Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

KEI.PL – lider rodzimego rynku usług hostingowych w Polsce

Od 2000 roku KEI.PL świadczy usługi hostingowe dla wymagających klientów. Wie, że w biznesie najważniejsza jest stabilność, dlatego od początku swojej działalności posiada własne Centrum Danych w Krakowie. Ma ponad 700 serwerów, dzięki czemu jest w stanie zapewnić sprawne funkcjonowanie tysiącom stron WWW.

Dziś Kei.pl to solidna firma oferująca usługi najlepszej jakości. Ponad 30 specjalistów oraz 10 tysięcy zadowolonych klientów. Od zawsze priorytetem jej działań jest satysfakcjonująca obie strony współpraca z klientami. Przez lata działalności na rynku zdobyła wiedzę i doświadczenie, które wykorzystuje w budowaniu długofalowych relacji biznesowych. Oferuje usługi niezbędne do efektywnego prowadzenia własnej działalności online: hosting, serwery VPS, serwery dedykowane, certyfikaty SSL, zajmuje się również rejestracją domen internetowych.
Image
Dba, by klienci mieli 100 proc. pewność, co do bezpieczeństwa swoich projektów. Centrum Danych Kei.pl posiada system zasilania awaryjnego (agregaty prądotwórcze, UPS). Dzięki takim zabezpieczeniom działanie urządzeń pozostaje zawsze niezakłócone. Ponadto, jej Centrum o powierzchni 1000 m2 wyposażone jest w systemy przeciwpożarowe, alarmowe oraz w systemy klimatyzacyjne – co umożliwia utrzymanie stałej temperatury i optymalną pracę serwerów.
Image
Dysponuje zaawansowanym systemem bezpieczeństwa i łączami od 6 niezależnych operatorów. Plusem jej Centrum jest również dogodna lokalizacja, umożliwiająca klientom łatwy dostęp do potrzebnych zasobów. Dba o bezpieczeństwo danych klientów i wykonuje kopie zapasowe regularnie, w godzinach nocnych. Cała infrastruktura jest stale monitorowana, co minimalizuje ryzyko ewentualnych usterek technicznych.
Każda działalność online wymaga solidnej podstawy w postaci sprawdzonego hostingu. Dzięki usługom Kei.pl klient ma szansę skupić się na promocji i rozwoju działalności, bez obaw o techniczne aspekty funkcjonowania witryny. Branża e-commerce, serwisy informacyjne, blogi czy inne platformy biznesowe wymagają odpowiednio dostosowanych parametrów. Zespół Kei.pl reaguje na zapotrzebowania klientów i aktywnie rozwija swoje kompetencje. Stale dostosowuje ofertę do potrzeb zmieniającego się rynku. Umożliwia kolokację serwerów, prowadzi także repozytorium sprzętu zapasowego dla swoich klientów.
Image
Proponuje wyłącznie nowoczesne i bezpieczne rozwiązania technologiczne. Usługa dedykowanej infrastruktury IT zaprojektowana przez inżynierów z zespołu Kei.pl łączy w sobie najnowsze rozwiązania technologiczne ze świata IT. W swoich działaniach skupia się na tym, aby udostępnić klientom niezbędne narzędzia pozwalające na finansowy sukces i rozwój ich firm. Jako sprawdzony partner w biznesie dba o komfort użytkowania proponowanych rozwiązań. Każdy problem techniczny, z którym klient nie jest w stanie sobie poradzić może być rozwikłany dzięki publikowanym artykułom, instrukcjom, czy bezpośredniej pomocy naszych specjalistów z BOK. Przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, zapewniamy fachową pomoc administratorów. Wszystkie zgłoszenia realizowane są w możliwie najkrótszym czasie. Sprawna obsługa ułatwia klientom funkcjonowanie w sieci i jest nieoceniona w kryzysowych sytuacjach.
Solidne fundamenty – wieloletnie doświadczenie, własna serwerownia oraz wykwalifikowana kadra pozwalają na sukcesywny rozwój działalności pod szyldem Kei.pl. Uznanie w postaci tytułów Gepard Biznesu 2016, Efektywna Firma 2016 i Mocna Firma Godna Zaufania 2016 stawiają w pozytywnym świetle jej działanie i umacnia przekonanie o utrzymaniu stabilnej pozycji na rynku usług internetowych.