Gepardy Biznesu

Klimatyzacja dziś to już nie tylko luksus, to standard

Rynek klimatyzacji w Polsce przeżywa prawdziwy boom, spowodowany rosnącą popularnością tego typu instalacji. Wzrost popularności wykorzystywania klimatyzacji i wentylacji spowodował dynamiczny rozwój firm z tej gałęzi gospodarki. Jedną z prężnie rozwijających się firmy zdobywających coraz to więcej nagród i wyróżnień jest poswatała w 2009 roku firma Ampar Klima Sp. z o.o. z Mikołowa.

Firma Ampar Klima Sp. z o.o. powstała w 2009 r., aby zaopatrywać firmy wykonawcze i handlowe z branży wentylacyjno–klimatyzacyjno-chłodniczej.
W pierwszych latach działalności funkcjonowała jako hurtownia zajmująca się sprzedażą urządzeń i produktów do wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa.

 Image

Image

Image

W kolejnych latach poszerzyła swoją działalność o samodzielną produkcję stalowych kanałów i kształtek wentylacyjnych oraz osprzętu wentylacyjnego. Obecnie firma zatrudnia 50 wykwalifikowanych pracowników, wśród których znajdują się m.in. projektanci, koordynatorzy robót, serwisanci, specjaliści ds. sprzedaży oraz montażyści systemów klimatyzacji i wentylacji. Własny Dział Projektowy zajmujący się wyceną i kosztorysowaniem oraz specjaliści z dziedziny elektryki i automatyki gwarantują profesjonalny system obsługi Klienta obejmujący doradztwo, sprzedaż i serwis.

Image

Rafał Sudół  współwłaściciel firmy Ampar Klima Sp. z o.o:

Nasza firma stawia przede wszystkim na rozwój i profesjonalizm. Zapewniamy kompleksową obsługę firm wykonawczych oraz różnego rodzaju  inwestycji. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i markowych producentów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom najnowsze produkty oraz rozwiązania techniczne. Posiadamy bogate zaplecze techniczne i personalne, a oferowane przez nas produkty dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i wymogów nawet najbardziej wymagających klientów. Zespół naszej firmy tworzą wykwalifikowani pracownicy posiadający bogatą wiedzę na temat urządzeń oraz instalacji systemów klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa. Profesjonalne doradztwo techniczne oraz wysokie standardy obsługi klienta przekładają się na obopólną satysfakcję.  Zapewniamy wysokie standardy wykonania. Nasze długoletnie doświadczenie w branży przekładamy na realizację projektów od momentu powstania ich na papierze do momentu montażu całego systemu wentylacyjno-klimatyzacyjnego. Zapraszamy do współpracy i dokonywania zakupów w naszej  firmie. Swoim partnerom oferujemy najlepszej jakości produkty, zaplecze techniczne, warunki handlowe oraz wsparcie i pomoc w dokonaniu optymalnego zakupu.

Ampar Klima Sp. z o.o.  w Mikołowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.