Efektywna FirmaGepardy BiznesuKlubMocna Firma

RASZ-MET Sp. z o.o. w Pyszącej członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

RASZ-MET Sp. z o.o. w Pyszącej została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Firmę w klubie reprezentuje pani Regina Leitgeber, prezes zarządu. 

RASZ-MET Sp. z o.o. w Pyszącej dysponuje nowoczesnym urządzeniem laserowym do cięcia marki NUKON o wielkości stołu 3000×1500 mm i możliwością cięcia blach ze stali konstrukcyjnej o grubości do 16 mm, stali nierdzewnej o grubości do 5 mm i aluminium o grubości do 5 mm. W przypadku konieczności ciecia większych grubości blach, wykonujemy to urządzeniem plazmowym firmy AJAN o wielkości stołu 3000×1500 mm i możliwości cięcia blach ze stali konstrukcyjnej o grubości do 30 mm, stali nierdzewnej o grubości do 12 mm i aluminium o grubości do 12 mm.

Oferuje produkcję dowolnych konstrukcji stalowych w ilościach hurtowych, jak i elementy na indywidualne zamówienie.

Wykonuje szeroko rozumianą obróbkę metali jak cięcie, gięcie, wycinanie, spawanie.

Dysponuje malarnią proszkową i piecem o wysokości 2 m, szerokości 2,2 m oraz długości 5,3 m.

Dzięki pracy z najlepszym oprogramowaniem CAD/CAM jest w stanie jak najlepiej zoptymalizować pracę urządzeń do obróbki i zoptymalizować ich pracę. Pozwala to firmie RASZ-MET efektywnie wykorzystać urządzenia, optymalnie wykorzystywać materiały, co powoduje, że firma wykonuje zlecenia szybko i profesjonalnie.

Więcej o firmie pod adresem: http://www.rasz.eu/

RASZ-MET Sp. z o.o. w Pyszącej została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 i na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.