa26564
1649Spinbud A Sp. z o.o.Chorzów266875
1650Tbv sp.k. W. Dzioba, P. BieleckiLublin267863
1651Ct Sport Sp. z o.o.Poznań266148
1652Alex Sp. z o.o.Wrocław261026
1653Investelektro Sp. z o.o.Łomża266616
1654Megapolis 2 Osiedle Ozon Sp. z o.o. sp.k.Kraków26114436
1655IBS Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2612712
1656Condensa Berliński sp.k.Warszawa265192
1657Maad-Projekt Sp. z o.o.Wrocław261533
1658Instal Ryki Sp. z o.o.Ryki263800
1659Skorbud - Zygmunt Skorupiński i Wspólnicy - sp.j.Bydgoszcz2633434
1660Craftbud Sp. z o.o.Bełchatów261723
1661Geoprofil Sp. z o.o.Poznań26300
1662Smj Systems Sp. z o.o.Plewiska26531
1663Mp-Projekt Inżynieria Ruchu Sp. z o.o. sp.k.Marki261735
1664Natura Resort Sp. z o.o.Poznań2613173
1665Aseka Sp. z o.o. sp.k.Katowice267965
1666Prot - Imex Sp. z o.o.Warszawa265067
1667Panda Wywózki Sp. z o.o.Wrocław261298
1668Platinum Park Sp. z o.o.Stargard2681419
1669Intec Plan Sp. z o.o.Janów26301
1670GT Poland LTD. Sp. z o.o.Gdańsk2611988
1671Bartom - Projektowanie, Nadzory, Kontrole Techniczne w Zakresie Dróg i Mostów Sp. z o.o.Stara Wieś26139
1672Dan-Instal Sp. z o.o.Ręboszewo264547
1673Hakobyan Company Sp. z o.o.Lublin261359
1674Galma Sp. z o.o.Dzierżoniów263411
1675HB Dom Sp. z o.o.Gdynia266703
1676Copco Dynamic Sp. z o.o.Katowice261565
1677Saymon System Company Sp. z o.o.Gdańsk26163
1678Firma Projektowo - Usługowa Kontur Sp. z o.o.Poznań263435
1679Panatel Sp. z o.o.Warszawa26199
1680MK - Budowy Sp. z o.o.Tyniowice2612406
1681Syntax Sp. z o.o.Warszawa267049
1682Rwm Sp. z o.o.Nowy Sącz261149
1683Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki Sp. z o.o.Gdańsk2692965
1684Bentli Sp. z o.o.Świdnica262120
1685Pomorskie Centrum Technologiczno Badawcze Sp. z o.o.Gdynia261219
1686Brd Project & Consulting Sp. z o.o.Łódź26381
1687Gamma Metal Sp. z o.o.Rakoniewice266718
1688Hrca Sp. z o.o.Warszawa2613071
1689Bikeuniverse Sp. z o.o.Myślenice262295
1690Geotechnical Consulting Office Sp. z o.o. sp.k.Szczecin266310
1691Port Sp. z o.o.Żywiec2617307
1692Nowex Stalowa Wola Sp. z o.o.Stalowa Wola26338
1693Casa Sp. z o.o.Warszawa264777
1694Pracownia Projektów Wielobranżowych Sp. z o.o.Zabrze261069
1695Filger Sp. z o.o.Wrocław2621443
1696Utk Serwis Sp. z o.o.Piaseczno26583
1697Groko Sp. z o.o.Białystok265046
1698Bausmart Sp. z o.o.Lublin261172
1699Meron Tadeusz Meronk sp.k.Gdańsk2649939
1700Derome Construction Sp. z o.o.Bydgoszcz251460
1701Dyvis&Partner Sp. z o.o.Spalona25922
1702Kaba Property Sp. z o.o. sp.k.Międzyrzecze Górne258423
1703A & B Consulting Sp. z o.o.Chrząstowo252407
1704Tarbau Majchrzyk, Staszewski sp.j.Tarnowskie Góry252452
1705Bazukastudio Sp. z o.o. sp.k.Kraków253240
1706Venti Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz2513589
1707A&S Bud-Master Sp. z o.o.Lublin252778
1708Aneks Sp. z o.o.Wólka Niedźwiedzka255047
1709Mr Rodek sp.j.Warszawa257026
1710Seravi Sp. z o.o.Hadykówka251821
1711Geomechanika Sp. z o.o.Kraków252707
1712Dantex Holding Sp. z o.o.Warszawa25702671
1713El-Seco Sp. z o.o.Strzelce Opolskie25997
1714Fresh Air Sp. z o.o.Poznań253069
1715Arp Manecki Architekci Sp. z o.o.Kraków254317
1716Apro Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A.Gdańsk254384
1717Equitas.Pl Sp. z o.o.Kraków257093
1718PPE Sp. z o.o.Lubliniec251888
1719Geo-Gis-Projekt Sp. z o.o.Nowogard252629
1720Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Bielawa Sp. z o.o.Bielawa2516158
1721Subotech Sp. z o.o.Wrocław251124
1722Akcept Polska Sp. z o.o.Szczecin258929
1723AKE Systemtechnik Polska Sp. z o.o.Katowice2510393
1724Ikm Instal-Klima-Montaż S.A.Kraków25903
1725Kabbud Bojanowski sp.k.Toruń257024
1726Eltom Sp. z o.o.Chojnice255711
1727Leparo Sp. z o.o.Bydgoszcz25661
1728Axis Grupa Geodezyjna Sp. z o.o.Piekary2514116
1729Stawo Sp. z o.o.Krosno25525
1730Krisbram Bramy Segmentowe Sp. z o.o.Leszno253760
1731Biłas Bau Technik Sp. z o.o.Węgorzewo25467
1732Reinbud Sp. z o.o.Gdynia254287
1733Maan Inwestycje Sp. z o.o.Reguły252108
1734Elektromonter Z. i A. Gawałko sp.j.Ciechanów2511028
1735P.U.S.h. Pro - Aqua A.M.M. Jaskóła S.J.Staszów2517303
1736Mmm Sp. z o.o.Świnoujście25250
1737Adexsystem Sp. z o.o.Warszawa258260
1738RPV Sp. z o.o.Sobawiny252666
1739KM - TECH Sp. z o.o.Świecie2514472
1740Microair Sp. z o.o.Świdnica2510817
1741Budoprimex Budownictwo Sp. z o.o.Sosnowiec258605
1742Ts Cert Sp. z o.o.Gdańsk253265
1743Ff Sp. z o.o.Lublin251403
1744Rest Kowalski, Rydlichowski sp.j.Toruń2527773
1745Tech-Energy Sp. z o.o.Warszawa251519
1746Mostostal Zabrze S.A.Gliwice25110542
1747Mts Sp. z o.o.Dąbrówka252086
1748Neo - Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik sp.j.Warszawa2535015
1749Bonus Sp. z o.o.Świdnica251319
1750Dawlud Sp. z o.o.Sieradz25294
1751Odra Architekci Sp. z o.o.Wrocław252068
1752I2net Sp. z o.o.Komorniki251050
1753Eko Invest Sp. z o.o. sp.k.Chojnice257882
1754Zakład Robót Elektroenergetycznych Sp. z o.o.Koluszki25414
17553 House Development Sp. z o.o. sp.k.Lubin251472
1756Ftm Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna255118
1757Studio Projektowe Spart - Instalacje Sanitarne Sp. z o.o. sp.k.Kalety251627
1758Mk Sp. z o.o.Wrocław25275
1759Wyburzenia M.Kwiatkowska Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski257299
1760Grupa Przedsiębiorstw Robót Drogowych Sp. z o.o.Mrągowo25856
1761Firma Dardom Żakiewicz sp.j.Augustów2532764
1762Ws Budownictwo Sp. z o.o.Łódź251703
1763Aw Invest Sp. z o.o.Izabelin C251480
1764Port Pracownia i Studio Architektury Sp. z o.o.Wrocław252927
1765Duramex Sp. z o.o.Borkowo2519091
1766Ziem - Bud Sp. z o.o.Łódź2510799
1767Multiinstal Sp. z o.o.Natalin253660
1768Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik C. Cebela, R. Żywiecka sp.j.Gdańsk254547
1769From-Bud Sp. z o.o.Warszawa255962
1770Fireproof Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Pawlak Lechowicz sp.k.Poznań253580
1771Grupa Mds Sp. z o.o.Kielce251667
1772BSD’ SIGN Sp. z o.o. S.K.Poznań252911
1773Tomasz Sawczyn sp.k.Wrocław2515647
1774Geoxx Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn253833
1775Bmg Grupa Sp. z o.o. sp.j.Kostrzyn nad Odrą2512792
1776Va-Va Tsl Sp. z o.o.Warszawa253895
1777Kasja-Bud Sp. z o.o.Mosty25649
1778Techkop Sp. z o.o.Paniówki25294
1779Green Team Sp. z o.o.Piaseczno252678
1780Integre Sp. z o.o.Gliwice25477
1781Genera Energy Sp. z o.o.Warszawa25734
1782In Altum Sp. z o.o.Katowice254785
1783Elektrowent Sp. z o.o.Piła251387
1784Solidne Budowanie Sp. z o.o.Brzeg Dolny251517
1785Nowy-Taras Sp. z o.o.Palędzie251483
1786Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o.Wrocław2529077
1787Lnw Polska Sp. z o.o.Żyraków256219
1788Iwlan Sp. z o.o.Włocławek25274
1789Polska Grupa Projektowo Wykonawcza Sp. z o.o.Warszawa253218
1790Tam-Ua Sp. z o.o.Warszawa251154
1791A.L.Renov Sp. z o.o.Rzeszów251332
1792Viabud Sp. z o.o.Wrocław25115
1793Gosur Sp. z o.o.Gdynia25951
1794S Mont Sp. z o.o.Katowice255066
1795Ruka Sp. z o.o. sp.k.Szczecin251555
1796Sipbud Sp. z o.o.Ludwinów251843
1797Remex-1 Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki2539469
1798Arte Engineering Sp. z o.o.Warszawa254203
1799Itel Energy Sp. z o.o.Wrocław252043
1800Elmakon Sp. z o.o. SP.K.Szczecin252723
1801Drol Sp. z o.o.Lublin25557
1802Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A.Skawina2589492
1803Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Polers A.Kaczmarek i S-Ka sp.j.Chojnów256630
1804Chłód Cooling Center Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski257283
1805Convergint Technologies Poland Sp. z o.o.Warszawa2518051
1806Bloch Sp. z o.o.Bartąg253510
1807Gc - Elektro Bis - Sp. z o.o.Zielona Góra252889
1808Biuro Projektowe Konstruktor Sp. z o.o.Szczaniec25141
1809Opol-Ska Sp. z o.o.Opole25385
1810Senterum Sp. z o.o.Kraków25250
1811Apollo Spirit Sp. z o.o.Warszawa25857
1812Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych Jaf Sp. z o.o.Rybnik252190
1813Svedpol - Nieruchomości Sp. z o.o.Kielno258832
1814Beto Sp. z o.o.Zakręcie2514338
1815Eko Trend Inwest Sp. z o.o.Opacz-Kolonia25887
1816SBS Engineering Group Sp. z o.o.Kraków2511602
1817Gregor Sp. z o.o.Majdan Górny25824
1818Timm Sp. z o.o.Łódź25762
1819Geosystem3d Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój251629
1820Leopard - Bud Sp. z o.o.Gozdów2516805
1821Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Gór-Pis sp.j. Paweł Góral i WspólnicyZąbki2435317
1822Pixel Bud Volodymyr Zatserkovnyi sp.k.Poznań24926
1823Dachmar Sp. z o.o.Konin241758
1824Coza Studio Sp. z o.o.Rzeszów24300
1825Grójeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Grójec244660
1826Michbud Sp. z o.o. Elewacje sp.k.Mińsk Mazowiecki241227
1827Connthink Instal Sp. z o.o.Gdańsk2413026
1828Vector Sp. z o.o.Jarosław241691
1829Partum T. Machniewicz, R. Iwanina sp.j.Czerwionka-Leszczyny246132
1830Alpitechnika Sp. z o.o.Łętownia24237
1831Providia Sp. z o.o.Nowa Wieś Złotoryjska241625
1832Hansa-Invest Sp. z o.o.Konin244658
1833Arche Sp. z o.o.Wrocław241386
1834Rams Boards Sp. z o.o.Mielec247102
1835Universal - Bau Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski241358
1836Karsus Sp. z o.o.Gdańsk241711
1837Horizone Studio Sp. z o.o. sp.k.Kraków245869
1838Fram Sp. z o.o. sp.k.Kościan242048
1839Hydro Spaw Sp. z o.o.Gniezno242167
1840Link Sp. z o.o. sp.k.Poznań2412327
1841Żurawie Wielkopolska Sp. z o.o.Tulce248942
1842Ls Projekt Pracownia Architektoniczna Sp. z o.o. sp.k.Wrocław242032
1843Nowator Invest Sp. z o.o.Łódź2413425
1844Alsolo Sp. z o.o.Łysomice242207
1845Epcm Sp. z o.o.Katowice24410
1846Invest Smart Paweł Tudaj Małgorzata Tudaj sp.j.Przysietnica242465
1847EKOSERWIS BP Sp. z o.o.Biała Podlaska2411466
1848Talpa Sp. z o.o.Płock241970
1849Artservis Group Sp. z o.o. sp.k.Konin241556
1850Maskiner Pro Sp. z o.o.Lublin245003
1851Instpol Sp. z o.o. sp.k.Słomowo24829
1852ART - ROX Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn2410894
1853Esprim Sp. z o.o.Katowice246025
1854Hs Budownictwo Bis Sp. z o.o.Białystok241242
1855Apartamenty Bronowicka 5 Ekomix Sp. z o.o. sp.k.Kraków2439623
1856Investment - Bud Sp. z o.o.Chełm241198
1857Atp Krakow Sp. z o.o.Kraków247055
1858Direct Retail Sp. z o.o. sp.k.Warszawa241795
1859Serwis Wyrobów Preizolowanych Tomasz Filipiak Sp. z o.o.Łódź243748
1860Dommark Nieruchomości Sp. z o.o.Rawicz242040
1861Proinsol Sp. z o.o. sp.k.Kraków246441
1862Gw Invest Sp. z o.o.Wrocław249799
1863PHU Sprzęt Kula Zieliński sp.k.Jankowice249419
1864Oz World Sp. z o.o.Wrocław241876
1865Akropol Poznań 6 Sp. z o.o.Luboń2413108
1866Armax Sp. z o.o.Starachowice242355
1867Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j.Słupsk2421692
1868Gr Visio Sp. z o.o. sp.k.Tarczyn241247
1869Sw Investment Sp. z o.o.Opole2478
1870Renegia 1 Sp. z o.o.Opole24444
1871Pwr Budownictwo Sp. z o.o.Wrocław24473
1872Antoni Elewacje Sp. z o.o. sp.k.Łódź244635
1873Mts sp.j. T.Sternik - M.SternikLubartów2421105
1874Globalrnd Sp. z o.o.Łódź249106
1875Stok Developer Sp. z o.o.Otwock242172
1876Milart Sp. z o.o. - Stabłowice sp.k.Wrocław2441828
1877Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych Alit Sp. z o.o.Kraków2411020
1878Abens Sp. z o.o.Kobylnica24294
1879Rws Klimatyzacja Sp. z o.o.Kukowo24550
1880Better Sp. z o.o.Lubsko241381
1881Asproterm Sp. z o.o.Kraków2416440
1882VHB Investment Sp. z o.o.Studzianki241517
1883Zicom Networks Sp. z o.o.Tarnów243964
1884Zakład Usług Geodezyjnych Sp. z o.o.Warszawa24836
1885Boldo Sp. z o.o.Warszawa241505
1886Stargel Sp. z o.o.Kraków241684
1887Brooklyn Corp Sp. z o.o.Pruszków241736
1888Ledox Instalacje Sp. z o.o.Wilkowice243600
1889TDEC Group Sp. z o.o.Skawina2430497
1890Warbud Inwestycje Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski24679
1891Tacakiewicz Ferma Kresek Sp. z o.o.Poznań2423646
1892Rs Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o.Wiry242173
1893Abd-Sc Sp. z o.o.Łódź241042
1894Tk-Instalbud Sp. z o.o. sp.k.Wiatrowo-Las2410285
1895Energo-Linia Maciążek sp.j.Warszawa249775
1896Heliosenergia.Pl Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice247731
1897Pagma Projekt Sp. z o.o.Łódź242379
1898Elprim HV Sp. z o.o.Oleśnica245312
1899ERPE Sp. z o.o.Wrocław243619
1900Euromonter Sp. z o.o.Radzyń Podlaski241248
1901Frbud Sp. z o.o.Brzesko2443951
1902Studio Ston Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski242335
1903Mar-Bak Sp. z o.o.Żelazowice241509
1904Firma Budowlana Efak Andrzej Kotecki sp.j.Gdańsk247368
1905Foi Group Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski24410
1906Feinor Sp. z o.o.Poprężniki24437
1907Nuvo Rent Sp. z o.o.Warszawa244804
1908Elektro-Lines Sp. z o.o.Przemyśl243936
1909Virtual Ship Sp. z o.o.Szczecin242516
1910Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe Zam Sp. z o.o.Elbląg24173
1911Eneron Sp. z o.o.Międzychód241364
1912Sbp Kraków Sp. z o.o. sp.k.Kraków243315
1913Dm-Invest Sp. z o.o.Wrocław24499
1914Inde Sp. z o.o.Rzeszów242905
1915Tms Sp. z o.o.Koszwały24519
1916Obd Sp. z o.o.Kraków242826
1917System Sp. z o.o.Gdynia241668
1918Dwape Sp. z o.o.Warszawa241624
1919Pawlak Security Systems Sp. z o.o. sp.k.Opole242445
1920Restudio Jacaszek Architekci Sp. z o.o.Gdańsk241639
1921Dromobud Sp. z o.o.Białystok245456
1922Jota Sp. z o.o.Lublin2411170
1923Instalatorstwo Sanitarne i Gazowe Sp. z o.o.Bielsko-Biała242602
1924Chomtech.Pl Sp. z o.o.Kraków247823
1925Nplace Sp. z o.o. sp.k.Poznań242653
1926A-Z Budowa Sp. z o.o.Lublin241608
1927Pomorska Spółka Inżynierska Bellpol Sp. z o.o.Koszalin24644
1928Atlas Global Technology Polska Sp. z o.o.Kraków24527
1929Skip Group Żwawiak sp.k.Poznań246495
1930Eurodomplus Sp. z o.o.Ozimek24746
1931Ap Vision Sp. z o.o.Dąbrowa241674
1932Abak Sp. z o.o. sp.k.Płock241811
1933Hs Dom Sp. z o.o.Rumia249900
1934Jwd Development Sp. z o.o.Gdańsk242916
1935Marwid Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk24790
1936Firma Handlowo-Usługowa Wanta Piotr ZębolJordanów2495932
1937Rack Service Sp. z o.o.Rawicz2415536
1938Orionbud Sp. z o.o.Szczecin245965
1939Smart Pipes Sp. z o.o.Przemyśl245258
1940Luxlia Sp. z o.o.Wrocław24564
1941Terlikowski Sp. z o.o.Wyszków244323
1942Robyg Wpb Sp. z o.o.Warszawa2477853
1943Gio Energy Sp. z o.o.Kletnia24559
1944Zakład Usług Dźwigowych Remdźwig M.Bąkowski, J.Krężoch sp.j.Gdańsk247783
1945Natpol Robi Sp. z o.o.Borowa24832
1946Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Ogólnobudowlanych Zbigniew Szydlik Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza246637
1947Eco-Plus Sp. z o.o.Rybnik24778
1948Concept Sp. z o.o.Dzierżoniów248315
1949SPDV Sp. z o.o.Kraków242485
1950Conceptum Sp. z o.o.Wyszogród24612
1951Korporacja Budownictwa i Nieruchomości Graden Sp. z o.o.Lublin245972
1952Tectum Sp. z o.o.Złotoria24532
1953Budomont Inwest Sp. z o.o.Warszawa241686
1954Polturk Investment Sp. z o.o.Lublin241587
1955Mj-Geo Sp. z o.o.Szczecin24211
1956Petrostal Sp. z o.o.Bąkowo2413167
1957Piuk i Gaweł - Ceramika Sp. z o.o.Węglówka248459
1958Bbw Sp. z o.o.Dębica241364
1959Nature Sp. z o.o.Lipno2317532
1960Smp Electric Sp. z o.o.Rzeszów231286
1961Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o.Warszawa23157251
1962Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.Lubawa236944
1963Trend Projekt Sp. z o.o.Mokry Dwór2318786
1964OPA Sp. z o.o.Wrocław2310664
1965Gis Land Sp. z o.o.Warszawa232206
1966Concord Engineering Poland Sp. z o.o.Katowice23505
1967FLUOR S.A.Gliwice23286636
1968Diabud Sp. z o.o.Koszalin23141
1969Wektor Biuro Geodezyjne Sp. z o.o.Jelenia Góra23894
1970Natravi Sp. z o.o.Przemyśl2315424
1971Gromar Sp. z o.o.Piaseczno231091
1972Km-Construction Sp. z o.o.Warszawa23565
1973Semo Projekt Sp. z o.o.Kraków23507
1974Horożanieccy Sp. z o.o.Zielona Góra238889
1975Knb Invest Sp. z o.o.Bydgoszcz23602
1976Bikoret Sp. z o.o.Rybnik23458
1977M3 Plus Sp. z o.o.Poznań231343
1978EM - Consulting Sp. z o.o. sp.k.Lublin234589
1979Merite Corporate Sp. z o.o.Kraków231058
1980Gn Multiserwis Sp. z o.o.Jaworsko23482
1981Jakkon Sp. z o.o.Ostrołęka232991
1982Art-Dom Developer Sp. z o.o.Jelenia Góra238893
1983Blwm Sp. z o.o.Zielona Góra23968
1984Tmt Engineering Sp. z o.o.Kraków239148
1985Trespa Poland Sp. z o.o.Warszawa233715
1986At-Aqua Sp. z o.o.Przegaliny Duże232975
1987Standart Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kraków23713
1988Pracownia Projektowa J&J Sp. z o.o.Puławy23783
1989Alarmed Sp. z o.o.Poznań239374
1990F&K Group Sp. z o.o.Warszawa233224
1991El Karlos Sp. z o.o.Radom23599
1992Kdbud Sp. z o.o.Dąbrowa Białostocka235887
1993B6 Services Sp. z o.o.Warszawa233571
1994Wider-Arcada Sp. z o.o.Kraków231520
1995Elipsa E.Brodzik sp.j.Warszawa2312385
1996Mar.Iw Sp. z o.o.Szczecin231498
1997Opolski Zakład Montażowo Spawalniczy Anna Buszyńska, Anna Buszyńska sp.j.Opole2319385
1998Energotel 2 Sp. z o.o.Bolęcin233770
1999Wolax Sp. z o.o.Lublin231626
2000Offform Sp. z o.o.Łódź23367
2001Laboratorium Budowlane MP Sp. z o.o.Warszawa231445
2002Oca Architekci Sp. z o.o.Piaseczno23755
2003Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom S.A.Wrocław23329486
2004Bauprojekt Sp. z o.o.Poznań23449
2005Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w ZamościuZamość239303
2006R.A.M Sp. z o.o.Zator231133
2007Omega Drill Sp. z o.o.Wrocław231464
2008Devpol Sp. z o.o.Warszawa232288
2009Santek Sp. z o.o. sp.k.Kraków235806
2010Target Sp. z o.o.Jachimowice231899
2011Innova Management Sp. z o.o.Warszawa232868
2012Accom-Service Sp. z o.o.Bojano23337
2013K&W Construction Sp. z o.o.Badowo-Mściska239628
2014Quick Bim Sp. z o.o.Kraków234284
2015Gavo Complex Sp. z o.o.Elbląg231271
2016Yuxta Sp. z o.o.Warszawa233640
2017BARC WARSZAWA S.A.Warszawa2355783
2018Petrakol Sp. z o.o.Legnica23339
2019Midori Project Sp. z o.o.Warszawa234578
2020Klim-Spaw Sp. z o.o.Warszawa2351782
2021Abluo Filia Sp. z o.o.Świdnica23101
2022Momiiz Sp. z o.o.Kłoda23867
2023Piomar Fuksa sp.k.Kraków23221491
2024Kp Inżynieria Sp. z o.o.Kielce231365
2025Budrem Sp. z o.o.Tarnów231383
2026Flota 3D Sp. z o.o.Jaworzno23477
2027Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o. sp.k.Kraków238909
2028Wood Spirit Sp. z o.o.Warszawa23518
2029Elbud Sp. z o.o.Olesno23577
2030Soldom Solar Sp. z o.o.Jaworzynka234111
2031Newtech Modułowe Instalacje Sp. z o.o.Szczecin235425
2032ECO - BBQ Sp. z o.o.Gdańsk237629
2033A & M Investment Sp. z o.o.Warszawa232903
2034Abc Apartamenty sp.j. Galewski I KasprowiczPiła231292
2035Awj Instal Sp. z o.o.Tarnów235793
2036TSG Brudnik Sp. z o.o.Warszawa2343516
2037M3 Skorupka & Prefabud Sp.J.Siedlce2398377
2038Melbud Sp. z o.o.Grudziądz232788
2039Eco Future House Sp. z o.o.Lublin233843
2040Elvetica Sp. z o.o.Gorzykowo231274
2041Amp Sp. z o.o.Włocławek233381
2042Phin Inwestycje Sp. z o.o.Łódź23284
2043IBT Grupa Sp. z o.o.Poznań236863
2044Gs Montage Sp. z o.o.Kłodzino232195
2045ECB Sieci - Biuro Projektowo - Usługowe Sp. z o.o.Zielona Góra23855
2046Instal - Bud Mako Sp. z o.o. sp.k.Rozalin234549
2047HCE Poland Sp. z o.o.Warszawa231055
2048Pirotec Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki236803
2049Interior Design Libo Sp. z o.o.Częstochowa23293
2050Energy Hunters Sp. z o.o.Warszawa235564
2051Geo Partners Group Sp. z o.o.Łódź23725
2052Usługi Ogólnobudowlane Baliccy Sp. z o.o.Rombark235177
2053Zakład Usługowo Handlowy Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne Wiśniewski Nidzica Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki2324143
2054Dźwigi Pazoła sp.k.Sierakowo23582
2055Willa Konstancińska Sp. z o.o.Warszawa235068
2056Zbig - Bau Sp. z o.o.Dziekanów232268
2057Optiline Ivan Besaha sp.k.Niepołomice23342
2058MK Developer Szczecin Sp. z o.o.Szczecin2333864
2059Moderne Investering Sp. z o.o.Warszawa236953
2060Prestigio - Art Morek sp.k.Przytkowice2310915
2061Novu Kasperski sp.j.Wysogotowo2317788
2062Przedsiębiorstwo Budowlane Eko Sp. z o.o.Zielona Góra23424
2063Globitel Projekty Sp. z o.o.Łódź232263
2064Hgs Consulting Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2311454
2065Standard Power Development Sp. z o.o. sp.k.Kraków232381
2066Majewski i Synowie Sp. z o.o.Turek23542
2067Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pol-Instal Sp. z o.o.Pogórze2312096
2068Bestblok Sp. z o.o.Wieluń2313609
2069Dosbud Sp. z o.o.Gostyń23517
2070Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane J.J.S. Group Family Sp. z o.o. sp.k.Gródek nad Dunajcem232138
2071Marpol Elektro Sp. z o.o. sp.k.Sulechów2317097
2072M2m Sp. z o.o.Katowice23744
2073Bdb Zabezpieczenia Sp. z o.o.Warszawa232140
2074Wierciarze.Pl Sp. z o.o.Warszawa231311
2075Invest-Lokum S.A.Wilczyce231159
2076Id-Bud Sp. z o.o.Lublin23609
2077Phibor Entreprises SAS Uproszczona S.A. Oddział w PolsceWarszawa237691
2078Estim Kosztorysy i Wyceny Sp. z o.o.Warszawa23419
2079MMK Architecture Sp. z o.o.Kraków232296
2080Kosbud Sp. z o.o. sp.k.Tarnobrzeg2315980
2081Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Budoprojekt Sp. z o.o.Warszawa23324
2082Expert Geo Company Sp. z o.o.Kraków235318
2083Perbud Stabilny Dom Sp. z o.o.Warszawa231084
2084Bau-Fil Sp. z o.o.Nowy Sącz234521
2085Geohelp Sp. z o.o.Sławno23158
2086Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Atel Sp. z o.o.Szczecin236639
2087Handrail- Service Sp. z o.o.Sulechów234210
2088IBF Budownictwo Sp. z o.o.Biała Podlaska232783
2089Softcontrols Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki2318607
2090Rttechnik Zach Gmbh sp.k.Poznań2313210
2091Castinni Sp. z o.o.Warszawa236121
2092El-Link Serwis Sp. z o.o.Rybnik2311025
2093Vola Residence Sp. z o.o.Warszawa234842
2094Usługi Projektowe Grzegorz Kudyk Sp. z o.o.Żory23722
2095GP Instal Bis Sp. z o.o.Warszawa235243
2096Dom Inżynierski Promis S.A.Szczecin23972
2097Eurbud Sp. z o.o.Ociesęki237702
2098Delisoft Sp. z o.o.Olkusz23701
2099Partner Sp. z o.o.Białystok231069
2100.Malarz Sp. z o.o.Gruszczyn231488
2101Elektryk-Pl ML Sp. z o.o.Podkowa Leśna233417
2102Okam Offices Sp. z o.o.Warszawa235715
2103Ebf Development Elżbieta i Leszek Jarząbek Sp.K.Zielona Góra23166318
2104Wieliczka Park Sp. z o.o.Kraków2346032
2105Mt-Eco Sp. z o.o.Imielin2335424
2106El-Mex Group Sp. z o.o.Warszawa231846
2107Informal Architects Sp. z o.o.Koziegłowy23241
2108Ins-Elektro Olszanowski i Wspólnicy sp.k.Biała Podlaska237337
2109Elsa Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk2311484
2110B.O.N. Lokator M. i W. Kopaccy Sp. z o.o.Złotniki23602
2111Jar-Wik Sp. z o.o. sp.k.Raszyn235141
2112TB Hydro Sp. z o.o. sp.k.Poznań234183
2113Impex Sp. z o.o.Skórzec22885
2114Elektron Sp. z o.o.Szczecin22357
2115Nadija Vk Sp. z o.o.Szklarska Poręba22815
2116Bts Interior Sp. z o.o.Warszawa222416
2117Art Modul Sp. z o.o.Skawina222356
2118Klimak Sp. z o.o.Błonie221476
2119A&M Łukasik Sp. z o.o.Katowice22214
2120Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe El-Kompleks Roman Hemmerling Sp. z o.o.Kociugi229826
2121Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe w ŚwiętochłowicachBytom2225246
2122Elektrotechnik S + T Sp. z o.o.Gozdów224323
2123Rs Home & Security Sp. z o.o.Warszawa22259
2124Pro-Elfran Sp. z o.o.Grabina22398
2125Centrum Filtracji i Klimatyzacji Klima Malkiewicz i Wspólnicy sp.j.Dąbrowa Górnicza223591
2126P3 Projekt Sp. z o.o.Kraków221571
2127Integral Sp. z o.o.Katowice229498
2128Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Usługowe Rol-Baz-Pal Jędrzejczak, Józwiak, Kamiński, Łyskawiński sp.j.Sierszew229377
2129Brothers Company Sp. z o.o. sp.k.Warszawa222136
2130Craftex Sp. z o.o.Wrocław226519
2131Fb Paluszak Sp. z o.o.Tomiczki223560
2132Optiproject Sp. z o.o.Nisko2211654
2133B.P.Niebudek 2 Sp. z o.o. sp.k.Legnica222008
2134Geocore Sp. z o.o.Kraków2215967
2135Oktech Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski227970
2136Bracia Gajdziccy Sp. z o.o.Stara Gadka22346
2137Tulbud J.Tulin, E.Paszkowska sp.j.Bełchatów223651
2138Dampc & Drawc Sp. z o.o. sp.k.Rumia222481
2139Recult Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2210344
2140Ecol Sp. z o.o.Warszawa222815
2141Wojtasik Sp. z o.o.Kraków222863
2142Optomatic Sp. z o.o.Polkowice223149
2143Ds Construction 3 Sp. z o.o.Warszawa22205
2144Most-Projekt Sp. z o.o.Poznań224030
2145Bud-Mor Sp. z o.o.Poznań22222
2146Sagax Sp. z o.o.Katowice221586
2147BUD - GAZ Sp. z o.o.Kowalowice2222912
2148IMCE Sp. z o.o. & Co. sp.k.Szczecin224426
2149W4e Energia Odnawialna Sp. z o.o.Łódź221370
2150Airclean Sp. z o.o.Chorzów224765
2151Asmedica Sp. z o.o.Lublin2225084
2152Monter Pv Sp. z o.o.Zbylitowska Góra225743
2153Tm Rusztowania Sp. z o.o. sp.k.Warszawa22805
2154Osiedle Malownicze Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2236373
2155Akcept Polska Sp. z o.o. sp.k.Szczecin228980
2156PSP Concept Sp. z o.o.Katowice2233466
2157Profi Ladenbau Polska Sp. z o.o.Otwock Wielki22463
2158Alterno Sp. z o.o.Szczecin22292
2159Damir Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn223441
2160Prad Sp. z o.o.Cieszyn221843
2161Hvac Biuro Inwestycyjne Sp. z o.o.Wrocław221004
2162Frigo Holdings Sp. z o.o.Sochaczew2223868
2163Eurobud-Bytom Sp. z o.o.Bytom22704
2164Nova Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie222241
2165Zelbo Energetyka Sp. z o.o.Szczytno22855
2166Acoustic Active Solutions Sp. z o.o. sp.k.Kraków22512
2167Eco Log House Sp. z o.o.Legnica22186
2168Ab-Elektro Sp. z o.o.Łódź22546
2169Jv Construction Sp. z o.o.Niewodnica Kościelna221148
2170Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Dwójka Sp.K.Białystok22177628
2171Naviga-Trans Sp. z o.o.Wrocław222909
2172PRO CNL Żywicki sp.k.Ruda Śląska2228841
2173Bau - Technik Sp. z o.o.Jarocin221018
2174Agrobex Garby Spółka z Ograniczoną OdpowiedzielanościąPoznań2258315
2175Zakład Inżynieryjno-Budowlany NIEDOŚPIAŁ Sp. z o.o.Szczecin225065
2176Planco Sp. z o.o. sp.k.Blizne Łaszczyńskiego2212524
2177Sz Bau Sp. z o.o.Świecie2247048
2178Ajg Sp. z o.o.Częstochowa221576
2179Export Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa2217057
2180Monocreativ Sp. z o.o.Lidzbark Warmiński22304
2181Sat-System Sp. z o.o.Łomianki2236381
2182Filar Energii Sp. z o.o.Łomża221171
2183Ns Acoustics Sp. z o.o.Poznań222970
2184Rotel Sp. z o.o.Rzeplin223118
2185Proecotherm sp. z o.o.Warszawa22490
2186Nava Engineering Szczecin Sp. z o.o.Szczecin2211437
2187Instalsystem Sp. z o.o.Jelenia Góra221156
2188Przedsiębiorstwo Robót Bezwykopowych Ptaszkowscy Sp. z o.o. sp.k.Siemianowice Śląskie229716
2189Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Siecioprojekt Sp. z o.o. w OlsztynieOlsztyn221151
2190We-Ma Engineering Sp. z o.o.Trzebnica223201
2191Rizen Sp. z o.o.Łódź223921
2192Segi-Eko Sp. z o.o.Leszno Górne2212855
2193Infra-Tel Sp. z o.o.Rybnik226495
2194Jtk Jacek Łączny sp.k.Gdynia222206
2195JS Promet Sp. z o.o.Wrocław221177
2196Contineks Sp. z o.o.Rybnik222349
2197Lux Home Invest Sp. z o.o.Będzin22525
2198Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o.Toruń2214952
2199Vbcadprojekt Sp. z o.o.Lublin22645
2200Agora Sp. z o.o.Opole223677
2201KW Technology Sp. z o.o. sp.k.Poznań22533
2202Expiro Sp. z o.o. sp.k.Bolesławiec2227194
2203Alfa Instalacje Sp. z o.o.Kobylnica228075
2204Specjalne Montaże Sp. z o.o.Świnoujście222649
2205Marbo2 Sp. z o.o.Tarnów22174
2206Isan Sp. z o.o.Sanok221327
2207Stefship Sp. z o.o. sp.k.Gdynia224537
2208Pracownia Gr8 Sp. z o.o.Gdynia22439
2209Elmanagement Sp. z o.o.Kraków223895
2210Kb Rooms&Apartments Sp. z o.o.Toruń22452
2211Mix-El Sp. z o.o.Nysa22911
2212TFK Wrocław Sp. z o.o.Wrocław224870
2213Integro Dach System Sp. z o.o.Ługi222939
2214Wattoria Sp. z o.o.Lublin224851
2215Polstones Sp. z o.o.Kliniska Wielkie222348
2216Kilnserv Sp. z o.o.Kielce221119
2217Lan - Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. sp.k.Poznań221750
2218Apa Arches Sp. z o.o. sp.k.Poznań22283
2219Kamyk Sp. z o.o.Warszawa221069
2220Transmag R.S. Mularczyk sp.j.Bogucin225116
2221Konsar Sp. z o.o.Sokołów Dolny22351
2222Modernbud Sp. z o.o.Legnica229685
2223Dach i Strych II Sp. z o.o. sp.k.Siepraw22285
2224Pmd Automatyka Sp. z o.o.Warszawa223707
2225Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ORION Edward LeńczukLublin22146846
2226DDtherm Sp. z o.o.Krasiejów224406
2227Everest Budownictwo Gryłko, Papuga sp.j.Brzeszcze2215937
2228Podkarpacki Bis Sp. z o.o.Warszawa222160
2229ATA Technika Przemysłowa Sp. z o.o.Legionowo2211765
2230Inplaco Sp. z o.o.Janikowo228399
2231Ht Projekt Sp. z o.o.Warszawa221993
2232Unipam Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski227877
2233Jb-Bau Sp. z o.o.Wejherowo221203
2234Host Inwestycje 4 Hamkało i Ostafin sp.k.Kiełczów2216013
2235Agba Sp. z o.o.Malinie22348
2236Tita Sp. z o.o.Oborniki Śląskie223078
2237R - Bud Sp. z o.o. sp.k.Smolec227310
2238Marsala Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2214535
2239Strażak Mikołów Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Mikołów227305
2240Apartamenty Jagiellońskie II Sp. z o.o. sp.k.Białystok2217589
2241Pregor Sp. z o.o.Gorlice222016
2242Aqualite Sp. z o.o.Pietrzykowice224653
2243Chemex sp.j. AntoszkiewiczPiła223416
2244Transfer Nowoczesnych Technologii i Sp. z o.o.Płock225736
2245Elektro-Bud Jarosz Sp. z o.o.Polanowice222484
2246Archmo Sp. z o.o.Warszawa22341
2247Pur Aqua System Sp. z o.o. sp.k.Warszawa227372
2248Jm-Naturbau Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie2212494
2249Isoprotect Sp. z o.o.Częstochowa22864
2250Ambra Development Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn229442
2251Psgg Sp. z o.o.Katowice22215
2252Fibrenet Group Sp. z o.o.Sosnowiec2228919
2253Grupa Konar Sp. z o.o.Gąsocin2215457
2254Pomost Warszawa Sp. z o.o.Warszawa222119
2255Elvbet Sp. z o.o. sp.k.Czernikowo222787
2256Ulterm Sp. z o.o.Gdynia224829
2257Pola Sp. z o.o.Stasin227838
2258SPP4F Sp. z o.o.Lubrza225499
2259Intrakt Sp. z o.o.Wrocław227378
2260Security Media Sp. z o.o.Wrocław222037
2261Biuro Usług Inwestycyjnych Ciechański & Haładaj sp.j.Łódź2211381
2262Arko Projekt Sp. z o.o.Wodzisław Śląski22755
2263Przedsiębiorstwo Sprzętowo Usługowe Dźwig Sp. z o.o.Rzeszów222940
2264Eco Grzanie Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza221238
2265Rpa Group Sp. z o.o.Wrocław221767
2266Ion Architekci Sp. z o.o. 2 sp.k.Kraków22557
2267Bałtyk Poznań Sp. z o.o.Poznań2221861
2268Deska Project Sp. z o.o. sp.k.Katowice216036
2269Solid Solar Sp. z o.o.Czerniewice2110905
2270Biuro Inżynieryjno-Projektowe Print Sp. z o.o.Chorzów21391
2271Wróbel Dj Sp. z o.o.Szczecin211291
2272Everest Sp. z o.o.Bydgoszcz213123
2273Nsolve Sp. z o.o.Wąbrzeźno21297
2274Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Technorem Sp. z o.o.Złotoryja211732
2275Vevesk Sp. z o.o.Wieliczka21179
2276Komes Water Sp. z o.o.Wrocław212290
2277Klinkhammer Intralogistics Sp. z o.o.Nowy Bud213077
2278Investbud Polska Sp. z o.o.Mysłowice21518
2279Pracownia Autorska i Biuro Prawne H. J. Buszkiewicz Sp. z o.o.Poznań211616
2280Centrum Badawczo-Wdrożeniowe Optotrakt Sp. z o.o.Lublin212620
2281Bartko Consulting Sp. z o.o.Szczecin21627
2282Vivo Polska Sp. z o.o.Katowice214651
2283Deweloper Sp. z o.o.Piaseczno214005
2284Dhj-Bimtek Sp. z o.o.Kraków214210
2285Em-Consulting Sp. z o.o.Lublin21938
2286Bsaetx Sp. z o.o.Dzbenin21605
2287A-Z Bud Pyka sp.k.Lubliniec219175
2288Budima Sp. z o.o.Krasne212477
2289Hörmann Installation Services Sp. z o.o.Osła215243
2290Petrorem Sp. z o.o.Płock21416
2291Geopartner Inżynieria Ne Sp. z o.o.Olsztyn21548
2292JB - HAT Bokota Janusz Bokota sp.k.Glinik215431
2293Wk Construction Sp. z o.o. sp.k.Gdynia212594
2294Pracownia Projektowa Ipb-Projekt Sp. z o.o. w IławieIława211693
2295Apro Polska Sp. z o.o.Kórnik2115157
2296Bilge Europe Sp. z o.o.Gdynia211277
2297Entees Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry21647
2298Zelbo Szczytno Gołąb sp.j.Szczytno2126483
2299Dantech Polska Sp. z o.o.Płock211510
2300Akdp Sp. z o.o.Wrocław21461
2301Igdp Sp. z o.o.Piątkowisko2113587
2302Monterplast Sp. z o.o.Warszawa217736
2303Eldaw Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o.Kolęda21828
2304SG Inwestycje Budowlane Stone Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa216999
2305Stamico Sp. z o.o.Gdańsk211912
2306Sport Park Przymorze Sp. z o.o.Gdańsk214029
2307Akor Sp. z o.o. sp.k.Małoszyna217535
2308Krzynówek Sp. z o.o.Kraków21412
2309Abarre Sp. z o.o.Warszawa21375
2310Poloneza - Platan Sp. z o.o. - sp.k.Warszawa2114773
2311Six Construction Sp. z o.o.Warszawa2147046
2312Adbox Construction Sp. z o.o.Wrocław212108
2313Holeksa Sp. z o.o.Bełsznica211529
2314Solar Plus Sp. z o.o.Warszawa21601
2315Inwestbud Baranowski, Radziejewski sp.j.Łomża2157542
2316Project 24 Sp. z o.o.Września213113
2317Ho - Ven Sp. z o.o.Poznań21346
2318K3.Architekci Sp. z o.o.Kraków21472
2319Km Sp. z o.o.Lublin211800
2320Przedsiębiorstwo Robót Elewacyjnych Fasada Sp. z o.o.Gdańsk21908
2321Asn Trans Sp. z o.o.Przemyśl21793
2322Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Świdnica2133694
2323RAK Servis Sp. z o.o. sp.k.Kierzkówka211167
2324Trochę Słońca Sp. z o.o.Warszawa212870
2325Rema Tip Top Antykorozja Sp. z o.o.Kielce214948
2326K.W. Sp. z o.o.Warszawa213291
2327Alexbud UA Sp. z o.o.Lublin211123
2328Maruda Max-Bud sp.k.Warszawa213535
2329Gete Sp. z o.o.Stanowice217211
2330Firma Usługowo - Handlowa Valux Sp. z o.o.Gniezno212029
2331Synthesis Sp. z o.o.Rzeszów214855
2332Pro Trt Sp. z o.o.Baszkówka213785
2333Constal Sp. z o.o.Lublin21409
2334Budintech Sp. z o.o.Balice2134826
2335B & M Invest Group Sp. z o.o. sp.k.Sierakowo2114524
2336Luktech Sp. z o.o.Szczecin218383
2337Megalit Sp. z o.o.Ustka21351
2338Terra Stone Sp. z o.o.Łódź21936
2339Sviklo Sp. z o.o.Szczecin213234
2340Kmb Serwis Sp. z o.o. sp.k.Wrocław212312
2341Transformatory Abc Sp. z o.o.Poznań2113857
2342Architbud Sp. z o.o.Nowy Staw21197
2343Iws Tech Sp. z o.o.Osse214129
2344Bau - Technik Sp. z o.o. sp.k.Jarocin2130541
2345Wich-Tech Sp. z o.o.Siekierki Wielkie21788
2346Audax-Bud Sp. z o.o.Bolęcin21839
2347Jasek- Obsługa Inwestycji Sp. z o.o.Żywiec212849
2348Metalbark Biuro Projektowe Sp. z o.o.Bydgoszcz21230
2349Specdom Budownictwo Sp. z o.o.Miedźna212666
2350Trak Bis Sp. z o.o.Kamienna Góra211103
2351Technology Development Group Sp. z o.o.Pokrzywnica212591
2352Blue Side Sp. z o.o.Szczecin21919
2353Budmar 3D Sp. z o.o.Warszawa21125
2354Melbud i Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry2110827
2355Firma Ok Sp. z o.o.Kłodzko21529
2356Rock & Rope Sp. z o.o.Zielonka212133
2357P.W.N. Budownictwo Sp. z o.o.Poznań2121226
2358Aski Group Sp. z o.o.Wrocław211124
2359Inwest Rewital Sp. z o.o.Toruń21371
2360Olsztyńskie Przedsiębiorstwo Robót Ziemnych Sp. z o.o.Jonkowo213781
2361Budeco Sp. z o.o.Parzniew21165
2362Elvent Sp. z o.o.Piaseczno212288
2363Intec Poland Sp. z o.o. sp.k.Złocieniec212506
2364Prospin Sp. z o.o.Łódź212390
2365Slpi Group Sp. z o.o.Leszno214878
2366Fortes Sp. z o.o.Rzeszów211938
2367Pressto Sp. z o.o.Niedomice218602
2368Folmontaż Sp. z o.o.Łubienko211496
2369Trakt Sp. z o.o. sp.k.Katowice2136590
2370Firma Inżynierska Statyk Sp. z o.o. sp.k.Katowice213275
2371Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz- Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński sp.j.Strzelin2138651
2372West End Apartments Krzysztof Kasprzyk sp.k.Olesno2142111
2373Polska Energia Zbigniew Hatala Przemysław Hatala sp.k.Andrychów219671
2374Bs-Developer Boguszewscy, Słomski sp.j.Zielonka2143198
2375Jb Realty Investments Sp. z o.o. sp.k.Kraków21705
2376Metis System Sp. z o.o.Garwolin211435
2377Miebach Consulting Sp. z o.o.Gliwice2119402
2378Lbf Sp. z o.o.Pawłów21185
2379Dk Tec Sp. z o.o. sp.k.Warszawa21871
2380Instal - Tech Team Sp. z o.o.Rutki-Głowice217569
2381Energoplex Polska Sp. z o.o.Baldwinowice21339
2382Kapada Sp. z o.o.Wiry212566
2383Artpol Sp. z o.o.Wola Wodyńska2113591
2384IS Kwadrat Sp. z o.o.Warszawa215256
2385Przedsiębiorstwo Elektryczno - Budowlane Budmich Sp. z o.o.Warszawa212279
2386Ds Power Group Sp. z o.o.Oleśnica211807
2387Aqua-Instal Investment Sp. z o.o.Poniatowice212249
2388Pro-Ten Sp. z o.o.Mysłowice211105
2389A&G Partners Sp. z o.o.Łódź21460
2390Waste Sp. z o.o. sp.k.Szczecin211366
2391Euservicebau Sp. z o.o.Kołobrzeg213617
2392Techno-Bud Sp. z o.o.Głogów Małopolski213276
2393Am-Concrete Sp. z o.o.Warszawa215787
2394Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Jankowski, Sienicki sp.j.Łomża218196
2395Royal MW Sp. z o.o. sp.k.Malbork2111650
2396Rutkowski Hydraulika sp.j.Ełk2115355
2397Boiarskyi i Zespół Sp. z o.o.Katowice211321
2398Sterso Sp. z o.o.Tczew21312
2399Termoheat Sp. z o.o. sp.k.Wrocław216299
2400Czas Budować Sp. z o.o.Oława213328
2401GRB System Sp. z o.o.Myszków218505
2402Bestbud Mazur Sp. z o.o.Koszalin21151
2403Werda Sp. z o.o.Poznań213182
2404Tajm Energy Sp. z o.o.Lublin213236
2405Wands Design Artur Kałuża sp.j.Wrocław2115396
2406Zakład Remontowo Budowlano Usługowo Handlowy As-Bud Sp. z o.o.Zabrze214337
2407Florsanit Sp. z o.o.Wrocław21759
2408Spółdzielnia Sp. z o.o.Łódź211620
2409Robinstal Sp. z o.o.Warszawa214243
2410Nap Sp. z o.o.Wrocław211609
2411Zgt-Invest Sp. z o.o.Warszawa21832
2412Reqperatory.Pl Sp. z o.o.Rzeszów2120061
2413Lmw Sp. z o.o.Trzciana211103
2414Olkuskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Olkusz2110169
2415Capnor Poland Sp. z o.o.Kraków2035046
2416Ecreo Sp. z o.o. sp.k.Warszawa20296
2417Sailorsky Sp. z o.o.Warszawa201002
2418Flexi-Pol Sp. z o.o.Warszawa201496
2419Infrasolution Sp. z o.o.Kraków203062
2420Kiewel/Janus Architektura Sp. z o.o. sp.k.Zakrzów20620
2421Klima-Bytom sp.j. Jarosław Szczerba Rafał SzczerbaBytom209815
2422Mmc Ship Design & Marine Consulting Sp. z o.o.Gdynia2010830
2423Tkm Budownictwo Sp. z o.o.Kleosin204435
2424Lucatel Nova Sp. z o.o.Gdańsk209232
2425Projekt Dom Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Białystok2023992
2426Invest Bam Sp. z o.o.Wrocław20236
2427Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe SANEL Zaniewicz sp.j.Bełchatów2040906
2428Makos Sp. z o.o.Poznań20341
2429Hornik Chmura Architektura Sp. z o.o.Katowice201300
2430Ekotor Sp. z o.o.Toruń209370
2431Termotech Sp. z o.o.Zielona Góra203769
2432Martomroof Sp. z o.o.Kleszczewo208445
2433Speckor Sp. z o.o.Poznań204432
2434Pracownia Arc Sp. z o.o.Katowice201234
2435Neko Group Sp. z o.o. sp.k.Rybnik2011254
2436KU V - AXX Sp. z o.o.Ściborzyce Małe205220
2437Investrade P. Derlatka & K. Pawlak sp.k.Lublin208380
2438Jt Invest Sp. z o.o.Tarnów203186
2439Att Architekci Sp. z o.o.Kraków203056
2440Rayss Group Sp. z o.o.Gdańsk203411
2441Larget Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki2022539
2442Euro-Instal M. Kempa, W. Zawadzki sp.j.Szczecin20591
2443Giardo Sp. z o.o.Zgierz202626
2444Primus Group Sp. z o.o.Zambrów2014098
2445Ati Technika Instalacyjna Sp. z o.o.Kraków20683
2446Peranek Sp. z o.o. sp.k.Warszawa209009
2447Sc Consulting Sp. z o.o.Jerzykowo20667
2448Better Build Construction Sp. z o.o.Warszawa203840
2449ELIN Arkadiusz MiszkiewiczKędzierzyn-Koźle20132467
2450Lepiko Developer Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo2030897
2451M-Tek Wróblewski sp.k.Szczecin201321
2452Sk Sp. z o.o. sp.k.Braniewo206658
2453Wpa Engineering Sp. z o.o. sp.k.Krzyszkowo202528
2454Zakład Produkcyjno-Usługowy Klima-Went sp.j. M.Obrębski K.KluskaPłock2020988
2455High-Flier Sp. z o.o.Gdańsk203788
2456Bankier Group Sp. z o.o. Green Smart Energy sp.k.Tomaszów Mazowiecki204678
2457Hag Sp. z o.o.Gdańsk20373
2458Handan Instalacje Sanitarne Sidoruk i Sidoruk sp.j.Stanisławowo2030953
2459Pro Mater Sp. z o.o.Lublin20522
2460A-Z Service Sp. z o.o.Warszawa20249
2461Pb Projekt Sp. z o.o.Lublin202451
2462Pol-Bud Budownictwo Sp. z o.o.Dys206308
2463D.W.Bud Sp. z o.o.Lublin20797
2464Bauplatz Sp. z o.o.Połomia204203
2465Ecoo Sp. z o.o.Chorzów20271
2466Embars Sp. z o.o.Lanckorona20823
2467Kln Grupa Sp. z o.o.Łódź201476
2468Pracownia Architektury Sp. z o.o.Szczecin20212
2469Arcus Real Estate Sp. z o.o.Knurów201229
2470Artinstal Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o.Pogórze20714
2471Casa - Dom Sp. z o.o.Trzepnica-Kolonia205952
2472Budorator Sp. z o.o.Białystok202832
2473Form-Awa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sp. z o.o.Izabelin202879
2474Pluta Investments Sp. z o.o.Warszawa201785
2475Werbil Bis Sp. z o.o.Wrocław20692
2476Mewis Sp. z o.o.Sulmin20928
2477Sten-Mi Sp. z o.o.Poznań20531
2478Express Decor Sp. z o.o.Sanok20606
2479Wogamet - Instal Sp. z o.o.Kawęczyn20915
2480Przedsiębiorstwo Budowlane MTM III Sp. z o.o.Starachowice20631
2481Lidar Sp. z o.o.Warszawa20566
2482Stal-Net Sp. z o.o.Tarnowskie Góry204980
2483Ruda Adam Korga sp.k.Aleksandrów Pierwszy20617
2484Dsf Montaże Sp. z o.o.Skowieszynek201731
2485Przedsiębiorstwo Budowlane Elbis Sp. z o.o.Janów203411
2486Mrozek Polska Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała20835
2487Sunrain Sp. z o.o.Toruń201326
2488Setto Sp. z o.o.Gliwice203713
2489Intrako System Sp. z o.o.Łódź20561
2490Most-Bud Sp. z o.o.Warszawa2011884
2491Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Sp. z o.o. w OstródzieOstróda202742
2492Mj System Sp. z o.o.Racibórz208508
2493Eudeco Sp. z o.o.Warszawa202585
2494Roboprojekt Sp. z o.o.Gliwice201646
2495Wilpuk Sp. z o.o.Łódź20543
2496Pol-Mot Rail Sp. z o.o.Warszawa206330
2497Zakład Budownictwa Wodnego Bud-Wod Sp. z o.o.Sieradz204372
2498Reset Sun Energy Sp. z o.o.Konin204190
2499DMC Global Partner Sp. z o.o.Hrubieszów207127
2500Borsiak Budownictwo Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki203184
2501Cob Spin Sp. z o.o.Poznań20306
2502Yuniversal Podlaski Sp. z o.o.Białystok20195278
2503Mdvm Sp. z o.o.Lublin201023
2504Dobrobud Sp. z o.o.Działoszyn20443
2505Skill Sp. z o.o.Wrocław202100
2506Ravea Sp. z o.o.Wrocław204986
2507Ic Solution Sp. z o.o.Gliwice201521
2508Nivelir Home Sp. z o.o.Wrocław20300
2509V-Skills Sp. z o.o.Gdańsk20481
2510Tixewash Polska Danuta Alchimowicz sp.j.Góra Kalwaria2015972
2511Centrum Ekspertyz i Rzeczoznawstwa Certi Sp. z o.o.Warszawa20193
2512Stadom Sp. z o.o. sp.k.Rawicz202797
2513Zinstal Sp. z o.o.Zielona Góra203402
2514MK Residential Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego204205
2515Sbk Sp. z o.o.Wrocław20211
2516Argox Sp. z o.o.Warszawa201081
2517Rezydent Sp. z o.o.Warszawa2022823
2518Damerk Sp. z o.o.Jeziorko201772
2519Anpa Sp. z o.o.Otwock20682
2520Zw-Engineering Sp. z o.o.Gdańsk203024
2521Bałtyckie Centrum Biznesu Sp. z o.o.Gdańsk206486
2522Vammus Sp. z o.o.Żory204563
2523MAK Company Sp. z o.o.Włoszczowa208367
2524Hav Design Poland Sp. z o.o.Sopot206030
2525Biakku Sp. z o.o.Łódź20310
2526Dom i Basen Sp. z o.o.Warszawa201090
2527Masko Sp. z o.o.Sulejówek20612
2528Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych MVB Sylwester Krzywiec sp.k.Szczecin2039374
2529Aquanord Sp. z o.o.Somonino203277
2530Flampol Tomasz Woźniak sp.k.Góra Puławska202960
2531Eurotech Sp. z o.o.Kraków20317
2532Podkarpacki Sp. z o.o.Piastów202171
2533Signal Technik Sp. z o.o.Pszczyna204179
2534Energo-Eko Sp. z o.o.Będzieszyn204543
2535Autwork Sp. z o.o.Otwock201789
2536Music Line Sp. z o.o.Chrząstowo20337
2537Grawit Sp. z o.o.Warszawa201385
2538H&P Montaże & Serwis Sp. z o.o. - sp.k.Gorzów Wielkopolski2011495
2539Pu Allbud Sp. z o.o.Piaski2010967
2540Partner Kdm Deweloper Sp. z o.o. sp.k.Nowe Miasto nad Wartą2032842
2541Instalpoint Sp. z o.o.Sosnowiec202967
2542Ramzes Electronic Sp. z o.o.Annopol20496
2543Psg Polska Sp. z o.o.Katowice20624
2544Jb Energia Sp. z o.o.Dąbrowa Tarnowska202026
2545Jw Realizacje Sp. z o.o.Katowice204889
2546Leantec Sp. z o.o.Poznań204100
2547Xproject Sp. z o.o.Katowice201763
2548Wrobau Sp. z o.o.Kamieniec Wrocławski201496
2549Biuro Projektów Atut Sp. z o.o.Słupsk20237
2550Thermoserwis Szymon Woźniak sp.k.Zielona Góra201121
2551Królewskie Ogrody Sp. z o.o.Wrocław20669
2552Stroj But Trans Car Sp. z o.o.Warszawa20263
2553Budmax Ciepło Bis Sp. z o.o.Tychy203972
2554Diwad Sp. z o.o. sp.k.Łomianki2012383
2555AJ Automation Sp. z o.o.Bielsko-Biała204930
2556Haga-Bud Sp. z o.o.Mała Nieszawka203038
2557AI - Tech Polska Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała2012031
2558Zakład Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o.Złotów201117
2559ROBS GROUP LOGISTIC S.A.Gdańsk2017290
2560Teslapv.Pl Sp. z o.o.Oświęcim203468
2561Warta Projekt Sp. z o.o.Luboń209289
2562Unipol Sp. z o.o.Tarnobrzeg20562
2563Pinus Labs Sp. z o.o.Warszawa203531
2564Zakład Robót Instalacyjnych Instalbud J. Pankiewicz L.Lewicki sp.j.Legnica206508
2565Gfm Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek Sp.K.Grabów nad Prosną20174862
2566Kalma Sp. z o.o.Zagórze20287
2567Kaizerbrecht Investment Sp. z o.o.Sosnowiec20417
2568Gloob-House Sp. z o.o. sp.k.Poznań201355
2569Mk-Telbud Sp. z o.o.Wrocław20713
2570Denfil Sp. z o.o.Bielsko-Biała20669
2571Grupa Filipowicz Sp. z o.o. sp.k.Kraków202083
2572Kanon Sp. z o.o.Otrębusy20437
2573Spółdzielnia Socjalna FundamentJasło201450
2574Greg Architekci Sp. z o.o. sp.k.Wrocław20403
2575Przeds. Zagospodarowania Środowiska EKOBAU - POLSKA Sp. z o.o.Słupca206296
2576Nor-Bud Sp. z o.o.Biskupnica20899
2577Przedsiębiorstwo Budowlane Mega Budownictwo Sp. z o.o. sp.k.Inowrocław20695
2578Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Hempol Sp. z o.o.Bydgoszcz193996
2579Sigmatec Sp. z o.o.Wrocław192469
2580Instal Bau Sp. z o.o.Rybnik194502
2581Biuro Inwestorskie Sp. z o.o.Wrocław19960
2582Elektro-Bud Pro Sp. z o.o.Rudniki197657
2583Master Light Service Sp. z o.o. sp.k.Warszawa192214
2584Agea Rent Sp. z o.o.Sosnowiec1911935
2585Ar-Bud System Sp. z o.o.Niżowa19196
2586Makax Budownictwo Sp. z o.o.Sopot19312
2587Varbud Sp. z o.o.Poznań191315
2588Terkan Sp. z o.o. sp.k.Grzegorz1912568
2589SKE Support Services GmbH, Warbud S.A. Project S.J.Warszawa19163492
2590Grinn Sp. z o.o.Wrocław1926960
2591Kor-Pol Sieci Sp. z o.o.Bydgoszcz194803
2592Atmo-Solar Sp. z o.o.Żelków191170
2593Alternativ Sp. z o.o.Radlin191038
2594Ecotek Home Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski19773
2595Geoplan Sp. z o.o.Biała Podlaska19492
2596Kfb Acoustics Sp. z o.o.Wrocław1952766
2597M.R. Posadzki Sp. z o.o.Warszawa19463
2598Energobest Sp. z o.o. sp.k.Miłków191332
2599Atg Complex Sp. z o.o.Szczecin193830
2600Profess Group Sp. z o.o.Lublin193720
2601Eltes Sebastian Tessmar sp.k.Bojano1910470
2602Fotovolt Install Sp. z o.o.Chełminko19153
2603Domy Ekologiczne Sp. z o.o.Stargard192126
2604Minsbud Sp. z o.o. sp.k.Marki1918331
2605Biuro Inżynierskie Damart Sp. z o.o.Szczecin19281
2606Avent Sp. z o.o.Gdańsk199647
2607Axem Sp. z o.o.Jelenia Góra194796
2608Komplex-Bud Sp. z o.o.Ustroń1913829
2609Dehydra Sp. z o.o.Bydgoszcz195363
2610Elektro-Tom Sp. z o.o.Poznań19906
2611Tomiz Sp. z o.o.Konin193665
2612Zwconstruction Sp. z o.o.Bukowiec191206
2613Prestiż-Bud Sp. z o.o.Włocławek193763
2614Agmet Sp. z o.o.Warszawa19213371
2615Zakład Usług Remontowo - Montażowych Remak S.J. Włocławek195110
2616Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Arbet Sp. z o.o.Lublin19332
2617Geokons Sp. z o.o.Reguły193606
2618Cladex Sp. z o.o.Stróżówka19191
2619M3 Sp. z o.o.Warszawa1996
2620Eurobaltica Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski192413
2621Gepol Development OZE Sp. z o.o.Zgorzelec19158
2622NBPK Sp. z o.o.Rososz19381
2623Makdamia Sp. z o.o.Wrocław19517
2624Przedsiębiorstwo Euroaqua Sp. z o.o. sp.k.Poznań196525
2625Ricotherm Sp. z o.o.Skoczów193775
2626Grupa Jack-Bud Sp. z o.o.Klaudyn197472
2627Jpd Team Sp. z o.o.Warszawa192102
2628INPRO S.A.Gdańsk19433355
2629Kmd Diagnostyka Budowli Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki192102
2630Przedsiębiorstwo Budownictwa Sieci Elektrycznych Sp. z o.o.Białystok191857
2631Exterra Technika Budowlana Sp. z o.o.Gostyń194104
2632For2 Sp. z o.o.Poznań1917514
2633Przedsiębiorstwo Melioracyjno -Ekologiczne Eko- Mel Sp. z o.o.Konin19340
2634Tapipol - Witold Rzeźnik sp.k.Wrocław1913352
26354Train Sp. z o.o.Warszawa1911161
2636Fiber-Tech Sp. z o.o.Człuchów191331
2637Kato Industries Sp. z o.o.Kraków19891
2638Elzet Klima Sp. z o.o. sp.k.Arynów19374
2639Przedsiębiorstwo Budowlane Budomal Słowik, Subalski, Zięba sp.j.Koszalin1914967
2640Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mel-Kan Sp. z o.o.Grudziądz1918570
2641Solar Bud Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra19195
2642Balker Sp. z o.o.Huta Nowa1916869
2643M - Bud Sp. z o.o. sp.k.Pieszyce191898
2644Proheat Sp. z o.o.Zimnice Małe191918
2645Amgsystem Sp. z o.o.Warszawa19235
2646Invest-Plus Biuro Inwestycyjne Budownictwa Sp. z o.o.Bydgoszcz19435
2647Budmet Sp. z o.o.Police191609
2648Metalres Sp. z o.o.Domaradz19417
2649Grupa Dawex Sp. z o.o. sp.k.Zator198815
2650Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w CzarnkowieCzarnków194125
2651Jma Group Sp. z o.o.Łódź192161
2652Eltechnik Sp. z o.o.Szczecin19487
2653Techniki Grzewcze i Sanitarne An-Mn Sp. z o.o. sp.k.Łódź198981
2654Geocad Sp. z o.o.Warszawa192389
2655Projekt Malecha Sp. z o.o.Poznań191713
2656Monters Okna Sp. z o.o.Kębłowo198289
2657Stalmontaż sp.j. Stanisław Berak i Grzegorz PasekMłodocin Większy193470
2658Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ate Sp. z o.o.Zbąszyń1931798
2659Polterm Instalacje Budynków Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk191803
2660Przedsiębiorstwo Koncept Sp. z o.o.Częstochowa191500
2661Haupe Sp. z o.o.Zielona Góra19654
2662Nuklid Sp. z o.o.Rybnik195042
2663Bakamax Sp. z o.o.Iwanowice Małe194302
2664Firma Konsultacyjno-Projektowa Gospodarki Wodno-Ściekowej Wadis Sp. z o.o.Bydgoszcz192279
2665Hydro - Marko Plus Sp. z o.o.Gorlice198914
2666Sapbed Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój193298
2667Steelu Sp. z o.o.Bielkówko191976
2668Imbridus Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów1911440
2669Invest Pak Sp. z o.o.Warszawa197852
2670Team Investbud Sp. z o.o.Katowice191396
2671Firma Ciepłownicza Energosan M. Jaskowski sp.j.Grudziądz197641
2672E=R=G Polska Sp. z o.o. Sp.k.Poznań1910049
2673Hydroterm24 Sp. z o.o.Tarnów193208
2674Halmar Group Sp. z o.o.Chorzów196728
2675Ml Technology Sp. z o.o.Zabawa198916
2676Trolerta Sp. z o.o.Gdańsk191144
2677Gmc Sp. z o.o.Staszów1914395
2678Connect Media Sp. z o.o.Rzeszów19365
2679Flamaster Sp. z o.o.Kraków19243
2680Amc Bis Andrzej M. Chołdzyński Sp. z o.o.Warszawa194151
2681ATL Sp. z o.o.Ząbki198324
2682D-Company Sp. z o.o.Warszawa192571
2683Salteq Elektrotechnik Sp. z o.o.Jaworzno191453
268410/165 Robyg Praga Investment i Sp. z o.o. sp.k.Warszawa19182163
2685Arkus Bpd Sp. z o.o.Gliwice191634
2686Tbv Property W. Dzioba i Wspólnicy sp.j.Lublin195906
2687Kmk Sp. z o.o.Radlna196354
2688Heat-On Group Sp. z o.o.Tarnowskie Góry192475
2689Co-Made Sp. z o.o.Gdańsk19739
2690Brasco Integrator Sp. z o.o. Sp.K.Zabrze193162
2691Bauren Sp. z o.o. sp.k.Rybnik192957
2692Globud & Tech Sp. z o.o.Łódź1911050
2693Atelon Sp. z o.o.Wrocław196561
2694Gopower Group Sp. z o.o.Wrocław193868
2695Sbs Project Management Sp. z o.o.Oświęcim19254
2696Kingmar Sp. z o.o.Katowice19633
2697Rubinsolar Sp. z o.o.Wejherowo191860
2698Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Izogaz Sp. z o.o.Kwidzyn191993
2699Grupa Avd Sp. z o.o.Wola Dalsza191029
2700Codart Sp. z o.o.Oleśnica19245
2701Przedsiębiorstwo Euroaqua Sp. z o.o.Poznań19725
2702Nimar Group Sp. z o.o.Poznań191258
2703Organics Sp. z o.o.Łódź19775
2704E4e Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów191900
2705Bagger Polska Sp. z o.o.Chróścina192992
2706Kapex Sp. z o.o.Kraków192961
2707Geoster Sp. z o.o.Wrocław19917
2708Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Inż-Wod-Bud Sp. z o.o.Lublin193095
2709Izotech Osadnik Sp. z o.o.Toszek195437
2710Acies Sp. z o.o.Płyćwia191707
2711Lemberg Group Sp. z o.o.Lublin195577
2712Elektro-Jarex Tutaj sp.k.Kielce194745
2713Testis Sp. z o.o.Reda19296
2714Euro-Bud Sp. z o.o.Warszawa191706
2715Mesti Sp. z o.o.Czerwonak193834
2716Almef Sp. z o.o.Radzionków196668
2717Tektonika Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kraków19188
2718Pros Poland Sp. z o.o.Sopot1927649
2719Zakład Robót Antykorozyjnych i Termoizolacyjnych Itaco Sp. z o.o. - sp.k.Gdańsk191964
2720Sammen Sp. z o.o.Swarzędz19722
2721Inwest-Rem Montaż Sp. z o.o.Warszawa197068
2722Murapol Projekt Sp. z o.o. 23 sp.j.Bielsko-Biała1929261
2723Limbud Sp. z o.o.Warszawa19958
2724Led Elektronik Sp. z o.o.Wrocław191042
2725Dry Solution Polska Sp. z o.o.Warszawa191625
2726Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sako Sp. z o.o.Łódź195329
2727Żurawie Bprz Sp. z o.o.Białystok197290
2728Remonty - Centrum Sp. z o.o.Marki194251
2729Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Inżbud Błonie Sp. z o.o.Błonie192260
2730Romast Bis Sp. z o.o.Nieporęt1912201
2731Pm - Tech Sp. z o.o.Libiąż19422
2732Kbs Investment Sp. z o.o.Chorzów19976
2733Batiplus Polska Sp. z o.o.Warszawa1919441
2734Aura Plus Sp. z o.o.Poznań192550
2735Adris Trade Sp. z o.o.Wrocław19838
2736El-Mark Sp. z o.o.Wejherowo192587
2737Bestel - Sp. z o.o. Przeds. WielobranżoweBydgoszcz191519
2738Bsi Sp. z o.o.Swarzędz19133
2739Morgaz Sp. z o.o.Opole1914766
2740Yees Ltd. Oddział W PolsceWrocław194750
2741Hydroz Sp. z o.o.Chocznia19250
2742Madrasz Sp. z o.o.Katowice192126
2743Best Deweloper Sp. z o.o.Szczecin199351
2744Power On Automation Sp. z o.o.Poznań191901
2745E - Instalacje Fabianowicz sp.j.Warszawa198906
2746Montex Szczecin Sp. z o.o.Tatynia192376
2747Gazbud sp.j. Jaracz GrzegorczykTrzcinica188221
2748Ib Invest Sp. z o.o.Zabrze18289
2749Ac-Ref Sp. z o.o.Płock182637
2750Budiwex Sp. z o.o.Piaseczno182209
2751Jkg Technik Sp. z o.o.Gdańsk18272
2752Sauti Sp. z o.o.Zabrze185033
2753Uruchomienia.Eu Sp. z o.o.Łódź1822200
2754Atapi Sp. z o.o.Gdańsk18745
2755JK Property Workshop Sp. z o.o.Gdańsk18209
2756Przewiert Technologie Bezwykopowe Sp. z o.o. sp.k.Polkowice186600
2757Budorem Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą184485
2758Elemar Inwestycje Sp. z o.o.Łódź181726
2759Antosz Sp. z o.o.Pniewy18116
2760Technic Service Sp. z o.o.Warszawa18283
2761Elplobud Sp. z o.o.Płock187294
2762Energero Sp. z o.o.Będzin18491
2763Lembau Sp. z o.o.Warszawa18431
2764Bewako Szczecin Polska Sp. z o.o.Szczecin182325
2765Pronovum Sp. z o.o.Nowa Sól18731
2766Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Viki-Bud Sp. z o.o.Kielce18243
2767Freesun Sp. z o.o.Zemborzyce Tereszyńskie181384
2768Iot Solution Sp. z o.o.Lublin181766
2769Eco Home Invest Sp. z o.o. sp.k.Łódź185900
2770Tech Works Sp. z o.o.Warszawa182330
2771Ib-E Sp. z o.o.Wrocław181502
2772Pmg Silesia Sp. z o.o.Katowice183825
2773Zenia Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski181864
2774Revikon Sp. z o.o.Warszawa181510
2775Giga Construction R. Dąbrowski sp.k.Warszawa184682
2776Vens Sp. z o.o.Kraków182509
2777UNIMO Sp. z o.o.Myślęcinek183917
2778Datar Sp. z o.o.Zielona Góra181023
2779Muller Bau Sp. z o.o.Solarnia184842
2780SNK Investments Sp. z o.o.Warszawa188098
2781Akwos Michał Bogusz i Artur Pękała sp.j.Żory1810791
2782Jw Kuchta Sp. z o.o.Nowe Wielątki18406
2783Meridian Sp. z o.o.Sieradz1810362
2784Ad Home Sp. z o.o.Łódź185260
2785Www.Klimatyzacja.Us Sp. z o.o.Kraków185471
2786Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Drewpol Sp. z o.o.Ostrołęka183385
2787Eneko Polska Sp. z o.o. sp.k.Gorzyce189142
2788Mprojekt Polska Sp. z o.o.Warszawa1844177
2789Work Group Sp. z o.o.Warszawa1813434
2790Stal - Went Wentylacje Sp. z o.o.Szczecin189578
2791Eko-Klimat Automatyka Sp. z o.o.Gliwice182605
2792Biuro Architektoniczne Plewa Sp. z o.o. sp.k.Lublin182762
2793Octopus Thomas Mora Sp. z o.o.Sieradz18551
2794Ses Sp. z o.o.Warszawa181357
2795Jutom Sp. z o.o. sp.k.Blizne Łaszczyńskiego18513
2796Budownictwo Maciejak Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno1810442
2797Nortek Consult Sp. z o.o.Szczecin181185
2798Inżtech Budownictwo Inżynieryjne Sp. z o.o.Łódź1820905
2799Bud-Extra Mikus, Rybarczyk sp.k.Góra Kalwaria1817396
2800Mag-Bud Sp. z o.o.Cieszyn182276
2801Grupa Rb Inwest Sp. z o.o.Wrocław186623
2802T-Wsb Sp. z o.o.Kołobrzeg18972
2803Hi Urban Sp. z o.o.Gdynia183725
2804MR Building Sp. z o.o.Warszawa182962
2805Dioptra Sp. z o.o.Świdnik18288
2806West Bud Company Sp. z o.o.Wrocław18916
2807A&P Development Sp. z o.o.Warszawa184768
2808Azet Sp. z o.o.Warszawa182563
2809Salia Sp. z o.o.Bydgoszcz182199
2810Pro-Bud Janusz Pawłowski i Wspólnicy. sp.j..Legnica1831646
2811Caden Sp. z o.o.Zielona Góra182299
2812Protechnicon Sp. z o.o.Kraków183110
2813Pasja Dom Sp. z o.o.Motycz181129
2814Unicorn Architecture Sp. z o.o.Poznań183645
2815Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Włocławek1819152
2816Orioli Sp. z o.o.Warszawa1813889
2817Evotherm Sp. z o.o. Construction sp.k.Wrocław186985
2818Anv Construction Sp. z o.o.Łódź183380
2819Ekologiczne Projekty Energetyczne Madex Sp. z o.o.Zielona Góra18590
2820Bud-Kan Invest Sp. z o.o.Warszawa18444
2821Dms Group Sp. z o.o.Wrocław181516
2822Commercial Networks Service Tymczyszyn sp.k.Zielona Góra1829446
2823Omega Development Sp. z o.o.Podańsko1810420
2824Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Zetpri-Eko Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski1823540
2825J Sp. z o.o.Toruń18273
2826And-Ban Sp. z o.o. sp.k.Lubstówek1810361
2827Novod Elektro Sp. z o.o.Warszawa181907
2828GE Sp. z o.o.Szczecin182202
2829Bmg Build Sp. z o.o.Lublin181157
2830Pagma-Bud Sp. z o.o.Łódź186689
2831Elpator Sp. z o.o.Zaczernie1820155
2832Matiflex Sp. z o.o.Gostynin183706
2833Bud - Spaw Sp. z o.o.Łojewo183705
2834Armański Sp. z o.o.Opole185190
2835Enter Bud Sp. z o.o.Warszawa18620
2836Eurotech Marine Service Sp. z o.o.Bielawy18679
2837Raf-Instal Sp. z o.o.Szemud182668
2838Lufar Sp. z o.o.Kutno181885
2839Em-Technik Sp. z o.o.Chruszczobród182747
2840Met-Geo Sp. z o.o. sp.k.Trzebinia181633
2841Hemont Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk1821053
2842Adapia Sp. z o.o.Poznań183588
2843Delta Usługi Murarskie 5000 Sp. z o.o.Warszawa18496
2844Kdkk Kolebka Drewnianych Konstrukcji Kratownicowych Sp. z o.o.Lubomin181104
2845Projektcon Sp. z o.o.Kraków182795
2846Nat-Bud Sp. z o.o.Toruń184772
2847Mp Wójcik Sp. z o.o.Świecie18175
2848Art-Geo Sp. z o.o.Zielona Góra185764
2849Zakład Budowlano - Montażowy Nowo - Instal - Bud Sp. z o.o.Nowy Tomyśl181368
2850Tini Sp. z o.o.Wrocław18874
2851Safefort Sp. z o.o.Gdańsk18170
2852Lub-Eko Sp. z o.o.Lublin18792
2853Fixar Sp. z o.o.Poznań183483
2854Bocianowscy Sp. z o.o.Rokiciny Podhalańskie186454
2855Ck Service Sp. z o.o.Ogrodniczki183310
2856Jj Services Sp. z o.o.Gdańsk18416
2857Ukrpol Sp. z o.o.Warszawa182339
2858Elcad Sp. z o.o.Lubaczów181852
2859Gaz Media Sp. z o.o.Wołomin1824047
2860Tol Lech Dzierzkowski, Zbigniew Warzecha sp.j.Katowice184376
2861IFI Sp. z o.o.Myszków184009
2862Ekowent sp.j. M. PłaczekBielsko-Biała1815175
2863Elektrokontel Sp. z o.o.Kraków187885
2864Darbagos Sp. z o.o. sp.k.Tarnów1822833
2865Okna Królewskie Sp. z o.o.Warszawa181759
2866Nasara Sp. z o.o.Raciborowice181956
2867Sar Sp. z o.o.Katowice182749
2868Sunshare Sp. z o.o.Bielawa18598
2869Dachy - Fasady Sp. z o.o.Poznań186164
2870Trans-Wiert Duda Sp. z o.o.Gołkowice186657
2871Olpro Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra181923
2872Beskid Media Serwis Sp. z o.o. sp.k.Kęty186469
2873Asr Invest Sp. z o.o.Warszawa182292
2874Makro-Bud Sp. z o.o.Szczecin184794
2875Bcs Holisz, Jaworski sp.j.Płock189475
2876Duran Top Sp. z o.o.Warszawa189878
2877Vvb Group Sp. z o.o.Warszawa183361
2878Mcs73 Sp. z o.o.Toruń181634
2879Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anpol Sp. z o.o.Radzionków184103
2880Komax Inwestycje Sp. z o.o.Opole184574
2881Santo Sp. z o.o.Toruń183829
2882Just - Przem Sp. z o.o.Toruń18848
2883Bmm Jawor Sp. z o.o.Jawor181793
2884TJ Group Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn1825277
2885Matix Sp. z o.o.Jarosław186560
2886Taiyo Power Partners Sp. z o.o.Warszawa182094
2887Fire-Wall Sp. z o.o. sp.k.Józefów1834967
2888Kgmiar Sp. z o.o.Szamotuły18349
2889Tisel Sp. z o.o.Warszawa188193
2890Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hean Sp. z o.o.Gorlice185987
2891Lb Technologie Sp. z o.o.Piła182589
2892Amper S.I. Sp. z o.o.Grodków181733
2893Monter Sp. z o.o. sp.k.Niewodnica Kościelna188103
2894Malachit Invest Sp. z o.o.Wrocław184479
2895Gazonaft Sp. z o.o.Przemyśl188030
2896Biuro Rozwoju i Realizacji Projektów Budowlanych Hol-Bud Sp. z o.o.Gostynin182615
2897Navpro Sp. z o.o.Gdańsk181174
2898Gisforce Sp. z o.o.Elbląg18388
2899Spec Grupa Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki18218
2900Doctor Q Bud Sp. z o.o.Kraków181835
2901Zakład Obsługi Holdingu Zoh Sp. z o.o.Włocławek1842257
2902Arteo Sp. z o.o. - sp.k.Warszawa187476
2903Ks Inwest Sp. z o.o.Widełka18811
2904Przedsiębiorstwo Gatel Sp. z o.o.Bydgoszcz184501
2905Theta Group Sp. z o.o.Kraków189769
2906Elektrodan Sp. z o.o.Nowa Ruda1810851
2907Kon Bau Sp. z o.o.Nysa181028
2908Kancelaria Ekologiczna Sp. z o.o.Poznań18652
2909Energia Eko Konsulting Sp. z o.o.Leżajsk18409
2910Profi Line Sp. z o.o. sp.k.Zabierzów181457
2911Abex Technologie Sp. z o.o.Goczałkowice-Zdrój1840460
2912Profis Sp. z o.o.Poznań18380
2913Psg Deweloper Sp. z o.o. sp.j.Trzebnica188335
2914Przemysłowe Lakiernie Indukcyjne Sp. z o.o.Trzebinia182394
2915Badbud Sp. z o.o.Lubliniec181406
2916Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe BUDIMER Sp. z o.o.Puławy186655
2917Vik-Bud Robert Wiktorowicz sp.k.Łask184379
2918Euro Schalung Polska Sp. z o.o.Częstochowa1812368
2919M4wind Nowicki Petters sp.k.Szczecin1886438
2920Siemaszko Sp. z o.o.Szczecin1847055
2921Adg Sp. z o.o.Chorzów184611
2922Elkom Przedsiębiorstwo Projektów i Wykonawstwa Sp. z o.o.Radom183302
2923Pl+ Sp. z o.o.Glinno182265
2924RJ Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa1810145
2925Zapotocki Sp. z o.o.Przemyśl181472
2926Delta Usługi Betoniarskie 5000 Sp. z o.o.Warszawa18725
2927Gisberg Sp. z o.o.Gdynia18271
2928Energo - Przem Sp. z o.o.Toruń18527
2929Aseco Construction Sp. z o.o. Oddział w PolsceChełm187453
2930Traber Sp. z o.o.Warszawa18816
2931H2optim Sp. z o.o. sp.k.Baranowo1834788
2932Grupa 3w Sp. z o.o.Kozy185315
2933Dragon Sp. z o.o.Wrocław182276
2934Reno-Sewer Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza181681
2935Przedsiębiorstwo Budowlane Droma Sp. z o.o.Pasłęk18422
2936Baumont Sp. z o.o.Kraków184579
2937PRM Proraksmonters Sp. z o.o.Sanok181136
2938Robmus Sp. z o.o.Kraków18376
2939Gkf Group Sp. z o.o.Gdańsk181893
2940JGP Engineering Sp. z o.o.Wrocław182844
2941Gridnet Sp. z o.o.Warszawa1812782
2942Atmosfera Sp. z o.o.Wrocław188640
2943Eland 24 Sp. z o.o.Białystok181698
2944Teratech Sp. z o.o.Gryfino18626
2945Astori Sp. z o.o.Kraków18851
2946Królewicz Usługi Budowlane Sp. z o.o.Szczecin189538
2947Energohut Inżyniering Sp. z o.o.Gliwice181808
2948Systeq Sp. z o.o. sp.k.Warszawa185645
2949Oponowicz Modzelewski Pracownia Projektowa Sp. z o.o.Białystok181446
2950Dorbud-Instal Dorota Różycka,Robert Różycki sp.j.Tychy185511
2951Systemy Zabezpieczeń Technicznych Meritum Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk18127
2952Adetronik Sp. z o.o.Łódź188308
2953Medyk Group Sp. z o.o.Kiełczów18287
2954Blitz Sp. z o.o.Gdańsk18208
2955Cs-Bud Sp. z o.o.Ługwałd1815726
2956Sapat Sp. z o.o.Bydgoszcz181133
2957D.O.D. System Sp. z o.o. sp.k.Szczecin1715482
2958Profitax Sp. z o.o.Lubliniec171479
2959Work4me Sp. z o.o.Wrocław171248
2960Stargo Sp. z o.o.Wrocław173263
2961Segula Technologies Poland Sp. z o.o.Tychy1721432
2962Adoks Sp. z o.o. sp.k.Kobylanka171565
2963Energiasun+ Sp. z o.o.Kielce17431
2964Goldus Sp. z o.o.Środa Wielkopolska171941
2965Bud-Tech System Sp. z o.o.Żarki175004
2966Km Net Group Sp. z o.o.Katowice17611
2967Agregatos Sp. z o.o.Warszawa17929
2968Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o.Kartuzy17128711
2969Pro-Eko Projekt Sp. z o.o.Konin171624
2970Kuban Consulting Sp. z o.o.Warszawa172237
2971Multienergetyka Opomiarowanie, Rozliczenia i Regulacja Sp. z o.o.Gdańsk1710608
2972Gsa Projekt Sp. z o.o.Wrocław17399
2973Kekbud Sp. z o.o. sp.k.Łódź17399
2974MCI Sp. z o.o. sp.k.Brzoza1712537
2975Ik Instal Sp. z o.o.Kolno171136
2976BDTS Sp. z o.o.Kraków178114
2977Dekarz Sp. z o.o.Somonino171038
2978Cut Solutions Sp. z o.o.Rzeszów173317
2979Smreczek-Budownictwo Sp. z o.o.Słopnice171230
2980Łunibud sp.j. ŁuniewskiWarszawa176025
2981ALLIA Sp. z o.o.Końskowola1719939
2982Mastif Sp. z o.o.Pisz17533
2983Lsi Centers Sp. z o.o.Szczecin174454
2984Mariw Sp. z o.o.Wrocław17101
2985Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Promex Sp. z o.o.Golub-Dobrzyń172899
2986Amaro Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra173811
2987Eep Sp. z o.o.Warszawa176878
2988Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Probud Sp. z o.o.Przemyśl174608
2989Aktw Automation Sp. z o.o.Ozorków172028
2990Brugor Polska Sp. z o.o.Warszawa17439
2991Jarma - Tech Sp. z o.o.Watorowo17110
2992Davi Systembau Sp. z o.o.Wrocław17710
2993Whj Development Sp. z o.o. sp.k.Rokietnica172391
2994Eko-Instal Systemy Grzewcze Sp. z o.o.Nowy Sącz175061
2995WPG S.A.Warszawa1712866
2996Ramo Polska Sp. z o.o.Warszawa174928
2997Optum Sp. z o.o. sp.k.Szczecin172405
2998Elektrolex Sp. z o.o.Racibórz178638
2999At Work Sp. z o.o.Warszawa174802
3000Fabryka Bezpieczeństwa Fabe Sp. z o.o.Łódź172657
3001Grupa Budowlana Complex Sp. z o.o.Wieliczka17767
3002Blachdek Izolacje Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski178077
3003Uso Poland Group Sp. z o.o.Bielsko-Biała171410
3004Foll Buds Sp. z o.o.Lublin174795
3005SSM Polska Sp. z o.o.Garby171299
3006Sevka Investment Szuba sp.k.Wrocław17473
3007Energooszczędni Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka17255
3008Conect System Construction Sp. z o.o. sp.k.Białystok173212
3009Eco Ready Bath Sp. z o.o.Stargard176270
3010Terra Bytom Sp. z o.o.Bytom17410
3011Kup-Dom Sp. z o.o.Łomża17722
3012Necon Polska Sp. z o.o.Szczecin171085
3013Laubau Sp. z o.o.Kielce172184
3014Ferrco Sp. z o.o.Siedlce173828
3015Rocky Eco Energy Sp. z o.o.Kaliska Kościerskie174404
3016M & M Electric Sp. z o.o.Warszawa171619
3017Secam Sp. z o.o.Włocławek17786
3018TISZ Invest Sp. z o.o.Śrem174127
3019Astronika Sp. z o.o.Warszawa1710395
3020Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kołacz Sp. z o.o.Góra Kalwaria175176
3021AB Techno Sp. z o.o.Warszawa176731
3022Hot-Instal Sp. z o.o.Libiąż171160
3023Energotech Palica Sp. z o.o.Leszno1725822
3024Akropol Inwestycje 4 Sp. z o.o.Luboń175613
3025Sceniczni Sp. z o.o.Warszawa171669
3026Przedsiębiorstwo Malbud Sp. z o.o.Lipno17936
3027Patron Tech Sp. z o.o.Warszawa17129
3028Marand A. Półkośnik sp.k.Sienkiewicze1713488
3029Firma Budowlana Zabawa Sp. z o.o.Dębica1713259
3030Kiloniuton Sp. z o.o.Sochaczew17552
3031Gmk Modern Sp. z o.o.Rawicz173178
3032Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. sp.k.Wrocław172673
3033Alex Income Sp. z o.o.Psary Polskie17981
3034Polskie Instalacje Sp. z o.o.Poznań17202
3035Mido Sp. z o.o.Czaple176288
3036Kader Sp. z o.o.Reda173910
3037Omega Project Sp. z o.o.Poznań171635
3038Alprof Sp. z o.o.Gdańsk1710903
3039Budomat Sp. z o.o.Kraśnik173863
3040Sgi Sp. z o.o.Warszawa17122016
3041Bupro Sp. z o.o.Bytom171177
3042Dudek Telnet sp.k.Bielany Wrocławskie1711907
3043Siedleckie Przedsiębiorstwo Budowlane Tasta Sp. z o.o.Siedlce171525
3044Mcr Invest Sp. z o.o. w KrakowieKraków17750
3045Leitner Sp. z o.o.Opole17356
3046Siłownie Wiatrowe Development Sp. z o.o.Pieńkowo1737474
3047Bau-Mix Sp. z o.o.Rzeszów1711686
3048Voya Design Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski17517
3049Mad-Max Sp. z o.o.Poznań17170
3050Alu-Fasada Sp. z o.o.Gdynia17891
3051Elbox Sp. z o.o.Rogowiec178649
3052Eko House Sp. z o.o. sp.k.Chojnice1721346
3053Tom-Styl Sp. z o.o.Stefanowo178336
3054Telefon - Service Sp. z o.o.Olsztyn17156
3055Investkan Sp. z o.o.Bydgoszcz171737
3056LN Poland Sp. z o.o.Górki Wielkie17430
3057Climatronix Invest Sp. z o.o. sp.k.Obory173924
3058Budmix Sp. z o.o.Firlej176614
3059Termomodernizacja Polska Fotowoltaika Sp. z o.o.Chełm171062
3060Em-Bud Sp. z o.o.Legnica17311
3061Dellgar Sp. z o.o.Konin171831
3062Kozbud Group Sp. z o.o.Chorzów1714818
3063Saskers Sp. z o.o.Warszawa17660
3064Bdgih Sp. z o.o.Szczecin17601
3065Kerbud Sp. z o.o.Sulejówek171807
3066Eco Bau Technic Sp. z o.o.Krosno177087
3067Trinity Form Sp. z o.o.Warszawa17439
3068Rafma Sp. z o.o.Hrubieszów175858
3069Anex-Bud Cichocki sp.k.Zegrze179923
3070SGKLIMA Sp. z o.o.Mnich177808
3071Convectors Sp. z o.o. sp.k.Nochowo171862
3072Industrial Assembly Group Sp. z o.o.Żagań171652
3073Inżtech Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki1712355
3074Grupa Ff Sp. z o.o.Czarków17329
3075Ekstrabud Sp. z o.o.Szczawnica17934
3076Reen Technology Sp. z o.o.Wrocław177510
3077Come-Tech Sp. z o.o.Łódź172487
3078Tfk Kraków Sp. z o.o.Kraków174390
3079Nprojekt Sp. z o.o.Olsztyn176784
3080General-Bud Sp. z o.o.Piaseczno17801
3081Visteco Sp. z o.o.Ostróżki171038
3082Nbq Realizacje Sp. z o.o.Szczecin174079
3083Remont Sp. z o.o.Wapnica1710263
3084Region-Bud Sp. z o.o.Warszawa176103
30851. Pre-Venditionis Sp. z o.o.Chrzanów17200
3086Instalprofil Sp. z o.o.Pilica174851
3087Ckk Architekci Sp. z o.o. - sp.k.Gdynia172454
3088Asgard Sp. z o.o. sp.k.Warszawa173075
3089Mp Wentylacja Sp. z o.o.Warszawa176919
3090Gravpol Sp. z o.o. sp.k.Grudziądz173860
3091Pgi Invest Sp. z o.o.Lębork171017
3092Rohbau Rb Sp. z o.o.Wrocław178884
3093Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Stanbud Sp. z o.o.Płock175708
3094Solana Strąk Wiśniewski sp.k.Długołęka17925
3095X-Dom Sp. z o.o.Rybnik171354
3096Eko Tech Budowa i Nieruchomości Sp. z o.o.Gwoździany17234
3097DEKAREXPORT Sp. z o.o.Jaśkowice Legnickie173469
3098Markus Grupa Instalacyjna Sp. z o.o. sp.k.Radom173066
3099Pedbud Technika Sanitarna Sp. z o.o. sp.k.Gutkowo172707
3100Ipt Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała171705
3101Atelier Hoffmann Sp. z o.o. sp.k.Elbląg171588
3102Biuro Projektów i Nadzoru Proinwest Sp. z o.o.Biała Podlaska17637
3103Stahlbau Stieblich Budowa Hal-Biuro Projektowe Sp. z o.o.Walce174812
3104Hvac Systems Sp. z o.o.Warszawa178263
3105Energacon Sp. z o.o.Warszawa17924
3106Ba Polonia Sp. z o.o.Warszawa17260
3107Smbudownictwo Sp. z o.o. sp.k.Płock171929
3108Komunikacyjne Zakłady Automatyki Trans-Tel Sp. z o.o.Pobiedziska1774599
3109Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Wod-Eko Sp. z o.o.Sosnowiec174500
3110Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unika Gajowiecka, Płuciennik, Stefaniak sp.j.Poznań174908
3111Anaida Sp. z o.o.Warszawa177750
3112Biuro Projektów Inżynierii Lądowej Sp. z o.o.Warszawa174207
3113ROI Robotics Group S.A.Libertów1720350
3114Grupa Ekoterm Sp. z o.o.Libiąż17401
3115Hammermann Polska Sp. z o.o.Rybnik172528
3116JP Alfa Tax Sp. z o.o.Dynów171434
3117Serwis Pro-Tech Sp. z o.o.Paprotki17547
3118Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hexon Sp. z o.o.Opole17178
3119Jkprojekt Plus Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała173904
3120Plan Pro Pichłacz sp.k.Ząbki171924
3121Mon-Tech Sp. z o.o.Kraków1720937
3122Hrsh Sp. z o.o.Olsztyn175049
3123Cober Sp. z o.o. sp.k.Kraków1716407
3124DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o.Warszawa1717623
3125Włodawski Zakład Usług Remontowych i Budowlanych Sp. z o.o.Włodawa175841
3126Hejan Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz173975
3127Szel-Bud-Dach Sp. z o.o.Sarnia Zwola17492
3128Wergo Calbud Sp. z o.o. sp.k.Szczecin1761132
3129Elfon Bis Sp. z o.o. sp.k.Kraków1713690
3130Błażej & Roman Usługi Dźwigiem Błażej Kasperski, Roman Kmiecik sp.j.Komorniki1716120
3131Ennpro Sp. z o.o.Gliwice17555
3132Kmp Sp. z o.o.Radwanice175241
3133As-Went Śmiałowicz sp.k.Bydgoszcz1716333
3134Invest Lift Sp. z o.o.Kalisz173920
3135Uniprojekt Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski174057
3136Kawi-Bud Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski171607
3137Gm Inwest Rafał Golonka sp.j.Zaskale1714527
3138Group - Arch Sp. z o.o.Wrocław179292
3139Tele-Trans Sp. z o.o.Wrocław175272
3140Tech-Met Sp. z o.o.Udanin1717919
3141El-Stip Sp. z o.o.Gdańsk172251
3142Ramelbud Sp. z o.o.Rajsko178566
3143Dach-System i Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra176236
3144NS Elektro Sp. z o.o.Nędza171817
3145Baks Sp. z o.o.Katowice17569
3146Telprojmont Sp. z o.o.Sępólno Krajeńskie1737890
3147Modern Classic Sp. z o.o.Warszawa178997
3148Bm Budowa Sp. z o.o.Katowice171413
3149Perfect Budownictwo Sp. z o.o.Kielce174899
3150Ekocentrum Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o.Wrocław1740812
3151Loesch+Partnerzy Sp. z o.o.Kraków172287
3152Vis Energy Sp. z o.o.Warszawa172043
3153Eta Sp. z o.o.Nowy Sącz17700
3154Pgi Techgis Sp. z o.o. sp.k.Kraków171800
3155Baltic Diving Solutions Sp. z o.o.Rumia174003
3156Euroteam Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa17673
3157Provol Sp. z o.o. sp.k.Przeginia175002
3158Home4u Sp. z o.o.Poznań175179
3159Grupa Renoma Sp. z o.o.Szczecin171029
3160Sb Sp. z o.o.Kiełpiny171107
3161Ppw Promex Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk172043
3162Wipen Sp. z o.o.Poznań1718455
3163Arkadia Sp. z o.o.Bydgoszcz1711360
3164Inwestopoz Sp. z o.o.Swarzędz174283
3165Małopolskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Tarnowie Sp. z o.o.Tarnów172592
3166MD Sp. z o.o.Warszawa17401
3167Clamart Sp. z o.o.Kraków174404
3168AG Building Services Sp. z o.o.Warszawa172011
3169Ciepły Dom F.U.H. Sp. z o.o.Racibórz175267
3170Drsystem Sp. z o.o.Rostworowo173506
3171Termodomplus Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój172369
3172Issun Sp. z o.o.Pacyna17508
3173Diagnostyka Maszyn Sp. z o.o.Gdańsk17762
3174Amm Sp. z o.o.Koszalin171184
3175Mades Sp. z o.o.Grudziądz174811
3176Zakład Ogólnobudowlany Sp. z o.o.Warszawa172674
3177Wentis Sp. z o.o. sp.k.Warszawa173382
3178ZSRG Sp. z o.o.Żory17118924
3179DWG Magnit Sp. z o.o.Kielce174374
3180Rwsl Sp. z o.o.Łódź171272
3181CTG Invest Sp. z o.o.Pabianice179113
3182Sol-Investia Sp. z o.o.Różnowo172164
3183Gorzowskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne Pryzmat Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski171306
3184STB Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa179679
3185Trakcja System Sp. z o.o.Wrocław17109946
3186Ksj Development Sp. z o.o. sp.k.Jelenia Góra1714645
3187Instalacje 7 Sp. z o.o.Wrocław17181
3188Jaz-Bud Sawicki sp.k.Białystok17122296
3189Nazbud Sp. z o.o.Warszawa172351
3190Bau-Styr Bogusz, Lis sp.j.Liszki172723
3191Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Horyzont sp.j. Tadeusz Łagoda Józef MularczykGrudziądz172332
3192GEO Ingenieurservice Polska Sp. z o.o.Gdynia165355
3193Eod Sp. z o.o.Wrocław16968
3194Finetech Engineering Sp. z o.o. sp.k.Wrocław163496
3195Euro-Montage Sp. z o.o.Jaroszowiec161235
3196Yap Partners Sp. z o.o.Rudołtowice1611199
3197Trikita Group Sp. z o.o.Poznań16746
3198Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Zabezpieczeń Przeciwkorozyjnych Corrpol Sp. z o.o.Gdańsk169092
3199Gm Tech-Serwis Sp. z o.o.Kraków161056
3200PPU Ciepłosan Energy Sp. z o.o.Suwałki164196
3201Studio-Lisiak Sp. z o.o.Poznań163112
3202Grupa Eurobudowa Sp. z o.o.Koprzywnica161320
3203Globo-Inves T Sp. z o.o.Opatów162388
3204Infostrady Polskie Sp. z o.o.Wola Dębińska1610251
3205Global Jaśkiewicz I Pluta Sp.J.Lublin1611112
3206Malbud Sp. z o.o.Koziegłowy1637351
3207Mt Konstruktor Sp. z o.o.Łuków166589
3208Knorb Sp. z o.o.Kłączno16672
3209Era Projekt Sp. z o.o.Wrocław16607
3210Barbara Sp. z o.o.Ruda Śląska1631484
3211Tommasch Sp. z o.o.Gdynia161493
3212Pat - Kominiarz Sp. z o.o.Kiełpino161443
3213Polskie Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa161815
3214Europe Technics Sp. z o.o.Kamienica164349
3215Tag Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski16662
3216Grupa Tws Sp. z o.o.Wałbrzych1623110
3217Rodzeń Sp. z o.o.Strzegom162281
3218Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak sp.k.Nowy Korczyn1614204
3219Modeo R. Knol Sp. z o.o.Poznań161041
3220Imexbau Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością sp.k.Maciejowice168831
3221Alpinetech Sp. z o.o.Lipienice Górne162040
3222Mensalota Sp. z o.o.Kraków1614685
3223Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o.Rybnik161257
3224Ep Development Sp. z o.o.Warszawa164738
3225Petroland Sp. z o.o.Kraków161454
3226Sun Gallo Sp. z o.o.Łódź16622
3227El-Tim Sp. z o.o.Gryfice161662
3228Saportia Sp. z o.o.Radom169796
3229Daszer Sp. z o.o.Rzeszów166159
3230Zis Łuka sp.j.Siedlce1617196
3231Akjg Telekom Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz162933
3232And-Bud Sp. z o.o.Sandomierz163738
3233Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Bis sp.k.Białystok16101620
3234Elektrotel Sp. z o.o.Gliwice166189
3235Goldwess Sp. z o.o.Bielsko-Biała165328
3236Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Inżynierskie Limbus Sp. z o.o.Mikołów16687
3237Rubikon Sp. z o.o.Poznań161219
3238Euromat Polska Sp. z o.o. sp.k.Oświęcim162810
3239Elektropro Sp. z o.o.Poznań16568
3240JKK Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk164687
3241Mako-Ip Sp. z o.o.Jaskrów1611492
3242Skorpio Duda, Duszyńscy sp.j.Bełchatów162367
3243Minstal Sp. z o.o.Toruń161971
3244Maweko Sp. z o.o. sp.k.Łódź165681
3245G&G Sp. z o.o.Wrocław164133
3246PRB BUDO - MAT Sp. z o.o. sp.k.Czeladź162510
3247Net Strategy Sp. z o.o.Warszawa16480
3248Ecohouse Sp. z o.o. Invest sp.k.Miszewo162812
3249Zakład Budowlany - Dzida i Zaręba - sp.j.Lębork168234
3250Rexi Sp. z o.o.Mielec165073
3251KW Tech Sp. z o.o.Zielona Góra165112
3252Uniblok Sp. z o.o. sp.k.Wrocław163431
3253Art-Zych Sp. z o.o.Dobczyn16641
3254Asfros Sp. z o.o.Warszawa161084
3255Ecofair Sp. z o.o.Warszawa164838
3256Moldróg Sp. z o.o.Kopacz165134
3257Kenez Sp. z o.o.Włocławek1616783
3258Balkiria Sp. z o.o.Lublin16446
3259Pracownia Drogowa Pylon Sp. z o.o.Katowice162746
3260Invest System Sp. z o.o.Trzciana161667
3261Hornik Design Sp. z o.o.Szczecin16335
3262Boxcor Sp. z o.o.Warszawa16678
3263Grupa Yang Architekci Sp. z o.o. sp.k.Kwidzyn16383
3264Somati System Polska Sp. z o.o.Opole16288
3265Firma Inter-Bud-Pol Jarosław SzczepanekOstrołęka16105143
3266Adaptic-Architekci Kołodziej sp.k.Warszawa16828
3267PVE Sp. z o.o.Wałcz161835
3268Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój16106141
3269Polterm Instalacje Sp. z o.o.Gdańsk167193
3270Tarak sp. z o.o.Starachowice16294
3271Otik Sp. z o.o.Gdynia163828
3272Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego i Ogólnego Kanbruk Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski169354
3273Gp Trans-Kop-Bis Sp. z o.o.Nowiny16490
3274J.R.S. Sp. z o.o. sp.k.Wrocław1615818
3275A2 Solarit Sp. z o.o.Mrągowo16768
3276Performers Group Sp. z o.o.Katowice162233
3277Honer Górka Leszek, Górka Sławomir sp.j.Nowy Sącz1613080
3278Absiskey Polska Sp. z o.o.Warszawa161871
3279RSK Polska Sp. z o.o.Warszawa164941
3280DCL Sp. z o.o. sp.k.Łomianki166148
3281Mądry Prąd Sp. z o.o.Borów163535
3282Pracownia Inżynierska Klotoida Sp. z o.o. sp.k.Kraków168435
3283FBTCH Sp. z o.o.Kraków161998
3284Glazer Constructions Sp. z o.o.Lubichowo16371
3285Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Bud-Bet Sp. z o.o.Wełecz169814
3286Optismart Sp. z o.o.Katowice16285
3287Xmedia Sp. z o.o.Gołębiewo Średnie163530
3288Herman-Electric Sp. z o.o.Poznań163595
3289Fagioli Polska Sp. z o.o.Warszawa1622066
3290Przedsiębiorstwo Usługowo- Wytwórcze i Handlowe Pumar Sp. z o.o.Świdnik161153
3291Pilamis Sp. z o.o. sp.k.Łódź166751
3292Artehs Sp. z o.o.Przemyśl16842
3293Paxbud Invest Sp. z o.o.Bogdanowo162751
3294Nariz Sp. z o.o.Warszawa162321
3295Branża Robót Budowlanych Construction Sp. z o.o.Radomno161504
3296Mazovia Development Sp. z o.o. sp.k.Marki1644539
3297Fugazi Sp. z o.o.Łomianki1621868
3298Wellside Sp. z o.o.Lublin162011
3299Grupa Termopian Sp. z o.o. sp.k.Czechowice-Dziedzice162632
3300Firma Budowlana Domex Sp. z o.o.Lidzbark Warmiński161497
3301Pracownia Projektowa Front Sp. z o.o.Gdynia163042
3302LUX - KOP Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle161031
3303Elah Sp. z o.o.Katowice16295
3304Zhu Gomes Gomółka sp.j.Wtórek163612
3305Sorenta Sp. z o.o.Sanok16283
3306Rogowski - Development sp.k.Białystok1629841
3307SANBUD Sp. z o.o. PUBSienkiewicze168057
3308Vik-Bud Wiktorowicz sp.k.Łask1617138
3309Proof - Tech Inwest Sp. z o.o. sp.k.Szałsza169069
3310JRP Budownictwo Sp. z o.o.Kraków1614762
3311Smk Serwis Sp. z o.o.Wrocław16935
3312Jpa-Jabłoński Pracownia Architektoniczna Sp. z o.o.Lublin16935
3313Logicad Sp. z o.o.Gdańsk16941
3314Garant Global. Sp. z o.o.Lublin16405
3315Guardian Apartments Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała162711
3316MPL Technology Katowice Sp. z o.o.Katowice1620075
3317Modkon Sp. z o.o.Wrocław161172
3318Grand Technology Sp. z o.o. sp.k.Zabierzów164064
3319Inegro Sp. z o.o.Warszawa164424
3320Izotermes Sp. z o.o.Raszyn16793
3321Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej Biprowod - Warszawa Sp. z o.o.Warszawa1612580
3322El-Vm Sp. z o.o.Łódź16279
3323Perigrup Konstrukcje Sp. z o.o.Kraków168142
3324Reduo Sp. z o.o.Kraków16324
3325Transport Roboty Ziemne Mrozik S.J.Mojesz168809
3326T & K Sp. z o.o.Szczecin161592
3327MSK Architekci Sp. z o.o.Gdańsk161761
3328Jd Sp. z o.o.Poznań16123
3329Artinstal Franek sp.k.Pogórze1630438
3330Seaterra Polska Sp. z o.o.Szczecin166957
3331Goodenergy Sp. z o.o. sp.k.Kuklinów163277
3332Wbl Invest Sp. z o.o.Warszawa163658
3333Biuro Projektów Budowlanych Sp. z o.o.Gdańsk161606
3334Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o.Bąkowo165164
3335Resitop Polska Sp. z o.o.Rzeszów161813
3336Sanitex Sp. z o.o.Tryńcza1660960
3337Artmax Sobera Gz Sp. z o.o. sp.k.Łódź16408
3338Wajda Sp. z o.o.Wrocław163816
3339Izolbud F.Nycz K.Kania sp.j.Bielsko-Biała166119
3340Investera Sp. z o.o. sp.k.Koninko16928
3341Resan Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów16844
3342Firma Budowlana Gejzer Sp. z o.o.Gdańsk162030
3343Jakom Sp. z o.o.Kokczyn Drugi1614321
3344Vitek Sp. z o.o.Łódź16334
3345Zrug Kielce - Zakład Instalatorstwa Sp. z o.o.Kielce161032
3346Nvk Group Sp. z o.o.Wrocław161245
3347Sankon Sp. z o.o.Legnica165466
3348Abis Instalacje Sp. z o.o. Sp. z o.o.Warszawa163398
3349Pol Invest Group Sp. z o.o.Sosnowiec167313
3350Instalbud E.Gałek i Partnerzy sp.j.Lubycza Królewska1617763
3351Budhaus Sp. z o.o. sp.k.Śrem163519
3352Mspartan Sp. z o.o.Suchy Dwór161571
3353Miwro Sp. z o.o. sp.k.Byków1613324
3354Loma Eco Sp. z o.o. sp.k.Wadąg162408
3355PG System Sp. z o.o.Opalenica168185
3356Mg Electric Sp. z o.o. sp.j.Warszawa1658420
3357Vega Pro Pl Sp. z o.o.Przemyśl163958
3358Polska Energetyka Słoneczna Sp. z o.o.Warszawa166281
3359ZUBM Sp. z o.o.Solec-Zdrój165851
3360Gw Sprinkler System Sp. z o.o.Warszawa168886
3361Saacke Polska Sp. z o.o.Kraków164319
3362Jackal Sp. z o.o.Oborniki165049
3363Nowy Dom Sp. z o.o.Grudziądz166749
3364Leszek Wróbel Maxim-Bud Bis Sp. z o.o.Trzebaw167846
3365Grupa Mega - Pol Sp. z o.o.Turów165410
3366Progres Konstrukcje Sp. z o.o.Warszawa1615476
3367BMI Sp. z o.o.Żukowo1632700
33684floor W. Szubińska R. Sekuła sp.k.Warszawa163518
3369Eko- Greentech Sp. z o.o.Wrocław16340
3370I.E.B. Sp. z o.o.Kalisz161669
3371Versus Design Sp. z o.o. sp.k.Warszawa16390
3372GCH Property Sp. z o.o.Gdynia1613199
3373Pwbe Sp. z o.o.Rydułtowy1696
3374Profer Sp. z o.o.Andrychów166999
3375Alteco.Pl Sp. z o.o.Szczecin165508
3376Viking Pl, Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Sp. z o.o.Gdańsk163000
3377Alex Sp. z o.o.Ząbki16855
3378Izo Concept Sp. z o.o.Łódź161471
3379Przedsiębiorstwo Projektowo - Instalacyjne Vrg Sp. z o.o. sp.k.Jaworzno165491
3380Inżynieria Spawalnicza Sp. z o.o.Olsztyn16437
3381Polska CIVIL Aviation Services Sp. z o.o.Julianów16813
3382Marientall sp. z o.o.Pszczyna162528
3383Rent Steel Sp. z o.o.Warszawa16471
3384Prowest Sp. z o.o.Warszawa16185
3385Ct Sp. z o.o.Warszawa164413
3386Ipm Investment Sp. z o.o.Ostrołęka16108
3387Probud Sp. z o.o.Tarnów16506
3388Eko-Haus Płaczek Sp. z o.o.Ruda Śląska161586
3389Abm Architektura Nieruchomości Sp. z o.o.Gliwice161408
3390Climatechnic Sp. z o.o.Łódź16379
3391Active-W Sp. z o.o.Łącko163849
3392Kb-Projekty Konstrukcyjne Sp. z o.o.Kraków166695
3393Wh-Inżynieria Sp. z o.o.Świdnik16148
3394Midar Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza162910
3395R.Derda Sp. z o.o. sp.k.Słupca162268
3396Ekotech Sp. z o.o.Grzędzice16580
3397KZ Zdanpol Sp. z o.o.Kolbudy163004
3398Pracownia Geologiczno-Inżynierska Sp. z o.o. sp.k.Łódź161826
3399Asko S.A.Białystok1634248
3400Zakład Elektryczny Elektra Wiesław i Danuta Milczarczyk sp.j.Grudziądz165230
3401Adeo Energy Sp. z o.o.Warszawa161790
3402Eurobud Master Sp. z o.o.Lublin162682
3403Rhi Infrastruktura Sp. z o.o.Ełk1613208
3404Choszczeńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Choszczno163179
3405Uniproff Plus Sp. z o.o.Warszawa16646
3406Immari Sp. z o.o. sp.k.Mikołów161199
3407ARKADA Sp. z o.o. Towarzystwo BudowlaneŚwinoujście1612793
3408Lempi Sp. z o.o.Gdańsk163306
3409Kobylas Sp. z o.o.Pionki165843
3410Eltech Łódź K.M. Dąbrówka Sp. z o.o.Łódź164946
3411Tpm Technical-Project Management Sp. z o.o.Konradówka161513
3412Mp-Lab Sp. z o.o.Piława Dolna165607
3413Regamex Sp. z o.o.Lubowo165572
3414Highway Sp. z o.o.Gdańsk1611428
3415Olikol Rail Energy Sp. z o.o.Koluszki1648100
3416Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Isbud Józef ŁatyfowiczPułtusk1644483
3417Vektor Bau Sp. z o.o.Lublin16663
3418Tomax Sp. z o.o.Tarnów165578
3419Parkiet-Mat Sp. z o.o.Wyszków16144
3420Przedsiębiorstwo Uslugowe Gaś-Poż Sp. z o.o.Rumia163921
3421Eko-Budmar Sp. z o.o.Zawoja16613
3422Emblyc Sp. z o.o.Biecz164824
3423Vision Build Sp. z o.o.Zakopane164502
3424Budpol - Nowak i Wspólnicy sp.j.Warszawa1617106
3425Budomart Sp. z o.o.Koszalin164268
3426Caldor Sp. z o.o.Toruń161937
3427Constructa Plus Sp. z o.o.Poznań1645187
3428Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Awpol Sp. z o.o.Kielce1628626
3429Bud-Bet Sp. z o.o.Stobierna162868
3430Nordwood Construction Sp. z o.o. sp.k.Gdynia164525
3431Pm-Home Sp. z o.o.Katowice161658
3432AK Klimatyzacje Sp. z o.o.Komorze156332
3433Atma Sp. z o.o.Pszczyna156093
3434Prowiert-Kraków Sp. z o.o.Trojanowice152529
3435Graph'It Sp. z o.o.Warszawa154250
3436Domlux Hajnówka Puc sp.k.Hajnówka154079
3437S4k Sp. z o.o.Bytom152605
3438Enercor Sp. z o.o.Radomsko15173
3439Concreco Ltd Sp. z o.o. Oddział w PolscePiekary Śląskie15334
3440Mar-Bly Sp. z o.o.Wólka Łanięcka15945
3441Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.Częstochowa158098
3442Flota Geodezja Sp. z o.o.Jaworzno152095
3443KANWOD Wiesław TarczyńskiWęglew1552270
3444Cegiełka Sp. z o.o. sp.k.Warszawa152394
3445Hbr Sp. z o.o.Bisztynek151247
3446Przedsiębiorstwo Budowlano - Handlowe Kawecki sp.j.Warszawa1511371
3447Pfg Sp. z o.o.Pabianice15895
3448Eko Energia PV Sp. z o.o.Sanok151831
3449Axol Sp. z o.o.Chorzów15449
3450Tymczak i Kukier Architekci Sp. z o.o.Lublin152418
3451Eco5tech S.A.Warszawa154924
3452Olbud Aleksander Zakrzewski Sp. z o.o.Świerczynki154947
3453Araj Realizacje Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie156410
3454Hydrobud Inżynieria Środowiska Sp. z o.o.Jarocin152648
3455Geolida Sp. z o.o.Gorlice15905
3456Budart Sp. z o.o. S.K.A.Chorzów156312
34572D Projekt Sp. z o.o.Wilamowice15812
3458Klimaltech Sp. z o.o.Dobieżyn158372
3459Pbtel Sp. z o.o.Poznań153649
3460PTB Energy Sp. z o.o.Warszawa157850
3461Harte Sp. z o.o. sp.k.Poznań151140
3462GCMH CG Legend Sp. z o.o. sp.k.Pruszcz Gdański151943
3463Psb Development Sp. z o.o.Częstochowa151510
3464M & R Biuro Projektów Mieloch Sp. z o.o.Poznań151707
3465PRI Insbud - Bis Sp. z o.o.Pruszków158059
3466Klima System Wschód Sp. z o.o.Lublin151823
3467Photosun Sp. z o.o.Głowno153492
3468Poolsystem Sp. z o.o. sp.k.Świętochłowice1514075
3469Zakład Uslug Techniczno-Remontowych Ekor Sp. z o.o.Gdańsk152387
3470Alseva Epc Sp. z o.o.Kraków1589849
3471Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Saba Sp. z o.o.Zielona Góra152700
3472BTI Instalacje P.Poż Sp. z o.o.Łęczyca154246
3473Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o.Bydgoszcz152308
3474Bbc Best Building Consultants Sp. z o.o. sp.k.Warszawa152644
3475Palgeo Sp. z o.o. sp.k.Kielce156909
3476CALESCO S.A.Szczecin1513656
3477PPHU Elwat S.J. J. Włodarczyk, S. PaszkiewiczBełchatów154158
3478TERMOIZOLACJA I ANTYKOROZJA TERBUD BOGDAN JONKWISZPłock1554370
3479Rondo Budownictwo Sp. z o.o.Siedlce152088
3480Pro-Gaz Sp. z o.o.Warszawa1529759
3481Neo-Bud Sp. z o.o.Poznań152719
3482Bastet Sp. z o.o. sp.k.Iwiny151345
3483Climat Sp. z o.o.Żywiec15491
3484Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lem-Bud -Sp. z o.o.Toruń1550893
3485Kon-Tes Sp. z o.o.Warszawa154273
3486Weldkar Sp. z o.o. sp.k.Kochanowice15411
3487PBS Polska Sp. z o.o. sp.k.Wrocław155770
3488Firma Fenster Sp. z o.o.Bydgoszcz151358
3489Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o.Iława15142355
3490Pro Geo Sp. z o.o.Wrocław155316
3491Jaksa Sp. z o.o. sp.k.Miechów1515101
3492Tedex Service Sp. z o.o.Stara Iwiczna1511029
3493Transbudex Mrozik sp.j.Lwówek Śląski1517197
3494Higher Sp. z o.o. sp.k.Olkusz15960
3495Etc Architekci Sp. z o.o. sp.k.Wrocław154207
3496Ap Instal Sp. z o.o.Wrocław154039
3497Jesion Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Łódź154425
3498Retel Sp. z o.o.Warszawa151850
3499Coming Home Sp. z o.o.Olsztyn151241
3500Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Efekt Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1551652
3501Timmer Sp. z o.o.Tarnowskie Góry156893
3502Iko Sp. z o.o. sp.k.Tarnów157712
3503Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o.Nowy Sącz152665
3504Tsc Sp. z o.o. sp.k.Bolesławiec153008
3505Elektro-Instal Sp. z o.o. - sp.k.Bielany Wrocławskie15316
3506Opt Sp. z o.o.Stary Żagań15375
3507Woltamper Sp. z o.o.Katowice151478
3508Filak Projekt A.Filak P.Filak Sp. z o.o.Rybno15125
3509Kuźma Sp. z o.o.Nowy Sącz152254
3510Netport.Co Sp. z o.o.Szczecin15133
3511Bds Budownictwo Sp. z o.o.Łódź1554998
3512Dementi Sp. z o.o. sp.k.Poznań151065
3513Hybryd16 Sp. z o.o. Serwis sp.k.Twardogóra15703
3514Sonergy Sp. z o.o.Wrocław153978
3515Marmaz Sp. z o.o.Mnichowice1512818
3516Rudmax Sp. z o.o.Ząbki159209
3517Gs Klima Sp. z o.o.Poznań1515545
3518Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. Sp.K.Poznań1538050
3519Apa Pejot Studio Sp. z o.o.Warszawa155549
3520Wachdre Sp. z o.o.Tarnów151498
3521Suntrans Sp. z o.o. sp.k.Przeworsk1526617
3522Sdb Agro-Eko Sp. z o.o.Karpicko154215
3523Profinstal Sp. z o.o.Kędzierówka15271
3524Trans - Ziem Inżynieria Sp. z o.o.Strzyżawa1530519
3525Playnet Media Sp. z o.o. sp.k.Poznań158830
3526Palisada Polska Sp. z o.o.Gzin151783
3527Biuro Projektów - Pracownia Autorska Dom Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski15866
3528Prefabud Sp. z o.o.Orzechowo15288
3529Wuprohyd Sp. z o.o.Gdynia159562
3530Ars Electrica Sp. z o.o.Gdańsk151415
3531Przedsiębiorstwo Spółdzielcze Budoprojekt w KatowicachKatowice155093
3532Pim-Bud Sp. z o.o.Ząbki154518
3533Dimen Sp. z o.o.Oleśnica1513312
3534Budotel S.A.Szczecin1512951
3535Waso Technika Sp. z o.o.Chorzów154042
3536Kuhax Sp. z o.o.Lasowice Wielkie151112
3537Medmix L.Krawczyk, E.Szklarczyk sp.j. Profesjonalne Budownictwo MedyczneRadzymin1545334
3538Geocartis Sp. z o.o. sp.k.Poznań152270
3539Ozeprofit Sp. z o.o.Kraków151896
3540Markbud Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza15429046
3541HL Systems Sp. z o.o.Gniezno155331
3542Adamex Oze Sp. z o.o.Legnica15536
3543D.A.G. Projekt Sp. z o.o.Komorniki152333
3544MD Technologie Sp. z o.o.Warszawa1512893
3545Spiner Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań151432
3546PRO - MONT Elektrotechnika Sp. z o.o.Opole156299
3547Aquaberg Sp. z o.o. sp.k.Kraków156421
3548Dobra Eko Energia Sp. z o.o.Osędowice15725
3549Stonbud Sp. z o.o.Warszawa151679
3550Pan Studniarz Sp. z o.o.Warszawa15495
3551E.D. Monter Sp. z o.o.Biała Podlaska15250
3552Tension Sp. z o.o.Warszawa154627
3553Ramp Investments Sp. z o.o. sp.k.Murowana Goślina158786
3554Ecocollect Sp. z o.o.Gdańsk151124
3555Z - Pol Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra153279
3556Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Kemy Sp. z o.o.Łódź1531462
3557Instmet Sp. z o.o.Mroczków Gościnny151082
3558Mar Budownictwo Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski15810
3559Pgtech Sp. z o.o.Jarosław151605
3560Hovler Engineering Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki155462
3561MT Development Sp. z o.o.Falenty155025
3562Zakład Elektryczny Elkwadro Ł.Banach, B.Flieger, R.Szulc sp.j.Zbąszynek154842
3563Blach-Bud Sp. z o.o.Śrem151786
3564Pracownia14 Sp. z o.o.Rzeszów151665
3565Dim - Cad Sp. z o.o.Kraków15152
3566Pze Sp. z o.o.Połaniec154994
3567Sinmag Sp. z o.o. sp.k.Bolesławiec154447
3568B3tech Industrial Services Beltrani sp.j.Szczecin1521337
3569Cdf Architekci Sp. z o.o. - sp.k.Poznań156261
3570Sferawent Pękowski Legin sp.j.Cieszyn1517919
3571Neko Energia Sp. z o.o.Rybnik153062
3572Firma Inżynierska Enco sp.j. K. Kufel, J. SynowiecOświęcim159379
3573Cormax Sp. z o.o. PWWrocław15898
3574MR Developers Sp. z o.o. sp.k.Kosakowo152537
3575Ataner Sp. z o.o.Poznań15173626
3576Zachodniopomorskie Przedsiębiorstwo Budowlane Tech-Bud Sp. z o.o.Stargard151040
3577Z.E.B. Sp. z o.o.Świerklany15777
3578Sanit - Hydro - Gaz Sp. z o.o.Wrocław151255
3579Sigur Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz154113
3580MKO Sp. z o.o.Wrocław152725
3581Fev Polska Sp. z o.o.Cholerzyn1530611
3582Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek sp.j.Sosnowiec15110680
3583Elektro-Klim Wawrzyńczyk Berbecki sp.k.Strumiany15330451
3584Inform Sp. z o.o.Oświęcim15131
3585Inco Sp. z o.o.Gliwice151521
3586Mestil Sp. z o.o.Wrocław15549
3587Net Logic Sp. z o.o.Gdynia151395
3588Engie Gliwice Sp. z o.o.Gliwice15904
3589Techno-System Sp. z o.o.Siedlce15330
3590Kamehjapi Sp. z o.o.Kartuzy15579
3591Amc Sp. z o.o.Łódź15788
3592Akor Sp. z o.o.Opacz Mała1514055
3593Zbs Group S.A.Lubin151742
3594Eko-Budbrand Sp. z o.o. sp.k.Nadarzyn151636
3595Area Development Sp. z o.o.Poznań1525788
3596Jl Multisystem Sp. z o.o.Brynek15251
3597Ajdar Sp. z o.o.Augustowo15804
3598Nemesia Sp. z o.o.Grybów1510558
3599Pjg Sp. z o.o. sp.k.Kraków156866
3600Mromont Sp. z o.o. sp.k.Oborniki1546294
3601Rogowski Development Sp. z o.o.Białystok1544307
3602Clima Heat sp.j. Beata Wierzbicka Jan WierzbickiJelenia Góra156594
3603Sawbud Kraków Sp. z o.o. sp.k.Michałowice157029
3604Schleifer Milczanowski Sim Architekci sp.k.Gdańsk154595
3605Madej-Bud Sp. z o.o. sp.k.Łódź1542427
3606P&M Projekt Sp. z o.o.Wrocław151074
3607Lider Wschód Sp. z o.o.Lublin152595
3608Pro-Bau Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski152427
3609Hydroserwis Sp. z o.o.Wrocław1511888
3610Baams Sp. z o.o.Poznań15620
3611Towarowa Park Sp. z o.o.Warszawa1529052
3612Pchprofit Sp. z o.o.Ostrów153137
3613Bogdanowicz Chmielewska Architekci Sp. z o.o.Szczecin15202
3614Agencja Użytkowania i Poszanowania Energii Sp. z o.o.Łódź15504
3615Budored Sp. z o.o.Żory15284
3616Ovk Sp. z o.o.Wrocław15599
3617Energotherm Rozruch Sp. z o.o.Przeźmierowo1512444
3618Opieka It Sp. z o.o.Lublin15221
3619Gramer Sp. z o.o.Orzech152046
3620Certus Sp. z o.o.Świniec1511105
3621Ecolift Sp. z o.o.Białystok158201
3622Nadolles Sp. z o.o.Kraszewice151677
3623In-Tech Rusztowania Service Sp. z o.o.Świdwin15535
3624Sun Eko Energy Sp. z o.o.Bielsko-Biała156752
3625Exoor Sp. z o.o.Rzeszów155766
3626IMT Ludian Sp. z o.o.Hersztupowo153864
3627Nomet Sp. z o.o.Poręba158877
3628Elmax-Gliwice sp.j. Pietkiewicz, JurczakGliwice159810
3629Costa Project Sp. z o.o.Gdynia156829
3630Next Generation Engineering Poland Sp. z o.o.Wrocław1530634
3631Qualis Engineering Sp. z o.o.Toruń151998
3632Przedsiębiorstwo Budowlane Angra Sp. z o.o.Poznań152903
3633Stradom Sp. z o.o.Kalwaria Zebrzydowska155433
3634Ami Investment Sp. z o.o.Bielsko-Biała15388
3635Bmg Elektro Technik Sp. z o.o.Gdańsk15560
3636Dpb Domki Drewniane Sp. z o.o.Zielona Góra151921
3637Rg Invest Sp. z o.o.Szczecin152332
3638Emitek Sp. z o.o.Katowice15297
3639Nesdesign Sp. z o.o.Kraków15935
3640Przedsiębiorstwo Tynkbud-1 Sp. z o.o.Warszawa1587131
3641Solid - Bud Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Sp. z o.o.Warszawa1515329
3642To Fix Xyz Sp. z o.o.Szczecin15723
3643Przedsiębiorstwo Usług Inżyniersko-Budowlanych Magnus Mt Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski15234
3644Idealstones Sp. z o.o.Głogów Małopolski152049
3645Klimaoptima Serwis Sp. z o.o.Warszawa1528032
3646Instalmed Sp. z o.o.Będzin151194
3647Aer Centrum Sp. z o.o.Poznań15471
3648Ecoroof Sp. z o.o.Tymowa154843
3649Cleanproject Sp. z o.o. sp.k.Włocławek156108
3650Gz-Energy Sp. z o.o.Pszczyna15564
3651Przedsiębiorstwo Odwodnienia Marek Szczygieł, Arkadiusz Walkiewicz - sp.j.Białe Błota1511226
3652Bud - Wat Sp. z o.o.Straszków151148
3653Icom - Invest Sp. z o.o.Pabianice155460
3654Bkb Sp. z o.o.Krzeszów154625
3655Klimanet Sp. z o.o.Kielce152652
3656Ukr-Bud Sp. z o.o.Kołobrzeg15466
3657Farex Sp. z o.o.Mnich153697
3658Plus3-Architekci Sp. z o.o.Warszawa156468
3659Reacon Sp. z o.o.Warszawa152420
3660L’Ab Architekci Sp. z o.o.Warszawa15769
3661Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Budnex Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski15197890
3662K.Ingarden, J.Ewy Architekci Sp. z o.o.Kraków154614
3663Ls-Instal Sp. z o.o.Podłęże153558
3664Med Investment Group Sp. z o.o.Tarnowskie Góry152325
3665Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o.Kraków1564492
3666Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta sp.j.Nieznanowice15173331
3667Pawilony Efekt Sp. z o.o.Krosin1534931
3668Cone AMG Sp. z o.o.Warszawa156708
3669Lendo Sp. z o.o.Jelenia Góra151880
3670Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski sp.j.Kraków1511256
3671J.S. Hamilton Quality Services Sp. z o.o.Gdynia155532
3672Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Darwo D. Napierała, W. Kowalczak sp.j.Oborniki1551281
3673Jc Studio Sp. z o.o.Warszawa151443
3674GRG Konstrukcje Sp. z o.o.Pilaszków154549
3675Elrook Sp. z o.o. sp.k.Huta Stara A151303
3676Agrosolar Polska Sp. z o.o.Białystok1535299
3677K2 Investment Group Sp. z o.o.Warszawa15334
3678Asona Polska Sp. z o.o.Warszawa154194
3679Eurozement Sp. z o.o.Częstochowa155246
3680Przedsiębiorstwo Ogólne Mannens Sp. z o.o.Kraków152987
3681Sora Sp. z o.o.Warszawa15309
3682Planbet Sp. z o.o.Gdańsk154997
3683HYDRO-INSTAL Zakład Instalacji Sanitarnych Homa - Homa S.J.Mazańcowice1526875
3684WG Studio Sp. z o.o.Radom151960
3685Jm Architekci Spółka z Ograniczoą OdpowiedzialnościąGdańsk152662
3686Rutkowski Group Sp. z o.o.Ełk15183080
3687Andrzej Piliszek Ap Development sp.k.Warszawa157722
3688Wychowanek Sp. z o.o.Jaworzyna Śląska1515694
3689B. i J. Sp. z o.o.Chybie157301
3690Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji Hydropol-Dekor Ryszard Reniewski i Krzysztof Pietrek sp.j.Wrocław1527639
3691Security Services Sp. z o.o.Józefów15787
3692Ma Projekt Sp. z o.o.Szyce14323
3693Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Poz-Inbud Sp. z o.o.Poznań143475
3694El-Technik Sp. z o.o.Poznań14766
3695Przedsiębiorstwo Remontowo Montażowe Urządzeń Energetycznych Premeg Sp. z o.o.Katowice141384
3696NIB Energy Sp. z o.o.Bochnia14916
3697VOLTER GROUP Sp. z o.o.Zgierz144815
3698Nbq Sp. z o.o.Szczecin1414366
3699Posadzki Przemysłowe Bromax Sp. z o.o. sp.k.Wrocław141528
3700Calmeco Sp. z o.o.Pruszków142187
3701HB Ługowscy Sp. z o.o.Białystok14403
3702Perfect Vent Sp. z o.o. sp.k.Warszawa14682
3703Develop A&M Sp. z o.o.Syrynia14883
3704Hi Krzemieniecka i Sp. z o.o.Warszawa1457154
3705Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Biłgoraj144371
3706Opol-Ska Sp. z o.o. sp.k.Opole146901
3707PDS Projekt Sp. z o.o.Wrocław142068
3708Atlantis Deweloper Opole Sp. z o.o.Opole1463360
3709Zigra Sp. z o.o.Tarnów148080
3710Lucatel Nord Sp. z o.o.Gdańsk14540
3711Przedsiębiorstwo Geologiczne Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o.Szczecin1414075
3712Fastcon Sp. z o.o.Wrocław141719
3713Cti-Jawor Sp. z o.o.Jawor144948
3714Jr Development Sp. z o.o. sp.k.Tarnów141402
3715Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o.Białystok14179795
3716Bako Sp. z o.o.Płock14936
3717Fire Force Sp. z o.o.Zielona Góra14266
3718Mirtech Sp. z o.o.Czarnków1415777
3719Lewlex Sp. z o.o.Wrocław14609
3720Mcis Harmony Sp. z o.o.Sopot14194
3721Budowlana Spółka Inżynierska P. Libront, M. Sendor sp.j.Kraków1418126
3722Hektostal Babiarz S.K.A.Pieszyce14723
3723Fun Team Tynk Sp. z o.o.Kaplica143463
3724Tele-Serwis Sp. z o.o.Grudziądz141480
3725SAB Construction Sp. z o.o.Rybnik14665
3726Monteres Sp. z o.o.Przeworsk145232
3727Alwento Sp. z o.o.Pszczyna14142
3728Fabryka Domów Spomet S.A.Bielsko-Biała1421202
3729Virki-Instal Sp. z o.o.Katowice142137
3730Jmb Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.Kamionki142989
3731Ds.Konstruktion Sp. z o.o.Olsztyn14485
3732Aurora Project Sp. z o.o.Szczecin1416396
3733Techenergo Sp. z o.o.Mierzyn141771
3734SD Tank Sp. z o.o.Cewice1429590
3735Alfarex Sp. z o.o. - sp.k..Warszawa146626
3736Rts Development Sp. z o.o.Straszyn141185
3737Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans - Mot Sp. z o.o.Bydgoszcz1412672
3738Lubawskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Lubawa142508
3739Luk-Connect Sp. z o.o.Strzebielino148235
3740Gekon Energy Sp. z o.o.Smolec14710
3741HB Ługowscy Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1428074
3742Marhan Sp. z o.o.Kobiernice1471195
3743Ekosolar Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój1418287
3744Jan Skubisz P.P.U.B. InkometRadomsko1443702
3745Gf-Przewierty Sp. z o.o. sp.k.Albertów144870
3746Concept Estate Sp. z o.o. sp.k.Kobylnica142012
3747Tabox Energy Sp. z o.o.Rzeszów141235
3748AWEL Sp. z o.o.Kraków141807
3749Praxton Sp. z o.o.Opole14764
3750Sogbi Sp. z o.o.Dęblin14321
3751Optifloor Sp. z o.o.-sp.k.Oświęcim1411665
3752Geosystem Opw Sp. z o.o.Warszawa143086
3753Logda Sp. z o.o.Warszawa14180
3754Eko-Instal Polska Sp. z o.o.Wieluń14613
3755Probud Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski148495
3756Merrid Controls Sp. z o.o.Łódź1439340
3757TDM Sp. z o.o.Grudziądz14973
3758Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Inwest-Rol Sp. z o.o.Przemyśl14362
3759Astel Development Sp. z o.o. 1 sp.k.Węgrzce144316
3760BUD - AR Sp. z o.o.Gniezno1477038
3761Psw Inwestycje Sp. z o.o.Łuków142296
3762Borkowicz i Partnerzy Sp. z o.o. sp.k.Poznań14372
3763Mark Instal Sp. z o.o.Nosarzewo Polne141852
3764Mserwis24 Sp. z o.o.Ostrołęka147489
3765Instal-Group Sp. z o.o. sp.k.Rybnik14362
3766Kanbud Sp. z o.o. sp.k.Żagań146693
3767Kr Smart Systems Sp. z o.o.Łódź14610
3768MTS Invest Sp. z o.o.Kórnik141697
3769A&W Biuro Konsultingowe Sp. z o.o.Warszawa14192
3770Virtud Sp. z o.o.Poznań145629
3771Instalator-Konserwator Sp. z o.o.Wrocław14266
3772Staniec - Kamiński sp.j.Radzymin149075
3773Immobilia Polska II Sp. z o.o.Lublin141973
3774Zir-Systemy Projektowe J.Dumnicki, J.Sylwestrzak- sp.j.Bytom141211
3775Allins Sp. z o.o. sp.k.Poznań14557
3776Bau Prosper Sp. z o.o.Karwiany141394
3777Budlex Construction Sp. z o.o.Toruń146334
3778Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Budopol Suwałki Hajko sp.j.Suwałki146273
3779Fortes Group Sp. z o.o.Kraków141730
3780System Trade Center Sp. z o.o.Łódź14321
3781Sorplex Sp. z o.o.Częstochowa14985
3782Geo-Har Zakład Usług Geologicznych Sp. z o.o.Rzeszów14511
3783Miro Grup Sp. z o.o.Bukowina Tatrzańska141562
3784Beskom Sp. z o.o.Mikołów142311
3785Arteneo Sp. z o.o.Cieszyn146457
3786Marbud Sp. z o.o.Łaziska Górne14246
3787Ekologika Sp. z o.o.Rzeczyca144188
3788Segus Sp. z o.o.Szczecin145533
3789M.S.M. Budownictwo Sp. z o.o.Makowisko14693
3790Alprakt Sp. z o.o.Wrocław143719
3791Aeronaval De Construcciones E Instalaciones, S.A. S.A. Oddział w PolsceWarszawa1426220
3792Halisha Group Sp. z o.o.Biała Podlaska145285
3793DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o.Sady149731
3794Arsum Sp. z o.o.Bodaczów14619
3795Eko Grand Sp. z o.o.Rzeniszów147097
3796Tejado Sp. z o.o. sp.k.Świdnica147062
3797Zakład Instalacji Elektrycznych Zrep sp.j. Peseł Eugeniusz Wons DamianBytom146283
3798Eco Cool Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle14912
3799Sylnet Sp. z o.o.Poznań141688
3800Budowar Sp. z o.o.Warszawa142829
3801Zakład Usług Ciepłowniczych Termix Sp. z o.o.Radom147559
3802Armi.Pl Sp. z o.o.Gdańsk149581
3803Energotech Sp. z o.o. sp.k.Grudziądz142685
3804Zs - Bud Sp. z o.o.Warszawa14152
3805EP Budownictwo Sp. z o.o.Czeladź14641
3806Geo-Projekt Invest Sp. z o.o.Kraśnik14478
3807Uni-Form Sp. z o.o. sp.k.Łódź143347
3808Rang Systemy Sp. z o.o.Sosnowiec14344
3809Hoben D. Borysławski sp.k.Olszowa1417799
3810MMJ Engineering Sp. z o.o.Warszawa141222
3811Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Romex Sp. z o.o.Żyrardów148874
3812Mm Road Sp. z o.o.Czeladź14336
3813Zakład Elektryczny Włocławek Sp. z o.o.Włocławek147597
3814Opus Technology Sp. z o.o.Łódź14820
3815Suprea Sp. z o.o.Iwiny142741
3816Kabe Systemy Alarmowe Sp. z o.o.Mikołów143209
3817Virtis Sp. z o.o.Polanka14843
3818Eam Service Sp. z o.o.Gdańsk14908
3819Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o.Ostróda14274660
3820Ventria Sp. z o.o.Kraszew1421019
3821Lonwerd Michał Halbiniak sp.k.Kłobukowice1430863
3822Res Design Sp. z o.o.Rzeszów14165
3823Epco Polska Sp. z o.o.Bytom14105360
3824Ars Infrastruktura Sp. z o.o.Kraków146572
3825Lewandowski Elektro Sp. z o.o.Licheń Stary14994
3826Bedra Cichosz Sp. z o.o.Gdańsk14815
3827ISPIK Sp. z o.o.Bydgoszcz1415690
3828Rymipol Sp. z o.o.Kożyczkowo144506
3829Mk-Concept Sp. z o.o.Wrocław14964
3830WS-DIC Sp. z o.o.Tarnobrzeg1423573
3831Zakład Usług Technicznych Energetyki Cieplnej Zutec Sp. z o.o.Radom1410286
3832Pw Simbud Sp. z o.o.Bydgoszcz144223
3833Elizówka Park Adamiak Psiuk sp.k.Lublin14509
3834MK Bud Sp. z o.o.Bochnia14369
3835Pihbud Sp. z o.o.Bujny141479
3836Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w KwidzynieKwidzyn1421804
3837Annex Invest Sp. z o.o.Mścice142313
3838Salva Południe Sp. z o.o.Lubin144007
3839Cora New Sp. z o.o.Warszawa146887
3840Excel Sp. z o.o. sp.k.Łańcut14464
3841Atut Leszno Sp. z o.o.Leszno14810
3842Kamp Sp. z o.o.Mikstat146902
3843B.B.K. Polska Sp. z o.o.Szlachtowa1450546
3844KTM Infrastruktura Sp. z o.o.Komorniki146972
3845Energokrzem Sp. z o.o.Pińczów145914
3846Waland Sp. z o.o.Kraków14136
3847Kulakowski Doppelboden Sp. z o.o.Wymiarki14400
3848Mcfloor Sp. z o.o.Wrocław147982
3849Solbud Sp. z o.o. sp.k.Dębno148744
3850Celer Sp. z o.o.Kielce14861
3851Eksametr Sp. z o.o.Warszawa143070
3852Bormat Sp. z o.o.Maszewo Duże1416817
3853Viver Sp. z o.o.Chorzów149998
3854Silesia - Apex Sp. z o.o.Gliwice142273
3855Emprojekt Sp. z o.o.Katowice141019
3856Nv-Enertech Polska Sp. z o.o.Warszawa141499
3857K2 Nieruchomości Sp. z o.o.Leszno1420748
3858Elbud Bytom Sp. z o.o.Bytom1412409
3859Anchem Sp. z o.o.Koszalin143966
3860West Home Development II Sp. z o.o.Zielona Góra145285
3861Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Cotlat Sp. z o.o.Gdańsk142331
3862Fw Instal Sp. z o.o.Wrocław141249
3863Izoprojekt Sp. z o.o.Włocławek142523
3864Rentech Sp. z o.o.Wrocław14265
3865Montech & Insurance Group Sp. z o.o. sp.k.Bytom141920
3866Polrom Serwis Sp. z o.o.Olsztyn14968
3867Jr Carpenter Sp. z o.o.Oława141071
3868Karkonoskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.Mysłakowice143485
3869Ios Sp. z o.o.Będzin144023
3870Rafmag Sp. z o.o.Tomice14247
3871Ebra House Sp. z o.o. sp.k.Wrocław14501
3872Inteligentny Budynek Polska Sp. z o.o.Warszawa143060
3873Instalprojekt Solutions Sp. z o.o.Otwock14554
3874Geoprofil.Co Sp. z o.o.Jankowo Gdańskie14761
3875Piątkowski Development Sp. z o.o.Białystok143503
3876Praktyk Sp. z o.o.Tyniec Mały14542
3877Land Invest Serwis Andrzej Sznek sp.k.Warszawa143183
3878Abart Wykładziny E.M. Płowaś sp.j.Kraków1411758
3879Kjk Invest Sp. z o.o.Stare Miasto141517
3880Wielkopolskie Biuro Projektów Sp. z o.o.Poznań141043
3881Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze Ekosan Sp. z o.o.Warszawa14308
3882KBR Invest Sp. z o.o.Gniezno142887
3883Latergrupa Architekci Sp. z o.o. sp.k.Warszawa144716
3884Mm - Jura Holding Sp. z o.o.Chruszczobród-Piaski142158
3885Astroenergy Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski145451
3886Powent Sp. z o.o.Kościan142407
3887Seconet Sp. z o.o.Buczkowice149555
3888Bkc Sp. z o.o.Warszawa14226
3889Budhaus Rm Sp. z o.o. sp.k.Rąbień AB144908
3890Przedsiębiorstwo Techniczno-Produkcyjne Ekwod Sp. z o.o.Kielce143173
3891Asm Sp. z o.o.Terespol148694
3892Z-Rem Sp. z o.o.Warszawa14806
3893Build4u Sp. z o.o.Poznań148021
3894Wawatech - Wastewater Technology Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno1414917
3895Invest-Development Sp. z o.o.Mielec141332
3896Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MAK Sp. z o.o.Gdynia14261
3897Hydrobud Siedlce Sp. z o.o.Siedlce144767
3898Leśniański Projektowanie Sp. z o.o.Wrocław14707
3899BUD - MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano - MelioracyjneDzierżoniów145019
3900Btca Sp. z o.o.Gdańsk141853
3901Pri Knauber sp.k.Legionowo1418060
3902Forma Architektura Sp. z o.o.Kraków141881
3903Analog Devices Sp. z o.o.Katowice148188
3904ACS Electro Sp. z o.o.Gdańsk141075
3905Mora Śrem Sp. z o.o.Śrem142680
3906Dedeco Architektura Sp. z o.o.Warszawa14418
3907Rusztmont Export Sp. z o.o. sp.k.Warszawa141502
3908Przedsiębiorstwo Budowlano - Usługowo - Handlowe Bud - Mar L. Boguń M. Bukowski SP.J.Łódź1410366
3909Hydroz Sp. z o.o. sp.k.Chocznia145210
3910Biuro Konstrukcyjne SBT Sp. z o.o.Szczecin142236
3911Oib Silesia Sp. z o.o.Pszczyna14983
3912Gb Sp. z o.o.Chojnów147947
3913Ita J. Knop i Wspólnicy sp.j.Łódź143149
3914Grupa Dziewoński Sp. z o.o.Kraków14526
3915Matbud sp.j. J. Zarański, A. Zarańska, M. PyrcakPiątnica Poduchowna1416801
3916Flex Engineering Sp. z o.o.Gdańsk14816
3917Oknomar Sp. z o.o.Warszawa145624
3918Arche S.A.Warszawa14654776
3919Embevity Sp. z o.o.Gliwice144212
3920Elektro - Bud Sp. z o.o.Baczyna143302
3921Przedsiębiorstwo Organizacji Inwestycji Allplan Sp. z o.o.Bydgoszcz142087
3922Grupa Projekt S Sp. z o.o.Ruda Śląska144253
3923Insta L-Bud Plus Sp. z o.o.Warszawa1459396
3924Milano Sp. z o.o.Modlnica14851
3925Arkadis Sp. z o.o. M3 sp.k.Czudec14116
3926Budmal - Art Sp. z o.o.Marki141956
3927Smsklima Sp. z o.o.Dębowa Góra1412720
3928Miku Zbigniew Merchelski, Grzegorz Merchelski sp.j.Przecław14796
3929J.P. Projekt - Bip Sp. z o.o.Poznań14637
3930Pol-An-Bud Sp. z o.o.Świdwin142187
3931Mwo Sp. z o.o.Kalisz14642
3932Elepaz Sp. z o.o.Poznań1412248
3933Sanit Sp. z o.o.Wałbrzych142482
3934K & K Power Service Sp. z o.o.Wrocław143149
3935Europav Sp. z o.o.Częstochowa144688
3936Tryskacze Sp. z o.o.Szczecin145157
3937Monterm Krzysztof Sakłak sp.j.Wojnicz1411485
3938Investgis Sp. z o.o.Kraków14842
3939Isomit Sp. z o.o.Szczecin142339
3940Asw Prefabrykacja Sp. z o.o.Wrocław141622
3941Firma Gumienny Plus Sp. z o.o.Węgierki14654
3942B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena DzidkowskaPruszcz Gdański1447906
3943Tkf Sp. z o.o.Załom14148
3944D & H Termobud Sp. z o.o.Olsztyn1443865
3945Przedsiębiorstwo Racjonalizacji Użytkowania Paliw i Energii Energosystem Sp. z o.o.Katowice14724
3946ADM Elektrik Sp. z o.o.Konin1417063
3947Sunnyhouse Sp. z o.o.Opalenica14312
3948J.P.B. Systeme S.A. Uproszczona Oddział w PolsceJasionka1421061
3949Foto Volt Eko Energia S.A.Tychy141870
3950Elektros Energetyka Sp. z o.o.Bolesławiec1420619
3951RP Group Sp. z o.o.Wrocław143098
3952Sanin Sp. z o.o.Warszawa1426467
3953Spółdzielnia Rzemieślnicza WielobranżowaCzechowice-Dziedzice14146
3954Firma Inżynierska Arcus Sp. z o.o. sp.k.Kraków145982
3955Dmbs Sp. z o.o.Poznań14126
3956Baumax Tomasz Nowakowski sp.k.Sopot144813
3957AM Projekt Sp. z o.o.Wrocław143274
3958Kp-Invest Sp. z o.o.Olsztyn145455
3959Hello Beata Sapota sp.k.Częstochowa144564
3960Lvs Polska Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra14461
3961Wykonawstwo Sieci Energetycznych Sp. z o.o.Białystok141178
3962Ascalor Sp. z o.o.Wiązownica14675
3963Ms 15 Sp. z o.o.Gdynia146662
3964POKO - AL Installation Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk145886
3965Enilon Sp. z o.o.Wrocław144864
3966B&S Sp. z o.o.Janów Lubelski14653
3967Info-Bud Construction Sp. z o.o.Rybnik146196
3968Jado Technika Sp. z o.o.Kajetanów144915
3969El System Sp. z o.o.Zawiercie148715
3970Pewima Sp. z o.o. sp.k.Świętochłowice145232
3971Pxr Architekci Sp. z o.o.Józefów14781
3972Lan Technika Sp. z o.o. sp.k.Białystok144549
3973Wprb Sp. z o.o.Wrocław1413900
3974Amiva 2.0 Sp. z o.o.Wrocław145979
3975Aurum 2 Development Sp. z o.o.Walendów1476105
3976Suchbud Sp. z o.o.Czułów14215
3977A.S.Construction Group Sp. z o.o.Lublin141404
3978Adal Sp. z o.o.Gdańsk14836
3979Ms Invest Sp. z o.o.Gliwice14620
3980Tech-Bax Sp. z o.o.Komorniki141372
3981Ventus Berdzik Parzelski sp.j.Radom149691
3982Akbud Sp. z o.o.Katowice143078
3983A&B Konstrukcje i Nadzór Budowlany Sp. z o.o.Rzeszów14305
3984Geolid Sp. z o.o.Wrocław14300
3985Przedsiębiorstwo Alremex R. Krynicki sp.j.Opole1415376
3986Anmir Sp. z o.o.Zielona Góra14107
3987International Service Apartment Sp. z o.o.Katowice142544
3988Etna Posadzki Sp. z o.o.Wrocław144183
3989Budraf Sp. z o.o.Wałbrzych14133
3990Soltimus Sp. z o.o.Warszawa142930
3991Hydromolki Sp. z o.o.Lipowina14667
3992Floor Execution Services Sp. z o.o.Zalesie Górne143773
3993Kobas Budownictwo Sp. z o.o.Wrocław14569
3994Roofer Sp. z o.o.Międzybrodzie Bialskie14301
3995Tp-Electric Sp. z o.o.Pruszcz Gdański143206
3996Metroprojekt Sp. z o.o.Warszawa1426660
3997Dream Investments Group Sp. z o.o.Stary Sącz14818
3998Spirit Sp. z o.o.Gdańsk14481
3999Inkom S.A.Wrocław1437446
4000Pegawe Sp. z o.o.Gryfice141084
4001Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. z o.o.Białystok1449517
4002Gova Sp. z o.o.Katowice147206
4003Netservice 24 Sp. z o.o.Poznań144502
4004PKIG Sp. z o.o.Warszawa145566
4005Alket Sp. z o.o.Warszawa142214
4006Core System Sp. z o.o. sp.k.Wrocław146177
4007Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Energas Sp. z o.o. sp.k.Ostrołęka147920
4008ZM Trax Sp. z o.o.Ruchocin1315656
4009Home-4-You Sp. z o.o.Chwalęcice132250
4010Paktgeo Sp. z o.o.Warszawa131257
4011Mt-Bud Sp. z o.o.Marki131525
4012Lebart Energia Sp. z o.o.Biała Podlaska136801
4013Irbud Sp. z o.o.Płock1324431
4014Simple - Tech Sp. z o.o.Kraków131982
4015Solis Sp. z o.o.Warszawa131394
4016Aldesa Nowa Energia Sp. z o.o.Warszawa1340207
4017Remarko Sp. z o.o. sp.k.Dobrzeń Wielki131520
4018Geointel Sp. z o.o. - sp.k.Łódź132631
4019Instant Solution Sp. z o.o.Szczecin13663
4020Novatect Sp. z o.o.Jeziory Małe131238
4021MWM Sp. z o.o.Brody139499
4022Pm&A Sp. z o.o.Częstochowa13896
4023Team-Termo Sp. z o.o.Wólka Niedźwiedzka131176
4024Tech-Corp Sp. z o.o.Warszawa1388
4025Buwamat - Pracownia Projektowa Sp. z o.o.Zabrze132930
4026El-Kar Sp. z o.o.Police131079
4027Zakład Remontowo Budowlany Sp. z o.o.Babice Nowe131199
4028Atm Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.Kielce13910
4029Sandbrig Sp. z o.o.Szczecin132446
4030Ventus R.Dłużewski i J. Michalak sp.k.Piotrków Trybunalski1328633
4031Repiński Sp. z o.o.Kościerzyna1319564
4032Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. sp.k.Jarocin1339971
4033Cube-Techniki Rusztowaniowe Sp. z o.o. sp.k.Kartuzy133849
4034Elektro-Cal Sp. z o.o.Zajączkowo1313758
4035Norma Bud S.A.Warszawa1319942
4036Tymczasowe Drogi Modułowe Sp. z o.o.Łuków132581
4037Marwent II Sp. z o.o. sp.k.Świerklaniec1312599
4038Jwj Sp. z o.o.Wrocław131863
4039Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Zis-1 sp.j. Dariusz Molendowski i WspólnicyPłock132942
4040Turwent Sp. z o.o.Niepołomice131852
4041Alpinex Fall Protection Sp. z o.o.Piła13826
4042Adw Serwis Sp. z o.o.Kielce131305
4043Rodak Architekci Sp. z o.o.Radom13410
4044Domel Fire Sp. z o.o.Maszkowice133273
4045Reconcept Sp. z o.o. sp.k.Warszawa134794
4046Fasad Group Sp. z o.o.Warszawa13256
4047Formosa Sp. z o.o.Kraków132447
4048Kreator Architekci Sp. z o.o.Nowy Targ13814
4049Agat-Serwis Sp. z o.o.Białystok138137
4050Eco-Construction Sp. z o.o.Gdańsk13937
4051Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe Tewa Technologie Wibroakustyczne Sp. z o.o.Rzeszów132600
4052Eltram Sp. z o.o.Kraków131428
4053Kmr Budownictwo Sp. z o.o.Pszczyna131621
4054Muv.In Sp. z o.o.Łódź134157
4055Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Drainpol Sp. z o.o.Sławsk Wielki133184
4056MK Inwestor Sp. z o.o.Gliwice1389526
4057Widelinks Sp. z o.o.Tychy13912
4058Omega Wind Sp. z o.o. sp.k.Szczecin136809
4059Invest Complex-2 Sp. z o.o.Warszawa133125
4060Belman Design Sp. z o.o.Szczecin13575
4061Budmag Sp. z o.o.Sączów137933
4062Spółdzielnia Mieszkaniowa RzemiosłoWarszawa135129
4063Teletronic Sp. z o.o.Kraków13193
4064Tetera Projektowanie Przemysłowe Sp. z o.o.Wrocław133481
4065Teccom Przedsiębiorstwo Projektowo-Wdrożeniowe Innowacji Technicznych i Informatyki Sp. z o.o.Gdańsk13168
4066Mgsplus Sp. z o.o.Bielsko-Biała13521
4067BDM Sp. z o.o.Stargard136511
4068Consbud Sp. z o.o.Chyliczki1332854
4069Kresbud Jacek Szyjka sp.k.Bobrek13467
4070Eko Logika Sp. z o.o.Leszno13527
4071Stalkone - Sp. z o.o.Gdynia1317736
4072GCPS Sp. z o.o.Lublin131208
4073Shk Montage Sp. z o.o.Poznań133203
4074S&S Complex Constructions Sp. z o.o.Przemyśl131511
4075Innowacyjne Technologie Ochrony Środowiska Sp. z o.o.Łódź131335
4076Fiber Poland Sp. z o.o.Poznań133626
4077Art-Dom Sp. z o.o.Kołobrzeg1359383
4078Elbud Sp. z o.o.Dąbrowa Rusiecka139156
4079Mission House Sp. z o.o.Gowarzewo133452
4080Podins Sp. z o.o.Warszawa133800
4081Budmag Development Sp. z o.o.Wilcze131430
4082Radpro Sp. z o.o.Siedlisko1310786
4083Dalm Sp. z o.o. sp.k.Białystok134028
4084Kambud II Sp. z o.o.Rumia133076
4085Wod-Przem Sp. z o.o. sp.k.Toruń136587
4086Trans - Kop Sp. z o.o. sp.k.Wysogotowo1313072
4087Moduł X Sp. z o.o.Gdynia133784
4088Maksimal Sp. z o.o.Wrocław1377
4089EG Maps Sp. z o.o. sp.k.Kraków136310
4090Steelart Sp. z o.o.Katowice131625
4091AWP Nordic Products Sp. z o.o.Łódź138523
4092Enlab Sp. z o.o.Nowy Sącz133526
4093Dmk Inżynieria Sp. z o.o.Rybnik134955
4094Mostostal Zabrze Biprohut S.A.Gliwice1317725
4095Wk-Architektura Sp. z o.o.Wisła Wielka13238
4096Firma Bartosz sp.j. Bujwicki, SobiechBiałystok1344543
4097Entec Solutions Sp. z o.o. sp.k.Źródła137301
4098Zakład Remontowo Budowlany Micro-Max Sp. z o.o.Gliwice1334345
4099Sun Solar Concept Sp. z o.o.Łódź13641
4100Rmd Sp. z o.o.Gdynia13578
4101Inpower Sp. z o.o.Wrocław13959
4102Genergy Poland Oze Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk136735
4103Namori Sp. z o.o.Gdańsk131988
4104Plus48.Net Sp. z o.o.Wrocław132084
4105Projekt Plus Design Services Sp. z o.o.Poznań134995
4106Blezat Sp. z o.o.Warszawa133732
4107Tomet Sp. z o.o.Bydgoszcz136519
4108Artbud Elektronik Sp. z o.o.Żabia Wola131465
4109Ntg Jarosław Gaworski sp.k.Nysa135976
4110Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.Warszawa1328866
4111Fast Kraków Sp. z o.o.Kraków135481
4112E-Solare Sp. z o.o.Józefosław132016
4113Przedsiębiorstwo Budowlane PBI Niewczas, Patoka sp.j.Olszewo-Borki134674
4114Budowa Na Plus Sp. z o.o.Białystok133655
4115Automix Energetyka Sp. z o.o.Gdańsk135079
4116Przedsiębiorstwo Geodezyjne Pryzmat Sp. z o.o.Rybnik13167
4117Expom Trade Sp. z o.o.Szubin132058
4118M&J Bud Invest Sp. z o.o. Ms T. Siadul sp.k.Kielce1347941
4119Budoplex Polska Sp. z o.o.Koszalin131296
4120PSH Sp. z o.o.Kraków137157
4121Eml-Tech Sp. z o.o.Warszawa13248
4122Efekt Marketing Sp. z o.o.Warszawa133917
4123Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eurodom Sp. z o.o.Stare Siołkowice132528
4124PBO Nowak Sp. z o.o. sp.k.Klonówiec139715
4125Budom Sp. z o.o.Kraków13163
4126Meari Sp. z o.o.Mysłowice13466
4127JHM Building Sp. z o.o.Piła13671
4128Instal-Sanok Sp. z o.o.Tarnawa Dolna131301
4129Wipo Invest Sp. z o.o.Opole131016
4130Mvklima Sp. z o.o.Radom13554
4131T/F Sp. z o.o.Janiewice13495
4132Przedsiębiorstwo Budowlane KUNCER Sp. z o.o.Koszalin1351458
4133Jmb Tytan Sp. z o.o.Dęblin13964
4134Womar Hvac Sp. z o.o.Kraków1347812
4135Tres Sp. z o.o.Dębica1311954
4136Hansel Sp. z o.o.Grotów131171
4137Biuro Projektów Kolejowych S.A.Lublin1310950
4138Obo Energy Sp. z o.o.Rzeszów131644
4139B-Project Group Sp. z o.o.Gliwice131488
4140Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budomont-7 Sp. z o.o.Ruda Śląska1342642
4141Profi Projekt Majewski, Tokarz sp.j.Kraków131211
4142Wawatech-Wastewater Technology Sp. z o.o.Piaseczno1311820
4143Prefmontaż Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa13957
4144Markos Sp. z o.o.Toruń131734
4145Remorex Sp. z o.o.Warszawa135841
4146Sl Service Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa1310842
4147Ag Engineering Sp. z o.o.Przydonica131328
4148Marioplus Sp. z o.o.Kraków1310208
4149Audy - Term Prace Budowlane Sp. z o.o.Jaworzno131736
4150Orizon Sp. z o.o.Tarnowskie Góry13268
4151Centuri Sp. z o.o.Koleczkowo13228
4152Lehmann Sp. z o.o. sp.k.Kiełpino13928
4153Budraf Sp. z o.o. sp.k.Wałbrzych132227
4154Maat Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski133067
4155Archiformacja Sp. z o.o.Środa Wielkopolska13628
4156Pro Arch 2 Sp. z o.o. sp.k.Tychy131117
4157Dastore Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski132393
4158Inżynieria Powietrza Sp. z o.o.Swarzędz1316034
4159Unimar Sp. z o.o.Ostrołęka131848
4160DZK Sp. z o.o.Szczecin13569
4161Watersystem Sp. z o.o. sp.k.Zakręt1318401
4162Integral Projekt Sp. z o.o.Kraków13627
4163Stim Technologie Sp. z o.o.Bytom137109
4164Zeneco Sp. z o.o.Warszawa131239
4165Mostostal Puławy S.A.Puławy13199133
4166Profest Sp. z o.o.Szczecin13667
4167Cmtechmar Sp. z o.o.Lubin132489
4168Lion Environmental Sp. z o.o.Warszawa131556
4169Foton Grupa Sp. z o.o.Słupsk131174
4170PA - KO Sp. z o.o.Warszawa1323105
4171Machinefish Materials & Technologies Sp. z o.o. sp.k.Wrocław132204
4172Perfekt Plus Sp. z o.o.Szczecin13475
4173Euro Cad Engineering Sp. z o.o.Zabierzów13242
4174Izobud Rem Horoszkiewicz sp.j.Gorzów Wielkopolski136329
4175Sakom Sp. z o.o.Paprotnia13666
4176Climate For Technology Sp. z o.o.Warszawa133168
4177Geotest Sp. z o.o.Włocławek13910
4178ZM ELEKTRO Sp. z o.o.Będzin13220
4179AGB Projekt Sp. z o.o.Niepołomice13121
4180Core Construction PL Sp. z o.o.Warszawa1310212
4181Apv Budownictwo Sp. z o.o.Lublin132479
4182Roger Preston Polska Sp. z o.o.Warszawa133458
4183Mas-Bud Stawarczyk sp.j.Olsztyn1317740
4184Euro - Bud Construction Sp. z o.o.Balice13875
4185Norconsult Polska Sp. z o.o.Kraków136365
4186Kol-Tech Solutions Sp. z o.o.Gdańsk131281
4187Dempol Sp. z o.o.Warszawa131241
4188TST Szymon Tomaszewski Sp. z o.o.Dąbrówka Nowa139683
4189Emator Sp. z o.o. sp.k.Cybinka13863
4190Hazel Sp. z o.o.Warszawa131693
4191Cavatina GW Sp. z o.o.Kraków13639183
4192PBUH Sitarek S.J.Białobrzegi135615
4193Roka Sp. z o.o.Koszalin137340
4194Rapid Sp. z o.o.Olkusz1332239
4195Grupa 4c Sp. z o.o.Kraków13491
4196A&R Sp. z o.o.Leżajsk1312856
4197Ideal Forms Sp. z o.o.Warszawa13422
4198Ecotechnik Sp. z o.o.Oleśnica131698
4199Ergoferm Sp. z o.o. sp.k.Kępno132585
4200E2s Sp. z o.o.Pilona13151
4201Yes M Sp. z o.o.Dzierżążno132060
4202Elektro-Bau Sp. z o.o.Żory13477
4203MIWA Sp. z o.o. sp.k.Zabrze133959
4204Roma Bud R. Matkowski sp.k.Wrocław132521
4205Elektro - Tech Sp. z o.o.Warszawa134072
4206Ge Aerospace Poland Sp. z o.o.Warszawa13665917
4207Probis Sp. z o.o.Pruszków139212
4208Multienergia Sp. z o.o.Wałbrzych131687
4209Fibat Sp. z o.o.Warszawa134864
4210Isolux Sp. z o.o.Słupsk13670
4211Telemax Media Sp. z o.o.Wielmoża1315076
4212Minstal Sp. z o.o.Warszawa133168
4213Bio-Ecology Services Sp. z o.o.Warszawa13759
4214Texo Engineering Sp. z o.o.Warszawa13782
4215Zakład Usług Geodezyjnych i Kartograficznych Pryzmat Sp. z o.o.Warszawa137732
4216Kaen Sp. z o.o.Poznań131651
4217Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o.Ciechanów136646
4218Phuks Sp. z o.o.Jeżów Sudecki13819
4219Jang Sp. z o.o.Rybnik134877
4220Wk Sp. z o.o.Szczecin133230
4221Palian Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sp. z o.o.Tychy136384
4222Szelbud Sp. z o.o.Częstochowa133255
42233Hub Sp. z o.o.Warszawa13637
4224Pryliński sp.k.Kraków138305
4225Wgd Instal Sp. z o.o.Nowy Dwór Mazowiecki131958
4226Mad-Nes Systemy Budowlane Sp. z o.o.Burkatów131295
4227Domko Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo -Handlowe Sp. z o.o.Wrocław135266
4228Moderna Design Sp. z o.o.Gdańsk131130
4229Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Hydrogrupa Sp. z o.o.Bielsko-Biała137286
4230Marbet Sp. z o.o.Wrocław137045
4231Projekty Komercyjne Sp. z o.o.Radom13384
4232Kamal Sp. z o.o.Olsztyn131136
4233Uran Plus Sp. z o.o.Barcin134231
4234Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kaspol Sp. z o.o.Sierpc13240
4235Pro-Geo Sp. z o.o.Grudziądz13182
4236Elec-In Sp. z o.o.Nowa Sarzyna134559
4237Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pubr Sp. z o.o.Bydgoszcz1344023
4238Włodar Developer Wiesław Włodarczyk sp.j.Częstochowa1320987
4239Transwiertel Sp. z o.o.Świdnik1323792
4240Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o.Bełchatów1361183
4241Elpro Sp. z o.o.Pierwoszyno138733
4242Foor Sp. z o.o.Katowice135557
4243Grupa Efekt Sp. z o.o.Warszawa131206
4244Lkm Sp. z o.o.Wrocław13887
4245Protinus Sp. z o.o.Pilchowo131930
4246K-1 Sp. z o.o.Kraków132321
4247Cdsp-Południe Sp. z o.o.Bielsko-Biała131408
4248Ggps Sp. z o.o.Lublin132670
4249Rad-Bud Sp. z o.o.Radomsko13620
4250Villa Baltica Sp. z o.o. sp.k.Sopot132273
4251Scc Sp. z o.o.Rzeszów131314
4252Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o.Wrocław1353014
42532 Sun Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk138537
4254Przedsiębiorstwo Wodno Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o.Ząbkowice Śląskie1320682
4255Oznakowanie - Poziome.Pl Sp. z o.o. sp.k.Krotoszyn136556
4256Blue Stream Sp. z o.o.Wrocław131049
4257In-Pro Sp. z o.o.Lublin13312
4258Pole Architekci Sp. z o.o. sp.k.Warszawa13104
4259Janter Sp. z o.o. sp.k.Gostyń13921
4260Qualitech Polska Sp. z o.o.Poznań132344
4261Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Spurek Sp. z o.o.Kielce135481
4262Green Motion Sp. z o.o.Będargowo13923
4263Tergon Sp. z o.o.Kielce1315983
4264Silta Sp. z o.o.Pruszków13131035
4265Agrobex Kleszczewo Sp. z o.o.Poznań1343212
4266Abastran Sp. z o.o.Tychy1313047
4267Anmax Elektro Sp. z o.o.Bełżyce13401
4268Atom Service Krzysztof Gondek sp.j.Gdynia132699
4269IDE Projekt Sp. z o.o.Toruń131958
4270M4u Sp. z o.o.Gliwice13235
4271Novapol Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Sp. z o.o.Toruń132324
4272Conectica Sp. z o.o.Wałbrzych13937
4273Eto Sp. z o.o. sp.k.Oława13462
4274Elwar Sp. z o.o.Zabierzów1313946
4275Tur Sp. z o.o.Wrocław132739
4276Pb Walted Sp. z o.o.Warszawa132530
4277Salva Zachód Sp. z o.o.Bogucin1314721
4278Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Jarocin1340474
4279Baltic Surveyors Group Ltd Sp. z o.o.Gdynia131981
4280Diomar Sp. z o.o.Warszawa134047
4281Smart Install Sp. z o.o.Poznań13464
4282TM Grupa Budowlana Sp. z o.o.Wieliczka131734
4283Professional Industry Solutions Sp. z o.o.Rzeszów13107
4284Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Żyrardów1322268
4285Jadorna Studio Sp. z o.o.Wrocław13156
4286Mario Sp. z o.o.Białystok1398
4287Zuet Energia Sp. z o.o.Płock1339018
4288Truck-Trans Mieczysław Anioł, Sylwester Jówko sp.j.Trzcinisko1318803
4289SND - BUD Sp. z o.o.Poznań134478
4290Budamex Turowski Mironowicz S.K.A.Białystok1321701
4291Glasrem Sp. z o.o.Boguszów-Gorce132486
4292Zrug Rzeszów - Zakład Instalatorstwa Sp. z o.o.Rzeszów1311370
4293Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Holding Sp. z o.o.Kielce1310549
4294Reversesolutions Sp. z o.o.Strzałkowo131116
4295Olimp-K Sp. z o.o.Warszawa134388
4296Dom Na Wymiar Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice13424
4297Elstuk Sp. z o.o.Kielce1327439
4298Pue Polski Gaz Sp. z o.o.Tarnów1317983
4299Secont Sp. z o.o.Warszawa13680
4300Gp Team Sp. z o.o.Katowice13408
4301Eets Sp. z o.o.Zwrócona13591
4302All-House Sp. z o.o.Warszawa13981
4303Przedsiębiorstwo Projektowo-Geodezyjne Progez Sp. z o.o.Rzeszów131425
4304Inwestprojekt-Zachód Sp. z o.o.Łódź13370
4305Agrobud Sp. z o.o.Zakrzewo133557
4306Spółdzielnia Socjalna Nasza FirmaGodziesze Wielkie13848
4307KRISBUD Sp. z o.o.Trzebinia139479
4308Daldehog INTL Sp. z o.o.Wrocław1392436
4309Jugo Sp. z o.o.Wrocław13782
4310Svp-Bau Sp. z o.o.Opole13289
4311Mhm Bud Sp. z o.o.Olsztyn132786
4312Constructo Sp. z o.o.Rogówko1312225
4313Hbmag Sp. z o.o.Katowice131086
4314Walbet A.D.K. Walkowiak sp.k.Miejska Górka13161592
4315MK Janura Sp. z o.o. sp.k.Wrocław135897
4316Navara Sp. z o.o.Juliszew131984
4317Apartamenty Senatorska Sp. z o.o.Warszawa13122459
4318Hidrofilt Sp. z o.o.Gliwice1326977
4319Geoxy Sp. z o.o.Kraków132743
4320Wulkan Pro Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1310958
4321Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Harpex Sp. z o.o.Bytom1321477
4322Inicjatywa Projektowa Sp. z o.o.Warszawa131285
4323Bwo Development Sp. z o.o.Zielona Góra131067
4324Biuro Geodezyjne-Geopol-Gm Sp. z o.o.Zawadzkie13807
4325Oles Project Sp. z o.o.Warszawa123733
4326NORFI POLSKA Sp. z o.o.Sosnowiec128609
4327Leniart Hydroizolacje Sp. z o.o.Warszawa122146
4328Nadax Sp. z o.o.Wrocław1213088
4329Przedsiębiorstwo SOLVE Sp. z o.o. w KoninieMosina12909
4330Gridnet Projekt Sp. z o.o.Warszawa122083
4331Miko Invest Sp. z o.o. sp.k.Kiełczów1211060
4332Lwd Sp. z o.o.Warszawa121322
4333Energia Partner Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra122602
4334Dierre Łódź Sp. z o.o.Łódź122977
4335Elem Sp. z o.o.Białystok1211466
4336Ucees Sp. z o.o. sp.k.Kraków125409
4337MK Marine International Ltd Sp. z o.o.Gdynia12906
4338Instac Sp. z o.o.Stara Iwiczna1280249
4339Zakład Inżynierii Sanitarnej i Elektrycznej HOSSA Zenon Hoduń i Henryk Sójka S.J.Sulechów121938
4340Progis Sp. z o.o.Giżycko123940
4341At Solutions Sp. z o.o.Opole12248
4342MP Consulting Sp. z o.o.Kraków124295
4343K+architekci Sp. z o.o.Rzeszów121021
4344Małopolski Ośrodek Ochrony Przeciwpożarowej Inter-Poż Sp. z o.o.Kraków122649
4345Ekonair Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski123614
4346Soleko Polska Sp. z o.o.Oleszno1212202
4347Pavo Projekt Sp. z o.o.Wrocław12640
4348Go - Eko Sp. z o.o.Giżycko122805
4349Smart Integration Sp. z o.o.Ełk123574
4350Sabit Sp. z o.o.Krzeszowice121090
4351Windsolution Sp. z o.o.Koszalin121594
4352Canetic Sp. z o.o.Warszawa12361
4353Świat Parkietów Sp. z o.o.Słubice12439
4354Limex Plus Sp. z o.o.Bydgoszcz121380
4355Fereira Konstrukcja Sp. z o.o.Lublin121117
4356Proto - Mech Sp. z o.o.Opole12658
4357Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Progress Sp. z o.o.Piła122648
4358Engie Ec Serwis Sp. z o.o.Słupsk129386
4359Wolteko Sp. z o.o. sp.k.Lublin123919
4360Verserbud M. Faryna sp.k.Czechowice-Dziedzice123381
4361Heimat Sp. z o.o. sp.k.Tychy12541
4362Kujawiak Dzierżanowski Sp. z o.o.Poręba-Kocęby122469
4363Multidom Leżajsk Sp. z o.o.Leżajsk125525
4364Mwi Build Sp. z o.o.Skaryszew12467
4365EKOLAN S.A.Sopot1248460
4366Fokus Sp. z o.o.Warszawa123279
4367Elerond Sp. z o.o.Droszków126770
4368Kapmar Serwis Sp. z o.o.Olsztyn123809
4369Bauservis Sp. z o.o.Ełk125482
4370Honesto Sp. z o.o.Elbląg121332
4371Vip Parkiet Polska Sp. z o.o. sp.k.Łomianki1215562
4372Hatex Ogrody Zimowe Sp. z o.o.Bytom125420
4373Remak Sp. z o.o.Legnica1210211
4374Js Partners Sp. z o.o.Warszawa12212
4375Webtouch Sp. z o.o. S.K.A.Poznań126206
4376Qall - Tech Sp. z o.o.Kraków12988
4377Murbud Sp. z o.o.Wrocław12846
4378Thermacomfort Sp. z o.o.Tarnowskie Góry12773
4379Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych PROMONTIN Sp. z o.o.Dębska Wola1276380
4380Techmar-Instal Klukowska sp.k.Gdańsk126937
4381Primo House Sp. z o.o.Poznań12492
4382Black Salt Sp. z o.o. sp.k.Poznań12537
4383Elektryka Morska Sp. z o.o.Szczecin121307
4384Jomax Sp. z o.o.Lublin12804
4385Grupa Neon Sp. z o.o.Szczecin12508
4386CSB Service Sp. z o.o.Wrocław123029
4387Rm Inwestycje Szarras sp.j.Brzezie122719
4388El - Project Sp. z o.o.Jelenia Góra124266
4389Budujemy Dla Ciebie Sp. z o.o.Warszawa124870
4390Edom Budownictwo Sp. z o.o.Łęczna122176
4391SMART - SERVICE Sp. z o.o.Poznań121078
4392Trasal Sp. z o.o.Rzeszów123135
4393Jastrzębskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Daszek Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój1214019
4394Wągrowieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Wągrowiec123373
4395Foton Investment Sp. z o.o.Kraków124091
4396Scaff-Mont Group Sp. z o.o.Rybnik1216090
4397Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Matexim Heidner i Wspólnicy sp.j.Białogard1220232
4398Albis Biuro Budowlane Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała122564
4399Universum-I Sp. z o.o. sp.k.Kielce1211263
4400FP Group Sp. z o.o.Nowy Sącz121111
4401Technika Wink Sp. z o.o.Wrocław125521
4402Pol-Bud Professional Sp. z o.o.Gdańsk12394
4403Sk Construction & Development Sp. z o.o.Poznań121996
4404Tah Regulacja E.Ławrynowicz M.Kowalczyk-Marcinkowska sp.k.Wrocław124735
4405Fonditel Sp. z o.o.Poznań122443
4406Kos Sp. z o.o.Kraków12967
4407Zesko Sp. z o.o.Ciasna12583
4408Zakład Stolarki Budowlanej Sobański sp.j. Marcin SobańskiCzechel124741
4409Nexbau Sp. z o.o.Karpicko1275195
4410Nsh Sp. z o.o.Radonie12712
4411Em Design Sp. z o.o.Katowice12593
4412Skyfall Energy Sp. z o.o.Kosiny Bartosowe121060
4413Fox Media Sp. z o.o.Częstochowa12691
4414PHU Roof Sp. z o.o.Skórzewo121056
4415Spółdzielnia Socjalna InvestNowa Ruda121818
4416Optobudowa Sp. z o.o.Sandomierz122662
4417Polski Instytut Data Center S.A.Warszawa12132
4418Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Boter Sp. z o.o.Mrowino121756
4419Apenergy Sp. z o.o.Konin121332
4420Elomatic Engineering Sp. z o.o.Łódź126465
4421Simes Sp. z o.o.Głogów121791
4422Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o.Warszawa1226068
4423Geo - Industrial Sa S.A.Sosnowiec122094
4424Energy Lux Sp. z o.o.Kędzierzyn12863
4425Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tratex Sp. z o.o.Toruń121975
4426Montaż Polska Sp. z o.o. sp.k.Starachowice12218
4427Gj Investments Sp. z o.o.Sopot121837
4428GDS Sp. z o.o.Pyskowice123685
4429Zakład Urządzeń Dźwignicowych Zych Sp. z o.o.Białystok121538
4430Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o.Myślenice1229691
4431Zakład Budownictwa Liniowego Telbial Sp. z o.o.Biała Podlaska128858
4432Heattech Sp. z o.o.Wrocław12695
4433Kontrakt Biuro Projektowo Konsultingowe Sp. z o.o.Gdańsk124459
4434Stefania Kempski i Wspólnicy sp.j.Tychy123233
4435Novam Sp. z o.o.Luboń12312
4436JT Konkurent Sp. z o.o.Kraków1238172
4437Conspace Sp. z o.o.Warszawa124397
4438Techdrill Sp. z o.o.Kraków121150
4439Karlos Oze Karol Gauden sp.k.Konin1218836
4440Imk Piping Company Sp. z o.o.Nowy Świat122628
4441Tah Regulacja Sp. z o.o.Wrocław125609
4442Cytawa Sp. z o.o.Pruszcz Gdański12874
4443Epm-Management Sp. z o.o.Kalisz12605
4444Proseed Capital Sp. z o.o.Warszawa12273
4445Stabill Sp. z o.o.Iwiny122028
4446Maurity Sp. z o.o.Warszawa121497
4447Pmj Sp. z o.o.Wrocław121209
4448PV Solarin Sp. z o.o.Kraków121275
4449Kris Bram Sp. z o.o.Leszno121204
4450SMCE Europe Sp. z o.o.Gdańsk12963
4451Renbud Sp. z o.o.Linia1219590
4452Novahouse Sp. z o.o.Gdańsk122428
4453Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Bodex J. K. Bordulak sp.j.Głogów1215672
4454Premium Elektro Sp. z o.o.Cieszyn12743
4455Marad Energia Sp. z o.o.Sosnowiec1213871
4456Tomaszewicz-Development Sp. z o.o.Szczecin1247032
4457Global Trade Sp. z o.o.Kazimierz Dolny12834
4458Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Rembud Leon Gzyl sp.j.Poznań122852
4459Iwerotechnik Sp. z o.o.Opole12795
4460Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Feston Waldemar Królski sp.k.Oborniki124551
4461Prowarm Sp. z o.o.Szczecin121544
4462Air Technology Sp. z o.o.Kraków12432
4463Gazosystem Sp. z o.o.Stalowa Wola126212
4464Zakład Techniczny Spółdzielni Mieszkaniowych Sp. z o.o.Lublin122005
4465Hydro-Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta Sp.J.Ostrołęka1210861
4466Instal-Pex Sp. z o.o.Szamotuły12309
4467Kopbud Sp. z o.o.Łazisko1295832
4468Greencomm Sp. z o.o.Gdynia121726
4469Novmar Balice Sp. z o.o. sp.k.Balice1210457
4470Armanski Engineering Sp. z o.o.Racibórz121663
4471Conway STF Sp.K.Ślęza1214413
4472Commvolt Sp. z o.o.Gliwice123245
4473Geotest Sp. z o.o.Warszawa1214129
4474Saneccy Sp. z o.o.Kraków121653
4475Prb Adam Sp. z o.o. sp.k.Szamotuły122495
4476Biuro Projektów Energetycznych Enercad Sp. z o.o.Wrocław122260
4477Przedsiębiorstwo Elektroniki Przemysłowej Pelin Sp. z o.o.Gdańsk12384
4478Przedsiębiorstwo Budowlane Kompleks - Krzysztof Króliczek i Wspólnicy sp.j.Jastrzębie-Zdrój1220721
4479Produkcja Stolarki Pcv i Aluminium Małgorzata Cechini - sp.j.Muszyna123266
4480Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Rambud Sp. z o.o.Rumia124430
4481Mander Bud Sp. z o.o.Wrocław12744
4482Instal-Dark Sp. z o.o.Bytom12121
4483Art Wind Service Sp. z o.o.Zielona Góra12329
4484Górski Azyl Sp. z o.o.Wrocław121276
4485Sansystem Sp. z o.o.Konin124342
4486Montusiewicz Sp. z o.o.Kłodnica Dolna12235
4487Rozbud Sp. z o.o. sp.k.Budziechów127915
4488Przedsiębiorstwo Inżynierii Budowlanej Kopacki Sp. z o.o.Poznań1232165
4489Navic Engineering Polska Sp. z o.o.Poznań125476
4490Inko Consulting Sp. z o.o.Kraków1233763
4491Dobra Klima Sp. z o.o.Łomianki121752
4492Spacefactory Ce Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1229357
4493Manstel Bednarczyk, Słowik, Wiącek sp.j.Maniowy1219501
4494Adventure Ekspozycje Sp. z o.o.Katowice1210304
4495Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Rodam Sp. z o.o.Wocławy122422
4496Eco Sol Sp. z o.o.Rzeszów124622
4497Monrem T.M. Wiciejewski sp.k.Poznań1211600
4498Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Aspo Witold Kieraszewicz, Grzegorz Jędrzejewski - sp.j.Bydgoszcz124586
4499Vortico Sp. z o.o.Wołomin122015
4500Panorama-Sap Sp. z o.o.Warszawa127846
4501Total Wind PL Sp. z o.o.Konikowo1231370
4502El-Mar Sp. z o.o.Lubliniec124171
4503Elektromont Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry1211239
4504Instal Row Sp. z o.o.Rybnik12542
4505Olsun Sp. z o.o.Łowisko12370
4506Spółdzielnia Mieszkaniowa FenomenToruń12908
4507Verhouse Sp. z o.o.Biała Podlaska12474
4508Ixo Sp. z o.o.Olszany122378
4509M4t Sp. z o.o.Wrocław12864
4510Palmer Sp. z o.o.Kraków123520
4511Prodetech Sp. z o.o.Rogoźnik12847
4512Kambud Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Mława126591
4513Eden Lmk Sp. z o.o.Poznań12140
4514Antamion Sp. z o.o.Gdynia12894
4515Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o.Nasielsk127612
4516Europejskie Centrum Odnawialnych Źródeł Energii Sp. z o.o.Toruń12724
4517PBH ESCO-BUD Sp. J. Waldemar Przepiórka i S-kaPuławy1210022
4518Cl Invest Sp. z o.o.Olsztyn12518
4519Ran Retail Construction Sp. z o.o.Toruń123298
4520Meliorant Tadeusz Zając i Spółka Sp.K.Garwolin1210408
4521Irmal Sp. z o.o. Sp.K.Czmoniec1214579
4522Inżynierska Pracownia Projektowa Sp. z o.o.Kraków12749
4523Interinstall Sp. z o.o.Sopot123140
4524Multi-Tech Instalacje Sp. z o.o.Przystajń122097
4525Unidam Sp. z o.o.Unisław122737
4526Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Wodmel Sp. z o.o.Wysokie Mazowieckie12554
4527Investmil Sp. z o.o.Czeberaki1211864
4528Rybkabud Budownictwo Sp. z o.o.Warszawa121175
4529Affs Sp. z o.o.Łomianki121918
4530Ekosystems Sp. z o.o.Hadykówka121004
4531Afp Architekci Sp. z o.o. sp.k.Warszawa121698
4532P.U.H. Nawrot Sp. z o.o.Budy123775
4533Myszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Myszków128014
4534Thermaflow Powierża sp.j.Lublin124658
4535Poznańska Fabryka Urządzeń Sp. z o.o.Poznań124471
4536Thermgaz Sp. z o.o.Murowana Goślina125172
4537Vr Dynamics Sp. z o.o.Brzesko12395
4538Element2 Sp. z o.o.Poznań12473
4539Perfekt S. Machota I R. Wroński Sp.j.Wola Rzędzińska1217316
4540Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Instal Sp. z o.o.Nieżychowice128275
4541Eterra Sp. z o.o.Lublin123078
4542Puls Holding Sp. z o.o.Suchedniów121645
4543Siga-Tech Zuchara sp.k.Maszków1216612
4544Prowable Sp. z o.o.Kalisz122010
4545Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o.Jarocin12352818
4546Atu Sp. z o.o.Stawno123842
4547Bil Sp. z o.o.Opole1214451
4548Wolimex Sp. z o.o.Limanowa12611
4549Biuro Studiów i Projektów Gospodarki Wodnej Rolnictwa - Bipromel Sp. z o.o.Warszawa12970
4550Kancelaria Specjalistów Bezpieczeństwa Kolejowego Sp. z o.o.Gliwice12134
4551Abbi Automation Sp. z o.o.Oleśnica121227
4552TD Serwis Sp. z o.o.Katowice122527
4553Pozreco Energy Sp. z o.o.Rgielsko121404
4554Pakonbud Sp. z o.o.Chorzów121644
4555Dek-Pol Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe D. Bienias, T. Żabierek sp.j.Jelenia Góra128760
4556Tondera Projekt Sp. z o.o. sp.k.Lubicz Górny126804
4557Proton Odnawialne Źródła Energii Sp. z o.o.Prudnik127567
4558Z.E. Elektromech Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski125330
4559Izobud Konstrukcje Sp. z o.o.Sosnowiec124505
4560Ekokonsulting Sp. z o.o.Warszawa128672
4561Instal Cymorek Sp. z o.o.Kiczyce1221428
4562Budmix Sp. z o.o.Wąsoskie Holendry127488
4563Klimors Sp. z o.o.Kozy1217005
4564Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk sp.j.Wrocław127874
4565NGS Sp. z o.o.Wołomin129125
4566Szewior Sp. z o.o.Polska Cerekiew125251
4567Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp.j.Częstochowa1225782
4568Biuro Projektów Lewicki Łatak Sp. z o.o. sp.k.Kraków12222
4569Pco Serwis Sp. z o.o.Smugi122683
4570Igomap Sp. z o.o.Krosino12213
4571Arch. P. M. Sp. z o.o. sp.k.Wrocław123053
4572Met Inżynieria Budowlana Sp. z o.o.Sobótka121366
4573Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Inrem Sp. z o.o.Gdańsk122793
4574Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych Budrox Sp. z o.o.Gostynin1232812
4575Instech Sp. z o.o.Zabrze123980
4576INTEGRA Sp. z o.o.Katowice1210941
4577Zdan-Budownictwo Sp. z o.o.Poznań12429
4578Geodezja Pruchnik Sp. z o.o.Kalisz121517
4579Przedsiębiorstwo Budowlane JPG Sp. z o.o.Rychnów123611
4580Rolf Technologia Sp. z o.o.Szamotuły122055
4581Allmax.Pl Sp. z o.o.Kraków124246
4582Eurostyle707 Sp. z o.o.Gdańsk121838
4583Enron Research Sp. z o.o.Kamieniec Ząbkowicki1289
4584Dohmann Sp. z o.o.Gdańsk1210563
4585Podlaska Grupa Energetyczna Sp. z o.o. sp.k.Białystok126841
4586G 41 Sp. z o.o.Toruń121405
4587Loge Polska Sp. z o.o.Częstochowa12285
4588Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe San-El Sp. z o.o.Tychy125303
4589Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawczo-Handlowe Wimar Sp. z o.o.Bytom12416
4590Evaluation Poland Sp. z o.o.Wrocław12919
4591Nordipol Sp. z o.o. sp.k.Banino121029
4592Akpe Group Sp. z o.o.Katowice1215380
4593PROINS S.A.Kraków1284583
4594Giganci Sp. z o.o.Werbkowice121166
4595Dakad Sp. z o.o.Wilków1213201
4596Eleon Sp. z o.o.Chwalęcice12628
4597Invest - Bu