HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie to Światowa Firma Worldwide Company 2018

HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie zdobyła tytuł Światowa Firma Worldwide Company 2018.

 HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie wysłała swoje dane finansowe, by ją ocenić w konkursach Instytutu Europejskiego Biznesu.

Instytut Europejskiego Biznesu ocenił jej działalność na zagranicznych rynkach. Okazało się, że  HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie w 2017 r. sprzedała produkty do 3 krajów.

To znaczy, że  HKL Dekoracja Okien Sp. z o.o. w Szczecinie zasługuje na tytuł Światowa Firma Worldwide Company 2018 przyznany w VI  edycji Konkursu Światowa Firma Worldwide Company 2018  i może używać tytułu Światowa Firma  Worldwide Company 2018 bezpłatnie na wszystkich nośnikach informacji

Konkurs Światowa Firma Worldwide Company prowadzony jest od 2013 r. przez Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie wyników finansowych.  Firma może zdobyć tytuł Światowa Firma Worldwide Company 2018, jeżeli w 2017 r.  sprzedawała swoje towary na minimum trzech zagranicznych rynkach, a wartość jej eksportu rocznie była większa niż 100 tysięcy euro według kursu jej rodzimej waluty do euro na koniec roku.