Klub

Maria Waliczek została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Maria Waliczek, prezes zarządu Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. w Krakowie, została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Jej firma od 18 lat zapewnia kobietom wysokiej klasy produkty do holistycznej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów.

Zarządzana przez nią firma  została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz  II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.

Image

Maria Waliczek, prezes zarządu Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona Sp. z o.o. w Krakowie

 

Kosmetyki tworzone z pasją

Produkty przyszłości

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona od 18 lat zapewnia kobietom wysokiej klasy produkty do holistycznej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. Korzystamy wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników roślinnych o wysokim stopniu czystości ekologicznej, idealnie łącząc je z najnowszą technologią. W swoich działaniach kierujemy się troską o znakomitą jakość naszych produktów, które oparte są na drogocennych darach natury. W naszej ofercie znajduje się ponad 450 kosmetyków. Jedne z najbardziej znanych linii to Tutti Frutti, Radical czy Jantar. Posiadamy również bogatą serię produktów profesjonalnych przeznaczoną do gabinetów kosmetycznych.

Moc tkwi w naturze

Podstawą wszystkich naszych produktów jest cenna górska woda źródlana, czerpana z własnego ujęcia. Naturalne kosmetyki to nie tylko naturalny skład, ale również odpowiedni proces produkcji. Korzystamy z rozwiązań, które są przyjazne środowisku jak np.: solary, energooszczędne i ekologiczne urządzenia czy wykorzystanie wody deszczowej.

Najwyższej klasy zaplecze naukowe

Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona jest pionierem w swojej dziedzinie pod względem produkcji kosmetyków naturalnych. Jako nieliczni w Polsce, ale i w Europie posiadamy własne laboratorium badawczo-rozwojowe, ponieważ najlepsze jakościowo produkty wymagają najwyższej klasy zaplecza naukowego. Skrupulatnie łączymy takie składnik aktywne jak: kolagen, kwas hialuronowy, mocznik, ekstrakt z bursztynu, ceramidy, witaminy czy oleje roślinne z zaawansowanymi kompleksami: Tripeptyde Syn ®-Coll, BioLift Plus, Sensidin®DO, Pronalen Anti-Fatigue HSC, Aqua Moisture Complex. Wielokierunkowe i nowatorskie badania nad jakością, skutecznością i bezpieczeństwem dowodzą, że składniki użyte w naszych produktach spełniają najwyższe normy światowe, jeśli chodzi o produkcję kosmetyków naturalnych.

Farmona Hotel Business & SPA

W cichym, malowniczym zakątku na skraju miasta usytuowany jest Hotel Business & SPA. To idealne miejsce dla osób, które uwielbiają eleganckie i wysmakowane wnętrza, dyskretną opiekę personelu i troskę o wyjątkowość każdej chwili. Nasi goście mogą skorzystać z autorskich rytuałów piękna opracowanych specjalnie przez indonezyjskich mistrzów masażu. Natomiast  restauracja Magnifica, znajdująca się w Hotel Business & SPA zachwyca różnorodnością doskonałych potraw serwowanych przez najlepszych szefów kuchni.