Boguc Construction Sp. z o.o. to Efektywna Firma 2019

Boguc Construction Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XII edycji Konkursu Efektywna Firma 2019 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Boguc Construction Sp. z o.o. działa bowiem efektywnie: średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2016- 2017 r. osiągnął w jej przypadku poziom 5,7 proc. To przyniosło jej tytuł Efektywna Firma 2019.

Boguc Construction Sp. z o.o. zajmuje się kompleksową obsługą inwestycji budowlanych. Sprzedaje, wynajmuje i skupuje systemy szalunkowe – ścienne i stropowe:

  • Podpory ocynkowane i malowane, 10kN i 20kN,
  • Dźwigary H20
  • Płyta szalunkowa 3s
  • Sklejka szalunkowa brzozowa i topolowa
  • Szalunki ścienne FrBox, LBox, DBox, FrEco, MBox, MidiBox, RH, kompatybilne z każdym tradycyjnym systemem
  • Rusztowania
  • Zsypy budowlane, wieże wyporowe, ogrodzenia tymczasowe, pojemniki do betonu i wiele innych sprzętów potrzebnych na budowie.

Nieustannie rozwija oferowany asortyment i wchodzi na nowe rynki międzynarodowe.

Boguc Construction to marka rozpoznawalna nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Szalunki wysyła do Niemiec, Czech, Słowacji, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii, ale również tak daleko jak Chile.

Sprowadza produkty od najlepszych producentów europejskich i azjatyckich.

Sukcesu zawdzięcza wysokiej jakości oferowanych produktów oraz wyjątkowej dbałości o obsługę klientów, na każdym etapie realizacji projektu.

„Razem z klientami dopracowujemy projekty, doradzamy najbardziej optymalne rozwiązanie. Nierzadko podjeżdżamy na budowy, szkolimy i uczymy się wraz z klientem. Dopasowujemy ofertę do obecnie stosowanego przez klienta systemu szalunkowego czy rusztowań. Pomagamy skompletować zamówienia pod indywidualne projekty.  Elastycznie dopasowujemy się do zmieniających się projektów i zapotrzebowania sprzętowego. Większość towarów mamy od ręki dostępnych w naszych magazynach, dzięki czemu mamy przewagę nad konkurencją, możemy szybko realizować nasze zamówienia i łatwo dostosowywać się do pojawiających się zmian.  W planach mamy kontynuować rozwój, umacniając pozycje na obecnych rynkach, wchodząc na nowe oraz rozwijając dział wynajmu, wyjaśnia Hanna Tylicka z biura Boguc Construction Sp. z o.o.

Więcej informacji o firmie pod adresem http://www.boguc.eu

Informacja o Magazynie Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytucie Europejskiego Biznesu

Magazyn Przedsiębiorców „Europejska Firma” i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza.  Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r.  Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.