Gepardy Biznesu

Nowa Farmacja dobrze sobie radzi na trudnym rynku farmaceutycznym

 Sukces firmy Grupa Nowa Farmacja na niezwykle trudnym i wymagającym rynku farmaceutycznym to wynik bardzo ciężkiej pracy, wizji oraz determinacji w realizacji przyjętych celów

Firma Grupa Nowa Farmacja powstała w 2006 roku.  Obecnie ma ponad 50 aptek własnych w różnych regionach Polski.  Prowadzi również franczyzę, w której w chwili obecnej jest 28 aptek.  Grupa Nowa Farmacja od 2011 r. rozszerzyła swoją działalność i uruchomiła aptek internetową. Do końca roku planuje otwarcie kolejnych kilkunastu aptek.
Nowa Farmacja jako rzetelna firma o ugruntowanej pozycji na rynku oferuje nie tylko leki, kosmetyki i suplementy diety, ale przede wszystkim opiekę oraz doradztwo farmaceutyczne na bardzo wysokim poziomie, ponieważ zdrowie i zadowolenie klientów jest dla niej najważniejsze. Świadczyć o tym może jej rozwój oraz stale powiększająca się liczba klientów, którzy obdarzyli ją swoim zaufaniem. W naszych aptekach czeka na Państwa miła i kompetentna obsługa magistrów i techników farmaceutycznych z bogatym doświadczeniem zawodowym, stale podnosząca swoje kwalifikacje.

Apteki Nowa Farmacja wyróżnia to, że wszystkie mają działy samoobsługowe, dzięki czemu klienci mają łatwy dostęp do preparatów bez recepty i kosmetyków oraz możliwość swobodnego wyboru z szerokiego asortymentu.

Serwis www.nowafarmacja.pl jest apteką prowadzącą sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem sieci Internet. Celem było stworzenie apteki internetowej, która umożliwia zakupy w dowolnym miejscu i czasie. W swojej ofercie ma szeroki asortyment leków, suplementów diety, kosmetyków oraz sprzętu medycznego w konkurencyjnych cenach i atrakcyjnych promocjach. W aptece internetowej pracuje doświadczony zespół farmaceutów, gotowy w każdej chwili służyć poradą oraz pomocą telefoniczną czy mailową.

Od 2011 roku firm oferue także współpracę w ramach franczyzy. Doświadczenie, wiedza merytoryczna i przygotowanie do działań operacyjnych to główne czynniki stojące u podstaw rozwoju i sukcesu sieci. Średni obrót apteki z Grupy Nowa Farmacja jest dwukrotnie większy od obrotu statystycznej apteki w regionie. Ofertę franczyzy kieruje do dwóch grup: do przedsiębiorców prowadzących aptekę , jak i do tych, którzy nie mają doświadczenia w branży aptecznej, a posiadają lokal i kapitał niezbędny do uruchomienia apteki. Najważniejsze korzyści, które warto podkreślić, to wykorzystanie potencjału zakupowego Grupy Nowa Farmacja z możliwością zamawiania topowych produktów w najlepszych cenach już od jednej sztuki, preferencyjne warunki handlowe w 3 największych hurtowniach w Polsce, opiekę marketingową oraz wsparcie analityczne, umożliwiające m.in. optymalne zarządzanie magazynem, ceną i marżą apteki.

Siłą Grupy Nowa Farmacja są zatrudnieni w niej ludzie. Młodzi, wykształceni, zorientowani na sukces. Od lat lokuje się w czołówce rankingów najdynamiczniej rozwijających się firm w tej branży.

 

www.nowafarmacja.com.pl

www.nowafarmacja.pl

 

Nowa Farmacja Sp. z o.o. w Białymstoku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.