Wyróżnieni

INTEGRO DACH SYSTEM Sp. z o.o. to Efektywna Firma, Gepard Biznesu i Mocna Firma Godna Zaufania 2023

INTEGRO DACH SYSTEM Sp. z o.o. w Lęborku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XVIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2023, XVI edycji Konkursu Efektywna Firma 2023 i XI edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2023 na podstawie danych finansowych.

Firma rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów w latach 2020-2021 wyniosła w jej przypadku 218,8 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2023.

Działa też efektywnie – średni stosunek zysku netto do przychodów w 2021 r. osiągnął poziom 36,6 proc. To dało jej tytuł Efektywna Firma 2023. A razem zapewniło jej tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2023.

Natomiast INTEGRO DACH SYSTEM Sp. z o.o. Sp. k. w Lęborku została wyróżniona w XVIII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2023. Średnia z dynamik przychodów w latach 2020-2021 wyniosła w jej przypadku 29,9 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2023.

Grupa INTEGRO DACH SYSTEM od wielu lat zajmuje się renowacją pokryć dachowych. Jej założeniem było i jest dążenie do perfekcji. Wyrazem tego jest osiągnięcie przez firmę wysokiej specjalizacji w stosowanych technologiach. W ciągu ostatnich lat, przy renowacji  900.000 mkw, zebrała wiele doświadczeń. Procentują one teraz przy rozwiązywaniu często złożonych problemów związanych z nieszczelnościami dachów.

Taniej jest naprawić niż wymieniać na nowe

Nieszczelny dach to jeszcze nie powód by zrywać powłoki, wymieniać blachy narażając się przy tym na wysokie koszty związane z nowym poszyciem. Renowacja w Systemie Integro zapewnia optymalne wykorzystanie środków remontowo-inwestycyjnych przy zachowaniu pełnej szczelności i wygody użytkowania obiektów. Naprawa dachów komunalnych i przemysłowych przebiega pod nadzorem kadry inżynieryjno-technicznej.

Firma zatrudnia na budowach wyspecjalizowanych pracowników, co daje jej pewność, że wykonawstwo charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i estetyką. Przestrzega norm związanych z ochroną środowiska i BHP. Segregacji odpadów dokonujemy już na budowie, po czym zostają one poddane utylizacji.

Zdjęcie ze strony https://integro.com.pl

Podejmując się renowacji dachu wykonuje kompleksowo wszystkie prace dodatkowe, takie jak: uszczelnienie świetlików, wykonywanie oblachowań, instalacje odgromowe, udrażnianie kanalizacji deszczowej wraz z jej uszczelnieniem oraz prace ogólnobudowlane. Wykorzystanie technologii bezspoinowej do naprawy dachów komunalnych i przemysłowych gwarantuje uzyskanie hydroizolacji na najwyższym dostępnym na rynku poziomie przy zachowaniu konkurencyjnych cen w odniesieniu do technologii tradycyjnych.

Lata doświadczeń sprawiły że jej gwarancje nie są wyssane z palca – System Integro zabezpiecza dachy już od ponad dekady.

Naprawa dachów komunalnych i przemysłowych jeszcze nigdy nie była tak pewna i solidna !

Więcej informacji o firmie na stronie internetowej:  https://integro.com.pl

#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #wyróżnieniadlafirm #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy #gepardbiznesu #businessgepard   #mocnafirmagodnazaufania  #strongcompany  #efektywnafirma #effectivecompany