Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Bielizna Obsessive rozpala dynamicznie i efektywnie!

Co ma urok i czar, wie, jak skutecznie rozgrzać atmosferę i zachęcić do figli? Jest wykonane z największą starannością o każdy detal i przynosi wiele radości?  Bielizna Obsessive!

Właśnie tak! Fikuśne koszulki, komplety czy przebieranki uwielbiane są przez pary na całym świecie i pod każdą szerokością geograficzną.  A ten fakt niezmiernie nas cieszy.

Czym jako marka Obsessive zaskarbiliśmy sobie sympatię milionów par na całym świecie?

Powodów jest wiele. A każdy z nich przysparza nam ogromną radość i satysfakcję!

Przede wszystkim, jesteśmy jedyni w swoim rodzaju. Stajemy na rzęsach, aby bieliznę Obsessive charakteryzowały unikatowe i absolutnie niepowtarzalne wzory, rozwiązania oraz wyjątkowa jakość.

Nie boimy się wprowadzać na rynek nowych wzorów, odważnych propozycji. Bo przecież kto nie gra, ten nie wygrywa!

A gra i zabawa? One płyną nam w żyłach! Tym więcej frajdy sprawia nam fakt, że nasze starania skutecznie przekładają się na słupki sprzedażowe, które z roku na rok sięgają coraz wyżej! Sukces biznesowy okazał się być wyjątkowo miłym „skutkiem ubocznym” dawania parom powodów do radości. Właśnie dlatego tak cieszymy się z przyznania nam tytułów Gepard Biznesu 2015, Efektywn Firm 2015 i Mocna Firma Godna Zaufania 2015.

Image

To właśnie dzięki takim wyróżnieniom wiemy, że wyniki naszej pracy, zapakowane w urocze pudełeczka przynoszą radość na całym świecie i mają sens!

Również dzięki nim nie brakuje nam motywacji do dalszych działań i uśmiechu na każdy, obsessyjnie radosny dzień pracy.

Rok 2016 jest dla nas szczególny. Całkiem niedawno obchodziliśmy dziesięciolecie istnienia marki. To dowód na to, że czas płynie wyjątkowo szybko, szczególnie, gdy robi się to, co się lubi. Niewątpliwie właśnie tak jest w naszym wypadku. Z każdym wprowadzonym na rynek, nowym modelem bielizny i pozytywną reakcją klientów upewniamy się w tym, że praca, którą wykonujemy ma znaczenie. Tym fajniej jest czuć, że efekty naszych działań przynoszą także wymierne korzyści biznesowe!

Zaledwie kilka tygodni temu obchodziliśmy dziesięciolecie naszej obecności na międzynarodowym rynku seksownej bielizny!  To czas podsumowań, wspomnień, ale i planów na kolejne lata. Co ostatnio sprawiło nam wiele satysfakcji? O czym marzymy? Pozwoliliśmy sobie odsłonić rąbka tajemnicy… Przede wszystkim, jesteśmy dumni z naszej pięknej, jeszcze pachnącej nowością strony internetowej. Ten krok to nie tylko zmiana wyglądu witryny, ale przede wszystkim wypłynięcie na szerokie wody.

Nowa, kolorowa domena obsessive.com to absolutnie zaskakująca i pozytywna strona internetowa, w pełni zsynchronizowana z (uwaga!) GLOBALNYM sklepem! Dzięki temu pojawia się możliwość zakupienia bielizny Obsessive prosto od nas!

Co możemy obiecać? Przede wszystkim, że będzie się działo. Jak wiecie lubimy zaskakiwać. Obiecujemy więc, że nie zawiedziemy i na pewno nie spoczniemy na laurach.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych kroków w wielkim świecie biznesu!

Wasze Obsessive

obsessive.com

Amocarat S.A. w Czańcu, właściciel marki Obsessive, została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 i w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015  na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.