Efektywna FirmaGepardy BiznesuKlubMocna Firma

Natalii Sp. z o.o. w Rokietnicy członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Natalii Sp. z o.o. w Rokietnicy została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Firmę w klubie reprezentuje pan Artur Nowaczyk, prezes zarządu. 

 

Firma tak przedstawia się na swojej stronie internetowej.

Zakład poligraficzny Natalii istnieje od 1985 roku. Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu, wyszkolonym fachowcom, a przede wszystkim rozsądnemu zarządzaniu, Natalii sp. z o.o. stała się jednym z największych producentów etykiet i taśm samoprzylepnych w Polsce. Natalii jest spółką rodzinną ze 100% kapitałem polskim.

Jako jedna z pierwszych w Polsce i Europie Wschodniej zaczęła produkcję etykiet IML (In mould labels), drukowanych w roli na foliach polipropylenowych, stosowanych do formowania opakowań z tworzyw sztucznych.
Miarą naszych sukcesów są z pewnością firmy, z którymi dotychczas współpracujemy, a mianowicie z wieloma liczącymi się przedsiębiorstwami takich branż jak np.: spożywcza, chemiczna, kosmetyczna, motoryzacyjna, farmaceutyczna oraz papierniczo-biurowa. Swoje produkty sprzedajemy w całym kraju i zagranicą. Z roku na rok inwestujemy w nowoczesny i wydajny park maszynowy, dzięki czemu możemy swobodnie konkurować z każdym na rynku poligraficznym. Produkcję utrzymujemy na niezmiennie wysokim poziomie opierając się na surowcach renomowanych firm zachodnich takich jak: Avery Dennison, UPM Raflatac, Manter, Treofan, TaghleefIndustries, Metalimex, Leipa, Bilcare, Renolit, Alfatherm, Exxon Mobil i Mondi.

Wizytówką drukarni Natalii jest wysoka jakość i solidność! Firma otrzymała certyfikat. „Wielkopolska Jakość” oraz wdrożyła System Zarządzania Jakością według norm ISO 9001:2008.

źródło http://www.natalii-rolldruk.pl/

Natalii Sp. z o.o. w Rokietnicy została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016 oraz IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 i na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.