Gepardy Biznesu

Sokołów-Logistyka to kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży transportowej

 

Podstawą sukcesu Spółki jest jasno określona strategia rozwoju, dywersyfikacja usług i dobrze dobrany zespół pracowników, podkreśla Rafał Rusjan Prezes Zarządu Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. w Sokołowie Podlaskim.

Główną działalnością firmy są usługi transportowe w branży z sektora spożywczego oraz przewóz żywych zwierząt. Dodatkową działalnością jest sprzedaż paliw, sprzedaż i wymiana opon, naprawa samochodów ciężarowych i osobowych, serwis agregatów chłodniczych i klimatyzacji, stacja kontroli pojazdów. W latach 2004-2014 obrót spółki zwiększył się ponad siedmiokrotnie. Podstawą sukcesu Spółki jest jasno określona strategia rozwoju. Wytyczamy cele krótko i długoterminowo, które właściwie ukierunkowują działania pracowników na wszystkich szczeblach.  Rozwijamy swoją działalność, by móc w jak największym stopniu zaspokoić potrzeby transportowe firm z sektora spożywczego. Udoskonalając powyższe procesy rozwijamy outsourcing usług jednocześnie dbając o unowocześnienie i powiększenie własnego parku maszyn. Nie można zapomnieć, że firma to ludzie. Cenimy doświadczenie naszych pracowników. Połączenie kreatywności i doświadczenia przekłada się na sukces.

Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. w Sokołowie Podlaskim została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014.

Konkurs Gepardy Biznesu prowadzony jest od 2006 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych firm i banków.  Obecnie trwają dziesiąta i jedenasta edycje konkursu Gepardy Biznesu. Dziesiąta oparta jest na danych pozyskiwanych z Krajowego Rejestru Sądowego, a jedenasta na podstawia bardziej aktualnych danych za lata 2014-2015, nadsyłanych przez firmy.