Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Enovatio wykorzystuje najnowsze technologie i najlepsze wzorce aplikacji

Implementacja produktów Enovatio usprawnia organizację pracy, zarządzanie firmą, redukuje koszty oraz wysoce wpływa na jakość obsługi Klientów. Umożliwia monitorowanie i wgląd w faktyczny postęp prac w firmie, mówi Jakub Wilk, Prezes Zarządu Enovatio Sp. z o.o. w Warszawie.

Jakub Wilk, Prezes Zarządu Enovatio Sp. z o.o. w Warszawie:

Od 13 lat Enovatio Sp. z o.o. tworzy systemy zarządzania projektami, elektronicznego obiegu dokumentów, CRM jak również innowacyjne aplikacje wspomagające działania i procesy biznesowe. Koncentrujemy się na efektywności organizacji w kluczowych obszarach ich działalności. Tworząc oprogramowanie dla biznesu przede wszystkim kładziemy nacisk na funkcjonalność, logikę i intuicyjność rozwiązań informatycznych. Wsłuchujemy się także w potrzeby Klientów oraz uwzględniamy ich uwagi. Dzięki temu osiągamy to, co dla nas jest najważniejsze, czyli zadowolenie Klienta, który rekomenduje nasze produkty i usługi IT.
Systemy Enovatio są centralnym miejscem pracy każdego użytkownika. Użytkownik loguje się do systemu od razu po przyjściu do pracy, wylogowuje się przed samym wyjściem.

Image
Implementacja produktów Enovatio usprawnia organizację pracy, zarządzanie firmą, redukuje koszty oraz wysoce wpływa na jakość obsługi Klientów. Nasze oprogramowanie zapewnia łatwy dostęp do zasobów informacyjnych. Umożliwia monitorowanie i wgląd w faktyczny postęp prac w firmie.
Przyspiesza i zwiększa przejrzystość procesu decyzyjnego i procesowania dokumentacji i zadań.
Interfejs przeglądarki internetowej umożliwia pracę w obrębie systemu niezależnie od fizycznego miejsca pracy użytkownika.
Od początku działalności wykorzystujemy najnowsze technologie oraz korzystamy z najlepszych wzorców budowania aplikacji. Nasze rozwiązania zawsze były skalowalne, rozszerzalne i zbudowane w określonej architekturze, co zaprocentowało wysoką jakością produktu. Wszystkie nasze rozwiązania można integrować z innymi zewnętrznymi systemami. Przykładem jest moduł workflow, który integruje się i wymienia informacje z różnego rodzaju systemami ERP.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z dedykowanych systemów informatycznych Enovatio.  Udostępniamy także wersję demo, aby użytkownik mógł zapoznać się z funkcjonalnościami systemów Enovatio. Więcej o nas na www.enovatio.com

Gwarantujemy, że wyróżnienia Instytutu Nowoczesnego Biznesu dla naszej firmy odzwierciedlają jakość, funkcjonalność i pełne zadowolenie każdego Klienta.

Enovatio Sp. z o.o. w Warszawie  została wyróżniona w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014, VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014 oraz  II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.