Gepardy Biznesu

Każdy wyjazd wyjątkowy i niezapomniany

Wysoki standard świadczonych przez nas usług oraz nieustanne wzbogacanie naszej oferty sprawiło, że rozwijaliśmy się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. Chiny nadal pozostają naszym głównym kierunkiem, a nasza oferta wzbogaciła się o blisko 20 innych krajów Azji, mówi Cui Ran, prezes CT Poland Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Cui Ran, prezes CT Poland Sp. z o.o. w Warszawie

CT Poland Sp. z o.o. od 2001 roku organizuje wyjazdy turystyczne i biznesowe  do Chin i innych krajów Azji oraz z Chin do Polski i krajów Europy.


Kiedy rozpoczynaliśmy działalność wyjazdy do Chin, mojej ojczyzny, były w Polsce mało popularne, a ja pragnęłam, aby to się zmieniło. Dzięki wspólnej pracy udało nam się zbudować firmę, która jest obecnie liderem na rynku wyjazdów turystycznych nie tylko do Chin, ale i całej Azji, a także największym biurem obsługującym w Polsce chińskie delegacje.

Image

Cui Ran, prezes CT Poland Sp. z o.o. w Warszawie, pośród mniejszości Miao na południu Chin


Chiny nadal pozostają naszym głównym kierunkiem, a nasza oferta wzbogaciła się o blisko 20 innych krajów Azji.  Organizujemy wyjazdy typowo turystyczne, incentive,  na targi oraz indywidualne wyjazdy nawet dla 2 osób.  Jako akredytowane biuro Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych IATA sprzedajemy bilety lotnicze, a także pomagamy w uzyskaniu wiz do Chin.

Wysoki standard świadczonych przez nas usług oraz nieustanne wzbogacanie naszej oferty sprawiło, że rozwijaliśmy się w ostatnich latach bardzo dynamicznie. Dobre wyniki i zadowolenie naszych klientów są dla nas ogromną nagrodą, ale i ważnym zobowiązaniem wobec wszystkich przyszłych klientów, którzy zdecydują się na podróż z nami. Jest dla nas niezmiernie ważną rzeczą, aby  każdy wyjazd był wyjątkowy i niezapomniany. Dbają o to zarówno pracownicy biura jak i nasi piloci, zespół, który składa się z pasjonatów Azji i najlepszych jej znawców.


Moja praca to ciągłe podróże pomiędzy Polską a Chinami. Za każdym jednak razem kiedy wracam do Polski wiem, że wracam nie tylko do przyjaciół, ale i do ludzi, z którymi lubię pracować. To właśnie to sprawia, ze CT Poland jest wyjątkowe. My naprawdę kochamy to, co robimy.