Efektywna FirmaKonkursy

Innowacyjność i podążanie za potrzebami rynku

Bliski kontakt z klientem oznacza, że czujemy się odpowiedzialni za wskazanie kontrahentom takich rozwiązań, które z jednej strony cechuje nowoczesność, z drugiej – dostępność, z trzeciej natomiast – ekonomiczna akceptowalność. Zapewniamy przy tym, i jest to podstawowy warunek, wysoką, światową jakość oferowanych produktów”, mówi Karol Olszewski, dyrektor ds. marketingu Sanger Metal Sp. z o.o. w Szczecinie.


Karol Olszewski, dyrektor ds. marketingu Sanger Metal Sp. z o.o. w Szczecinie:
Jesteśmy do dyspozycji klienta – tak można najkrócej określić specyfikę naszego przedsiębiorstwa. Od początku swego istnienia firma „Sanger Metal” Sp. z o.o. była zorientowana na potrzeby rynku. Te potrzeby właśnie decydują o kierunku rozwoju i rodzaju realizowanych inwestycji. Bliski kontakt z klientem oznacza, że czujemy się odpowiedzialni za wskazanie kontrahentom takich rozwiązań, które z jednej strony cechuje nowoczesność, z drugiej – dostępność, z trzeciej natomiast – ekonomiczna akceptowalność.
Image
Zapewniamy przy tym, i jest to podstawowy warunek, wysoką, światową jakość oferowanych produktów. Jest to możliwe dzięki naszym międzynarodowym, bezpośrednim kontaktom z renomowanym producentami elementów stalowych i systemów mocowań. Reprezentujemy m. in. firmy: Hatlapa, Becker Marine, Casar, Gontermann (Niemcy), Crosby (USA, Belgia), Carcano (Włochy), Wirelock, Hi Force (Wielka Brytania).
Wysoka jakość oferowanego sprzętu wyraża się także w zapewnieniu odbiorcom odpowiednich standardów bezpieczeństwa pracy i właściwych certyfikatów, co w naszej branży – produkcja i sprzedaż systemów do podnoszenia ładunków – jest szczególnie istotnym elementem.
Świadomie i rozważnie zmieniamy się razem z naszymi klientami, wchodzimy na nowe obszary działalności, jeśli jest to potrzebne. Wspieramy projekty nowatorskie, jeśli tego wymaga sytuacja – co z kolei jest możliwe dzięki wyspecjalizowanym i kompetentnym pracownikom naszej firmy, wspierającym inicjatywą działania zarządu.
Dziś możemy z satysfakcją stwierdzić, że konsekwencja z jaką dbamy o zaufanie naszych partnerów handlowych przynosi konkretne efekty w postaci wieloletnich, stałych kontraktów – a co za tym idzie, dobrych wyników finansowych.
Sanger Metal Sp. z o.o. w Szczecinie  została wyróżniona w V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.