Gepardy Biznesu

Silny nacisk na innowacyjność

Priorytetem naszej polityki zarządzania przedsiębiorstwem jest silny nacisk na szeroko pojętą innowacyjność. Zarówno nasze wyroby, jak i technologia produkcji znajdują się na najwyższym poziomie, dorównując najlepszym standardom światowym, mówi Wojciech Grabowski, prezes Hydro-Vacuum S.A. w Grudziądzu.

Wojciech Grabowski, prezes Hydro-Vacuum S.A. w Grudziądzu

Tradycje naszej firmy sięgają 1862 r., w związku z czym obchodziliśmy w tym roku 150-lecie naszego istnienia. Jesteśmy dziś jednym z największych polskich producentów pomp i systemów pompowych, a nasze wyroby obecne są na całym świecie.

Image

 Zarząd Hydro-Vacuum S.A. w Grudziądzu

Swój sukces zawdzięczamy sprawnemu, elastycznemu zarządzaniu, zatrudnianiu wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz silnym nastawieniu na innowacyjność. Posiadamy własny dział badawczo-rozwojowy, współpracujemy z instytutami badawczymi oraz uczelniami technicznymi. Przywiązujemy bardzo dużą wagę do wykształcenia naszych pracowników. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży, spośród których wielu posiada stopnie naukowe uczelni technicznych. Połączenie doskonałego przygotowania teoretycznego z wiedzą praktyczną jest naszym atutem.
Priorytetem naszej polityki zarządzania przedsiębiorstwem jest silny nacisk na szeroko pojętą innowacyjność. Zarówno nasze wyroby, jak i technologia produkcji znajdują się na najwyższym poziomie, dorównując najlepszym standardom światowym. Korzystamy z najnowszych osiągnięć myśli technicznej i konstruktorskiej. Przywiązujemy wielką wagę do ulepszania i unowocześniania naszych produktów, dbając zarazem o ich jak najwyższą jakość. Konsekwencją tego są licznie zdobyte nagrody i wyróżnienia branżowe oraz rosnący prestiż firmy.

Hydro-Vacuum S.A. w Grudziądzu została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011